PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16

p d
17-09-2011, 22:58
راجب تکمیل ظرفیعت عرض شود که؛شنیده شده که دانشگاهای سراسری تکمیل ظرفیت نداره امسال.
ولی ازاد ؛ مثلا فرض کن یکی ازاد قبول میشه ولی نمیخواد بره، یه صندلی اضافه میشه که قبل از تشکیل کلاسا اعلام میشه و نتایجش تا شروع کلاس ها معلوم میشه. اوکی؟

ahriman323
17-09-2011, 23:16
دفترچه کی میاد؟ اسفند؟!

midnight1234
17-09-2011, 23:28
حالا بزارید ببینید قبول می شید بعد غصه بخورید چرا نمی تونید خودتون انتخاب رشته کنید..در ضمن ترم اول معمولا انقدر درست ها اسون هست که مهم نباشه استاد کیه...
30 شهریور من اخر متوجه نشدم نتایج ازاد کارشناسی ناپیوسته هم می یاد یا ماله دولتی هست فقط؟ ازاد کی می یاد قبلا هم پرسده بودم اگه می دونید بگید

Ship Storm
18-09-2011, 01:17
حالا بزارید ببینید قبول می شید بعد غصه بخورید چرا نمی تونید خودتون انتخاب رشته کنید..در ضمن ترم اول معمولا انقدر درست ها اسون هست که مهم نباشه استاد کیه...
30 شهریور من اخر متوجه نشدم نتایج ازاد کارشناسی ناپیوسته هم می یاد یا ماله دولتی هست فقط؟ ازاد کی می یاد قبلا هم پرسده بودم اگه می دونید بگید

ترم اول که معمولا ریاضی و این درس های محاسباتی ارائه میشه و خیلی هم آسون نیست

MoH_@_MaD
18-09-2011, 09:53

30 شهریور نتایج نهایی دولتی میاد
نتایج آزاد رو هم تو اخبار اعلام کرد اول مهر میاد

p d
18-09-2011, 12:30
وقتی من میگم 10 نفر واسه تکمیل ضرفیت یعنی اینکه 10 نفر توی مرحله تکمیل ضرفیت ثبت نام کردن و اگه ورودی بهمن وجود نداشته باشه باید یه کلاس فقط واسه اون 10 نفر تشکیل بشه که به نظر غیر منطقی میاد

این حالتی که شما میگی به وجود نمیاد.
چرا ؟ به چند دلیل :
1) 10 نفر از رشته کامپوتر + 10 تا از رشته فلان + 10 از .... + 10 نفر از بچه هایی که مشروط شدن= یه کلاس کامل.
2) این بچه های بالا شاید همه کلاس هاشون مشترک نباشه ولی خیلی هاش مشترک میشه. چون ترم اول یه سری پیش نیاز میدن+ عمومی.
3) در ضمن اینطور که میگی هم کارای دانشگاه ردیف نیست؛ یکی از بچه ها رفت یه ترم ازاد خوند بعد اومد دانشگاه ما؛ 1 ترم هم مرخصی رفته. بعد یه سری پیش نیاز ها رو وقتی پاس کرد که درسایی که به اینا پیش نیاز میخورد رو پاس کرده بود. یعنی بر عکس کاملا.این کارا هیچ کدوم بر طبق قانون نیست ولی انجام میشه. بر طبق گفته های شما این شخص باید 1 نفری سر کلاس بشینه دیگه ؟

Alijo0on
18-09-2011, 12:36
برای ما این اجازه رو به ترم یکی ها نمیدادن که بخوان حذف و اضافه انجام بدن.:41:
حالا نمیدونم همه جا همینطوره یا فقط ما اینجور بودیم.

فقط اونجا گویا اینطوره چون من ترم اول کارشناسی که کرمان بودم حذف اضافه بود برامون اما چون نمیدوستیم دقیق کی به یکه نکردیم :| همچین چنگیم به دل نمیزد کلا برنامه درسی و واحدهاش :|
کاردانیمم همینطور بوده :5:

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

خیلیا میگن هفته اول مهر جواب کاردانی به کارشناسی آزادم میاد ، بعضیام میگن تا 15 ام

منم خودم خیلی تو تنگ نا قرار گرفتم نمیدونم چیه تکلیفم ! اگه صبر کنم تا اعلام نتایج آزاد دانشگاه کرمان چیه میشه ؟!! غیر انتفاعی سراسری هستش کرمان ترم 2 حساب میشم اما خودم تهرانم میخوام که آزاد رودهن برم...:41:

Puneh.A
18-09-2011, 19:55
منم خودم خیلی تو تنگ نا قرار گرفتم نمیدونم چیه تکلیفم ! اگه صبر کنم تا اعلام نتایج آزاد دانشگاه کرمان چیه میشه ؟!! غیر انتفاعی سراسری هستش کرمان ترم 2 حساب میشم اما خودم تهرانم میخوام که آزاد رودهن برم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

شما به نتایج سراسری هیچ امیدی نداری؟شاید غیرانتفاعی یه جایی نزدیک به تهران قبول شید
از کنکور آزادتون راضی نبودید ؟

Ship Storm
18-09-2011, 22:25
من الان علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی قبول شدم و سراسری هم 100% قبول میشم هر دو هم سمت قزوین و آبیک
فردا میخوام برم ببینم علمی کاربردی شرایطش چطوره اگر کلاس هاش برای شاغلین جدا باشه و بشه پنجشنبه جمعه برگزار بشه مجبورم بیخیال سراسری بشم چون سراسری حداقل دو روز در هفته برگزار میشه و اونم وسط هفته که برای شغل ما دردسر ساز میشه
واقعا حیفه و دل آدم میسوزه که سراسری رو ول کنه بره علمی کاربردی ولی خوب اگر با شرایط سراسری نشه کنار بیایم مجبوریم بریم علمی کاربردی

ARASH66
19-09-2011, 09:15
من الان علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی قبول شدم و سراسری هم 100% قبول میشم هر دو هم سمت قزوین و آبیک
فردا میخوام برم ببینم علمی کاربردی شرایطش چطوره اگر کلاس هاش برای شاغلین جدا باشه و بشه پنجشنبه جمعه برگزار بشه مجبورم بیخیال سراسری بشم چون سراسری حداقل دو روز در هفته برگزار میشه و اونم وسط هفته که برای شغل ما دردسر ساز میشه
واقعا حیفه و دل آدم میسوزه که سراسری رو ول کنه بره علمی کاربردی ولی خوب اگر با شرایط سراسری نشه کنار بیایم مجبوریم بریم علمی کاربردی
پودمانی رو میگی دیگه؟
پودمانی علمی کاربردی زیاد میگن جالب نیست و باید آخرش آزمون هم بدید.
ولی نه کلا اگر بتونی تهران باشی علمی کاربردی بهتره منم کنکور اصلیشو میدوم اگر بشه عوض کنم.

Ship Storm
19-09-2011, 11:02
پودمانی رو میگی دیگه؟
پودمانی علمی کاربردی زیاد میگن جالب نیست و باید آخرش آزمون هم بدید.
ولی نه کلا اگر بتونی تهران باشی علمی کاربردی بهتره منم کنکور اصلیشو میدوم اگر بشه عوض کنم.

ما که آزمون دادیم یکبار اول برای پذیرش و فکر نکنم دیگه نیاز به آزمون باشه برای ماها که از طریق آزمون وارد دانشگاه علمی کاربردی پودمانی بشیم
دوره کاردانی پودمانی که کنکور نداره اخر سر یک امتحان جامع هم دارند ولی دوره کاردانی که کنکور داره در آخر سر امتحان جامع ندارندحالا شما این مورد رو مطمئنی ؟
امروز من رفتم قزوین برای پرسیدن شرایط ثبت نام
من رشته نرم افزار وبدم الان it قبول شدم فکر کنم حدود 2 تا درس پیش نیاز باید بگذرونم + اینکه گفتن ترم الو کلاس ها رو ما براتون انتخاب میکنیم و از ترم 2 به بعد شما خودتون هر روز دوست داشتید کلاس هاتون رو بر میدارید و میتونید پنجشنبه جمعه ها هم بیاین ولی ترم اول 2 روز در هفته کلاس هست اونم وسط هفته
شهریه هم 2236 هزار تومان که خود دانشگاه میگرفت و حدود 40 هزار تومان هم 15 درصد حق نظارت دانشگاه علمی کاربردی بود که رو هم میشد چیزی حدود 380 هزار تومان برای ترم اول

ARASH66
19-09-2011, 18:44
والا تا اونجایی که من میدونم پودمان یعنی آزمون آخر ولی مثل اینکه آزمون اولش گرفتن پس مشکلی نداره، حالا باز از بچه های تاپیک علمی کاربردی برسیم.
کنکور it که دادین و قبول شدین سوالاش با نرم افزار متفاوت بود دیگه؟
قزوین رفتید ثبت نام کرد؟

Puneh.A
19-09-2011, 19:34
من رشته نرم افزار وبدم الان it قبول شدم فکر کنم حدود 2 تا درس پیش نیاز باید بگذرونم + اینکه گفتن ترم الو کلاس ها رو ما براتون انتخاب میکنیم و از ترم 2 به بعد شما خودتون هر روز دوست داشتید کلاس هاتون رو بر میدارید و میتونید پنجشنبه جمعه ها هم بیاین ولی ترم اول 2 روز در هفته کلاس هست اونم وسط هفته
شهریه هم 2236 هزار تومان که خود دانشگاه میگرفت و حدود 40 هزار تومان هم 15 درصد حق نظارت دانشگاه علمی کاربردی بود که رو هم میشد چیزی حدود 380 هزار تومان برای ترم اول
شهریه اش که با غیر انتفاعی تقریبأ یکسانه
برای کلاسها هم / خوب هرجای دیگه قبول شی می تونی کلاسهات رو جوری انتخاب کنی که به کارت لطمه نخوره
البتهبرای شاغلین پیام نور و علمی کاربردی بهتره / شما که تقریبأ می دونی کجا قبولی ، از اونجا هم بپرس شاید با شرایط کاریت جور باشه

والا تا اونجایی که من میدونم پودمان یعنی آزمون آخر ولی مثل اینکه آزمون اولش گرفتن پس مشکلی نداره، حالا باز از بچه های تاپیک علمی کاربردی برسیم.
آره من هم فکر می کنم پودمانی دیگه کنکور اولیه نداره /

Mahiar0
19-09-2011, 20:22
این نتیجه کاردانی به کارشناسی که جدیدا انتخاب رشته کردند کی میاد؟

MoH_@_MaD
19-09-2011, 21:34
دوستان همین الان تو اخبار شبانگاهی شبکه 3 اعلام کرد که نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فردا میاد
به امید قبولی همه ی دوستان عزیز :20:

sahar_pretty_16
19-09-2011, 22:15
منم این خبر رو شنیدم ولی ساعتشو نگفت بد جنس

راجع به کسانی که از علمی کاربردی می خواستن بدونن:من کاردانیم از موسسه نو آوران عصر داننش پودمانی در تهران خیابان سید خندان میباشد.
علمی کاربردی 2 مدل داره 1. ترمیک(ترمی) ---->هم کاردانی داره و هم کارشناسی.اول کنکور داده میشود در صورت قبولی وارد دانشگاه شده
2.پودمانی------>تا پارسال فقط کاردانی داشت اما امسال کارشناسی هم گذاشتن.تا پارسال آخرش آزمون جامع میدادیم اما امسال از کسانی که کارشناسی شرکت کردن اولل آزمون گرفته شد به جای آخر..آزمون بسیار ساده است همه قبول میشون البته فقط پودمانی را عرض کردم آزمون ترمی تقریبا سخته قبولیش هم راحت نیست.کاردانی تا معدل 16 ما تو کلاسمان داشتیم البته چون شرط معدله و کاردانی بود و دانشگاه تو تهران زیاد داره احتمال قبولی تا معدل 12 هم وجود داره
مدرکشم خوبه البته باید تلاش کنی تا یاد بگیری هر چیزیو نه اینکه واسه نمره بری مدرک منو شرکت های بزرگ مثل مشاورین آتک قبول کردن البته نرم افزار جانبی قوی که بلدم باعث شد وگرنه به مدرک ربط نداره .راستی اگه دانشگاه علمی کاربردی خوب میخواین اول دانشگاه خودم و دوم هر دانشگاهی به جز دانشگاههایی که زیر نظر وزارت ارشاد هستند.چون هم شهریه اونه از جاهای دیگه بالاتره هم واحد کمتر میدن.یعنی انهایی که زذن واحد 1.2.3...52 و یا هر چیزی خوب نیست

و خوبی علم کاربردی کلا به اینه که هر رشته ای باشی مهم نیست میتونی هر رشته ای علاقه داری بخونی تازه اگه دوست نداشتی بعد از ترم 1 مجاز به تغیر رشته هستی

hts1369
20-09-2011, 07:22
دوستان همین الان تو اخبار شبانگاهی شبکه 3 اعلام کرد که نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فردا میاد
به امید قبولی همه ی دوستان عزیز :20:
پس کو چرا نیومده؟؟
فک کنم سازمان سنجش کنکور کاردانی به کاترشناسی رو از یاد برده

Ship Storm
20-09-2011, 08:20
کنکور it که دادین و قبول شدین سوالاش با نرم افزار متفاوت بود دیگه؟
قزوین رفتید ثبت نام کرد؟

من نرم افزار کنکور دادم ولی چون غلمی کاربردی تو مقطع کاردانی به کارشناسی پودمانی رشته نرم افزار نداشت (البته فکر کنم) من زدم IT گرایش تجارت الکترونیک و قبول شدم
دیروز رفتم برای ثبت نام اما ثبت نام نکردم و منتظرم جواب سراسری بیاد چون اون رو هم 100% قبولم برم ببینم اون دانشگاه چطوره

---------- Post added at 08:20 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

شهریه اش که با غیر انتفاعی تقریبأ یکسانه
برای کلاسها هم / خوب هرجای دیگه قبول شی می تونی کلاسهات رو جوری انتخاب کنی که به کارت لطمه نخوره
البتهبرای شاغلین پیام نور و علمی کاربردی بهتره / شما که تقریبأ می دونی کجا قبولی ، از اونجا هم بپرس شاید با شرایط کاریت جور باشه

آره من هم فکر می کنم پودمانی دیگه کنکور اولیه نداره /

شهریه حدود 400 باید در نظر بگیری البته من که نمر افزار بودم گفت حدودا 2 تا درس پیش نیاز باید بگذرونی

Puneh.A
20-09-2011, 09:52
حدود 380 هزار تومان

شهریه حدود 400 باید در نظر بگیری البته من که نمر افزار بودم گفت حدودا 2 تا درس پیش نیاز باید بگذرونی
:دی
این دوتا که فرقی با هم ندارن
حدود 380 = حدود 400 :دی
پارسال دانشگاه غیر انتفاعی شاهرود ترم اول رو بدون استثناء از همه ورودی های جدیدشون 400 گرفته بود / باید ببینیم امسال چه خوابی برامون دیدن :46: فکر می کنم تقریبأ همه جا مثل هم باشه

mr.kazemi
20-09-2011, 10:42
اول گفتن نتایج نهایی اوایل صبح سه شنبه میاد الان میگن ساعت 18 . دارم دیوونه میشم

farshidshd
20-09-2011, 13:01
دوستان،لطفابرای بحث در مورد نتایج نهایی و اعلام نتایج فقط و فقط از تاپیک زیر استفاده کنید :

-<<انتخاب رشته و شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90 + نتایج نهایی >>- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

Ship Storm
20-09-2011, 13:17
این دوتا که فرقی با هم ندارن
حدود 380 = حدود 400 :دی
پارسال دانشگاه غیر انتفاعی شاهرود ترم اول رو بدون استثناء از همه ورودی های جدیدشون 400 گرفته بود / باید ببینیم امسال چه خوابی برامون دیدن :46: فکر می کنم تقریبأ همه جا مثل هم باشه

فکر کنم امسال رو 450 باید باشه چون شهریه ثابت ها و متغییر ها هر ساله اضافه میشه
الان شهریه ثابت IT دیروز من پرسیدم برای علمی کاربردی 170 تومن بود

Puneh.A
20-09-2011, 15:39
..........

Ship Storm
20-09-2011, 16:23
سلام
جواب ها اومد دوستان برید نگاه کنید
خدارو شاکرم که من بلاخره قبول شدم همونجایی که میخواستم و دوست داشتم

برای مشاهده نتایج نهایی آزمون کارداني به کارشناسي (کارشناسي نا پيوسته) سال 1390اینجا را کلیک نمایید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

midnight1234
20-09-2011, 20:45
فقط اونجا گویا اینطوره چون من ترم اول کارشناسی که کرمان بودم حذف اضافه بود برامون اما چون نمیدوستیم دقیق کی به یکه نکردیم :| همچین چنگیم به دل نمیزد کلا برنامه درسی و واحدهاش :|
کاردانیمم همینطور بوده :5:

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

خیلیا میگن هفته اول مهر جواب کاردانی به کارشناسی آزادم میاد ، بعضیام میگن تا 15 ام

منم خودم خیلی تو تنگ نا قرار گرفتم نمیدونم چیه تکلیفم ! اگه صبر کنم تا اعلام نتایج آزاد دانشگاه کرمان چیه میشه ؟!! غیر انتفاعی سراسری هستش کرمان ترم 2 حساب میشم اما خودم تهرانم میخوام که آزاد رودهن برم...:41:
درس چیه فایده نداره اینده کاری هم نداره اصلا رفیق بیا بریم سیگاری شیم:31:

دوست عزیز چرا انقدر شما سخت می گیری به خودت خوب ترم دو حساب بشی مگه ایرادی داره؟ من کاردانی ام را با ترم 3 شروع کردم دیگه بدتره این!؟ یا اونا هم تموم کردم و حتی زودتر! یعنی با ورودی سال 84 منکه 83 بودم تموم کردم خوبی هم داشت شهریه مثلا یکی از دسهای برای 84 مثلا بود 140 تومن برای من بود 120 تومن چون ورودی 83 بودم !
پس چیزی از دست نمی دی...تازه اینکه ازاد بود و من شهریه ثابت دو ترم هم دادم!
مهم اینه که مدرک رو می خوای بگیری که می گیری.

ahriman323
20-09-2011, 20:52
دفترچه کی میاد؟
سهمیه بسیج هم داره؟!

Soroush-S
20-09-2011, 22:45
دفترچه کی میاد؟
سهمیه بسیج هم داره؟!
تا آخر سال میاد
بسیج هم تاثیر ندارد:27:

mr.kazemi
20-09-2011, 23:08
سلام به داداشای گلم من منتظری مشهد قبول شدم خدا رو شکر میکنم بارتبه240 الکترونیک

ahriman323
20-09-2011, 23:32
چرا ظرفیت پذیرش را نزده توی دفترچه؟
ظرفیت معمولا چقدره؟!

Alijo0on
20-09-2011, 23:54
منو که با اون رتبه فضایی مردود اعلام کردن :|
تقریبا داغون بسر میبرم اگه آزاد نشه ...!

midnight1234
21-09-2011, 02:56
ALI JON کنکور یعنی قمار...یعنی شما یک سال از عمرت و جوونیت رو به خاطر این قمار بزاری رو میز..
تازه قمار به نظرم پاک تره چون با این سهمیه ها شما با کسی قمار می کنی که طرف یه پیک اس همیشه تو دستش داره.

می شه بپرسم چند ماه واسه دولتی خوندی؟ و کلا چند نفر شرکت کننده داشت و رتبت بین اونا چند شده بود و چی انتخاب کردی و چرا مردود؟

ولی اصلا داغون نباش ارزش نداره به خاطر این مسائل داغون به سر ببری! تازه یک سال دیگه هم گفتن دنیا به پایان می رسه
ازاد هم ایشالا با هم قبول می شیم

mohgold
21-09-2011, 10:48
كارداني به كارشناسي پيام نور حداقل چقدرطول ميكشه؟؟؟ چند ترمه حداقل؟؟؟

ميشه سريع گرفت؟؟ يا دانشگاه هاي ديگه بهتره؟؟

رشته هاي فني و كامپيوتر خوندن (كارداني به كارشناسي ) تو پيام نور سخته يا راحته؟؟؟

farshidshd
21-09-2011, 11:59
كارداني به كارشناسي پيام نور حداقل چقدرطول ميكشه؟؟؟ چند ترمه حداقل؟؟؟

ميشه سريع گرفت؟؟ يا دانشگاه هاي ديگه بهتره؟؟

رشته هاي فني و كامپيوتر خوندن (كارداني به كارشناسي ) تو پيام نور سخته يا راحته؟؟؟

فراگیر کلا 6 یا 7 ترمه میتونید بگیرید
بستگی به خودت داره که چطور درس بخونی...

رسمی هم 5 یا 6 ترمه

در مورد سختی هم ، کلا پیام نور سخته خصوصا رشته های فنی

medhi121
22-09-2011, 10:45
سلام میگم من ترم پیش کاراموزی گرفتم ولی بعد کلا حذف ترم کردم و کاراموزیا نرفتم(چند روزشا رفته بودم) و به کسی که پیشش میرفتم کاراموزی نگفتم که من دیگه نمیام میخواستم بدونم لازمه از اموزشکدمون نامه براش ببرم یهو نره شکایت کنه!

midnight1234
22-09-2011, 16:14
سلام میگم من ترم پیش کاراموزی گرفتم ولی بعد کلا حذف ترم کردم و کاراموزیا نرفتم(چند روزشا رفته بودم) و به کسی که پیشش میرفتم کاراموزی نگفتم که من دیگه نمیام میخواستم بدونم لازمه از اموزشکدمون نامه براش ببرم یهو نره شکایت کنه!
این فونتی که شما نوشتی چرا اینجوری هست! شبیه دست خط میخی شده و حروف نا خوانا و..
ولی اینجورکه من متوجه شدم نیازی نیست..شما کاراموزیت حذف می شه .اون طرف هم که بیکار نیست بیاد دانشگاه شما شکایت کنه ..نیروی کار مجانی شما هستید براش حالا هم نبودید..
ولی اگه بخوین مهر تایید بتون بده که اینجا کاراموزی رو گذروندید کارتون بش گیره و ممکنه همکاری نکنه! ولی اگه مهر تایید رو نمی خواین که هیچ مشکلی نیست و باید ترم بعدی کار اموزی رو دوباره بگیرید..
البته این براید دانشگاه ازاد بود...خودم همین کارو یه سری کردم ولی کلی شهریه پیاده شدم به خاطر این اشتباه و دوباره گرفتم.

m-a-88
22-09-2011, 22:01
نتايج آزاد كي معلوم ميشه ؟؟؟

ممكنه تا قبل از يكشنبه يا دوشنبه بياد ؟

MoH_@_MaD
24-09-2011, 00:11
تو غیر انتفاعی ها همون موقع ثبت نام باید شهریه رو پرداخت کنیم ؟؟؟
اگه آره حدودا چقدر باید ببریم ؟

Sub007
24-09-2011, 00:52
تو غیر انتفاعی ها همون موقع ثبت نام باید شهریه رو پرداخت کنیم ؟؟؟
اگه آره حدودا چقدر باید ببریم ؟

یه قسمتی از شهریه ترم اول رو باید واریز کنین و بعد فیش پرداختی رو برای ثبت نام تحویل بدین.اگه از pos هم استفاده کردین که خودشون میبینن و نیازی به فیش نیست.
سال ۸۸ که من ثبت نام کردم نزدیک به ۳۰۰ تومن ریختم به حساب که حدود ۳/۴ کل شهریه اون ترمم بود.

sahar_pretty_16
24-09-2011, 12:48
میدونید میشه جای کسی رو که نمی خواد بره غیر انتفاعی خرید یا نه؟

javady
24-09-2011, 13:47
سلام

یه سوالی داشتم نزدیک ترین زمان آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه ها(فرق نمیکنه) چه آزمونیه؟

میخواستم خودمو آماده کنم برای اون آزمون

ARASH66
24-09-2011, 15:23
سلام

یه سوالی داشتم نزدیک ترین زمان آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه ها(فرق نمیکنه) چه آزمونیه؟

میخواستم خودمو آماده کنم برای اون آزمون

دوست عزیز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی در پیش هست.
تقریبا باید دفترچش آبان ماه بیاد آزمون هم آذر

Puneh.A
24-09-2011, 17:13
میدونید میشه جای کسی رو که نمی خواد بره غیر انتفاعی خرید یا نه؟

نه خدا رو شکر این یکی رو نمیشه با پول حل کرد
حل مشکل تحصیل با پول فقط توی دانشگاه آزاد امکان پذیره ( گاهی )

javady
24-09-2011, 22:26

برای آزمون علمی کاربردی رشته حسابداری به نظر شما کدوم منابع برای آزمون مفیدتر خواهد بود؟؟
کسی نظری یا پیشنهادی داره برای خوندن؟؟ من خیلی وقته دورم از درس و کتاب حداقل 4سال
یکی راهنمایی کنه میخوام قبول بشم تو این آزمون:11:

Ship Storm
24-09-2011, 23:09
نه خدا رو شکر این یکی رو نمیشه با پول حل کرد
حل مشکل تحصیل با پول فقط توی دانشگاه آزاد امکان پذیره ( گاهی )

من به شخصه دیدم که یکی از اقوام دانشگاه آزاد اسلامشهر رفت صحبت کرد قبول هم نشده بود گفتن برو شهریه رو بریز بیا بشین سر کلاس :18::18::18: (رشته مکانیک)
الان هم دیگه آخرای درسشه

Alijo0on
25-09-2011, 00:17
من به شخصه دیدم که یکی از اقوام دانشگاه آزاد اسلامشهر رفت صحبت کرد قبول هم نشده بود گفتن برو شهریه رو بریز بیا بشین سر کلاس :18::18::18: (رشته مکانیک)
الان هم دیگه آخرای درسشه

آقا من حاضرم 2 میلیون بریزم واسه رودهن !!
چقدر مطمئنی ؟!!!

دانشگاهی که میخوایی باید پارتی چیزی داشته باشی ؟!!
یا باید بری با رئیس صحبت کنی ؟

Ship Storm
25-09-2011, 00:21
آقا من حاضرم 2 میلیون بریزم واسه رودهن !!
چقدر مطمئنی ؟!!!

دانشگاهی که میخوایی باید پارتی چیزی داشته باشی ؟!!
یا باید بری با رئیس صحبت کنی ؟

حالا چرا رودهن : دی ... !!!
من فقط اون چیزی رو که میدونم بیان کردم در مورد وضعیت موجود و دیگه از بقیه ماجرا که کدوم دانشگاه اینطوریه و کدوم اینطوری نیست اطلاعی ندارم چون من خودم دانشگاه آزاد درس نخوندم
اینا هم پارتی نداشتن با رئیس دانشگاه گویا صحبت کرده بودن اونا هم ظرفیت خالی خیلی دارن و بدشون نمیاد ترمی 1 میلیون بیشتر گیرشون بیاد

midnight1234
25-09-2011, 02:56
با مدرک کاردانی دانشگاه ازاد هم می شه توش شرکت کرد؟ مدرکش معتبر هست؟ بعد اگه لیساسنش رو گرفتیم برای کارشناسی ارشد می شه دوباره برگشت به دانشگاه ازاد یا سراسری و کنکور اینارو شرکت کرد؟

midnight1234
25-09-2011, 18:09
نتایج ازمون کارشناسی ناپیوسته ازاد (کاردانی به کارشناسی ) کی می یاد؟؟ یکی از دوستان گفت خیلی وقته اومده ! چه خبره امتحانش 18 شهریور بوده! چشام در اومد اگه اومده لطفا سایتش رو بدید
منتظررررررررررررررررررررم

Puneh.A
25-09-2011, 19:11
با مدرک کاردانی دانشگاه ازاد هم می شه توش شرکت کرد؟ مدرکش معتبر هست؟ بعد اگه لیساسنش رو گرفتیم

بله میشه
مهم مدرک شماست / اینکه از چه دانشگاهی باشه مهم نیست

مدرک علمی کاربردی هم معتبره ولی مطمئنأ به اعتبار مدارک سراسری نمی رسه

برای کارشناسی ارشد می شه دوباره برگشت به دانشگاه ازاد یا سراسری و کنکور اینارو شرکت کرد؟

بله میشه ؛ تنها اشکالی که علمی کاربردی داره اینه که اگه شما فرضآ در طی تحصیل دوره کارشناسی دوباره کنکور بدی و جای دیگه قبول شی / واحدهای گذرانده شدتون رو قبول نمی کنن

midnight1234
25-09-2011, 23:54
مرسی پونه...شما اطلاع نداری که نتایج دانشگاه ازاد کاردانی به کارشناسی رو دادن یا نه؟ یا کی می دن...تو تاپیک زبان تخصصی یکی گفت خیلی وقته دادن ما هم 2 ساعت گشتیم چیزی پیدا نکردیم تو نت...کلا افتاده تو دلم اگه کسی می دونه زودتر بگه از کدوم سایت نتایج رو زده من پیدا نکردم!

Alijo0on
26-09-2011, 00:46
حالا چرا رودهن : دی ... !!!
من فقط اون چیزی رو که میدونم بیان کردم در مورد وضعیت موجود و دیگه از بقیه ماجرا که کدوم دانشگاه اینطوریه و کدوم اینطوری نیست اطلاعی ندارم چون من خودم دانشگاه آزاد درس نخوندم
اینا هم پارتی نداشتن با رئیس دانشگاه گویا صحبت کرده بودن اونا هم ظرفیت خالی خیلی دارن و بدشون نمیاد ترمی 1 میلیون بیشتر گیرشون بیاد

من الان کرمان ترم 2 میشم !
اگه آزاد و قبول شم میتونم برم ؟!
چون بهم یکی گفت گواهی معافیت تحصیلی برای سربازی یه بار بیشتر صادر نمیشه !
نکنه راسته کرمان
گیربیوفتم ؟!

Puneh.A
26-09-2011, 05:43
مرسی پونه...شما اطلاع نداری که نتایج دانشگاه ازاد کاردانی به کارشناسی رو دادن یا نه؟ یا کی می دن...تو تاپیک زبان تخصصی یکی گفت خیلی وقته دادن ما هم 2 ساعت گشتیم چیزی پیدا نکردیم تو نت...کلا افتاده تو دلم اگه کسی می دونه زودتر بگه از کدوم سایت نتایج رو زده من پیدا نکردم!
خواهش می کنم :20:
فکر نمی کنم اعلام شده باشه
اونی که خیلی وقته دادن احتمالأ مربوط به دوره کاردانی بوده
من آزاد شرکت نکردم ، خبر ندارم کی اعلام میشه ولی تو سایتشون گشتم چیزی پیدا نکردم
احتمالأ این هفته اعلام میشه ؛ اخبار رو پیگیری کن

Soalziad
26-09-2011, 10:40
انگار نه انگار که کنکور آزادی هم بوده. اصلا انگار یادشون رفته.

Ship Storm
26-09-2011, 17:24
تنها اشکالی که علمی کاربردی داره اینه که اگه شما فرضآ در طی تحصیل دوره کارشناسی دوباره کنکور بدی و جای دیگه قبول شی / واحدهای گذرانده شدتون رو قبول نمی کنن

نخیر اینطور هم نیست
من کاملا بررسی کردم به شخصه
72 واحد رشته نرم افزار که کسی کاردانی علمی کاربردی خونده باشه بخواد مثلا کارشناسی پیوسته قبول بشه بخواد ادامه بده بره برای تطبیق واحد براش حدودا 51 واحد از اون ها رو رو تطبیق میزنن

Ship Storm
26-09-2011, 17:29
من الان کرمان ترم 2 میشم !
اگه آزاد و قبول شم میتونم برم ؟!
چون بهم یکی گفت گواهی معافیت تحصیلی برای سربازی یه بار بیشتر صادر نمیشه !
نکنه راسته کرمان
گیربیوفتم ؟!

یعنی چی کرمان ترم 2 میشید ؟
منظورتون رو متوجه نمیشم واضح تر و کامل تر بیان کنید

elfy
26-09-2011, 18:22
نتیجه آزاد چی شد پس

Puneh.A
26-09-2011, 20:49
نخیر اینطور هم نیست
من کاملا بررسی کردم به شخصه
72 واحد رشته نرم افزار که کسی کاردانی علمی کاربردی خونده باشه بخواد مثلا کارشناسی پیوسته قبول بشه بخواد ادامه بده بره برای تطبیق واحد براش حدودا 51 واحد از اون ها رو رو تطبیق میزنن
حالا بیا بزن ما رو :دی
حداقل واحدهای قبولی برای دوره کاردانی 77 واحده
معلومه که با 73 واحد پیش نیاز داده میشه
+
دانشگاه آزاد محض رضای خدا به دانشجوهاش واحدهای پیش نیاز زیاد می ده

Ship Storm
26-09-2011, 21:03
حالا بیا بزن ما رو :دی
حداقل واحدهای قبولی برای دوره کاردانی 77 واحده
معلومه که با 73 واحد پیش نیاز داده میشه
+
دانشگاه آزاد محض رضای خدا به دانشجوهاش واحدهای پیش نیاز زیاد می ده

دارم با ملایمت صحبت میکنم جو رو خراب نکن دختر ، دعوا چیه ، زدن چیه
حداقل 77 واحده ؟ فکر کنم منظورت حداکثر بوده
اصولش اینه که 144 واحد دوره کارشناسی تو رشته های فنی مهندسی رو بصورت مساوی باید گذروند 72 واحد کاردانی و 72 واحد کارشناسی (حداقل رشته نرم افزار رو میدونم که اینطوره) - بعضا اگر جایی بیشتر یا کمتر واحد ارائه کرده برمیگرده به اون آموزشکده که چرا همچین حرکتی رو زده
علمی کاربردی رو هم تقریبا 20 واحد از دروسی که گذرانده شده تطبیق نمیخوره و 50 واحد تطبیق میخوره

Puneh.A
26-09-2011, 21:18
حداقل 77 واحده ؟ فکر کنم منظورت حداکثر بوده

نخیر دقیقأ منظورم حداقل 77 واحد بود
دوستای من دانشگاه آزاد خیلی بیشتر از این واحد رو گذروندن پس نمیشه گفت حداکثر

Ship Storm
26-09-2011, 23:11
نخیر دقیقأ منظورم حداقل 77 واحد بود
دوستای من دانشگاه آزاد خیلی بیشتر از این واحد رو گذروندن پس نمیشه گفت حداکثر

بله شما دانشگاه آزاد تا سال 88 فکر میکنم مقطع کاردانی به کارشناسی 90 واحد باید پاس میکردی ولی یال 89 شد 70 و خورده ای حالا دقیق نمیدونم چقدر بود
این مسئله باعث شد ورودی های سال 89 تقریبا با ورودی های سال 88 با هم فارغ التحصیل شن

mohsen_gh1991
27-09-2011, 00:03
دوستان یه سوال مهم :
امکانش هست توی تکمیل ظرفیت دانشگاه ها رشته جدیدی رو اضافه کنن؟

midnight1234
27-09-2011, 01:04
تو دفترچه نوشته که ازاد کارشناسی ناپیوسته اوایل مهر اعلام می شه حلا چیه این خراب شده درسته که اینش باشه. فکر کنم بره واسه اواخر مهر اعلام نتایج.:31:

Puneh.A
27-09-2011, 09:17
دوستان یه سوال مهم :
امکانش هست توی تکمیل ظرفیت دانشگاه ها رشته جدیدی رو اضافه کنن؟

نه امکانش نیست
تکمیل ظرفیت به این صورته که :
از افرادی که قبول شدن توی یه بازه زمانی مشخص ثبت نام می کنن
ممکنه یه عده بنا به دلایلی دانشگاهی که قبول شدن ثبت نام نکنن ، حالا ظرفیت دانشجوهای اون دانشگاه توی یه رشته خاص از تعدادی که اعلام شده بود کمتر میشه
دانشگاه به سازمان سنجش اعلام میکنه که به عنوان مثال رشته نرم افزار کامپیوتر 20 نفر رو می تونه پذیرش داشته باشه
پس رشته جدیدی قرار نیست اضافه شه :20:

linkinpark20
27-09-2011, 09:37
سلام دوستان عزیز من دانشجوی ترم آخر کاردانی it دانشگاه علمی کاربردی نظام پودمانی هستم میخواستم بدونم به نظر شما برای کارشناسی ناپیوسته همین پودمانی علمی کاربردی خوبه واسه ادامه یا آزاد یا غیر انتفاعی بهتره؟ملی فکر میکنم محال باشه قبول شدن در کنکورش و یک چیز دیگه کسی میدونه ثبت نام برای کنکور هر کدوم از دانشگاه ها کی هست؟و آیا کارشناسی نا پیوسته بدون کنکور هم داریم یا نه؟ممنون میشم اگه جواب بنده حقیر رو بدین.

midnight1234
27-09-2011, 10:29
سلام دوستان عزیز من دانشجوی ترم آخر کاردانی it دانشگاه علمی کاربردی نظام پودمانی هستم میخواستم بدونم به نظر شما برای کارشناسی ناپیوسته همین پودمانی علمی کاربردی خوبه واسه ادامه یا آزاد یا غیر انتفاعی بهتره؟ملی فکر میکنم محال باشه قبول شدن در کنکورش و یک چیز دیگه کسی میدونه ثبت نام برای کنکور هر کدوم از دانشگاه ها کی هست؟و آیا کارشناسی نا پیوسته بدون کنکور هم داریم یا نه؟ممنون میشم اگه جواب بنده حقیر رو بدین.
پودمانی همون دانشگاه های تو شهر هست که بدون کنکور می ری سر کلاس؟
من یه جا بحثی بود نمی دونم چقدر درست هست ولی گویا پودمانی کلا مدرکش خیلی بی اعتبار هست و تمام رشته هاش مقطعشون تا لیسانس بیشتر نیست و نمی تونی تو رشته خودت فوق لیسانس رو بگیری ! و مثلا نمی تونی با لیسانس پودمانی بری کنکور دولتی یا ازاد بدی و فوق لیسانست رو از اونجا بگیری...گمونم اون بحث هم راجب رشته ای تی بود.
در مورد نزدیک ترین کنکوری که تو راه هست چند پست پیش یکم بحث شده بود حالا بقیه دوستان راهنماییتون می کنن اگه اطلاعات بنده هم غلط هست تصحیح کنید چون گفتم مطمئن نیستم.

sahar_pretty_16
27-09-2011, 13:12
کی میدونه جواب آزاد کی میاد؟یه نفر گفته بود فردا یعنی 4شنبه میاد درسته یا نه؟

Puneh.A
27-09-2011, 13:44
سلام دوستان عزیز من دانشجوی ترم آخر کاردانی it دانشگاه علمی کاربردی نظام پودمانی هستم
میخواستم بدونم به نظر شما برای کارشناسی ناپیوسته همین پودمانی علمی کاربردی خوبه واسه ادامه یا آزاد یا غیر انتفاعی بهتره؟
_______
ملی فکر میکنم محال باشه قبول شدن در کنکورش و

سلام
بستگی داره به دانشگاهی که می خوای بری
بعضی از شهرها مثل قزوین و تهران غیر انتفاعی هاش عالی هستن
و بعضی شهر ها هم سطح علمی دانشگاه علمی کاربردیش بهتره
ضمن اینکه فکر می کنم مدرک آزاد و غیر انتفاعی از علمی کاربردی معتبر تر باشه ) شما پرس و جو کن ببین دانشگاههای نزدیک به شهرتون چطوره تا بتونی تصمیم درست بگیری
_________
ملی هم محال نیست ولی تلاش خیلی زیاد می خواد / من شنیدم 450 نفر پذیرش داره کل کشور
_________
کارشناسی ناپیوسته سراسری اسفند ماه میاد دفترچه اش
آزاد رو دقیق اطلاع ندارم ؛ فکر می کنم خرداد یا تیر ماه باشه
_________
از سال دیگه دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور هم داره

linkinpark20
27-09-2011, 16:31
پودمانی همون دانشگاه های تو شهر هست که بدون کنکور می ری سر کلاس؟
من یه جا بحثی بود نمی دونم چقدر درست هست ولی گویا پودمانی کلا مدرکش خیلی بی اعتبار هست و تمام رشته هاش مقطعشون تا لیسانس بیشتر نیست و نمی تونی تو رشته خودت فوق لیسانس رو بگیری ! و مثلا نمی تونی با لیسانس پودمانی بری کنکور دولتی یا ازاد بدی و فوق لیسانست رو از اونجا بگیری...گمونم اون بحث هم راجب رشته ای تی بود.
در مورد نزدیک ترین کنکوری که تو راه هست چند پست پیش یکم بحث شده بود حالا بقیه دوستان راهنماییتون می کنن اگه اطلاعات بنده هم غلط هست تصحیح کنید چون گفتم مطمئن نیستم.

با سلام خدمت شما دوست عزیز و ممنون از توجهتون ببینید نظام پودمانی کلا این شکلی هست که شما بدون کنکور وارد میشی اما در پایان که همه واحد ها رو پاس کردی یک آزمون از 4 درس تخصصی که میتونی به دلخواه خودت انتخاب کنی کدومشون باشه امتحان بدی.شما تا 3 بار این آزمون رو میتونی بدی در صورت عدم قبولی در آزمون اول و دوم و اگه سومین بار قبول نشی مدرک معادل میگیری که عملا شما دیگه نمیتونی ادامه تحصیل بدی.در مورد اعتبار مدارکش هم در حد پیام نور هست و یک سری خبر ها هم هست که وزارت کار بیاد دانشگاه علمی کاربردی و هنرستان های فنی کشور رو نه هنرستان های کاردانش رو ببره زیر پوشش خودش و هر کس که از این دانشگاه فارغ التحصیل شد یک سری تسهیلات براش قایل میشن.من طبق آخرین خبرایی که داشتم فوق لیسانس و دکترا هم برای جامع علمی کاربردی اومده ولی خوب ففط کاردانی بدون کنکور هست و از کارشناسی به بعد همگی چه پودمانی چه ترمی باید کنکور بدن.چون من عاشق رشته IT هستم موندم که کدوم گزینه رو انتخاب کنم دوستان نظرتون چیه؟از PUNEH 64 هم بابت راهنمایی مفیدش متشکرم.

Alijo0on
27-09-2011, 21:43
یعنی چی کرمان ترم 2 میشید ؟
منظورتون رو متوجه نمیشم واضح تر و کامل تر بیان کنید

آقا جان منظورم اینه که الان انتخاب واحد کردم برای ترم دومم !
ترم دویی حساب میشم ...
هنوزم جواب آزاد لعنتی نیومده ببینم تکلیفم چیه !!!
کسی میدونه برنامه اینا چیه اصن ؟

midnight1234
28-09-2011, 01:43
سلام
بستگی داره به دانشگاهی که می خوای بری
بعضی از شهرها مثل قزوین و تهران غیر انتفاعی هاش عالی هستن
و بعضی شهر ها هم سطح علمی دانشگاه علمی کاربردیش بهتره
ضمن اینکه فکر می کنم مدرک آزاد و غیر انتفاعی از علمی کاربردی معتبر تر باشه ) شما پرس و جو کن ببین دانشگاههای نزدیک به شهرتون چطوره تا بتونی تصمیم درست بگیری
_________
ملی هم محال نیست ولی تلاش خیلی زیاد می خواد / من شنیدم 450 نفر پذیرش داره کل کشور
_________
کارشناسی ناپیوسته سراسری اسفند ماه میاد دفترچه اش
آزاد رو دقیق اطلاع ندارم ؛ فکر می کنم خرداد یا تیر ماه باشه
_________
از سال دیگه دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور هم داره
جدی! یعنی اگه امسال من کارشناسی ناپیوسته قبول نشدم سال دیگه بدون کنکور می تونم رشته ای که میخوام رو بشینم سر کلاس؟
همه رشتها رو می شه مثلا عمران یا مترجمی زبان و..؟ یکم بیشتر راجبش توضیح بدید و شرایطش..
ولی همه اینا نشون دهنده اینه که چقر مدرک ها بی ارزش شده!

Puneh.A
28-09-2011, 08:35
جدی! یعنی اگه امسال من کارشناسی ناپیوسته قبول نشدم سال دیگه بدون کنکور می تونم رشته ای که میخوام رو بشینم سر کلاس؟
همه رشتها رو می شه مثلا عمران یا مترجمی زبان و..؟ یکم بیشتر راجبش توضیح بدید و شرایطش..
ولی همه اینا نشون دهنده اینه که چقر مدرک ها بی ارزش شده!

بله متأسفانه مدارک بی ارزش شده
و خبر جدید تر این که امسال هم دانشگاه آزاد پذیرش بدون کنکور برای کارشناسی داره فقط کافیه یک میلیون و ..... پول تو جیب مبارک بذارید و تشریف ببرید برای ثبت نام
اینکه همه شهرها این اتفاق می افته یا نه رو بی خبرم ولی یکی از دوستام دیروز بدون کنکور برای این مقطع ثبت نام کرده

szh_1367
28-09-2011, 11:07

پودمانی از نظر مدرک انچان ارزشی نداره البته نسبت به غیرانتفایی و ازاد

چرا جامع علمی کاربردی شرکت نمی کنی ؟ !!! چند وقت دیگه ثبت نامش هست و ترم بهمن هم میری سر کلاس

مدرکش هم سطح غیرانتفایی هست چون هر دو تقریبا نیمه دولتی هستند

linkinpark20
28-09-2011, 12:39
پودمانی از نظر مدرک انچان ارزشی نداره البته نسبت به غیرانتفایی و ازاد

چرا جامع علمی کاربردی شرکت نمی کنی ؟ !!! چند وقت دیگه ثبت نامش هست و ترم بهمن هم میری سر کلاس

مدرکش هم سطح غیرانتفایی هست چون هر دو تقریبا نیمه دولتی هستند

سلام دوست عزیز کی ثبت نامش هست و چه زمانی آزمونش هست؟مطمئنی از بهمن میری سر کلاس؟و منظورت ترمی علمی کاربردی هست دیگه نه پودمانی درسته؟ممنون میشم جواب بدی

ardalan_zapata
28-09-2011, 12:59
با سلام
من پارسال کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کردم و آزاد قبول شدم ولی به دلیل اینکه کاردانی هنوز تموم نکرده بودم نرفتم
حالا اگر امسال سراسری روزانه قبول شدم ولی نمیخام برم و میخام برم همون آزاد
اگر آزاد قبول بشم منعنی نداره که بتونم وارد داشنگاه بشم ؟
چون شنیدم اگر توی دوره روزانه قبول بشی بعد انصراف بدی یک سال محرومی
ولی میخاستم ببینم واسه آزاد هم این قانون صدق میکنه ؟

midnight1234
28-09-2011, 16:12
جدا از همه اینا اقا نتایج این کنکور کارشناسی ناپیوسته خبری نشد!!!!!؟

کی قراره اعلام کنن؟

Mohammaduir
28-09-2011, 18:10
سلام به همه. نتیج کنکور کاردانی با کارشناسی دانشگاه ازاد فردا پنج شنبه اعلام میشه
البته فکر کنم. اینطور که خوشون گفتن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Soalziad
28-09-2011, 23:23
بله متأسفانه مدارک بی ارزش شده
و خبر جدید تر این که امسال هم دانشگاه آزاد پذیرش بدون کنکور برای کارشناسی داره فقط کافیه یک میلیون و ..... پول تو جیب مبارک بذارید و تشریف ببرید برای ثبت نام
اینکه همه شهرها این اتفاق می افته یا نه رو بی خبرم ولی یکی از دوستام دیروز بدون کنکور برای این مقطع ثبت نام کرده

البته اینطوری هم نیست که هر جایی بشه رفت. یعنی مثل نمیشه بریم همینطوری تهران شمال-تهران جنوب-کرج-قزوین-رودهن-شهریار و... فقط بعضی مراکز ناشناخته تر بدون کنکور اینکار رو میکنن.

mohammadirani
28-09-2011, 23:41
دختر عمه ام برای خواهر شوهرش!!! گیر داده بهم میگه برو نگاه کن نتایج تکمیل ظرفیت اومده

حالا من هر چی میگردم هیچ چی پیدا نمیکنم

نتایج تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اومده؟

elfy
28-09-2011, 23:42
سلام به همه. نتیج کنکور کاردانی با کارشناسی دانشگاه ازاد فردا پنج شنبه اعلام میشه
البته فکر کنم. اینطور که خوشون گفتن

البته لینک صحیحش این هست

midnight1234
29-09-2011, 08:21
گفتن امروز کاردانی به کارشناسی رو اعلام می کنن ولی تو سایتشون هیچ خبری نیست:31: تو روحشون

Puneh.A
29-09-2011, 09:16
دختر عمه ام برای خواهر شوهرش!!! گیر داده بهم میگه برو نگاه کن نتایج تکمیل ظرفیت اومده

حالا من هر چی میگردم هیچ چی پیدا نمیکنم

نتایج تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اومده؟

دانشگاه آزاد که هنوز نتایجش اعلام نشده که منتظر تکمیل ظرفیت باشید / سراسری هم تا آبان ماه باید صبر کنیم

گفتن امروز کاردانی به کارشناسی رو اعلام می کنن ولی تو سایتشون هیچ خبری نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif تو روحشون

اندکی صبر دوست عزیز :دی
منظورشون از امروز؛ امروز بعد از ظهر بوده

Mohammaduir
29-09-2011, 09:25

midnight1234
29-09-2011, 09:48
این لینک بدون شرح بود؟

حالا تا عصر ببینیم چی می شه
من اشتباهی الان رفتم دیدم نتایج رو زده سریع مشخصات رو وارد کردم نوشت کارنامه ای با این مشخصات درج نشده!!
اب شدم رفتم تو زمین بعد دیدم نوشته کارشناسی ارشد ناپیوسته! :دی
خیالم راحت شد
حالا انگار لاتری گرین کارته ولی اگه عصر هم نتایج رو زدن قبول نشدم دیگه امادگیشو دارم:46:

Soalziad
29-09-2011, 10:57
سلام
این کارنامه من هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و حالا این سه کارنامه که برای سه نفر دیگه هست رو هم پیدا کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآیا این معنیش اینه که (در انتخاب اول) تهران جنوب با 6307,رودهن با 5024 و تهران شرق با 4810 امکان قبولی هست؟ درسته؟ حالا که من در حدود 500 تا 600 تا تراز بیشتر از رودهن و شرق اوردم ولی چون انتخاب های دوم و سوم زدم قبول نشدم دیگه کاری نمیتونم بکنم؟ چون حدود 60 تا دونه تراز میخوام تا برسه به اونها. 60 تا تراز یعنی حتی یک تست هم نمیشه. یعنی شاید 0.25 یک تست باشه. آیا تکمیل ظرفیت دارن؟ اینکه میگن سال دیگه کنکور برگزار نمیشه قضیه اش چیه؟ اونوقت چطور دانشجو میگیرن؟ به فرض اگر یکی بخواد بره تهران جنوب؟ یک سوال دیگه هم داشتم. اگر همه درصدهای من همین ها باشه که زدم,فقط سه درس برنامه نویسی-مدار-دروس تخصصی رو هر کدوم رو 25% میزدم تراز کلم حدودا چقدر میشد؟ آیا به تهران جنوب میرسید؟ با تشکر

mohsen_gh1991
29-09-2011, 12:35
سایتش باز نمیشه :5:

midnight1234
29-09-2011, 13:32
قبووووووووووووووووووووووو وول شدممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممممم
یاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااع
یاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااع
انتخاب اولم قبول شدم :19:
ادیت: مهم ترین قسمت قبولیم اینه که سهمیه نداشتم و معارف رو منفی زدم:27: و نمره قبولیم هم از نفر اخر حدود 2 هزار نمره بیشتر بوده و تازه 2 ماه بیشتر نخوندم:31:
چه حالی داد .
دوست عزیز که کارنامه ات رو گذاشتی..اون نمره کل رو می بینی تو کارنامت اون نمره یعنی مجموع نمره عمومی و اختصاصی شما..که تو ضرایب اونها ضرب شده..می تونی خودت راحت حساب کنی شما حدود 70 نمره از انتخاب دومت فاصله داری..انتخاب اولتم خیلی فاصله داری !
ولی برای انتخاب دومت خیلی بد شانسی اوردی ..

taghi_ramzi
29-09-2011, 14:27
به جز زبان همه رو شانسی زده بودم
رتبه ی هشتم قبول شده های شهر خودمونو آوردم !

STON-COLD
29-09-2011, 14:50
مشخصات یکی رو میزنم مینویسه کارنامه ای با این مشخصات وجود ندارد
کارت ورود به جلسه رو موقع ازمون تحویل نداده ممکنه برای همین باشه؟

3Dmajid
29-09-2011, 15:14
میشه یکی بگه من اگه بخوام سال بد کاردانی به کارشناسی امتحان بدم چه درسایی رو باید بخونم ؟
رشته م فنی حرفه ای نرم افزاره :37:

p d
29-09-2011, 16:27
ذخیره بازیابی. ریاضی و امار . سیستم عامل. مدار منطقی. برنامه نویسی 30 . ساختمان داده. زبان.
اصل کاری اینا هستن. وقتت و فقط رو همینا بذار.

3Dmajid
29-09-2011, 18:29
ذخیره بازیابی. ریاضی و امار . سیستم عامل. مدار منطقی. برنامه نویسی 30 . ساختمان داده. زبان.
اصل کاری اینا هستن. وقتت و فقط رو همینا بذار.

ممنون ...
فقط خواهشا چیزی رو از قلم ننداز.
هم عمومیا رو میخوام هم تخصصیا :45:

برای خوندن این درسا و تست زدن چه کتابی رو پیشنهاد میکنید ؟

Sub007
29-09-2011, 19:47
دوستمون درسای اصلی رو گفتن اما دروس عمومی(ادبیات فارسی،اندیشه اسلامی،زبان) رو هم که اضافه کنین کامل میشه.

midnight1234
29-09-2011, 22:32
من رتبه سوم شدم...اخرین رتیه قبولی 8 بوده..نمی دونم یعنی چی ولی فکر کنم خیلی خوبه ..:31:
بچه ها جدیدا مد شده اگه یکی به یکی تبریک بگه می گن چه خزه؟؟
اخه ما امروز به هر کی گفتیم جیکش در نیومد و فقط سکوت کرد!اینجا هم که همین طور؟ :10:
بگذریم
حالا کی ثبت نام کاردانی به کارشناسی شروع می شه؟

linkinpark20
29-09-2011, 23:12
دوستان میخواستم بدونم برای کارشناسی ناپیوسته باید چه درسایی رو بخونم؟رشته تحصیلیم IT iهست

p d
30-09-2011, 11:55
حالا کی ثبت نام کاردانی به کارشناسی شروع می شه؟

راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته ﻝﺎﺳ ۱۳۹۰ دانشگاه آزاد اسلامی:

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

برای خوندن این درسا و تست زدن چه کتابی رو پیشنهاد میکنید ؟

من خودم مدرسان شریف خوندم جواب هم گرفتم.
بازم میگم به نظر بنده؛ وقت روی درسای عمومی نذار.

Soalziad
30-09-2011, 12:52
من خودم مدرسان شریف خوندم جواب هم گرفتم.
بازم میگم به نظر بنده؛ وقت روی درسای عمومی نذار.

من میخوام سال دیگه برای کارشناسی برم کلاس.

پارسه - مدرسان شریف - اندیشه اساتید

نظر شما و بقیه دوستان چیه؟

taghi_ramzi
30-09-2011, 12:58
بستگی داره به جایی که مد نظرتونه
اگه رتبه ی خیلی بالا می خواید ، برید کلاس
و گرنه اگه در حدی که استادها سرکلاس میگن درسها رو بلد باشید ، قبولی حتمیه و احتیاج به هیچ نوع کلاسی نداره

Puneh.A
30-09-2011, 13:57
دوستان میخواستم بدونم برای کارشناسی ناپیوسته باید چه درسایی رو بخونم؟رشته تحصیلیم IT iهست

دوست عزیز من برای رشته IT مواد امتحانی رو پیدا نکردم
برای رشته کامپیوتر فقط دو تا گرایش بود سخت افزار و نرم افزار با این دروس :

رياضي و آمار، 2 - زبان تخصصي، 3 - مدار منطقي، 4 - برنامه سازي كامپيوتر،

5 - دروس تخصصي نرم افزار (شامل
سيستم عامل – ذخيره و بازيابي اطلاعات ساختمان داده ها)،

6 - دروس تخصصي سخت افزار (شامل معماري كامپيوتر -
تحليل مدارهاي الكتريكي – تحليل مدارهاي الكترونيكي)

موفق باشید:11:
+
به همه دوستانی که دانشگاه آزاد قبول شدن تبریک می گم / انشا... که همیشه موفق باشین :20:

p d
30-09-2011, 18:15

البته کتاب های مقسمی هم خیلی کار درستن. من برنامه نویسی ش و دیدم، کامل بود. حتی کامل تر از مدرسان شریف.ولی بقیه کتاباشو شنیدم که خوبن.
بنظر بنده کلاس پول دور ریختن ه؛ فقط با کتاب خوب + وقت گذاشتن + انگیزه + توکل بخدا میتونید نتیجه خوبی بگیرید . این و از هوا و شنیده ها نمیگم؛ تجربه خودم ه. بنده با همینا تونستم هم سراسری جای خوبی قبول شم و هم ازاد. بازم تصمیم با خوده شماست.

ARASH66
30-09-2011, 22:02

کلاس فقط برای درس های تخصصی کمی لازمه
تخصصی کامپیوتر اندیشه اساتید و پارسه پیشنهاد میشه

linkinpark20
01-10-2011, 14:36
ممنون از puneh 64 یعنی ما در ایران کارشناسی ناپیوسته it نداریم؟همین کارا رو میکنن بعد میگن چرا فرار مغزها:27:

tik-tak
01-10-2011, 15:27
جمهوري اسلامي - از دانشگاه ها خبر ميرسد از چند روز قبل
براي ثبت نام كليه كساني كه مايل به تحصيل در مقطع
كارشناسي باشند حتي رد هاي كنكور مجاز شده اند . افراد
مطلع مي گويند اين تصميم به خاطر ظرفيت خالي دانشگاه ها به
دليل كثرت دانشگاه هاي غير انتفاعي است .
اين رو امروز توي روزنامه خوندم يعني چي ؟ كسي معنيش رو ميدونه !!!

Puneh.A
01-10-2011, 16:17
مطلع مي گوزند اين تصميم به خاطر ظرفيت خالي دانشگاه ها به
دليل كثرت دانشگاه هاي غير انتفاعي است

یعنی چی؟؟؟
پس اونی که توی کنکور قبول شده چه تفاوتی با بقیه داره ؟
اگه دانشگاههای غیر اننتفاعی هم ظرفیت داشته باشن / از طریق سازمان سنجش اعلام میشه

Alijo0on
01-10-2011, 19:05
سلام
بچه ها من انتخاب سومم گرمسار قبول شدم با اختلاف 199 نفر رودهنو از دست دادم :)

اما عیب نداره ، میخوام بدونم کسی میدونه الان ورودی کی حساب میشیم ؟ کجا باید آمار داشنگاه و اینارو بگیریم واسه ثبت نام و اینا .... بعدنا بخوام میشه انتقالی گرفت واسه رودهن یا اینم مث غیرانتفاعی ها مسخره بازی زیاد داره ؟

Sub007
01-10-2011, 21:18
سلام
بچه ها من انتخاب سومم گرمسار قبول شدم با اختلاف 199 نفر رودهنو از دست دادم :)

اما عیب نداره ، میخوام بدونم کسی میدونه الان ورودی کی حساب میشیم ؟ کجا باید آمار داشنگاه و اینارو بگیریم واسه ثبت نام و اینا .... بعدنا بخوام میشه انتقالی گرفت واسه رودهن یا اینم مث غیرانتفاعی ها مسخره بازی زیاد داره ؟

سلام به روی ماهتون.
انشاالله که موفق باشین.
شما ورودی ۹۰ حساب میشین.

اگه اشتباه نکنم توی سایت زیر میتونین آمار ثبت نام و ... رو بگیرین.

انتقالی رو نمیدونم جریانش چطوریه اما فکر کنم اینجا هم باید یه ترم بخونین تا بتونین انتقالی بگیرین(اینو مطمئن نیستم)

sahar_pretty_16
02-10-2011, 00:55
مطلع مي گويند اين تصميم به خاطر ظرفيت خالي دانشگاه ها به
دليل كثرت دانشگاه هاي غير انتفاعي است .
اين رو امروز توي روزنامه خوندم يعني چي ؟ كسي معنيش رو ميدونه !!!

کاردانی به کارشناسی یا کارشناسی؟کدوم روزنامه؟چه روزی؟توضیحات کامل نداشت؟؟؟ یعنی تکمیل ظرفیت؟:18:

darab sur
02-10-2011, 01:38
دوستان دفترچه دانشگاه ازاد کاردانی به کارشناسی رشته حسابداری چی تاریخی سرو کلش پیدا می شه؟

midnight1234
02-10-2011, 09:42
انگار واقعا می خوان کنکور رو بردارن تو این تاپیک بارها از این جور خبرها شنیدیم خوب اگه اینجوری اعلام کنن ما هم انقدر نریم الکی پول کتاب کنکور بدیم و این همه وقت بزاریم واسه خوندم بازم خوبه من 2 ماه گذاشتم واقعا نباید یه فرقی باشه ؟

البته انقدر شهریه ها بالاست که همینطور هم می شه در نظر بگیرید شهریه ثابت فقط شهریه ثابت رشته قبلی من عمران شده 570 هزار تومن!!! دروسی که کارگاه دارن نزدیک 100 هزار تومن! خیلی خداییش می گیرن! یگه یه دستگاه جوش انقدر برق مصرف نمی کنه ! یا دو تا قالب چوبی بتن. چه بچاپ به چاپی هست

کلا فکر کنم ترمی 1.5 میلیون در بیاد..
بازم خوبه رشتمو تغییر دادم و الی اصلا توجیه اقتصادی نداشت و شاید نمی رفتم.

Ship Storm
02-10-2011, 10:26
ممنون از puneh 64 یعنی ما در ایران کارشناسی ناپیوسته it نداریم؟همین کارا رو میکنن بعد میگن چرا فرار مغزها:27:

عزیز کارشناسی ناپیوسته it داریم چرا نداشته باشیم
من خودم it قبول شدم ولی ترجیح دادم نرم افزار رو ادامه بدم

Puneh.A
02-10-2011, 13:30
عزیز کارشناسی ناپیوسته it داریم چرا نداشته باشیم
من خودم it قبول شدم ولی ترجیح دادم نرم افزار رو ادامه بدم

پس لطفأ راهنمایی کن ایشون رو دیگه !!
چه درسهایی بخونه برای کنکور و چه گرایشی رو باید انتخاب کنه
من هم نگفته بودم که نیست / گفتم نتونستم پیدا کنم :20:

midnight1234
02-10-2011, 15:02
برای ثبت نام تو لینکی که دادید گفتن به جز مدرک کاردانی ریز نمرات هم لازمه...این ریز نمرات رو باید بریم از دانشگاه قبلیم بگیرم؟ اخه خیلی راه هست خودش یه سفره! اینترنتی نمی شه گرفت؟
من فقط کارنامه نمرات 4 ترم اول رو دارم تو 5 ترم و نیم تموم کردم...کافیه؟
Ship Storm
02-10-2011, 15:42
پس لطفأ راهنمایی کن ایشون رو دیگه !!
چه درسهایی بخونه برای کنکور و چه گرایشی رو باید انتخاب کنه
من هم نگفته بودم که نیست / گفتم نتونستم پیدا کنم :20:

منم نگفتم که شما گفتید نیست ، اساس حرف من پاسخ به اون دوستی بود که گفته بود پس چون نیست قیدش رو باید بزنیم ، من گفتم این رشته موجوده تو این مقطع
IT گرایش های مختلفی داره ولی باید دید تو اون آزمون کدوم گرایش ها جا داده شدند
دولتی ، سراسری یا علمی کاربردی ؟

midnight1234
02-10-2011, 20:24
شروع شد ای بابا دعوا نکنید اساس حرف و اینارو ول کنید مثلا تاپیک کارشناسی ناپیوسته هست ..
از ما گفتن حالا برید تک تک کلمه های استفاده شده رو تو جمله هاتون پیدا کنید مشکل کم هست عصاب خودتونم الکی خورد کنید.

فقط اومدم بگم
دوستان جدا کنکور کاردانی به کارشناسی رو برداشتن!!!:41:
من که خیلی شوک شدم بابت خبر واقعا بدترین خبر بود این یعنی بی ارزش شدن مدرک کارشناسی...
یعنی کارشناسی = دیپلم
الان کتاب فروشی بودم دیگه کتاب های تست و مدرسان شریف کاردانی به کارشناسی رو نمی خریدن!!می گفتن دیگه کنکور نداره کسی نمی خره ما هم نمی خریم!
من بابت خبر واقعا کلافه هستم..
واقعا دیگه به چه امیدی درس بخونیم؟؟؟

واقعا به ایرانی بودنمون باید افتخار کنیم بیچاره اروپایی ها که ایرانی نیستن بد بختا

Sub007
02-10-2011, 20:32
شروع شد ای بابا دعوا نکنید اساس حرف و اینارو ول کنید مثلا تاپیک کارشناسی ناپیوسته هست ..
از ما گفتن حالا برید تک تک کلمه های استفاده شده رو تو جمله هاتون پیدا کنید مشکل کم هست عصاب خودتونم الکی خورد کنید.

فقط اومدم بگم
دوستان جدا کنکور کاردانی به کارشناسی رو برداشتن!!!:41:
من که خیلی شوک شدم بابت خبر واقعا بدترین خبر بود این یعنی بی ارزش شدن مدرک کارشناسی...
یعنی کارشناسی = دیپلم
الان کتاب فروشی بودم دیگه کتاب های تست و مدرسان شریف کاردانی به کارشناسی رو نمی خریدن!!می گفتن دیگه کنکور نداره کسی نمی خره ما هم نمی خریم!
من بابت خبر واقعا کلافه هستم..
واقعا دیگه به چه امیدی درس بخونیم؟؟؟

واقعا به ایرانی بودنمون باید افتخار کنیم بیچاره اروپایی ها که ایرانی نیستن بد بختا

یه زمانی میگفتند که دانشگاههای ایران مثل قیف وارونه میمونه.
یعنی سخت وارد میشی ولی راحت میای بیرون.حالا با این خبری که شما میگین باید بگیم دانشگاههای ایران مثل لوله پولیکا شده هم راحت وارد میشی و هم راحت خارج میشی.
باید منتظر موند و دید این بلا رو سر ارشد هم میارن یا تا همینجا بیخیال میشن.:41:

Soalziad
02-10-2011, 21:34
این خبر اول اینکه درباره کارشناسی ناپیوسته نیست و تایید نشده. دوم اینکه باید صبر کرد و دید چی میشه. اگر هم باشه برای آزاد هست نه سراسری.
سایت ها هم نوشتن کارشناسی. یعنی کارشناسی پیوسته. نه کاردانی به کارشناسی. هیچ چیز مشخص نیست. باید صبر کرد.

taghi_ramzi
02-10-2011, 21:36
البته مدرک کارشناسی قبلاً هم ارزش چندانی نداشت
ولی تا جایی که من شنیدم کنکور آزاد فقط حذف شده

قبل از این هم کتابهای کاردانی به کارشناسی چندان پر طرفدار نبودن
کتابفروشی شهر ما ، یه سری کتاب مقسمی داره که دو ساله اونجان ، هنوزم تموم نشدن

با توجه به چیزی که من الان تو دانشگاه خودمون می بینم ، کنکور کاردانی به کارشناسی
حتی با وجودی که بیشتر غیرانتفاعی ها پذیرش دارن ، ولی بازم اصلاً قابل حذف نیست

mohsen_gh1991
02-10-2011, 22:40
دوستان هنوز خبری از تکمیل ظرفیت نشده؟

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

این خبر اول اینکه درباره کارشناسی ناپیوسته نیست و تایید نشده. دوم اینکه باید صبر کرد و دید چی میشه. اگر هم باشه برای آزاد هست نه سراسری.
سایت ها هم نوشتن کارشناسی. یعنی کارشناسی پیوسته. نه کاردانی به کارشناسی. هیچ چیز مشخص نیست. باید صبر کرد.
البته برای ازاد هم فک نکنم همه دانشگاهها بدون کنکور بگیرن..بیشتر دانشگاههای شهرا کوچیک بدون کنکور دانشجو میگیرن

mohgold
03-10-2011, 12:58
سری جدید ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی کی هستش؟؟

این سری نتونستم ثبت نام کنم

ممنون

farshidshd
03-10-2011, 13:17
سری جدید ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی کی هستش؟؟

این سری نتونستم ثبت نام کنم

ممنون

سال دیگه ......

midnight1234
03-10-2011, 16:11
امروز رفتم وثبت نام کردم قضیه این بدون کنکور هم پرسیدم و همین الانشم بدون کنکور می گیرن ولی نه هر رشته ای حتی مسئولی نشسته بود واسه این کار!!! در ادامه اگه کسی تو این مورد سوالی داره بیشتر توضیح میدم
از طرفی دانشگاه هم دانشگاه نجف اباد هست که دوستان اصفهان می دونن چقدر مدرکش معتبر هست نسبت به دانشگاه های دیگه ازاد..ببینید بقیه دانشگاه ها چه خبره!
اگه بدونید چقدر پول گرفتن حالا من که بماند :41: از بقیه دانشجو ها باور نمی کنید! شهریه ها تقریبا دوبل شده.نگم بهتره ..جالب اینجا بود اگه پول نقد نداشتی ثبت نام بی ثبت نام! یعنی وام اینا نمی دن! از ترم دو به بعد می دن ..
چقدر خبر بد دادم:11:

بچه ها یه سری رشته ها معمولی همین الانشم بدون کنکور پول وردارین برین ثبت نام کنید و از همین امروز بشینید سر کلاس.این چیزایی که می گم راجب دانشگاه خودمونه بقیه دانشگاه ها اطلاع ندارم شاید اونجا رشته های بهتری هم باشه واسه انتخاب.
مثلا رشته های عمران برق قدرت و متالوزی و...... رو دانشگاه ما نداشت واسه ثبت نام!
اینا جای خود داره و باید حتما براش کنکور بدید برای دانشگاه ما..
یه سری رشته های ببخشید بی درو پیکر بیشتر هم تو ادبیات... یه سری افراد بودن از مسئولین وقتی تو بادجه ها ثبت نام بودن سوال می کردن و مسئولین می گفتن برید بادجه فلان اقای فلان رشته ها رو بتون بگه...

امروز تو رستوران با چندتا از دانشجو ها که صحبت می کردم می گفتن امسال خیلی دانشگاه پذیرش گرفته سال قبل اصلا صف برای رستوران نبود و این محوطه ها خالی بود الان ببین..در مورد همین برداشتن کنکور هم همه اطلاع داشتن و می گفتن مدرک ها دیگه خیلی داره بی ارزش می شه خدا کنه پاش به رشته های دیگه و مقطع ارشد باز نشه..
امیدوارم جواب سوال هاتون تو این پست باشه اگه سوالی تو این ضمینه داشتید بگید

Soalziad
03-10-2011, 17:37
midnight عزیز کارشناسی پیوسته میگرفتن یا ناپیوسته؟ بعید میدونم ما ناپیوسته ها (کاردانی پیوسته به کارشناسی ناپیوسته) رو بدون کنکور بگیرن. مهندسی کامپیوتر چطور؟ بعد خب دانشگاه های خوب چطور؟ نمیشه که بگن کنکور حذف و راه حل ندن. مثلا تهران جنوب و تهران شمال و کرج و بقیه جاها چطور میخوان بگیرن؟ ممنون ار لطف شما

midnight1234
03-10-2011, 18:15
midnight عزیز کارشناسی پیوسته میگرفتن یا ناپیوسته؟ بعید میدونم ما ناپیوسته ها (کاردانی پیوسته به کارشناسی ناپیوسته) رو بدون کنکور بگیرن. مهندسی کامپیوتر چطور؟ بعد خب دانشگاه های خوب چطور؟ نمیشه که بگن کنکور حذف و راه حل ندن. مثلا تهران جنوب و تهران شمال و کرج و بقیه جاها چطور میخوان بگیرن؟ ممنون ار لطف شما
خواهش می کنم باور کنید امروز از 7 صبح که رفتم تا 2 بعد از ظهر سرپا وایساده بودم یکمی از مراحل ثبت نام هم موند و الی خودمم خیلی کنجکاو بودم بپرسم

الان این دانشگاهی که من می رم تو دانشگاه های ازاد مثلا جز دانشگاه های بزرک پر امکانات و معتبر هست یه زمانی ارزوم بود توش قبول شم نشدم الان مثل اب خوردن قبول شدم.

والا من در حد همین چیزایی که امروز دیدم یک پسری برای کارشناسی ناپیوسته سوال کرد و یکی دیگه هم اقای مسنی بود که برای پسرش می پرسید که بشون گفتن برید فلان جا مسئولش اقای ...هست ..یعنی چی یعنی دارن ثبت نام می کنن.
واقعا انقدر شهریه ها بالاست که اصلا چیز عجیبی هم نیست احتمالا خیلی از دانشگاه ها رشته هاشون خالی مونده و ثبت نامی کم داشتن که این کارو می کنن بهتر برید یک دانشگاه معمولی بپرسید بدون کنکور چه رشته هایی رو ثبت نام می کنید چون این دانشگاهایی که اسم بردید اگه خیلی ترازشون بالا باشه یه وقت می بینی اصلا بدون کنکور نمی گیرن .
برای کارشناسی پیوسته اصلا نمی دونم ولی احتمال اونم هست باید پرسید و فکر کنم بستگی به دانشگاه هم داره

فقط اینو مطمئن هستم که رشته های خوب رو بدون کنکور نمی گیرن چون یکی از مسئولین گفت نه هر رشته ای حتی اسم اورد مثل برق قدرت و .. که نمی گیرن یه سری رشته های ..

کلا تو نت به جایی نمی رسی اگه قصدت ثبت نام هست ضرر نداره شما بهترین کار اینه که فردا ساعت اداری بری از یکی از دانشگاه های ازاد سوال کنی امارشو در بیاری ببینی رشته کامپیوتر بدون کنکور ثبت نام می کنن یا نه..چون الان موقع ثبت نام ها هست تا فردا که اخرین مهلتش هست
موفق باشی بازم سوالی بود در خدمتم ولی اطلاعات من فعلا در همین حد و اندازه هست

Alijo0on
04-10-2011, 09:30
امروز رفتم وثبت نام کردم قضیه این بدون کنکور هم پرسیدم و همین الانشم بدون کنکور می گیرن ولی نه هر رشته ای حتی مسئولی نشسته بود واسه این کار!!! در ادامه اگه کسی تو این مورد سوالی داره بیشتر توضیح میدم
از طرفی دانشگاه هم دانشگاه نجف اباد هست که دوستان اصفهان می دونن چقدر مدرکش معتبر هست نسبت به دانشگاه های دیگه ازاد..ببینید بقیه دانشگاه ها چه خبره!
اگه بدونید چقدر پول گرفتن حالا من که بماند :41: از بقیه دانشجو ها باور نمی کنید! شهریه ها تقریبا دوبل شده.نگم بهتره ..جالب اینجا بود اگه پول نقد نداشتی ثبت نام بی ثبت نام! یعنی وام اینا نمی دن! از ترم دو به بعد می دن ..
چقدر خبر بد دادم:11:

بچه ها یه سری رشته ها معمولی همین الانشم بدون کنکور پول وردارین برین ثبت نام کنید و از همین امروز بشینید سر کلاس.این چیزایی که می گم راجب دانشگاه خودمونه بقیه دانشگاه ها اطلاع ندارم شاید اونجا رشته های بهتری هم باشه واسه انتخاب.
مثلا رشته های عمران برق قدرت و متالوزی و...... رو دانشگاه ما نداشت واسه ثبت نام!
اینا جای خود داره و باید حتما براش کنکور بدید برای دانشگاه ما..
یه سری رشته های ببخشید بی درو پیکر بیشتر هم تو ادبیات... یه سری افراد بودن از مسئولین وقتی تو بادجه ها ثبت نام بودن سوال می کردن و مسئولین می گفتن برید بادجه فلان اقای فلان رشته ها رو بتون بگه...

امروز تو رستوران با چندتا از دانشجو ها که صحبت می کردم می گفتن امسال خیلی دانشگاه پذیرش گرفته سال قبل اصلا صف برای رستوران نبود و این محوطه ها خالی بود الان ببین..در مورد همین برداشتن کنکور هم همه اطلاع داشتن و می گفتن مدرک ها دیگه خیلی داره بی ارزش می شه خدا کنه پاش به رشته های دیگه و مقطع ارشد باز نشه..
امیدوارم جواب سوال هاتون تو این پست باشه اگه سوالی تو این ضمینه داشتید بگید

آره حرف شمارو منم تایید میکنم
من گرمسار قبول شدم ، تو سایتش زده بوده ثبت نام دانشجو بدون کنکور رفتم دیدم ، بعله سه مقطع کاردانی و کارشناسی و کاردانی ناپیوسته میگیره که رشته هارو هم مشخص کرده ...!
گفتم برم رودهن و ببینم اگه همین شرایط و داره یه راست برم رودهن که نزدیکترم هست اما همچین چیزی نبود توش :|
نمیدونم راحت انتقالی میدن بعدا از همین گرمسار به رودهن یا نه !

3Dmajid
04-10-2011, 09:58
یکی من بدبخت رو راهنمایی کنه :41:

من الان ترم پنجمم.
ترم پیش اشتباه خیلی بزرگی کردم که درسامو نخوندم :37:
همه درسارو گذاشتم واسه شب امتحان که یه شبه هم نتونستم جمعش کنم و در نتیجه از 19 واحد 14 تاشو افتادم :37:
ترم خیلی مهمی هم بود، اگه همه شو قبول میشدم الان ترم آخرم بود ولی چون اینقد زیاد افتادم باید حداقل دو ترم دیگه بخونم :45:
هنوزم نمیدونم چرا این کارو کردم ... اصلا از خودم توقع نداشتم :37:

الان یه چیزی که منو نگران کرده اینه که نکنه نتونم کنکور سال بعد شرکت کنم. :41:
چون ترم پیش مشروط شدم این ترم 14 واحد بیشتر نتونستم بردارم و 24 واحد میمونه واسه ترم های بعد.
که معلوم نیس این دانشگامون 24 واحدی رو که من باید بردارم ارائه بده یا نه :37:

یکی به من بگه ... من میتونم کنکور کاردانی به کارشناسی سال بعد شرکت کنم یا نه ؟
رشته م فنی حرفه ای کامپیوتره.

آخه تا اونجایی که میدونم برای شرکت در کنکور تا یه تاریخ مشخصی باید تمام درسامونو پاس کرده باشیم.

یعنی من باید برم سربازی ؟ نه .... اینو نگید :37:

ARASH66
04-10-2011, 10:16
مجید جان اگر مدت زمان تحصیل شما بیشتر از 5 ترم یا بیشتر باشه دیگه مشمول هستی و باید بری خدمت.
بهتره بیشترین واحد رو برداری و تابستون و معرفی به استاد از این چیزارو اضافه کنی تا تموم بشه و به مشکل بر نخوری.
کنکور رو میتونی شرکت کنی ولی تا جواب کنکور باید کاردانی رو برای نیمه دوم یعنی بهمن تمام کرده باشی.

Puneh.A
04-10-2011, 14:19
خواهش می کنم باور کنید امروز از 7 صبح که رفتم تا 2 بعد از ظهر سرپا وایساده بودم یکمی از مراحل ثبت نام هم موند و الی خودمم خیلی کنجکاو بودم بپرسم

الان این دانشگاهی که من می رم تو دانشگاه های ازاد مثلا جز دانشگاه های بزرک پر امکانات و معتبر هست یه زمانی ارزوم بود توش قبول شم نشدم الان مثل اب خوردن قبول شدم.

دقیقأ !!!
دانشگاه آزاد شاهرود هم جزء دانشگاههای خوب بود ، هرکس می شنوه که بدون کنکور پذیرش داره تعجب می کنه :41:
پس نمیشه گفت بستگی به این داره که دانشگاه خوبی باشه یا نه
بهتره بگیم بستگی به بزرگی کیسه ای داره که برای جمع کردن پول مردم دوختن
این پذیرش بدون کنکور هم خیلی سر و صدا داشت / و نظرات متفاوتی راجع به ارزش مدرک دانشگاه آزاد بیان شد

midnight1234
04-10-2011, 14:28
اگه مشمول نباشی حتما باید موقع ثبت نام مقطع بعدی اگه قبول شدی مدرک دوره قبلی رو داشته باشی..مثلا برای ارشد باید کارشناسی رو مدرکشو اصلشو بشون بدی
ولی سربازی هم رفتنش دل می خواد تو این اوضاع !یه وقت واقعا سرباز می شید برای جنگی چیزی :31:

امروز دانشگاه بودم هم کارشناسی هم کارشناسی ناپیوسته هم کارشناسی ارشد :21: ثبت نام می کنن واقعا دیونم کردن و الی می رفتم رشته ماکارونی هاشو می پرسیدم ..خداییش می گم خیلی بی نظم ثبت نام می کنن اخر سر یکی از مسئولین خانم پا شد با هم هم رکاب شدیم کارم درست شد ..دمشونم گرم دل مارم خیلی بردن .
بعضی رشته ها به تعداد مشخص ثبت نام می کردن خدا به داد برسه به قولی دوست قبلی دانشگاه شده لوله پولیکا :31:

اینم متن های تبلیغاتی بزرگ که تو مسیر دانشگاه گذاشته بودن
کارشناسی ارشد و کارشناسی دانشگاه بدون کنکور!
ادرس پایینش زده بود

اینم یه سری اطلاعات تکمیلی موفق باشید

Puneh.A
04-10-2011, 15:18
کارشناسی ارشد و کارشناسی دانشگاه بدون کنکور!

:18::18:
یعنی ارشد هم بدون کنکور شد ؟؟؟
اینکه کنکور رو حذف کن بد نیست ولی آخه همینجوری بدون هیچ شرطی ( شرط معدل ) همینطوری الکی ثبت نام می کنن ؟؟؟؟
آخه حتی اول ابتدایی هم یه شرط سنی داره
چه مملکت جالبی شده
حالا هی بشینیم گلایه کنیم :27:

mohsen_gh1991
04-10-2011, 16:06
دوستان در مورد دانشگاه ازاد هیچ فرقی نمیکنه که چه با کنکور و چه بی کنکور...
موقعی هم که کنکور بود تقریبا صد در صد داوطلبا قبول میشدن..خود من امسال ازاد شرکت کردم بالاترین درصدم 13 درصد بود اندیشه بقیه ش یا صفر بود یا منفی یا نهایتا 5 -6 درصد...با این وضع قبول هم شدم...مهم اینه که هنوز کنکور سراسری پا برجاس

MOHAMMAD2010
04-10-2011, 16:12
مجید جان اگر مدت زمان تحصیل شما بیشتر از 5 ترم یا بیشتر باشه دیگه مشمول هستی و باید بری خدمت.
بیشتر از 6 ترم مشمول میشی نه بیشتر از 5 ترم

Soalziad
04-10-2011, 16:13
دوستان نیاز به کمک دارم. میخواستم ببینم اگر ترم بعد من ترم آخر باشم و 24 واحد داشته باشم,اونوقت از این 24 واحد 2 الی 4 واحدش رو دانشگاه خودمون ارائه نده چی میشه؟ یعنی بدبدخت میشم؟ چون میگم ترم آخر هستم و قاعدتا اگر ارائه نده تابستون هم ارائه نمیشه. من هم از مهر میخوام کارشناسیم رو شروع کنم. حالا این 2 الی 4 واحدی که میگم رو چیکار میتونم بکنم؟ آیا معرفی به استاد میشه کرد؟ یعنی به قول معروف الکی خود مدیر گروه بشه مثلا استادش (چون تخصصی های دیگه رو درس میده) و پیش خودش امتحان بدم؟ یا اینکه میشه انتقالی گرفت برای اونها؟ اگر میشه,آیا طبق قانون میتونم در یک ترم 20 واحد رو در دانشگاه خودم و 2 الی 4 واحد دیگه رو در دانشگاهی دیگه (که ارائه میده) بخونم؟

با تشکر

3Dmajid
04-10-2011, 17:06
بهتره بیشترین واحد رو برداری و تابستون و معرفی به استاد از این چیزارو اضافه کنی تا تموم بشه و به مشکل بر نخوری.
کنکور رو میتونی شرکت کنی ولی تا جواب کنکور باید کاردانی رو برای نیمه دوم یعنی بهمن تمام کرده باشی.

بیشتر از 6 ترم مشمول میشی نه بیشتر از 5 ترم

راس میگه بیشتر از 6 ترمه.
تو دانشگاه ما حداقل همه 5ترمن !
مسخره ها درسارو جوری ارائه میدن که اصلا نتونی 4 ترمه پاس کنی :13:

یعنی من میتونم کنکور شرکت کنم ؟ آخه میخوام تکلیفمو بدونم اگه بفهمم میتونم از الان بشینم بخونم. هم سراسری هم آزاد میتونم شرکت کنم ؟
یعنی چی تا جواب کنکور باید کاردانی رو برای نیمه ی دوم یعنی بهمن تموم کرده باشم ؟

اگه به خودم بود که واحد زیاد بر میداشتم ولی این ترم بیشتر از 14 تا بهم نمیدن.
24تا میمونه.
6تاشو تابستون بردارم.
18 تاشو ترم بعد.
یعنی تا آخر تابستون سعی میکنم تمومش کنم.

اینجوری خوبه ؟ :41:

ARASH66
04-10-2011, 17:15
3Dmajid جان ببین کنکور سراسری در تیر ماه هست شما باید تا نهایتا بهمن سال دیگه کاردانی رو تمام کنی اگر اینطور هست میتوانی در کنکور سال دیگه شرکت کنی.

3Dmajid
04-10-2011, 17:34
3Dmajid جان ببین کنکور سراسری در تیر ماه هست شما باید تا نهایتا بهمن سال دیگه کاردانی رو تمام کنی اگر اینطور هست میتوانی در کنکور سال دیگه شرکت کنی.

خب اگه اینجوری باشه که غمی نیس :20:
فقط من موندم چرا باید تا بهمن سال دیگه تموم کنم ؟ مگه مهر نباید برم دانشگاهی که قبول شدم ؟ :20:

راستی شنیدم کنکور آزاد برداشته شده و شرط معدل شده.
این خبر چقد حقیقت داره ؟
اگه شرط معدل شه که من چیزآبادم قبول نمیشم :41:

درسایی که باید برای کنکور بخونم همیناس ؟ :

لطفا اگه کم و زیادی داره بگید :11:

Sub007
04-10-2011, 18:06
فقط من موندم چرا باید تا بهمن سال دیگه تموم کنم ؟ مگه مهر نباید برم دانشگاهی که قبول شدم ؟

احتمالا دوستمون برای این میگن نهایتا تا بهمن سال دیگه که اگه یه موقع خدای ناکرده درستون تا تابستون تموم نشد بتونین سراغ نوبت دوم برین.

درسها هم همین هایی که خودتون نوشتین رو باید بخونین.

midnight1234
04-10-2011, 20:30
دوستان در مورد دانشگاه ازاد هیچ فرقی نمیکنه که چه با کنکور و چه بی کنکور...
موقعی هم که کنکور بود تقریبا صد در صد داوطلبا قبول میشدن..خود من امسال ازاد شرکت کردم بالاترین درصدم 13 درصد بود اندیشه بقیه ش یا صفر بود یا منفی یا نهایتا 5 -6 درصد...با این وضع قبول هم شدم...مهم اینه که هنوز کنکور سراسری پا برجاس
من تخصصی رو 56 درصد زدم! رتبه ام 3 شد!
خدارو شکر که نشستم معارف و ادبیات این چرتو پرتارو... بخونم و الی خیلی ....:13: بازم تخصصی خوندم تو طول ترم به دردم می خوره
به نظرم اگه 100درصد به رشتتون علاقه ندارید نخونید و ادامه ندید چون با این وضع یه موج افسردگی تا 4-5 سال دیگه شروع می شه به خاطر کمبود قاب برای مدرک ها..
خودتون حساب کنید می ارزه یا نه من که اینجوری حساب می کنم انگار این پولو واسه کانون زبان می دم بقیه رو نمیدونم انگیزشون چیه.

:18::18:
یعنی ارشد هم بدون کنکور شد ؟؟؟
اینکه کنکور رو حذف کن بد نیست ولی آخه همینجوری بدون هیچ شرطی ( شرط معدل ) همینطوری الکی ثبت نام می کنن ؟؟؟؟
آخه حتی اول ابتدایی هم یه شرط سنی داره
چه مملکت جالبی شده
حالا هی بشینیم گلایه کنیم :27:
بله پونه جان متاسفانه ارشد هم تو لیست هست!هر دم از این........البته حرف ما که سنده :دی ولی اگه باور نمی کنید فردا که می رم دانشگاه بگید سر راه عکس بگیرم تا باورتون بشه! :41:

باید دید چه رشته ای رو ارشد پذیرش می کنه ولی هر چی باشه کم کم پاش به رشته های دیگه هم باز می شه.

خیلی حرف داشتم ! الان 10 خطی رو حذف کردم این زبون زیر سنگ بمونه بهتره خلاصه انقدر باید به ایرانی بودنمون افتخار کنیم تا کبود شیم

3Dmajid
05-10-2011, 08:26
برای خوندن این درس ها :

زبان تخصصی
مدار منطقی
برنامه سازی c++
برنامه سازی vb
سیستم عامل
ذخیره و بازیابی اطلاعات
ساختمان

فرهنگ و معارف اسلامی
زبان و ادبیات فارسی
زبان انگلیسی

چه کتابایی رو پیشنهاد میکنید ؟
من از کتابای مقسمی اصلا خوشم نمیاد. خیلی بی ریخته. سنگین هم هست.
یه کتاب خوب معرفی که کنید که خلاصه توضیح داده باشه و تستم داشته باشه.

برای قبولی تو آزمون دولتی سال بعد امیدی هست ؟
چون اینجور که معلومه ظرفیت دولتی خیلی کمه و نباید روش حساب کرد.
آزادام که خیلی هزینه ش سنگینه.
فک کنم بهترین گزینه غیر انتفاعی باشه :27:

ARASH66
05-10-2011, 10:13
مجید جان کتابای مقسمی، و انتشارات اندیشه اساتید و بعد پارسه مدرسان رو پیشنهاد میکنم.
vb تو کنکور نیست / کنکور ناپیوسته اصلا حساب کتاب نداره و باید شما درسارو خوب بخونی.

3Dmajid
05-10-2011, 10:19
مجید جان کتابای مقسمی، و انتشارات اندیشه اساتید و بعد پارسه مدرسان رو پیشنهاد میکنم.
vb تو کنکور نیست / کنکور ناپیوسته اصلا حساب کتاب نداره و باید شما درسارو خوب بخونی.

نمونه سوالای کنکور 87 رو دانلود کردم VB بود توش ! :11:

Sub007
05-10-2011, 11:37
نمونه سوالای کنکور 87 رو دانلود کردم VB بود توش ! :11:

هر چند زیاد نمیشه روی کار اینا حساب کرد اما فکر نکنم دیگه vb‌ رو توی کنکور بدن.
سال ۸۸ که من شرکت کردم سوالات برنامه نویسی از زبان ++c بود.

برای دولتی هم امید هست هر چند سخته اما بخونین برای قبول شدن دولتی.:20:
کتابها رو هم آقا آرش گفتند که بهترینش کدومه.
منم با حرفشون موافقم کتابهای مقسمی واقعا کتابهای خوبی هستند.:46:

Puneh.A
05-10-2011, 13:05
نمونه سوالای کنکور 87 رو دانلود کردم VB بود توش ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از 87 تا 91
4 سال گذشته
دیگه vb رو حتی توی دانشگاه ها هم تدریس نمی کنن
شما باید c++ رو خیلی خوب بلد باشی
وقتی می گم خیلی خوب منظورم این نیست که برنامه نویس برنامه های بزرگ و سنگین باشی
کنکور امسال همش نکته بود / به ظاهر کتاب توجه نداشته باش
کتابهای مقسمی خیلی خوبه / قبول دارم که سنگین و کسل کننده است ولی نکته زیاد داره که به دردت می خوره

قبول شدن دولتی یه کمی سخته فکر می کنم کل کشور 450 نفر پذیرش داشته امسال !!!
پس رتبه ات باید 3 رقمی باشه
ولی اگه می خوای غیر انتفاعی بری تلاشت رو بکن که یه دانشگاه خوب قبول شی /

M-I-L-A-D
05-10-2011, 16:01
من ميتونم توي كنكور هم رشته برق قدرت و هم الكترونيك را با هم بدهم؟(توي سراسري و آزاد و علمي كاربردي)(رشته خودم قدرته)
براي علمي كاربردي همه دانشجويان را براي ترم بهمن ميگيره؟
دانشگاه آزاد كنكورش كي است؟ثبت نامش كيه؟

MrGee
05-10-2011, 20:03
سلام دوستان
من امسال كارداني نرم افزار قبول شدم و دارم شديدا به رتبه تك رقمي فكر مي كنم :31:
به نظر شما چه كتابهايي رو بخونم؟
واسه تست چي؟
جزوه هاي ماهان به درد مي مي خورن؟
اگه تو سه ترم همه واحد ها رو پاس كنم و اون يه ترم رو بشينم واسه كنكور بخونم چه طوره؟

Puneh.A
05-10-2011, 20:33
سلام دوستان
من امسال كارداني نرم افزار قبول شدم و دارم شديدا به رتبه تك رقمي فكر مي كنم :31:
به نظر شما چه كتابهايي رو بخونم؟
واسه تست چي؟
جزوه هاي ماهان به درد مي مي خورن؟
اگه تو سه ترم همه واحد ها رو پاس كنم و اون يه ترم رو بشينم واسه كنكور بخونم چه طوره؟

سلام
ما هم لحظه ورود به کاردانی از این قولها به خودمون زیاد دادیم :دی
ولی
1. دانشگاهتون به هیچ وجه اجازه نمی ده که 3 ترمه تموم بشه درستون خصوصأ اگه غیر دولتی باشی
2. فعلأ همه وقاتت رو بذار روی درسهایی که هر ترم باید پاس کنی / جو دانشگاهها معمولأ اینجوریه که بچه ها کمتر از استاد استفاده می کنن
اگه واقعأ به رتبه تک رقمی فکر می کنی به کلاس اکتفا نکن / تا می تونی از اطلاعات اساتید خوبت استفاده کن و سعی کن درسها رو جوری یاد بگیری که برای کنکور فقط نیاز به دوره داشته باشی
مدل درس خوندن دانشگاه با طریقه درس خوندن برای کنکور خیلی متفاوته
میشه بپرسم ورودی مهر هستی یا بهمن ؟

MrGee
05-10-2011, 21:34
واسه اين اينقدر اميدوارم كه نفر اول كنكور كارداني برنامه نويسي رو 50 زده بود كه اين وضعيت كنكور كارداني رو كاملا مشخص مي كنه
چرا اجازه نمي ده؟ از لحاظ تعداد واحدهايي كه هر مي تونم بر دارم مشكلي نيست چون جمعا 60 واحد هم نمي شه
دانشگاه هم دولتيه
به نظرم اوني كه به تك رقمي فكر مي كنه به هيچ جا نباید اكتفا كنه
ورودي مهر همين سال هستم

Puneh.A
05-10-2011, 22:10
واسه اين اينقدر اميدوارم كه نفر اول كنكور كارداني برنامه نويسي رو 50 زده بود كه اين وضعيت كنكور كارداني رو كاملا مشخص مي كنه
چرا اجازه نمي ده؟ از لحاظ تعداد واحدهايي كه هر مي تونم بر دارم مشكلي نيست چون جمعا 60 واحد هم نمي شه
دانشگاه هم دولتيه
به نظرم اوني كه به تك رقمي فكر مي كنه به هيچ جا نباید اكتفا كنه
ورودي مهر همين سال هستم

کنکور کاردانی رو با این کنکور مقایسه نکن
اگه صفحاتی که مربوط به بحث کنکور امسال بود رو بخونی متوجه سختیش میشی
شما باید 77 واحد پاس کنی
که ترم 1 رو خودشون انتخاب واحد می کنن
ترمهای بعد هم امکان ارائه بعضی واحدها وجود نداره
بعضی واحدها پیش نیاز داره
من دو تا تابستون رو ترم تابستونی برداشتم ولی باز هم اجازه 3 ترمه شدن بهم ندادن
مدیر گروه ما بصورت مستقیم گفت : فکر 3 ترمه مدرک گرفتن رو از سرتون بیرون کنید
این خیلی خوبه که به تک رقمی فکر می کنی
امیدوارم که به آرزوت برسی :20:

MrGee
06-10-2011, 07:25
منظور من همون كنكور كارداني به كارشناسي بود
ممنون
بقيه دوستان نظري ندارند؟

p d
06-10-2011, 10:55
کنکور بحث 1کی و 2تا درس نیست که با 50 زدن برنامه نویسی اول شی.
به مجموع درسا بستگی داره. من خودم فقط تخصصی زدم ؛ عمومی ها کشوندم پایین. برنامه نویسی و هم 70 زدم. این و گفتم به به فکر 1 درس نباشی فقط.

ARASH66
06-10-2011, 22:19
تخصصی ها مهمتره ولی رتبه های زیر 100 همه درس هارو حداقل 30 میزنن.
وقتی میری سره جلسه کنکور همه چیز تغییر میکنه.

MrGee
06-10-2011, 23:16
کنکور بحث 1کی و 2تا درس نیست که با 50 زدن برنامه نویسی اول شی.
به مجموع درسا بستگی داره. من خودم فقط تخصصی زدم ؛ عمومی ها کشوندم پایین. برنامه نویسی و هم 70 زدم. این و گفتم به به فکر 1 درس نباشی فقط
اون كه بله
توازن درصد از درصد بالا تاثير بيشتري داره

تخصصی ها مهمتره ولی رتبه های زیر 100 همه درس هارو حداقل 30 میزنن.
وقتی میری سره جلسه کنکور همه چیز تغییر میکنه.
مي خوام نزديكهاي كنكور تو آزمونهاي آزمايشي شركت كنم
حالا نمي دونم كدوم موسسه خوبه
در مورد كتاب ها چي؟ چه كتابهاي رو بخونم؟

senaps
07-10-2011, 22:29
سلام رفقا....
منم دیگه دارم کاردانی رو میگیرم(نرم افزار).... درس های تخصصی،همه ماکس گرفتم همه ی ترم ها!! ولی درس های عمومی،راستش استاد ها نبودن قبول نمی شدم!!

میخواستم بدونم برا دانشگاه های خوب،باید بیشتر چه درس هایی بخونم؟!!
اصلا من با سی پلاس هیچ مشکلی ندارم، ولی سوال های کنکور امسال رو که دیدم،اصلا احتمال اینکه نفر اخر بشم هم بالاتره از نفر یکی به اخر!!(این چه سوالایی بود امسال اورده بودن نامردا؟؟؟)

شی گرا و ساختمان و شبکه و وب و زبان(زبانم که خیلی خیلی خیلی عالیه!) مشکلی ندارم!!
دینی، فارسی و ریاضیات ها!!(امارو ریاضی تخصصی های 1و2) ضعیف هستم!! دینی رو میتونم بگم 0 درصد هستم!

به نظرتون،باید چجوری برنامه ریزی بکنم که یه جوری این درس های گروه 2 رو حداقل 30-40 بزنم و بقیه رو بالای 70؟

kamran2664
07-10-2011, 23:37
سلام دوستان.من سال آخر مترجمی زبان هستم و می خوام در کنکور کاردانی به کارشناسی 91 شرکت کنم .کسی میدونه واسه مترجمی زبان باید چه کتابهایی رو بخونیم؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

Puneh.A
09-10-2011, 19:33
این سرفصلها و ضریب دروس برای رشته کامپیوتره
امیدوارم مفید باشه براتون :20:

» ریاضیات - ضریب 3 - تعداد سوال : 10

*سرفصل های ریاضیات عمومی و کاربردی : اتحاد - معادلات - مثلثات - دستگاه معادلات - مجموعه ها - معادلات خط - توابع - حد - هم عرضی - هوپیتال - پیوستگی - مجانب ها - مشتق و کاربردهای آن - قضایای رول و میانگین - دیفرانسیل - انحنا - مشتقهای جرئی - توابع چند متغیره - روشهای انتگرال گیری معین و نامعین - قضایای اساسی - محاسبه سطح ، حجم زیر منحنی و طول کمان - انتگرال دوگانه و سه گانه - معادلات دیفرانسیل - تبدیلات لاپلاس - دنباله و سری - بردار - اعداد مختلط - مختصات قطبی - ماتریس...
--------------------------
» آمار و احتمالات - ضریب 3 - تعداد سوال : 5
*سرفصل های آمار و احتمالات : آمار توصیفی ( شاخصهای مرکزی - ( آمارهای توصیفی ( شاخصهای پراکندگی ) - آنالیز ترکیبی - احتمال - متغیرهای تصادفی - توزیع های خاص - توزیع های نمونه ای برآورد فاصله ای - آزمون فرضها - معادله خط رگرسیون...
» زبان تخصصی - ضریب : 1 - تعداد سوال : 10
* سرفصل ها : مقدمه ( تاریخچه و تعاریف کامپیوتر ) - توصیفهای کلی ( سخت افزار و نرم افزار ) - واحد سیستم - CPU - حافظه - دستگاههای ورودی و خروجی - سیستم عامل - برنامه نویسی - مفاهیم شبکه - مفاهیم اینترنت - پایگاه داده ها...
» مدار منطقی - ضریب : 2 - تعداد سوال : 15
*سرفصل ها : اعداد و کدگذاری - جبر بول - ساده کردن توابع - مدارات منطقی - جدول کارنو - مدارات ترکیبی - مقایسه کننده - رمزگشا ( Decoder ) - رمزگذار ( Encoder ) - مدارات ترکیبی ماژولار ( مالتی پلکسر ) - دی مالتی پلکسر - فلیپ فلاپ و خواص ان - تحلیل مدارات ترتیبی - شمارنده و ثباتها...
» برنامه نویسی سی پلاس پلاس - ضریب : 4 - تعداد سوال : 15
*سرفصل ها : کلیات و ساختار برنامه نویسی C++ - متغیرها - سیستم ورودی و خروجی - کلاس و شی - توابع و زیر برنامه ها - عملگرها - فایلها - ارث بری - حلقه ها - جملات شرطی...
-------------------------------------------------------------------------------------------
دروس تخصصی نرم افزار - هر سه درس ضریب 5 - تعداد سوال هر درس : 10
-------------------------------------------------------------------------------------------
» مفاهیم سیستم عامل :
*سر فصل ها : مفاهیم و تعاریف اولیه سیستم عامل - ساختار سیستم عامل - پردازش و زمان بندی - مدیریت حافظه ( قطعه بندی و صفحه بندی ) - حافظه مجازی - بن بست - سیستم فایل...
» ذخیره و بازیابی اطلاعات :
*سرفصل ها : رسانه های ذخیره سازی - رکورد، بلاک و روشهای بلاک بندی - سیستم فایل و بافرینگ - بررسی نوار و دیسک به صورت پارامتری - فایل پایل ( Pile File ) - فایل ترتیبی - فایل ترتیبی شاخص دار - فایل B -Tree - فایل مستقیم...
» ساختمان داده ها :
*سرفصل ها : الگوریتم - الگوریتمهای بازگشتی - پیچیدگی های زمانی و مرتبه اجرایی - آرایه - ماتریس - رشته - لیستهای پیوندی - صف و پشته - درخت و انواع آن (... Heap و BST و ...) - گراف و مرتب سازی...

saeedkhaledian
11-10-2011, 18:33
سلام
از بچه ها کسی دانشگاه دخترانه فنی کرج نیست؟
اگر کسی اشنا اونجا داره یا از اونجا فارغ التحصیل شده بگه چون کار مهمی دارم
ممنون

Puneh.A
11-10-2011, 19:14
سلام
از بچه ها کسی دانشگاه دخترانه فنی کرج نیست؟
اگر کسی اشنا اونجا داره یا از اونجا فارغ التحصیل شده بگه چون کار مهمی دارم
ممنون
سلام
یکی از دوستان من فارغ التحصیل اونجاست
چه کمکی از من ساخته است؟

Soalziad
11-10-2011, 21:00
کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته مجدد در آخر پاییز یا ابتدای زمستان برای کسایی که جا موندن یا میخوان جای دیگه ای برن برگزار میشه.

mohammadirani
12-10-2011, 19:24
کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته مجدد در آخر پاییز یا ابتدای زمستان برای کسایی که جا موندن یا میخوان جای دیگه ای برن برگزار میشه.

اتفاقا دختر عمه ام الان زنگ زده بود بهم
پس قطعیه؟
بهش بگم یا نه
تو سایت خود دانشگاه ازاد هیچ چی نزده

Soalziad
13-10-2011, 12:12
اتفاقا دختر عمه ام الان زنگ زده بود بهم
پس قطعیه؟
بهش بگم یا نه
تو سایت خود دانشگاه ازاد هیچ چی نزده

اخبار 30 20 گفت.

Alijo0on
14-10-2011, 10:58
مطمئنا همگی شنیدین که آذر ماه دانشگاه آزاد طبق معمول هر سال کنکورشو برگزار میکنه با این تفاوت که امسال میشه دومین کنکورش در فاصل 3 ماه !!!
من که گرمسار قبول شدم اما میخوام بازم شرکت کنم و فقط انتخاب رودهن و میزنم ...
بنظرتون چقدر مطالعه کافیه که قبول شم ، با اینکه تقریبا همه ورودی دانشگاه شدن اما تعدادی مث من دوباره کنکور میدن که بیان نزدیکتر
چند درصد اینطودن اینجا ؟!

3Dmajid
14-10-2011, 11:36
واسه فنی حرفه ایا رشته ی کامپیوتر دانشگاه دولتی کارشناسی تو تهران کجاهان ؟
غیر از شمسی پور :2:

شهید رجایی فقط میگیره ؟

چقد ظرفیت داره ؟

Soalziad
14-10-2011, 11:45
مطمئنا همگی شنیدین که آذر ماه دانشگاه آزاد طبق معمول هر سال کنکورشو برگزار میکنه با این تفاوت که امسال میشه دومین کنکورش در فاصل 3 ماه !!!
من که گرمسار قبول شدم اما میخوام بازم شرکت کنم و فقط انتخاب رودهن و میزنم ...
بنظرتون چقدر مطالعه کافیه که قبول شم ، با اینکه تقریبا همه ورودی دانشگاه شدن اما تعدادی مث من دوباره کنکور میدن که بیان نزدیکتر
چند درصد اینطودن اینجا ؟!

دوست عزیز من هم رودهن میخوام بزنم. شما چه ترازی در کنکور ماه پیش اوردی؟ رودهن در کنکور ماه پیش در انتخاب اول 5070 میخواست. یعنی شما اگر فقط عمومی ها رو هم در حد متوسط بزنی و تخصصی هارو 5 درصد هم بزنی شاید بتونی قبول بشی. من سری پیش ترازم 5400 شد ولی چون رودهن انتخاب اولم نبود قبول نشدم. حالا باید بررسی کرد که تراز رودهن در این کنکور چند خواهد بود؟ اگر ترازش بالاتر نره خوبه. شما کاردانی هم رودهن بودی؟ ورودی چه سالی؟ الان گرمسار رو ثبت نام کردین یا فعلا رزرو هست؟

دوستان اگر خبر تاریخ دقیق ثبت نام اعلام شد لطفا اینجا بگید که یک وقت جا نمونیم.

واسه فنی حرفه ایا رشته ی کامپیوتر دانشگاه دولتی کارشناسی تو تهران کجاهان ؟
غیر از شمسی پور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شهید رجایی فقط میگیره ؟

چقد ظرفیت داره ؟ من هم این سوال رو دارم که کلا سراسری روزانه-شبانه در تهران برای آقایون چه مراکزی وجود داره؟

1. شهید شمسی پور
2. شهید رجایی
3. ؟
4. ؟

و اینکه امسال آخرین رتبه قبولی تهران (تا شبانه) چند بوده؟

MohammadKingstar
14-10-2011, 13:57
سلام
توجه
خبر اومده که رشته های انسانی و ریاضی فیزیک که می خوان کاردانی به کار شناسی یا کاردانی در کنکور سراسری مردود شدن در هر دانشگاه های غیر انتفاعی که می تونن در صورت داشتن جا با به هم راه داشتن برگه های مردود شده ثبت نام کنن!!!

حالا ما این همه می خونیم تا غیر انتفائی قبول بشیم

Alijo0on
14-10-2011, 14:06
دوست عزیز من هم رودهن میخوام بزنم. شما چه ترازی در کنکور ماه پیش اوردی؟ رودهن در کنکور ماه پیش در انتخاب اول 5070 میخواست. یعنی شما اگر فقط عمومی ها رو هم در حد متوسط بزنی و تخصصی هارو 5 درصد هم بزنی شاید بتونی قبول بشی. من سری پیش ترازم 5400 شد ولی چون رودهن انتخاب اولم نبود قبول نشدم. حالا باید بررسی کرد که تراز رودهن در این کنکور چند خواهد بود؟ اگر ترازش بالاتر نره خوبه. شما کاردانی هم رودهن بودی؟ ورودی چه سالی؟ الان گرمسار رو ثبت نام کردین یا فعلا رزرو هست؟

دوستان اگر خبر تاریخ دقیق ثبت نام اعلام شد لطفا اینجا بگید که یک وقت جا نمونیم.

من هم این سوال رو دارم که کلا سراسری روزانه-شبانه در تهران برای آقایون چه مراکزی وجود داره؟

1. شهید شمسی پور
2. شهید رجایی
3. ؟
4. ؟

و اینکه امسال آخرین رتبه قبولی تهران (تا شبانه) چند بوده؟

دقیق خاطرم نیس اما فک کنم 4004 شده بود ، انتخاب اولم هم رودهن بود دلمم خوش بود سهمیه کاردانیم حساب میشه حتما قبول میشم اما نشد :|

اینایی که گفتی خیلی دلمو خوش کردا میخوام شروع کنم عمومی هارو بخونم و مدار اینا ذخیره رو هم مروور کنم
ثبت نام هم گرمسار کردم درواقع مدام زنگ میزدم میگفتم آخرین مهلتش 20 ام هست منو چون با کنکور قبول شدم ثبت نام کردن چون از همین امروز کلاسا شروع شده که من نرفتم !!!
حتما بپپرس که جایگاهتو از دست ندی اینا هیچیشون حساب کتاب نداره

Soalziad
14-10-2011, 17:18
دقیق خاطرم نیس اما فک کنم 4004 شده بود ، انتخاب اولم هم رودهن بود دلمم خوش بود سهمیه کاردانیم حساب میشه حتما قبول میشم اما نشد :|

اینایی که گفتی خیلی دلمو خوش کردا میخوام شروع کنم عمومی هارو بخونم و مدار اینا ذخیره رو هم مروور کنم
ثبت نام هم گرمسار کردم درواقع مدام زنگ میزدم میگفتم آخرین مهلتش 20 ام هست منو چون با کنکور قبول شدم ثبت نام کردن چون از همین امروز کلاسا شروع شده که من نرفتم !!!
حتما بپپرس که جایگاهتو از دست ندی اینا هیچیشون حساب کتاب نداره

علی جان من هم مثل خودت کاردانی رودهن هستم. عکست آشناست. گفتم شاید کلاسی باهم داشتیم؟ ورودی چه سالی هستی؟ درباره کنکور هم به نظر من توی این وقت کم اگر میبینی امکان خوندن تخصصی ها نیست اصلا نرو سمتشون. من تحقیق کردم و همه کتاب های عمومی انتشارات ساکو رو پیشنهاد کردن و با خوندن اونها درصدهای خوبی اوردن. یعنی معارف و ادبیات و زبان رو میشه خیلی راحت حداقل 40% زد. زبان تخصصی هم خیلی هاش باز اصلا ربطی به کامپیوتر نداره و سوال های زبان عمومی هست. اون رو هم میشه راحت زد. میمونه تخصصی ها که از هر درس یکی دو تست هم بزنی (اگر عمومی ها و زبان تخصصی رو حداقل 40 بزنی) رودهن راحت قبول میشی. البته اگر ترازش بالا نره نسبت به ماه پیش. اینی که میگم تجربه خود من هست. من با عمومی ها ترازم شد 5400.

Ali_N8
14-10-2011, 18:03
بچه هایی که گرمسار قبول شدید بیایید
دانشگاه خوبیه استاداشم خیلی توپن یعنی بارشونه
من که کاردانی دماوند بودم پدر آدم در میومد مفهوم حرف استادو بفهمه
بهاره عباس شفیق و مناف شریف و اینجور استادا تو گرمسار نیستن
همشون بارشونه و سخت گیر هستن
از دوشنبه که رفتیم سر کلاس واقعآ هم از میحط هم از استادا و بچه هاش خوشمون اومد
بعد الان شهریه ثابت شما 574 هست
ترم دیگه جایی قبول شید باید 630 بدین
در ضمن رودهن - دماوند اینجور جاها 88 واحده یعنی بهتون جبرانی میدن
ولی گرمسار 70 واحده
حالا تصمیم با خودتونه

MohammadKingstar
15-10-2011, 17:11
ولی گرمسار 70 واحده
حالا تصمیم با خودتونه

دانشگاه آزادی؟؟
چه رشته؟؟؟

MohammadKingstar
15-10-2011, 17:21
هر کی دانشگاه بصیر درس میخونه خبر بده!!!!!!!!

Ali_N8
15-10-2011, 17:47
دانشگاه آزادی؟؟
چه رشته؟؟؟

بله .... آزاد گرمسار
کامپیوتر

Alijo0on
15-10-2011, 19:07
علی جان من هم مثل خودت کاردانی رودهن هستم. عکست آشناست. گفتم شاید کلاسی باهم داشتیم؟ ورودی چه سالی هستی؟ درباره کنکور هم به نظر من توی این وقت کم اگر میبینی امکان خوندن تخصصی ها نیست اصلا نرو سمتشون. من تحقیق کردم و همه کتاب های عمومی انتشارات ساکو رو پیشنهاد کردن و با خوندن اونها درصدهای خوبی اوردن. یعنی معارف و ادبیات و زبان رو میشه خیلی راحت حداقل 40% زد. زبان تخصصی هم خیلی هاش باز اصلا ربطی به کامپیوتر نداره و سوال های زبان عمومی هست. اون رو هم میشه راحت زد. میمونه تخصصی ها که از هر درس یکی دو تست هم بزنی (اگر عمومی ها و زبان تخصصی رو حداقل 40 بزنی) رودهن راحت قبول میشی. البته اگر ترازش بالا نره نسبت به ماه پیش. اینی که میگم تجربه خود من هست. من با عمومی ها ترازم شد 5400.

واقعا ؟! :دی
من ورودی بهمن 85 بودم!!! البته سما ! مجتمع میامدم واسه کارای دیگه :دی
در مورد کتابا که میگی من پارسال کل کلاسایه پارسه رو رفتمو و کتاباشو دارم !!! عمومی که هیچی نخوندم فقط کتاباشو خریدم اونموقع آخرم تکمیل ظرفیت سراسری قبول شدم پارسال ! که هیچ !
االان گرمسارم میخوام بزارم پشتش بخونم که رودهن قبول شم ! هر سالم که کنکور میدم زبانهایرو کمه کم 35 % میزنم عمومی هارو ولی خیلی کم :| باید ببینم میشه آیا !
ایاشالا که همگی قبول شیم همونجا

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

ولی گرمسار 70 واحده
حالا تصمیم با خودتونه

شفیق که خوب بود :دی دوسش داشتم به من خوب نمره میداد !!!
گرمسار ثبت نام کردم دوست من ولی شهریه ثابتی که گفتی درست اما کنارش 55 تومن بیمه و کوفت و زهره ماره که همش باهم شد 630 ریختم تقریبا همه جا ثابته این رنج !!!
و مهمتر از همه اون جبرانیه که اتفاقا میخوره به هممون :| اشتباه میکنی 70 واحد همون 88 واحد هست چون من از خانوم شفیعی تو کارشناس کامپیوتر پرسیدم واسه انتخاب واحد گفت شیوه ارائه برات بردارم میشه 19 واحد این ترم ! شیوه ارائه ایی که کاردانی پاس کردیم :|:41:

Ship Storm
15-10-2011, 21:43
هر کی دانشگاه بصیر درس میخونه خبر بده!!!!!!!!

چطور ؟ ما غیاث الدین هستیم :31:

Puneh.A
15-10-2011, 22:11
شیوه ارائه ایی که کاردانی پاس کردیم :|[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نه
این اون شیوه نیست
ما که سراسری قبول شدیم هم داریم / پس نگران نباش

Ali_N8
15-10-2011, 22:17
و مهمتر از همه اون جبرانیه که اتفاقا میخوره به هممون :| اشتباه میکنی 70 واحد همون 88 واحد هست چون من از خانوم شفیعی تو کارشناس کامپیوتر پرسیدم واسه انتخاب واحد گفت شیوه ارائه برات بردارم میشه 19 واحد این ترم ! شیوه ارائه ایی که کاردانی پاس کردیم :|[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه عزیز ... این شیوه یا زبان ماشین یا آمار احتمالات مهندسی یا گرافیک 1 اون درسایی نیست که تو کاردانی بوده و جبرانی هم نیست
من از مدیر گروه پرسیدم از هرکی بخوای پرسیدم اینجا چیزی به عنوان واحد جبرانی ما نداریم و 70 واحده
رودهن و بیشتر دانشگاها مدیر گروه تصمیم میگیره واسه جبرانی که اینجا چنین چیزی نیست خیالت راحت من پرسیدم
پس اگه از گرمسار بزید جای دیگه ضرر کردید چون 12 یا 18 واحد جبرانی ضرره
شما میگی 650 ریختی قبول بشی دوباره هم باید 710 بریزی هم اینکه 82 یا 88 واحد پاس کنی برعکس اینجا که 70 واحده در هر صورت پاشو بیا که بری جایی پیش بخوری ضرر کردی
شیوه را هم بردار که طی شیریفی خیلی توپه

Alijo0on
15-10-2011, 22:40
نه
این اون شیوه نیست
ما که سراسری قبول شدیم هم داریم / پس نگران نباش

عزیزم سراسری و آزاد نیس ! کلیه بنظرم
چون من اگه سراسریمو انصراف نمیدادم چون ورودی بهمن 89 بودم از این قانون مستثنا میشدم ولی چون انصراف دادم و آزاد ( ورودی مهر 90 ) ثبت نام کردم شامل قانون تازه تصویبشون شدم متاسفانه :| :13:(همگیمون یعنی ):10:

Ali_N8
16-10-2011, 13:16
عزیزم سراسری و آزاد نیس ! کلیه بنظرم
چون من اگه سراسریمو انصراف نمیدادم چون ورودی بهمن 89 بودم از این قانون مستثنا میشدم ولی چون انصراف دادم و آزاد ( ورودی مهر 90 ) ثبت نام کردم شامل قانون تازه تصویبشون شدم متاسفانه :| [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](همگیمون یعنی )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] __________________

دوست من شما پست بالایی منو بخون و نگران هم نباش
اگه دوس داری 70 واحد پاس کنی بیا گرمسار
ولی اگه دوس داری 86 یا 88 واحد پاس کنی برو رودهن

Alijo0on
19-10-2011, 20:33
دوست من شما پست بالایی منو بخون و نگران هم نباش
اگه دوس داری 70 واحد پاس کنی بیا گرمسار
ولی اگه دوس داری 86 یا 88 واحد پاس کنی برو رودهن

بله درست گفتی شما
از پونه هم معذرت میخوام ، که با جدیت مخالفت کردم !!! :دی
منم از مدیر گروه کامپیوتر که پرسیدم گفت جبرانی نخورده بهمون خدا رو شکر ...
فعلا 20 واحد برداشت برام!!!
دوشنبه - پنجشنبه - جمعه که جمعه هر چی ریاضیه داریم :| صب تا 16 !!!
کسی میدونه دفترچه های آذر آزاد کی میاد ؟؟

Ali_N8
20-10-2011, 14:05
کسی میدونه دفترچه های آذر آزاد کی میاد ؟؟

مرکز آزمون که سوال کردم گفت تو آبان ماه
دوست داری بری جایی که 82 واحد بپاسی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست داری شهریه ثابتت بشه 630؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه درسایی بهت دادن؟؟؟؟؟؟؟؟ این استاد آمار و ریاضی گسسته یکی هست رسمآ یک کله درس میده جمعه

ramin martinez
20-10-2011, 21:05
امسال تکمیل ظرفیت هست؟
پارسال بود؟

Alijo0on
20-10-2011, 22:36
مرکز آزمون که سوال کردم گفت تو آبان ماه
دوست داری بری جایی که 82 واحد بپاسی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست داری شهریه ثابتت بشه 630؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه درسایی بهت دادن؟؟؟؟؟؟؟؟ این استاد آمار و ریاضی گسسته یکی هست رسمآ یک کله درس میده جمعه

:18:
فک نکنم قضیه جبرانی جدی باشه:|!
اگه ام باشه عوضش 50 کیلومتر نزدیک میشم و بدون ترافیک ! از تهرانپارس تا برسم آخر افسریه 45 دقیق میکشه فقط این چند روز همش با ماشین خودمون اومدم سرویس شدم به تمام معنا هنوز نمیدونم سرویسش چجوریاس؟!
خدا بخیر کنه فردا رو همش ریاضی اینائه :| حالا نمره بده هستن بنظرت ؟
شما خودت گرمساری هستی ؟

Ali_N8
20-10-2011, 23:03
فک نکنم قضیه جبرانی جدی باشه:|!
اگه ام باشه عوضش 50 کیلومتر نزدیک میشم و بدون ترافیک ! از تهرانپارس تا برسم آخر افسریه 45 دقیق میکشه فقط این چند روز همش با ماشین خودمون اومدم سرویس شدم به تمام معنا هنوز نمیدونم سرویسش چجوریاس؟!
خدا بخیر کنه فردا رو همش ریاضی اینائه :| حالا نمره بده هستن بنظرت ؟
شما خودت گرمساری هستی ؟

رودهن پیشنیاز داره پرسیدم از دوستم ....
جاش یک ترم اضاقه خورن خیلی بده ..... احتمال هم بده شاید 5 ترمه تموم نکنی مثلآ تو رودهن ... احتمال هم بده 20 واحدی که اینجا پاس کنی اونجا تطبیق نزنن .....
مرد حسابی من از آزادی 3 سال میرفتم سمت دماوند اینجا برام نزدیکتره ...
الانم راحت با مترو میرم ترمینال جنوب از اونجا هم پُر اتوبوسه .....
نمره بده که نمیدونم ولی سخت میگیرن ناجور
نه بابا گرمساریم کجا بود

Ship Storm
21-10-2011, 18:32
جالبه برای ما هم خبرش اومده که کسایی که کاردانی معدل زیر 14 دارن باید 24 واحد پیش بگذرونن
فعلا فرم هایی دادن پر کردن تا بعد معلوم میشه چه تصمیمی قراره بگیرن واسه این عده
خداروشکر که شامل حال ما نشد

Alijo0on
22-10-2011, 00:23
رودهن پیشنیاز داره پرسیدم از دوستم ....
جاش یک ترم اضاقه خورن خیلی بده ..... احتمال هم بده شاید 5 ترمه تموم نکنی مثلآ تو رودهن ... احتمال هم بده 20 واحدی که اینجا پاس کنی اونجا تطبیق نزنن .....
مرد حسابی من از آزادی 3 سال میرفتم سمت دماوند اینجا برام نزدیکتره ...
الانم راحت با مترو میرم ترمینال جنوب از اونجا هم پُر اتوبوسه .....
نمره بده که نمیدونم ولی سخت میگیرن ناجور
نه بابا گرمساریم کجا بود
والا سختی و دوری راه باعث میشه کلا از کار بیوفتم بعد کلاس !!!
البته اینا همش بهونس فعلا !
ما که ثبت نام ککردیم اینجارو ... حالا دفترچه آزاد کی میاد دوباره نمیدونم ، یه بار دیگه شانسمونو تو رودهنم امتحان میکنیم ببینیم چی میشه تک و توک از بچه های رودهنو تو گرمسار میبینم اصن همشون مینالن ...:41:

poolpool
22-10-2011, 00:37
سلام ،
میخواستم بدونم زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی بعدی کی هستش ؟
و کنکورش امساله یا ساله آینده ؟
مرسی

Ali_N8
22-10-2011, 10:11
والا سختی و دوری راه باعث میشه کلا از کار بیوفتم بعد کلاس !!!
البته اینا همش بهونس فعلا !
ما که ثبت نام ککردیم اینجارو ... حالا دفترچه آزاد کی میاد دوباره نمیدونم ، یه بار دیگه شانسمونو تو رودهنم امتحان میکنیم ببینیم چی میشه تک و توک از بچه های رودهنو تو گرمسار میبینم اصن همشون مینالن ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که از آزادی میرفتم دماوند اینجا برام راحت تره
دماوند به معنای واقعی دانشگاهش یعنی طویله بود ....
اینجا باز استاداش هم درس میدن هم کار از آدم میخوان ..... دوری راه مسئله ای نیست ......

Alijo0on
22-10-2011, 11:12
سلام ،
میخواستم بدونم زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی بعدی کی هستش ؟
و کنکورش امساله یا ساله آینده ؟
مرسی

آزاد ؟
سراسری ؟
علمی کاربردی ؟
پیام نور ؟
مشخص کن کدومو میگی !
آزاد که یه کنکوره دیگه گویا میخواد برگزار کنه مطابق معمول هر سال ، آذر ماه

Puneh.A
23-10-2011, 13:40
سلام خبری از تکمیل ظرفیت نیست ؟؟

اینجا کسی نیست که راجع به غیر انتفاعی های گرگان چیزی بدونه
منظورم سطح علمی و ارزش مدرک و غیره است:11:

3Dmajid
23-10-2011, 18:38
اینجا کسی رو داریم دانشگاه تهران جنوب باشه ؟
یا تهران شمال ؟
یا تهران مرکز ؟ :31:

دانشگاهای خوبین ؟

ARASH66
23-10-2011, 21:13
3Dmajid جان تهران جنوب رو میدونم که رشته های فنی داره و سختگیری زیادی داره .
تهران مرکز هم اگر اونی باشه که در پونک باشه من داخلش رفتم بزرگ و با امکانات هست باید سطح علمی خوبی هم داشته باشه.

3Dmajid
23-10-2011, 21:41
3Dmajid جان تهران جنوب رو میدونم که رشته های فنی داره و سختگیری زیادی داره .
تهران مرکز هم اگر اونی باشه که در پونک باشه من داخلش رفتم بزرگ و با امکانات هست باید سطح علمی خوبی هم داشته باشه.

منم میدونم همه شون رشته ی فنی دارن.
واسه کارشناسی میخوام برم آزاد.
یه بار دانشگاه دولتی رفتم واسه هفت پشتم بسه :2:
با این که هزینه ی آزاد سنگینه ولی بازم بهتره !
میخوام یکی از دانشگاه های آزاد تهران برم.
خواستم بدونم کدومش بهتره ... از نظر سطح علمی و امکانات. :46:

linkinpark20
25-10-2011, 12:40
دوستانی که میخوان کارشناسی ترمی ثبت نام کنن علمی کاربردی از 11 آبان تا 17 آبان دفترچش هست و میتونید ثبت نام کنید فقط دوستان کسی نیست بدونه چه درس های برای رشته آی تی باید بخونم؟یا از کجا میشه منابع رو گیر آورد؟ممنون میشم کمک کنید:41:

ARASH66
25-10-2011, 17:16
منم میدونم همه شون رشته ی فنی دارن.
واسه کارشناسی میخوام برم آزاد.
یه بار دانشگاه دولتی رفتم واسه هفت پشتم بسه :2:
با این که هزینه ی آزاد سنگینه ولی بازم بهتره !
میخوام یکی از دانشگاه های آزاد تهران برم.
خواستم بدونم کدومش بهتره ... از نظر سطح علمی و امکانات. :46:
خب میدونم به خاطر این میگی که محیط و امکانات آزاد بهتره و میشه بهش گفت دانشگاه.
از لحاظ سطح علمی تهران جنوب و علوم تحقیقات تهران تقریبا بالا هستن.

Alijo0on
25-10-2011, 19:05
دوستانی که میخوان کارشناسی ترمی ثبت نام کنن علمی کاربردی از 11 آبان تا 17 آبان دفترچش هست و میتونید ثبت نام کنید فقط دوستان کسی نیست بدونه چه درس های برای رشته آی تی باید بخونم؟یا از کجا میشه منابع رو گیر آورد؟ممنون میشم کمک کنید:41:

تویه خوده دفترچش نوشته !
اگه ام از الان میخوای شروع کنی دفترچه سال پیش رو بگیر یا سرچ کن تو گوگل ببین چیا هست دقیق ، خیلی شبیه آزاده ولی یکی 2 تا درس حذفی داره فک کنم !

MohammadKingstar
28-10-2011, 10:05
سلام
کسی خبر داره تکمیل ظرفیت سراسری کار دانی به کارشناسی کی میاد ؟؟؟؟؟؟:question:

ARASH66
28-10-2011, 10:15
محمد جان اگر اصلا باشه آذر ماه نهایتا دی ماه میاد که یک ترم تحصیلی گذشته باشه.

MrGee
28-10-2011, 12:13
سلام دوستان
از يه شنيدم كه مي گفت شاگرد اول هر دانشگاه مي تونه مي تونه بدون كنكور وارد دانشگاه بشه
من كه خودم باور نكردم حالا مي خوام ببينم اين حرف صحت داره يا نه

szh_1367
28-10-2011, 12:35
سلام دوستان
از يه شنيدم كه مي گفت شاگرد اول هر دانشگاه مي تونه مي تونه بدون كنكور وارد دانشگاه بشه
من كه خودم باور نكردم حالا مي خوام ببينم اين حرف صحت داره يا نه
بله صحت داره

شما باید بری قسمت امور دانشجویی و سوال کنی که چه شرایطی باید داشته باشی تا در مقطع بالاتر بدون کنکور قبول بشی

sahar_pretty_16
29-10-2011, 13:31
سلام من خیلی کم میام اینجا الان اومدم دیدم واسه رودهن اومدن چه قد بحث زیاده .من رشتم معماری هست.اگه کسی خواست رودهن بزنه میتونه از کارنامه من استفاده کنه. من انتخاب اولم رودهن بوده اینم کارنامه همه میتونین استفاده کنید
و اما اگه کسی تراز دانشگاه شهر قدس در انتخاب اول رو میدونه یه خبر بده

poolpool
29-10-2011, 23:06
آزاد ؟
سراسری ؟
علمی کاربردی ؟
پیام نور ؟
مشخص کن کدومو میگی !
آزاد که یه کنکوره دیگه گویا میخواد برگزار کنه مطابق معمول هر سال ، آذر ماه

کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد رو میخوام بدونم کی هستش ،

آذر ماهه ؟ پس ثبت نامش کی بوده ؟

Alijo0on
30-10-2011, 10:39
کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد رو میخوام بدونم کی هستش ،

آذر ماهه ؟ پس ثبت نامش کی بوده ؟

نهایت تا 10 روز دیگه دفترچه هاش اعلام میشه واسه ثبت نام ، گوش به زنگ باش و اخبار هارو هم دنبال کن
اینطور که پیداس خیلی از قبیل من میخوان دوباره کنکور بدن که انتخاب مورد نظرشونو قبول شن !!! :5: برای همگی آروزی قبولی و موفقیت دارم چون دیگه آخرین فرصت هست...

Ali_N8
30-10-2011, 22:32
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته نوبت دوم سال ۹۰ در روز ۱۸ آبان ماه ۹۰ آغاز می شود و آزمون نیز در روز ۲۵ آذر ۹۰ برگزار می شود.

عليرضا خان
02-11-2011, 09:38
دفترچه هاي كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي چرا هنوز در سايت سنجش قرار نگرفته؟

ARASH66
02-11-2011, 10:38
تکمیل ظرفیت كارداني به كارشناسي ناپيوسته ‌سال1390

بدين ‌وسيله به اطلاع كليه شركت‌كنندگان در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته ‌سال1390 (حاضرين در جلسه آزمون) كه در رديف پذيرفتگان نهايي آزمون مذكور قرار نگرفته‌اند و مردود اين آزمون مي‌باشند، :18:
مي‌رساند با توجه به عدم تكميل ظرفيت رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي، در صورت تمايل براي ادامه تحصيل در رشته‌هاي ذيربط مي‌توانند با ارائه اصل و كپي شناسنامه، كارت ملي و گواهينامه يا گواهي پايان تحصيلات مقطع كارداني (فوق ديپلم) و پرينت كارنامه نتيجه اوليه آزمون مذكور ( حاوي نمرات خام و نمره كل در هر گرايش )
كه از طريق سايت سازمان سنجش قابل پرينت مي باشد با توجه به موارد زير از روز چهارشنبه مورخ یازدهم آبان تا روز چهارشنبه 18 آبان ماه به يكي از مؤسسات غيرانتفاعي پذيرنده رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته بر اساس مندرجات دفترچه‌هاي راهنماي شركت در آزمون و دفترچه انتخاب رشته‌هاي تحصيلي ( بجز موسسات غير انتفاعي واقع در شهرستان تهران ) مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود به صورت مشروط در يك رشته تحصيلي اقدام نمايند. بديهي است نتايج نهايي اين مرحله از تكميل ظرفيت، از سوي اين سازمان متعاقباً به مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي ذيربط اعلام خواهد شد.

1-داوطلباني كه مي توانند متقاضي شوند كه نمره كل آنان در گرايش رشته مورد نظر در كارنامه آزمون منفي نباشند.

2- متقاضي شركت در اين مرحله تكميل ظرفيت، لازم است مبلغ 28000 ( بيست و هشت‌هزار ) ريال به حساب 748 خزانه داري كل نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران ( قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران ) واريز و اصل فيش واريزي را به مؤسسه آموزش عالي كه براي ثبت‌نام مراجعه مي‌كنند، تحويل نمايند.

3- پذيرفتگان نهايي هر يك از رشته‌هاي تحصيلي در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته ‌سال1390، مجاز به شركت در مرحله تكميل ظرفيت ( موضوع اين اطلاعيه ) نمي‌باشند.

4- هر داوطلب منحصراً مجاز به انتخاب يك رشته، از يك مؤسسه آموزش عالي غيرانتفاعي ( بجز موسسات غير انتفاعي واقع در شهرستان تهران ) خواهد بود.

ـ بديهي است درصورت انتخاب بيش از يك‌رشته و يا ثبت‌نام در بيش از يك مؤسسه غيرانتفاعي، مشخصات متقاضي از رديف‌ متقاضيان تكميل‌ظرفيت حذف ‌شده و شهريه‌هاي پرداختي وي نيز قابل ‌استرداد نمي‌باشد.

5- رشته انتخابي داوطلب در هر يك از مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي، مي‌بايست منطبق با رشته امتحاني داوطلب باشد.

6- داوطلبان متقاضي مي‌بايست علاوه بر ثبت‌نام و شركت ( حضوردر جلسه ) در آزمون، واجد شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه‌هاي راهنما بوده و حداكثر تا پايان شهريورماه سال 1390 (31/6/90) موفق به اخذ گواهينامه پايان تحصيلات مقطع كارداني (فوق ديپلم) شده باشند.

تبصره: داوطلبان متقاضي در آن دسته از رشته‌هاي تحصيلي كارشناسي ناپيوسته مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي كه شروع كلاس آنها از نيمسال دوم سال تحصيلي 91-1390 ( بهمن ماه ) مي‌باشد، مي‌توانند حداكثر تا پايان بهمن‌ماه سال جاري(تاريخ 31/11/90)، نسبت به ارائه مدرك مقطع كارداني خود اقدام نمايند.

7- ثبت‌نام از داوطلبان در يك رشته‌ تحصيلي بر اساس ظرفيت مندرج در دفترچه راهنماي آزمون مذكور به صورت مشروط و با اخذ تعهد كتبي و شهريه ثبت‌نامي صورت مي‌پذيرد.

8- داوطلبان متقاضي شركت در مرحله تكميل ظرفيت در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته ‌سال1390، موظف به رعايت كليه شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه‌هاي راهنما بوده و مسئوليت عواقب ناشي از عدم دارا بودن شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي داوطلبان به عهده شخص داوطلب مي‌باشد. ضمناً در صورت نداشتن هر يك از شرايط عمومي و اختصاصي، شهريه‌هاي اخذ شده توسط مؤسسات، به هيچ عنوان به داوطلب مسترد نخواهد شد.

---------- Post added at 07:08 AM ---------- Previous post was at 07:06 AM ----------

بیچاره شدیم تکمیل ظرفیت امسال فقط برای کسانیکه مردود شدن.
خیلیایی که قبول شدن نرفتن حالا اومدن گفتن مردود ها مستقیم برن ثبت نام در غیرانتفاعی ها.

از اول میگفن بدون کنکور این همه بدبختی نمی کشیدیم!

mohsen_gh1991
02-11-2011, 11:22
یعنی مثلا من که قبول شدم نمیتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ :(

szh_1367
02-11-2011, 11:33
نمیدونم درست متوجه متن بالا شدم یا نه

اینجور که معلوم هست برگشتیم به سال تیرکمون سنگی

باید بریم بانک پول برزیم حساب و فیش رو شخصا ببریم بدیم به اون دانشگاهی که میخواهیم در اون به عنوان تکمیل ظرفیت شرکت کنیم

برای تکمیل ظرفیت هم فقط یک دانشگاه رو میتونیم انتخاب کنیم

حالا از کجا متوجه بشیم که مثلا دانشگاه x چقدر ظرفیت داره و دانشگاه y چقدر ظرفیت ؟؟؟؟؟؟؟؟

پانوشت : داشتم یه مسئله سخت حل میکردم به همین خاطر الان یه کمی هنگم نمیدونم الان این اطلاعیه به نفع دانشجو هست یا به ضررش :31:

MrGee
02-11-2011, 12:31
سلام
آقا اگه بخوام بدون كنكور كارشناسي قبول بشم و شرايط لازم رو هم داشته باشم هر دانشگاهي كه بخوام مي تونم برم؟
يعني مثلا بدون كنكور برم تهران بخونم؟

Puneh.A
02-11-2011, 15:02
بیچاره شدیم تکمیل ظرفیت امسال فقط برای کسانیکه مردود شدن.
خیلیایی که قبول شدن نرفتن حالا اومدن گفتن مردود ها مستقیم برن ثبت نام در غیرانتفاعی ها.

این دیگه چه مدلیه
هر دفعه یه خواب جدید می بینن برامون
خب اونی که از دانشگاهش راضی نیست یا اون بدبختی که ثبت نام نکرده باید چیکار کنه ؟ خیلی بی انصافیه

Sub007
02-11-2011, 19:11
سلام
آقا اگه بخوام بدون كنكور كارشناسي قبول بشم و شرايط لازم رو هم داشته باشم هر دانشگاهي كه بخوام مي تونم برم؟
يعني مثلا بدون كنكور برم تهران بخونم؟

اگه اشتباه نکنم شما باید انتخاب شهر رو انجام بدی خود سازمان سنجش براتون معین میکنه که کجا میتونین ادامه تحصیل بدین.

Ali_N8
02-11-2011, 19:45
خیلی از دانشگاه ها مثل رجا - ادیبان - بصیر - غزالی زدن که برید با مدارک اونجا ثبت نام کنین
اینا این کارو کردن که از سال بعد انتخاب شهر درست انجام بدید و وقتی انتخاب میکنید و نمیرید جای دیگری را نگیرید

mohsen_blid
05-11-2011, 16:00
سلام خدمت تمام دوستان
کسی از دوستان میتونه به من کمک کنه و بگه برای شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی مدیریت صنعتی باید چی بخونم و از کدوم منابع
و همچنین ایا جایی هست که بشه ازش نمونه سوال گرفت؟

Ship Storm
05-11-2011, 20:59
من امروز برای دوستام پرسیدم از خود دانشگاهمون گفت از کارنامه ای که قبول نشدین پرینت بگیرین بیارن برای ثبت نام البته مشروط به به قوانینی که سازمان سنجش براتون بعدا میزاره
ظرفیت هم محدود هست زودتر اقدام کنید تا پر نشده

ARASH66
05-11-2011, 22:20
من امروز برای دوستام پرسیدم از خود دانشگاهمون گفت از کارنامه ای که قبول نشدین پرینت بگیرین بیارن برای ثبت نام البته مشروط به به قوانینی که سازمان سنجش براتون بعدا میزاره
ظرفیت هم محدود هست زودتر اقدام کنید تا پر نشده
من هنوز موندم مثلا اگه این غیاث که ما با رتبه سه هزار زدیم قبول نشدیم از شانس بد چطور جای خالی داشته؟
اگه بگیم قبول شدن نرفتن باید اونارو خفه کرد ولی حالا مگه چند نفر نرفتن؟

Ship Storm
06-11-2011, 22:18
من هنوز موندم مثلا اگه این غیاث که ما با رتبه سه هزار زدیم قبول نشدیم از شانس بد چطور جای خالی داشته؟
اگه بگیم قبول شدن نرفتن باید اونارو خفه کرد ولی حالا مگه چند نفر نرفتن؟

شما چه رشته ای بودی که با رتبه 3 هزار غیاث قبول نشدی ؟

ARASH66
07-11-2011, 11:16
نرم افزار بودم دیگه دوست عزیز، انتخاب اول رجا دوم غیاث سوم دهخدا چهارم غزالی قبولیدم ....
حالا اونوقت مارو نگرفتن الان مردودین اونجا قبول شدن.

Ali_N8
08-11-2011, 18:02
دوستان فردا ثبت نامه .... جا نمونید باز :

Soalziad
09-11-2011, 09:52
سلام بچه ها. مزاحم همیشگی اومد. فقط یه سوال کوچیک. کلا کد ماها که کاردانی پیوسته (یا ناپیوسته) کامپیوتر بودیم و حالا هم میخوایم مهندسی نرم افزار بخونیم اینه :

41013

؟

و در اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباید مهندسی تکنولوژی نرم افزار رو انتخاب کنیم دیگه؟ ممنون.
بعد بچه ها من دو اولویتم رو اینجوری میزنم :

انتخاب اول رودهن 113
انتخاب دوم قیامدشت 284

انتخاب سوم چی بزنم؟

Ali_N8
09-11-2011, 12:07
سلام بچه ها. مزاحم همیشگی اومد. فقط یه سوال کوچیک. کلا کد ماها که کاردانی پیوسته (یا ناپیوسته) کامپیوتر بودیم و حالا هم میخوایم مهندسی نرم افزار بخونیم اینه :

41013

؟

و در اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباید مهندسی تکنولوژی نرم افزار رو انتخاب کنیم دیگه؟ ممنون.
بعد بچه ها من دو اولویتم رو اینجوری میزنم :

انتخاب اول رودهن 113
انتخاب دوم قیامدشت 284

انتخاب سوم چی بزنم؟

'گرمسار یا ورامین

Alijo0on
09-11-2011, 13:49
'گرمسار یا ورامین

گرمسار که قبول شده این رفیقمون !!!
ما 3 تا یه دانشگاه قبول شدیم هنوز ندیدیم همو!!! :دی
سومو بزن دماوند :دی

من که اول و سومو میزنم رودهن 2ومم میزنم دماوند ! :31:
ولی بچه ها احتمال قبولیم واسه رودهن چقده بنظرتون ؟

---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

نرم افزار بودم دیگه دوست عزیز، انتخاب اول رجا دوم غیاث سوم دهخدا چهارم غزالی قبولیدم ....
حالا اونوقت مارو نگرفتن الان مردودین اونجا قبول شدن.

من هنوز درست متوجه نشدم!!!
اینطور که فهمیدم ما هایی که مجاز به انتاخب رشته شدیم ، ولی تو انتخاب شهر مردود اعلام کردن دیگه حق شرکت تو تکمیل ظرفیت رو نداریم و اونایی که کلا مجاز نشدن الان میتونن با همون کارنامه غیرمجازشون دانشگاهی که میخوان برن شرکت کنن ؟!

Ali_N8
09-11-2011, 14:15
[QUOTE=Alijo0on;6616354]گرمسار که قبول شده این رفیقمون !!!
ما 3 تا یه دانشگاه قبول شدیم هنوز ندیدیم همو!!! :دی
سومو بزن دماوند :دی

من که اول و سومو میزنم رودهن 2ومم میزنم دماوند ! :31:
ولی بچه ها احتمال قبولیم واسه رودهن چقده بنظرتون ؟

---------------

چطوری دوم و سوم را زدی رودهن؟ :31: یک بار میتونی رودهن بزنی که :31: علی جون مگه گرمسار بده؟؟؟؟ خانم نادری با اون کوئیز گرفتنش:19: عباسی فرد به اون خوبی :11::31:
من خودمم شرکت کردم و میخوام برگردم دماوند . اینجا بد نیست ولی دلم هوای دماوندو کرده با اینکه شاکی ام همیشه از دانشگاش :21:
این شیوه هم که 1 کلمه میگه بد میگه بفرمایید :)))))

Alijo0on
09-11-2011, 14:47
[QUOTE]

---------------

چطوری دوم و سوم را زدی رودهن؟ :31: یک بار میتونی رودهن بزنی که :31: علی جون مگه گرمسار بده؟؟؟؟ خانم نادری با اون کوئیز گرفتنش:19: عباسی فرد به اون خوبی :11::31:
من خودمم شرکت کردم و میخوام برگردم دماوند . اینجا بد نیست ولی دلم هوای دماوندو کرده با اینکه شاکی ام همیشه از دانشگاش :21:
این شیوه هم که 1 کلمه میگه بد میگه بفرمایید :)))))
شوخی کردم من هنوز ثبت نامم نکردم ولی میخوام اینطوری بزنم :31:
1- رودهن
2- دماوند
3- پرند یا قیام دشت ( شنیدم خوب نمره میدن ) :31:
دقیقا !!!
ولی خوب اولین بدش مسافت راهه ! من از تهرانپارس میام اولا که با ماشین میومدم فقط یه ساعت تو ترافیک افسریه بودم بهدم یه ساعت و بیست دقیقه میکشید تا برسم همین داستان و موقع برگشتم داشتم بدون در نظر گرفتن پول بنزینن و خرجهای دیگه و خستگی !!!
بعدم اینکه این نادری و میگن ترم اولشه اینجا و به احتمال قوی 3 تا درسمونو پاس میکنیم فقط نگران زبان ماشین و گرافیک کامپیوترم واسه این ترم بعدم اینکه ترم های بعد ریاضی مهندسی و برنامه نویسی های خفن داریم که من خودم بوقه بوقم :| ولی رودهن باز آشنام توام دماوند آشنایی با استادا و کلا و از همه مهمتر نیم ساعته میرسی و جاده بدون ترافیک و راحتـــ
فقط خدا کنه قبول شیم :| :41:

Ali_N8
09-11-2011, 15:24
[QUOTE=Ali_N8;6616441]
شوخی کردم من هنوز ثبت نامم نکردم ولی میخوام اینطوری بزنم :31:
1- رودهن
2- دماوند
3- پرند یا قیام دشت ( شنیدم خوب نمره میدن ) :31:
دقیقا !!!
ولی خوب اولین بدش مسافت راهه ! من از تهرانپارس میام اولا که با ماشین میومدم فقط یه ساعت تو ترافیک افسریه بودم بهدم یه ساعت و بیست دقیقه میکشید تا برسم همین داستان و موقع برگشتم داشتم بدون در نظر گرفتن پول بنزینن و خرجهای دیگه و خستگی !!!
بعدم اینکه این نادری و میگن ترم اولشه اینجا و به احتمال قوی 3 تا درسمونو پاس میکنیم فقط نگران زبان ماشین و گرافیک کامپیوترم واسه این ترم بعدم اینکه ترم های بعد ریاضی مهندسی و برنامه نویسی های خفن داریم که من خودم بوقه بوقم :| ولی رودهن باز آشنام توام دماوند آشنایی با استادا و کلا و از همه مهمتر نیم ساعته میرسی و جاده بدون ترافیک و راحتـــ
فقط خدا کنه قبول شیم :| :41:

اون پرندو بکن ورامین ... پرند تو انتخاب اول 5200 هست تو انتخاب سوم میره رو 5800 . یعنی رودهن قبول نشی دماوندم نشی دیگه آخری نمیشه ....
چرا این حرکتو میکنی؟؟؟؟؟ بیا ترمینال جنوب ( مترو ) اتوبوساش راحت 1 ساعت و رب میبرنت گرمسار ...
زبان ماشین استادش باحاله اون گرافیک خیلی داغونه ... طرف داره فرمولای انیشتین میگه ....
من که انتخاب اولمو زدم دماوند مطمئنم قبولم ولی تراز رودهن 800 تا با دماوند فاصله داره بزن دماوند استاداش با رودهت یکی هستن

Puneh.A
09-11-2011, 16:42
من هنوز درست متوجه نشدم!!!
اینطور که فهمیدم ما هایی که مجاز به انتاخب رشته شدیم ، ولی تو انتخاب شهر مردود اعلام کردن دیگه حق شرکت تو تکمیل ظرفیت رو نداریم و اونایی که کلا مجاز نشدن الان میتونن با همون کارنامه غیرمجازشون دانشگاهی که میخوان برن شرکت کنن ؟!
من امروز با دو تا از دوستام که رتبه ی نجومی داشتن رفتم دانشگاه خودم برای ثبت نام
شرایط ثبت نام برای تکمیل ظرفیت اینه :
1 _مرحله دوم هیچ جا قبول نشده باشی ( یعنی کسی که قبول شده ولی نرفته و به امید تکمیل ظرفیت بوده نمی تونه شرکت کنه _یکی از بهترین دوستام به خاطر این قانون مسخره مجبوره دوباره کنکور بده با اینکه رتبه اش خوب بود :41:)
2 _ نمره کل (توی اون جدولی که مجاز و غیر مجاز بودنتون رو اعلام کرده نوشته ) نباید منفی باشه

- اینکه شما مرحله اول مجاز شده باشید یا نه
- چه رتبه ای داشته باشین
- و درصد هایی که زدین چطور بوده
- هیچ تأثیری در ثبت نامتون نداره

فقط شرایط فوق باید باشه + شهریه :دی تا رسمأ دانشجوی دانشگاه مورد نظر بشین

تا 24 آبان هم فرصت ثبت نام هست

پ / ن : یکی از مسئولهای دانشگاه گفت : " احتمالأ یه مرحله دیگه هم تکمیل ظرفیت میاد برا کسایی که مرحله دو رو قبول شدن

امیدوارم منظورم رو واضح بیان کرده باشم :دی

Alijo0on
09-11-2011, 16:47
[QUOTE=Alijo0on;6616519]

اون پرندو بکن ورامین ... پرند تو انتخاب اول 5200 هست تو انتخاب سوم میره رو 5800 . یعنی رودهن قبول نشی دماوندم نشی دیگه آخری نمیشه ....
چرا این حرکتو میکنی؟؟؟؟؟ بیا ترمینال جنوب ( مترو ) اتوبوساش راحت 1 ساعت و رب میبرنت گرمسار ...
زبان ماشین استادش باحاله اون گرافیک خیلی داغونه ... طرف داره فرمولای انیشتین میگه ....
من که انتخاب اولمو زدم دماوند مطمئنم قبولم ولی تراز رودهن 800 تا با دماوند فاصله داره بزن دماوند استاداش با رودهت یکی هستن

یعنی منظورت اینه اگه تو انتخاب اول رودهن اوکی نشه 800 تا تراز جا به جا میشه و میاد روش برای انتخاب دوم و دماوند قبول شدنمم اون موقع معلوم نیس ؟!!
این که خیلی بده :| :(

Ali_N8
09-11-2011, 16:55
[QUOTE=Ali_N8;6616630]

یعنی منظورت اینه اگه تو انتخاب اول رودهن اوکی نشه 800 تا تراز جا به جا میشه و میاد روش برای انتخاب دوم و دماوند قبول شدنمم اون موقع معلوم نیس ؟!!
این که خیلی بده :| :(

آره
مثلآ دماوند تو انتخاب اول 4200 هست
تو دوم میشه 4600
تو سوم میشه 5000

Alijo0on
09-11-2011, 17:09
من امروز با دو تا از دوستام که رتبه ی نجومی داشتن رفتم دانشگاه خودم برای ثبت نام
شرایط ثبت نام برای تکمیل ظرفیت اینه :
1 _مرحله دوم هیچ جا قبول نشده باشی ( یعنی کسی که قبول شده ولی نرفته و به امید تکمیل ظرفیت بوده نمی تونه شرکت کنه _یکی از بهترین دوستام به خاطر این قانون مسخره مجبوره دوباره کنکور بده با اینکه رتبه اش خوب بود :41:)
2 _ نمره کل (توی اون جدولی که مجاز و غیر مجاز بودنتون رو اعلام کرده نوشته ) نباید منفی باشه

- اینکه شما مرحله اول مجاز شده باشید یا نه
- چه رتبه ای داشته باشین
- و درصد هایی که زدین چطور بوده
- هیچ تأثیری در ثبت نامتون نداره

فقط شرایط فوق باید باشه + شهریه :دی تا رسمأ دانشجوی دانشگاه مورد نظر بشین

تا 24 آبان هم فرصت ثبت نام هست

پ / ن : یکی از مسئولهای دانشگاه گفت : " احتمالأ یه مرحله دیگه هم تکمیل ظرفیت میاد برا کسایی که مرحله دو رو قبول شدن

امیدوارم منظورم رو واضح بیان کرده باشم :دی

ببین الان تو سنجش رفتم زدم کارنامه کاردانی به کارشناسی انتاخابامو آورد

من تو مرحله اول مجاز شدم با رتبه فک 24000 ! ولی مرحله دوم انتاخب شهر زد مردود ! حالا میتونم اقدام کنم برا ثبت نام ؟!
چجوری دفترچه شو بگیرم تو خوده سنجش که چیزی از تکمیل ظرفیت وجود نداره !!! :41: از کجا بفهمم کدوم دانشگاه میتونم برم با این رتبه و کلا چجوره پونه ؟! میتونم با این رتبه فضایی برم یه جا نزدیک تهران مثلا همین ادیبان یا ایوانکی ثبت نام کنمم ؟؟؟!

Puneh.A
09-11-2011, 20:44
ببین الان تو سنجش رفتم زدم کارنامه کاردانی به کارشناسی انتاخابامو آورد این کارنامه نیاز نیست
این یکی لازمه برای ثبت نام :دی
شما گرایش دوم ( سخت افزار ) رو منفی زدی پس نمی تونی شرکت کنی
ولی برای نرم افزار اقدام کن

من تو مرحله اول مجاز شدم با رتبه فک 24000 ! ولی مرحله دوم انتاخب شهر زد مردود ! حالا میتونم اقدام کنم برا ثبت نام ؟!
چجوری دفترچه شو بگیرم تو خوده سنجش که چیزی از تکمیل ظرفیت وجود نداره !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از کجا بفهمم کدوم دانشگاه میتونم برم با این رتبه و کلا چجوره پونه ؟! میتونم با این رتبه فضایی برم یه جا نزدیک تهران مثلا همین ادیبان یا ایوانکی ثبت نام کنمم ؟؟؟! اگه مرحله دوم مردود شدی
کارنامه ای که من الان برات گذاشتم رو پرینت بگیر
+ سایر مدارک که فکر می کنم برای هر دانشگاه متفاوت باشه رو ببر به هر دانشگاهی که می خوای
برای اطمینان بیشتر قبلش تماس بگیر با اون دانشگاه ببین اصلأ ثبت نام برای تکمیل ظرفیت داره یا نه ؟

Ship Storm
09-11-2011, 21:31
حالا اگر کسی این کارنامه رو جعل کنه ببره مشکلی پیش میاد ؟ میرن استعلام میگیرن ؟
مثلا شخصی اصلا کنکور رو نداده و میخواد همچین حرکتی رو بزنه ، به نظرتون استعلام میکنن یا نه ؟

Alijo0on
10-11-2011, 01:05
مثلا شخصی اصلا کنکور رو نداده و میخواد همچین حرکتی رو بزنه ، به نظرتون استعلام میکنن یا نه ؟

اون که 150% ! :دی
عینه آزاده منم برا ثبت نام رفتم سریع اسممو سرچ کرد تو سایت کل فیها خالدونم پرینت گرفت گذاشت لایه پرونده گفت برو پولو بریز با اینکه همینطوری بدون کنکورم ثبت نام داشتن !
ولی باز باید پرسید دقیقتر ...
اگه هر دانشگاهی باشه بصرفه تره و به امتحانش میرزه که من یه ترم آزاد و بیخیال شم انصراف بدم برم ثبت نام کنم ، نه ؟

Puneh.A
10-11-2011, 06:23
دیگه انقدر هم بی حساب و کتاب نشده مملکت :دی
شاید اول متوجه نشن و ثبت نام کنن ولی بعد از اینکه حدود 500 تومن ریخته شد به حساب دانشگاه وقتی فهمیدن پرتش میکنن بیرون پول رو هم پس نمیدن بهش

اگه هر دانشگاهی باشه بصرفه تره و به امتحانش میرزه که من یه ترم آزاد و بیخیال شم انصراف بدم برم ثبت نام کنم ، نه ؟
از لحاظ مدرک بهتراز آزاده
ولی بررسی کن ببین سطح علمی کدوم یکی از دانشگاههایی که میخوای بری بهتره
من از قبولیم پشیمونم و ترجیح می دادم برم آزاد شهر خودم چون خیلی بهتر از جایی که درس میخونم هست ولی ارزش مدرک رو نمیشه راحت از کنارش گذشت

mohsen_gh1991
10-11-2011, 19:31
دوستان این تکمیل ظفیت پس چی شد؟
+
این قضیه کارنامه ها چیه؟
میشه با یه کارنامه دیگه رفت تو سیستم ثبت نام؟

mehr film
12-11-2011, 14:35
دوستان تا اونجا که شنیدم تکمیل ضرفیت اعلام شده برای کاردانی به کارشناسی دانشکده های فنی درسته ؟

Puneh.A
12-11-2011, 17:00
دوستان تا اونجا که شنیدم تکمیل ضرفیت اعلام شده برای کاردانی به کارشناسی دانشکده های فنی درسته ؟
بله درسته
اگه دو صفحه قبل رو بخونید کامل متوجه شرایطش می شید :20:

mehr film
12-11-2011, 21:55
بله درسته
اگه دو صفحه قبل رو بخونید کامل متوجه شرایطش می شید :20:

آها معذرت میخوام / پس من تکمیل ضرفیت رو اشتباه متوجه شدم ... فکر کردم دوباره دفترچه میاد کنکور و این حرفا !

Alijo0on
19-11-2011, 21:19
بچه ها ، کسی خبر داره مهلت ثبت نام برای کنکور دانشگاه آزاد (کاردانی به کارشناسی) رو تمدید کردن یا نـــه ؟!

Luxe
19-11-2011, 21:38
بچه ها ، کسی خبر داره مهلت ثبت نام برای کنکور دانشگاه آزاد (کاردانی به کارشناسی) رو تمدید کردن یا نـــه ؟!

تا اول آذر

Alijo0on
19-11-2011, 22:51
تا اول آذر

گویا دوبار اخبار اعلام کرده تا سه شنبه تمدید کردن ، ولی تو سایتا مخصوصا خود آزمون.org چیزی نیس :|:13:

mehr film
20-11-2011, 00:08

من خودم از رادیو شندیم که تمدید شده 3 روز یا 2 روز دیگه ... منتها چون دیدم تو سایت چیزی نزده واسه محکم کاری همین امشب ثبت نام کردم

Alijo0on
22-11-2011, 16:18
سلام
بچه ها بین :

* رودهن - شرق
* دماوند - شرق
* قیام دشت - شرق
* صفا دشت - غرب

کدوم اولویت رو اول بزنم ؟ با توجه به اینکه شرق نزدیکتره بهم ؟!؟و اینکه احتمال قبولی تو کدوم بیشتره 100%؟

Ali_N8
22-11-2011, 22:05
سلام
بچه ها بین :

* رودهن - شرق
* دماوند - شرق
* قیام دشت - شرق
* صفا دشت - غرب

کدوم اولویت رو اول بزنم ؟ با توجه به اینکه شرق نزدیکتره بهم ؟!؟و اینکه احتمال قبولی تو کدوم بیشتره 100%؟

گرمسار :31:

صفادشت که قبولیش هولو هست همینطور هم دماوند
من با اینکه ثبت نام کردم ولی شاید امتحان هم ندم چون این جاها هم 82 واحده هم شهریه ثابت میشه 630
و باز ترم دیگه هم میشیم ترم یک و باز خودشون هرطور دوست دارن برمیدارن

Alijo0on
22-11-2011, 22:25
گرمسار :31:

صفادشت که قبولیش هولو هست همینطور هم دماوند
من با اینکه ثبت نام کردم ولی شاید امتحان هم ندم چون این جاها هم 82 واحده هم شهریه ثابت میشه 630
و باز ترم دیگه هم میشیم ترم یک و باز خودشون هرطور دوست دارن برمیدارن

منم باز دو دل شدم !!!
جریان مهمان چی شد نمیدونم :| بعضی ترم بالاییا میگفتن راحت مهمان میدن 2 ترم !! به هر جا مثلا همون صفا دشت!

ولی میخوام دماوند بزنم و رودهن ولی سره حرف تو که تراز دماوند 800 تا بالا پایین میشه سره روی انتخاب اول یا دوم دارم دیوونه میشم :|

tik-tak
23-11-2011, 01:59
دوستان اين تكميل ظرفيت رو من با 14 روز تاخير متوجه شدم نميشه كاريش كرد ؟ نميشه برم ثبت نام كنم :41:

Ali_N8
23-11-2011, 13:42
اخبار شبانگاهی شبکه 3 سیما مورخ 90/09/01 اعلام کرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در یک اقدام مبتکرانه ریز فعالیت ها و نمرات دانشجویان و عملکرد آنان در طول سال تحصیلی را بوسیله سامانه پیام کوتاه به اطلاع اولیاء دانشجویان میرساند:18:

Sub007
23-11-2011, 16:52
اخبار شبانگاهی شبکه 3 سیما مورخ 90/09/01 اعلام کرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در یک اقدام مبتکرانه ریز فعالیت ها و نمرات دانشجویان و عملکرد آنان در طول سال تحصیلی را بوسیله سامانه پیام کوتاه به اطلاع اولیاء دانشجویان میرساند:18:

گامی در راه درس خواندن اجباری دانشجو.:31:
البته به خود دانشجو مربوطه اما حیفه که آدم این همه پول بده اما درس نخونه.:20:

M0hadeseh
28-11-2011, 22:21
میخواستم بدونم که امکانش هست که بشه از دانشگاه غیر انتفاعی رفت به آزاد؟شرایط انتقالی از یه غیر انتفاعی به یه غیر انتفاعی دیگه چجوریاس؟مثلا از شهرستان به تهران؟

Alijo0on
29-11-2011, 13:43
میخواستم بدونم که امکانش هست که بشه از دانشگاه غیر انتفاعی رفت به آزاد؟شرایط انتقالی از یه غیر انتفاعی به یه غیر انتفاعی دیگه چجوریاس؟مثلا از شهرستان به تهران؟

فک نکنم بشه روش ززیاد حساب باز کرد ...
چون غیرانتفاعی هم پولی شده و شبیه آزاد به عمرا بشه به همین راحتیا از شهریه تحصیلی هر دانشجوش بگذره و انتقالش داد واسه همین معمولا اجازه جابجایی میدن نه انتقالی مگه اینکه با پارتی بازی بشه کاری از پیش برد
تجربه خودم بود از یه ترم تو غیرانتفاعی و بعدم آزاد :|

Soalziad
29-11-2011, 16:55
علی جون این کنکور دوم که چند روز دیگه هست رو چیکار کردی؟ زدی رودهن؟

Alijo0on
30-11-2011, 12:25
علی جون این کنکور دوم که چند روز دیگه هست رو چیکار کردی؟ زدی رودهن؟

سلام
آره زدم
ولی نمیرسم درسی بخونم ، :( زیاد امیدوار نیستم .

Soalziad
30-11-2011, 13:42
سلام
آره زدم
ولی نمیرسم درسی بخونم ، :( زیاد امیدوار نیستم .

سری پیش ترازت چند شد؟

Alijo0on
30-11-2011, 14:21
سری پیش ترازت چند شد؟

این کارنامم !
الان که خودم دیدم 11 تا داشتم تا رودهن فک کنم !:41:

Reza Razor
12-12-2011, 00:29
دوستان یکم مشاوره میدین :11:
من کاردانی حسابداری دارم . یعنی کارشناسی بودم بخاطر شرایط بد تحصیل مجبور شدم با کاردانی بیام بیرون
الان میخوام کارشناسی بگیرم آخه خیلی تو سرم میزنن بخاطر کاردانی و اینکه کار فقط برای کارشناسی پیدا میشه و این حرفا .
میخوام تو شهرمون ادامه بدم که شرایط راحتتر بشه .
از اون طرف حسابداری نداره اگر هم داشت نمیرفتم چون زده شدم از این رشته بین عمران و نرم افزار زدم نرم افزار
حالا شک دارم به اینکه میتونم بخونم کامپیوترو منی که انسانیم و حسابداری ؟ نرم 2 ترم ببینم نمیتونم کلی پول هدر بشم و ضایع بشم بیام بیرون
آخه شنیدن 70 واحد آخر اون رشته رو دانشجوهای کردانی به کارشناسی یه رشته ی جدید (مثل من ) میخونن .

گیجم نمیدونم چی میشه :41:

عليرضا خان
12-12-2011, 09:12
اطلاعيه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ تاريخ، نحوه پرينت كارت ‌ و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته وكارشناسي ناپيوسته دانشگاه علمي- كاربردي سال 1390

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي- كاربردي سال 1390مي‌رساند كه اطلاعيه اين سازمان درباره تاريخ، نحوه پرينت كارت ‌ و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون مقاطع مذكور از طريق پايگاه اينترنتي سازمان سنجش و در هفته نامه پيك سنجش مورخ 28/9/90 منتشر مي‌گردد.

---------- Post added at 09:12 AM ---------- Previous post was at 09:08 AM ----------

آغاز توزیع کارت کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد از سه شنبه

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ناپیوسته نیمسال دوم سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی از سه شنبه توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، آزمون کارشناسی ناپیوسته نیمسال دوم سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه 25 آذرماه با رقابت 117 هزار داوطلب برگزار می شود که از این تعداد 34 درصد زن و 66 درصد مرد هستند.

توزیع کارت این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از ساعت 11 صبح روز سه شنبه 22 آذرماه آغاز می شود و تا یک ساعت پیش از شروع آزمون ادامه خواهد داشت.

داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اند، نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است روز چهارشنبه 23 آذرماه صبحها از ساعت 8 تا 12 و بعد از ظهرها از ساعت 13 تا 17 با مراجعه به باجه رفع نقص پیش بینی شده نسبت به اصلاح موارد مغایرت اقدام کنند.

Ship Storm
12-12-2011, 09:41
دوستان یکم مشاوره میدین :11:
من کاردانی حسابداری دارم . یعنی کارشناسی بودم بخاطر شرایط بد تحصیل مجبور شدم با کاردانی بیام بیرون
الان میخوام کارشناسی بگیرم آخه خیلی تو سرم میزنن بخاطر کاردانی و اینکه کار فقط برای کارشناسی پیدا میشه و این حرفا .
میخوام تو شهرمون ادامه بدم که شرایط راحتتر بشه .
از اون طرف حسابداری نداره اگر هم داشت نمیرفتم چون زده شدم از این رشته بین عمران و نرم افزار زدم نرم افزار
حالا شک دارم به اینکه میتونم بخونم کامپیوترو منی که انسانیم و حسابداری ؟ نرم 2 ترم ببینم نمیتونم کلی پول هدر بشم و ضایع بشم بیام بیرون
آخه شنیدن 70 واحد آخر اون رشته رو دانشجوهای کردانی به کارشناسی یه رشته ی جدید (مثل من ) میخونن .

گیجم نمیدونم چی میشه :41:

رشته حسابداری جز رشته های فنی مهندسی نیست ولی نرم افزار که میخواین بیاین فنی مهندسی هست و به مراتب سختی دروس خیلی بیشتره
من خودم نرم افزار خوندم و این رو بهتون بگم اگر علاقه دارید وارد بشید و الا بعضی از دروسش براتون سخت میشه شرایط و به اسم رشته که نرم افزار هست زیاد توجه نکنید چون رشته تحصیلی سخت محسوب میشه
رشته خیلی خوبیه ، بازار کارشم خوبه ولی سختی های خودش رو داره و باید باهاش کنار بیاین
وارد رشته نرم افزار بشید تعداد زیادی واحد پیش نیاز رو هم باید بگذرونید که عملا یک سال فقط پاس کردن این دروس زمان میبره ، به نظر من اگر بتونید همون رشته حسابداری رو ادامه بدید گزینه بهتریه تا بخواین تغییر رشته بدید ولی اگر تصمیمتون جدی هست و باید حتما تغییر بدید شرایط اینه ، باید اول از همه علاقه داشته باشید به این رشته و در ثانی آمادگی گذروندن دروس پیش نیاز رو داشته باشید