PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

sarina_sh
04-03-2008, 14:08
واسه ي پيام نور بايد بريم دفاتر پستي كه اكانت ثبت نامي بخريم ؟ من فارغ التحصيل كارداني معماري ام ...پيام نور كارشناسي ناپيوسته داره ؟

آره دوست گلم باید بری کارت بخری ... تا اونجایی که من میدونم کارشناسی ناپیوسته اش هنوز نیمده
در ضمن دفترچه کارشناسی ناپیوسته 50 هزار تومان قیمتشه و رشته هایی مثله حقوق . روانشناسی . فناوری اطلاعات و... داره

DaRiOuShJh
04-03-2008, 14:51
سلام به همگی
ببخشید مزاحم شدم
مزرسی تو نمیام همینجا خوبه
فقط میخواستم بپرسم اینجا پیامه نوری کسی نیس منو راهنمایی کنه مقادیری؟!

sarina_sh
04-03-2008, 15:06
سلام به همگی
ببخشید مزاحم شدم
مزرسی تو نمیام همینجا خوبه
فقط میخواستم بپرسم اینجا پیامه نوری کسی نیس منو راهنمایی کنه مقادیری؟!

به به سلام آقا داریوش
خوبید شما
اون روش اختراعیت به کجا رسید ؟ همون ارسال پست مفید به صورت غیر مستقیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی چه رشته ای می خوای شرکت کنی ؟

DaRiOuShJh
04-03-2008, 15:11
به به سلام آقا داریوش
خوبید شما
اون روش اختراعیت به کجا رسید ؟ همون ارسال پست مفید به صورت غیر مستقیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی چه رشته ای می خوای شرکت کنی ؟

:10:سلام
متاسفانه دوستان نخواستن در پیشرفته علم و ثبط شدنه اسمشون در کتاب هایه تاریخ و جاودانه شدنه اسمشون سهیم باشن:20:

من تو اون تاپیک هم گفتم دفترچه رو با مشقت و 50 چوق به صورته از دم قسطی تهیه کردم
مترجمی زبانه انگلیسی میخوام بزنم ولی فقط مسنکه تو نیمه حضوری هست و غیره حضوری ها نداره
چه کنم؟!

sarina_sh
04-03-2008, 15:16
دريافت (دانلود) دفترچه ثبت نام اينترنتي مقطع کارشناسي دوره هاي فراگير دانشگاه پيام نور سال 1387

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فهرست

كليات و مفاهيم

بخش اول: دوره‌هاي فراگير نيمه‌حضوري

بخش دوم: دوره‌هاي فراگير غيرحضوري مشتمل بر دوره‌های :
الف - آزمون محور (راديو و تلويزيونی)
ب -آموزش الكترونيكي (مجازي)

W9
04-03-2008, 16:25
ببخشيد كارشناسي معماري داره ؟
من شنيدم كه كساني كه كارداني دارند و قبول مي شن دانشگاه واحدهايي رو كه توي كارداني خوانده رو قبول مي كنه ... آره ؟
اگه اينطوره كه ميشه اسمشو كارشناسي ناپيوسته ناميد !

sarina_sh
04-03-2008, 16:35
ببخشيد كارشناسي معماري داره ؟
من شنيدم كه كساني كه كارداني دارند و قبول مي شن دانشگاه واحدهايي رو كه توي كارداني خوانده رو قبول مي كنه ... آره ؟
اگه اينطوره كه ميشه اسمشو كارشناسي ناپيوسته ناميد !
یه سری واحد ها را میشه تطبیق داد
ولی دوست گلم بهترین راه واسه ما کاردانیا اینه که از راهش بریم
شما واسه کنکور سراسری کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کردید ؟

W9
04-03-2008, 17:21
یه سری واحد ها را میشه تطبیق داد
ولی دوست گلم بهترین راه واسه ما کاردانیا اینه که از راهش بریم
شما واسه کنکور سراسری کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کردید ؟
جان آره شركت كردم واسه ي سومين بار... از هيچ آزموني به آسوني نميگذرم(چون خدمت نزديكه) ... علمي كاربردي هم شركت كردم ... خدا كنه همه با هم قبولشيم ... منتظر جوابشم كه اگه منفي بود بشينم بخونم واسه سراسري ...منتظر ثبت نام كارداني به كارشناسي پيام نور نيز هستم ...

يه راه ديگه هم بهم پيشنهاد دادند كه در آزمون سراسري 87 و دانشگاه آزاد 87 (رياضي) شركت مي كردم كه در صورت قبولي در مقطع كارشناسي در رشته ي خودم يعني معماري واحدهاي كارداني رو قبول مي كردند و از ادامه كارداني مي خوندم ... نظر شما چيه ؟

sarina_sh
04-03-2008, 17:55
دوست گلم من در مورد هر رشته ای که پرسیدم بهم گفتن فقط یه سری واحدهای عمومی و تعداد کمی از واحدهای تخصصی را قبول می کنن
اولا که امیدوارم تو همین علمی کاربردی قبول بشید و اگه هم قبول نشدیم به نظر وقت خوبی داریم تا برای اون کنکور خودمون را آماده کنیم
به نظر من بهترین راه همینه ... شاد باشی دوست گلم

DrXoX
04-03-2008, 19:11
چقدر بده که اعلام نمی کنن ... اینجوری که بچه ها نمیدونن چی رو بخونن
حالا ضریبش چقدر هست ؟

سلام

ممنون از شما و همه ی دوستان این تاپیک ، انشاا... هر کسی که زحمت می کشه مزد زحمت هاش رو بگیره

ضریب برنامه نویسی 4 هستش.

در مورد رشته کامپیوتر با جرات می تونم بگم :

هر کسی دروس تخصصی نرم افزار: سیستم عامل (کتاب دکتر مهرداد فهمیی(چون از 15 سوال پارسال 14 تاش از این

کتاب بوده) ) و ذخیره و بازیابی ( کتاب دکتر رانکوهی(90 درصد سوال ها از این کتاب بوده)) و ساختمان داده( منبع ثابتی

نداره ولی درس و کنکور مقسمی خوبه) ، هر کس بتونه 60 به بالا بزنه مطمئن باشه که به راحتی قبول میشه البته

بقیه درس ها رو هم یه حدودی مثلا 30 تا 40 بزنه به جز ریاضی که هیچ کس بالا نمی زنه تو رشته کامپیوتر البته

اگه کل وقتت رو بذاری رو ریاضی میشه بالا زد ولی اون وقت بقیه دروس رو نمی شه بالا زد که این تو رشته

کامپیوتر اشتباهه بخوای فقط ریاضی بزنی چون ضریبش 3 ولی دروس تخصصی ضریبش 5 هستش

برنامه نویس هم C و ++C و VB و Pascal همه رو باید خوند وگر نه مثل پارسال پاتک سختی از سازمان سنجش

می خوریم

در مورد مدار منطقی هم کتاب انتشارات گسترش علوم پایه و همین طور 30 آزمون واقعا حرف نداره هر کسی این

دو تا رو بخونه من قول مردونه میدم بالای 80 میزنه

در آخر آیا نفر اول کاردانی به کارشناسی از سربازی معاف میشه؟؟؟؟

موفق باشید

sarina_sh
04-03-2008, 20:03
سلام

ممنون از شما و همه ی دوستان این تاپیک ، انشاا... هر کسی که زحمت می کشه مزد زحمت هاش رو بگیره

موفق باشید

خواهش می کنم دوست گلم:11:
فکر کنم عزمتونو جزم کردید که نفر اول بشید ها... در این مورد من که چیزی نشنیدم
انشالا خبر قبولیتو همین جا بزاری :8:... شاد باشی دوست گلم

Nirvana302
05-03-2008, 01:00
سلام سارینا جون مرسی از تاپیکت
من تازه کنکور دادم البته کنکور علمی_کاربردی کسی می دونه کی نتیجش میاد؟؟؟
چون اگه قبول نشم باید بخونم واسه ملی:41:

sarina_sh
05-03-2008, 01:10
سلام دوست خوبم
خواهش می کنم دوست گلم
نتایج تا آخر اسفند میاد .... من فکر می کنم 25 اسفند بیاد
راستی می تونم بپرسم رشتتون چیه ؟

farshidshd
05-03-2008, 10:36
سلام سارینا جون مرسی از تاپیکت
من تازه کنکور دادم البته کنکور علمی_کاربردی کسی می دونه کی نتیجش میاد؟؟؟
چون اگه قبول نشم باید بخونم واسه ملی:41:

خوش به حالتون که میتونین پشت سر هم امتحان بدین
انشاالله که قبول میشی

سلام دوست خوبم
خواهش می کنم دوست گلم
نتایج تا آخر اسفند میاد .... من فکر می کنم 25 اسفند بیاد
راستی می تونم بپرسم رشتتون چیه ؟

سلام سارینا جان
از کجا مطمئنی 25 اسفند میاد؟؟؟
راستی از فروردین کلاسا شروع میشه نه؟؟؟ عالی میشه
فقط خدا کنه قبول شم

sarina_sh
05-03-2008, 11:06
خوش به حالتون که میتونین پشت سر هم امتحان بدین
انشاالله که قبول میشی

سلام سارینا جان
از کجا مطمئنی 25 اسفند میاد؟؟؟
راستی از فروردین کلاسا شروع میشه نه؟؟؟ عالی میشه
فقط خدا کنه قبول شم

سلام به آقا فرشید گل:11:
والا من حدس می زنم اینطوری باشه:8:
فرشید جان قبول بشیم شروع کلاسا شونصد سال دیگه باشه:31:

ramin-ahmadi
05-03-2008, 12:32
این هم یه سری تست زبان تخصصی ، یه سری دیگه هم هست که براتون اسکن میکنم ، فعلا اینو بگیرید تا بعدی

farshad_4017
05-03-2008, 14:22
نتايج علمي كاربردي رو كي مي گن ؟

sarina_sh
05-03-2008, 14:39
فرشاد جان تا آخر اسفند ... زمان دقیقش را اعلام نکردن

darya_Sh
05-03-2008, 17:16
سلام

ضریب برنامه نویسی 4 هستش.

در مورد رشته کامپیوتر با جرات می تونم بگم :

هر کسی دروس تخصصی نرم افزار: سیستم عامل (کتاب دکتر مهرداد فهمیی(چون از 15 سوال پارسال 14 تاش از این

کتاب بوده) ) و ذخیره و بازیابی ( کتاب دکتر رانکوهی(90 درصد سوال ها از این کتاب بوده)) و ساختمان داده( منبع ثابتی

نداره ولی درس و کنکور مقسمی خوبه) ، هر کس بتونه 60 به بالا بزنه مطمئن باشه که به راحتی قبول میشه البته

بقیه درس ها رو هم یه حدودی مثلا 30 تا 40 بزنه به جز ریاضی که هیچ کس بالا نمی زنه تو رشته کامپیوتر البته

اگه کل وقتت رو بذاری رو ریاضی میشه بالا زد ولی اون وقت بقیه دروس رو نمی شه بالا زد که این تو رشته

کامپیوتر اشتباهه بخوای فقط ریاضی بزنی چون ضریبش 3 ولی دروس تخصصی ضریبش 5 هستش

برنامه نویس هم C و ++C و VB و Pascal همه رو باید خوند وگر نه مثل پارسال پاتک سختی از سازمان سنجش

می خوریم

در مورد مدار منطقی هم کتاب انتشارات گسترش علوم پایه و همین طور 30 آزمون واقعا حرف نداره هر کسی این

دو تا رو بخونه من قول مردونه میدم بالای 80 میزنه

موفق باشید

مرسی دوست عزیز و فقط میشه بگید کتاب دکتر مهرداد فهمیی برای سیستم عامل از چه انتشاراتیه ؟ جدا سوال های پارسال از اون بود ؟ ؟ ؟ :18: جالبه ... اگه لطف کنید انتشاراتش رو بگید برم بخرم . :20:

اما مدار منطقی ! مگه قرار نشد این درس حذف بشه ؟ :13: طبق آخرین اخبار موثق که ما اینطور شنیدیم ... لطفا یکی یه خبر دقیقتر از این درس بگه . من هیچی نخوندم ازش . یعنی تو دانشگاه که نصفه درس دادن ، خودمون باید بخونیم ... :41:
برنامه نویسی هم به ما فقط C و Pascal رو یاد دادن ، حالا چه جوری بریم خودمون همVB یاد بگیریم هم ++C ؟ ؟ ؟
کسی اینجا کلاس میره واسه این دو زبان ؟

bandary
06-03-2008, 17:20
بچه ها یه سوال داشتم من میخوام طرح فراگیر شرکت کنم (الکترونیک خوندم و تازه مدرکم رو گرفتم و میخوام سخت افزار بخونم ) و شنیدم که پیام نور قراره کاردانی به کارشناسی هم برگزار کنه میخواستم ببینم تو کارشناسی ناپیوستشم میشه شرکت کرد یهنی 2 تا رو با هم میشه شرکت کرد؟؟

sarina_sh
06-03-2008, 17:57
بچه ها یه سوال داشتم من میخوام طرح فراگیر شرکت کنم (الکترونیک خوندم و تازه مدرکم رو گرفتم و میخوام سخت افزار بخونم ) و شنیدم که پیام نور قراره کاردانی به کارشناسی هم برگزار کنه میخواستم ببینم تو کارشناسی ناپیوستشم میشه شرکت کرد یهنی 2 تا رو با هم میشه شرکت کرد؟؟

دوست خوب سعی می کنم یه اطلاعاتی در این مورد براتون بدست بیارم ....البته فرشید جان بهتر از من می تونه جوابتون را بده
راستی شما سراسری شرکت کردید ؟

amir_w12
07-03-2008, 01:45
دوستان در مورد تکمیل ظرفیت خبری هست یا نه من بد شانس یه نفر مونده قبول بشم.

sarina_sh
07-03-2008, 07:05
دوستان در مورد تکمیل ظرفیت خبری هست یا نه من بد شانس یه نفر مونده قبول بشم.

سلام امیر جان
دوست خوب منظورت تکلمیل ظرفیت کدوم آزمونه ؟
سراسری پارسال که تکمیل ظرفیت نداشت
آزاد هم که اعلام شد
چه بد یعنی فقط یدونه مونده بوده تا قبول بشی
راستی رشتتون چیه ؟

deed7
08-03-2008, 00:21
سر فصل هاي درسهاي عمومي و درسهاي تخصصي مخابرات در كنكور سراسري و آزاد رو مي خوام
mer30

sarina_sh
08-03-2008, 10:30
سر فصل هاي درسهاي عمومي و درسهاي تخصصي مخابرات در كنكور سراسري و آزاد رو مي خوام
mer30
کنکور سراسری :

عمومی :
فرهنگ و معارف اسلامی - ضریب 1
زبان و ادبیات فارسی - ضریب 1
زبان خارجی - ضریب 1

تخصصی :
1-ریاضی
2-فیزیک الکتریسته و مغناطیس
3-مدارهای الکتریکی
4-الکترونیک
5-ماشین های الکتریکی
6-ابزار دقیق
7-مدار منطقی
8-مدارهای فرمان و سیم پیچی

ضرایب برای رشته مخابرات به ترتیب (0.0.0.2.2.3.2.3)

دوست خوب دانشگاه آزاد را پیدا نکردم سعی می کنم برات بزارم ... دانشگاه علمی کاربردی را هم اگه خواستی بگو ... شاد باشی

koilo
08-03-2008, 18:16
سارينا جون سلام:20:
تقريبا" يه هفته اي هست كه شروع كردم به درس خوندن ، خيلي نگرانم ، ميترسم قبول نشم .
شما كنكور پارسال رو شركت كردين ؟ خونده بودين يا همينطوري رفتين سر جلسه؟ اميد به قبولي داشتين؟
پارسال چند تا از دوستاي من با رتبه1000و2000 حتي غيرانتفايي ام قبول نشدن :41:. به نظرتون امسالم اونجوريه؟

sarina_sh
08-03-2008, 18:56
سارينا جون سلام:20:
تقريبا" يه هفته اي هست كه شروع كردم به درس خوندن ، خيلي نگرانم ، ميترسم قبول نشم .
شما كنكور پارسال رو شركت كردين ؟ خونده بودين يا همينطوري رفتين سر جلسه؟ اميد به قبولي داشتين؟
پارسال چند تا از دوستاي من با رتبه1000و2000 حتي غيرانتفايي ام قبول نشدن :41:. به نظرتون امسالم اونجوريه؟

سلام دوست گلم
خوشحالم که شروع کردی به خوندن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا نگران نباش اصلا هم نترس وقتی تو تلاشتو می کنی دیگه جای این حرفا نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من پارسال اصلا لای کتابامو باز نکرده بودم ... رتبم 6000 و خورده ای شد ولی هیج جا قبول نشدم ... البته رشته ما با کامپیوتر فرق داره و پذیرشش کمتره :13:
به نظرم الان اگه با یه برنامه خوب و حساب شده شروع کنی رتبت زیر 500 میشه ... الان بهترین زمانه :20:
من خودم منتظر نتایج علمی کاربردی هستم وگرنه واسه این کنکور شروع می کردم
امیدوارم موفق بشی دوست گلم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما رو هم دعا کن :11:

deed7
08-03-2008, 19:10
سلام آقا يا خانوم sarina_sh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) vbmenu_register("postmenu_2177936", true); اگه مي شه بگين كه مثلا از رياضي حد و انتگرال و........ غيره مي ياد و همين طور درس هاي ديگه . بويژه درساي عمومي
با تشكر.

sarina_sh
08-03-2008, 19:21
سلام آقا يا خانوم sarina_sh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) vbmenu_register("postmenu_2177936", true); اگه مي شه بگين كه مثلا از رياضي حد و انتگرال و........ غيره مي ياد و همين طور درس هاي ديگه . بويژه درساي عمومي
با تشكر.
چرا امروز همه به من می گن آقا:18::18::18:

دوست خوب من در این مورد نمیتونم کمکی بهتون بکنم ... ولی از دوستانی که رشتشون برقه درخواست می کنم راهنماییتون کنن ...چون تا جایی که می دونم رشته مخابرات زیر گروه رشته برقه ... و دروس عمومی رو هم تو صفحات قبلی گذاشتم که از چه کتابایی میاد ولی براتون میزارم بازم
شاد باشید

sarina_sh
08-03-2008, 19:32
معارف : معارف اسلامي 1 -انتشارات نهاد رهبري - محمد سعيدي مهر . امير ديواني

زبان عمومي : گرامر كل دبيرستان و كتاب : English Sentence Structure
لغات كتاب زبان انگليسي 1-2-3 و پيش دانشگاهي

ادبيات : برگزيده متون ادب فارسي - نشر دانشگاهي - دكتر جليل تجليل

+

کتابهای کمکی گسترش علوم پایه

sarina_sh
09-03-2008, 09:35
19 اسفنده و هنوز نتایج نیمده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
من احتمال میدم شنبه هفته آینده نتایج بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

Gune Baxan
09-03-2008, 18:30
سازمان سنجش کی سر موقع نتایج رو اعلام کرده که این بار دومش باشه...

راستی کسی از تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد خبر داره یا نه؟ اصلا تکمیل ظرفیت داره؟؟ اگه داره چه موقعیه؟

sarina_sh
09-03-2008, 18:36
سازمان سنجش کی سر موقع نتایج رو اعلام کرده که این بار دومش باشه...

راستی کسی از تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد خبر داره یا نه؟ اصلا تکمیل ظرفیت داره؟؟ اگه داره چه موقعیه؟

آره اونو که راست میگی
تکمیل ظرفیت که اومد ... البته نه به اسم تکمیل ظرفیت ... به عنوان پذیرفته شدگان نوبت دوم
شما اگه به تاپیک سر می زدی خبر دار میشدی
رشتتون چیه ؟

deed7
09-03-2008, 22:09
سلام دوست عزيز. خوددم سر فصل هاي درس ها رو پيداكردم . ولي فكر كنم معارف تغيير كرده اگه اطلاعي پيدا كردي خوشحال مي شيم به ما هم mer30

1 ) مدارهاي الکتريکي :
قوانين کيرشهف – قانون اهم – مدارهاي مقاومتي – قضاياي شبکه – آشنايي با خازن و القاگر – مدارهاي RC ، مدارهاي RC و کليد زني در مدارهاي RL – مفهوم فيزورها ، تحليل ماندگار سينوسي – تشديد ( رزنانس ) در مدارها – پهناي باند – ضريب کيفيت و پاسخ فرکانسي – مقادير موثر – مقادير متوسط و سري فوريه – مدارهاي سه فاز – مدارهاي داراي تزويج ( القاي متقابل ) – تبديل لاپلاس و کاربردهاي آن و شبکه هاي دو دريچه اي
منبع : تحليل مهندسي مدار ( ويليام هيت – جک کمرلي – استيون دوربن )

2 ) الکترونيک :
ديودها – ترانزيستورهاي BJT – ترانزيستورهاي FET – تقويت کنندهاي مرکب – تقويت کننده هاي تفاضلي و منابع جريان و تقويت کننده هاي عملياتي –تقويت کننده هاي توان – فيدبک – رگولاتورها – تحليل فرکانس
منبع : مباني الکترونيک ( دکتر سيد علي ميرعشقي )

3 ) مدار منطقي :
اعداد و کدها – گيت هاي منطقي و ساده جبر بولي – ساده سازي توسط جدول کارنو – مدارهاي منطقي ترکيبي – مدارهاي منطقي ترتيبي
منبع : طراحي ديجيتال ( موريس مانو – ترجمه : دکتر قدرت سپيدنام ) – اصول ديجيتال ( Tocci )

4 ) فيزيک ( الکتريسيته و مغناطيس ) :
الکترواستاتيک ( بار الکتريکي – قوانين کولن ، شدت ميدان الکتريکي ) – خازن جريان و مقاومت – ميدان مغناطيسي (آهن ربا ، ميدان مغناطيسي اطراف سيمستم طويل حامل جريان ، جهت خطوط ميدان و ... ) القاي الکترومغناطيسي( تعيين جهت emf القايي – ميدان الکتريکي القايي در اطراف يک سيملوله – قانون لنز )
منبع : فيزيک دانشگاهي هاليدي ( جلد دوم )

5 )رياضيات :
مثلثات – معادلات و نامعادلات – لگاريتم - تابع – حد و پيوستگي – مجانب - مشتق – مفاهيم کرل – ديوژانس – گراديان – لاپلاسين – کاربرد مشتق – انتگرال – انتگرالهاي چندگانه – کاربرد انتگرال – دنباله و سري – ماتريس – مختصات قطبي و اعداد مختلط – بردار – معادلات ديفرانسيل – تبديل لاپلاس و سري فوريه

6 ) معارف :
جهان بيني – برهان عليت – برهان حرکت جوهري – برهان نظم – برهان فطرت – صفات خداوند – عدل الهي – جبر واختيار – انگيزه هاي خداجويي منبع : ( انتشارات سمت معارف اسلامي 1 )

7 ) ادبيات فارسي :
تاريخ ادبيات و قالب هاي شعري – دستور زبان و نگارش فارسي – متون و ادب فارسي
منبع : برگزيده متون و ادبيات فارسي ( پنج استاد ) – آيين نگارش و دستور زبان فارسي ( چهار استاد ) – برگزيده ادب فارسي ( تربيت معلم ) و دستور و آيين نگارش ( تربيت معلم )

8 ) زبان :
اسم و پيش اسم ها – رابطه فاعل و فعل – ضماير – زمان حال ( ساده ، استمراري ،کامل ، کامل استمراري ) زمان گذشته و آينده – جملات شرطي و غير حقيقي – افعال Modal – وجه نسبي – نقل قول – معلوم و مجهول – حرف اضافه و افعال دو کلمه اي – وجه وصفي – کاربرد فعل دوم – صفات ، قيود ، کلمات استفهام
منابع : Grammer in use ( Ramond Morphy) , Modern English ( Marcella Frank )

sarina_sh
10-03-2008, 06:41
رشته من کامپیوتره، الان هم دارم کارشناسی ناپیوسته رو تو دانشگاه آزاد می خونم. تکمیل ظرفیت رو هم برای یکی از دوستام پرسیدم. منو کچل کرد از بس پرسید تکمیل ظرفیت کیه!!

سلام دوست خوب
نمیدونم الان دیگه به درد دوستتون می خوره یا نه ... ولی اگه رشتشون کامپیوتر (نرم افزار) هست می تونید تو صفحات قبل یه فایل هست دانلود کنید . امیدوارم خودتون هم در درساتون موفق باشید :10:

sarina_sh
10-03-2008, 06:51
سلام دوست عزيز. خوددم سر فصل هاي درس ها رو پيداكردم . ولي فكر كنم معارف تغيير كرده اگه اطلاعي پيدا كردي خوشحال مي شيم به ما هم mer30

1 ) مدارهاي الکتريکي :
قوانين کيرشهف – قانون اهم – مدارهاي مقاومتي – قضاياي شبکه – آشنايي با خازن و القاگر – مدارهاي RC ، مدارهاي RC و کليد زني در مدارهاي RL – مفهوم فيزورها ، تحليل ماندگار سينوسي – تشديد ( رزنانس ) در مدارها – پهناي باند – ضريب کيفيت و پاسخ فرکانسي – مقادير موثر – مقادير متوسط و سري فوريه – مدارهاي سه فاز – مدارهاي داراي تزويج ( القاي متقابل ) – تبديل لاپلاس و کاربردهاي آن و شبکه هاي دو دريچه اي
منبع : تحليل مهندسي مدار ( ويليام هيت – جک کمرلي – استيون دوربن )

2 ) الکترونيک :
ديودها – ترانزيستورهاي BJT – ترانزيستورهاي FET – تقويت کنندهاي مرکب – تقويت کننده هاي تفاضلي و منابع جريان و تقويت کننده هاي عملياتي –تقويت کننده هاي توان – فيدبک – رگولاتورها – تحليل فرکانس
منبع : مباني الکترونيک ( دکتر سيد علي ميرعشقي )

3 ) مدار منطقي :
اعداد و کدها – گيت هاي منطقي و ساده جبر بولي – ساده سازي توسط جدول کارنو – مدارهاي منطقي ترکيبي – مدارهاي منطقي ترتيبي
منبع : طراحي ديجيتال ( موريس مانو – ترجمه : دکتر قدرت سپيدنام ) – اصول ديجيتال ( Tocci )

4 ) فيزيک ( الکتريسيته و مغناطيس ) :
الکترواستاتيک ( بار الکتريکي – قوانين کولن ، شدت ميدان الکتريکي ) – خازن جريان و مقاومت – ميدان مغناطيسي (آهن ربا ، ميدان مغناطيسي اطراف سيمستم طويل حامل جريان ، جهت خطوط ميدان و ... ) القاي الکترومغناطيسي( تعيين جهت emf القايي – ميدان الکتريکي القايي در اطراف يک سيملوله – قانون لنز )
منبع : فيزيک دانشگاهي هاليدي ( جلد دوم )

5 )رياضيات :
مثلثات – معادلات و نامعادلات – لگاريتم - تابع – حد و پيوستگي – مجانب - مشتق – مفاهيم کرل – ديوژانس – گراديان – لاپلاسين – کاربرد مشتق – انتگرال – انتگرالهاي چندگانه – کاربرد انتگرال – دنباله و سري – ماتريس – مختصات قطبي و اعداد مختلط – بردار – معادلات ديفرانسيل – تبديل لاپلاس و سري فوريه

6 ) معارف :
جهان بيني – برهان عليت – برهان حرکت جوهري – برهان نظم – برهان فطرت – صفات خداوند – عدل الهي – جبر واختيار – انگيزه هاي خداجويي منبع : ( انتشارات سمت معارف اسلامي 1 )

7 ) ادبيات فارسي :
تاريخ ادبيات و قالب هاي شعري – دستور زبان و نگارش فارسي – متون و ادب فارسي
منبع : برگزيده متون و ادبيات فارسي ( پنج استاد ) – آيين نگارش و دستور زبان فارسي ( چهار استاد ) – برگزيده ادب فارسي ( تربيت معلم ) و دستور و آيين نگارش ( تربيت معلم )

8 ) زبان :
اسم و پيش اسم ها – رابطه فاعل و فعل – ضماير – زمان حال ( ساده ، استمراري ،کامل ، کامل استمراري ) زمان گذشته و آينده – جملات شرطي و غير حقيقي – افعال Modal – وجه نسبي – نقل قول – معلوم و مجهول – حرف اضافه و افعال دو کلمه اي – وجه وصفي – کاربرد فعل دوم – صفات ، قيود ، کلمات استفهام
منابع : Grammer in use ( Ramond Morphy) , Modern English ( Marcella Frank )

دید7 جان من از چند تا از بچه ها در خواست کردم که بهتون کمک کننن ولی خوب مثله اینکه خودتون خداروشکر پیدا کردین
ممنون از اینکه منابع را اینجا گذاشتین و اما در مورد معارف:
کتاب اندیشه 1 که جدیدا تدریس میشه و از نظر مطالب خیلی شبیه به معارف نهاد رهبری است باید خونده بشه ولی : چون اصلا نمیشه از کارای سازمان سنجش سر در آورد من می تونم کتاب خاصی را به شما معرفی کنم
و سر فصل هایی که برای معارف نوشتید یکم ناقصه فکر می کنم

DrXoX
11-03-2008, 06:57
سلام

از دوستان کسی هست که در آزمون های آزمایشی ماهان یا پارسه شرکت کنه؟

من تو آزمون های ماهان شرکت می کنم ( فقط آزمون ) سطح سوال هاش خیلی خوبه

دوستان اگر در آزمون های آزمایشی شرکت می کنن لطفا مطرح کنند

موفق باشید

vahidhgh
11-03-2008, 13:20
من هم آمدم بعد از 2 ماه از دانشگاه زدم بیرون( واقعا خانه دانشجویی حال و هوای خودش را داره ) در مورد رشته برق و زیر مجموعه ها هر کی سوال داره بپرسه که من تا 20 فروردین فقط کامپیوتر دارم یعنی بازم باید برم

sarina_sh
11-03-2008, 13:55
شماره 567 نشریه پیک سنجش 20 اسفند ماه منتشر شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست خوب فکر کنم یکم باید تو تیتر ها بیشتر دقت کنید

تاريخ اعلام نتايج و ميزان پذيرش در دانشگاه جامع عملي - کاربردي- صفحه نخست

من همین امروز پیک سنجش گرفتم ولی تو صفحه اول و بقیه صفحات همچین خبری نبود ... موفق باشید

farshidshd
11-03-2008, 14:28
دوست خوب فکر کنم یکم باید تو تیتر ها بیشتر دقت کنید

تاريخ اعلام نتايج و ميزان پذيرش در دانشگاه جامع عملي - کاربردي- صفحه نخست

من همین امروز پیک سنجش گرفتم ولی تو صفحه اول و بقیه صفحات همچین خبری نبود ... موفق باشید

سلام سارینا جان
ایشون پیک سنجش شماره قبل رو میگن
شما که گرفتی شماره جدیدش هست
چون منم دیدم این تیتر رو ولی نخریدم چون دیگه واسم مهم نیست:41:

farshidshd
11-03-2008, 15:32
دروس کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی نرم افزار کامپیوتر

farshidshd
12-03-2008, 11:34
اکثر واحد های علمی کاربردی اعلام کردن زمان شروع کلاسا 14 فروردین هست

persian_antonio
12-03-2008, 18:23
برق قدرت امسال توي سراسري كجاها داره؟
بنظرتون براي كارشناسي دولتي از كي شروع كنم به خوندن؟

farshidshd
12-03-2008, 18:27
فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي نيمه‌‌متمركز دوره‌هاي كارداني علمي ـ كاربردي پودماني آبمان‌ماه 1386 دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي

امیدوارم همگی قبول شده باشین

sarina_sh
12-03-2008, 19:39
دیگه طاقت ندارم ........

فرشید زود تند سریع اینو ویرایش کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه می خوایم بریم واسه ثبت نام کنکورت اراک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برق قدرت امسال توي سراسري كجاها داره؟
بنظرتون براي كارشناسي دولتي از كي شروع كنم به خوندن؟

سوال اولتون را نمیتونم الان جواب بدم چون هنوز دفترچه شماره 2 را ندادن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واما واسه درس خوندن از همین فردا شروع کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم منتظر نتایج علمی کاربردیم وگرنه از همین امروز شروع می کردم
باور کنید که یک روز هم یک روزه ... شاد باشید و موفق
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshad_4017
13-03-2008, 10:51
باز هم يك حركت واقعا جالب از پينتي محمود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماشالله دست رو هر چي هم ميزاره تبديل ميشه به طلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
================================================== =====
اين .... رو وللش ! اين نتايج كنكور كرشناسي علمي كاربردي رو كي ميدن ؟ ديگه صبرمون لبريز شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mostafa_Amol
13-03-2008, 16:00
سلام به همه
امیدوارم که دیر نشده باشه :

منابع : مخابرات
ریاضی ( ضریب 3)
فیزیک( ضریب 2)
مدارهای الکتریکی (ضریب 3)
الکترونیک ( ضریب 2)
ماشین های الکتریکی ( ضریب 2)

farshidshd
14-03-2008, 12:39
فهرست کتابهای برگزیده ی دانشگاه پیام نور ::::

و فروشگاه اینترنتی برای خرید کتابهای دانشگاه پیام نور :::

التماس دعا

Ali Pacino
14-03-2008, 14:34
سلام به همه
می خواستم بدونم تاریخ ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی و آزاد چه موقعی هست؟

sarina_sh
14-03-2008, 14:41
سلام دوست خوب
واسه دولتی که دیگه دیر شده و ثبت نام انجام شده و در مورد آزاد هم در همین تاپیک اعلام میشه ... هنوز که خبری از ثبت نام نیست ... شاد باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidshd
14-03-2008, 15:36
دمت گرم فرشید این لینکا رو گذاشی :11: ... برای خواهرم می خواستم :20:
این فراگیر هم چیز خوبیه ها :31:

قابلی نداشت سارینا جان
من که ثبت نام نکردم فراگیرو

سلام به همه
می خواستم بدونم تاریخ ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی و آزاد چه موقعی هست؟

بله دوست عزیز واسه دولتی که خیلی دیر شده ولی آزاد رو همین روزا باید اعلام کنن

sarina_sh
14-03-2008, 19:31
فکر کنم این لینک منظورت باشه :

واسه من که فعلا ارور میده

tohidkh
14-03-2008, 21:56
سلام
بابا مردیم از بس انتظار کشیدیم
چی نتایج کاردانی به کارشناسی جامع رو کی اعلام میکنن؟
فقط خواهش میکنم نگین تا آخر اسفند؛ چون اونو همه میدونن.

sarina_sh
15-03-2008, 07:26
سلام
بابا مردیم از بس انتظار کشیدیم
چی نتایج کاردانی به کارشناسی جامع رو کی اعلام میکنن؟
فقط خواهش میکنم نگین تا آخر اسفند؛ چون اونو همه میدونن.
دوست خوب ما هم مثل شما از زمان دقیقش خبر نداریم
امیدوارم هر چه زودتر بزنن این نتایج رو

farshidshd
15-03-2008, 10:33
نه لینک رو ندارم اگه اومدی قربونت بزار لینکشو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی این شعر رو خودم زودتر خوندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون عصر به وبلاگت سر زدم

سلام
خوبی سارینا جان؟
ممنون که لطف میکنی به وبلاگ سر میزنی!:10:

فکر کنم این لینک منظورت باشه :

واسه من که فعلا ارور میده

نه این نه
اینه ظاهرا که بازم ارور میده هنوز وارد نکردن

نگران نباش تا 29 اسفند الافیم:46:

sarina_sh
15-03-2008, 10:37
سلام
ممنون فرشید جان بدی نیستم ... منتظر و نگران هستم ... دست خودم هم نیست
یعنی می خوان ما رو تا 29 نگران بزارن
راستی فرشید این لینکا رو از کجا پیدا می کنید ؟

farshidshd
15-03-2008, 10:54
سلام
ممنون فرشید جان بدک نیستم ... منتظر و نگران هستم ... دست خودم هم نیست
یعنی می خوان ما رو تا 29 نگران بزارن
راستی فرشید این لینکا رو از کجا پیدا می کنید ؟

راست میگی نگرانی هم داره:41:
آره کار سازمان رنجش معلوم نیست که:13:
خودشونم نمیدونن کی میخوان اعلام کنن:5:
خب این همه داوطلب باید همه رو تصحیح کنن که مطمئنم تو این زمان کم کلی اشتباه دارن:20:
به هر حال هنوز که چیزی معلوم نیست:8:
این لینک رو هم از رو همون لینکی که خودت گذاشتی در آوردن
و احتمال میدیم که این باشه
اون لینکو تو سایت سنجش گرفتن:19:

sarina_sh
15-03-2008, 11:07
خدا کمکمون کنه
امروز که دیگه فکر نکنم بیاد
یا فردا میاد یا دوشنبه ... راستی تو روزنامه فرهیختگان هم فکر کنم چاپ میشه ... فکر کنم فرهیختگان دوشنبه ها میاد ... پس به احتمال زیاد یا فردا شب یا پس فردا حتما میاد

farshidshd
15-03-2008, 11:13
خدا کمکمون کنه
امروز که دیگه فکر نکنم بیاد
یا فردا میاد یا دوشنبه ... راستی تو روزنامه فرهیختگان هم فکر کنم چاپ میشه ... فکر کنم فرهیختگان دوشنبه ها میاد ... پس به احتمال زیاد یا فردا شب یا پس فردا حتما میاد

نه فرهیختگان مال دانشگاه آزاد هست:5:
تو پیک سنجش چاپ میشه که اونم هروقت دلشون بخواد چاپ میکنن
البته در اصل دوشنبه هاست ولی در مواقع ضروری مثل الان حتی روزای تعطیل هم چاپ میکنن

sarina_sh
15-03-2008, 23:51
فرشاد جان اتفاقا شایعه زیاد هست الان یکی یکی برات میگم: یکی از دوستان تو انجمن کارشناسی گفته بود که امروز رفته بوده سازمان مرکزی علمی کاربردی و گفتن اگه سازمان سنجش بد قولی نکنه 26 نتایج را میزنن و 27 و 28 ثبت نام می کنن .... اگه هم بدقولی کرد تو عید اعلام می کنن و بعد از عید ثبت نام می کنن فعلا همین یه شایعه بسه فکر کنم ... راستی این فقط شایعه است و فاقد هر گونه ارزشی است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tohidkh
16-03-2008, 01:16
28 ثبت نام !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سال قبل چجوري بود ؟ كلاساش كي شروع ميشه ! من فكر مي كردم موند واسه مهر !
( دامن زدن به شايعه :‌)) )

سلام دوست عزیز
اینجوری که پیش میره، فکر میکنم شروع کلاسها تو اردیبهشت ماه میشه
اواخر مرداد هم کلاسها تموم میشه:31:
بعد تا آخر شهریور هم برو بیای امتحانات پایان ترم میشه و ترم 1 تموم نشده میگن بیاید برای ترم 2 .:46:
آخه دانشگاه جامع از این طور کارها زیاد داره!!!
البته همش یه پیش بینی بود فرشاد جون ....:20:

Ali Pacino
16-03-2008, 01:56
بروبکس عزیز متاسفانه ثبت نام کنکور دولتی رو از دست دادم به محض اینکه تاریخ ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد رو اعلام کردن لطف کنید منو از طریق پیام خصوصی در جریان بزارین
ممنون

sarina_sh
16-03-2008, 09:03
برای ثبت نام در مقطع کارشناسي ارشد دوره هاي فراگير دانشگاه پيام نور سال 87-1386مي توانيد از ساعت 14 امروز مورخ 26 اسفند سال 86 با مراجعه به سايت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام نماييد.

sarina_sh
16-03-2008, 14:01

sarina_sh
17-03-2008, 11:46
دريافت (دانلود) دفترچه ثبت نام اينترنتي مقطع کارشناسي ارشد دوره هاي فراگير دانشگاه پيام نور سال 1387

sarina_sh
18-03-2008, 13:43
من هر چی مشخصاتم را می زنم میگه داوطلبی با چنین مشخصات نیست

ramin-ahmadi
18-03-2008, 13:44
با اینترنت اکسپلورر برید ، با فایرفاکس کار نمیکنه

sarina_sh
18-03-2008, 13:46
باشه الان امتحان می کنم

sarina_sh
18-03-2008, 14:15
مرسی عاطفه جون چرا عزیزم اومده لینکش اینه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید زود بخون ببینم چی کار کردی

sarina_sh
18-03-2008, 15:56
اعلام نتايج متمرکز و نيمه متمرکز دوره هاي کارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي - ثبت نام : دي ماه سال 1386

اعلام نتايج متمرکز و نيمه متمرکز دوره هاي کارداني دانشگاه جامع علمي کاربردي - ثبت نام : دي ماه سال 1386

avna_resket
18-03-2008, 18:53
avna_resket جان دوست گلم خیلی ناراحت شدم ..... ولی مطمئن باش حتما حکمتی توش بوده .... شاید الان ناراحت باشی ولی من مطمئنم بعد از این ناراحتی یه اتفاق خیلی خوب برات میوفته .... دوست گلم واسه دولتی ثبت نام کردی ؟
مرسي سارينا جان... خيلي خوشحالم كه قبول شدي ... انشاا... موفق باشي در كلاسهاي كارشناسي :20:
با توجه به اينكه بعد از ديدن نتايج ناراحت شدم (و البته خوشحال براي شما ) هنوز اميد خيلي زيادي در دلم جاريست .:46:
آره واسه دولتي ثبت نام كردم ... ولي خيلي نزديك شدم به خدمت ! شايد هم الان توش باشمو خودم خبر نداشته باشم ...( كاش دختر بودم )
اين معماري هم خيلي كم مي گيرن توي اين مقطع ... خيلي ها قبول نشدند ... خودت رشتت چيه ؟ كجا قبول شدي ؟
بعد عيد بزنم تو كار رياضي ... رياضي خيلي كارسازه ... كاش واسه كارشناسي يه آموزشگاه كنكور درست درمون شهرمون داشت ... توي كارداني قلمچي بود كه خيلي زياد باعث شد اولين سال قبولشم ...
كارشناسي ناپيوسته ي فراگير پيام نور بياد خوب ميشه ...
راستي ميشه در آزمون كارشناسي فراگير پيام نور كه اين روزهاي پايانيشه شركت كرد ؟ با توجه به اينكه ديپلم فني دارم ؟؟؟

sarina_sh
18-03-2008, 19:37
ممنون دوست گلم ....من رشتم گرافیکه دوست گلم ....به نظرم بین علاقه ات چیه همونو دنبال کن .... فکر کنم اگه دولتی قبول بشید می تونید سربازی را ول کنید و برین دانشگاه .... یه همچین چیزی من شنیدم از بچه ها .... الان بهترین زمانه که شما واسه دولتی بخونید .... شاد وپیروز باشی دوست خوبم

sarina_sh
18-03-2008, 21:46
سهیل جان بازم ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] والا منم دوباره پیغام زدم ولی جواب ندادن .... نمیدونم دیگه چیکار میشه کرد ... راستی سهیل جان تاریخ دقیق کنکور شما کی هست ؟

soheilsmart
18-03-2008, 21:54
آزمون سراسري سال 1387 تاریخ برگزاری 6 و 7 و 8 تیر
همیشه اولین امتحان مال ریاضی و فیزیک
یعنی 6

Ali Pacino
19-03-2008, 00:37
می شه درباره علمی کاربردی توضیح بدین؟! همون دولتیه یا پیام نور یا یه چیز دیگه!
مثلا دانشجوی مملکت بودیم
همه ی اینا رو از دست دادم فقط امیدم به آزاده! این سال اولم هست که می خوام شرکت کنم تازه کاردانیم رو تموم کردم الانم نگران خدمتم هستم بد وضیتیه

vahidhgh
19-03-2008, 01:38
علمی کاربردی همینجوریه یعنی حساب کتاب درستی نداره
من یادمه سالی که علمی کاربردی قبول نشدم هم سراسری و هم آزاد قبول شده بودم
علمی کاربردی بیشتر شرکت کنندگان سهمیه دارند

sarina_sh
19-03-2008, 06:35
می شه درباره علمی کاربردی توضیح بدین؟! همون دولتیه یا پیام نور یا یه چیز دیگه!
مثلا دانشجوی مملکت بودیم
همه ی اینا رو از دست دادم فقط امیدم به آزاده! این سال اولم هست که می خوام شرکت کنم تازه کاردانیم رو تموم کردم الانم نگران خدمتم هستم بد وضیتیه

دوست خوب علمی کاربردی نه دولتیه نه پیام نور .... در مورد دفترچه هم که نگرفتین من نمیدونستم وگرنه حتما بهتون اطلاع میدادم .... دفترچه آزاد راتو همین تاپیک اعلام می کنم وقتی اومد .... شما سعی کنید یه سری بزنید:20:

ممنونم سارینا جون.
حالا من موندم و کنکور دولتی و این تاپیک . . .
راستی سارینا جون اگه یه تاپیک دیگه زدی و رفتی اونجا حتما خبرم کن!
سلام توحید جان .... من انشالا تا مهر اینجا هستم :31: هر کمکی هم از دستم بر بیاد انجام میدم:20:

sarina_sh
19-03-2008, 07:13
در مورد شروع کلاسا من یه بخشنامه تو سایت علمی کاربردی دیدم ... زده 31 فروردین .... اینم عکسش :

اینم لینک بخشنامه :

نمیدونم دیگه چه طوریه .... احتمالا همون 31 فروردینه شروعش

soheilsmart
19-03-2008, 10:42
بد بخت شدم
به همه تبری ک میگمم
موفق باشین

دیگه منو اینجا نمیبینین
نه اینجا بلکه هیچجای دیکه نمیبینن
بای
ببببببببببببببببببببببااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااایی:41:
لعنت به من
بابا این حرفارو نزنید:11::11::11:
یکم به زندگی امیدوار باشید
امروز رفتم سایت سازمان سنجش اینو نوشته بود
موفقيت يعني آغاز کار بيشتر

yahya
22-03-2008, 09:47
با سلام
منابع سوالات زبان انگلیسی کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی و سراسری چیست.

sarina_sh
22-03-2008, 10:29
با سلام
منابع سوالات زبان انگلیسی کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی و سراسری چیست.

سلام یحیی جان
ببین دوست خوب منابع معرفی شده اینهاست :

ولی من دو تاکتاب بهت پیشنهاد می کنم بگیر واقعا عالیه :

زبان عمومی - محمد رضا حبیب وند - گسترش علوم پایه
این کتاب 2 جلده .... یکیش واژگان و یکی دیگه گرامر هست

من برای کنکور علمی کاربردی چون بیشتر واژگان میاد یه جلدش را خوندم ولی کنکور سراسری از گرامر هم سوال میاد .... نمونه تست هم داره همین طور تست های سالهای پیش

موفق باشید و پیروز

Marichka
25-03-2008, 15:29
سلام

یه تشکر کنم از دوستان عزیزی که در این تاپیک فعالیت می کنن و اطلاعات و راهنمایی های لازم رو در اختیار سایرین قرار میدن.

تاپیک چندین بار ویرایش و پستهای غیر مرتبط اون حذف شدند یا انتقال پیدا کردند.

لطفا قبل از ادامه ی فعالیت حتما و حتما قوانین فعالیت در تاپیک رو در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطالعه بفرمایید !!

ممنون از زحمت همگی
موفق باشید :20:

farshidshd
26-03-2008, 15:46
سلام Dianella عزیز
ممنون از زحمات شما
تاپیک یه سر رو سامونی گرفت دستت درد نکنه
و اما اولین خبر بعد از جابجایی تاپیک که افتخارش نصیب من شد!!!!

مهلت ثبت نام در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال 1387 تمدید شد
سازمان سنجش آموزش کشور -01/07/86

سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال 1387 می رساند، نظر به اینکه برخی از داوطلبان در تاریخ مقرر ثبت نام برای دریافت مدارک ثبت نام اقدام ننموده اند ، لذا با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ترتیبی اتخاذ گردیده است که تا روز یکشنبه 11/1/87 از ساعت 8 صبح لغایت 19 در کلیه باجه های پستی توزیع کننده مدارک ثبت نام آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ، نسبت به توزیع مدارک ثبت نام آزمون مذکور اقدام شود.
ضمنا به اطلاع می رساند داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور که کارت اعتباری ثبت نام را تا تاریخ 11/1/87 دریافت می دارند می توانند حداکثر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 14/1/87 با مراجعه به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نسبت به ثبت نام در آزمون دوره مذکور اقدام نمایند

منبع:::::::::

farshidshd
26-03-2008, 15:49
و یه سوال ::
آیا کنکور دانشگاه علمی کاربردی تکمیل ظرفیت داره؟؟؟ و کی اعلا م میشه؟؟؟

deed7
26-03-2008, 21:38
سلام
همگي خسته نباشيد مخصوصا Dianella عزيز . سرو سامان گرفتيم :42: thank god
اگه مي شه يكي از دوستان زحمت بكشه در مورد تاثير معدل و سوابق دانشجو در كنكور اطلاعاتي به ما بده.
از كي مي خواد اجرا شه؟ چند درصد تاثير داره؟

با تشكر.

sarina_sh
26-03-2008, 22:57
اول تشکر می کنم از دیانلای عزیز :40:که این چند روزه تاپیک ها رو سازماندهی کردن .... از دوستان هم می خوام که حتما پست اول را مطالعه کنن .... و هر گونه اخبار و اطلاعیه را تو بخش مربوطه بزنن :11:

و یه سوال ::
آیا کنکور دانشگاه علمی کاربردی تکمیل ظرفیت داره؟؟؟ و کی اعلا م میشه؟؟؟
سلام فرشید جان ....فعلا این چند روز که تعطیلات بوده ولی سعی میکنم تماس بگیرم و از یکی از مراکز بپرسم .... اگه خودت هم با همون مرکز مورد نظر تماس بگیری و سوال بپرسی خیلی خوب میشه:11:

سلام
همگي خسته نباشيد مخصوصا Dianella عزيز . سرو سامان گرفتيم :42: thank god
اگه مي شه يكي از دوستان زحمت بكشه در مورد تاثير معدل و سوابق دانشجو در كنكور اطلاعاتي به ما بده.
از كي مي خواد اجرا شه؟ چند درصد تاثير داره؟

با تشكر.
دوست خوب امسال که فکر نکنم تاثیری داشته باشه ولی در کل فکر کنم 10 یا 15 درصد تاثیر بزاره ... مهم همون سوالایی هست که شما روز کنکور جواب میدین ...موفق باشید:11:

farshidshd
27-03-2008, 15:54
سارینا جان اول باید ثبت نام ها انجام بشه و بعد مشخص بشه که چند نفر ثبت نام نکردند و اونوقت معلوم میشه که تکمیل ظرفیت هست یا نه
پس باید تا 25 یا 30فروردین صبر کرد

sarina_sh
27-03-2008, 15:58
اینجوری باید تا پنجم یا ششم صبر کرد چون تا اون موقع برای ثبت نام با تاخیر مهلت داده شده .... ولی به احتمال زیاد تکمیل ظرفیت داره

farshidshd
27-03-2008, 16:03
تکمیل ظرفیت که پارسال دو بار داشت ولی امسال با اون کاری که واسه سراسری کردن و گفتن تکمیل ظرفیت داریم و آخرش اعلام نکردن دلهر ه ما رو بیشر میکنه که نکنه بازم از اون کارا بکنن
به هر حال امیدوارم که داشته باشه و قبول بشم

ramin-ahmadi
28-03-2008, 18:52
سلام به همگی
من که فکر نمیکنم تکمیل اعلام بشه ، با این وضعی که امسال درست کردند .......

sarina_sh
28-03-2008, 18:57
چه وضعی ؟ من درست متوجه نشدم ....آخه شما ببینید یه سری جاهای دور قبول شدن و نمی رن جاشون خالی می مونه .... پس به احتمال زیاد تکمیل ظرفیت هست

farshidshd
30-03-2008, 12:05
چه وضعی ؟ من درست متوجه نشدم ....آخه شما ببینید یه سری جاهای دور قبول شدن و نمی رن جاشون خالی می مونه .... پس به احتمال زیاد تکمیل ظرفیت هست

اولش گفتن تکمیل داریم بعد گفتن نداریم بعد دوباره گفتن داریم آخرشم اعلام نکردن

deed7
30-03-2008, 17:16
salam USAMA BIN LADEN

be toplk kardani be karshenasi khosh omad

age soale khasti dashti az bacheha bepors
khoshomadi

sarina_sh
30-03-2008, 17:23
دید 7 جان چرا فارسی تایپ نمی کنی ؟

sjj
30-03-2008, 21:12
سلام دوستان ،من به اون صورت تو P30 فعالیت ندارم و بیشتر خواننده ام ولی چون دیدم اینجا بحثه K2K داغه گفتم یه نظری هم من بدم.:27:خداییش خیلی کنکوره بی درو پیکریه این کاردانی به کارشناسی.ما که پارسال بیچاره شدیم ، مخصوصا با اون سوالای غیر استاندارد.ولی بالاخره پشت سر گذاشتیمش.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در مورد منابع ، نحوه مطالعه و ضریب دروس و رتبه و تراز و ... - البته تو رشته کامپیوتر - هر کی سوالی داشت در خدمتیم.
راستی یه انجمنی هست که به طور اختصاصی در مورد کاردانی به کارشناسی فعالیت می کنه.ولی مثل اینکه اینجا لینک دادن به سایتای دیگه خلافه قوانینه.پس منم به قوانین احترام می زارم.:10:

deed7
31-03-2008, 11:35
دید 7 جان چرا فارسی تایپ نمی کنی ؟

sorryاز اين به بعد حتما فارسي تايپ مي كنم

براي ماشین الكتریكی 1 چه كتابي بخونيم؟

sarina_sh
31-03-2008, 11:45
ممنون دوست خوب ... به گفته دیانلای عزیز منابع را باید در تاپیک در خواست منابع سوال کنید ... سرچ می کنم و نتیجه شو براتون اونجا میزارم .... موفق باشید

anti_girl
02-04-2008, 13:07
دوستان يكسري اطلاعات در مورد رشته كنترل ابزار دقيق ميخوام و منابع اون در كنكور

sarina_sh
07-04-2008, 08:31
sorryاز اين به بعد حتما فارسي تايپ مي كنم

دوستان يكسري اطلاعات در مورد رشته كنترل ابزار دقيق ميخوام و منابع اون در كنكور

دوستان عزیز متاسفانه تا الان نتونستم براتون اطلاعاتی پیدا کنم ... لطفا درخواستتون را در تاپیک زیر مطرح کنید ، بازم سعی می کنم اطلاعاتی در مورد سوالتون کسب کنم .... طبق قوانین جدید منابع را باید در تاپیک مربوط به خودش در خواست کرد که منبعی بشه برای کسایی که بعدا مراجعه می کنند ... موفق باشید

معرفی منابــع و نمونه ســوالات آزمونــها در مقاطــع مخـتلف

:

farshidshd
08-04-2008, 16:28

برو اینجا مطرح کن:::

megunz
10-04-2008, 09:38
سلام دوستان. می خواستم بدونم کسی از بچه ها راجع به کنکور کاردانی به کارشناسی رشته گرافیک رایانه اطلاعاتی داره؟؟؟؟ راجع به تعداد سئوالات و یا درصد های مناسب واسه قبولی و اینکه چه دانشگاه هایی این رشته رو دارن. ممنون میشم کسی جواب بده.

feefy
10-04-2008, 10:26
ممنون سجاد جان
خوب اينم منابعي كه بايد واسه دروس عمومي بخونيم اگه موردي ديدين كه درست ننوشته بودم لطفا بگيد تا تصحيحش كنم .

معارف : معارف اسلامي 1 -انتشارات نهاد رهبري - محمد سعيدي مهر . امير ديواني

ادبيات : برگزيده متون ادب فارسي - نشر دانشگاهي - دكتر جليل تجليل

ادبيات را دقيقا نمي دونم چي ديگه بايد بخونيم ولي مي پرسم ميام بعدا ويرايشش مي كنم

دوستان كسي نيست كه رشتش گرافيك باشه و بخواد امتحان بده ؟

سلام .. من ترم 3 کاردانی گرافیکم ... حالا میخوام واسه کارشناسی بخونم .

راهنمایی میخوام که چه درسایی بخونم ... ( واسه دروس اختصاصی )
یه سوال دیگه هم دارم من خیلی رشته تصویر سازیو دوست دارم حالا توی رشته های کارشناسی علمی کاربردی دیدم تصویر سازی هم هست ... به نظرتون من کنکور کاردانی به کارشناسی گرفایک رو بدم بهتره یا برم تصویر سازی علمی کاربردی ....

megunz
10-04-2008, 10:55
سلام به همگی. می خواستم بدونم کسی از بچه ها راجع به کنکور کاردانی به کارشناسی رشته "گرافیک رایانه" اطلاعاتی داره؟؟؟؟ راجع به تعداد سئوالات و یا درصد های مناسب واسه قبولی و اینکه چه دانشگاه هایی این رشته رو دارن. ممنون میشم کسی جواب بده.

irani_87
10-04-2008, 11:07
شماره جديد پيک سنجش در اين صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sarina_sh
10-04-2008, 13:15
سلام .. من ترم 3 کاردانی گرافیکم ... حالا میخوام واسه کارشناسی بخونم .

راهنمایی میخوام که چه درسایی بخونم ... ( واسه دروس اختصاصی )
یه سوال دیگه هم دارم من خیلی رشته تصویر سازیو دوست دارم حالا توی رشته های کارشناسی علمی کاربردی دیدم تصویر سازی هم هست ... به نظرتون من کنکور کاردانی به کارشناسی گرفایک رو بدم بهتره یا برم تصویر سازی علمی کاربردی ....
به به بالاخره یه کنکوری هم رشته ای پیدا شد
اولا آفرین بهت میگم که به موقع می خوای درس خوندن را شروع کنی
و اما در مورد منابع : منابع را به طور کامل برات تو این لینک گذاشتم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظر ببین علاقه ات چیه همون رو دنبال کن .... کلا قبولی در کنکور علمی کابردی خیلی بهتر و آسونتر از سراسریه و این گرایشی که تو می خوای را در حال حاضر فقط دانشگاه علمی کاربردی داره .... اگه خواستی سر فصل دروس سه گرایش تصویر سازی و چاپ و گرافیک را برات میزارم .... اینطوری بهتر می تونی مقایسه کنی

کنکور سراسری دو گرایش مبانی هنرهای تجسمی و ارتباط تصویری داره .... و گرایش تصویر سازی نداره
بازم می گم بهتره که دنبال علا قه ات بری .... سوال دیگه ای هم داشتی در خدمتم .... موفق باشی و پیروز :20:

سلام به همگی. می خواستم بدونم کسی از بچه ها راجع به کنکور کاردانی به کارشناسی رشته "گرافیک رایانه" اطلاعاتی داره؟؟؟؟ راجع به تعداد سئوالات و یا درصد های مناسب واسه قبولی و اینکه چه دانشگاه هایی این رشته رو دارن. ممنون میشم کسی جواب بده.

به به گرافیستا دارن زیاد میشن :27:
سلام دوست گلم
در مورد گرافیک رایانه : من امسال که علمی کاربردی امتحان دادم پارسال هم سراسری ولی گرافیک رایانه در مقطع کارشناسی هیچ کدوم نداشتن ولی دانشگاه علمی کاربردی رشته گرافیکش رو اگه شما قبول بشید همراه با پروژه های عملی چند واحد گرافیک رایانه هم می گذرونید .... در اولین فرصت سر فصل دروس را براتون می زارم
و اما در مورد قبولی: قبول شدن تو کنکور به چند عامل بستگی داره :
- افراد شرکت کننده و سطح معلوماتشون
- پذیرش دانشگاه ها در رشته مورد نظرتون
- میزان معلومات شما
- و سهمیه ( که البته بدون سهمیه هم میشه قبول شد )

در مورد سوال دیگه تون که چه شهرهایی رشته گرافیک رو دارن : برای این مورد باید دفترچه ثبت نام را داشته باشید ... تو فایلام می گردم اگه پیدا کردم براتون میزارم تا دانلود کنید ... موفق باشید و پیروز :20:

feefy
10-04-2008, 15:17
به به بالاخره یه کنکوری هم رشته ای پیدا شد
اولا آفرین بهت میگم که به موقع می خوای درس خوندن را شروع کنی
و اما در مورد منابع : منابع را به طور کامل برات تو این لینک گذاشتم :

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نظر ببین علاقه ات چیه همون رو دنبال کن .... کلا قبولی در کنکور علمی کابردی خیلی بهتر و آسونتر از سراسریه و این گرایشی که تو می خوای را در حال حاضر فقط دانشگاه علمی کاربردی داره .... اگه خواستی سر فصل دروس سه گرایش تصویر سازی و چاپ و گرافیک را برات میزارم .... اینطوری بهتر می تونی مقایسه کنی

کنکور سراسری دو گرایش مبانی هنرهای تجسمی و ارتباط تصویری داره .... و گرایش تصویر سازی نداره
بازم می گم بهتره که دنبال علا قه ات بری .... سوال دیگه ای هم داشتی در خدمتم .... موفق باشی و پیروز

مرسی واقعا ممنونم همه رشته ای گل ... خب فکر کنم برم دنبال همون تصویر سازی بهتر باشه .. اگه زحمتی نیست اون سر فصل تصویر سازی رو هم بزاری کلی ممنونت میشم

koilo
10-04-2008, 18:06
سلام دوستان ،من به اون صورت تو P30 فعالیت ندارم و بیشتر خواننده ام ولی چون دیدم اینجا بحثه K2K داغه گفتم یه نظری هم من بدم.:27:خداییش خیلی کنکوره بی درو پیکریه این کاردانی به کارشناسی.ما که پارسال بیچاره شدیم ، مخصوصا با اون سوالای غیر استاندارد.ولی بالاخره پشت سر گذاشتیمش.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در مورد منابع ، نحوه مطالعه و ضریب دروس و رتبه و تراز و ... - البته تو رشته کامپیوتر - هر کی سوالی داشت در خدمتیم.
راستی یه انجمنی هست که به طور اختصاصی در مورد کاردانی به کارشناسی فعالیت می کنه.ولی مثل اینکه اینجا لینک دادن به سایتای دیگه خلافه قوانینه.پس منم به قوانین احترام می زارم.:10:

سلام دوست عزيز
منم كنكور كارشناسي امسال رو شركت كردم .(كامپيوتر / نرم افزار)
مي خواستم اگه ممكنه منو راهنمايي كنين . شما پارسال از كي شروع به خوندن كردين ؟
درصداتون چطور بود ؟
چه درسايي رو بيشتر خوندين ؟
و اينكه رتبه تون چند شد و كجا قبول شدين ؟ پارسال اميد به قبولي داشتين ؟
را[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gifستش من خيلي نگرانم ، اگه امسال قبول نشم بايد واسه هميشه درس رو كنار بزارم .

sarina_sh
10-04-2008, 18:26
مرسی واقعا ممنونم همه رشته ای گل ... خب فکر کنم برم دنبال همون تصویر سازی بهتر باشه .. اگه زحمتی نیست اون سر فصل تصویر سازی رو هم بزاری کلی ممنونت میشم
خواهش می کنم دوست گلم ... در اولین فرصت براتون میزارم .... موفق باشید :20:

sara46
13-04-2008, 15:59
دفترچه آزاد کی میاد؟

farshidshd
13-04-2008, 19:19
دفترچه آزاد کی میاد؟

دفتر چه ی آزاد تاریخ دقیقی نداره ولی به احتمال زیاد تو تابستون میاد
هنوز چیزی معلوم نیست
در صورت مشخص شدن حتما اینجا به اطلاع دوستان میرسه

التماس دعا...

as13851365
14-04-2008, 09:53
:40:از دوستان اگر کسی منابع دقیقی از کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر می دونه به ما هم بگه ممنون می شم:40:

امروز 26 فروردین است و کمتر از 90 روز (87/4/21 روز کنکور ) به کنکور سراسری مونده حالا نمی دونم چی کار کنم !!
دقیقا 87 روز تا کنکور سال 87 باقی مانده است لطفا کمکم کنید.
نه منبع دقیقی دارم و نه وقت زیادی !

برای درس معارف از چه کتابی سوال می آید ( دوستان گفته بودن معرف اسلامی /نویسنده محمد سعید../نهاد رهبری) ؟

برای درس ادبیات ( کتاب ادب فارسی / نویسنده جلیل ../ نشر دانشگاهی )

برای دروس تحصصی ؟
ساختمان داده ( مقسمی )
ذخیره و بازیابی ( روحانی رانکوهی )
سیستم عامل (مقسمی )
مدار منطقی ( مورس مانو و مقسمی )
.
.
.
خلاصه کنم
من دنبال منابع دقیق می گردم با این که کمتر از 90 روز به کنکور وقت دارم باید خودم را آماده کنم دوستان لطف کنند منابع دقیقی اگه می دونند برای ما هم بگند

مثلا برای درس برنامه نویسی امثال از چه کتابی ( کتاب هایی ) سوال طرح می شه ؟
برای درس های دیگه چطور ؟
دوستان لطفا کمک کنید ...

در ضمن من امثال کاردانی کامپیوتر را تمام کردم و می خوام در کنکور کاردانی به کارشناسی رتبه خوبی بیارم ( با این که چیزی از منابع نمی دونم ) و اگه خدایی نکرده نتونم قبول شم باید کجل شم من نمی خوام به این زودی ها کجل شو کمکم کنید ...

farshidshd
14-04-2008, 14:06
:40:از دوستان اگر کسی منابع دقیقی از کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر می دونه به ما هم بگه ممنون می شم:40:

امروز 26 فروردین است و کمتر از 90 روز (87/4/21 روز کنکور ) به کنکور سراسری مونده حالا نمی دونم چی کار کنم !!
دقیقا 87 روز تا کنکور سال 87 باقی مانده است لطفا کمکم کنید.
نه منبع دقیقی دارم و نه وقت زیادی !

برای درس معارف از چه کتابی سوال می آید ( دوستان گفته بودن معرف اسلامی /نویسنده محمد سعید../نهاد رهبری) ؟

برای درس ادبیات ( کتاب ادب فارسی / نویسنده جلیل ../ نشر دانشگاهی )

برای دروس تحصصی ؟
ساختمان داده ( مقسمی )
ذخیره و بازیابی ( روحانی رانکوهی )
سیستم عامل (مقسمی )
مدار منطقی ( مورس مانو و مقسمی )
.
.
.
خلاصه کنم
من دنبال منابع دقیق می گردم با این که کمتر از 90 روز به کنکور وقت دارم باید خودم را آماده کنم دوستان لطف کنند منابع دقیقی اگه می دونند برای ما هم بگند

مثلا برای درس برنامه نویسی امثال از چه کتابی ( کتاب هایی ) سوال طرح می شه ؟
برای درس های دیگه چطور ؟
دوستان لطفا کمک کنید ...

در ضمن من امثال کاردانی کامپیوتر را تمام کردم و می خوام در کنکور کاردانی به کارشناسی رتبه خوبی بیارم ( با این که چیزی از منابع نمی دونم ) و اگه خدایی نکرده نتونم قبول شم باید کجل شم من نمی خوام به این زودی ها کجل شو کمکم کنید ...

اولا بهتر تو بخش منابع مطرح میکردی

ثانیا عمومی ها رو همشو ( معارف و ادبیات و زبان ) رو از کتاب مدرسان شریف استفاده کن
مطمئن باش عین تست های مدرسان شریف سوال میاد ( پارسال و سال های قبل که اینجوری بود)
تخصصی ها رو هم برنامه نویسی های مدرسان شریف هم عالیه
و سایر تخصصی ها رو هم همون منابعی که خودتون گفتین کفایت میکنه
فقط سعی کن همش از مقسمی باشه که بهتره البته به غیر از سیستم عاملش که بدرد نمیخوره
سیستم عامل آقای فهیمی عالیه (( سعی کن از فصل زمان بندی به بعد یعنی تا فصل 12 رو بیشتر بخونی چون بیشتر سوالات توی این چند ساله از این محدوده بوده اگه وقت اضافی داشتی یه نگاهی به بقیه فصل ها بنداز))

التماس دعا...

sjj
14-04-2008, 20:56
سلام دوست عزيز
منم كنكور كارشناسي امسال رو شركت كردم .(كامپيوتر / نرم افزار)
مي خواستم اگه ممكنه منو راهنمايي كنين . شما پارسال از كي شروع به خوندن كردين ؟
درصداتون چطور بود ؟
چه درسايي رو بيشتر خوندين ؟
و اينكه رتبه تون چند شد و كجا قبول شدين ؟ پارسال اميد به قبولي داشتين ؟
را[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gifستش من خيلي نگرانم ، اگه امسال قبول نشم بايد واسه هميشه درس رو كنار بزارم .

سلام دوست من
من پارسال جمعا 3-4 هفته بیشتر نخوندم.یعنی تقریبا یه ماه قبل از کنکور شروع کردم به خوندن. میانگین روزی 7-8 ساعت.
اینم درصدام :
20/00 فرهنگ ومعارف
18/33 زبان وادبيات فارسي
15/00 زبان خارجي
-2/22 رياضي وامار
86/66 زبان تخصصي
33/33 مدارمنطقي
8/88 برنامه سازي كامپيوتر
30/23 دروس تخصصي نرم افزار
سفيد دروس تخصصي سخت افزار

رتبم هم 663 شد.شبانه زنجان قبول شدم.

عرض کنم که من فقط درسای تخصصی رو از کتاب های مقسمی تقریبا دو دور خوندم البته به همراه تست.عمومی ها رو هم که اصلا رو شو هم نگاه نکرده بودم.

راستش انقدر که در گوشمون خونده بودن کاردانی به کارشناسی سخته ، من یکم امیدم رو از دست داده بودم ولی خوب تلاش خودمو کردم.شما هم سعی کنید امید و انگیزتون رو هیچ وقت از دست ندین ، این به نظرم یکی از مهمترین فاکتور های موفقیته.موفق باشید:10:

as13851365
14-04-2008, 21:58
سوال کاردانی به کارشناسی سال 1385 درس برنامه سازی شماره سوال 141

141 - خروجی برنامه روبه رو کدام است ?
1 ) 13 4 Amordad 13
2 ) 13 5 Amordad 13
3 ) 14 7 Amordad 14
4 ) 15 7 Amordad 15

به نظر شما جواب کدوم است ؟

koilo
15-04-2008, 00:11
سلام دوست من
من پارسال جمعا 3-4 هفته بیشتر نخوندم.یعنی تقریبا یه ماه قبل از کنکور شروع کردم به خوندن. میانگین روزی 7-8 ساعت.
اینم درصدام :
20/00 فرهنگ ومعارف
18/33 زبان وادبيات فارسي
15/00 زبان خارجي
-2/22 رياضي وامار
86/66 زبان تخصصي
33/33 مدارمنطقي
8/88 برنامه سازي كامپيوتر
30/23 دروس تخصصي نرم افزار
سفيد دروس تخصصي سخت افزار

رتبم هم 663 شد.شبانه زنجان قبول شدم.

عرض کنم که من فقط درسای تخصصی رو از کتاب های مقسمی تقریبا دو دور خوندم البته به همراه تست.عمومی ها رو هم که اصلا رو شو هم نگاه نکرده بودم.

راستش انقدر که در گوشمون خونده بودن کاردانی به کارشناسی سخته ، من یکم امیدم رو از دست داده بودم ولی خوب تلاش خودمو کردم.شما هم سعی کنید امید و انگیزتون رو هیچ وقت از دست ندین ، این به نظرم یکی از مهمترین فاکتور های موفقیته.موفق باشید:10:

واقعا" از راهنماييتون ممنونم ، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اميدوارم منم امسال بتونم قبول شم . فقط واسم دعا كنين

kashikoola
15-04-2008, 22:49
دوست عزيز دستت درد نكنه باز از دوستان يا افراد و اشخاصي كه در آزمون كارداني به كارشناسي دولتي ساله پيش شركت كرده اند ونيز چنين افرادي رو سراغ دارد لطفا از درصد هاي كه زده ايد و رتبه قبولي تان ذكر كنيد

as13851365
16-04-2008, 07:41
سوال کاردانی به کارشناسی سال 1385 درس برنامه سازی شماره سوال 141

به نظر شما جواب کدوم است ؟

کسی نظری در باره سوال کاردانی به کارشناسی نداره ؟ ( مثلا جواب صحیح چیه ؟)

sarina_sh
16-04-2008, 07:55
کسی نظری در باره سوال کاردانی به کارشناسی نداره ؟ ( مثلا جواب صحیح چیه ؟)
دوست خوب مطمئن باشید هر کدوم از دوستان بلد باشن جواب سوالتون را می نویسن ... یکم باید صبر کنید فقط:20:

اون دوستمون هم که در مورد رتبه در کنکور دولتی سوال کردید :
چند تا از دوستان من که قبول شدن رتبه هاشون زیر 300 بود .... البته در مورد رشته های مختلف فرق می کنه ... هر چی ظرفیت پذیرش دانشگاه ها بالاتر باشه به داوطلب کمک میشه

sarina_sh
16-04-2008, 09:11
این هم سر فصل دروس گرایش های رشته ارتباط تصویری برای دوستمون که درخواست کرده بودن :

سر فصل دروس ارتباط تصویری در دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی ناپیوسته :

سر فصل دروس گرایش گرافیک را هم به زودی براتون میزارم .... موفق باشید :20:

kashikoola
16-04-2008, 12:28
من رشته ام كامپوتره كسي مثل دوست قبليمون كه اطلاعاتي راجع به درصد ها و رتبه در كنكور كارداني به كارشناسي داره ممنون مي شم اين اطلاعات رو بنويسه

kashikoola
16-04-2008, 12:45
آياتكميل ظرفيت دانشگاه جامع علمي كاربردي در آزمون كارداني به كارشناسي وجود دارد يا نه

as13851365
16-04-2008, 12:49
دوست خوب مطمئن باشید هر کدوم از دوستان بلد باشن جواب سوالتون را می نویسن ... یکم باید صبر کنید فقط:20:

اون دوستمون هم که در مورد رتبه در کنکور دولتی سوال کردید :
چند تا از دوستان من که قبول شدن رتبه هاشون زیر 300 بود .... البته در مورد رشته های مختلف فرق می کنه ... هر چی ظرفیت پذیرش دانشگاه ها بالاتر باشه به داوطلب کمک میشه

:40:جواب سوال این است :40:

12 4 Amordad 13

که هیچ یک از گزینه ها جواب نمی باشد حالا چطور به سوال جواب بدیم من موندم!!!:18:

این یه نمونه ای سوالات کاردانی به کارشناسی کامپیوتر است بیشتر سوالات به این صورت هستند به خدا اگه سوالاتی که برای مخصوصا درس برنامه نویسی مطرح می شه را به طراح سوال بدیم خودش نمی تونه حل کنه چه برسه به ما ها این قدر سوال را می پیچونند که خود کامپیوتر نمی تونه جواب برنامه را بده !!!
خدا به داد تمام پیش و پس کنکوری ها برسه

sarina_sh
16-04-2008, 12:54
همین آزمون علمی کاربردی که من امسال دادم پر از غلط بود ... مخصوصا تو سوالا ت عمومی و مخصوصا زبان

as13851365
16-04-2008, 13:11
همین آزمون علمی کاربردی که من امسال دادم پر از غلط بود ... مخصوصا تو سوالا ت عمومی و مخصوصا زبان

از چهار تا گزینه شما باید یکی را به عنوان گزینه درست انتخاب کنید حالا فکر کن که این گزینه درست هم وجود نداره !!!

یه عده آدم .... نشستن برای ما دارن سوال طرح می کنند اون هم چه سوالاتی . کنکور یعنی هر کسی که علم بیشتری داره از همه سرتر است اول تر از همه حق ادامه تحصیل داره اما کنکور ما یعنی هر کسی که بتونه با معجزه قبول بشه ( فکر کنم با معجزه نشه کاری کرد) حق داره

:11:من فکر کنم باید به صورت زیر کنکور را رد کنم::11:

یه روزی از همین روز ها یکی می ره سر جلسه کنکور خلاصه به سوالات نگاه می کنه می بینه وضعیت بد نیست و شروع به زد و خورد یه سکه بر می داره یاالله برو که رفتیم در اخرین لحظات مراقب جلسه می بینه که طرف غرق در عرق است ازش می پرسه جریان چیه ؟ مگه دارم مرور می کنم که سوالی را اشتباهی جواب نداده بـــــــــاشــــــــم:31:

farshidshd
16-04-2008, 13:53
آياتكميل ظرفيت دانشگاه جامع علمي كاربردي در آزمون كارداني به كارشناسي وجود دارد يا نه

هنوز چیزی معلوم نیست
در صورت اعلام دانشگاه ها سازمان سنجش هم اعلام میکنه

feefy
17-04-2008, 10:29
این هم سر فصل دروس گرایش های رشته ارتباط تصویری برای دوستمون که درخواست کرده بودن :

سر فصل دروس ارتباط تصویری در دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی ناپیوسته :

سر فصل دروس گرایش گرافیک را هم به زودی براتون میزارم .... موفق باشید :20:

مرسی عزیزم ... میشه اگه زحمتی نیست مال تصویر سازیو هم بزاری :11:

sarina_sh
17-04-2008, 11:20
مرسی عزیزم ... میشه اگه زحمتی نیست مال تصویر سازیو هم بزاری :11:
خواهش می کنم دوست گلم اینم خدمت شما :

=========================

سر فصل دروس اصلی ، عمومی و پایه رشته گرافیک در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی :

سر فصل دروس تخصصی گرایش گرافیک :

سر فصل دروس تخصصی گرایش تصویرسازی :

سر فصل دروس تخصصی گرایش چاپ :

=========================

هر سه گرایش را گذاشتم تا بهتر بتونید انتخاب کنید .... موفق باشی و پیروز :20:

feefy
17-04-2008, 11:34
وای دستت درد نکنه عزیزم کمک بزرگی کردی

coralisland_17
18-04-2008, 00:12
سلام

من يك سري جزوات آزمون كارداني به كارشناسي كامپيوتر ازاينترنت مي خواهم ...
ميشه كمك كنيد؟؟؟؟

as13851365
18-04-2008, 09:03
سلام

من يك سري جزوات آزمون كارداني به كارشناسي كامپيوتر ازاينترنت مي خواهم ...
ميشه كمك كنيد؟؟؟؟

به این سایت حتما یک سری بزنید

اگه جزوه و یا هر کتاب دیگری می خواهید می تونید از وبلاک زیر به صورت رایگان دانلود کنید

anti_girl
19-04-2008, 13:45
دوستان كمك ميخوام راجب اين كه چه كتابي رو براي كنكور بخرم من امسال نميتونم شركت كنم واسه سال اينده لازم دارم عمومي و تخصصي (برق )

farshidshd
19-04-2008, 14:00
ویرایش شد...
..................................................

farshidshd
19-04-2008, 14:03
دوستان كمك ميخوام راجب اين كه چه كتابي رو براي كنكور بخرم من امسال نميتونم شركت كنم واسه سال اينده لازم دارم عمومي و تخصصي (برق )

سلام تورج جان

دروس عمومی ::
فرهنگ و معارف اسلامی و ادبیات و زبان ( مدرسان شریف عالیه) که همه ضریب 1 دارن

تخصصی برق::
ریاضی-فیزیک الکتریسیته و مغناطیس-مدارهای الکتریکی-الکترونیک-ماشینهای الکتریکی-ابزار دقیق-مدارمنطقی-مدارهای فرمان و سیم پیچی
واسه این دروس کتابای چه مولفی رو بخری نمیدونم چون من رشتم برق نبوده

التماس دعا...

sarina_sh
19-04-2008, 15:17
برای کتاب های کمکی به جز اونکه فرشید جان معرفی کردن انتشارات گسترش علوم پایه هم خیلی خیلی خوبه

farshidshd
19-04-2008, 15:20
آهان آره یادم اومد
تورج جان انتشارات گسترش علوم پایه هم خیلی بدردت میخوره حتما ازشون استفاده کن

saji_4
26-04-2008, 13:37
دوستان عزیز من در رشته مهندسی برق-الکترونیم در کنکور سراسری قبول شدم (چند سال قبل) و حدود 117 واحد هم پاس کردم.الیته در مقطع کارشناسی.ولی به دلیل یک سری مشکلات اخراج علمی شدم.
حال اول برج 4 اعزام به سربازیم و مدرک کاردانی هم گرفتم.

حال با توجه به اینکه نمیخوام واحدهای باقیمانده را سریع پاس کنم :
1-آیا راه حلی هست بتونم در حین خدمت درس بخونم (مثل پیام نور که کلاس نرم) و فرقی نمیکنه کدوم نوع دانشگاه باشه
2-آیا دانشگاههای غیر انتفاعی اینجوری هست
2- اگه جایی نیست که بتونم واحداما تطبیق بدم و در حین خدمت درس بخونم میتونم واسه دانشگاه آزاد دوباره از خدمت مرخص بشم و بعد از تحصیل دوباره به خدمت برم.
اگه کسی میتونه راهنمایی کنه به تفصیل واسم توضیح بده.
بسیار ممنونم

saji_4
26-04-2008, 13:43
دوستان عزیز من در رشته مهندسی برق-الکترونیم در کنکور سراسری قبول شدم (چند سال قبل) و حدود 117 واحد هم پاس کردم.الیته در مقطع کارشناسی.ولی به دلیل یک سری مشکلات اخراج علمی شدم.

1-آیا راه حلی هست بتونم در حین خدمت درس بخونم (مثل پیام نور که کلاس نرم) و فرقی نمیکنه کدوم نوع دانشگاه باشه
2- اگه جایی نیست که بتونم واحداما تطبیق بدم و در حین خدمت درس بخونم میتونم واسه دانشگاه آزاد دوباره از خدمت مرخص بشم و بعد از تحصیل دوباره به خدمت برم.
بسیار ممنونم

saji_4
26-04-2008, 13:45

بسیار ممنونم

farshidshd
26-04-2008, 15:23
در حال حاظر فقط دانشگاه پیام نور امکان تحصیل همزمان با خدمت رو ارائه کرده
سایر دانشگاه ها این امکان وجود نداره
در ضمن شما تنها 5 ترم یعنی 3 سال وقت دارین تا کاردانی یا کارشناسیتونو بگیرین اگه از این مدت تجاوز کنه نظان وظیفه برای شما غیبت رد خواهد کرد
اگه اخراجی باشی ترخیص دوباره از خدمت ممکن نیست

برو خدمت کن بعد

التماس دعا...

saji_4
26-04-2008, 23:14
در حال حاظر فقط دانشگاه پیام نور امکان تحصیل همزمان با خدمت رو ارائه کرده
سایر دانشگاه ها این امکان وجود نداره
در ضمن شما تنها 5 ترم یعنی 3 سال وقت دارین تا کاردانی یا کارشناسیتونو بگیرین اگه از این مدت تجاوز کنه نظان وظیفه برای شما غیبت رد خواهد کرد
اگه اخراجی باشی ترخیص دوباره از خدمت ممکن نیست

برو خدمت کن بعد

التماس دعا...

داداش ممنون از راهنماییت
فقط اینکه آیا پیام نور رشته برق-الکترونیک را دارد یا خیر.
دانشگاهای غیر انتفاعی هم باید سر کلاس بری یا غیر حضوری هم هست.
ممنون:41:

farshidshd
27-04-2008, 01:34
داداش ممنون از راهنماییت
فقط اینکه آیا پیام نور رشته برق-الکترونیک را دارد یا خیر.
دانشگاهای غیر انتفاعی هم باید سر کلاس بری یا غیر حضوری هم هست.
ممنون:41:

خواهش میکنم
بله این رشته رو داره فقط واسه کارشناسیش باید کلی از واحدتو دوباره بخونی ( اونایی که کاردانی پاس کردی) البته کاردانی به کارشناسیشس تو راهه که اگه بیاد دیگه نیازی به تطبیق نداره

غیر انتفاعی هم باید بری سر کلاس مثل بقیه دانشگاه ها دیگه

saji_4
27-04-2008, 11:04
خواهش میکنم
بله این رشته رو داره فقط واسه کارشناسیش باید کلی از واحدتو دوباره بخونی ( اونایی که کاردانی پاس کردی) البته کاردانی به کارشناسیشس تو راهه که اگه بیاد دیگه نیازی به تطبیق نداره

غیر انتفاعی هم باید بری سر کلاس مثل بقیه دانشگاه ها دیگه

ممنون
دوست عزیز من به سایت انشگاه پیام نور رفتم ولی با جستجوی فراوان این رشته را ندیدم.
شما میتونید جایی را معرفی کنید که اطلاعات تکمیلی را بدست بیارم.
بای

farshidshd
27-04-2008, 14:49
ممنون
دوست عزیز من به سایت انشگاه پیام نور رفتم ولی با جستجوی فراوان این رشته را ندیدم.
شما میتونید جایی را معرفی کنید که اطلاعات تکمیلی را بدست بیارم.
بای

شما میتونی بری دانشگاه پیام نور شهر خودتون
از اونا هرچی میخواین بپرسین
جوابتونو میدن
یا تلفنی بپرسی
البته حضوری بری خیلی بهتره

anti_girl
06-05-2008, 10:15
فرشيد جان و سارينا عزيز خيلي خيلي ممنون قول ميدم وقتي قبول شدم بهتون شيريني بدم.
يه سوال ديگه ثبت نام كنكور ازاد كي شروع ميشه؟اگه قبول بشم ميشه ميشه جات رو نگاه داري بخه من ترم 3 هستم و تا 5 دو ترم ديگه مونده اين دفعه ميخوام شانسم رو امتحان كنم.راستي دوستان من اگه تابستون 6 واحد وردارم و ترم اينده 20 تا برام 5 واحد ميمونه به نظر شما بهم معرفي به استاد ميدن؟

farshidshd
06-05-2008, 11:51
فرشيد جان و سارينا عزيز خيلي خيلي ممنون قول ميدم وقتي قبول شدم بهتون شيريني بدم.
يه سوال ديگه ثبت نام كنكور ازاد كي شروع ميشه؟اگه قبول بشم ميشه ميشه جات رو نگاه داري بخه من ترم 3 هستم و تا 5 دو ترم ديگه مونده اين دفعه ميخوام شانسم رو امتحان كنم.راستي دوستان من اگه تابستون 6 واحد وردارم و ترم اينده 20 تا برام 5 واحد ميمونه به نظر شما بهم معرفي به استاد ميدن؟

من که کاری نکردم تورج جان
وظیفمه
ثبت نام آزاد کارشناسیش هنوز مشخص نیست مطمئن باش هروقت اعلام شد بهت خبر میدم
دانشگاه آزاد اینجوریه و میتونی حتی 1 سال دیگه هم بری ثبت نام کنی
چون آزاد هست و از پول بدشون نمیاد

5 واحد رو به نظر من سخته که معرفی به استاد بدن ولی کار نشد نداره...

موفق باشی

التماس دعا...

sarina_sh
06-05-2008, 18:32

سلام دوست گلم
در مورد دانشگاه آزاد فرشید جان عین حقیقت رو گفت ... دانشگاههای پولی همین طورن هر وقت رفتی ثبت نام می کنن ... البته نزاری آخرم ترم بری ها:31:
به امید موفقیتت

DrXoX
07-05-2008, 01:23
Koilo عزیز

سلام

كسي هست كه كنكور پارسالو با رتبه خوب قبول شده باشه ؟ اگه هست لطفا" منو راهنمايي كنين كه چطوري برنامه ريزي كنم ، چه درساييو بيشتر بخونم ، از فروردين شروع كنم دير نيست؟ چند ساعت در روز؟ ممنون ميشم كمكم كنين . رشته من كامپيوتر /نرم افزاره . ثواب داره به خدا .

مثل این که کسی جواب شما رو نداده بود ! من یک پیشنهاد داشتم به شما اگر از همین امروز 18 اردیبهشت برنامه

ریزی کنید و بخونید قول میدم سراسری قبول میشین چون یکی از دوستای خود من 2 هفته واقعا وقت گذاشت

(پارسال) و قبول شد البته برای روزانه باید بیشتر وقت می ذاشتین ولی غیر انتفاعی به راحتی قبول میشین

Erfan_p0wer

چقدر جواب:d
میگم این آموزشگاه های ماهان چطورن شرکت بکنم یا نه؟
پیشکسوتا کجایییید؟

من آزمون های ماهان شرکت می کنم (البته رشتم کامپیوتره) ولی سطح سوالاش واقعا عالیه (تقریبا همتراز با سوالات سراسری و شایدم یه خورده بالاتر)

DrXoX
07-05-2008, 01:37
:40:جواب سوال این است :40:

12 4 Amordad 13

که هیچ یک از گزینه ها جواب نمی باشد حالا چطور به سوال جواب بدیم من موندم!!!:18:

این یه نمونه ای سوالات کاردانی به کارشناسی کامپیوتر است بیشتر سوالات به این صورت هستند به خدا اگه سوالاتی که برای مخصوصا درس برنامه نویسی مطرح می شه را به طراح سوال بدیم خودش نمی تونه حل کنه چه برسه به ما ها این قدر سوال را می پیچونند که خود کامپیوتر نمی تونه جواب برنامه را بده !!!
خدا به داد تمام پیش و پس کنکوری ها برسه

سلام

دوست خوبم

به نظر من بهتره اصلا به این چیزا اهمیت ندی (چون سوالی که اشتباهه واسه همه اشتباهه)

سال 86 برنامه نویسی از 15 سوال 10 تا سوالش اشتباه بوده!:46: علت؟؟!!: ( طراحان سوال دیده بودن سال های

گذشته 85 و 84 و 83 و .... هر کسی که برنامه نویسی و دروس تخصصی رو بالا زده ، به راحتی قبول شده ،

پارسال این کارو کردن که هر کسی تمام دروس رو خونده قبول بشه ! مثلا هر کسی پارسال عمومی ها رو خوب

زده قبول شده و کسی که کل وقتش رو گذاشته بوده روی برنامه نویسی و دروس تخصصی و عمومی ها رو نخونده

بوده بد جوری ضربه خورده )

پس نتیجه: تمامی درس ها رو بخون چون هر کسی یه حدودی تمام دروس رو بزنه قبول میشه

موفق باشید

DrXoX
07-05-2008, 01:52
بهترین منابع برای کاردانی به کارشناسی کامپیوتر نرم افزار (از همین الان شروع کنی قول میدم قبول

میشی 87.2.18 )

عمومی ها :

ادبیات : کتاب باقر غلامی کلیشمی، گسترش علوم پایه

معارف : گسترش علوم پایه ( خلاصه و مفید )

زبان : (به نظر من اگر قواعدت خوب نیست مثل خود من ، فقط لغت بخون چون 80 درصد معنی هستش) ، کتاب حبیب وند گسترش علوم ( مخصوص لغات کاردانی به کارشناسی)

تخصصی :

زبان تخصصی : گسترش علو پایه یا دیباگران (فرق چندانی با هم ندارن)

مدار منطقی : گسترش علوم پایه (البته حجمش یه خورده زیاده هر فصل حدود 150 تا تست داره !) اگر درسش رو

خوندی می تونی اینو بگیری و فقط تست هاش رو بزنی

البته 30 آزمون مقسمی هم هست ، سوالاش بدک نیست

برنامه نویسی :

C , C++ : مقسمی

VB : مقسمی

سیستم عامل : مقسمی و مهرداد فهیمی (نکته : کتاب فهیمی بعضی از قسمت هاش رو نباید بخونی چون

تو کاردانی به کارشناسی نمیاد ) ولی تعریفی کپ کتاب سوال میاد ، خیلی روون و ساده توضیح داده

ولی اگر قبلش مقسمی رو خونده باشی خیلی بهت کمک میشه چون مقسمی خلاصه شده چند تا کتاب

هستش از جمله کتاب فهیمی

اگر هم وقت نمی کنی فقط مقسمی رو بخون از 15 تا سوال 10 تا 12 تاش رو می تونی جواب بدی

ساختمان داده : فقط مقسمی

ذخیره : رانکوهی و مقسمی اگر وقت نمی کنی فقط مقسمی

از همین امروز ، روزی 8 تا 10 ساعت بخونی مردونه قول میدم رتبه خوبی بیاری و سراسری قبول بشی

موفق باشید

anti_girl
07-05-2008, 13:56
مننون از راهنماييه شما دوستان عزيز (فرشيد گل و سارينا عزيز)

sara46
10-05-2008, 20:52
سلام
من یه ابهام دارم
من برای آزمون سراسری میخام برای نیمه ی دوم انتخاب رشته کنم
حالا ...میزان پذیرش در نیمه اول و نمیه دوم برابر است ؟
من نیمسال اول 87-88 کاردانی میگیرم .
یعنی فقط می تونم در نیمه دوم شرکت کنم...درسته ؟
آزاد هم که می تونم شرکت کنم ؟

من هرطور شده باید تهران یا اطراف اون قبول بشم مثلا ً کرج و شهریار و ...

کتابهای مدرسان شریف هم دارم . این کتابها خوبه؟
حالا 1 : به نظر شما من که تا حالا اصلا ً درس نخوندم ، آیا می تونم برای نیمه ی دوم دولتی جایی قبول بشم؟
با اینکه درس های دانشگاه خودم رو هم دارم چطور ؟امتحانام از اول تا 16 تیر ماهه
2:برای آزاد تهران و کرج چقدر بخونم می تونم مطمئن بشم که قبول میشم ؟ برای آزاد اول انتخاب رشته می کنیم بعد آزمون می دیم یا بر اساس رتبه انتخاب رشته می کنیم ؟

توروخدا یکی کمکم کنه
دارم از فکر و اضطراب میمیرم .

من یه اشتباه کردم که دیر به فکر افتادم
آخه قرار نبود اینجا بمونم ،اما کارم درست نشد و باید فعلا ایران باشم.

DrXoX
11-05-2008, 03:37
سلام
من یه ابهام دارم

حالا 1 : به نظر شما من که تا حالا اصلا ً درس نخوندم ، آیا می تونم برای نیمه ی دوم دولتی جایی قبول بشم؟
2:برای آزاد تهران و کرج چقدر بخونم می تونم مطمئن بشم که قبول میشم ؟ برای آزاد اول انتخاب رشته می کنیم بعد آزمون می دیم یا بر اساس رتبه انتخاب رشته می کنیم ؟

توروخدا یکی کمکم کنه

آخه قرار نبود اینجا بمونم ،اما کارم درست نشد و باید فعلا ایران باشم.

سلام

دوست عزیز شما رشته تحصیلی تون رو نگفتید
-------------------------------------------------------------

سراسری امسال ؟ فکر نکنم بشه ، چون که برای انتخاب رشته برای نیمه دوم سراسری امسال ، باید تا تاریخ

87/11/30 فارغ التحصیل شده باشی .

نه ! نیمه اول ظرفیتش بیشتره

می تونید امسال هم امتحان بدین( آزمایشی) ؛ ولی برای انتخاب رشته نیمه ی دوم همون طوری که گفتم باید تا

تاریخ 87/11/30 فارغ التحصیل شده باشی .

امسال؟؟؟؟ یا سال بعد ؟؟؟ امسال که نمیشه ولی برای سال بعد هم نیمه ی اول و هم دوم ، می تونید انتخاب

رشته کنید

نمی دونم !

نیمه ی اول

خوب با این اوصاف امسال که نمی تونید سراسری شرکت کنید و انتخاب رشته کنید!!

:46:

ولی اگر منظورتون سال بعده که مشکلی نداره هم سراسری هم آزاد می تونید شرکت کنید و هم نیمه ی اول و

هم نیمه ی دوم انتخاب رشته کنید

انشاا...

رشته تون ؟ !

!!!!!!!! (رجوع شود به جواب های بالا)

!!!!!!!! (رجوع شود به جواب های بالا)

برای آزاد تهران و کرج چقدر بخونم می تونم مطمئن بشم که قبول میشم ؟ برای آزاد اول انتخاب رشته می کنیم بعد آزمون می دیم یا بر اساس رتبه انتخاب رشته می کنیم ؟

برای آزاد فکر کنم 2 هفته ای بشه قبول شد! البته 2 هفته واقعا بخونی ! و تست زیاد بزنی چون آزاد تست

تکراری از سال های پیش خیلی داره

توروخدا یکی کمکم کنه

آخه قرار نبود اینجا بمونم ،اما کارم درست نشد و باید فعلا ایران باشم

:46:

sara46
11-05-2008, 09:26
سلام
خیلی ممنون از جوابی که دادی خیلی کامل و افی بود
من رشتم کامپیوتره و تا 30/11/87 تموم می کنم (نیمسال اول 87-88 دیگه ....)
دفترچه دولتی هم فرستادم

ظرفیت نیمه دوم چقدر کمتر از نیمه اول .... میشه امیدوار بود که قبول بشم؟آزاد آذر ماه میاد؟ آزمونش هم که اسفنده ...پس می تونم شرکت کنم ...

حالا کتابهای مدرسان شریف برای کامپیوتر خوبه یا ...

به نظر شما من که تا حالا اصلا ً درس نخوندم ، آیا می تونم برای نیمه ی دوم دولتی جایی قبول بشم؟

برای آزاد تهران و کرج چقدر بخونم می تونم مطمئن بشم که قبول میشم ؟

برای آزاد اول انتخاب رشته می کنیم بعد آزمون می دیم یا بر اساس رتبه انتخاب رشته می کنیم ؟

ممنون میشم جوابمو بدین...
thx

sarina_sh
11-05-2008, 18:25
کتابهای انتشارات گسترش علوم پایه برای درسای عمومی خیلی خوبه .... مخصوصا معارفش خیلی خوب توضیح داده

به نظر شما من که تا حالا اصلا ً درس نخوندم ، آیا می تونم برای نیمه ی دوم دولتی جایی قبول بشم؟
یکم سخته ولی از همین روزا باید شروع کنی

امتحان دولتی فکر کنم 21 تیرماهه ؟ .... شما در روز دو ساعت هم وقت بزاری خیلی خوب میشه .... بهتر از هیچی نخوندنه

این رو من نمیدونم ... کسی هم نمیتونه جواب بده بهت .... شما حداکثر تلاشتو بکن چون همونطور که خودت می دونی رشته کامپیوتر رشته ایه که خیلی داوطلب داره ... پس رقابت هم بیشتره
امیدوارم موفق بشی دوست گلم

anti_girl
11-05-2008, 18:43
دوستان دفترچه ازاد اومده ؟يا نه؟
كي مياد؟
دوستاني كه به ايت تاپيك زياد سر ميزنن حتما فرشيد رو ميشناسن به كمك احتياج داره امضاش رو بخونين من باهاش حرف زدم خيلي دلش پره كمكش كنين..........اونم مثل من عزيزشو ازش گرفتن.............

DrXoX
12-05-2008, 01:35

هم رشته ای هستیم (خوشحالم)

فقط می تونید از رشته های نیمه دوم انتخاب کنید (تو سراسری)

آزاد که مشکلی پیش نمیاد.

دفترچه دولتی هم فرستادم

انشاا.. قبول می شین و خبر قبولی تون رو همین جا اعلام می کنید

ظرفیت نیمه دوم چقدر کمتر از نیمه اول .... میشه امیدوار بود که قبول بشم؟آزاد آذر ماه میاد؟ آزمونش هم که اسفنده ...پس می تونم شرکت کنم ...

خیلی کمتره ، ولی قبول شدن راحت تره ، چون کمتر نیمه ی دوم رو میزنن ( پسرا به خاطر مشکل سربازی )

به نظر من که خوبه چون از هر کسی بپرسین مطمئنا کتابی رو که خودش خونده باشه می گه خوبه ولی در کل

مفاهیم یکیه ، تست زیاد بزنید

صد در صد

همین طور که دروس دانشگاه رو می خونید تست هم بزنید (تست فصلی رو که می خونید) وقت زیادی نمی بره

در ضمن باعث میشه درس رو هم بهتر درک کنید و امتحان دانشگاه رو هم بهتر بدین

برای آزاد اگه از الان بخونید ( رتبه ی تک رقمی میارین) ، برای تهران 2 ماه وقت بذارین حتما قبولید

برای آزاد اول انتخاب رشته می کنیم بعد آزمون می دیم یا بر اساس رتبه انتخاب رشته می کنیم ؟

اول انتخاب رشته می کنید ، بعد ترازی که آوردین، با تراز رشته های انتخابی مقایسه میشه اگر تراز شما از تراز

رشته هایی که انتخاب کردین بیشتر یا برابر باشه قبول میشین

برای مثال: یه نمونه درصد نفرات برتر برای این که نسبتا با درصد ها آشنا بشین

رتبه ی 11 سراسری (85)

معارف: 31.1 %

ادبیات:38.9 %

زبان:48.9 %

ریاضی:12 %

زبان تخصصی:24 %

مدار: 56 %

برنامه نویسی : 73%

دروس تخصصی: 56%

تراز کل: 7111

توجه: این برای سراسری هستش ولی تو آزاد شما با این درصد ها 1 می شی

M.etallic.A
12-05-2008, 13:56
من این ترم درسم تموم میشه تو دوره کاردانی... یعنی خرداد 87 تا کی مهلت دارم. منظورم خدمته... یعنی چند ماه میتونم نرم خدمت و آیا قابل تمدید هست یا نه.

farshidshd
12-05-2008, 14:08
من این ترم درسم تموم میشه تو دوره کاردانی... یعنی خرداد 87 تا کی مهلت دارم. منظورم خدمته... یعنی چند ماه میتونم نرم خدمت و آیا قابل تمدید هست یا نه.

بعد از فارغ التحصیلی دانشگاه نامه میزنه به نظام وظیفه و از همون تاریخ فارغ التحصیلی 6 ماه فرصت داری دفترچه اعزام به خدمت رو بفرستی
تو این 6 ماه میتونی بری دانشگاه
یا حتی در دوران خدمت هم میتونی کنکور بدی و در صورت قبولی از خدمت ترخیص میشی
تمدید هم دست شما نیست اگه سرباز داشته باشن خودشون تمدید میکنن و اگه نداشته باشن نه..
البته میتونی خودتم تمدید کنی وای کلی درد سر داره واست
موفق باشی

التماس دعا...

M.etallic.A
12-05-2008, 14:22
پس یعنی من تا آخر پاییز فرصت دارم ؟ میتونم تو کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنم ؟ برای کارشناسی رو میگم/.

farshidshd
12-05-2008, 14:41
پس یعنی من تا آخر پاییز فرصت دارم ؟ میتونم تو کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنم ؟ برای کارشناسی رو میگم/.

دفترچه اعزام رو باید حدودا 20 روز قبل از اتمام فرجه 6 ماهه بفرستی تا غیبت نخوری
بله میتونی تو کنکورش شرکت کنی...

DrXoX
13-05-2008, 01:05
سلام

من این ترم درسم تموم میشه تو دوره کاردانی... یعنی خرداد 87 تا کی مهلت دارم. منظورم خدمته... یعنی چند ماه میتونم نرم خدمت و آیا قابل تمدید هست یا نه

سلام

تا شش ماه بعد از تاریخ فارغ التحصیلی ، و نظر شخصی من : اگر آمادگی دارید و می تونید تو کنکور کاردانی به

کارشناسی قبول بشید که چندان هم سخت نیست بهتره ، فارغ التحصیلی خودتون رو عقب نندازید ولی اگر این

اطمینان رو دارید که برای کنکور امسال خوب آماده نشدین بهترین راه و اصولی ترین راه که خیلی ها این کار رو انجام

میدن نگه داشتن یک واحد مثل : تنظیم خانواده هستش ، که شما با نگه داشتن این یک واحد می تونید تو کنکور

سراسری سال بعد هم شرکت کنید ، البته اینا همه بستگی به خودت داره اگر آمادگی دارید هیچ نیازی به این کارا

نیست . البته برای دانشگاه آزاد وقت زیادی دارین که می تونید به راحتی با رتبه ی خوب قبول بشید .

دوست خود من پارسال با 2 ماه وقت گذاشتن برای آزاد رودهن قبول شد که ترازش 6800 شد که توی آزاد تراز

خیلی خوبیه.

برای تمدید هم اگر غیبیت نداشته باشید میشه 1 سال تمدید کرد

موفق باشید

sara46
13-05-2008, 16:05
کتابهای انتشارات گسترش علوم پایه برای درسای عمومی خیلی خوبه .... مخصوصا معارفش خیلی خوب توضیح داده

یکم سخته ولی از همین روزا باید شروع کنی

امتحان دولتی فکر کنم 21 تیرماهه ؟ .... شما در روز دو ساعت هم وقت بزاری خیلی خوب میشه .... بهتر از هیچی نخوندنه

این رو من نمیدونم ... کسی هم نمیتونه جواب بده بهت .... شما حداکثر تلاشتو بکن چون همونطور که خودت می دونی رشته کامپیوتر رشته ایه که خیلی داوطلب داره ... پس رقابت هم بیشتره
امیدوارم موفق بشی دوست گلم

هم رشته ای هستیم (خوشحالم)

فقط می تونید از رشته های نیمه دوم انتخاب کنید (تو سراسری)

آزاد که مشکلی پیش نمیاد.

دفترچه دولتی هم فرستادم

انشاا.. قبول می شین و خبر قبولی تون رو همین جا اعلام می کنید

خیلی کمتره ، ولی قبول شدن راحت تره ، چون کمتر نیمه ی دوم رو میزنن ( پسرا به خاطر مشکل سربازی )

به نظر من که خوبه چون از هر کسی بپرسین مطمئنا کتابی رو که خودش خونده باشه می گه خوبه ولی در کل

مفاهیم یکیه ، تست زیاد بزنید

صد در صد

همین طور که دروس دانشگاه رو می خونید تست هم بزنید (تست فصلی رو که می خونید) وقت زیادی نمی بره

در ضمن باعث میشه درس رو هم بهتر درک کنید و امتحان دانشگاه رو هم بهتر بدین

برای آزاد اگه از الان بخونید ( رتبه ی تک رقمی میارین) ، برای تهران 2 ماه وقت بذارین حتما قبولید

اول انتخاب رشته می کنید ، بعد ترازی که آوردین، با تراز رشته های انتخابی مقایسه میشه اگر تراز شما از تراز

رشته هایی که انتخاب کردین بیشتر یا برابر باشه قبول میشین

برای مثال: یه نمونه درصد نفرات برتر برای این که نسبتا با درصد ها آشنا بشین

رتبه ی 11 سراسری (85)

معارف: 31.1 %

ادبیات:38.9 %

زبان:48.9 %

ریاضی:12 %

زبان تخصصی:24 %

مدار: 56 %

برنامه نویسی : 73%

دروس تخصصی: 56%

تراز کل: 7111

خیلی ممنو از جوابهاتون سارینای عزیز و DrXox عزیز
پس نتیجه گرفتیم از امروز روزی دو ساعت مطالعه برای کنکور و تست و در کنارشم درس دانشگاه خودم... وقت بذارم

برای آزاد هم که وقت زیاده و از حالا بخونم تهران صد در صد قبول میشم .
عجیبه ،برای تهران آزاد دو ماه کافیه ؟
درصدهای آزاد شمال و جنوب و مرکز فرقی می کنه ؟
کدوم بهتره ؟ از لحاظ امکانات و اساتید و ... ؟
محدوده ی آدرسهاشون کجاست ؟ شمال کجاست؟؟؟ مرکز کجاست؟ جنوب؟

ممنون ا لات

sara46
13-05-2008, 16:08
امکان داره یه بار دیگه منابع آزمون کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر دولتی رو بذارین ؟ ممنون
بین منابع آزاد و دولتی فرقی هست؟

DrXoX
13-05-2008, 19:01
پس نتیجه گرفتیم از امروز روزی دو ساعت مطالعه برای کنکور و تست و در کنارشم درس دانشگاه خودم... وقت بذارم

برای سراسری یه خورده بیشتر ، ولی برای آزاد از الان روزی 2 ساعت کافیه ، ولی کم کم باید زیادش کنی مثلا

هفته اول روزی 2 ساعت هفته ی بعد 4 و...

برای آزاد هم که وقت زیاده و از حالا بخونم تهران صد در صد قبول میشم .
عجیبه ،برای تهران آزاد دو ماه کافیه ؟

بله ، به شرطی که واقعا وقت بذاری

درصدهای آزاد شمال و جنوب و مرکز فرقی می کنه ؟

زیاد فرق نمی کنه تقریبا تو یک سطح هستن

کدوم بهتره ؟ از لحاظ امکانات و اساتید و ... ؟

نمی دونم والا ، ولی یکی از دوستای من رودهن قبول شد ، می گفت استاداش خیلی خوبه

استادای تهران خیلی بهتر از بقیه جاها هستن ، امکانات هم صد در صد بهتره

محدوده ی آدرسهاشون کجاست ؟ شمال کجاست؟؟؟ مرکز کجاست؟ جنوب؟

I do'nt Know

امکان داره یه بار دیگه منابع آزمون کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر دولتی رو بذارین ؟ ممنون
بین منابع آزاد و دولتی فرقی هست؟

فقط برنامه نویسی ، تو آزاد سی و پاسکال میاد ، بقیه فکر نمی کنم فرقی داشته باشن
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ریاضی : اتحاد - معادلات – مثلثات – دستگاه معادلات – مجموعه ها – معادلات خط – توابع – حد - هم عرضی – هوپیتال – پیوستگی – مجانب ها – مشتق و کاربردهای آن – قضایای رول و میانگین – دیفرانسیل – انحنا – مشتقهای جرئی – توابع چند متغیره – روشهای انتگرال گیری معین و نامعین – قضایای اساسی – محاسبه سطح ، حجم زیر منحنی و طول کمان – انتگرال دوگانه و سه گانه – معادلات دیفرانسیل – تبدیلات لاپلاس – دنباله و سری – بردار – اعداد مختلط – مختصات قطبی – ماتریس.
آمار و احتمالات : آمار توصیفی ( شاخصهای مرکزی ) – آمارهای توصیفی ( شاخصهای پراکندگی ) – آنالیز ترکیبی – احتمال – متغیرهای تصادفی – توزیع های خاص – توزیع های نمونه ایی – برآورد فاصله ایی – آزمون فرضها – معادله خط رگرسیون.

زبان تخصصی : مقدمه ( تاریخچه و تعاریف کامپیوتر ) – توصیفهای کلی ( سخت افزار و نرم افزار ) – واحد سیستم – CPU – حافظه – دستگاههای ورودی و خروجی – سیستم عامل – برنامه نویسی – مفاهیم شبکه – مفاهیم اینترنت – پایگاه داده ها.

مدار منطقی : اعداد و کدگذاری – جبر بول – ساده کردن توابع – مدارات منطقی – جدول کارنو – مدارات ترکیبی – مقایسه کننده – رمزگشا ( Decoder ) – رمزگذار ( Encoder ) – مدارات ترکیبی ماژولار ( مالتی پلکسر ) – دی مالتی پلکسر – فلیپ فلاپ و خواص ان – تحلیل مدارات ترتیبی – شمارنده و ثباتها.

برنامه نویسی C : کلیات – متغیرها – دستورات ورودی و خروجی – عمرگرها – جملات شرطی – حلقه ها ( دستورات کنترلی ) – آرایه – رشته – اشاره گر – زیربرنامه ( تابع ) – کلاس حافظه – ساختار – یونیون – داده های شمارشی – فایل.

برنامه نویسی C++:کلیات و ساختار برنامه نویسی C++ - متغیرها – سیستم ورودی و خروجی – کلاس و شی – توابع و زیر برنامه ها – عملگرها – فایلها – ارث بری – حلقه ها – جملات شرطی .

برنامه نویسی VisualBasic پیشرفته : فعلا سرفصل خاصی در دسترس نیست ولی میتوان از سرفصل کتابهای مرجعی همچون کتاب آقای جعفرنژاد قمی استفاده کرد.

به نظر من مقسمی خیلی بهتر گفته

سیستم عامل : مفاهیم و تعاریف اولیه سیستم عامل – ساختار سیستم عامل – پردازش و زمان بندی – مدیریت حافظه ( قطعه بندی و صفحه بندی ) – حافظه مجازی – بن بست – سیستم فایل.

ذخیره و بازیابی اطلاعات : رسانه های ذخیره سازی – رکورد، بلاک و روشهای بلاک بندی – سیستم فایل و بافرینگ – برسی نوار و دیسک به صورت پارامری – فایل پایل ( Pile File ) – فایل ترتیبی – فایل ترتیبی شاخص دار – فایل B-Tree – فایل مستقیم .

ساختمان داده ها : الگوریتم – الگوریتمهای بازگشتی – پیچیدگی های زمانی و مرتبه اجرایی – آرایه – ماتریس – رشته – لیستهای پیوندی – صف و پشته – درخت و انواع آن ( Heap و BST و ...) - گراف و مرتب سازی.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

موفق باشید

anti_girl
13-05-2008, 23:06
دوستان اين دفترچه ازاد كي مياد؟
امسال فقط براي اشنايي ميخوام برم كنكور تا تخمين بزنم با چقدر خوندن به اون سطح ميرسم

farshidshd
14-05-2008, 09:48
دوستان اين دفترچه ازاد كي مياد؟
امسال فقط براي اشنايي ميخوام برم كنكور تا تخمين بزنم با چقدر خوندن به اون سطح ميرسم

دوست گلم انقدر عجله نداشته باش هر وقت اومد اعلام میکنیم ...

koilo
15-05-2008, 16:50
[QUOTE=DrXoX;2380670]
Koilo عزیز

سلام

كسي هست كه كنكور پارسالو با رتبه خوب قبول شده باشه ؟ اگه هست لطفا" منو راهنمايي كنين كه چطوري برنامه ريزي كنم ، چه درساييو بيشتر بخونم ، از فروردين شروع كنم دير نيست؟ چند ساعت در روز؟ ممنون ميشم كمكم كنين . رشته من كامپيوتر /نرم افزاره . ثواب داره به خدا .

مثل این که کسی جواب شما رو نداده بود ! من یک پیشنهاد داشتم به شما اگر از همین امروز 18 اردیبهشت برنامه

ریزی کنید و بخونید قول میدم سراسری قبول میشین چون یکی از دوستای خود من 2 هفته واقعا وقت گذاشت

(پارسال) و قبول شد البته برای روزانه باید بیشتر وقت می ذاشتین ولی غیر انتفاعی به راحتی قبول میشین

[CENTER]Erfan_p0wer

سلام DrXoXجان
ممنون از لطفت كه جواب دادي. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

اميدوارم امسال مثل پارسال نشه و سعي نكنن سورپرايزمون كنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

emp-ehsan
15-05-2008, 18:10
سلام اگه ممكنه منابع كارداني به كارشناسي برق قدرت رو هم بيان كنيد.

DrXoX
16-05-2008, 03:39
سلام DrXoXجان

سلام
ممنون از لطفت كه جواب دادي. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

خواهش می کنم
اميدوارم امسال مثل پارسال نشه و سعي نكنن سورپرايزمون كنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا تو کنکور پارسال دلم برای کسانی که روی برنامه نویسی وقت زیادی گذاشته بودن می سوزه خیلی حال

گیری هستش که بخونی بری ببینی کلا یه چیز دیگه دادن:5:

راستی شما چه کار کردین ؟ درسا رو به کجا رسوندین ؟ اگر می تونید تو آزمون های آزمایشی جامع شرکت کنید

ولی اصلا رتبه ای که توی این آزمون ها میارید براتون مهم نباشه چون اصولا کسانی که از کلاس های این موسسه

ها استفاده می کنن رتبه های خوب میارن چرا؟ چون موسسه ها مجبورن همون چیزی که درس می دن رو سوال

بدن که شاگرداشون رتبه خوب بیارن وگرنه طرف می ره می گه من 700 هزار تومان پول دادم که رتبم مثلا بشه 500

:27:!! فقط تراز خودتون رو ببینید

موفق باشید

anti_girl
16-05-2008, 17:27
دوست گلم انقدر عجله نداشته باش هر وقت اومد اعلام میکنیم ...
فرشيد جان تو كه وضعيت من رو ميدوني ميبيني تو وضعي افتادم تو چرا ميگي عجله نكن...!

farshidshd
16-05-2008, 20:46
فرشيد جان تو كه وضعيت من رو ميدوني ميبيني تو وضعي افتادم تو چرا ميگي عجله نكن...!

خوب دوست گلم دفترچه آزاد معلوم نیست هنوز کی میاد باید صبر کنی عزیزم
میدونم تو چه وضعی هستی ولی خب چه میشه کرد؟

koilo
17-05-2008, 17:08
سلام DrXoX عزيز
راستی شما چه کار کردین ؟ درسا رو به کجا رسوندین ؟

راستش به دليل مشكلاتي كه اخيرا" برام پيش اومد نتونستم بخونم ولي يك هفته اي هست كه جدي شروع كردم

به خوندن . روزي 5 _4 ساعت رو مي خونم ولي راضي نيستم خيلي استرس دارم ، فكر مي كنم وقت ندارم ، واسه

خوندن دير شده ، فقط كتابا رو روخواني ميكنم، اينطوري خوندنم عمرا" قبول شم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

اگر می تونید تو آزمون های آزمایشی جامع شرکت کنید

من چون شهرستانم امكان شركت كردن تو آزمون هاي آزمايشي رو ندارم ، اينجا اصلا" كلاس كنكوري كارداني به

كارشناسي نيست كه حالا آزمون باشه . :41:

در هر حال از پيشنهادو راهنماييت واقعا" ممنونم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيلي خوبه كه شماها هستين و بهمون دلگرمي و اميد ميدين .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دست همتون مخصوصا" شما DrXoX و ساريناي گل واقا فرشيد درد نكنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

DrXoX
18-05-2008, 10:53
سلام DrXoX عزيز
راستی شما چه کار کردین ؟ درسا رو به کجا رسوندین ؟

راستش به دليل مشكلاتي كه اخيرا" برام پيش اومد نتونستم بخونم ولي يك هفته اي هست كه جدي شروع كردم

به خوندن . روزي 5 _4 ساعت رو مي خونم ولي راضي نيستم خيلي استرس دارم ، فكر مي كنم وقت ندارم ، واسه

خوندن دير شده ، فقط كتابا رو روخواني ميكنم، اينطوري خوندنم عمرا" قبول شم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر می تونید تو آزمون های آزمایشی جامع شرکت کنید

من چون شهرستانم امكان شركت كردن تو آزمون هاي آزمايشي رو ندارم ، اينجا اصلا" كلاس كنكوري كارداني به

كارشناسي نيست كه حالا آزمون باشه . :41:

در هر حال از پيشنهادو راهنماييت واقعا" ممنونم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيلي خوبه كه شماها هستين و بهمون دلگرمي و اميد ميدين .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دست همتون مخصوصا" شما DrXoX و ساريناي گل واقا فرشيد درد نكنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

سلام

اشکالی نداره ، سوالات برنامه نویسی رو که تو آزمون ماهان مهم هستن براتون بنویسم تا استفاده کنید

1-خروجی برنامه زیر کدام است؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالف)2 2

ب) 4 4

ج)2 4

د)4 2

نکته سوال: عبارت ها در printf از راست به چپ بررسی میشن ، یعنی الان تو برنامه اول printf(%i%i",x2(&a),a);

a چاب میشه بعد ، تابع با آدرس a فراخوانی میشه و در تابع تو دستور
*a=*a**a;

اینجوری میشه که : محتوای جایی که a اشاره میکنه ضرب در خودش میشه یعنی دستور به این صورته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و مقدارش بر می گرده به تابع اصلی main پس جواب میشه

اول 2 بعد 4

2- خروجی برنامه زیر چیست؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالف)True
ب)Flase
ج) 0
د) خطا

نکته سوال: متغیر A از نوع String هستش و توش نمیشه عدد صحیح ریخت پس برنامه خطا داره

بقیه سوال ها 5 تاش که اشتباه بوده:46: ولی بقیه نکته ی سختی توش نبود

hossein-p30-f
18-05-2008, 12:08
سلام دوستان

ممنون میشم اگه دروس و منابع کاردانی به کارشناسی رشته حسابداری رو بگین ((سراسری))

مشتي
20-05-2008, 13:13
سلام
دوستان من منابع و سرفصلهاي آزمون كارداني به كارشناسي رشته ساخت و توليد رو مي خواستم

koilo
21-05-2008, 19:07
سلامDrXoX جان

اشکالی نداره ، سوالات برنامه نویسی رو که تو آزمون ماهان مهم هستن براتون بنویسم تا استفاده کنید

شرمنده كردي عزيز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DrXoX
22-05-2008, 14:47
سلامDrXoX جان

شرمنده كردي عزيز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

15 تا سوال آزمون ماهان رو تو فروم کارشناسی دات کام نوشتم ، اگر خواستید اونا رو هم ببینید

موفق باشید

rasol296
01-06-2008, 16:33
با سلام خدمت همه ی دوستان

من دفترچه ی سراسری گرفتم و 24/4/86 هم آزمون دارم رشته ای که انتخاب کردم " کارشناسی مکانیک خودرو - مکانیک خودرو - علمی کاربردی " لطفا بگین این علمی کاربردی یعنی چی ؟ چرا جلوی خیلی از رشته ها هست و خیلی ها هم نیست ؟ و این که آیا از لحاظ اعتبار کارشناس مکانیک خودرو با کارشناس مکانیک خودرو علمی کاربردی تفاوتی داره ؟
مرسی

anti_girl
02-06-2008, 11:10
دوستان چرا اين دفتر چه ازاد نمياد........................................ ...؟
من بايد شركت كنم...................

sara46
16-06-2008, 09:48
آزاد کی میاد؟

farshidshd
16-06-2008, 10:39
هنوز مشخص نشده که دفتر چه های آزاد کی میاد

M.etallic.A
16-06-2008, 23:02
یکی به من بگه شهریه دانشگاه آزاد واسه کارشناسی ناپیوسته رشته نرم افزار حدودا چه قدره ترمی ؟

farshidshd
17-06-2008, 10:10
یکی به من بگه شهریه دانشگاه آزاد واسه کارشناسی ناپیوسته رشته نرم افزار حدودا چه قدره ترمی ؟

ترم اول حدود 600 هزار تومن
بقیه ترمها به 900 هزار تا هم میرسه

koilo
17-06-2008, 10:23
سلام آقا فرشيد
چطوري ؟
چه مي كني با درسا؟

Ali Pacino
22-06-2008, 15:06
تارخ ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد رو می خواستم بدونم؟

iman1
24-06-2008, 12:44
سلام ، توی آزمون کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی سیستم عامل هم میاد ؟
و یه سوال دیگه ، میشه برای استفاده از سهمیه بومی توی یه استان دیگه آزمون داد (برای رشته هایی که توی یه استان فقط ارائه میشه) ؟ منظورم علمی کاربردیه

یا حق

ahmad_r
29-06-2008, 00:00
آیا سر فصلهای سیستم عامل رشته کامپیوتر عوض شده منظورم اینکه آیا چیز جدیدی اضافه شده

من که توی کتاب سیستم عامل آقای مقسمی (چاپ سال 84) قسمتهایی مثل ویندوز و unix و ... ندیدم اما توی مجموعه تستهای ایشان خیلی از این مدل بود

آیا این مباحث اضافه شده یا بوده؟ امسال میاد؟
(اگه میدونید زمحت بکشید و بگید)

DrXoX
29-06-2008, 09:44
آیا سر فصلهای سیستم عامل رشته کامپیوتر عوض شده منظورم اینکه آیا چیز جدیدی اضافه شده

من که توی کتاب سیستم عامل آقای مقسمی (چاپ سال 84) قسمتهایی مثل ویندوز و unix و ... ندیدم اما توی مجموعه تستهای ایشان خیلی از این مدل بود

آیا این مباحث اضافه شده یا بوده؟ امسال میاد؟
(اگه میدونید زمحت بکشید و بگید)

ُسلام

دوست عزیز ،

برای دانشگاه آزاد : بیشتر سوالات شبیه کتاب مقسمی هستش

برای سراسری : بیشتر از کتاب دکتر فهیمی سوال میاد

من هر دو رو خوندم و تو آزمون های آزمایشی ماهان که شرکت کردم باز 2 تا سوال بود که تو هیچ کدوم از این

کتاب ها نبود:46: مطمئنا این سوال ها رو برای این می دن که کسی نتونه 100 بزنه

موفق باشید

ahmad_r
04-07-2008, 05:34
می خوام ببینم آیا unix و win در سر فصل سیستم عامل رشته کامپیوتر هستند یا نه؟
اگه کسی جزوه ای از این دروس داره لطف کنه معرفی کنه.

با تشکر

M.etallic.A
04-07-2008, 10:35
unix هست ویندوز رو نمیدونم.

CG Art
04-07-2008, 20:42
هم Unix و هم Win 98 هستش. البته ممکنه از 2 تاش فقط 4 تا سوال بیاد ...

بهتره که بخونید ...

راستی تو اخبار گفت واسه کارشناسی ناپیوسته روز 2 شنبه حتما به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید ...

ایشاا... همه قبولید اونجایی که دلتون میخواد.

M.etallic.A
04-07-2008, 23:20
ماله آزاد کی برگزار میشه ؟

CG Art
05-07-2008, 00:03
فکر میکنم 9 آذر باشه ...

ehsanjun
05-07-2008, 11:37
سلام دوستان
منابع آزمون کادانی به کارشناسی رشته عمران رو میدونید؟

tiva_joon
06-07-2008, 09:23
سلام خدمت همگی
من میخواستم بدونم که واسه کنکور کاردانی به کارشناسی رشته گرافیک واسه دروس اختصاصی چه کتاب هایی بخونم ؟
کتاب تست چی بگیرم ... اگه کسی میدونه ممنون میشم بهم بگه

بعد یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که کنکور دانشگاه آزاد و دولتی و علمی کاربدی کی هست و دفترچه هاشون کی میاد ممنون

amir2011
07-07-2008, 13:26
سلام...
میخواستم ببینم روز ازمون کاردانی به کارشناسی کی است..؟
آخه پایین نمونه کارت نوشته بعد از ظهر جمعه ولی در اطلاعیه سایت نوشته صبح جمعه..!

hossein-p30-f
07-07-2008, 13:34
سلام...
میخواستم ببینم روز ازمون کاردانی به کارشناسی کی است..؟
آخه پایین نمونه کارت نوشته بعد از ظهر جمعه ولی در اطلاعیه سایت نوشته صبح جمعه..!

برو این لینک شماره 3 رو بخون

amir2011
07-07-2008, 17:04

برو این لینک شماره 3 رو بخون
ممنون...
موفق باشی.

mani6606
11-07-2008, 14:15
خدا خیر بده این سازمان سنجش رو با کنکور کارشناسی ناپیوسته ای که برای برق امسال گرفت همه رو راهی سربازی کرده.

دوستان کنکور امروز بچه های برق خیلی سخت بود.ریاضی در حد کارشناسی ناپیوسته بقیه درسها رو هم بهتره نگم.
بقیه دوستان چطور بوده؟

tohidkh
11-07-2008, 17:18
ساخت و توليد هم نسيتا سخت بود.
بعضي از اختصاصي هاش رو آسون داده بودند.
ولي با اينكه من رياضي رو خيلي خونده بودم، طوري بود كه اصلا نميشد حل كرد.

alex_pk
11-07-2008, 17:50
کامپیوتر

آقا شدید سخت بود!
ما همش دلمون به ریاضیش خوش بود...
چه سوال های خفنی بود!

البته من زیاد نخونده بودم , شاید آسون بوده:31:

نه واقعا خیلی سخت بود!

بچه های pc شما چکار کردین؟

M.etallic.A
12-07-2008, 20:20
کامپیوتر

آقا شدید سخت بود!
چه سوال های خفنی بود!

نه واقعا خیلی سخت بود!

منم همه امیدم سیستم عامل بود که شدیدا سخت بود ولی برنامه سازی رو یه چند تایی زدم در کل فکر میکنم فردا پس فردا برم دفترچه اعزام به خدمت رو بگیرم سنگین تر باشم.

koilo
12-07-2008, 23:33
کامپیوتر

آقا شدید سخت بود!
چه سوال های خفنی بود!

نه واقعا خیلی سخت بود!

اما به نظر من زيادم سخت نبود .
به نسبت پارسال بهتر بود ، هر كي خونده بود راحت مي تونست جواب بده . زبان تخصصيش كه خيلي مسخره بود . :46:

ebi66_boukan
16-07-2008, 10:13
با سلام خدمت همه ي دوستان
راستش من چون تو شهرستان زندگي مي كنم به سوالات كنكور كارداني به كارشناسي دسترسي ندارم.

اگه كسي هست كه به سوالات كنكور دسترسي داره ممنون مي شم سوالات كنكور كارداني به كارشناسي علوم آزمايشگاهي1387 برام گير بياره.

بازم ممنون

farshidshd
16-07-2008, 12:19
اعلام زمان قرار دادن کلید اولیه آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1387 بر روی سایت سازمان سنجش
سازمان سنجش آموزش کشور - 25/04/87

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان محترم می رساند کلید اولیه آزمون کاردانی به کارشناسی سال 87 از روز شنبه مورخ 29/4/87 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار می گیرد.
داوطلبان می توانند از تاریخ 29/4/87 تا 5/5/87 برای ارایه هر گونه نظر یا پیشنهاد در خصوص کلید مذکور به سایت سازمان مراجعه نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
.
.
.
.
.
.
.
.

reza2pars
17-07-2008, 17:38
سلام من دانشجوی کاردانی به کارشناسی کامپیوتر هستم ترم تابستون میخوام درس برنامه نویسی پیشرفته رو بگیرم ولی طراحی الگوریتم ها که پیش نیازش هست رو پاس نکردم اگه این کار رو بکنم مشکلی پیش میاد حالا یا الان یا موقع فارغ التحصیلی ..کسی از این کارا کرده بدونیم عواقبی داره یا نه فقط چون انتخاب واحد مهلت کمی داره سریع لطف کنید جواب بدین.

Marichka
17-07-2008, 21:52
سلام دوستان

آرزوی موفقیت برای دوستانی که کنکور کاردانی به کارشناسی داشتن؛

به توجه به اتمام این آزمون تاپیک از حالت مهم خارج میشه.

ممنون و موفق باشید :20:

M.etallic.A
17-07-2008, 22:35
دوست عزیز... هنوز ماله آزاد مونده.

emp-ehsan
17-07-2008, 23:12
دوستان عزيز من انشاالله بهمن فارق التحصيل مي شم.

مي خوام بدونم كه دفترچه هاي دولتي و آزاد و علمي كاربردي كي مياد .
و ظرفيت پذيرش هر كدوم براي رشته برق چقدره.

متشكرم

babi
17-07-2008, 23:32
این کنکور هم که گذشت ولی حیف که هیچی نصیب بمون نمیشه ..
من رشته ام کامپیوتر بود . جز سوالات مدار منطقی که یه چندتایی ساده بود چیزه دیگه ایی نزدم .

ولی برای آینده .. دوستانی که در کنکور پیام نور شرکت کرده اند لطفا بگن در این فرصت یک ماهی چی بخونیم تا مجبور نشیم بریم خدمت مقدس سربازی ....

farshidshd
18-07-2008, 09:52
سلام من دانشجوی کاردانی به کارشناسی کامپیوتر هستم ترم تابستون میخوام درس برنامه نویسی پیشرفته رو بگیرم ولی طراحی الگوریتم ها که پیش نیازش هست رو پاس نکردم اگه این کار رو بکنم مشکلی پیش میاد حالا یا الان یا موقع فارغ التحصیلی ..کسی از این کارا کرده بدونیم عواقبی داره یا نه فقط چون انتخاب واحد مهلت کمی داره سریع لطف کنید جواب بدین.

اولا این سوال جاش اینجا نبود.اینجا مربوط به اخبار کاردانی به کارشناسی هست
..............
اگه درسی رو که پیش نیاز داره و پیش نیازشو پاس نکردی بهت نمیدن . سیستم ارور میده و میگه که پیش نیاز داره.
اگه قبلا پیش نیازشو گرفتی و پاس نکردیش یعنی افتادی اون درسو خب میتونی هردو رو باهم و همنیاز بگیری.
امیدوارم متوجه شده باشی.

koilo
19-07-2008, 10:38
مثل اينكه هيشكي خوب نداده ؟!!!!!!!!!!!!!:45:
پس كليد سوالا رو سايت نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:23:

as13851365
19-07-2008, 20:03
من دنبال سوالات و کلیدها سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی امسال 87 رو می خوام از دوستان اگه کسی چیزی پیدا کرده این جا بزاره ممنون می شم تو خود سایت که هنوز نذاشتن

emp-ehsan
20-07-2008, 04:06
دوستان عزيز من انشاالله بهمن فارق التحصيل مي شم.

مي خوام بدونم كه دفترچه هاي دولتي و آزاد و علمي كاربردي كي مياد .
و ظرفيت پذيرش هر كدوم براي رشته برق چقدره.

متشكرم

جواب منو كسي نمي ده؟

ebi66_boukan
20-07-2008, 09:36
سلام

من موندم اين سازمان سنجشي چرا اينقدر IQ هستن.از يه طرف كليد رو تو سايت گذاشتن از طرف ديگه سوالا هر جا مي ري ميگن هفته ي بعد مياد بيرون.اين به نظر شما يعني چه ؟يعني سر كاريم.به نظر من از اين به بعد بگيم سازمان رنجش آموزش كشور نه سازمان سنجش آموزش كشور.

اينم كليد سوالات

tsjaleb
20-07-2008, 15:10
ساخت و توليد هم نسيتا سخت بود.
بعضي از اختصاصي هاش رو آسون داده بودند.
ولي با اينكه من رياضي رو خيلي خونده بودم، طوري بود كه اصلا نميشد حل كرد.

دقیقا عین خودم....

koilo
20-07-2008, 23:59
سلام به همگي
يه پيشنهاد دارم !
حالا كه همه كليد سوالا رو گرفتين چطوره درصدامونم بزاريم ، اينطوري ميتونيم بفهميم كه اميدوار باشيم يه قيد امسال رو بزنيم .

ebi66_boukan
21-07-2008, 10:02
دوست عزيز ما سوالا گيرمون نيمومده كه درصد بگيريم.

as13851365
21-07-2008, 11:15
برای این که کنکور قبول شیم باید کتاب هایی رو فول باشیم به عبارتی باید دروس تخصصی و عمومی رو خوب بلد باشیم تا تو کنکور قبول بشیم بعد وقتی که به دانشکاه رفتیم استادان زحمت می گشند ( واقعا خسته نباشن!!) و دوباره همان کتاب هایی رو که برای کنکور خونده بودیم را برای مان تدریس می کنند بعد یه مدرکی می دن می کن برو پی کارت.

آخه یکی نیست بهشون بکه بابا من اگه دروس تخصصی کامپیوتر را بلدم باشم ( دروس عمومی به کنار ) یک راست می رم تو بازار کار . چه نیازی هست که من بیام وقتی که درسی رو می دونم را هزینه کنم بیام دانشکاه تا اون درس را دوباره برایم تدریس کنند؟

من که چیزی از کامپیوتر حالیم نیست می خوام بیام دانشکاه که حالیم کنند که چی به چیه_ اگه بلد بودم مگه مغز خر خوردم که برم دانشکاه ؟؟؟

یه چیزی بگم بین خودمان بمونه قسم می خورم اون چیزهایی رو که از یه همچین انجمن هایی یاد گرفتم تو مدرسه و دیبیرستان و دانشکاه یه 10 هزارمش را نگفتن ( بلد نیستن که بگن )

/

koilo
23-07-2008, 10:13
براي گرفتن سوالات وكليد تشريحي كامپيوتر به اين سايت سر بزنيد:

babi
24-07-2008, 00:16
سلام

من موندم اين سازمان سنجشي چرا اينقدر IQ هستن.از يه طرف كليد رو تو سايت گذاشتن از طرف ديگه سوالا هر جا مي ري ميگن هفته ي بعد مياد بيرون.اين به نظر شما يعني چه ؟يعني سر كاريم.به نظر من از اين به بعد بگيم سازمان رنجش آموزش كشور نه سازمان سنجش آموزش كشور.

اينم كليد سوالات

خیلی جالبه ... خوب کلید سوالات را نگاه کن بعد فکر کن سوال چی بوده . این دیگه به هوش شما بستگی داره !!!!
از این مسائل زیاد پیش میاد . زیاد ناراحت نباش .

emp-ehsan
24-07-2008, 15:58
كسي به من مي گه كه دفترچه هاي آزاد و سراسري و علمي كاربردي براي كارداني به كارشناسي كي مياد . وكي آزمون هاش برگزار ميشه؟

ثواب داره ها !!!

farshidshd
24-07-2008, 16:23
كسي به من مي گه كه دفترچه هاي آزاد و سراسري و علمي كاربردي براي كارداني به كارشناسي كي مياد . وكي آزمون هاش برگزار ميشه؟

ثواب داره ها !!!

سراسریش که تازه امتحان دادن و جوابش هم هنوز نیومده . انشا الله سال آینده
آزادش هم که تا آخر تابستون میاد
علمی کاربردیش هم دی ماه اگه اتفاقی نیفته

babi
28-07-2008, 00:05
ما یه بار پرسیدیم ولی جوابی نازل نشد .
از دوستان کسی در آزمون پیام نور شرکت نکرده است ؟ ( آزمون کارشناسی است ولی دارندگان مدرک فوق دیپلم میتوانند شرکت کنند و بعد از قبولی تطبیق درس می دهند . آزمون در مردادماه ( همین ماهی که در آن هستیم ) برگزار می شود.... )

اگر کسی بود که در این کنکور شرکت کرده است ( ثبت نام کرده است ) لطفا خودشو معرفی کنه تا چند سوالی که در ذهنمان هست را بپرسیم ....

با تشکر ....

yeki-bod-yeki-nabo
28-07-2008, 23:05
سلام.
نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1387 کی اعلام میشه؟

hossein-p30-f
28-07-2008, 23:07
سلام دوستان

معلومه نتیجه ها کی میاد یا نه ((حدودا))

tohidkh
28-07-2008, 23:25
سلام دوستان

معلومه نتیجه ها کی میاد یا نه ((حدودا))

سلام
گفتند نيمه دوم مرداد . . .

ebi66_boukan
29-07-2008, 09:10
سلام.
نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1387 کی اعلام میشه؟

الله اعلم.

yeki-bod-yeki-nabo
29-07-2008, 09:36
ممنون.
تقریبی هم نمیدونید؟
برام مهمه.
پارسال کی اعلام شد؟

yeki-bod-yeki-nabo
30-07-2008, 13:18
کسی نیست بدونه نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1387 کی اعلام میشه؟

ebi66_boukan
03-08-2008, 09:38
نتايج آزمون كارداني به كارشناسي دهه سوم مرداد اعلام مي‌شود

ebi66_boukan
03-08-2008, 09:41
نتايج آزمون كارداني به كارشناسي دهه سوم مرداد اعلام مي‌شود.

ebi66_boukan
06-08-2008, 18:34
توکلی گفت : نتایج آزمون دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 28 مرداد اعلام و فهرست نهایی اسامی پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد. به گزارش شبکه خبر ، دکتر توکلی معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه اختصاصی با سایت این شبکه گفت : در امتحان پذیرش دانشجو از دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته گروه های آموزشی مختلف 396 هزار و 22 نفر متقاضی شده بودند که از این تعداد 75 هزار و 477 نفر زن و 22 هزار و 545 نفر هم مرد هستند . وی افزود : براساس برنامه پیش بینی شده امتحان در 63 کدرشته محل در صبح و بعد از ظهر 21 مرداد برگزار شد که نتیجه اولیه براساس برنامه زمانی پیش بینی شده در ساعت 9 صبح روز دوشنبه 28 مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود تا هر داوطلب از نتیجه آزمون خود که به صورت کارنامه تنظیم گردیده است ، مطلع شود. معاون اجرایی سازمان سنجش گفت : داوطلبانی که براساس مندرجات کارنامه مجاز به انتخاب رشته هستند ، ضرورت دارد که براساس اطلاعیه سازمان سنجش که بر روی سایت قرارداده می شود از روز دوشنبه 28 مرداد تا ساعت 24 پنجشنبه 30 مرداد نسبت به انتخاب 50 کد رشته محل از میان کدرشته محل های موجود اقدام و کد رشته محل های انتخابی مربوط را به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته الکترونیکی خود درج کنند. توکلی افزود : علاوه براینکه دفتر چه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی همزمان با نتایج آزمون بر روی سایت سازمان قرار داده خواهد شد ترتیبی اتخاذ شده که داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته هستند، بتوانند دفترچه راهنمای تحصیلی را در تاریخ 28 تا 31 مرداد از باجه های پستی نیز دریافت کنند . وی گفت : امسال در آزمون دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته جمعا 46 هزار و 850 نفر پذیرفته می شوند که فهرست اسامی پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.سايت شبكه خبر

ebi66_boukan
06-08-2008, 18:38
توکلی گفت : نتایج آزمون دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 28 مرداد اعلام و فهرست نهایی اسامی پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد. به گزارش شبکه خبر ، دکتر توکلی معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه اختصاصی با سایت این شبکه گفت : در امتحان پذیرش دانشجو از دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته گروه های آموزشی مختلف 396 هزار و 22 نفر متقاضی شده بودند که از این تعداد 75 هزار و 477 نفر زن و 22 هزار و 545 نفر هم مرد هستند . وی افزود : براساس برنامه پیش بینی شده امتحان در 63 کدرشته محل در صبح و بعد از ظهر 21 مرداد برگزار شد که نتیجه اولیه براساس برنامه زمانی پیش بینی شده در ساعت 9 صبح روز دوشنبه 28 مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود تا هر داوطلب از نتیجه آزمون خود که به صورت کارنامه تنظیم گردیده است ، مطلع شود. معاون اجرایی سازمان سنجش گفت : داوطلبانی که براساس مندرجات کارنامه مجاز به انتخاب رشته هستند ، ضرورت دارد که براساس اطلاعیه سازمان سنجش که بر روی سایت قرارداده می شود از روز دوشنبه 28 مرداد تا ساعت 24 پنجشنبه 30 مرداد نسبت به انتخاب 50 کد رشته محل از میان کدرشته محل های موجود اقدام و کد رشته محل های انتخابی مربوط را به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته الکترونیکی خود درج کنند. توکلی افزود : علاوه براینکه دفتر چه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی همزمان با نتایج آزمون بر روی سایت سازمان قرار داده خواهد شد ترتیبی اتخاذ شده که داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته هستند، بتوانند دفترچه راهنمای تحصیلی را در تاریخ 28 تا 31 مرداد از باجه های پستی نیز دریافت کنند . وی گفت : امسال در آزمون دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته جمعا 46 هزار و 850 نفر پذیرفته می شوند که فهرست اسامی پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.سايت شبكه خبر

mmyrox
08-08-2008, 09:19
چرا 28 مرداد مگه چه خبره

mani6606
08-08-2008, 09:43
چرا 28 مرداد مگه چه خبره

یعنی دیره یا زوده؟:5:

tohidkh
08-08-2008, 10:32
چرا 28 مرداد مگه چه خبره
نمیدونم چرا سام این سازمان رو رنجش نذاشتن؟

یعنی دیره یا زوده؟:5:

ای بابا!!!
شما هم خیلی بی خیالی ها:13:

farshidshd
09-08-2008, 11:49
سازمان سنجش امسال خیلی به کاردانی به کارشناسیا کمک کرده و میکنه
نتایج هم خیلی زود آماده کرده
جبران پارسال رو کرده
انشاالله همتون قبولین

mani6606
09-08-2008, 13:28
ای بابا!!!
شما هم خیلی بی خیالی ها:13:[/quote]

دوست عزیز من خودم دوست دارم زودتر اعلام بشه .

ebi66_boukan
10-08-2008, 09:40
ای بابا!!!
شما هم خیلی بی خیالی ها:13:

دوست عزیز من خودم دوست دارم زودتر اعلام بشه .[/quote]

انصافا 28 مرداد خيلي ديره.اين هفته اعلام مي كرد خيلي خوب بود ولي خوب چاره اي نيست.بايد صبر كرد.اندكي صبر سحر نزديك است..........

tohidkh
10-08-2008, 10:43
من که یک روزم ده روز میکشه. از بس انتظار میکشم.
خدا کنه رتبه خوب بیاریم همگی
انشا الله . . . .

ebi66_boukan
13-08-2008, 21:09
معاون سازمان سنجش: نتايج آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه‌ها شنبه اعلام مي‌شود معاون سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اينكه نتايج آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه‌ها، شنبه 26 مردادماه اعلام مي‌شود، گفت: اسامي 196 هزار نفر از مجازين انتخاب رشته اين آزمون از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منتشر مي‌شود. دكتر خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، عنوان كرد: انتخاب رشته داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از روز چهارشنبه 30 مردادماه آغاز و تا روز يكشنبه سوم شهريور ماه ادامه دارد. معاون سازمان سنجش آموزش كشور در خاتمه با بيان اينكه 390 هزار نفر داوطلب در كنكور كارداني به كارشناسي دانشگاهها شركت كردند، اظهار كرد: از بين داوطلبان مجاز به انتخاب رشته 56 هزار نفر پذيرش مي شوند.

ebi66_boukan
13-08-2008, 21:09
معاون سازمان سنجش: نتايج آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه‌ها شنبه اعلام مي‌شود معاون سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اينكه نتايج آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه‌ها، شنبه 26 مردادماه اعلام مي‌شود، گفت: اسامي 196 هزار نفر از مجازين انتخاب رشته اين آزمون از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منتشر مي‌شود. دكتر خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، عنوان كرد: انتخاب رشته داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از روز چهارشنبه 30 مردادماه آغاز و تا روز يكشنبه سوم شهريور ماه ادامه دارد. معاون سازمان سنجش آموزش كشور در خاتمه با بيان اينكه 390 هزار نفر داوطلب در كنكور كارداني به كارشناسي دانشگاهها شركت كردند، اظهار كرد: از بين داوطلبان مجاز به انتخاب رشته 56 هزار نفر پذيرش مي شوند.

mani6606
14-08-2008, 05:03
بالاخره شنبه شد یا دوشنبه؟

ebi66_boukan
14-08-2008, 09:07
دوستان من فقط دارم اخبار خبر گذاري ها را به اينجا منتقل ميكنم. نتايج اوليه آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته از ساعت 18 روز شنبه 26 مرداد در پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. دکتر حسين توکلي، معاون اجرايي سازمان سنجش در مصاحبه با خبرنگار ما تعداد شرکت کنندگان در اين آزمون را 396 هزار و 22 نفر ذکر کرد و گفت: از اين تعداد 195 هزار و 881 نفر مجاز به انتخاب رشته شده اند که بايد از تاريخ 30 مرداد تا 3 شهريور، حداکثر 50 کد رشته محل را انتخاب کنند. وي افزود: همزمان با اعلام نتايج ،دفترچه راهنماي انتخاب رشته در پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش قرار گرفته است و همچنين در باجه هاي مرکزي اداره پست نيز توزيع خواهد شد. براساس اين گزارش آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته، جمعه 21 تير در 31 شهر مختلف و در 63 کد رشته امتحاني برگزار شد. نتايج نهايي اين آزمون نيمه دوم شهريور اعلام مي شود و تعداد 55 هزار و 900 نفر پذيرش خواهند شد.

ebi66_boukan
14-08-2008, 09:07
دوستان من فقط دارم اخبار خبر گذاري ها را به اينجا منتقل ميكنم. نتايج اوليه آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته از ساعت 18 روز شنبه 26 مرداد در پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. دکتر حسين توکلي، معاون اجرايي سازمان سنجش در مصاحبه با خبرنگار ما تعداد شرکت کنندگان در اين آزمون را 396 هزار و 22 نفر ذکر کرد و گفت: از اين تعداد 195 هزار و 881 نفر مجاز به انتخاب رشته شده اند که بايد از تاريخ 30 مرداد تا 3 شهريور، حداکثر 50 کد رشته محل را انتخاب کنند. وي افزود: همزمان با اعلام نتايج ،دفترچه راهنماي انتخاب رشته در پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش قرار گرفته است و همچنين در باجه هاي مرکزي اداره پست نيز توزيع خواهد شد. براساس اين گزارش آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته، جمعه 21 تير در 31 شهر مختلف و در 63 کد رشته امتحاني برگزار شد. نتايج نهايي اين آزمون نيمه دوم شهريور اعلام مي شود و تعداد 55 هزار و 900 نفر پذيرش خواهند شد.

raptor22
14-08-2008, 10:27
ممنون از خبرت....

amir2011
15-08-2008, 01:11
مثل اینکه قراره نتایج 26 مرداد میاد... (یعنی فردا البته نتایج اولیه...)
به امید قبولی همه دوستان و خودم...

mani6606
15-08-2008, 10:24
انشاالله که فردا همه دوستان مجاز بشن.

khalije FARS
15-08-2008, 14:29
ba arezooye movafaghiat baraye hame
tarikhe elame rotbeye sale 86 5/25 bood valy emsal ke hanooz khabari nist