PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16

YAHYA-PRO
26-08-2012, 23:06
این خبری که براتون میزارمو بخونید حالشو ببرید!
به نقل از karshenasi.com :

امسال بر خلاف سال گذشته به دلیل طرح جدید ادغام کنکور آزاد و سراسری، ثبت نام کنکور کمی دیر آغاز شد و به همین علت زمان برگزاری کنکور به جای اوایل مرداد به اوایل شهریور ماه موکول شد. این یک ماه تاخیر، دلیل یا بهانه ای شد تا انتخاب رشته این کنکور بدون اعلام نتایج اولیه و کارنامه صورت پذیرد. در واقع طبق گفته مسئولین سازمان سنجش زمانی برای اعلام نتیجه اولیه زمانی باقی نمانده و داوطلبان باید از روی حدس و گمان اولویت های خود را انتخاب کنند!:18:
یعنی خوشم میاد مثل آب خوردن با آینده ماها بازی میکنن هیچکسم نیست بگه خرت به چند ؟:12:

دوستان ظاهرا اعلام نتیجه ای در کار نیست و فردا باید از رو هوا اولویت بزنید

همون آدرسی که بالاتر گذاشتم مطالب مفیدی داره که حتما بخونید بدرد انتخاب رشته میخوره

golebeh
26-08-2012, 23:10
دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ترمی یا پودمانی کی میاد؟

farshidshd
27-08-2012, 11:56
دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ترمی یا پودمانی کی میاد؟

ترمی که اردیبهشت بود
پودمانی هم دی ماه میاد

mehr film
27-08-2012, 12:09
خرید کارت اعتباری علاقمندی به رشته های دانشگاه های غیرانتفاعی آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1391[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گزینه خرید کارت علاقه مندی غیر انتفاعی رو زدن داخل سنجش .... اما کارنامه ها کی میاد ؟ انتخاب رشته کی هست پس ؟ .. مگه نگفتن 6 ام

شورش رو در آوردن دیگه امسال

mohsen_blid
27-08-2012, 12:16
یه سوال کسی که بهمن ماه مدرکش رو بگیره اگر بزنه برای ورودی مهر قبول بشه میتونه بره یا نه؟
مثلا مرخصی واریز شهریه ثابت یا هر کار دیگه
و ایا تو تکمیل ظرفیت میتونه شرکت کنه؟

Mr7 Illusive
27-08-2012, 12:18
خرید کارت اعتباری علاقمندی به رشته های دانشگاه های غیرانتفاعی آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1391[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گزینه خرید کارت علاقه مندی غیر انتفاعی رو زدن داخل سنجش .... اما کارنامه ها کی میاد ؟ انتخاب رشته کی هست پس ؟ .. مگه نگفتن 6 ام

شورش رو در آوردن دیگه امسال

کارنامه اواخر شهریور یا اوایل مهر میاد
انتخاب رشته از امروز یا فردا شروع میشه

Mr7 Illusive
27-08-2012, 12:19
یه سوال کسی که بهمن ماه مدرکش رو بگیره اگر بزنه برای ورودی مهر قبول بشه میتونه بره یا نه؟
توی توضیحات سایت سنجش فکر کنم نوشته قبولی کن لم یکم هست

mohsen_blid
27-08-2012, 12:26
این کان لم یکن یعنی چی؟
من اینو نمیگیرم یعنی چطور میشه؟

szh_1367
27-08-2012, 12:28
سیستم اموزشی ملی به این میگن ، حال کنین :31:

یعنی کاری کردن که د تاریخ ثبت شد

اگر دسترسی به مسئولان گینس داشتم حتما بهشون نامه میزدم که این امر مهم رو در کتابشون ثبت کنند

چقدر . . . بی فکر هستن که داران با عمر و زندگی جوان های مردم بازی می کنند برای این کثافت بازی ها اون دنیا باید جواب پس بدهند

ویرایش :

این کان لم یکن یعنی چی؟

یعنی از اول چیزی وجود نداشته و در این سیستم به معنی اینکه شما از روز اول ثبت نام نکردی و اگر هر کجای ایران قبول بشوید اسمتان حذف خواهد شد ( در این حد )

==============

برای دانشگاه ازاد هیچ مشکلی نداره فقط شهریه ثابت اون چند ترمی که نیامدید ازتون دریافت میشود

اما دولتی خیر قبول نمیکنند

mohsen_blid
27-08-2012, 12:38
منظور من برای دانشگاه غیر انتفاعی هست که با شهریه ثابت و ...

بعد تو انتخاب رشته تکمیل ظرفیت حضور دارن یا نه؟

9884
27-08-2012, 12:44
این کارت علاقه مندی دانشگاه غیرانتفاعی واسه همون انتخاب موسسه های غیرانتفاعی هم هست دیگه مگه نه>!؟(آیکن پس چی!):38:

golebeh
27-08-2012, 12:47
ترمی که اردیبهشت بود
پودمانی هم دی ماه میاد

واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا پ به من گفتن پودمانی عهم تموم شده

YAHYA-PRO
27-08-2012, 12:55
منظور من برای دانشگاه غیر انتفاعی هست که با شهریه ثابت و ...

بعد تو انتخاب رشته تکمیل ظرفیت حضور دارن یا نه؟

دوست عزیز موقع ثبت نام بدون ارائه مدرک کاردانی امکان نداره ثبت نامت کنن:20:
حتی آزاد هم که میشه ترم رو مرخصی گرفت باید حتما مدرک کاردانی داشته باشید

*IN*
27-08-2012, 12:59
دوست عزیز موقع ثبت نام بدون ارائه مدرک کاردانی امکان نداره ثبت نامت کنن:20:
حتی آزاد هم که میشه ترم رو مرخصی گرفت باید حتما مدرک کاردانی داشته باشید
مطمعنی؟
یکی از رفیقای من ترم 3 بود کنکور شرکت کرد قبول شد از اون موقع داره رزرو میکنه...
آزاد تهران شمال قبول شده...

YAHYA-PRO
27-08-2012, 13:04
اره مطمئنم چون برای یکی از دوستان رفتیم دانشگاه پرسیدم همین جوابو بهمون دادن
دوستتمون ترم بعدش بدون آزمون ثبت نام کرد
تا جایی که میدونم کلا دولتی ها ترم اول مرخصی ندارن

آزاد هم از 12 شروع میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_blid
27-08-2012, 13:10
اره مطمئنم چون برای یکی از دوستان رفتیم دانشگاه پرسیدم همین جوابو بهمون دادن
دوستتمون ترم بعدش بدون آزمون ثبت نام کرد
تا جایی که میدونم کلا دولتی ها ترم اول مرخصی ندارن

آزاد هم از 12 شروع میشه

غیر انتفاعی ها چطور؟

اخه مدیریت فقط غیر انتفاعی داره

YAHYA-PRO
27-08-2012, 13:12
دوستان کرمانشاهی
:39:غیر انتفاعی زاگرس (کرمانشاه) رو دیدم یعنی واقعا خندم گرفته بود!:39:
دوستانی که میخوان زاگرس (کرمانشاه) رو انتخاب کنن حتما قبلش یه سر بزنن و با دانشجوهای اونجا صحبت کنن
آدرسشم بالاتر از سه راه شریعتیه

بین این سه تا غیر انتفاعی (کرمانشاه) فقط جهاد دانشگاهی یه خورده به دانشگاه میخوره:31:من که فقط جهاد میزنم

mohsen_blid پ.خ دادم خدمتت.غیر انتفاعی رو نمیدونم . آدرسی که برات گذاشتم رو بری بپرسی جواب درست بهت میدن:46:

mohsen_blid
27-08-2012, 13:16
ممنون دوست عزیز
خبرش رو میزارم

YAHYA-PRO
27-08-2012, 14:40
داوطلبان گرامی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1391 می توانند برای انجام انتخاب رشته ، از ساعت 16 امروز به آدرس همین سایت (sanjesh.org) مراجعه نمایند

*IN*
27-08-2012, 15:11
چهار و نیم شد هنوز خبری نیست...

mohsen_blid
27-08-2012, 16:27
دوستانی که مدرکشون رو در ترم بهمن میگیرن نمیتونن انتخاب رشته مهر ماه رو انجام بدن حتی در دانشگاه های غیر انتفاعی و باید منتظر تکمیل ظرفیت باشن
انتخاب رشته از همین الان بر روی سایت سنجش قرار گرفت

VBYOFSKI
27-08-2012, 16:34
دوستانی که مدرکشون رو در ترم بهمن میگیرن نمیتونن انتخاب رشته مهر ماه رو انجام بدن حتی در دانشگاه های غیر انتفاعی و باید منتظر تکمیل ظرفیت باشن

من که اصلا این قضیه رو متوجه نشدم. یعنی الان ثبت نام کنم؟ یا وایسم بعدا؟ اصلا قضیه این چه جوریاس؟
تو دفترچه که نیگا کردم، رشته نرم افزار فقط 1 دانشگاه ورودی برای نیم سال دوم میگیره.

الان قضیش چه جوریه این؟

*IN*
27-08-2012, 17:13
من که اصلا این قضیه رو متوجه نشدم. یعنی الان ثبت نام کنم؟ یا وایسم بعدا؟ اصلا قضیه این چه جوریاس؟
تو دفترچه که نیگا کردم، رشته نرم افزار فقط 1 دانشگاه ورودی برای نیم سال دوم میگیره.

الان قضیش چه جوریه این؟
تا اونجا که من اطلاع دارم فقط همون رو میتونی انتخاب کنی...
منم همینجوریم...

YAHYA-PRO
27-08-2012, 17:23
بله فقط همونو میتونید انتخاب کنید
دوستان اولویت های الکی نزنید یه وقت
چون اگه مثل پارسال باشه جایی قبول بشید و نرید نمی تونید تکمیل ظرفیت شرکت کنید

mohsen_blid
27-08-2012, 18:04

الان قضیش چه جوریه این؟

فقط همون یدونه رو انتخاب واحد کن و اگر قبول نشدی میری برای تکمیل ظرفیت

YAHYA-PRO
27-08-2012, 18:36
فقط همون یدونه رو انتخاب واحد کن و اگر قبول نشدی میری برای تکمیل ظرفیت

البته هنوز معلوم نیست تکمیل ظرفیت مثل پارسال باشه :20: صد در صد روی تکمل ظرفیت حساب نکنید
به خودتون بستگی داره شاید تکمیل ظرفیت مثل پارسال نبود و اولویت هاتون بسوزه:46:

VBYOFSKI
28-08-2012, 01:40
ممنون بابت جوابا.
فقط یه سوال دیگه. غیرانتفاعی هم رزرو نداره؟

SADEGH 7
28-08-2012, 02:13
البته هنوز معلوم نیست تکمیل ظرفیت مثل پارسال باشه :20: صد در صد روی تکمل ظرفیت حساب نکنید
به خودتون بستگی داره شاید تکمیل ظرفیت مثل پارسال نبود و اولویت هاتون بسوزه:46:

تکمیل ظرفیت پارسال چطوری بود؟

Mr7 Illusive
28-08-2012, 09:43
تکمیل ظرفیت پارسال چطوری بود؟
اینجوری بود:

قضیه تکمیل ظرفیت پارسالم اینطوری بود که
کسانی که تو کنکور شرکت کردن و جایی قبول نشدن
میتونن برن هر دانشگاه غیر انتفاعی تو هر شهری که میخوان(غیر از تهران) ثبت نام کنن.
حتی اونایی که مجاز نشده بودن.
دوستان من که قبول نشده بودن بازم رفتن دانشگاه خودمون
اگه بازم توضیح لازمه بفرمایید تا بگم

YAHYA-PRO
28-08-2012, 10:31
اینجوری بود:

حالا جالبیش اینه پارسال قانونش اینطوری بوده کسایی که مجاز شده بودن نمیتونستن تکمیل ظرفیت شرکت کنن!
فقط کسایی رو که مجاز نشده بودن برای تکمیل ظرفیت قبول کردن

پس حواستون باشه اگه امسال هم تکمیل ظرفیت داشته باشن و قانونش مثل پارسال باشه اولیت ها رو الکی نزنید چون اگه جایی قبول بشید و نرید نمیتونید تکمیل ظرفیت شرکت کنید

و البته به لطف سنجش اینا همش احتمالاته و قطعی نیست!
پارسال اونطوری بوده شاید امسال نباشه !

*IN*
28-08-2012, 10:52
اگه تکمیل ظرفیت اینجوری باشه یکی مثل من که نیم ساله دوومیه و انتخاباش کمتره بهتره جاهای دور رو نزنه دیگه...درسته؟
چون اگه قبول شه نتونه بره شانس تکمیل ظرفیت رو هم از دست میده...

mehr film
28-08-2012, 11:07
اینجوری بود:

مگه میشه آخه اینطور ؟ :دی

یعنی من الان مثلا نیمه دومی هستم .. یه دانشگاه رو بزنم قبول نشم ... تکمیل ظرفیت میگه برو غیر انتفاعی هرجا عشقت کشید ثبت نام کن ؟

راستی دوستان کی میدونه اگه الان کلا انتخاب رشته نکنی چی میشه ؟؟؟؟

YAHYA-PRO
28-08-2012, 11:35
اگه تکمیل ظرفیت اینجوری باشه یکی مثل من که نیم ساله دوومیه و انتخاباش کمتره بهتره جاهای دور رو نزنه دیگه...درسته؟
چون اگه قبول شه نتونه بره شانس تکمیل ظرفیت رو هم از دست میده...

اره دقیقا باید حواست باشه الکی اولویت نزنی چون تکمیل ظرفیت پارسال مثل یه معجزه بوده
کلا مجاز نشدی ولی هر جا عشقت کشیده رفتی:31:

مگه میشه آخه اینطور ؟ :دی

یعنی من الان مثلا نیمه دومی هستم .. یه دانشگاه رو بزنم قبول نشم ... تکمیل ظرفیت میگه برو غیر انتفاعی هرجا عشقت کشید ثبت نام کن ؟

راستی دوستان کی میدونه اگه الان کلا انتخاب رشته نکنی چی میشه ؟؟؟؟

چند بار گفتم تکمیل ظرفیت پارسال هنوز صد در صد نیست تا حالا سنجش نگفته مثل پارسال هست یا نه ! پس قطعی نیست

بعد محمد قضیه تو فرق میکنه . حتی اگه برای تکمیل ظرفیت صبر کنی بازم همون جاهایی که نیمه دوم میگرین میتونی بری.
ولی تو که میخوای کرمانشاه قبول بشی چون نیم دوم نداره نمیشه :41:
ببین بهترین کار اینه که بری یکی از اون سه تا غیرانتفاعی سوال کنی ! اونا جواب قطعی بهت میدن:46:

انتخاب رشته نکنی یعنی انصراف دادی

mehr film
28-08-2012, 12:13
بعد محمد قضیه تو فرق میکنه . حتی اگه برای تکمیل ظرفیت صبر کنی بازم همون جاهایی که نیمه دوم میگرین میتونی بری.

نمیدونم قاطی پاتی شده ..

ببین . من واسه بهمن مدرکم اوکیه .. خب ؟
الان مثلا نیم سال دوم قزوین یا هر جای دیگه رو میزنم و قبول نــمیشم ... بعدش که تکمیل ظرفیت واسه بهمن میاد شرایط منم مثل بقیه میشه دیگه چون اون موقع مدرک دارم . اینطور نیست ؟؟؟
اگر شرایط پارسال پیش بیاد واسه منم هست . فکر نمیکنم اینجور باشه که تکمیل ظرفیتم فرق کنه و اون موقع هم نیم سال دومی ها پذیرشم کنن فقط .

بابا این سنجش هر سال گندش رو در میاره . هیچ وقت شفاف نبودههههههههههههه

YAHYA-PRO
28-08-2012, 14:30
نمیدونم قاطی پاتی شده ..

ببین . من واسه بهمن مدرکم اوکیه .. خب ؟
الان مثلا نیم سال دوم قزوین یا هر جای دیگه رو میزنم و قبول نــمیشم ... بعدش که تکمیل ظرفیت واسه بهمن میاد شرایط منم مثل بقیه میشه دیگه چون اون موقع مدرک دارم . اینطور نیست ؟؟؟
اگر شرایط پارسال پیش بیاد واسه منم هست . فکر نمیکنم اینجور باشه که تکمیل ظرفیتم فرق کنه و اون موقع هم نیم سال دومی ها پذیرشم کنن فقط .

بابا این سنجش هر سال گندش رو در میاره . هیچ وقت شفاف نبودههههههههههههه

دقیقا واسه همینه میگم بهتره بری بپرسی:20:
اگه من یا هر کس دیگه ای راهنمایی اشتباه کنه به قیمت یک سالت تموم میشه!

*IN*
28-08-2012, 15:16
غیر انتفاعی از نظر شهریه چه قدر بت آزاد فرق میکنه؟
میصرفه آدم ازاد شهر خودش رو بیخیال شه بره غیر انتفاعی یه شهر دیگه؟

mohsen_blid
28-08-2012, 15:37
غیر انتفاعی از نظر شهریه چه قدر بت آزاد فرق میکنه؟
میصرفه آدم ازاد شهر خودش رو بیخیال شه بره غیر انتفاعی یه شهر دیگه؟

اولا بستگی به مسیرت داره چون اکثر بچه هایی که میان غیرانتفاعی حساب کتاب که میکنن میگن اگر رفته بودیم ازاد خیلی بهتر بود
هزینه رفت و امد خوراک و.... رو باید بیاری رو قیمت غیر انتفاعی بعد ببینی میصرفه بری یا نه
بعد خود دانشگاه ازاد هست ایا سطحش بالاست که داری اون پول رو میدی یا نه؟

Mr7 Illusive
28-08-2012, 15:47
تکمیل ظرفیت کی هست؟ میوفته برای نیمه دوم؟ نیمه دوم غیر انتفایی ها پذیرش دارن اگه توی تکمیل ظرفیت قبول بشیم؟

YAHYA-PRO
29-08-2012, 13:04
تکمیل ظرفیت احتمالا می افته برای آبان ماه

دوستان امروز آخرین روز انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی هست

gelayor14
29-08-2012, 13:24
سلام و دروود به همه عزیزان گل
جان من هرکی میدونه چیزی منو راهنمایی کنه
تو دقیقه نود بین غیرانتفاعی تهران و شبانه شهرستان موندم !!! برام هم مهم هزینه است
کسی میتونه به من بگه کدوم یکی از نظر صرفا هزینه به صرفه تر ه

پیشاپیش از هرکی که راهنمایی کنه سپاسگذاری می کنم
جمیعا موفق باشید

Mr7 Illusive
29-08-2012, 15:56
سازمان سنجش آموزش كشور بدينوسيله به اطلاع كليه حاضرين در جلسه آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1391 كه آزمون آنان در روز پنج شنبه 2/6/1391 برگزار گرديد مي‌رساند مهلت انتخاب رشته آزمون مذكور براي انتخاب كدرشته محل‌هاي تحصيلي مورد علاقه از كدرشته امتحاني مربوط به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي (بجز كد رشته محل‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي) با توجه به مندرجات دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي كه هم‌اكنون بر روي سايت سازمان قرار دارد و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته مذكور و همچنين اطلاعيه‌هاي مربوط، تا ساعت 24 روز يكشنبه 12/6/1391 تمديد گرديد.

VBYOFSKI
29-08-2012, 17:25
کسی در مورد این قضیه اطلاعی نداره:

فقط یه سوال دیگه. غیرانتفاعی هم رزرو نداره؟

Mr7 Illusive
29-08-2012, 18:08

فکر نمیکنم
فکر کنم همه را نیمه اول میگیرن نیمه دوم نداره

YAHYA-PRO
29-08-2012, 19:29

قبلا جوابش داده شده:20:

SADEGH 7
02-09-2012, 21:31
سلام
دوستان مهلت انتخاب رشته واسه آزاد فقط امروز هستش؟ هیچ جا ننوشته مهلتش تا کی هست.

ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

Mr7 Illusive
02-09-2012, 21:41
سلام
دوستان مهلت انتخاب رشته واسه آزاد فقط امروز هستش؟ هیچ جا ننوشته مهلتش تا کی هست.

دولتی تا 24 امروز هست
آزاد از امروز شروع شده
از روز يكشنبه 12/6/1391 لغايت روز شنبه 18/6/1391

SADEGH 7
06-09-2012, 22:17
سلام
تو این 3 -4 روز که از پست قبلیم می گذره یه کم انتخاب هام عوض شد. ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید:
من درصد هام حدودا این هاست:
مدار منطقی بالای 30 درصد، زبان ها بالای 50 درصد، ریاضی و امار سفید و بقیه بین 10-20 درصد.
انتخاب هام:
1-تهران جنوب
2-شهر قدس
3-رودهن
4-پردیس
5-پرند
6-قیام دشت
معیارم نزدیکی به تهران و خوش مسیری بوده (ما سمت غرب حدود ستارخان هستیم).این دانشگاه ها مدرکشون و راحتیشون (رفتار کادر با دانشجو) فرقی داره باهم؟ (البته به جز تهران جنون که مشخصا از همه سرتره)
فقط چیزی که توش شک دارم اینه که تهران جنوب اون اول باشه یا کلا حذفش کنم و هرکدوم یه دونه بیاد بالا؟ یعنی اینجوری:
1-شهر قدس
2-رودهن
3-پردیس
4-پرند
5-قیام دشت

attractive_girl
08-09-2012, 21:06
کسی میدونه نتایج نهایی یا نتایج اولیه کی میاد ؟

Mr7 Illusive
08-09-2012, 22:14
کسی میدونه نتایج نهایی یا نتایج اولیه کی میاد ؟
اولیه نداره
مهــــــر.....

ahriman323
13-09-2012, 21:52
حسين توكلي مشاور عالي سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار علمي «خبرگزاري دانشجو»، گفت:
نتايج نهايي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 91 و آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي 28 تا 30 شهريور ماه در سايت سازمان سنجش به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعلام مي شود.
وي با بيان اينكه آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 91 و آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي 3 شهريور ماه در 135 شهرستان مختلف كشور برگزار شد، افزود: در اين آزمون 374 هزار و 816 نفر ثبت نام كردند كه از اين تعداد 128 هزار و 104 نفر زن و 246 هزار و 712 نفر مرد بودند. توكلي تصريح كرد:
نتايج نهايي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 91 و آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي نیز 28 تا 30 شهريور ماه در سايت سازمان سنجش اعلام مي شود

sansa
14-09-2012, 13:26
دوستانی که میدونن کمک کنن

من مدرک کاردانی کامپیوتر را دارم . مشکل سربازی رو هم ندارم .

میتونم برای ازمون کاردانی به کارشناسی برم رشته پزشکی ؟!؟ میشه ؟

farshidshd
15-09-2012, 09:50
دوستانی که میدونن کمک کنن

من مدرک کاردانی کامپیوتر را دارم . مشکل سربازی رو هم ندارم .

میتونم برای ازمون کاردانی به کارشناسی برم رشته پزشکی ؟!؟ میشه ؟

سلام
خیر نمیشه

sansa
15-09-2012, 10:21
سلام

خیر نمیشه

یکم بیشتر توضیح میدید . من رفتم گفتن باید یه چند تا درس رو بخونی بهت میدن تو کارشاسی از رشته پزشکی

*IN*
15-09-2012, 16:54
تاریخ دقیق اعلام نتایج اعلام نشده؟

ahriman323
15-09-2012, 18:11
حسين توكلي مشاور عالي سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار علمي «خبرگزاري دانشجو»، گفت:
نتايج نهايي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 91 و آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي 28 تا 30 شهريور ماه در سايت سازمان سنجش به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعلام مي شود.
وي با بيان اينكه آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 91 و آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي 3 شهريور ماه در 135 شهرستان مختلف كشور برگزار شد، افزود: در اين آزمون 374 هزار و 816 نفر ثبت نام كردند كه از اين تعداد 128 هزار و 104 نفر زن و 246 هزار و 712 نفر مرد بودند. توكلي تصريح كرد:
نتايج نهايي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 91 و آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي نیز 28 تا 30 شهريور ماه در سايت سازمان سنجش اعلام مي شود

28 تا 30 ام

ahriman323
16-09-2012, 18:20
من مدرکم کاردانی ام را از دانشگاه ازاد هنوز نگرفتم به عدم رعایت پیشنیازی پرونده ام رفته کمیسیون و گفته اند چهارشنبه از کمیسیون میاد میخواستم بدونم میتونم برای کاردانی به کارشناسی دولتی یا علمی کاربردی به جای مدرک کاردانی چک بدم از طرفی دیگه هم دانشگاه هم 600تومن بدهکارم میخواستم ببینم میتونم 2سال دیگه که کارشناسی مدرکم را بگیرم کاردانی ام را ببرم؟

9884
18-09-2012, 18:53

امروز که اعلام نشد امکان داره فردا اعلام شه؟

ahriman323
18-09-2012, 20:59
امروز که اعلام نشد امکان داره فردا اعلام شه؟
ظاهرا جدیدا اعلام کردن هفته اول مهر(3مهر احتمالا)
ای تو روحشون که...

9884
18-09-2012, 21:50
ظاهرا جدیدا اعلام کردن هفته اول مهر(3مهر احتمالا)
ای تو روحشون که...

جدی؟؟! یعنی تا آخر شهریور امید نداشته باشیم؟؟؟؟

ahriman323
19-09-2012, 09:57
عنوان درخواست اعلام نتايج

تاريخ ارسال جواب 1391/06/29-7:15

پاسخ
با سلام داوطلب گرامی: اعلام نتایج نهایی رشته های متمرکز و اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های شرایط خاص و نیمه متمرکز برای انجام مصاحبه، معاینه، آزمون علمی و یا عملی آزمون کاردانی به کارشناسی هفته اول مهر ماه 1391 و همچنین استقرار کارنامه نهایی آزمون فوق بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آبان ماه 91 قرار خواهد گرفت. با تشکر

ahriman323
19-09-2012, 10:34
طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش، نتایج نهایی کنکور کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته سال 91 در هفته اول مهر ماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد. ثبت نام و انتخاب واحد دوره های ترمی و پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی 27 تا 30 شهریورماه انجام می شود و ثبت نام با تاخیر 5 و 6 مهرماه و شروع کلاس ها نیز از اول مهرماه خواهد بود. همچنین حذف و اضافه 15 و 16 مهرماه ، حذف اضطراری ویژه دوره های ترمی 15 آذرماه و پایان کلاس ها 21 دی ماه خواهد بود

ahriman323
20-09-2012, 15:29
بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1391 مي رساند، اسامي پذيرفته ‌شدگان نهايي آزمون مذكور در رشته ‌هاي متمركز و نيز معرفي‌ شدگان چند برابر ظرفيت رشته ‌هاي نيمه متمركز در روز شنبه مورخ 8/7/91 از طريق سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل مشاهده مي‌باشد.

SADEGH 7
29-09-2012, 00:07
ساعت 12:05 شد.الآن 91/07/08 هستش ولی همچنان خبری نیست.
امیدوارم حداقل فردا تاخیر نخوره.

ahriman323
29-09-2012, 00:51
ساعت 12:05 شد.الآن 91/07/08 هستش ولی همچنان خبری نیست.
امیدوارم حداقل فردا تاخیر نخوره.
برای کاردانی را یک روز زودتر اعلام کردن ولی کارشناسی 8 شد هنوز اعلام نکردن ای تو روحشون....
باید امیدوار باشیم که 8 ام بیاد دوباره یک هفته نیافته دیرتر.....

ahriman323
29-09-2012, 07:18
ای تو روحتون....

عنوان درخواست نتايج
تاريخ ارسال جواب 1391/07/08-6:56
پاسخ با سلام داوطلب گرامی: برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص به صفحه اصلی سایت سازمان تا پایان وقت امروز مراجعه فرمایید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با تشکر

ahriman323
29-09-2012, 09:11
ای تو روح سنجش که از خواب بی خوابمون کرد صبح تا حالا 2 3 بار بیدار شدم دیدم خبری نیست رفتم خوابیدم

ahriman323
29-09-2012, 09:29
عنوان درخواست نتايج
تاريخ ارسال جواب 1391/07/08-9:20
پاسخ با سلام داوطلب گرامی: اعلام نتایج نهایی رشته های متمرکز و اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های شرایط خاص و نیمه متمرکز برای انجام مصاحبه، معاینه، آزمون علمی و یا عملی آزمون کاردانی به کارشناسی اخر وقت اداری هشتم (8) مهر ماه 1391 و همچنین استقرار کارنامه نهایی آزمون فوق بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آبان ماه 91 قرار خواهد گرفت. با تشکر

مهندس ah
29-09-2012, 10:14
چرا نمیزنند آخــــــــه :((((
دیشب تا حالا خواب نداشتم بخدا

kourosh4
29-09-2012, 10:39
بابا بیخیال....
من که ملاک رو گزاشتم روی قبول نشدن.....:31:
حالا فکر کن کارشناسی هم گرفتی بعدش چی....!!!؟
دوباره باید بریم خیابون متر کنیم:39:

kourosh4
29-09-2012, 10:40
ای تو روح سنجش که از خواب بی خوابمون کرد صبح تا حالا 2 3 بار بیدار شدم دیدم خبری نیست رفتم خوابیدم

چه طوری هم شهری.... نگران نباش قبولی
پاسارگاد هم زدی..؟ اگه من اونجا قبول بشم یه شام مهمون من:31:

ahriman323
29-09-2012, 10:52
بابا بیخیال....
من که ملاک رو گزاشتم روی قبول نشدن.....:31:
حالا فکر کن کارشناسی هم گرفتی بعدش چی....!!!؟
دوباره باید بریم خیابون متر کنیم:39:
آورین آورین
تبارک الله

چه طوری هم شهری.... نگران نباش قبولی
پاسارگاد هم زدی..؟ اگه من اونجا قبول بشم یه شام مهمون من:31:
درود و دو صد بدرود همشهری
اره پاسارگاد پیشتازان کازرون.دی:
علی الحساب علمی کاربردی هم ثبت نام کردم امروز کلاس داشتم نرفتم
باشه قبول شدی مهمون تو هفت خوان

Soroush-S
29-09-2012, 11:00
دوستان نتایج ساعت 18 امروز میاد

kourosh4
29-09-2012, 11:05
هفت خوان......:31: کلاست هم بالاست بابا .... :5:
کازرون هم مگه غیر انتفایی داشت....؟!! من فقط پیشتازان و پاسارگاد زدم + ازاد ...!

kourosh4
29-09-2012, 11:06

خدا ورشون داره که این قدر با دل بچه مردم بازی میکنن....:31:
احتمالا مثل نتایج کاردانی بیوفته واسه فردا...!

ahriman323
29-09-2012, 12:48

منبع؟.....

ahriman323
29-09-2012, 12:48
هفت خوان......:31: کلاست هم بالاست بابا .... :5:
کازرون هم مگه غیر انتفایی داشت....؟!! من فقط پیشتازان و پاسارگاد زدم + ازاد ...!

دولتی.....

ahriman323
29-09-2012, 13:12
منبع حرفتون کجاست از کجا شنیدید؟
من پرسیدم الان گفتم ساعت 18 میاد این جواب را بهم دادند:
عنوان درخواست اعلام نتايج
تاريخ ارسال جواب 1391/07/08-12:49
پاسخ با سلام بزودی بر روی سایت قرار می گیرد. با تشکر

خدا ورشون داره که این قدر با دل بچه مردم بازی میکنن....:31:
احتمالا مثل نتایج کاردانی بیوفته واسه فردا...!
نتایج کاردانی که یک روز زودتر اومد نه دیرتر

*IN*
29-09-2012, 13:22
اقا این سازمان سنجش عمه نداره؟؟؟
استرس دهن مارو سرویس کرد،چه غلطی میکنن...

Soroush-S
29-09-2012, 13:53
منبع : خبر گزاری فارس

*IN*
29-09-2012, 15:28
جواب آزاد اومد

YAHYA-PRO
29-09-2012, 15:51
این درصدایی که زده برای ملی هم همینه دیگه !:37:
منظور از رتبه ، رتبه کجاست ؟استان ، شهر ، روستا ؟:31:

*IN*
29-09-2012, 15:55
این درصدایی که زده برای ملی هم همینه دیگه !:37:
منظور از رتبه ، رتبه کجاست ؟استان ، شهر ، روستا ؟:31:
رتبه تو اونجایی که قبول شدی...
همه ریاضی آمار منفی میزنن من زبان و ادبیات فارسی منفی زدم...
خدا رو شکر تو انتخاب اولم قبول شدم...

kourosh4
29-09-2012, 16:20
دوستان من فقط معارف رو منفی زدم....
بقیه مثبت هست امکان داره غیر انتفایی قبول شم.... ازاد اولویت اول قبول شدم...
مثلا الکترونیک رو 33 درصد زدم...!!

*IN*
29-09-2012, 16:41
اقا من نمره کلم شده 1934...
واسه سراسری امید داشته باشم؟

SADEGH 7
29-09-2012, 17:02
تهران / واحد مرکزی خبر / مکتوب 1391/07/08
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:نتایج انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی سال91 ، از ساعت 22 امشب منتشر می شود.
حسین توکلی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما افزود: داوطلبان شرکت کننده در آزمون دانشگاهها و موسسات عالی دولتی باید از ساعت اعلام شده با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و وارد کردن اطلاعات خود ، از نتیجه انتخاب رشته خود مطلع شوند .
وی گفت : داوطلبان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی هم باید به سایت مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنند.

منبع:

خدا لعنت کنه مردم آزار رو. معنی روز شنبه رو هم فهمیدیم.

ویرایش:

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی‌ناپیوسته

تاریخ انتشار : شنبه ۸ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۱۳
نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۱ امروز شنبه ۸ مهرماه اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۱ ساعت ۱۸ امروز شنبه ۸ مهرماه اعلام می‌شود؛ داوطلبان پذیرفته شده باید طی روزهای سه‌شنبه ۱۱ مهرماه تا پنج‌شنبه ۱۳ مهرماه برای ثبت‌نام به مراکز پذیرفته شده مراجعه کنند. بر اساس این گزارش، ۴۲۴ هزار و ۷۲۴ نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۱ ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد در دانشگاه‌های دولتی ۱۷۹ هزار و ۸۵۶ نفر پذیرش می‌شوند. نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیز روز ۸ مهرماه از طریق سایت مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می‌شود.

منبع:

معلوم نیست کی چی می گه. خسته شدیم.

ahriman323
29-09-2012, 17:19
دوستان من فقط معارف رو منفی زدم....
بقیه مثبت هست امکان داره غیر انتفایی قبول شم.... ازاد اولویت اول قبول شدم...
مثلا الکترونیک رو 33 درصد زدم...!!
الکترونیک اگه33 درصد بزنی که دولتی قبولی.دی:
هم رشته هم هستیم که کاکو

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:نتایج انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی سال91 ، از ساعت 22 امشب منتشر می شود.
حسین توکلی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما افزود: داوطلبان شرکت کننده در آزمون دانشگاهها و موسسات عالی دولتی باید از ساعت اعلام شده با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و وارد کردن اطلاعات خود ، از نتیجه انتخاب رشته خود مطلع شوند .
وی گفت : داوطلبان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی هم باید به سایت مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنند.

منبع:

ویرایش:

به گزارش فارس، نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۱ ساعت ۱۸ امروز شنبه ۸ مهرماه اعلام می‌شود؛ داوطلبان پذیرفته شده باید طی روزهای سه‌شنبه ۱۱ مهرماه تا پنج‌شنبه ۱۳ مهرماه برای ثبت‌نام به مراکز پذیرفته شده مراجعه کنند. بر اساس این گزارش، ۴۲۴ هزار و ۷۲۴ نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۱ ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد در دانشگاه‌های دولتی ۱۷۹ هزار و ۸۵۶ نفر پذیرش می‌شوند. نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیز روز ۸ مهرماه از طریق سایت مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می‌شود.

منبع:

خدا ذلیلشون کنه که ادم را الاف میکنید امروز هم فکر نکنم بیاد با این تفاصیر..................
ای تو روحشونننننن

ahriman323
29-09-2012, 17:25
همون 10 شب واحد مرکزی خبر درسته.....

silsin
29-09-2012, 17:29

منبع:

ویرایش:

منبع:

احتمالا یکی به روایت سنیه یکی به روایت شیئه:31:
حالا روایت اول تا نیم ساعت دیگه معلوم میشه!

kourosh4
29-09-2012, 17:38
الکترونیک اگه33 درصد بزنی که دولتی قبولی.دی:
هم رشته هم هستیم که کاکو

خدا ذلیلشون کنه که ادم را الاف میکنید امروز هم فکر نکنم بیاد با این تفاصیر..................
ای تو روحشونننننن

دولتی که فقط باهنر زدم....که هیچی....!!
غیر انتفایی هم فقط 7 تا رشته پاسارگاد و پیشتازان زدم .... یعنی قبول میشم....ایییییییییییییی
بجز شیراز جای دیگه نزدم...!!
خدا بگم چیکارشون کنه...

ahriman323
29-09-2012, 19:20
اومد

كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي الكترونيك موسسه غيرانتفاعي پيشتازان -شيراز غيرانتفاعي

YAHYA-PRO
29-09-2012, 19:27
منم قبول شدم:42:

كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي كرمانشاه غيرانتفاعي

rpf
29-09-2012, 19:53
لطفا یک نمونه از کارنامه سراسری کاردانی به کارشناسی قرار دهید

YAHYA-PRO
29-09-2012, 20:05
کارنامه نداره
ماه بعد کارنامش میاد

rpf
29-09-2012, 20:43
با تشکر ولی از هرچی که هست فقط نمونشو میخوام

YAHYA-PRO
29-09-2012, 21:06
برای چی میخوای ؟:31:

57002

*IN*
29-09-2012, 21:09
غیر انتفاعی تنکابن قبول شدم...
ازاد شهر خودمو برم بهتره یا غیر انتفایی اونجا؟؟؟
کدوم خرجش کمتر در میاد؟؟؟

شاهزاده خانوم
29-09-2012, 21:19
با تشکر ولی از هرچی که هست فقط نمونشو میخوام

سلام این برای ازاده مال سراسری رو داشتم ولی فایلام ویروسی شد باز نمیکنه
مال سراسری هم همینجوریه فقط دروس تخصصی و تک تک زده

اینم کارنامه اولیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehr film
29-09-2012, 21:20
منم قبول شدم:42:

كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي كرمانشاه غيرانتفاعي

به بهههههه مبارکههههه . جای خوبی افتادی ..... منم به سلامتی قبول شدم ( آزاد ) :دی :دی

حالا شاید تکمیل ظرفیت یه فرجی شد ..

ahriman323
29-09-2012, 21:49
دوستان هزینه غیر انتفایی چقدر؟
شهریه ثابت چقدره؟
دفترچه 1و2 را نگاه کردم پیداش نکردم

PSYCHO_MAN
29-09-2012, 22:28
منم کارشناسی نرم افزار غیر انتفایی قبول شدم ولی چون عوضیا نتایج سراسریو دیر اعلام کردن منم نسبت به قبولیم مطمئن نبودم ترمی علمی کاربردی ثبت نام کردم الانم میرم اونجا.
از لحاظ اعتبار چقدر بین غیرانتفایی و ترمی علمی کاربردی فرقه ؟ میارزه 400 تومن پول بی زبونو قیدشو بزنم انصراف بدم؟

Iman-Emperatour
29-09-2012, 22:39
من هم در ازمون کاردانی به کارشناسی شرکت کردم هم انتخاب رشته رو انجام دادم
ولی نمیدونم چرا داده های ورودیمو قبول نمیکنه سایت! مشکل از چیه؟!

اون بالای سایت میزنه:
به پيام هاي ارائه شده دقت فرماييد :«داوطلبي با چنين مشخصات موجود نمي باشد و يا مجاز به انتخاب رشته نبوده است ، لطفا در ورود اطلاعات داوطلبي دقت فرماييد »

ahriman323
29-09-2012, 22:50
منم کارشناسی نرم افزار غیر انتفایی قبول شدم ولی چون عوضیا نتایج سراسریو دیر اعلام کردن منم نسبت به قبولیم مطمئن نبودم ترمی علمی کاربردی ثبت نام کردم الانم میرم اونجا.
از لحاظ اعتبار چقدر بین غیرانتفایی و ترمی علمی کاربردی فرقه ؟ میارزه 400 تومن پول بی زبونو قیدشو بزنم انصراف بدم؟
منم علمی کاربردی ثبت نام کردم ولی پول را به حساب واریز نکردم دستی بهشون دادم گفتم اگه دولتی قبول شدم میام پس میگیرم
از ما که دویست و خورده ای بیشتر نگرفتن

[B] من هم در ازمون کاردانی به کارشناسی شرکت کردم هم انتخاب رشته رو انجام دادم
ولی نمیدونم چرا داده های ورودیمو قبول نمیکنه سایت! مشکل از چیه؟!
مشخصات را با مشخصات ثبت نام چک کن یکی باشه مغایرت نداشته باشه

PSYCHO_MAN
29-09-2012, 22:54
خوبه چه مرامی گذاشتن ! مال ما مستقیم رفت تو خزانه درشم مهر و موم شد.

SADEGH 7
29-09-2012, 22:57
سلام
دوستان شهریه ثابت و متغیر دانشگاه آزاد تو دفترچه نبود. کسی می دونه چقدره؟
تاریخ ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی و آزاد رو هم اگه بگید ممنون می شم.

attractive_girl
29-09-2012, 23:15
بلاخره اعلام شد نتایج....:42:

منم غیرانتفاعی رشته ای که میخواستم قبول شدم . مدیریت بازرگانی

من کارشناسی پیوسته علوم کامپیوتر بودم ولی دوست نداشتم ادامه اش بدم.رفتم کاردانیمو گرفتم و کارشناسی مدیریت امتحان دادم که اولین انتخابم قبول شدم :)

همگی موفق باشید

Iman-Emperatour
29-09-2012, 23:39
منم قبول شدم!
رشته نرم افزار,رشته موردعلاقه ام :26::26: تو شهر خودم :biggrin:
من عیدیمو از امام رضا (ع) گرفتم.دیشب رفتم حرمش ازش خواستم روی منو زمین نندازه....مثله اینکه حرفمو شنیده :35:
امشب یکی از بهترین شبهای عمرم بود:27:
به بچه های که قبول شدن هم تبریک می گم :12::27:

پ.ن "کساییی که مشکل منو داشتن نمی تونن نتایجشونو ببینن اینکه داده ها رو خب چک کنن (من به شماره شناسنامم اولش صفر داره اونو برداشتم بعد تاییدش کرد...)"

dragon-fly
29-09-2012, 23:49
کسی میدونه تکمیل ظرفیت کی میاد ؟

شاهزاده خانوم
29-09-2012, 23:58
همتووووووووووووووون باید شیرینی بدین
تبریک میگم

ahriman323
30-09-2012, 01:25
دوستان من علمی کاربردی ترمی ثبت نام کردم و پول را بهشون دستی دادم میتونم پس بگیرم
حالا موندم برم انصراف بدم غیر انتفایی ثبت نام کنم یا نه
غیر انتفایی دورتر ولی علمی کاربردی نزدیکه خونمون هست
رشته غیر انتفایی ict هست که بیشتر خوشم میاد تا الکترونیک که کاردانی ام بوده و قبول شدم غیر انتفایی
استخدام هم دیگه جایی نیست که بگی این معتبره یا اون حالا نظر شما چیه؟

مهندس ah
30-09-2012, 07:21
منم همونی که میخواستم قبول شدم :26::26::26:
اولویت اولم، عمران عمران دانش پژوهان اصفهان :40::40::40:
هوررررررررررررررا..........

mohsen_blid
30-09-2012, 07:45
منم انتخاب اولم قبول شدم مدیریت بازرگانی
ولی خدایی این سازمان سنجش چقدر بی برنامه است

*IN*
30-09-2012, 12:23
اقا من الان رفتم سایت دانشگاه آزادی که قبول شدم ثبت نامش واسه نیم سال اول تموم شده O.o

Puneh.A
30-09-2012, 12:38
به همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم

دوستان من علمی کاربردی ترمی ثبت نام کردم و پول را بهشون دستی دادم میتونم پس بگیرم
حالا موندم برم انصراف بدم غیر انتفایی ثبت نام کنم یا نه
غیر انتفایی دورتر ولی علمی کاربردی نزدیکه خونمون هست
رشته غیر انتفایی ict هست که بیشتر خوشم میاد تا الکترونیک که کاردانی ام بوده و قبول شدم غیر انتفایی
استخدام هم دیگه جایی نیست که بگی این معتبره یا اون حالا نظر شما چیه؟

از نظر شهریه تفاوت چندانی نداره
مدرک غیر انتفاعی از اونجایی که مدرک وزارت علومه معابرتره ولی برای استخدام معمولأ می پرسن کدوم دانشگاه درس خوندی
قبل از اینکه تصمیم بگیری تحقیق کن ببین کدومشون از نظر علمی و اساتید بهتره
باید اولویت هاتو مشخص کنی
می خوای فقط یه مدرک کارشناسی داشته باشی یا یادگرفتن چیزای جدید هم مهمه ؟

SADEGH 7
30-09-2012, 12:39
دکتر ناصر اقبالی رئیس مر کز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر اعلام کرد: نتایج آزمون مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سنجش آموزش کشور عصر امروز شنبه 8/7/91 از طریق پایگاه اعلام نتایج مرکز آزمون به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعلام خواهد شد.
اقبالی با بیان اینکه این آزمون با شرکت بیش از 424 هزار نفر برگزار شد اعلام کرد : تعداد 196176 نفر علاقمندی خود را به شرکت در گزینش علمی دانشگاه آزاد اسلامی در این آزمون اعلام نمودند واز این تعداد 140758 نفر در موعد زمانی مقرر نسبت به انتخاب رشته /شهر اقدام نمودند که از این تعداد 104038 نفر پذیرفته شدند.
اقبالی زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان این آزمون را روزهای سه شنبه وچهارشنبه 11 و12 مهرماه اعلام کرد. وی همچنین از انتشار اطلاعیه مربوط به مدارک لازم وچگونگی ثبت نام از پذیرفته شدگان در روز دوشنبه مورخ 10 مهر ماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خبر داد.
منبع:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %85%D9%88%D9%86_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8% A7%D8%B3%DB%8C_%D9%86%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%B 3%D8%AA%D9%87_%D8%B3%D8%A7%D9%84_91_%D8%AF%D8%A7%D 9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8 %AF_%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C_%D8%B9%D8 %B5%D8%B1_%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2_%D8%A7%D8 %B9%D9%84%D8%A7%D9%85_%D9%85%DB%8C_%D8%B4%D9%88%D8 %AF

ahriman323
30-09-2012, 13:35
به همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم

از نظر شهریه تفاوت چندانی نداره
مدرک غیر انتفاعی از اونجایی که مدرک وزارت علومه معابرتره ولی برای استخدام معمولأ می پرسن کدوم دانشگاه درس خوندی
قبل از اینکه تصمیم بگیری تحقیق کن ببین کدومشون از نظر علمی و اساتید بهتره
باید اولویت هاتو مشخص کنی
می خوای فقط یه مدرک کارشناسی داشته باشی یا یادگرفتن چیزای جدید هم مهمه ؟
ممنون
رفتم انصراف دادم علمی کاربردی

ahriman323
30-09-2012, 14:47
دوستان کارشناسی غیر انتفایی هزینش چقدره ؟ شنیدم تقریبا با ازاد برابره یعنی ترم بالا یک میلیون هست؟اگر اینجوری باشه همون علمی کاربردی بهتره که اخرش باید مدرک را قاب بگیرم تو این دور و زمونه

Soroush-S
30-09-2012, 14:54
دوستان کارشناسی غیر انتفایی هزینش چقدره ؟ شنیدم تقریبا با ازاد برابره یعنی ترم بالا یک میلیون هست؟اگر اینجوری باشه همون علمی کاربردی بهتره که اخرش باید مدرک را قاب بگیرم تو این دور و زمونه

تقریبا نصف دانشگاه آزاد هست - مثلا من 20 واحد گرفتم شده 450 تومن

*IN*
30-09-2012, 16:43
میانگین شهریه ها تو سال 90

SADEGH 7
01-10-2012, 09:46
دريافت فايل راهنماي ثبت نام پذيرفته شدگان آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 91 دانشگاه آزاد اسلامي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع:

میزان شهریه ثابت و متغیر هم توش نوشته شده.

Puneh.A
01-10-2012, 11:36

خیلی کمتر از آزاده !!!!!!!!

رشته من که فنی مهندسیه و جزء شهریه های بالاست تا حالا بیشتر از 500 تومن نشده ولی همزمان با من دوستام که دانشگاه آزادن حدود 1/500 شهریه دادن

حدود 300 تومن ثابت ، متغیر هم که با توجه به واحداتون حدود 150 تا 250 میشه

Alijo0on
01-10-2012, 12:55
کسی از تعداد واحدهای ارشد خبر داره رشته نرم افزار ؟
و اینکه میشه تغییر رشته داد و برای ارشد یه رشته سبکتر انتخاب کرد بدون اینکه تعداد زیادی واحد تعلق بدن به آدم ؟ منظورم اینه میشه تطبیق داد و رشته سبکتری و ادامه داد ؟

ahriman323
01-10-2012, 22:27
یکی از اشناها تو دانشگاه علمی کاربردی که قبول شدم و انصراف دادم هست گفت اینجا بهتره از غیر انتفایی منم دوباره فردا میخوام برم علمی کاربردی ثبت نام کنم و غیر انتفایی پیشتازان را بیخیال بشم چند روز پیش علمی کاربردی ثبت نام کردم بعد رفتم انصراف دادم حالا فردا دوباره میخوام برم ثبت نام کنم

EHSANRF
01-10-2012, 23:28
من غیرانتفاعی کوهدشت قبول شدم
آزاد اندیمشک
اندیمشک که شهر خودمونه ولی تا کوهدشت یه 200 کیلومتری فک کنم فاصله هست...
کدوم رو انتخاب کنم به نظرتون!؟

Alijo0on
02-10-2012, 01:58
آزاد اندیمشک

آزاد شهریه دوبرابر غیر انتفاعی داره تو کاردانی یه کم کمتر البته ...
همچنین مدرکش نسبت به غیر انتفاعی یه پله پست تره که البته الان دیگه همشون یه آش دهن سوزین
اگه ماشین داری و جاده درست حسابیه برو بیا که عشق و حالتم به راه باشه وگرنه درسخونی که ببین کدوم از نظر رفاهی و مالی برات بهتره :5:

SADEGH 7
02-10-2012, 20:54
آزاد اندیمشک

اختلافی بین مدرک این دو تا دانشگاه نیست. شما مدرک هرکدوم رو بگیری آخرش با پارتی باید بری سر کار. از لحاظ محتوای آموزشی هم کلا هیچ وقت تو مدرسه و دانشگاه آدم چیزی یاد نمی گیره. خیلی از آشناهای خودم هستن که با مدرک کارشناسی نرم افزار یه ویندوز نمی تونن نصب کنن.
کلا تو مقایسه آزاد و سراسری دانشگاه های مهم هستن که در مورد مدرکشون آدم بین دوراهی گیر می کنه. مثلا آزاد تهران جنوب و شمسی پور.
شما بین این دوتا فقط می تونی از لحاظ مالی و نوع برخورد با دانشجو مقایسشون کنی.
از لحاظ مالی : شما 200 کیلومتر رو اگه بری و بیای یا خوابگاه بگیری با هزینه خورد و خوراکت تو کمترین حالت ترمی 400 تومن خرجت می شه (ماهی 100 تومن) که اگه با شهریه غیر انتفاعی جمع بزنی می شه حدود 800-900 تومن.
از لحاظ برخورد با دانشجو هم بستگی به جمعیت دانشگاه و سطح دانشگاه داره معمولا.
موفق باشی

EHSANRF
02-10-2012, 21:35
اطلاع دارین ترمی تقریبا چند درمیاد مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر!؟
اگه بالای 1200 بیفته عمرا برم دانشگاه!

*IN*
02-10-2012, 23:35
فردا آخرین محلت ثبت نام نیم سال اول دانشگاه آزاده... کسی جا نمونه...

ahriman323
03-10-2012, 00:43
فردا آخرین محلت ثبت نام نیم سال اول دانشگاه آزاده... کسی جا نمونه...
به نظر من که تا علمی کاربردی هست ثبت نام در ازاد کار غلطی هست
خودم کاردانی ازاد بودم الان کارشناسی علمی کاربردی ام و راضی ام

*IN*
03-10-2012, 09:49
به نظر من که تا علمی کاربردی هست ثبت نام در ازاد کار غلطی هست
خودم کاردانی ازاد بودم الان کارشناسی علمی کاربردی ام و راضی ام

واسه علمی کاربردی کارت پایان خدمت لازمه...
مگه اینجوری نیست؟

ahriman323
03-10-2012, 10:19
واسه علمی کاربردی کارت پایان خدمت لازمه...
مگه اینجوری نیست؟
فکر نکنم دفترچشو مطالعه کنید
من که پایان خدمت داشتم

*IN*
03-10-2012, 10:37
فکر نکنم دفترچشو مطالعه کنید
من که پایان خدمت داشتم

والا من از هرکی پرسیدم گفته باید وضعیت خدمت مشخص باشه؛یا پایان خدمت یا معافی دائم

9884
05-10-2012, 16:33
سلام

لطفا جواب بدید سریعتر.

به نظر شما جدای از بحث علاقه ،کاردانی به کارشناسی غیرانتفاعی مهندسی نرم افزارو بری بهتره از لحاظ موقعیت و آینده شغلی برای یه دختر و یا کاردانی به کارشناسی گرافیک دانشگاه علمی کاربردی رو؟

9884
05-10-2012, 17:52
کسی هم میدونه آیا برای ثبت نام تاریخی برای ثبت نام با تاخیر بوده یا خیر؟
کلا وقت ثبت نام تمام شده؟

Alijo0on
06-10-2012, 02:13
کسی هم میدونه آیا برای ثبت نام تاریخی برای ثبت نام با تاخیر بوده یا خیر؟
کلا وقت ثبت نام تمام شده؟

گرافیک بازار کار داره مخصوصا برای خانومها چون خودم طراحم میگم ، هم میتونن بعنوان طراح تو بازار و دفتتر تبلیغاتی مشغول شن هم Ps کار تو آتلیه ...
تا مهندسی نرم افزار

navid.zz68
06-10-2012, 03:02
دوستان کسی میدونه قضیه این مهندسی تکنولوژی چیه؟
فرقش چیه با پیوسته؟

9884
06-10-2012, 13:39
گرافیک بازار کار داره مخصوصا برای خانومها چون خودم طراحم میگم ، هم میتونن بعنوان طراح تو بازار و دفتتر تبلیغاتی مشغول شن هم Ps کار تو آتلیه ...
تا مهندسی نرم افزار

ممنون که جوابمو دادید.
پس شما نظرتون روی گرافیک هستش؟ توشهرکوچیک هم بازار کار داره؟
کسی که فوق دیپلمش چیزدیگه ای بوده حالا میره گرافیک به نظرتون طراحی و...رو میتونه درحد مطلوب برای کار یاد بگیره؟
مرسی

9884
06-10-2012, 13:41
سلام

لطفا جواب بدید سریعتر.

به نظر شما جدای از بحث علاقه ،کاردانی به کارشناسی غیرانتفاعی مهندسی نرم افزارو بری بهتره از لحاظ موقعیت و آینده شغلی برای یه دختر و یا کاردانی به کارشناسی گرافیک دانشگاه علمی کاربردی رو؟

دوستان دیگه هم نظز بدن.
بقیه نظرشون چی هستش؟
و از نظر اعتبار مدرک چی؟
ازون طرف لیسانس نرم افزار بیشتر برای استخدامی ها کاربرد نداره؟

Alijo0on
06-10-2012, 18:31
ممنون که جوابمو دادید.
پس شما نظرتون روی گرافیک هستش؟ توشهرکوچیک هم بازار کار داره؟
کسی که فوق دیپلمش چیزدیگه ای بوده حالا میره گرافیک به نظرتون طراحی و...رو میتونه درحد مطلوب برای کار یاد بگیره؟
مرسی

چه شهری هسنی ؟؟!
مگه داری درس و میخونی برای شهرت؟همیشه که قرار نیس یه جا بمنی و پیشرفتت محصوص باشه !!!

آره میشه طراح خوبی بشه اگه علاقه مند باشه من رشتم نرم افزاره و آخرای کارشناسیم اما کار و علاقم گرافیک و طراحیه و بیشتر دوس دارم تا رشته تحصیلیم اگرم قرار به ادامه باشه ارشد رو یه رشته سبک تر میخونم ...

9884
06-10-2012, 19:53
سلام:sq_8:
یکی از شهرهای اطراف مشهد هستم.
شمایعنی کارتون مرتبط با رشتتون نیست؟ یا درکنار کارتون گرافیک و طراحی هم انجام میدین؟
من فوق دیپلمم نرم افزار بوده حالا کاردانی به کارشناسیه هر 2 رشته رو قبول شدم.
علاقه ای به رشتم ندارم یعنی برام سنگینه کمی.
به همین دلیله میگه برم گرافیک یکم تنوع داشته باشه!
ازونطرفم میگم برا آگهی استخدام موسسات و اداره ها لیسانس کامپیوتر معمولا میخوان و رشته مهندسیه.
برای همین موندم بین این 2 :sq_12:

9884
06-10-2012, 20:02
دوستان فقط تاامشب وقت دارم برای تصمیم گیری
پیلیز هلپ :sq_3:

شاهزاده خانوم
06-10-2012, 21:11
دوستان کسی میدونه قضیه این مهندسی تکنولوژی چیه؟
فرقش چیه با پیوسته؟

واحد های عملی تکنولوزی بیشتره

Alijo0on
06-10-2012, 21:14
شمایعنی کارتون مرتبط با رشتتون نیست؟ یا درکنار کارتون گرافیک و طراحی هم انجام میدین؟
ازونطرفم میگم برا آگهی استخدام موسسات و اداره ها لیسانس کامپیوتر معمولا میخوان و رشته مهندسیه.

اگه فقط به منظور کار میخوای انتخاب کنی بهتره نرم افزار و ادامه بدی که فک میکنی بهترم هست !!!

اما الان دیگه شرکتها و ارگانها همچین حساس نیستن رو رشته و اینا مهم مدرک و پارتی هست که بالاخره جور میشه و هست ...
حالا گرافیک سبک ترم هست میتونی سریعتر تموم کنی در عین حال فوق دیپلم کامپیوترم داری و رو هر دوش جای مانور داری بهتره فقط خوش صحبت باشی موقع مصاحبه کاری و زرنگ
موفق باشی

شاهزاده خانوم
06-10-2012, 21:19

سلام والا من هم ناپیوسته کامپیوتر خوندم ی دوست هم داشتم که گرافیک میخوند
گرافیک رشته سبکیه اصلا قابل مقایسه نیست با نرم افزار ولی خوب باید تو این رشته استعداد خوبی داشته باشی والا همش طراحیه تا اون جایی که من دیدم
کامپیوترم اگه یکم توش وارد باشی درامد خیلی خوبی داره

9884
06-10-2012, 23:39
اگه فقط به منظور کار میخوای انتخاب کنی بهتره نرم افزار و ادامه بدی که فک میکنی بهترم هست !!!

اما الان دیگه شرکتها و ارگانها همچین حساس نیستن رو رشته و اینا مهم مدرک و پارتی هست که بالاخره جور میشه و هست ...
حالا گرافیک سبک ترم هست میتونی سریعتر تموم کنی در عین حال فوق دیپلم کامپیوترم داری و رو هر دوش جای مانور داری بهتره فقط خوش صحبت باشی موقع مصاحبه کاری و زرنگ
موفق باشی

نمیدونم والا!
ازیه طرف حوصله ی سختی درسای نرم افزارو ندارم از یه طرف هم میگم اقلا لیسانسشو بگیرم.
شما پایه ریاضی و برنامه نویسی تون خوب بود برای نرم افزار؟
واسه کارشناسی اذیت نشدین؟
ببخشید وسایل و لوازمی که برای رشته گرافیک به کار میره تو یونی خیلی گرونن یا نه؟

9884
06-10-2012, 23:44
سلام والا من هم ناپیوسته کامپیوتر خوندم ی دوست هم داشتم که گرافیک میخوند
گرافیک رشته سبکیه اصلا قابل مقایسه نیست با نرم افزار ولی خوب باید تو این رشته استعداد خوبی داشته باشی والا همش طراحیه تا اون جایی که من دیدم
کامپیوترم اگه یکم توش وارد باشی درامد خیلی خوبی داره

شمادختر هستید؟الان لیسانس گرفتین دارین کارمیکنید جایی؟اگه آره ،کجا؟
واسه شما چطور بود درسای کاردانی ب کارشناسی؟
شما کدوم رو پیشنهاد میدین ؟

9884
07-10-2012, 19:41
دوستان عزیز پس کجایید؟بجوابید پلیز

دروس کاردانی ب کارشناسی نرم افزار چیا هستند؟
چند تا ریاضی و برنامه نویسی دارن؟
کلا درسای سختش چندتان؟!

mehr film
12-10-2012, 14:36
دوستان خبری از تکمیل ظرفیت نیست ؟

ehsanjj66
17-10-2012, 13:24
سلام دوستان عزیز.. بنده 3 سال پیش کاردانی الکترونیک از دانشگاه آزاد گرفتم و سپس به خدمت سربازی رفتم. الآن با توجه به اینکه مدت زیادی از درس و دانشگاه دور بوده ام و هیچ گونه جزوه ای هم از آن زمان برایم باقی نمانده که مطالعه کنم.. به نظر شما اساتید عزیز کتاب های کمک آموزشی کدام موسسه را تهیه کنم و آیا کافی هستند این کتابها؟؟
میخوام یک سال به صورت بی وقفه درس بخونم تا سراسری قبول بشم لطفا راهنمایی بفرمایید
با سپاس فراوان

Puneh.A
17-10-2012, 20:28
دوستان عزیز پس کجایید؟بجوابید پلیز

دروس کاردانی ب کارشناسی نرم افزار چیا هستند؟
چند تا ریاضی و برنامه نویسی دارن؟
کلا درسای سختش چندتان؟!

70 واحد باید پاس کنی

تقریبأ 4 تا ریاضی داره ، ریاضی مهندسی (کابوس بچه های مهندسی) ، دیفرانسیل، گسسته، آمار و احتمالات ....... اینا جزء ریاضیا میشه دیگه :دی

برنامه نویسی مباحث ویژه و طراحی وب ، طراحی الگوریتم و هوش مصنوعی ، گرافیک بستگی به استادی که تدریس میکنه داره

کلأ درسای سختش زیاده :دی اصلأ قابل مقایسه با کاردانی نیست

Puneh.A
17-10-2012, 20:29
دوستان خبری از تکمیل ظرفیت نیست ؟

زوده هنوز ؛ دقیق یادم نیست ولی فکر میکنم پارسال اواخر آبان بود

ehsanjj66
18-10-2012, 13:22
کدام موسسه کتاب هاش بهتره؟ برای کنکور کاردانی به کارشناسی برق

ahriman323
18-10-2012, 15:57
کدام موسسه کتاب هاش بهتره؟ برای کنکور کاردانی به کارشناسی برق
مدرسان (به قول بچه ها مدرسان کثیف)

ehsanjj66
19-10-2012, 16:41
مدرسان (به قول بچه ها مدرسان کثیف)

اگه آدم از قبل هیچی بلد نباشه بشینه این کتابها رو بخونه جواب میده؟ و اینکه آیا از صفر شروع میکنه به توضیح دادن؟؟

mehr film
13-11-2012, 23:26
دوستان این اطلاعیه تکمیل ظرفیت رو زدن .. منتها من نفهمیدم این جمله یعنی چی ؟

پيرو اطلاعيه مورخ 14/8/1391 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بدين‌‌وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1391 ثبت‌نام كرده و در جلسه آزمون حاضر بوده و براساس كارنامه نهائي، نمره كل علمي آنان در رشته و يا گرايش مورد تقاضا مثبت(بزرگتر يا مساوي يك) مي‌باشد، مي‌رساند بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه‌هاي راهنماي ثبت‌نام (دفترچه شماره1) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي(دفترچه شماره 2) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من داخل کار نامه ام هیچ عددی نزده .... نه 1 نه 0 نه منفی .... خالیه ستونش چیکار کنم کسی نمیدونه ؟

ziba12
21-11-2012, 17:43
سلام

دوستان عزیزان کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تا عید علمی و کاربردی و دانشگه ازاد نمیگیرن ؟

قبلا بهمن ماه علمی کاربردی و ازاد دانشجو میگرفتن

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاهزاده خانوم
26-11-2012, 04:46
کارشناسی ناپیوسته ازاد تاریخ ثبت نام91/03/30 تاریخ آزمون 91/06/02

علمی کاربردی کارشناسی پودمانی تاریخ ثبت نام 91/08/01 تاریخ آزمون 91/10/08

شاهزاده خانوم
26-11-2012, 04:49
اگه آدم از قبل هیچی بلد نباشه بشینه این کتابها رو بخونه جواب میده؟ و اینکه آیا از صفر شروع میکنه به توضیح دادن؟؟

اره بابا زیاد سخت نگیرین.قبل کنکور ادم میگه چه خبره ولی بعدش میبینه هیچی نیست

esi222
26-11-2012, 23:29
سلام دوستان
چندتا سوال:
1- تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی تموم شده!؟
یکی از دوستام میخواستش،الان تو سایت دیدم که ظاهرا تموم شده،درسته!؟
چرا بی خبر!؟
2- کاردانی به کارشناسی بدون کنکور میگیرن؟
3- ثبت نام کنکور 92 چه تاریخیه؟
ممنون

esi222
27-11-2012, 12:25
یکی جواب بده لطفا
خیلی مهمه

mehrdadb3
28-11-2012, 13:05
دوستان کسی چیزی از منابع امسال رو پیدا نکرده گروه صنعت کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی
در ضمن کدوم انتشارات رو پیشنهاد می کنید برای گرفتن کتابها (ریاضی و فیزیک عمومی - فارسی و انگلیسی)

شاهزاده خانوم
30-11-2012, 00:47
انتشارات گسترش علوم پایه برای ادبیات و زبان عالیه

ziba12
30-11-2012, 00:55
عزیزان و بزگرواران سلام

علمی و کاربردی کارشناسی ناپیوسته ازمونش امسال برگزار میشه یا نه ؟ انگار چند روز پیش اخبار گفت اسفند ماهه درسته ؟!

کسی اطلاعاتی داره راجبش ؟

farshidshd
30-11-2012, 12:35
عزیزان و بزگرواران سلام

علمی و کاربردی کارشناسی ناپیوسته ازمونش امسال برگزار میشه یا نه ؟ انگار چند روز پیش اخبار گفت اسفند ماهه درسته ؟!

پودمانیش دیماه آزمونش برگزار میشه

mehrdadb3
30-11-2012, 12:38
انتشارات گسترش علوم پایه برای ادبیات و زبان عالیه

ممنون منم شنیدم ادبیات و زبان واسه این انتشارات که به اسم ساکو هست خوبه بیشتر دنبال ریاضی و فیزیک میگردم

عزیزان و بزگرواران سلام

والا کارشناسی ناپیوسته پودمانی قراره دی ماه باشه امتحانش سایت سنجش چیزی راجبه تغییر تاریخ برگزاری آزمون نزده

majifff
09-12-2012, 17:45
سلام
من تیر سال 92 تو رشته ساختمان دانشگاه ازاد کاردانی پیوسته فارق التحصیل میشم باید کنکور 92 رو شرکت کنم؟ یا باید این 91 رو شرکت میکردم؟

farshidshd
10-12-2012, 11:35
سلام
من تیر سال 92 تو رشته ساختمان دانشگاه ازاد کاردانی پیوسته فارق التحصیل میشم باید کنکور 92 رو شرکت کنم؟ یا باید این 91 رو شرکت میکردم؟

سلام
باید 92 رو ثبت نام کنید

$360$
25-12-2012, 20:09
درود بر سایت محترم p30world
من کاردانی نرم افزار کامپیوتر میخونم
طبیعتا میتوانم کاردانی به کارشناسی رشته ی IT را انتخاب کنم؟
کاردانی بنده از دانشگاه ازاد هست.میتوانم کاردانی به کارشناسی را دولتی بزنم؟

$360$
25-12-2012, 20:13
سوال دیگر این که معمولا چه زمانی دفترچه این ازمون میاد؟

Ehsan PCbase
25-12-2012, 21:24
سلام
همونطور که می دونید امروز نتایج تکمیل ظرفیت اومده
یه سوال داشتم: من ترم 1 هستم و تو یه دانشگاه مشغول تحصیل
بعد اینکه تکمیل ظرفیت زدم و یه جا دیگه قبول شدم
می خواستم بپرسم آیا حتما باید برم اون دانشگاه یا نه می تونم دانشگاه فعلی بمونم؟
اگه نرم چی میشه؟ اطلاعیه سنجشو خوندم چیز زیادی نفهمیدم
مرسی

willhunting
25-12-2012, 21:25
سلام
ثبت نام کاردانی به کارشناسی چه تاریخیه؟
امسال هم مثل پارسال ثبت نام آزاد و ملی یکیه!؟
ممنون

شاهزاده خانوم
26-12-2012, 20:00
درود بر سایت محترم p30world
من کاردانی نرم افزار کامپیوتر میخونم
طبیعتا میتوانم کاردانی به کارشناسی رشته ی IT را انتخاب کنم؟
کاردانی بنده از دانشگاه ازاد هست.میتوانم کاردانی به کارشناسی را دولتی بزنم؟
بله
بله
......

ziba12
26-12-2012, 22:37
دوستان کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته : ازاد + علمی کاربردی + سراسری کی برگزار میشه ؟:n29::n29::n29::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n2 8::n28::n28::n28::n28::n28::n29::n29::n29::n19::n1 9:

farshidshd
27-12-2012, 13:32
دوستان کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته : ازاد + علمی کاربردی + سراسری کی برگزار میشه ؟:n29::n29::n29::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n2 8::n28::n28::n28::n28::n28::n29::n29::n29::n19::n1 9:

تقویم آزمون ها در مقاطع مختلف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

$360$
05-01-2013, 21:35
حداکثر زمان تحصیل در مقطع کاردانی به کارشناسی چند ترمه؟یعنی چه مدت زمان طول میکشه؟
باید نصف زمان کارشناسی باشه دیگه طبیعتا؟

farshidshd
06-01-2013, 13:20
حداکثر زمان تحصیل در مقطع کاردانی به کارشناسی چند ترمه؟یعنی چه مدت زمان طول میکشه؟

5 ترم یعنی 2 سال و نیم ( قانونی)

برای بیشتر شدنش باید نامه ی کتبی بدین تا در کمیسون موارد خاص تایید بشه

alavi71
06-01-2013, 17:40

سلام
حداکثر اون طبق دفترچه 3 سال هست ولی اگر بیشتر هم بشود ایراد نمیگرند ...

aliiiiiii
07-01-2013, 12:40
با سلام آیا کسی که کاردانی نا پیوسته داره میتونه در همون رشته که کاردانی گرفته در کارشناسی پیوسته همین رشته پذیرش بشه؟ آیا باید همون 4 سالو بخونه یا تطبیق واحد میده 2 سال میخونه؟ ممنون میشم پاسخ بدین.با تشکر

farshidshd
07-01-2013, 12:43
با سلام آیا کسی که کاردانی نا پیوسته داره میتونه در همون رشته که کاردانی گرفته در کارشناسی پیوسته همین رشته پذیرش بشه؟ آیا باید همون 4 سالو بخونه یا تطبیق واحد میده 2 سال میخونه؟ ممنون میشم پاسخ بدین.با تشکر

کاردانی دارید چرا کارشناسی پیوسته برید؟ باید برید ناپیوسته

پیوسته هم اگه بخوای می تونی همین رشته رو بری در مورد تطبیق هم فکر نکنم اینکار رو برات انجام بدن!

.

aliiiiiii
07-01-2013, 13:04
کاردانی دارید چرا کارشناسی پیوسته برید؟ باید برید ناپیوسته

پیوسته هم اگه بخوای می تونی همین رشته رو بری در مورد تطبیق هم فکر نکنم اینکار رو برات انجام بدن!

.

ممنون دوست عزیز بابت پاسخ گویی سریع شما حقیقتا نمیخواستم ادامه تحصیل بدم اما از دانشگاهی که قبلا در اون بودم برام sms اومد پذیرش بدون آزمون همون رشته که اونجا کاردانیو گذروندم فقط فرقش این بود که پیوسته بود گفتم شاید بشه تطبیق واحد داد و 2 ساله مدرک گرفت.

alavi71
07-01-2013, 15:06

ببینید اگر این رشته رو که خوندید ادامه بدهید که بریا کارشناسی حدو د 80 واحد باید پاس کنید
اگر بخواهید تغرر رشته بدهید اگر دروس مشترک باشه و نمره بالای 12 تطبیق میدهند ولی فکر کنم سقفش 40-50 واحد باشه ...

aliiiiiii
07-01-2013, 16:20
ببینید اگر این رشته رو که خوندید ادامه بدهید که بریا کارشناسی حدو د 80 واحد باید پاس کنید
اگر بخواهید تغرر رشته بدهید اگر دروس مشترک باشه و نمره بالای 12 تطبیق میدهند ولی فکر کنم سقفش 40-50 واحد باشه ...

دوست عزیز من قصد تغییر رشته ندارم همون رشته که کاردانی گذروندم و همون دانشگاه فقط فرقش اینه من کاردانیم نا پیوسته هست اما برای کارشناسی پیوسته هست بازم از همون دانشگاه

alavi71
07-01-2013, 21:46
دوست عزیز من قصد تغییر رشته ندارم همون رشته که کاردانی گذروندم و همون دانشگاه فقط فرقش اینه من کاردانیم نا پیوسته هست اما برای کارشناسی پیوسته هست بازم از همون دانشگاه

خب با این حساب حدود 40-50 واحد اون رو میتونید تطابق بدهید که این کار رو برای دروس عمومی انجام ندهید بهتره و اخ ها رو تطبیق بدهید.
ولی خب چون باید از اول بخونید .اگر در کاردانی به کارشناسی شرکت کنید بهتر است ودر زمان جلوتر خواهید بود....

موفق باشید

Mr_100_dolari
08-01-2013, 16:37
با سلام

دوستان نمیدونم از تاریخ برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی برای دانشگاه سراسری و آزاد اطلاع دارید یا خیر به هر حال گفتم اطلاع رسانی کنم :

سراسری :

نام آزمون
تاريخ ثبت نام
تاريخ برگزاري

آزمون کارشناسی ناپیوسته
91/12/6 تا 91/12/12
1392/5/24

آزاد :

ثبت نام كارشناسي ناپيوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامي امروز سه­ شنبه از ساعت 14:00 آغاز مي شود و تا 30 دي ماه ادامه دارد.

به گزارش مركز روابط عمومي و اطلاع رساني دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر ناصر اقبالي رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام اين خبر گفت: داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسبت به ثبت نام خود براي نيمسال دوم، بهمن ماه اقدام كنند.رئيس مركز آزمون در ادامه خاطرنشان كرد: فارغ التحصيلان مقطع كارداني پيوسته و ناپيوسته مي توانند در اين مرحله ثبت نام كنند.وي در ادامه افزود: ثبت نام دانشجويان مقطع كارداني كه تا 30 بهمن ماه فارغ التحصيل مي شوند، نيز بلامانع است.وي در ادامه تأكيد كرد: در ثبت نام دوره بدون آزمون كارشناسي ناپيوسته هر داوطلب مجاز است در يك رشته امتحاني حداكثر تا 4 واحد دانشگاهي را به عنوان اولويت هاي تحصيلي خود اعلام كند.دكتر اقبالي در ادامه در مورد روش ارزشيابي اين دسته از داوطلبان گفت: دوره بدون آزمون اين مقطع، براي تسهيل ادامه تحصيل فارغ التحصيلان كارداني ايجاد شده و نحوه ارزشيابي و پذيرش براساس معدل كتبي فوق ديپلم متقاضيان خواهد بود، لذا توصيه مي شود كه متقاضيان به هنگام مراجعه به سايت، معدل دقيق خود را ثبت كنند.اقبالي در ادامه در مورد زمان اعلام نتايج گفت: نتايج ثبت نام متقاضيان كارشناسي ناپيوسته بدون آزمون تا اواسط بهمن ماه اعلام خواهد شد.وي در پايان به داوطلبان توصيه كرد: متقاضيان اگر در مراحل ثبت نام با سؤال يا ابهامي مواجه شدند، مي توانند از طريق سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سؤال خود را مطرح يا به آدرسporsesh@azmoon.net ارسال نمايند تا كارشناسان مركز در اسرع وقت به آنها پاسخ گويند.

karvas
10-01-2013, 21:34
سلام ما هنوز دانشگاه هم نرفتیم ولی یه سوالی برام پیش اومده کسی اگه چیزی میدونه راهنمایی کنه
میشه من فرضا(کاردان فنی عمران نقشه برداری (غیرانتفاعی) برم مدرک فوق دیپلم بگیرم بعد کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم درصورت قبولی بتونم گرایش عمران-عمران برم دوسال دیگه بخونم مدرک مهندسی عمران بگیرم ؟
(خواهشا نگید از اول مهندسی عمران برو به عقله خودمم میرسه نمیتوم)

farshidshd
11-01-2013, 15:39
سلام ما هنوز دانشگاه هم نرفتیم ولی یه سوالی برام پیش اومده کسی اگه چیزی میدونه راهنمایی کنه
میشه من فرضا(کاردان فنی عمران نقشه برداری (غیرانتفاعی) برم مدرک فوق دیپلم بگیرم بعد کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم درصورت قبولی بتونم گرایش عمران-عمران برم دوسال دیگه بخونم مدرک مهندسی عمران بگیرم ؟
(خواهشا نگید از اول مهندسی عمران برو به عقله خودمم میرسه نمیتوم)

سلام
بله می تونید چون عمران - عمران هم مثل عمران - نقشه برداری ، یکی از گرایش های مهندسی عمران هست.

ziba12
13-01-2013, 21:08
بابا اخری دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بهمن ماه برای کاردانی به کارشناسی دانشجو میگیره یا نه ؟؟؟؟؟؟:n16::n16::n16:

farshidshd
14-01-2013, 18:12
بابا اخری دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بهمن ماه برای کاردانی به کارشناسی دانشجو میگیره یا نه ؟؟؟؟؟؟:n16::n16::n16:

هنوز که چیزی اعلام نشده

tik-tak
18-01-2013, 23:33
دوستان این دانشگاه آزاد بدون کنکور که آخرین مهلتش فرداست ، میشه تغییر رشته هم داد یا مثل قدیم هنوز نمیشه تغییر رشته داد .
کادانی هنر بودم میشه کارشناسی آزاد مثلا مدیریت شرکت کنم ؟

Soroush-S
31-01-2013, 10:54
دوستان دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد میخواستم.

farshidshd
31-01-2013, 11:20
دوستان دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد میخواستم.

اولا بدون کنکور شده
ثانیا دفترچه سال 90 ::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه اون لینک مشکل داشت از لینک زیر استفاده کن ::

javadebrahimi
01-02-2013, 09:47
من میخوام مهر 92 برم مجازی دانشگاه شیراز ...میخواستم بدونم بهتره از طریق سراسری کاردانی به کارشناسی برم یا توی آزمون داخلی خودش که شهریور هست شرکت کنم ..منظورم از بهتر بودن قبولیش هست ..رشته الکترونیک

alavi71
02-02-2013, 20:14
من میخوام مهر 92 برم مجازی دانشگاه شیراز ...میخواستم بدونم بهتره از طریق سراسری کاردانی به کارشناسی برم یا توی آزمون داخلی خودش که شهریور هست شرکت کنم ..منظورم از بهتر بودن قبولیش هست ..رشته الکترونیک

سلام.شما در کنکور هم شرکت کنید .شاید بتونید دانشگاه بهتری و یا رشته دیگری هم قبول بشوید .بهتر از ثبتنام نکردن هست.

و اگر پذیرش ازاد هم داره اون رو هم انجام بدهید.
موفق باشید

Alireza.M1731
13-02-2013, 15:41
سلام میخواستم بدونم از دانشگاه های دولتی کدوماشون تو کنکور ظرفیت کارشناسی ناپیوسته معماری دارن؟ ممنون.

G.D.ragon.Ir
22-02-2013, 08:04
سلام. من الان شرایط تبصره زیر رو دارم. خواستم بدونم موقع پر کردن فرم ثبت نام, باید معدل کل و از این دست چیزها رو چطور پر کنم (درحالیکه که هنوز 1 ترم دیگه دارم)؟

تبصره- دانشجويان شاغل به تحصيل در دوره كارداني به شرط اخذ مدرك كارداني تا تاريخ 31/6/1392 براي انتخاب رشته هاي تحصيلي نيمسال اول و دوم مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون مي باشند.

alavi71
22-02-2013, 09:50
سلام. من الان شرایط تبصره زیر رو دارم. خواستم بدونم موقع پر کردن فرم ثبت نام, باید معدل کل و از این دست چیزها رو چطور پر کنم (درحالیکه که هنوز 1 ترم دیگه دارم)؟

تبصره- دانشجويان شاغل به تحصيل در دوره كارداني به شرط اخذ مدرك كارداني تا تاريخ 31/6/1392 براي انتخاب رشته هاي تحصيلي نيمسال اول و دوم مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون مي باشند.

سلام
معدل دیپل م رو میخواد شما بزنید.البته چون رشتتون تغییر میکنه نوع درصدهای معدل در کنکورتون متفاوت خواهد بود...
بله مشکلی نیست اگر کاردانی داشته باشید در هر رشته کنکور سراسری میتونید ثبتنام کنید ..

G.D.ragon.Ir
25-02-2013, 06:44
ممنون. من دفترچه رو دانلود کردم معدل کل نمی خواست ولی "سال و ماه اخذ مدرک (فوق دیپلم)" رو می خواد. متاسفانه زمان ویرایشش هم فقط 1 روز بیشتر از زمان ثبت نام هست !!! (که عملآ بکار نمیاد). حالا میگید من این بخش رو چطور پر کنم؟

یک نکته دیگه هم "موسسه محل اخذ مدرک (فوق دیپلم)" هست که تو دفترچه نوشته "از سایت سازمان سنجش آموزش کشور و از لینک مربوط استخراج کنید" ولی من همچین چیزی تو سایت سنجش ندیدم؟!

واقعآ ممنون میشم اگر کمکم کنید چون فکر اینکه 1 سال بخوام منتظر کنکور بعد شم هم برام مثل کابوس هست

years
25-02-2013, 08:18
محل اخذ مدرک رو بزن 1999

Хоссейн
03-04-2013, 09:57
سلام
دوستان من فوق دیپلم برق قدرت دارم حالا می خوام واسه کارشناسی الکترونیک بخونم.الان مشکلم اینه که واسه کنکور ثبت نام نکردم
من الان چه دانشگاهی می تونم برم؟غیر انتفاعی؟آزاد؟پیام نور....؟دانشگاهش خیلی واسم مهم نیست فعلا فقط می خوام کارشناسی تموم بش بعد واسه ارشد درست حسابی بخونم
چی کار کنم؟

alavi71
03-04-2013, 11:56
سلام
دوستان من فوق دیپلم برق قدرت دارم حالا می خوام واسه کارشناسی الکترونیک بخونم.الان مشکلم اینه که واسه کنکور ثبت نام نکردم
من الان چه دانشگاهی می تونم برم؟غیر انتفاعی؟آزاد؟پیام نور....؟دانشگاهش خیلی واسم مهم نیست فعلا فقط می خوام کارشناسی تموم بش بعد واسه ارشد درست حسابی بخونم
چی کار کنم؟

سلام
خب زمان ثبتنامش رو از دست دادی ...
شاید فقط علمی کاربرید رو بتونید برید .. بدون کنکور که توصیه میکنم پودمانیش نباشه ..
شاید هم دانشگاه ازاد رو بدون کنکور برای ورودی مهر بزارند .باید پیگیری باشید ..

Хоссейн
05-04-2013, 10:40
سلام
خب زمان ثبتنامش رو از دست دادی ...
شاید فقط علمی کاربرید رو بتونید برید .. بدون کنکور که توصیه میکنم پودمانیش نباشه ..
شاید هم دانشگاه ازاد رو بدون کنکور برای ورودی مهر بزارند .باید پیگیری باشید ..

آره متاسفانه
در هر صورت باید تا مهر صبر کنم؟درسته؟

dragon-fly
11-04-2013, 21:55
سلام
دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم مخصوصا قدیمیای اینجا
کنکور علمی کاربردی که 20 اردیبهشت هست اخرین مهلت من برای رفتن دانشگاه قبل از سربازیه
الان میخوام بدونم تو این فرصت باقی مونده باید چی رو بهتر بخونم که ارزش بیشتری داشته باشه تو کنکور ؟
کدوم درسا ضریب بیشتری دارن یا دیگران کمتر میرنن ؟
لطفا یه راهنمایی کنید
رشته نرم افزار

dragon-fly
13-04-2013, 14:43
سلام
کنکور علمی کاربردی که 20 اردیبهشت هست اخرین مهلت من برای رفتن دانشگاه قبل از سربازیه
الان میخوام بدونم تو این فرصت باقی مونده باید چی رو بهتر بخونم که ارزش بیشتری داشته باشه تو کنکور ؟
لطفا یه راهنمایی کنید
رشته نرم افزار

دوستان کسی نمیتونه کمک کنه ؟

alavi71
13-04-2013, 15:00
سلام
لطفا یه راهنمایی کنید
رشته نرم افزار
سلام
دفترچه ثبتنام رو بدقت بخونید رشته و ضرایب اونها درش نوشته است ...

لنگرود1371
20-05-2013, 17:13
سلام سلام
دوستان ما پارسال کنکور ازاد و سراسری کارشناسی ناپیوسته ای که داده بودیم یکی بود الان شنیدم کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد کلا حذف شده درسته؟
من الان غیر انتفاعی دارم برا مهندسی برق قدرت ترمی 530 تومن میدم
کسی خبر داره که شهریه دانشگاه آزاد رشته من چقدره آخه شنیدم 900 تا 1 تومن هست اگه درست باشه میخوام بیام ازاد فقط بالاتر نباشه
کسی مهندسی قدرت ناپیوسته ازاد میخونه؟:n16:

sahar_melodi
21-05-2013, 10:13
میشه کمک منم کنید من فوق دیپلم کامپیوتر هستم.میخوم پرستاری بخونم اما دفترچه سراسری رو نگرفتم امکانش هست امسال دانشگاه آزاد پرستاری رو بدون کنکور کنه آخه ترم گذشته مامایی بدون کنکور بود؟:n04:

alavi71
21-05-2013, 10:52
میشه کمک منم کنید من فوق دیپلم کامپیوتر هستم.میخوم پرستاری بخونم اما دفترچه سراسری رو نگرفتم امکانش هست امسال دانشگاه آزاد پرستاری رو بدون کنکور کنه آخه ترم گذشته مامایی بدون کنکور بود؟:n04:

ببینید باید منتظر باشید تا اون موقع ولی خب در ترم های زوج چون داوطلبها بیشتر هستند رغابت هم سخت تر میشه ...
شما برای کنکور سال اینده برنامه ریزی کنید حتما میتونید موفق بشید ....

شاهزاده خانوم
05-06-2013, 16:25
سلام
دوستان برای رشته حسابداری دانشگاه سراسری کدوم دانشگاه ها دانشجو میپذیرند؟

alavi71
05-06-2013, 19:28
سلام
دوستان برای رشته حسابداری دانشگاه سراسری کدوم دانشگاه ها دانشجو میپذیرند؟

سلام
دانشگاه سراسری شامل پیام نور هم میشود ....
شما دفترچه کاردانی به کارشناسی کد رشته وشهر محل های سال قبل رو ببینید ...

djmiladd
23-07-2013, 11:13
سلام دوستان.
یه درخواست دارم.
امسال من کنکور برق امتحان میدم.:n05:
میخواستم اگه امکانش هست کسایی که سال پیش رشته ی مخابرات یا الکترونیک قبول شدن کارنامشونو بذارین.مرسی.خیلی لازم دارم

djmiladd
29-07-2013, 08:55
کسی نییییییییییییییست؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza_r
30-07-2013, 20:24
دوستان 1 سوال
الان امکان کاردانی به کارشناسی کسی که مدرک معادل کاردانی گرفته یعنی دانشگاه ازاد لیسانس کامپیوتر میخوند و انصراف داده و مدرک معادل کارداتی بهش دادن
میتونه تو کاردانی به کارشناسی یا همچین چیزی شرکت کنه؟
ممنون میشم کامل راهنمایی کنید

farshidshd
01-08-2013, 11:33
دوستان 1 سوال
الان امکان کاردانی به کارشناسی کسی که مدرک معادل کاردانی گرفته یعنی دانشگاه ازاد لیسانس کامپیوتر میخوند و انصراف داده و مدرک معادل کارداتی بهش دادن
میتونه تو کاردانی به کارشناسی یا همچین چیزی شرکت کنه؟
ممنون میشم کامل راهنمایی کنید

بله می تونه شرکت کنه

sharpy
14-08-2013, 15:46
دوستان کمکم کنید این اخرین شانس منه .
2 ماه پیش که ازمون کاردانی به کارشناسی ثبت نام کردم فکر میکردم که ازمون دانشگاه ازاد هست و موقعه ثبت نام دو گذینه بود که یکی نوشته بود ((ایا به پذیرش در رشته های دانشگاه ازاد علاقه مندید ؟)) و یکی ((ایا به پذیرش در در معسسات عالی و غیر انتفایی علاقه مندید ؟))
که من جفتشون رو زدم خیر و فکر میکردم مثل همیشه میخوان پول اضافه بچپونن .
اما حالا امروز که رفتم برای پرینت کار گفتن امسال ازاد و دولتی ازمونش با هم هست و الان من فقط کنکور ملی میدم با توجه به اون دو گزینه .

حالا چیکار کنم :n03: برا ملی که چیزی نخوندم .باید برم خدمت با حساب .

الان رفتم تو سایت سنجش یه اطلاعی امده شامل من میشه ایا ؟؟؟ ببینید
اطلاعیه
- آن دسته از داوطلبانيكه علاقه‌مند به گزينش در رشته‌هاي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي مي‌باشند لازم است در زمان انتخاب رشته با ورود به بخش ويرايش اطلاعات و خريد كارت اعتباري بوسيله كارتهاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال باشد، با پرداخت مبلغ 29.000 ريال (بيست و نه هزار ريال) به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نموده سپس نسبت به انتخاب كدرشته‌هاي موسسات آموزش عالي غير انتفاعي و غير دولتي در فرم انتخاب رشته اقدام نمايند. يادآوري:
1- براساس اعلام دفتر گسترش وزارت علوم، تحقيقات و فنآوري عنوان رشته «كتابداري و اطلاع‌رساني» (كد517) گروه علوم انساني در آزمون كارداني به كارشناسي (كارشناسي ناپيوسته) به «علم اطلاعات و دانش‌شناسي» تغيير نموده است.
2- كليه داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون مي‌بايست از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت اين سازمان قرار داده خواهد شد، پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.
قابل توجه داوطلبان:
نظر به اينكه فرصت زمان كافي براي توزيع كارنامه اوليه جهت انتخاب رشته داوطلبان وجود ندارد، لذا كليه داوطلباني كه در جلسه آزمون شركت مي‌نمايند مي‌توانند از تاريخ 28/5/92 لغايت 31/5/92 براي انتخاب رشته محلهاي تحصيلي خود با توجه به مندرجات دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره2) كه بر روي سايت سازمان قرار خواهد گرفت و همچنين اطلاعيه مربوط به انتخاب رشته كه در همان تاريخ منتشر مي‌گردد با مراجعه به سايت سازمان نسبت به انتخاب كد رشته محلهاي تحصيلي خود اقدام نمايند.

sharpy
14-08-2013, 15:49
دوستان یه سوال ایا رشته‌هاي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي همون دانشگاه ازاد هست ؟؟؟

sharpy
14-08-2013, 16:34
من میتونم کارت موسسات عالی و غیر انتفایی رو بخرم فقط سوالم اینه ایا اینا همون دانشگاه آزاد هستن یا مثلا دانشگاه سما یا چیزه دیگه.

خوب یکی راهنمایی کنه فردا امنحان دارم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

M o h a m m @ d
14-08-2013, 17:19
دوستان یه سوال ایا رشته‌هاي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي همون دانشگاه ازاد هست ؟؟؟

من میتونم کارت موسسات عالی و غیر انتفایی رو بخرم فقط سوالم اینه ایا اینا همون دانشگاه آزاد هستن یا مثلا دانشگاه سما یا چیزه دیگه.

خوب یکی راهنمایی کنه فردا امنحان دارم

نه دوست عزیز یکی نیست حسابشون جداه .موسسات غیر انتفاعی با ازاد فرق دارن.ازاد خودش مستقل پذیرش میکنه .
حتی اگه ازمونش یکی باشه بازم باید بری تو سایت خود دانشگاه ازاد ثبت نام کنی .
کاردانی به کارشناسی نمیدونم ولی اگه مثل سراسری باشه موقعه ای که کارنامت بیاد یه کد برای ثبت نام دانشگاه ازاد میدن بهت که بری از خود سایت دانشگاه ازاد انتخاب رشته کنی .

Core
14-08-2013, 18:52
مشکلی نیست دوست عزیز
شما فردا آزمون رو بده و زمان انتخاب رشته کارت علاقه مندی برای آزاد و غیرانتفاعی رو تهیه کن و اقدام به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی کنید.

sharpy
14-08-2013, 22:28
مشکلی نیست دوست عزیز
شما فردا آزمون رو بده و زمان انتخاب رشته کارت علاقه مندی برای آزاد و غیرانتفاعی رو تهیه کن و اقدام به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی کنید.

مرسی دوستان
روحیم خیلی خراب بود فردا چون کافی نت که رفتم یارو گفت انشالا سال دیگه ...

امیدوارم همینطور باشه که شما میگید .

sharpy
16-08-2013, 02:50
رفتم امتحان دولتی دادم خیلی سخت بود .

دوستان ازاد بدون کنکور شرایطش چیه؟؟
شرط معدل؟؟؟
هر دانشگاه ازادی که خواستم میتونم برم ؟؟
تا کی وقت برا ثبت نام هست؟!

ehsan55254u
16-08-2013, 16:17
سلام . دوستان عزیز خواهشا بنده رو راهنمایی بفرمایید :

من سال 87 کنکور سراسری دادم و کارشناسی دانشگاه سمنان مهندسی مکانیک شبانه قبول شدم . بنا به دلایلی نتونستم که تا لیسانس بخونم و بعد از 5 سال ، شهریور امسال مدرک کاردانی میگیرم .

امسال تو کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کردم . هدفم این بود که رشته مدیریت رو ادامه بدم . موقع ثبت نام کنکور رشته امتحانیم رو زدم مهندسی مکانیک . یعنی الان نمیتونم مدیریت رو انتخاب کنم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!
:n04: تو رو خدا جواب بدین . بدبخت شدم رفت . چون اصلا نمیخوام مکانیک رو ادامه بدم . میخواستم مدیریت رو ادامه بدم . خواهشا جواب بدین . میتونم موقع انتخاب رشته مدیریت بازرگانی موسسه های غیر انتفاعی سمنان رو انتخاب کنم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

masoud_bn
18-08-2013, 23:45
محاسبه درصد و نمره کل کاردانی به کارشناسی رشته کامپیوتر به صورت آنلاین :

sharpy
19-08-2013, 18:16
دانشگاه ازاد بدون کنکور چجوریه ؟؟؟
شرط معدل چجوری محاسبه میشه .
من که شهریور معدل کاردانیم معلوم میشه باید چیکار کنم ؟؟؟

paranoid_android
19-08-2013, 20:24
دانشگاه ازاد بدون کنکور چجوریه ؟؟؟
شرط معدل چجوری محاسبه میشه .
من که شهریور معدل کاردانیم معلوم میشه باید چیکار کنم ؟؟؟

هیچی، میتونید نیمه دوم توی بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام کنید.. تا جایی که بنده اطلاع دارم اگه رشته مورد کارشناسی ناپیوسته با رشته کاردانیتون مرتبط باشه به احتمال قوی میتونید توی اکثر واحدهای دنشگاهی شهرهای کوچیک قبول بشید.. حالا معدلتون هر چقدر هم که پایین باشه مهم نیست. شهرهای بزرگ هم که تکلیفشون مشخصه، فقط با آزمون دانشجو میگیرن..

sharpy
19-08-2013, 21:41
هیچی، میتونید نیمه دوم توی بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام کنید.. تا جایی که بنده اطلاع دارم اگه رشته مورد کارشناسی ناپیوسته با رشته کاردانیتون مرتبط باشه به احتمال قوی میتونید توی اکثر واحدهای دنشگاهی شهرهای کوچیک قبول بشید.. حالا معدلتون هر چقدر هم که پایین باشه مهم نیست. شهرهای بزرگ هم که تکلیفشون مشخصه، فقط با آزمون دانشجو میگیرن..

یعنی برای ترم مهر نمیتونم برم دانشگاه
تکلیف معدلم تا چند روز دیگه روشن میشه.
نمیشه با پیشبینی خودم معدل رو وارد کنم ؟؟

چون علمی کاربردی اونایی که هنوض معدلشون معلوم نیست رو با جمع امنیازات ثبت میکرد .

siahkamar
21-08-2013, 12:54
با سلام
دوستان از اینکه وقت گرانبهای خودتون رو به این پرسش من اختصاص دادین تشکر میکنم.
ماجرا رو از اول براتون میگم تا نیاز به توضیح نباشه.

من خودم متولد سال 70 و نیمه دوم اون هستم.و سال 89 پیش دانشگاهی رو در رشته ریاضی به پایان رسوندم و بدون اینکه سالی رو عقب بی افتم و بدون وقفه مدرک پیش رو گرفتم.و همون سال کنکور دادم و قبول نشدم و موندم پشت کنکور.سال بعدش کنکور دادم و علی رغم اینکه درس نخوندم جز ماه پایانی تونستم در مقطع کاردانی رشته عمران-نقشه برداری تو دانشگاه تبریز روزانه قبول شم و البته دانشکده مرند-ترم اول و دوم رو اونجا خوندیم و با مشکلاتی که بود نتونستم کامل تمام درسا رو پاس کنم.تو شروع ترم سه یعنی سال 91 تصادف کردم و مجبور شدم بنا به دلایلی انتقالی بگیرم به دانشگاه غیرانتفاعی شهرم به صورت دائم-اونجا هم بعضی درسهای عمومی و پیش نسبت به سراسری اضافه بود و بعضی درسهام تطبیق نمره پیدا نکرد و مجبور شدم یکسالی هم اضافه بمونم کاردانی رو و تو 2 سال تموم نشد کاردانی و حدود 15 الی 20 واحد دارم برای این سال یعنی ترمی حدودا 10 واحد.
این تا الان من اتفاق افتاده و سوال و راهنمایی من از اینجا به بعد هست:

بدون شک من مدرک کاردانی رو در رشته نقشه برداری میگیرم.اما میخام بدونم به نظرتون تو همین رشته نقشه برداری ادامه بدم دوره کارشناسی رو یا برم عمران؟
معایب و مزایایی که برام اتفاق می افته تو اینکه برم یا بمونم تو رشته خودم چیه.
بازار کار مخصوصا

تشکر از همه دوستان عزیز

siahkamar
21-08-2013, 13:05
با سلام
دوستان از اینکه وقت گرانبهای خودتون رو به این پرسش من اختصاص دادین تشکر میکنم.
ماجرا رو از اول براتون میگم تا نیاز به توضیح نباشه.

من خودم متولد سال 70 و نیمه دوم اون هستم.و سال 89 پیش دانشگاهی رو در رشته ریاضی به پایان رسوندم و بدون اینکه سالی رو عقب بی افتم و بدون وقفه مدرک پیش رو گرفتم.و همون سال کنکور دادم و قبول نشدم و موندم پشت کنکور.سال بعدش کنکور دادم و علی رغم اینکه درس نخوندم جز ماه پایانی تونستم در مقطع کاردانی رشته عمران-نقشه برداری تو دانشگاه تبریز روزانه قبول شم و البته دانشکده مرند-ترم اول و دوم رو اونجا خوندیم و با مشکلاتی که بود نتونستم کامل تمام درسا رو پاس کنم.تو شروع ترم سه یعنی سال 91 تصادف کردم و مجبور شدم بنا به دلایلی انتقالی بگیرم به دانشگاه غیرانتفاعی شهرم به صورت دائم-اونجا هم بعضی درسهای عمومی و پیش نسبت به سراسری اضافه بود و بعضی درسهام تطبیق نمره پیدا نکرد و مجبور شدم یکسالی هم اضافه بمونم کاردانی رو و تو 2 سال تموم نشد کاردانی و حدود 15 الی 20 واحد دارم برای این سال یعنی ترمی حدودا 10 واحد.
این تا الان من اتفاق افتاده و سوال و راهنمایی من از اینجا به بعد هست:

بدون شک من مدرک کاردانی رو در رشته نقشه برداری میگیرم.اما میخام بدونم به نظرتون تو همین رشته نقشه برداری ادامه بدم دوره کارشناسی رو یا برم عمران؟
معایب و مزایایی که برام اتفاق می افته تو اینکه برم یا بمونم تو رشته خودم چیه.
بازار کار مخصوصا

تشکر از همه دوستان عزیز

Mahdi/s
21-08-2013, 13:16
ســلام...
از مدیران بخوایین که تاپیکتون رو منتقل کنن بخش آموزش تا بهتر و زودتر جواب بگیرید../

sazman1
21-08-2013, 18:15
مگه انتخاب رشته رو پس از اعلام نتایج نباید انجام داد ؟ وقتی نتایج اعلام نشده رو چه حسابی باید انتخاب رشته کرد؟!:n13:

Amir-Rainman
06-09-2013, 14:42
با سلام
کسی دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره 2) کاردانی به کارشناسی 92 رو بصورت PDF داره؟؟

farshidshd
07-09-2013, 13:39
با سلام
کسی دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره 2) کاردانی به کارشناسی 92 رو بصورت PDF داره؟؟

لینک دانلود دفترچه ::

offlineinternet
14-09-2013, 07:09
بچه جواب کاردانی به کارشناسی کی میاد ؟!

tik-tak
16-09-2013, 15:50
اول مهر اعلام میشه

offlineinternet
23-09-2013, 23:47
جواب هم اومد
یه سوال
من اولین رشته انتخابیمو زدم کارشناسی نا پیوسته تکنولوژی ساختمان
دومی رو زدم کارشناسی ناپیوسته عمران عمران
هر دوتاش تو یه دانشگاه هست
غیر انتفاعی هم هست
الان اولی رو قبول شدم
ولی میخوام برم دومی
ایا میشه ؟
چیکار میتونم بکنم
برم دانشگاه بگم قبول میکنن ایا
که رشتمو عوض کنن ؟

offlineinternet
24-09-2013, 12:00
کسب نیست جواب مارو بده

یه سوال دیگه

کارنامه کنکور کی میاد

من رفتم پرسیدم دانشگاه گفت که شما میربن کارنامه میگیرین ، میارین ما درخاست میدیم به سنجش ، اگه نمرتون برسه به رشته عوض میکینم
حالا به نظرتون میشه ایا ؟

شاهزاده خانوم
24-09-2013, 20:08
سلام
من دقیق مطمین نیستم ولی تا جایی ک من میدونم شما باید رشته ای روک توش قبول شدید رو برید
باز با توجه ب اینکه هر جفتش تو ی دانشگاه هست میتونید از اموزش سوال کنید
موفق باشید

+

مثل اینکه ب جواب هم رسیدید خوب وقتی دانشگاه میگه میشه میشه دیگه :دی
باید سنجش اعلام کنه فعلا ک تو سایت چیزی نزده

discovery737
08-10-2013, 20:13
سلام دوستاناقا واسه کاردانی به کارشناسی ساختمان برا رتبه خوب چه کتبی رو مطالعه کنم؟

paranoid_android
12-10-2013, 00:57
سلام. ببخشيد كارداني به كارشناسي تكميل ظرفيت داره؟ روزانه و شبانه و دانشگاه هاي غيرانتفايي مد نظرمه.. اگه داره چه تاريخي برگزار ميشه؟ اونايي كه تو كنكور شركت نكردن هم ميتونن تو تكميل ظرفيت ثبت نام كنن؟ چون براي كنكور سراسري گفت حتي اونايي كه كنكور ندادن هم ميتونن تو تكميل ظرفيت شركت كنن.. كارشناسي ناپيوسته رو نميدونم ديگه...

M i L @ D
21-11-2013, 14:45
بچه‌ها، دفترچه‌های آزاد و سراسریِ کاردانی به کارشناسی کی می‌آد؟

alavi71
21-11-2013, 21:35
بچه‌ها، دفترچه‌های آزاد و سراسریِ کاردانی به کارشناسی کی می‌آد؟

دولتی در اسفند ماه هست ...

*Necromancer
04-12-2013, 19:02
ببخشید ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد چه زمانیه؟
من یک جا شنیدم دفترچه هاش خرداد سال 93 میاد اما بعضی ها میگن دی امسال میاد

farshidshd
06-12-2013, 12:49
ببخشید ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد چه زمانیه؟
من یک جا شنیدم دفترچه هاش خرداد سال 93 میاد اما بعضی ها میگن دی امسال میاد

امسال 5 مرداد ثبت نامش بود

اگه نیمه دوم هم ثبت نام داشته باشن اواخر آذر یا اوایل دی ثبت نام میکنن

*Necromancer
06-12-2013, 15:49
امسال 5 مرداد ثبت نامش بود

اگه نیمه دوم هم ثبت نام داشته باشن اواخر آذر یا اوایل دی ثبت نام میکنن

از چه طریقی اطلاع رسانی می شه؟ تو اخبار که نشنیدم تا به حال کنکور کاردانی به کارشناسی رو اعلام کنن خود سایت Azmoon.org هم توش هیچ چیزی نوشته نشده

farshidshd
07-12-2013, 17:55
از چه طریقی اطلاع رسانی می شه؟ تو اخبار که نشنیدم تا به حال کنکور کاردانی به کارشناسی رو اعلام کنن خود سایت Azmoon.org هم توش هیچ چیزی نوشته نشده

اخبار اعلام میکنه

اینجا هم ما اعلام میکنیم:
تقویم آزمون ها در مقاطع مختلف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ramin5749
09-12-2013, 17:52
با عرض سلام
دوستان من سال 88 فوق دیپلم گرفتم
89به اصرار خانواده کنکور دادم (کارشناسی ) روزانه قبول شدم نرفتم!
91 کنکور دادم روزانه قبول شدم نرفتم!
من کنکور 93 می تونم شرکت کنم؟
ممنون

sharpy
07-01-2014, 23:00
من برای ترم بهمن میخوام ثبت نام کنم
کی ثبت نام هست کسی میدونه ؟؟ تو سنجش باید برم یا ازمون ؟؟؟
بدون ازمون هست همچنان ؟؟!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

behzad74
19-01-2014, 22:27
سلام دوستان من مهر 93 فارغ التحصیل میشم و مدرک کاردانی میگیرم (5ترمه)
میخوام جهاد دانشگاهی اهواز برم ؛ آیا میشه مهر ماه انتخاب کنم (چون بهمن ماه ورودی نداره )و یک ترم مرخصی بگیرم تا بهمن ماه که مدرکمو بگیرم؟:n26:

Amir-Rainman
23-01-2014, 16:17
میخوام جهاد دانشگاهی اهواز برم ؛ آیا میشه مهر ماه انتخاب کنم (چون بهمن ماه ورودی نداره )و یک ترم مرخصی بگیرم تا بهمن ماه که مدرکمو بگیرم؟:n26:

بهتره حتما برید با دانشگاه مورد نظرتون صحبت کنید

آقا این زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی معلوم نشد؟؟!!
پارسال دی ماه تاریخ ثبت نام رو گفته بودن، ولی الآن 3 بهمنِ هنوز خبری نیست !

Sh-Meteor
30-01-2014, 17:26
سلام بچه ها...
من دانشجوی ترم 4 کاردانی کامپیوتر ام.

می خواستم بپرسم کسی یه چند تا کارنامه کنکور های سال قبلو داره؟
اگه دارین لطفا برام ارسال کنین...
در ضمن اگه اون کارنامه، قبول شده توی دانشکده فنی شهید شمسی پور هستش.
حتما ارسال کنید...
ممنون...
ایمیل: !خلاف قوانین!............

farshidshd
01-02-2014, 12:05
با عرض سلام
دوستان من سال 88 فوق دیپلم گرفتم
89به اصرار خانواده کنکور دادم (کارشناسی ) روزانه قبول شدم نرفتم!
91 کنکور دادم روزانه قبول شدم نرفتم!
من کنکور 93 می تونم شرکت کنم؟
ممنون

سلام

بله واسه 93 میتونید شرکت کنید

من برای ترم بهمن میخوام ثبت نام کنم
کی ثبت نام هست کسی میدونه ؟؟ تو سنجش باید برم یا ازمون ؟؟؟
بدون ازمون هست همچنان ؟؟!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

معمولا اسفند ماه ثبت نام میکنن واسه مهر سال بعد ، بهمن ثبت نام ندارن فعلا
بدون آزمون هم فقط دانشگاه آزاد داره...

سایت سنجش هم ثبت نام میکنه

سلام
بستگی به جهاد دانشگاهی اهواز داره که مرخصی بده یا نه

Iranian boy10
06-02-2014, 14:01
سلام
سوال مهم دارم:
مدرک کاردانی ناپیوسته دارم میخوام کارشناسی ناپیوسته نرم افزار پیام نور بخونم . آیا رشته کارشناسی ناپیوسته نرم افزار در پیام نور موجوده ؟ من میتونم ادامه تحصیلم رو در پیام نور بخونم ؟
باتشکر:n16: