PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Google Earth

sudotux
07-08-2007, 14:55
با سلام

توسط نرم افزار Google Earth شما قادر به جستجو و مشاهده ی خیابان ها , شهرها , مدارس، پارک ها , رستوران ها , هتل ها , اطلاعات جغرافیایی , کهکشان و ... هستید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Google Earth 4.3.7284.3916

نصب در توزیع های K/Ubuntu , Debian , Parsix و ...

لینک دانلود: فایل ۱ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | فایل ۲ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای نصب از طریق مخازن , دستورات زیر را در ترمینال اجرا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Fedora

لینک دانلود (ftp://ftp.pbone.net/mirror/cachalot.mine.nu/unmaintained/googleearth-4.3.7284.3916-3.fc9.nosrc.rpm)

Mandriva 2009

لینک دانلود (ftp://ftp.pbone.net/mirror/plf.zarb.org/plf/mandrake/2009.0/non-free/release/binary/i586/googleearth-4.3.7284.3916-1plf2009.0.i586.rpm)

vahooli
11-08-2007, 23:38
با سلام

برنامه Google Earth رو براتون آماده کردم , امیدوارم خوشتون بیاد . همه با این برنامه آشنایی دارند و فکر نمی کنم نیازی به توضیح باشه . نصب این برنامه خیلی راحته و در هر

توزیعی می تونید نصبش کنید . برای نصب به فایل help موجود مراجعه کنید . اگر کسی با رپیدشیر مشکل داشت , بگید تا یک جای دیگه آپلود کنم .

حجم فایل : 20.4 MB

دوست عزیز اگه میتونی یه جا دیگه آپ کن که قابلیت resume داشته باشه. ضمنا این کرک شدس؟

405BAZ
13-08-2007, 14:30
اره والا کار با این رپید شیر خیلی سخته //

R.E.M
04-09-2007, 14:51
هنگام نصب این پیام رو میده :

You don't see to be running an X server (no DISPLAY set).
Google Earth and its installer both require X11.

sudotux
04-09-2007, 15:36
این مراحل رو برو مطمئن باش درست میشه :

R.E.M
04-09-2007, 15:57
مرسی
درست شد !

R.E.M
04-09-2007, 23:38
ببخشید حسین جان
مشکلی که گفتم هنوز وجود داره .
برنامه نصب شده اما هنگامی که آن را اجرا می کنم ٬ بعد از آمدن لوگو گوگل ارث ٬ برنامه به محیط متنی وارد میشه و کامیپوتر دوباره بالا میاد و دوباره باید یوسر و پسورد را بدیم تا وارد سیستم بشیم.
این مشکل به چه دلیل است ؟ مشکلات سخت افراری است یا نرم افزاری ؟ یا ....

mohpooria
06-09-2007, 20:06
براي ابونتو

32:

64:

sudotux
29-09-2007, 02:38
جدیدترین نسخه Google Earth که در تاریخ 12 سپتامبر ۲۰۰۷ ارائه شده رو تونستم با IP مخفی از سایت گوگل دانلود کنم و براتون در رپیدشیر آپلود کنم ( همون طور که میدونید گوگل کشور مارو ت ح ر ی م کرده و نمیتونیم این برنامه رو از سایتش دانلود کنیم ) . مهمترین تغییر این نسخه ( v 4.2 ) نسبت به نسخه قبلی اینه که علاوه بر کره زمین میتونید در فضا و آسمان نیز به جستجو بپردازید و کهکشان رو به طور واقعی مشاهده کنید :18: . خودم این نسخه رو تست کردم و به خوبی کار می کنه. به جرات میتونم بگم که وقتی برای اولین بار در فضا داشتم می گشتم , از اوج هیجان داشتم سکته می کردم :31: . پیشنهاد می کنم که این نرم افزار فوق العاده رو از دست ندید و البته اینترنت پر سرعت یادتون نره ( حداقل 128 kbps ) !

فایلی که در این نسخه براتون گذاشتم ( همانند نسخه قبلی ) به راحتی می توانید در تمام توزیع ها نصب کنید. پسوند این فایل bin هست که با یک دستور ساده به صورت زیر میتونید نصبش کنید ( مهم نیست که از چه توزیعی استفاده می کنید ). البته روش نصب رو در داخل یک فایل note نیز توضیح دادم.

لینک دانلود:

موفق باشید

Lordlus
18-12-2007, 21:30
آره خوبه ولی خریدش راحت تره .

sudotux
10-02-2009, 16:35
برای دانلود Google Earth 4.3 به پست اول مراجعه کنید.

danial_848
10-02-2009, 16:46
موقع نصب روی فدورا ارور داد.

Ahmad-Ra
10-02-2009, 18:04
تو فهرست تاپیک فدورا نگاه بنداز... اونجا روش نصب google earth رو گفتم!

ارور بالا هم احتمال زیاد مربوط به مشکلات و عدم سازگاری signature ها هست... در هر حال نصب شده!

ali zi zeperto
14-02-2009, 00:23
خیلی ممنون.من با این برنامه تو ویندوز خیلی حال می کردم.فکر کنم قسمتهای مربوط به ایرانش رو هرگز بروز رسانی نمی کنند.اینی هم که هست فقط گذاشتن که جاش خالی نباشه.از روزی که این برنامه ارایه شده من باهاش دارم کار می کنم اما نقشه های مربوط به محله های ما مال میلیونها سال پیشه.
اصلا فکرش هم نمی کردم که واسه لینوکسش هم باشه.