PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16

zeroandone
30-09-2009, 02:04
لطفا جواب منو یکی بده خیلی ضروریه چون میخوام ثبت نام کنم ممکنه فرصتو از دست بدم

mshiraz.2009
30-09-2009, 09:55
با سلام.

کسی می دونه کنکور کاردانی به کارشناسی چه موقع از سال ثبت نام می کنند؟
کنور کاردانی به کارشناسی پیوسته با ناپیوسته فرق می کنه؟

Mohamma:D
30-09-2009, 10:32
با سلام.

کسی می دونه کنکور کاردانی به کارشناسی چه موقع از سال ثبت نام می کنند؟

امسال اگه اشتب نكنم 23 فروردين ثبت نام بود و 31 تير هم امتحانش بود

بله فرق فوكوله

Hamid110
30-09-2009, 15:39
سلام . .

فرق میکنه . . و فرقش اینه که در کارشناسی پیوسته فرد از دیپلم توی کنکور سراسری کارشناسی قبول میشه . . اما کارشناسی ناپیوسته برای کسایی هستش که فوق دیپلم رو اول گرفتند و حالا می خواهند ادامه تحصیل بدند . .

موفق باشید .

farid55
30-09-2009, 15:51
بارها و بار ها در پست های مختلف گفته شده

آذر یا دی ماه ثبت نام هساپت و اواخر بهمن یا اوایل اسفند امتحانش

پارسال ناپیوسته آزاد،دفترچش تو اواخر مهر یا اوایل آبان بود که اومد.امتحان هم هفته آخر آذر ماه بود(29 یا 30 آذر):19::11:

mm00
30-09-2009, 17:06
سلام به همگی اگر زحمتی نیست میخواستم زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی و پیام نور رو هم بگید و اینکه ایا من که فوق دیپلم از غیرانتفاعی میگیرم میتونم در علمی کاربردی هم کنکور بدم؟!
ممنون میشم بگید در چه تاریخی دفترچه ها میاد
ممنون :10:
و سوال دیگه اینکه من ورودی نیمه اول 87 هستم به نظر شما 4 ترمه تموم کنم بهتره یا 5 ترم! از نظر سربازی میگم میخوام بدونم 2 بار کاردانی به کارشناسی شرکت کنم
هنوز من جواب این سوالم رو نگرفتم با توجه به مدت کاردانی که 3 سال هست در صورت تموم کردن در 4 ترم میتونیم از معرفی به استاد استفاده کنیم تا در صورت مردود شدن در ازمون کاردانی به کارشناسی هنوز دانشجو باشیم و از 1 سال باقی مونده استفاده کنیم ؟! یعنی از 3 سال مهلت کاردانی نهایت استفاده رو بکنم..
کسی این کارو انجام داده؟!

tohidkh
30-09-2009, 20:55
سلام.

به نظرتون تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ای که این اواخر جوابش امد کی میاد؟!

ممنون

sajad
30-09-2009, 23:35
كارداني به كارشناسي نداره

Mohamma:D
01-10-2009, 12:15
سلام.

به نظرتون تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ای که این اواخر جوابش امد کی میاد؟!

ممنون

كارداني به كارشناسي نداره

كي گفته نداره؟
داره خوبشم داره. پارسال يكي از دوستام تو تكميل ظرفيت قبول شد. البته مث آزاد نيس كه خودشون شركت بدن . بايد ثبت نام كني. كه فك كنم اين حدودا بياد .

rasoul2005
01-10-2009, 15:31
اره پارسال تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی دولتی بود امسالم باید باشد

موفق باشید

tohidkh
03-10-2009, 09:17
سلام.

بدون شرح؛

عکسش رو گرفتم خودتون ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان اینایی که گفته یعنی چی؟!؟!؟!؟!؟ :31::13:

یکی ترجمه کنه لطفا :19:

ممنون :11:

سپیده1123
03-10-2009, 15:09
سلام من یه تازه واردم و دارم برای کنکور آزاد آماده می شم اگه خدا قبول کنه !!!!!!!!!!!!!
خیلی سال کاردانی ام رو گرفتم و کارمندهم هستم دنبال یه دوست می گردم تا با هم پیش بریم فکر می کنم اینطوری منه تنبل انگیزه پیدا میکنم

سپیده1123
04-10-2009, 10:02
سلام از دوست خوبی که برام پیام گذاشته بود و به من امید داده بود ممنونم .

ولی بچه ها شروع خیلی سخته می دونید تازه می فهم که مادرم وقتی می گفت پشتت باد بخوره دیگه نمی تونی ادامه بدی یعنی چی !!!!!!!!!!!!!!!!!

mm00
05-10-2009, 12:52
سلام اغاز ثبت نام کنکور ازاد sms دادند!

sinaminooi
06-10-2009, 00:17
دوستان ثبت نام کاردانی به کارشناسی آزاد از چهارشنبه 15 مهر ساعت 8 صبح شروع میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کسی خبر جدیدی پیدا کرد بگه لطفا.

farid55
07-10-2009, 12:06
امروز چهارشنبه،پانزدهم مهرماه.آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 88...
لینک دانلود دفترچه:

پوول
08-10-2009, 11:29
دوستان كسي خبر از تراز هاي قبولي جاهاي مختلفش نداره مصلا كرج بخواي قبول شي چه ترازي مي خواد؟
يه همچين چيزي ليستي داشته باشه؟!

farid55
08-10-2009, 11:58
اتفاقا منم خیلی دنبالشم.تا اونجایی که من پرسیدم،ترازها نزد سازمان مرکزی نگهداری میشه.که به دست اورودشون کار ساده ایی نیست.مگه با پارتی....

9vin
08-10-2009, 12:09
سلام .....:40:
من دانشگاه آزاد شبستر مهندسی برق درومدم چون دور بود نمیرم...
دفترچه گرفتم میخوام باز امتحان بدم ! :10:

farid55
08-10-2009, 12:31
سلام .....:40:
من دانشگاه آزاد شبستر مهندسی برق درومدم چون دور بود نمیرم...
دفترچه گرفتم میخوام باز امتحان بدم ! :10:
من خودم عقیدم اینه که : دو فاکتوره که دانشجو رو به درس خوندن ترغیب میکنه و کمک میکنه که سریع تر داستان دانشجو بودنشو((ملغا)):27: کنه...اول رشتش.یعنی اینکه حاضره به خاطر علاقه ایی که به رشتش داره حاضره هر جایی؟؟!!؟؟ بره و زندگی کنه.دوم شهره.:یعنی حتی اگه رشته اش هم ارضاش نکنه و زیاد خوشش هم نیاد،ولی همین که مثلا شهر خودش یا نهایتا یکی دوتا شهر پایین بالای محل سکونتش هم باشه همین رضایت بخشه...
انصافا خونه دانشجویی سرطانیه که فقط بچه هایی که تجربشو دارن میدونن من چی میگم:2::5:

farzad.sharifi
09-10-2009, 20:59
سلام به همه
دوستان همانطور که می دانید عنوان بعضی از رشته ها به مهندسی تکنولوژی تبدیل شده.
من خودم مهندسی تکنولوژی الکترونیک تهران جنوب می خونم کاردانی ناپیوسته بودم(یعنی پیش دانشگاهی رفتم) در مورد رشته های تکنولوژی بابد بدونید که تقریبا چیزی تو مایه های علمی کاربردیه یا شایدم میشه گفت دقیقا خود علمی کاربردیه یعنی چندین درس تخصصی که دانشجویان کارشناسی پیوسته می گذرانند رو دیگه به ما نمی دهند از جمله ی این درس ها برای رشته الکترونیک و .. می توان به ریاضی مهندسی ، تجزیه و تحلیل سیستم ها ، فیزیک الکترونیک،الکترونیک3،اقتص د مهندسی و یکی دو درس دیگه .یعنی با این اوصاف چیزه زیادی تو دانشگاه یاد نمیگیریم.ولی با پا فشاری که بچه تو دانشگاه کردند این دروس با عنوان جبرانی به همون میدن و مشکلی تا حدی مرتفع شد ولی اکثر دانشگاه ها هنوز همینه . دلیلشون به خاطر این کار به احتمال زیاد به خاطر ادغام دو دسته دانشجو یکی با مدرک کاردانی پیوسته و دسته دیگر دانشجویانی با مدرک کاردانی ناپیوسته است من خودم به هیچ وجه از طرف دسته اول قضاوت نمی کنم ولی شک نکنید که به دسته دوم ظلم بزرگی شده .( آخه جالبی تو اینه که تراز ها رفته بالا ولی کیفیت اومده پایین)
شاید با پیگیریه شما قبل از ورود به این مقطع و ما و در خواست برای حذف نام تکنولوژی و برگشت به همان روش قبل ، بتوانیم سطح علمی رشته های تکنولوژی را مانند قبل ارتقا دهیم.و این تعارض رو از بین ببریم .
سوالی باشه در خدمتم

rasoul2005
09-10-2009, 22:19
سلام به همه
من خودم مهندسی تکنولوژی الکترونیک تهران جنوب می خونم کاردانی ناپیوسته بودم(یعنی پیش دانشگاهی رفتم) در مورد رشته های تکنولوژی بابد بدونید که تقریبا چیزی تو مایه های علمی کاربردیه یا شایدم میشه گفت دقیقا خود علمی کاربردیه یعنی چندین درس تخصصی که دانشجویان کارشناسی پیوسته می گذرانند رو دیگه به ما نمی دهند از جمله ی این درس ها برای رشته الکترونیک و .. می توان به ریاضی مهندسی ، تجزیه و تحلیل سیستم ها ، فیزیک الکترونیک،الکترونیک3،اقتص د مهندسی و یکی دو درس دیگه .یعنی با این اوصاف چیزه زیادی تو دانشگاه یاد نمیگیریم. اگه کسی بود و به من قبل از ثبت نام کنکور آزاد می گفت شاید میرفتم گرایش قدرت امتحان می دادم که دیگه اسمه تکنولوژی رو هم یدک نمیکشه ،البته الانش خیلی هم ناراضی نیستم
چون با پا فشاری که بچه تو دانشگاه کردند این دروس با عنوان جبرانی به همون میدن و مشکلی تا حدی مرتفع شد ولی اکثر دانشگاه ها هنوز همینه . دلیلشون به خاطر این کار به احتمال زیاد به خاطر ادغام دو دسته دانشجو یکی با مدرک کاردانی پیوسته و دسته دیگر دانشجویانی با مدرک کاردانی ناپیوسته است من خودم به هیچ وجه از طرف دسته اول قضاوت نمی کنم ولی شک نکنید که به دسته دوم ظلم بزرگی شده .( آخه جالبی تو اینه که تراز ها رفته بالا ولی کیفیت اومده پایین)
شاید با پیگیریه شما قبل از ورود به این مقطع و ما و در خواست برای حذف نام تکنولوژی و برگشت به همان روش قبل ، بتوانیم سطح علمی رشته های تکنولوژی را مانند قبل ارتقا دهیم.و این تعارض رو از بین ببریم .
سوالی باشه در خدمتم

من خودم کاردانی الکترونیک دارم الان که دفترچه ازادو خوندم تموم رشته هاش به مهندسی تکنولوژی تبدیل شده هم قدرت و هم الکترونیک و .. اونوقت برا استخدام مثلا منی که مهندسی تکنولوژی قدرت دارم با کسی که مهندسی قدرت دارد فرق هست؟
در ضمن کنکور کارشناسی ناپیوسته دولتی هم تمام رشته های مهندسیش به مهندسی تکنولوژی تبدیل شده
پس چه ازاد و چه دولتی تمام رشته های مهندسیش به مهندسی تکنولوژی تبدیل شده

موفق باشید
موفق باشید

farzad.sharifi
09-10-2009, 22:31
سلام
والا هنوز تکنولوژی ها به مرحله استخدام نرسیدن که بشه نظری داد
من الان دفترچه امسال رو دیدم خیلی فرق داشته ، رشته های کنترل و انتقال توزیع و قدرت مکانیک و عمران بعضی رشته های دیگه تا اونجا که یادمه تکنولوژی نبود .
شاید به خاطر همین اعتراض ها که تبعیض قائل شده بودن کلا همه ی رشته هارو تکنویوژی کردن که صدای کسی در نیاد. معلوم نیست کی نشسته اونجا از این تصمیم های صلیقه ای میگیره
ممنون

rasoul2005
09-10-2009, 23:27
سلام
والا هنوز تکنولوژی ها به مرحله استخدام نرسیدن که بشه نظری داد
من الان دفترچه امسال رو دیدم خیلی فرق داشته ، رشته های کنترل و انتقال توزیع و قدرت مکانیک و عمران بعضی رشته های دیگه تا اونجا که یادمه تکنولوژی نبود .
شاید به خاطر همین اعتراض ها که تبعیض قائل شده بودن کلا همه ی رشته هارو تکنویوژی کردن که صدای کسی در نیاد. معلوم نیست کی نشسته اونجا از این تصمیم های صلیقه ای میگیره
ممنون

همشون تکنولوژی شدند
راستی دوستان قیمت کارت اعتباری دانشگاه ازاد چنده و تا کی وقت دارد؟

موفق باشید

mpirayesh
09-10-2009, 23:35
سلام به همه
من خودم مهندسی تکنولوژی الکترونیک تهران جنوب می خونم کاردانی ناپیوسته بودم(یعنی پیش دانشگاهی رفتم) در مورد رشته های تکنولوژی بابد بدونید که تقریبا چیزی تو مایه های علمی کاربردیه یا شایدم میشه گفت دقیقا خود علمی کاربردیه یعنی چندین درس تخصصی که دانشجویان کارشناسی پیوسته می گذرانند رو دیگه به ما نمی دهند از جمله ی این درس ها برای رشته الکترونیک و .. می توان به ریاضی مهندسی ، تجزیه و تحلیل سیستم ها ، فیزیک الکترونیک،الکترونیک3،اقتص د مهندسی و یکی دو درس دیگه .یعنی با این اوصاف چیزه زیادی تو دانشگاه یاد نمیگیریم. اگه کسی بود و به من قبل از ثبت نام کنکور آزاد می گفت شاید میرفتم گرایش قدرت امتحان می دادم که دیگه اسمه تکنولوژی رو هم یدک نمیکشه ،البته الانش خیلی هم ناراضی نیستم
چون با پا فشاری که بچه تو دانشگاه کردند این دروس با عنوان جبرانی به همون میدن و مشکلی تا حدی مرتفع شد ولی اکثر دانشگاه ها هنوز همینه . دلیلشون به خاطر این کار به احتمال زیاد به خاطر ادغام دو دسته دانشجو یکی با مدرک کاردانی پیوسته و دسته دیگر دانشجویانی با مدرک کاردانی ناپیوسته است من خودم به هیچ وجه از طرف دسته اول قضاوت نمی کنم ولی شک نکنید که به دسته دوم ظلم بزرگی شده .( آخه جالبی تو اینه که تراز ها رفته بالا ولی کیفیت اومده پایین)
سوالی باشه در خدمتم
============
دوستان من در آزاد مشهد کاردانی ناپیوسته عمران میخونم
یعنی اگر کاردانی به کارشناسی عمران شرکت کنم مدرکم تحت چه عنوانیست
مهندسی عمران یا کارشناسی عمران یا مهندسی تکنولوژی عمران
میشه بیشتر توضیح بدین

tohidkh
09-10-2009, 23:41
سلام.
این کارنامه نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی اومد...
پذیرش در بعضی رشته ها واقعا حیرت انگیزه ببینید:

موفق باشید :11:

mohammadirani
10-10-2009, 00:38
سلام به همه
سوالی باشه در خدمتم

این جوری که یه خورده بد شدش

گرچه فرقی هم نداره برای رفتن به سر کار

چون دانشگاه ازاده کلا پارتی مهمه نه مدرک و نوع مدرک
پس ناراحت نباشید

farzad.sharifi
10-10-2009, 07:38
============
دوستان من در آزاد مشهد کاردانی ناپیوسته عمران میخونم
یعنی اگر کاردانی به کارشناسی عمران شرکت کنم مدرکم تحت چه عنوانیست
مهندسی عمران یا کارشناسی عمران یا مهندسی تکنولوژی عمران
میشه بیشتر توضیح بدین

از کاردانی به کارشناسی مدرک شما میشه مهندسی تکنولوژی عمران دیگه فرقی نداره کاردانی ناپیوسته بودید یا کاردانی پیوسته، ولی اونایی که بصورت مستقیم(یعنی کنکوری که بعد از پیش دانشگاهی میدهیم) کارشناسی پیوسته قبول میشن مدرکشون دیگه تکنولوژی نداره.(یعنی فقط کارشناسی ناپیوسته جدیدا اسم تکنولوژی رو جلوی رشته هاش داره)
از دو سالی میشه که این اتفاق افتاده البته سال اول این طرح بعضی از رشته ها تکنولوژی بود و امسال انگار همه ی رشته ها شدن تکنولوژی ،قبلن نوع مدرک و نوع واحد های کارشناسی پیوسته با کارشناسی ناپیوسته مثل هم بود ولی یکدفعه ...!
تقریبا میشه گفت واحد هایی که پاس می کنیم مثل علمی کاربردیه .
فرق مهندسی با مهندسی تکنولوژی رو هم تو پست بالا بیشترتوضیح دادم.
ولی اینو مطمئن باشید آنهایی که کارشناسی ناپیوسته هستن به مراتب با سواددتر از کارشناسی پیوسته هستن ولی امروزه سعی دارن تو سرمون بزنند
موفق باشید

mpirayesh
10-10-2009, 11:57
از کاردانی به کارشناسی مدرک شما میشه مهندسی تکنولوژی عمران دیگه فرقی نداره کاردانی ناپیوسته بودید یا کاردانی پیوسته، ولی اونایی که بصورت مستقیم(یعنی کنکوری که بعد از پیش دانشگاهی میدهیم) کارشناسی پیوسته قبول میشن مدرکشون دیگه تکنولوژی نداره.(یعنی فقط کارشناسی ناپیوسته جدیدا اسم تکنولوژی رو جلوی رشته هاش داره)
از دو سالی میشه که این اتفاق افتاده البته سال اول این طرح بعضی از رشته ها تکنولوژی بود و امسال انگار همه ی رشته ها شدن تکنولوژی ،قبلن نوع مدرک و نوع واحد های کارشناسی پیوسته با کارشناسی ناپیوسته مثل هم بود ولی یکدفعه ...!
تقریبا میشه گفت واحد هایی که پاس می کنیم مثل علمی کاربردیه .
فرق مهندسی با مهندسی تکنولوژی رو هم تو پست بالا بیشترتوضیح دادم.
ولی اینو مطمئن باشید آنهایی که کارشناسی ناپیوسته هستن به مراتب با سواددتر از کارشناسی پیوسته هستن ولی امروزه سعی دارن تو سرمون بزنند
موفق باشید
==================
من یه چیزی در این باره شنیدم که کسانی که کاردانی به کارشناسی میخونن برای اینکه مدرکشون هم سطح مهندسی بشه (البته در مورد رشته عمران -از بقیه رشته ها اطلاع ندارم)
بعد از اتمام تحصیل باید در سازمان نظام مهندسی چند درس پاس کنند

حالا میخواستم بدونم شما در این باره اطلاعی ندارید

MINOR
10-10-2009, 12:03
دوستان كسي خبر از تراز هاي قبولي جاهاي مختلفش نداره مصلا كرج بخواي قبول شي چه ترازي مي خواد؟
يه همچين چيزي ليستي داشته باشه؟!

دوستان اگه کسی چیزی میدونه در این مورد کمک کنه
منم خیلی به این تراز ها نیاز دارم:44:

ممنون

mohammadirani
10-10-2009, 14:16
==================
من یه چیزی در این باره شنیدم که کسانی که کاردانی به کارشناسی میخونن برای اینکه مدرکشون هم سطح مهندسی بشه (البته در مورد رشته عمران -از بقیه رشته ها اطلاع ندارم)
بعد از اتمام تحصیل باید در سازمان نظام مهندسی چند درس پاس کنند

حالا میخواستم بدونم شما در این باره اطلاعی ندارید

منم عمرانم البته شاخه نقشه برداری

اگه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم.راستی منبعت معتبره؟

بعد یه چیز دیگه
اون طرحی که وزارت علوم برای مدرک دوم گذاشته چیه؟
کسی که لیسانس یک رشته ای را داشته باشه میتونه رشته دومی رو که بهش نزدیکه بدون کنکور و تو 2 سال لیسانس بگیره؟

ahriman323
10-10-2009, 15:10
قیمت کارت اعتباری دانشگاه ازاد چنده و تا کی وقت دارد؟

mohammadirani
10-10-2009, 19:13
خوب پرسیدم.برای عمران
مثل اینکه باید 12.13 واحد بگذرونیم تا مدرکمون بشه مهندسی اصلی

حالا اینکه کجا بگذرونیم مهمه

امیدوارم دانشگاه خودمون راه بیاد

در غیر اون صورت به نظرتون باید چی کار کرد؟
خود نظام مهندسی میزاره اون واحد ها رو بگذرونیم

amin khan
10-10-2009, 22:53
سلام
دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد اومده؟
تا کی مهلت ثبت نام داریم ؟
آزمون کی برگزار میشه؟

mohammadirani
11-10-2009, 02:53
سلام
دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد اومده؟
تا کی مهلت ثبت نام داریم ؟
آزمون کی برگزار میشه؟

اره اومده
13 اذر امتحانشه

فعلا هم وقت هست برای ثبت نام.فکر کنم تا اخر هفته

Masoud3d
11-10-2009, 13:44
سلام
سوالی داشتم. می خواستم بدونم چه دانشگاه هایی کارشناسی پیوسته (منظورم کاردانی به کارشناسی است) دارند؟ آیا همه دانشگاه هایی که کارشناسی ناپیوسته دارند پیوسته هم دارند؟ اگر نه چند دانشگاه معروف که کارشناسی پیوسته دارند رو نام ببرید.

rahmannet
11-10-2009, 21:25
این جوری که یه خورده بد شدش

گرچه فرقی هم نداره برای رفتن به سر کار

چون دانشگاه ازاده کلا پارتی مهمه نه مدرک و نوع مدرک
پس ناراحت نباشید

خوب حالا با این وضعیت اگه کارشناسی ارشد قبول شیم چجوری میشه؟حتما میشه کارشناسی ارشد تکنولوِِِژی عمران مثلا؟

amin khan
11-10-2009, 21:39
میگم کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد توی زمستون هم دفترچه اش میاد ؟
یا فقط یه باره و الانه
سایت اطلاع رسانی در این باره چی هست؟

farzad.sharifi
11-10-2009, 22:02
سلام
سوالی داشتم. می خواستم بدونم چه دانشگاه هایی کارشناسی پیوسته (منظورم کاردانی به کارشناسی است) دارند؟ آیا همه دانشگاه هایی که کارشناسی ناپیوسته دارند پیوسته هم دارند؟ اگر نه چند دانشگاه معروف که کارشناسی پیوسته دارند رو نام ببرید.
بله خیلی از دانشگاه ها هستند که جفتش رو دارن مثل رجایی و چندین دانشگاه غیر انتفاعی (باید دفترچه های کارشناسی پیوسته و هم ناپیوسته رو ببینید اینطوری مشخص میشه.). تو دانشگاه آراد ها، تهران جنوب و مرکز و قزوین و خیلی دانشگاه های دیگه.
دوست عزیز اصولا کارشناسی ناپیوسته همون آزمون کاردانی به کارشناسیه و شما هرجا قبول شید یعنی کارشناسی ناپیوسته هستید . چون شما دوره کاردانی رو گذزانده اید یا فنی حرفه ای بوده اید.

farzad.sharifi
11-10-2009, 22:04
خوب حالا با این وضعیت اگه کارشناسی ارشد قبول شیم چجوری میشه؟حتما میشه کارشناسی ارشد تکنولوِِِژی عمران مثلا؟
نه فکر نکنم مشکلی باشه

farzad.sharifi
11-10-2009, 22:09
میگم کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد توی زمستون هم دفترچه اش میاد ؟
یا فقط یه باره و الانه
سایت اطلاع رسانی در این باره چی هست؟

نه دیگه چه دفترچه ای ؟ یه دفترچه (که آدرس حوزه امتحانی است )با کارت امتحان رو چند روز قبل امتحان توزیع می کنند

sinaminooi
12-10-2009, 09:02
دوستانی که سالهای قبل هم امتحان کاردانی به کارشناسی آزاد داده بودن نباید ماشین حساب سرجلسه میبردن یا امسال اولین باره که این قانون رو گذاشتن؟

farzad.sharifi
12-10-2009, 09:09
دوستانی که سالهای قبل هم امتحان کاردانی به کارشناسی آزاد داده بودن نباید ماشین حساب سرجلسه میبردن یا امسال اولین باره که این قانون رو گذاشتن؟

نه سال پیش هم اجازه نداشتیم
کلا محاسباتش طوریه که به ماشین حساب نیاز نیست.

سپیده1123
12-10-2009, 11:48
سلام

واسه برنامه نویسی از c بیشتر سوال می اد یا پاسکال

leslie
12-10-2009, 14:29
بچه ها کسی منابع مترجمی زبان رو داره؟
من امسال کنکور دادم ، رتبه 300 آموزش و 475 مترجمی شدم ولی قزوین قبول نشدم
اگه میشه یکی بیاد منو راهنمایی کنه که برای کنکور باید چیارو بخونم!

mpirayesh
12-10-2009, 19:43
من کاردانی آزاد عمران میخونم
میتونم کاردانی به کارشناسی معماری شرکت کنم ؟
و اگه جواب بله است آیا کنکور آن دومرحله دارد؟ (منظورم کتبی و عملی است)

rasoul2005
12-10-2009, 22:31
من کاردانی آزاد عمران میخونم
میتونم کاردانی به کارشناسی معماری شرکت کنم ؟
و اگه جواب بله است آیا کنکور آن دومرحله دارد؟ (منظورم کتبی و عملی است)

شما ازادی که هر رشته ای که دوست داری امتحان بدی فقط باید دروس مربوط به اون رشته را بخونی
نخیر یک مرحله ای

موفق باشید

amin khan
12-10-2009, 23:12
عرض ادب
من اگه پنج ترمه بشم ، یعنی در تاریخ 31/3/89 تموم کنم و این آزمون رو بدم و قبول شم میتونم برم ؟
سوال دیگه اگه کسی قبول شه و نخواد بره باید بره اون دانشگاه کنسل کنه یا خود به خود منتفی میشه ؟
یه سوال دیگه هم اینکه چرا توی دفترچه اش ننوشته کدوم دانشگاه ها وروری مهر و کدوم دانشگاه ها ورودی بهمن میگیرن ؟
همشون ورودی بهمن میگیرن ؟
این سه ، چار تا سوال رو جواب بدین ممنون میشم...

mpirayesh
13-10-2009, 08:36
شما ازادی که هر رشته ای که دوست داری امتحان بدی فقط باید دروس مربوط به اون رشته را بخونی
نخیر یک مرحله ای

موفق باشید
==========
پس یعنی امتحانی از دروس عملی طراحی ونقشه کشی وجود ندارد
خوب حالا سوالی دیگر
اگر منی که کاردانی عمران خوانده ام کاردانی به کارشناسی در رشته معماری قبول شوم
فقط باید دروس کاردانی به کارشناسی در رشته معماری را پاس کنم
و یا علاوه بر دروس مذکور دروس تخصصیی که کاردانهای معماری در دوره کاردانی گذرانده اند و ما نداشتیم باید بگذرانم

mpirayesh
13-10-2009, 08:38
نخیر یک مرحله ای

موفق باشید
===========

راستی یه چیز یادم رفت
آیا دروس امتحانی آزاد و سراسری فرق میکنه؟ (از نظر تعداد یا نوع درس)

rasoul2005
13-10-2009, 20:00
==========
پس یعنی امتحانی از دروس عملی طراحی ونقشه کشی وجود ندارد
خوب حالا سوالی دیگر
اگر منی که کاردانی عمران خوانده ام کاردانی به کارشناسی در رشته معماری قبول شوم
فقط باید دروس کاردانی به کارشناسی در رشته معماری را پاس کنم
و یا علاوه بر دروس مذکور دروس تخصصیی که کاردانهای معماری در دوره کاردانی گذرانده اند و ما نداشتیم باید بگذرانم

شما دروس مربوط به کارشناسی را باید بخونی

موفق باشید

===========

راستی یه چیز یادم رفت
آیا دروس امتحانی آزاد و سراسری فرق میکنه؟ (از نظر تعداد یا نوع درس)

نه

موفق باشید

MOHAMMAD2010
14-10-2009, 12:17
دوستان من جریان این مهندسی تکنولوژی رو نفهمیدم
من الان هر چی رشته برق ( همه گرایش ها ) رو چه تو دولتی چه تو آزاد نگا میکنم زده مهندسی تکنولوژی ...
یعنی مدرکمون هم سطح اونایی که کارشناسی پیوسته خوندند نیست !؟
بابا ما که خیلی سوادمون بیشتره - خیلی بیشتر عملی خوندیم
در ضمن الان کع تو درسای رشته برق یه داشنگاهی نگا میکردم چند تا رو زده بود جبرانی ! یعنی اگه همینا رو پاس کنیم مدرکمون به مهدسی تبدیل میشه ؟
یا کلا هر چی پاس کنیم همون تکنولوژی هست ؟
خاک تو سرشون با این قانوناشون

Sha7ab
14-10-2009, 12:26
خاک تو سر وزارت علوم که هیچ ظرفیت روزانه و شبانه ای باقی نذاشته !

rasoul2005
14-10-2009, 13:19
خاک تو سر وزارت علوم که هیچ ظرفیت روزانه و شبانه ای باقی نذاشته !

یعنی چه مگه تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی اومده که شبانه و روزانه جا نداشته باشند؟

موفق باشید

ym_1369
15-10-2009, 15:26
من الان هر چی رشته برق ( همه گرایش ها ) رو چه تو دولتی چه تو آزاد نگا میکنم زده مهندسی تکنولوژی ...
در ضمن الان کع تو درسای رشته برق یه داشنگاهی نگا میکردم چند تا رو زده بود جبرانی ! یعنی اگه همینا رو پاس کنیم مدرکمون به مهدسی تبدیل میشه ؟
دوست عزیز این قانون دوسالی است اجرا شده و مدرکش مثل کارشنسی پیوسته هست.از دوستام برسیدم که دارند درس می خونند

farzad.sharifi
16-10-2009, 12:18

هنوز کسی فارغ التحصیل نشده تا بشه فهمید با مدرک کارشناسی پیوسته فرق داره یا نه که به احتمال زیاد فرق داره.
دروس اصلی که دانشجویان کارشناسی پیوسته رو می گذرانند رو دیگه به ما نمی دهند بجاش جبرانی می دهند.
از جمله این دروس برای رشته برق که به کارشناسی ناپیوسته ارائه نمیشه: ریاضی مهندسی ، تجزیه تحلیل سیستم ها ،الکترومغناطیس، فیزیک الکترونیک ،اقتصاد مهندسی، اکترونیک 3.و یکی دوتا دیگه
کلا شبیه علمی کاربردی شده.
البته تو بعضی از دانشگاه ها با توجه به خواسته اکثریت دانشجویان این دروس را به عنوان دروس جبرانی می دهند که فقط من تو بعضی از دانشگاه ها دیدم .و در اصل موضوع باز تفاوتی حاصل نمیشه.

با جمله آخرتون هم موافقم. معلوم نیست این تصمیم هارو کی میگیره
مطمئنا تجربه و سواد ما از کارشناسی پیوسته بیشتره ولی دارن یه جوری تو سرمون می زنند.

onia
17-10-2009, 15:36
سلام دوستان
کسی از منابع کنکور کاردانی به کارشناسی رشته فن آوری اطلاعات(IT) اطلاعی داره؟

amir_oyama
17-10-2009, 20:01
سلام دوستان
یکی دست مارو بگیره
یه سری تست عمومی یا یه چیز به درد بخور عمومی میخوام

farzad.sharifi
17-10-2009, 22:57
سلام دوستان
یکی دست مارو بگیره
یه سری تست عمومی یا یه چیز به درد بخور عمومی میخوام

کتاب دروس عمومی مدرسان شریف، ادبیاتش خوبه ،بینش اسلامیش توضیحش خوب نیست (گسترش ع پ توصیه میشه) و زبانش هم بیشتر برای سراسریه که از بعضی از درساش تو آزاد نمیاد (تستاش خوبه) یا کتاب های گسترش علوم پایه که تفکیک آزاد و سراسری رو داره

neda67
18-10-2009, 18:07
دوستان براي اطلاع ثبت نام دانشگاه آزاد تا 29 مهر هست احتمالا تمديد هم ميشه
مهلت ثبت نام: مهلت ثبت نام تا پايان روز چهارشنبه 29 مهر ماه می باشد.
زمان توزيع کارت: روزهای 10 الی 12 آذر ماه 1388
زمان برگزاري آزمون: زمان برگزاري آزمون 13 آذر ماه 1388 مي باشد.

mpirayesh
18-10-2009, 23:06
منابع یا دروس امتحانی کنکورهای عمران و معماری بصورت مجزا(همراه با ضرایب درکنکور) ؟

mpirayesh
18-10-2009, 23:25
دفترچه کاردانی به کارشناسی سراسری رو میخواستم
شماره یک و دو

neda67
19-10-2009, 13:41
دفترچه کاردانی به کارشناسی سراسری رو میخواستم
شماره یک و دو
دفترچه شماره 2

دفترچه شماره 1

aftabkhanom
19-10-2009, 14:08
سلام
می شه بهم بگید دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد کی میاد؟؟؟

MOHAMMAD2010
19-10-2009, 19:56
سلام
می شه بهم بگید دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد کی میاد؟؟؟

دفترچه که خیلی وقته اومده تا 29 هم بیشتر وقت ندارین !

farshidshd
20-10-2009, 15:58
دفترچه که خیلی وقته اومده تا 29 هم بیشتر وقت ندارین !

تا 6 آبان تمدید شد...

farid55
20-10-2009, 16:15
دوستان میشه بگید آدرس محل سکونت رو چطوری نوشتین؟من هرچی مینویسم ارور میده.مگه فقط بنویسم کرج!مشکلی نداره که همینجوری بفرستم؟

farshidshd
20-10-2009, 16:22
دوستان میشه بگید آدرس محل سکونت رو چطوری نوشتین؟من هرچی مینویسم ارور میده

از اینترنت اکسپلورر استفاده کن و دقت کن زبان فارسیی که سیستم هست تغییر نکنه

Hamid110
21-10-2009, 01:09
سلام . .

دوستان . . میشه بگید شهریه هر ترم دانشگاه آزاد برای رشته کارشناسی ناپیوسته عمران - عمران حدودا چقدر میشه . .

ثابت و متغییر . . و با شرایط بومی بودن فرد . .

ممنون . .

موفق باشید . .

jojo_
22-10-2009, 12:15
سلام من عضو جدید سایت هستم. من دانشجوی((( I T فناوری اطلاعات))) ترم 4 علمی کاربردی ام.(کاردانی) .میخوام از حالا واسه کارشناسی بخونم که دولتی اگه نشد آزاد رو سال اول قبول شم .ولی نمیدونم باید چه طوری واسه کنکور کارشناسی خودمو خوب خوب آماده کنم و چه درسایی رو بخونم که مربوط به کارشناسی I T باشه. تو رو خدا کمکم کنید دوستان.

ym_1369
23-10-2009, 22:54
سلام . .

دوستان . . میشه بگید شهریه هر ترم دانشگاه آزاد برای رشته کارشناسی ناپیوسته عمران - عمران حدودا چقدر میشه . .

ثابت و متغییر . . و با شرایط بومی بودن فرد . .

ممنون . .

موفق باشید . .
دوست عزیز شهریه حدود 3000 و با برداشت واحد معمول از 660 تا 800 متغییر و معلوم نیست هر سال عوض می شه :13:

feefy
25-10-2009, 14:08
ببخشید کسی که کاردانی گرافیک گرفته ، میتونه بره رشته معماری رو توی کنکور علمی کاربردی شرکت کنه ؟

mpirayesh
27-10-2009, 21:08
لینک
دانلود دفترچه سوال کاردانی به کارشناسی عمران آزاد
را بگذارید

mpirayesh
27-10-2009, 21:12
منابع آزمون کاردانی به کارشناسی معماری
در آزاد وسراسری بصورت مجزا

naseronline
27-10-2009, 23:25
سلام من فوق ديپلم برق دارم. كارشناسي چه دانشگاه هايي ميتونم شركت كنم ؟ آزاد؟ سراسري ؟ علمي كاربردي ؟ غير انتفاعي ؟
تاريخ صدور دفترچه اين چهار تا دانشگاه رو مي خواستم ؟ هزينه هر ترم اين دانشگاه ها رو هم اگه ميدونيد لطف كنيد ؟
_ آزاد رو كه مي دونم تا 6 تمديد شده.

farzad.sharifi
30-10-2009, 16:08
سلام من فوق ديپلم برق دارم. كارشناسي چه دانشگاه هايي ميتونم شركت كنم ؟ آزاد؟ سراسري ؟ علمي كاربردي ؟ غير انتفاعي ؟
تاريخ صدور دفترچه اين چهار تا دانشگاه رو مي خواستم ؟ هزينه هر ترم اين دانشگاه ها رو هم اگه ميدونيد لطف كنيد ؟
_ آزاد رو كه مي دونم تا 6 تمديد شده.

آزاد تهران جنوب برق الکترونیک ترمی حدودا 700
غیر انتفاعی هزینش از آزاد پایین تره اما نه خیلی

farshidshd
31-10-2009, 10:33
لینک
دانلود دفترچه سوال کاردانی به کارشناسی عمران آزاد
را بگذارید

منابع آزمون کاردانی به کارشناسی معماری
در آزاد وسراسری بصورت مجزا

در تاپیک مربوط بپرسید...

amir_oyama
31-10-2009, 13:05
کتاب دروس عمومی مدرسان شریف، ادبیاتش خوبه ،بینش اسلامیش توضیحش خوب نیست (گسترش ع پ توصیه میشه) و زبانش هم بیشتر برای سراسریه که از بعضی از درساش تو آزاد نمیاد (تستاش خوبه) یا کتاب های گسترش علوم پایه که تفکیک آزاد و سراسری رو داره

این کتاب رو تهیه کردم دارم زبان و ادبیاتش رو میخونم (واسه کنکور آزاد)
بینش اسلامیش انگار بعضی درساش واسه کنکور سراسریه( با توجه به تستهای آخر فصل) من اونارو نخونم؟ فقط مال آزادا رو بخونم ؟

naseronline
01-11-2009, 13:19
آقا كسي كتاب زبان ادبيات معارف مدرسان شريف رو داره ؟ طلبشم ؟ اين كتاب خوبه ؟ كتاب ديگه اي هم هست كه دروس عمومي رو كاملا با تست و توضيح پوشش بده ؟

amir_oyama
02-11-2009, 02:43
آقا كسي كتاب زبان ادبيات معارف مدرسان شريف رو داره ؟ طلبشم ؟ اين كتاب خوبه ؟ كتاب ديگه اي هم هست كه دروس عمومي رو كاملا با تست و توضيح پوشش بده ؟

همین مدرسان شریف خوبه 10 روز پیشا خریدم دارم نم نمک ادبیات و زبانشو میخونم فعلا راضیم
فقط نمیدونم معارفش رو چجوری بخونم واسه کنکور آزاد آخه 2 قسمته اگه یکی توضیح بده خوب میشه
راستی من نمره عمومی مثلا 6000 بشه تخصصی 5000 بعد میشه 5500 نمره کل؟
اونوقت میتونم یه رشته که ترازش 5500 رو قبول شم یاچون تخصصی کم زدم قبول نمیشم؟

naseronline
02-11-2009, 10:55
همین مدرسان شریف خوبه 10 روز پیشا خریدم دارم نم نمک ادبیات و زبانشو میخونم فعلا راضیم
مرسي عزيز... ميشه بگي چند خريدي ؟ !
دوستان واسه رشته برق براي دروس مدار و ماشين چه منبع تستي ميتونه مفيد باشه ؟

amir_oyama
02-11-2009, 13:10
مرسي عزيز... ميشه بگي چند خريدي ؟ !
دوستان واسه رشته برق براي دروس مدار و ماشين چه منبع تستي ميتونه مفيد باشه ؟

12800 تومان ... میارزه

farzad.sharifi
08-11-2009, 00:05
فقط نمیدونم معارفش رو چجوری بخونم واسه کنکور آزاد آخه 2 قسمته اگه یکی توضیح بده خوب میشه
راستی من نمره عمومی مثلا 6000 بشه تخصصی 5000 بعد میشه 5500 نمره کل؟
اونوقت میتونم یه رشته که ترازش 5500 رو قبول شم یاچون تخصصی کم زدم قبول نمیشم؟

برای معارف گسترش ع پ مخصوص آزمون دانشگاه آزاد رو بگیر . مدرسان معارفش بنظر جالب نمیاد.
نمره کل بیشتر به نمره دروس تخصصی نزدیک تره ولی نمیشه گفت عمومی تاثیرش کمه.
چون دوره سوالات آزمون دانشگاه آزاد دروس تخصصی رو ببینید میتونید به سوالات تکراریش پی ببرید.و بیشتر از نوع سوالات کار کنید البته اگه وقت ندارید کل درس رو بخونیدد. خوبی آزاد اینه که طراحاش خلاقیت نشون نمیدن. مطمئن باشید که در صد های ناچیز دروس تخصصی که کسب می کنید بی تاثیر نیستن
من خودم یادمه سر جلسه که بودم خیلی از سوال ها تخصصی مشابه سال های قبل بود.
خلاصه آسونه قبول شدن

tohidkh
08-11-2009, 00:11
سلام.

دفترچه های ثبت نام علمی کاربردی (کاردانی به کارشناسی) کی میاد؟

MOHAMMAD2010
09-11-2009, 22:26
دوستان اگه دانشگاه آزاد یه جا قبول شم بخوام مرخصی بگیرم باید تمام شهریه ثابت رو پرداخت کنم یا نصفشو ؟
اینو من از چند نفر پرسیدم یکی میگه همشو یکی میگه نصفشو !
ممنون

mpirayesh
09-11-2009, 22:30
دوستان اگه دانشگاه آزاد یه جا قبول شم بخوام مرخصی بگیرم باید تمام شهریه ثابت رو پرداخت کنم یا نصفشو ؟
اینو من از چند نفر پرسیدم یکی میگه همشو یکی میگه نصفشو !
ممنون
========
من تو دانشگاه البته پیام نور تمام شهریه ثابت رو پرداخت کردم
ولی فکر کنم در این قانون دانشگاهها با هم برابرند

hesam68
10-11-2009, 15:10
سلام
من ترم اخر کاردانیه کامپیوترم
این ترمم کارافرینی دارم
دیدم دوستان کاردانیو تموم کردن
گفتم بیام پست بدم اگه پروژه کارافرینی رو هاردتون از زمان کردانیشون دارن
واسم اپ کنین
سرچ کردم کمتر از 10 تومن پیدا نکردم
منتظرم

farshidshd
11-11-2009, 19:04
سلام
من ترم اخر کاردانیه کامپیوترم
این ترمم کارافرینی دارم
دیدم دوستان کاردانیو تموم کردن
گفتم بیام پست بدم اگه پروژه کارافرینی رو هاردتون از زمان کردانیشون دارن
واسم اپ کنین
سرچ کردم کمتر از 10 تومن پیدا نکردم
منتظرم

اینجا جای درخواست نیست

باید در تاپیک خودش درخواست بدی

carter
13-11-2009, 19:45
سلام دوستان
من 13 آذر آزمون کاردانی به کارشناسی آزاد(کامپیوتر) دارم
میخواستم ببینم حدودا کدوم درسارو چند درصد بزنم تا انتخاب اولم(کرمانشاه) قبول شم
البته بومی ام هستم و دانشگاه بومی میگیره
با تشکر

mm00
24-11-2009, 21:00
سلام دوستان کارت کاردانی به کارشناسی اومده اگر نه کی میاد؟ (ازاد) و تاریخش کی هست ؟!

Hamid110
25-11-2009, 00:53
سلام دوستان کارت کاردانی به کارشناسی اومده اگر نه کی میاد؟ (ازاد) و تاریخش کی هست ؟!
سلام

توی دفترچه نوشته بود دیگه . . صفحه 15

روزهای 10 الی 12 آذرماه 1388

چگونگی دریافت کارت ورود به جلسه از طریق روزنامه های کثیرالانتشار به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .
خبر سیما هم که چپ و راست خواهد گفت . البته فکر کنم امسال اینترنتی باشه . .

زمان اعلام نتایج هم هفته آخر دی 1388

Ding_Dong
27-11-2009, 16:35
میشه لطفا یکی منو راهنمایی کنه که :رشته شبکه فقط تو مقطع ارشد هستش یا اینکه تو مقطع کارشناسی هم شبکه هست.من کاردانی کامپیوتر هستم و از الان زانوی غم بغل کردم که واسه کارشناسی چی بخونم.:41:

salad
30-11-2009, 13:58
سلام دوستان تو رو خدا کمک کنید
من امسال میخوام در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم اما نمیدانم برای ریاضی چی بخونم
یه کتاب خوب که قابلیت خوانایی و یادگیری بالایی داشته باشه و نکته های عالی را ذکر کرده باشه را معرفی کنید
اگر کلاسی هم هست معرفی کنید
یه دنیا ممنون

mani6606
30-11-2009, 17:22
سلام دوستان تو رو خدا کمک کنید
من امسال میخوام در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم اما نمیدانم برای ریاضی چی بخونم
یه کتاب خوب که قابلیت خوانایی و یادگیری بالایی داشته باشه و نکته های عالی را ذکر کرده باشه را معرفی کنید
اگر کلاسی هم هست معرفی کنید
یه دنیا ممنون

من خودم دوسال پیش از روی کتاب مدرسان شریف خوندم خیلی خوب توضیخ داده شده . اما سوال های که تو کنکور امده بود سطح بالایی داشت خیلی ها ریاضی رو توی کنکور ناپیوسته نمی تونن بزنن .

MOHAMMAD2010
30-11-2009, 17:27
کارت ورود به جلسه رو مشخص نشد چه جوری باید بگیریم ؟
جمعه امتحانه ها !

naseronline
30-11-2009, 17:44
کارت ورود به جلسه رو مشخص نشد چه جوری باید بگیریم ؟
جمعه امتحانه ها !
كارت ورود به جلسه از سه شنبه به بعد تو سايت دانشگاه آزاد قرار مي گيره ... از اونجا بايد پرينت گرفت...

sinaminooi
30-11-2009, 19:24
توزیع کارت آزمون کارشناسی ناپیوسته آزاد
آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی جمعه 13 آذر در دو نوبت صبح و عصر در تهران و 201 حوزه امتحانی در کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام کرد ، 283955 نفر در این آزمون شرکت کرده اند که از این تعداد 87619 نفر معادل 31 درصد زن و 196636 نفر معادل 69 درصد مرد هستند.

این گزارش می افزاید: توزیع کارت این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از ساعت 9 سه شنبه 10-9-88 آغاز می شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه خواهد داشت.

داوطلبان این آزمون می توانند با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اند به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

در ادامه این گزارش آمده است: اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است در خلال روزهای سه شنبه 10-9-88 تا پنج شنبه 12-9-88 صبحها از ساعت 8 تا 13 و بعد از ظهر از ساعت 14 تا 19 با مراجعه به باجه رفع نقص پیش بینی شده در حوزه امتحانی خود در فرم ثبت نام اینترنتی درج کرده اند به اصلاح موارد مغایر اقدام کنند.

برای داوطلبانی که محل آزمون خود را شهر تهران تعیین کرده اند نیز 4 باجه جهت رفع نقایص احتمالی در کارت ورود به جلسه پیش بینی شده است که لازم است در خلال روزهای مذکور به محل های در نظر گرفته شده در این خصوص که در اطلاعیه یکشنبه 8-9-88 و دوشنبه 9-9-88 از طریق روزنامه آفرینش منتشر می شود و بطور همزمان در پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قابل مشاهده است مراجعه کنند.

در پایان این گزارش آمده است: نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته در هفته آخر دی اعلام خواهد شد.

nimpond
08-12-2009, 02:38
بچه ها جواب تستهای کنکور رو نمیدن؟!!!

Hamid110
08-12-2009, 02:54
بچه ها جواب تستهای کنکور رو نمیدن؟!!!

آره. . اگه میشد گیر آورد خیلی خوب بود . .

به نظر شما با 85 تست زده . . از مجموع 195 تست .. . میشه قبول شد . . عمران شاهرود . .

nimpond
08-12-2009, 03:14
آره. . اگه میشد گیر آورد خیلی خوب بود . .

به نظر شما با 85 تست زده . . از مجموع 195 تست .. . میشه قبول شد . . عمران شاهرود . .

85 تست خصوصی؟! آره شک نکن! مخصوصا با این وضعیت کل بازی که بین آزاد و دولتی پیش اومده احتمالا امسال خیلیها قبول میشن:10:

Sub007
10-12-2009, 22:53
یه روزی اینجا رو میدیدم یادم به کنکور کارشناسی پیوسته می‌افتاد.
الان امیدوارم دوستان خوب درس بخونن و توی کنکور سال آینده موفق باشند.

Elham_saber
11-12-2009, 00:28
سلام دوستان
دفترچه کارشناسی 89 کی میاد حدوداً؟
منابع اصلی اونجا مشخص میشه؟

Elham_saber
14-12-2009, 20:20
سلام دوستان

rasoul2005
14-12-2009, 23:10
خدا رو شکر انگار هیچ کس امسال قرار نیست کارشناسی بده،پس من نخونده قبولم دیگه...:31:
اره بابا نخونده قبولی خود من نخونده رفتم به کمک تقلب مشهد قبول شدم ولی نرفتم((مسیله اصلی تو این دوره و زمونه کاره بدرد بخوره که نایابه و یا پارتی میخواد))
راستی بچا امسال تکمیل ظرفیت داریم یا نه؟

موفق باشید

Elham_saber
14-12-2009, 23:37
اره بابا نخونده قبولی خود من نخونده رفتم به کمک تقلب مشهد قبول شدم ولی نرفتم
از کی تقلب کنیم که بدتر از خودمون نباشه...:41:

rasoul2005
15-12-2009, 07:09
از کی تقلب کنیم که بدتر از خودمون نباشه...:41:
خوب این ریسکه
من اگه امسال فقط یه نگا به پشت سرم میکردم همین شهر خودم قبول میشدم((چون رفیق خودم 3 4 تا صندلی از من دور بود))

موفق باشید

hesam68
15-12-2009, 14:39
سلام دوستان

سلام
منم هستم
میشیم دو نفر:31:

شما شروع کردی به خوندن؟

ferdfe
15-12-2009, 14:42
اقا يه چيزي مثل اينكه كارت ورود به جسله ازاد اومد و ما نفهميديم حال بايد چكار كنم

برم سال ديگه !!!!!!!!!!!!!!

Hamid110
15-12-2009, 16:14
اقا يه چيزي مثل اينكه كارت ورود به جسله ازاد اومد و ما نفهميديم حال بايد چكار كنم

برم سال ديگه
کارت ورود به جلسه . . !

ما امتحانشو هم دادیم . . کلوچه شو هم خوردیم . . البته خیلی کوچیک بود . . شما کجا بودی تا حالا . . بعد از دو هفته فهمیدی ..

4MaRyAm
15-12-2009, 16:27
دوستان معمولا ثبت نام این کنکور چه ماهی انجام میشه؟

rasoul2005
15-12-2009, 16:28

برم سال ديگه !!!!!!!!!!!!!!
بابا دمت گرم لوتی
امتحانشو دایم بیسگوتشم خوردم و رفت پی کارش
کجا بوی حالا اومدی
بعد از دو هفته میگی کارتش اومده و من نفهمیدم

موفق باشید

Elham_saber
15-12-2009, 19:09
شما شروع کردی به خوندن؟
اگه دونفر باشیم که خوبه نمیخواد بخونیم،قبولیم:31:
خصوصاً اگه همه مثل این رفیقمون بعد دو هفته که از کنکور آزاد میگذره،سراغ کارتشو بگیرن...!!!:18:
منم نه همچین،اولاشم، تازه شروع کردم...

hesam68
16-12-2009, 12:22
اگه دونفر باشیم که خوبه نمیخواد بخونیم،قبولیم:31:
خصوصاً اگه همه مثل این رفیقمون بعد دو هفته که از کنکور آزاد میگذره،سراغ کارتشو بگیرن...!!!:18:
منم نه همچین،اولاشم، تازه شروع کردم...

اگه قول میدی که من اول بشم نمیخونم:31:
قول میدی؟
چه کتابایی میخونی؟
چه جوری؟
الان مدیران شاکی میشن
جوابو واسم پی ام بزن
منتظرم

zerosector
17-12-2009, 11:02
كسي مي دونه نتيجه كنكور كارداني به كارشناسي دانشگاه آزاد كي مياد؟

MOHAMMAD2010
17-12-2009, 11:37
كسي مي دونه نتيجه كنكور كارداني به كارشناسي دانشگاه آزاد كي مياد؟

خودشون گفته بودن هفته آخر دی ماه ، حالا دیگه معلوم نیست ...

ferdfe
18-12-2009, 11:44
کارت ورود به جلسه . . !

ما امتحانشو هم دادیم . . کلوچه شو هم خوردیم . . البته خیلی کوچیک بود . . شما کجا بودی تا حالا . . بعد از دو هفته فهمیدی ..

خيلي نامردين چرا به منو خبر نكردين :13: حالا چرا كلوچه ها رو تنهايي خوردين :31:

ميگم ثبت نام دوره بعد كي !!!!!!

Hamid110
18-12-2009, 15:09
خيلي نامردين چرا به منو خبر نكردين :13: حالا چرا كلوچه ها رو تنهايي خوردين :31:

ميگم ثبت نام دوره بعد كي !!!!!!

آزاد منظور شماست . . ؟

آزاد سال بعد . . فکر میکنم توی مهر ماه . .

nima_kiyaniyan
05-01-2010, 23:04
سلام

من چند تا سوال دارم .... من تو کنکور کاردانی به کارشناسی سال 88 شرکت کردم و در یه دانشکده قبول شدم .. اگه الان انصراف بدم می تونم تو کنکور جامع علمی کاربردی شرکت کنم ؟
یا تا 2 سال پس از انصراف در هیچ آزمونی نمی تونم شرکت کنم ؟

این دانشگاه های علمی کاربردی رشته کاردانی به کارشناسی کامپیوتر ، سخت افزار دارن ؟ پیام نور چی ؟ فراگیر پیام نور چی ؟

اگه انصراف بدم می تونم در آزمون یکی از اینا شرکت کنم ؟

ممنون

farshidshd
06-01-2010, 11:24
سلام

من چند تا سوال دارم .... من تو کنکور کاردانی به کارشناسی سال 88 شرکت کردم و در یه دانشکده قبول شدم .. اگه الان انصراف بدم می تونم تو کنکور جامع علمی کاربردی شرکت کنم ؟
یا تا 2 سال پس از انصراف در هیچ آزمونی نمی تونم شرکت کنم ؟

این دانشگاه های علمی کاربردی رشته کاردانی به کارشناسی کامپیوتر ، سخت افزار دارن ؟ پیام نور چی ؟ فراگیر پیام نور چی ؟

اگه انصراف بدم می تونم در آزمون یکی از اینا شرکت کنم ؟

ممنون

اول امتحان بده بعد از اینکه قبول شدی انصراف بده
بله سخت افزار هم دارن

nima_kiyaniyan
06-01-2010, 18:07
اول امتحان بده بعد از اینکه قبول شدی انصراف بده
بله سخت افزار هم دارن

سلام ...

کدوم دانشگاه سخت افزار داره ؟ پیام نور که من نیگا کردم نداشت ....

farshidshd
06-01-2010, 21:18
سلام ...

کدوم دانشگاه سخت افزار داره ؟ پیام نور که من نیگا کردم نداشت ....

پیام نور چون دومین سالی هست که کاردانی به کارشناسی آورده هنوز خیلی از رشته ها رو نداره و فقط 7 یا 8 تا رشته کارشناسی ناپیوسته داره

Rjoun
14-01-2010, 10:56
سلام دوستان.
میگم کی جوواب کنکور رو میدن؟
با تشکر

Hamid110
14-01-2010, 18:35
سلام دوستان.
میگم کی جوواب کنکور رو میدن؟
با تشکر
سلام . .

هنوز معلوم نیست . .

گفتند نیمه دوم دی ماه . .

فکر کنم آخرین روزهای دی بشه . . در ضمن از طریق صدا و سیما حتما اعلام می کنند .

موفق باشی

amin khan
18-01-2010, 10:52
میگم نتایج آزاد رو توی azmoon.com اعلام میکنن؟
یه سوال دیگه اینکه امروز مگه 28 نیست؟
اینا قصد اعلام نتایج رو ندارن؟
ممکنه تا بهمن اعلام نکنن؟

farshidshd
18-01-2010, 11:53
میگم نتایج آزاد رو توی azmoon.com اعلام میکنن؟
یه سوال دیگه اینکه امروز مگه 28 نیست؟
اینا قصد اعلام نتایج رو ندارن؟
ممکنه تا بهمن اعلام نکنن؟

بله azmoon.com اعلام میکنن

طبق آخرین خبر گفتن چهارشنبه یا پنچشنبه اعلام میکنن( یکی از دوستان تناس گرفته بود با سازمان مرکزی )

sinaminooi
21-01-2010, 12:19
دوستان نتایج کاردانی به کارشناسی 88 اعلام شد،

از طریق آدرس زیر نتیجه رو ببینید.

خودمم الکترونیک قبول شدم، آخ جون :)

دوستانی که قبول شدن، حالا باید چیکار کنیم؟

MOHAMMAD2010
21-01-2010, 12:19
امروز نتیجه ها رو اعلام کردن قرار بود ساعت 4 بعد از ظهر بگن ولی زود تر گفتن
مال من :

amin khan
21-01-2010, 12:22
اولیش خودم
علی آباد کتول:31::18:
البته شماله
جای قشنگیه...
دوستان هم لطف کنن بذارن

ahriman323
21-01-2010, 13:09
اینم از ما
نمیدونیم بریم یا نه!
حالا ثبت نام تا کی هست شرایط چجوری هست

ahriman323
21-01-2010, 13:23
یه سوال
کنکور بعدی رفت تا سال دیگه؟

farshidshd
21-01-2010, 15:17
بله تا سال دیگه...

از دوستان خواهش میکنم مباحث مربوط به دانشگاه آزاد رو در تاپیک دانشگاه آزاد بزارن

ممنون

naseronline
21-01-2010, 16:27
اینم از من :

آزمون غیر انتفاعی و دولتی کی هستش؟ کی دفترچه اش میاد ؟

sinaminooi
21-01-2010, 17:05
2 تا سوال:

1-
حالا که قبول شدیم باید چیکار کنیم؟ منتظر اطلاعیه ای چیزی بمونیم؟

2-
به کسانی که رتبه اول تا سوم رو آوردن، دانشگاه تخفیفی میده برای ثبت نام وشهریه؟

ممنون میشم جواب بدین.

amin khan
21-01-2010, 18:30
آقا یه چند تا سوال دارم هرکی لطف کنه جواب بده لطف بزرگی کرده...
1 - سوال رفیق قبلیمونه که حالا که قبول شدیم باید چه کار کنیم
2 - من علی آباد کتول قبول شدم ، اولا اگه کسی از سطح دانشگاه خبر داره ممنون میشم کمک کنه و دیگه اینکه ، اگه من الان برم دانشگاه علی آباد کتول و سال دیگه همین موقع که در واقع ترم 2 کارشناسی میشه ، میتونم دوباره کنکور کاردانی به کارشناسی بدم و اگه یه جای بهتر قبول شدم واحدامو منتقل کنم اونجا؟
3 - به صورت عامیانه مدرک توی بازار کار تاثیر داره یا نه ، یعنی آزاد علی آباد کتول با تهران فرقی میکنه؟ چقدر؟
ممنون میشم جواب بدین...

sajad
21-01-2010, 19:44
با سلام

منظور از ربته 1 تا 3 كل كشور هست ؟ در ضمن در صورت قبولي در واحد بهتر مي تونيد منتقل شيد . منتظر اطلاعيه در فرهيختگان يا سايت ana باشيد . از لحاظ مدرك زياد فرقي ندارن . از لحاظ نوع آموزش براي بهره گيري در بازار و رفتن به مقاطع بالا فرق دارن

sinaminooi
21-01-2010, 19:52
سلام

منظور من اول در دانشگاه انتخابیمون بود مثلا من تو دانشگاه انتخاب اولم رتبه ام یک شده، میخواستم بدونم حالا تخفیفی میدن برا شهریه؟
چطور میتونم بفهمم تو کشور چندم شدم؟

مرسی

با سلام

منظور از ربته 1 تا 3 كل كشور هست ؟ در ضمن در صورت قبولي در واحد بهتر مي تونيد منتقل شيد . منتظر اطلاعيه در فرهيختگان يا سايت ana باشيد . از لحاظ مدرك زياد فرقي ندارن . از لحاظ نوع آموزش براي بهره گيري در بازار و رفتن به مقاطع بالا فرق دارن

sajad
21-01-2010, 19:58
نه متاسفانه تخفيفي براي شما تعلق نمي گيره .

sinaminooi
21-01-2010, 20:00
مرسی از جواب.

چطور میتونم بفهمم تو کشور چندم شدم؟ تو کارنامه ننوشته همچین چیزیرو، از کجا میشه فهمید؟

سپاس

نه متاسفانه تخفيفي براي شما تعلق نمي گيره .

sajad
21-01-2010, 20:08
رتبه كشوري توي اين آزمون محاسبه نمي شه

MOHAMMAD2010
21-01-2010, 20:11
بچه ها من که میتونم مرخصی بگیرم ؟
چون تا بهمن فارغ التحصیل نمیشم

sajad
21-01-2010, 20:14
از چي مرخصي بگيري ؟

MOHAMMAD2010
21-01-2010, 20:16
منظورتو نفهمیدم
ولی میگم چون تا این تاریخ فارغ التحصیل نمیشم یه ترمو مرخصی بگیرم

sajad
21-01-2010, 20:18
بله . امكانش هست

MOHAMMAD2010
21-01-2010, 20:20
برای مرخصی باید تمام شهریه ثابت رو بدم یا نصفشو ؟

sajad
21-01-2010, 20:39
تمامش . مگر با شرايط خاصي كه بايد از واحد بپرسيد

naseronline
21-01-2010, 20:43
میشه غیر حضوری باشه ؟ اخه سر کار میرم :41:

sajad
21-01-2010, 20:46
اگه منظورتون دانشگاه ‍اد هست نه . شما در پيام نور چرا شركت نكرديد كه از راه دور هست ؟

anti_girl
21-01-2010, 20:49
من دانشگاه ازاد قبول شدم...!!!
کسی نشده؟

amin khan
21-01-2010, 21:23
آقا یه چند تا سوال دارم هرکی لطف کنه جواب بده لطف بزرگی کرده...
1 - سوال رفیق قبلیمونه که حالا که قبول شدیم باید چه کار کنیم
2 - من علی آباد کتول قبول شدم ، اولا اگه کسی از سطح دانشگاه خبر داره ممنون میشم کمک کنه و دیگه اینکه ، اگه من الان برم دانشگاه علی آباد کتول و سال دیگه همین موقع که در واقع ترم 2 کارشناسی میشه ، میتونم دوباره کنکور کاردانی به کارشناسی بدم و اگه یه جای بهتر قبول شدم واحدامو منتقل کنم اونجا؟
3 - به صورت عامیانه مدرک توی بازار کار تاثیر داره یا نه ، یعنی آزاد علی آباد کتول با تهران فرقی میکنه؟ چقدر؟
ممنون میشم جواب بدین...
دوستان جواب ما رو کسی نمیده؟
راستی میگم من اگه نخوام برم و سال دیگه شرکت کنم
سربازی به چه شکل میشه؟
متولد 69 ام ، بهمن فارغ التحصیل میشم ایشاالله
یه سوال دیگه اینکه کسی که مثلا ترم 2 یا 3 کارشناسی هست مطمئنید میتونه توی کاردانی به کارشناسی شرکت کنه؟
آخه از لحاظ سواد به هر حال جلوتره و نابرابری به وجود میاد...

hamidjj
21-01-2010, 22:33
اينم منم:

naseronline
21-01-2010, 22:52
اگه منظورتون دانشگاه ‍اد هست نه . شما در پيام نور چرا شركت نكرديد كه از راه دور هست ؟

نه متأسفانه ؟ پیام نور رشته برق داره مگه ؟ دفترچه اش کی میاد؟

Hamid110
22-01-2010, 07:41
من دانشگاه ازاد قبول شدم...!!!
کسی نشده؟

سلام . .

من قبول شدم . .

من انتخاب اولمو شاهرود شهر خودمون زده بودم ( عمران - عمران ) قبول نشدم . . انتخاب دوم و سومم رو هم قبول نشدم . .
برام زدند قبولی عادی در واحد مهدیشهر . .
حالا نمیدونم برم یا نه . . حدود 2:30 فاصله است . .
کسی نمیدونه مثلا بعد یک ترم آیا انتقالی میدن ؟
در ضمن من کاردانیمو 4 سال پیش گرفتم . . :27:

ممنون . .

موفق باشید .

9vin
22-01-2010, 11:10
دوستان منم درومدم...

ثبت نام کی هستش؟؟

ترم بهمنی میشیم یا ... ؟؟؟

sajad
22-01-2010, 11:19
نه متأسفانه ؟ پیام نور رشته برق داره مگه ؟ دفترچه اش کی میاد؟

همين الان به سايت sanjesh.org مراجعه نماييد و اطلاع بگيريد

mm00
22-01-2010, 16:34
سلام من پایان ترم بهمن مدرکمو میگیرم یعنی نیمه 2وم سال 88-89
ایا امکان رزرو وجود داره در ازاد؟

anti_girl
22-01-2010, 23:19
اره امکان رزرو هست...!!یک ترم مرخصی میدن..!!!

m.imeni
23-01-2010, 11:21
سلام دوستان
كسي مي دونه اسامي پذيرفته شدگان بدون آزمون كارشناسي ناپيوسته 88 كي اعلام ميشه ؟ (ممتازين بدون آزمون) ...
قرار بود با نتايج آزمون اعلام بشه ، اما من نه در سايت آزمون (azmoon.com) نه در هيچ جاي ديگه نتونستم چيزي پيدا كنم .
لطفا اگر امكان داره راهنماييم كنيم .

m.imeni
23-01-2010, 12:59
اينجا كسي نيست به داد ما برسه ؟

amin khan
23-01-2010, 16:43
دوستان حالاکسایی که قبول شدن برای ثبت نام توی دانشگاه باید چکار کنن؟
توی سایت دانشگاه آزاد و آزمون مطلبی ندیدم

danielo
23-01-2010, 17:13
من میخوام در امتحان کنکور اسفند ماه شرکت کنم.
من دانشجوی کاردانی غیر انتفاعی در رشته نرم افزار کامپیوتر هستم.
ترم بعد ترم اخر من میشه .یعنی درسم هنوز تموم نشده و تا اول تابستون باید درس بخونم.
ایا اگر من قبول شدم.دانشگاه که فکر کنم ثبت نامش در فروردین باشه.به من مرخصی میده.چون در یک سایت سوالی پرسیدم و یک نفر این جواب را به من داد{{{{{{شما كلا" قيد كنكور علمي-كاربردي را بايد بزني.چون همونطور كه خودتون گفتيد كه يه ترم ديگه براتون مونده اگه علمي-كاربردي كه نتايجش را بعد از عيد مي زنند و ثبت نامش هم ميشه همون اواخر فروردين با توجه به اينكه ترم شما تير ماه 89 تموم ميشه حتي اگه علمي-كاربردي هم قبول بشيد چون ترمتون تير تموم ميشه ثبت نام از شما صورت نمي گيره.در ضمن علمي-كاربردي نه ترم اول را رزرو مي كنه و نه مرخصي تحصيلي ميده.تكميل ظرفيت هم اصلا" نداره.شما بايد فقط براي سراسري 89 كنكور بديد.علمي-كاربردي 88 فقط مخصوص فارغ التحصيلان كارداني يا كساني كه امسال بهمن 88 فارغ التحصيل ميشن هست.يعني نه اينكه شما نتوني براي آزمون ثبت نام كني شما مي توني بعنوان يه كنكور آزمايشي ثبت نام كني چون همونطور كه گفتم اگه قبول بشيد ثبت نامتون نمي كنند.ولي اگه قبول هم بشيد محروميت نداره.اين را دارم از روي تجربه سال پيش دوستام كه قبول شدن و يه ترم براشون مونده بود و ثبت نامشون نكردن مي گم.هر كاري كردن بتونند يه ترم رزرو هم بكنند دانشگاه قبول نكرد.اميدوارم كه كمك خوبي به شما كرده باشم.}}}}}}}}
ایا حرف های این شخص را تایید میکنید؟

sinaminooi
23-01-2010, 22:22
آره، منم این سوالو دارم، اصلا هیچ جایی نگفتن نتیجه ها اومده چه برسه به کارهای ثبت نام، میگم بد نیست با دانشگاهی که قبول شدیم یه تماسی بگیریم.

m.imeni
24-01-2010, 09:20
سلام دوستان
كسي مي دونه اسامي پذيرفته شدگان بدون آزمون كارشناسي ناپيوسته 88 كي اعلام ميشه ؟ (ممتازين بدون آزمون) ...
قرار بود با نتايج آزمون اعلام بشه ، اما من نه در سايت آزمون (azmoon.com) نه در هيچ جاي ديگه نتونستم چيزي پيدا كنم .

MORINIO
24-01-2010, 14:23
دوستان منم درومدم...

ثبت نام کی هستش؟؟

ترم بهمنی میشیم یا ... ؟؟؟

آره، منم این سوالو دارم، اصلا هیچ جایی نگفتن نتیجه ها اومده چه برسه به کارهای ثبت نام، میگم بد نیست با دانشگاهی که قبول شدیم یه تماسی بگیریم.

اطلاعیه ثبت نام اومد روی سایت (azmoon.net)

amin khan
24-01-2010, 20:13
بابا اینا هم شورش رو در آوردن
من هنوز امتحانام تموم نشده....
تازه تموم بشه چجوری از اهواز تا علی آباد کتول برم برای ثبت نام آخه...
چرا فقط دو روز مهلت دادن؟
اصلا نمیدونم این امتحانا رو قبول میشم یا نه ؟( که اگه قبول نشم فارغ التحصیل حساب نمیشم) اونوقت چجوری برم 800 هزار تومن پول زبون بسته رو بریزم به حساب اینا...
واقعا حتی یه ذره هم با هم هماهنگی ندارن...

حالا میگم میشه برای ثبت نام یکی از آشنایان مثل پدر یا برادر بره؟

ahriman323
24-01-2010, 23:02
بابا اینا هم شورش رو در آوردن
من هنوز امتحانام تموم نشده....
تازه تموم بشه چجوری از اهواز تا علی آباد کتول برم برای ثبت نام آخه...
چرا فقط دو روز مهلت دادن؟
اصلا نمیدونم این امتحانا رو قبول میشم یا نه ؟( که اگه قبول نشم فارغ التحصیل حساب نمیشم) اونوقت چجوری برم 800 هزار تومن پول زبون بسته رو بریزم به حساب اینا...
واقعا حتی یه ذره هم با هم هماهنگی ندارن...

آره بابا دوباره پول مفت دادن به اینا شروع شد

من معلوم نیست این ترم تمام بشم یا نه باید اول پولو تقدیم اینا بکنم

3روز وقت ثبت نام هستش

برای مرخصی باید شهریه ثابت را بدیم درسته؟ بعد مرخصی جز سنوات حساب میشه؟یعنی یه ترم از حد مجاز ترمها کم میشه؟

pouya.aryan
25-01-2010, 14:57

درسته قصد جسارت به دوستان كارشناسي پيوسته نيست اما تجربه نشون داده از نظر سواد كاري كارشناسي هاي ناپيوسته در سطح خيلي بالاتري قرار ميگيرند اين از اون كاردانيشون كه 92 واحد چپوندن اينم از كارشناسيمون كه مدركمونم مهندسي نميشه اونم با 80 يا 90 واحد اضافه روش كسي نيست بگهاندازه يه كارشناس ارشد واحد به بچه هاي كارشناسي ناپيوسته داديد پس نبود ! مدركشونم با حذف چند درس بي اعتبار كرديد ؟

براي سيستم آموزش ايران متاسفم
من آن زمان كه كارداني بودم همان درسها را سر كلاس كارشناسي هاي پيوسته مينشستم و جزوه استاد يك (و) باجزوه ما فرق نداشت كارشناسيمونم تكرار همان هاييست كه در هنرستان و كمي جدي تر در كارداني پاس شد .
:2:

pouya.aryan
25-01-2010, 15:29
يك سوال كسي كه ترم مهر مي افته يعني به خاطر تقسيم بندي هاي دانشگاهي بايد شهريه ثابت رو پرداخت كنه؟

آيا كسي ميدونه در رشته مهندسي تكنولوژي الكترونيك تهران جنوب تراز نفر آخر چقدر بوده ؟؟؟
از كجا ميشه فهميد؟

amin khan
25-01-2010, 17:52
سلام دوستان
اطلاعات مربوط به شما هم توی سایت آزمون اومد...

MOHAMMAD2010
25-01-2010, 19:04
درسته قصد جسارت به دوستان كارشناسي پيوسته نيست اما تجربه نشون داده از نظر سواد كاري كارشناسي هاي ناپيوسته در سطح خيلي بالاتري قرار ميگيرند اين از اون كاردانيشون كه 92 واحد چپوندن اينم از كارشناسيمون كه مدركمونم مهندسي نميشه اونم با 80 يا 90 واحد اضافه روش كسي نيست بگهاندازه يه كارشناس ارشد واحد به بچه هاي كارشناسي ناپيوسته داديد پس نبود ! مدركشونم با حذف چند درس بي اعتبار كرديد ؟

براي سيستم آموزش ايران متاسفم
من آن زمان كه كارداني بودم همان درسها را سر كلاس كارشناسي هاي پيوسته مينشستم و جزوه استاد يك (و) باجزوه ما فرق نداشت كارشناسيمونم تكرار همان هاييست كه در هنرستان و كمي جدي تر در كارداني پاس شد .
:2:

حالا که مهندسیش حذف نشده ، اتفاقا یه تکنولوژی هم بهش اضافه شده :31: فکر نکنم از نظر استخدام هم فرقی با اونا دشته باشیم
-------------------------------------------------------------------------------------------
حالا شما مطمئنین برای مرخصی تمام شهریه ثابت رو باید بدیم ؟ این جوری که خیلی زوره 470 تومن رو الکی بدیم !؟
یکی از بچه ها میگفت یکی از دوستاش دانشگاه یزد قبول شده ولی هنوز یه ترم دیگه داشته نمیتونسته بره - اصلا مرخصی هم نگرفته و از مهر ( که همین مهر امسال بود ) رفته دانشگاه ! بدون مرخصی و دادن هیچ پولی !
کسی میدونه جریان چیه ؟

9vin
26-01-2010, 11:52
دوستان واسه کارشناسی ناپیوسته تو دانشگاه باید چند واحد بگزرونیم ؟؟(کاردانی به کارشناسی ناپیوسته)

farshidshd
26-01-2010, 11:56
دوستان واسه کارشناسی ناپیوسته تو دانشگاه باید چند واحد بگزرونیم ؟؟(کاردانی به کارشناسی ناپیوسته)

اگه دانشگاه آزاد باشه 92 تا 94 واحد

اگه غیر انتفاعی یا دولتی یا سایر دانشگاه ها 74 تا 80 واحد

mshb
26-01-2010, 12:38
درود...

خسته نباشید.. ببخشید چند تا سوال...

دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد و دولتی و پیام نور کی میاد (ثبت نام مهر 89) ؟؟؟ البته دولتیش زیاد مهم نیست... یکی 40 درصد داشته باشه سهمیه ایثارو جانبازی و فیلان و بیسان دیگه چیزی به ما نمیرسه...

این درسته که پیام نور مدرکش معتبر تر هست در سطح جهانی یا شایعه هست؟؟

لیسانس - فوق لیسانس هر کدوم چند واحد درسی باید واسشون پاس بشه؟؟؟

سپاسمندم...

m.imeni
31-01-2010, 10:26
سلام
كسي مي دونه زمان ثبت نام از پذيرفتگان كارشناسي ناپيوسته 88 بدون كنكور (ممتازين بدون آزمون) كي هست ؟ (با اين اطلاع رسانيشون ...)
من تهران جنوب قبول شدم . كجا بايد برم براي ثبت نام ؟ چيكار بايد بكنم ؟ تو سايت آزمون فقط براي پذيرفته شدگان با آزمون كارشناسي ناپيوسته 88 اطلاعيه دادن .
لطفا راهنماييم كنيد .

farshidshd
31-01-2010, 11:15
سلام
كسي مي دونه زمان ثبت نام از پذيرفتگان كارشناسي ناپيوسته 88 بدون كنكور (ممتازين بدون آزمون) كي هست ؟ (با اين اطلاع رسانيشون ...)
من تهران جنوب قبول شدم . كجا بايد برم براي ثبت نام ؟ چيكار بايد بكنم ؟ تو سايت آزمون فقط براي پذيرفته شدگان با آزمون كارشناسي ناپيوسته 88 اطلاعيه دادن .
لطفا راهنماييم كنيد .

احتمالا همزمان با ثبت نام پذيرفته شدگان با آزمون هست

sinaminooi
01-02-2010, 18:15
بردن کارنامه کاردانی الزامیه برا ثبت نام؟
من رفتم دانشگاه کاردانیم، گفت ما هیچ مدرکی به شما نمیدیم، دانشگاهی که میخوای برا ما نامه مینویسه ما کارنامه تو براشون پست میکنیم، گفت همیشه همینطور بوده، حالا چیکار کنم؟ مشکلی پیش میاد برا ثبت نامم؟

farshidshd
01-02-2010, 18:39
بردن کارنامه کاردانی الزامیه برا ثبت نام؟
من رفتم دانشگاه کاردانیم، گفت ما هیچ مدرکی به شما نمیدیم، دانشگاهی که میخوای برا ما نامه مینویسه ما کارنامه تو براشون پست میکنیم، گفت همیشه همینطور بوده، حالا چیکار کنم؟ مشکلی پیش میاد برا ثبت نامم؟

بله روالش همینه
ولی یه نامه از دانشگاه کاردانیت باید بگیری

ما که گرفتیم
حتی ریز نمراتمون هم گرفتیم با مدرک موقت کاردانیمونو

sinaminooi
01-02-2010, 19:23
من مدرک موقتم رو گرفتم، همین بسه؟
اون نامه که میگین مضمونش باید چی باشه؟

سپاس

بله روالش همینه
ولی یه نامه از دانشگاه کاردانیت باید بگیری

ما که گرفتیم
حتی ریز نمراتمون هم گرفتیم با مدرک موقت کاردانیمونو

farshidshd
02-02-2010, 14:18
من مدرک موقتم رو گرفتم، همین بسه؟
اون نامه که میگین مضمونش باید چی باشه؟

سپاس

معرفی نامه از دانشگاه کاردانی

mpirayesh
02-02-2010, 23:19
اگه دانشگاه آزاد باشه 92 تا 94 واحد

اگه غیر انتفاعی یا دولتی یا سایر دانشگاه ها 74 تا 80 واحد
==============
چرا با هم فرق دارن

آیا عنوان مدرک هم باهم فرق داره
یا همشون همون مهندسی تکنولوژین

farshidshd
03-02-2010, 10:30
==============
چرا با هم فرق دارن

آیا عنوان مدرک هم باهم فرق داره
یا همشون همون مهندسی تکنولوژین

آزاد واحدای جبرانی زیادی میده که البته بخشنامه اومده حدود 8 واحد از جبرانی کم شد

مدرک آزاد مهندسی تکنولوژی هست
مدرک دولتی و غیر انتفاعی مهندسی

pakbakhteh
07-02-2010, 18:54
با سلام
منابع كارداني به كارشناسي (كارشناسي ناپيوسته ) رشته كامپيوتر(نرم افزار) دانشگاه جامع علمي كاربردي و همين منابع براي دانشگاه آزاد چه مواردي هستند.
با تشكر

farshidshd
07-02-2010, 23:46
» منابع و سرفصل کنکور کاردانی به کارشناسی سال 89

» ریاضیات - ضریب 3 - تعداد سوال : 10

*منبع اصلی : کتب دکتر نیکوکار

* منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور ریاضیات 1و2 ( انتشاران گسترش علوم پایه - دکتر نیکوکار ) - قیمت 6000 تومان
ب - ریاضیات 1 و 2 مدرسان شریف - قیمت : 8500 تومان
ج - فلش کارت ریاضیات عمومی 1و2 مدرسان شریف - قیمت : 3000 تومان
د - جزوات پارسه

*سرفصل های ریاضیات عمومی و کاربردی : اتحاد - معادلات - مثلثات - دستگاه معادلات - مجموعه ها - معادلات خط - توابع - حد - هم عرضی - هوپیتال - پیوستگی - مجانب ها - مشتق و کاربردهای آن - قضایای رول و میانگین - دیفرانسیل - انحنا - مشتقهای جرئی - توابع چند متغیره - روشهای انتگرال گیری معین و نامعین - قضایای اساسی - محاسبه سطح ، حجم زیر منحنی و طول کمان - انتگرال دوگانه و سه گانه - معادلات دیفرانسیل - تبدیلات لاپلاس - دنباله و سری - بردار - اعداد مختلط - مختصات قطبی - ماتریس...

--------------------------

» آمار و احتمالات - ضریب 3 - تعداد سوال : 5

* منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور آمار و احتمالات ( انتشاران گسترش علوم پایه - دکتر نیکوکار )
ب - جزوات پارسه

*سرفصل های آمار و احتمالات : آمار توصیفی ( شاخصهای مرکزی - ( آمارهای توصیفی ( شاخصهای پراکندگی ) - آنالیز ترکیبی - احتمال - متغیرهای تصادفی - توزیع های خاص - توزیع های نمونه ای برآورد فاصله ای - آزمون فرضها - معادله خط رگرسیون...

» زبان تخصصی - ضریب : 1 - تعداد سوال : 10
*منبع اصلی :
رجوع به سایت های اینترنتی - زبان تخصصی دبیرستان
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور زبان تخصصی انتشارات گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی) - قیمت : 5900 تومان
ب - زبان تخصصی مدرسان شریف - قیمت : 2500 تومان
*سرفصل ها : مقدمه ( تاریخچه و تعاریف کامپیوتر ) - توصیفهای کلی ( سخت افزار و نرم افزار ) - واحد سیستم - CPU - حافظه - دستگاههای ورودی و خروجی - سیستم عامل - برنامه نویسی - مفاهیم شبکه - مفاهیم اینترنت - پایگاه داده ها...
» مدار منطقی - ضریب : 2 - تعداد سوال : 15
*منبع اصلی :

موریس مانو (ترجمه : سید رضی )
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور مدار منطقی ( آقای مقسمی ) - قیمت : 8500 تومان
ب - 30 آزمون مدار منطقی گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 3000 تومان
ج- مدار منطقی مدرسان شریف- قیمت : 5500 تومان
د- فلش کارت مدار منطقی مدرسان شریف - قیمت : 2500 تومان
ه- مدار منطقی انتشارات پوران پِِِِژوهش
ر- جزوات پارسه
*سرفصل ها : اعداد و کدگذاری - جبر بول - ساده کردن توابع - مدارات منطقی - جدول کارنو - مدارات ترکیبی - مقایسه کننده - رمزگشا ( Decoder ) - رمزگذار ( Encoder ) - مدارات ترکیبی ماژولار ( مالتی پلکسر ) - دی مالتی پلکسر - فلیپ فلاپ و خواص ان - تحلیل مدارات ترتیبی - شمارنده و ثباتها...
» برنامه نویسی سی پلاس پلاس - ضریب : 4 - تعداد سوال : 15
*منبع اصلی : نکته » دروس برنامه سازی در کنکور کاردانی به کارشناسی دارای هیچ منبع خاصی نیستند. درواقع داوطلبان باید سرفصل مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده و توان برنامه نویسی خود را نیز افزایش دهند. این بدین معنیست که طراحان کنکور به هر صورتی میتوانند سوال طرح کنند.
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور سی پلاس پلاس گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 9000 تومان
ب - 30 آزمون سی پلاس پلاس گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 3500 تومان
ج - سی پلاس پلاس مدرسان شریف - قیمت : 5500 تومان
*سرفصل ها : کلیات و ساختار برنامه نویسی C++ - متغیرها - سیستم ورودی و خروجی - کلاس و شی - توابع و زیر برنامه ها - عملگرها - فایلها - ارث بری - حلقه ها - جملات شرطی...

---- دروس تخصصی نرم افزار - هر سه درس ضریب 5 - تعداد سوال هر درس : 10 ----

» مفاهیم سیستم عامل :
*منبع اصلی : مفاهیم سیستم عامل - مهرداد فهیمی - قیمت : 5500 تومان
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور سیستم عامل- انتشارات گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 5500 تومان
ب - 30 آزمون سیستم عامل - گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 4000 تومان
ج - سیستم عامل - مدرسان شریف - قیمت : 3000 تومان
د - فلش کارت سیستم عامل - مدرسان شریف - قیمت : 800 تومان
ه - سیستم عامل پوران پژوهش - قیمت : 5500 تومان
ر- جزوات پارسه

*سر فصل ها : مفاهیم و تعاریف اولیه سیستم عامل - ساختار سیستم عامل - پردازش و زمان بندی - مدیریت حافظه ( قطعه بندی و صفحه بندی ) - حافظه مجازی - بن بست - سیستم فایل...
» ذخیره و بازیابی اطلاعات :
*منبع اصلی : ذخیره و بازیابی روحانی رانکوهی
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور ذخیره و بازیابی اطلاعات - گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 6200 تومان
ب - 30 آزمون ذخیره و بازیابی اطلاعات - گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 3000 تومان
ج - ذخیره و بازیابی - مدرسان شریف - قیمت : 4900 تومان
د - فلش کارت ذخیره و بازیابی اطلاعات - مدرسان شریف - قیمت : 800 تومان
ه - ذخیره و بازیابی اطلاعات - پوران پژوهش
ز - جزوات پارسه

*سرفصل ها : رسانه های ذخیره سازی - رکورد، بلاک و روشهای بلاک بندی - سیستم فایل و بافرینگ - بررسی نوار و دیسک به صورت پارامتری - فایل پایل ( Pile File ) - فایل ترتیبی - فایل ترتیبی شاخص دار - فایل B -Tree - فایل مستقیم...

» ساختمان داده ها :
*منبع اصلی : اصول ساختمان داده های سیمور لیپ شوتز
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور سریع ساختمان داده ها گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 5600 تومان
ب - 30 آزمون ساختمان داده ها گسترش علوم پایه - قیمت : 3400 تومان
ج - ساختمان داده ها مدرسان شریف - تبریزی - قیمت : 4000 تومان
د - اصول ساختمان داده های انتشارات پوران پژوهش - قیمت : 5500 تومان
ه - جزوات پارسه

*سرفصل ها : الگوریتم - الگوریتمهای بازگشتی - پیچیدگی های زمانی و مرتبه اجرایی - آرایه - ماتریس - رشته - لیستهای پیوندی - صف و پشته - درخت و انواع آن (... Heap و BST و ...) - گراف و مرتب سازی...

منبع:: سایت کارشناسی
--------------------------------------------------
در مورد علمی کاربردی هم منابع تا الان که هر سال عوض شده . باید منتظر باشین دفترچه هاش بیاد . توی دفترچه هاش نوشته

موفق باشید

mm00
08-02-2010, 12:07
سلام
3 تا سوال داشتم:
1: من اگر 5 ترمه تموم کنم یعنی بهمن فارغ التحصیل بشم اگر دولتی کاردانی به کارشناسی قبول بشم میتونم نگه دارم؟ یا حتما باید تا تابستون تموم بشه؟ منظورم اینه امتحان کاردانی به کارشناسی که تابستون 89 هست رو بدم و قبول بشم ولی بهمن 89 فارغ التخصیل بشم نمیتونم برم ؟!
2: یعنی توی امتحان امسال پاسکال نمیاد؟!!!
3: من میتونم با معرفی به استاد 1 واحد رو نگه دارم؟ وقتی 5 ترمه تموم کردم 1 واحد رو نگه دارم اگر دانشگاه قبول نشدم باز هم دانشجو باشم؟ چون تا 7 ترم مدت قانونیش هست دیگه؟!

amin-03
09-02-2010, 14:38
سلام دوستان
اگه ممکنه منابع و سر فصلهای کنکور کاردانی به کارشناسی معماری رو هم بزارید.
کسی میدونه حدود رتبه ای که برای قبول شدن در دانشگاه حافظ شیراز باید کسب کرد چقدره؟

payam
09-02-2010, 14:54
سلام
3 تا سوال داشتم:
1: من اگر 5 ترمه تموم کنم یعنی بهمن فارغ التحصیل بشم اگر دولتی کاردانی به کارشناسی قبول بشم میتونم نگه دارم؟ یا حتما باید تا تابستون تموم بشه؟ منظورم اینه امتحان کاردانی به کارشناسی که تابستون 89 هست رو بدم و قبول بشم ولی بهمن 89 فارغ التخصیل بشم نمیتونم برم ؟!
2: یعنی توی امتحان امسال پاسکال نمیاد؟!!!
3: من میتونم با معرفی به استاد 1 واحد رو نگه دارم؟ وقتی 5 ترمه تموم کردم 1 واحد رو نگه دارم اگر دانشگاه قبول نشدم باز هم دانشجو باشم؟ چون تا 7 ترم مدت قانونیش هست دیگه؟!

سلام .
اينطور كه من ميدونم ؛ نتايج كنكور كه اوايل شهريور ماه اعلام ميشه ؛ تراز اوليه رو به شما ميده . زمان انتخاب شهر ؛ بايد مشخص كنيد كه چه زماني فارغ التحصيل ميشيد . بهمن يا مهر ؟
اگر مهر ؛ كه ميتونيد جزء گروه " فارغ التحصيل در نيمسال اول‌" باشيد . و همه ي انتخاب ها به روي شما بازه . و اگر قبول بشيد ؛ ميتونيد مهر بريد سر كلاس.
حالا اگر بهمن فارغ التحصيل ميشيد ؛ بايد تنها اون شهر هايي رو انتخاب كنيد كه نيمسال دوم پذيرش داشته باشن ! اين يعني تعدادشون خيلي كمتر از نيمسال اولي ها ميشه .
يعني اينطوري ميشه كه مثلا از هر 20 تا شهر ؛ شايد 1كيش پذيرش نيمسال دوم داشته باشه . پس اگه 4 ترمه تموم كنيد همه جوره به نفعتون خواهد بود .
بله تا 7 ترم مدت قانونيش هست ؛ شما هم ميتونيد اون يك واحد رو نگه داريد ؛ با معرفي به استاد. كنكور دولتي قبول شدنش آسونه . اما كنكور كارداني به كارشناسي آزاد ؛ تقريبا 100% قبولي داره !! :31: يعني تراز 4 هزار هم روي انتخاب دانشگاه قبول ميشه ...

موفق باشي .

payam
09-02-2010, 14:57
سلام دوستان
اگه ممکنه منابع و سر فصلهای کنکور کاردانی به کارشناسی معماری رو هم بزارید.
کسی میدونه حدود رتبه ای که برای قبول شدن در دانشگاه حافظ شیراز باید کسب کرد چقدره؟

سلام
اينها هستند :

۱ - ریاضی و هندسه
۲ - فن ساختمانی
۳ - تاریخ معماری
۴ - مبانی نظری
1- معارف اسلامی (1) (دفتر نهاد رهبری )
2- معارف اسلامی (2) (دفتر نهاد رهبری )

زبان:
1- زبان عمومی (انتشارات سمت)
2-کتب پیش دانشگاهی و دبیرستان
منابع تست : دروس عمومی کنکور کارشناسی ناپیوسته مدرسان شریف (بسیار بسیار مهم)
منابع:ریاضی:هر کتابی که در سر فصلهای زیر به شما کمک می کند مثل: حسابان سال سوم ریاضی و حساب دیفرانسیل و انتگرال (پیش دانشگاهی)
سر فصلهای مهم :
تابع:
دامنه و برد - جبر توابع - ترکیب توابع - مثلثاتی و معکوس مثلثاتی – تابع معکوس - تابع متناوب - معادله درجه دوم - توابع هایپربولیک
حد:
انواع حد- پیوستگی - مجانب ها – و ...
مشتق:
تعریف مشتق - مشتق گیری - مشتق تابع مرکب - مشتق تابع معکوس – مشتق هایپربولیک- معادله لاپلاس
کاربرد مشتق:
اکسترموم ها - نقاط بحرانی.
انتگرال:
انتگرال معین و نامعین - مساحت زیر نمودار- حجم حاصل از دوران - انتگرال دو گانه
دنباله و سری
ماتریس
بردارها
و......(اینها فقط سر فصلهای مهم بودند)
هندسه تحلیلی (بردار ها-مقاطع مخروطی- ماتریس)
هندسه:هندسه 1 و 2 دبیرستان

منابع تست:ریاضی معماری کنکور کارشناسی ناپیوسته مدرسان شریف (بسیار بسیار مهم)
منابع :
عناصر و جزئیات:
عناصر و جزئیات (هنرستان)
اجزاء ساختمان و ساختمان (سیاوش کباری)
دیتلهای ساختمانی(سیاوش کباری)
نقشه کشی ساختمان مهارت فنی درجه 1 (جرجانی)
نقشه کشی ساختمان مهارت فنی درجه2 (جرجانی)
مصالح شناسی: مصالح شناسی (هنرستان - معماری)
مصالح (سیاوش کباری)
مصالح شناسی (هنرستان - ساختمان)
متره و برآورد:
متره و برآورد (هنرستان)
مدیریت و تشکیلات کارگاهی (منبع خاصی وجود ندارد - جزوات درسی- جزوه درسی دانشگاه بوعلی سینا همدان)
ترسیم فنی: ترسیم فنی (هنرستان)
ترسیم فنی (حسین زمرشدی)

تنظیم شرایط محیطی:
اقلیم (مرتضی کسمائی)
تاسیسات (هنرستان - بسیار مهم)
تنظیم شرایط محیطی (ساسان مرادی)
ایستایی و مقاومت مصالح:
ایستایی (هنرستان – ساختمان - بسیار مهم)
2 - تاریخ معماری
3 - پرسپکتیو

>>مبانی نظری معماری :
مبانی هنرهای تجسمی (هنرستان – چاپ قدیم دو جلد می باشد) - کارگاه هنر 1 (پیش دانشگاهی هنر)- طراحی معماری (هنرستان)
رنگ شناسی ایتن – رنگ شناسی (مبانی هنرهای تجسمی جلد 2)

>>تاریخ معماری:
1 - سبک شناسی معماری (مرحوم دکترمحمدکریم پیر نیا)
2 - معماری جهان (زارعی)
3 - آشنایی با بناهای تاریخی (هنرستان)
4 - مبانی و مفاهیم معماری معاصر غرب (دکتر وحید قبادیان)
5 - سیر هنر در تاریخ 1 (پیش دانشگاهی هنر)
6 - سیر هنر در تاریخ 2 (پیش دانشگاهی هنر)

<<<تهیه هر 6 کتاب لازم می باشد>>>

پرسپکتیو : ترسیم فنی (حسین زمرشدی) - ترسیم فنی (هنرستان) - ترسیم فنی و طراحی معماری (موسویان) - هندسه مناظر و مرایا

کتب تکمیلی و تستی : (بسیار بسیار مهم)
1-کنکور کارشناسی ناپیوسته (محمد یگانه)
2 -کنکور کاردانی پیوسته (محمد یگانه)
3-نکته به نکته کنکور معماری (محمد یگانه)
4- کنکور کارشناسی ناپیوسته معماری (پرنا)

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hesam68
09-02-2010, 16:53
سلام
کاردانی به کارشناسی رشته های هنر هم داره؟

hesam68
11-02-2010, 20:13
سلام

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

payam
11-02-2010, 20:22
سلام

سلام .

جدول شماره 6- کدرشته محل های تحصیلی در گروه آموزشی هنر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

djbagoor
12-02-2010, 23:54
من سوالات تخصصی کنکور سال های قبل علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته ( کاردانی به کارشناسی) رشته I.C.T رو لازم دارم ,کسی نداره؟
نمی دونید از کجا می شه تهیه کرد؟
کتاب فروشی های انقلاب دارند سوالات کنکورهای علمی کاربردی رو ؟

hesam68
20-02-2010, 17:34
» منابع و سرفصل کنکور کاردانی به کارشناسی سال 89

» ریاضیات - ضریب 3 - تعداد سوال : 10

* منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور ریاضیات 1و2 ( انتشاران گسترش علوم پایه - دکتر نیکوکار ) - قیمت 6000 تومان
ب - ریاضیات 1 و 2 مدرسان شریف - قیمت : 8500 تومان
ج - فلش کارت ریاضیات عمومی 1و2 مدرسان شریف - قیمت : 3000 تومان
د - جزوات پارسه

*سرفصل های ریاضیات عمومی و کاربردی : اتحاد - معادلات - مثلثات - دستگاه معادلات - مجموعه ها - معادلات خط - توابع - حد - هم عرضی - هوپیتال - پیوستگی - مجانب ها - مشتق و کاربردهای آن - قضایای رول و میانگین - دیفرانسیل - انحنا - مشتقهای جرئی - توابع چند متغیره - روشهای انتگرال گیری معین و نامعین - قضایای اساسی - محاسبه سطح ، حجم زیر منحنی و طول کمان - انتگرال دوگانه و سه گانه - معادلات دیفرانسیل - تبدیلات لاپلاس - دنباله و سری - بردار - اعداد مختلط - مختصات قطبی - ماتریس...

» آمار و احتمالات - ضریب 3 - تعداد سوال : 5

* منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور آمار و احتمالات ( انتشاران گسترش علوم پایه - دکتر نیکوکار )
ب - جزوات پارسه

*سرفصل های آمار و احتمالات : آمار توصیفی ( شاخصهای مرکزی - ( آمارهای توصیفی ( شاخصهای پراکندگی ) - آنالیز ترکیبی - احتمال - متغیرهای تصادفی - توزیع های خاص - توزیع های نمونه ای برآورد فاصله ای - آزمون فرضها - معادله خط رگرسیون...

» زبان تخصصی - ضریب : 1 - تعداد سوال : 10
*منبع اصلی :
رجوع به سایت های اینترنتی - زبان تخصصی دبیرستان
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور زبان تخصصی انتشارات گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی) - قیمت : 5900 تومان
ب - زبان تخصصی مدرسان شریف - قیمت : 2500 تومان
*سرفصل ها : مقدمه ( تاریخچه و تعاریف کامپیوتر ) - توصیفهای کلی ( سخت افزار و نرم افزار ) - واحد سیستم - CPU - حافظه - دستگاههای ورودی و خروجی - سیستم عامل - برنامه نویسی - مفاهیم شبکه - مفاهیم اینترنت - پایگاه داده ها...
» مدار منطقی - ضریب : 2 - تعداد سوال : 15
*منبع اصلی :

موریس مانو (ترجمه : سید رضی )
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور مدار منطقی ( آقای مقسمی ) - قیمت : 8500 تومان
ب - 30 آزمون مدار منطقی گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 3000 تومان
ج- مدار منطقی مدرسان شریف- قیمت : 5500 تومان
د- فلش کارت مدار منطقی مدرسان شریف - قیمت : 2500 تومان
ه- مدار منطقی انتشارات پوران پِِِِژوهش
ر- جزوات پارسه
*سرفصل ها : اعداد و کدگذاری - جبر بول - ساده کردن توابع - مدارات منطقی - جدول کارنو - مدارات ترکیبی - مقایسه کننده - رمزگشا ( Decoder ) - رمزگذار ( Encoder ) - مدارات ترکیبی ماژولار ( مالتی پلکسر ) - دی مالتی پلکسر - فلیپ فلاپ و خواص ان - تحلیل مدارات ترتیبی - شمارنده و ثباتها...
» برنامه نویسی سی پلاس پلاس - ضریب : 4 - تعداد سوال : 15
*منبع اصلی : نکته » دروس برنامه سازی در کنکور کاردانی به کارشناسی دارای هیچ منبع خاصی نیستند. درواقع داوطلبان باید سرفصل مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده و توان برنامه نویسی خود را نیز افزایش دهند. این بدین معنیست که طراحان کنکور به هر صورتی میتوانند سوال طرح کنند.
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور سی پلاس پلاس گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 9000 تومان
ب - 30 آزمون سی پلاس پلاس گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 3500 تومان
ج - سی پلاس پلاس مدرسان شریف - قیمت : 5500 تومان
*سرفصل ها : کلیات و ساختار برنامه نویسی C++ - متغیرها - سیستم ورودی و خروجی - کلاس و شی - توابع و زیر برنامه ها - عملگرها - فایلها - ارث بری - حلقه ها - جملات شرطی...

---- دروس تخصصی نرم افزار - هر سه درس ضریب 5 - تعداد سوال هر درس : 10 ----

» مفاهیم سیستم عامل :
*منبع اصلی : مفاهیم سیستم عامل - مهرداد فهیمی - قیمت : 5500 تومان
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور سیستم عامل- انتشارات گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 5500 تومان
ب - 30 آزمون سیستم عامل - گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 4000 تومان
ج - سیستم عامل - مدرسان شریف - قیمت : 3000 تومان
د - فلش کارت سیستم عامل - مدرسان شریف - قیمت : 800 تومان
ه - سیستم عامل پوران پژوهش - قیمت : 5500 تومان
ر- جزوات پارسه

*سر فصل ها : مفاهیم و تعاریف اولیه سیستم عامل - ساختار سیستم عامل - پردازش و زمان بندی - مدیریت حافظه ( قطعه بندی و صفحه بندی ) - حافظه مجازی - بن بست - سیستم فایل...
» ذخیره و بازیابی اطلاعات :
*منبع اصلی : ذخیره و بازیابی روحانی رانکوهی
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور ذخیره و بازیابی اطلاعات - گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 6200 تومان
ب - 30 آزمون ذخیره و بازیابی اطلاعات - گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 3000 تومان
ج - ذخیره و بازیابی - مدرسان شریف - قیمت : 4900 تومان
د - فلش کارت ذخیره و بازیابی اطلاعات - مدرسان شریف - قیمت : 800 تومان
ه - ذخیره و بازیابی اطلاعات - پوران پژوهش
ز - جزوات پارسه

*سرفصل ها : رسانه های ذخیره سازی - رکورد، بلاک و روشهای بلاک بندی - سیستم فایل و بافرینگ - بررسی نوار و دیسک به صورت پارامتری - فایل پایل ( Pile File ) - فایل ترتیبی - فایل ترتیبی شاخص دار - فایل B -Tree - فایل مستقیم...

» ساختمان داده ها :
*منبع اصلی : اصول ساختمان داده های سیمور لیپ شوتز
*منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور سریع ساختمان داده ها گسترش علوم پایه ( آقای مقسمی ) - قیمت : 5600 تومان
ب - 30 آزمون ساختمان داده ها گسترش علوم پایه - قیمت : 3400 تومان
ج - ساختمان داده ها مدرسان شریف - تبریزی - قیمت : 4000 تومان
د - اصول ساختمان داده های انتشارات پوران پژوهش - قیمت : 5500 تومان
ه - جزوات پارسه

*سرفصل ها : الگوریتم - الگوریتمهای بازگشتی - پیچیدگی های زمانی و مرتبه اجرایی - آرایه - ماتریس - رشته - لیستهای پیوندی - صف و پشته - درخت و انواع آن (... Heap و BST و ...) - گراف و مرتب سازی...

منبع:: سایت کارشناسی
--------------------------------------------------
در مورد علمی کاربردی هم منابع تا الان که هر سال عوض شده . باید منتظر باشین دفترچه هاش بیاد . توی دفترچه هاش نوشته

موفق باشید

سلام
لطف کنین ضرایب درس های عمومی رو هم بزارین

naseronline
20-02-2010, 18:40
دفترچه آزمون دولتی و علمی کاربردی کی میاد؟

farshidshd
20-02-2010, 19:40
سلام
لطف کنین ضرایب درس های عمومی رو هم بزارین

تو ی همین تاپیک بگردی پیدا می کنی...

anti_girl
22-02-2010, 01:04
فرشید جان دفترچه دولتی کی میاد؟

bandary
22-02-2010, 09:30
دوستان دفترچه کاردانی به کارشناسی دولتی اومده و ثبت نام هم از امروز 3 اسفند شروع شده

farshidshd
22-02-2010, 11:15
فرشید جان دفترچه دولتی کی میاد؟

از امروز می تونی بری سایت سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و کارت ثبت نام رو بخری. دفترچه هم هست واسه دانلود

MOHAMMAD2010
22-02-2010, 11:38
این دفترچش چرا این جوریه !؟
فقط رشته های مربوط به فرهنگیان رو نوشته ! پس بقیه چی ؟
الان از کجا بفهمیم رشتمون کدوم شهرا هست !؟

payam
22-02-2010, 14:08
این دفترچش چرا این جوریه !؟
فقط رشته های مربوط به فرهنگیان رو نوشته ! پس بقیه چی ؟
الان از کجا بفهمیم رشتمون کدوم شهرا هست !؟

سلام محمد جان .

فك كنم اين دفترچه ي شماره ي 1 فقط شامل همين توضيحات هست .

اگر انشاا... مرحله ي اول مجاز شديد ؛ رشته/شهر رو توي دفترچه ي شماره ي 2 ميبينيد .

MOHAMMAD2010
22-02-2010, 14:10
سلام محمد جان .

فك كنم اين دفترچه ي شماره ي 1 فقط شامل همين توضيحات هست .

اگر انشاا... مرحله ي اول مجاز شديد ؛ رشته/شهر رو توي دفترچه ي شماره ي 2 ميبينيد .

سال پیشم همین جوری بود !؟

payam
22-02-2010, 14:55
والا من در مورد سال پيش اطلاعي ندارم ؛‌ اما دفترچه هاي 2 مرحله اي اينطوري هستن كلا !

mohsen_gh1991
24-02-2010, 00:32
سلام
من امسال میخوام توی کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم در رشته برق.از قضا رشته مورد نظرم(قدرت) فقط توی نیم سال اول 89 پذیرش داره در حالی که من توی نیم سال اول 89 فارق التحصیل میشم(یعنی توی نیم سال دوم میتونم ثبت نام کنم) طبق نوشه زیر:
دانشجویانی که تا تاریخ 31/6/1389 فارق التحصیل نمیشوند و یا به عبارتی دیگر در تاریخ 30/11/1389 فارق التحصیل میشوند باید به هنگام انتخاب رشته منحصرا کد رشته محلهای نیمسال دوم را انتخاب کنند.
ولی رشته قدرت توی نیم سال اول ثبت نام میکنه. حالا اگه قبول بشم میتونم یه ترم مرخصی بگیرم تا دوره کاردانی رو تموم کنم یا نه؟

payam
24-02-2010, 00:41
سلام
من امسال میخوام توی کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم در رشته برق.از قضا رشته مورد نظرم(قدرت) فقط توی نیم سال اول 89 پذیرش داره در حالی که من توی نیم سال اول 89 فارق التحصیل میشم(یعنی توی نیم سال دوم میتونم ثبت نام کنم) طبق نوشه زیر:
دانشجویانی که تا تاریخ 31/6/1389 فارق التحصیل نمیشوند و یا به عبارتی دیگر در تاریخ 30/11/1389 فارق التحصیل میشوند باید به هنگام انتخاب رشته منحصرا کد رشته محلهای نیمسال دوم را انتخاب کنند.
ولی رشته قدرت توی نیم سال اول ثبت نام میکنه. حالا اگه قبول بشم میتونم یه ترم مرخصی بگیرم تا دوره کاردانی رو تموم کنم یا نه؟

سلام .

نه اصلا امكانش نيست . اگر مجاز هم بشيد ، حق انتخاب دانشگاه هايي كه نيمسال اول پذيرش دارن رو نداريد ! انتخاب هم بكنيد ؛ قبول هم بشيد ، قبولي شما كان لم يكن تلقي ميشه !
پس شما ميتونيد كنكور نيمسال دوم آزاد رو شركت كنيد ؛ چند ماه صبر كنيد و مرداد سال بعد كنكور دولتي بديد .

موفق باشي .

mohsen_gh1991
24-02-2010, 10:53
سلام .

قبولي شما كان لم يكن تلقي ميشه !
پس شما ميتونيد كنكور نيمسال دوم آزاد رو شركت كنيد ؛ چند ماه صبر كنيد و مرداد سال بعد كنكور دولتي بديد .

موفق باشي .
سلام قبولی شما کان لم یکن میشه یعنی چی؟
مورد دوم هم اینکه منظور شما اینه که کنکور نیمسال دوم ازاد 88 رو شرکت کنم یا 89؟ کنکور دولیتی هم منظورت کنکور 90 که نیست؟هست؟
مسئله سوم هم این که توی دفترچه اول زده برق قدرت فقط نیم سال اول.ممکنه توی دفترچه دوم(برای انتخاب رشته) رشته قدرت برای نیم سال دوم هم پذیرش داشته باشه؟

payam
24-02-2010, 11:39
سلام قبولی شما کان لم یکن میشه یعنی چی؟
مورد دوم هم اینکه منظور شما اینه که کنکور نیمسال دوم ازاد 88 رو شرکت کنم یا 89؟ کنکور دولیتی هم منظورت کنکور 90 که نیست؟هست؟
مسئله سوم هم این که توی دفترچه اول زده برق قدرت فقط نیم سال اول.ممکنه توی دفترچه دوم(برای انتخاب رشته) رشته قدرت برای نیم سال دوم هم پذیرش داشته باشه؟

سلام .

منظورم از کان لم یکن اين بود كه قبولي شما مردود اعلام ميشه !
به اين دليل كه شما تا مهر فارغ التحصيل نشديد ؛ و خلاف قوانين رشته هاي نيمسال اول رو انتخاب كرديد .

شما كه تا بهمن 89 فارق التحصيل ميشيد ؛ حق انتخاب شهر هايي كه در نيمسال اول پذيرش دارن رو نداريد .
بله شما ميتونيد سال بعد آذر ماه كنكور آزاد رو شكرت كنيد ؛ و تابستون 89 كنكور دولتي شركت كنيد !

الان من دفترچه شماره 2 آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 87 رو ميگذارم ضميمه ي پست تا دانلود كنيد ، مثل اينكه قدرت نيمسال دوم اصلا پذيرش نداره . پذيرش هاي نيمسال دوم مختص غير انتفاعي ها هستش .

KING OF SPEED
25-02-2010, 15:12
كسي ميدونه شماره داوطلبي سال گذشته رو واسه چي ميخوان؟؟
من پارسال كنكور دادم ولي نخونده بودم....حالا شماره داوطلبي پارسالو كه رتبم افتضاح شد رو اگه بنويسم به ضررم نميشه؟؟؟؟

Hamid110
25-02-2010, 19:28
كسي ميدونه شماره داوطلبي سال گذشته رو واسه چي ميخوان؟؟
من پارسال كنكور دادم ولي نخونده بودم....حالا شماره داوطلبي پارسالو كه رتبم افتضاح شد رو اگه بنويسم به ضررم نميشه؟؟؟؟

نه به ظررت نمیشه. . .

Samad_GH
27-02-2010, 01:33
سلام
این نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد که اعلام شده ثبت نام می خواست؟ یا نیازی به ثبت نام نداشت؟ احساس میکنم نیاز به ثبت نام داشته. کسی چیزی نمیدونه؟

MOHAMMAD2010
27-02-2010, 01:42
سلام

شما از کجا متوجه شدی که قدرت فقط نیمسال اول پذیرش داره ؟
کجا اینو نوشته ؟
تو این دفترچه که فقط فرهنگیان رو نوشته !

Sha7ab
27-02-2010, 16:54
من کاردانیم رو الکترونیک گرفتم میتونم کارشناسی زبان انگلیسی شرکت کنم؟
و کسی میتونه منابع کنکور زبان (کتاب هاش) رو به من بگه؟

David.Jn
01-03-2010, 00:41
آقا جان مادرتون یکی بگه این سازمان سنجش نمیهواد تمدید کنه واسه ثبن نامش
امروز اومدیم ثبت نام که یهم پرداخت اینترنتی قلط زد نشد کارت بخریم
حالا من موندمو این ثبت نام
دارم بدبخت میشم دیگه:19:

payam
01-03-2010, 00:52
همه ي ثبت نام ها تمديد ميشن...
چرا اينترنتي ؟ پست هم داره دفترچه !

David.Jn
01-03-2010, 01:12
واسه پست باید برم چهارراه لشکر
کی میره اینهمه راهو
خدا کنه که تمدید بشه تا الان که تمدید نکردن

Sub007
07-03-2010, 18:29
پارسال دیدن این تاپیک باعث میشد که استرسم برای کنکور بالا بره.
اما الان که اومدم امیدوارم که همه دستان موفق باشند.

PNC
07-03-2010, 23:31
آقا اصلا این ویژه فرهنگیان یعنی چی ؟
یعنی اونایی که معلم هستن ؟ یا اونایی که پدر مادرشون معلم هست ؟
چطوریاس

payam
07-03-2010, 23:41
آقا اصلا این ویژه فرهنگیان یعنی چی ؟
یعنی اونایی که معلم هستن ؟ یا اونایی که پدر مادرشون معلم هست ؟
چطوریاس

سلام . صفحه ي 7 دفترچه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضيح داده شده . شاغلين آموزش و پرورش ؛ استخدام يا پيماني...
نه فقط خود شخص .

ariana_a80
10-03-2010, 10:14
سلام
میشه منابع کنکور کاردانی به کارشناسی زبان انگلیسی رو برام بزارید. خیلی دنبالش گشتم و پیدا نکردم. :41:
مرسی

dsa dsa
02-04-2010, 19:04
سلام دوستان !

من عمران اب - کاردانی می خونم غیر انتفایی می خواستم بدونم منابع کنکور واسه کارشناسی چیه ؟
چه درس هایی رو باید بیشتر بخونم و تمرین کنم ؟

چه دانشگاه هایی رشته منو دارن ؟ ایا امیدوار باشم ؟

ممنونم.

mohsen_gh1991
03-04-2010, 18:36
سلام
امکانش هست که رشته هایی که فقط نیمسال اول پذیرش دارن برای نیمسال دوم هم دانشجو بپذیرن؟

payam
04-04-2010, 10:28
سلام
امکانش هست که رشته هایی که فقط نیمسال اول پذیرش دارن برای نیمسال دوم هم دانشجو بپذیرن؟

سلام . اگر پذيرش داشتن توي دفترچه قيد ميشد ، از اونجايي هم كه اين كنكور يك بار در سال برگذار ميشه ، خر امكانش نيست...

danielo
06-04-2010, 13:45
مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی سراسری تمام شده؟
یعنی هیچ راهی نیست که در ان ثبت نام کنیم.
مهلت ثبت نام کاردانی به کارشاسی ازاد چی؟؟؟کی هست؟

farshidshd
06-04-2010, 16:52
مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی سراسری تمام شده؟
یعنی هیچ راهی نیست که در ان ثبت نام کنیم.
مهلت ثبت نام کاردانی به کارشاسی ازاد چی؟؟؟کی هست؟

آره بابا تموم شده الان ویرایش اطلاعاتشونو گذاشتن رو سایت.
دانشگاه آزاد هم فقط دی ماه ثبت نام داره.

danielo
06-04-2010, 23:07
کسی را نمیشناسید که ثبت نام کرده باشه برای ازمون سراسری ولی منصرف شده باشه.
من برم جای اون ویرایشش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farshidshd
07-04-2010, 19:08
کسی را نمیشناسید که ثبت نام کرده باشه برای ازمون سراسری ولی منصرف شده باشه.
من برم جای اون ویرایشش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه هم چنین کسی پیدا بشه نمیشه همه ی اطلاعات رو ویرایش کرد

David.Jn
15-04-2010, 22:22
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه درس ساختمان داده چه درسی میاد(کنکور سراسری)
منظورم اینه که از چه زبانی سوال طرح میشه
از C یا C++ یا پاسکال؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه منبع خوب هم براش معرفی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلآ اگه بتونید واسه کلیه دروس منبع خوب معرفی کنید خیلی عالی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidshd
16-04-2010, 13:14
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه درس ساختمان داده چه درسی میاد(کنکور سراسری)
منظورم اینه که از چه زبانی سوال طرح میشه
از C یا C++ یا پاسکال؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه منبع خوب هم براش معرفی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلآ اگه بتونید واسه کلیه دروس منبع خوب معرفی کنید خیلی عالی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.

اولا درس ساختمان داده مهم نیست که چه زبانی سوال میاد . مبحث ساختمان همش یکیه . زبانش مهم نیست

ثانیا برای منابع توی تاپیک منابع کلی مطلب گذاشتم:::

منابع عمومی::

یه نرم افزار عالی برای یادگیری درس ساختمان داده

منابع کامل ماله پارسال که امسال فرقی نکرده::

کلا تو تاپیک منابع میتونی به جوابت برسی::

موفق باشی

kasraraddepa
16-04-2010, 19:21
سلام
من کاردانی تعمیر و نگهداری هواپیما رو پنج سال پیش از دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری گرفتم ومیخوام دوباره شروع کنم به درس خوندن دنبال دانلوددفترچه شماره یک بودم که به این سایت برخوردم
بعد از کلی جستجو برای منابع و کتب عمومی و اختصاصی فقط تونستم عمومی رو پیدا کنم و اختصاصی ها بیشتر به رشته ای خواص مثل کامپیوتر مربوط میشد
شاید الان وقتش نباشه ولی دارم برای سال بعد برنامه ریزی میکنم خواهش میکنم برای پیدا کردن منابع اختصاصی کارشناسی ناپیوسته تعمیر ونگهداری هواپیما کمکم کنین
متشکرم

kasraraddepa
17-04-2010, 10:35
سلام دوباره
آقا پیداش کردم... دفترچه شماره یک 88 رو میگم:20:
فقط میمونه یک کتاب کنکوری برای فیزیک وریاضی که دستم راه بیوفته هرچند که ضریبشون یکه:46:

payam110313
20-04-2010, 11:21
سلام به همه دوستان

من میخام امسال یعنی سال 89 در کنکور کاردانی به کارشناسی رشته عمران شرکت کنم

میخاستم بدونم با چه رتبه ای میتونم کارشناسی ساختمان موسسه غیر انتفاعی فرزانگان اصفهان

قبول بشم؟:5::5:

joe_satriani
25-04-2010, 20:10
سلام دوستان، منابع امتحان كارداني به كارشناسي رشته ي ساخت و توليد ( قالب سازي ) رو ميخواستم!!!
واسه يكي از دوستام هست،‌اگه محبت كنيد سريعتر جواب بديد كه بهش بگم - واقعا ممنون ميشم :11:

موفق باشيد.

farshidshd
26-04-2010, 09:46
سلام دوستان، منابع امتحان كارداني به كارشناسي رشته ي ساخت و توليد ( قالب سازي ) رو ميخواستم!!!
واسه يكي از دوستام هست،‌اگه محبت كنيد سريعتر جواب بديد كه بهش بگم - واقعا ممنون ميشم :11:

موفق باشيد.

.

amin khan
29-04-2010, 11:52
سلام دوستان
میگم کنکور کاردانی به کارشناسی فقط سالی یه باره ؟
همون آخرای آذر؟
آخه یکی از دوستان میگفت که هر ترم کنکور برگزار میشه؟

ARASH66
29-04-2010, 13:04
دوست عزیز
آزمون سراسری کاردانی به کارشناسی حدودا در ماه مرداد برگزار میشه. (پس سالی یکبار می باشد)
آزمون دانشگاه آزاد در پاییز می باشد.
آرمون علمی کاربردی نیز در زمستان.

pakbakhteh
03-05-2010, 13:42
بچه ها يه راهنمايي يا به نوعي مشاوره به من بدين لطفاٌ
كارداني كامپيوتر رو سال 84 از جهاد دانشگاهي گرفتم .. علاقه زيادي به رشته عمران دارم آيا مي تونم كارداني به كارشناسي عمران شركت كنم ؟
از نظر دانشگاه مشكلي نداره چون كارداني من كامپيوتر هستش ميتونم كارشناسي رو در عمران ادامه بدم .
مرسي

farshidshd
03-05-2010, 14:25
بچه ها يه راهنمايي يا به نوعي مشاوره به من بدين لطفاٌ
كارداني كامپيوتر رو سال 84 از جهاد دانشگاهي گرفتم .. علاقه زيادي به رشته عمران دارم آيا مي تونم كارداني به كارشناسي عمران شركت كنم ؟
از نظر دانشگاه مشكلي نداره چون كارداني من كامپيوتر هستش ميتونم كارشناسي رو در عمران ادامه بدم .
مرسي

نمیتونی رشته رو عوض کنی. مگه اینکه بخوای بری علمی کاربردی

.

aftabkhanom
03-05-2010, 14:32
می شه راهنمایی کنید ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی کیه؟؟

قبولیش مثل سراسری سخته؟؟

farshidshd
03-05-2010, 14:39
می شه راهنمایی کنید ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی کیه؟؟

قبولیش مثل سراسری سخته؟؟

ثبت نامش معمولا دی ما هست و اسفند امتحانشه و فروردین کلاساش شروع میشه

قبولیش هم راحته

pakbakhteh
04-05-2010, 07:47
نمیتونی رشته رو عوض کنی. مگه اینکه بخوای بری علمی کاربردی

.
ممكنه خواهش كنم چنانچه مستنداتي در اين خصوص داريد ارائه كنيد .
(در ضمن اگه ممنوعه چراي براي همه دانشگاها ممنوع نيست )
با تشكر از شما

farshidshd
04-05-2010, 23:56
ممكنه خواهش كنم چنانچه مستنداتي در اين خصوص داريد ارائه كنيد .
(در ضمن اگه ممنوعه چراي براي همه دانشگاها ممنوع نيست )
با تشكر از شما

مستندات ، همه ی دفترچه راهنماهای این کنکورها...

دانشگاه علمی کاربردی اساسا برای کارمندان دولت پایه ریزی شده و به این خاطره که امکان تغییر رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته وجود داره

ar.behnam
05-05-2010, 00:12
یکی یه حسی بهم بده بشینم سر درس !

ar.behnam
06-05-2010, 01:04
!!dead forum!!

mani6606
06-05-2010, 04:46
یکی یه حسی بهم بده بشینم سر درس !

داداش اگر برای سراسری می خوای امتحان بدی یقین داشته باش که موفق میشی الان دیگه زیاد کنکور کارشناسی پیوسته سخت نیست و با کمی همت و تلاش خوب یک نتیجه عالی میگیری:46:

pakbakhteh
06-05-2010, 11:49
دوستان ممكنه در اين خصوص كه رشته ي خودمو (كارداني نرم افزار) ادامه بدم يا تغيير رشته به عمران يه مشاوره به من بدين
و يا اينكه اصلا برم دوباره كنكور كارشناسي براي عمران شركت كنم چطوره به نظرتون ؟
(علاقه شخصي به رشته عمران دارم )

ar.behnam
06-05-2010, 12:36
داداش اگر برای سراسری می خوای امتحان بدی یقین داشته باش که موفق میشی الان دیگه زیاد کنکور کارشناسی پیوسته سخت نیست و با کمی همت و تلاش خوب یک نتیجه عالی میگیری:46:
من یقین دارم که قبول هستم ولی چرا من دقیقه 90 ی هستم ؟! شما هم همینطورید؟

mani6606
06-05-2010, 21:04
من کاردانی نیستم یعنی نبودم اما افرادی رو میشناسم که در کنکور کارشناسی ناپیوسته نتیجه خوبی گرفتن.

rasoul2005
14-05-2010, 23:23
درود

دوستان من یه خبری خوندم میخوام بدونم این خبر حقیقت داره

ایا در کنکور کاردانی به کارشناسی امسال کسانی که از طریق فنی یا کاردانش کاردانی گرفته اند میتونند واسه کاردانی به کارشناسی شرکت کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من جزو فنی یا کاردانش نیستما

موفق باشید

farshidshd
15-05-2010, 10:52
درود

دوستان من یه خبری خوندم میخوام بدونم این خبر حقیقت داره

ایا در کنکور کاردانی به کارشناسی امسال کسانی که از طریق فنی یا کاردانش کاردانی گرفته اند میتونند واسه کاردانی به کارشناسی شرکت کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من جزو فنی یا کاردانش نیستما

موفق باشید

فقط امسال نيست
هر سال بوده

rasoul2005
15-05-2010, 14:14
فقط امسال نيست
هر سال بوده
یعنی میگید در کنکور کارشناسی امسال کسانی که از طریق فنی یا کاردانش کاردانی گرفته اند نمیتونند شرکت کنند؟

موفق باشید

farshidshd
16-05-2010, 11:24
یعنی میگید در کنکور کارشناسی امسال کسانی که از طریق فنی یا کاردانش کاردانی گرفته اند نمیتونند شرکت کنند؟

موفق باشید

هر سال میتونستن شرکت کنن امسال هم میتونن

نمیدونم شما چه اصراری دارین که اینا نمیتونن شرکت کنن؟؟

اصلا کنکور کاردانی به کارشناسی رو گذاشتن واسه همینا...........

.

mmiladd
16-05-2010, 11:27

موفق باشید

شکی نیست که می تونن شرکت کنن...

Samad_GH
16-05-2010, 23:16
سلام
از دوستان کسی سوالات عمومی کارشناسی ناپیوسته ی پارسال رو داره؟