PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هارد

mrmmnb
07-08-2007, 05:35
اگه بخوام یه هارد اضافه کنم وکابل برق خالی در کیس نداشته باشم چه کنم ایا رابطی هست که یه کابل رو دو قسمت کنه (واگه هست به پاور زور نمیاد) کلا چه باید کرد
واینکه برای پارتیشن بندی هارد دوم ویا سوم نوع پارتیشن ها باید چه جوری باشه پرایمری یا اون یکی اسمه که یادم نیست(فکر کنم اکستنددبود) یکم هم در این مورد توضیح بدبد(اگه یه درایو پرایمری بسازم مشکلی پیش میاد؟

javadshahvand
07-08-2007, 11:07
بله تبدیل 2 به 1 برق هست

یه سرچی میکردی بد نبود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mrmmnb
07-08-2007, 15:04
بله تبدیل 2 به 1 برق هست

یه سرچی میکردی بد نبود

هیچ کدوم به سوالات من ربط نداشت
یکم توجه کن بعد جواب بده

javadshahvand
07-08-2007, 15:39
هیچ کدوم به سوالات من ربط نداشت
یکم توجه کن بعد جواب بده

پرامیری باید ریشه یعنی درایو c باشه اکستند هم یعنی الباقی پارتیشن هاردباشه تبدیل به لاجیک میشه حالا اگه بلد نیستی پارتیشن بندی کنی لینک زیر آموزش داده دوست گرامی

N3O
07-08-2007, 22:48
اگه بخوام یه هارد اضافه کنم وکابل برق خالی در کیس نداشته باشم چه کنم ایا رابطی هست که یه کابل رو دو قسمت کنه (واگه هست به پاور زور نمیاد) کلا چه باید کرد
واینکه برای پارتیشن بندی هارد دوم ویا سوم نوع پارتیشن ها باید چه جوری باشه پرایمری یا اون یکی اسمه که یادم نیست(فکر کنم اکستنددبود) یکم هم در این مورد توضیح بدبد(اگه یه درایو پرایمری بسازم مشکلی پیش میاد؟
دوست عزیز این کابلی که می گی هست یه مادگی برق وجود داره که وقتی به برق جفت می خوره دارای دوسر برق می شه و می تونی از دوتاش استفاده کنی.
در مورد سوال دومت اگر با Windows Xp هاردت رو پارتیشن بندی کنی خودش درایو اول یعنی C رو پرایمری می کنه.

mrmmnb
08-08-2007, 05:12
از کمک‌هاتون ممنون ولی پارتیشن بندی برای یه هارد خودم بلد هستم یکیمیگفت هارد دومی نباید درایوپرایمری داشته باشه (میخواستم بدونم برای چی واگه بزارم چی میشه)
یه سوال دیگه جامپر هاردم(برای سرعتش منظورمه) رو 1.5G/s حالا توعکس دیدم اگه اون در بیارم میشه 3G/s
من کردم ولی تفاوتی احساس نکردم میخواستم ببینم این افزایش دو برابر سرعت روی چه چیزهایی تاثیر میزاره
من که فرقی بینش ندیدم(مین بردم ساپورت میکنه و جامپر طبق عکسی که روی هارد بود باید در میاورد) برنامه نمیشناسد تا سرعت هاردو نشون بده(هر چند اگه برنامه باشه و3 نشون بده من تفوتی تو هیچی احساس نکردم)
وچطور میشه فهمید هارد ساتا یکه یا دو

N3O
08-08-2007, 23:03
از کمک‌هاتون ممنون ولی پارتیشن بندی برای یه هارد خودم بلد هستم یکیمیگفت هارد دومی نباید درایوپرایمری داشته باشه (میخواستم بدونم برای چی واگه بزارم چی میشه)
یه سوال دیگه جامپر هاردم(برای سرعتش منظورمه) رو 1.5G/s حالا توعکس دیدم اگه اون در بیارم میشه 3G/s
من کردم ولی تفاوتی احساس نکردم میخواستم ببینم این افزایش دو برابر سرعت روی چه چیزهایی تاثیر میزاره
من که فرقی بینش ندیدم(مین بردم ساپورت میکنه و جامپر طبق عکسی که روی هارد بود باید در میاورد) برنامه نمیشناسد تا سرعت هاردو نشون بده(هر چند اگه برنامه باشه و3 نشون بده من تفوتی تو هیچی احساس نکردم)
وچطور میشه فهمید هارد ساتا یکه یا دو

اگر دو هارد درایو پرایمری داشته باشه در بعضی مواقع ممکنه ویندوز دچار مشکل بشه و در اغلب مواقع در ایو اولی که برای هارد دومتون ساختید اگر پرایمری باشه بعد از درایو C هارد اولتون قرار می گیره .
درسته این اگر بر روی 3 gig/s بگذارید تفاوتی احساس نمی کنید ولی در کپی فایل ها از هاردی به هارد دیگه مشهود هستش.
من از جملی آخرتون چیزی نفهمیدم اگر می شه بیشتر توضیح بدید؟

mrmmnb
08-08-2007, 23:26
اولا بابت کمکت ممنون (من فکر میکردم سرعت ویندوز و بقیه چیزا میره بالا ولی همینم خوبه امتحان میکنم ببینم چه جوریه)
درمورد سوال اخر مگه هارد ساتا مدل 1 و 2 نداره (البته میگن 1 دیگه نیست )(شاید من اسمش رو اشتباه میگم)
حالا میخوام ببینم هارد های من کدوماست(روی هارد که چیزی پیدا نکردم تو ویندوزم در این موردش چیزی نبود)