PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میتونم یه عکس رو کوچک کنم ؟؟؟

robert
07-08-2007, 19:33
سلام دوستان !!!
چند روز پیش تو انجمن بازی یه تاپیک زدم و چند تا عکس هم که خودم از محیط کامپیوتر گرفته بودم رو اونجا انداختم اما عکسها آنقدر بزرگ بود که تمام پهنای صفحه تاپیک رو گرفت و خلاصه حسابی ضایع بازی به بار اومد :31::41:

حالا میخوام بدونم چجوری میشه یه عکس رو کوچک کرد و تو تاپیک انداخت به صورتی که عکس قابلیت کلیک داشته باشه و با کلیک روی آن عکس بزرکتر رو در یک صفحه جدید بشه مشاهده کرد ؟؟؟؟
با تشکر:11:

esool
07-08-2007, 20:03
آره منم میخواستم بپرسم که ... :blush:

F A R H A D
07-08-2007, 21:33
سلام
ساده ترین برنامه ای که شما میتونید استفاده کنید، paint خود ویندوز هست.
بعد از وارد کردن عکس به paint از منوی image گزینه stretch/skew رو انتخاب کنید. از کادری که ظاهر میشه در قسمت stretch مقادیر گزینه های horizontal و vertical رو به دلخواه تغییر بدین.
عکس کوچیک شده را توی تاپیک قرار بدین و لینک کنین به عکس اصلی که جای دیگه آپ کردین.
اگر هم خواستید حرفه ای تر کار کنید و از photoshop استفاده کنید، بگین تا بذارم.
موفق باشید.

robert
07-08-2007, 21:51
سلام
ساده ترین برنامه ای که شما میتونید استفاده کنید، paint خود ویندوز هست.
بعد از وارد کردن عکس به paint از منوی image گزینه stretch/skew رو انتخاب کنید. از کادری که ظاهر میشه در قسمت stretch مقادیر گزینه های horizontal و vertical رو به دلخواه تغییر بدین.
عکس کوچیک شده را توی تاپیک قرار بدین و لینک کنین به عکس اصلی که جای دیگه آپ کردین.
اگر هم خواستید حرفه ای تر کار کنید و از photoshop استفاده کنید، بگین تا بذارم.
موفق باشید.

دمت گرم :20:
روش خوبیه ایول !!!

ahsanx
08-08-2007, 05:22
دوست عزیز میتونی در فتوشاپ عکست رو باز کنی بعد از منوی image گزینه image size روبزنی بعد در قسمتهای width که مربوط به طول و در

قسمت height که مربوط به بلندی عکس هست , اندازه رو تغییر بدی البته در حالت عادی با تنظیم هر کدوم از گزینه های طول یا بلندی , اونیکی هم

تنظیم میشه . در قسمت image size که گفتم شما میتونی دقت تصویر ( resolution ) رو هم تنظیم کنی , با کم کردن این قسمت حجم عکس هم تا

مقداری پایین میاد . البته کمی هم در کیفیت تاثیر میذاره . موفق باشی

chovalier
08-08-2007, 05:39
سلام:20:
دوستان کاملا درست می گن ... اینها در مورد کوچک کردنشون بود ...:31:
ولی اینکه بشه بصورت اتوماتیک کوچک کرد و قابل کلیک برای دیدن عکس در سایز بزرگ و در سایتی دیگه می تونی از سایت زیر استفاده کرد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو گزینه ی "use small thumbnails? small: 120px / normal: 200px" رو فعال کنی ...
:10:
که البته در تغییرات جدید انجمن که مانع تگ های URL می شه , ایم کار استثناً در اینجا ممکن نیست !
پس طوری که بشه روی عکس کلیک کرد و به لینکی رفت , وجود نداره :11:
موفق باشی:46:

robert
08-08-2007, 10:24
که البته در تغییرات جدید انجمن که مانع تگ های URL می شه , ایم کار استثناً در اینجا ممکن نیست !

اینهم از شانس ما !!!:41:
به هر حال از توضیحت ممنونم رفیق :11:
لطف کردی !!!

F A R H A D
08-08-2007, 13:26
...

سلام
دوستان هر وقت که لقمه آماده نبود که ما نباید از گرسنگی بمیریم!
1- شما عکسی رو که تغییر سایز دادی + عکس اصلی، روی یه سرور مجانی آپ کن
2- با استفاده از تگ IMG که اینجا پشتیبانی میشه عکسی رو که تغییر سایز دادی بذار تو تاپیک
3- لینک عکس اصلی رو هم زیرش قرار بده
4- حالا دیگه اگر کسی دوست داشت عکس رو با سایز اصلی ببینه، از لینک استفاده میکنه

موفق باشید.

chovalier
10-08-2007, 05:36
سلام
دوستان هر وقت که لقمه آماده نبود که ما نباید از گرسنگی بمیریم!
1- شما عکسی رو که تغییر سایز دادی + عکس اصلی، روی یه سرور مجانی آپ کن
2- با استفاده از تگ IMG که اینجا پشتیبانی میشه عکسی رو که تغییر سایز دادی بذار تو تاپیک
3- لینک عکس اصلی رو هم زیرش قرار بده
4- حالا دیگه اگر کسی دوست داشت عکس رو با سایز اصلی ببینه، از لینک استفاده میکنه

موفق باشید.

دوست عزیز من گفتم گرسنه بمونین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دارم می گم غذایی مثل پیتزا نیست , شما نمی تونی بهترین نوع رو بخوری ولی کی گفته که نمی تونه مثلا ماست بخوره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتی ماست جلوی چشم هست نیازی به توضیح طرز در دهان قرار گرفتنش نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این روش رو هر کسی بلده , اگه دقت کرده باشی دوست عزیزم ایشون می گن که روی عکس کلیک کنیم ... نه اینکه عکس رو بزاریم , بعد زیرش بگیم که اگه می خواین بزرگش رو ببینین بیاین اینجا ...

به هر حال به هیچ وجه اون نوعی که روی عکس کلیک کنید و بره توی لینک وجود نداره ولی می تونید به دوستان خودتون بگید که اگه دوس دارید می تونید به قول farhad_g1 عزیــــــــز از اینجا بزرگش رو نگاه کنید ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینهم از شانس ما !!!:41:
به هر حال از توضیحت ممنونم رفیق :11:
لطف کردی !!!

خواهش می کنم گلم !
نه بابا چه کاری ... ممنونم:11:

F A R H A D
10-08-2007, 08:58
سلام دوست من
در این فروم، هدف بیان راه حلی هست که ممکنه درصدی از دوستانمون از اون اطلاع نداشته باشند.
به هر حال این هم نظر شماست. اگر صحبت دیگری هم بود که چندان به موضوع فروم ارتباطی نداشت و راه حل تازه ای نبود، خوشحال میشم به صورت پیغام خصوصی من رو در جریان بگذارید.
پیروز باشید.

chovalier
10-08-2007, 10:40
سلام دوست من
در این فروم، هدف بیان راه حلی هست که ممکنه درصدی از دوستانمون از اون اطلاع نداشته باشند.
به هر حال این هم نظر شماست. اگر صحبت دیگری هم بود که چندان به موضوع فروم ارتباطی نداشت و راه حل تازه ای نبود، خوشحال میشم به صورت پیغام خصوصی من رو در جریان بگذارید.
پیروز باشید.

یله دوست من ولی هر کاری رو باید در محل مخصوصش انجام بدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... درسته که شما بیاید وسط مثلا تاپیک مجموعه والپیپر اینو بزنید ؟... اونجا می گن که کسی از شما سوال نکرده بود ... یا من بیام طرز از بین بردن قرمزی چشم رو در این تاپیک توضیح بدم , نه ... من حق دارم در حیطه ی درخواست ایشون فعالیت و پاسخگو باشم و خارج از بحث باز شده نرم ... اینجوری می شه انحراف تاپیک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه ایشون سوالی ر مورد روی عکس کلیک کردن رو پرسیدن من نمی تونم غیر از این براشون توی این تاپیک با این موضوع بدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... ولی چرا خیلی هم خوبه که خصوصی راه حل های غیر درخواستیشون , رو پاسخ بدم ؛ تا تاپیک ها پر از درخواست های جورواجور و شاید بدون ارتباط نشه:11:

Sharim
13-08-2007, 12:49
نمیدونم چرا بعضی از پست ها 2 تا 2 تا میاد !؟؟!
به هر حال همون پست پایینی بود ویرایش شد

Sharim
13-08-2007, 12:52
راستش اومدم جواب بدم . ولی فکر میکنم با توضیحات دوستان جوابت رو گرفته باشی !
موفق باشی

chovalier
13-08-2007, 14:49
راستش اومدم جواب بدم . ولی فکر میکنم با توضیحات دوستان جوابت رو گرفته باشی !
موفق باشی

خب پس چرا پست دادید دیگه؟ ما که جوابو داده بودیم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]