PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

sarina_sh
21-01-2008, 12:40
سوالات سال هاي قبل علمي كاربردي رو چطور پيدا كنيم !؟

منم شدیدا دنبالش هستم ولی رو اینترنت که چیزی پیدا نکردم ... یه سری سوال واسه سال 84 هست علی واسه دانلود گذاشته البته ماله رشته کامپیوتره

farshidshd
21-01-2008, 14:26
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این لینکش بود
که مثل اینکه فهمیدن لو رفته بستنش
اونایی که نگرفتن باید صبر کنن تا 4 شنبه

sarina_sh
21-01-2008, 18:54
فکر کنم به خاطر دفترچه های علمی کاربردی این جوری کردن ... چون تا چهارشنبه مهلت ثبت نامشو تمدید کردن ... وگرنه فکر کنم نتایج آماده باشه

asire_eshgh
22-01-2008, 10:29
نتایج اومد رو سایت
ولی کار نمی کنه

farshidshd
22-01-2008, 12:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربون دستت تا هنوز گرمی یه گوشمالی هم به این توکلی بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به قول فرشید تابلو شد کارشون ... آخه خدا رو خوش میاد یه عده را چند روز منتظر نگه دارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سارینا جان تو دیگه چرا؟؟؟
هنوز عادت نکردی ؟؟
عزیزم اینا هر کاری بخوان میکنن و کسی هم نمیتونه حرفی بزنه
اگه هم حرفی بزنی طوری جوابتو میدن که دیگه از این کارا پشیمون میشی
عیب نداره سارینا جان
دنیا 2 روزه
کوه به کوه نمیرسه ولی داوطلبان گرامی دستشون به توکلی و امثال توکلی میرسه !!!

sarina_sh
22-01-2008, 12:11
سارینا جان تو دیگه چرا؟؟؟
هنوز عادت نکردی ؟؟
عزیزم اینا هر کاری بخوان میکنن و کسی هم نمیتونه حرفی بزنه
اگه هم حرفی بزنی طوری جوابتو میدن که دیگه از این کارا پشیمون میشی
عیب نداره سارینا جان
دنیا 2 روزه
کوه به کوه نمیرسه ولی داوطلبان گرامی دستشون به توکلی و امثال توکلی میرسه !!!

واقعا حرف حق رو گفتی فرشید ... الان داوطبلا فقط وسیله ای شدن واسه پر کردن جیب امثال اینا :13: ... ولی در مقابلش ذره ای احترام واسه داوطلبا قائل نمیشن :19:... نمونش همین نتایج دانشگاه آزاد

farshidshd
22-01-2008, 12:21
واقعا حرف حق رو گفتی فرشید ... الان داوطبلا فقط وسیله ای شدن واسه پر کردن جیب امثال اینا :13: ... ولی در مقابلش ذره ای احترام واسه داوطلبا قائل نمیشن :19:... نمونش همین نتایج دانشگاه آزاد

سارینا جان بهتره همینجا به بحث راجعبه این موضوع خانمه بدیم:46:

sarina_sh
22-01-2008, 12:41
آره هر چی بیشتر راجع بهش حرف بزنیم خودمون ناراحت میشیم در هر صورت امیدوارم همه کنکوریا امسال موفق بشن

farshidshd
22-01-2008, 12:58
آره هر چی بیشتر راجع بهش حرف بزنیم خودمون ناراحت میشیم در هر صورت امیدوارم همه کنکوریا امسال موفق بشن

انشاالله که همه موفق بشن
سارینا جان نظرم دوباره عوض شد
میخوام ثبت نام کنم تو علمی کاربردی

sarina_sh
22-01-2008, 13:26
فرشید چی شد نظرت عوض شد:5:
می دونی من چرا علمی کاربردی می خوام امتحان بدم به این دلایل:
قبولیش آسونتره:27:
آدم زودتر از بلاتکلیفی در میاد:8:
منابعی که باید بخونیم واسه رشته من خیلی آسونتر و کمتر از دانشگاه دولتیه:20:

ودیگه اینکه امیدوارم روزی که نتایج میاد همگی بیاین بگید قبول شدم از جمله خودم:10:

farshidshd
22-01-2008, 17:38

ودیگه اینکه امیدوارم روزی که نتایج میاد همگی بیاین بگید قبول شدم از جمله خودم:10:

یه کم فکر کردم دیدم خدمتو هر موقعی باشه میتونم برم
قبولیش واقعا آسونه؟؟
خدا کنه قبول شیم

Ship Storm
22-01-2008, 18:28

آره من هم کاملا تایید میکنم:31::31::31:
دست کسی که این تاپیک رو برپا کرده هم دردنکنه:46::10::11:

Mostafa_Amol
22-01-2008, 19:09
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآ :19:
این سایت دانشگاه آزاد دیوووووونم کرد ..... چرا جواب کاردانی به کارشناسی اومد و باز رفت ......؟:41:
صبح اخبار گفته بود جواب اومده ..... :13:
تازه قسمت نظر سنجی اون سایت هم کار نمی کنه ... وگرنه .... :19:
دیگه صبرم تموم شد .... الآن می رم سایت رو به خاک و خون می کشم .... فقط بچه مواظب باشید وقتی دارید از اونجا دیدن می کنید شما خونی و خاکی نشین ....:27:

farshidshd
22-01-2008, 19:24
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآ :19:
این سایت دانشگاه آزاد دیوووووونم کرد ..... چرا جواب کاردانی به کارشناسی اومد و باز رفت ......؟:41:
صبح اخبار گفته بود جواب اومده ..... :13:
تازه قسمت نظر سنجی اون سایت هم کار نمی کنه ... وگرنه .... :19:
دیگه صبرم تموم شد .... الآن می رم سایت رو به خاک و خون می کشم .... فقط بچه مواظب باشید وقتی دارید از اونجا دیدن می کنید شما خونی و خاکی نشین ....:27:

مصطفی جان بی خیال شو
فردا میاد نتایج
اونایی که امده بود به خاطر این بود که دیتا بیسشون لو رفته بود

tahi_sh
22-01-2008, 19:32
ولی فکر کنم همین امشبم بیاد رو سایت اگه خدا بخواد و گوش اقبالی کر
ایشالا که میاد دیگه اعصابشو ندارم:45:

farshidshd
22-01-2008, 19:42
ولی فکر کنم همین امشبم بیاد رو سایت اگه خدا بخواد و گوش اقبالی کر
ایشالا که میاد دیگه اعصابشو ندارم:45:

امشب اگه بخواد بیاد 12 به بعد باید بیاد
اگه نیومد که باید تا فردا 8 صبح صبر کرد

vahidhgh
22-01-2008, 19:43
فکر کنم ساعت 12 به بعد بیاد
من که شماره داوطلبی را گم کردم بدشانسی و اگر نه همون موقع میدیدم

farshidshd
22-01-2008, 19:49
فکر کنم ساعت 12 به بعد بیاد
من که شماره داوطلبی را گم کردم بدشانسی و اگر نه همون موقع میدیدم

دوست عزیز اون موقع که ما دیدیم شماره داوطلبی نمیخواست
نام
نام خانوادگی
نام پدر
شماره شناسنامه میخواست
انشا الله که شما هم قبول میشی نگران نباش

tahi_sh
22-01-2008, 19:55
اره دیگه اگه بیاد همون 12 به بعد میاد ولی همون موقعم بیاد خوبه

vahidhgh
22-01-2008, 19:59
دوست عزیز اون موقع که ما دیدیم شماره داوطلبی نمیخواست
نام
نام خانوادگی
نام پدر
شماره شناسنامه میخواست
انشا الله که شما هم قبول میشی نگران نباش

من اینها را زدم ولی نوشت صفحه ای پیدا نشد

farshidshd
22-01-2008, 20:06
من اینها را زدم ولی نوشت صفحه ای پیدا نشد

احتمالا شما دیر متوجه شدین و اونا دیتا بیس رو برداشته بودن

sarina_sh
22-01-2008, 20:08
یه کم فکر کردم دیدم خدمتو هر موقعی باشه میتونم برم
قبولیش واقعا آسونه؟؟
خدا کنه قبول شیم
فرشید جان بهترین کار رو کردی :8:... چون هر چی بین درس خوندن وقفه بیفته آدم انگیزش را از دست میده
قبولیش نسبت به دانشگاه دولتی خیلی آسونتره ... البته برای رشته من اینطوریه رشته شما رو نمیدونم
مطمئن باش اگه این یکماهه حسابی بخونیم حتما قبول می شیم :10:

آره من هم کاملا تایید میکنم:31::31::31:
دست کسی که این تاپیک رو برپا کرده هم دردنکنه:46::10::11:

به به آقا حامد ... چه عجب سر زدی به ما:27:
حامد جان من که کاری نکردم:20: ... ایشالا ساله دیگه خبر قبولیتو همین جا ببینم:10:
شاد باشی حامد جان :11:

farshidshd
22-01-2008, 20:15
سارینا جان کم پیدایی؟؟!!
تورو خدا دعا کن من قبول شم
از شنبه میخوام بشینم بخونم
اینجام کمتر میام
ایشالله هممون باهم قبول بشیم

sarina_sh
22-01-2008, 20:36
کم پیدا نیستم ها:21:
یه برنامه ریزی کردم واسه این یک ماهه ... بین ساعتای استراحت میام ببینم انجمن چه خبره... به خاطر همین کمتر می تونم بیام:27:
فرشید باور کن اگه همین یکماه را تلاشمونو بکنیم حتما قبول میشیم ... از شنبه شروع نکن از همین فردا شروع کن:8:
از ته قلب دلم می خواد همه بچه های این جا قبول بشن:10:

farshidshd
22-01-2008, 21:49
کم پیدا نیستم ها:21:
یه برنامه ریزی کردم واسه این یک ماهه ... بین ساعتای استراحت میام ببینم انجمن چه خبره... به خاطر همین کمتر می تونم بیام:27:
فرشید باور کن اگه همین یکماه را تلاشمونو بکنیم حتما قبول میشیم ... از شنبه شروع نکن از همین فردا شروع کن:8:
از ته قلب دلم می خواد همه بچه های این جا قبول بشن:10:

نه از فردا نمیتونم
خداکنه همه قبول بشن ما هم قبول بشیم:46:

sarina_sh
22-01-2008, 22:19
آزمون علمی کاربردی خوبیش اینه که تست عربی نداره ... ولی به جاش ریاضی داره با ضریب 3.... ولی بیشتر باید رو دروس تخصصی وقت گذاشت چون ضریب کلیش 10 هست

farshidshd
22-01-2008, 22:50
آزمون علمی کاربردی خوبیش اینه که تست عربی نداره ... ولی به جاش ریاضی داره با ضریب 3.... ولی بیشتر باید رو دروس تخصصی وقت گذاشت چون ضریب کلیش 10 هست

خوش به حالت حداقل میدونی که چیو بیشتر بخونی
انجوری بهتر به نتیجه میرسی
از ته قلبم آرزو نه (دعا)میکنم که تو و همه عزیزانی که اینجا میخوان امتحان بدن قبول بشن:10:

aria_electric_fars
23-01-2008, 00:08
سلام دوستان
من آدم خیلی درس خونی بودم یعنی از 5 دبستان تا الان عین خر می خونم یعنی به قولا خرخونم الان هم ترم آخر کاردانی برق هستم و به یه چیزی رسیدم
متاسفانه تو ایران خیلی بدبختی زیاده چه جوری مثلا؟؟؟
من خودم به شخصی یک کتاب رو 100 بار می خونم با دقت و کلی نکته برداری و بساط ولی یکی میاد یک دور هم نخونده به خاطر اینکه مثلا استاد رفیقش هست یا قوم و خویش یا همشهریش هست نمره می ده و به من بدبخت نمره خودم رو که نمی ده هیچ کم هم می کنه
من الان دارم فوق دیپلم برق رو می گیرم و خیلی خرخونم ولی هیچی از برق نمی دونم نه اینکه درس ها رو بلد نیستم نه منظورم اینه که اصولی آموزش نمی دن
دانشجو یعنی اینکه کسی دنبال دانش بره ولی تو دانشگاههای مملکت ما 99 درصد دانشجوها دوست دارن استاد بمیره و یک هفته تعطیل بشن
دانشگاه تو ایران مثل قیف وارونه می مونه که به زور می چپونن داخل ولی عین چی می ریزن بیرون و هیچ علمی ندارن یکیش خود من ولی تو خارج عین چی می رن داخل بعد برای مثلا یک لیسانس باید 7 سال درس بخونن و وقتی میان بیرون مخ هستن در حالی که اگر برای ایرانی جماعت این کار رو بکنن من شرط می بندم تو دنیا از نظر علم اول نباشیم لااقل دوم هستیم چون تحقیقات اثبات کرده که تو جهان 1-ایرانی ها 2-فلسطینی ها 3-لبنانی ها این سه کشور دارای باهوش ترین افراد هستن
اینا رو گفتم که این نتیجه رو بگیریم که:
درس و دانشگاه و مدرک و اینا ملاک نیست ملاک علم و فهم هست هر چند تو ایران برعکسه ولی باید جا بیافته که اصل و ملاک علم و فهم هست نه مدرک در ضمن تو ایران بی عدالتی خیلی هست تو همه ی زمینه ها من از این دولت عدالت محور چیزی ندیدم شاید هم بعدا نشون داده بشه خلاصه اینکه دنبال مدرک و دانشگاه باشید اما هدف اول نباشه هدف یادگیری و خدمت به کشور و اقتصاد کشور باشه نه مدرک

می بخشید اینقدر صحبت کردم آخه این تجربه ی یک عمر خرخونی کردن و این برنامه ها بود

با تشکر
بای

aria_electric_fars
23-01-2008, 00:10
راستی
یه چیزی هم اضافه کنم که من برای کنکور اصلا نمی خونم بلکه می خوام با اون اطلاعاتی که دارم برم داخل چون دوست ندارم جای یکی رو بگیرم که واقعا حقش هست و لیاقتش رو داره و هدفش درس خوندن هست وگرنه من سه سوت با خرخونی در عرض 3 ماه می تونم دولتی قبول بشم حالا صنعتی شریف نه لااقل علی آباد کتول می شم

XYZ2007
23-01-2008, 01:34
خواستن توانستن است

جیگر بابا اگه بخونی مثل من حالت گرفته نمیشه که در همین کنکوری که دادم آزاد و میگما رتبه آخرین نفر بشه 110 اونوقت من میشم 137 میدونم سخته و لی چیکارکنم قبول نشدم دیگه شاید اگه مدار منطقی(3.3-) رو نمی زدم قبول میشدم .

حتما برو بخون و به چیز دیگه هم فکر نکن میتونی تو همین مدت کمم که شده خوب بخونی و قبول بشی

یادت نره انشا الله... رو بگی

موفق باشی

asire_eshgh
23-01-2008, 08:45
قبول شدم
نرم افزار
واحد ارسنجان

خدایا شکرت ...

sina818
23-01-2008, 09:13
بچه ها قبول شدن در آزمون علمی کاربردی سخته یا آسون؟
اگه من از الان بشینم درسای تخصصی رو بخونم فکر میکنید قبول بشم؟

sarina_sh
23-01-2008, 09:16
خوش به حالت حداقل میدونی که چیو بیشتر بخونی
انجوری بهتر به نتیجه میرسی
از ته قلبم آرزو نه (دعا)میکنم که تو و همه عزیزانی که اینجا میخوان امتحان بدن قبول بشن:10:

فرشید جان دروش عمومی که واسه هممون یکیه
دروس تخصصی هم واسه شما ضریب کلیش 10 هست ... با این وقت محدود بهتره که رو درسای تخصصی بیشتر وقت گذاشت
مثلا ادبیات را میشه تا یه حدودی جواب داد ... یا زبان را ... ولی درسای تخصصی حتما باید خونده بشه
ممنون از آرزوی قشنگت:11: ... انشالا که اینطوری بشه:10:

sarina_sh
23-01-2008, 09:20
سلام دوستان
من آدم خیلی درس خونی بودم یعنی از 5 دبستان تا الان عین خر می خونم یعنی به قولا خرخونم الان هم ترم آخر کاردانی برق هستم و به یه چیزی رسیدم
متاسفانه تو ایران خیلی بدبختی زیاده چه جوری مثلا؟؟؟
من خودم به شخصی یک کتاب رو 100 بار می خونم با دقت و کلی نکته برداری و بساط ولی یکی میاد یک دور هم نخونده به خاطر اینکه مثلا استاد رفیقش هست یا قوم و خویش یا همشهریش هست نمره می ده و به من بدبخت نمره خودم رو که نمی ده هیچ کم هم می کنه
من الان دارم فوق دیپلم برق رو می گیرم و خیلی خرخونم ولی هیچی از برق نمی دونم نه اینکه درس ها رو بلد نیستم نه منظورم اینه که اصولی آموزش نمی دن
دانشجو یعنی اینکه کسی دنبال دانش بره ولی تو دانشگاههای مملکت ما 99 درصد دانشجوها دوست دارن استاد بمیره و یک هفته تعطیل بشن
دانشگاه تو ایران مثل قیف وارونه می مونه که به زور می چپونن داخل ولی عین چی می ریزن بیرون و هیچ علمی ندارن یکیش خود من ولی تو خارج عین چی می رن داخل بعد برای مثلا یک لیسانس باید 7 سال درس بخونن و وقتی میان بیرون مخ هستن در حالی که اگر برای ایرانی جماعت این کار رو بکنن من شرط می بندم تو دنیا از نظر علم اول نباشیم لااقل دوم هستیم چون تحقیقات اثبات کرده که تو جهان 1-ایرانی ها 2-فلسطینی ها 3-لبنانی ها این سه کشور دارای باهوش ترین افراد هستن
اینا رو گفتم که این نتیجه رو بگیریم که:
درس و دانشگاه و مدرک و اینا ملاک نیست ملاک علم و فهم هست هر چند تو ایران برعکسه ولی باید جا بیافته که اصل و ملاک علم و فهم هست نه مدرک در ضمن تو ایران بی عدالتی خیلی هست تو همه ی زمینه ها من از این دولت عدالت محور چیزی ندیدم شاید هم بعدا نشون داده بشه خلاصه اینکه دنبال مدرک و دانشگاه باشید اما هدف اول نباشه هدف یادگیری و خدمت به کشور و اقتصاد کشور باشه نه مدرک

می بخشید اینقدر صحبت کردم آخه این تجربه ی یک عمر خرخونی کردن و این برنامه ها بود

با تشکر
بای

راستی
یه چیزی هم اضافه کنم که من برای کنکور اصلا نمی خونم بلکه می خوام با اون اطلاعاتی که دارم برم داخل چون دوست ندارم جای یکی رو بگیرم که واقعا حقش هست و لیاقتش رو داره و هدفش درس خوندن هست وگرنه من سه سوت با خرخونی در عرض 3 ماه می تونم دولتی قبول بشم حالا صنعتی شریف نه لااقل علی آباد کتول می شم
ببین دوست خوب درسته این مسائل در ایران هست ولی جدای این مسائل یه نکته ای هم هست :
آدم بدون تلاش هیچی را بدست نمیاره ... من اینو پارسال تجربه کردم ...به تو هم پیشنهاد می کنم این یکماهه سعیت رو بکنی .... امیدوارم موفق باشی دوست خوب:11:

خواستن توانستن است

جیگر بابا اگه بخونی مثل من حالت گرفته نمیشه که در همین کنکوری که دادم آزاد و میگما رتبه آخرین نفر بشه 110 اونوقت من میشم 137 میدونم سخته و لی چیکارکنم قبول نشدم دیگه شاید اگه مدار منطقی(3.3-) رو نمی زدم قبول میشدم .

حتما برو بخون و به چیز دیگه هم فکر نکن میتونی تو همین مدت کمم که شده خوب بخونی و قبول بشی

یادت نره انشا الله... رو بگی

موفق باشی
صحبتای این دوستمون هم دلگرم کننده است:8:
اون قسمت خواستن توانستن است خیلی تایید میشه:27:

sarina_sh
23-01-2008, 09:23
بچه ها قبول شدن در آزمون علمی کاربردی سخته یا آسون؟
اگه من از الان بشینم درسای تخصصی رو بخونم فکر میکنید قبول بشم؟
سختی و آسونی هر امتحان بستگی به خوندن یا نخوندش داره :20:
الان اگه با یه برنامه ریزی درست شروع کنی و بخونی حتما قبول میشی:10:
یکماه فرصت کمی نیست ... راستی سینا جان شما رشتت چی بود ؟

قبول شدم
نرم افزار
واحد ارسنجان

خدایا شکرت ...

تبریکاااااااااااااات ویژه:11:
ما شیرینی می خوایم :27:

hedye222222
23-01-2008, 10:07
سلام دوستان.من توی کارنامه ام زده واحد قبولی دانشگاه واحد قائنات که یکی از شهرهای خراسان جنوبی هستش.انتخاب اولم مشهد بوده که مردود شدم و انتخاب دوم و سوم که بیرجندوکاشمر بودش هیچی برام ننوشته و چهارمین انتخاب خود دانشگاه هستش که قائنات زده.در صورتی که مشهدوبیرجندوکاشمرمهندسی عمران-عمران داره ولی قائنات نداره.کسی می تونه کمکم کنه که این یعنی چی؟
مرسی

vahidhgh
23-01-2008, 10:27
من هم رفتم همدان با رتبه 64

Dr.SaeiD
23-01-2008, 10:42
منم قبول شدم برق-قدرت ســـاوه با رتبه 23 !!
اما دماوندم قبول میشدم ! :( الان به جای خوشحالی ناراحتم که چرا دماوند نزدم !!!

باید منتظر تکمیل ظرفیت بمونم ! یا اگه بشه انتقالی !

farshidshd
23-01-2008, 10:52
سلام دوستان.من توی کارنامه ام زده واحد قبولی دانشگاه واحد قائنات که یکی از شهرهای خراسان جنوبی هستش.انتخاب اولم مشهد بوده که مردود شدم و انتخاب دوم و سوم که بیرجندوکاشمر بودش هیچی برام ننوشته و چهارمین انتخاب خود دانشگاه هستش که قائنات زده.در صورتی که مشهدوبیرجندوکاشمرمهندسی عمران-عمران داره ولی قائنات نداره.کسی می تونه کمکم کنه که این یعنی چی؟
مرسی

احتمالا قائنات مثل ساوه جدید آوورده این رشته رو و شما هم اولین دانشجویانی هستین که تو این رشته اونجا تحصیل خواهید کرد
راستی مبارکتون باشه

من هم رفتم همدان با رتبه 64

مبارکه دوست عزیز شیرینی ما یادت نره!!

منم قبول شدم برق-قدرت ســـاوه با رتبه 23 !!
اما دماوندم قبول میشدم ! :( الان به جای خوشحالی ناراحتم که چرا دماوند نزدم !!!

باید منتظر تکمیل ظرفیت بمونم ! یا اگه بشه انتقالی !

مبارکه دوست عزیز
به نظرم برو یه ترم بمون و بعد انتقالی بگیر
منتظر تکمیل ظرفیت نباش که ممکنه نیاد

iriali
23-01-2008, 10:55
با سلام
دوستان گرامی که دودل هستد بخونن یا نخونن تصمیم سختی که نیست باید خوند اگه نخونی به چی میرسید ولی اگر بخونید این امید رو دارید که قبول بشین و از این یک ماه هم سو استفاده بکنید من خودم برای همین آزاد شاید باور نکنید ولی تنها یک ماه بیشتر نخوندم و دو روز آخر رو هم نخوندم که بعدا برای همون دو روز هم تاسف میخوردم که چرا نخوندم و دلهره قبول نشدن داشتم ولی نتایج که یکشنبه اومد قبول شدم اونهم تهران مرکز با رتبه 62 توی رشته و دانشگاه خودم پس یقینا اگر همین یک ماه رو بخونید حتما قبول میشید تهران اگر نتونید قبول بشید شهر های دیگه حتما میتونید در ضمن دوستان علمی کاربردی رو دست کم نگیرید چون اگر سختی آزاد و ملی رو 1.5 برابر هم بکنید به سختی علمی کاربردی نمیرس واقعا سخته سولات پس فکر نکنید راحته پس کم میخونیم و قبول میشیم تنها مقطعی که من دیدم راحت سولات رو میدن دوره کاردانی بوده که آسون بوده ولی کاردانی به کارشناسی واقعا سخت هست دوستان اگر از من میشنوید یک ماه بترکونید کار شاقی که نمیخواهید انجام بدین

در ضمن به تمامی کسانی که قبول شدن تبریک میگم

با آرزوی قبولی همه شما دوستان گرامی و به امید داشتن افراد تحصیل کرده دارای علم در جامعه برای رشد این کشور

J A V I D
23-01-2008, 12:09
دوستاني كه قبول شدن مباركشون باشه ... من برم دفترچه نظام وظيفه بگيرم ! :(

sarina_sh
23-01-2008, 12:19
به دوستایی که قبول شدن تبریک می گم ... حسابی خوش به حالتون
جاوید به نظر من زود تصمیم نگیر واسه علمی کاربردی ثبت نام کن ... شاد باشی دوست من

sarina_sh
23-01-2008, 12:24
ادبیات : برگزیده متون ادب فارسی نوشته : دکتر جلیل تجلیل
کتاب کمکی : زبان و ادبیات فارسی نویسنده : باقر غلامی کلیشمی انتشارات گسترش علوم پایه فقط جلد اول (جلد دوم ویژه آزاد است)

زبان : زبان عمومی نویسنده : محمدرضا حبیب وند انتشارات گسترش علوم پایه دو جلد
(جلد اول دستور زبان جلد دوم واژگان)

معارف :کتاب انتشارات نهاد رهبری

در مورد ریاضی هم درست نمی دونم دوستانی که اطلاع دارن لطفا بگن

asire_eshgh
23-01-2008, 14:13
من هم رتبم 26 شده
شیزار هم زده بودم قبول می شدم
کس راجع به چگونگی انتقالی گرفتن اطلاعی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farshidshd
23-01-2008, 15:55
ادبیات : برگزیده متون ادب فارسی نوشته : دکتر جلیل تجلیل
کتاب کمکی : زبان و ادبیات فارسی نویسنده : باقر غلامی کلیشمی انتشارات گسترش علوم پایه فقط جلد اول (جلد دوم ویژه آزاد است)

زبان : زبان عمومی نویسنده : محمدرضا حبیب وند انتشارات گسترش علوم پایه دو جلد
(جلد اول دستور زبان جلد دوم واژگان)

معارف :کتاب انتشارات نهاد رهبری

در مورد ریاضی هم درست نمی دونم دوستانی که اطلاع دارن لطفا بگن

مرسی سارینا جان دستت درد نکنه

من هم رتبم 26 شده
شیزار هم زده بودم قبول می شدم
کس راجع به چگونگی انتقالی گرفتن اطلاعی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مبارکه دوست عزیز
شما یه ترم رو حتما باید بری بعد بری دنبال انتقالی

farshidshd
23-01-2008, 17:08
تاريخ آزمون پذيرش دوره هاي ترمي دانشگاه جامع علمي كاربردي تغيير كرد: برگزاري آزمون با يك هفته تاخير 10 اسفند ماه

دكتر توكلي معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اعلام اين خبر به خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: آزمون دانشگاه جامع علمي كاربردي به دليل تداخل با زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها با يك هفته تاخير، در روز جمعه دهم اسفندماه در سراسر كشور برگزار مي‌شود.

وي گفت:‌ كارت داوطلبان اين آزمون نيز طي روزهاي چهارشنبه و پنج شنبه هشتم و نهم اسفندماه توزيع خواهد شد.

به گفته دكتر توكلي، ثبت‌نام دوره‌هاي کارداني و كارشناسي دانشگاه جامع علمي – کاربردي تا اول بهمن ماه از طريق سايت سازمان سنجش ادامه دارد.

دكتر بلندي رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي نيز درباره جزييات اين آزمون گفت: ثبت‌نام دوره‌هاي کارداني در 185 رشته، 1287 کد رشته محل و ظرفيت پذيرش 80 هزار نفر انجام مي شود .

وي افزود: امسال ظرفيت پذيرش دوره هاي کارداني نسبت به سال گذشته 50 درصد افزايش يافته، همچنين 23 رشته جديد کارداني و 439 کد رشته محل جديد نيز افزوده شده است که رشدي معادل 52 درصد را نشان مي دهد.

به گزارش ايسنا، وي افزود : پذيرش دانشجو در مقطع کارداني در 4 گروه صنعت در 93 رشته و 508 کد رشته محل، کشاورزي در 43 رشته و 387 کد رشته محل ، مديريت و خدمات اجتماعي در 33 رشته و 277 کد رشته محل و فرهنگ و هنر در 16 رشته و 115 کد رشته محل انجام مي شود.

رييس دانشگاه جامع علمي – کاربردي در ادامه اظهار داشت: ثبت نام دوره هاي کارشناسي پيوسته و نا پيوسته علمي – کاربردي نيز در 105 رشته، 504 کد رشته محل و ظرفيت پذيرش 26 هزارو500 نفر انجام مي شود.

دکتر بلندي افزود: در سال جاري ظرفيت پذيرش دوره هاي کارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي – کاربردي 300 درصد رشد داشته است.

وي گفت : پذيرش دانشجو در مقاطع کارشناسي پيوسته و ناپيوسته در 4 گروه صنعت در 45 رشته و 182 کد رشته محل، کشاورزي در 26 رشته و 139 کد رشته محل، مديريت و خدمات اجتماعي در 14 رشته و 101 کد رشته محل و فرهنگ و هنر در 20 رشته و82 کد رشته محل صورت مي پذيرد.

وي افزود: ثبت نام دوره هاي کارداني و کارشناسي علمي – کاربردي به صورت الکترونيکي انجام مي شود، لذا داوطلبان مي بايست پس از تهيه دفترچه ثبت نام و کارت اعتباري همراه آن از دفاتر پستي سراسر کشور براي ثبت نام به پايگاه الکترونيکي سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمايند.

گفتني است، اين آزمون پيش از اين قرار بود روز جمعه سوم اسفند ماه برگزار شود كه به دليل تغيير زماني آزمون كارشناسي ارشد تاريخ برگزاري آزمون نيز تغيير كرد.

منبع :
سارینا جان این خیلی وقته تو سایت هست فکر کردم میدونین

sarina_sh
23-01-2008, 17:28
سلام فرشید جان
خوش می گذره ؟:8: از شنبه می خوای بری تو میدون درس:31:امیدوارم موفق باشی :11:
آره خودم هم دیده بودم البته من تو روزنامه خونده بودم گفتم شاید بقیه دوستان ندیده باشن:10:

XYZ2007
23-01-2008, 19:25
سلام دوستان

کسی دفترچه سوالات کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد سال 86 رو داره اینجا بذاره چون که سوالات علمی کاربردی شبیه آزاد میاد

متشکرم...

sarina_sh
23-01-2008, 19:32
سلام دوستان

کسی دفترچه سوالات کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد سال 86 رو داره اینجا بذاره چون که سوالات علمی کاربردی شبیه آزاد میاد

متشکرم...

دوست خوب شما مگه سال قبل تو آزمون علمی کاربردی شرکت کردی ؟ مطمئنید که سوالاش شبیه همه ؟

farshidshd
23-01-2008, 20:21
سلام دوستان

متشکرم...

اگه باشه که خوبه

اینجا دفترچش هست

farshidshd
23-01-2008, 23:27
مهلت ثبت نام تا 5شنبه تمدید شد

XYZ2007
24-01-2008, 11:07
سلام دوستان اگه میشه بگید برای درس معارف از چه کتابی باید استفاده کرد

از انتشارات علوم پایه میشه. اگه میشه کدام قسمت

متشکرم...

sarina_sh
24-01-2008, 11:35
برای معارف سال قبل از کتاب انتشارات نهاد رهبری سوال اومده ولی امسال نمیدونم از همون هست یا نه ... مثله اینکه کتاب نهاد رهبری عوض شده ودیگه تو دانشگاه تدریس نمیشه و بجاش اندیشه 1 تدریس میشه
خودم هم موندم کدوم را بخونم
اینجوری که من از دوستام شنیدم مثله اینکه سوالای علمی کاربردی منابع خیلی مشخصی نداره

farshidshd
24-01-2008, 12:04
برای معارف سال قبل از کتاب انتشارات نهاد رهبری سوال اومده ولی امسال نمیدونم از همون هست یا نه ... مثله اینکه کتاب نهاد رهبری عوض شده ودیگه تو دانشگاه تدریس نمیشه و بجاش اندیشه 1 تدریس میشه
خودم هم موندم کدوم را بخونم
اینجوری که من از دوستام شنیدم مثله اینکه سوالای علمی کاربردی منابع خیلی مشخصی نداره

سارینا جان درست میگن
علمی کاربردی منابع مشخصی نداره
فقط اگه بشه سوالای سال قبل کنکور علمی کاربردی رو گیر آورد عالی میشه

sarina_sh
24-01-2008, 14:43
نمیدونم چرا سوالاش اینقدر کمیابه ....هرجا سرچ کردم پیدا نکردم ... البته تو انجمن کارشناسی فکر کنم یکی از دوستان سوالای تخصصی را گذاشته بود

sarina_sh
24-01-2008, 15:43
آزمون علمی کاربردی 86
فایل آزمون کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی 86 بهمراه پاسخنامه

آزمون آزاد 86
فایل آزمون کارشناسی ناپیوسته آزاد 86 بهمراه پاسخنامه

آزمون دولتی 86
فایل آزمون کارشناسی ناپیوسته دولتی 86 بهمراه پاسخنامه

منبع :

sarina_sh
24-01-2008, 15:46
یه نکته : آزمون علمی کاربردی86 منظور آزمون علمی کاربردی آزاد هست

farshidshd
24-01-2008, 15:51
یه نکته : آزمون علمی کاربردی86 منظور آزمون علمی کاربردی آزاد هست

سارینا جان بابت این همه زحمتت ممنونم دستت درد نکنه
تو میتونی سایت کارشناسی رو باز کنی؟
من اینجا هرکاری میکنم باز نمیشه
تازه مدیر اونجا شده بودم
میشه اونجا به رامین (rtech) بگی مشکل منو؟؟
یوزرم همینه اونجا
farshidshd

sarina_sh
24-01-2008, 15:55
سلام فرشید جان
خواهش می کنم:20:
البته پریروز من هم همین مشکلو داشتم
مدیریت مبارک:11::11:
الان سه سوته برات خبر می دم:46:

farshidshd
24-01-2008, 16:03
سلام فرشید جان
خواهش می کنم:20:
البته پریروز من هم همین مشکلو داشتم
مدیریت مبارک:11::11:
الان سه سوته برات خبر می دم:46:

ممنوم سارینا جان دستت درد نکنه:40::11:
راستی مشکلت چطور حل شد؟؟
مرسی از تبریکت :46:

sarina_sh
24-01-2008, 16:09
خواهش می کنم کاری نکردم:11:
تقریبا نصف روز برام باز نمیشد و عصر که اومدم دیدم باز شد ...یه اروری هم می داد فکر کنم می گفت پهنای باند از حدش تجاوز کرده و از این حرفا
فکر کنم مشکل از فرستنده باشه فرشید جان به گیرنده ها دست نزن:31:
بازم تبریک انشالا شیرینی قبولیت :27:

farshidshd
24-01-2008, 16:12
خواهش می کنم کاری نکردم:11:
تقریبا نصف روز برام باز نمیشد و عصر که اومدم دیدم باز شد ...یه اروری هم می داد فکر کنم می گفت پهنای باند از حدش تجاوز کرده و از این حرفا
فکر کنم مشکل از فرستنده باشه فرشید جان به گیرنده ها دست نزن:31:
بازم تبریک انشالا شیرینی قبولیت :27:

آره قبلا هم یه بار اینجوری شده بود ولی 3 روز طول کشید تا درست شه
چشم به گیرنده دست نمیزنم
بازمم ممنونم ازت لطف داری
مرسی:11:

ایشالله باهم شیرینی قبولی بدیم

farshidshd
24-01-2008, 22:00
سوالات کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 85

سوالات تخصصی کامپیوتر هست

کیفیتش مناسب نیست چون دوستان با موبایل عکس گرفتن
با تشکر از sogand_b تو کارشناسی.کام

sarina_sh
25-01-2008, 09:21
ممنون فرشید جان از اینکه این لینک رو گذاشتی امیدوارم دوستان استفاده کنن چون راهنمای خوبیه واسه آزمون امسال

amir_w12
25-01-2008, 10:51
دوستان امسال کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد تکمیل ظرفیت داره یا مثل پارسال نداره.

farshidshd
25-01-2008, 11:33
ممنون فرشید جان از اینکه این لینک رو گذاشتی امیدوارم دوستان استفاده کنن چون راهنمای خوبیه واسه آزمون امسال

خواهش میکنم سارینا جان
بچه ها تو کارشناسی گذاشتن
دیروز به مدت 2 ساعت میتونستم برم تو سایتش ولی امروز بازم نمیشه:41:
میشه ولی باید صد بار رفرش کنم تا درست شه
راستی تو اونجا عضوی دیگه؟؟؟ یوزرت چیه؟؟

دوستان امسال کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد تکمیل ظرفیت داره یا مثل پارسال نداره.

به احتمال خیلی زیاد نه نداره

farshidshd
25-01-2008, 12:45
اینم دفترچه سوالات عمومی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 85

موفق باشید
بازم با تشکر از sogand_b

farshidshd
26-01-2008, 07:39
سلام
امروز ما هم قاطی مرغا میشیم
از این به بعد صبح ها از 6:30 تا 8 میام
سارینا جان کجایی؟؟ خبری نیست؟

sarina_sh
26-01-2008, 09:01
سلام به همگی:20:
اولا ممنون از فرشید که لطف کرد دفترچه سوالای عمومی را گذاشت:11:
متاسفانه امروز واسه من باز نمیشه انجمن کارشناسی:41:
یوزرم هم همینه که اینجا دارم:8:فکر می کنم مشکل ازخودشون باشه :27:
به به فرشید می بینم رفتی تو کار درس ...ایول:46:
انشالا برنامت را به خوبی انجام بدی :10:

omidh81
26-01-2008, 09:50
سلام
دوستان
از نتیجه کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته خبردارید؟
هرچه گشتم نیافتم :(

sarina_sh
26-01-2008, 11:27
امید جان منظورت آزمون دانشگاه آزاده ؟

sarina_sh
26-01-2008, 11:30
تو این لینک می تونی نتایج دانشگاه آزاد را ببینی

omidh81
26-01-2008, 11:54
خیلی ممنون

sarina_sh
26-01-2008, 12:48
خواهش می کنم امید جان حالا قبول شدی یا نه

farshidshd
26-01-2008, 17:08
سلام به همگی:20:
اولا ممنون از فرشید که لطف کرد دفترچه سوالای عمومی را گذاشت:11:
متاسفانه امروز واسه من باز نمیشه انجمن کارشناسی:41:
یوزرم هم همینه که اینجا دارم:8:فکر می کنم مشکل ازخودشون باشه :27:
به به فرشید می بینم رفتی تو کار درس ...ایول:46:
انشالا برنامت را به خوبی انجام بدی :10:

خواهش میکنم سارینا جان
قابلی نداشت
سایت کارشناسی رو دارن به یه سرور دیگه منتقل میکنن مشکلشم به همین خاطر هست
ممنونم
به امید قبولی همه عزیزان

tene30
26-01-2008, 20:17
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم

farshidshd
27-01-2008, 07:15
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم

ممنون دوست عزیز

sarina_sh
27-01-2008, 09:43
خواهش میکنم سارینا جان
قابلی نداشت
سایت کارشناسی رو دارن به یه سرور دیگه منتقل میکنن مشکلشم به همین خاطر هست
ممنونم
به امید قبولی همه عزیزان

آهان پس هنوز درگیر این مسئله هستن:8:
راستی فرشید جان بابت سوالات ممنون:11:
سوالای عمومی علمی کاربردی پارسال رو که خوندم دیدم واقعا بچه ها راست می گفتن ... یه کمی سخته:5:
ولی خوب ما تلاشمون را می کنیم انشالا که همه قبول میشن:10:

farshidshd
27-01-2008, 11:42
آهان پس هنوز درگیر این مسئله هستن:8:
راستی فرشید جان بابت سوالات ممنون:11:
سوالای عمومی علمی کاربردی پارسال رو که خوندم دیدم واقعا بچه ها راست می گفتن ... یه کمی سخته:5:
ولی خوب ما تلاشمون را می کنیم انشالا که همه قبول میشن:10:

سخت که هست ولی ما باید آسونش کنیم ... انشاالله که مشکلی پیش نمیاد
همین الان یه ایمیل اومد واسم از طرف پیمان
میگه::::
salam
dalilesh ine ke shoma site ro hanooz darid az Server ghabli moshahede mikonid
server jadid moshkele pahnaye band nadare
age ISP shoma DNS Cash khodesh ro be rooz kone shoma ham mitoonid site ro moshahede konid
be har hal be zoodi in moshkel baraye shoma ham bartaraf mishe
movafagh bashid

نمیدونم یعنی چی!!!!!!!!!:41:

sarina_sh
27-01-2008, 15:16
سخت که هست ولی ما باید آسونش کنیم ... انشاالله که مشکلی پیش نمیاد
همین الان یه ایمیل اومد واسم از طرف پیمان
میگه::::
salam
dalilesh ine ke shoma site ro hanooz darid az Server ghabli moshahede mikonid
server jadid moshkele pahnaye band nadare
age ISP shoma DNS Cash khodesh ro be rooz kone shoma ham mitoonid site ro moshahede konid
be har hal be zoodi in moshkel baraye shoma ham bartaraf mishe
movafagh bashid

نمیدونم یعنی چی!!!!!!!!!:41:

سلام فرشید جان
حسابی رفتی تو درس خوندن ها:27:
ببین آخه اینطوری که نمیشه مشکل از خودشونه ... امروز هم سایتشون مشکل داره :13:

sina818
27-01-2008, 15:22
عجب تاپیک مفیدیه این تاپیک
ممنون از دوستانی که سوالات رو برای دانلود میزارن
میگم سوالات علمی کاربردی سال 85 رو ندارید؟
با کیفیت خوب؟

sarina_sh
27-01-2008, 15:48
سینا جان سلام
همینا هم با زحمت پیدا شده:27:
کیفیتش بد نیست میشه خوند:31:
میتونی تو برنامه های ویرایش تصویر یکم نور و کنتراستشو تنظیم کنی یکم یهتر میشه من خودم همین کار رو کردم :20:
شاد باشی دوست خوب

farshidshd
27-01-2008, 17:36
سلام فرشید جان
حسابی رفتی تو درس خوندن ها:27:
ببین آخه اینطوری که نمیشه مشکل از خودشونه ... امروز هم سایتشون مشکل داره :13:

آره سارینا محکوم به قبولی هستم:8:
تورو خدا دعام کن:10:

عجب تاپیک مفیدیه این تاپیک
ممنون از دوستانی که سوالات رو برای دانلود میزارن
میگم سوالات علمی کاربردی سال 85 رو ندارید؟
با کیفیت خوب؟

قابلتو نداره سینا جان
از زحمات سارینا جان هست
اون لینکها رو هم به قول سارینا به هزار بد بختی گیر آوردیم
دوستان با موبایل عکس گرفتن و آپ لود کردن
امیدوارم موفق باشی:11:

sarina_sh
29-01-2008, 13:47

farshidshd
29-01-2008, 14:06
مرسی سینا جان منو به خودم امیدوارم کردی ها :31::10::20:
در مورد دفتر چه های کارشناسی هم فکر می کنم فرشید بدونه ... خودم هم برات می پرسم ... شاد باشی دوست خوب :11:

سلام
ثبت نام دوره هاي كارشناسي فراگير دانشگاه پيام نور:

تاريخ ثبت نام: 13/12/86 الي 25/12/86
تاريخ برگزاري آزمون: 25/5/87

منبع: پيك سنجش (شماره 560) دوشنبه 1 بهمن 1386

---------

البته يك نكته كه هست اونم اينه كه درس هايي كه تو كارداني خونديم يا با درس هاي پيام نور فرق ميكنه يا اينكه تعداد واحد هاشون يكي نيست.
پس زياد به تطبيق واحد فكر نكنيد، كارداني به كارشناسي حداكثر 3 سال تموم ميشه ولي پيام نور حدودا 4 سالي بايد درس خوند.(خوبش 4 ساله ، البته تا 6 سال هم جا داره).
در ضمن به دانشجويان مشروط هم معافيت تحصيلي ميدن.
دوره هاي كارداني به كارشناسي پيام نور هم معلوم نيست كي مياد ، ولي دارن دفترچه هاي كارداني به كارشناسي فراگير رو آماده ميكنند.

sarina_sh
29-01-2008, 16:40
ممنون فرشید جان از اطلاعاتی که دادی .
این کاردانی به کارشناسی فراگیر چه رشته هایی داره ... فکر نکنم گرافیک داشته باشه

SonyEricsson
29-01-2008, 17:13
ثبت نام آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه آزاد كي هست؟؟

farshidshd
29-01-2008, 20:06
ممنون فرشید جان از اطلاعاتی که دادی .
این کاردانی به کارشناسی فراگیر چه رشته هایی داره ... فکر نکنم گرافیک داشته باشه

خواهش میکنم
منبعش سایت کارشناسی بود
منم فکر کنم گرافیک نداره

سایت پیام نور هست اونجا حتما میتونی جوابتو پیدا کنی

sarina_sh
29-01-2008, 20:27
ثبت نام آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه آزاد كي هست؟؟
دوست خوب زمان دقیقش هنوز اعلام نشده :20:

خواهش میکنم
منبعش سایت کارشناسی بود
منم فکر کنم گرافیک نداره

سایت پیام نور هست اونجا حتما میتونی جوابتو پیدا کنی

ممنون :11:... میرم ببینم چه خبره ولی احتمالا رشته ما رو نداشته باشه:13:

sina818
30-01-2008, 00:16
یه سوال :
رشته من کامپیوتره
من برای کنکور دانشگاه آزاد کتاب های پارسه رو گرفتم
میخوام ببینم میتونم برای کنکور علمی و کاربردی کتاب های "ساختمان داده" و "ذخیره و بازیابی" پارسه رو بخونم یا نه؟

farshidshd
30-01-2008, 13:41
یه سوال :
رشته من کامپیوتره
من برای کنکور دانشگاه آزاد کتاب های پارسه رو گرفتم
میخوام ببینم میتونم برای کنکور علمی و کاربردی کتاب های "ساختمان داده" و "ذخیره و بازیابی" پارسه رو بخونم یا نه؟

عالیه
منم رشتم کامپیوتره و همین جزوه ها رو میخونم
موفق باشی
میتونم بپرسم شما انتخاب اولتون رو کجا زدین؟؟

farshidshd
30-01-2008, 13:47
دوست خوب زمان دقیقش هنوز اعلام نشده :20:

بله هنوز معین نشده که کی ثبت نام هست

ممنون :11:... میرم ببینم چه خبره ولی احتمالا رشته ما رو نداشته باشه:13:

به احتمال خیلی زیاد رشته گرافیک نداره

sina818
30-01-2008, 14:03
عالیه
منم رشتم کامپیوتره و همین جزوه ها رو میخونم
موفق باشی
میتونم بپرسم شما انتخاب اولتون رو کجا زدین؟؟

ممنون شما هم موفق باشید
میگم به نظرت اگر من ساختمان و ذخیره رو بخونم قبول میشم؟ آخه زبان رو 70 یا 80 میزنم و برنامه نویسی ام هم بد نیست!!
من انتخاب اولم رو زدم همدان, برای چی ؟ شما کجا زدید؟

farshidshd
30-01-2008, 18:28
ممنون شما هم موفق باشید
میگم به نظرت اگر من ساختمان و ذخیره رو بخونم قبول میشم؟ آخه زبان رو 70 یا 80 میزنم و برنامه نویسی ام هم بد نیست!!

صد در صد قبولی دوست عزیز
من که نه زبانم خوبه نه برنامه نویسیم
گیر دادم به دروس عمومی و ذخیره و ساختمان
پس نزدیک همیم!!!
منم زدم اراک
انتخاب پنجمم همدان بود

sarina_sh
30-01-2008, 20:05
بله هنوز معین نشده که کی ثبت نام هست

به احتمال خیلی زیاد رشته گرافیک نداره
آره گرافیک نداره :41:

ممنون شما هم موفق باشید
ایول یه این دراصد (دراصد مخخف درصد هاست :31:)
پس یکی از قبولی هامون مشخص شد :27:

صد در صد قبولی دوست عزیز
من که نه زبانم خوبه نه برنامه نویسیم
گیر دادم به دروس عمومی و ذخیره و ساختمان
پس نزدیک همیم!!!
منم زدم اراک
انتخاب پنجمم همدان بود
من که بعد از اصفهان رفتم تو کار شیراز و اون پایین و مایینا ... انشالا همه انتخاب اولش قبول بشن :10:
واسه دروس عمومی انشارات گسترش علوم پایه خیلی خیلی خوبه ... مخصوصا ادبیاتش:20:

sina818
01-02-2008, 14:39
من میخوام برای علمی کاربردی بخونم ولی نمیدونم چرا اصلا حسش نیست
هی میگم از فردا شروع میکنم
چیکار کنم؟
کنکورش 10 اسفند شد دیگه نه ؟

loosimey2003
01-02-2008, 14:52
سلام
کسی فایل دفترچه کاردانی به کارشناسی رو داره؟
ممنون میشم اگه بزارید

sarina_sh
01-02-2008, 15:21
من میخوام برای علمی کاربردی بخونم ولی نمیدونم چرا اصلا حسش نیست
هی میگم از فردا شروع میکنم
چیکار کنم؟
کنکورش 10 اسفند شد دیگه نه ؟
28 روز دیگه تا کنکور نمونده ... از همین امروز شروع کن ...چشم به هم بزنی سر جلسه نشستی :8:

سلام
کسی فایل دفترچه کاردانی به کارشناسی رو داره؟
ممنون میشم اگه بزارید

دوست خوب کدوم دفترچه رو : آزاد - سراسری یا علمی کاربردی ؟

loosimey2003
02-02-2008, 07:01
با کمال پررویی هر سه...

farshidshd
02-02-2008, 10:56
با کمال پررویی هر سه...

علمي كاربردي كه همينجا هست
اون 2 تا هم كه برو اينجا بگير

loosimey2003
03-02-2008, 08:50
ولی من دفترچه ثبت نام رو میخواستم نه سوالات

sina818
03-02-2008, 10:56
میگم من سوالات کنکور علمی کاربردی سال 86(رشته کامپیوتر) رو دیدم, جزو درس هاش سیستم عامل هم بود ولی توی دفترچه درس سیستم عامل رو ننوشته, جریان چیه؟ حذف شده؟
بعد یه چیز دیگه :
سوالای درس های عمومی کنکور سال قبل رو ندارید؟
ممنون

sarina_sh
03-02-2008, 11:16
ولی من دفترچه ثبت نام رو میخواستم نه سوالات

از این جا می تونید دفترچه علمی کاربردی 86 را دانلود کنید :

دفترچه سراسری 25 بهمن ماه میاد و د انشگاه آزاد هم هنوز مشخص نیست کی میاد ... شاد باشی دوست من

sarina_sh
03-02-2008, 11:27
میگم من سوالات کنکور علمی کاربردی سال 86(رشته کامپیوتر) رو دیدم, جزو درس هاش سیستم عامل هم بود ولی توی دفترچه درس سیستم عامل رو ننوشته, جریان چیه؟ حذف شده؟
بعد یه چیز دیگه :
سوالای درس های عمومی کنکور سال قبل رو ندارید؟
ممنون
سلام سینا جان
تعجب نکن اگه از یه درسی سوال دادن و تو منابع اسم اون درس رو نیاوردن ... می خوان سورپرایزمون کنن:27:

در مورد سوالات هم قبلا فرشید سوالی عمومی علمی کاربردی 85 را گذاشته ... اینم لینکشه :

موفق باشی :11:

anti_girl
04-02-2008, 00:36
وای خدا داره این فکره کنکور منو دیونه میکنه از یه طرف اضطراب از طرفه دیگه این که اگه قبول نشم همه چزم رو از دست میدم یکی این دفترچه ازاد رو برام up کنه صفحه مربوط به برق خواهش میکنم میخوام شرع کنم به خوندن

vahidhgh
04-02-2008, 01:29
وای خدا داره این فکره کنکور منو دیونه میکنه از یه طرف اضطراب از طرفه دیگه این که اگه قبول نشم همه چزم رو از دست میدم یکی این دفترچه ازاد رو برام up کنه صفحه مربوط به برق خواهش میکنم میخوام شرع کنم به خوندن

آزاد که تموم شده!

vahidhgh
04-02-2008, 01:44
اگر کسی کتابهای کاردانی به کارشناسی رشته برق میخواهد پیغام بده کاملترین مجموعه از 5 ناشر خودم با همینها قبول شدم

sarina_sh
04-02-2008, 08:45

آنتی گرل جان سلام
دوست خوب هنوز ثبت نام واسه دانشگاه آزاد شروع نشده شما اگه یکم صبر کنید 25 بهمن دفترچه سراسری کارشناسی ناپیوسته میاد و آزاد هم فکر می کنم بعد از عید دفترچه هاش بیاد
در مورد منابع هم دوستانی که رشته برق هستن فکر کنن بتونن راهنماییتون کنن.... شاد باشی :10:

anti_girl
04-02-2008, 09:59
آنتی گرل جان سلام
دوست خوب هنوز ثبت نام واسه دانشگاه آزاد شروع نشده شما اگه یکم صبر کنید 25 بهمن دفترچه سراسری کارشناسی ناپیوسته میاد و آزاد هم فکر می کنم بعد از عید دفترچه هاش بیاد
در مورد منابع هم دوستانی که رشته برق هستن فکر کنن بتونن راهنماییتون کنن.... شاد باشی :10:
مرسی sarina جان ممنون
میگن اگه 60 واحد بگذرونی میتونی شرکت کنی درسته؟

sarina_sh
04-02-2008, 10:55
مرسی sarina جان ممنون
میگن اگه 60 واحد بگذرونی میتونی شرکت کنی درسته؟

خواهش می کنم:46:
والا در این مورد من چیزی نشنیدم
راستی به یکی ار بچه ها هم گفتم که منابع سوالای تخصصی برق را واست بزاره ... شاد باشی دوست خوب:11:

negar20
04-02-2008, 11:37
ببخشيد كه توي اين تاپيك پست ميدم ، توي تاپيك كنكوريهاي 87 سوالم رو مطرح كردم ولي پاسخ خوبي نگرفتم.
به نظر شما براي كنكور كارداني پيوسته/ رشته حسابداري چه كتاب تستي مفيده؟؟ كلا براي رشته هاي
فني حرفه اي و مخصوصا درسهاي تخصصي چه كتابي خوبه؟؟
ممنونم

sarina_sh
04-02-2008, 12:30
ببخشيد كه توي اين تاپيك پست ميدم ، توي تاپيك كنكوريهاي 87 سوالم رو مطرح كردم ولي پاسخ خوبي نگرفتم.
به نظر شما براي كنكور كارداني پيوسته/ رشته حسابداري چه كتاب تستي مفيده؟؟ كلا براي رشته هاي
فني حرفه اي و مخصوصا درسهاي تخصصي چه كتابي خوبه؟؟
ممنونم

به به نگار جون خوش اومدی:11:
ببین عزیزم من اون موقع که واسه کاردانی می خوندم واسه دروس عمومی از انتشارات کار آفرینان استفاده کردم
واسه دروس تخصصی هم انتشارات برگ سبز که کتاب تست بود .
به نظر من قبل از عید بشین یه دور کتاباتو بخون ... این خیلی کمک می کنه بهت ... راستی اگه تو تاپیک خانوما رفتی به همگی سلام برسون و واسم دعا کنید چند هفته دیگه کنکور دارم :10:.
شاد باشی نگار جون :40:

negar20
04-02-2008, 14:36
به به نگار جون خوش اومدی:11:
ببین عزیزم من اون موقع که واسه کاردانی می خوندم واسه دروس عمومی از انتشارات کار آفرینان استفاده کردم
واسه دروس تخصصی هم انتشارات برگ سبز که کتاب تست بود .
به نظر من قبل از عید بشین یه دور کتاباتو بخون ... این خیلی کمک می کنه بهت ... راستی اگه تو تاپیک خانوما رفتی به همگی سلام برسون و واسم دعا کنید چند هفته دیگه کنکور دارم :10:.
شاد باشی نگار جون :40:

سارينا جون خيلي ممنون.من يه خرده گيج شدم . خيلي ها گفتن كتابهاي مبتكران واسه عمومي خيلي خوبه .
حالا من نميدونم كدومشون رو انتخاب كنم. بعضي ها هم گفتن مدرسان شريف خيلي عاليه. منو راهنمايي كن از بين اين كتابها كدوم برام بهتره؟؟ممنون

اميدوارم موفق باشي دوست خوبم:11:

software_sbu
04-02-2008, 15:28
سلام
لطفاً ضرایب و رتبه هایی که واسه قبول شدن تو کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی مورد نیاز است را ارسال نمایید.
اطلاعات دیگه مثل منابع مهم و مورد نیاز رو هم لطف کنین:10::40:

vahidhgh
04-02-2008, 15:37
کنکور آزاد
ریاضی-فیزیک الکتریسیته و مغناطیس-مدار -ماشین الکتریکی-کارگاه برق
ضرایب به ترتیب (2.4.4.2.2)
.
.

کتابهای پیشنهادی
مدار = تحلیل مدارهای الکتریکی مولف مهندس محمد معینی منش ناشر حریم دانش
ریاضی =تشریح مسایل حساب دیفرانسیل و انتگرال مولف مهندس رضا قیامت ناشر آییژ ( روی جلد کتاب نوشته برای رشته های مدیریت و کشاورزی زیست علوم بازرگانی ولی کتابی پایه هست برای تمام رشته ها)
فیزیک و ماشین و کارگاه برق = مدرسان شریف
.
.
کنکور سراسری (برای قبولی در کنکور سراسری نباید فقط به یک کتاب اشاره کرد)
ریاضی-فیزیک - مدار- الکترونیک-ماشین-مدار فرمان
ضرایب (2.4.2.3.3.3.)
مدار و ریاضی و فیزیک و کارگاه و ماشین و الکترونیک= مدرسان شریف + قلم چی
کتابهای مدرسان اصلا برای کنکور آزاد توصیه نمیشود چون بیش از دو سوم از کتاب حذف میشود کتابهای مدرسان برای سراسری نوشته شده

sarina_sh
04-02-2008, 16:58
سارينا جون خيلي ممنون.من يه خرده گيج شدم . خيلي ها گفتن كتابهاي مبتكران واسه عمومي خيلي خوبه .
حالا من نميدونم كدومشون رو انتخاب كنم. بعضي ها هم گفتن مدرسان شريف خيلي عاليه. منو راهنمايي كن از بين اين كتابها كدوم برام بهتره؟؟ممنون

اميدوارم موفق باشي دوست خوبم:11:
خواهش می کنم نگار جون
آخ آخ مدرسان را یادم رفت بهت بگم ... این کنکور که حواس نذاشته واسه ما:31:
مدرسان که عالیه ... من الان دارم واسه کارشناسی می خونم ... واسه دروس عمومی البته ...مثلا قسمت ادبیاتش از ساده ترین درس یعنی قافیه و ردیف شروع کرده تا به جاهای سخت رسیده ... و تست هم داره :20:
راستی به نظر من واسه ریاضی کلاس برو ... البته اگه ریاضیت خوبه که لازم نیست:10:

سلام
لطفاً ضرایب و رتبه هایی که واسه قبول شدن تو کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی معماری و شهر سازی مورد نیاز است را ارسال نمایید.
اطلاعات دیگه مثل منابع مهم و مورد نیاز رو هم لطف کنین:10::40:

سلام دوست خوب
اول ورودتون را به پی سی ورلد و این تاپیک خوش آمد می گم:11:
بعد اینکه برای مطلع شدن از ضرایب این رشته باید صبر کنید تا دفترچه های سراسری بیاد ... احتمالا 25 میاد
و در مورد رتبه هم بستگی داره به تعداد شرکت کنندگان و دانشگاههایی که در این رشته ها پذیرش دارن

sajad_3dsmax
04-02-2008, 18:34
دوستان یه سوال از همه ؟ من الان ترم 4 کاردانی کامپیوترم و ترمی که قراره از اسفند شروع بشه یعنی ترمه 5 فقط 10 واحد دارم یعنی تا تیر فارغ التحصیل میشم ایشاا... حالا سوالم اینه : من در آزمون کارشناسی ناپیوسته علمی و کاربردی شرکت کردم اگه قبول بشم میتونم برم ؟ از مهر ورودی میگیره یا از بعد عید ؟ ممنون میشم اگه جواب بدید !

sarina_sh
04-02-2008, 20:56
دوستان یه سوال از همه ؟ من الان ترم 4 کاردانی کامپیوترم و ترمی که قراره از اسفند شروع بشه یعنی ترمه 5 فقط 10 واحد دارم یعنی تا تیر فارغ التحصیل میشم ایشاا... حالا سوالم اینه : من در آزمون کارشناسی ناپیوسته علمی و کاربردی شرکت کردم اگه قبول بشم میتونم برم ؟ از مهر ورودی میگیره یا از بعد عید ؟ ممنون میشم اگه جواب بدید !

سلام سجاد جان
طبق این گفته در دفترچه :
شرکت دانشجویانی که تا زمان ثبت نام در نیمسال دوم 86-87 در مقطع کاردانی فارغ التحصیل خواهند شد ، در آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی به کارشناسی 86 بلا مانع است .
شما می تونید شرکت کنید:20: .
از مهر ماه هم ورودی می گیرن .. البته پارسال که این طور بود ... موفق باشی دوست خوب:11:

از همتون ممنون خیلی خیلی خیلی ممنون
sarina جان از شما هم تشکر میکنم واقعا زحمت میکشین
خواهش می کنم دوست خوب:46:
موفق وپیروز باشی :11:

sarina_sh
04-02-2008, 20:58
سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387 مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در آزمون مذكور از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 25/11/86 به صورت اينترنتي آغاز مي‌شود و در پايان روز چهارشنبه 8/12/86 پايان مي‌پذيرد.
اطلاعيه اين سازمان در خصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت‌نام از داوطلبان در نشريه پيك سنجش روز دوشنبه 22/11/86 منتشر مي‌گردد.

منبع :

sajad_3dsmax
04-02-2008, 23:26
سارینا جان مطمئنی از مهر شروع میشه ؟ آخه من امروز زنگ زدم تهران گفت شما باید نهایتا تا اواسط فروردین مدرک رو داشته باشی ؟

sarina_sh
04-02-2008, 23:42
سارینا جان مطمئنی از مهر شروع میشه ؟ آخه من امروز زنگ زدم تهران گفت شما باید نهایتا تا اواسط فروردین مدرک رو داشته باشی ؟
سجاد جان دوست من سال قبل تو همین آزمون شرکت کرده بود و مهر ماه سر کلاس رفته بود ... حالا شاید امسال یه جور دیگه باشه ... والا کاراشون معلوم نیست اینا:13:

راستی سارینا بین خودمون بمونه. من همون .......... هستم Ok. فاش نشه هان !!!! فقط به تو گفتم چون خیلی ماهی.
پس این حس ششم من درسته :31:... ماهی از خودته دوست جون ... شاد باشی:11:

aria_electric_fars
05-02-2008, 08:52
سلام دوستان
می بینم که بعد از دو هفته خیل کاربران به این تاپیک اومدن و واقعا به فکر فرو رفتم که ببینم این خیل کاربران بر فرض اینکه به دانشگاه برن و قبول هم بشن و تمومش کنن بره بعد از 2 سال یعنی کارشناسی گرفتن بعدش چی؟؟؟کجا می خواهید استخدام بشید؟؟؟آیا تو دانشگاه چیزی یاد گرفتید؟؟؟آیا حقوقی که می دن راضی کننده هست؟؟؟اگر نمی خواهید استخدام بشید آیا سرمایه ای دارید؟؟؟آیا کارت پایان خدمت دارید؟؟؟و خیلی آیاهای دیگه اینا نظر من هست یه خرده فکر کنید من نمی گم درس و دانشگاه و مدرک بد هست نه منظورم این نیست منظورم اینه که مدرک رو که گرفتید بعدش می خواهید چه کار کنید؟؟؟باید بیشتر از اینکه یه برنامه ریزی واسه خوندن کتابهای کنکور می کنید یه برنامه ریزی واسه بعدش بکنید و آینده رو ببینید و اون چیزی که از زندگیتون می خواهید
انشالله که همگی موفق باشن

با تشکر
بای

sina818
05-02-2008, 10:40
این ثبت نام فراگیر پیام نور که قرار بود از سیزدهم شروع بشه واقعا شروع شده؟
برم پست دفترچه رو بگیرم؟

sarina_sh
05-02-2008, 12:02
این ثبت نام فراگیر پیام نور که قرار بود از سیزدهم شروع بشه واقعا شروع شده؟
برم پست دفترچه رو بگیرم؟
الان رفتم تو سایت پیام نور چیزی اعلام نشده بود

با تشكرات فراوان از سارينا و سعيد :11:
با خواهشات فراوان نگار عزیزم:11:

راستی نگار جون از همین امروز شروع کن که فردا دیره :10:

aria_electric_fars
06-02-2008, 01:01
سلام آریا جان
اتفاقا به تمام این حرفایی که گفتی من خیلی فکر کردم :20:( البته به جز اون پایان خدمت :31:) ... ببین دوست خوب یه کاری را انجام دادن بهتر از اینه که آدم یه گوشه بشینه و بگه حالا دانشگاه هم رفتیم به چه دردمون خورد
مثلا شما الان از این کاردانی که گرفتی ناراضی هستی ؟ الان اگه دیپلم داشتی بهتر بود ... به نظرم یکم مردد هستی که ادامه تحصیل بدی یا یه شغلی رو انتخاب کنی :8: من پارسال دقیقا این طور شده بودم:41:
به نظرم یکم بیشتر فکر کن ... آدم باید تو زمان حال زندگی کنه ... اگه زمانی که توش هستی را خوب بسازی هم گذشته خوبی داری و هم آینده خوبی :20:
اینا همش حرفای یه دوست بود :10:... امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشی :10:
سلام دوست عزیز
من الان پشیمونم که دو سال اومدم دانشگاه و مدرک گرفتم چرا؟؟؟چون دو سال وقتم گرفته شد چون نزدیک 5 میلیون هزینه شد چون دو سال فرصت کاری از دست دادم
الان من دارم کار می کنم طوری که نیازی به مدرک نیست اصلا ربطی به تخصص و این چیزا هم نداره راحت ماهی 1 میلیون دارم حالا اگر از دو سال قبل شروع می کردم الان یه آپارتمون 50 متری داشتم ولی افسوس که رفتم دانشگاه
به هر حال موفق باشید

با تشکر
بای

negar20
06-02-2008, 15:33
دوستاني كه كارداني قبول شدن از چه كتابهايي استفاده كردن؟؟من هنوز نميدونم چه كتابي بخرم؟؟مدرسان شريف يا انديشه سازان يا ........انديشه سازان رو خيلي تعريفش رو شنيدم ولي گير نمياد. . من بيشتر درسهام خوبه غير از رياضي و فيزيك. چه كتابي بخرم كه رياضي و فيزيك رو خوب بزنم؟؟؟؟؟؟
ممنون

vahidhgh
06-02-2008, 17:23
دوستاني كه كارداني قبول شدن از چه كتابهايي استفاده كردن؟؟من هنوز نميدونم چه كتابي بخرم؟؟مدرسان شريف يا انديشه سازان يا ........انديشه سازان رو خيلي تعريفش رو شنيدم ولي گير نمياد. . من بيشتر درسهام خوبه غير از رياضي و فيزيك. چه كتابي بخرم كه رياضي و فيزيك رو خوب بزنم؟؟؟؟؟؟
ممنون

مدرسان خوبه ولی به شرطی که کلاسش هم بری
کتاب مدرسان را طوری نوشتند که مکمل کلاس باشه البته کلاسش هم به درد نمیخوره
در صفحه قبل کتاب برای ریاضی معرفی کردم

sarina_sh
06-02-2008, 19:38
شیطون بلا ....................... بلایی ( اینو به سبک اندی بخون سارینا جان) .......... اوه اوه چه اسپمی دادم :دی
من و بلایی ...نگو سجاد:21:
راستی کارت رو هم دیدم خیلی خوب بود اون طراحی انسان را می گم:20:
من به خاطر این کنکور چند وقتی هست دست به مایا نزدم:41:

ممنون

نگار جون زیاد در بند اینکه چه کتابی بگیری نباش :20:
اول کتابای درسی را خوب بخون بعد سراغ این کمک آموزشی ها برو:8:
بازم من پیشنهاد می کنم واسه ریاضی و فیزیک کلاس بری:46:

sarina_sh
06-02-2008, 19:43
بچه ها این سوال و جوابا تو سایت کارشناسی بود ممکنه بعضی از دوستان این سوالا را داشته باشن ... برای دانلود جزوات میتونید به منبع سر بزنید ... شاد باشید :11:

در این پست قصد دارم به سوالات تکراری تعدادی از دوستان که تعداش کم هم نیست پاسخ بدهم. خدمت آن دوست معترضمون هم عرض کنم که بنده با خیال راحت منتظر ننشستم تا کسی ازم تشکر کنه ! اگر شما به پستهای قبلی و یا انجمن سایت مراجعه میکردید، متوجه میشدید که دیگر چیزی به عنوان تکمیل ظرفیت در دانشگاه آزاد وجود ندارد ...

لطفا زمان اعلام فرم تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را اعلام نمایید.

باز هم میگم، دیگه کسی روی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد حساب باز نکنه و فکرش رو بیشتر روی کنکور علمی کاربردی و یا دولتی 87 متمرکز کنه چون به گفته مسئولان این دانشگاه، تکمیل ظرفیتی وجود نخواهد داشت. درواقع ظرفیتهای خالی هم با توجه به انتخاب چهارم این دانشگاه پر شده.

در کنکور علمی کاربردی و همچنین سراسری سال 87 برای درس برنامه سازی از چه زبانی سوال طرح خواهد شد؟

در مورد درس برنامه سازی کنکور علمی کاربردی 86 فعلا جز خداوند کسی از جزئیاتش مطلع نیست! ولی با توجه به سوابق قبلی احتمال اینکه از دروس C# و Pascal سوال مطرح شود بسیار بیشتر از VB , C++ است. اما برای کنکور کاردانی به کارشناسی 86 ( دولتی ) حتما از دروس VB , C++ , C# سوال می آید.

آیا این درسته که دانشگاه پیام نور از سال آینده در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشجو پذیرش میکند؟

بله، این خبر کاملا صحت داره. چند وقت پیش قائم‌مقام دانشگاه پيام نور از پذيرش فراگير دانشجوي كارداني به كارشناسي در دانشگاه پيام نور از نیمه اول سال آینده خبر داد. جزئیات این خبر رو در پستهای آینده خواهید خواند.

اگر میشود در مورد دانشگاه علمی کاربردی من را راهنمایی کنید واینکه دانشگاه خوبی است یا نه؟ زیرا من می خواستم در این ازمون شرکت کنم و فقط انتخاب تهران مد نظرم است.

دانشگاه علمی کاربردی چه از نظر میزان شهریه و چه از نظر اعتبار مدرک، تفاوتی با موسسات غیرانتفاعی و غیر دولتی ندارد. البته نسبت به آزاد بسیار به صرفه تر است.

سلام ميشه منابع آزمون كارشناسي علمي كاربردي رو اعلام كنيد و بگيد وقتي امتحان توي اسفند هست پس جواب رو كي ميزنن وكلاس كي شروع ميشه؟

منابع رو قبلا اعلام کردیم، تنها تغییرش حذف سیستم عامل بود. نتایج هم دو الی سه ما بعد از تاریخ آزمون اعلام میشود و شروع کلاسها هم از اول مهر 87 خواهد بود

اگه امکانش هست جزوهای بیشتری از دروس کاردانی به کارشناسی برای دانلود در سایت قرار دهید.

چشم. حتما در پست آینده لینک دانلود جزوه "مفاهیم سیستم عامل" که توسط یکی از دانشجویان کامپیوتر ارسال شده را قرار میدهم.

منبع :

sarina_sh
06-02-2008, 19:48
چشات قشنگ میبینن سارینا خانم گل بلاااااااااایی !
:46:
راستی سجاد جان همون طوری که تو پست قبلی خوندی شروع کلاسای علمی کاربردی از مهر ماهه ... انشالا که همگی قبول شیم:8:

sina818
06-02-2008, 19:55
:46:
راستی سجاد جان همون طوری که تو پست قبلی خوندی شروع کلاسای علمی کاربردی از مهر ماهه ... انشالا که همگی قبول شیم:8:

واقعا از مهر شروع میشه؟؟؟
اگه اینطوری باشه که من بدبخت اگه قبول بشم هم باید برم سربازی
ببینم بچه ها خبر ندارید ثبت نامش رو از کی انجام میدن؟

sajad_3dsmax
06-02-2008, 19:58
ده نه دیگه ........ شما اگه قبول بشی سربازی هم باشی برمیگردوننت عزیز

sarina_sh
06-02-2008, 20:04
سارینا مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییی
خواهش دوست جون:10:

واقعا از مهر شروع میشه؟؟؟
اگه اینطوری باشه که من بدبخت اگه قبول بشم هم باید برم سربازی
ببینم بچه ها خبر ندارید ثبت نامش رو از کی انجام میدن؟
سینا جان ثبت نام آزمون که تموم شده.منظورت ثبت نام بعد از قبولیه .... که هنوز اعلام نشده کی هست

sina818
06-02-2008, 20:13
بله منظورم ثبت نام بعد از قبولیه
آقا یه سوال (میدونم مربوط به اینجا نمیشه ولی اگه لطف کنید جواب بدید خیلی ممنون میشم)
من احتمالا تاریخ اعزام به سربازیم یا اول تیر میخوره یا اول شهریور
حالا من اگر علمی کاربردی قبول بشم به نظرتون باید برم سربازی؟

بعد آقا این دفترچه پیام نور مگه قرار نبود سیزدهم بیاد پس کی میاد؟؟؟؟؟

sarina_sh
06-02-2008, 20:18
آقا یه سوال (میدونم مربوط به اینجا نمیشه ولی اگه لطف کنید جواب بدید خیلی ممنون میشم)

سینا جان در مورد دفترچه های پیام نور فرشید بهتر اطلاع داشت که متاسفانه چند روزه آنلاین نشده ... فکر کنم حسابی داره می خونه:31:
راستی شما خیلی مطمئنی از قبولیت ... خوش به حالتون:27:
در مورد سربازی هم سجاد وارده الانه که بیاد راهنماییت کنه :8:

sajad_3dsmax
06-02-2008, 23:37
برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید : (نظام وظیفه)

sina818
06-02-2008, 23:46
ممنون سجاد جان
نه, من تاریخ فارغ التحصیلیم دهم مهر هستش یعنی دهم فروردین 6 ماهم تموم میشه
اگر علمی کاربردی قبول بشم از وقتی که توی دانشگاه ثبت نام میکنم بهم معافیت میدن یا اگر بقهمم قبول شدم میتونم برم دانشگاه و برگه معافیت دائمم رو بگیرم؟؟؟
دلم خیلی شور میزنه

sajad_3dsmax
07-02-2008, 05:31
نه اگه قبول شی حتی سربازی هم باشی میتونی برگردی خیالت راحت

negar20
07-02-2008, 08:53
مدرسان خوبه ولی به شرطی که کلاسش هم بری
کتاب مدرسان را طوری نوشتند که مکمل کلاس باشه البته کلاسش هم به درد نمیخوره
در صفحه قبل کتاب برای ریاضی معرفی کردم

ممنونم :11: لطف كردين

نگار جون زیاد در بند اینکه چه کتابی بگیری نباش
اول کتابای درسی را خوب بخون بعد سراغ این کمک آموزشی ها
بازم من پیشنهاد می کنم واسه ریاضی و فیزیک کلاس برو

سارينا جون خيلي خيلي ممنون.:11:

sphere
08-02-2008, 11:09
دوستانی که کاردانی به کارشناسی آزاد، رشته کامپیوتر قبول شدند. ممکنه لطف کنند لیست دروس ترم اول رو رو برای من بفرستند. خیلی اضطراری.

sarina_sh
08-02-2008, 12:09
sphere جان من یه سرچی برات می کنم شاید سر فصل دروس را تو اینترنت گذاشته باشن .. اگه پیدا کردم همین جا واست می زارم ... شاد باشی دوست من

ZIBAYEKHOFTE
08-02-2008, 18:07
سلام دوست خوب:10:
نام کاربری قشنگی داری :10:
زیبای خفته جان این پیشنهاد غیر قابل اجراست و به نظرم بیشتر باعث بی نظمی میشه:20:
شما فکر شو بکن واسه هر رشته اگه بخواد تاپیک جدا زده بشه چی میشه :27:
راستی شما چه رشته ای هستی ؟

سلام سارینا خانم
بازم خسته نباشی
ببخشید که دیر اومدم
نام کاربری مم قابل شما رو نداره:10:
من رشته ام کامپیوتر ه
ترم 2 هستم
(کاردانی)
سراسری هستم شبانه قم
ولی با این دانشکده ای که ما داریم :41: جدی هر کسی بود مثل من برای درس خوندن بی انگیزه میشد
واقعا دانشکده ای درپیت تر از دانشکده ی ما فکر نمی کنم وجود داشته باشه
شما درست میگی
من چون از ابتدا با این تاپیک نبودم راستش زورم اومد همه صفحه هارو بشینم بخونم به خاطر همین گفتم کاشکی برای هر رشته یک تاپیک جدا زده میشد ولی ...
به هر حال ببخشید :11:

sina818
08-02-2008, 20:17
ممنون از دوستانی که مارو راهنمایی میکنند, واقعا دمتون گرم
آقا من شنیدم فراگیر پیام نور رو حذف کردن راسته؟
ولی از طرف دیگه هم شنیدم که پیام نور امسال میخواد کاردانی به کارشناسی هم دانشجو بگیره شما خبر ندارید؟

sarina_sh
08-02-2008, 20:36
سلام سارینا خانم
بازم خسته نباشی
ببخشید که دیر اومدم
نام کاربری مم قابل شما رو نداره:10:
من رشته ام کامپیوتر ه
ترم 2 هستم
(کاردانی)
سراسری هستم شبانه قم
ولی با این دانشکده ای که ما داریم :41: جدی هر کسی بود مثل من برای درس خوندن بی انگیزه میشد
واقعا دانشکده ای درپیت تر از دانشکده ی ما فکر نمی کنم وجود داشته باشه
شما درست میگی
من چون از ابتدا با این تاپیک نبودم راستش زورم اومد همه صفحه هارو بشینم بخونم به خاطر همین گفتم کاشکی برای هر رشته یک تاپیک جدا زده میشد ولی ...
به هر حال ببخشید :11:

سلام زیبای خفته جان:20:
منم اون موقعی که کاردانی می خوندم تو یه همچین جایی درس می خوندم ... ولی الان دلم واسه دوران دانشجویی تنگ شده ... چه شیطنتایی که با دوستام نمی کردیم:21::27:
اینجا اتفاقا رشته کامپیوتر زیادن بچه ها ... سوالی داشتی بپرس دوست خوب:10:
شاد باشی و پیروز:20:

sarina_sh
08-02-2008, 20:39
ممنون از دوستانی که مارو راهنمایی میکنند, واقعا دمتون گرم
آقا من شنیدم فراگیر پیام نور رو حذف کردن راسته؟
ولی از طرف دیگه هم شنیدم که پیام نور امسال میخواد کاردانی به کارشناسی هم دانشجو بگیره شما خبر ندارید؟

سینا جان سلام:20:
من که چیزی در این مورد نشنیدم ... تازه دارن بیشترش می کنن:27:
در مورد اینکه می خواد کاردانی به کارشناسی بگیره هم درست شنیدید:20:

sarina_sh
09-02-2008, 07:05
دوستانی که کاردانی به کارشناسی آزاد، رشته کامپیوتر قبول شدند. ممکنه لطف کنند لیست دروس ترم اول رو رو برای من بفرستند. خیلی اضطراری.

sphere جان تا الان که برات سرچ کردم چیزی پیدا نکردم ... از یکی از دوستان هم اگه شد واست می پرسم .... شاد باشی دوست من:10:

negar20
09-02-2008, 10:02
سارينا جون يه سوال؟؟
شما خودت كارداني سراسري قبول شدي؟؟اگر آره كجا قبول شدي؟؟؟و حدودا چند ماه درس خوندي؟؟
ببخشيد اگر فضولي كردم.:20:

W9
09-02-2008, 12:48

سلام دوست من
دفترچه ي اعزام به خدمتتو كي پست كردي ؟
من يه روز بعد از فرجه ي 6 ماه تحصيليم پست كردم به من گفتند غيبت خوردي چون تا اين مدارك به مقصد برسه 2 - 3 روزي طول مي كشه و بايد زودتر اقدام مي كردم .
راستش من تا اون زمان ( زمان اعلام نتايج آزمون كارداني به كارشناسي )اصلا نمي دونستم دفترچه خدمت چيه !
چون غيبت خوردم اگر از حالا تا پايان خدمتم جايي قبول بشم نمي تونم ثبت نام كنم ... بهم گفتند اعزامت تير يا شهريوره .

براي علمي كاربردي و سراسري 87 استارت زده بودم و Take Off خوبي كرده بودم و فكر مي كنم به مقصدم بموقع مي رسيدم تا اين كه اين خبرو شنيدم و پامو در جا گذاشتم رو ترمز ...الان بيكارم توي خونه .

sina818
09-02-2008, 13:05
سلام W9 جان من دهم فروردین 6 ماهم تموم میشه
میخوام 10 روز دیگه دفترچه بفرستم.
فقط یه مشکلی دارم من دوران کاردانیم 10 روز از 3 سال بیشتر شد
یعنی ورودیه مهر 83 هستم ولی دهم مهر 86 تموم کردم, به نظرت برام غیبت زدن؟

W9
09-02-2008, 13:16
سلام W9 جان من دهم فروردین 6 ماهم تموم میشه
میخوام 10 روز دیگه دفترچه بفرستم.
فقط یه مشکلی دارم من دوران کاردانیم 10 روز از 3 سال بیشتر شد
یعنی ورودیه مهر 83 هستم ولی دهم مهر 86 تموم کردم, به نظرت برام غیبت زدن؟

نه غيبت نمي زنند . هر چه زودتر پستش كن
توي دفترچه نوشته حداكثر 2 ماه قبل از پايان مهلت معافيت مدارك رو پست كنيد ...

من هم ورودي مهر 83 ام تاريخ فارغ التحصيليم 86/5/10

sarina_sh
09-02-2008, 14:11
سارينا جون يه سوال؟؟
شما خودت كارداني سراسري قبول شدي؟؟اگر آره كجا قبول شدي؟؟؟و حدودا چند ماه درس خوندي؟؟
ببخشيد اگر فضولي كردم.:20:

سلام نگار جون:40:
آره عزیزم من سراسری قبول شدم:20: ... فضولی چیه دوست جون .. هر سوالی داشتی بپرس عزیزم:10:
یادش بخیر ... منم مثه خودت ساله اول قبول نشدم ... تا دو ماه اصلا سر کتابام نرفتم:27: ... از آذر ماه شروع کردم به خوندن ... و تا کنکور درس خوندم:8:
ببین نگار جون چون الان یه مدت از درس دور بودی .... از روزی یکساعت شروع کن ... و کم کم ساعت درس خوندنت را زیاد کن ... یهو اگه بخوای روزی 8 یا 10 ساعت درس بخونی هم خسته میشی هم از درس زده میشی :20:
الان هم وقت خیلی خیلی خوبیه که می خوای شروع کنی:46:

negar20
09-02-2008, 14:35
سلام نگار جون:40:
آره عزیزم من سراسری قبول شدم:20: ... فضولی چیه دوست جون .. هر سوالی داشتی بپرس عزیزم:10:
یادش بخیر ... منم مثه خودت ساله اول قبول نشدم ... تا دو ماه اصلا سر کتابام نرفتم:27: ... از آذر ماه شروع کردم به خوندن ... و تا کنکور درس خوندم:8:
ببین نگار جون چون الان یه مدت از درس دور بودی .... از روزی یکساعت شروع کن ... و کم کم ساعت درس خوندنت را زیاد کن ... یهو اگه بخوای روزی 8 یا 10 ساعت درس بخونی هم خسته میشی هم از درس زده میشی :20:
الان هم وقت خیلی خیلی خوبیه که می خوای شروع کنی:46:

من 3هفتس شروع كردم روزي 4 يا 5 ساعت ميخونم.فقط هم از روي كتابهاي درسي. تا آخر اسفند كتابهام رو تموم ميكنم(انشاالله) آره روزهاي اول شايد 8 ساعت ميخوندم ولي بعد از يكي دو روز خسته شدم.
با اين ظرفيتهاي كم دانشكده هاي فني قبول شدن خيلي هنره. مخصوصا من كه غير از تهران و كرج جاي ديگه اي اگر هم قبول بشم خانوادم اجازه نميدن برم.زير 200 بايد باشم تا قبول بشم.پارسال1900 شدم.البته كم خونده بودم.
امسال اميدوارم قبول بشم.
خيلي ممنون سارينا جون كه اينقدر زود جوابم رو ميدي.:11:

sarina_sh
09-02-2008, 14:58
من 3هفتس شروع كردم روزي 4 يا 5 ساعت ميخونم.فقط هم از روي كتابهاي درسي. تا آخر اسفند كتابهام رو تموم ميكنم(انشاالله) آره روزهاي اول شايد 8 ساعت ميخوندم ولي بعد از يكي دو روز خسته شدم.
با اين ظرفيتهاي كم دانشكده هاي فني قبول شدن خيلي هنره. مخصوصا من كه غير از تهران و كرج جاي ديگه اي اگر هم قبول بشم خانوادم اجازه نميدن برم.زير 200 بايد باشم تا قبول بشم.پارسال1900 شدم.البته كم خونده بودم.
امسال اميدوارم قبول بشم.
خيلي ممنون سارينا جون كه اينقدر زود جوابم رو ميدي.:11:

پس شروع کردی به درس خوندن :10: ... آره نگار جون یکم قبولیش سخته ولی اگه تلاش کنی و از همه مهم تر به خدا توکل کنی مطمئن باش قبول میشی:10: ... امیدوارم خبر قبولیت را تو همین تاپیک ببینم :27:... شاد باشی دوست گلم :11:

software_sbu
10-02-2008, 10:57
با سلام
از دوستانی که تو کنکور کاردانی به کارشناسی معماری قبول شدند یا اطلاعی در این باره دارند خواهش میکنم درصد هایی که برای قبول شدن نیاز است رو برام ارسال کنند(کدوم دانشگاه). راستی منابع مهم و حیاتی این رشته رو هم می خوام.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif خیلی واسم مهمه!!! مر30 دوستان

sarina_sh
10-02-2008, 12:37
با سلام
از دوستانی که تو کنکور کاردانی به کارشناسی معماری قبول شدند یا اطلاعی در این باره دارند خواهش میکنم درصد هایی که برای قبول شدن نیاز است رو برام ارسال کنند(کدوم دانشگاه). راستی منابع مهم و حیاتی این رشته رو هم می خوام.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif خیلی واسم مهمه!!! مر30 دوستان

سلام دوست خوب
از چند نفر از دوستانی که رشتشون معماریه خواهش کردم راهنماییت کنن ... فقط ممکنه یکم جوابشون دیر و زود بشه
می تونم بپرسم الان چه رشته ای می خونید ؟

NOOSHIN_29
10-02-2008, 13:20
سلام دوست عزیز
من معماری می خونم ولی کارشناسی..
شرمنده ام در مورد کاردانی به کارشناسی چیزی نمی دونم بهت بگم
ولی یکی از بچه های دانشگاه رو می شناسم که کاردانی به کارشناسی قبول شده...ازش می پرسم بهت خبر می دم...فقط شاید یکی دو روز طول بکشه...موفق باشی!

binahayat_m
11-02-2008, 15:33
با ب عرض سلام خدمت تمامي دوستان عزيز
من هم معماري ميخونم كارداني و ترم 3 هستم
در مورد درصدها قبولي اطلاعي ندارم اما اين منابعي كه تو اينترنت پيدا كردم براي كارداني به كارشناسي:
البته اگه بازم تحقيق كني شايذ به نتايج بهتري برسي
1--آشنایی با معماری اسلامی ایران...................... محمد کریم .پیرنیا
2--سبک شناسی معماری ایران..........................محمد کریم .پیرنیا
3--مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب..............دکتر وحید قبادیان
4--مصالح شناسی .......................................سیاوش کباری--سام فروتنی
5--معماری ایران دوره اسلامی .........................محمد یوسف کیانی
6--جزیات معماری ساختمانهای آجری ...................نشریه 92 سازمان برنامه و بودجه
7--فرهنگ مصور هنرهای تجسمی......................پرویز مرزبان--حبیب مروف
8--مبانی هنرهای تجسمی................................غلام حسین نامی
9--عناصر رنگ ایتن.....................................ای ن
10--معماری .فرم.فضا.نظم............................. .دی کی چینگ
11--تاریخ هنر و معماری ایران دوره اسلامی..........محمد یوسف کیانی
12--معماری 1و2 ......................................انتشار ات دیباگران
13--ریاضی........................................ .....انتشارات دیباگران
14--اجزا ساختمان و ساختمان...........................سیاو کباری
15--مبانی هنرهای تجسمی..............................هنرست ان
16--تاسیسات.................................... ........هنرستان.
17--آشنایی با بناهای تاریخی............................هنرست ان
18--عناصر و جزییات ساختمانی 1و2 .................هنرستان
19--آشنایی بامعماری جهان..............................ابراهی م زارعی
20--هندسه سال دوم.....................................دبی ستان
21--ادبیات ..............................................5ا تاد
22--راهنمای ادبیات 5استاد...............................محمد باقر کلیشمی
23--تاسیسات.................................... .........طباطبایی
24--نگارش زبان فارسی................................انتش ارات سمت
25--معارف1....................................... ....انتشارات سمت--نهاد رهبری
2--تستهای کنکور سالهای گذشته
در ضمن ادرس زير هم ميتونه خيلي كمك تكنه:
با اجازه دوستان:
با ارزوي موفقيت تمام دوستان
شاد باشيد

sarina_sh
11-02-2008, 17:38
سارینا جان منم شرمندم. من کارشناسی هستم و اطلاعی از کنکور کاردانی به کارشناسی ندارم :23:

ممنون دوست گلم ... لطف کردی جواب دادی :10:

sarina_sh
11-02-2008, 20:41
دوستان برای دیدن موارد زیر می تونن به منبع خبر سر بزنن :

1 ـ شرايط عمومي‌ و اختصاصي‌ داوطلبان‌
2- امتحان و روش گزينش دانشجو
3 - سهميه‌ ايثارگران
4- شرايط و ضوابط اختصاصي و محل تحصيل شاغلين رسمي و يا پيماني وزارت آموزش و پرورش
5- ثبت نام براي شركت در آزمون

منبع :

sarina_sh
12-02-2008, 11:49
سلام سارينا جان
و سلام به همه ي دوستان گلم
آره سايت خوبيه ولي به درد ما نميخوره
نميدونم چرا تو اين مملكت فقط به سراسريها بها ميدن(( منظورمو كه ميدونين؟))
اين درسام مخ مارو تركونده
به اميد قبولي
يا حق

سلام فرشید:11:
پسر کجایی تو ؟ خیلی کم پیدا شدی .... فکر کنم حسابی داری می خونی هااا:27:
آره منم مخم هنگ کرده دیگه :31:... وقت کمه و کتابا زیاد:13:

دوستان یادتون نره همه بچه هایی رو که 10 اسفند امتحان علمی کاربردی دارن رو دعا کنید :20:
انشالا که همگی قبول می شیم:10:

negar20
13-02-2008, 19:13
من هر جا رفتم كتابهاي مدرسان شريف رو نداشت. بايد از كجا بگيرم.؟؟؟؟؟؟البته انقلاب نرفتم آخه از خونم خيلي دوره ولي اگه كتاب فروشي هاي اونجا داشته باشه ميرم.

sarina_sh
13-02-2008, 20:10
من هر جا رفتم كتابهاي مدرسان شريف رو نداشت. بايد از كجا بگيرم.؟؟؟؟؟؟البته انقلاب نرفتم آخه از خونم خيلي دوره ولي اگه كتاب فروشي هاي اونجا داشته باشه ميرم.

ببین نگار جون من رفتم کتابم رو دیدم ببینم آدرسی چیزی داره توش ... چیزی نداشت ... فقط یه شماره روابط عمومی داشت ... فکر کنم اونا بتونن نمایندگی های فروششون را بهت بگن :

66946960-5

راستی وقتی داری کتاب می خری دقت کن جدیدترین چاپش را بخری ... موفق و پیروز باشی دوست گلم :40:.... یادت نره من و بچه ها را دعا کنی 15 روز دیگه کنکور داریم :20:

farshidshd
14-02-2008, 11:31
سلام فرشید:11:
پسر کجایی تو ؟ خیلی کم پیدا شدی .... فکر کنم حسابی داری می خونی هااا:27:
آره منم مخم هنگ کرده دیگه :31:... وقت کمه و کتابا زیاد:13:

دوستان یادتون نره همه بچه هایی رو که 10 اسفند امتحان علمی کاربردی دارن رو دعا کنید :20:
انشالا که همگی قبول می شیم:10:
سلام
نه راستش يه مشکلي واسم پيش اومده که فعلا نميتونم زياد بيام
آره دعا يادتون نره

براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده آزمون دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته سال 1386 دانشگاه جامع علمي – كاربردي در روز جمعه 10/12/86 برگزار خواهد شد.
كارتهاي ورود به جلسه آزمون داوطلبان براساس اطلاعيه اين سازمان كه در نشريه پيك سنجش منتشر مي‌گردد، در روزهاي چهارشنبه 8/12/86 و پنج شنبه 9/12/86 توزيع خواهد شد.

منبع :

ممنون سارينا جان
راستي کي پيک سنجش مياد؟ ممکنه خبرم کني؟؟

واست آف گذاشتم
ممنونم

mehdidll
14-02-2008, 16:04
سلام دوستان
واقعا جای تقدیر و تشکر داره از دوستانی که در این تاپیک زحمت می کشند خصوصا sarina_sh عزیز که سنگ تموم
گذاشتن امیدوارم همگی عزیزان تو کنکور علمی و کاربردی قبول بشن .
چند تا سوال داشتم
امروز رفتم دفترچه کاردانی به کارشناسی رو گرفتم ولی متاسفانه دروس تخصصی این آزمون به طور دقیق گفته نشده
بنده رشته کامپیوتر هستم از دوستان می خوام اگه در این رابطه میدونن بگن که کدام کتابها برای این آزمون هست
مثلا در مورد برنامه سازی کدام یک از زبانهای بزنامه نویسی و خلاصه کلیه دروسش اگه ممکنه برای هر کدام یک کتاب هم معرفی کنید ممنون میشم .
و اما سوال بعدی و مهم من بنده در تابستان 87 فارغ التحصیل میشوم و تو دفترچه ذکر شده که آن دسته از دوطلبانی
که تا 31/6/87 فارغ التحصیل میشوند می توانند در این آزمون اولویت روزانه برای ورودی مهر را داشته باشند میخواستم بدونم من چناچه تابستون 6 واحد رو بردارم آیا تا آخر تابستون مدرک فارغ التحصیلی بنده رو میدن یا اگرم ندن مدرکی میدن که بنده فارغ التحصیل شدم و اگه به امید خدا قبول بشم دانشگاه مربوطه قبول میکنه اون مدرک رو
یا نه باید فقط مدرک فوق دیپلم باشه ؟!
ممنون شرمنده از اینکه زیاد پر حرفی کردم !
یا حق

sarina_sh
14-02-2008, 17:17
دريافت دفترچه راهنماي آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 1387

sarina_sh
14-02-2008, 17:27
.
و اما سوال بعدی و مهم من بنده در تابستان 87 فارغ التحصیل میشوم و تو دفترچه ذکر شده که آن دسته از دوطلبانی
که تا 31/6/87 فارغ التحصیل میشوند می توانند در این آزمون اولویت روزانه برای ورودی مهر را داشته باشند میخواستم بدونم من چناچه تابستون 6 واحد رو بردارم آیا تا آخر تابستون مدرک فارغ التحصیلی بنده رو میدن یا اگرم ندن مدرکی میدن که بنده فارغ التحصیل شدم و اگه به امید خدا قبول بشم دانشگاه مربوطه قبول میکنه اون مدرک رو
یا نه باید فقط مدرک فوق دیپلم باشه ؟!

مهدی جان جواب کاملترش هم تو این دو تاتبصره است :
تبصره 1 : دانشجوياني كه تا تاريخ 31/6/87 فارغ التحصيل مي شوند، مجاز به انتخاب رشته هاي تحصيلي نيمسال اول و نيمسال دوم از دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي(دفترچه شماره 2) خواهند بود.

تبصره 2 دانشجوياني كه بعد از تاريخ 31/6/87 و حداكثر تا تاريخ 30/11/87 فارغ التحصيل مي شوند، حق انتخاب رشته هاي تحصيلي نيمسال اول را ندارن د و منحصراً مجاز به انتخاب رشته هاي تحصيلي نيمسال دو م (در صورت اعلام ظرفيت پذيرش از سوي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي) از دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي(دفترچه شماره 2) خواهند بود.

sarina_sh
14-02-2008, 17:43
اینم واسه اون دوستمون که منابع معماری را می خواستن :

1-رياضي و هندسه (با ضريب3)
2- فن ساختماني شامل عناصر و جزئيات ساختمان، تنظيم شرايط محيطي شناخت مواد و مصالح متره و برآورد ترسيمات فني ايستايي (باضريب 2 )
3- مباني نظري و تئوري معماري شامل مباني نظري و معماري تاريخ معماري پرسپكتيو (با ضريب 2)

خوب دوستای گلم به همه بچه هایی که دارن واسه امتحان علمی کاربردی می خونن یه خسته نباشید حسابی می گم :10:... دوهفته بیشتر نمونده تو همین دو هفته است که میشه بهترین تلاش را کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... امیدوارم فرشید سینا سجاد و همه بچه هایی که چند روز دیگه کنکور دارن موفق بشن:20:.

چند روز بیشتر نمونده و ممکنه من دیگه نتونم آنلاین بشم و اگه نتونستم بیام دیگه به بزرگی خودتون ببخشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یادتون نره دعا کنید من و بقیه بچه هارا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاد و پیروز باشید :11:

mehdidll
15-02-2008, 08:41
ممنون sarina_sh عزیز امیدوارم تو کنکور علمی کاربردی موفق بشن که قطعا همینطور خواهد بود .
با تشکر فراوان از اینکه محبت کردین و پاسخ دادین .
از دوستان عزیزی که رشته کامپیوتر هستن اگه لطف کنن سر فصل های دروس گفته شده رو بگن و بگن از چه کتابهایی
میاد ممنون میشم .
یا حق

Mentally Art
16-02-2008, 04:06
با سلام
من سال پیش تو کنکور کاردانی به کار شناسی رشته معماری قبول شدم
منابع رو هم براتون گذاشتم:5:
سوالی داشتین در خدمتم:20:

برا همتون آرزوی موفقیت میکنم:46::11:

1- آشنایی با معماری اسلامی ایران استاد محمد کریم پیرنیا

2- سبک شناسی معماری ایران استاد محمد کریم پیرنیا

3- مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب وحید قبادیان

4- مصالح شناسی سیاوش کباری

5- مصالح شناسی سام فروتن

6- معماری ایران (دوره اسلامی) محمد یوسف کیانی

7- جزییات معماری ساختمانهای اجری نشریه 92 سازمان برنامه وبودجه

8- فرهنگ مصورهنرهای تجسمی پرویز مرزبان وحبیب معروف

9- مبانی هنرهای تجسمی غلام حسین نامی

10- عناصر رنگ ایتن ایتن

11- معماری فرم فضا نظم فرانسیس د.ک.چینگ

12- تاریخ وهنر معماری ایران دوره اسلامی محمد یوسف کیانی

13- معماری 1و2 انتشارات دیبا گران

14- ریاضی انتشارات دیبا گران

15- اجزا ساختمان و ساختمان سیاوش کباری

16- مبانی هنرهای تجسمی هنرستان

17- تاسیسات هنرستان

18- آشنایی با بناهای تاریخی هنرستان

19- آشنایی با معماری جهان محمدابراهیم زارعی

20- هندسه سال دوم دبیرستان

21- تاسیسات طباطبايی

22- ادبیات پنج استاد

23- راهنمای ادبیات پنج استاد محمد باقر کلیشمی

24- نگارش زبان فارسی انتشارات سمت

25- معارف اسلامی 1 انتشارات سمت

26- معارف اسلامی 1 اتشارات نهاد رهبری

27- عناصروجزییات ساختمان 1و2 هنرستان
28- در ضمن تست های کنکورهای معماری سالهای گذشته فراموش نشود

negar20
17-02-2008, 17:31
سارينا جون چند سوال
من پارسال توي دانشكده تهران كه دوست داشتم قبول بشم رتبه نهاييم شد 1908 ولي اونجا تا 288 رو قبول ميكردن
به نظرت با اين رتبه اي كه پار سال آوردم امسال قبول ميشم. پارسال تلاشي نكردم خيلي كم خوندم.درس رياضي و شيمي رو هم نزدم.
خودت چه رشته اي ميخوني؟؟ اگر دوست داري رتبه اي كه آوردي رو هم بگو البته اگر دوست داري.

sarina_sh
17-02-2008, 20:33
ممنون sarina_sh عزیز امیدوارم تو کنکور علمی کاربردی موفق بشن که قطعا همینطور خواهد بود .
با تشکر فراوان از اینکه محبت کردین و پاسخ دادین .
از دوستان عزیزی که رشته کامپیوتر هستن اگه لطف کنن سر فصل های دروس گفته شده رو بگن و بگن از چه کتابهایی
میاد ممنون میشم .
یا حق

سلام مهدی جان
خواهش می کنم دوست خوب:10:
یکم سرم خلوت شد خودم سعی می کنم منابع را برات بزارم ... یادت نره دعا کنی ما رو ... شاد باشی دوست گلم :11:

sarina_sh
17-02-2008, 20:40
سارينا جون چند سوال
من پارسال توي دانشكده تهران كه دوست داشتم قبول بشم رتبه نهاييم شد 1908 ولي اونجا تا 288 رو قبول ميكردن
به نظرت با اين رتبه اي كه پار سال آوردم امسال قبول ميشم. پارسال تلاشي نكردم خيلي كم خوندم.درس رياضي و شيمي رو هم نزدم.
خودت چه رشته اي ميخوني؟؟ اگر دوست داري رتبه اي كه آوردي رو هم بگو البته اگر دوست داري.

سلام به نگار عزیزم:40:
ببین نگار جون چند تا عامل هست که تعیین می کنه شما قبول میشی یا نه
اول تعداد شرکت کنندگان تو رشته ای که می خوای امتحان بدی
بعد ظرفیت پذیرش دانشگاهی که می خوای اونجا قبول بشی
من خودم رشتم گرافیکه عزیزم و انتخاب دومم را قبول شدم ... رتبم هم دو رقمی شده بود ... فکر می کنم 78 شده بود
نگار جون همین جوری که می خونی ادامه بدی و پشتت سرد نشه مطمئن باش قبول میشی ... امید داشته باش و به خدا توکل کن:8:

راستی دعا یادت نره دوست جون گلم :11:

tazevared2006
18-02-2008, 01:24
اينجا اگه من به جاي گزينه 6 گزينه 7 رو بزنم چه اتفاقي ميافته يا برعکس اگه به جاي گزينه 7 گزينه 6 رو بزنم چي ميشه؟ چون بين اين دو تا شک دارم.

vahidhgh
18-02-2008, 12:28
اينجا اگه من به جاي گزينه 6 گزينه 7 رو بزنم چه اتفاقي ميافته يا برعکس اگه به جاي گزينه 7 گزينه 6 رو بزنم چي ميشه؟ چون بين اين دو تا شک دارم.

اولی یعنی اینکه برگه سبزت از نظام وظیفه ارسال شده و تاریخ معرفی به پادگان برایت مشخص شده دومی یعنی اینکه هنوز دفترچه سربازی را پست نکردی و در معافیت تحصیلی هستی همون 6 ماه

farshidshd
18-02-2008, 12:37
ایشالا همه قبول میشن من تا الان واسه کامپیوتر ساختمان و ذخیره و ++c رو تموم کردم تو 3 هفته

سلام دوست عزيز

شما خيلي خوب پيش رفتين
ولي مطمنين c++ مياد؟؟
چون پارسال که سي و پاسکال اومد امسالم ميگن وي بي و سي مياد شايدم سي ++
به هر حال من که نميخونم اينارو
منم فقط ساختمان و ذخيره رو خوندم با دروس عمومي معارف و ادبيات
زبان تخصصي هم شايد بخونم
اميدوارم همه موفق بشن خصوصا ساريناي عزيز
سارينا جان از لطفت ممنونم
و اينکه اگه ممکنه کمکم کن که اين کارت ورود به جلسه از دستم نپره
ممنونم
به اميد قبولي همه عزيزان
يا حق

sajad_modeler
18-02-2008, 13:23
راستش نمیدونم فرشید جان ولی خوندنش ضرری نداره !

راستی این کارت های علمی و کاربردی رو از کجا باید بگیریم ؟

kazemfdisk
18-02-2008, 15:13
سلام
ممنون میگم من فکر میکردمباید هم سخت افزار رو امتحان بدم هم نرم افزار رو
سوال کردم گفتند نه تو که نرم افزار شرکت میکنیاز قسمت سخت افزار مثل
معماری کامپیوتر- تحلیل مدارهای الکتریکی و الکترونیکی
سوال نمیاد درسته ؟؟
خیلی خوبه اینجوری باشه
این کد کامپیوتر همون 2107 می باشه
در مستطیل رشته امتحانی باید بنویسم کامپیوتر- نرم افزار
یا کامپیوتر کافی است
در رشته تحلیلی هم پس باید بنویسم کامپیوتر- نرم افزار درسته
در قسمت کدش هم نام دانشکده فنی امام خمینی سبزوار نیست همون 999 رو بنویسم
ممنون
دوستانی که قبول شدند کتابهای مقسمی و عمومی رو دارند این 5 ماه رو بدند ما بخونیم
انشالله جبران میکنیم
التماس دعا

tazevared2006
19-02-2008, 01:19
اولی یعنی اینکه برگه سبزت از نظام وظیفه ارسال شده و تاریخ معرفی به پادگان برایت مشخص شده دومی یعنی اینکه هنوز دفترچه سربازی را پست نکردی و در معافیت تحصیلی هستی همون 6 ماه

معني هاش رو ميدونم دوست من. منظور من اينه که اگه گزينه رو اشتباه بزنم چه اتفاقي ميافته؟ اعدامم ميکنن؟ :31: ببين عزيز من احساس ميکنم گزينه 7 مربوط به من ميشه ولي من الان در اواخر ماه ششم معافيت تحصيلي به سر ميبرم (يعني چند روز ديگه معافيت تحصيلي پر) شايدم تا الان تموم شده من خبر ندارم. حالا ميخوام بدونم اگه من گزينه هاي ديگه رو به عمد يا غيرعمد اشتباه بزنم چي ميشه؟؟؟ يعني اگه قبول بشم اونا چي کار ميکنن؟ بهم ميگن چون گزينه رو اشتباه زدم قبوليم "کان لم يکن" ميباشد؟؟؟
اميدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم...

worya_sh
19-02-2008, 01:56
دوستانی که در جریان کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد هستند ایا امسال کارشناسی ناپیوسته تکمیل ظرفیت داره یا نه . لطفا توضیحات کاملی بدید چون من خیلی وقته از ازمون خبری ندارم و سوال یکی از دوستان را مطرح کردم .

ممنون

farshidshd
19-02-2008, 12:12
سلام فرشید جان:20:
حسابی جات خالیه اینجا :27:
در مورد اون مسئله هم نگران نباش ... حتما بهت اطلاع میدم:46:
خدا بگم چیکارشون کنه که منابع را اینطوری اعلام می کنن ... پس شما هم از این دردسرا دارید:13:

دوستای گلم چند روز بیشتر نمونده سعی و تلاشتو نو بکنید:10: ... ما رو هم دعا کنید :11:
سلام سارينا جان
ديگه از بدي روزگار مجبورم كه كم بيام
دستت درد نكنه كه به فكري
در ضمن خدا بگو هيج كارشون نكنه گناه دارن بنده خداها....
سعي و تلاش تا چه حد ؟؟ خدا كنه همه قبول شن
واي اگه قبول نشم بد بخت ميشم:41:

اعلام زمان توزيع کارت و برگزاري آزمون دانشگاه جامع علمي کاربردي سال 86

آزمون دوره هاي کارداني، کارشناسي پيوسته و کارشناسي ناپيوسته سال 1386 دانشگاه جامع علمي - کاربردي در روز جمعه 10 اسفند ماه برگزار مي شود.

بولتن جواني:
کارت ورود به جلسه اين آزمون در روزهاي چهارشنبه 8 و پنجشنبه 9 اسفند ماه توزيع خواهد شد.
همچنين اطلاعيه توزيع کارت علاوه بر اينکه روز شنبه 4 اسفند در سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار داده خواهد شد در نشريه پيک سنجش روز دوشنبه مورخ 6 اسفند نيز منتشر خواهد شد.
منبع: خبرگزاري مهر

دستت درد نكنه از اطلاعات مفيدت

دوستانی که در جریان کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد هستند ایا امسال کارشناسی ناپیوسته تکمیل ظرفیت داره یا نه . لطفا توضیحات کاملی بدید چون من خیلی وقته از ازمون خبری ندارم و سوال یکی از دوستان را مطرح کردم .

ممنون

اين كنكور به گفته خيلي از عزيزان تكميل ظرفيت نداره و بهتره دلتونو خوش نكنين و سراسري ثبت نام كنين دفترچه هاشم كه اومده
يا علمي كاربردي كه فكر ميكنم ثبت نام كردين

موفق باشين

sarina_sh
19-02-2008, 17:27
سلام سارينا جان
ديگه از بدي روزگار مجبورم كه كم بيام
دستت درد نكنه كه به فكري
در ضمن خدا بگو هيج كارشون نكنه گناه دارن بنده خداها....
سعي و تلاش تا چه حد ؟؟ خدا كنه همه قبول شن
واي اگه قبول نشم بد بخت ميشم:41:

دستت درد نكنه از اطلاعات مفيدت

موفق باشين

سلام فرشید جان
خواهش می کنم دوست گلم:10:
اینجوری نگو فرشید ... انشالا قبول میشی :8: ... به نظر من الان نباید به نتیجه فکر کنیم ... انشالا تا 11 روز دیگه امتحان را میدیم به خوبی و خوشی :46:... بعدش من 24 ساعته میوفتم تو پی سی ورلد :31:
امروز همگی تون را دعا کردم:20:
نگار عزیزم رو:40: ... آقا سجاد .... فرشید گل ... سینا و همه بچه های دیگه ای که کنکور دارن ... امیدوارم همگی نتایج زحمتاتون را ببینید:10:

در ضمن دوستانی که هنوز دفترچه کارشناسی ناپیوسته 87 را نگرفتن و به امید علمی کاربردی هستن ... من بهشون پیشنهاد می کنم که حتما دفتر را بگیرن

فعلا همگی تون را به خدا می سپارم ... چون پنج دقیقه بیشتر نمی تونم تو اینترنت بمونم :31: شاد و پیروز و موفق باشید :11:

amir_w12
19-02-2008, 22:12
قضیه این نوبت دوم اعلام اسامی کارشناسی ناپیوسته که تو فرهیختگان اعلام شده چی هست دوستان کسی این اسامی را داره یا نه .

ممنون.

vahidhgh
19-02-2008, 22:34
خبر خوش برای داوطلبان ک به ک که توی شبکه خبر زده بود ظرفیت پذیرش داوطلبان علمی کاربردی تا 300 درصد افزایش یافت:18:

sina818
19-02-2008, 23:02
قضیه این نوبت دوم اعلام اسامی کارشناسی ناپیوسته که تو فرهیختگان اعلام شده چی هست دوستان کسی این اسامی را داره یا نه .

ممنون.

منم خیلی دوست دارم ببینم جریان چیه, چون همه میگن امسال دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت نمیگیره حالا جریان این نوبت دوم چیه نمیدونم
سارینا جان شما خبر نداری جریان چیه؟

sarina_sh
20-02-2008, 08:26
دوستان متاسفانه خبر بیشتری در این مورد نتونستم پیدا کنم و دیگه اینکه اصلا اعلام نکردن نتایج رو اینترنتی نشون میدن یا نه :13:

negar20
20-02-2008, 10:44
نگار عزیزم رو:40: ... آقا سجاد .... فرشید گل ... سینا و همه بچه های دیگه ای که کنکور دارن ... امیدوارم همگی نتایج زحمتاتون را ببینید:10:

فعلا همگی تون را به خدا می سپارم ... چون پنج دقیقه بیشتر نمی تونم تو اینترنت بمونم :31: شاد و پیروز و موفق باشید :11:

سارينا جون خيلي ممنون.:11: فدات :11:
سايتي هست كه بتونم كتاب تست هاي كارداني به طور پستي بخرم.من خيلي سايتها رو رفتم ولي براي كارداني نداشت. سايت مدرسان شريف رو هم پيدا نكردم يا شايد هم اصلا سايت نداره.

farshidshd
20-02-2008, 11:42
سلام فرشید جان
خواهش می کنم دوست گلم:10:
اینجوری نگو فرشید ... انشالا قبول میشی :8: ... به نظر من الان نباید به نتیجه فکر کنیم ... انشالا تا 11 روز دیگه امتحان را میدیم به خوبی و خوشی :46:... بعدش من 24 ساعته میوفتم تو پی سی ورلد :31:

در ضمن دوستانی که هنوز دفترچه کارشناسی ناپیوسته 87 را نگرفتن و به امید علمی کاربردی هستن ... من بهشون پیشنهاد می کنم که حتما دفتر را بگیرن

سلام سارينا جان
خدا از زبونت بشنوه
ممنون که دعا کردي
ما هم دعا ميکنيم
خصوصا شما رو سارينا جان
تا 5 اسفند وقت ثبت نام کارشناسي ناپيوسته هست درسته؟؟؟؟؟

J A V I D
20-02-2008, 11:50
اين كنكور كارشناسي نا پيوسته دانشگاه علمي كاربردي مگه جمعه اين هفته نيست ؟!؟ چرا اعلام نكردن كجا بايد ملت برن كارت بگيرن !؟

farshidshd
20-02-2008, 12:30
اين كنكور كارشناسي نا پيوسته دانشگاه علمي كاربردي مگه جمعه اين هفته نيست ؟!؟ چرا اعلام نكردن كجا بايد ملت برن كارت بگيرن !؟
سلام دوست عزيز
نه اين هفته نيست
هفته بعد 10 اسفند کنکور برکزار ميشه
کارتها رو هم 8و9 اسفند ميدن
موفق باشي

sarina_sh
20-02-2008, 13:11
سارينا جون خيلي ممنون.:11: فدات :11:
سايتي هست كه بتونم كتاب تست هاي كارداني به طور پستي بخرم.من خيلي سايتها رو رفتم ولي براي كارداني نداشت. سايت مدرسان شريف رو هم پيدا نكردم يا شايد هم اصلا سايت نداره.
فدای تو نگار خانوم گل :11:
در اولین فرصت برات یه سری سایت خوب در این زمینه می زارم :10:

سلام سارينا جان
خدا از زبونت بشنوه
ممنون که دعا کردي
ما هم دعا ميکنيم
خصوصا شما رو سارينا جان
تا 5 اسفند وقت ثبت نام کارشناسي ناپيوسته هست درسته؟؟؟؟؟
سلام فرشید جان:11:
می بینم که هر جوری هست میای سر می زنی ... دمت گرم :10:
انشالا که دعامون مستجاب بشه :10: ... تا 8 اسفند فکر می کنم .... منم اینقدر درگیر درس بودم هنوز دفترچه رو نخریدم:31:

sarina_sh
20-02-2008, 13:14

منبع :
و ممنون از آقا رامین در انجمن کارشناسی

sajad_modeler
20-02-2008, 14:12
دوستان عزیز پارسال یکی از دوستان درصدها رو اینجوری زده بود : ادبیات 100 معارف 50 زبان صفر ریاضی 35 دروس تخصصی 25 که نفر 45 شده.

my_consort_is_my_life
20-02-2008, 21:22
سلام لطفا کمک کنید
تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی آزاد کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید
:11:

sarina_sh
20-02-2008, 21:43
سلام لطفا کمک کنید
تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی آزاد کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید
:11:

تکمیل ظرفیت که اعلام شده
اگه رشتتون کامپیوتر - نرم افزار هست یه فایل تو صفحه های قبل هست ... روزنامه اش مثله اینکه تموم شده و تو سایت هم نتایج را قرار ندادن :13:

sina818
21-02-2008, 01:26

منبع :
و ممنون از آقا رامین در انجمن کارشناسی

:31::31::31::31::31:
سارینا جون الهی من قربونت برم.:40::40::40:
اسمم توی اون لیست بود
باور کن دارم از خوشحالی بال در میارم.
فکر نکنم امشب خوابم ببره.
واقعا ازت ممنونم خیلی ماهی.
فقط راستش کد محل دانشگاهیم اصلا معلوم نیست.
اصلا من الان باید چکار کنم؟
کجا تماس بگیرم بپرسم؟؟؟

bandary
21-02-2008, 10:51
سلام دوستان کسی اسامی تکمیل ظرفیت ناپیوسته برای رشته الکترونیک رو نداره ، من نتونستم فرهیختگان رو تهیه کنم کسی رو نت نداره ببینم

sarina_sh
21-02-2008, 11:49
سلام دوستان کسی اسامی تکمیل ظرفیت ناپیوسته برای رشته الکترونیک رو نداره ، من نتونستم فرهیختگان رو تهیه کنم کسی رو نت نداره ببینم

سلام دوست خوب
از یکی از دوستان در خواست کردم اسکن کنن ... دیگه بستگی داره به ایشون که این لطف را می کنن یا نه ... امیدوارم قبول شده باشی :10:

ramin-ahmadi
21-02-2008, 12:18
سلام
همانطور که به سارینای عزیز هم گفتم ، روزنامه برای یکی از دوستان بود ، ازش درخواست کردم برام دوباره بیاره ، انشاالله تا بعد از ظهر براتون میزارم
امیدوارم که همتون قبول شید .

loosimey2003
21-02-2008, 12:48
سلام
کسی هست که اطلاعات جامع در مورد فراگیر داشته باشه

sarina_sh
21-02-2008, 14:02
سلام
همانطور که به سارینای عزیز هم گفتم ، روزنامه برای یکی از دوستان بود ، ازش درخواست کردم برام دوباره بیاره ، انشاالله تا بعد از ظهر براتون میزارم
امیدوارم که همتون قبول شید .

یک دنیا ممنون دوست گلم ... شاد و پیروز باشی :11:

سلام
کسی هست که اطلاعات جامع در مورد فراگیر داشته باشه
دوست خوب انشالا بعد از اینکه کنکور را دادم در این مورد اطلاعاتی را تو تاپیک می زارم ... شاد و پیروز باشید :11:

ramin-ahmadi
21-02-2008, 18:34
بچه ها روزنامه رو برام آورده ولی یکم صفحاتش ناجوره ، براتون اسکن کنم ؟
اگر اسمتون رو بگید من چک کنم فکر کنم سریعتر به نتیجه میرسید .

W9
22-02-2008, 01:23
تکمیل ظرفیت که اعلام شده
اگه رشتتون کامپیوتر - نرم افزار هست یه فایل تو صفحه های قبل هست ... روزنامه اش مثله اینکه تموم شده و تو سایت هم نتایج را قرار ندادن :13:

سلام خسته نباشيد

مي گفتند امسال آزاد تكميل ظرفيت نداره !
كي اعلام شد ؟
بايد ثبت نام ميكرديم ؟
من رشته ام معماريه از كجا بايد ديد كه پذيرفته شدم يا نه ؟
لينكي نداريد ؟

sinasignal
22-02-2008, 03:27
دوستان خبر ندارن کی کارت ورود به جلسه علمی کاربردی رو توزیع میکنن ؟
راستی اخرین بار زمان برگزاری 12 اسفند بود . تغییر که نکرده؟

sinasignal
22-02-2008, 03:35
یه سوال دیگه:
ازمون کاردانی به کارشناسی( که تا 8 ام فرصت ثبت نام داره ) تو بند 22 دفترچه (وهمچنین سایت سازمان) نوشته {موسسه محل اخذ مدرک فوق دیپلم} از اونجایی که من دانشگاه ازادی ام تو راهنمای اون (صفحه 22 دفترچه) نوشته برای سایر دانشگاه ها از کد 999 استفاده کنید و هچنین صفحه 28 گزینه ای با عنوان {مراکز وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی } رو داره(کد 264)

حالا من برای {موسسه محل اخذ مدرک فوق دیپلم} باید {سایر موسسات} رو بزنم یا {مراکز وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی } ؟

sina818
22-02-2008, 11:39
دوستان خبر ندارن کی کارت ورود به جلسه علمی کاربردی رو توزیع میکنن ؟
راستی اخرین بار زمان برگزاری 12 اسفند بود . تغییر که نکرده؟

نه دوست عزیز
تا اونجایی که من میدونم کنکور علمی کاربردی دهم اسفند برگزار میشه, احتمالا کارت گیری هم هشتم و نهم هستش ولی پیک سنجشی که هفته دیگه میاد رو بگیر تا مطمئن بشی.
جا نمونی رفیق

سلام خسته نباشيد

مي گفتند امسال آزاد تكميل ظرفيت نداره !
كي اعلام شد ؟
بايد ثبت نام ميكرديم ؟
من رشته ام معماريه از كجا بايد ديد كه پذيرفته شدم يا نه ؟
لينكي نداريد ؟

پست 639 که سارینا جان زحمتش رو کشیدن در این صفحه پیدا کن :

از روی روزنامه عکس گرفتن و آپلود کردن.
امیدوارم قبول شده باشی w9 جان

sarina_sh
22-02-2008, 18:03
یه سوال دیگه:
ازمون کاردانی به کارشناسی( که تا 8 ام فرصت ثبت نام داره ) تو بند 22 دفترچه (وهمچنین سایت سازمان) نوشته {موسسه محل اخذ مدرک فوق دیپلم} از اونجایی که من دانشگاه ازادی ام تو راهنمای اون (صفحه 22 دفترچه) نوشته برای سایر دانشگاه ها از کد 999 استفاده کنید و هچنین صفحه 28 گزینه ای با عنوان {مراکز وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی } رو داره(کد 264)

حالا من برای {موسسه محل اخذ مدرک فوق دیپلم} باید {سایر موسسات} رو بزنم یا {مراکز وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی } ؟
فکر می کنم شما باید گزینه دوم یعنی مراکز وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی را بزنید

نه دوست عزیز
تا اونجایی که من میدونم کنکور علمی کاربردی دهم اسفند برگزار میشه, احتمالا کارت گیری هم هشتم و نهم هستش ولی پیک سنجشی که هفته دیگه میاد رو بگیر تا مطمئن بشی.
جا نمونی رفیق

پست 639 که سارینا جان زحمتش رو کشیدن در این صفحه پیدا کن :

از روی روزنامه عکس گرفتن و آپلود کردن.
امیدوارم قبول شده باشی w9 جان
ممنون سینا جان از اینکه دوستمون را راهنمایی کردی ... ولی متاسفانه اون فایل فقط رشته کامپیوتره ... ولی یکی از دوستان تو انجمن کارشناسی یه چیزی نوشته بود که من نقل قول می کنم شاید بدرد این دوستمون بخوره :

قابل توجه دوستان در انتظار تکمیل ظرفیت باید بگم .. نتیجه ی تکمیل ظرفیت اومده ...........................در روزنامه فرهیختگان 30/11/86
دنبال روزنامه نباشید که گیر نمی یاد
با شماره 2251077-0151 دانشگاه ازاد واحد ساری تماس بگیرید تا بفهمید که قبول شدید یا...
راستی باید بگم قبول شده ها 7/12/86 و8 /12/86 باید ثبت نام کنند
با این شماره تماس بگیرید شاید بتونید از قبول شدنتون مطلع بشید ... شاد باشید

sinasignal
23-02-2008, 00:10
فکر می کنم شما باید گزینه دوم یعنی مراکز وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی را بزنید

__________________________________________________ __________________________________________

نه دوست عزیز
جا نمونی رفیق

از دوستان خوبم متشکرم:11:
سینا جان درست میگی کنکور علمی کاربردی دهم اسفنده . من با یه چیز دیگه قاطی کردم

sina818
23-02-2008, 09:57
ramin-ahmadi جان سلام
میگم توی اون روزنامه ننوشته برای ثبت نام چه مدارکی لازمه ببریم؟

farshidshd
23-02-2008, 11:47
سلام
چند روز نيومدم ماشالله تاپيک خوب پيشرفت کرده
از سارينا و دعاي بسيار بسيار موثرش خيلي خيلي ممنونم
اين هفته امتحانه
ديگه آخرين سعي هاتونو بکنين
منمم متاسفانه هنوز مشکلم حل نشده و اميدوارم زودتر حل شه تا بيام و 24 ساعته اينجا باشم
راستي چرا توضيع کارت تو سايت سنجش نيست؟؟
مگه نگفتن 4 اسفند ميزارن تو سايت؟؟

sarina_sh
23-02-2008, 15:42
عجب !؟

خوب دعا واسه سر امتحان هم اگه داری بگو ..

ممنون میشم :)

انشالا روز قبل از امتحان نکات ایمنی را میام بهتون میگم :31: راستی دکتر سعید جان شمام مگه می خوای امتحان بدی ؟ :20:

ramin-ahmadi جان سلام
میگم توی اون روزنامه ننوشته برای ثبت نام چه مدارکی لازمه ببریم؟

راستی سینا جان فکر کنم دیگه بیخیال علمی کاربردی شده باشی ... چیکار می کنی امتحان میدی جمعه یا نه؟

deed7
23-02-2008, 23:55
كسي درباري كارشناسي ناپيوسته ي ict چيزي مي دونه؟ كدام دانشگاهها اين رشته رو دارن به جز علمي كار بردي؟ تو مشهد چي؟

ramin-ahmadi
24-02-2008, 01:03
آخه من هول شدم قبل از اعلام نتیجه آزاد رفتم علمی کاربردی ثبت نام کردم !:blink:

حالا که دیگه آزاد OK شده .. اما بازم نمیشه که کنکور نداد ! من پول بالاش دادم ! :3::5: پولم نفله میشه ! :weird:

باید برم سر جلسه ! :13: شده پاسخنامه رو خط خطی هم بکنم باید برم سر جلسه که پولم حیف نشه !:20:

دوستان عزیزی که آزاد قبول شدند
یه خواهش دارم ازتون
این کار رو نکنید ، به این فکر کنید که اگر برید و خوب امتحان رو بزنید و بعد نرید ممکنه یه بدبختی مثل من و دوستای دیگه که از همه جا نا امیدن و فقط دلشون به این خوشه قبول نشن ، فکر میکنید اگر شما قبول بشید و نرید میزارن ما بریم ؟
نه ، فک و فامیلاشونو میفرستن اون تو ، اگر مشکل شما هزینه ای هست که بابتش دادید من بهتون بر میگردونم ، چند تا از دوستای دیگه ی منم قبول شدند آزاد ولی میخواستن این کار شما رو بکنن ، حداقل اگر میرید جواب ها رو جوری بزنید که قبول نشدید ، بزارید چندتا جوون دیگه که پشت این درهای بسته موندن هم برن تو :10:

M.etallic.A
25-02-2008, 20:22
مهلت دریافت دفترچه تا کی ؟ من هنوز نتونستم دفترچه بگیرم. هر وقت میرم میگن تموم شد فردا ...

NOOSHIN_29
25-02-2008, 23:14
من برای کاردانی به کارشناسی معماری سوال کردم
شرمنده که دیر شد..تحویل پروژه داشتم...عفو کنید
اون دوستی که ازش سوال کردم گفت بره پارسه قبولیش صد در صده
راستش منابع و غیره رو خیلی یادش نبود ولی خیلی رو پارسه تاکید کرد
قربان شما

M.etallic.A
26-02-2008, 10:59
آقا یکی به من بگه چه غلطی بکنم. دفترچه کاردانی به کارشناسی رو نمیتونم پیدا کنم چیکار کنم ؟ چه خاکی تو سرم کنم ؟ از کجا میشه گیر آورد ؟

sarina_sh
26-02-2008, 11:53
مهلت دریافت دفترچه تا کی ؟ من هنوز نتونستم دفترچه بگیرم. هر وقت میرم میگن تموم شد فردا ...

آقا یکی به من بگه چه غلطی بکنم. دفترچه کاردانی به کارشناسی رو نمیتونم پیدا کنم چیکار کنم ؟ چه خاکی تو سرم کنم ؟ از کجا میشه گیر آورد ؟

مهلت تا فرداست ... البته ممکنه تمدید بشه ... ممکنه ... شاید هم تمدید نکنن

شما یه سر به دفاتر خدمات ارتباطی بزن .... اگه اصفهان بودید می تونستم آدرس بهتون بدم ولی فکر نکنم اصفهانی باشید .... فکر کنم شما فقط به مراکز پست سر زدید ... دفاتر خدمات ارتباطی حتما دارن :8:

M.etallic.A
26-02-2008, 13:33
دفاتر خدمات ارتباطی میگن فقط اداره پست مرکزی داره. امروز سه تا شهر قائمشهر و بابل و ساری اداره پستشون رفتم هیچ کدوم نداشتن. باور کن اگه 20 تومان هم باشه میخرم. خواهشا اگه کسی تونست بگیره با من تماس بگیره من هر چه قدر که بخواد براش پول واریز میکنم دفترچه رو برای من پست کنه. شما میتونی از اصفهان بگیری برام بفرستی ؟ آخه من تنها فرصتمه وگرنه باید برم خدمت... اگه یکی این لطف رو بکنه در حق من ممنون میشم....

chekel_savadkooh1
27-02-2008, 11:23
به نظر شما من برای ترم آخر چند تا واحد بزارم تا بیشینم بارا کنکر بخونم ؟ 4ترمه تموم کنم بهتره یا 5 ترمه؟

farshidshd
27-02-2008, 11:27
به نظر شما من برای ترم آخر چند تا واحد بزارم تا بیشینم بارا کنکر بخونم ؟ 4ترمه تموم کنم بهتره یا 5 ترمه؟

5 ترمه شو
حتي اگه 1 واحدم بزاري خوبه

farshidshd
27-02-2008, 11:53
راستي کسي ميدونه کلاساي علمي کاربردي کي شروع ميشه؟؟؟
تو سايت کارشناسي زدن 1 مهر 87
ولي يکي از بچه ها ميگه زنگ زده چندتا واحد علمي کاربردي و بهش گفتن اواخر اسفند نتايج مياد شروع کلاسا هم 13 فروردينه

meisam317
27-02-2008, 15:23
راستي کسي ميدونه کلاساي علمي کاربردي کي شروع ميشه؟؟؟
تو سايت کارشناسي زدن 1 مهر 87
ولي يکي از بچه ها ميگه زنگ زده چندتا واحد علمي کاربردي و بهش گفتن اواخر اسفند نتايج مياد شروع کلاسا هم 13 فروردينه
************************************************** ******************************
اون بچه ای :19::19::19::19:که تو سایت کارشناسی به چند تا واحد علمي کاربردي زنگ زده و بهش گفتن اواخر اسفند نتايج مياد شروع کلاسا هم 13 فروردين است منم . مطمئن باش:5::5::5::5::5::5::5:.

sina818
27-02-2008, 19:10
یه سوال:
من که الان دانشجوی کارشناسی هستم اگر پیام نور قبول بشم میتونم از دانشگاه آزاد انصراف بدم و برپیام نور؟

farshidshd
27-02-2008, 19:22
یه سوال:
من که الان دانشجوی کارشناسی هستم اگر پیام نور قبول بشم میتونم از دانشگاه آزاد انصراف بدم و برپیام نور؟

میتونین انصراف بدین ولی اگه انصراف ندین بهتره
در ضمن ازتون شهریه ثابت ترمهای باقی مونده رو میگیرن به عنوان خسارت

sina818
27-02-2008, 23:03
میتونین انصراف بدین ولی اگه انصراف ندین بهتره
در ضمن ازتون شهریه ثابت ترمهای باقی مونده رو میگیرن به عنوان خسارت

عجـــــــــب :18:
منصرف شدم
ممنون از راهنماییتون فرشید خان

komeily
28-02-2008, 00:33
جریان این دروس تخصصی نرم افزار آزمون دولتی چیه ؟

مدرسا شریف مسگه ویژوال بیسیک و سی باید بخونیم ... آره ؟

sarina_sh
28-02-2008, 08:31
منم اربعین رو تسلیت میگم به همه عزیزان
امیدوارم همه قبول بشیم
امشب و فردا بهترین موقع واسه درخواست از امام حسین(ع) هست
تو رو خدا مارو هم فراموش نکنین

ماهم 100 تا سوال عمومی و 60 تا تخصصی
105 دقیقه واسه عمومی ها و 120 دقیقه واسه تخصصی ها وقت گذاشتن

ولی سوالای تخصصی خیلی کمه ... من که ریاضی را اصلا نمیزنم :5:

farshidshd
28-02-2008, 09:40
جریان این دروس تخصصی نرم افزار آزمون دولتی چیه ؟

مدرسا شریف مسگه ویژوال بیسیک و سی باید بخونیم ... آره ؟

فکر کنم شما سراسری 87 منظورتونه
دروس تخصصی شامل سیستم عامل و برنامه سازی ( ویژوال و سی ) و ساختمان داده و ذخیره و بازیابی اطلاعات میشه

ولی سوالای تخصصی خیلی کمه ... من که ریاضی را اصلا نمیزنم :5:

سارینا جان درسی که بلد نیستی اصلا نگاه نکنی بهتره
منم ریاضی و زبان رو نمیزنم

عجـــــــــب :18:
منصرف شدم
ممنون از راهنماییتون فرشید خان

خواهش میکنم دوست عزیز قابلی نداشت

sara46
29-02-2008, 12:16
سلام گلهای من ... :11:

مثل اینکه همتون خراب کردید که نیومدید توی تاپیک ... ؟ :41:

من با اینکه نخونده بودم نسبتا خوب دادم .
ادبیات حدود 30% :13:
زبان عمومی 100%:31::21:
معارف 30%:13:
ریاضی 0%:18:
برنامه نویسی 50%:20:
ذخیره 40%:20:
ساختمان 30%:41:
زبان تخصصی 100%:31::21:
قبول میشم؟؟؟؟:5::40:

دیدید چقدر سوالهاشون اشکال داشت ... ؟ توی زبان که یه سوالش کلا ً اشتباه بود ... توی ادبیات هم یه سوال ناقص بود... یه تست دوبار تکرار شده بود و .... :2: .
من خوابم میاد

shahram_gh
29-02-2008, 13:12
ماشاا... به این امید وشادمانی !!!

من بد دادم تخصصی خیلی بد بود.

ادبیات : 40

معارف : 35

زبان عمومی : 35

ریاضی : 0

برنامه نویسی : 15 تا 20

ذخیره : 15 تا 25

ساختمان : 10 تا 15

زبان تخصصی : 90

فکر نمیکنم مشهد قبول بشم !

meisam317
29-02-2008, 18:41
من یه سوال دارم سوالای ذخیره نسبت به سالهای قبل سختر نشده بود مگه نه ؟

قبلا نصف سوالا تئوری بود اما حالا 2-3 تا تئوری بود بقیه مسئله . اگه من تو کنکور پارسال شرکت می کردم ذخیره رو 60 -70 می زدم اما امسال فقط 30 درصد

shahram_gh
29-02-2008, 22:42
دفترچه سوالات تخصصی :

sarina_sh
01-03-2008, 05:46
سلام به همه دوستای گلم
حسابی خسته نباشید

جمعه ساعت 8 سر جلسه بودم ... قبلش همتون را دعا کردم
سوالای عمومی به نظرم راحت بودن و چندتاش هم مشکل داشت:13:
بعد از کنکور می خواستم بیام تو تاپیک ولی شونصد تا مهمون رو سرمون ریخت:19:

خوب من مثه شما دقیق نمی تونم بگم چند درصد زدم ... ولی سوالای عمومی را به جز ریاضی بیشترشو جواب دادم و سوالای تخصصی را هم 8 تاشو فقط جواب ندادم.. حالا خدا کنه درست زده باشیم:27:

به نظر خودم که نسبتا خوب شد ... دیگه توکل به خدا ببینیم چی میشه:20:

sarina_sh
01-03-2008, 05:50
سلام گلهای من ... :11:

مثل اینکه همتون خراب کردید که نیومدید توی تاپیک ... ؟ :41:

من با اینکه نخونده بودم نسبتا خوب دادم .
ادبیات حدود 30% :13:
زبان عمومی 100%:31::21:
معارف 30%:13:
ریاضی 0%:18:
برنامه نویسی 50%:20:
ذخیره 40%:20:
ساختمان 30%:41:
زبان تخصصی 100%:31::21:
قبول میشم؟؟؟؟:5::40:

دیدید چقدر سوالهاشون اشکال داشت ... ؟ توی زبان که یه سوالش کلا ً اشتباه بود ... توی ادبیات هم یه سوال ناقص بود... یه تست دوبار تکرار شده بود و .... :2: .
من خوابم میاد

سارا جون اگه همین طوری که می گی باشه ... قبولی :20:
در مورد سوالا هم آره خیلی اشکال داشت
متن هایی که واسه زبان داده بود خیلی راحت بودن

sarina_sh
01-03-2008, 06:52
خوب نگار جونم:40: اینم دو تا سایت واسه خرید اینترنتی کتاب ... ببخشی دیر شد عزیزم :

فروشگاه كتاب فرهنگيان

کتابسرای پدرام :

Gune Baxan
01-03-2008, 14:18
سلام،

امیدوارم که همگی موفق باشید و همچنین توی کنکور همتون قبول بشید.

کارشناسی سراسری وقت ثبت نامش تا چه زمانیه؟

من موندم ثبت نام کنم یا نه. خودم الان دارم کارشناسی ناپیوسته رو تو دانشگاه آزاد شهر خودمون می خونم. یعنی می خوام تازه شروع کنم. مثلا ترم شروع شده هنوز یه کلاس هم نرفتم. به نظرتون دانشگاه آزاد ارزشش رو داره بخونم یا برم سراسری کنکور بدم؟

sarina_sh
01-03-2008, 14:25
سلام،

امیدوارم که همگی موفق باشید و همچنین توی کنکور همتون قبول بشید.

کارشناسی سراسری وقت ثبت نامش تا چه زمانیه؟

من موندم ثبت نام کنم یا نه. خودم الان دارم کارشناسی ناپیوسته رو تو دانشگاه آزاد شهر خودمون می خونم. یعنی می خوام تازه شروع کنم. مثلا ترم شروع شده هنوز یه کلاس هم نرفتم. به نظرتون دانشگاه آزاد ارزشش رو داره بخونم یا برم سراسری کنکور بدم؟

سلام دوست گلم
من به خیلی از بچه ها اینو میگم :شاید قبلنا خیلی مهم بود که دانشگاه سراسری و دولتی درس خوند و لی باور کن الان اصلا مهم نیست ... به نظرم وقتت رو هدر نده و همنیو ادامه بده تا زودتر به جاهای بالاتر برسی .... البته تصمیم گیری با خودته دوست گلم
امیدوارم موفق باشی

ramin-ahmadi
01-03-2008, 14:52
دفترچه سوالات تخصصی :

وای ، خدای من ، حجمش چقدر زیاده !!!!
من براتون همین رو حجمش رو کم کردم که میتونید از لینک زیر دریافت کنید :

حجم : 1400 کیلوبایت

meisam317
01-03-2008, 18:12
با این درصدا من قبولم
فارسی 50-60
معارف 80-90
زبان عمومی 90-100
ریاضی 10-20
برنامه نویسی 10-20
ذخیره 15-25
ساختمان داده ها 20-30
زبان تخصصی 90-100
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

لطفا نظرتون رو بگید .

sara46
01-03-2008, 23:03
من با اون درصدها تهران قبول میشم؟

deed7
01-03-2008, 23:16
سلام
آقا مي شه 2 بار كنكور كار شناسي ناپيوسته داد.
شنيدم اگه 5 ترم تموم كني مي توني 2بار كنكور بدي؟ حقيقت داره؟

sarina_sh
01-03-2008, 23:38
سلام
آقا مي شه 2 بار كنكور كار شناسي ناپيوسته داد.
شنيدم اگه 5 ترم تموم كني مي توني 2بار كنكور بدي؟ حقيقت داره؟

سلام دوست خوب
والا من درست متوجه منظورتون نشدم ... و فکر نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه

sarina_sh
01-03-2008, 23:41
با این درصدا من قبولم
فارسی 50-60
معارف 80-90
زبان عمومی 90-100
ریاضی 10-20
برنامه نویسی 10-20
ذخیره 15-25
ساختمان داده ها 20-30
زبان تخصصی 90-100
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

لطفا نظرتون رو بگید .

به نظرم که قبولی :8:

خوش به حالتون که شرکت کردید من دیر اقدام کردم و دفترچه تموم شده بود. امیدوارم همتون قبول شید... راستی من یه کم بی انگیزه ام و دل به درس نمیدم شما چه جوری میخونید...
انشالا کنکور سراسری را قبول میشی .... اولش آدم حس درس خوندن نداره ولی بعدش راه میوفته ... از روزی یکساعت شروع کن و کم کم بیشتر ش کن ... شاد باشی دوست گلم :11:

من با اون درصدها تهران قبول میشم؟
آره درصدات خوب بید ... من که می گم قبولی :20:

farshidshd
02-03-2008, 10:57
فرشید عمومی ها رو چیکار کردی ؟

عمومي هارو هم فقط ادبيات و معارف رو زدم
ادبيات 99 درصد
معارف 80 درصد حدودا
زبانم فکنم 2 يا 3 درصد
رياضي هم 4 تا سوال زدم ولي نميدونم درست يا نه!

sarina_sh
02-03-2008, 18:17
شرايط و ضوابط، تاريخ و نحوه ثبت نام در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي دانشگاه پيام نور سال 1387 (نوبت نوزدهم) اعلام شد.

negar20
02-03-2008, 18:39
سايتي هست كه بتونم كارنامه هاي كارداني پيوسته سالهاي پيش رو ببينم.غير از رشته كامپيوتر كه توي سايت كارشناسي هست.

sarina_sh
02-03-2008, 18:44
سايتي هست كه بتونم كارنامه هاي كارداني پيوسته سالهاي پيش رو ببينم.غير از رشته كامپيوتر كه توي سايت كارشناسي هست.

سلام نگار جون:11:
کم میای خانومی
حسابی داری می خونی ها
عزیزم اگه منظورت کارنامه نفرات برتره که فکر نکنم رو نت بتونی پیدا کنی .... خودم برات یه سرچی می کنم ببینم چیزی گیر میارم یا نه
شاد باشی نگار عزیزم:40:

koilo
03-03-2008, 12:07
سلام به همگي
مثل اينكه همگي خوب داديد .
ايشالا كه همگي قبوليد .
من تازه مي خوام واسه سراسري شرو كنم بخونم . به نظرتون واسه شروع كردن دير نيست ؟ مي تونيد منو راهنمايي كنين چطوري بخونم؟ چند ساعت در روز ؟ از چه درسايي شروع كنم بهتره؟ من كتاباي مقسمي و مدرسان و دارم كودوماش واسه كنكور بهتره ؟
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين؟

sarina_sh
03-03-2008, 12:14
سلام دوست گلم
دعا مون که قبول بشیم
اتفاقا بهترین وقته واسه شروع
اگر ممکنه بگید رشتتون چیه ؟ فکر می کنم که رشتتون کامپیوتر باشه
برنامه ریزی هم بستگی هم داره که چقدر وقت آزاد دارید
شاد باشی دوست گلم

DrXoX
04-03-2008, 09:31
سلام

بالاخره معلوم نشد برنامه نویسی رشته کامپیوتر تو کنکور سراسری چی میاد؟ والا من کنکور های ماهان ثبت نام

کردم و همین جمعه هم اولین آزمونش هست ، تو ماهان برنامه نویسی پاسکال و C تا آزمون مرحله 4 میاد و در مرحله

4 ام ، زبان ++c مفهوم کلاس ، وراثت و شی گرایی میاد ، البته C و ++c چندان فرقی با هم ندارن ، فقط نکته ی

قابل توجه اینه که تو آزمون های پارسه فقط از Vb و C++ سوال میاد من که تصمیم گرفتم همه رو بخونم ما که دیگه آب

از سرمون گذشت چه یه زبان برنامه نویسی که 4 تا فقط خواستم دوستانی که می گن فقط C و پاسکال میاد یا این که

دوستانی که می گن C++ و Vb میاد آگاه باشن که هیچ مدرکی مبنی بر این که از کدوم زبان میاد وجود نداره و فقط

نکته ی مهم اینه که C صد در صد هستش ولی بقیه با خداست با اگر کسی خبری ، چیزی داره بگه .

موفق و پیروز باشید من برم که 2 روز وقت دارم ذخیره بازیابی رو تموم نکردم

W9
04-03-2008, 12:25
واسه ي پيام نور بايد بريم دفاتر پستي كه اكانت ثبت نامي بخريم ؟ من فارغ التحصيل كارداني معماري ام ...پيام نور كارشناسي ناپيوسته داره ؟