PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16

farshidshd
17-05-2010, 12:29
سلام
از دوستان کسی سوالات عمومی کارشناسی ناپیوسته ی پارسال رو داره؟

تو تاپیک زیر بگردی حتما پیدا میکنی من خودم چندتا گذاشتم:::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا توی تاپیک منابع هم میتونی پیدا کنی.

reza22222
17-05-2010, 17:29
خواهش ميكنم اينقدر شايعه پراكني نكنيد--------------------------------------

نوشته شده توسط rasoul2005 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درود

دوستان من یه خبری خوندم میخوام بدونم این خبر حقیقت داره

ایا در کنکور کاردانی به کارشناسی امسال کسانی که از طریق فنی یا کاردانش کاردانی گرفته اند میتونند واسه کاردانی به کارشناسی شرکت کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من جزو فنی یا کاردانش نیستما

rasoul2005
17-05-2010, 20:17
هر سال میتونستن شرکت کنن امسال هم میتونن

نمیدونم شما چه اصراری دارین که اینا نمیتونن شرکت کنن؟؟

اصلا کنکور کاردانی به کارشناسی رو گذاشتن واسه همینا...........
. هر سال رو که میدونستم منظورم امسال بود من که اصرار ندارم میخواستم بدونم حقیقت داره یا نه

شکی نیست که می تونن شرکت کنن...

خواهش ميكنم اينقدر شايعه پراكني نكنيد--------------------------------------

نوشته شده توسط rasoul2005 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درود

دوستان من یه خبری خوندم میخوام بدونم این خبر حقیقت داره

ایا در کنکور کاردانی به کارشناسی امسال کسانی که از طریق فنی یا کاردانش کاردانی گرفته اند میتونند واسه کاردانی به کارشناسی شرکت کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من جزو فنی یا کاردانش نیستما

والا من که شایعه نکردم این متنش من رو این حساب میگم

در اعتراض به حذف كنكور كارداني به كارشناسي؛
دانشجويان فني و حرفه‌اي براي چندمين بار مقابل مجلس تجمع كردند
سرويس: مجلس
1389/01/29
04-18-2010

8901-11432: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

دانشجويان رشته‌هاي فني و حرفه‌اي براي چندمين بار در اعتراض به حذف كنكور كارداني به كارشناسي در مقابل مجلس شوراي اسلامي تجمع كردند.
به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، تجمع كنندگان كه از مراكز آموزشي انقلاب 1 و 2، وليعصر، شريعتي و شهيد شمسي‌پور در اين تجمع حضور يافته بودند، هم‌چنين نسبت به تبديل مدرك فوق ديپلم خود به ديپلم تكميلي معترض بودند.
به گفته تجمع‌كنندگان، علي زاكاني نماينده تهران و عضو كميسيون آموزش مجلس شوراي اسلامي شب گذشته با اين دانشجويان ديدار كرده و براي مشكلات آنها قول مساعد داده است.
انتهاي پيام

كد خبر: 8901-11432

موفق باشید

farshidshd
19-05-2010, 09:45
والا من که شایعه نکردم این متنش من رو این حساب میگم

[/B] در اعتراض به حذف كنكور كارداني به كارشناسي؛
دانشجويان فني و حرفه‌اي براي چندمين بار مقابل مجلس تجمع كردند
1389/01/29
04-18-2010

8901-11432: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

دانشجويان رشته‌هاي فني و حرفه‌اي براي چندمين بار در اعتراض به حذف كنكور كارداني به كارشناسي در مقابل مجلس شوراي اسلامي تجمع كردند.
به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، تجمع كنندگان كه از مراكز آموزشي انقلاب 1 و 2، وليعصر، شريعتي و شهيد شمسي‌پور در اين تجمع حضور يافته بودند، هم‌چنين نسبت به تبديل مدرك فوق ديپلم خود به ديپلم تكميلي معترض بودند.
به گفته تجمع‌كنندگان، علي زاكاني نماينده تهران و عضو كميسيون آموزش مجلس شوراي اسلامي شب گذشته با اين دانشجويان ديدار كرده و براي مشكلات آنها قول مساعد داده است.
انتهاي پيام

كد خبر: 8901-11432

موفق باشید

این خبر یعنی قرار بود کلا کنکور کاردانی به کارشناسی رو حذف کنن و چون 98 درصد کسانی که ضرر میدیدن فنی حرفه ای ها بودن رفتن اعتراض کردن. حقم دارن.

تازه قرار بود کاردانیشونو هم به دیپلم تکمیلی تغییر بدن...

.

mmiladd
19-05-2010, 09:47
این خبر یعنی قرار بود کلا کنکور کاردانی به کارشناسی رو حذف کنن و چون 98 درصد کسانی که ضرر میدیدن فنی حرفه ای ها بودن رفتن اعتراض کردن. حقم دارن.

تازه قرار بود کاردانیشونو هم به دیپلم تکمیلی تغییر بدن...

.

الان سه سالی میشه که این حرف در اومده..

همون سه سال پیش بچه های دانشگاه شمسی پور رفتن واسه اعتراض ؛ دمشون هم گرم

خیلی کارشون تاثیر داشت.. اما هنوز مشکل سر جای خودش هست..

farshidshd
19-05-2010, 10:07
الان سه سالی میشه که این حرف در اومده..

همون سه سال پیش بچه های دانشگاه شمسی پور رفتن واسه اعتراض ؛ دمشون هم گرم

خیلی کارشون تاثیر داشت.. اما هنوز مشکل سر جای خودش هست..

از اول قرار نبود بچه های فنی بیان دانشگاه . قرار بود وقتی دیپلم گرفتن برن تو کارگاه های فنی و اونجا آموزش ببینن برای کار.

ولی چون دیدن متقاضی زیاده گفتن خب تا کاردانی میتونن بیان . بعدش دوباره تصمیم گرفتن که باین تا کارشناسی

الانم که تا هرچا بخوای میتونن برن.

هر لحظه ممکنه که کنکور کاردانی به کارشناسی حذف بشه. که اگه انجوری بشه ، بچه های فنی مشن مثل بچه های نظری و مستقیم متونن برن واسه کارشناسی...

.

mmiladd
19-05-2010, 10:09
از اول قرار نبود بچه های فنی بیان دانشگاه . قرار بود وقتی دیپلم گرفتن برن تو کارگاه های فنی و اونجا آموزش ببینن برای کار.

ولی چون دیدن متقاضی زیاده گفتن خب تا کاردانی میتونن بیان . بعدش دوباره تصمیم گرفتن که باین تا کارشناسی

الانم که تا هرچا بخوای میتونن برن.

هر لحظه ممکنه که کنکور کاردانی به کارشناسی حذف بشه. که اگه انجوری بشه ، بچه های فنی مشن مثل بچه های نظری و مستقیم متونن برن واسه کارشناسی...

.

از دید شما این خوبه...؟ بد تکلیف کسایی که کاردانی گرفتن و می خوان ادامه بدن چی میشه..؟

farshidshd
19-05-2010, 10:35
از دید شما این خوبه...؟ بد تکلیف کسایی که کاردانی گرفتن و می خوان ادامه بدن چی میشه..؟

بله . از نظر من و خیلی ها این کار خوبه.چون بچه های فنی وقتی با کاردانی وارد دانشگاه ها میشن خصوصا دانشگاه آزاد بازم بهشون چند واحد جبرانی میدن که تو دوره کاردانی همه رو پاس کردن. ایینطوری دیگه حقشون خورده نمیشه
و وقتشون گرفته نمیشه.

از یه جایی کاردانی رو حذف میکنن که حذف کردن دیگه... همه ی اونایی که کاردانیشونو گرفتن و تموم شد تو کنکور کارشناسی (پیوسته ) شرکت میکنن.

davood.2008
28-05-2010, 17:35
سلام

می خواستم بدونم برای ادبیات انتشارات گسترش علوم بهتره یا ساکو ؟
نویسنده هر دو یکیه: کلیشمی

اما نمیدونم کدوم رو بگیرم
ممنون از راهنمایی...
:41:

farshidshd
29-05-2010, 20:44
سلام

می خواستم بدونم برای ادبیات انتشارات گسترش علوم بهتره یا ساکو ؟
نویسنده هر دو یکیه: کلیشمی

اما نمیدونم کدوم رو بگیرم
ممنون از راهنمایی...

فرقی ندارن . به نظر من اولی بهتره

amin khan
05-06-2010, 22:38
سلام
آقا من نیمه اول 69 هستم
الان ترم 1 کارشناسی ناپیوسته دارم میخونم
میخواستم بدونم توی کنکور کاردانی به کارشناسی 89 که آذر برگزار میشه و من درواقع ترم 2 رو تموم کردم میتونم دوباره شرکت کنم و اگه جای بهتر قبول شدم واحدام رو تطبیق بدم و بیام دانشگاه جدید؟...

=============
سه تا سوال دیگه هم داشتم گفتم همین پست رو ویرایش کنم و اگه همین جا روشنم کنید خیلی ممنون میشم
چون الان کاملا وضعیتم بین زمین و اسمونه ، و نمیدونم تغییر رشته بدم ، برم سربازی ، انصراف بدم یا ادامه بدم

1 - کاردانی به کارشناسی دولتی چه مشکلی داره؟ یعنی دوستان که میخواستن شرکت کنن میگفتن فقط دانشگاه های غیر انتفاعی هست و اونا هم به درد نمیخوره یا اینکه فقط باید بری معلم شی...

2 - فرق کارشناسی پیوسته با ناپیوسته چیه؟
توی حق امضا با هم فرق دارن؟
این حق امضا توی موقعیت شغلی چقدر تاثیر داره؟
آخه من الان کارشناسی ناپیوسته الکترونیک میخونم ولی خیلی ها رو دیدم که کاردانی الکترونیک رو گرفتن و دوباره رفتن برای کارشناسی پیوسته توی رشته هایی مثل برق یا مخابرات امتحان دادن ، منطقشون هم همین بود که ما مهندسی تکنولوژی الکترونیک میگیریم ولی اونا مهندسی الکترونیک میگیرن و خلاصه اونا بهتره براشون...

3 - من یه تایپیک زدم در مورد انصرافی ولی کسی راهنماییم نکرد
من اگه انصراف بدم و برم سربازی بعدا بخوام بیام ادامه بدم ، به مدرک کاردانیم که مشکلی وارد نمیشه؟
و این ترم که توی کارشناسی خراب کردم بعدا جزو سوابق یا چیزی ثبت نمیشه؟

خلاصه یه راهنمایی دوستانه بکنین منو ممنون میشم

mohsenslr
06-06-2010, 12:00
سلام.کسی کارنامه های کنکور کاردانی به کارشناسی برق سال 88 رو داره؟ اگه کسی بتونه کمک کنه خیلی ممنون میشم.:13:

farshidshd
06-06-2010, 18:12
سلام
آقا من نیمه اول 69 هستم
الان ترم 1 کارشناسی ناپیوسته دارم میخونم
میخواستم بدونم توی کنکور کاردانی به کارشناسی 89 که آذر برگزار میشه و من درواقع ترم 2 رو تموم کردم میتونم دوباره شرکت کنم و اگه جای بهتر قبول شدم واحدام رو تطبیق بدم و بیام دانشگاه جدید؟...

=============
سه تا سوال دیگه هم داشتم گفتم همین پست رو ویرایش کنم و اگه همین جا روشنم کنید خیلی ممنون میشم
چون الان کاملا وضعیتم بین زمین و اسمونه ، و نمیدونم تغییر رشته بدم ، برم سربازی ، انصراف بدم یا ادامه بدم

1 - کاردانی به کارشناسی دولتی چه مشکلی داره؟ یعنی دوستان که میخواستن شرکت کنن میگفتن فقط دانشگاه های غیر انتفاعی هست و اونا هم به درد نمیخوره یا اینکه فقط باید بری معلم شی...

آخه من الان کارشناسی ناپیوسته الکترونیک میخونم ولی خیلی ها رو دیدم که کاردانی الکترونیک رو گرفتن و دوباره رفتن برای کارشناسی پیوسته توی رشته هایی مثل برق یا مخابرات امتحان دادن ، منطقشون هم همین بود که ما مهندسی تکنولوژی الکترونیک میگیریم ولی اونا مهندسی الکترونیک میگیرن و خلاصه اونا بهتره براشون...

من اگه انصراف بدم و برم سربازی بعدا بخوام بیام ادامه بدم ، به مدرک کاردانیم که مشکلی وارد نمیشه؟

خلاصه یه راهنمایی دوستانه بکنین منو ممنون میشم

در مورد سوال اولت که باید بگم نه نمیشه این کار ( تطبیق واحد ) رو انجام داد

هیچ مشکلی نداره...

کارشناسی پیوسته ماله رشته های نظری هست و 8 ترم داره...
کارشناسی ناپیوسته ماله رشته های فنی هست و 4 ترم داره ( اوناییی که کاردانی دارن )
اگه حق امضا داشته باشی که 100درصد تاثیر داره

خیر توی مدرک کاردانی شما مشکلی پیش نمیاد. و مقطع کارشناسی هم برای شما محسوب نمیشه

موفق باشید

amin khan
06-06-2010, 19:03
در مورد سوال اولت که باید بگم نه نمیشه این کار ( تطبیق واحد ) رو انجام داد

ممنون
شرایط تطبیق واحد شامل چه مواردی میشه؟
یعنی اگه یه دانشگاه آزاد دیگه قبول شم توی رشته خودم از اول باید بخونم؟

اگه حق امضا داشته باشی که 100درصد تاثیر داره
سوال منم همینه
منظورم اینه که کارشناسی ناپیوسته حق امضا دارن؟

Dr.SaeiD
07-06-2010, 01:09
ممنون
شرایط تطبیق واحد شامل چه مواردی میشه؟
یعنی اگه یه دانشگاه آزاد دیگه قبول شم توی رشته خودم از اول باید بخونم؟

سوال منم همینه
منظورم اینه که کارشناسی ناپیوسته حق امضا دارن؟

این سوال زمان ما هم خیلی بود و همه میگفتن حق امضا داریم یا نه .

جواب کلی که میشه گفت اینه که مهندسین برق ، مکانیک ، عمران ، معماری بدون توجه به اینکه کارشناسیشون

پیوسته هست یا ناپیوسته باید بعد از 3 سال کار کردن توی تخصصشون آزمون نظام مهندسی رو شرکت کنن و

برگه نظارت یا محاسبات یا اجرا یا هرسه تا

رو بگیرن و میشن مهندس پایه 3 و بعد از 3 سال سابقه کار میشن پایه 2 و دوباره بعد از 3 سال سابقه کار میشن پایه 1

اینا حق امضا هم دارن

MOHAMMAD2010
07-06-2010, 17:21
بچه ها با توجه به این خبر جدید ، تو دفترچه کاردانی به کارشناسی دولتی امسال ، جای جدیدی علاوه بر اون غیر انتفاعی ها اضافه میشه ؟ یا نه مثل همون پارسال هست ؟

farshidshd
07-06-2010, 17:32
بچه ها با توجه به این خبر جدید ، تو دفترچه کاردانی به کارشناسی دولتی امسال ، جای جدیدی علاوه بر اون غیر انتفاعی ها اضافه میشه ؟ یا نه مثل همون پارسال هست ؟

هرسال اضافه میشه...

MOHAMMAD2010
07-06-2010, 18:24
هرسال اضافه میشه...

تو رشته قدرت که پارسال هیچی اضافه نشده بود
هر چی بود غیر انتفاعی بود

amin khan
07-06-2010, 19:24
آقا من معذرت میخوام
یه سوال دیگه هم در مورد انصرافی بپرسم ، حالا حالا اینورا پیدام نمیشه...
کسی که انصراف میده بعدا میتونه توی همون رشته ای که انصراف داده دوباره ادامه تحصیل بده؟

farshidshd
08-06-2010, 10:57
تو رشته قدرت که پارسال هیچی اضافه نشده بود
هر چی بود غیر انتفاعی بود

خب دانشگاه های دولتی ( روزانه ) معلومه که اضافه نمیشه .. شاید هر سال 1 ظرفیت یا اصلا نشه ، شاید هم یه سال ظرفیت روزانه رو دو برابر کنن.

آقا من معذرت میخوام
کسی که انصراف میده بعدا میتونه توی همون رشته ای که انصراف داده دوباره ادامه تحصیل بده؟

بله میتونین

Hamid110
13-06-2010, 20:52
آقا من معذرت میخوام

سلام . .

دوست گرامی . . تجربه شخصی من میگه با کاردانی به خدمت سربازی نرو . .

به هیچ عنوان انصراف نده . .

من با کاردانی رفتم خدمت

الان سال دوم پشت کنکورم . .

هرچی هم از دوره کاردانی که 5 سال پیش مدرک گرفتم بلد بودم یادم رفته . .

پس اشتباه نکن . .

موفق باشی

rassool
21-06-2010, 09:42
سلام دوستان دفترچه کاردانی به کارشناسی آزاد و دولتی اومده یا نه ؟؟ واسه کسی میخوام اگه نیومده کی میاد؟ ممنون

yenoghteyee
02-07-2010, 12:37
بچه‌ها خواهش می‌کنم یکی دفترچه‌ی آزمون کنکور معماری سالای قبل رو برام بفرسته. کاردانی به کارشناسی

man7tomani
02-07-2010, 12:59
دوستان منفی هت حذف شد؟
راسته که حذف شده؟ یا شایعه هست؟

farshidshd
02-07-2010, 17:21
سلام دوستان دفترچه کاردانی به کارشناسی آزاد و دولتی اومده یا نه ؟؟ واسه کسی میخوام اگه نیومده کی میاد؟ ممنون

آزاد دی ماه میاد و دولتی هم که پارسال اسفند ماه اومد. امسال شاید یک ماه زودتر بیاد

دوستان منفی هت حذف شد؟
راسته که حذف شده؟ یا شایعه هست؟

خیر . حذف نشده و نخواهد شد. شایعه ای بیش نیست!

yenoghteyee
02-07-2010, 18:29
بچه‌ها چرا کسی جواب منو نمی‌ده؟ سوالات آزمون معماری سالای پیشو دارین؟ از کجا می‌تونم تهیه کنم؟

farshidshd
05-07-2010, 09:09
بچه‌ها چرا کسی جواب منو نمی‌ده؟ سوالات آزمون معماری سالای پیشو دارین؟ از کجا می‌تونم تهیه کنم؟

چون کسی نمیدونه...

اگه داشتیم که همون اول جواب میدادیم

شما میتونین برین یه کتاب فروشی مربوط به رشتتون از اونا بخواین

12345678ap
05-07-2010, 11:45
کنکور کاردانی به کارشناسی رشته زبان انگلیسی

چند سوال داشتم .

اینکه این امتحان خیلی سخته ؟
دروسی که از آن ها سوال میاد چه دروسی هستند و ضرایب آنها چقدر است ؟
چقدر باید بخونیم
تا چه رتبه ای کجا قبول میشوند ؟
رشته منحصرا زبان انگلیسی داریم و آموزش و مترجمی . کدام بهتر است ؟

tik67
05-07-2010, 23:31
سلام ،

فرق کارشناسی پیوسته و نا پیوسته چیه ؟
مدرک کاردانی پیوسته رشته کامپیوتر رو از دانشکده دولتی میگیرم ، واسه شرکت تو کنکور دولتی و غیرانتفاعی دفترچه هاش کی و با چه عنوانی توزیع میشه ؟

عنوان مباحث دروس عمومی و ریاضی ؟
من ک کاردانی پیوسته خوندم باید واسه کارشناسی با رشته های ریاضی کنکور بدم ؟

با تشکر/

tik-tak
06-07-2010, 00:13
چرا اینقدر ظرفیت پذیرش دانشگاههای روزانه اومده پایین به جاش غیرانتفتعی رفته بالا ؟ مثلا رشته مدیریت فقط غیرانتفاعی داره !
شهریه غیر انتفاعی برای هر ترم چقدره ؟
انتخاب واحد با خود دانشجویه یا نه برنامه ی مشخصی میدن ؟ ( آخه برام خیلی مهمه که ساعتش با ساعت کارم یکی نباشه )

ehsan_manu
06-07-2010, 08:58
تاپیک 89 حذف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

naseronline
06-07-2010, 09:31
امتحانمون کی بود یا هست امسال ؟ تموم شد نرفتیم؟

n.s
06-07-2010, 19:42
دولتی 7 مرداد

Hamid110
06-07-2010, 21:25
دولتی 7 مرداد

سلام . .

به نظر من بگی غیر انتفاعی بهتره . .:20:

برای رشته ما که اصلا دولتی نداره . .

با تشکر . :40:

Sub007
08-07-2010, 14:09
پارسال همچین موقعی خودم استرس کنکور ناپیوسته رو داشتم.
انشاا... دوستان مزد زحماتشون رو بگیرن.

n.s
09-07-2010, 12:29
سلام . .

به نظر من بگی غیر انتفاعی بهتره . .:20:

برای رشته ما که اصلا دولتی نداره . .

با تشکر . :40:
مگه رشته تون چیه؟

پارسال همچین موقعی خودم استرس کنکور ناپیوسته رو داشتم.
انشاا... دوستان مزد زحماتشون رو بگیرن.
بله بنده هم همینطور
اما علی رغم اون همه استرس و تلاش نصفا ترم بیشتر نرفتم :31:
الان می خوام دوباره کنکور بدم :13:

Sub007
09-07-2010, 20:43
من که خدا رو شکر ۲ ترمش رو هم تموم کردم رفت.
باید به فکر ارشد باشم.:20:

javadlf
18-07-2010, 21:29
با سلام

کسی می دونه که دانشکده های دولتی بالاخره دانشجو قبول می کنند یا نه؟

رشته من برق قدرت هست

از هر کسی می پرسم یه جواب میده

hheadshoter
25-07-2010, 12:26
دوستان کسی پاسخنامه 88 مدیریت (سراسری)رو نداره؟؟

AKBAR132
27-07-2010, 17:22
با سلام

کسی می دونه که دانشکده های دولتی بالاخره دانشجو قبول می کنند یا نه؟

رشته من برق قدرت هست

از هر کسی می پرسم یه جواب میده

توی کنکور سراسر غیر انتفاعی پارسال (88) که فقط 30 تا شبانه بود اونم بر اساس بند "ح" که شرایطش از گزینش سپاه هم بدتره
ولی غیر انتفاعی ها خوب بود تعدادش حدود 700 نفر ...... امسال رو نمیدونم منم برام سوال شده

منم امسال کنکور میدم اگه ظرفیتها دوباره خوب باشه میزنم تو کار قدرت

حالا برای شما که فرقی نمیکنه مگه چقدر درس خوندی که تو فکر دولتی هستی ؟

javadlf
28-07-2010, 10:14
توی کنکور سراسر غیر انتفاعی پارسال (88) که فقط 30 تا شبانه بود اونم بر اساس بند "ح" که شرایطش از گزینش سپاه هم بدتره
ولی غیر انتفاعی ها خوب بود تعدادش حدود 700 نفر ...... امسال رو نمیدونم منم برام سوال شده

منم امسال کنکور میدم اگه ظرفیتها دوباره خوب باشه میزنم تو کار قدرت

حالا برای شما که فرقی نمیکنه مگه چقدر درس خوندی که تو فکر دولتی هستی ؟

من خیلی خوندم. برای همین میگم اگه دولتی نباشه و مجبور بشی بری غیر انتفاعی اون وقت خیلی ضد حال میشه

AKBAR132
29-07-2010, 14:24
و اما بعد از کنکور

خوب چیکار کردی مهندس جواد........

من ادبیات و معارف رو بالای 50 درصد زدم ........ و 16 تا سوال ماشین و 7 تا تکنولوژی کارگاه و دیگه هیچی ..... اگه جوابام درست باشه به

نظرتون من غیر انتفاعی قدرت قبول میشم .

گروه برق به نظر من سخت بود و کلا متفاوت بود ....... فیزیک و تکنولوژی کارگاه که عجیب بود ..... ماشین و عمومی ها خدایی خوب بود .....

یکی از بچه های ابزار دقیق که از سختی امتحان همونجا شاخ درآورد.

من طی دو ماه اخیر فقط ماشین و کارگاه و معارف و ادبیات و کمی فیزیک خونده بودم .....و فهمیدم کتابهای مدرسان شریف به درد نمیخوره ....

ماشینم که خوب زدم به خاطر اینه که گسترش علوم پایه خوندم

rasoul2005
29-07-2010, 16:26

من ادبیات و معارف رو بالای 50 درصد زدم ........ و 16 تا سوال ماشین و 7 تا تکنولوژی کارگاه و دیگه هیچی ..... اگه جوابام درست باشه به

گروه برق به نظر من سخت بود و کلا متفاوت بود ....... فیزیک و تکنولوژی کارگاه که عجیب بود ..... ماشین و عمومی ها خدایی خوب بود .....

من طی دو ماه اخیر فقط ماشین و کارگاه و معارف و ادبیات و کمی فیزیک خونده بودم .....و فهمیدم کتابهای مدرسان شریف به درد نمیخوره ....

من همین الان بهت میگم با این درصدات غیرانتفاعی قبولی

مبارکت باشه:10:

موفق باشید

mohsen_gh1991
29-07-2010, 16:54
بچه ها کنکور برق چطور بود...من کارتمو نگرفتم شرکت نکردم.:31:

Hamid110
29-07-2010, 19:03
سلام . .

نامردا عمران رو خیلی سخت گرفته بودن . . .

سال گذشته خیلی راحت بود . . !!!

هیچی امسال هم ..

maradona13
29-07-2010, 20:50
سلام دوستان خسته نباشن یه سوال داشتم میخواستم ببینم اگه من کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی 89 قبول بشم و ترم 1 روهم برم-- بعد کنکور کارشناسی ناپیوسته سراسری 90 غیر انتفاعی قبول بشم و ثبت نام کنم اونوقت واحدهایی که علمی کاربردی پاس کردم برام تو غیر انتفاعی تطبیق میزنن یا نه؟
شرمنده یکم پیچیده شد.:31:

javadlf
30-07-2010, 11:45
و اما بعد از کنکور

من وضعیتم بهتره
ماشین رو 19 تا زدم. مدار 11 تا. کارگاه 11 تا. فیزیک 6 تا. کنترل 6 تا. زبان 15 تا. معارف 13 تا. ادبیات هم 8 تا

ریاضی هم یکی زدم.

در کل سخت بود و با آزمون سالهای دیگه خیلی فرق داشت. به خصوص کنترل و فیزیک که فوق العاده سخت بود.

برای قبول شدن هم هیچی معلوم نیست. باید صبر کنی دفترچه ها بیاد تا ظرفیت ها معلوم بشه.

شاید دیدی هیج جا دولتی نبود. اونوقت همه باید بریم غیرانتفاعی

البته من ماشین و مدار رو مدرسان خوندم و به نظرم بهتر از گسترش هست(نظر شخصی)

rasoul2005
30-07-2010, 12:47
من وضعیتم بهتره
ماشین رو 19 تا زدم. مدار 11 تا. کارگاه 11 تا. فیزیک 6 تا. کنترل 6 تا. زبان 15 تا. معارف 13 تا. ادبیات هم 8 تا

ریاضی هم یکی زدم.

در کل سخت بود و با آزمون سالهای دیگه خیلی فرق داشت. به خصوص کنترل و فیزیک که فوق العاده سخت بود.

برای قبول شدن هم هیچی معلوم نیست. باید صبر کنی دفترچه ها بیاد تا ظرفیت ها معلوم بشه.

ظرفیت دولتی ها کمه ولی غیرانتفاعی بالاست باید دید چقدر میخوان پذیرش کنن امسال
پارسال که از تکمیل ظرفیت هم خبری نبود

موفق باشید

javadlf
30-07-2010, 14:05
ظرفیت دولتی ها کمه ولی غیرانتفاعی بالاست باید دید چقدر میخوان پذیرش کنن امسال
پارسال که از تکمیل ظرفیت هم خبری نبود

موفق باشید

همونطور که گفتم هنوز هیچی معلوم نیست. امکان زیاد شدن ظرفیت های دولتی نسبت به پارسال هست. امکان اینکه هیچ ظرفیت دولتی هم وجود نداشته باشه هست. فقط باید صبر کرد.

mohsenslr
30-07-2010, 14:14
همونطور که گفتم هنوز هیچی معلوم نیست. امکان زیاد شدن ظرفیت های دولتی نسبت به پارسال هست. امکان اینکه هیچ ظرفیت دولتی هم وجود نداشته باشه هست. فقط باید صبر کرد.
امکان داره که ظرفیت های دولتی پارسال سر جاش باشه. ولی اینکه دیگه بیشتر بشه احتمالش صفره!:41:

javadlf
30-07-2010, 14:59
امکان داره که ظرفیت های دولتی پارسال سر جاش باشه. ولی اینکه دیگه بیشتر بشه احتمالش صفره!:41:

محسن جان از شما دیگه بعیده که این حرف رو می زنی.

تا الان باید فهمیده باشی که هر چیزی و دوباره میگم هر چیزی ممکنه.

MOHAMMAD2010
30-07-2010, 15:18
من که فکر نمیکنم قدرت قبول بشم جایی
باید برم همون آزاد یزد رو بخونم

n.s
30-07-2010, 17:01
کامپیوتر که به نسبت پارسال سخت بووووووود :41:

Sha7ab
30-07-2010, 17:24
واقعاً سخت بود. از بین عمومی ها معارفشون خدا بود!! یعنی به زور یکی دو تا جواب دادم! ادبیات هم همینطور! در حالی که پارسال 50٪ جواب داده بودم.

nar nia
30-07-2010, 19:54
نتایج اولیه کنکور کاردانی به کارشناسی اواخر نیمه مرداد منتشر می شود

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 89 روز گذشته با شرکت 389 هزار و 587 داوطلب برگزار شد کارنامه و نتیجه اولیه این آزمون اواخر نیمه مردادماه منتشر می شود.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: آزمون 19 کد رشته امتحانی صبح روز گذشته و آزمون 52 کد رشته امتحانی بعدازظهر روز گذشته در 35 شهرستان کشور برگزار شد.

وی اظهار داشت: هر یک از داوطلبان با توجه به رشته امتحانی خود به سئوالات عمومی و اختصاصی یا عمومی پایه و اختصاصی که در دفترچه راهنما تهیه شده بود، پاسخ دادند و با توجه به گزارشهای رسیده آزمون با نظم، امنیت و کیفیت برگزار شد.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و اواخر نیمه مردادماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده می شود.

وی اظهار داشت: مجازین انتخاب رشته این آزمون باید با مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته که بر روی سایت و همچنین در باجه های پستی در دسترس داوطلبان قرار داده می شود، نسبت به انتخاب کد رشته محلها اقدام کنند.

توکلی گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های متمرکز به همراه فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز نیمه دوم شهریورماه و کارنامه نهایی برای افرادی که انتخاب رشته کرده اند نیمه دوم مهرماه منتشر می شود.

AKBAR132
30-07-2010, 22:22
واقعاً سخت بود. از بین عمومی ها معارفشون خدا بود!! یعنی به زور یکی دو تا جواب دادم! ادبیات هم همینطور! در حالی که پارسال 50٪ جواب داده بودم.

این حرفت برام عجیب بود ..... پارسال معارف تمام آیات به صورت عربی بود اما امسال همه ترجمه آیه ها بود که کار رو خیلی راحت کرده بود .... من کتاب مدرسان رو خونده بودم که خیلی ناقص بود و اکثر سوالات برام جدید بود اما 12 تا شو زدم

AKBAR132
30-07-2010, 22:40
من وضعیتم بهتره

ریاضی هم یکی زدم.

شما که با این درصدها خصوصا ماشین صد در صد یک قدرت هستی ..... تبریک میگم ....... در مورد ظرفیتها هم نگران نباش حداقل به اندازه پارسال هست .... مثلا اسمش دولتیه دیگه ........ خوشحالم که افتخار آشنایی با یکی از رتبه های تک رقمی مهندسی برق قدرت 89 رو دارم .

mm00
30-07-2010, 23:04
کامپیوتر که به نسبت پارسال سخت بووووووود :41:

بنده هم کنکور دادم و بسیار سخت بود(کامپیوتر) خصوصا ساختمان داده و ذخیره ...
دوستان اگر من که موقع انتخاب رشته همون جایی که کاردانی خوندم(غیرانتفاعی) بزنم سهمیه دارم ؟ برای قبولی همونجا؟

Sha7ab
30-07-2010, 23:52
این حرفت برام عجیب بود ..... پارسال معارف تمام آیات به صورت عربی بود اما امسال همه ترجمه آیه ها بود که کار رو خیلی راحت کرده بود .... من کتاب مدرسان رو خونده بودم که خیلی ناقص بود و اکثر سوالات برام جدید بود اما 12 تا شو زدم
شما نوبت صبح بودی یا بعدازظهر؟ من بعداز ظهر بودم. حس میکنم خیلی سخت بود.

AKBAR132
31-07-2010, 09:21
شما نوبت صبح بودی یا بعدازظهر؟ من بعداز ظهر بودم. حس میکنم خیلی سخت بود.

من صبح بودم

n.s
31-07-2010, 10:31
اتفاقا به نظر من معارف و ادبیات آسون بود ...پارسالم آسون بود
اما سال پیش تخصصی ها خیلی آسون تر از امسال بود
من پارسال 2000 آوردم اما فقط نصف ترم رو رفتم بعدشم ادامه ندادم...

بنده هم کنکور دادم و بسیار سخت بود(کامپیوتر) خصوصا ساختمان داده و ذخیره ...
موافقم

MOHAMMAD2010
31-07-2010, 11:42
من پارسال 2000 آوردم اما فقط نصف ترم رو رفتم بعدشم ادامه ندادم...
میشه بپرسم چرا ؟
------------------------------------
در ضمن به نظرم عمومی امسال سخت تر از پارسال بود !

javadlf
31-07-2010, 19:08
شما که با این درصدها خصوصا ماشین صد در صد یک قدرت هستی ..... تبریک میگم ....... در مورد ظرفیتها هم نگران نباش حداقل به اندازه پارسال هست .... مثلا اسمش دولتیه دیگه ........ خوشحالم که افتخار آشنایی با یکی از رتبه های تک رقمی مهندسی برق قدرت 89 رو دارم .

بابا خجالت نده ما رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا کارنامه ها که اومد میزارم. شما هم کارنامه هاتون رو بزارید برای بچه های سال دیگه هم بدرد می خوره

n.s
01-08-2010, 17:23
میشه بپرسم چرا ؟
------------------------------------
در ضمن به نظرم عمومی امسال سخت تر از پارسال بود !
میشه گفت ناراحتی روحی, اعصاب، روان ... و از این قبیل مسائل :5:
ـــــــــــــــــــــــــ ـــ
نمیدونم والا هر کس نظری دارم ...به نظر من هم امسال خوب بود عمومی ها هم پارسال

kanik
02-08-2010, 00:18
کنکور برق خیلی سخت بود :41:
ماشین 7 تا تست کارگاه سیم پیچی 3تا معارف 13 تا ادبیات 3 تا
می تونم جایی قبول بشم؟ غیر انتفاعی قدرت میشه قبول شد

MOHAMMAD2010
02-08-2010, 11:51
تو این مملکت همه چی برای کنکور سراسری هست
اونا رو شاید 100 بار بگن تو برنامه ها ولی فنی ها و کاردانی به کارشناسیا انگار اصلا آدم نیستن که اومدن درس خوندنو تا اینجا اومدن !
اگه برمیگشتم به عقب محال بودم دوباره برم فنی :41:
ما تو کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی فقط میتونیم چند تا غیر انتفاعی رو انتخاب کنیم ولی اونی که سراسری بوده چندین روزانه و شبانه و همین جور چندین غیر انتفاعی ...

fanoos1
04-08-2010, 10:07
اونا رو شاید 100 بار بگن تو برنامه ها ولی فنی ها و کاردانی به کارشناسیا انگار اصلا آدم نیستن که اومدن درس خوندنو تا اینجا اومدن !
ما تو کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی فقط میتونیم چند تا غیر انتفاعی رو انتخاب کنیم ولی اونی که سراسری بوده چندین روزانه و شبانه و همین جور چندین غیر انتفاعی ...
حرفت به شدت تایید میشه:46:
دست رو دلم نذار که خونه:41:بزرگ ترین حماقت زندگیم رو کردم 5 سال پیش،با بهترین معدل رفتم فنی:41:
روز به روز داره کنکور سراسری بچه های نظری اسان تر میشه در حالی که در بین اقوام خودم خنگ ترین فرد هو حداقل پیام نور قبوله!
اما در کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد هم تضمینی نیست!!!چه برسه دولتی:41:

n.s
05-08-2010, 11:59
دوستان عزیز یه سوال !!!
دانشگاه های تهران که کارشناسی ناپیوسته میگیرن کودومان؟!!!
غیر رجایی و شمسی پور و شریعتی که من فقط از پذیرش رشته ی کامپیوتر ، گرایش نرم افزار اطلاع دارم
هستن دانشگاه های دولتی که کارشناسی ناپیوسته بگیرن تو رشته های دیگه ؟!!! ( مهندسی منظورمه )

jyjy
05-08-2010, 19:37

یه حرفایی میزنی که داغ من تازه میشه و گریه ام میگیره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کاملا حرفتو قبول دارم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sha7ab
05-08-2010, 22:48
به خدا منم اگه به جای فنی(الکترونیک) میرفتم ریاضی الان داشتم روزانه ی بهترین رشته رو میخوندم. اول دبیرستان معدلم 18 و خورده ای بود و میتونستم راحت ریاضی رو ادامه بدم... بعضی از دوستام که رفتن رشته ی ریاضی الان دارن رشته های خیلی خوب رو توی روزانه میخونن و اکثراً ترم 6 و 7 هستن، ولی من بعد از 4 سال باید تغییر رشته بدم و زبان امتحان بدم که شاید قبول بشم! اونم غیرانتفاعی!
مملکته گل و بلبله!

MOHAMMAD2010
06-08-2010, 12:35
به خدا منم اگه به جای فنی(الکترونیک) میرفتم ریاضی الان داشتم روزانه ی بهترین رشته رو میخوندم. اول دبیرستان معدلم 18 و خورده ای بود و میتونستم راحت ریاضی رو ادامه بدم... بعضی از دوستام که رفتن رشته ی ریاضی الان دارن رشته های خیلی خوب رو توی روزانه میخونن و اکثراً ترم 6 و 7 هستن، ولی من بعد از 4 سال باید تغییر رشته بدم و زبان امتحان بدم که شاید قبول بشم! اونم غیرانتفاعی!
مملکته گل و بلبله!

حالا الکترونیک که خیلی اوضاش بهتره
خیلی جاها میگیره
حتی شبانه هم دیدم تو دفترچه ( و غیر انتفاعی که زیاده )
ولی مثلا یه رشته مثل رشته خودم ( قدرت ) که دیگه خیلی کم میگیرن !

fanoos1
06-08-2010, 23:10
یه چی تازه یارم اومد!
متاسفانه تبعيض بين دانش اموزان فني و نظري در کنکور سراسري محدود نميشه!
بريد دفترچه دوره هاي فراگير کارداني به کارشناسي (کارشناسي ناپيوسته )پيام نور رو ببينيد تا تبعيض بين کارشناسي پيوسته و ناپيوسته رو خوب درک کنيد....
دانشگاه پيام نور به قول خودشون لطف کردند بعد از درخواست هاي فراوان دوره هاي فراگير کارشناسي ناپيوسته رو هم گذاشتند،
ولي کسي نگفت اخه مرتيکه **** اينجوري؟!با اين همه تحقير؟!
يه مشت رشته ي محدود و درپيد که باکلاس ترينشون مهندسي توليدات دامي است!!!!
خدا به داد ما فني ها برس

MOHAMMAD2010
09-08-2010, 12:12
کسی نمیدونه دفترچه دولتی ( که شهرا توشه ) کی میاد ؟
همراه با اعلام نتیجه دقیقا یا زودتر ؟

Sha7ab
09-08-2010, 15:42
کسی نمیدونه دفترچه دولتی ( که شهرا توشه ) کی میاد ؟
همراه با اعلام نتیجه دقیقا یا زودتر ؟
آخرا ین این ماه قراره بیاد.
من الان دفترچه پیام نور رو خونم از خنده روده بر شدم! شرط گذاشتن واسه ورود از از گزینش سپاه هم سخت تره! دانشجو حتماً باید مسلمان باشه lol چهار تا رشته که باید کاردانیتو هم توی اون رشته ها گرفته باشی! وای خدا چه غلطی کردم اومدم فنی!؟ چرا با همون دیپلم نرفتم توی نیروی دریایی ؟ (قبول شده بودم :دی)

AKBAR132
09-08-2010, 21:16
نتایج رو شب کنکور تو اخبار گفت اوایل برج بعد .... منم یکی از بزرگترین اشتباهات زندگیم رو رفتن به هنرستان میدونم .... بازم خدارو شکر رفتم قدرت

Farshid9920062006
11-08-2010, 10:30
سلام
می بخشید ثبت نام کنکور کادانی به کارشناسی ازاد امسال کی هست

farshidshd
11-08-2010, 11:45
سلام
می بخشید ثبت نام کنکور کادانی به کارشناسی ازاد امسال کی هست

قبلا زیاد جوابش داده شده.

گفتیم معمولا در دی ماه دفترچه ها میاد و بهمن یا اسفند امتحانش هست.

bandary
11-08-2010, 22:25
قبلا زیاد جوابش داده شده.

گفتیم معمولا در دی ماه دفترچه ها میاد و بهمن یا اسفند امتحانش هست.
دوست عزیز اشتباه شما رو من اصلاح میکنم
دفترچه دانشگاه آزاد اواخر شهریور میاد (زمان دقیق تر رو میتونید با ثبت نام تو سایت azmoon.org به دست بیارید بهتون اطلاع رسانی میکنه)
و آذر ماه هم امتحانش هست
اونی که دوست عزیزمون farshidshd در بالا فرمودن در مورد کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی صدق میکنه

farshidshd
12-08-2010, 11:43
من خودم دی ماه دفترچه گرفتم و اسفند ماه امتحان دادم ( سال 87 )

تا پارسال همین بود . شاید امسال عوض شده !!!

bandary
14-08-2010, 21:35
من خودم دی ماه دفترچه گرفتم و اسفند ماه امتحان دادم ( سال 87 )

تا پارسال همین بود . شاید امسال عوض شده !!!
با اینکه 100% به حافظه ام مطمئن بودم ولی دوست عزیز باز هم اشتباه میکنی دانشگاه آزاد همیشه آذر ماه هرسال کنکور کارشناسی ناپیوسته رو برگذار میکنه من از سال 84 هر ساله تمامی دفترچه های کنکور چه دولتی چه آزاد در تمامی مقاطع(به جز ارشد) رو دانلود و مطالعه میکنم و تا دستم برسه به اطرافیان راهنمایی میکنم(با اینکه خیلی ساله که از سد کنکور کاردانی و کارشناسی ناپیوسته گذشتم) و امکان اشتباهم پایینه برای اثبات این موضوع هم لینک دانلود دفترچه کارشناسی ناپیوسته آزاد 87و 88 روبرای دانلود میزارم تا شما بخونید و متوجه بشید و باز هم متذکر میشم اسفند ماه زمان برگذاری کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامعه علمی کاربردی هست
با تشکر
87

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
-------
88

در ضمن لینک ها تست شده و سالم هستن(قابل توجه دوستانی که تا تاپیک باز نشده پست میدن که لینک خرابه)!!!!!!

farshidshd
15-08-2010, 02:34
ممنون از لینکهای شما.

ولی من سال 87 اسفند امتحان دادم.

اون سال به دلایلی 1 ماه عقب افتاده بود.

من همه چیش یادمه. خدمت بودم و اومدم امتحان دادم.

حالا درسته که زودتر دفترچه ها میاد

bandary
15-08-2010, 12:05
ممنون از لینکهای شما.

ولی من سال 87 اسفند امتحان دادم.

اون سال به دلایلی 1 ماه عقب افتاده بود.

من همه چیش یادمه. خدمت بودم و اومدم امتحان دادم.

حالا درسته که زودتر دفترچه ها میاد

سلام دوست عزیز حرف شما متین ولی من باز هم حرف شما رو رد میکنم
این لینک رو نگاه کنید لینک آرشیو نتایج کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد برای سال 87 هست

همونطور که مشاهده میکنید نتایج 7/11/87 رو سایت قرار گرفته ، و با توجه به فرصت 1 ماهه و بیشتر برای اعلام نتایج نتیجه میگیرم که امتحان اواخر آذر ماه 87 برگزار شده !!!
و لینک دوم هم اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد هست برای سال 87 که در تاریخ 24/6/1388 بر روی سایت قرار گرفته ، و همه هم میدونن که دانشگاه آزاد برای تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی امتحان دومی برگزار نمیکنه پس باز هم نتیجه میگیرم که امتحان اواخر آذر87 برگزار شده (پس باز هم شما اشتباه میکنی بنده هم هیچ وقت به حافظه ام شک نمیکنم!!!!)من در تعجم شما چطوری اسفند 87 امتحان دادی!!!!!!! اگه باز هم قانع نشدید فکر کنم مدرک بیشتری برای اثبات داشته باشم

MOHAMMAD2010
15-08-2010, 17:53
بچه ها تو این هفته نتیجه با دفترچه میاد ؟

ninjavb
17-08-2010, 10:53
همشهری آنلاین :
معاون سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تا هفته آینده خبر داد .
منبع خبر:

MOHAMMAD2010
18-08-2010, 16:13
بچه ها تو صفحه اول سایت سنجش زده :

نتایج مقاطع کارشناسی و کاردانی به کارشناسی تا پایان هفته آینده اعلام خواهد شد.

bandary
18-08-2010, 19:47
بچه ها تو صفحه اول سایت سنجش زده :

نتایج مقاطع کارشناسی و کاردانی به کارشناسی تا پایان هفته آینده اعلام خواهد شد.
دوست عزیزر اون نوشته برای نتایج کاردانی به کارشناسی دانشگاه پیام نور هست نه سراسری
البته لینک نتایج کاردانی به کارشناسی پیام نور لو رفته تو تاپیک پیام نور میتونید ببنید

MOHAMMAD2010
18-08-2010, 21:40
دوست عزیزر اون نوشته برای نتایج کاردانی به کارشناسی دانشگاه پیام نور هست نه سراسری
البته لینک نتایج کاردانی به کارشناسی پیام نور لو رفته تو تاپیک پیام نور میتونید ببنید

اوکی
ممنون :11:

Elham_saber
19-08-2010, 14:04
تو دفترچه که زده بود تا آخر مرداد،یعنی تا دو سه روز اینده میاد....؟؟

tohidkh
19-08-2010, 19:15
نتایج مقاطع کارشناسی و کاردانی به کارشناسی تا پایان هفته آینده اعلام خواهد شد. یعنی این پایان هفته شامل روز جمعه که تعطیل رسمی هست میشه؟؟؟؟؟؟؟

farshidshd
20-08-2010, 09:35
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4c9-8148-406e-9781-c4d3dbbb1c50.tourani)

تاریخ اعلام نتایج سراسری 89

تاريخ ثبت :1389/5/27 تاريخ به‌روز رساني : 1389/5/29

گروه آزمون و سنجش: نتايج نهايي آزمون کارشناسي ارشد سال 1389 و آزمون کارداني به کارشناسي هفته آينده و نتايج نهايي کنکور سراسري 89 اوايل نيمه دوم شهريورماه از طريق سايت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر مي شود. ابراهيم خدايي معاون فني و آماري سازمان سنجش نيز در گفتگو با خبرنگار آفرينش از اعلام نتايج نهايي کنکور کارشناسي ارشد سال 89 در هفته آينده خبر داد و گفت: 55 هزار نفر در اين آزمون پذيرفته مي شوند که با مراجعه به پايگاه الکترونيکي اين سازمان مي توانند از نتيجه خود مطلع شوند.
بر اساس اين گزارش ، امتحانات 139 کد رشته امتحاني آزمون کارشناسي ارشد صبح و بعد از ظهر روزهاي28 ، 29 و 30 بهمن ماه 1388 برگزار شد. خدايي همچنين از اعلام نتيجه اوليه کنکور کارداني به کارشناسي ناپيوسته در هفته اول شهريورماه خبر داد و گفت: حدود 110 هزار نفر در اين آزمون پذيرفته مي شوند. وي اظهار داشت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مي توانند از دو روز پس از اعلام نتايج اوليه نسبت به انتخاب رشته در اين آزمون اقدام کنند.
گفتني است آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته 89 با شرکت 389 هزار و 587 داوطلب در 5 مردادماه برگزار شد. معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش کشور نيز درباره زمان اعلام نتيجه نهايي کنکور سراسري 89 گفت: نتايج نهايي کنکور سراسري سال 1389 اوايل نيمه دوم شهريورماه اعلام مي شود. حسين توکلي افزود: کارنامه نهايي آزمون سراسري نيمه دوم مهرماه 1389 منتشر مي شود. وي افزود: اعلام اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته هاي نيمه متمرکز کنکور سراسري دهه اول مهرماه بر روي سايت سازمان سنجش به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار مي گيرد. همچنين اين گزارش مي افزايد ، کنکور سراسري سال 1389 با رقابت تعداد يک ميليون و 286 هزار و 813 شرکت کننده برگزار شد که از اين تعداد 550 هزار نفر پذيرفته مي شوند.

منبع1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fafarinesh%2FArticle.aspx%3FAID%3D12465)

منبع2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4c9-8148-406e-9781-c4d3dbbb1c50.tourani)

موفق باشید

Hamid110
20-08-2010, 13:25
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4c9-8148-406e-9781-c4d3dbbb1c50.tourani)

تاریخ اعلام نتایج سراسری 89

تاريخ ثبت :1389/5/27 تاريخ به‌روز رساني : 1389/5/29

گروه آزمون و سنجش: نتايج نهايي آزمون کارشناسي ارشد سال 1389 و آزمون کارداني به کارشناسي هفته آينده و نتايج نهايي کنکور سراسري 89 اوايل نيمه دوم شهريورماه از طريق سايت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر مي شود. ابراهيم خدايي معاون فني و آماري سازمان سنجش نيز در گفتگو با خبرنگار آفرينش از اعلام نتايج نهايي کنکور کارشناسي ارشد سال 89 در هفته آينده خبر داد و گفت: 55 هزار نفر در اين آزمون پذيرفته مي شوند که با مراجعه به پايگاه الکترونيکي اين سازمان مي توانند از نتيجه خود مطلع شوند.
بر اساس اين گزارش ، امتحانات 139 کد رشته امتحاني آزمون کارشناسي ارشد صبح و بعد از ظهر روزهاي28 ، 29 و 30 بهمن:11: ماه 1388 برگزار شد. خدايي همچنين از اعلام نتيجه اوليه کنکور کارداني به کارشناسي ناپيوسته در هفته اول شهريورماه خبر داد و گفت: حدود 110 هزار نفر در اين آزمون پذيرفته مي شوند. وي اظهار داشت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مي توانند از دو روز پس از اعلام نتايج اوليه نسبت به انتخاب رشته در اين آزمون اقدام کنند.
گفتني است آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته 89 با شرکت 389 هزار و 587 داوطلب در 5 مردادماه برگزار شد. معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش کشور نيز درباره زمان اعلام نتيجه نهايي کنکور سراسري 89 گفت: نتايج نهايي کنکور سراسري سال 1389 اوايل نيمه دوم شهريورماه اعلام مي شود. حسين توکلي افزود: کارنامه نهايي آزمون سراسري نيمه دوم مهرماه 1389 منتشر مي شود. وي افزود: اعلام اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته هاي نيمه متمرکز کنکور سراسري دهه اول مهرماه بر روي سايت سازمان سنجش به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار مي گيرد. همچنين اين گزارش مي افزايد ، کنکور سراسري سال 1389 با رقابت تعداد يک ميليون و 286 هزار و 813 شرکت کننده برگزار شد که از اين تعداد 550 هزار نفر پذيرفته مي شوند.

منبع1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fafarinesh%2FArticle.aspx%3FAID%3D12465)

منبع2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4c9-8148-406e-9781-c4d3dbbb1c50.tourani)

موفق باشید
سلام . .
دوست عزیز . .
اینجا تاپیک کاردانی به کارشناسی هستش . :27:
چرا در مورد بقیه ی مقطع ها اطلاع رسانی کردید . .
نیم ساعت خوندیم آخرم نفهمیدیم چی شد بالخره. .

با تشکر . .
موفق باشید

Elham_saber
20-08-2010, 22:23
گفتني است آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته 89 با شرکت 389 هزار و 587 داوطلب در 5 مردادماه برگزار شد.
ولی من که هفتم مرداد امتحان کارشناسی دادم!!!!
من اشتباه امتحان دادم یا اینجا اشتباه گفته؟؟؟!!

MOHAMMAD2010
20-08-2010, 22:25
ولی من که هفتم مرداد امتحان کارشناسی دادم!!!!
من اشتباه امتحان دادم یا اینجا اشتباه گفته؟؟؟!!

نه شما درست امتحان دادی اینجا اشتباه گفته !

mm00
20-08-2010, 23:17
شنیدم امروز هم اخبار ساعت 2 هم 9 گفته فردا نتایج کاردانی به کارشناسی اعلام میشه
حالا کدام K2k مد نظر هست خدا داند! ما یا فراگیر؟!

MOHAMMAD2010
20-08-2010, 23:21
شنیدم امروز هم اخبار ساعت 2 هم 9 گفته فردا نتایج کاردانی به کارشناسی اعلام میشه
حالا کدام K2k مد نظر هست خدا داند! ما یا فراگیر؟!

فراگیر پیام نور رو گفتن ...

Sha7ab
21-08-2010, 14:05
جواب ما رو کی میگن؟

MOHAMMAD2010
21-08-2010, 14:43
جواب ما رو کی میگن؟

گفتن تو این هفته ولی روز دقیقشو مشخص نکردن ( احتمالا اوایل همین هفته )

mmiladd
21-08-2010, 15:23
به نظر مياد 2 شنبه..!

yenoghteyee
21-08-2010, 17:31
سلام دوستان
کسی منابع کنکور آزاد معماری رو می‌دونه؟
در ضمن منابع آزاد و سراسری با هم فرق دارن؟

MINOR
22-08-2010, 08:47
سلام دوستان
کسی منابع کنکور آزاد معماری رو می‌دونه؟
در ضمن منابع آزاد و سراسری با هم فرق دارن؟
دروس عمومی برای آزاد باید معارف اسلامی بخونی ولی برای سراسری اندیشه اسلامی
درس ادبیات هم آزاد 1-2 تا کتاب بیشتر داره که درست یادم نیست
توی آزاد نقشه برداری هم هست ولی تو سراسری نیست

فکر کنم همینا باشه

AKBAR132
22-08-2010, 11:00
یکی از همینا تو اخبار گفت نهایتا تا دوشنبه

mm00
22-08-2010, 13:03
خدایی به مهر خبر داد:
اعلام نتایج کنکورهای کارشناسی ارشد و کاردانی به کارشناسی تا 4روز آینده
معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج دو کنکور تا آخر هفته خبر داد و گفت: تلاش می کنیم نتایج نهایی آزمونهای کارشناسی ارشد و نتایج اولیه آزمون کاردانی به کارشناسی را تا پایان هفته بر روی سایت سازمان سنجش کشور قرار دهیم.

ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: 55 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد پذیرفته می شوند که داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی این سازمان به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از نتیجه خود مطلع شوند.
وی همچنین اظهار داشت: حدود 110 هزار نفر نیز در آزمون کاردانی به کارشناسی پذیرفته می شوند که تلاش می شود نتایج اولیه این آزمون تا آخر هفته اعلام شود.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در این آزمون می توانند از دو روز پس از اعلام نتایج اولیه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

به گزارش مهر، آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 89 با شرکت 389 هزار و 587 داوطلب در 5 مرداد ماه و امتحانات ‌139 کد رشته‌‌ امتحانی‌ آزمون کارشناسی ارشد صبح و بعدازظهر روزهای‌ 28، 29 و 30 بهمن ماه 1388 برگزار شد.

MOHAMMAD2010
22-08-2010, 14:18
اینا هنوز تاریخ آزمونو درست نمیدونن !

5 مرداد ماه

yenoghteyee
22-08-2010, 16:13
دروس عمومی برای آزاد باید معارف اسلامی بخونی ولی برای سراسری اندیشه اسلامی
درس ادبیات هم آزاد 1-2 تا کتاب بیشتر داره که درست یادم نیست
توی آزاد نقشه برداری هم هست ولی تو سراسری نیست

فکر کنم همینا باشه

سلام
ممنونم.
ولی یعنی رسم فنی آزاد و سراسری دقیقن مثه همه فقط آزاد نقشه برداری رو هم داره؟

man7tomani
23-08-2010, 09:27
آقایون با کمال تعجب دیدم که اون کارتی که دارم شماره کارت و شماره کاربری و رمز ورود خط آبی هاش پاک شده.
این مشکلی به وجود نمیاره؟
احتیاجی به اینا هست اصلا برای گرفتن جواب؟

MOHAMMAD2010
23-08-2010, 11:10
آقایون با کمال تعجب دیدم که اون کارتی که دارم شماره کارت و شماره کاربری و رمز ورود خط آبی هاش پاک شده.
این مشکلی به وجود نمیاره؟
احتیاجی به اینا هست اصلا برای گرفتن جواب؟

فکر کنم با شماره پرونده و کد رهگیری هم بتونی بگیری

MINOR
23-08-2010, 11:59
سلام
ممنونم.
ولی یعنی رسم فنی آزاد و سراسری دقیقن مثه همه فقط آزاد نقشه برداری رو هم داره؟
آره عزیزم
ولی تیپ سوالای آزاد فرق میکنه با سراسری

ممنون

bandary
23-08-2010, 15:24
حوصله ام سر رفت اینقدر منتظر موندم و سایت های خبری رو گشتم واسه نتایج خود سیسیتم پاسخوگویی سازمان سنجش هم جواب داده به زودی تاریخ دقیق نداده ،پس کی میاد این نتایج!!!!!!!!!!!!!!!

bandary
24-08-2010, 09:28
امروز هم نتایج اعلام نمیشه

فردا ، اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد
داوطلبان می توانند برای اطلاع از نتایج از روز چهارشنبه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنند.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان قطعی اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 1389 گفت: تلاش می کنیم نتایج نهایی این آزمون را فردا چهارشنبه سوم شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار دهیم.

محمد حسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان می توانند برای اطلاع از نتایج از روز چهارشنبه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنند.

ابراهیم خدایی معاون سازمان سنجش آموزش کشور نیز در گفتگو با مهر درباره آزمون کارشناسی ارشد گفت: 213 هزار نفر در کنکور کارشناسی ارشد سال 1389 مجاز به انتخاب رشته شده بودند که با احتساب متقاضیانی که در دو رشته شرکت کرده بودند، بالغ بر 222 هزار نفر در آزمون مجاز شدند.

وی اظهار داشت: از تعداد کل مجازین آزمون اسامی 50 هزار نفر به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام می شود که با احتساب استعدادهای درخشانی که با تأیید سازمان سنجش معرفی می شوند، این تعداد به بیش از 55 هزار نفر خواهد رسید.

خدایی نسبت جنسیتی مجازین در این آزمون را تقریبا 50 به 50 عنوان کرد.

به گزارش مهر، امتحانات ‌139 کد رشته‌‌ امتحانی‌ آزمون کارشناسی ارشد صبح و بعدازظهر روزهای‌ 28، 29 و 30 بهمن ماه 1388 برگزار شد.

منبع تابناک***

yenoghteyee
24-08-2010, 09:55
آره عزیزم
ولی تیپ سوالای آزاد فرق میکنه با سراسری

ممنون
هندسه و رسم فنی چی؟ تو آزاد هست؟
مرسی عزیزم. ببخشید که اینقدر سوآل می‌کنم!

MINOR
24-08-2010, 11:56
بله هست
تنها تفاوتش همونایی بود که گفتنم
ممنون

MOHAMMAD2010
24-08-2010, 13:24
خبرگزاري آريا- سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: نتيجه اوليه آزمون دوره کارداني به دوره کارشناسي ناپيوسته سال 1389 به صورت کارنامه تنظيم و از چهارشنبه 89،6،3 روي سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار داده مي شود.
به گزارش آريا، سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعيه اي با آرزوي موفقيت براي خواهران و برادران داوطلب شرکت کننده در آزمون پذيرش دانشجو از دوره کارداني به دوره کارشناسي ناپيوسته سال 1389 ، اعلام کرده است: به اطلاع اين داوطلبان مي رساند که نتيجه اوليه آزمون به صورت کارنامه تنظيم و از چهارشنبه 89،6،3 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده مي شود.
هر يک از داوطلبان شرکت کننده در آزمون مي توانند به منظور اطلاع از نتيجه آزمون خود و مشاهده کارنامه نتايج اوليه به سايت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با وارد کردن شماره پرونده و اطلاعات کارت اعتباري ثبت نام يا شماره پرونده وکد رهگيري زمان ثبت نام و شماره شناسنامه و يا شماره داوطلبي ، نام خانوادگي ، نام ، شماره شناسنامه و تاريخ تولد به پرينت کارنامه خود اقدام کنند.
انتخاب رشته ازجانب مجازين به انتخاب ، از يکشنبه 89،6،7 تا سه شنبه 89،6،9 از طريق سايت اين سازمان انجام مي گيرد.

Elham_saber
24-08-2010, 13:56
یعنی امشب از دوازده شب به بعد باید منتظر جوابا بود؟!!؟!؟!؟!؟!؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD2010
24-08-2010, 14:00
یعنی امشب از دوازده شب به بعد باید منتظر جوابا بود؟!!؟!؟!؟!؟!؟
فکر نکنم آخه به بنده خدا ها خیلی فشار میاد اگه بخوان اینقدر تلاش کنن ! :31:

معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تلاش می کنیم تا ...

tohidkh
24-08-2010, 14:02
فکر نکنم آخه به بنده خدا ها خیلی فشار میاد اگه بخوان اینقدر تلاش کنن ! :31:
نه عزیزم اینا که سابقه شون بد جوری خرابه درمرود کاردانی به کارشناسی

فکر کنم پنج شنبه ساعت 23:59 نتایج روی سایت قرار بگیره. یا لا اقل چهارشنبه همون موقع!!!! که تو گزارشی که برای مقام ارشدشون مینویسن بنویسن روز چهارشنبه نتایج گذاشته شد :دی

Elham_saber
24-08-2010, 14:09
فکر کنم پنج شنبه ساعت 23:59 نتایج روی سایت قرار بگیره. یا لا اقل چهارشنبه همون موقع!!!! که تو گزارشی که برای مقام ارشدشون مینویسن بنویسن روز چهارشنبه نتایج گذاشته شد
اینو که راست میگین....
ولی خب من یکی که میون زمین و آسمونم...اینجوری==>>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه خیلی دیر بیاد خونه من پای ایناست دیگه...شما شاهد باشین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD2010
24-08-2010, 14:11
نه عزیزم اینا که سابقه شون بد جوری خرابه درمرود کاردانی به کارشناسی
منم اونو به طعنه گفتم ها

SonyEricsson
24-08-2010, 14:53
زمان ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی کی هست؟ منابع آزمون مثلا برای رشته کامپیوتر چی هست؟ کسی اطلاع داره؟ مثل دولتی هست؟

mohammad k750i
24-08-2010, 15:23
نتیجه ها همین الآن اومد!

من شدم 11745 معماری!:41:

Sha7ab
24-08-2010, 15:25
جواب اومد! منم رتبه م شده 106 :دی

bandary
24-08-2010, 15:31
نتایج اومد رو سایت

Elham_saber
24-08-2010, 15:46
من که گند زدم.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رتبه داوطلب در سهميه: 8223
آخرين رتبه مجاز در سهميه: 37216

MOHAMMAD2010
24-08-2010, 15:50
عزیزان آخرین رتبه مجاز در سهمیتونم بگین ، نه اینکه فقط رتبه خودتون رو بگین

Sha7ab
24-08-2010, 15:54
من رتبه ام توی گرایش های 1 و 2 به ترتیب 328 و 106 شده و آخرین رتبه مجاز هم 2500ه. قبول ام دیگه؟

bandary
24-08-2010, 15:57
من خودم سال گذشته قبول شدم ولی امسال دنبال کار یکی دیگه بودم
رشته مدیریت امتحان داده بود
آخرین رتبه مجاز در سهمیه
12308
رتبه داوطلب در سهمیه
5163
رتبه داوطلب بدون سهمیه
5220
نمره کل
1117
البته این نتیجه برای مدیریت خیلی خوب هست

man7tomani
24-08-2010, 16:30
داداش از کجا فهمیدی رتبه ات اینه؟ نمره رو نگاه کردی؟ واسعه من گرایش 1 رو زده 1248 گرایش دوم رو زده 700
کدومه؟
فقط نمره ی کل رو نگاه کردی؟
رتبه داوطلب در سهميه یا رتبه داوطلب بدون سهميه اینا چیه؟
کدوم رو باید ببینم؟

aftab_azad20
24-08-2010, 16:36
آخرین رتبه مجاز در سهمیه37216به نظرتون تاچند هزار غیرانتفایی قبول میشه(رشته کامپیوتر)

mohammad k750i
24-08-2010, 16:38
عزیزان آخرین رتبه مجاز در سهمیتونم بگین ، نه اینکه فقط رتبه خودتون رو بگین

عنوان رشته امتحاني : معماری

yenoghteyee
24-08-2010, 16:52
سلام
جوابا اومد.
بیاید به هم تو انتخاب کمک کنیم.

man7tomani
24-08-2010, 16:55
سلام
جوابا اومد.
بیاید به هم تو انتخاب کمک کنیم.
رتبه کدوم هست دوستان؟ کدوم رو باید ببنم (من کامیپیوتر نرم افزار هستم)
واسعه ما زده گرایش 1 و گرایش 2 .اولیش واسعه نرم افزاره؟
رتبه کدومه؟

MINOR
24-08-2010, 16:56
عنوان رشته امتحاني : معماری
آقا من شدم 3579
به نظرت قزوین قبول میشم ؟؟
منم معماریم

aftab_azad20
24-08-2010, 16:57
آخرین رتبه مجاز در سهمیه37216به نظرتون تاچند هزار غیرانتفایی قبول میشه(رشته کامپیوتر)

ESTEGHLAL 67
24-08-2010, 16:59
سلام بچه ها من جوابم اومد رشته عمران به نظرتون با این رتبه غیرانتفاعی قبول میشم

Elham_saber
24-08-2010, 17:01
تبه کدوم هست دوستان؟ کدوم رو باید ببنم (من کامیپیوتر نرم افزار هستم)
واسعه ما زده گرایش 1 و گرایش 2 .اولیش واسعه نرم افزاره؟
رتبه کدومه؟

یکیش زده رتبه داوطلب در سهمیه اون رتبته...
گرایش یک یعنی نرم افزار
دو یعنی سخت افزار
حالا چند شدی؟؟؟؟؟

aftab_azad20
24-08-2010, 17:01
چی شد :19::19:

MINOR
24-08-2010, 17:07
سلام بچه ها من جوابم اومد رشته عمران به نظرتون با این رتبه غیرانتفاعی قبول میشم

پسر خاله من پارسال با 11هزار کرمان قبول شد غیر انتفاعی
حالا شما رو نمیدونم

man7tomani
24-08-2010, 17:08
یکیش زده رتبه داوطلب در سهمیه اون رتبته...
گرایش یک یعنی نرم افزار
دو یعنی سخت افزار
حالا چند شدی؟؟؟؟؟

سلام
رتبه داوطلب در سهميه 4946
من که سهمیه ندادم.مطمئنی همینه؟ بابام جانباز و شهید اینا نیست.
تو بابل که هستیم اینجا به راحتی قبول میشم با همین 4946 اگه باشه
علوم فنون پارسال تا 3500 هم گرفتن.فردا برم سئوال کنم که امسال تا چند هزار میگیرن.اگه بشه همین دانشگاه که به نظرم خیل خوبه.نشد هم دانشگاه طبری تا 11 هزار و صنعتی تا 7500 هم گرفت

aftab_azad20
24-08-2010, 17:10
پارسال غیرانتفایی کامپیوتر تا چند هزار قبول شدند

AKBAR132
24-08-2010, 17:11
من تقریبا به هدفم رسیدم .... 1309 قدرت .... البته فکر میکردم درصدهام خیلی بهتر باشه .... اگه پارسال بود رتبم خیلی بدتر از این میشد .

ما که رفتیم واسه قدرت ... دعا کنید اینجا قبول بشم ( غیر انتفاعی نقش جهان اصفهان )

Elham_saber
24-08-2010, 17:14
سلام
رتبه داوطلب در سهميه 4946
من که سهمیه ندادم.مطمئنی همینه؟ بابام جانباز و شهید اینا نیست.
تو بابل که هستیم اینجا به راحتی قبول میشم با همین 4946 اگه باشه
علوم فنون پارسال تا 3500 هم گرفتن.فردا برم سئوال کنم که امسال تا چند هزار میگیرن.اگه بشه همین دانشگاه که به نظرم خیل خوبه.نشد هم دانشگاه طبری تا 11 هزار و صنعتی تا 7500 هم گرفت
مگه حالا رتبه بدون سهمیه چقدر تفاوت داره ماله من 8248 بوده شده 8223 ،سهمیه ام ازین چیزایی که میگی ندارم،ولی به احتمال زیاد همینه سهمیه ام شاید مربوط به منطقه زندگی باشه مثلاً مناطق محروم سهمیه زیاد تر باشه و اینا

Maggy_P
24-08-2010, 17:16
رشته ی گرافیک بدون سهمیه 235
با سهمیه 1
آخرین رتبه ی مجاز در سهمیه 69

MOHAMMAD2010
24-08-2010, 17:19
ظرفیت قدرت امسال چرا 31000 شده !!!!؟؟؟
واقعا 3 برابر پارسال شده؟؟؟
------------------------------------------------------

رشته ی گرافیک بدون سهمیه 235
با سهمیه 1
آخرین رتبه ی مجاز در سهمیه 69

شما احیانا خودت شهید هستی؟؟؟؟!!!!!

javadlf
24-08-2010, 17:22
اینم کارنامه من

Maggy_P
24-08-2010, 17:24
ظرفیت قدرت امسال چرا 31000 شده !!!!؟؟؟
واقعا 3 برابر پارسال شده؟؟؟

: دی
من سهمیه ی ایتارگران داشتم :46:

MINOR
24-08-2010, 17:29

:31::31::31::31::31:

yenoghteyee
24-08-2010, 17:30
مگه حالا رتبه بدون سهمیه چقدر تفاوت داره ماله من 8248 بوده شده 8223 ،سهمیه ام ازین چیزایی که میگی ندارم،ولی به احتمال زیاد همینه سهمیه ام شاید مربوط به منطقه زندگی باشه مثلاً مناطق محروم سهمیه زیاد تر باشه و اینا

حتمی سهمیه آزادی دیگه.

ESTEGHLAL 67
24-08-2010, 17:35
پسر خاله من پارسال با 11هزار کرمان قبول شد غیر انتفاعی
حالا شما رو نمیدونم

میشه بگی چه شهری هستید دوست عزیز ؟
من شهر کاشان هستم میخواستم ببینم با این رتبم میتونم غیر انتفاعی عمران کاشان قبول شم؟:42::45:

Elham_saber
24-08-2010, 17:37
آره دیگه بد بختیم همینه،این دفه یه جنگی چیزی بشه خودم بابامو میزنم با گولوله،البته سعی میکنم حساب شده عمل کنم خیلی چیزیش نشه....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AKBAR132
24-08-2010, 17:41
اینم کارنامه من

کارنامت باز نمیشه ....
اگه همینجوری ببینید باز میشه .... این کارنامه جواد هست .... کارنامه من صفحه قبله

MOHAMMAD2010
24-08-2010, 17:45
بچه ها اینم نتیجه من رشته قدرت :

امیدی هست ؟

n.s
24-08-2010, 17:57
رتبه منم اینه : 1591
سخت افزار :3832
پارسال از این بهتر خونده بودم شده بودم 2134
جمع و جور کمتر از یه ماه خوندم
اینم درصدام
معارف : 33/43
ادبیات : 33/33
زبان خارجی: 33/13
ریاضی : سفید
زبان تخصصی : 30
مدار : 90/11
برنامه سازی : 20
تخصصی : 83/21

به بقیه هم تبریک میگم

AKBAR132
24-08-2010, 17:58

امیدی هست ؟

ظرفیتها که عجیب بالا رفته ..... با یه انتخاب رشته حرفه ای ان شا الله قبول میشی

MINOR
24-08-2010, 18:04
میشه بگی چه شهری هستید دوست عزیز ؟
من شهر کاشان هستم میخواستم ببینم با این رتبم میتونم غیر انتفاعی عمران کاشان قبول شم؟:42::45:
پسر خالم که کرمان قبول شد خونشون کرج بود
ایشالا که همون کاشان قبول میشی

aftab_azad20
24-08-2010, 18:05
تا چند تا انتخاب میتونیم داشته باشیم من منظورتون از حرفه ای چیه

MINOR
24-08-2010, 18:05
یعنی اینجا هیچکی معماری نیست :41::41::37::37::37:

yenoghteyee
24-08-2010, 18:06
رتبه 14944
آخرین رتبه‌ی مجاز سهمیه 20983
رشته معماری.
زن از قزوین.
امیدی هست؟ یا باید فقط به آزاد فکر کرد؟

MOHAMMAD2010
24-08-2010, 18:10
بچه ها دفترچه شماره 2 کی تو سایت سنجش میاد ؟ ( تا وقتی بیاد من از استرس میمیرم :31: )

MINOR
24-08-2010, 18:12
رتبه 14944
رشته معماری.
زن از قزوین.
آخیش بالاخره یه معمار پیدا شد :31:
حالا بگو ببینم کدوم موسسه غیر انتفاعی قزوین از همه بهتره ؟؟؟
علامه دهخدا ؟
کوثر ؟
مولانا؟
میر عماد ؟؟

کدومش ؟

ممنون

MINOR
24-08-2010, 18:23
بچه ها دفترچه شماره 2 کی تو سایت سنجش میاد ؟ ( تا وقتی بیاد من از استرس میمیرم :31: )

man7tomani
24-08-2010, 18:23
بچه ها دفترچه شماره 2 کی تو سایت سنجش میاد ؟ ( تا وقتی بیاد من از استرس میمیرم )
من تازه بعد از چند ماه استرسم گرفته شد.و حدودا 1 ساعت هست که دیگه استرس ندارم
دیگه استرس چی رو داری؟ یه جا قبول میشی انشالله
بچه های مازندارن من کدومت رو برنم؟ینجوری که استادم گفت
1 : علوم و فنون
2 : امل
3 : طبری
4 : صنعتی
امیدی به علوم و فنون هست با 4900 ؟
آمل که میگن مشکلی تو قبولی نداره با این رتبه و اینکه بهتز از طبری و صنعتی هست.صنعتی راسته رتبه اش تو سطح دانشگاه ها 9 هست؟ دوستام میگن زیاد تعریفی نداره دانشگاش

MOHAMMAD2010
24-08-2010, 18:33
من تازه بعد از چند ماه استرسم گرفته شد.و حدودا 1 ساعت هست که دیگه استرس ندارم
دیگه استرس چی رو داری؟ یه جا قبول میشی انشالله

تو مگه رتبه منو ندیدی؟؟؟!!!!
با رتبه من زیاد هم مطمئن نیستم که جایی بشه قبول شم
تازه با توجه به افزایش ظرفیت قدرت معلوم نیست که کدوم شهرها این رشته رو اورده باشن
تازه من چون ازاد قبول شدم اگه نرم واسه ثبت نام اونجا رو ممکنه از دست بدم
حالا فهمیدی چرا استرس دارم !!!! :angry:

aftab_azad20
24-08-2010, 18:35
میگم led sharp با تکنولژیRGBYوارد ایران شده کسی از قیمتش خبر نداره

MOHAMMAD2010
24-08-2010, 19:10
میگم led sharp با تکنولژیRGBYوارد ایران شده کسی از قیمتش خبر نداره

آخه قربون شکلت اینجا جای انتخاب LED با LCD هست ! :46:
----------------------------------------------------------------------------

من که گند زدم.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رتبه داوطلب در سهميه: 8223
آخرين رتبه مجاز در سهميه: 37216

شما که به احتمال زیاد قبولی دیگه چرا اینقدر ناراحتی !

aftab_azad20
24-08-2010, 19:20

خواستم جو عوض شه :20:میگم منم رتبم شده 14هزار آخرین رتبه قبولی هم 37هزار به نظرتون واسه غیرانتفایی امید هست:19:

MOHAMMAD2010
24-08-2010, 19:22

خواستم جو عوض شه :20:میگم منم رتبم شده 14هزار آخرین رتبه قبولی هم 37هزار به نظرتون واسه غیرانتفایی امید هست:19:

نمیدونم والا من که خوددم اوضاع خودمو نمیدونم چی بشه !

yenoghteyee
24-08-2010, 19:59
آخیش بالاخره یه معمار پیدا شد :31:
حالا بگو ببینم کدوم موسسه غیر انتفاعی قزوین از همه بهتره ؟؟؟
علامه دهخدا ؟
کوثر ؟
مولانا؟
میر عماد ؟؟

کدومش ؟

ممنون

رجا از همه بهتره ولی اگه امسال بگیره. تو اینا علامه رو می‌شناسم. خوبه. ولی سوآلو که با سوآل جواب نمی‌دن.

rasoul2005
24-08-2010, 20:56
رفقا یکی در مورد گرایش 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6 یه توضیحی بدد ممنونش میشم یعنی چه

موفق باشید

Hamid110
24-08-2010, 21:04
سلام . .
عزیزان من رتبم از پارسال کمی بهتر شد ..
رشته عمران . . کد 209
یک کلمه هم نخوندم . .
رتبه آخرین فرد قبول شده 17182
رتبه در سهمیه 7194
نمره کل 943
آقا من شاهرودی هستم . . فکرم نکنم شهر خودم قبول بشم . . :41:
با تشکر ..

hesam68
24-08-2010, 21:14
سلام
رتبم رشته نرمافزار 12 هزار شدعه.
قبولی های پارسالو دیدم تا 14 هزار قبولی زیاد داشتیم
میخواستم بپرسم من با این رتبم خود شهر لصفهان میتونم غیر انتفاعی قبول بشم
دیدم پارسال از 11 هزار تا 14 هزار تو غیر انتفاعی های مشهد زیاد قبول شدن
شما میدونین کدوم بهتره؟

--------موسسه غيرانتفاعي اسرارمشهد-------خراسان رضوی
12742--------موسسه غيرانتفاعي توس مشهد--------خراسان رضوی
13173--------موسسه غيرانتفاعي اقبال لاهوري مشهد--------خراسان رضوی
13405--------موسسه غيرانتفاعي سلمان مشهد--------خراسان رضوی
14174--------موسسه غيرانتفاعي مطهرمشهد-------خراسان رضوی

kanik
24-08-2010, 22:03
:41: خواهشا اگه میدونید بگین با این رتبه میشه قدرت غیر انتفاعی قبول شد؟

MOHAMMAD2010
24-08-2010, 22:04
رفقا یکی در مورد گرایش 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6 یه توضیحی بدد ممنونش میشم یعنی چه

موفق باشید

کدوم رشته ؟ برق ؟

rasoul2005
24-08-2010, 22:24
کدوم رشته ؟ برق ؟
بله ولی خودم پیداش کردم

1 - الکترونیک
2 - قدرت
3 - کنترل و ابزار دقیق
4 - مخابرات
5 - شبکه های انتقال و توزیع
6 - ارتباطات و فناوری ( ICT )

موفق باشید:11:

maradona13
24-08-2010, 22:28
سلام دوستان . امسال قدرت کل کشور چند نفر میخواد؟

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

سلام
شما میدونین کدوم بهتره؟

همشون تقریبا در یه سطحن:27:

ninjavb
24-08-2010, 22:34
سلام

این گرایش 1 تو رشته(نرم افزار -سخت افزار) نرم افزاره یا سخت افزار؟

MOHAMMAD2010
24-08-2010, 22:36
سلام

این گرایش 1 تو رشته(نرم افزار -سخت افزار) نرم افزاره یا سخت افزار؟

1 - نرم افزار
2 - سخت افزار

yenoghteyee
24-08-2010, 22:43
رتبه 14944
رشته معماری.
زن از قزوین.
بابا یکی جواب منو بده.

Soroush-S
24-08-2010, 23:03
سلام.من 1 ترم ديگه كاردانيمو ميگيرم. اگه رشته هايي رو كه تو نيمسال اول دانشجو ميگيره انتخاب كنم اميدي هست تا 1 ترم رزروش كنم تا كاردانيو بگيرم؟

aftab_azad20
24-08-2010, 23:04
سلام میگم از کجا میتونم بفهمم کدوم شهرها رو واسه غیرانتفایی انتخاب کنم که احتمال قبولیم بیشتر باشه
رشته نرم افزار رتبه14هزار آخرین رتبه قبول شده هم37هزار:42::42::42::33::33::33:

toraj
24-08-2010, 23:09
آقا اين مجاز شدن يعني .مثلا اگه كسي 23 هزار نرم افزار بياره قبول ميشه يا نه.

Sha7ab
24-08-2010, 23:13
گرایش های 1 و 2 زبان رو کسی میدونه چیه؟
این هم کارنامه ی من:

Elham_saber
24-08-2010, 23:18
شما که به احتمال زیاد قبولی دیگه چرا اینقدر ناراحتی !
قبول آره ولی کجاش مهمه خب...جاهایی که من میخواستم رتبه هاش بهتر ازینا باید میشد....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
شما میدونین کدوم بهتره؟

اینا رو کجا دیدی یه لینک میدی لطفاً...

tohidkh
25-08-2010, 00:00
گرایش سوم ساخت و تولید چیه بچه ها؟

hesam68
25-08-2010, 00:43
سلام دوستان . امسال قدرت کل کشور چند نفر میخواد؟

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

همشون تقریبا در یه سطحن:27:

چه جورین؟
همشون مثل دبیرستانن؟

hesam68
25-08-2010, 04:55
قبول آره ولی کجاش مهمه خب...جاهایی که من میخواستم رتبه هاش بهتر ازینا باید میشد....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینا رو کجا دیدی یه لینک میدی لطفاً...

peyman267
25-08-2010, 10:45
بچه ها سلام
رشته ساخت و تولید 1و2و3و4 مال کدوم گرایشاست ؟ 2 مال نقشه کشی ؟
رتبه 1848 آخرین نفر مجاز 5500 بچه تهرانم به نظرتون امیدی به قبولی غیر انتفاعی تهران هست ؟
اگه بخوام برم پیش مشاور شما کجا رو پیشنهاد میکنین ؟

aftab_azad20
25-08-2010, 11:03
سلام دفترچه شماره2کی میاد که بریم بخریم

farshidshd
25-08-2010, 11:13
با انتشار اسامي پذيرفته شدگان ;
تاريخ انتخاب رشته و ظرفيت پذيرش مجازين کنکور کارشناسي ناپيوسته سال 89 دانشگاههاي دولتي اعلام شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1644135124.jpg&X=222&Y=155

گروه آزمون وسنجش : معاون سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتايج اوليه آزمون کارشناسي ناپيوسته امروز و پذيرش نهايي 123 هزار و 500 نفر در اين آزمون خبر داد.
دکتر حسين توکلي در گفت وگو با ايسنا، با بيان اينکه بر اساس برنامه زماني پيش بيني شده نتايج اوليه آزمون کارداني به کارشناسي 89 به صورت کارنامه تنظيم و کارنامه آنان از امروز بر روي سايت سازمان سنجش قرار داده مي شود، اظهارکرد: داوطلبان مي توانند از امروز با مراجعه به اين سايت به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کارنامه خود را با وارد کردن شماره پرونده و اطلاعات کارت اعتباري يا شماره پرونده، کد رهگيري و شماره شناسنامه و يا شماره داوطلبي، نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه و تاريخ تولد مشاهده و نسبت به پرينت کارنامه اقدام کنند. وي با بيان اينکه مجازين بايد نسبت به دفترچه راهنماي انتخاب رشته تحصيلي و تکميل فرم انتخاب رشته اقدام کنند، تصريح کرد: دفترچه راهنما علاوه بر قرار گرفتن در سايت سازمان سنجش از ساعت 8 صبح شنبه ششم شهريور ماه تا روز سه شنبه نهم همين ماه از طريق باجه مرکزي پستي در هر شهرستان و در شهرهاي بزرگ از طريق مناطق پستي قابل تهيه است.
توکلي از آغاز انتخاب رشته مجازين آزمون کارشناسي ناپيوسته 89 از روز يکشنبه 7 شهريور ماه خبر داد و افزود: مجازين بايد پس از مطالعه دفترچه راهنما کد رشته محل مورد نظر را استخراج و به ترتيب علاقه آن را در فرم پيش نويس وارد و پس از اطمينان از صحت آن در فرم نهايي اينترنتي تا ساعت 24 روز شنبه نهم شهريور ماه وارد کنند. گفتني است، آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته با رقابت 389 هزار و 587 داوطلب در71 کد رشته امتحاني هفت مرداد ماه برگزار شد.

آفرینش

peyman267
25-08-2010, 11:21
یک سوال دیگه
اصلا چیزی به نام اولویت انتخاب هست ؟

farshidshd
25-08-2010, 11:26
یک سوال دیگه
اصلا چیزی به نام اولویت انتخاب هست ؟

بله هست.

شما هر دانشگاه و شهری رو که در اولویت اول بزاری از همونا شروع میکنن به آخرین اولویتت

اگه رتبه ی خوبی داشته باشی اولویت اولت قبول میشی ...

.

MOHAMMAD2010
25-08-2010, 11:42

امیدی هست ؟

فرشید جان شما هم یه نظری بده
میشه به غیر انتفاعی امیدوار بود ؟
پارسال 11000 بود آخرین رتبه مجاز در سهمیه امسال شده 31000 !
جریان چیه ؟

farshidshd
25-08-2010, 11:45
فرشید جان شما هم یه نظری بده
میشه به غیر انتفاعی امیدوار بود ؟
پارسال 11000 بود آخرین رتبه مجاز در سهمیه امسال شده 31000 !
جریان چیه ؟

خب غیر انتفاعی هم شاید قبول بشی. غیر از غیرانتفاعی اصلا فکرشو نکن حتی شبانه

شاید غیر انتفاعی یا پیام نور

موفق باشی

davood.2008
25-08-2010, 11:47
سلام
یه سوال دارم
من رشته علوم اماشگاهی هستم حدوده 1465 نفر مجاز شدن من رتبم شد 865
به نظرتون میتونم امید وار باشم حداقل شبانه قبول شم
ایا برای انتخاب کردن بومی بودن مهمه یا نه اخه یه بار شنیدم گفتن شبانه اکثرا بومی برمیدارن
درکل گزینش چجوریه؟ تنها رتبه ملاکه ا چیزایی دیگه هم مهمه مثلا من برای شبانه دانشگاه شهرمون نسبت به رتبه های بهتر شهر دیگه اولویت دارم یا نه
مرسی

farshidshd
25-08-2010, 11:55
سلام
یه سوال دارم
من رشته علوم اماشگاهی هستم حدوده 1465 نفر مجاز شدن من رتبم شد 865
به نظرتون میتونم امید وار باشم حداقل شبانه قبول شم
ایا برای انتخاب کردن بومی بودن مهمه یا نه اخه یه بار شنیدم گفتن شبانه اکثرا بومی برمیدارن
درکل گزینش چجوریه؟ تنها رتبه ملاکه ا چیزایی دیگه هم مهمه مثلا من برای شبانه دانشگاه شهرمون نسبت به رتبه های بهتر شهر دیگه اولویت دارم یا نه
مرسی

سلام
امیدوار باش شاید بتونی قبول بشی.

بله بومی بودن هم تاثیر داره و سهمیه محسوب میشه

MOHAMMAD2010
25-08-2010, 11:59
خب غیر انتفاعی هم شاید قبول بشی. غیر از غیرانتفاعی اصلا فکرشو نکن حتی شبانه

شاید غیر انتفاعی یا پیام نور

موفق باشی

منم منظورم همون غیر انتفاعی بود
پیام نور که اصلا نداره !

peyman267
25-08-2010, 13:07
اقا کسی جواب نمیده ؟
1840 رتبه
آخرین نفر 5500
رشته ساخت و تولید گرایش نقشه کشی
شبانه یا غیر انتفاعی تهران قبول میشم ؟ اصلا تهران داره ؟
کسی لیست دانشگاها با رشته هایی که دارن رو نداره مثلا مال پارسال ؟

آقا من الان دفترچه شماره 2 پارسال دانلود کردم خشکم زد !
حالا یا من اشتباه کردم ! یا رو نوشته های دفترچه اشتباه شده ! یا واقعا همینه !!!!!!!!!!!!!
کلا تو رشته من (ساخت و تولید-نقشه کشی صنعتی ) 7 - 8 تا انتخاب بود که 4 تاش فقط مرد میگرفتن !!!!!(از قدیم یادم میگفتن رشته مکانیک مال مرداست !) از اون 4 تاش هم یدونش مال کارمندای رسمی بود (روزانه) ! 3 تاش هم زده بود با شرایط و ضوابط (شبانه و غیر انتفاعی ) !
جالبیش هم اینه که اصلا تهران نداشت (یعنی چی ؟)
حالا درسته ؟
امیدی هست ؟؟!!

Sha7ab
25-08-2010, 16:22
اقا کسی جواب نمیده ؟
1840 رتبه
آخرین نفر 5500
رشته ساخت و تولید گرایش نقشه کشی
شبانه یا غیر انتفاعی تهران قبول میشم ؟ اصلا تهران داره ؟
کسی لیست دانشگاها با رشته هایی که دارن رو نداره مثلا مال پارسال ؟

آقا من الان دفترچه شماره 2 پارسال دانلود کردم خشکم زد !
حالا یا من اشتباه کردم ! یا رو نوشته های دفترچه اشتباه شده ! یا واقعا همینه !!!!!!!!!!!!!
کلا تو رشته من (ساخت و تولید-نقشه کشی صنعتی ) 7 - 8 تا انتخاب بود که 4 تاش فقط مرد میگرفتن !!!!!(از قدیم یادم میگفتن رشته مکانیک مال مرداست !) از اون 4 تاش هم یدونش مال کارمندای رسمی بود (روزانه) ! 3 تاش هم زده بود با شرایط و ضوابط (شبانه و غیر انتفاعی ) !
جالبیش هم اینه که اصلا تهران نداشت (یعنی چی ؟)
حالا درسته ؟
امیدی هست ؟؟!!
امید که هست. یکی از همون "مرد" ها رو باید بری!!
رشته ی فنی همینه دیگه!

hesam68
25-08-2010, 16:43
سلام فرشید جان
من 12 هزار نرم افزارم
تمام غیر انتفاعی های متوسط کشور مثل دبیرستانن؟
یکی نیست یکم شبیه دانشگاه باشه که من برم؟مخصوصا مشهد؟

Hamid110
25-08-2010, 17:51
سلام . .
آقا پارسال رشته عمران بیشتر در مرحله لول قبول شدن . .فکر کنم 22000 نفر . .
امسال برعکس رشته های دیگه کمتر در مرحله اول قبول شدن و حدود 17000 نفر . .

اصلا معلوم نیست چی به چی هست . .

new life
25-08-2010, 17:55
سلام
من یه سوال داشتم من چون رشتم ریاضی هست راجع به کاردانی به کارشناسی هیچ اطلاعی ندارم ):
میشه لطف کنید بگید رتبه ی 400 معماری (کاردانی به کارشناسی) رتبه ی خوبی هست یا نه ؟؟؟تهران میشه جای خوب قبول بشه ؟؟؟
تعداد شرکت کننده های معماری کلا چقدر هست ؟
ممنون (:

bandary
25-08-2010, 19:03
دوستان دفترچه انتخاب رشته بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت میتونید دانلود کنید

David.Jn
25-08-2010, 20:49
من رتبه 2869 رشته نرم افزار کامپیوتر شدم
حالا میخوام بدونم با این رتبه احتمال قبولی تو کدوم یکی از داشنگاههای قزوین هست
و احتمال قبولی واسه گرمسار چطوره
اولویت واسه دانشگاه های قزوین رو چه جوری بزنم بهتره و اینکه بگید تو قزوین بعد از رجا کدوم بهتره هم ظاهر هم سطح علمی که با رتبه من هم جور در بیاد
بعدش واسه گرمسار هم مثل بالا یه توضیح بدید ممنون میشم
دفترچه ها هم اومد

mani_2004_2006
25-08-2010, 23:59
گند زدم :دی
رتبه داوطلب در سهمیه 12918
آخرين رتبه مجاز در سهميه 37216

نرم افزار کامپیوتر

روزانه و شبانه که هیچی

غیرانتفاعی میشه امیدوار بود ؟ نه ؟

Soroush-S
26-08-2010, 00:02
دفترچه شماره 2 روي سايت سنجش قرار گرفته.

tohidkh
26-08-2010, 00:17
بچه ها دفتر چه ها رو کی میدن پس؟
مهلت انتخاب رشته تا کی هست؟

Elham_saber
26-08-2010, 00:19
بچه ها تو پروفایلم یه لینک گذاشتم که برا انتخاب رشته کمکتون کنه شاید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

David.Jn
26-08-2010, 07:21
گند زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رتبه داوطلب در سهمیه 12918
آخرين رتبه مجاز در سهميه 37216

نرم افزار کامپیوتر

روزانه و شبانه که هیچی

غیرانتفاعی میشه امیدوار بود ؟ نه ؟
آره میتونی امیدوار باشی
غیر انتفاعی هایی که به رتبت بخورن
میتونی دانشگاه مجازی هم شرکت کنی

یکی هم به من کمک کنه:

من رتبه 2869 رشته نرم افزار کامپیوتر شدم
حالا میخوام بدونم با این رتبه احتمال قبولی تو کدوم یکی از داشنگاههای قزوین هست
و احتمال قبولی واسه گرمسار چطوره
اولویت واسه دانشگاه های قزوین رو چه جوری بزنم بهتره و اینکه بگید تو قزوین بعد از رجا کدوم بهتره هم ظاهر هم سطح علمی که با رتبه من هم جور در بیاد
بعدش واسه گرمسار هم مثل بالا یه توضیح بدید ممنون میشم

farshidshd
26-08-2010, 10:28
بچه ها دفتر چه ها رو کی میدن پس؟
مهلت انتخاب رشته تا کی هست؟

لینک انتخاب رشته در سایت سنجش هست

این اطلاعیه رو هم حتما بخونین::

دفترچه ها هم اومده هم میتونید از خوده سایت سنجش دانلود کنی::

موفق باشید

farshidshd
26-08-2010, 10:42
سلام فرشید جان
من 12 هزار نرم افزارم
تمام غیر انتفاعی های متوسط کشور مثل دبیرستانن؟
یکی نیست یکم شبیه دانشگاه باشه که من برم؟مخصوصا مشهد؟

سلام.
تقریبا بله همشون مثل دبیرستان و پایینتر از اون هستن.

معمولا یه خونه اجاره میکنن بعد رو سر درش میزنن موسسه غیر انتفاعی...

مشهد ترازش بالاست و با این رتبه شما نمیشه قبول شد

سلام
من یه سوال داشتم من چون رشتم ریاضی هست راجع به کاردانی به کارشناسی هیچ اطلاعی ندارم ):
میشه لطف کنید بگید رتبه ی 400 معماری (کاردانی به کارشناسی) رتبه ی خوبی هست یا نه ؟؟؟تهران میشه جای خوب قبول بشه ؟؟؟
تعداد شرکت کننده های معماری کلا چقدر هست ؟
ممنون (:

رتبه ی خوبیه .میشه جای خوبی قبول شد.
تعدادش رو باید توی کارنامه نوشته باشه

.

amin-03
26-08-2010, 11:22
سلام دوستان
من با رتبه 9727 گرایش معماری مجاز شدم، (آخرین رتبه مجاز 20983 هست)
امیدی هست که غیر انتفایی های شیراز قبول شم؟

toraj
26-08-2010, 11:24
سلام با رتبه 23 هزار نرم افزار و 17 هزار سخت افزار احتمال قبولي تو غير انتفاعي ها يا مجازي هست يا نه.

Soroush-S
26-08-2010, 12:09
لطفا يكي در مورد دانشگاه مجازي توضيح بده

farshidshd
26-08-2010, 13:05
تعریف دانشگاه مجازی :::

به عنوان تعریف می‌توان گفت دانشگاه مجازی و آموزش مجازی به هر نوع دوره و آموزشی اطلاق می‌شود که به شکلی به غیر از روشهای سنتی رو در رو انجام می‌گیرد. محتویات دروس ممکن است که از طریق اینترنت و یا استفاده از ویدئو و تصاویر فعال و متعامل دو طرفه انتقال یابند. همچنین تلویزیونهای کابلی یا ماهواره‌ای می تواند رسانه انتقال دهنده این موارد درسی باشند و یا می‌توان موارد درسی را بر روی CD یا DVDو یا نوار ویدئو در اختیار داشت و یا ترکیبی از موارد فوق را بکار گرفت.
دانشگاه مجازی یک دانشگاه مجتمع است که دانشجویان می‌توانند از طریق اینترنت در دانشگاه ثبت نام کرده، دروس مورد نظر را از میان دروس ارائه شده انتخاب کنند، از جلسات دروس استفاده کرده، امتحان داده و با استاد وهم کلاسیهایشان ارتباط برقرار کنند. همچنین دانشگاه مجازی ابزارهایی در اختیار مدیران و اساتید قرار می‌دهد که بتوانند وظایف خود را از طریق اینترنت انجام دهند، برای مدیر ابزارهای مدیریتی از قبیل ارائه دروس، انتخاب استاد، زمان‌بندی ترم، مدیریت مالی و ... را فراهم می‌کند. استاد نیز ابزارهایی در اختیار دارد که می‌تواند درس ارائه کند، امتحان بگیرد ونمره امتحانی دانشجویان را وارد کند.

معرفی:

مرکز آموزشهای مجازی اولین مرکز آموزش عالی در کشور است که با استفاده از شبکه اینترنت پذیرش و آموزش دانشجو را بر عهده دارد و براى اولین بار آموزش الکترونیکى را در قالب یک دانشگاه در کشور نهادینه نموده است. این دانشگاه مبتنى بر آموزش الکترونیکى است و قادر است به کمک دستاوردهاى فن آورى اطلاعات به تدریج طیف وسیعى از رشته هاى تحصیلى را تحت پوشش خود قرار دهد. این دانشگاه به عنوان یکى از دانشگاه هاى وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فنّاورى، بطور کلى از آیین نامه هاى آموزشى و اجرایى این وزارتخانه تبعیت مینماید.

استانداردها:

در دنیای علم و فن آوری و با پیشرفت سریع و شگفت انگیزی که در این بحش مشاهده می شود، استاندارد مهمترین عامل برای حفظ کیفیت، جلب اعتماد مشتریان و سرویس گیرندگان و نیز یکسو سازی فعالیت ها و اقدامات مختلف می باشد. استاندارد جزء بسیار مهمی از هر صنعت و فن آوری می باشد. فن آوری اطلاعات نیز از این قاعده مستثنی نیست. بسیاری از کاربردها و مقوله های مطرح در این فناوری جهت توسعه، ایجاد و حتی پذیرش در میان طیف مخاطبین خود، متکی به استاندارد می باشند؛ استانداردهایی که با ارایه ی یک سری چارچوب مشترک و راهنمایی کلی راه گشای نیل به اهدافی نظیر بهبود کیفیت، قابلیت سازگاری و یکپارچه سازی و استفاده مجدد از مطالب آموزشی می باشند. اگر چه وجود استانداردها در برخی از زمینه ها محدودیت هایی را برای تولید کنندگان و توسعه دهندگان به وجود می آورد، با این وجود اگر در ایجاد و بروز آوری هر استانداردی ملاحظات لازم ضروری لحاظ شده باشد، سبب افزایش سرعت و پیشرفت روز افزون می گردد. به عنوان یک مثال بسیار ساده و ابتدایی می توان به راه آهن و قطار اشاره کرد. با ایجاد راه آهن قدرت مانور و حرکت محدود به حرکت مستقیم بر روی یکسری خطوط از پیش تعیین شده گردید. اما از آنجایی که در ایجاد این مسیر ها، بهترین شرایط در نظر گرفته شده، افزایش قدرت انتقال و جابجایی مسافران و کالاها را در پی خواهد داشت. با پیشرفت سریع آموزش الکترونیکی تحت اینترنت، نیاز به داشتن چنین استانداردهایی بسیار محسوس می باشد.
در فرآیند آموزش و فراگیری الکترونیکی از مدتها پیش بحث استاندارد به عنوان یک مقوله ی بسیار مهم مطرح بوده است. به گونه ای که مؤسساتی نظیر IEEE و AICC کوشش های بسیاری جهت استاندارد نمودن بحث های مطرح در زمینه آموزش و فراگیری الکترونیکی انجام داده اند.
مهمترین نتایج پذیرش استاندارد ها از دید افراد مختلف درگیر در بحث آموزش و فراگیری الکترونیکی، به شرح ذیل می باشد:
• از دیدگاه مشتری و خریدار، به کارگیری استاندارد مانع انحصاری شدن محصولات می گردد. به جای جای هزینه های سرسام آور نصب سفارشی برنامه ها و سیستم های کاربردی، با بهره گیری از تنظیمات و قابلیت های Plug Play، سیستم ها با هزینه ی بسیار پایین تر در اختیار خریداران قرار می گیرند.
• از دید فروشندگان ابزارها و سیستم ها، با بکارگیری متدهای استانداردسازی Interoperability، دیگر نیازی به نوشتن واسطه های اختصاصی و ویژه برای محصولات مختلف نمی باشد. این موضوع از یک سو سبب کاهش هزینه های سنگین تولید سیستم های یکپارچه گشته و از سوی دیگر افزایش پتانسیل عرضه ی محصولات به بازار را در پی دارد. همچنین امکان رقابت کیفی محصولات، بیش از پیش فراهم می گردد.
• از دید تولید کنندگان مطالب و محتویات آموزشی، بازار مطالب و محتویات آموزشی، با گسترش روز افزون خود، تولید کنندگان این قبیل مطالب و محتویات را ترغیب به تولید بیشتر حتی حتی در ابعاد تخصصی نموده است و این این به نوبه خود لزوم به کارگیری استانداردهایی را جهت تسهیل امکان تبادل محتویات و مطالب آموزشی ایجاب می نماید. از طرف دیگر با به کارگیری استاندارد، امکان تبادل و به کارگیری مطالب و محتویات آموزشی تولید شده در طیف وسیعی از ابزارها و سیستم های استاندارد فراهم گشته است. این موضوع هم سبب افزایش حجم کمی مطالب و محتویات آموزشی تولید شده گردیده و هم به نوعی افزایش سطح کیفی این مطالب و محتویات را در پی داشته است.
• از دید افراد فراگیرنده، استانداردها منجر به داشتن گزینه های بیشتر و آزادی عمل در انتخاب و نیز افزایش قابلیت انتقال آموخته و دانش کسب شده می شوند.

• از دید طراحان مطالب و محتویات آموزشی، در نظر گرفتن استانداردهای آموزش الکترونیکی منجر به دستیابی به قابلیت هایی نظیر امکان استفاده ی مجدد از مؤلفه ها و الگوهای موجود طراحی گشته، امکان طراحی اشتراکی منابع و مطالب و نیز تولید مؤلفه ها و پیمانه های با فابلیت استفاده ی مجدد را فراهم می آورد. با فراهم شدن قابلیت استفاده و دستیابی به تعداد زیادی از اجزاء قابل استفاده مجدد، عملا توسعه تعمیم سیستم به سیستم های گوناگون و تطابق با نیازمندی های جدید و نیز امکان تولید بیشتر مطالب و محتویات به صورت پیمانه ای فراهم کند.
• از دید تحلیل گران، استانداردها کاتالیزورهایی هستند که نشانه های رشد سریع در هر صنعتی می باشد.
نکته اصلی در طراحی و پیاده سازی یک سیستم آموزش الکترونیکی وجود ویژگی Interoperability، میان مطالب و محتویات آموزش الکترونیکی و اجزاء سیستم می باشد. این ویژگی و استانداردهای مربوط به آن را تفصیل بیان خواهیم نمود.

شرایط ثبت نام:

آیین نامه مرکز آموزش های مجازی : ماده 1 مقدمه: به منظور گسترش و توسعه دامنه فعالیت آموزش عالی و انعطاف پذیری در پاسخگویی به نیازهای اجتماعی برای ورود به دانشگاه یکی از راه‌کارهای ارائه شده، پذیرش دانشجو در دوره‌های آموزش الکترونیکی می‌باشد. لذا با استناد به مصوبات هیئت‌امناء دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مورخ 29/4/81 درخصوص تنوع بخشی به شیوه‌های پذیرش دانشجو، آئین‌نامه اجرایی پذیرش دانشجویان دوره‌های آموزش الکترونیکی براساس موارد ذیل تدوین می‌گردد. • ماده 2 پذیرش دانشجو در کلیه مقاطع تحصیلی و از طریق کنکور سراسری یا آزمون اختصاصی و براساس اعلام آمادگی دانشکده‌ها خواهد بود. • ماده 3 ظرفیت هر رشته در سال تحصیلی پس از اعلام دانشکده و تأیید شورای اجرایی مرکز با تصویب هیات رئیسه دانشگاه اعلام می‌گردد. • ماده 4 شرایط داوطلبان: o 4ـ1ـ داوطلبان باید واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده توسط آموزش دانشگاه باشند. o 4ـ2ـ تحصیل همزمان داوطلبان پذیرفته شده در دوره‌های حضوری مؤسسات آموزش عالی دولتی و دوره‌های الکترونیکی به شرط پذیرفته شدن در آزمون ورودی مجاز است. تبصره 1: دانشگاه امام‌حسینعلیه‌السلام می تواند پذیرفته شدگان سایر دانشگاه‌های دولتی را بر طبق آئین‌نامه‌ای که توسط شورای اجرایی مرکز تدوین و به تصویب هیات رئیسه دانشگاه می‌رسد در دوره‌های آموزش الکترونیکی خود پذیرش نماید. ماده 5: ضوابط تحصیلی: o 5ـ1ـ دانشجویان دوره‌های الکترونیکی تابع برنامه و مقررات آموزشی مربوط در دانشگاه امام‌حسین علیه‌السلام می‌باشند. o 5ـ2ـ مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان این دوره‌ها همانند دانشجویان دوره‌های حضوری با قید «دوره آموزش الکترونیکی» صادرخواهد شد. o 5ـ3ـ تعداد دفعات شرکت در آزمون ورودی این دوره‌ها محدودیت ندارد. o 5ـ4ـ انتقال واحدهای گذرانده شده در دوره‌های حضوری مؤسسات آموزش عالی مورد تأیید دانشگاه به دوره‌های آموزش الکترونیکی درصورت داشتن نمره حداقل 12 بلامانع است. o 5ـ5ـ به دانشجویان دوره‌های الکترونیکی هیچگونه امکانات رفاهی تعلق نمی‌گیرد. تبصره 2: میزان شهریه ثابت در طول دوران تحصیل دانشجو ثابت است، ولی هر ساله به میزان نرخ تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی درصدی به شهریه اضافه می شود. تبصره 3: دانشگاه می‌تواند به دانشجویانی که رتبه های ممتاز (اول تا سوم) را در هر سال کسب نمایند،‌ طبق آیین‌نامه‌ای که به تصویب هیات رئیسه می رسد، درصدی از شهریه را در ترم تحصیلی بعدی تخفیف دهد. تبصره 4: درصورت حذف درس توسط دانشجو در مهلت تعیین شده، شهریه پرداختی مربوط به آن درس پس از کسر 10%‌ عودت داده می‌شود و در صورت حذف اضطراری، شهریه پرداخت شده عودت داده نمی‌شود. ماده 6 هزینه‌های تحصیلی دوره‌های آموزش الکترونیکی مطابق با مصوبات هیات امناء دانشگاه و تبصره 2 از ماده پنج این آئین‌نامه‌ هر ساله اعلام می گردد. شرایط داوطلبان شرایط داوطلبان در یک ماده و یک تبصره می باشد که مفاد آن بشرح زیر است : • ماده 1 o 1ـ1ـ داوطلبان باید واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده توسط آموزش دانشگاه باشند. o 1ـ2ـ تحصیل همزمان داوطلبان پذیرفته شده در دوره‌های حضوری مؤسسات آموزش عالی دولت

امیدوارم به دردت بخوره

MINOR
26-08-2010, 14:00
کسی میدونه دانشگاه طبری بابل چطوریاست ؟؟؟

Soroush-S
26-08-2010, 14:18
دستت درد نكنه. شنيدم كه مدركش زياد معتبر نيست؟!!!! البته تو ايران! هزينش چطوره؟ مثل دانشگاه ازاده؟

javadlf
26-08-2010, 17:06
ببینم این دانشگاههای تربیت دبیر چطوریند؟ فرقی با دانشگاههای معمولی دارند؟

اگه اینجاها درس بخونی حتما باید دبیر بشی؟!

MOHAMMAD2010
26-08-2010, 18:02
اگه اینجاها درس بخونی حتما باید دبیر بشی؟!
اینجوری که من شنیدم ، نه ، اصلا این جوری نیست !

man7tomani
26-08-2010, 18:03
کسی میدونه دانشگاه طبری بابل چطوریاست ؟؟؟
رتبه ات چند شد؟
اگه زیر 5000 هستی شک نکن دانشگاه شمال بهترین دانشگاه غیر انتفاعی مازندران بعد از دانشگاه علوم فنون(تا رتتبه ی 3500) هست
دانشگاه طبری از دانشگاه صنعتی (دبیرستان هم کمتر)خیلی بهتره .از دانشگاه علوم و فنون و شمال خیلی کمتره.
چندتا از دوستام تو همه ی این دانشگاه ها هستند و استادهای بنده(برزگر و حسینی و خانم رزمجو)تو همه ی این دانشگاه ها درس میدن و اطاعات کامل بهم دادن
رتبه ی زیر 4000 = علوم و فنون (شک نکن)
رتبه ی زیر 5000 = دانشگاه شمال
رتبه ی زیر 11000 = طبری
بسته به جایی که هستی دانشگاه روز بهان ساری هم خوبه اما سطح علمیش پایین هست(برزگر اونجا هم درس میده) و کلا اگر اطراف قائمشهر یا ساری هستی این اپشن هم داری(البته گول ظاهر دانشگاه رو نخور باند بازی زیاده توش)

MINOR
26-08-2010, 21:01
رتبه ات چند شد؟
اگه زیر 5000 هستی شک نکن دانشگاه شمال بهترین دانشگاه غیر انتفاعی مازندران بعد از دانشگاه علوم فنون(تا رتتبه ی 3500) هست
دانشگاه طبری از دانشگاه صنعتی (دبیرستان هم کمتر)خیلی بهتره .از دانشگاه علوم و فنون و شمال خیلی کمتره.
چندتا از دوستام تو همه ی این دانشگاه ها هستند و استادهای بنده(برزگر و حسینی و خانم رزمجو)تو همه ی این دانشگاه ها درس میدن و اطاعات کامل بهم دادن
رتبه ی زیر 4000 = علوم و فنون (شک نکن)
رتبه ی زیر 5000 = دانشگاه شمال
رتبه ی زیر 11000 = طبری
بسته به جایی که هستی دانشگاه روز بهان ساری هم خوبه اما سطح علمیش پایین هست(برزگر اونجا هم درس میده) و کلا اگر اطراف قائمشهر یا ساری هستی این اپشن هم داری(البته گول ظاهر دانشگاه رو نخور باند بازی زیاده توش)
عزیزم کجا بودی تو :31:
خواهشا بیا یکم کمک کن یه آماری بدی از دانشگاه های شمال
من رتبم شده 3579 معماری هستم
این دانشگاه علوم و فنون که گفتی متاسفانه واسه رشته ما پذیرش نداره
اما دانشگاه شمال - آمل رو زدم
پس اینطور که شما گفتی من دانشگاه صنعتی مازندران رو نزنم به جاش طبری رو بزنم ؟؟؟؟؟؟
دانشگاه روزبهان رو هم زدم
اما اول از همه شمال آمل رو زدم
به نظرت کار درستی کردم؟

man7tomani
26-08-2010, 21:39
عزیزم کجا بودی تو
خواهشا بیا یکم کمک کن یه آماری بدی از دانشگاه های شمال
من رتبم شده 3579 معماری هستم
این دانشگاه علوم و فنون که گفتی متاسفانه واسه رشته ما پذیرش نداره
اما دانشگاه شمال - آمل رو زدم
پس اینطور که شما گفتی من دانشگاه صنعتی مازندران رو نزنم به جاش طبری رو بزنم ؟؟؟؟؟؟
دانشگاه روزبهان رو هم زدم
اما اول از همه شمال آمل رو زدم
به نظرت کار درستی کردم؟
تا حالا دانشگاه صنعتی رفتی؟ افتضاحه. سرد خونه بود اول L 0 L
با این رتبه به راحتی میتونی علوم و فنون قبول شی حیف که نداره رشته ی شمارو
بهترین کار رو کردی که دانشگاه شمال رو زدی.
من امروز رفتم .میخواستم تایم بگیرم چند دقیقه ایی میرسم(چون واسم خیلی مهمه ).با 100 کیلومتر در ساعت حدودا 40 دقیقه ایی رسیدم
سئوال هم کردم که گفت تا 4000-5000 میگیرن
اگر ماشین دارید که فکر نکنم از نظر مسافت زیاد وقتتون و حوصله تون گرفته شه.
شما واسعه خود بابل هستید؟
اگه مشکل دوری داری همین طبری رو بزن.ولی من که دوستان هستن تو همین دانشگاه میگن ما اگه این اپشن واسعه شمال رو داشتیم اصلا صبر نمیکردیم.از نظر سطح علمی ، خود دانشگاه ،بزرگی ، فضای سبز و ...
راستش من خودم دودل هستم که شمال رو بزنم ! 40 دقیقه راه.فردا بارون برف و .. اگه تاکسی یر نیاد ... البته فکر کنم دانشگاه خودش سرویس رفت و برگشت داره.ولی از بابل تا خود امل اگه تاکسی گیر نیاد چی؟ما اگه 8 کلاس داشته باشیم باید 7 از خونه حرکت کنیم.تو این ساعت تاکسی گیر میاد به نظرت؟ من دقیقا مطلع نیستم.من به این فکر میکنم کمی دودل میشم

MINOR
26-08-2010, 21:48
تا حالا دانشگاه صنعتی رفتی؟ افتضاحه. سرد خونه بود اول L 0 L
با این رتبه به راحتی میتونی علوم و فنون قبول شی حیف که نداره رشته ی شمارو
بهترین کار رو کردی که دانشگاه شمال رو زدی.
من امروز رفتم .میخواستم تایم بگیرم چند دقیقه ایی میرسم(چون واسم خیلی مهمه ).با 100 کیلومتر در ساعت حدودا 40 دقیقه ایی رسیدم
سئوال هم کردم که گفت تا 4000-5000 میگیرن
اگر ماشین دارید که فکر نکنم از نظر مسافت زیاد وقتتون و حوصله تون گرفته شه.
شما واسعه خود بابل هستید؟
اگه مشکل دوری داری همین طبری رو بزن.ولی من که دوستان هستن تو همین دانشگاه میگن ما اگه این اپشن واسعه شمال رو داشتیم اصلا صبر نمیکردیم.از نظر سطح علمی ، خود دانشگاه ،بزرگی ، فضای سبز و ...
راستش من خودم دودل هستم که شمال رو بزنم ! 40 دقیقه راه.فردا بارون برف و .. اگه تاکسی یر نیاد ... البته فکر کنم دانشگاه خودش سرویس رفت و برگشت داره.ولی از بابل تا خود امل اگه تاکسی گیر نیاد چی؟ما اگه 8 کلاس داشته باشیم باید 7 از خونه حرکت کنیم.تو این ساعت تاکسی گیر میاد به نظرت؟ من دقیقا مطلع نیستم.من به این فکر میکنم کمی دودل میشم
عزیزم من تهرانم
اگه قرار باشه بیام باید خونه بگیرم تو آمل
پس مشکل راه و مسیر ندارم
فقط مشکلم خود دانشگاه هست که چطوریاست
البته عکس هاشو دیدم :31:
خیلی حال کردم با محیطش
فقط یکم از لحاظ علمی مشکل داشتم که شما مشکل رو حل کردی

راستی شما هم معماری هستی ؟؟؟

man7tomani
26-08-2010, 21:59
عزیزم من تهرانم
اگه قرار باشه بیام باید خونه بگیرم تو آمل
پس مشکل راه و مسیر ندارم
فقط مشکلم خود دانشگاه هست که چطوریاست
البته عکس هاشو دیدم
خیلی حال کردم با محیطش
فقط یکم از لحاظ علمی مشکل داشتم که شما مشکل رو حل کردی

راستی شما هم معماری هستی ؟؟؟
من کامیپوتر نرم افزار هستم
آره محیطش واقعا قشنگه
پس خوش به حالت که این مشکل رو نداری.
آره از نظر علمی عالی هست و اینکه استاداش هم پوست میکنن(از یکی از دانشجوهای اونجا (فکر کنم معماری بود)سئوال کردم همچین حرفی زد:21:

MINOR
26-08-2010, 22:15
من کامیپوتر نرم افزار هستم
آره محیطش واقعا قشنگه
پس خوش به حالت که این مشکل رو نداری.
آره از نظر علمی عالی هست و اینکه استاداش هم پوست میکنن(از یکی از دانشجوهای اونجا (فکر کنم معماری بود)سئوال کردم همچین حرفی زد:21:
ای بابا :31::31:
این جوری گفتی نظرمو عوض کردی بازم
البته ما که تو دوره کاردانی پوستمون کنده شد
دیگه پوستی برامون نمونده :27:

داداش شما هم بزن آمل بیا با اونجا در خدمتت باشیم :31:

man7tomani
26-08-2010, 22:18
ای بابا :31::31:
این جوری گفتی نظرمو عوض کردی بازم
البته ما که تو دوره کاردانی پوستمون کنده شد
دیگه پوستی برامون نمونده :27:

داداش شما هم بزن آمل بیا با اونجا در خدمتت باشیم :31:

با هم خونه بگیریم؟
فکر بدی نیست:31: بیام ببینم واحد ها با روزها چیجوریه.اگه هر روز کلاس و بین کلاسی هم زمان باشه فکر بدی نیست!
حالا کی باید دفتر چه ی دوم رو تو سایت تکمیل کنیم؟
راستی اینو دیدی؟

MINOR
26-08-2010, 22:25
دفترچه دوم رو فکر کنم 6ام بشه پر کرد
آره دیدم اونو :31:
همونو دیدم که عاشقش شدم دیگه :31:

sk8ter
27-08-2010, 01:35
من تقریبا به هدفم رسیدم .... 1309 قدرت .... البته فکر میکردم درصدهام خیلی بهتر باشه .... اگه پارسال بود رتبم خیلی بدتر از این میشد .

ما که رفتیم واسه قدرت ... دعا کنید اینجا قبول بشم ( غیر انتفاعی نقش جهان اصفهان )

خسته نباشی.
نقش جهان خوبه؟؟؟؟؟؟
کلا از غیر انتفاعی های اصفهان خبر داری کدوم از اینا بهتره؟
مؤسسه غيرانتفاعي بنيان - شاهين شهراصفهان
مؤسسه غيرانتفاعي راغب اصفهاني
مؤسسه غيرانتفاعي صفاهان - اصفهان
مؤسسه غيرانتفاعي علوم وفناوري سپاهان
مؤسسه غيرانتفاعي نقش جهان – اصفهان

farshidshd
27-08-2010, 11:08
دستت درد نكنه. شنيدم كه مدركش زياد معتبر نيست؟!!!! البته تو ايران! هزينش چطوره؟ مثل دانشگاه ازاده؟

* دانشگاه مجازي در ايران

امروزه صدها دانشگاه معتبر در سراسر دنيا دروس و رشته‌هاي دانشگاهي خود را از طريق اينترنت ارائه مي‌كنند و تنوع رشته‌ها و دروس اراسه شده با اين روش بسيار زياد است.

دانشگاه مجازي در ايران صنعتي نوپا در تكنولوژي آموزشي و آموزش از راه دور است اما مراكز و مووسسات آموزشي به ويژه دانشگاهها در تلاش هستند تا هرچه سريعتر الگويي مناسب با ساختار آموزشي و فرهنگي كشور در زمينه آموزش الكترونيكي به منظور تاسيس دانشگاههاي مجازي ارايه كنند.

پايان دهه ‪ ۱۳۷۰‬آموزش مجازي در دستور كار دانشگاه تهران قرار گرفت و پروژه‌هايي تحت اين عنوان آغاز شد. سال ‪ ۱۳۸۰‬سايت آموزش مجازي دانشگاه تهران با ارايه ‪ ۹‬درس براي دانشجويان روزانه راه‌اندازي شد و از نيم سال اول تحصيلي همان سال بهره‌برداري از آن آغاز شد.
در همان سال وزارت علوم، تحقيقات و فناوري از تاسيس دانشگاه اينترنتي خبر داد كه تحت نظر وزارت، به صورت مووسسه غيرانتفاعي نوع اول در سراسر كشور خدمات آموزشي ارايه خواهد داد.
به دنبال آن تعدادي از دانشگاهها نيز اعلام كردند كه راه‌اندازي آموزش الكترونيكي را جزو برنامه‌هاي خود قرار داده و هم‌اكنون تعدادي از آنها دروسي را به صورت تك درس براي دانشجويان حضوري خود به صورت مجازي ارايه كرده‌اند.
در همين چارچوب برخي كارشناسان فناوري اطلاعات معتقدند بايد با پشتيباني فرهنگي و فرهنگ‌سازي، افراد را قبل از دانشجو شدن با فضاي دانشگاه مجازي آشنا كرد تا به دنبال پذيرش مسووليت در فرآيند آموزشي باشند لذا پشتيباني فرهنگي نيز در آموزش مجازي ضروري است تا از برخي آسيبها در اين زمينه پيشگيري شود.
يك كارشناس ارشد فناوري اطلاعات در اين‌باره به ايرنا گفت: در كشور ما به هر نوع تكنولوژي كه تازه وارد كشور مي‌شود به عنوان يك تجارت و راهي براي كسب درآمد مالي نگاه مي‌شود كه اين موضوع در خصوص دانشگاه مجازي نيز صدق مي‌كند.
مهندس علي بيدخاني افزود: در دانشگاههاي مجازي داخل كشور به جاي اينكه هزينه‌هاي آموزشي به دليل عدم حضور استاد، دانشجو، امكانات رفاهي و غيره كم شود، زيادتر نيز شده است.
وي گفت: مسوولان علاقه‌مند به استفاده از خدمات الكترونيك هستند لذا آنها بايد مزاياي خدمات الكترونيك را براي مردم ملموس نمايند.
او با اشاره به اينكه در ايران روش سنتي بهتر از روش مدرن(آموزش مجازي) است افزود: روش سنتي با توجه به هزينه‌هاي انجام شده، استقبال‌كننده بيشتري دارد زيرا هزينه دانشگاه مجازي در كشور بسيار بالا است.
دانشجوي كارشناسي يكي از دانشگاههاي مجازي در كشور نيز گفت: هزينه تحصيل در اين دانشگاه بسيار بالا است و آنها مدعي هستند كه بالا بودن هزينه به خاطر كپي برداري از طرح يك دانشگاه مجازي در دانشگاهي آمريكايي است.
قاسم قلي‌زاده افزود: ترم قبل كه ترم نخست من بود ‪ ۹‬واحد درسي را داشتم معادل ‪ ۴۴۰‬هزار تومان وجه نقد به حساب دانشگاه واريز نمودم.
وي گفت: هم‌اكنون بعضي از دروس به صورت صوتي و ويديويي است اما رضايت چنداني از آن ندارم.
او ادامه داد: با وجود پهناي باند اينترنت يك مگابايتي كه در اختيار دارم بعضي مواقع حتي در گرفتن صدا نيز از طرف استاد در آموزش مجازي دچار مشكل مي‌شوم.
وي اصلي اين مشكلات را نبود زيرساختهاي مناسب براي دانشگاه مجازي دانست.
رييس دانشكده فني شهيد منتظري مشهد نيز گفت: بحث آموزش مجازي در دانشگاهها بايد سرلوحه پيشرفت فناوري اطلاعات در محيط دانشگاهي شود تا بدين گونه به كاربردي بودن و استفاده از تكنولوژي در جامعه اهميت داده شود.
مهندس سيدحسين علوي بيان كرد: حداقل در رشته رايانه مي‌توانيم با استفاده از اسلايدهاي پاورپوينت به بحث آموزشي دانشجويان كمك كنيم.
وي گفت: هم‌اكنون هيچ رشته‌اي بدون استفاده از رايانه و ابزارهاي جانبي آن زنده نيست لذا تمام دانشجويان بايد استفاده مفيد را از اين ابزار ياد بگيرند.
او افزود: هم‌اكنون از رايانه در بازار و مراكز مختلف به عنوان يك ابزار توليد علم استفاده نمي‌شود بلكه به عنوان ابزاري كاربردي استفاده مي‌شود.

فکر کنم به جوابت برسی

موفق باشی

davood.2008
27-08-2010, 12:22
سلام دوستان
خوبین:31:
میدونین بعد از انتخاب رشته چه زمانی نتایج نهایی رو اعلام میکنن فقط نگین نیمه دوم شهریور چون این محدوده 15 روزه یکم دقیق تر باشه بهتره
خیلی واجبه !!!:41:

mehdi-ch
27-08-2010, 15:13
سلام دوستان من در رشته نقشه برداری کنکور دادم و رتبم شده 464
رتبه مجاز 1800 هست
دوستانی که نقشه برداری می خونن میتونن بگن بهترین موسسه غیر انتفاعی که میتونم قبول بشم چی و کجا هس ؟
1. توسعه و آبادانی همدان
2. دارلفنون قزوین
3. لامعی گرگان
4. روزبهان ساری
دانش پژوهان اصفهان
نجف آباد اسفهان

دوستانی که در رشته های دیگه هستن لطفاً اگه شناختی از این دانشگاه ها دارن شرح بدن
بسیار بسیار ممنون میشم ( 7-8 روز دیگه انتخاب رشته هس - لطفاًَ کمکم کنید )

Elham_saber
27-08-2010, 16:06
خسته نباشی.
نقش جهان خوبه؟؟؟؟؟؟
کلا از غیر انتفاعی های اصفهان خبر داری کدوم از اینا بهتره؟
مؤسسه غيرانتفاعي بنيان - شاهين شهراصفهان
مؤسسه غيرانتفاعي راغب اصفهاني
مؤسسه غيرانتفاعي صفاهان - اصفهان
مؤسسه غيرانتفاعي علوم وفناوري سپاهان
مؤسسه غيرانتفاعي نقش جهان – اصفهان

اینجا معرفی شدن

Snow_Girl
27-08-2010, 17:36
رشته ی گرافیک

رتبه 6538 با سهمیه
بدون سهمیه 6569
آخرین رتبه ی مجاز در سهمیه 9948 :21:

sk8ter
27-08-2010, 17:44
[QUOTE=Elham_saber;5328976]اینجا معرفی شدن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QU

قبلا اینجا رو دیده بودم ولی کامل توجیه نشدم کسی دیگه خبر نداره؟؟؟

در ضمن کسی میدونه هر کدوم از این ها تا چه رتبه ای از الکترونیک و مخابرات رو گرفتن؟؟؟؟

milad-p30world
27-08-2010, 21:03
میشه به این سوالهای منم جواب بدین نمیدونستم از کجا بپرسم تا فروم خودمون رو پیدا کردم:
از نظر اعتبار مدرک برای شغل پیدا کردن موسسه غیر انتفاعی چقدر با دانشگاه آزاد فرق میکنن
رشته من برق و تو گرایش قدرت رتبه ام 867 شده و آخرین رتبه مجاز 30000 و خورده ای شده :
میتونم روی دو تا انتخاب شبانه و روزانه قدرت که تهران هستن حساب کنم.
برام مهم نیست که از خونه دور باشم ولی فضا و امکانات و سطح علمی دانشگاه ها برام خیلی مهمه توی گرایش قدرت موسسه غیر انتفاعی خوبی هست که انتخاب کنم
وضعیت دانشگاه آمل به چه صورته امکاناتش (کارگاه و استاد و کلاس) در حد یه دانشگاه هست؟میتونم با این رتبه انتخابش کنم؟

farshidshd
28-08-2010, 12:52
میشه به این سوالهای منم جواب بدین نمیدونستم از کجا بپرسم تا فروم خودمون رو پیدا کردم:
از نظر اعتبار مدرک برای شغل پیدا کردن موسسه غیر انتفاعی چقدر با دانشگاه آزاد فرق میکنن
رشته من برق و تو گرایش قدرت رتبه ام 867 شده و آخرین رتبه مجاز 30000 و خورده ای شده :
برام مهم نیست که از خونه دور باشم ولی فضا و امکانات و سطح علمی دانشگاه ها برام خیلی مهمه توی گرایش قدرت موسسه غیر انتفاعی خوبی هست که انتخاب کنم
وضعیت دانشگاه آمل به چه صورته امکاناتش (کارگاه و استاد و کلاس) در حد یه دانشگاه هست؟میتونم با این رتبه انتخابش کنم؟

فرقی ندارن با هم حتی شاید غیر انتفاعی چون زیر مجموعه دولتیه بهتر باشه

اگه منظورت غیر انتفاعی آمل هست ، که میگم نیا. وضعیت افتضاحه...

اما غیر انتفاعی شمال عالیه.

موفق باشی

aftab_azad20
28-08-2010, 13:10
دانشگاه آزاد هیچ فرقی با دولتی نداره آخه تو کدوم استخدامی نوشته آزاد بودی یا دولتی

man7tomani
28-08-2010, 13:11
انروز مگه نباید دفترچه ی دوم رو تکمیل میکردیم؟ هنوز تو سایت قرار نگرفت؟

Maggy_P
28-08-2010, 13:25
انروز مگه نباید دفترچه ی دوم رو تکمیل میکردیم؟ هنوز تو سایت قرار نگرفت؟
نه از فردا انتخاب رشته شروع میشه

rasoul2005
28-08-2010, 14:26
دانشگاه آزاد هیچ فرقی با دولتی نداره آخه تو کدوم استخدامی نوشته آزاد بودی یا دولتی
چرا تو بعضی جاها نوشته و فرق میزارن بین ازاد و دولتی

موفق باشید

MOHAMMAD2010
28-08-2010, 14:53

خیلی از دانشگاه آزاد ها از نظر سطح علمی از غیر انتفاعی ها بهتر هستن !

milad-p30world
28-08-2010, 16:29
[QUOTE=farshidshd;5332202
اما غیر انتفاعی شمال عالیه.
[/QUOTE]
نه منظورم همون دانشگاه غیر انتفاعی شمال بود . شرمنده یه چند تا سوال دیگه:
کارگاه های رشته برق قدرت رو داره یا برای کارگاه به دانشگاه دیگه باید مراجعه کرد؟(برا این میپرسم چون تو دفترچه گرایش قدرت رو داره ولی تو خود سایت این دانشگاه فقط گرایش الکترونیک درج کرده)
یعنی اعتبار و امکاناتش بیشتر از دانشگاه آزاده؟
من با رتبه 867 اونجا قبول میشم(آخرین رتبه مجاز حدود 30000 )؟
از نظر خوابگاه یا خونه چطوره دور از دانشگاهن یا نزدیک و سرویس ایاب و ذهاب داره؟
شهریه هاش مثل بقیه موسسه های غیر انتفاعی؟
دیگه کدوم موسسه ها رو انتخاب کنم برای قدرت؟

شرمنده میدونم خیلی سوال شد ولی جوابشون برام خیلی مهمه

hamid625
28-08-2010, 19:00
سلام
دوستان راستش من كارداني معماري دارم.ميخوام امسال براي كنكوركارداني به كارشناسي معماري شركت كنم10سالي هم ميشه كه كارداني روگرفتم.وخوب 3تاواحددانشگاهي روميتونم انتخاب كنم(طبق دفترچه دوره گذشته)ميخوام ببينم كه باچنددرصددروس عمومي واختصاصي ميتونم تهران جنوب ياواحدقيامدشت يانزديكترين محل به تهران قبول شم.اگه ميشه يكمي هم درموردترازنمرات كه چگونه محاسبه ميشن واسم توضيح بديد.اخه خيلي وقته كه كنكورامتحان ندادم.ممنونم.اگه ادرسي يافرومي كه به اين موضوعات دررشته خودم توضيحاتي يدن معرفي كنيد.ممنون ميشم.مرسي

MINOR
29-08-2010, 01:51
سلام
دوستان راستش من كارداني معماري دارم.ميخوام امسال براي كنكوركارداني به كارشناسي معماري شركت كنم10سالي هم ميشه كه كارداني روگرفتم.وخوب 3تاواحددانشگاهي روميتونم انتخاب كنم(طبق دفترچه دوره گذشته)ميخوام ببينم كه باچنددرصددروس عمومي واختصاصي ميتونم تهران جنوب ياواحدقيامدشت يانزديكترين محل به تهران قبول شم.اگه ميشه يكمي هم درموردترازنمرات كه چگونه محاسبه ميشن واسم توضيح بديد.اخه خيلي وقته كه كنكورامتحان ندادم.ممنونم.اگه ادرسي يافرومي كه به اين موضوعات دررشته خودم توضيحاتي يدن معرفي كنيد.ممنون ميشم.مرسي
زیاد نمیدونم
ولی فکر کنم واسه تهران جنوب تراز بالای 7600 میخاد
واسه رودهن بالای 7000
واسه پاکدشت هم بالا ی 6000

ninjavb
29-08-2010, 10:22
با سلام
دوستان طبق خبری که تو این سایت اومده جهاد دانشگاهی اصفهان دانشجو میگیره ولی سایت سازمان سنجش که چیزی اعلام نکرده !

به نظر شما باید چی کار باید کرد؟

AKBAR132
29-08-2010, 16:42
یه سری اطلاعات خوب برای انتخاب رشته تو سایت کارشناسی هست مثل موسسات غیر انتفاعی و آخرین رتبه قبولی در سال گذشته و غیره

man7tomani
29-08-2010, 23:13
انتخاب محل دانشگاه کردیم تموم شده.
ولی جایی ندیدم که بگه گرایش 1 یا گرایش 2 !
گرایش هنگام انتخاب دانشگاه معلوم میشه؟؟؟
مثلا همه دانشگاه ها رو از نرم افزار کامیپوتر زدم.این خودش یعنی گرایش 1؟ جایی نباید ست میکردیم درسته؟

farshidshd
29-08-2010, 23:52
نه منظورم همون دانشگاه غیر انتفاعی شمال بود . شرمنده یه چند تا سوال دیگه:
کارگاه های رشته برق قدرت رو داره یا برای کارگاه به دانشگاه دیگه باید مراجعه کرد؟(برا این میپرسم چون تو دفترچه گرایش قدرت رو داره ولی تو خود سایت این دانشگاه فقط گرایش الکترونیک درج کرده)
یعنی اعتبار و امکاناتش بیشتر از دانشگاه آزاده؟
من با رتبه 867 اونجا قبول میشم(آخرین رتبه مجاز حدود 30000 )؟
از نظر خوابگاه یا خونه چطوره دور از دانشگاهن یا نزدیک و سرویس ایاب و ذهاب داره؟
شهریه هاش مثل بقیه موسسه های غیر انتفاعی؟
دیگه کدوم موسسه ها رو انتخاب کنم برای قدرت؟

شرمنده میدونم خیلی سوال شد ولی جوابشون برام خیلی مهمه

بله داره.البته توی یه موسسه دیگه هم کلاساش برگزار میشه که توی شهر هست.

اعتبارش که نمیتونم بگم بهتر از دانشگاه آزاد هست ولی امکاناتش بله. تقریبا بهتره ( البته به دانشگاه آزاد آمل نمیرسه ) .
میتونی با این رتبه اینجا قبول بشی.شهریه ها هم مثل بقیه هست.
انتخاب جاهای دیگه هم به خودت بستگی د اره

.

ar.behnam
30-08-2010, 00:11
بچه ها سلام من توی معماری رتبم 573 شده
به نظرتون شبانه ها رو بزنم یا همون دانش پژوهان توی شهر خودم رو بزنم ؟

farshidshd
30-08-2010, 00:23
بچه ها سلام من توی معماری رتبم 573 شده
به نظرتون شبانه ها رو بزنم یا همون دانش پژوهان توی شهر خودم رو بزنم ؟

شبانه سخته قبول شی. غیر انتفاعی راحتتر میتونی قبول بشی.

اولویتت رو بزار روی غیر انتفاعی ها

mina881
30-08-2010, 00:29
salam dostan

mina881
30-08-2010, 00:33
میبخشید من کنکور کاردانی به کارشناسی رو مرحله اولشو قبول شدم میخواستم ببینم کسی از تراز بندی شهرها اطلاعی داره که کمکم کنه تا بتونم انتخاب شهر کنم؟ وقت زیادی ندارم لطفا راهنماییم کنین . ممنونم و التماس دعا

manutd2009
30-08-2010, 02:37
سلام دوستان من رتبم شده 25220 ( گروه برق) تا 31 خورده ای مجازند
می خواستم بدونم غیرانتفاعی قبول می شم اصفهان