PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

CG Art
15-08-2008, 15:20
انشاا... همه خوشحال باشن فردا.
ای خــــــــــــــدا همه رو خوشحال کن.

amir2011
15-08-2008, 21:10
انشاالله که فردا همه دوستان مجاز بشن.

مجاز که فایده نداره...!
خدا کنه رتبه خوب بیاد...

farshidshd
16-08-2008, 11:00
مجاز که همه میشن
مهم رتبه و انتخاب شهرها هست
سعی کنین با دقت اولویت شهرها رو بزنین

Anildy
16-08-2008, 17:37
جوابا اومد. :24:من که ساعت يه ربع پنج رفتم اومده بود و من هم مجاز شدم. با رتبه زیر 100 :19:

اما سوال

کسایی که رشته شون گرافیکه (همون ارتباط تصویری) خواهش می کنم خواهش می کنم :42: بگن که آزمون عملی برای درس طراحی هم برگزار می شه يا نه؟ :13:

مرسی:10:

hossein-p30-f
16-08-2008, 18:31
سلام دوستان
رتبه من شده 702 :5: ((البته با 10 روز درس خوندن :20: ))

حالا با این رتبه به نظر شما می تونم شمسی پور تهران قبول بشم ؟؟؟؟؟ خوابگاه داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

رشتم حسابداریه

ممنون

tohidkh
16-08-2008, 19:15
سلام
دوستان رتبه من شده 1337.:13:

آخرین رتبه مجاز هم در رشته من 2350 هست.
حالا با این اوضاع، میتونم قبول بشم؟؟؟ یا نه؟

M.etallic.A
16-08-2008, 19:53
.......................................

magical
16-08-2008, 21:09
خوب چه خبر...
رتبه 10000 نزم افزار کامپیوتر چطوره؟
امیدی هست؟

موفق باشید...

ya30n
16-08-2008, 22:59
بچه ها امروز عجب روز خوفي بود!!!!!!!

يكي از بستگان قبول شده

بايد چيكار كنه حالا؟

براي اون رشته اي كه مجاز شده

يا حق (:

M.etallic.A
16-08-2008, 23:28
دوستان این دفترچه شماره 2 انتخاب رشته رو از کجا باید تهیه کنیم ؟

ya30n
16-08-2008, 23:33
يعني اين كارداني به كارشناسي هم دو مرحله اي هستش؟!!!!!!

يا حق (:

ebi66_boukan
17-08-2008, 09:00
سلام دوستان.قبول شدم با رتبه ي 148.انشالله علوم آزمايشگاهي شهيد بهشتي رو ميارم.ديگه هم سربازي نميرم.:10:

ebi66_boukan
17-08-2008, 09:01
سلام دوستان.قبول شدم با رتبه ي 148.انشالله علوم آزمايشگاهي شهيد بهشتي رو ميارم.ديگه هم سربازي نميرم.

ebi66_boukan
17-08-2008, 09:02
دوستان این دفترچه شماره 2 انتخاب رشته رو از کجا باید تهیه کنیم ؟

دوست عزيز به همين زودي ها مياد رو سايت.البته اينم گفتن كه از باجه هاي مركزي پست ميفروشن.ولي از فردا حتما مياد رو سايت.

يعني اين كارداني به كارشناسي هم دو مرحله اي هستش؟!!!!!!

يا حق (:

بله دو مرحله اي هست.اگه مرحله ي اول مجاز شدي از 30 مرداد تا 3 يا 4 شهريور بايد بري انتخاب رشته اينترنتي بانجام بدي.اواخر شهريور هم جواب نهايي مياد.

Ship Storm
17-08-2008, 09:17
دوستان دفترچه دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی کی میاد؟
دانشگاه علمی کاربردی چی؟
برای ورود به داشنگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی آیا پایان خدمت مثل مقطع کاردانیش اجباریه؟

M.etallic.A
17-08-2008, 09:26
آزاد که فعلا نیومده. برو تو سایت azmoon.org شماره موبایلت رو وارد کن هر وقت دفترچه ش اومد برات اس ام اس میزنن.

farshidshd
17-08-2008, 09:35
دوستان دفترچه دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی کی میاد؟
دانشگاه علمی کاربردی چی؟
برای ورود به داشنگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی آیا پایان خدمت مثل مقطع کاردانیش اجباریه؟

سلام دوست عزیز...
آزاد باید همین روزا بیاد
علمی کاربردی هم تا دی ماه
البته هیچکدومشون اینجا معلو نیسست بازم ...
برای ورود به داشنگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی پایان خدمت لازم نیست.

farshidshd
17-08-2008, 10:10
سلام دوستان.قبول شدم با رتبه ي 148.انشالله علوم آزمايشگاهي شهيد بهشتي رو ميارم.ديگه هم سربازي نميرم.

اینو یه جا دیگه هم دیده بودم!!
ایشالله که همتون قبولین

ya30n
17-08-2008, 15:13
بله دو مرحله اي هست.اگه مرحله ي اول مجاز شدي از 30 مرداد تا 3 يا 4 شهريور بايد بري انتخاب رشته اينترنتي بانجام بدي.اواخر شهريور هم جواب نهايي مياد.
من كه نه ولي خب دمت گرم
از طريق سنجش بايد انتخاب رشته كنه؟

يا حق (:

ya30n
17-08-2008, 15:14
دي ماه مياد؟
من دارم ديپلم دوم (كامپيوتر) ميگيرم
طور يكه حساب كردم آخر بهمن اين مدرك رو ميگيرم انشاالله...
با اين حساب من نميتونم شركت كنم؟

يا حق (:

farshidshd
17-08-2008, 15:51
دي ماه مياد؟
من دارم ديپلم دوم (كامپيوتر) ميگيرم
طور يكه حساب كردم آخر بهمن اين مدرك رو ميگيرم انشاالله...
با اين حساب من نميتونم شركت كنم؟

يا حق (:

اگه تموم کرده باشین میتونین کاردانیشو امتحان بدین که کارت پایان خدمت اجباریه( البته فقط کاردانی علمی کاربردی )

ya30n
17-08-2008, 15:55
اه
چه ضد حال بدي!!!
يعني كارت پايان خدمت ميخوان؟!!!!!!!!!

پس نميشه خب!

فراگير رو ببينيم چي كار ميتونم بكنم
خيلي بد شد

يا حق ):

Ship Storm
17-08-2008, 20:32
سلام دوست عزیز...
آزاد باید همین روزا بیاد
البته هیچکدومشون اینجا معلو نیسست بازم ...
برای ورود به داشنگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی پایان خدمت لازم نیست.

خیلی ممنون فرشید جان
لطف کردی
اگه آزاد اومد دستت دردنکنه ما رو یه خبری بده
موفق باشی :40::11:

dayforfreedom
17-08-2008, 23:51
سلام دوستان.
من رتبه ام چون هیچی نخونده بودم شد 27000 .واقعا شرمندم برای خودم.(رشته ام نرم افزار بوده)
می خواستم ببینم با این رتبه می شه نرم افزار شهرستان یا حالا هر جایی قبول شد.اصلا امیدی هست؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

mohammad_sks
18-08-2008, 07:52
سلام به اساتید خودم!
رتبم شده 1500 معماری از 19000 نفری که مجاز شدن. فکر کنم می تونم آمل قبول شم. کسی میتونه کمک کنه؟

dayforfreedom
18-08-2008, 17:39
کسی از دوستان لینکی راجع به ترازهای دانشگاه هایی که نرم افزار می گیرند در کل کشور داره. ممنون می شم کمکم کنید.

tohidkh
18-08-2008, 17:55
دوستان؛ این دفترچه رو از کجا گیر بیاریم؟؟؟؟

mani6606
18-08-2008, 18:16
دوستان؛ این دفترچه رو از کجا گیر بیاریم؟؟؟؟

کدوم دفترچه؟ منظورت دفترچه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی سراسریه؟

m9780d
18-08-2008, 21:46
برای رشته عمران با رتبه 8000 چی؟؟ امیدی هست البته لازم به ذکره هیچی نخوندم

babakshrb
18-08-2008, 22:43
سلام به اساتید خودم!
رتبم شده 1500 معماری از 19000 نفری که مجاز شدن. فکر کنم می تونم آمل قبول شم. کسی میتونه کمک کنه؟

پارسال یکی از دوستام با 1600 غیرانتفاعی اشرفی اصفهانی قبول شد. حالا نمیدونم برا آمل میتونی یا نه

magical
19-08-2008, 00:48
سلام
من یه تک درس گذاشتم برای ترم پنج که اگه قبول نشدم اون درس رو به عنوان یک ترم بردارم و سال بعد کنکور شرکت کنم تا خدمت سربازی نرم و اگه که قبول شدم درس رو به عنوان تک درس بگیرم و ترم حساب نشه و برم کارشناشی...

حالا تاریخ فارغ تحصیلی رو 31/6/87 بزنم یا 30/11/87-1

انتخاب رشته از کی شروع می شه و تا کی فرصت داریم؟-2

امسال تکمیل ظرفیت داریم؟!-3

موفق باشید...

amir2011
19-08-2008, 01:11
سلام
من یه تک درس گذاشتم برای ترم پنج که اگه قبول نشدم اون درس رو به عنوان یک ترم بردارم و سال بعد کنکور شرکت کنم تا خدمت سربازی نرم و اگه که قبول شدم درس رو به عنوان تک درس بگیرم و ترم حساب نشه و برم کارشناشی...

حالا تاریخ فارغ تحصیلی رو 31/6/87 بزنم یا 30/11/87-1

انتخاب رشته از کی شروع می شه و تا کی فرصت داریم؟-2

امسال تکمیل ظرفیت داریم؟!-3

موفق باشید...

تاریخ رو باید 30.11 بزنی چون اون موقع فارق التحصیل میشی...
انتخاب رشته هم که شروع شده و برای تکمیل ظرفیت هم در آینده مشخص میشه...

magical
19-08-2008, 06:03
تاریخ رو باید 30.11 بزنی چون اون موقع فارق التحصیل میشی...
انتخاب رشته هم که شروع شده و برای تکمیل ظرفیت هم در آینده مشخص میشه...
سلام
تو سایت سنجش که لینک ثبت نامی نمی بینم! یعنی چی شروع شده؟؟؟؟

Snap CG
19-08-2008, 18:33
دفترچه شماره 2 امروز صبح اومده رو سایت سازمان سنجش.

nvb007
19-08-2008, 22:55
من از 5 گرایش که در کارنامه ام وجود داره ، اولی رو مجاز شدم. فقط اولی.
راستش من 5 سال پیش توی این کنکور شرکت کردم و چیزی یادم نمونده .الان نمیدونم باین وضعیتی که دارم ، چند شهر رو میتونم انتخاب کنم . فرق من با کسی که هر 5 گرایش رو قبول شده چیه ؟

البته علت رتبه افتضاح من اینه که اصلا قصد شرکت در کنکور و قبولی نداشتم ، صرفا میخواستم این دوره یه آمادگی پیدا کنم که اگه خدا بخواد سال آینده با تلاش بیشتری شرکت کنم که از شانس من ، برای انتخاب شهر مجاز شدم. فقط در گرایش اولی که بیشترین آمار مجاز در اون قرار داره D:

خواهش میکنم یکی جواب بده. ممنون

nvb007
19-08-2008, 22:56
راستش من 5 سال پیش توی این کنکور شرکت کردم و چیزی یادم نمونده .الان نمیدونم باین وضعیتی که دارم ، چند شهر رو میتونم انتخاب کنم . فرق من با کسی که هر 5 گرایش رو قبول شده چیه ؟

البته علت رتبه افتضاح من اینه که اصلا قصد شرکت در کنکور و قبولی نداشتم ، صرفا میخواستم این دوره یه آمادگی پیدا کنم که اگه خدا بخواد سال آینده با تلاش بیشتری شرکت کنم که از شانس من ، برای انتخاب شهر مجاز شدم. فقط در گرایش اولی که بیشترین آمار مجاز در اون قرار داره D:

CG Art
19-08-2008, 22:58
سلام دوستان عزیزم. خواهش میکنم از پیشکسوت ها و مشاوران که جواب بنده حقیر رو بدیند. من در گرایش نرم افزار رتبه ام شده 9123 و در گرایش سخت افزار رتبه ام شده 3711. با توجه به رتبه هایی که من بدست آوردم آیا احتمال قبولی در یکی از موسسه های غیر انتفاعی مشهد هست ؟

پیشاپیش از شما سپـــــــــاسگذارم.

nvb007
19-08-2008, 22:58

amir2011
20-08-2008, 01:47
سلام
تو سایت سنجش که لینک ثبت نامی نمی بینم! یعنی چی شروع شده؟؟؟؟

شرمنده فکر کنم از فردا (چهارشنبه) شروع میشه...

mani6606
20-08-2008, 10:00

شما چه رشته ای هستین؟ رتبتون چنده؟

nvb007
20-08-2008, 16:38
رتبه ام اصلا جالب نیست 16 هزار - برق الکترونیک. تا 25 هزار نفر مجاز شدند برای انتخاب رشته.
یه مشکل خفن دیگه پیدا کردم.
من غیر از شماره پرونده ، هیچی دیگه واسه ثبت نام و انتخاب رشته ندارم . شماره کارت ، شماره کاربر ، رمز عبور :41::13:
حالا چه خاکی باید بریزم سرم. البته میدونم که قبول نمیشم ، اما میخوام انتخاب رشته کنم ، بعد قبول نشم:31:

البته اگه قبول بشم که:19: با این رتبه ، خودم سکته میزنم:18:

حالا ، کسی نیست کمکم کنه ببینم چه کنم ؟

tohidkh
20-08-2008, 16:52
رتبه ام اصلا جالب نیست 16 هزار - برق الکترونیک. تا 25 هزار نفر مجاز شدند برای انتخاب رشته.
یه مشکل خفن دیگه پیدا کردم.
من غیر از شماره پرونده ، هیچی دیگه واسه ثبت نام و انتخاب رشته ندارم . شماره کارت ، شماره کاربر ، رمز عبور :41::13:
حالا چه خاکی باید بریزم سرم. البته میدونم که قبول نمیشم ، اما میخوام انتخاب رشته کنم ، بعد قبول نشم:31:

البته اگه قبول بشم که:19: با این رتبه ، خودم سکته میزنم:18:

حالا ، کسی نیست کمکم کنه ببینم چه کنم ؟

سلام
یکی از دوستهای من، سال قبل همه اطلاعاتش رو گم کرده بود. نه شماره پرونده، نه شماره کارت، نه هیچ چیز دیگه!
با سازمان سنجش تماس گرفته بود، و اونها هم پس از وصل کردن تلفن به چند نفر، اطلاعات دیگر ثبت نامی رو که هنگام ثبت نام پرکرده بود، (مثل شماره شناسنامه، محل تولد، سال تولد و . . .) پرسیده بودند و تمام اونهایی که نداشت (اطلاعات کارت) بهش گفته بودند.
شما هم همین کار رو بکن.
موفق باشید.

M.etallic.A
20-08-2008, 17:38
سلام
یکی از دوستهای من، سال قبل همه اطلاعاتش رو گم کرده بود. نه شماره پرونده، نه شماره کارت، نه هیچ چیز دیگه!
با سازمان سنجش تماس گرفته بود، و اونها هم پس از وصل کردن تلفن به چند نفر، اطلاعات دیگر ثبت نامی رو که هنگام ثبت نام پرکرده بود، (مثل شماره شناسنامه، محل تولد، سال تولد و . . .) پرسیده بودند و تمام اونهایی که نداشت (اطلاعات کارت) بهش گفته بودند.
شما هم همین کار رو بکن.
موفق باشید.

البته اگر تلفنهای سنجش جواب بدن.

nvb007
20-08-2008, 18:27
والا از صبح تا حالا اشغاله . حالا اگه گرفتم چیجوری باید شهر ها رو انتخاب کنم. چندا میتونم انتخاب کنم

baharshiraz
22-08-2008, 12:40
بالاخره مهلت انتخاب رشته تا پايان وقت اداريه يك شنيه هست يا پايان وقت اداري دوشنبه؟

تازه بعضي ها هم ميگن تا پايان روز شنبه.

يكي بياد دقيقش رو بگه

ali_3d
23-08-2008, 11:47
سلام
دوستان من امسال به طور آزمایشی و برای آشنایی بیشتر کنکور دادم
رتبم هم 1543 بدون سهمیه شده
میخواستم بدونم با توجه به اینکه بهمن فارق التحصیل میشم میخواستم بدونم تکلیفم چیه ، این در حالیه که اکثر دانشگاهها به غیر از یکی دو تا همه مهر دانشجو میگیرن و من باید منتظر اعلام ظرفیت دانشگاهها وایسم !
الان وضعیت انتخاب رشته ی من به چه صورت هست ؟ آیا میتونم هر دانشگاهی رو انتخاب کنم ؟
انتخاب رشته در صورت اعلام ظرفیت به چه شکلی هست ؟

متاسفانه سازمان سنجش توضیح کاملی در این زمینه نداده

پیشاپیش ممنون از راهنمایی های خوبتون :11:

فاطـمه
23-08-2008, 13:29
بچه ها یه سوال
مدرکای دانشگاه غیر انتفاعی برای رشته های کارشناسی (ناپیوسته) مهندسی می خوره یا کارشناسی؟
از یک نفر شنیدم از امسال مهندسی می خوره خواستم ببینم درسته؟

tohidkh
23-08-2008, 13:31
بچه ها یه سوال
مدرکای دانشگاه غیر انتفاعی برای رشته های کارشناسی (ناپیوسته) مهندسی می خوره یا کارشناسی؟

والله نمیدونم!
راستی گفتید امسال مهندسی می خوره؟؟؟ مگه مهندسی خوردنیه؟:31:

فاطـمه
23-08-2008, 14:06
مگه مهندسی خوردنیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
e شما زبونم دارین.
بله مثل این که تو دفتر چه ها امسال زدن مهندسی
باز لابد الان می گین مگر مهندسی زدنیه.

ali_3d
23-08-2008, 16:55
سلام
دوستان من امسال به طور آزمایشی و برای آشنایی بیشتر کنکور دادم
رتبم هم 1543 بدون سهمیه شده
میخواستم بدونم با توجه به اینکه بهمن فارق التحصیل میشم میخواستم بدونم تکلیفم چیه ، این در حالیه که اکثر دانشگاهها به غیر از یکی دو تا همه مهر دانشجو میگیرن و من باید منتظر اعلام ظرفیت دانشگاهها وایسم !
الان وضعیت انتخاب رشته ی من به چه صورت هست ؟ آیا میتونم هر دانشگاهی رو انتخاب کنم ؟
انتخاب رشته در صورت اعلام ظرفیت به چه شکلی هست ؟

متاسفانه سازمان سنجش توضیح کاملی در این زمینه نداده

پیشاپیش ممنون از راهنمایی های خوبتون :11:

اگه امکانش هست بنده رو راهنمایی کنین وقت زیادی باقی نمونده !

فاطـمه
23-08-2008, 17:04
من فکر نمی کنم شما الان اجازه انتخاب رشته داشته باشین
یعنی پارسال که این طوری بود.
دفتر چه رو بخونین اگر قانون عوض شده باشه حتما توش نوشته.

amir2011
23-08-2008, 20:53
کسی لینک یا دفترچه انتخاب رشته سال 1386 رو نداره..؟

jojo_90
24-08-2008, 13:39
سلام به همگی.بین شما کسی هست که کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد سال قبل قبول شده باشه،رشته مهندسی برق قدرت؟(بوشهر یا کازرون).اگه کسی هست لطفا در صد هاشو بزاره...(البته بدون سهمیه).

ebi66_boukan
25-08-2008, 09:28

سلام.دوست عزيز شما فقط ميتونيد نيمه دوم ها رو انتخاب كنيد.و احتمال ميدم اگه نيمه اول روزانه انتخاب كنيد و قبول بشيد به احتمال زياد چون مدرك شما تا بهمن آماده نميشه و شما نميتونيد ثبت نام كنيد اولا كه نميتونيد بريد و ثانيا اگه روزانه باشه محروم ميشيد.پس همون نيمه دوم رو با خيال راحت بزنيد.چند تا از دوست هاي من پارسال بهمن فارغ التحصيل شدن و همون بهمن هم كارشناسي قبول شدن و بدون هيچ مشكلي رفتن دانشگاه.

raptor22
25-08-2008, 16:57
سلام...
دوستان تاريخ ثبت نام كنكور كارداني به كارشناسي آزاد كي هست؟
ممنون...

DrXoX
28-08-2008, 23:31
سلام

دوستان کسی اطلاعی از تاریخ نهایی جواب انتخاب رشته داره؟

sara46
31-08-2008, 21:08
ثبت نام آزاد کی بید ؟

کدوم کتابها برای نرم افزار بهتره ؟

sara46
31-08-2008, 21:16
اگر امکان داره منابع و سرفصلهای آزمون آزاد نرم افزار رو بزارید . ممنون میشم .

کدوم کتابها واسه مطالعه بهتره ؟

دفترچه ازاد کی میاد؟

نیاز فوری دارم . دعا میکنم هر کس جواب داد حتما قبول بشه .

tohidkh
31-08-2008, 21:29

دفترچه ازاد کی میاد؟

سرفصل دروس کاردانی به کارشناسی رشته کامپیوتر

ریاضی: اتحاد - معادلات – مثلثات – دستگاه معادلات – مجموعه ها – معادلات خط – توابع – حد - هم عرضی – هوپیتال – پیوستگی – مجانب ها – مشتق و کاربردهای آن – قضایای رول و میانگین – دیفرانسیل – انحنا – مشتقهای جرئی – توابع چند متغیره – روشهای انتگرال گیری معین و نامعین – قضایای اساسی – محاسبه سطح ، حجم زیر منحنی و طول کمان – انتگرال دوگانه و سه گانه – معادلات دیفرانسیل – تبدیلات لاپلاس – دنباله و سری – بردار – اعداد مختلط – مختصات قطبی – ماتریس.

آمار و احتمالات : آمار توصیفی ( شاخصهای مرکزی ) – آمارهای توصیفی ( شاخصهای پراکندگی ) – آنالیز ترکیبی – احتمال – متغیرهای تصادفی – توزیع های خاص – توزیع های نمونه ایی – برآورد فاصله ایی – آزمون فرضها – معادله خط رگرسیون.

زبان تخصصی : مقدمه ( تاریخچه و تعاریف کامپیوتر ) – توصیفهای کلی ( سخت افزار و نرم افزار ) – واحد سیستم – CPU – حافظه – دستگاههای ورودی و خروجی – سیستم عامل – برنامه نویسی – مفاهیم شبکه – مفاهیم اینترنت – پایگاه داده ها.

مدار منطقی : اعداد و کدگذاری – جبر بول – ساده کردن توابع – مدارات منطقی – جدول کارنو – مدارات ترکیبی – مقایسه کننده – رمزگشا ( Decoder ) – رمزگذار ( Encoder ) – مدارات ترکیبی ماژولار ( مالتی پلکسر ) – دی مالتی پلکسر – فلیپ فلاپ و خواص ان – تحلیل مدارات ترتیبی – شمارنده و ثباتها.

برنامه نویسی C : کلیات – متغیرها – دستورات ورودی و خروجی – عمرگرها – جملات شرطی – حلقه ها ( دستورات کنترلی ) – آرایه – رشته – اشاره گر – زیربرنامه ( تابع ) – کلاس حافظه – ساختار – یونیون – داده های شمارشی – فایل.

برنامه نویسی C++: کلیات و ساختار برنامه نویسی C++ - متغیرها – سیستم ورودی و خروجی – کلاس و شی – توابع و زیر برنامه ها – عملگرها – فایلها – ارث بری – حلقه ها – جملات شرطی .

برنامه نویسی VisualBasic پیشرفته : فعلا سرفصل خاصی در دسترس نیست ولی میتوان از سرفصل کتابهای مرجعی همچون کتاب آقای جعفرنژاد قمی استفاده کرد.

سیستم عامل : مفاهیم و تعاریف اولیه سیستم عامل – ساختار سیستم عامل – پردازش و زمان بندی – مدیریت حافظه ( قطعه بندی و صفحه بندی ) – حافظه مجازی – بن بست – سیستم فایل.

ذخیره و بازیابی اطلاعات : رسانه های ذخیره سازی – رکورد، بلاک و روشهای بلاک بندی – سیستم فایل و بافرینگ – برسی نوار و دیسک به صورت پارامری – فایل پایل ( Pile File ) – فایل ترتیبی – فایل ترتیبی شاخص دار – فایل B-Tree – فایل مستقیم .

ساختمان داده ها : الگوریتم – الگوریتمهای بازگشتی – پیچیدگی های زمانی و مرتبه اجرایی – آرایه – ماتریس – رشته – لیستهای پیوندی – صف و پشته – درخت و انواع آن ( Heap و BST و ...) - گراف و مرتب سازی.

ضرایب آزمون کاردانی به کارشناسی (البته به این ضرلایب خیلی اعتماد نکنید!)

نام درس-------------- ضریب ---------- تعداد سوال

معارف اسلامی-------------1 ---------------- 30
ادبیات فارسی --------------1 ---------------- 30
زبان عمومی ----------------1 ---------------- 30
ریاضی و آمار --------------- 3 ---------------- 15
مدار منطقی --------------- 2 ---------------- 15
زبان تخصصی--------------- 1 ---------------- 10
برنامه نویسی پاسکال ---- 4 ---------------- 7
برنامه نویسی (سی) ----- 4 ---------------- 8
سیستم عامل------------- 5 ---------------- 15
ذخیره و بازیابی ------------ 6 --------------- 15
ساختمان داده ها ---------- 5 --------------- 15

امیدوارم که کمکی کرده باشم.
موفق باشید :11:

Aloneboy
01-09-2008, 10:04
سلام دوستان
من تو رشته خودم مجاز شدم ولي براي انتخاب رشته ديگه وقتش گذشته بود يعني تا 6 شهريور مهلت داشت :41:
كسي نمي دونه ميشه كاري كرد يا نه؟

amir2011
02-09-2008, 01:12
ثبت نام آزاد کی بید ؟

فکر میکنم ثبت نامش باید تو همین روزها باشه...
از سایتش خبر بگیر...

سلام دوستان
من تو رشته خودم مجاز شدم ولي براي انتخاب رشته ديگه وقتش گذشته بود يعني تا 6 شهريور مهلت داشت :41:
كسي نمي دونه ميشه كاري كرد يا نه؟

متاسفانه فکر نکنم بشه کاری کرد..!

feefy
02-09-2008, 10:32
کسی اینجا اطلاع دقیق از زمان کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد نداره ؟؟؟ فرضی نمیخوام دقیق میخوام .. خیلی گشتم اما چیزی ندیدم .. کسی نیست بتونه کمکم کنه ؟؟؟

گفتن آذر ماه کنکورشه .. پس دفترچش کی میاد ؟؟؟؟ سایتشم که هیچی نزده ... لطفا هرکی میدونه جواب بده

farshidshd
03-09-2008, 18:36
بچه ها یه سوال

نه همون کارشناسی روی مدرک نوشته میشه

سلام...
دوستان تاريخ ثبت نام كنكور كارداني به كارشناسي آزاد كي هست؟
ممنون...

همین روزا اعلام میشه باید منتظر باشیم
(( صبر ))

دفترچه ازاد کی میاد؟

سرفصلهارو که وقتی دفتر چه اومد توش مینویسن
کتابای تخصصی آقای ((مقسمی)) عالیه
همچنین دروس عمومی مدرسان شریف حرف نداره ( زبان-ادبیات-معارف)

Ship Storm
04-09-2008, 23:16
سلام
دوستان دفترچه آزاد کاردانی به کارشناسی و دفترچه علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی کی میاد؟

magical
05-09-2008, 10:23
ثبت نام آزاد کی بید ؟

کسی اینجا اطلاع دقیق از زمان کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد نداره ؟؟؟ فرضی نمیخوام دقیق میخوام .. خیلی گشتم اما چیزی ندیدم .. کسی نیست بتونه کمکم کنه ؟؟؟

گفتن آذر ماه کنکورشه .. پس دفترچش کی میاد ؟؟؟؟ سایتشم که هیچی نزده ... لطفا هرکی میدونه جواب بده

سلام
دوستان دفترچه آزاد کاردانی به کارشناسی و دفترچه علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی کی میاد؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید...

Ship Storm
05-09-2008, 11:48
ممنون بابات اطلاع
حالا کسی زمان دقیقشو نمیدونه که کی دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد میاد؟

دفترچه کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی چی؟

farshidshd
05-09-2008, 12:05
ممنون بابات اطلاع
حالا کسی زمان دقیقشو نمیدونه که کی دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد میاد؟

دفترچه کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی چی؟

دانشگاه آزاد همین روزا اعلام میکنه ...
برو اینجا ثبت نام کن.

علمی کاربردی هم دی ماه اعلام میکنه ...

thecrow
06-09-2008, 13:51
سلام دوستان
من امشسال کنکور شرکت کردم و دانشگاه آزاد کاردانی معماری قبول شدم
به نظرتون برم یا نه؟؟؟؟؟؟؟

Ship Storm
06-09-2008, 15:24
دانشگاه آزاد همین روزا اعلام میکنه ...
برو اینجا ثبت نام کن.

علمی کاربردی هم دی ماه اعلام میکنه ...

ممنون بابت اطلاعتون :11::40: رفتم ثبت نام کردم
پس علمی کاربردی دی ماه میادش

farshidshd
06-09-2008, 15:43
سلام دوستان
من امشسال کنکور شرکت کردم و دانشگاه آزاد کاردانی معماری قبول شدم
به نظرتون برم یا نه؟؟؟؟؟؟؟

بیشتر توضیح بده
خودت دوس داری؟
میتونی واسه دولتی بخونی ؟
به نظر من برو اگه میتونی

ممنون بابت اطلاعتون :11::40: رفتم ثبت نام کردم
پس علمی کاربردی دی ماه میادش

خواهش میکنم وظیفست.
علمی کاربردی کارش معلوم نیست میگن دی ماه تا بیاد میشه بهمن تا کنکور بدی میشه اسفند بعد عید هم میری کلاس.

TEC
06-09-2008, 22:35
سلام دوستان ..

میشه از منابع احتمالی کنکور کاردانی به کارشناسی نرم افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد امسال بگید؟
شنیدم دروس برنامه سازی عوض شده، صحت داره؟
و در مورد زمان برگزاری آزمون کسی چیزی میدونه؟

مرسی.:11:

komeily
07-09-2008, 07:10
سلام دوستان ..

میشه از منابع احتمالی کنکور کاردانی به کارشناسی نرم افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد امسال بگید؟

سلام
منم شدیدا به منابع ازاد نرم افزار نیازمندم . کسی می تونه کمک کنه ؟

در ضمن اگه کتاب هم معرفی کنید برای تک تک درسها خیلی خوب میشه

farshidshd
07-09-2008, 12:21
سلام دوستان ..

منابعش که فعلا چیزی معلوم نیست
باید دفترچه ها بیاد تا مشخص بشه
یک صفحه برمیگشتی این پستمو میدیدی:::

سلام
منم شدیدا به منابع ازاد نرم افزار نیازمندم . کسی می تونه کمک کنه ؟

در ضمن اگه کتاب هم معرفی کنید برای تک تک درسها خیلی خوب میشه

هر درسی باشه کتب آقای مقسمی عالیه

Ship Storm
07-09-2008, 20:28
دوستان مگه دفترچه دانشگاه آزاد مقطع کاردانی به کارشناسی اومده؟؟؟؟؟؟؟

ashi-khan
07-09-2008, 22:29
سلام دوستان
من دارم کاردانی عمران/کارهای عمومی ساختمان
میخونم.
یه چند تا سوال راجبه کنکور کاردانی به کارشناسی داشتم
1.ظرفیت پذیرش خوب شده ؟؟ یا مثل قبل خیلی قبول شدن خیلی سخته ؟؟ از هر چندتا چند نفر قبول میشه ؟؟
2.کل کسای که شرکت کردن جند نفر بودن و چند نفر مجاز شدن ؟؟
3.مثلا با رتبه ی 8000 کجا قبول میشم ؟؟
4.این درسته که میگن بچه های فنی تو این رشته نیستن یا کم هستن ؟؟؟ آخه تو هنرستان عمران نیست !!!
ممنون میشم اگه جوابمو بدید
با تشکر و احترام

farshidshd
08-09-2008, 14:56
دوستان مگه دفترچه دانشگاه آزاد مقطع کاردانی به کارشناسی اومده؟؟؟؟؟؟؟

نه هنوز نیومده
چطور مگه؟ خبری شده؟

فاطـمه
08-09-2008, 15:03
بچه ها سلام نتایج رو کی میدن؟

nvb007
08-09-2008, 16:48
کسی از نتیجه سراسری خبری نداره ؟

mm00
08-09-2008, 17:39
سلام دوستان
میخونم.
1.ظرفیت پذیرش خوب شده ؟؟ یا مثل قبل خیلی قبول شدن خیلی سخته ؟؟ از هر چندتا چند نفر قبول میشه ؟؟
4.این درسته که میگن بچه های فنی تو این رشته نیستن یا کم هستن ؟؟؟ آخه تو هنرستان عمران نیست !!!
با تشکر و احترام
این سوال منم هست کسی میتونه پاسخ بده؟
یعنی من که ریاضیم باید واسه کارشناسی با فنی امتحان بدم یا که نه
نرم افزار میرم کاردانی

Ship Storm
09-09-2008, 04:33
نه هنوز نیومده
چطور مگه؟ خبری شده؟

اخه تو چند تا پست بالاتر گفتند که اومده و داشتن روش بحث میکردن

DrXoX
09-09-2008, 05:30
کسی از نتیجه سراسری خبری نداره ؟

سلام

چند جا خوندم که 23 شهریور میاد البته موثق نیست ولی من که هر روز یه سر میزنم به سایت سنجش واقعا از استرس دارم می میرم

موفق باشید

فاطـمه
09-09-2008, 09:52
اخه تو چند تا پست بالاتر گفتند که اومده و داشتن روش بحث میکردن
اینی که نیومده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسیه
رتبه نه نتایج...

ashi-khan
10-09-2008, 00:42
بچه ها خواهشا یکی جواب بده عجله دارم.
سلام دوستان
میخونم.
با تشکر و احترام

M.etallic.A
13-09-2008, 20:20
پس این نتایج کی میاد ؟ ....

tsjaleb
13-09-2008, 22:06
کسی خبر نداره جواب نهایی کاردانی به کارشناسی کی میاد ... ؟؟؟؟

tohidkh
13-09-2008, 22:50
کسی خبر نداره جواب نهایی کاردانی به کارشناسی کی میاد ... ؟؟؟؟

دل میـــرود ز دستــــم؛ کنکوریــــها خـــدا را ---------------------- دردا کـــه سوتـــی هایم خـواهـد شد آشـــــکارا

ebi66_boukan
13-09-2008, 23:33
پس این نتایج کی میاد ؟ ....

دوست عزيز بشنو اينها را ولي باور مكن......هر وقت تلويزيون گفت كي مياد مطمئن باش همونه و غير اين نيست.يكي ميگه 27 يكي ميگه 23......!!!!!!اينا رو مردم خودشون در ميارن و فقط استرس من و شما رو بيشتر ميكنه.پس عجله نكن.اندكي صبر سحر نزديك است...........

CG Art
14-09-2008, 12:00
خوب دوستان زمان اعلام نتایج رو بالاخره گفتن : توکلی معاون اجرایی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفتگو با سایت شبکه خبر گفت : نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1387 از ساعت 9 صبح سه شنبه 26/6/87 بر روی سایت سازمان سنجش کشور قرار داده خواهد شد تا هر داوطلب با مراجعه به سایت از نتیجه آزمون خود مطلع شود .

وی ادامه داد : نتایج آزمون کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای سال 1387 از ساعت 9 صبح پنجشنبه 28/6 بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت .

منبع :

ایشاا... همتون هر جا که دوست دارین قبول بشین.

ashi-khan
14-09-2008, 23:44
سلام دوستان
یه سوال داشتم
من شنیدم اگه معدل هر 4 ترمت بالای 17 بشه میتونی بدون کنکور به کارشناسی بری
این مطلب صحت داره ؟؟

CG Art
14-09-2008, 23:50
والا منم شنیدم فکر میکنم درست باشه ! البته 17 نه فکر کنم 18 است.

amir2011
15-09-2008, 01:18
سلام دوستان
یه سوال داشتم
من شنیدم اگه معدل هر 4 ترمت بالای 17 بشه میتونی بدون کنکور به کارشناسی بری
این مطلب صحت داره ؟؟

اگه معدل کل هر چهار ترم بالای 18 باشه اونوقت میتونی کارشناسی رو در همون دانشگاهی که کاردانی میخوندی بدون کنکور بخونی...

magical
15-09-2008, 10:17
خوب دوستان زمان اعلام نتایج رو بالاخره گفتن : توکلی معاون اجرایی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفتگو با سایت شبکه خبر گفت : نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1387 از ساعت 9 صبح سه شنبه 26/6/87 بر روی سایت سازمان سنجش کشور قرار داده خواهد شد تا هر داوطلب با مراجعه به سایت از نتیجه آزمون خود مطلع شود .

وی ادامه داد : نتایج آزمون کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای سال 1387 از ساعت 9 صبح پنجشنبه 28/6 بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت .

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدایشاا... همتون هر جا که دوست دارین قبول بشین.
نتيجه آزمون از ساعت 18 ( 6 بعد از ظهر ) روز سه‌شنبه مورخ 26/6/87 در سايت اين سازمان قابل رويت و بهره‌برداري خواهد بود

منبع

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت‌كننده در آزمون دوره‌هاي كارداني پيوسته آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي سال 1387 مي‌رساند كه نتيجه آزمون مذكور از ساعت18 ( 6 بعد از ظهر ) روزپنج شنبه 28/6/1387 بر روي سايت اين سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل رؤيت مي‌باشد .

منبع

tohidkh
16-09-2008, 00:09
سلام.
بچه ها امروز فردا نتایج رومیدن هااااا. :31:
امیدوارم همگی موفق قبول بشیم.:40:

sushyant
16-09-2008, 08:19
بالاخره نتایچ 6 بعدازظهر میاد یا 9 صبح ؟من تو سایت سنجش خونده بودم 9 صبح . البته تا الان که نتیجه ای نزده بودن . چرا اینقدر بچه ها رو اذیت می کنن؟؟؟

M.etallic.A
16-09-2008, 08:55
آره مگه نگفت ساعت 9 صبح ؟ من از صبح 100 بار سایت سنجش رو رفرش کردم. خبری نیست. چرا اینجوری میکنن اینا ؟ آدمو دق میدن.

soheilsmart
16-09-2008, 10:49
براي مشاهده نتايج آزمون کارداني به کارشناسي (کارشناسي نا پيوسته) سال 1387 از ساعت 13 امروز مراجعه نماييد
سايت سازمان سنجش آموزش كشور

sushyant
16-09-2008, 12:26
کسی نتیجه رو گرفته؟؟؟نتایج رو سایته ولی سرعت بسیار بسیار پایینه :(

CG Art
16-09-2008, 12:54
دوستان من خیام مشهد قبول شدم. خدا رو شکر.

امیدوارم همه قبول بشن جاهایی که میخوان.

offlineinternet
16-09-2008, 13:36
چقدر سرعت پایینه از ساعت 1 هنوز نتونستم نتیجمو ببینم

amir2011
16-09-2008, 14:03
منم شهر خودم (مشهد) قبول شدم امیدوارم همه دوستان دیگه هم قبول بشن...
کارشناسی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی مشهد...

M.etallic.A
16-09-2008, 14:03
منم همین دانشگاه خودمون قبول شدم. فکر کنم اولین نفر من جوابمو گرفتم. چون هر 10 ثانیه یه بار رفرش میکردم تا اینکه تو آخرین رفرش دیدم اومده و سریع رفتم گرفتم. خیلی هم زود صفحه باز شد.... الان هر کاری میکنم دوباره باز نمیشه... فکر کنم تا فردا سرور خلوت بشه الان خیلی شلوغه...

alex_pk
18-09-2008, 22:30
آقا تکمیل ظرفیت هم داره؟!:31:

M.etallic.A
18-09-2008, 23:35

پارسال که نداشت. امسال رو نمیدونم... ولی احتمالش خیلی ضعیفه...

Dr.SaeiD
19-09-2008, 00:46
دوستاني كه كنكور آزاد 86 رو شركت كرده بودن و قبول نشدن برن ببينن توي تكميل ظرفيت قبول شدن يا نه !!

amir2011
19-09-2008, 01:47

فکر نکنم ظرفیتی بمونه که بخواد تکمیل بشه...
ولی کنکور آزاد یکجورایی تکمیل ظرفیت سراسریه...

Gilopa
21-09-2008, 14:29
بچه ها یکی از دوستام چند تا سواله داشت..
دوستم فوقه دیپلمه کامپیوتر داره .
سوال اول اینکه موضوعه این مدرکه معادل چیه؟ اصلا مدرکه معادل یعنی چی.. دقیقا منظور چیه؟
سواله بعدیش این بود که بر طبقه قانونه جدید هر کسی که فوقه دیپلم داره برایه کارشناسی میتونه تو هر رشته ای شرکت کنه (میدونید که رشته ریاضی هم کلا مشکلی نداره).. با این حساب یه سوال اینجا پیش میاد از لحاظه منطقی این مساله کمی عجیبه ! چون کسی که فوقه دیپلمه کامپیوترش رو در رشته ریاضی گرفته - میخواد بره کارشناسیه رشته بیولوژیک از رشته تجربی رو شرکت کنه! کمی جایه تامل داره ! خواب این 2 رشته با هم هیچ شباهتی ندارند - درسته؟ پس با این حساب تکلیف چیه آیا باید 4 سال تمام دقیقا مثله دوره لیسانس از ابتدا شروع به درس خوندن در دانشگاه کنه و همه درسهایه رشته بیولژیک رو از ابتدا پاس کنه یا نه بلکه باید فقط درسهایه بعده دوره کاردانی در دانشگاه رو پاس کنه؟ اگه جمله اول درسته پس با این حساب دیگه چه معنیی میده میگند میشه کاردانی به کارشناسی در هر رشته ای شرکت کرد؟ وقتی قراره طرف 4 سال بشینه بخونه

از این واضحتر نمیتونستم توضیح بدم شرمنده .. به من همینجوری گفته .. فقط یکم عجله داره ممنون میشم اگه اطلاعی دارید سریعتر پاسخ بدید

mm00
21-09-2008, 14:46
دوستان من امسال کاردانی نرم افزار غیر انتفاعی قبول شدم میخواستم ببینم ایا فنی ها هم با من در کاردانی به کارشناسی نا پیوسته شرکت میکند یا نه؟
بعد شما که قبول شدید چند ماه خر زدید؟:18::31:

hamidjj
22-09-2008, 21:10
پس اين دفترچه آزاد کي مياد مگه پارسال برج 6 نيومد پس چرا امسال نمياد

sara46
23-09-2008, 03:06
این آزاد کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچ خبری هم نیست .

کسی از جایی خبری نداره ؟

farshidshd
23-09-2008, 14:57
دوستان عجله نکنن
تا کار این سراسری تموم نشه آزاد نمیاد
باید همه قبول شدگان برن ثبت نام کنن بعد

alex_pk
24-09-2008, 06:46
آقا یه سوال این آزاد شانس قبولیمون چقدره؟!
ما که سراسری قبول نشدیم:31:

amir2011
25-09-2008, 02:24

من شنیدم برای قبولی آزاد در شهرستان ها فقط کافیه بری سر جلسه..!

Dr.SaeiD
26-09-2008, 16:25

امسال .. يعني پارسال كه 86 بود همينجوريش خوب قبولي داده بود اين تكميل ظرفيت هم كه اومد ديگه كسي نمونده بود كه قبول نشده باشه !:3:

كافيه به قول دوستمون بري سر جلسه !! اما تهران و اطرف تهران قبوليش سخته ها !:5: مثلا" من كه ساوه قبول شدم سخت بود:26::31:

sayrex
26-09-2008, 16:33
ما که سراسری قبول نشدیم
من شنیدم برای قبولی آزاد در شهرستان ها فقط کافیه بری سر جلسه..ای بابا...

این چه حرفی بود دیگه؟!

درست که توی خیلی از شهرستان ها قبولی راحت

ولی نمیشه به همه ی شهرستان ها و رشته ها تعمیم داد

جاهایی مثل اراک--نجف آباد--مشهد-- و ..
هست که قبول شدن توی رشته های مهندسیش( رشته های تجربی و انسانی رو نمیدونم)
کا ر راحتی نیست
با اینکه حتی این شهر ها از تهران هم دور هستند

Mr.ahad
26-09-2008, 23:55
ببخشید من بی مقدمه وارد این تاپیک میشم و سواله خودم رو می پرسم ما یه سوال:
شما برای کاردانی به کارشناسی کدوم موسسه رو پیشنهاد می کنید ( مدرسان شریف , ماهان و...) ؟!

M.etallic.A
27-09-2008, 00:08
پارسه...........

aaaammmm87
27-09-2008, 09:23
ببخشید من بی مقدمه وارد این تاپیک میشم و سواله خودم رو می پرسم ما یه سوال:
شما برای کاردانی به کارشناسی کدوم موسسه رو پیشنهاد می کنید ( مدرسان شریف , ماهان و...) ؟!

دوست عزيز سلام الن نميشه كه ما بگيم كدوم آموزشگاه بهتره شما بايد خودتون توي چند تا اموزشگاه كه توي شهرتون هست حداقل يه جلسه شركت كني اونوقت خودت ميفهمي كه كدوم اموزشگاه بهتره ... چرا كه اساتيد در شهر هاي مختلف با هم تفاوت دارن

Mr.ahad
27-09-2008, 16:20
پارسه...........

راستش یکی دیگه هم پارسه رو پیشنهاد کرده بود اما شهر ما شعبه ای از پارسه نداره !

دوست عزيز سلام الن نميشه كه ما بگيم كدوم آموزشگاه بهتره شما بايد خودتون توي چند تا اموزشگاه كه توي شهرتون هست حداقل يه جلسه شركت كني اونوقت خودت ميفهمي كه كدوم اموزشگاه بهتره ... چرا كه اساتيد در شهر هاي مختلف با هم تفاوت دارن

درسته دوست عزیز اما منظور بنده تفاوت در استاد ها و یکسان نبودن درکیفیت شعبه های موسسات نبود من می خواستم سیستم و تست ها و غیره که یک موسسه به کار میگیره و در تمامی شعبه های یک موسسه مشترک هستند رو از زبان کسی که به اون جا رفته بشنوم !

Maziar_69
28-09-2008, 23:50
سلام دوستان.
یه سوال خیلی مبتدی داشتم.
میخواستم ببینم من الان اگه رشته ی کاردانی فنی عمران-ساختمان های بتنی رو برم بعد از 2 سال توی کارشناسی میتونم گرایشم رو به مهندسی عمران-عمران عوض کنم؟؟؟

hamidjj
29-09-2008, 11:31
با سلام به تمام دوستان

فکر کنم ديگه دانشگاه آزاد از برگزاري اين آزمون پشيمون شده

Mr.ahad
29-09-2008, 11:58
سلام دوستان.
یه سوال خیلی مبتدی داشتم.
میخواستم ببینم من الان اگه رشته ی کاردانی فنی عمران-ساختمان های بتنی رو برم بعد از 2 سال توی کارشناسی میتونم گرایشم رو به مهندسی عمران-عمران عوض کنم؟؟؟

سلام !
من نمیدونم گرایشتو می تونی تغییر بدی یا نه اما به نظرم اگه میتونستی این کار رو بکنی این کارو نکن !
من خودم عمران-عمران می خونم الان پشیمونم برای این که خیلی خیلی زیاد شده امسال 90 درصد اونایی که میشناختم عمران -عمران قبول شدن بعدشم الان خیلی از دانشگاهها دارن عمران-عمران میگیرن ( از رامسر تا چالوس 3تا دانشگاه رشته ی عمران-عمران رو دارن !

sara46
29-09-2008, 13:44
من با روابط عمومی دانشگاه آزاد تماس گرفتم. گفتن که دفترچه کارشناسی ناپیوسته دو هفته دیگه توزیع میشه و اواخر آذر ماه هم آزمونش برگزار میشه .

Farshadd
30-09-2008, 15:38
سلام دوستان.

از پست اخر اینو گرفتم که اواخر آذر ماه آزمون کارشناسی ناپیوسته آزاد برگذار میشه.

پس 1 سوالم جوابیده شد. اما سوال دیگه:

آزمون کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی کی هست؟؟؟

1 سوال دیگه هم بپرسم که بشه 2 تا هر چند جاش اینجا نیست.

به نظر شما دانشگاه علمی کاربردی بهتره یا آزاد؟؟(بدون در نظر گرفتن هزینه)

Maziar_69
30-09-2008, 22:52
سلام !
من نمیدونم گرایشتو می تونی تغییر بدی یا نه اما به نظرم اگه میتونستی این کار رو بکنی این کارو نکن !
من خودم عمران-عمران می خونم الان پشیمونم برای این که خیلی خیلی زیاد شده امسال 90 درصد اونایی که میشناختم عمران -عمران قبول شدن بعدشم الان خیلی از دانشگاهها دارن عمران-عمران میگیرن ( از رامسر تا چالوس 3تا دانشگاه رشته ی عمران-عمران رو دارن !

دوست عزیز جایی هست که من بتونم بفهمم کدوم دانشگاه ها کاردانی به کارشناسی این رشته رو دارن؟؟؟ :11:

Mr.ahad
03-10-2008, 01:25
دوست عزیز جایی هست که من بتونم بفهمم کدوم دانشگاه ها کاردانی به کارشناسی این رشته رو دارن؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب دوست من شما توی دفترچه ی کنکور یه نگاهی بندازین ببینین چی توش نوشته و کدوم دانشگاها رشتتونو دارن دیگه !

sara46
07-10-2008, 09:14
ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته ازاد از روز دوشنبه اغاز شد .

tohidkh
07-10-2008, 09:35
ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته ازاد از روز دوشنبه اغاز شد .

کجا دفترچش رو میفروشند؟
پست؟؟؟؟

Alberto
07-10-2008, 13:00
دوستان من کاردانی الکترونیک دارم شاهرود راحتتر قبول میشم یا شهر ری ؟
کلا تراز شهرری بالاتره یا شاهرود .

sara46
07-10-2008, 13:19
سلام
چندتا سوال فوری داشتم .

اول: اینکه بالاخره کدوم زبان برنامه نویسی توی کنکور میاد ؟ برای رشته نرم افزار

دوم :چه تفاوتهایی بین انتخاب اول و دوم و سوم هست ؟
مثلا ً من در تهران زندگی می کنم . و میخام انتخاب اولم رو بزنم اصفهان و انتخاب دومم رو بزنم اراک . و انتخاب سومم رو بزنم کرج .
حالا اگه اصفهان و اراک در نیومدم ، شانس قبولیم در کرج اندازه ی کسیه که انتخاب اولش کرجه ؟

سوم : اگر برم اصفهان امتحان بدم شانس قبولیم برای اصفهان بیشتر میشه ؟ اصلا ً ربطی داره ؟

شانس قبولی در اصفهان و اراک چقدره ؟ چقدر درس بخونم می تونم مطمئن باشم برای قبولی ؟

----------------------------------------------------------

sara46
07-10-2008, 13:20
لطفا ً جوابم رو سریع بدید . عجله دارم ....

-----------------------------------------------
شاهرود راحتتره . .. ...

komeily
07-10-2008, 13:24
سلام
اگر کسی مثلا ً در اهواز زندگی میکنه و مثلا ً اهواز رشته ی اون شخص رو نداره .
اون شخص مطمئن نیست که میتونه از پس کنکور بربیاد یا نه .
و دوست داره مثلا ً شهرهای اصفهان و اراک قبول بشه . از طرفی هم شهرهای دوروبره اهواز هم رشته ی اونو دارن .
حالا بهترین حالت برای انتخاب اولویتها چیه که هم شانسش رو برای اصفهان و اراک امتحان کنه و هم فرصت قبولی در شهرهای دوروبری محل سکونتش رو از دست نده ؟
اگر در اصفهان یا اراک امتحان بدم شانس قبولیم در اصفهان و اراک بالاتر نمیره ؟
3 تا انتخاب باید انجام بدیم .تو رو خدا جواب بدید

sara46
07-10-2008, 13:27
سلام
اگر کسی مثلا ً در اهواز زندگی میکنه و مثلا ً اهواز رشته ی اون شخص رو نداره .
اون شخص مطمئن نیست که میتونه از پس کنکور بربیاد یا نه .
و دوست داره مثلا ً شهرهای اصفهان و اراک قبول بشه . از طرفی هم شهرهای دوروبره اهواز هم رشته ی اونو دارن .
حالا بهترین حالت برای انتخاب اولویتها چیه که هم شانسش رو برای اصفهان و اراک امتحان کنه و هم فرصت قبولی در شهرهای دوروبری محل سکونتش رو از دست نده ؟
اگر در اصفهان یا اراک امتحان بدم شانس قبولیم در اصفهان و اراک بالاتر نمیره ؟
3 تا انتخاب باید انجام بدیم .تو رو خدا جواب بدید

حالا همه میخان اصفهان و اراک قبول بشن :31:

sara46
07-10-2008, 13:28
جواب من چی شدد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sara46
07-10-2008, 14:59
سلام

چرا حالا که ثبت نام شروع شده کسی اینجا نمیاد شاید یه نفر کمک نیاز داشته باشه

Alberto
07-10-2008, 15:12
لطفا ً جوابم رو سریع بدید . عجله دارم ....

-----------------------------------------------
شاهرود راحتتره . .. ...

تراز شهرری چقدر با تهران جنوب فاصله داره . من سال پیش تهران زدم
قبول نشدم . امسال می خوام یه جایی انتخاب کنم قبول شم . اگه شهر ری هم
مثل تهران سخت باشه همون شاهرود بزنم اما اگه بدونم شهرری قبولیش چطوریه
بزنم اونجا .

Alberto
07-10-2008, 15:16
سلام
چندتا سوال فوری داشتم .

اول: اینکه بالاخره کدوم زبان برنامه نویسی توی کنکور میاد ؟ برای رشته نرم افزار

دوم :چه تفاوتهایی بین انتخاب اول و دوم و سوم هست ؟
مثلا ً من در تهران زندگی می کنم . و میخام انتخاب اولم رو بزنم اصفهان و انتخاب دومم رو بزنم اراک . و انتخاب سومم رو بزنم کرج .
حالا اگه اصفهان و اراک در نیومدم ، شانس قبولیم در کرج اندازه ی کسیه که انتخاب اولش کرجه ؟

سوم : اگر برم اصفهان امتحان بدم شانس قبولیم برای اصفهان بیشتر میشه ؟ اصلا ً ربطی داره ؟

شانس قبولی در اصفهان و اراک چقدره ؟ چقدر درس بخونم می تونم مطمئن باشم برای قبولی ؟

----------------------------------------------------------
تا اونجایی که من می دونم ، مهم انتخاب اوله . شانس قبولی برای انتخاب های بعدی نسبت
به کسایی که اون رشته رو توی انتخاب اول زدن کمتر هست .
مگر اینکه دانشگاهش چقدر ... باشه که قبول شی .
به عنوان مثال من سال قبل هیچ کدوم از انتخابهام قبول نشدم ( إهم ... )
ولی زاهدان انتخاب دانشگاه قبول شدم . این یعنی اینکه دانشگاه ظرفیتش پر نشده با توجه به رشته انتخابی
من رو قبول کردن . موقع انتخاب رشته به مساله بومی هم توجه داشته باش رشته هایی که جلوش علامت دایره داره
پذیزش رو برای خواهران بصورت بومی استان انجام میده . توصیه می کنم صفحه 24 دفترچه رو دقیق بخونی .
موفق باشی

sara46
07-10-2008, 15:52
امسال انتخاب دانشگاه هم هست ؟

من که چیزی ندیدم

Alberto
07-10-2008, 17:42
نمیدونم ولی زیاد رو انتخاب دانشگاه حساب نکن

شاهزاده خانوم
08-10-2008, 00:28
سلامز يكي از اشناهام كه دفترچه گرفته ميگفت دانشگاه هاي تهران براي دانشگاه آزاد فقط سهميه بومي برميدارند اين خبر درسته؟

jojo_90
08-10-2008, 02:48
سلام به همگی.من 28/11/86 فارغ التحصیل شدم(کاردانی پیوسته) و توی فرجه 6 ماهه دفترچه خدمت پر کردم و فرستادم و وقتی جوابش اومد با اینکه 6 ماه من تا تاریخ 28/5/87 تموم میشد،گفته بود 1/10/87 باید خودمو معرفی کنم.دو تا سوال دارم:اول اینکه من میتونم تو ازمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد شرکت کنم،دوم اینکه توی جدول وضعیت نظام وظیفه کدوم عدد مربوط به من میشه؟؟؟؟؟(من غیبت سربازی ندارم)
ممنون میشم اگه جواب بدین.

sara46
08-10-2008, 03:09
جواب من رو که کسی نداد اما جواب شما رو میدم .
نتایج آخر دی ماه میا د و شما اون موقع سربلزی هستید و اگر قبول بشید سربازی رو ترک میکنید میرید دانشگاه . کد شما 7 است

tazevared2006
08-10-2008, 12:27
سلام به همگی.من 28/11/86 فارغ التحصیل شدم(کاردانی پیوسته) و توی فرجه 6 ماهه دفترچه خدمت پر کردم و فرستادم و وقتی جوابش اومد با اینکه 6 ماه من تا تاریخ 28/5/87 تموم میشد،گفته بود 1/10/87 باید خودمو معرفی کنم.دو تا سوال دارم:اول اینکه من میتونم تو ازمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد شرکت کنم،دوم اینکه توی جدول وضعیت نظام وظیفه کدوم عدد مربوط به من میشه؟؟؟؟؟(من غیبت سربازی ندارم)
ممنون میشم اگه جواب بدین.

خوب دوست من تو هم دقيقا مثل مني. من هم اول دي اعزامم و بايد 6 صبح ميدون سپاه باشم. سارا جان درست ميگه بايد كد 7 رو انتخاب كني.

tazevared2006
08-10-2008, 12:30
اين كارنامه پارسال منه. ميشه به من بگيد اين تراز رو كجاش زده ؟؟؟ آخه من تازه واردم :31::31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.ahad
08-10-2008, 12:53
حالا که همه سوال می پرسن من می پرسم :
راستش من ترم سه هستم می تونم الان امتحان بدم ؟!
دفترچه رو هنوز میتونم برم از پست بگیرم ؟!
سایتی چیزی در این مورد وجود داره ؟!

تموم شد !

jojo_90
08-10-2008, 17:45
خیلی ممنونم که جوابمو دادین.امیدوارم هر دوتاتون قبول بشین.
به نظرتون راهی هست که کارنامه سال قبلمونو (کاردانی به کارشناسی ازاد 86)رو بتونیم ببینیم،چون یادم رفت save کنم.

tazevared2006
09-10-2008, 01:12
خیلی ممنونم که جوابمو دادین.امیدوارم هر دوتاتون قبول بشین.
به نظرتون راهی هست که کارنامه سال قبلمونو (کاردانی به کارشناسی ازاد 86)رو بتونیم ببینیم،چون یادم رفت save کنم.

فكر نميكنم راهي باشه. بابا يكي سوال منو جواب بده.

sara46
09-10-2008, 16:38
شما سال 86 قبول شدید ؟

توی این کارنامه اگه میشه درصدهاتون رو هم بنویسید و بگید قبول شدید یا نه .

نمره عمومی و نمره اختصاصی همون ترازهاتون هستند . اگه درصدها و ترازهاتون رو بنویسید ممنون میشم .

Alberto
13-10-2008, 18:29
تراز شهرری چقدر با تهران جنوب فاصله داره . من سال پیش تهران زدم
قبول نشدم . امسال می خوام یه جایی انتخاب کنم قبول شم . اگه شهر ری هم
مثل تهران سخت باشه همون شاهرود بزنم اما اگه بدونم شهرری قبولیش چطوریه
بزنم اونجا .

یکی لطفا جواب بده .

ta_azhdar
15-10-2008, 10:58
در مورد كارداني به كارشناسي بصورت پودماني دانشگاه جامع چيزي ميدوني؟

M.etallic.A
15-10-2008, 14:29
من یه سری کتاب کاردانی به کارشناسی مقسمی دارم که همشون 99% نو هستن و بعضی هاشون رو اصلا لاشو باز نکردم. الان دیگه احتیاجی بهشون ندارم و با قیمت بسیار مناسب حاضرم بفروشمشون. هر کی خواست پیغام خصوصی بده.

ZarrinButterfly
15-10-2008, 19:29
کسی میدونه ترازهای سال های قبل رو از کجا میشه گیر آورد؟

Mr.ahad
15-10-2008, 22:09
مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد ( کارشناسی ناپیوسته ) تا پايان روز یکشنبه 28 مهر ماه می باشد !

Ali Pacino
16-10-2008, 10:37
ثبت نام کردم
کارت ورود به جلسه رو باید از همونجایی که انتخاب اولم هستش و اونجا امتحان می دم بگیرم؟!

Mohamma:D
16-10-2008, 11:47
سلام
به اميد قبولي همتون دو سؤال داشتم
1-ميدونين سؤالاي سالهاي قبل رو توي رشته الكترونيك يا ابزار دقيق رو از كجا راحتتر ميشه گير اورد
ممنون

كسي رشته انتخابيشو ابزار دقيق زده؟

9vin
16-10-2008, 11:55
سلام
به اميد قبولي همتون دو سؤال داشتم
1-ميدونين سؤالاي سالهاي قبل رو توي رشته الكترونيك يا ابزار دقيق رو از كجا راحتتر ميشه گير اورد
ممنون

كسي رشته انتخابيشو ابزار دقيق زده؟

الانه تو هر كتاب فروشي بري سوالهاي سال پيشو داره.برو بگو سوالهاي سال پيش الكترونيكو ميخوام.
من ابزار دقيق نزدم .چون من رشتم الكتروتكنيه :46:

16-10-2008, 19:17
الانه تو هر كتاب فروشي بري سوالهاي سال پيشو داره.برو بگو سوالهاي سال پيش الكترونيكو ميخوام.
من ابزار دقيق نزدم .چون من رشتم الكتروتكنيه :46:

اينو خودمم ميدونشتم پروفوسور :13:
منظور من از طريق اينترنت و براي دانلود بود:5:

karin
18-10-2008, 22:00
سلام

یک نفر که کاردانی محیط زیست داشته باشه در آزمون کاردانی به کارشناسی چه رشته هایی رو می تونه انتخاب کنه
و آیا یک همچین چیزی تو دفترچه ( آزاد ) ذکر شده؟

مرسی

wahid2003vj
19-10-2008, 15:27
با سلام

کسی فرق این دو تا رشته میدونه
مهندسی کامپیوتر نرم افزار و مهندسی تکنولوژی نرمافزار کامپیوتر

M.etallic.A
19-10-2008, 16:16
فکر کنم هر دو یکی باشن.

hessam_sz
19-10-2008, 17:19
آقا ديگه تمديد نميشه؟
من نتونستم ثبت نام كنم كسي كارت نداره ازش بخرم؟

Mr.ahad
20-10-2008, 00:34
با سلام

سلام دوست من !
راستش رشته ی ساختمان قبلن مدارک دانشگاه های سراسریش با مدرک کارشناسی عمران دانشجویان خود را فراق تحصیل اعلام می کردند و دانشکاه آزاد با ارائه چند واحد بیشتر به دانشجویان مدرک مهندسی عمران رو اعطا می کرد ( در واقع تبلیغی بود که دانشجویان به سمت دانشگاه آزاد میل پیدا میکردند گرچه در ظاهر امر این گونه بود ودر باطن هیچ فرقی نمی کردند ! وزارت علوم تصمیم به برداشتن این تبعیض میان دانشگاهای آزاد و سراسری شد و تمام دانشگاها مدرک دانشجویان این رشته رو به مهندسی تکنولوژی عمران - عمران تغییر داد تا جای این بحث ها پایان پیدا کند !
تمام این ها رو گفتم و چون در مورد رشته ی خودم اطلاعات رو داشتم اگه رشته هایی که شما گفتین هم از پارسال تا امسال اسمشون تغییر کرده به همین دلیلی بود که گفتم !

n.s
21-10-2008, 11:19
با سلام

سلام ...
اونایی که رشتشون نظری بوده و کارشناسی قبول شدن ... مدرکشون میشه مهندسی کامپیوتر
ولی اونایی که رشتتشون فنی یا کارو دانشه یعنی اونایی که کارشناسی ناپیوسته هستن ...
میشن مهندسی تکنولوژی نرم افزار ...
البته این عنوان قبلا نبود
ولی مدرک ورودی های های 87 به بعد و ظاهرا ورودی های 86 هم میشه " مهندسی تکنولوژی نرم افزار ".
اینم برا دانشگاه علمی - کاربردی هستش که دانشگاه های غیر انتفایی هم از اون استفاده می کنن برای اونایی که کارشناسی ناپیوسته هستن .
موفق باشین ...

wahid2003vj
21-10-2008, 18:52
سلام ...
ولی اونایی که رشتتشون فنی یا کارو دانشه یعنی اونایی که کارشناسی ناپیوسته هستن ...
البته این عنوان قبلا نبود
ولی مدرک ورودی های های 87 به بعد و ظاهرا ورودی های 86 هم میشه " مهندسی تکنولوژی نرم افزار ".
اینم برا دانشگاه علمی - کاربردی هستش که دانشگاه های غیر انتفایی هم از اون استفاده می کنن برای اونایی که کارشناسی ناپیوسته هستن .
موفق باشین ...

بعدا واسه شغل پیدا کردن مشکل ساز نمیشه؟

emp-ehsan
21-10-2008, 19:03
سلام
من دانشجوي برق قدرت در مقطع كارداني دانشگاه علمي كاربردي هستم. مي خواستم بدونم آيا بعد از فارق التحصيل شدنم مي تونم در زمينه ديگري غير از رشته فني مثلا در رشته مديريت بازرگاني ( كه بهش علاقه دارم ) براي كارداني به كارشناسي سراسري ، علمي كاربردي و يا آزاد ادامه تحصيل بدم؟

Ni_nigc
21-10-2008, 19:07
سلام ...

دوست عزیز این چه حرفیه ؟
نظر Mr.ahad تایید میشه .

Ni_nigc
21-10-2008, 19:09
سلام
من دانشجوي برق قدرت در مقطع كارداني دانشگاه علمي كاربردي هستم. مي خواستم بدونم آيا بعد از فارق التحصيل شدنم مي تونم در زمينه ديگري غير از رشته فني مثلا در رشته مديريت بازرگاني ( كه بهش علاقه دارم ) براي كارداني به كارشناسي سراسري ، علمي كاربردي و يا آزاد ادامه تحصيل بدم؟

ازاد و سراسری رو نمی دونم ولی میدونم که دانشگاه علمی - کاربردی میشه .
البته دروس تخصصی اون رشته ی مخصوص هم توی ازمون با ضریب مخصوصش لحاظ می شه .

n.s
21-10-2008, 19:55
دوست عزیز این چه حرفیه ؟
نظر Mr.ahad تایید میشه .
چرا خوب !!!
این حرف درسته ...
قبلا دانشگاه های غیر انتفایی و سراسری برا کارشناسی ناپیوسته ها مدرکشون بود " کارشناسی نرم افزار "
ولی الان شده " مهندسی تکنولوژی نرم افزار " ... واین عنوان رو مدرکای اونایی نوشته می شه که ورودی 87 به بعدن و البته ورودی های 86 هم هستن !!!
این که خلاف گفته هایMr.ahad نبود ؟

بعدا واسه شغل پیدا کردن مشکل ساز نمیشه؟
قبلا اونایی که کارشناسی ناپیوسته از سراسری مدرک می گرفتن مدرکشون " کارشناسی " بود ...
الان که شده " مهندسی " ... و اون " تکنولوژی " هم برا اینه که کارشناسی نا پیوسته ها با اون یکیا تفاوتشون معلوم باشه

emp-ehsan
21-10-2008, 20:35
ازاد و سراسری رو نمی دونم ولی میدونم که دانشگاه علمی - کاربردی میشه .
البته دروس تخصصی اون رشته ی مخصوص هم توی ازمون با ضریب مخصوصش لحاظ می شه .

منابع كنكور علمي كاربردي براي مديريت بازرگاني چيه؟ شما مي دونيد؟

vahid_203
23-10-2008, 12:11
سلام دوستان

من كارداني فناوري اطلاعات (it) خوندم و دروسي كه در طول دوره خوندم با رشته نرم افزار كامپيوتر فرق داره

مي خوام كارشناسي نرم افزار بدم

الان كه دفترچه هاي كارشناسي ناپيوسته آزاد 87 اومده دروسي رو كه نوشته اينا هستن :

رياضي و آمار (ضريب 3) ،
زبان تخصصي (ضريب 1) ،
مدار منطقي (ضريب 2) ،
برنامه سازي كامپيوتر (ضريب 4) ،
دروس تخصصي شامل : سيستم عامل - ذخيره بازيابي اطلاعات - ساختمان داده ها (ضريب 5)

سوال 1 :
ضريب 5 چطور بين اين 3 درس تخصصي تقسيم ميشه ؟

سوال 2 :
من مدار منطقي + برنامه سازي كامپيوتر + ذخيره و بازيابي اطلاعات نخوندم و بقيه دروس رو خوندم ولي سرفصل و چيزي كه براي دانشجويان فناوري اطلاعات تدريس ميشه با نرم افزار خيلي فرق داره ...
ممنون ميشم منو راهنمايي كنين تو اين وقت كمي كه مونده (امتحان 29 آذر) چي و كدوم دروس و كدام كتابها رو تهيه كنم و بخونم تا بتونم به اميد خدا قبول شم ..

منتظر جواب هستم

vahid_203
23-10-2008, 12:16
سلام

سلام دوست عزيز

تو علمي - كاربردي : مشكلي نداري .. ميتوني هر چي خواستي انتخاب كني (فقط پيش نياز ميخوري)

تو سراسري : مشكلي نداري .. ميتوني هر چي خواستي انتخاب كني (فقط پيش نياز ميخوري)

تو آزاد : اگه كاردانيت پودماني باشه نه نمي توني و فقط بايد رشته متجانس با كارداني پودمانيت رو انتخاب كني و تازه 20 واحد هم پيش نياز داري .... ولي اگه ترمي باشي مشكلي نداره

:11:

tazevared2006
25-10-2008, 02:37
ببخشيد جواب اين سوال رو هر جا گشتم نتونستم پيدا كنم.
توي كنكور آزاد مجاز هستيم از ماشين حساب استفاده كنيم؟ از كجا بايد بفهميم كه مدل هاش چيه؟
مرسي

tazevared2006
25-10-2008, 02:41
سلام دوست عزيز

تو علمي - كاربردي : مشكلي نداري .. ميتوني هر چي خواستي انتخاب كني (فقط پيش نياز ميخوري)

تو سراسري : مشكلي نداري .. ميتوني هر چي خواستي انتخاب كني (فقط پيش نياز ميخوري)

تو آزاد : اگه كاردانيت پودماني باشه نه نمي توني و فقط بايد رشته متجانس با كارداني پودمانيت رو انتخاب كني و تازه 20 واحد هم پيش نياز داري .... ولي اگه ترمي باشي مشكلي نداره

يعني من كه مدركم كارداني فناري اطلاعات از علمي كاربرديه نميتونم آزاد شركت كنم؟ مهندسي تكنولوژي نرم افزار شركت كردم. :41:

vahid_203
25-10-2008, 11:53
يعني من كه مدركم كارداني فناري اطلاعات از علمي كاربرديه نميتونم آزاد شركت كنم؟ مهندسي تكنولوژي نرم افزار شركت كردم. :41:

دوست عزيز من كي گفتم نمي توني آزاد شركت كني

من خودم مدركم كارداني فناوري اطلاعات (دانشگاه علمي - كاربردي "پودماني") .. آزاد نرم افزار زدم ...

اگه دقت كني تو دفترچه راهنماي ثبت نام (صفحه 4 تذكر2 ) و (صفحه 7 ماده12) و (صفحه 20) نوشته و براي رشته IT نوشته نرم افزار .. پس ما فقط مي تونيم نرم افزار بزنبم ....

فقط اگه انشاا.. قبول شدي 20 واحد پيش نياز بايد پاس كني و پس از اون دروس اصلي برات ارائه ميشه

همين ....

اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم ...

موفق باشي ..

سوالي بود در خدمتم :11:

vahid_203
25-10-2008, 11:57
ببخشيد جواب اين سوال رو هر جا گشتم نتونستم پيدا كنم.
توي كنكور آزاد مجاز هستيم از ماشين حساب استفاده كنيم؟ از كجا بايد بفهميم كه مدل هاش چيه؟
مرسي

بله ... ميشه استفاده كرد ...

مدل هاش رو ميتوني بري از دانشگاه آزاد سوال كني ...

و يا

وقتي كارت ورود به جلسه رو تحويل ميگيري يه برگ اضافي ميدن بهت كه توش كروكي و آدرس محل امتحان و مدلهاي ماشين حساب هم نوشته ...

tazevared2006
26-10-2008, 01:10
دوست عزيز من كي گفتم نمي توني آزاد شركت كني

من خودم مدركم كارداني فناوري اطلاعات (دانشگاه علمي - كاربردي "پودماني") .. آزاد نرم افزار زدم ...

اگه دقت كني تو دفترچه راهنماي ثبت نام (صفحه 4 تذكر2 ) و (صفحه 7 ماده12) و (صفحه 20) نوشته و براي رشته IT نوشته نرم افزار .. پس ما فقط مي تونيم نرم افزار بزنبم ....

فقط اگه انشاا.. قبول شدي 20 واحد پيش نياز بايد پاس كني و پس از اون دروس اصلي برات ارائه ميشه

همين ....

اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم ...

موفق باشي ..

سوالي بود در خدمتم :11:

يكي از دوستام هم مثل من كارداني IT‌ علمي كاربردي پودمانيه. پارسال آزاد شركت كرد. ميگه من معماري آزاد قبول شدم. نميدونم راست ميگه يا نه؟ به نظرتون ميشه يا نه ؟؟؟

vahid_203
26-10-2008, 08:02
يكي از دوستام هم مثل من كارداني IT‌ علمي كاربردي پودمانيه. پارسال آزاد شركت كرد. ميگه من معماري آزاد قبول شدم. نميدونم راست ميگه يا نه؟ به نظرتون ميشه يا نه ؟؟؟

والا چه عرض كنم ...

تو دفترچه كه نوشته كان لم يكن ............. :13:

ولي دانشگاه آزاده ديگه .... اين جور چيز ها امكان داره ... :31:

من يكي از دوستام 3 ترم پشت سر هم مشروط شد بايد اخراج ميشد ولي دوباره ثبت نام كرد :18:
(رشوه داد قضيه حل شد) :41:

farshidshd
26-10-2008, 11:52

شدن که نمیشه ولی با یه سری تبسره و قانون میشه یه کاریش کرد
نه به خاطر اینکه آزاد هستش و پولیه و ... نه
یه سرری قانون هست که دقیقا میدونم چیه که میشه رشته رو عوض کرد

tazevared2006
27-10-2008, 10:46
من فايل پي دي اف دفترچه 1 و 2 سراسري رو ميخوام؟ ميشه بگيد از كجا ميتونم لينك دانلودش رو پيدا كنم. كسي نداره برام بفرسته؟؟؟
مرسي

farshidshd
27-10-2008, 12:32
من فايل پي دي اف دفترچه 1 و 2 سراسري رو ميخوام؟ ميشه بگيد از كجا ميتونم لينك دانلودش رو پيدا كنم. كسي نداره برام بفرسته؟؟؟
مرسي

اینجا مطرح کردم خودت برو پی گیری کن چون من دیگه امروز باید برم محل خدمتم و معلوم نیست کی برگردم::::::

tazevared2006
28-10-2008, 09:16
اینجا مطرح کردم خودت برو پی گیری کن چون من دیگه امروز باید برم محل خدمتم و معلوم نیست کی برگردم::::::

مرسي عزيز. من خيلي وقته تو فروم كارشناسي عضو هستم. نگاه كردم نبود. بازم مرسي از لطفت.:10:

tazevared2006
05-11-2008, 12:37
ميخواستم بپرسم منابع كنكور كارداني به كارشناسي كامپيوتر 88 با سالهاي قبل فرق داره؟ يعني ممكنه عوض بشه. آخه من ميخوام برم كتاب هاشو بگيرم. ولي ميترسم عوض بشه.
ميشه راهنماييم كنيد؟؟؟
مرسي

tiva_joon
06-11-2008, 22:16
سلام ...
من میخواستم کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی رشته گرافیک و یا اگه شد تصویرسازیو رو شرکت کنم

میشه بگین چه کتابایی رو باید واسش بخونم ؟؟؟
هم تخصصی هم عمومی
فقط دقیق بگین
ممنون میشم جوابمو بدین :11:

tsjaleb
08-11-2008, 09:58
سلام .کسی می دونه کنکور علمی کاربردی چندمه؟؟؟ من الان دارم غیرانتفاعی قزوین می خونم می خوام علمی کاربردی بدم شاید بیام تهران ...

tohidkh
08-11-2008, 11:29
سلام .کسی می دونه کنکور علمی کاربردی چندمه؟؟؟ من الان دارم غیرانتفاعی قزوین می خونم می خوام علمی کاربردی بدم شاید بیام تهران ...
خود کنکور مهمولا 30 بهمن ماه برگزار میشه.
منتها یه سوال هست که دفتر چه ها رو کی میدند؟
چون من اون زمان با دنیای بیرون ارتباطی نخواهم داشت.....
باید از الان بدونم تا بیام و دفتر چه بخرم.
موفق باشید :40:

vahid_203
12-11-2008, 23:54
ثبت نام دوره هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي - كاربردي از 4 آذر ماه آغاز خواهد شد

enriqueamin
23-11-2008, 16:56
سلام..
ببخشید میشه ..
منابع کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی رشته گرافیک را معرفی کنید..
ممنون میشم..

feefy
24-11-2008, 21:11
سلام .... ببینین من یه مشکلی دارم واسه انتخاب شهر و رشته دانشگاه علمی کاربردی
من میتونم واسه انتخاب شهر و رشته هم رشته تصویر سازیو انتخاب کنم هم رشته گرافیکو ؟؟؟ یعنی اگه یزد گرافیک داره در کنار اون تصویرسازی زرین شهر رو هم انتخاب کنم ؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
بعد واسه علمی کاربردی همین درسای هنرستانو بخونم کافیه واسه اختصاصیا ؟؟؟؟ یا کتابای دیگه ای هم هست که بخونم ؟؟؟

فقط خواهش میکنم جوابمو بدین ... واقعا نیاز دارم به اینا

enriqueamin
25-11-2008, 13:41
تمام کتابهای هنرستان + کتابهای پیش دانشگاهی هنر هم باید بخونی
کتابهای خلیل مشتاق کاردانی به کارشناسی گرافیک رو هم بگیر بخون.. خیلی خوبه..

bandary
25-11-2008, 21:33
مرسي
دوست عزیز نمیدونم آیا تا حالا دفترچه رو پیدا کردی یا نه من پستت رو خیلی وقت پیش خوندم ولی وقت نداشتم که برات آپلود کنم که الان برات این کارو انجام دادم امیدوارم به کارت بیاد اینم لینک دانلود

feefy
25-11-2008, 22:17
تمام کتابهای هنرستان + کتابهای پیش دانشگاهی هنر هم باید بخونی
کتابهای خلیل مشتاق کاردانی به کارشناسی گرافیک رو هم بگیر بخون.. خیلی خوبه..

مرسی دوست عزیز... فقط یه چیزی توی دفترچه اینجوری که زده فقط باید درسهای هنرستانو بخونیم... یعنی باید علاوه بر اونا درس های پیش دانشگاهی هنرم بخونیم؟؟ :41:

arte
26-11-2008, 14:15
مرسی دوست عزیز... فقط یه چیزی توی دفترچه اینجوری که زده فقط باید درسهای هنرستانو بخونیم... یعنی باید علاوه بر اونا درس های پیش دانشگاهی هنرم بخونیم؟؟ :41:

حنما بخون مخصوصا کتابهای که سایت های تخصصی کنکور هنر پیشنهاد کردن! اصلا دست کم نگیرش چون کنکور هنر هیچ منبع مشخصی نداره! و حواست باشه که اگه از کتابهای تست استفاده میکنی پاسخ نامه رو با خود کتاب چک کنی چون خیلی غلط زیاد دارند! پشتکار داشته باشی قبولی!!! یادت باشه همه مردم این تصور غلط رو دارند که کنکور هنر خیلی آسونه... فقط خودت یه بار امتحان بدی متوجه میشی من چی میگم!

n.lellahi
27-11-2008, 11:45
با سلام و خسته نباشید به همه شما دوستان عزیز

منابع آزمون کاردانی به کارشناسی رشته گرافیک رو می خوام و اینکه جزوات رو از کجا میشه تهیه کرد
تاریخ امتحان رو هم اگه می دونید بهم بگید.
خیلی ممنونم

arashOPO
10-12-2008, 10:56
با سلام
می خواستم بدانم تاریخ ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی سال 87 کی و کسی که نتونسته ثبت نام کندباید چرا کند و همچنین برای رشته کامپیوتر چه کتابهایی را خوند /
با تشکر

farshidshd
18-12-2008, 12:38
با سلام
می خواستم بدانم تاریخ ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی سال 87 کی و کسی که نتونسته ثبت نام کندباید چرا کند و همچنین برای رشته کامپیوتر چه کتابهایی را خوند /
با تشکر

ثبت نامش 10 آذر تموم شد
منم مثل شما جا موندم ولی خی آزاد رو ثبت نام کردم

18-12-2008, 18:57
سلام
بروبچ آزاد چه ميكنن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بريد بخوابيد فردا ساعت 7 بايد محل آزمون باشيد ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ايشالا هممون قبول بشيم

يه سؤال؟
كسي تو اين آزمون رشته كنترل ابزار دقيق رو برداشته يا نه؟

ht.1987
21-12-2008, 15:32
سلام دوستان .
کسی دفترچه سوالات کارشناسی ناپیوسته آزاد 87 رشته معماری رو داره ؟ از کجا میشه پیدا کرد ؟؟؟؟

ممنون میشم کمک کنید

hrb_me
06-01-2009, 20:29
سلام دوستان
آیا به کسانی که در آزمون شرکت کرده و قبول میشوند مدرک کارشناسی یا همان مهندسی اعطا میشود؟ چون من شنیده ام مدرک دبیر فنی داده میشود نه مهندسی ؟

شاهزاده خانوم
06-01-2009, 22:52
سلام دوستان
آیا به کسانی که در آزمون شرکت کرده و قبول میشوند مدرک کارشناسی یا همان مهندسی اعطا میشود؟ چون من شنیده ام مدرک دبیر فنی داده میشود نه مهندسی ؟

مدرکش مهندسیه

farshidshd
08-01-2009, 12:34
سلام دوستان عزیز
میدونین نتیجه های کاردانی به کارشناسی آزاد که اعلام میشه؟ کلاساش از کیه؟

mani6606
08-01-2009, 16:27
مدرکش مهندسیه

100 درصد تاييد ميشود.:20:

سلام دوستان عزیز
میدونین نتیجه های کاردانی به کارشناسی آزاد که اعلام میشه؟ کلاساش از کیه؟

من شنيدم اخر دي اعلام ميشه.

farshidshd
09-01-2009, 11:23
من شنيدم اخر دي اعلام ميشه.

آخرین خبر رسیده اینه که 3 بهمن اعلام میکنن
به هر حال از هفته دیگه باید منتظر باشیم دیگه...

siamak_kh
17-01-2009, 12:32
سلام به همه دوستان
من مدرک معادل کاردانی رو در رشته تعمیر و نگهداری هواپیما گرفته ام.
میخواستم بدونم آیا برایشرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی چه رشته های دیگری به جز این رشته رو میتوانم انتخاب کنم....هوافضا...مکانیک...؟؟؟؟ و اینکه چه کتابهایی رو برای این آزمون باید مطالعه کنم.؟

farshidshd
17-01-2009, 18:52
سلام به همه دوستان
من مدرک معادل کاردانی رو در رشته تعمیر و نگهداری هواپیما گرفته ام.
میخواستم بدونم آیا برایشرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی چه رشته های دیگری به جز این رشته رو میتوانم انتخاب کنم....هوافضا...مکانیک...؟؟؟؟ و اینکه چه کتابهایی رو برای این آزمون باید مطالعه کنم.؟

اگه زیر مجموعه رشته هایی که میخواین باشه میتونین
البته تو علمی کاربردی میتونین هر رشته ای که میخواین شرکت کنین
کتاباش هم تو همون دفترچه ای که میگیری ن واسه ثبت نام نوشته

20-01-2009, 11:50
سلام بچه ها
من از يكي از دوستام پرسيدم كه رفته بود پيش يكي از مسئولين بهش گفته بودن فردا نتايج آزاد مياد
ايشالا همه قبول بشن

vahid_203
20-01-2009, 20:00
سلام بچه ها
من از يكي از دوستام پرسيدم كه رفته بود پيش يكي از مسئولين بهش گفته بودن فردا نتايج آزاد مياد
ايشالا همه قبول بشن

جدي ؟
:46:
انشاا...

porya_spy
21-01-2009, 12:42
پس این جواب کنکور آزاد کی میاد دق کردیم

امروز 2 بهمن هست

mehdidll
21-01-2009, 13:38
خودتون رو به این هفته دلخوش نکنید ان شالله که همه قبولیم
دانشگاه آزاد سال پیش کنکورش خیلی زودتر از امسال برگزار شد برای همین واسه اعلام نتایج هنوز دیر
نمیشه احتمال قوی هفته آینده دوشنبه بیاد . شایدم دیدی فردا زدن !!!؟!
به هر حال زیاد حرص نخوردید حتما قبول میشید
موفق و موید باشید

porya_spy
21-01-2009, 13:44
فک نکنم هفته آینده بیاد
به احتمال 99% تا فردا شب نتایج اعلام میشه
خدا کنه همه قبول شن

التماس دعا

mehdidll
21-01-2009, 14:53
رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد خبرداد:
اعلام نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته در اوايل هفته آينده

رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي از اعلام نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي در اوايل هفته آينده خبر داد.

مهندس عبدالله سجادي جاغرق در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به اعلام نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد، گفت: نتايج آزمون به صورت اينترنتي از طريق سايت مركز آزمون به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اعلام مي‌شود.

وي افزود: آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد 29 آذر ماه در تهران و 186 حوزه امتحاني در سراسر كشور با شركت بيش از 325 هزار داوطلب برگزار ‌شد.

رييس مركز آزمون در خاتمه همچنين با اشاره به برگزاري آزمون دكتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي در روزهاي پنج شنبه اول و جمعه 2 اسفند ماه 87، گفت: بيش از 19 هزار و 700 نفر براي شركت در اين آزمون ثبت‌نام كرده‌اند.

لینک خبر

mehdidll
24-01-2009, 00:11
سجادی جاغرق خبر داد:
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد در 8 بهمن ماه
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه در 8 بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر سجادی جاغرق امروز در حاشیه آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد با بیان این خبر افزود: نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد که در 29 آذر ماه برگزار شده بود، 8 بهمن ماه از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام می شود.

منبع

نمردیم اوایل هفته رو فهمیدیم چه موقع هست ؟!!!!!!!!!!:18:

PC-0611
24-01-2009, 11:02
بابا اینها هم خودشون نمیدونن دارند چکار میکنند.
حالا معلوم نیست منظورشون با کدام 8 بهمن هستش چون میترسم مثل آخر دی بشه که آخر دی نیومد پس خدای نکرده این یکی اینطور نشه.

porya_spy
24-01-2009, 19:47
ما که داریم تموم میکنیم
مجبوریم تا 8 بهمن صبر کنیم

milad_Z
25-01-2009, 05:11
تو اخبارم گفت 8 بهمن...
اینو که قبول نمی شم ولی کاش علمی کاربردی حداقل قبول شم

farshidshd
25-01-2009, 10:55
سه شنبه همه قبولیم...
همه!

PC-0611
25-01-2009, 12:09
بچه ها به نظرتون کدام دانشگاه بهتره در صورت قبولی در هر دو؟
آزاد یا علمی کاربردی ؟؟
بعضی ها میگن علمی کاربردی اصلا خوب نیست و زیاد قبولش ندارن و در مقایسه با آزاد اعتبارش کمتره.
به نظر شما حقیقت داره؟

farshidshd
25-01-2009, 19:12
بچه ها به نظرتون کدام دانشگاه بهتره در صورت قبولی در هر دو؟
آزاد یا علمی کاربردی ؟؟
بعضی ها میگن علمی کاربردی اصلا خوب نیست و زیاد قبولش ندارن و در مقایسه با آزاد اعتبارش کمتره.
به نظر شما حقیقت داره؟

از نظر هزینه خوب علمی کاربردی بهتره
ولی از نظر اعتبار آزاد شاید بهتر باشه
البته مدرک مدرکه چه فرقی میکنه
از من میشنوی برو علمی کاربردی

milad_Z
25-01-2009, 21:33
می گن برای کار معدل آزاد باید چند نمره بالاتر باشه...از نظر کاریابی هم میگن علمی کاربردی بهتره چون درساش بیشتر عملیه و سواد عملیشون بیشتره.

PC-0611
26-01-2009, 01:34
آقا فرشید میلاد جان ممنون از جوابتون.
من متاسفانه کنکور آزاد ندادم چون تو شهر ما کاردانی به کارشناسی کامپیوتر نیست و فقط علمی کاربردیه.
میخواستم ببینم اگر از بین دوستان کسی امسال کنکور علمی کاربردی نرم افزار کامپیوتر رو داده به ظرتون تخصصصی ها آسون بود یا سخت؟
اخه میگن آسون بوده ولی من معتقدم تا نخونده باشند که آسون نبوده حالا از بچه ها اگر کسی در مورد این کنکور علمی کاربردی نظری داره لطفا بگه.

anti_girl
26-01-2009, 02:05
بچه ها منم امسال فقط واسه محك زدن خودم ازاد شركت كردم اگه قبول بشم چقدر حال ميده....با يه روحيه بهتر ميرم واسه دولتي....!!از ته قلبم براي قبوليه همه دعا ميكنم...!

milad_Z
26-01-2009, 05:55
آقا فرشید میلاد جان ممنون از جوابتون.
من متاسفانه کنکور آزاد ندادم چون تو شهر ما کاردانی به کارشناسی کامپیوتر نیست و فقط علمی کاربردیه.
میخواستم ببینم اگر از بین دوستان کسی امسال کنکور علمی کاربردی نرم افزار کامپیوتر رو داده به ظرتون تخصصصی ها آسون بود یا سخت؟
اخه میگن آسون بوده ولی من معتقدم تا نخونده باشند که آسون نبوده حالا از بچه ها اگر کسی در مورد این کنکور علمی کاربردی نظری داره لطفا بگه.
منم کنکور علمی کاربردیو دادم و اتفاقا نرم افزار هم هستم...به نظر من هم تخصصیا آسون بود یعنی سوالاش نکته خاصی نداشت... در مورد خوندن هم باید بگم من 9 مهر آزمون جامع علمی کاربردی داشتم و از 20 تیر داشتم برای اون می خوندم.27 آذر هم که آزاد بود و برای اونم دقیقا از 11 مهر داشتم می خوندم و برای خود علمی کاربردیم حوصله خوندن نداشتم(چون آزاد رو بد دادم و حالم گرفته شده بود) و فقط عمومی خوندم..که عمومیاشو می خوندی نمی خوندی فرقی نداشت چون به نظرم خیلی سخت بود

mahn90
26-01-2009, 08:19
ببخشید نتایج کاردانی به کارشناسی رو کی میزنن ؟؟؟؟؟

farshidshd
26-01-2009, 09:34
ببخشید نتایج کاردانی به کارشناسی رو کی میزنن ؟؟؟؟؟

اگه منظورت دانشگاه آزاد هست اینطور که تو خبرا گفتن فردا نتایج میاد ( سه شنبه 8 بهمن )

farshidshd
26-01-2009, 09:37
بچه ها منم امسال فقط واسه محك زدن خودم ازاد شركت كردم اگه قبول بشم چقدر حال ميده....با يه روحيه بهتر ميرم واسه دولتي....!!از ته قلبم براي قبوليه همه دعا ميكنم...!

انشا الله که قبولی و با روحیه عالی میری واسه سراسری و اونم قبول میشی

milad_Z
26-01-2009, 09:58
علمی کاربردی هم تکمیل ظرفیت داره؟

26-01-2009, 10:44

نه متاسفانه نداره.:2:

farshidshd
26-01-2009, 10:45

معمولا تو سالای قبل داشت
امسال هم باید داشته باشه

anti_girl
26-01-2009, 10:46
انشا الله که قبولی و با روحیه عالی میری واسه سراسری و اونم قبول میشی
خدا از زبونت بشنوه.....!!!!!
يعني ميشه فردا همه بيان اينجا و بگن كه قبول شدن....!خدا......

farshidshd
26-01-2009, 10:56
خدا از زبونت بشنوه.....!!!!!
يعني ميشه فردا همه بيان اينجا و بگن كه قبول شدن....!خدا......

بله که میشه چرا نشه؟ اولین نفر خودتی که میای و میگی که قبول شدی
راستی گفتی آزمایشی بود؟؟
چرا؟ نمیخوای بری آزاد؟

PC-0611
26-01-2009, 11:47
منم کنکور علمی کاربردیو دادم و اتفاقا نرم افزار هم هستم...به نظر من هم تخصصیا آسون بود یعنی سوالاش نکته خاصی نداشت... در مورد خوندن هم باید بگم من 9 مهر آزمون جامع علمی کاربردی داشتم و از 20 تیر داشتم برای اون می خوندم.27 آذر هم که آزاد بود و برای اونم دقیقا از 11 مهر داشتم می خوندم و برای خود علمی کاربردیم حوصله خوندن نداشتم(چون آزاد رو بد دادم و حالم گرفته شده بود) و فقط عمومی خوندم..که عمومیاشو می خوندی نمی خوندی فرقی نداشت چون به نظرم خیلی سخت بود
آقا میلاد من هم کاردانی پودمانی بودم ولی هنوز آزمون جامع ندادم.آزمونم 16 اسفند هستش به خاطر همین عزایی دارم چون هنوز کارآموزی و پروزه رو تحویل گروه ندادم و اینطور که شنیدم فقط تا 15 همین ماه فرصته تحویل بدم در غیر اینصورت اسمم برای آزمون جامع رد نمیشه و باید تا مهر ماه سال بعد منتظر بمونم تا ببینم کی دوباره آزمون میگیرند.
اعصابم حسابی خورده آخه استاد راهنما داره بد اذیت میکنه و اصلا شرایط منو درک نمیکنه و همش یه ایرادی سر پروژه ام میزاره.

milad_Z
26-01-2009, 16:16
آقا میلاد من هم کاردانی پودمانی بودم ولی هنوز آزمون جامع ندادم.آزمونم 16 اسفند هستش به خاطر همین عزایی دارم چون هنوز کارآموزی و پروزه رو تحویل گروه ندادم و اینطور که شنیدم فقط تا 15 همین ماه فرصته تحویل بدم در غیر اینصورت اسمم برای آزمون جامع رد نمیشه و باید تا مهر ماه سال بعد منتظر بمونم تا ببینم کی دوباره آزمون میگیرند.
اعصابم حسابی خورده آخه استاد راهنما داره بد اذیت میکنه و اصلا شرایط منو درک نمیکنه و همش یه ایرادی سر پروژه ام میزاره.

ببین اصلا نگران نباش...آزمون جامع اصلا خوندن نمی خواد پس وقتتو کاملا بذار برای پروژه ...ببین نمره منفی نداره...یعنی هر چی دلت می خواد بزن و هر جواب صحیحی هم که بدی 3 نمره مثبت حساب میشه...20% هم بزنی قبولی پس نترس...فقط بگم یکی از بچه های دانشگاه ما که اصلا تعطیل بود و حتی نمی دونست کتابا چی هستن هم قبول شد...

raptor22
26-01-2009, 16:34
اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 87 دانشگاه آزاد

خبرگزاري فارس: اسامي پذيرفته‌شدگان آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 87 دانشگاه آزاد از طريق پايگاه اينترنتي مركز آزمون به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منتشر شد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي داوطلبان پس از مراجعه به پايگاه اعلام نتايج آزمون‌ها مي‌توانند با وارد كردن مشخصات فردي (شامل نام، نام خانوادگي، نام پدر و شماره شناسنامه) و يا شماره داوطلبي و شماره شناسنامه كارنامه خود را مشاهده كنند.
در اين گزارش آمده است: پذيرفته‌شدگان براي آگاهي از نحوه ثبت‌نام مي‌بايستي با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و يا از طريق روزنامه آفرينش مورخ 9/11/87 از جزئيات و مدارك مورد نياز ثبت‌نام آگاهي يابند.
اين گزارش در پايان از اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان متقاضي بدون آزمون دوره ياد شده طي هفته آتي خبر داده است.
انتهاي پيام/ر

منبع :

من قبول شدم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

porya_spy
26-01-2009, 17:32
من قبول نشدم

خدا کنه همه شما قبول شین

milad_Z
26-01-2009, 17:33
سلام من انتخاب اولم تهران شمال بوده که رتبه آخرین فرد قبولی بوده 79 واسه من شده 87 بعد حالا انتخاب دومم بود رود هن ولی جلوش کاملا سفیده نه رتبه زده نه زده قبولی نه مردود و انتخاب سومم آشتیان بود که رتبه ام شده 2 ...حالا میشه بگین اولا اون انتخاب دوم چرا خالیه؟ و یه سوال دیگه اینکه تکمیل ظرفیت چه جوریه؟آیا میشه من که در انتخاب سوم قبول شدم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ در این صورت آیا قبولی قبلی من باطل میشه؟

raptor22
26-01-2009, 17:37
ثبت نام چجوري از همين بهمن امسال شروعش هست ؟

PC-0611
26-01-2009, 18:00
تبریک به تمام قبول شدگان کنکور آزاد.همیشه خوشحال باشید.
آقا میلاد و آقا پوریا شما هم نگران نباشید امسال بخاطر اینکه پذیرش آزاد و علمی کاربردی همزمانه مطمئنا دانشگاه آزاد و همچنین دانشگاه علمی کاربردی تکمیل ظرفیت زیادی خواهند داشت. مطمئن باشد.آقا میلاد شما که اصلا نگران نباش که از همین حالا قبولیتو تو تکمیل ظرفیت تبریک میگم چون همونطور که گفتی رتبت تو انتخاب سوم شده 3 اگر اشتباه نکرده باشم پس قبولی.
راستی پس شیرینی هاتون کوووووووووووو

farshidshd
26-01-2009, 18:12
منم قبول شدم
انتخاب اول
واحد آیت الله آملی

farshidshd
26-01-2009, 18:15
سلام من انتخاب اولم تهران شمال بوده که رتبه آخرین فرد قبولی بوده 79 واسه من شده 87 بعد حالا انتخاب دومم بود رود هن ولی جلوش کاملا سفیده نه رتبه زده نه زده قبولی نه مردود و انتخاب سومم آشتیان بود که رتبه ام شده 2 ...حالا میشه بگین اولا اون انتخاب دوم چرا خالیه؟ و یه سوال دیگه اینکه تکمیل ظرفیت چه جوریه؟آیا میشه من که در انتخاب سوم قبول شدم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ در این صورت آیا قبولی قبلی من باطل میشه؟

انتخاب دوم که سفیده یعنی قبول نشدین
و اینکه وقتی قبول شدین دیگه نمیشه تو تکمیل ظرفیت شرکت کنین
چون خود دانشگاه تکمیل ظرفیت رو اعلام میکنه و فقط اسامی اونایی رو که قبول نشدن رو شرکت میده

Raptor 2009
26-01-2009, 18:16
منم محمود آباد قبول شدم.الان هر چی گشتم عکسی از دانشگاش پیدا نکردم
ضمنا دوستانی که آشتیان میخوان برن بی خیال بشن بدلایل متعدد.من 3 ساله اونجا دارم کاردانی میگیرم!

dieselham
26-01-2009, 18:34
سلام به همه دوستان
من کنکور کاردانی به کارشناسیه دانشگاه سراسری دوره ی قبل رو دفترچه اش رو فرستادم ولی سر جلسه ی کنکور نرفتم
همین طور کنکور کاردانی به کارشناسیه دانشگاه آزاد رو دفترچه اش رو فرستادم ولی به دلایلی سر جلسه ی کنکور نرسیدم
حالا سوالی که دارم اینه:
آیا به خاطر غیبت هام تو کنکور کاردانی به کارشناسیه دوره قبل تو دوره ی بعدی کنکور کاردانی به کارشناسی برام مشکلی ایجاد نمی شه؟؟
خواهش می کنم سریع جواب بدید چون واقعا استرس دارم

porya_spy
26-01-2009, 19:10
کارنامم رو میزارم ببینید

دوستم فقط به خاطر اینکه بسیجی فعال بود با رتبه خیلی پایین تر از من قبول شد

واقا مملکت بدی داریم

milad_Z
26-01-2009, 19:41
من نمره کلم شده 6792 و واسه آخرین نفر قبولی شده در تهران شمال 6850 (یعنی فقط 58 تا اختلاف تراز و 8 نفر اختلاف نفر)...الان من دقیقا باید چی کار کنم؟ چه جوری باید برای تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ باید به دانشکده برم؟بعد یه چیز دیگه من الان منتظر تکمیل ظرفیت بشینم یا برم واسه آشتیان ثبت نام کنم؟

26-01-2009, 20:23
خدايااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا:8:
من قبول شدمممممممممممممممممم
واحد آشتيان- كنترل
ولي فك نكنم برم.
خيلي شهريش بالائه
كسي ديگه هم آشتيان قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كارنامم رو هم ميزارم--رتبم شد 8:18:

كسايي كه قبول شدن كارنموشونو بزارن:21:

hamed1282
26-01-2009, 20:50
نمره كل منم شده 4876 ولي نمره آخرين نفر شده5161ولي متاسفانه قبول نشدم حالا به تكميل ظرفيتها اميدي هست؟

26-01-2009, 20:54
نمره كل منم شده 4876 ولي نمره آخرين نفر شده5161ولي متاسفانه قبول نشدم حالا به تكميل ظرفيتها اميدي هست؟

اگه بخوام درصدي بگم ؛ 78% اونايي كه قبول نشدن توي تكميل ضرفيت قبول ميشن:11:

hamed1282
26-01-2009, 20:56
ان شاا... كه اين طور بشه

raptor22
26-01-2009, 21:00
دوستان با توجه به اينكه كنكور امسال دير بزگزار شد و ماشاالله جوابش هم دير اومد اونايي كه قبول شدن ورودي بهمن امسال ميشن ؟

26-01-2009, 21:02

26-01-2009, 21:07

moby
26-01-2009, 22:08
دوستان من هم اخر سر به لطف خدا قبول شدم رشته مهندسی عمران - عمران

Raptor 2009
26-01-2009, 22:20
محمد جان از من میشنوی سال دیگه شرکت کن ولی آشتیان نرو
یه شهر کوچیک که بیشتر شبیه ده هستش که ریخت شهر بشدت روحیه خراب کن+دانشجو هایی نامربوط!+مردم نامربوط تر