PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم کردن حجم عکسها و ....

mostafa_khan
07-08-2007, 09:42
سلام دوستان عزیز وقت بخیر
اگه سوالم تکراریه عذر میخوام
من می خوام تو انجمن گوشی چند تا عکس بگذارم منتها حجمهاشون کمی بالاست و می ترسم بار گذاری صفحه رو مختل کنه...واسه همین می خوام اول حجم عکس هام رو کم کنم بد اپلود کنم....منتها بلد نیستم چطوری این کار رو کنم...لطفا راهنمایی کنید
2-عکس ها رو می خوام داخل یه فایل زیپ بگذارم و اینجوری هم اپلود کنم...منتها نمیدونم چطور باید چند تا فایل رو به شکل یه فایل زیپ یا رار درست کنم
قبلا از راهنمایی شما ممنونم:20::10:

mostafa_khan
07-08-2007, 09:44
واسه اپلود چند تا سایت خوبم اگه معرفی کنید ممنون می شم...خودم همیشه از tinypic.com استفاده کردم و می کنم
شاد باشید:10:

Jalal
07-08-2007, 11:00
سلام

خوبین

برای کم حجم کردن فتوشاپ بهتره برید منوی Image size
برای زیپ کردن از Winrar استفاده کنید روی کل عکسها کلی راست Add to Archive
برای آپلود Iranupload.net

خیلی خطلاصه گفتم جایی مشکل داشتین هستیم در خدمتون

mostafa_khan
07-08-2007, 11:18
سلام

خوبین

برای کم حجم کردن فتوشاپ بهتره برید منوی Image size
برای زیپ کردن از Winrar استفاده کنید روی کل عکسها کلی راست Add to Archive
برای آپلود Iranupload.net

خیلی خطلاصه گفتم جایی مشکل داشتین هستیم در خدمتون

سلام شاهوند جان...همش تو زحمت می ندازمت.....مرسی گل پسر...یه تست می کنم..جایی اشکال داشتم باز مزاحم میشم
فقط من سایت واسه اپلود عکس می خواما..این سایته واسه عکس مناسبه دیگه؟از اون سات هایی می خوام که بعد اپلود چند تا لینک میده...مثلا یکیش لینکشه...یکیش رو می گه..از این یکی استفاده کنید تو فرضا مسیج هاتون و...
یه چیزی تو مایه ی همین tinypic.....

Jalal
07-08-2007, 11:23
سلام شاهوند جان...همش تو زحمت می ندازمت.....مرسی گل پسر...یه تست می کنم..جایی اشکال داشتم باز مزاحم میشم
فقط من سایت واسه اپلود عکس می خواما..این سایته واسه عکس مناسبه دیگه؟از اون سات هایی می خوام که بعد اپلود چند تا لینک میده...مثلا یکیش لینکشه...یکیش رو می گه..از این یکی استفاده کنید تو فرضا مسیج هاتون و...
یه چیزی تو مایه ی همین tinypic.....

این مناسبه :10:

mostafa_khan
07-08-2007, 11:55
ای کاش سوالم و از اول این جوری می پرسیدم...به هر حال..اقا این که باید از image size استفاده کنم رو فبلا هم بهم گفته بودن..مشکلم اینه این گزینه رو گیر نمی یارم!!!کجاست اخه؟:13::19:
من file...edit...view...find....همه رو گشتم...هیچی گیر نیاوردم
اقا این گزینه پس کجاست؟
زیر این گزینه ها هم که fix...create...print...اینهاست دیگه:19:
در ضمن از adobe photoshop album استفاده میکنم:46:

mahdi7610
07-08-2007, 12:20
بهترین گزینه برای کم کردن حجم عکس بدون شک فتوشاپ می باشد و برای این کار باید از گزینه image size استفاده کنی برای اینکار ابتدا عکس را وارد قتوشاپ کن و روی قسمت ابی رنگ بالای عکس ( نوار عنوان ) راست کلید کن و گزینه image size را می بینی یا با استفاده از مسیر زیر : تب image و گزینه image size

mostafa_khan
07-08-2007, 14:33
این مناسبه :10:
قربونت..من گفتم واسه عکس..اینکه فقط فایل زیپ قبول میکنه:19:

بهترین گزینه برای کم کردن حجم عکس بدون شک فتوشاپ می باشد و برای این کار باید از گزینه image size استفاده کنی برای اینکار ابتدا عکس را وارد قتوشاپ کن و روی قسمت ابی رنگ بالای عکس ( نوار عنوان ) راست کلید کن و گزینه image size را می بینی یا با استفاده از مسیر زیر : تب image و گزینه image size

فکر کنم باید از خیرش بگذرم....والله من که اخرش نتونستم این ایمیج سایز رو گیر بیارم...اگه امکانش هست با عکس نشون بدین..من خواستم عکس بگذارم بهتر بتونید کمکم کنید...پسوندش bmp هست که سایتهای اپلود قبولش نمیکنن:13:
من که کلافه شدم:41:

mostafa_khan
07-08-2007, 15:19
با فوتوشاپ که نتونستم اما با ای سی دی سیی تونستم از این مسیر:
د تو خود برنامه رو عکس راست کليک و از منو modifyگزینه Adjust Image Expusure
يه پنجره باز ميشه اونجا از کادر سمت چپ گزينه Auto contrast رو انتخاب کردم و روی دکمه ی done زدم
موقع سیو هم به راحتی میشه پسوند فایل رو تغییر داد
به هر حال از دوستان ممنونم
امام مشکلم سر سایت مناسب پا بر جاست
سایت مناسبی می شناسید؟:19:

Jalal
07-08-2007, 15:34
با فوتوشاپ که نتونستم اما با ای سی دی سیی تونستم از این مسیر:
د تو خود برنامه رو عکس راست کليک و از منو modifyگزینه Adjust Image Expusure
يه پنجره باز ميشه اونجا از کادر سمت چپ گزينه Auto contrast رو انتخاب کردم و روی دکمه ی done زدم
موقع سیو هم به راحتی میشه پسوند فایل رو تغییر داد
به هر حال از دوستان ممنونم
امام مشکلم سر سایت مناسب پا بر جاست
سایت مناسبی می شناسید؟:19:

ای بابا ما رو شما یه حساب دیگه میکردیم نا امیدمون نکنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بیشتر دقت کنید
آچلو فایل فشرده
آپلود عکس
آپلود فیلم
و ...
:10:

mostafa_khan
07-08-2007, 16:50
ای بابا ما رو شما یه حساب دیگه میکردیم نا امیدمون نکنید:20:

بیشتر دقت کنید
آچلو فایل فشرده
آپلود عکس
آپلود فیلم
و ...
:10:

اوخ اوخ..چی بی دقتیه تابلویی
شرمنده:13:
قربونت شاهوند جون...از همگی ممنونم:10:

golmohammadi
07-08-2007, 23:57
ببين من دقيقا نحوه كم كردن سايز عكس را در فتوشاپ توضيح ميدم
ابتدا عكس را وارد فتوشاپ ميكنيم
سپس كليدهاي تركيبي Ctrl+Alt+I را ميزنيم تا Image Size باز بشه
در صورتي كه اين صفحه نيومد از منوي Image اين گزينه را انتخاب ميكنيم
حال با كم كردن اندازه خود عكس در Document Size و حتي Resolution ميتوني حجم عكس را پايين مياريم البته ترجيحا با رزوليشن كاري نداشته باشين
خوب حالا ميرسيم به قسمت اصلي كه به نظر من بعد از اين مراحل سايز را كم كنيم بهتره
كليدهاي تركيبي Shift+Ctrl+S را ميزنيم در صفحه باز شده فرمت Jpeg را انتخاب كرده سپس نامي را انتخاب و Save را ميزنيم حال صفحه JPEG Options باز ميشود كه مهمترين قسمت هست در قسمت Quality ميتوانبا كم كردن كيفيت عكس سايز عكس را پايين آورد .
البته فتوشواپ با افت كيفيت كمتري اين كارها را انجام ميدهد

Dream Of Fly
09-08-2007, 08:11
برنامه ي photo zoom خيلي راحت حجمو كمو زياد ميكنه
---

mahdi7610
09-08-2007, 12:13
دوست عزیز شما تقصیر ندارید که image size را نمی تونید پیدا کنید به خاطر این که شما از برنامه Adobe Photoshop Album استفاده می کنید که این برنامه یک نرم افزار برای مدیریت تصاویر و ساخت البوم از تصاویر می باشد و بتبع با این مسیری که دوستان به شما می گویند شما نباید هم image sizeرا پیدا کنید راهنمایی ما در باره Adobe Photoshop cs می باشد و بحتر است از این برنامه استفاده کنید

Mohammadonline3710
09-08-2007, 12:18
اول image size و گزینه بعدی برای فشرده کردن save for web که معجزه می کنهالبته باید بتونی با فوتوشاب کار کنی

shahedi
11-08-2007, 10:50
سلام برو توی سایت زیر و عضو شو بعد می تونی مقدار کمپرس را تعیین کنی سرعت اپلودش هم خیلی عالیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]