PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16

hamidras
30-08-2010, 02:40
آقا سلام:دی

کسی نرم افزار انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی داره؟

milad-p30world
30-08-2010, 11:15
بله داره.البته توی یه موسسه دیگه هم کلاساش برگزار میشه که توی شهر هست.

اعتبارش که نمیتونم بگم بهتر از دانشگاه آزاد هست ولی امکاناتش بله. تقریبا بهتره ( البته به دانشگاه آزاد آمل نمیرسه ) .
میتونی با این رتبه اینجا قبول بشی.شهریه ها هم مثل بقیه هست.
انتخاب جاهای دیگه هم به خودت بستگی د اره

.
میشه درباره قیمت کرایه خونه توی آمل و کیفیت استادهای دانشگاه یه کم بهم اطلاعات بدی؟

mani_2004_2006
30-08-2010, 11:35
بچه ها اگه مراکز غیر انتفاعی قبول بشیم و ثبت نام نکنیم محرومیتی واسه سال بعد وجود داره ؟

MINOR
30-08-2010, 12:05
بچه ها اگه مراکز غیر انتفاعی قبول بشیم و ثبت نام نکنیم محرومیتی واسه سال بعد وجود داره ؟
نه عزیزم
ولی اگه روزانه باشه سال بعد نمیتونید کنکور بدید

man7tomani
30-08-2010, 12:05
من همین سئوال رو وقتی آزاد قبول شدم رفتم آموزش دانشگاه سئوال کردم که اگه ثبت نام نکنم و ترم بعد(واسعه امتحان سراسری) ثبت نام کنم عیبی داره؟ گفتن نه مشکلی نداره البته اگه مشکل خدمت نداشته باشی تا 2 سال هم اسمت میمونه.
حالا من مطمئن نیستم که درست گفته باشه.

kanik
31-08-2010, 19:16
تاپیک خوابید تا اعلام نتایج :31:

hamid625
31-08-2010, 20:13
سلام
بچه هاراستش ميخوام كارداني به كارشناسي معماري براي امادگي دانشگاه ازاد روبرم كلاس.راستش رفتم مدرسان تموم درسهابا3مرحله ازمون945 هزارتومن.ميخواستم ببينم كسي هست كه مدرسان كلاس رفته باشه.اگه رفته بگه پارسه بهتره يامدرسان.واگه برم تاپيري داره؟اخه ميگفتن90 درصد از مدرسان تهران قبولن.ممنونم اگه راهنماييم كنيد

toraj
01-09-2010, 14:01
سلام كلا دانشگاه آزاد بهتره يا مجازي .يعني كسايي كه دفترچه سربازي رو فرستادن اگه مجازي قبول بشن ميتونن معافيت تحصيلي بگيرن يا نه.اگه مجازي قبول بشي نري كه مشكلي نداره؟اگه مجازي قبول بشي بايد دوباره آزمون دانشگاه شركت كني يا مستقيم دانشجو مجازي ميشي.درمورد امتحانهاي مجازي سطحش كه خيلي بالا نيست.راستي براي شركت درمقاطع بالاتر كه مشكلي از نظر مدرك نيست مثلا براي ارشد؟ببخشيد كه زياد شد.

MINOR
01-09-2010, 16:34
سلام
بچه هاراستش ميخوام كارداني به كارشناسي معماري براي امادگي دانشگاه ازاد روبرم كلاس.راستش رفتم مدرسان تموم درسهابا3مرحله ازمون945 هزارتومن.ميخواستم ببينم كسي هست كه مدرسان كلاس رفته باشه.اگه رفته بگه پارسه بهتره يامدرسان.واگه برم تاپيري داره؟اخه ميگفتن90 درصد از مدرسان تهران قبولن.ممنونم اگه راهنماييم كنيد
عزیزم نه مدرسان و نه پارسه
به نظر من بری آکادمی معماری خیلی بهتر نتیجه میگیری
اینم سایتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

hamid625
01-09-2010, 19:45
ممنونمMINORعزيز.خودت توي اين كلاسهاشركت كردي وايانتيجه داد.درضمن هزينش چقدره؟ممنونم:20:

Sha7ab
01-09-2010, 20:28
اعلام نشده که جواب رو کی میدن؟
دوستانی که تجربه دارن معمولاً کلاس های ترم اول از چندم شروع میشه؟

MOHAMMAD2010
01-09-2010, 22:06
پارسال 31 شهریور دادن
امسال دیگه خدا میدونه

MINOR
02-09-2010, 00:09
ممنونمMINORعزيز.خودت توي اين كلاسهاشركت كردي وايانتيجه داد.درضمن هزينش چقدره؟ممنونم:20:
آره عزیزم
من ریاضی رفتم
استاد عباسی هست ریاضیشون
فقط کافی بری درصد های شاگرداش رو ببینی
در مورد قیمت هم تماس بگیر بهت میگن
این موسسه وابسطه به دانشگاه الزهرا هست و مطمئن باش قیمت هاش از همه جا ارزونتره

ممنون

hamid625
02-09-2010, 20:25
minorعزيزامروزبااكادمي تماس گرفتم كل درسهاي تخصصي باتضمين784هزارتومن.اگه تكي هم بخوام هردرس بدون تخفيف ميشه.ايستايي150تومن ودرسهاي معماري اسلام و..110تومن.متغيرن درسها.راستش ميخوام چندتادرس روبرم.حيف كه شاغلم وهمه درسهارونميتونم برم.يه اشتباه كردم امسال نتونستم سراسري شركت كنم.وگرنه احتمال داشت قبول بشم.ازادهم كه شهريه اش سربه فلكه .حداقل1تا1/200.بايدفقط براي علمي كاربردي اماده بشم.درضمن اگه اونجاكلاس برم بعضي درسهاروبچه هاجزوه درسهاي ديگرروبهم ميدن.اياتواينكاروكردي؟ممن نم:11:

MOHAMMAD2010
03-09-2010, 12:05
یه سوال :
اگه رشته ما چند تا گرایش داشته باشه و ما تو چند تا گرایش مجاز شده باشیم
و جاهایی رو بزنیم که از همه این گرایش های مجاز بتونیم قبول بشیم
تو کارنامه نهایی فقط جلوی همون که جلوتر از بقیه بوده میزنه قبول یا جلوی هر کدوم از گرایش ها میزنه قبول ؟

MINOR
03-09-2010, 14:17
minorعزيزامروزبااكادمي تماس گرفتم كل درسهاي تخصصي باتضمين784هزارتومن.اگه تكي هم بخوام هردرس بدون تخفيف ميشه.ايستايي150تومن ودرسهاي معماري اسلام و..110تومن.متغيرن درسها.راستش ميخوام چندتادرس روبرم.حيف كه شاغلم وهمه درسهارونميتونم برم.يه اشتباه كردم امسال نتونستم سراسري شركت كنم.وگرنه احتمال داشت قبول بشم.ازادهم كه شهريه اش سربه فلكه .حداقل1تا1/200.بايدفقط براي علمي كاربردي اماده بشم.درضمن اگه اونجاكلاس برم بعضي درسهاروبچه هاجزوه درسهاي ديگرروبهم ميدن.اياتواينكاروكردي؟ممن نم:11:
نگران جزوه نباش
یه بخش آرشیو داره اوجا جزوه تمامی درس ها از تمامی ناشر ها اونجا هست
میتونی بری و بگیری

موفق باشی:11:

MOHAMMAD2010
03-09-2010, 18:53
یه سوال :
اگه رشته ما چند تا گرایش داشته باشه و ما تو چند تا گرایش مجاز شده باشیم
و جاهایی رو بزنیم که از همه این گرایش های مجاز بتونیم قبول بشیم
تو کارنامه نهایی فقط جلوی همون که جلوتر از بقیه بوده میزنه قبول یا جلوی هر کدوم از گرایش ها میزنه قبول ؟

میشه یه نفر جواب این سوالمو بده
خیلی مهمه
یه سایت دیدم گفته بودم جلوی هر کدوم که قبول شده باشیم میزنه قبول ! بعد به انتخاب خودمون ما میتونیم یکی رو انتخاب کنیم !
درسته ؟

Sha7ab
03-09-2010, 21:08
میشه یه نفر جواب این سوالمو بده
خیلی مهمه
یه سایت دیدم گفته بودم جلوی هر کدوم که قبول شده باشیم میزنه قبول ! بعد به انتخاب خودمون ما میتونیم یکی رو انتخاب کنیم !
درسته ؟
توی کارنامه نهایی فقط یک گرایش و یک جا میزنه قبول.

man7tomani
04-09-2010, 13:03
توی کارنامه نهایی فقط یک گرایش و یک جا میزنه قبول.
چیجوری؟ از اولویت 1 شروع میکنن هر جا رتبه خورد قبول میزنه؟ یا همه ی آیتم ها بررسی میشه؟
کلا چیجوریه؟ میتونی یه توضیح دقیق بدی؟

Sha7ab
04-09-2010, 17:22
چیجوری؟ از اولویت 1 شروع میکنن هر جا رتبه خورد قبول میزنه؟ یا همه ی آیتم ها بررسی میشه؟
کلا چیجوریه؟ میتونی یه توضیح دقیق بدی؟
از اولویت اول شروع میکنن. اگه اولی رو قبول شده باشی همون رو میزنن قبول. قبول نشده باشی میرن سراغ دومی. و سومی و ... الی آخر.

man7tomani
04-09-2010, 17:56
از اولویت اول شروع میکنن. اگه اولی رو قبول شده باشی همون رو میزنن قبول. قبول نشده باشی میرن سراغ دومی. و سومی و ... الی آخر.
ولی فکر کنم جوره دیگه ایی باشه.منم همین فکر و میرکدم.اما فکر کنم همه ی آیتم ها بررسی میشن .

MOHAMMAD2010
04-09-2010, 17:57
ولی فکر کنم جوره دیگه ایی باشه.منم همین فکر و میرکدم.اما فکر کنم همه ی آیتم ها بررسی میشن .

میشه بیشتر توضیح بدی ؟ یعنی همون چیزی که من گفتم ؟

منظورت همینه !؟

davood.2008
04-09-2010, 18:01
سلام دوستان میدونین دانشگاه آزاد برای کاردانی به کارشناسی ثبت نام میکنه؟

Sha7ab
04-09-2010, 18:36
من خودم پارسال کارنامه ی یکی از دوستام رو گرفتم و فقط زده بود فلان جا قبول. گرایش ها و اولویت های دیگه رو نگفته بود.

ثبت نام که میکنه فکر کنم دفترچه ش توی پاییز بیاد.

man7tomani
04-09-2010, 19:28
میشه بیشتر توضیح بدی ؟ یعنی همون چیزی که من گفتم ؟

منظورت همینه !؟

منم تصورم همینه.فکر کنم همینجوری باشه.آخهاونجوری که مثل دانشگاه آزاد میشه که به همین شکل هست.من نمیدونم دقیقا کسی میدونه راهنمایی کنه

hamijoon
04-09-2010, 23:26
بچه ها اين سوال من فكر كنم اينجا ديگه به جواب برسه . من الان كارداني دارم .

آزاد امتحان دادم مهندسي سخت افزار قبول شدم . حالا بايد چيكار كنم .؟؟

واحدهايي رو كه تو كارداني پاس كردم رو تطبيق ميدن يا نه ؟؟

مرسي:11:

Maggy_P
05-09-2010, 03:00
منم تصورم همینه.فکر کنم همینجوری باشه.آخهاونجوری که مثل دانشگاه آزاد میشه که به همین شکل هست.من نمیدونم دقیقا کسی میدونه راهنمایی کنه
نه... به ترتیب اولویت هاست
+
اگر غیر از این بود دیگه اولویت بندی معنا نداشت.
+
دانشگاه آزاد یک تفاوت داره که اول اولویت های همه ی افراد چک میشه ، در واقع توی دانشگاه آزاد اولویت اول خیلی مهمه و نقش اساسی توی قبولی طرف داره شاید حتی بیشتر از رتبه!
ولی آزمون های سراسری کلا این طور نیست و از روی رتبه ی افراد قبولی فرد تضمین میشه ، اولویت ها فقط ترتیب علاقه ی شما رو نشون میده و به ترتیب از بالا یکی رو قبول میشید :46: البته فکر کنم اولویت اول رو اگر استان بومی زده باشید از سهمیه ی بومی استفاده میشه (شبانه ی هر استان 60 تا 80 درصد فقط بومی میگیره) البته قبلا که اولویت اول این امتیازو داشت ممکنه الآن این امتیاز واسه ی بقیه ی اولویت ها هم باشه.
اینو مطمئن نیستم:13:

farshidshd
05-09-2010, 11:57
بچه ها اين سوال من فكر كنم اينجا ديگه به جواب برسه . من الان كارداني دارم .

آزاد امتحان دادم مهندسي سخت افزار قبول شدم . حالا بايد چيكار كنم .؟؟

واحدهايي رو كه تو كارداني پاس كردم رو تطبيق ميدن يا نه ؟؟

مرسي:11:

بستگی به واحد دانشگاه داره.
شاید 20 واحد جبرانی بهت بدن شاید 9 واحد . سقفش 20 واحده ///

.

Amir_Online24
05-09-2010, 20:26

اين براي من هم سئواله

ولي امتحانش پارسال فكر كنم 15 آذر بود (‌دقيق نمي دونم )

- تايپيكي داريم كه براي امتحان كارداني به كارشناسي آزاد باشه؟،‌براي امادگي امتحان
اگه نه دوستان عزيز اگه حاظر باشن يه تايپك تواين زمينه راه بندازيم (‌اعلام كنند)
حدود 2ماه و نيم زمان هست

farshidshd
06-09-2010, 13:31
اين براي من هم سئواله

ولي امتحانش پارسال فكر كنم 15 آذر بود (‌دقيق نمي دونم )

- تايپيكي داريم كه براي امتحان كارداني به كارشناسي آزاد باشه؟،‌براي امادگي امتحان
اگه نه دوستان عزيز اگه حاظر باشن يه تايپك تواين زمينه راه بندازيم (‌اعلام كنند)
حدود 2ماه و نيم زمان هست

برا تاپیک کنکور کاردانی به کارشناسی همین تاپیک هست

برای آزاد هم تاپیک هست.

پس تاپیک جدیدی لازم نیست!

.

Amir_Online24
07-09-2010, 02:50
برا تاپیک کنکور کاردانی به کارشناسی همین تاپیک هست

برای آزاد هم تاپیک هست.

پس تاپیک جدیدی لازم نیست!

.

ممنون كه پاسخ داديد

تايپيك كارداني به كارشناسي ازاد براي كنكور امسال منطورم بود كه 2/5 ماه ديگه هست

مابقي تايپيك ها به بحث هاي كلي مي پردازه . منظورم تايپيكي بود براي همكاري و راهنمايي به هم براي كنكور ازاد امسال( وي‍ژه كساني كه امسال امتحان دارند )

اگه شما هه كمك كنيد ممنون ميشم

farshidshd
07-09-2010, 10:29
برای همه ی عزیزان همون تاپیک ها کافی هست...

تاپیک بیشتر باعث سردرگمی خواهد شد..

Amir_Online24
08-09-2010, 04:48
با وجود تعداد زيادي تايپيك هاي بي محتوا ايجاد تايپكي با اين عنوان سردرگمي ايجاد ميكنه ؟

ببخشيد اينطوري ميگم ولي مديريت خيلي خشكي رو داريد اجرا ميكنيد . قصد بي احترامي ندارم و واقعيته

اگه خودتون امتحان داشتيد اين دوره اين طور حرف نمي زديد

من بابت احترامي كه به اين بخش قائلم اول مشورت و درخواست همكاري كردم

اين تايپك با اين همه پست چه طور ادمم ي تونه بحث درسي در مورد خاصي كرد اين تايپك به صورت كل و بحث هاي جامع مي باشد

نقد هاي من از روي دلسوزي و بهتر شدن اين بخش بود

اميدوارم تحمل انتقاد دلسوزانه رو داشته باشيد

اميدوارم موفق باشيد:40:

farshidshd
08-09-2010, 12:09
از انتقاد استفاده میبریم. ولی طبق قانون ها نمیشه تاپیک تکراری زد.

تجربه نشون داده علاوه بر سردرگمی کاربران تاپیک ها اینجوری با اسپم های زیاد به ترش منتقل میشه...

بنابراین بهتره تو همین تاپیک ها بحث بشه و این تاپیک ها برای همین موضوعات ایجاد شده...

با تشکر از توجه شما...

ساش
08-09-2010, 14:49
سلام دوستان

رشته ی کاردانی بهداشت محیط دانشگا ه آزاد ارزش خوندن داره ؟؟؟؟

راحت می شه به کارشناسی رفت یا سخته ؟؟؟؟

این ارزش رفتن داره یا کشاورزی علوم دامی پیام نور ؟؟؟

پیام نور خوندش سخته ؟؟؟

راستی برای انتقالی پیام نور باید چه کار کرد ؟؟

ممنون

farshidshd
08-09-2010, 15:53
سلام دوستان

رشته ی کاردانی بهداشت محیط دانشگا ه آزاد ارزش خوندن داره ؟؟؟؟

راحت می شه به کارشناسی رفت یا سخته ؟؟؟؟

این ارزش رفتن داره یا کشاورزی علوم دامی پیام نور ؟؟؟

پیام نور خوندش سخته ؟؟؟

راستی برای انتقالی پیام نور باید چه کار کرد ؟؟

ممنون

بهداشت محیط دانشگاه آزاد بهتره تا پیام نور.

انتقالی پیام نور هم وقتی دانشجوی اونجا شدی میتونی اقدام کنی
زیاد سخت نمیگیرن

ساش
08-09-2010, 16:21
بهداشت محیط دانشگاه آزاد بهتره تا پیام نور.

انتقالی پیام نور هم وقتی دانشجوی اونجا شدی میتونی اقدام کنی
زیاد سخت نمیگیرن

سلام
آخه مقطعش کاردانی هست

کنکور کاردانی به کارشناسی بهداشت محیط مشکل هست ؟؟/
دانشگاه آزاد این کنکور را برگزار می کنه ؟؟؟؟

تو سراسری این رشته شده کارشناسی
احتمالش هست دیگه کنکور کاردانی به کارشناسی این رشته برگذار نشه /؟؟؟

ممنون

farshidshd
08-09-2010, 16:47
سلام
آخه مقطعش کاردانی هست

کنکور کاردانی به کارشناسی بهداشت محیط مشکل هست ؟؟/
دانشگاه آزاد این کنکور را برگزار می کنه ؟؟؟؟

تو سراسری این رشته شده کارشناسی
احتمالش هست دیگه کنکور کاردانی به کارشناسی این رشته برگذار نشه /؟؟؟

ممنون

خب بهتر از پیام نوره. بازم خود دانی.

کنکورش هم هم سخته هم راحت ، مثل بقیه رشته ها...

کنکور کاردانی به کارشناسی هم حذف نمیشه...

بازم خودت میدونی .
اگه فکر میکنی پیام نور بهتره برو پیام نور

NFSMW
08-09-2010, 23:33
سلام بچه ها من
آزاد بهداشت حرفه اي-كارداني / واحدپزشكي تهران قبول شدم سوال من این که امکان ادامه تحصیل تا کارشناسی ارشد رو داره یا نه ؟
و من چندان اطلاع ندارم وقتی دوره کاردانی تموم شد باید امتحان برای کارشناسی بدم ؟
و سوال دیگه وقتی این دوره رو تموم کردم باید برای کارشناسی همین رشته بخونم یا میشه رشته دیگه انتخاب کرد ؟

farshidshd
09-09-2010, 00:16
سلام بچه ها من
آزاد بهداشت حرفه اي-كارداني / واحدپزشكي تهران قبول شدم سوال من این که امکان ادامه تحصیل تا کارشناسی ارشد رو داره یا نه ؟
و من چندان اطلاع ندارم وقتی دوره کاردانی تموم شد باید امتحان برای کارشناسی بدم ؟
و سوال دیگه وقتی این دوره رو تموم کردم باید برای کارشناسی همین رشته بخونم یا میشه رشته دیگه انتخاب کرد ؟

سلام.تبریک میگم

میتونی تا مقاطع بالاتر ادامه بدی

برای کارشناسی هم باید امتحان بدی دوباره.

میتونی همین رشته یا زیر مجموعه این رشته رو انتخاب کنی برای ادامه تحصیل

NFSMW
09-09-2010, 11:35
خیلی ممنون یه سوال دیگه
بازار کار بهداشت حرفه اي چطوره ؟

MOHAMMAD2010
09-09-2010, 14:24
تخلف در ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی/ تلاش برای اعلام تکمیل ظرفیت

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تخلف در ظرفیت پذیرش دانشجوی فنی و حرفه ای و مراکز تربیت معلم خبر داد و گفت: بر خلاف سالهای گذشته تمامی ظرفیتهای مراکز تربیت معلم کنکور و کنکور کاردانی به کارشناسی به فرهنگیان اختصاص یافته است.

علی عباسپور تهرانی فرد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه قانون پذیرش دانشجو در آموزشکده های فنی و حرفه ای و دانشگاه شهید رجایی به طور کامل به اجرا درن نیامده است گفت: ما اطلاعات دقیق داریم که ظرفیت مراکز تربیت معلم در کنکور سراسری 22 هزار نفر اعلام شده اما این ظرفیت ویژه فرهنگیان که کمتر از 2 هزار نفر در کنکور شرکت کرده اند در نظر گرفته شده است با این روش عملا 20 هزار ظرفیت در این مراکز خالی می ماند.

وی اظهار داشت: از سوی دیگر در آزمون کاردانی به کارشناسی نیز که چندی پیش انتخاب رشته آن به پایان رسید، تمامی رشته ها ویژه فرهنگیان اعلام شده است این درحالی است که در سالهای گذشته ظرفیت آزاد نیز پذیرش می شد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: این ظرفیت باز هم بیش از فرهنگیان شرکت کننده در کنکور است و حق بسیاری از افرادی که دوره کاردانی را تمام کرده و رتبه خوبی را در کنکور کاردانی به کارشناسی به دست آورده اند ضایع می کند.

باسپور اضافه کرد: در حال حاضر در حال مذاکره با آموزش و پرورش هستیم.

وی با تأکید بر اینکه طبق قانون عمل نشده و تخلف قانونی صورت گرفته است، گفت: وزارت آموزش و پرورش باید به سازمان سنجش اعلام ظرفیت کند تا سازمان سنجش بتواند به صورت تکمیل ظرفیت، ظرفیت جدیدی برای داوطلبان اعلام کند.

منبع : خبرگزاري مهر

meysamghaderi
09-09-2010, 15:02
سلام به همه
من تو کنکور سراسری رشته ی کاردانی برق قدرت را قبول شدم البته غیر انتفاعی
میخوام اطلاعات بهم بدید در مورد دانشگاه غیر انتفاعی و هزینه و شهریش
تعداد واحد های این رشته
بازار کارش و...

NFSMW
10-09-2010, 11:10
دفترچه آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد سال 88 یا 89 میشه برای دانلود بذارید

MOHAMMAD2010
10-09-2010, 11:48
دفترچه آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد سال 88 یا 89 میشه برای دانلود بذارید

عزیز سال 89 که هنوز نیومده ولی :

دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی ( کارشناسی نا پیوسته ) آزاد 88 :

دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی ( کارشناسی نا پیوسته ) دولتی 89 :

toraj
10-09-2010, 12:53
سلام اقا دانشگاه مجازي معافيت تحصيلي داره ؟يعني اگه كسي يكي دو ماه ديگه بايد بره سربازي بهش معافيت

تحصيلي ميدن البته بدون غيبته.منظورم اينه امتحان از طريق كنكور كارداني به كارشناسي سراسري داده باشه.يعني

ديگه دوره دانشپذيري نداره يا بايد بره سربازي.چون قبلا گفته بودن دوره دانشپذيري معافيت نداره.در كل دانشگاه

مجازي معافيت تحصيلي ميده يا نه؟ممنون ميشم جواب بديد.

toraj
11-09-2010, 17:01
سلام اقا دانشگاه مجازي معافيت تحصيلي داره ؟يعني اگه كسي يكي دو ماه ديگه بايد بره سربازي بهش معافيت

تحصيلي ميدن البته بدون غيبته.منظورم اينه امتحان از طريق كنكور كارداني به كارشناسي سراسري داده باشه.يعني

ديگه دوره دانشپذيري نداره يا بايد بره سربازي.چون قبلا گفته بودن دوره دانشپذيري معافيت نداره.در كل دانشگاه

سلام لطفا جواب بديد.

javady
11-09-2010, 17:14
سلام
دوستان عزیز عیدتون مبارک

من میخوام برای آزمون آذر ماه 89 دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی رشته حسابداری شرکت کنم

کسی میدونه تراز چقدر تو اطراف تهران؟ کجا رو بزنم؟ اولویت انتخاب شنیدم تو دانشگاه آزاد خیلی مهمه کسی میتونه کمکم کنه؟

farshidshd
12-09-2010, 07:13

بله معافیت تحصیلی داره

toraj
12-09-2010, 17:53
بله معافیت تحصیلی داره

آقا ممنون يعني از همون ترم اول معافيت تحصيلي ميدن حتي براي اونايي كه دفترچه خدمت رو ارسال كردن البته

غيبت ندارن؟بعدش ترم اول از مهر شروع ميشه؟

farshidshd
13-09-2010, 11:34
آقا ممنون يعني از همون ترم اول معافيت تحصيلي ميدن حتي براي اونايي كه دفترچه خدمت رو ارسال كردن البته

غيبت ندارن؟بعدش ترم اول از مهر شروع ميشه؟

این سوالا جاش تو تاپیک نظام وظیفه هست...

بله از ترم اول معافیت صادر میشه. ترم اول هم از مهر شروع میشه

MINOR
13-09-2010, 19:36
آقا این جوابای نهایی پس کی میاد ؟؟؟

keihanmirzaei
13-09-2010, 19:43
آخر شهریور میاد

MOHAMMAD2010
14-09-2010, 15:18
نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی در هفته آینده اعلام می شود

معاون سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1389 در هفته آینده خبر داد و گفت: حدود 123 هزار و 500 نفر در این آزمون پذیرفته می شوند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر، افزود: بیش از 170 هزار داوطلب در این آزمون انتخاب رشته کردند.

وی افزود: کنکور کاردانی به کارشناسی سال 89 با رقابت 389 هزار و587 داوطلب در 5 مردادماه سال 89 برگزار شد که از این تعداد 238 هزار و 760 نفر مجاز به انتخاب رشته در این آزمون شدند.

معاون سازمان سنجش گفت: 36 هزار و 500 نفر در دوره های روزانه، 2 هزار و 386 نفر در دوره های شبانه، 600 نفر در دوره های نیمه حضوری، 82 هزار و 585 نفر در دوره های غیرانتفاعی و 1 هزار و 600 نفر در دوره های مجازی این آزمون پذیرفته می شوند.

منبع : همشهری آنلاین

mm00
14-09-2010, 19:49
نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی در هفته آینده اعلام می شود

معاون سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1389 در هفته آینده خبر داد و گفت: حدود 123 هزار و 500 نفر در این آزمون پذیرفته می شوند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر، افزود: بیش از 170 هزار داوطلب در این آزمون انتخاب رشته کردند.

وی افزود: کنکور کاردانی به کارشناسی سال 89 با رقابت 389 هزار و587 داوطلب در 5 مردادماه سال 89 برگزار شد که از این تعداد 238 هزار و 760 نفر مجاز به انتخاب رشته در این آزمون شدند.

معاون سازمان سنجش گفت: 36 هزار و 500 نفر در دوره های روزانه، 2 هزار و 386 نفر در دوره های شبانه، 600 نفر در دوره های نیمه حضوری، 82 هزار و 585 نفر در دوره های غیرانتفاعی و 1 هزار و 600 نفر در دوره های مجازی این آزمون پذیرفته می شوند.

منبع : همشهری آنلاین

بازم ميگن 5 مرداد
در ضمن تا جايي كه ميدونم روزانه ها رو همرو دادن به فرهنگيا بعد اومدن گفتن كلي خالي مونده و.... قضيه چيه

nima2007
14-09-2010, 20:49
سلام - امسال دانشگاه آزاد براي سال 88 تكميل ظرفيت كارداني به كارشناسي اعلام مي كنه ؟

اين تاپيك مخصوص كنكور كارداني به كارشناسيه و هر سوالي هم در مورد منابع و زمان كنكور و زمان ثبت نام و نتايج هست لطفا همين جا مطرح كنيد .

===================

قوانین تاپیک)

1- دوستان لطفا تا حد امکان از ارسال هرگونه پست تشکر،‌ نظرات شخصی، حال و احوال و ... خودداری بفرمایید چون تاپیک به سرعت صفحاتش جلو میره ولی دوستانی که سوالاتی پرسیدن دیر به پاسخشون میرسن و تاپیک دچار بی نظمی میشه.

2- تمامی اخبار مرتبط رو در تاپیک >>> اخــبار مرتـــبط با کنـــکور کاردانـــی به کارشناســـی که به این منظور ایجاد شده و به صورت استیکی در همین زیرمجموعه قرار داره ارسال کنید و از ارسال اونها در این تاپیک خودداری بفرمایید.

3- تمامی مقالات مرتبط با روش های مطالعه و برنامه ریزی و غیره رو هم در تاپیک >>> روش های بــرتر مطــالعه برای کـــنکور و به طور مجزا مطرح و پیگیری بفرمایید و از ارسال اونها در این تاپیک (و تاپیکهای مشابه در این بخش) خودداری بفرمایید.

4- برای درخواست منابع و نمونه سوالات آزمون ها از تاپیک معـرفی منابــع و نمونــه ســوالات آزمونـــها در مقاطــع مختـــلف استفاده بفرمایید تا به عنوان منبع برای دوستانی که بعدا سوال مشابهی دارن هم موجود باشه برای مراجعه ی دوباره و بین سایر پستهای این تاپیک گم نشه.

5- از قرار دادن لینک سایتها و انجمن های دیگه به عنوان تبلیغ در این بخش (و بخشهای دیگه) خوددداری کنید و مطالب رو مستقیما در صورت نیاز با ذکر منبع پایگاه اینترنتی به صورت فارسی در تاپیک قرار بدین.

امیدوارم لحظات مفیدی هنگام فعالیت در این تاپیک داشته باشید
موفق باشید

Post edited by Dianella

nimpond
16-09-2010, 19:18
سلام. من پارسال بهمن ماه کاردانی رو تموم کردم و همون بهمن کارشناسی قبول شدم. اما نرفتم برای ثبت نام. حالا با توجه به اینکه 6 ماه فرصت نظام وظیفه تموم شده و من هم دفترچه خدمت پست نکردم اگه بخوام مهر ثبت نام کنم دانشگاه ایرادی نمیگیره؟

Sub007
16-09-2010, 20:24
سلام. من پارسال بهمن ماه کاردانی رو تموم کردم و همون بهمن کارشناسی قبول شدم. اما نرفتم برای ثبت نام. حالا با توجه به اینکه 6 ماه فرصت نظام وظیفه تموم شده و من هم دفترچه خدمت پست نکردم اگه بخوام مهر ثبت نام کنم دانشگاه ایرادی نمیگیره؟

موقع ثبت نام شما باید وضعیت نظام‌وظیفتون مشخص باشه یا کارت معافیت داشته باشی یا برگه اعزام به تاریخی بعد از تاریخ ثبت نام هر چند فکر کنم بشه تعهد هم داد که بعدا برگه‌ای برای وضعیت نظام وظیفه به دانشگاه ارائه بدین اما شما که دفترچه ارسال نکردی اگه اشتباه نکنم برات غیبت خورده و فکر کنم نتونی ثبت نام کنی.

n.s
17-09-2010, 13:50
من یه سوال دارم :

من پارسال غیراتفاعی قبول شدم
نصف ترم رو رفتم بقیه ش رو نرفتم ...حتی واسه ترم دوم هم ثبت نام نکردم
شهریه ای که واسه ترم اول داده بودیم پرید
امسالم کنکور دادم مجاز شدم با رتبه ی 1591 ...یه غیرانتفاعی دیگه رو زدم !!!
رفتم انصراف بدم از دانشگاه قبلی گفتن باید پول زور بدی... یعنی شهریه ثابت +16 واحد تخصصی
خداییش خیلی زور داره این پول رو بدی در حالی که هیچی نخوندی!!!
الان من باید حتما انصراف بدم؟
اگه انصراف ندم ، قبول نمیشم ؟

farshidshd
17-09-2010, 18:31
من یه سوال دارم :

من پارسال غیراتفاعی قبول شدم
نصف ترم رو رفتم بقیه ش رو نرفتم ...حتی واسه ترم دوم هم ثبت نام نکردم
شهریه ای که واسه ترم اول داده بودیم پرید
امسالم کنکور دادم مجاز شدم با رتبه ی 1591 ...یه غیرانتفاعی دیگه رو زدم !!!
رفتم انصراف بدم از دانشگاه قبلی گفتن باید پول زور بدی... یعنی شهریه ثابت +16 واحد تخصصی
خداییش خیلی زور داره این پول رو بدی در حالی که هیچی نخوندی!!!
الان من باید حتما انصراف بدم؟
اگه انصراف ندم ، قبول نمیشم ؟

اگه قبول شدی و میخوای ثبت نام کنی باید از دانشگاه قبلی انصراف بدی. وگرنه اینطوری خلاف قوانینه و نمیشه...

.

n.s
17-09-2010, 19:17
اگه قبول شدی و میخوای ثبت نام کنی باید از دانشگاه قبلی انصراف بدی. وگرنه اینطوری خلاف قوانینه و نمیشه...

.
هنوز که نتایج نهایی نیومده
من تا کی می تونم لنصراف بدم !!!
یعنی هیچ راهی نداره و پول زور باید بدی؟؟؟:19:

farshidshd
18-09-2010, 10:55
هنوز که نتایج نهایی نیومده
من تا کی می تونم لنصراف بدم !!!
یعنی هیچ راهی نداره و پول زور باید بدی؟؟؟:19:

وقتی نتایج اومد و مطمئن شدی که قبول شدی برو انصراف بده و پول زور رو بده. راه دیگه ای نیست!

.

Ship Storm
18-09-2010, 17:56
سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1389 مي‌رساند كه

فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته هاي متمركز و معرفي‌شدگان چند برابر رشته‌هاي نيمه متمركز آزمون مذكور از ساعت 16(4 بعد ازظهر) روز دوشنبه 29/6/89 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور

به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار مي‌گيرد.

ضمناً اطلاعيه حاوي شرايط و ضوابط ثبت نام از پذيرفته‌شدگان و همچنين نحوه شركت معرفي‌شدگان در مراحل مصاحبه، آزمون عملي و ديگر مراحل گزينش در اين آزمون ضمن اينكه

در نشريه پيك سنجش روز دوشنبه 29/6/89 منتشر مي‌گردد، به همراه فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان و معرفي‌شدگان مذكور بر روي سايت سازمان نيز قرار داده خواهد شد.

mm00
18-09-2010, 18:56
سلام بچه ها شما اگر جاي من بوديد چه ميكرديد؟
رتبه 2600 نرم افزار در دولتي در نتيجه غيرانتفاعي....<
3ماه خوندن در نتيجه ازاد قزوين (البته شايد:31:)!
الان در حال حاضر غيرانتفاعي هاي قزوين رو زدم در اولويت هام ....

n.s
18-09-2010, 19:48
وقتی نتایج اومد و مطمئن شدی که قبول شدی برو انصراف بده و پول زور رو بده. راه دیگه ای نیست!

.
رتبه م که خوبه منم که غیرانتفاعی های شهرمون رو زدم پس قبول میشم !!!(چون تجربه دارم اینقدر مطمئن حرف می زنم)
یعنی اگه بعد اعلام نتایج برم انصراف بدم ...این دانشگاه قبلی دبه در نیاره بگه باید پول 2 ترم رو بدی!!!

MINOR
19-09-2010, 09:41
سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1389 مي‌رساند كه

فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته هاي متمركز و معرفي‌شدگان چند برابر رشته‌هاي نيمه متمركز آزمون مذكور از ساعت 16(4 بعد ازظهر) روز دوشنبه 29/6/89 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور

به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار مي‌گيرد.

ضمناً اطلاعيه حاوي شرايط و ضوابط ثبت نام از پذيرفته‌شدگان و همچنين نحوه شركت معرفي‌شدگان در مراحل مصاحبه، آزمون عملي و ديگر مراحل گزينش در اين آزمون ضمن اينكه

در نشريه پيك سنجش روز دوشنبه 29/6/89 منتشر مي‌گردد، به همراه فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان و معرفي‌شدگان مذكور بر روي سايت سازمان نيز قرار داده خواهد شد.

مگه اول نباید جواب نیمه متمرکز ها میومد بعدش جواب متمرکز !؟
چرا امسال اینجوری شد !؟

farshidshd
19-09-2010, 10:05
رتبه م که خوبه منم که غیرانتفاعی های شهرمون رو زدم پس قبول میشم !!!(چون تجربه دارم اینقدر مطمئن حرف می زنم)
یعنی اگه بعد اعلام نتایج برم انصراف بدم ...این دانشگاه قبلی دبه در نیاره بگه باید پول 2 ترم رو بدی!!!

اگه مطمئنی قبول میشی خب انصراف بده. انصراف بدی و بعد خدایی نکرده قبول نشی اونوقت ...

.

Maggy_P
19-09-2010, 11:37
مگه اول نباید جواب نیمه متمرکز ها میومد بعدش جواب متمرکز !؟
چرا امسال اینجوری شد !؟
خب چه فرقی داره!؟ این بار با هم اومدن

sara memar
19-09-2010, 12:51
سلام بچه ها

بلاخره فردا نتایج میاد!!:46:

من رتبم 2111 رشته معماری

حالا نمی دونم قزوین دهخدا قبول میشم یا نه!!؟

کسی میدونه ایوانکی بهتره یا دهخداد قزوین؟

من فکر میکردم ایوانکی بهتره الان میگن دهخدا!!!!!!

اگه کسی میدونه که بگه ممنون میشم:20:

maj87
19-09-2010, 16:03
سلام
منابع آزمون کاردانی به کارشناسی کامپیوتر دانشگاه آزاد برای سال 89 یا 88 چیا هستند.چه کتابایی باید مطالعه کرد؟ آیا کتابها کد هم دارند؟

sara memar
19-09-2010, 18:04
اینجا کسی از دانسگاه غیر انتفاعی ایوانکی اطلاعات داره؟
کسی میدونه چجور دانشگاهیه از نظر سطح علمی و کلا...؟
:19:

aftab_azad20
19-09-2010, 21:07
سلام حالا فردا نتایج همه رو اعلام میکنند یا رشته های چند برابر ظرفیت رو؟

MOHAMMAD2010
19-09-2010, 21:11
سلام حالا فردا نتایج همه رو اعلام میکنند یا رشته های چند برابر ظرفیت رو؟

این جوری که گفتن همه ...

keihanmirzaei
20-09-2010, 00:09
تا ساعت 4 روز دوشنبه 15 ساعت بیشتر نمونده
ولی به دهن 15 ساعت فکر کنم خیلی بیشتر طول بکشه :41:

sara memar
20-09-2010, 01:58
تا ساعت 4 روز دوشنبه 15 ساعت بیشتر نمونده
ولی به دهن 15 ساعت فکر کنم خیلی بیشتر طول بکشه :41:

وای اینجور که شما ثانیه شماری میکنی که بیشتر طول میکشه!!!:41:

Last Night
20-09-2010, 09:24
ایشالا همتون قبولید
منم که سال بعد قبولم

mm00
20-09-2010, 10:32
دوستان يك تاپيك بزنيد تا افراد رتبه ها و جاهايي كه قبول شدن رو بگند اينطوري واسه سال بعديا هم استفاده ميشه..

yenoghteyee
20-09-2010, 10:50
فكر كنم زودتر از 4 بياد.

farshidshd
20-09-2010, 10:58
دوستان محترم خواهشا وقتی نتایج اومد تاپیک جداگانه ی کارنامه رو بزنید . هر تاپیکی قبل از اعلام نتایج زده بشه ، حذف میشه...

با تشکر

keihanmirzaei
20-09-2010, 11:25
نمیدونم چرا از بیستم میگفتم جواب بیست و نهم میاد
ایشالا همه دوستانی که تلاش کردن قبول میشن

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

نمیدونم چرا از بیستم میگفتم جواب بیست و نهم میاد
ایشالا همه دوستانی که تلاش کردن قبول میشن

MINOR
20-09-2010, 12:39
اینجا کسی از دانسگاه غیر انتفاعی ایوانکی اطلاعات داره؟
کسی میدونه چجور دانشگاهیه از نظر سطح علمی و کلا...؟
:19:
بد نیست
الان که خیلی بهتر شده
2-3 سال پیش یکم حال گیری بود
از نظر سطح علمی هم متوسط هست
خوبیش اینه که به تهران نزدیکه و سرویس هم داره

MOHAMMAD2010
20-09-2010, 14:51
بچه ها رتبه و جایی که قبول شدین رو تو این تاپیک بگین :

Sha7ab
20-09-2010, 15:02
106
مترجمی زبان انگلیسی جهاد دانشگاهی کرمانشاه!
(لعنت بهشون تا پارسال روزانه و شباانه داشت امسال نداشت)

Last Night
20-09-2010, 15:20
خوب تو یه تاپیک جدا بذارید نتایجو

AKBAR132
20-09-2010, 17:39
ببینم این موسسه شاهین شهر سایتی چیزی نداره ؟

farshidshd
20-09-2010, 18:19
نتیجه و کارنامه کنکور کاردانی به کارشناسی رو فقط توی تاپیک زیر قرار بدید لطفا"

رتبه و مكان قبولي شما در كارداني به كارشناسي 89 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر

keihanmirzaei
20-09-2010, 22:32
بچه ها من دفترچه سربازی رو پست کردم
تاریخ اعزام اول آبان 89 خورده
الان کنکور کاردانی به کارشناسی قبول شدم
فقط هم برگ سبز اومده در خونمون
باید کار خاصی انجام بدم ؟

Sha7ab
20-09-2010, 22:47
منم همینطورم دقیقا!
بچه ها گفتن که فقط باید برگ سبز رو ببری موقع ثبت نام

keihanmirzaei
20-09-2010, 22:55
منم همینطورم دقیقا!
بچه ها گفتن که فقط باید برگ سبز رو ببری موقع ثبت نام
پس با این اوصاف خود دانشگاه حتما کارای نظام وظیفه رو انجام میده
ولی یه سوالی هم از نظام وظیفه بکنیم بد نیست

farshidshd
21-09-2010, 10:53

با برگه ی سبز برین برای ثبت نام.

بعد از ثبت نام دانشگاه معافیت تحصیلی صادر میکنه ...

.

mohsen_gh1991
21-09-2010, 23:52
سلام.........
کنکور آزادش کیه؟

aftab_azad20
22-09-2010, 09:44
سلام من منتظرم 2درس پروژه و کارآموزی برام نمره اش ثبت بشه،بعدش هم فارغ التحصیل بشم،دانشگاهی هم که قبول شدم میگه تاریخ فراغت باید31شهریور باشه،حالا اگه این 2 درس مثلا2مهر واسم نمره اش ثبت بشه تاریخ فارغ تحصیلی رو دانشگاه کی میزنه مینویسه 2مهر؟

mm00
22-09-2010, 09:49
سلام.........
کنکور آزادش کیه؟
سلام مهر دفترچه مياد اواخر اذر امتحانشه

سلام من منتظرم 2درس پروژه و کارآموزی برام نمره اش ثبت بشه،بعدش هم فارغ التحصیل بشم،دانشگاهی هم که قبول شدم میگه تاریخ فراغت باید31شهریور باشه،حالا اگه این 2 درس مثلا2مهر واسم نمره اش ثبت بشه تاریخ فارغ تحصیلی رو دانشگاه کی میزنه مینویسه 2مهر؟
سلام دوست عزيز طبعا چون شما تابستون درسو برداشتيد به احتمال قوي شهريور فارغ التحصيل هستيد در اين مواقع تا جايي كه ميدونم گواهي ميدن ....

AKBAR132
22-09-2010, 14:35

نگران نباش شهریور میخوره ........ فقط هرچه سریعتر پروژه رو ببر ........ بزرگترین تجربه زندگیم رو تو همین مورد به دست آوردم " اگه میتونی یه کاری رو همین الان انجام بدی ، به بعد موکول نکن " وگرنه تو هم مثل من پروژتو دیر میبری و به خاطر کارآموزی یک ترم میره تو پاچت . پارسال بود ..... وقتی یادش می افتم خودمو نفرین میکنم .

inno3d
22-09-2010, 14:51
سلام
کسی از تاریخ اومدن دفترچه ازمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد خبر داره؟
درضمن اگه کسی منابع ازمونو برای مهندسی نرم افزار داره بنویسه لطفا.

aftab_azad20
22-09-2010, 23:06
نگران نباش شهریور میخوره ........ فقط هرچه سریعتر پروژه رو ببر ........ بزرگترین تجربه زندگیم رو تو همین مورد به دست آوردم " اگه میتونی یه کاری رو همین الان انجام بدی ، به بعد موکول نکن " وگرنه تو هم مثل من پروژتو دیر میبری و به خاطر کارآموزی یک ترم میره تو پاچت . پارسال بود ..... وقتی یادش می افتم خودمو نفرین میکنم .
سلام من پروژه و گزارش کارآموزی رو تحویل دادم،امروز هم یکی از دوستام رفته بود دنبال لیست تک نمره ای تا استاد سریع نمره رو رد کنه،تا نمره رو اعلام کرد باید برم دنبال کارای فارغ التحصیلی:40:

shab_2008
23-09-2010, 12:05
سلام دوستان

من رفیقم رشته نقشه برداری دانشگاه دانش پژوهان قبول شده ولی یه مشکلی داره و اون اینکه میگه مهر فارق التحصیل نمیشه! چون انگار 10 واحد براش مونده:31: و دانشگاه مقصد هم میگه حتما باید برای ما مدرک قبولی تا 6/31 را بیاری وگرنه ثبت نامت نمیکنیم!

حالا این بنده خدا هم خیلی ناراحته و نمیدونه چیکار کنه و گویا یک سال عقب میفته!

چاره ای ، درمونی ، تبصره ای ، چیزی نیست که این بنده خدا بهمن بره سره کلاس کارشناسی بشینه!!؟:31:

TNX

Last Night
23-09-2010, 15:13
هیچ راهی نداره...
برا ی یکی از رفیقای من همین اتفاق افتاد ...رفت دانشگاه مقصد گفت یه ترم مرخصی بدین...
اونام گفتن شما هنوز دانشجوی اینجا نیستی که بهت مرخصی بدیم...برو پی کارت///

aftab_azad20
24-09-2010, 00:21
ولی شاید اگه غیرانتفایی باشه و بهمن بره ثبت نام کنه،مشکلی نباشه ،ولی هزینه ترم مهر هم ازش دریافت میکنن،شاید
(بره سوال کنه ضرر که نداره)

shab_2008
24-09-2010, 09:03
هیچ راهی نداره...
برا ی یکی از رفیقای من همین اتفاق افتاد ...رفت دانشگاه مقصد گفت یه ترم مرخصی بدین...
اونام گفتن شما هنوز دانشجوی اینجا نیستی که بهت مرخصی بدیم...برو پی کارت///

ممنون دوست عزیز

تا اونجایی که من میدونم حداقل توی دانشگاه خودمون ( دانشگاه دولتی شهرکرد) ترم اول را به هیچ وجه مرخصی نمیدن! یه زمانی گویا دانشگاه آزاد یه همچین شرایطی داشت که اونم کلش کردن رفت!!:31:

ولی شاید اگه غیرانتفایی باشه و بهمن بره ثبت نام کنه،مشکلی نباشه ،ولی هزینه ترم مهر هم ازش دریافت میکنن،شاید
(بره سوال کنه ضرر که نداره)
ممنون دوست عزیز

این مورد را دقیقا همین دیروز که با هم رفتیم به یارو گفت و یارو کم مونده بود جفتمون رو بگیره بزنه!!:31:

مشکلی که فعلا اینا دارن اینه که میگن اولا که ما ورودی بهمن نداریم و دوما تکمیل ظرفیت هم ندارن!

اما با عذر خواهی از تمام دانشجوهای موسسات غیر انتفاعی سوالی داشتم مبنی بر اینکه مگه این موسسات همه چیز در اختیارشون نیست ؟ پس چرا دانشجوها ( منبع درامدشون:31:) را اینجوری ثبت نام نمیکنن؟

یه سوال دیگه هم دارم و اون اینکه از طریق سازمان سنجش هم نمیشه کاری کرد!!؟:31:

Sub007
24-09-2010, 11:30
بعید بدونم سنجش هم کاری بتونه انجام بده.
اگه تعداد واحدهاش کمتر بود میشد یه کارایی کرد اما ۱۰ واحد زیاده.
یکی از دوستای خود من سال قبل که قبول شد ۲ واحد از کاردانی براش مونده بود که دانشگاه قبول کرد اون ۲ واحد رو هم هر چه زودتر پاس کنه و براشون مدارک اتمام دوره کاردانی رو بیاره.

Sha7ab
24-09-2010, 11:34
دوستان این فرم تاییدیه تحصیلی چیه که برای ثبت نام میخواد؟
بعد من ریز نمرات کاردانی رو ندارم، فقط یه برگه دارم که مخصوص نظام وظیفه س و گفته که من کاردانی رو فارق التحصیل شم. همینو ببرم کافیه؟

mm00
24-09-2010, 12:50
دوستان این فرم تاییدیه تحصیلی چیه که برای ثبت نام میخواد؟
بعد من ریز نمرات کاردانی رو ندارم، فقط یه برگه دارم که مخصوص نظام وظیفه س و گفته که من کاردانی رو فارق التحصیل شم. همینو ببرم کافیه؟

سلام دوست عزيز برگه اي كه نشون بده شما تا قبل 31 شهريور فارغ التحصيل شديد كافيه بقيه مدارك وقت داره .... بعد از ثبت نام ميشه برد

n.s
24-09-2010, 14:29
من از دانشگاه قبلی انصراف ندادم و تو سایت سنجش نوشته اونایی که قبلا پذیرفته شدن و امسالم قبول شدن نیازی نیس انصراف بدن و با اونا مثل دانشجوی انتقالی برخورد میشه
این یعنی اینکه نیازی نیس من برا انصراف پول بریزم؟
با یه دانشجوی انتقالی چطوری برخورد میشه مگه؟

tohidkh
24-09-2010, 17:20
سلام.

بچه ها دفترچه های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد و همچنین علمی کاربردی کی میاد؟

:40:

TURBO_BOY2006
24-09-2010, 17:31
سلام.

بچه ها دفترچه های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد و همچنین علمی کاربردی کی میاد؟

88/10/27 ثبت نام علمی کاربردیه! اونو نمیدونم!:46:

mm00
24-09-2010, 17:48
سلام.

ازاد از مهر بايد منتظر باشيم ... فكر كنم حدود 15 مهر مياد

tohidkh
24-09-2010, 18:29
ازاد از مهر بايد منتظر باشيم ... فكر كنم حدود 15 مهر مياد

لطفا یکی هم به من اطلاع بده

چون من معمولا بعد از اتمام مهلت ثبت نام متوجه میشم :دی

:11:

mm00
24-09-2010, 21:21
لطفا یکی هم به من اطلاع بده

چون من معمولا بعد از اتمام مهلت ثبت نام متوجه میشم :دی

از سيستم SMS ازاد استفاده كن خوب! برات SMS ميده
بچه ها من الان غيرانتفاعي ديهخدا رو ميخوام برم ولي ازاد قزوين واقعا ارزش اون همه هزينه رو داره ... به نظر شما كار درستي انجام ميدم كه ميخوام غيرانتفاعي رو ول كنم برم ازاد قزوين
من فقط ازاد قزوين رو به غيرانتفاعي ها ترجيح ميدم چون بقيشون (غير تهرانيا ) بدرد نميخورن...
شنيدم 1200 هزينشه درسته؟!!!!!!!:|

Soroush-S
25-09-2010, 00:06
منم كارشناسي الكترونيك قبول شدم ولي 9 واحد ديگه دارم. زنگ زدم دانشگاه گفتن نميتوني ثبت نام كني. بايد منتظر تكميل ظرفيت باشي!!

aftab_azad20
28-09-2010, 18:15
سلام دوستان من دیروز جهاد دانشگاهی یزد(اشکذر)ثبت نام کردم،میگم چه جوری میتونم انتقالی بگیرم برم یکی از شهرهای خوزستان اشکذر خیلی شهرش غمگینه و گرفته است بعد از اذان مغرب هنوز ساعت 7 نشده شهر رو میزارن رو سایلنت اگه کسی اهل یزد باشه واسش خوبه با یه سرویس میره و میاد میگم اینجا کسی اهل یزد نیست که تو یکی از شهرهای خوزستان قبول شده باشه که با هم جابه جا بشیم،من اشتباهی اول این شهرو انتخاب کرده بودم،حالا هم آزاد شرکت میکنم اگه شهر خودم قبول شدم از اونجا انصراف میدم،اصلا به نظر شما من چه جوری میتونم از اون شهر انتقالی بگیرم واسه خوزستان(اهواز یا دزفول یا خرمشهر)تو رو خدا یکی راهنمایی کنه

Sub007
28-09-2010, 22:16
شما اول ببین میتونی با جابجایی مشکلت رو حل کنی.
اگه نشد بعدا میتونی بری سراغ سایر گزینه‌ها:46:

ma_7
29-09-2010, 01:21
سلام دوستان
کسی میدونه برای کارشناسی ناپیوسته رشته "ict "در دانشگاه علمی کاربردی چه منابعی بهتر هست برای دروس تخصصی و عمومی ؟
پایدار باشید

aftab_azad20
29-09-2010, 09:43
شما اول ببین میتونی با جابجایی مشکلت رو حل کنی.
اگه نشد بعدا میتونی بری سراغ سایر گزینه‌ها:46:
مگه اول نباید یکی رو پیدا کنم واسه جابه جایی یا فقط باید درخواست بدم،آلان میگن ترم اول رو حتما باید بخونی:41:
راستی من تا چند روز دیگه بیشتر نمی یام بعد باید برم دانشگاه اونجا هم نمیدونم به اینترنت دسترسی داشته باشم،اگه بخوام آزاد شرکت کنم شما چه درسهایی رو پیشنهاد میکنید مطالعه کنم که احتمال قبولی زیاد باشه؟و اگه اینجا یه ترم رو گذروندم و آزاد قبول شدم میتونم درسهای ترم اول رو تطبیق بدم که نخواد دوباره بخونم؟

Sub007
29-09-2010, 22:15
مگه اول نباید یکی رو پیدا کنم واسه جابه جایی یا فقط باید درخواست بدم،آلان میگن ترم اول رو حتما باید بخونی:41:
راستی من تا چند روز دیگه بیشتر نمی یام بعد باید برم دانشگاه اونجا هم نمیدونم به اینترنت دسترسی داشته باشم،اگه بخوام آزاد شرکت کنم شما چه درسهایی رو پیشنهاد میکنید مطالعه کنم که احتمال قبولی زیاد باشه؟و اگه اینجا یه ترم رو گذروندم و آزاد قبول شدم میتونم درسهای ترم اول رو تطبیق بدم که نخواد دوباره بخونم؟

رسم هم بر همینه که کسانی که مایل به جابجایی هستند توی یکسری از دانشگاهها یه نوشته‌ای میزارن تا اگه کسی بود بتونن با هم تماس بگیرن و برای جابجایی اقدام کنین.
اگه اشتباه نکنم برای انتقالی گرفتن باید حتما یک ترم رو بگذرونی تا بعدا بتونی درخواست انتقالی بدی.
دانشگاه آزاد هم همون دروس آزمون سراسری رو داره که شما بالطبع روی تخصصی ها باید بیشترین سرمایه گذاری را انجام بدی و البته در کنارش دروس عمومی رو هم فراموش نکنی.
دانشگاه آزاد هم دروس مشترک رو تطبیق میده اما باید نمرات بالاتر از ۱۲ کسب کرده باشین

aftab_azad20
29-09-2010, 22:38
تکمیل ظرفیت چه موقعی هستش،از دانشگاه پرسیدم گفت اگه تکمیل ظرفیت استان خودت قبول شی منتقلت میکنن
واسم دعا کنید از این شهر برم

saeid333
29-09-2010, 22:45
سلام
من فوق ديپلم نقشه برداري هستم با معدل هفده اگر بخواهم كارشناسي شركت كنم
بدون كنكور چگونه است ميشود يا خير

راهنمايي كنيد ممنون ميشم

mohsenslr
30-09-2010, 10:59
سلام/دوستان کسی کارنامه کاردانی به کارشناسی آزاد برق سال 88 یا 87 رو داره بذاره؟ یا درصداش رو بگه؟ ممنون

farshidshd
30-09-2010, 12:45
تکمیل ظرفیت چه موقعی هستش،از دانشگاه پرسیدم گفت اگه تکمیل ظرفیت استان خودت قبول شی منتقلت میکنن
واسم دعا کنید از این شهر برم

مشخص نیست کی تکمیل ظرفیت اعلام میشه . شاید مثل چند سال قبل اصلا اعلام نشه

سلام

راهنمايي كنيد ممنون ميشم

کارشناسی بدون کنکور نشنیدم من!
کاردانی شنیدیم...

Rjoun
02-10-2010, 11:42
دوستان دفترچه آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ ۱۳۸۹/۷/۱۴ توزیع خواهد شد.
یادتون نره بخرید.:دی

aftab_azad20
04-10-2010, 10:19
سلام میگم من پارسال امتحان کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت کردم(به صورت آزمایشی-چون هنوز ترم3کاردانی بودم)و قبول نشدم،بعد از اعلام نتایج تو دی ماه،4اسفند تو سایت آزمون نوشته بود نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته88که من مشخصاتم رو وارد میکردم که ببینم تو تکمیل ظرفیت جایی قبول شدم مینوشت کارنامه ای با مشخصات مورد نظر یافت نشد،حالا امروز تو سایت دانش نیوز اعلام کرده

نتايج تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ناپيوسته 88 سه‌شنبه اعلام مي‌شود
به گزارش ايسنا، رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به اعلام نتايج تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ناپيوسته 88 دانشگاه آزاد در عصر روز سه‌شنبه (13 مهر ماه) اظهار كرد: داوطلبان مي‌توانند براي اطلاع از نتايج با وارد كردن ارائه مشخصات داوطلبي به سايت مركز آزمون به نشاني azmoon.com مراجعه كنند.

حالا اصلا میشه واسه یه آزمون 2بار تکمیل ظرفیت اعلام کنند،این احتمال داره که من تو 2تا شهری که پارسال انتخاب کرده بودم قبول بشم(اگه بشم از اون غیر انتفایی فرار میکنم)و اگه نه واسه کارشناسی ناپیوسته که 4شنبه ثبت نامش هست تلاش میکنم ببینم خدا چی میخواد

MOHAMMAD2010
05-10-2010, 21:05
سلام دوستان دو تا سوال داشتم

1) ایا با مدرک کاردانی پیوسته قدرت دانشگاه دولتی میشه تو امتحان کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد تو یه رشته دیگه مثه حسابداری یا کامپیوتر شرکت کرد؟؟؟

2)اگر زمانی کارنامه نهایی کاردانی به کارشناسی بیاد و من مثلا تو یه رشته ای رتبه اورده باشم که چون اون رشته رو بعد از رشته ای که الان قبول شدم و دارم میزنم زده بودم و الان بخوام اون رشته ای رو که رتبه اش رو اوردم اما اون رو پایین تر و یعنی بعد از رشته قبولی ام زده ام برم ؟؟؟یعنی امکان چنین کاری هست؟؟اگه هست شرایطی هم داره یا نه؟

davood.2008
05-10-2010, 22:40
سلام دوستان
یه سوال :
الان اخبار یه چیزی اعلام کرد که زیاد متوجه نشدم گفت اونایی که مجاز شد برن تو دانشگاه ثبت نام کنن تا ما نتایچ چند برار ظرفیت بگیم یا همچین چیزی...

کسی از دوستان میتونه بگه مظور خبر چی بود یا متن خبر رو از سایتهای خبری بزاره برای من

یه چیز دیگه : از تکمیل ظرفیت خبری نیست تاریخ اون اعلام نشده ؟؟؟
رشته من علوم ازمایشگاهیی هست ایا دو خبر بالا درباره من صدق میکنه؟

یا علی...

Soroush-S
05-10-2010, 23:54
اين فقط براي ازمون سراسري اونم فقط كارداني. قرار بود تا اين هفته اعلام كنن كه كارشناسي ناپيوسته تكميل ظرفيت داره يا نه!!

Mahdi_Co_1368
07-10-2010, 13:02
سلام

راهنمايي كنيد ممنون ميشم

سلام:10:
نه عزیز....باید 18 به بالا بشی:5:

mohsen255
09-10-2010, 13:11
سلام
من یه سوال داشتم
من معدل کاردانیم 18 شد حالا میخواستم توی کنکور کارشناسی شرکت کنم و میدونید که دو تا انتخاب دارم یکی با ازمون ویکی بدون ازمون...
حالا من میخوام بدونم که چطوری باید انتخاب کنم ؟؟مثلا باید یکی از دفترچه ها رو (مثلا بدون ازمون رو) بزنم تهران جنوب و اون یکی رو که با کنکوره بزنم مثلا دماوند که شانس قبولی توی یکیشونو داشته باشم حداقل......و اینک آیا با شرط معدل در دفترچه بدون ازمون میشه اصلا تهران جنوب قبول شد وچقدر احتمال داره ؟؟ واگه نمیشه بزنم جای دیگه یا اینکه دفترچه شرط معدلو بزنم دماوند و دفترچه با ازمونو بزنم تهران جنوب ؟؟؟؟؟؟
و در مورد دفترچه با ازمون ایا معدل در کنکور ازاد تاثیر داره یا نه ؟؟
و من باید برای تهران جنوب چه درصدی رو بیارم با این معدل ؟؟؟من فکر کنم تراز تهران جنوب حدود هفت هزاره پس اگه من انتخاب اولمو بزنم تهران جنوب و انتخاب دومو بزنم دماوند که ترازش حدود شش هزاره آیا درست اینطوری ؟؟؟
لطفا اگه میشه یه توضیح کامل بهم بدین تا بتونم درست انتخاب کنم...
با تشکر.....
:31:

pakbakhteh
16-10-2010, 12:41
سلام..!
لطفا دوستاني كه اطلاعاتي در اين زمينه دارند راهنمايي كنند :
1- زمان ثبت نام كنكور كارشناسي ناپيوسته آزاد چه تاريخيه .
2- كسي كه كارداني نرم افزار داره و بخواد كارشناسي ناپيوسته عمران شركت كنه بايد چه كتاب هايي رو مطالعه كنه كه از پس كنكورش بر بياد( اين سئوال برام خيلي مهمه جوابش )
تشكر

S@nti@go_s&k
16-10-2010, 12:58
از 14 مهر شروع شده تا 26 مهر یعنی همین دوشنبه مهلت ثبت نام .

* مهلت ثبت نام: مهلت ثبت نام تا پايان روز دوشنبه 26 مهرماه می باشد.
* زمان توزيع کارت: حداکثر يک هفته قبل از برگزاري آزمون (از طريق همين سايت) صورت خواهد گرفت.
* زمان برگزاري آزمون: زمان برگزاري آزمون جمعه 12 آذر ماه 1389 در دو نوبت صبح و عصر مي باشد.

farshidshd
16-10-2010, 13:05
سلام دوستان دو تا سوال داشتم

1) ایا با مدرک کاردانی پیوسته قدرت دانشگاه دولتی میشه تو امتحان کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد تو یه رشته دیگه مثه حسابداری یا کامپیوتر شرکت کرد؟؟؟

2)اگر زمانی کارنامه نهایی کاردانی به کارشناسی بیاد و من مثلا تو یه رشته ای رتبه اورده باشم که چون اون رشته رو بعد از رشته ای که الان قبول شدم و دارم میزنم زده بودم و الان بخوام اون رشته ای رو که رتبه اش رو اوردم اما اون رو پایین تر و یعنی بعد از رشته قبولی ام زده ام برم ؟؟؟یعنی امکان چنین کاری هست؟؟اگه هست شرایطی هم داره یا نه؟

سلام

1) خیر
2) در صورت قبولی در یک رشته ، نمیتونین تغییرش بدین.

سلام
من یه سوال داشتم
من معدل کاردانیم 18 شد حالا میخواستم توی کنکور کارشناسی شرکت کنم و میدونید که دو تا انتخاب دارم یکی با ازمون ویکی بدون ازمون...
حالا من میخوام بدونم که چطوری باید انتخاب کنم ؟؟مثلا باید یکی از دفترچه ها رو (مثلا بدون ازمون رو) بزنم تهران جنوب و اون یکی رو که با کنکوره بزنم مثلا دماوند که شانس قبولی توی یکیشونو داشته باشم حداقل......و اینک آیا با شرط معدل در دفترچه بدون ازمون میشه اصلا تهران جنوب قبول شد وچقدر احتمال داره ؟؟ واگه نمیشه بزنم جای دیگه یا اینکه دفترچه شرط معدلو بزنم دماوند و دفترچه با ازمونو بزنم تهران جنوب ؟؟؟؟؟؟
و در مورد دفترچه با ازمون ایا معدل در کنکور ازاد تاثیر داره یا نه ؟؟
و من باید برای تهران جنوب چه درصدی رو بیارم با این معدل ؟؟؟من فکر کنم تراز تهران جنوب حدود هفت هزاره پس اگه من انتخاب اولمو بزنم تهران جنوب و انتخاب دومو بزنم دماوند که ترازش حدود شش هزاره آیا درست اینطوری ؟؟؟
لطفا اگه میشه یه توضیح کامل بهم بدین تا بتونم درست انتخاب کنم...
با تشکر.....
:31:

معدل در آزمون تاثیر داره ولی اینکه میخواین با این معدل بزنین تهران جنوب خب بستگی به شما و اون دانشگاه داره که قبول کنه یا نه ولی به نظر من با این معدل میتونین تهران جنوب قبول بشین. اگه هم دماوند بزنین که 100 درصد بدون آزمون قبول میشین...

حالا انتخابش به خودتون بر میگرده
در مورد تراز هم تقریبا درست گفتید، شما میتونید اینکار رو بکنید چون دماوند و تهران جنوب براتون فرقی نداره .

سلام..!
لطفا دوستاني كه اطلاعاتي در اين زمينه دارند راهنمايي كنند :
1- زمان ثبت نام كنكور كارشناسي ناپيوسته آزاد چه تاريخيه .
2- كسي كه كارداني نرم افزار داره و بخواد كارشناسي ناپيوسته عمران شركت كنه بايد چه كتاب هايي رو مطالعه كنه كه از پس كنكورش بر بياد( اين سئوال برام خيلي مهمه جوابش )
تشكر

1- همین الان ثبت نام میکنن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- با کاردانی نرم افزار نمیتونید کارشناسی عمران شرکت کنید... برای ارشد میتونید تغییر رشته بدید

.

taghi_ramzi
16-10-2010, 21:25
درود
من الان ترم سوم کاردانی کامپیوتر هستم در آزاد
چون بودجه برای خوندن کارشناسی تو آزاد ندارم ، می خوام تو کنکور سراسری کارشناسی شرکت کنم
و چون درسهایی که برای کنکور لازمه رو کامل بلد نیستم ، می خوام برم کلاس کنکور
ولی هیچی در مورد این کلاسها و روالشون نمی دونم؛ اگه می شه یه راهنمایی بفرمایید. اصلاً صلاح هست من تو کلاس شرکت کنم؟

MOHAMMAD2010
16-10-2010, 23:07
ممنونم فرشید جان

در مورد سوال دومم اگه مثلا بخوام که یه گرایش رو تغییر بدم یعنی مثلا قدرت یه شهردیگه ای قبول شده باشم و الانم دارم میرم و حالا اگه خدا بخواد و کارنامه بیاد بفههمم که مثلا مخابرات شهر خودمم قبول شدم میتونم برم همون مخابرات رو بخونم یعنی تغییر گرایش هم در صورت قبول شدن نمیشه داد؟؟

TURBO_BOY2006
17-10-2010, 02:08
سلام

من ترم 2 رشته کاردنی نرم افزار موسسه غیرانتفایی احرار رشت هستم.امسال کنکور باید بدم.

دوستان خواستم بدونم که این قانون رفتن بدون کنکور از کاردانی به کارشناسی واسه شاگرد اول دانشگاهها و معدل بالای 18 های غیرانتفایی به دانشگاههای روزانه اصلا اجرا میشه ؟ اگه میشه آیین نامه رو میدید بخونم.

من که تا الآن 2ترم خوندم معدلم بالای 18.5 بوده و2ترم بعد هم انشاالله میشه ، امیدی اصلا میتونم داشته باشم به این قانون؟ چند درصد روش حساب کنم؟ یعنی انقدر میشه اعتماد کردن که زیاد درگیر کنکور نشد؟

درضمن میخواستم بگم چه آزمونهای آزمایشی واسه ما وجود داره؟ (زیاد گرون نباشه) فقط امتحان ، از این کلاس ها و جزوه ای ها نه!:13:

ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

farshidshd
17-10-2010, 10:59
درود
من الان ترم سوم کاردانی کامپیوتر هستم در آزاد
چون بودجه برای خوندن کارشناسی تو آزاد ندارم ، می خوام تو کنکور سراسری کارشناسی شرکت کنم
و چون درسهایی که برای کنکور لازمه رو کامل بلد نیستم ، می خوام برم کلاس کنکور
ولی هیچی در مورد این کلاسها و روالشون نمی دونم؛ اگه می شه یه راهنمایی بفرمایید. اصلاً صلاح هست من تو کلاس شرکت کنم؟

سلام
خب بهتره از همون کلاسی که میری ، بپرسی
مشاوره میدن بهت.

کلاس هم بری کمکت میکنه

ممنونم فرشید جان

در مورد سوال دومم اگه مثلا بخوام که یه گرایش رو تغییر بدم یعنی مثلا قدرت یه شهردیگه ای قبول شده باشم و الانم دارم میرم و حالا اگه خدا بخواد و کارنامه بیاد بفههمم که مثلا مخابرات شهر خودمم قبول شدم میتونم برم همون مخابرات رو بخونم یعنی تغییر گرایش هم در صورت قبول شدن نمیشه داد؟؟

خواهش میکنم...

در مورد تغییر گرایش اطلاعات زیادی ندارم...

ولی به نظرم بشه تغییر گرایش داد. ( اگه قبول شده باشی )

بهتره در ابن مورد با کارشناس رشته خودت توی دانشگاه صبحت کنی

سلام

من ترم 2 رشته کاردنی نرم افزار موسسه غیرانتفایی احرار رشت هستم.امسال کنکور باید بدم.

دوستان خواستم بدونم که این قانون رفتن بدون کنکور از کاردانی به کارشناسی واسه شاگرد اول دانشگاهها و معدل بالای 18 های غیرانتفایی به دانشگاههای روزانه اصلا اجرا میشه ؟ اگه میشه آیین نامه رو میدید بخونم.

من که تا الآن 2ترم خوندم معدلم بالای 18.5 بوده و2ترم بعد هم انشاالله میشه ، امیدی اصلا میتونم داشته باشم به این قانون؟ چند درصد روش حساب کنم؟ یعنی انقدر میشه اعتماد کردن که زیاد درگیر کنکور نشد؟

درضمن میخواستم بگم چه آزمونهای آزمایشی واسه ما وجود داره؟ (زیاد گرون نباشه) فقط امتحان ، از این کلاس ها و جزوه ای ها نه!:13:

سلام

اینو دانلود کن:::

آیین نامه تسهیلات به دانشجویان ممتاز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2Fmsrtnews%2FLists%2FList1%2FAttachments%2F1%2F% 25D8%25A2%25D9%258A%25D9%258A%25D9%2586%25E2%2580% 258C%25D9%2586%25D8%25A7%25D9%2585%25D9%2587%2520% 25D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25A7%25D8%25A6%25D9%2587% 2520%25D8%25AA%25D8%25B3%25D9%2587%25D9%258A%25D9% 2584%25D8%25A7%25D8%25AA%2520%25D8%25A8%25D9%2587% 2520%25D8%25A8%25D8%25B1%25DA%25AF%25D8%25B2%25D9% 258A%25D8%25AF%25DA%25AF%25D8%25A7%25D9%2586%2520% 25D8%25B9%25D9%2584%25D9%2585%25D9%258A%2520%25D8% 25A8%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%258A%2520%25D9%2588% 25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25AF%2520%25D8%25A8%25D9% 2587%2520%25D8%25AF%25D9%2588%25D8%25B1%25D9%2587% 25E2%2580%258C%25D9%2587%25D8%25A7%25D9%258A%2520% 25D8%25AA%25D8%25AD%25D8%25B5%25D9%258A%25D9%2584% 25D9%258A%2520%25D8%25A8%25D8%25A7%25D9%2584%25D8% 25A7%25D8%25AA%25D8%25B1.doc&ei=y6S6TIjeHMSXOv-hlP8M&usg=AFQjCNF6zjHW8mCQPyF3qrcmlE2l0ef2qA&sig2=YnYsK0iwHt8g43I6QUCvEA)

اینجا رو هم ببین:::

برای آزمون ها هم برای کارشناسی ، مدرسان شریف بد نیست،قیمتش هم خوبه... اکسین و پارسه هم خوبن

موفق باشی

pakbakhteh
17-10-2010, 11:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- با کاردانی نرم افزار نمیتونید کارشناسی عمران شرکت کنید... برای ارشد میتونید تغییر رشته بدید

.

شما مطمئني كه با كارداني كامپيوتر نميشه كارشناسي ناپيوسته آزاد در رشته عمران شركت كرد؟؟؟
من شنيده بودم كه آزاد مشكلي نداره فقط سراسرس مشكل داره )
لطفا زودتر جواب بدين فقط تا فردا وقت ثبت نام دارم
با تشكر

farshidshd
17-10-2010, 12:18
شما مطمئني كه با كارداني كامپيوتر نميشه كارشناسي ناپيوسته آزاد در رشته عمران شركت كرد؟؟؟
با تشكر

خیر امکانش نیست

در دفترچه ی راهنمای ثبت نام هم نوشته شده

رشته کارشناسی باید مطابق یا رشته کاردانی باشه .

البته در پیام نور و علمی کاربردی شنیدم میشه...

.

Sha7ab
17-10-2010, 17:01
سلام

دوست من دل خودتو به این قوانین خوش نکن. ما کاردانی روزانه بودیم معدل یکی از بچه ها 19 و خورده ای بود نزاشتن مستقیم بره به کارشناسی.

DaRyUsH AkRaMi
17-10-2010, 23:10
سلام دوستان
من به علت مشغله کاری نمیتونم توی کلاسای کارشناسی دانشگاه شرکت کنم
میخواستم بدونم مقطع کارشناسی دانشگاه غیر حضوری هم داره؟ (البته به غیر از پیام نور)
مرسی

farshidshd
18-10-2010, 10:27
سلام دوستان
من به علت مشغله کاری نمیتونم توی کلاسای کارشناسی دانشگاه شرکت کنم
میخواستم بدونم مقطع کارشناسی دانشگاه غیر حضوری هم داره؟ (البته به غیر از پیام نور)
مرسی

میتونی در دوره های مجازی شرکت کنی

یک دانشگاه مجازی یا دانشگاه الکترونیک مجتمعی است که دانشجویان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می‌توانند از طریق اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در دانشگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت نام نموده، دروس مورد نظر خود را از میان دروس ارائه شده انتخاب نمایند، از جلسات دروس استفاده نمایند، امتحان داده و با استاد و همکلاسیهایشان ارتباط برقرار کنند. همچنین دانشگاه الکترونیک ابزارهایی را در اختیار مدیران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و استادان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار می‌دهد که بتوانند وظایف خود را از طریق اینترنت انجام دهند.
برای مدیر ابزارهای مدیریتی از قبیل ارائه دروس، انتخاب استاد، زمان بندی ترم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، مدیریت مالی و... را فراهم می‌کند. استاد نیز ابزارهایی در اختیار دارد که می‌تواند درس ارائه کند، امتحان بگیرد و نمره امتحانی دانشجو را وارد کند . دانشگاه مجازی علوم حدیث نمونه خوبی از این گونه دانشگاه است.

DaRyUsH AkRaMi
18-10-2010, 10:47
میتونی در دوره های مجازی شرکت کنی

یک دانشگاه مجازی یا دانشگاه الکترونیک مجتمعی است که دانشجویان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می‌توانند از طریق اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در دانشگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت نام نموده، دروس مورد نظر خود را از میان دروس ارائه شده انتخاب نمایند، از جلسات دروس استفاده نمایند، امتحان داده و با استاد و همکلاسیهایشان ارتباط برقرار کنند. همچنین دانشگاه الکترونیک ابزارهایی را در اختیار مدیران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و استادان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار می‌دهد که بتوانند وظایف خود را از طریق اینترنت انجام دهند.
برای مدیر ابزارهای مدیریتی از قبیل ارائه دروس، انتخاب استاد، زمان بندی ترم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، مدیریت مالی و... را فراهم می‌کند. استاد نیز ابزارهایی در اختیار دارد که می‌تواند درس ارائه کند، امتحان بگیرد و نمره امتحانی دانشجو را وارد کند . دانشگاه مجازی علوم حدیث نمونه خوبی از این گونه دانشگاه است.

میشه یک مقدار بیشتر توضیح بدی؟
رشته نرم افزار هم داره؟
ارزش مدارکش چقدره؟
زیر نظر کجاست؟
مرسی

farshidshd
19-10-2010, 19:41
میشه یک مقدار بیشتر توضیح بدی؟
رشته نرم افزار هم داره؟
ارزش مدارکش چقدره؟
زیر نظر کجاست؟
مرسی

توضیحات دانشگاه رو که گفتم ...

رشته نرم افزار هم بعضی دانشگاه ها دارن

گرایش نرم افزار دانشگاه شیراز ( مجازی )
100 نفر ---- نیمسال اول ---- کد رشته 2685
100 نفر ---- نیمسال دوم ---- کد رشته 2686

گرایش سخت افزار دانشگاه شیراز ( مجازی )
100 نفر ---- نیمسال اول ---- کد رشته 2687
100 نفر ---- نیمسال دوم ---- کد رشته 2688
برای اطلاعات بیشتر هم میتونی به دفترچه ها ی ثبت نام مراجعه کنی

مدرکش هم میگن زیاد جالب نیست ( همینطوری دانشگاه سراسری هم مدرک داشته باشیم بازم کار نمیدن دیگه چه برسه به ... )
زیر نظر وزارت علوم هم هست
هزینه هم مثل دانشگاه آزاد هست...

جزوه ها رو از اینترنت میگیری یا بعضی مواقع استاد با ویدئو کنفرانس درس میده که باید با اینترنت زغالی ایران درسو یاد بگیری و بعضی مواقع هم کلاسای حل تمرین و رفع اشکال برگزار میشه ...

در کل به نظر من زیاد جالب نیست

Soroush-S
22-10-2010, 16:49
سلام. تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته 1389 انجام میشه!! اینم خبرش که تو سایتkarshenasi.com اومده.

معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1389 تکمیل ظرفیت خواهد داشت گفت: به زودی جزئیات تکمیل ظرفیت این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود. ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به جلساتی که در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص اعلام تکمیل ظرفیت در کنکور کاردانی به کارشناسی برگزار شد به زودی جزئیات تکمیل ظرفیت این آزمون را اعلام می کند. رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پیش از این از تخلف در ظرفیت پذیرش دانشجوی فنی و حرفه ای و مراکز تربیت معلم خبر داده و گفته بود: بر خلاف سالهای گذشته تمامی ظرفیتهای مراکز تربیت معلم کنکور و کنکور کاردانی به کارشناسی به فرهنگیان اختصاص یافته است. عباسپور همچنین اضافه کرده بود: ما اطلاعات دقیق داریم که ظرفیت مراکز تربیت معلم در کنکور سراسری 22 هزار نفر اعلام شده اما این ظرفیت ویژه فرهنگیان که کمتر از 2 هزار نفر در کنکور شرکت کرده اند در نظر گرفته شده است با این روش عملا 20 هزار ظرفیت در این مراکز خالی می ماند. وی اظهار داشت: از سوی دیگر در آزمون کاردانی به کارشناسی نیز که چندی پیش انتخاب رشته آن به پایان رسید، تمامی رشته ها ویژه فرهنگیان اعلام شده است این در حالی است که در سالهای گذشته ظرفیت آزاد نیز پذیرش می شد. رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: این ظرفیت باز هم بیش از فرهنگیان شرکت کننده در کنکور است و حق بسیاری از افرادی که دوره کاردانی را تمام کرده و رتبه خوبی را در کنکور کاردانی به کارشناسی به دست آورده اند اما فرهنگی نیستند، ضایع می شود. از این رو اعلام تکمیل ظرفیت در کنکور کاردانی به کارشناسی از سوی سازمان سنجش ضروری است.

fanoos1
22-10-2010, 17:05
بچه ها این قانون جدید 24 واحد جرانی در دوره ی کارشناسی ناپیوسته(برای معدل های 10 تا 13.99 کاردانی) واقعا تو دانشگاه ها اجرا شده؟!!!!!!
کسی خبر نداره از اجرای اون؟

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

دوستانی که در مورد تغییر رشته میپرسن. خودم من کاردانی الکترونیک گرفتم و الان دارم کارشناسی مترجمی زبان میخونم.
شما هر رشته ای رو که بخواید (باید غیر پزشکی باشه) رو میتونی ادامه بدی.
درسته،ولی باید واحد های جبرانی زیادی رو پاس کرد که گاهی چندین ترم وقت ادم رو میگیره

bandary
23-10-2010, 12:04
نه دوست عزيز جديدا ديگه براي تغيير رشته واحد جبراني زياد نميدن اول ها به ما گفتن بايد 26 واحد جبراني پاس كنيد كه بعد از يك ترم گفتن 26 تا نمي خواد سازمان سنجش اعلام كرده 8 واحد كافي هست
من هم تو دوران كارشناسي ناپيوسته با تغيير گرايش از كارداني الكترونيك به كارشناسي مديريت بازرگاني فقط 8 واحد جبراني پاس كردم

Sha7ab
23-10-2010, 14:59
بچه ها این قانون جدید 24 واحد جرانی در دوره ی کارشناسی ناپیوسته(برای معدل های 10 تا 13.99 کاردانی) واقعا تو دانشگاه ها اجرا شده؟!!!!!!
کسی خبر نداره از اجرای اون؟

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

درسته،ولی باید واحد های جبرانی زیادی رو پاس کرد که گاهی چندین ترم وقت ادم رو میگیره
من خودم چهار تا درس 2 واحدی اضافه بهم دادن یعنی 8 واحد. که به نصف یک ترم هم نمیرسه.

SAEiD_FRiEND
24-10-2010, 11:04
سلام دوستان،کسی از تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی خبر داره؟

farshidshd
24-10-2010, 14:37
سلام دوستان،کسی از تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی خبر داره؟

شما اگه همین تاپیک همین صفحه رو میخوندید جوابتونو میگرفتید.

...

SAEiD_FRiEND
24-10-2010, 17:04
شما اگه همین تاپیک همین صفحه رو میخوندید جوابتونو میگرفتید.

...
ممنونم دوست عزیز،ببخشید اگه کم دقتی کردم . . .

fanoos1
25-10-2010, 20:03
چرا کسی جواب نمیده

farshidshd
25-10-2010, 22:01
چرا کسی جواب نمیده

حتما کسی نمیدونه دیگه!!

Watson
29-10-2010, 13:27
آقا یه سوال برای کنکور سال دیگه من میخام برم رشته آی تی میخواستم سوال کنم کدوم کتاب ها رو بخونم ؟
مدرسان شریف خوبه ؟

n.s
29-10-2010, 19:09
چرا کسی جواب نمیده
دانشگاه (:31:) ما فعلا 8 واحد داده( ساختمان،سیستم عامل و زبان تخصصی) به جای 24 واحد ...به امید اینکه فرجی حاصل بشه و بخش نامه بیاد برای لغو این قانون !!!:5:
اما یکی دیگه از غیرانتفاعی های شهرمون ظاهرا یه ترم به عنوان ترم پیش نیازها گذاشته !!!

fanoos1
01-11-2010, 10:35
خدا رو شکر که ما از این تبصره عجیب در رفتیم و گرنه واویلا!
شما معدلت چنده؟

jjjan
03-11-2010, 18:31
دانشگاه شیراز ( مجازی ) اصلا جالب نیست
1-هزینه هم قیمت دانشگاه ازاد
2-نبود کیفیت اموزشی
3-سخت گیری در نمره دادن به قول دوستم ازاد قزوین راحت تره
4-3 سالم داره میرم
5-اگه می تونین ازاد خیلی بهتره دوستم 2 ساله ازادو تموم کرد ما هنوز موندیم
خلاصه از من گفتن
اما بازم بپرسین

n.s
03-11-2010, 19:13
خدا رو شکر که ما از این تبصره عجیب در رفتیم و گرنه واویلا!
شما معدلت چنده؟

شکر خدا منو شامل نمیشه !!!
معدل دوره کاردانی من 18.28 بود :20:

AKBAR132
04-11-2010, 16:39
تو دانشگاه ما فعلا فقط برای رشته عمران پیش نیاز گزاشتن
20 واحد برای زیر 14 و 9 واحد برای بالای 14 ........ بقیه رشنه ها هنوز بخشنامه نیومده .
موسسه غیر انتفاعی بنیان شاهین شهر اصفهان

fanoos1
05-11-2010, 10:54
اولا این تو این بخشنامه ای که برای 24 واحد جبرانی اومده حرفی از رشته ی خاصی نشده،و قانونا همه ی رشته ها رو باید شامل بشه!
ثانیا برای معدل بالای 14 که نباید واحدی در نظر گرفته بشه!!!!
عجب بی وجدان هایی هستند معاون اموزشی برخی مراکز!!!!

dragon-fly
13-11-2010, 22:23
اميدوارم جاش اينجا باشه .اگه هم نبود ببخشيد.
كسي ميدونه تو مقطع كارشناسي ناپيوسته رشته كامپيوتر , دانشگاه روزانه (يا شبانه) تو تهران هست يا نه ؟

ويرايش:يعني پذيرش دارن يا نه ؟

tik-tak
14-11-2010, 01:10
با سلام و خسته نباشید
میشه فرق مدیریت مالی و مدیریت بازرگانی رو بفرمایید ؟
و یک سوال دیگه من میخوام کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم رشته مدیریت مالی داره یا فقط برای ارشد هست ؟
و یک سوال دیگه من دیپلمم حسابداری بوده و فوق دیپلمم فیلمسازی ولی الان میخوام تغییر رشته بدم توی رشته مدیریت و حسابداری موندم امروز هم رفتم مشاوره جواب درست و حسابی نداد گفت هر کدوم رو بیشتر دوست داری !!!
و سوال آخر منابع دروس عمومی چی پیشنهاد میکنید ؟
شرمنده سوالات زیاد شد .ممنون میشم اگه جوابم رو بدید .

farshidshd
14-11-2010, 11:02
اميدوارم جاش اينجا باشه .اگه هم نبود ببخشيد.
كسي ميدونه تو مقطع كارشناسي ناپيوسته رشته كامپيوتر , دانشگاه روزانه (يا شبانه) تو تهران هست يا نه ؟

ويرايش:يعني پذيرش دارن يا نه ؟

بله تهران پذیرش داره

dragon-fly
14-11-2010, 11:17
بله تهران پذیرش داره
ميشه اسم چند تا از اين دانشگاه ها رو هم بگيد ؟
ممنون

tik-tak
17-11-2010, 00:19
ممنون که کسی تحویلم نگرفت :5::46:

farshidshd
17-11-2010, 17:40
ميشه اسم چند تا از اين دانشگاه ها رو هم بگيد ؟
ممنون

دانشگاه شهید رجایی تهران
دانشکده شمسی پور تهران
دانشکده شریعتی تهران

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

دانشگاه آزاد اسلامی واحد قيام دشت(تهران شرق)

farshidshd
17-11-2010, 18:03
با سلام و خسته نباشید
میشه فرق مدیریت مالی و مدیریت بازرگانی رو بفرمایید ؟
و یک سوال دیگه من میخوام کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم رشته مدیریت مالی داره یا فقط برای ارشد هست ؟
و یک سوال دیگه من دیپلمم حسابداری بوده و فوق دیپلمم فیلمسازی ولی الان میخوام تغییر رشته بدم توی رشته مدیریت و حسابداری موندم امروز هم رفتم مشاوره جواب درست و حسابی نداد گفت هر کدوم رو بیشتر دوست داری !!!
شرمنده سوالات زیاد شد .ممنون میشم اگه جوابم رو بدید .

مدیریت بازرگانی

رشته مديريت بازرگاني در مفهوم عام آن شامل طيف وسيعي از مديريت‌ها مي‌شود زيرا بيشتر سازمانهاي تجاري ، صنعتي و خدماتي مثل بانكها، شركت‌هاي بيمه و يا كارخانجات صنعتي به دنبال سود هستند و در نتيجه يك موسسه بازرگاني محسوب مي‌شوند. و از همين‌رو در كشور ما تا چند سال پيش، گرايش مديريت بازرگاني شامل گرايش‌هاي مختلف اين رشته مانند مديريت صنعتي ، مديريت بيمه و مديريت جهانگردي و مديريت بازرگاني بود. اما امروزه با پيشرفت علم مديريت و تخصصي‌تر شدن اين رشته ، مديريت بازرگاني كاربرد محدودتري پيدا كرده است و به گفته دكتر سيد جوادين استاد مديريت بازرگاني دانشگاه تهران دروس تخصصي اين رشته در زمينه شناخت بازار، مسائل بازاريابي، تجارت ، داد و ستد، معاملات بين‌المللي و صادرات و واردات است و در نهايت يك دانشجوي مديريت بازرگاني به عنوان يك مدير تجاري تحصيل كرده ، مي‌تواند امور تجاري را تفكيك كرده و اداره كند و به ياري قدرت خلاقه خويش در ايجاد بازار جديد، ارائه خدمات متنوع و تازه ، ابداع روشهاي جديد در عرضه و توزيع، كارآفرين باشد.
دكتر سيد جوادين در ادامه مي‌گويد:
«براي مثال يك فارغ‌التحصيل مديريت بازرگاني بايد بتواند براي كالاهاي موجود، بازار جديدي پيدا كرده و يا روشهاي مطلوب توزيع را در سيستم دولتي طراحي كند. چون امروز يكي از بزرگترين مشكلات كشور ما رساندن محصولات كشاورزي مثل برنج، چاي و مركبات به بازار و به دست مصرف كننده است.»
دكتر حقيقي نيز در معرفي اين گرايش مي‌گويد:
«گرايش مديريت بازرگاني به بررسي اصول، روشها و مهارتهايي مي‌پردازد كه اداره كنندگان سازمانهاي اقتصادي، خدماتي و بازرگاني بايد از آن اطلاع داشته باشند. براي مثال نحوه تصميم‌گيري در مورد روشهاي توليد، فروش ، سرمايه‌گذاري، بازاريابي ، جذب نيروي انساني و دهها مساله ديگر كه در هر موسسه بازرگاني براي يك مدير مطرح مي‌گردد، در اين گرايش آموزش داده مي‌شود.»

معرفی گرایش مدیریت مالی
دانشگاه ها:
این رشته تا قبل از سال 1381به عنوان یکی از گرایشهای مدیریت بازرگانی محسوب می شد ولی به لحاظ اهمیت جریانهای مالی سازمانها و تاثیر این جریانها بر روی موفقیت و سود آوری سازمانها و مباحث جدید سرمایه گذاری و غیره از سال 1381 به صورت یکی از رشته های کارشناسی ارشد مدیریت درآمد.

گرایش‌های مختلف:
این رشته در حال حاضر فاقد گرایش می باشد ولی امکان دارد که درآینده نزدیک به لحاظ تخصصی شدن مباحث آن دارای گرایش شود.

واحدهای درسی در دانشگاه:
جمع تعداد واحدهای درسی این رشته 32 واحد بوده و 4 واحد از آن مربوط به پایان نامه می باشد. تمامی درسهای این گرایش دو واحدی است. درسهای این رشته شامل تئوریهای مدیریت پیشرفته، روش تحقیق، بازارهای پولی و مالی، اقتصاد مدیریت، بررسی موارد خاص، مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته (1) و (2)، ریاضیات مالی، تجزیه و تحلیل صورتهای مالی، سازمانهای پولی و مالی، سیمنار در مدیریت مالی، مدیریت مالی پیشرفته و تحقیق در عملیات و غیره می باشد.

آینده شغلی:
فارغ التحصیلان این رشته با تسلط به مباحث تئوری مدیریت مالی در حوزه های مختلفی همچون سرمایه گذاری و بانکداری و بیمه و مدیریت ریسک و مهندسی مالی(ارایه روشهای نوین مالی) تامین مالی و اعتباری و ... می تواند در پستهای مرتبط سازمانی ازجمله معاونت مالی (در مفهوم جدید آن ) و معاونت سرمایه گذاری و تامین مالی اعتبارات مالی در بانکها و ارزیابی اقتصادی پروژه ها و شرکتهای سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار و غیره مشغول بکار شوند. این رشته در حال حاضر دارای آینده شغلی بسیار مناسبی می باشد. امکان ادامه تحصیل در این رشته تا مقطع دکترا وجود دارد.

بله کارشناسی ناپیوسته هم داره

و یک سوال دیگه من دیپلمم حسابداری بوده و فوق دیپلمم فیلمسازی ولی الان میخوام تغییر رشته بدم توی رشته مدیریت و حسابداری موندم امروز هم رفتم مشاوره جواب درست و حسابی نداد گفت هر کدوم رو بیشتر دوست داری !!!دقیقا بستگی به علاقه ی خودت داره ، البته اگه بشه تو این مقطع تغییر رشته داد.به نظر من مدیریت بهتر از حسابداری هست ، چون اسم مدیریت روشه ، بهتر کار میدن

دروس عمومی شامل :

زبان و ادبیات فارسی - فرهنگ و معارف اسلامی - زبان انگلیسی

================================================

دروس عمومی:

زبان و ادبیات فارسی:

برگزیده متون ادب فارسی، زبان و ادب فارسی، آئین نگارش (زبان و نگارش فارسی)، آئین نگارش مراکز تربیت معلم و برگزیده ادب فارسی مراکز تربیت معلم.

زبان و ادبیات فارسی، کارشناسی ناپیوسته، جلد دوم(مخصوص آزاد)، باقر غلامی کلیشمی، انتشارات گسترش علوم پایه
زبان و نگارش فارسی، تالیف دکتر حسن احمدی گیوی و ... ( انتشارات سمت)
زبان و ادبیات فارسی (ویژه کارشناسی نا پیوسته )، شرح مشکلات ، نکته و تست کتاب
برگزیده متون ادب فارسی، تالیف دکتر جلیل تجلیل و ... ( مرکز نشر دانشگاهی )

فرهنگ و معارف اسلامی:

معارف اسلامی(1) انتشارات سمت
معارف اسلامی(1و2)، جمعی از نویسندگان، انتشارات سمت (تنها بخش اول)
معارف اسلامی (ویژه کارشناسی ناپیوسته )، درس و کنکور، تالیف:علی اکبر فراهانی
معارف اسلامی 1 (انتشارات نهاد رهبری)

زبان انگلیسی:

گرامر: زبان عمومی چاپ سوم و چهارم ( تالیف محمدرضا حبیب وند)
کتاب English structure
لغت: کتاب سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی 1و2
واژگان زبان عمومی (تالیف محمد رضا حبیب وند)

نکته: منابع فوق بیشتر متوجه دانشگاه آزاد می باشد. دانشجویان دانشگاه سراسری طبق آخرین گزارش ها از منابع مصوب شورای عالی برنامه ریزی که قبلاً به گروه های آموزشی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ابلاغ شده است، طراحی خواهند شد. از منابع فوق نیز می توانید استفاده کنید.

کتاب جامع: مجموعه سئوالات کنکور (سراسری و آزاد)، 2500 پرسش چهار گزینه ای دروس عمومی، انتشارات کتابخانه فرهنگ، معارف: مهدی مهدوی، ادبیات: زین العابدین درگاهی، زبان: شهاب اناری

موفق باشی

Lordmaster
17-11-2010, 18:24
دانشگاه شهید رجایی تهران
دانشکده شمسی پور تهران
دانشکده شریعتی تهران

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

دانشگاه آزاد اسلامی واحد قيام دشت(تهران شرق)
شمسی پور و شریعتی امسال حذف شدند و پذیرش ندارند!
برای اطلاعات بیشتر به دفترچه انتخاب رشته 89 مراجعه شود.

bandary
22-11-2010, 08:46
هنوز معلوم نيست كه امسال تكميل ظرفيت دارند يا نه؟
من دوبار از سازمان سنجش پرسيدم اعلام كردن كه متاقبا در سايت سازمان و هفته نامه پيك سنجش منتشر ميشود
كسي خبر جديد نداره؟

Ship Storm
24-11-2010, 00:52
سلام
این دفترچه کارشناسی ناپیوسته آزاد کی اومد ما خبر دار نشدیم :31:
14 مهر اومده انگار و تموم شده
رفت یعنی واسه سال بعد انشالله ؟ :31:

MOHAMMAD2010
24-11-2010, 14:14
سلام
این دفترچه کارشناسی ناپیوسته آزاد کی اومد ما خبر دار نشدیم :31:
14 مهر اومده انگار و تموم شده
رفت یعنی واسه سال بعد انشالله ؟ :31:

بله دیگه ......

mohsentanha
25-11-2010, 13:31
سلام
کارت ورود به جلسه برای دانشگاه ازاد کاردانی به کارشناسی هنوز نیومده؟

guzga
25-11-2010, 13:36
سلام
کارت ورود به جلسه برای دانشگاه ازاد کاردانی به کارشناسی هنوز نیومده؟

سلام
نه:46: چند روز دیگه میاد

mohsentanha
27-11-2010, 00:04
سلام
نه:46: چند روز دیگه میاد
مطمئنی؟
اخه یسری میگن اومده :10:
یه سر به تاپیک دانشگاه ازاد بزن
شما خودتون هم امتحان دارید؟

guzga
27-11-2010, 12:47
مطمئنی؟

آره داداش مطمئنم
خودمم امتحان دارم
هر وقت اومد همینجا میپم:11:

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

مطمئنی؟

آره داداش مطمئنم
خودمم امتحان دارم
هر وقت اومد همینجا مپگم:11:

tohidkh
27-11-2010, 22:39
سلام

بچه ها این کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی آزاد کی میاد؟

farshidshd
28-11-2010, 10:34
سلام

بچه ها این کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی آزاد کی میاد؟

تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 89 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. :

متن خبر : به گزارش روابط عمومی مرکز آزمون، آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 89 دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه مورخ 12.9.89 برگزار خواهد شد. بيش از 274 هزار نفر در این آزمون شرکت کرده اند که از این تعداد بيش از 91 هزار نفر معادل 33 درصد زن و بيش از 183 هزار نفر معادل 67 درصد مرد هستند.
این گزارش می افزاید، توزیع کارت این آزمون بصورت اینترنتی از طریق سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از ساعت 11 صبح روز سه شنبه 9.9.89 مورخ آغاز می شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه خواهد داشت. داوطلبان این آزمون می توانند با وارد نمودن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت نموده اند نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
در ادامه این گزارش آمده است، اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است در خلال روزهای چهارشنبه مورخ 10.9.89 و پنج شنبه مورخ 11.9.89 صبحها از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 13 الی 17 با مراجعه به باجه رفع نقص پیش بینی شده نسبت به اصلاح موارد مغایرت اقدام نمایند. داوطلبان لازم است در این خصوص به اطلاعیه ای که روز دوشنبه مورخ 8.9.89 از طریق روزنامه آفرینش منتشر شده است و بطور همزمان در پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل مشاهده است مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز آزمون
دانشگاه آزاد اسلامی

mohsentanha
28-11-2010, 18:25
حالا اگه یکی عکسش مورد داشته باشه خود سایت میگه؟
یا باید خودمون به عکسمون گیر بدیم؟
اخه برا من یکمی کمرنگ بود برا اسکن کردن
ولی عکسم همون فایلی بود که برا کاردانی هم فرستاده بودم
بنظرتون گیر میدن؟

esi222
29-11-2010, 12:12
سلام دوستان
پس این تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ملی کی میاد
خیلی وقته منتظرشم.نکنه تکمیل ظرفیتی اصلا درکار نیست؟[COLOR="Silver"]
------------
نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح کردم (یا باید میرفتم قسمت اخبار ... )

Ship Storm
29-11-2010, 14:34
سازمان سنجش آموزش كشور بدين ‌وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1389 ثبت‌نام نموده و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، مي‌رساند اطلاعيه اين سازمان درخصوص تكميل ظرفيت رشته‌هاي تحصيلي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در آزمون فوق، در روز دوشنبه 15/9/89 در سايت اين سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و نشريه پيك سنجش (هفته‌نامه خبري و اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور) براي اطلاع علاقمندان درج خواهد شد. كليه داوطلبان علاقه‌مند، براساس اطلاعيه مذكور و در صورت وجود ظرفيت در رشته‌هاي مربوط به رشته امتحاني آنان، لازم است از تاريخ 22/9/89 لغايت 29/9/89 با ورود به سايت اينترنتي سازمان ، پس از پرداخت مبلغ 000/18 (هيجده هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي نسبت به تكميل فرم انتخاب رشته اقدام نمايند.

esi222
29-11-2010, 22:17
سازمان سنجش آموزش كشور بدين ‌وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1389 ثبت‌نام نموده و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، مي‌رساند اطلاعيه اين سازمان درخصوص تكميل ظرفيت رشته‌هاي تحصيلي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در آزمون فوق، در روز دوشنبه 15/9/89 در سايت اين سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و نشريه پيك سنجش (هفته‌نامه خبري و اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور) براي اطلاع علاقمندان درج خواهد شد. كليه داوطلبان علاقه‌مند، براساس اطلاعيه مذكور و در صورت وجود ظرفيت در رشته‌هاي مربوط به رشته امتحاني آنان، لازم است از تاريخ 22/9/89 لغايت 29/9/89 با ورود به سايت اينترنتي سازمان ، پس از پرداخت مبلغ 000/18 (هيجده هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي نسبت به تكميل فرم انتخاب رشته اقدام نمايند.

خیلی ممنون منو از سردرگمی درآوردین
مثله اینکه دیروز تو سایت گذاشتن
بازم تشکر:11:

mm00
01-12-2010, 12:29
دوستان به نظر شما اگر من كه توي بهترين غيرانتفاعي قزوين درس ميخونم باراجين (ازاد قزوين) كه دانشگاه خوبي هست قبول بشم ارزش داره برم؟ اگر شهريه رو بزاريم كنار ايا ارزش داره غيرانتفاعي رو ول كنم برم ازاد ...
خواهشا كمك فرماييد:31:

MOHAMMAD2010
01-12-2010, 14:09
دوستان به نظر شما اگر من كه توي بهترين غيرانتفاعي قزوين درس ميخونم باراجين (ازاد قزوين) كه دانشگاه خوبي هست قبول بشم ارزش داره برم؟ اگر شهريه رو بزاريم كنار ايا ارزش داره غيرانتفاعي رو ول كنم برم ازاد ...

ببین شاید الان یه گروه بیان بگن نه ! و بگن چون مدرک غیر انتفاعی زیر نظر وزارت علوم هست بهتره ، ولی این چیزا مهم نیست ( باور کن )
ولی از من میشنوی اگه مشکل مالی نداری آره ارزش داره ( خودم یه ترم تو غیر انتفاعی درس خوندم ) ولی دوباره امسال کنکور آزاد رو هم دادم اگه قبول بشم احتمال زیاد میرم !

aftab_azad20
01-12-2010, 17:37
دوست عزیز یه نصیحت برادرانه بهت میکنم آزاد تو شهر خودت رو با دنیا عوض نکن من الان ترم یک کارشناسی ناپیوسته هستم جمعه هم امتحان کارشناسی ناپیوسته آزاد دارم اگه تو شهر خودم قبول شم 8پای دیگه هم قرض میکنم میرم،ولی باز اینم به نظره خودت بر میگرده

mohsentanha
01-12-2010, 21:26
برا کارشناسی پیام نور برم چطوره؟
اعتبارش از آزاد بیشتره؟
اخه آزاد خیلی گرونه پول ادمو نفرین میکنه:31:

بین شاید الان یه گروه بیان بگن نه ! و بگن چون مدرک غیر انتفاعی زیر نظر وزارت علوم هست بهتره ، ولی این چیزا مهم نیست ( باور کن )
ولی از من میشنوی اگه مشکل مالی نداری آره ارزش داره ( خودم یه ترم تو غیر انتفاعی درس خوندم ) ولی دوباره امسال کنکور آزاد رو هم دادم اگه قبول بشم احتمال زیاد میرم !
چرا داری از غیر انتفاعی میای بیرون؟
یعنی کیفیتش پایینه؟

MOHAMMAD2010
01-12-2010, 21:55
برا کارشناسی پیام نور برم چطوره؟
اعتبارش از آزاد بیشتره؟
اخه آزاد خیلی گرونه پول ادمو نفرین میکنه:31:

چرا داری از غیر انتفاعی میای بیرون؟
یعنی کیفیتش پایینه؟

پیام نور بد نیست ولی اگه کسی مشکل مالی نداشته باشه آزاد بهتره
--------------------------------------------
هم کیفیت و هم اینکه یه شهره دیگه هست میخوام اگه بشه بیام شهره خودم ...

mohsentanha
01-12-2010, 22:14
پیام نور بد نیست ولی اگه کسی مشکل مالی نداشته باشه آزاد بهتره
--------------------------------------------
هم کیفیت و هم اینکه یه شهره دیگه هست میخوام اگه بشه بیام شهره خودم ...
مشکل مالی ندارم ولی واقعا احساس میکنم پول زور دارم میدم خیلیه بالای ۱ میلیون میشه دوستم هست دیگه
۱۵ واحد برداشت اونم واحد عملی نداشت شد ۱میلیون و۳۰۰:31:
میرم فراگیر بهتره میشینیم می خونیم دیگه:19:

mohsen_gh1991
01-12-2010, 23:19
سلام
یه سوال داشتم...تو کنکور سراسری انتخاب رشته بعد مشخص شدن رتبه انجام میشه یا باید قبل کنکور انتخاب رشته انجام بشه؟

MOHAMMAD2010
01-12-2010, 23:59
مشکل مالی ندارم ولی واقعا احساس میکنم پول زور دارم میدم خیلیه بالای ۱ میلیون میشه دوستم هست دیگه
۱۵ واحد برداشت اونم واحد عملی نداشت شد ۱میلیون و۳۰۰:31:
میرم فراگیر بهتره میشینیم می خونیم دیگه:19:

نه عزیز اینقدرا 15 واحد بدون عملی محاله ... !
ترمی 800-900 میشه ( اگه عملی باشه احتمالا یه کم بیشتر )
پوله زورم نیست دیگه دانشگاه آزاده و قانونش !
مطمئن باشی از فراگیر پیام نور هم بیشتر اعتبار داره

Sub007
02-12-2010, 17:42
سلام
یه سوال داشتم...تو کنکور سراسری انتخاب رشته بعد مشخص شدن رتبه انجام میشه یا باید قبل کنکور انتخاب رشته انجام بشه؟

فقط آزمون دانشگاه آزاد هست که شما قبل از کنکور رشته/شهر رو انتخاب میکنی.
برای کنکور سراسری بعد از مشخص شدن رتبه انتخاب رشته/شهر رو انجام میدی.

caticef
02-12-2010, 18:45
چقدر زشته که شیراز به خودش می نازه که پایتخت فرهنگیه بعد هنوز دانشگاه سراسری هنر نداره!!! رشته گرافیک آزاد هم نداره! دانشگاه سوره هم که تعطیل شد!

mohsentanha
02-12-2010, 20:07
نه عزیز اینقدرا 15 واحد بدون عملی محاله ... !
ترمی 800-900 میشه ( اگه عملی باشه احتمالا یه کم بیشتر )
پوله زورم نیست دیگه دانشگاه آزاده و قانونش !
مطمئن باشی از فراگیر پیام نور هم بیشتر اعتبار داره
امروز رفتم کتابای پیام نور رو دیدم:2:
بعد هیچی دیگه تصمیم گرفتم همین ازاد بخونم فردا صبح امتحان کنکور داریم ازاد:31:
۳ تا کتاب رو خوندم ۲۰ تا درست بزنم قبولم؟:27::27:
حالا قبول بشیم خوبه:19:

feefy
04-12-2010, 18:15
سلام به همگی
یه سوال داشتم
اونم اینه که : کسی که یه مدرک کارشناسی داره میتونه دوباره کنکور شرکت کنه و یه مدرک کارشناسی دیگه هم بگیره ؟ امکانش هست ؟
مثلا کارشناسی علمی کاربردی گرافیک داره میتونه دوباره بخواد کارشناسی علمی کاربردی تصویر سازی شرکت کنه ؟
ممنون

farshidshd
05-12-2010, 11:25
سلام به همگی
یه سوال داشتم
اونم اینه که : کسی که یه مدرک کارشناسی داره میتونه دوباره کنکور شرکت کنه و یه مدرک کارشناسی دیگه هم بگیره ؟ امکانش هست ؟
مثلا کارشناسی علمی کاربردی گرافیک داره میتونه دوباره بخواد کارشناسی علمی کاربردی تصویر سازی شرکت کنه ؟
ممنون

سلام

بله میشه .

.

MOHAMMAD2010
06-12-2010, 02:51
سلام

بله میشه .

.

میشه بیشتر توضیح بدی ؟ از نظر سربازی و مشمول بودن فکر کنم دیگه مرخصی تحصیلی نمیدن برای این کار . درسته ؟

Soroush-S
06-12-2010, 15:49
تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته 1389 اعلام شد.

farshidshd
06-12-2010, 16:27
میشه بیشتر توضیح بدی ؟ از نظر سربازی و مشمول بودن فکر کنم دیگه مرخصی تحصیلی نمیدن برای این کار . درسته ؟

نه ، مرخصی تحصیلی ، ادامه ی همون مرخصی هست که الان بهت دادن ، چون نمره های بالای 12 رو تطبیق میدن.

.

feefy
07-12-2010, 19:12
سارینای عزیز میشه لطف کنی و سرفصل این دورسی که اینجا گذاشتی رو دوباره بزاری ؟
آخه لینکش خرابه و نمیتونم ببینم
ممنو

mohamadi69
07-12-2010, 22:04
سلام
من کاردانی نرم افزار دارم از دانشگاه علمی کاربردی می خواستم بدونم می تونم واسه مقطع کارشناسی تغییر رشته بدم؟
اگه میشه چه رشته هایی؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Soroush-S
07-12-2010, 23:43
سلام
من کاردانی نرم افزار دارم از دانشگاه علمی کاربردی می خواستم بدونم می تونم واسه مقطع کارشناسی تغییر رشته بدم؟
اگه میشه چه رشته هایی؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
اره میتونی شرکت کنی فقط اگه قبول شدی باید پیش نیاز بگذرونی.

mohamadi69
08-12-2010, 12:42
میشه بگین چه رشته هایی؟

feefy
10-12-2010, 13:39
میشه بگین چه رشته هایی؟

فکر کنم هر رشته ای که بخوان میشه ( البته من علمی کاربردیم )..توی کلاس ما ( من رشتم گرافیکه ) خیلیا رشته هاشون کامپیوتر / صنایع دستی / معماری / تولید و ساخت / بوده و اودمن گرافیک میخونن

tohidkh
10-12-2010, 20:17
سلام

بچه ها جواب کنکور آزاد رو کی میدن؟ کسی خبر داره؟

mohamadi69
10-12-2010, 21:10
رشته it هم برای کارشناسی ناپیوسته هست؟

Soroush-S
12-12-2010, 00:08
رشته it هم برای کارشناسی ناپیوسته هست؟
نه. ICT هست که زیرمجموعه گروه برقه.

rasoul2005
12-12-2010, 00:12
نه. ICT هست که زیرمجموعه گروه برقه.
واسه کارشناسی ارشد رشته ی ICT وجود داره

موفق باشید

Soroush-S
12-12-2010, 09:31
دقیقا نمیدونم ولی احتمالا وجود داره.

mm00
12-12-2010, 12:49
سلام

بچه ها جواب کنکور آزاد رو کی میدن؟ کسی خبر داره؟

اوايل بهمن

mm00
13-12-2010, 19:43
تكميل ظرفيت رو برو!! نرم افزار كلا فكر نكنم 50 نفرم روزانه بگيره در اصل اين تكميل ظرفيت فقط غيرانتفاعي هست:|

MINOR
17-12-2010, 23:01
تكميل ظرفيت رو برو!! نرم افزار كلا فكر نكنم 50 نفرم روزانه بگيره در اصل اين تكميل ظرفيت فقط غيرانتفاعي هست:|
کلا فکر کنم 2-3 سال دیگه همه جا بشه غیر انتفاعی !

MOHAMMAD2010
18-12-2010, 15:33
بچه ها من تو این تکمیل ظرفیت اگه یه دانشگاه دیگه یه رشته دیگه قبول بشم ، باید از دانشگاه قبلی انصراف بدم یا اونم انتقالی حساب میشه ؟

bandary
19-12-2010, 09:55
بچه ها من تو این تکمیل ظرفیت اگه یه دانشگاه دیگه یه رشته دیگه قبول بشم ، باید از دانشگاه قبلی انصراف بدم یا اونم انتقالی حساب میشه ؟
اونوجوري كه تو متن مبهم سايت سازمان سنجش نوشته برابر با دانشجو انتقالي رفتار ميشه و نيازي به انصراف نيست ولي اگر در دانشگاه جديد قبول بشيد نميتونيد بين دانشگاه قبولي جديد و قبولي قديم يكي رو انتخاب كنيد حتما بايد به دانشگاه جديد براي ثبت نام مراجعه كنيد
و اينم بگم كه اگر اشتباه در تكميل ظرفيت در يك رشته ديگه قبول بشيد
نميتونيد اون رشته رو ثبت نام كنيد فقط ميتونيد در گرايش هاي رشته خودتون تغيير گرايش بديد
به هيچ وجه تغيير رشته در در تكميل ظرفيت مجاز نيست فقط تغيير گرايش مجاز هست حواستون باشه

MOHAMMAD2010
19-12-2010, 19:23
اونوجوري كه تو متن مبهم سايت سازمان سنجش نوشته برابر با دانشجو انتقالي رفتار ميشه و نيازي به انصراف نيست ولي اگر در دانشگاه جديد قبول بشيد نميتونيد بين دانشگاه قبولي جديد و قبولي قديم يكي رو انتخاب كنيد حتما بايد به دانشگاه جديد براي ثبت نام مراجعه كنيد
و اينم بگم كه اگر اشتباه در تكميل ظرفيت در يك رشته ديگه قبول بشيد
نميتونيد اون رشته رو ثبت نام كنيد فقط ميتونيد در گرايش هاي رشته خودتون تغيير گرايش بديد
به هيچ وجه تغيير رشته در در تكميل ظرفيت مجاز نيست فقط تغيير گرايش مجاز هست حواستون باشه

منظور منم همون تغییر گرایش بود
بازم مثل انتقالی رفتار میشه ؟

bandary
19-12-2010, 23:10
منظور منم همون تغییر گرایش بود
بازم مثل انتقالی رفتار میشه ؟
بله طبق نوشته سازمان سنجش برابر با دانشجو انتقالی رفتار مشه به شرط قبولی در همان رشته و در گرایش متفاوت
حتی اگر تو دانشگاه محل تحصیل خودتون تغییر گرایش بدید برابر با انتقالی میشه

2- آن‌دسته از داوطلباني كه در رديف پذيرفتگان هر يك از رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اين اطلاعيه قرار مي‌گيرند، چنانچه قبلاً در رديف پذيرفتگان دوره‌هاي مختلف رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1389 قرار گرفته باشند، نياز به انصراف از رشته قبولي قبلي ندارند و با آنان همانند دانشجويان انتقالي رفتار خواهد شد.

10 – داوطلبان در گرايشهايي كه نمره گرايش آنها صفر و يا كمتر از صفر ( نمره منفي) باشد اجازه انتخاب رشته هاي آن گرايش را ندارند.

ferdfe
19-12-2010, 23:14
دوستان کارت ورود به جلسه ازاد کی میاد :31:

milad-p30world
21-12-2010, 19:48
سلام
بچه ها من توی موسسه غیر انتفاعی نقش جهان کارشناسی برق قدرت میخونم الان برای تکمیل ظرفیت اشتباها دانشگاه غیر انتفاعی شمال آمل رو هم بعد روزانه ها زدم چه جوری میتونم این انتخاب رو لغو کنم ؟
چون شنیدم اگه اونجا قبول بشم حتما باید از اصفهان به آمل انتقال بدم که نمیخوام اینجوری بشه

---------- Post added at 07:48 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

خواهشا اگه راهی هست سزیع جوابمو بدین

mm00
21-12-2010, 20:29
دوستان کارت ورود به جلسه ازاد کی میاد :31:

اگه منظورت ماله سال ديگه هست كه هنوز ثبت نامش شروع نشده!!! و اين امساليم كه چند روز پيش تموم شد

p d
26-12-2010, 15:24
براي كنكور سراسري و ازاد سال 1390 كي بايد ثبت نام كرد ؟ يعني از كي شروع ميشن ؟

bandary
26-12-2010, 17:36
طبق نوشته سایت سازمان سنجش از 3/12/89 تا 9/12/89 ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1390 هست

Ship Storm
26-12-2010, 17:48
براي كنكور سراسري و ازاد سال 1390 كي بايد ثبت نام كرد ؟ يعني از كي شروع ميشن ؟

آزاد که فکر میکنم تموم شده مهلتش و تو مهر و آبان بود انگار

p d
26-12-2010, 21:12
ازاد سال 90 تموم شده مهلت ثبت نام ش ؟ كنكور 89 چندوقت پيش بود كه ! چطور اخه ؟

Soroush-S
01-01-2011, 23:46
کسی میدونه نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته کی اعلام میشه؟:20:

farshidshd
02-01-2011, 11:14

اعلام شد تموم شد .

این لینک رو هم ببین::
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

MOHAMMAD2010
02-01-2011, 13:20
اعلام شد تموم شد .

این لینک رو هم ببین::

موفق باشید

این دوستمون پرسیده نتایجش کی میاد ، نگفته کی زمان تکمیل ظرفیت بوده !

Soroush-S
04-01-2011, 00:35
این دوستمون پرسیده نتایجش کی میاد ، نگفته کی زمان تکمیل ظرفیت بوده !
منظور منم همین بود.:46:
حالا کی میدونه نتایج کی میاد؟:40:

aftab_azad20
04-01-2011, 10:43
منظور منم همین بود.:46:
حالا کی میدونه نتایج کی میاد؟:40:
اوایل بهمن دوست عزیز

MOHAMMAD2010
04-01-2011, 18:02
اوایل بهمن دوست عزیز

آزادم همین موقع میده !
احتمالا 2 تا میخوان با هم نتایج رو بدن .

Alijo0on
14-01-2011, 23:10
سلام
من چندتا سوال داشتم و ازتون راهنمایی میخواستم :

من ورودی بهمن 85 آزاد رودهن بودم کاردانی و امسال بالاخره تموم کردم ( تیر ماه 89 )
و الان دارم به هر دری میزنم که کنکور قبول شم و نرم سربازی فعلا ! پارسه رفتم و کلاساشو شرکت کردم بلکا چیزایی که تو اون دانشگاه یادمون ندادنو یاد بدن و کنکورو قبول شم
سراسری امسال و مجاز شدم اما بعدش مردود :| !!!
و بعد رفتم پارسه ، آزاد و شرکت کردم اما هنوز جوابش نیومده ، میدونین جواب کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد کی اعلام میشه ؟
و همینطور علمی کاربردی و شرکت کردم و جواب اونم هیچی به هیچی :|
و از همه مهمتر سراسری اعلام کرده بود برای تکمیل ظرفیت چه مجاز ها و چه غیر مجازها شرکت کنن که فک کننم برای بالا بردن ظرفیت دانشگاها باشه ! حالا خواستم بدونم جواب تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی سراسری کی اعلام میشه ؟؟
و اینکه من آذر ماه دوران معافیت از خدمتم تموم شده ( همون 6 ماهی که از طرف دانشگاه نامه میدن ) الانم من مشمول شدم و بنظرم دارم اظافه خدمت میخورم کسی میدونه چقدر میاد رو استاندارد خدمتم این تاخیر که اگه هیچ کدوم از اینا قبول نشم باید برم !؟
و سوال آخر بنظرتون ارزش داره پیام نور رو هم امتحان بدم ؟ ( مهلتش تا فردائه !!! )

mm00
19-01-2011, 13:52
نتايج نهايي آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد پنجشنبه اعلام مي‌شود

MamaliXP
19-01-2011, 23:01
سلام ، نتایج تکمیل ظرفیت سراسری اعلام شد
من الان ترم آخر کاردانی ام ، دارم امتحانارو میدم
تکمیل ظرفیت هم قبول شدم !
الان من باید چیکار کنم ؟
مدرک کاردانی نگرفتم هنوز ! این ترم آخرمه و دارم امتحاناتشو میدم !

Soroush-S
19-01-2011, 23:48
الان من باید چیکار کنم ؟
برادر شرایط منم مثل تویه. ولی فکر کنم نمرات امتحانا تا 24 بهمن برسه. بعدش ما فقط یه نامه میخوایم.:13:

MohammadKingstar
20-01-2011, 13:53
سلام اگه خبری از فروش دفترچه آزمون دولتی کاردانی به کارشناسی خبر بدید
ترم آخر کامپیوتر ام (کاردانی نا پیوسته) اگه اگه ثبت نام نکنم دیکه وقتی ندارم

toraj
20-01-2011, 14:09
سلام من الان دانشگاه آزاد قبول شدم .ترم اول مجازی قبول شده بودم مرخصی گرفتم الان بخوام انصراف بدم باید شهریه ثابت ترم دوم هم بدم یا نه. شهریه آزاد با مجازی چقدر فرق داره نرم افزار؟باید حضوری برم دانشگاه مجازی و انصراف بدم؟

mm00
21-01-2011, 12:08
ترم اول کارشناسی هستم ولی ازاد قبول شدم انصراف بدم برم اونجا که سربازی مشکل نداره؟!

farshidshd
21-01-2011, 12:45
سلام من الان دانشگاه آزاد قبول شدم .ترم اول مجازی قبول شده بودم مرخصی گرفتم الان بخوام انصراف بدم باید شهریه ثابت ترم دوم هم بدم یا نه. شهریه آزاد با مجازی چقدر فرق داره نرم افزار؟باید حضوری برم دانشگاه مجازی و انصراف بدم؟

بله ، شهره ثابت یا نصفشو میگیرن ، با آزاد هم فرق چندانی نداره یه خورده کمتره .و باید حضوری برین برای انصراف

ترم اول کارشناسی هستم ولی ازاد قبول شدم انصراف بدم برم اونجا که سربازی مشکل نداره؟!

خیر

pakbakhteh
22-01-2011, 08:59
سلام بچه ها
در مورد رشته مهندسي معماري ناپيوسته در دانشگاه آزاد
لطفا بفرمائيد :
1- شهريه ثابت چقدره؟
2- شهريه هر ترم به طور متوسط چقدري هزينه مي بره ؟
3- آيا در اين رشته هزينه ي ديگه هم داريم غير از شهريه كه قابل توجه باشه ( مثل هزينه تحقيقاتش ، پروژه هاش و... )
4- سرفصل دروس مقطع كارشناسي ناپيوسته ( آرايش ترمي و اينكه در هر ترم چه دروسي پاس ميشه همراه ضرائب واحدها)؟
5- آيا فارغ التحصيلات معماري در مقطع كارشناسي حق امضاء دارند يا ..؟

mm00
22-01-2011, 09:33
سلام بچه ها
در مورد رشته مهندسي معماري ناپيوسته در دانشگاه آزاد
لطفا بفرمائيد :
1- شهريه ثابت چقدره؟
2- شهريه هر ترم به طور متوسط چقدري هزينه مي بره ؟
3- آيا در اين رشته هزينه ي ديگه هم داريم غير از شهريه كه قابل توجه باشه ( مثل هزينه تحقيقاتش ، پروژه هاش و... )
4- سرفصل دروس مقطع كارشناسي ناپيوسته ( آرايش ترمي و اينكه در هر ترم چه دروسي پاس ميشه همراه ضرائب واحدها)؟
5- آيا فارغ التحصيلات معماري در مقطع كارشناسي حق امضاء دارند يا ..؟

تو سال 88 نزدیک به 470 تومان ثابت بوده و فکر کنم هر واحد نظری 16500 و عملی 37 اینا بقیش رو یادم نیست ..
شاید بشه گفت نزدیک 1 تومان :|... جدا چرا کارشناسی ناپیوسته با پیوسته فرق داره شهریش؟

pakbakhteh
22-01-2011, 11:29
نقل قول:
نوشته شده توسط pakbakhteh [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشكر

خیر امکانش نیست

در دفترچه ی راهنمای ثبت نام هم نوشته شده

رشته کارشناسی باید مطابق یا رشته کاردانی باشه .

البته در پیام نور و علمی کاربردی شنیدم میشه...

فرشيد جان جريان چيه من كارداني نرم افزار دانشگاه جامع رو داشتم حالا هم كارشناسي ناپيوسته معماري آزاد قبل شدم .. شما كه گفتيد امكانش نيست .. قوانين تغيير كرده يا ..؟
مشكلي برام درست نشه موقع ثبت نام

part gah
22-01-2011, 14:03
سلام
من ترم آخر کاردانیم...میخوام کارشناسی شرکت کنم....رشته ام گرافیک...پیش هنر خوندم...حالا برای کارشناسی دانشگاه....سراسری-آزاد-جامع ...کدومش رشته من و داره خودم یه سری اطلاعات دارم ناقصه...میخوام یکی کامل ترشو بگه.

farshidshd
22-01-2011, 14:10
فرشيد جان جريان چيه من كارداني نرم افزار دانشگاه جامع رو داشتم حالا هم كارشناسي ناپيوسته معماري آزاد قبل شدم .. شما كه گفتيد امكانش نيست .. قوانين تغيير كرده يا ..؟

برو ببین ثبت نامت میکنن یا نه

Alijo0on
22-01-2011, 14:34
سلام به همگی
منم کنکورو قبول شدم !!
آزاد ، نرم افزار - آشتیان (اولویت سوم)
تکمیل ظرفیت سراسری ، سخت افزار - بهمنیار کرمان

میخواسستم قبل از انتخاب تصمیم بگیرم کدومو برم ، خودم کاردانیو نرم افزار گرفتم .
حالا میخواستم بدونم کدوم آسونتره و تخصصی های سخت افزار و نرم افزار کدومها هستن برای کارشناسی ؟
و اصن برای کارشناسی چند واحد باید پاس بشه ...
کسی هم اگه مشابه من هست خوشحال میشم با هم تبادل اطلاعاتی کنیم...

amin-03
22-01-2011, 17:42

سلام دوست عزیز
من خودم کارشناسی ناپیوسته معماری میخونم، تو بچه های ورودی ما دو نفر مثل شما بودند یعنی کاردانی نرم افزار داشتند و کارشناسی معماری نشسته بودند.
من از دانشگاه قبلی انصراف دادم و دارم می رم دانشگاه شیراز، وگرنه جزییات کامل این مسئله رو واست ازشون میپرسیدم.

mohsenslr
23-01-2011, 17:46
با سلام
راهنمای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته آزاد 89 امروز آمده رو سایت که برای دوستانی که راجع به شهریه سوال داشتند این عکس رو جدا کردم و گذاشتم.

Puneh.A
24-01-2011, 21:35
سلام به همگی
منم کنکورو قبول شدم !!
آزاد ، نرم افزار - آشتیان (اولویت سوم)
تکمیل ظرفیت سراسری ، سخت افزار - بهمنیار کرمان

میخواسستم قبل از انتخاب تصمیم بگیرم کدومو برم ، خودم کاردانیو نرم افزار گرفتم .
حالا میخواستم بدونم کدوم آسونتره و تخصصی های سخت افزار و نرم افزار کدومها هستن برای کارشناسی ؟
و اصن برای کارشناسی چند واحد باید پاس بشه ...
کسی هم اگه مشابه من هست خوشحال میشم با هم تبادل اطلاعاتی کنیم...

سلام
تبریک میگم:11:
منم ترم آخر کاردانی کامپیوتر (نرم افزار) هستم
اونجوری که من شنیدم ، برای سخت افزار باید درس هایی مثل مدار منطقی و .. این چیزا رو وارد باشی
در کل میگن اگه علاقه ای به سخت افزار نداشته باشی برات سخته تحصیل تو این گرایش.
موفق باشید

MohammadKingstar
25-01-2011, 14:00

سلام
تبریک میگم:11:
منم ترم آخر کاردانی کامپیوتر (نرم افزار) هستم
اونجوری که من شنیدم ، برای سخت افزار باید درس هایی مثل مدار منطقی و .. این چیزا رو وارد باشی
در کل میگن اگه علاقه ای به سخت افزار نداشته باشی برات سخته تحصیل تو این گرایش.
موفق باشید
سلام
منم ترم آخر(ترم4) کاردانی کامپیوتر (نرم افزار) هستم
سراسری ساوه شما از کدوم دانشگاه هستید
می خوام سراسری سال آینده شرکت کنم کسی می دونه باید چه درس هایی چند درصد بزنم که قبول بشم

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

اگه کسی سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر داره !! به ما هم میده؟؟

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:56 PM ----------

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

الان من باید چیکار کنم ؟

سلام
اگه میشه بگی رتبت چند شده کجا قبول شدی ؟؟؟

Puneh.A
25-01-2011, 14:04
سلام
می خوام سراسری سال آینده شرکت کنم کسی می دونه باید چه درس هایی چند درصد بزنم که قبول بشم

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:56 PM ----------

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

سلام
اگه میشه بگی رتبت چند شده کجا قبول شدی ؟؟؟

من شاهرود درس می خونم.خیلی از منابع و در صد ها خبر ندارم
یعنی هنوز شروع نکردم برای خوندن.:8:اگه چیز جدیدی فهمیدی خوشحال میشم به من هم بگی
ممنون:10:

Alijo0on
25-01-2011, 14:24
سلام

اگه میخوایی واقعا قبول بشی !
با توجه به اینکه دقیقا هم رشته خودمم هستی با این تفاوت که من کاردانی به مسخرگی تو آزاد رودهن گرفتم !
باید تخصصی و واقعا بلد باشی و اگه بتونی یکی از تخصصی هایی که ضریب بالا داره رو 70 % به بالا بزنی قبولیت بالای 60% اونم حومه تهران به راحتی ...
پیشنهاد میکنم اگه احساس میکنی ضعیف هستی از نظر بار علمی کلاسهای پارسه رو ثبت نام کنی صرفا مدار و برنامه نویسی و یا هر چی خودت فک میکنی ضعف داری توش ، درسته پول خوبی میگیرن اما انصافا از نظر علمی از هیچ کاری دریغ نمیکنن و به ازای پولی که میگیرن خیلی بیشتر اساتیدش آموزشو بهت میدن . و راهنماییهای دیگه برای قبولی 100% من تجربشو دارم که میگم .

Alijo0on
25-01-2011, 14:35
من شاهرود درس می خونم.خیلی از منابع و در صد ها خبر ندارم
یعنی هنوز شروع نکردم برای خوندن.:8:اگه چیز جدیدی فهمیدی خوشحال میشم به من هم بگی
ممنون:10:

برای شروع بشینین معارف و ادبیات و کتاباشو بگیرین ، که البته اگه نگین تبلیغ میگم عمومی های پارسه رو بگیرین فقط زبان و ادبیات یا معارف کفایت میکنه کاری به ریاضی نداشته باشین که در مقابل یادگیری اونا با درصد بالا اگه ریاضی بخوایی بزنی با کلی وقت میتونی 60% بزنی در صورتی که اونا کاملا تئوری هستن و راحت میتونی 2 یا 3 تا درس و 70 بزنی !
من خودم با مطالعه خیلی خیلی کم با اینکه پارسه رو رفتم همه تخصصی هاشو اما فقط حکم جرقه رو داشت برام توی دانشگاه خودمون که به معنی کلمه هیچی یادمون ندادن اما تو پارسه یه جرقه کوچیکی برام زدن و یه چیزایی یاد گرفتن تونستن تکیل ظرفیت سراسری کرمان ، سخت افزار قبول شم . آزاد هم اولویت سومم آشتیان ، نرم افزار قبول شم . منظرم به اینه که با تلاش خیلی خیلی کم به این نتیجه رسیدم و اما الان دیگه افسوس نمیخورم و خوشحالم که الان روشن شدم و ...
آرزوی موفقیت برای هممون !:5:

tohidkh
25-01-2011, 14:56
سلام

دوستان خوبید؟

یه سوال

من از کنکور آزاد قبول شدم

از طرفی هم در کنکور علمی کاربردی هم شرکت کرده بودم (کاردانی به کارشناسی)

حالا مجبورم برم در دانشگاه آزاد ثبت نام کنم.

سوال اینه که اگه زمانی از علمی کاربردی هم قبول بشم، از دانشگاه آزاد میتونم انصراف بدم؟؟؟ شهریه چی میشه؟

بهترین کاری که من در شرایط فعلی میتونم انجام بدم چیه؟

ARASH66
25-01-2011, 15:37
اگه میخوایی واقعا قبول بشی !
با توجه به اینکه دقیقا هم رشته خودمم هستی با این تفاوت که من کاردانی به مسخرگی تو آزاد رودهن گرفتم !
باید تخصصی و واقعا بلد باشی و اگه بتونی یکی از تخصصی هایی که ضریب بالا داره رو 70 % به بالا بزنی قبولیت بالای 60% اونم حومه تهران به راحتی ...
پیشنهاد میکنم اگه احساس میکنی ضعیف هستی از نظر بار علمی کلاسهای پارسه رو ثبت نام کنی صرفا مدار و برنامه نویسی و یا هر چی خودت فک میکنی ضعف داری توش ، درسته پول خوبی میگیرن اما انصافا از نظر علمی از هیچ کاری دریغ نمیکنن و به ازای پولی که میگیرن خیلی بیشتر اساتیدش آموزشو بهت میدن . و راهنماییهای دیگه برای قبولی 100% من تجربشو دارم که میگم .
دوست عزیز شما آزمون آزمایشی پارسه رو هم شرکت کردید؟ نظرتون چیه

aftab_azad20
25-01-2011, 17:35
سلام میگم اگه تو وقت قانونی که دانشگاه آزاد اعلام کرده واسه ثبت نام نتونستیم ثبت نام کنیم و چند روز بعدش بشه مشکلی پیش می یاد یانه ممنون میشم راهنمایی کنید

Alijo0on
25-01-2011, 18:19
سلام

دوستان خوبید؟

یه سوال

من از کنکور آزاد قبول شدم

از طرفی هم در کنکور علمی کاربردی هم شرکت کرده بودم (کاردانی به کارشناسی)

حالا مجبورم برم در دانشگاه آزاد ثبت نام کنم.

سوال اینه که اگه زمانی از علمی کاربردی هم قبول بشم، از دانشگاه آزاد میتونم انصراف بدم؟؟؟ شهریه چی میشه؟

بهترین کاری که من در شرایط فعلی میتونم انجام بدم چیه؟

بهترین کار ممکن اینکه بری شهریه ثابت آزاد اونجایی که قبول شدی بدی و ترم مرخصی بگی برات رد کنن !!
البته اگه از نظر خدمت مشکلی نداشته باشی ... ( آزادم نهایت تا حومه تهران بصرفه هست بنظرم!!!)

---------- Post added at 06:19 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

دوست عزیز شما آزمون آزمایشی پارسه رو هم شرکت کردید؟ نظرتون چیه

من کلاسای پارسه رو رفتم اما بازم جدی نگرفتم :41: از روی یه سری مسائل که امیدی به قبولی و اینا نداشتم !
آزمونشم اصن نرفتم !
اما بچه هایی که میرفتن آزمونهاشو تقریبا همه از تو کلاس شرکت میکردن !! خیلی تعریف میکردن رتبه و ترازی که بعد آزمون براشون اعلام میشد خیلی نزدیک به کنکوره اصلی میبود ...

Puneh.A
25-01-2011, 18:46
برای شروع بشینین معارف و ادبیات و کتاباشو بگیرین ، که البته اگه نگین تبلیغ میگم عمومی های پارسه رو بگیرین فقط زبان و ادبیات یا معارف کفایت میکنه کاری به ریاضی نداشته باشین که در مقابل یادگیری اونا با درصد بالا اگه ریاضی بخوایی بزنی با کلی وقت میتونی 60% بزنی در صورتی که اونا کاملا تئوری هستن و راحت میتونی 2 یا 3 تا درس و 70 بزنی !

از راهنماییت ممنونم
این که تونستی سراسری قبول بشی خیلی عالیه.:40:
راستش من میخوام تو شهر خودم باشم برا ادامه تحصیل ، :40:و شاهرود هم کارشناسی ناپیوسته (سراسری ) نداره فقط غیر انتفاعی و آزاد
دوستای خودم پارسال بدون هیچ تلاشی غیر انتفاعی قبول شدن . و یکی از اساتید که باهاش آشنا بودم پیشنهاد کرد هیچ کلاسی نرم
ولی حالا که شما میگی کتابا و تستهای پارسه رو می خرم.

Alijo0on
25-01-2011, 18:59
از راهنماییت ممنونم
این که تونستی سراسری قبول بشی خیلی عالیه.:40:
راستش من میخوام تو شهر خودم باشم برا ادامه تحصیل ، :40:و شاهرود هم کارشناسی ناپیوسته (سراسری ) نداره فقط غیر انتفاعی و آزاد
دوستای خودم پارسال بدون هیچ تلاشی غیر انتفاعی قبول شدن . و یکی از اساتید که باهاش آشنا بودم پیشنهاد کرد هیچ کلاسی نرم
ولی حالا که شما میگی کتابا و تستهای پارسه رو می خرم.

ممنونم از تبریکت ، به امید قبولیه شما :11:
و
منظور من از قبولی سراسری همون غیرانتفاعی بود ، در واقع دانشگاه سراسری بجز 3-4 تا اولویت اول بقیه شهرها و اولویت هاش همگی غیرانتفاعی هست و دیگه از عنوان ملی و سراسری خارج شده بجط رسمیت مدرکش ...
اون چندتا اولیت اولشم که به معنی واقعا سراسری هست توی فیلد توضیحاتش قید شده مختص فرهنگیان و کارمندان ارتش و بس !