PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16

MOHAMMAD2010
14-06-2011, 22:08
خب دوستان من چند روز پیش زنگ زدم روابط عمومی دانشگاه آزاد و در مورد آزمون آزاد پرسیدم گفت که :

ثبت نام تو مهر ماهه و آزمون تو آذر !!
بش گفتم تو تلویزیون اعلام کرد تو خرداد ـه که !! گفت نه الان 20 سال آزمون آزاد داره اینجوری برگزار میشه و ....

خواهشا شما هم زنگ بزنین 118 و شماره روابط عمومی دانشگاه آزاد رو بگیرین و جوابشو اینجا بگین

ممنون

واقعا !؟
یعنی همش الکی بود !؟

Ship Storm
14-06-2011, 22:37
اگر واقعیت داشت میشد احتمال داد که در سال 2 بار پذیرش کنه دانشگاه آزاد در این مقطع

Ship Storm
15-06-2011, 11:47
نتیجه آزمون علمی کاربردی پودمانی مقطع کاردانی به کارشناسی که اواخر اردیبهشت برگزار شد کی میاد ؟

farshidshd
15-06-2011, 12:45
نتیجه آزمون علمی کاربردی پودمانی مقطع کاردانی به کارشناسی که اواخر اردیبهشت برگزار شد کی میاد ؟

اواخر تیر ماه اعلام میشه

MOHAMMAD2010
15-06-2011, 13:27
فرشید جان شما نظری درباره تاریخ ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی آزاد نداری ؟

farshidshd
15-06-2011, 13:38
فرشید جان شما نظری درباره تاریخ ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی آزاد نداری ؟

منم قبلا عرض کرده بودم که ثبت نام توی مهر ماه هست و همچنان هم همینو میگم
ولی اون خبر یه کم مارو سردرگم کرد

بازم به نظر من همون مهرماه ثبت نام میکنن، حالا چه فرقی میکنه که کی هست؟ بالاخره هروقت باشه اعلام میشه دیگه . مطمئن باشید جا نمیمونید.

MoH_@_MaD
15-06-2011, 15:13
منم قبلا عرض کرده بودم که ثبت نام توی مهر ماه هست و همچنان هم همینو میگم
ولی اون خبر یه کم مارو سردرگم کرد

بازم به نظر من همون مهرماه ثبت نام میکنن، حالا چه فرقی میکنه که کی هست؟ بالاخره هروقت باشه اعلام میشه دیگه . مطمئن باشید جا نمیمونید.

واسه من خیلی فرق میکنه !!
من الان ترم آخره کاردانیم و تعداد واحد زیادی هم برداشتم واسه همین اصلا وقت نکردم واسه کنکور بخونم !!
حداقل اگه آزمونش تو آذر باشه میشه واسه کنکور هم خوند !!

پ.ن : دوستان اگه احیانا ثبت نامش تو خرداد باشه اونوقت آزمونش حدودا کی برگزار میشه ؟؟

MoH_@_MaD
17-06-2011, 10:13
دوستان اگه احیانا ثبت نامش تو خرداد باشه اونوقت آزمونش حدودا کی برگزار میشه ؟؟

کی جواب این سوال من رو نمیدونست ؟؟؟

Ship Storm
17-06-2011, 10:21
کی جواب این سوال من رو نمیدونست ؟؟؟
اگر خرداد باشه کنکورش نهایت اول شهریور برگزار میشه

MOHAMMAD2010
17-06-2011, 19:50
اگه تا سه شنبه هفته دیگه خبری نشد ، رسما باید بیان در اخبار شبانگاهی رو گل بگیرن با این اخبارشون !

MoH_@_MaD
17-06-2011, 20:08
من کل سایت هایی که مربوط به دانشگاه آزاد بود رو زیر و رو کردم هیچکدومشون یه خبر هم نزده بودن :13:
شانس نداریم خداوکیلی !!
تا به ما رسید این مسخره بازیاشون شروع شد !!:2:

elfy
18-06-2011, 10:28
با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی امروز برای من اس ام اس اومد که ثبت نام کارشناسی ناپیوسته 90 در 31 خرداد شروع می شود پس نگران نباشید

MOHAMMAD2010
18-06-2011, 11:07
با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی امروز برای من اس ام اس اومد که ثبت نام کارشناسی ناپیوسته 90 در 31 خرداد شروع می شود پس نگران نباشید

درسته ، واسه منم اومد

Soalziad
18-06-2011, 11:55
با سلام. کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری تابستون برگزار میشه. من اطلاعاتی راجع به کنکور آزاد میخواستم. کنکور آزاد کاردانی به کارشناسی.

این کنکور حدودا چه زمانی ثبت نامش هست؟
زمان آزمون حدودا کی هست؟
حدودا چه زمانی نتایجیش میاد؟
منابعش مشخص هست؟
من احتمالا وقتی کنکور بدم یک (یا دو) ترم دیگه میمونه تا تموم بشه کاردانیم,اون یک ترم رو اگر کارشناسی قبول شده باشم میتونم مرخصی بگیرم و یعنی با یک ترم تاخیر شروع کنم؟
من کاردانی پیوسته هستم. اونوقت کارشناسی ناپیوسته آزاد هست یا کارشناسی پیوسته آزاد؟
من 88 واحد کاردانی (کامپیوتر) دارم. حالا تو دوره کارشناسی حدودا (لطفا حدود رو بگید) چند واحد باید پاس کنم؟ چون شنیدم کسانی که کاردانی رو میخونن یه سری واحدهارو نیاز نیست دوباره تو کارشناسی بخونن؟ حالا اینا چند تان؟ مثلا 30 واحد؟15 واحد؟ 5 واحد؟

با تشکر از شما

Ship Storm
18-06-2011, 12:46
بله برای من هم اس امسش اومد که ثبت نام آزاد 31 خرداد هست

Soalziad
18-06-2011, 12:49
تو رو خدا به سوالات من جواب بدین. این اس ام اسی که گفتید از طرف کجا اومد؟ اگر 31 ام باشه یعنی 3 روز دیگه به چه طریقی؟ از طریق اینترنت مثل سراسری؟ چقدر پول باید توی کارت باشه؟ لطفا کمک کنید. اگر 31 ام باشه امتحانش کی هست؟ منابعش چیاست؟ دفترچه هاش رو از کجا بگیریم؟

Ship Storm
18-06-2011, 13:57
تو رو خدا به سوالات من جواب بدین. این اس ام اسی که گفتید از طرف کجا اومد؟ اگر 31 ام باشه یعنی 3 روز دیگه به چه طریقی؟ از طریق اینترنت مثل سراسری؟ چقدر پول باید توی کارت باشه؟ لطفا کمک کنید. اگر 31 ام باشه امتحانش کی هست؟ منابعش چیاست؟ دفترچه هاش رو از کجا بگیریم؟

با سلام. کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری تابستون برگزار میشه. من اطلاعاتی راجع به کنکور آزاد میخواستم. کنکور آزاد کاردانی به کارشناسی.

این کنکور حدودا چه زمانی ثبت نامش هست؟
زمان آزمون حدودا کی هست؟
حدودا چه زمانی نتایجیش میاد؟
منابعش مشخص هست؟
من احتمالا وقتی کنکور بدم یک (یا دو) ترم دیگه میمونه تا تموم بشه کاردانیم,اون یک ترم رو اگر کارشناسی قبول شده باشم میتونم مرخصی بگیرم و یعنی با یک ترم تاخیر شروع کنم؟
من کاردانی پیوسته هستم. اونوقت کارشناسی ناپیوسته آزاد هست یا کارشناسی پیوسته آزاد؟
من 88 واحد کاردانی (کامپیوتر) دارم. حالا تو دوره کارشناسی حدودا (لطفا حدود رو بگید) چند واحد باید پاس کنم؟ چون شنیدم کسانی که کاردانی رو میخونن یه سری واحدهارو نیاز نیست دوباره تو کارشناسی بخونن؟ حالا اینا چند تان؟ مثلا 30 واحد؟15 واحد؟ 5 واحد؟

با تشکر از شما

چون ما در قسمت اطلاع رسانی سایت دانشگاه آزاد ثبت نام کردیم برامون اس امس اومد که زمان ثبت نام کی هست
طبق گفته ها و این اس امس که دانشگاه آزاد فرستاده 31 خرداد زمان ثبت نام هست
هنوز هیچ خبری از زمان آزمون و اعلام نتایج و دیگر مشخصه ها نیست
معمولا ترم یک رو سخت مرخصی میدن ولی شما شهریه ثابت رو پرداخت کنی فکر کنم باهاتون راه بیان البته شما هنوز فارغ التحصیل مقطع کاردانی نشدی و این یکم موضوع رو پیچیده میکنه که در این شرایط مرخصی میدن یا نه
کارشناسی پیسوته و ناپیوسته دو مفهوم جدا از هم هستند
کارشناسی پیوسته اون مقطعی محسوب میشه که از دیپلم یک راست شما میری لیسانس میگیری
کارشناسی ناپیوسته یعنی شما اول فوق دیپلم میگیری و بعد در آزمون کارشناسی ناپیوسته شرکت میکنی و لیسانس میگیری
کل واحد ها 144 واحد هست تا کارشناسی که معمولا 72 واحد برای کاردانی و مابقی برای کارشناسی هست

Soalziad
18-06-2011, 15:58
کل واحد ها 144 واحد هست تا کارشناسی که معمولا 72 واحد برای کاردانی و مابقی برای کارشناسی هست

با تشکر از شما. فقط درباره این قسمت یک سوالی دارم که خواهش میکنم جواب بدید. کاردانی پیوسته کامپیوتر آزاد برای ما 88 واحد هست. یعنی 16 واحد بیشتر از این تعدادی که شما گفتید. حالا یعنی من اگر چه الان چه یک سال دیگه 88 واحد رو پاس کنم و کاردانی رو تموم کنم,دوره کارشناسیم نهایتا 72 واحد میشود؟ یعنی من 16 واحد هم بیشتر از 144 حساب کردم (88+72=160). یعنی اینکه کارشناسی میگن 144 واحد هست برای کسایی هست که یکجا میرن؟ اونوقت اینجا معدل دروس هم شرطه؟ یعنی من اگر چه با نمره 10 و چه با نمره 20 هر درسی رو در کاردانی قبول شده باشم از مجموع 144 واحدم خط میخوره (این 88 واحد کاردانی) و بعد اون حدودا 56 واحد باقی مونده رو (حالا اصلا بگیریم 80 واحد) فقط باید تو کارشناسی بخونم؟ این خبر واقعا خیلی خوبی میتونه باشه. چون من فکر میکردم بعد از 88 واحد کاردانی باید 144 واحد کارشانسی هم طی کنیم. اما حالا میشنوم که مجموعا 144 واحد هست. حتی اگر بشونم که جدای 88 واحد کاردانی در دوره کارشناسی باید 80 واحد (یعنی 24تا بیشتر از 144) طی کرد و نه 144 تا هم برایم خیلی عالی میشود. ممنون میشم اگر توضیح بیشتری بدید. با تشکر

Petros
18-06-2011, 16:39
آقا یه حرکتی.

من تا آخر این ترم (ترم پنج) واحدام میشه 70تا . 6 واحدم میمونه تابستون
3 واحدم میمونه مهر. (یکی کارگاهه، یکی دیگه آمار). تو شمسی پورم. بعد گفتم ارائه به استاد بهم میدین؟. گفتن یه دونه درسو میشه تک درس گرفت. راسته؟

آخه رفیقم میگفت 6 واحد رو میشه ارائه گرفت؟
اگه ندن. من باید واسه اون 3 واحد 6 ترمه بشم؟

masih2
18-06-2011, 18:29
سلام به همه
بچه ها من الان توی دانشگاه غیر انتفاعی دارم کامپیوتر میخونم .. ولی ولی خوشبختانه اصلا علاقه ای به رشتم ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و دوست دارم برم معماری.. از سال سوم تا حالا دیوونه ی معماریم
اینکه واسه کارشناسی میگن هر رشته ای رو میتونی انتخاب کنی من اگه برم معماری بعد چون سر رشته ای از معماری ندارم مشکلی پیش نمیاد؟ وقتی میخوام تغییر رشته بدم واسه کاردانی کارشناسی واسه سربازی مشکلی پیش نمیاد؟؟
خواهش میکنم کمک کنیــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــد

Ship Storm
18-06-2011, 23:54
با تشکر از شما. فقط درباره این قسمت یک سوالی دارم که خواهش میکنم جواب بدید. کاردانی پیوسته کامپیوتر آزاد برای ما 88 واحد هست. یعنی 16 واحد بیشتر از این تعدادی که شما گفتید. حالا یعنی من اگر چه الان چه یک سال دیگه 88 واحد رو پاس کنم و کاردانی رو تموم کنم,دوره کارشناسیم نهایتا 72 واحد میشود؟ یعنی من 16 واحد هم بیشتر از 144 حساب کردم (88+72=160). یعنی اینکه کارشناسی میگن 144 واحد هست برای کسایی هست که یکجا میرن؟ اونوقت اینجا معدل دروس هم شرطه؟ یعنی من اگر چه با نمره 10 و چه با نمره 20 هر درسی رو در کاردانی قبول شده باشم از مجموع 144 واحدم خط میخوره (این 88 واحد کاردانی) و بعد اون حدودا 56 واحد باقی مونده رو (حالا اصلا بگیریم 80 واحد) فقط باید تو کارشناسی بخونم؟ این خبر واقعا خیلی خوبی میتونه باشه. چون من فکر میکردم بعد از 88 واحد کاردانی باید 144 واحد کارشانسی هم طی کنیم. اما حالا میشنوم که مجموعا 144 واحد هست. حتی اگر بشونم که جدای 88 واحد کاردانی در دوره کارشناسی باید 80 واحد (یعنی 24تا بیشتر از 144) طی کرد و نه 144 تا هم برایم خیلی عالی میشود. ممنون میشم اگر توضیح بیشتری بدید. با تشکر

شما سوال رو خیلی پیچیده میکنید برای خودتون
شما وقتی مدرک کاردانی رو بگیری و تایید بشه که مدرک کاردانی دارید دیگه معدل و نمره دورس مطرح نیست (برای کنکور البته دقیق نمیدونم معدل تاثیر داره یا نه ، فکر میکنم تو آزمون علمی کاربردی تاثیر نداشته باشه فقط)
تعداد واحدهایی که در دوره کاردانی گذروندید به کنار ، باید 72 واحد هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته بگذرونید

Petros
19-06-2011, 06:40
جواب این طفل بی آزارم بدید.

Ship Storm
19-06-2011, 07:04
سلام به همه
بچه ها من الان توی دانشگاه غیر انتفاعی دارم کامپیوتر میخونم .. ولی ولی خوشبختانه اصلا علاقه ای به رشتم ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و دوست دارم برم معماری.. از سال سوم تا حالا دیوونه ی معماریم
اینکه واسه کارشناسی میگن هر رشته ای رو میتونی انتخاب کنی من اگه برم معماری بعد چون سر رشته ای از معماری ندارم مشکلی پیش نمیاد؟ وقتی میخوام تغییر رشته بدم واسه کاردانی کارشناسی واسه سربازی مشکلی پیش نمیاد؟؟
خواهش میکنم کمک کنیــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــد

تغییر رشته مستلزم پاس کردن کلیه دورس پیش نیاز اون رشته هست
فکر میکنم سر جمع از کل دوره کاردانی 15 واحد رو تطبیق بزنن اونم عمومی ها و مابقی رو باید مجدد از دورش رشته معماری بخونی
چون نمیشه درس برنامه نویسی پیشرفته رو با اصول و مقدمات معماری یکی دونست هرچند واحدهاش به یک اندازه باشه

MOHAMMAD2010
19-06-2011, 11:14
تغییر رشته مستلزم پاس کردن کلیه دورس پیش نیاز اون رشته هست
فکر میکنم سر جمع از کل دوره کاردانی 15 واحد رو تطبیق بزنن اونم عمومی ها و مابقی رو باید مجدد از دورش رشته معماری بخونی
چون نمیشه درس برنامه نویسی پیشرفته رو با اصول و مقدمات معماری یکی دونست هرچند واحدهاش به یک اندازه باشه

البته فکر کنم تو کنکور آزاد نمیشه تغییر رشته داد - چون تو دفترچه نوشته فقط باید رشته های متجانس کاردانی رو انتخاب کرد !
ولی تو کنکور دولتی میشه

farshidshd
19-06-2011, 11:29
آقا یه حرکتی.

من تا آخر این ترم (ترم پنج) واحدام میشه 70تا . 6 واحدم میمونه تابستون
3 واحدم میمونه مهر. (یکی کارگاهه، یکی دیگه آمار). تو شمسی پورم. بعد گفتم ارائه به استاد بهم میدین؟. گفتن یه دونه درسو میشه تک درس گرفت. راسته؟

آخه رفیقم میگفت 6 واحد رو میشه ارائه گرفت؟
اگه ندن. من باید واسه اون 3 واحد 6 ترمه بشم؟

معمولا ارائه به استاد رو به کسانی میدن که قبلا یه بار درسو افتاده باشن
البته اگه همین 6 واحد باشه و تموم ، شاید بشه گرفت

Petros
19-06-2011, 11:35
البته اگه همین 6 واحد باشه و تموم ، شاید بشه گرفت

متوجه نشدم این قسمتو؟ میشه توضیح بدید؟ :11:

farshidshd
19-06-2011, 11:55
متوجه نشدم این قسمتو؟ میشه توضیح بدید؟ :11:

تا 6 واحد رو اگه ترم آخر باشی و تموم میکنی ، شاید معرفی به استاد بهت بدن ولی 9 واحد رو به هیچ وجه نمیدن

میره واسه ترم بعد !
تابستون نگیرین و شهریه ی الکی ندین

همه ی 9 واحد رو ترم بعد بگیرین

MoH_@_MaD
19-06-2011, 12:17
دوستان اگه میشه یه توضیحی در مورد انتخاب دانشگاه تو کنکور آزاد و دولتی بدین
تو آزاد چند تا اولویت میشه داشت ؟؟ موقغ ثبت نام باید اولویت ها رو مشخص کرد ؟؟ مثل کاردانی اینجوریه که اگه هیچ جا قبول نشدی خودشون یه جا رو واست انتخاب کنن ؟؟
دولتی چجوریه ؟؟ بعد از اعلام نتایج همه میتونن انتخاب کنن یا فقط کسایی میتونن که درصد بالا آوردن ؟؟ چند تا انتخاب میشه داشت ؟؟
چند روز بعد جوابش میاد ؟؟

ممنون

farshidshd
19-06-2011, 12:28
دوستان اگه میشه یه توضیحی در مورد انتخاب دانشگاه تو کنکور آزاد و دولتی بدین
تو آزاد چند تا اولویت میشه داشت ؟؟ موقغ ثبت نام باید اولویت ها رو مشخص کرد ؟؟ مثل کاردانی اینجوریه که اگه هیچ جا قبول نشدی خودشون یه جا رو واست انتخاب کنن ؟؟
دولتی چجوریه ؟؟ بعد از اعلام نتایج همه میتونن انتخاب کنن یا فقط کسایی میتونن که درصد بالا آوردن ؟؟ چند تا انتخاب میشه داشت ؟؟
چند روز بعد جوابش میاد ؟؟

ممنون

برای آزاد 3 تا انتخابه که همون موقع ثبت نام باید انتخاب کنی ، یه گزینه ی انتخاب خوده دانشگاه هم داره

برای دولتی 100 تا انتخاب داری که بعد از اعلام نتایج اولیه ، انتخاب دانشگاه میکنی ، کسانی هم که نمره علمی خوبی آورده باشن و مجاز به انتخاب رشته شدن ، میتونن انتخاب رشته کنن

Petros
19-06-2011, 12:29
تا 6 واحد رو اگه ترم آخر باشی و تموم میکنی ، شاید معرفی به استاد بهت بدن ولی 9 واحد رو به هیچ وجه نمیدن

میره واسه ترم بعد !
تابستون نگیرین و شهریه ی الکی ندین

همه ی 9 واحد رو ترم بعد بگیرین

آقا یه حرکت دیگه

چرا تابستون ورندارم؟
و اینکه ایا کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد کشکه؟ آخه تو کاردانی من هیچ تستی رو نزدم و پردیس قبول شدم. الان چی؟

farshidshd
19-06-2011, 12:35
آقا یه حرکت دیگه

چرا تابستون ورندارم؟
و اینکه ایا کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد کشکه؟ آخه تو کاردانی من هیچ تستی رو نزدم و پردیس قبول شدم. الان چی؟

اگه یه ترم دیگه به خاطر 3 واحد میخوای بری ، خب تابستون واسه چی برداری تو گرما و شهریه هم باید بدی

بازم خودت میدونی .

کارشناسی ناپیوسته کنکورش سخت شده ، باید خوب بزنی تا قبول بشی
البته نسبت به سرسری خب میشه گفت خیلی آسون تره

midnight1234
19-06-2011, 23:29
من 26 سالمه الان کاردانی عمران از دانشگاه ازاد دارم 3 سالی هست از مدت گرفتن مدرکم بیکارم
به نظرتون اگه کنکور کاردانی به کارشناسی بدم و کلا کارشناسی این رشته رو بگیرم کار برام هست یا پارتی می خواد؟؟ کسی می دونه مثلا حقوق و ساعت کاری لیسانسه های عمران صفر چجوری هست !

درضمن من فقط می تونم تو دانشگاه ازاد ادامه کاردانیم رو برم ؟ تو دانشگاه دیگه ای نمی شه؟

سوال ایا من با توجه به اینکه کاردانی عمران دارم میتونم کاردانی به کارشناسی یه رشته دیگه رو ادامه بدم؟؟یا حتما باید عمران رو بگیرم!؟

اینجور که تاپیک رو خوندم دفتر چه هم 31 می یاد اگه اومد تو همین صفحه اعلام کنید تشکر

Soalziad
20-06-2011, 00:23
شما سوال رو خیلی پیچیده میکنید برای خودتون
شما وقتی مدرک کاردانی رو بگیری و تایید بشه که مدرک کاردانی دارید دیگه معدل و نمره دورس مطرح نیست (برای کنکور البته دقیق نمیدونم معدل تاثیر داره یا نه ، فکر میکنم تو آزمون علمی کاربردی تاثیر نداشته باشه فقط)
تعداد واحدهایی که در دوره کاردانی گذروندید به کنار ، باید 72 واحد هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته بگذرونید

با تشکر از پاسختون. حالا جدا ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته آزاد همین امروز و فرداست؟ عجیبه که نه اخبار نه روزنامه نه سایت خودشون و نه هیچکجا از این قضیه چیزی نگفتن. اطلاع رسانی ضعیف است. با تشکر
یک سوال دیگر هم راجع به کنکور کارشناسی ناپیوسته دارم. من برای کاردانی عملا کمترین تست ممکن را زدم و رودهن قبول شدم .البته اطلاع دارم که سطح کیفی دانشگاه رودهن بالا نیست. حالا یعنی برای کارشناسی هم اگر همان رودهن رو در دفترچه بنویسم در کنکورش مشکلی نخواهم داشت؟ لیست دقیق منابع این کنکور مشخص هست؟ با تشکر از شما.

payam
20-06-2011, 00:31
من 26 سالمه الان کاردانی عمران از دانشگاه ازاد دارم 3 سالی هست از مدت گرفتن مدرکم بیکارم
به نظرتون اگه کنکور کاردانی به کارشناسی بدم و کلا کارشناسی این رشته رو بگیرم کار برام هست یا پارتی می خواد؟؟ کسی می دونه مثلا حقوق و ساعت کاری لیسانسه های عمران صفر چجوری هست !

درضمن من فقط می تونم تو دانشگاه ازاد ادامه کاردانیم رو برم ؟ تو دانشگاه دیگه ای نمی شه؟

سوال ایا من با توجه به اینکه کاردانی عمران دارم میتونم کاردانی به کارشناسی یه رشته دیگه رو ادامه بدم؟؟یا حتما باید عمران رو بگیرم!؟

اینجور که تاپیک رو خوندم دفتر چه هم 31 می یاد اگه اومد تو همین صفحه اعلام کنید تشکر

سلام دوست عزیز .
کلا راجع به بازار کار نظر خاصی ندارم ، بگیر نگیر شده همه چیز !!

برای سوال دومت...

نه خیر ، چرا فقط آزاد ؟ دولتی هم میتونی . البته دیگه سهمیه روزانه نداری . کاردانی به کارشناسی دولتی ، فقط شده دوره ی های روزانه ی غیر انتفاعی .
نکته ای که هست ، دانشگاه های غیر انتفاعی طبق ماده ی جدید ، حدود 24 واحد به واحد های دانشجویانی که مدرک کاردانی رو با معدل زیر 14 گرفته باشن اظافه کرده !!
و اینکه قبول شدن توی دانشگاه های غیر انتفاعی کلا اسون شده ، راحت قبول میشین .

زیر شاخه میتونید ، عمران-عمران ، عمران-ساختمان . و این جور چیزا . ( دقیقا مطمئن نیستم البته ! )

موفق باشی .

payam
20-06-2011, 00:38
با تشکر از پاسختون. حالا جدا ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته آزاد همین امروز و فرداست؟ عجیبه که نه اخبار نه روزنامه نه سایت خودشون و نه هیچکجا از این قضیه چیزی نگفتن. اطلاع رسانی ضعیف است. با تشکر
یک سوال دیگر هم راجع به کنکور کارشناسی ناپیوسته دارم. من برای کاردانی عملا کمترین تست ممکن را زدم و رودهن قبول شدم .البته اطلاع دارم که سطح کیفی دانشگاه رودهن بالا نیست. حالا یعنی برای کارشناسی هم اگر همان رودهن رو در دفترچه بنویسم در کنکورش مشکلی نخواهم داشت؟ لیست دقیق منابع این کنکور مشخص هست؟ با تشکر از شما.

سلام رفیق .

اولا که ؛

کلا اطلاع رسانیه دانشگاه آزاد توی این مقطع خیلی ضعیفه ، سال های قبل تا وقتی نتایج هم اومد اطلاع رسانی هم نشد !! چه انتظاری داری .

و بعد اینکه اصلا نگران نباش ؛ قبولی آزاد که خیلی خیلی احتمالش بالاست ، فقط شهر های اصلی یه کم سخت هستن . کلا شما 100% فک کن قبولی . دولتی هم امتحان بدی ، غیر انتفاعی ها انقدر ظرفیت بالاست که خودت ببینی کیف میکنی !! کلا نگران نباش . یه مقدار درس بخون بد نیست ،عمومی های آسونی داره این کنکور کاردانی به کارشناسی ، من دیدم . تخصصی هاش هم که کم بخونی هر کدومو بالای 15% زدی ! بهترین جا قبول میشی !!

موفق باشی .

masih2
20-06-2011, 07:45
سلام به همگی
بچه ها من رشته نرم افزار کامپیوتر دانشگاه غیر انتفاعی میخونم. اگه بخوام واسه کارشناسی برم معماری سربازی واسم مشکل ساز نمیشه؟
اگه کسی میدونه خواهش میکنم کمک کنه... خیلی فوریه....

farshidshd
20-06-2011, 10:18
سلام به همگی
بچه ها من رشته نرم افزار کامپیوتر دانشگاه غیر انتفاعی میخونم. اگه بخوام واسه کارشناسی برم معماری سربازی واسم مشکل ساز نمیشه؟
اگه کسی میدونه خواهش میکنم کمک کنه... خیلی فوریه....

سلام
اولا که فکر نمیکنم تو این مقطع بشه تغییر رشته داد
ثانیا ربطی به سربازی نداره
شما بعد از فارغ التحصیلی 6 ماه وقت دارین برای کنکور و دانشگاه ( اگه مشمول باشید )

midnight1234
20-06-2011, 12:01
سلام دوست عزیز .
کلا راجع به بازار کار نظر خاصی ندارم ، بگیر نگیر شده همه چیز !!

برای سوال دومت...

نه خیر ، چرا فقط آزاد ؟ دولتی هم میتونی . البته دیگه سهمیه روزانه نداری . کاردانی به کارشناسی دولتی ، فقط شده دوره ی های روزانه ی غیر انتفاعی .
نکته ای که هست ، دانشگاه های غیر انتفاعی طبق ماده ی جدید ، حدود 24 واحد به واحد های دانشجویانی که مدرک کاردانی رو با معدل زیر 14 گرفته باشن اظافه کرده !!
و اینکه قبول شدن توی دانشگاه های غیر انتفاعی کلا اسون شده ، راحت قبول میشین .

زیر شاخه میتونید ، عمران-عمران ، عمران-ساختمان . و این جور چیزا . ( دقیقا مطمئن نیستم البته ! )

موفق باشی .
lمی شه بگید دفترچه این دانشگاه دولتی غیر انتفایی کی می یاد؟؟ من معدلم 13.90 واسه کاردانی بود!!یعنی 24 واحد افتادم؟

من اصلا منظورتون رو از دانشگاه دولتی که سهمیه روزانه نداره متوجه نشدم سهمیه روزانه چیه!!؟
و دوره های روزانه غیر انتفایی چیه؟

یکم بیشتر توضیح بدید هم راجب محل قرار گیری دانشگاه هاش مثلا تو شهره یا روستاهای اطراف ..من تو اصفهان زندگی می کنم
و هم هزینش نسبت به دانشگاه ازاد و درصد قبولی کنکور کاردانی به کارشناسیش نسبت به ازاد..
بخشید من اطلاعاتم فقط در حد دانشگاه ازاده ..با تشکر منتظرم

payam
20-06-2011, 13:00
lمی شه بگید دفترچه این دانشگاه دولتی غیر انتفایی کی می یاد؟؟ من معدلم 13.90 واسه کاردانی بود!!یعنی 24 واحد افتادم؟

من اصلا منظورتون رو از دانشگاه دولتی که سهمیه روزانه نداره متوجه نشدم سهمیه روزانه چیه!!؟
و دوره های روزانه غیر انتفایی چیه؟

یکم بیشتر توضیح بدید هم راجب محل قرار گیری دانشگاه هاش مثلا تو شهره یا روستاهای اطراف ..من تو اصفهان زندگی می کنم
و هم هزینش نسبت به دانشگاه ازاد و درصد قبولی کنکور کاردانی به کارشناسیش نسبت به ازاد..
بخشید من اطلاعاتم فقط در حد دانشگاه ازاده ..با تشکر منتظرم

دقیقا تاریخ اومدن دفترچه رو نمیدونم متاسفانه ، اما همین روز هاست که بیاد !چون امتحانش مرداد ماه هستش . ( دولتی )

آزاد هم آبان-آذر باید بیاد .

این قانون 24 واحد اضافه رو من بخشنامش رو هم دیدم ؛ اما بعضی از دانشگاه های غیر انتفاعی هستن که اصلا نمیدونن هم
ین بخشنامه ای هست !! یعنی برنامه ی درست حسابی ندارن این غیر انتفاعی ها .

منظورم از سهمیه ی روزانه این هستش که مثلا شما دولتی-روزانه که قبول بشید ، بدون شهریه هستش تحصیلتون . مثل مثلا دانشگاه امیر کبیر ، یا علم و صنعت . این ها جزء دانشگاه های صنعتی روزانه هستند .

اما توی مقطع کارشناسی ناپیوسته ی دولتی ، از این خبرا نیست ! همه باید برن غیر انتفاعی . ( فک کنم یه سری رشته ها هستن که یه ظرفیت چند نفره ی شبانه هم دارن ! )

نه خوب دانشگاه های غیر انتفاعی محل قرار گیریشون زیاد هم بد نیست ، معمولا توی شهر هستش . حالا دفترچه که بیاد آدرس ها رو هم نوشته . اصفهان هم غیر انتفاعی زیاد داره !

در مورد شهریه . ببین توی رشته ی برق-کارشناسی ناپیوسته ، دانشگاه ازاد حدود 480 تومن شهریه ثابت میگیره فقط ! در حالی که غیر انتفاعی 160 تومن میگیره . این از تفاوت شهریه .

درصد قبولی هم خیلی بالاست ، آزاد که حتما قبولی توی انتخاب دانشگاه ، مثلا ممکنه شهر های مرزی قبول بشی ! اما کلا قبول میکنه آزاد و دولتی هم به همین شکل ! ظرفیت خیلی بالا رفته .

MOHAMMAD2010
20-06-2011, 13:03
دقیقا تاریخ اومدن دفترچه رو نمیدونم متاسفانه ، اما همین روز هاست که بیاد !چون امتحانش مرداد ماه هستش . ( دولتی )

آزاد هم آبان-آذر باید بیاد .
البته باید بگم دولتی خیلی وقته اومده و 6 مرداد امتحانشه !
آزاد هم فردا میاد !

payam
20-06-2011, 13:12
البته باید بگم دولتی خیلی وقته اومده و 6 مرداد امتحانشه !
آزاد هم فردا میاد !

جدی خیلی وقته ؟ ببخشید من نمیدونستم :31:

من فک کنم اینو قاطی کردم ، پس آزاد امتحانشه که حوالی آذره درسته ؟

MOHAMMAD2010
20-06-2011, 13:16
جدی خیلی وقته ؟ ببخشید من نمیدونستم :31:

من فک کنم اینو قاطی کردم ، پس آزاد امتحانشه که حوالی آذره درسته ؟

نه امسال عوض شده
قبلش مهر ثبت نام بود امتحان آذر
امسال فردا ثبت نامشه آخر مرداد امتحانش !

midnight1234
20-06-2011, 13:18
اقا محمد دفتر چه غیر انتفایی کاردانی به کارشناسی کی توضیع شد؟

از لحاظ ارزش مدرک تحصیلی برای بازار کار ازاد با غیر انتفایی چه فرقی داره کدوم معتبر تر هست؟ ارزش داره صبر کنم تا سال دیگه واسه غیر انتفایی؟

و اینکه چرا انقدر قبولی ها اینجور که می گید اسون شده تو این چند ساله!! منم دیدم هر کی امتحان داد قبول شد! این به نظرتون بازار کار رو خراب تر الان نمی کنه؟؟

payam
20-06-2011, 14:05

از لحاظ ارزش مدرک تحصیلی برای بازار کار ازاد با غیر انتفایی چه فرقی داره کدوم معتبر تر هست؟ ارزش داره صبر کنم تا سال دیگه واسه غیر انتفایی؟

و اینکه چرا انقدر قبولی ها اینجور که می گید اسون شده تو این چند ساله!! منم دیدم هر کی امتحان داد قبول شد! این به نظرتون بازار کار رو خراب تر الان نمی کنه؟؟

مدرک آزاد معتبر تره ! مطمئن باش . نه ارزش نداره همون آزاد رو برو اگه زیاد از نظر مالی مشکل نداری .

دیگه اینطوری شده دیگه..مطمئنا بیشترین تاثیر منفی رو روی بازار کار میذاره .

ARASH66
20-06-2011, 14:08
midnight1234 دوست عزیز منظور شما سراسری ناپیوشته هست. که دارای دانشگاه دولتی و غیرانتفاعی و آموزشکده ها می باشد.
دفترچه ماه اسفند میاد و کنکور اول مرداد.

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:36 AM ----------

مدرک آزاد معتبر تره ! مطمئن باش . نه ارزش نداره همون آزاد رو برو اگه زیاد از نظر مالی مشکل نداری .

دیگه اینطوری شده دیگه..مطمئنا بیشترین تاثیر منفی رو روی بازار کار میذاره .
اگر دنشگاه غیرانفاعی باشه 100 درصد از آزاد معتبرتره.

payam
20-06-2011, 14:12
midnight1234 دوست عزیز منظور شما سراسری ناپیوشته هست. که دارای دانشگاه دولتی و غیرانتفاعی و آموزشکده ها می باشد.
دفترچه ماه اسفند میاد و کنکور اول مرداد.

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:36 AM ----------

اگر دنشگاه غیرانفاعی باشه 100 درصد از آزاد معتبرتره.

مشکل اینه که کلا چند تا از این موسسات به دانشگاه تبدیل شدن ، امثال شمال آمل و سجاد مشهد .

اما اکثرا موسسه هستن و واقعا وضعشون بده !

MOHAMMAD2010
20-06-2011, 14:36

همین طوری که پیام عزیز هم گفت به نظر من هم کسی که از نظر مالی مشکلی نداشته باشه آزاد بهتره
آره دیگه بازار کار همین الانم با این کاراشون خراب شده !

3Dmajid
20-06-2011, 17:28
من الان دارم کاردانی رشته ی فنی حرفه ای کامپیوترو میخونم ! :20:
میشه یکی بگه برای کاردانی به کارشناسی کی باید کنکور بدم ؟
آزاد و دولتی تاریخ کنکورش کیه ؟ :31:
چه درسایی رو باید برای این کنکور بخونم ؟
از چه کتابایی باید بخونم ؟

ظرفیت قبولی رشته ی من توی تهران چقده ؟
به نظرتون میتونم دانشگاه شهید رجایی قبول شم ؟ :21::10:

farshidshd
20-06-2011, 18:26
من الان دارم کاردانی رشته ی فنی حرفه ای کامپیوترو میخونم ! :20:
میشه یکی بگه برای کاردانی به کارشناسی کی باید کنکور بدم ؟
آزاد و دولتی تاریخ کنکورش کیه ؟ :31:
چه درسایی رو باید برای این کنکور بخونم ؟
از چه کتابایی باید بخونم ؟

ظرفیت قبولی رشته ی من توی تهران چقده ؟
به نظرتون میتونم دانشگاه شهید رجایی قبول شم ؟ :21::10:
جواب همه ی سوالاتت توی همین تاپیک هست

چند صفحه قبل رو ببینی پیدا میکنی

نادر1368
20-06-2011, 19:21
من هم در مورد دانشگاهها نظری دارم و کلی میگم!دانشگاههای غیر انتفاعی متاسفانه از هر نظر(از هر نظر!)سطح پایینی دارن من خودم معتبرترینشون در ایران رو دیدم ابدا تعریفی ندارن مدارکشونم انچنان معتبر نیست درسته مهر وزارت علوم پای مدرکتونه ولی!(فکر کنم میدونیم!)اما ازاد اونهم دانشگاههای معتبرش خوبه هم سطح با دانشگاههای دولتی نمی تونه باشه ولی به هر حال من خیلی از دانشگاه ازادی ها رو دیدم که موفق بودن یک نفر رو میشناختم ازاد اردبیل خونده بود برق قدرت ارشد رو امیر کبیر قبول شده بود پس نشانگر سطح بالای دانشگاه ازاد البته نه همه مرکز شهرها فقط کنجکاوی زیاد داشتین دعوت میکنم برین دانشگاههای غیر انتفاعی رو ببینین!

mmiladd
20-06-2011, 20:51
سلا دوستان من يه سوال داشتم كه دانشگاه پيام نور و علمي كاربردي براي ترم مهر خودش در همين امسال دانشجو

مي گيره..؟ اگه نه ممكنه از ترم زمستان بگيره..؟ شرايط ورود چيه..؟ امتحان و يا... ممنون

3Dmajid
20-06-2011, 20:53
من هم در مورد دانشگاهها نظری دارم و کلی میگم!دانشگاههای غیر انتفاعی متاسفانه از هر نظر(از هر نظر!)سطح پایینی دارن من خودم معتبرترینشون در ایران رو دیدم ابدا تعریفی ندارن مدارکشونم انچنان معتبر نیست درسته مهر وزارت علوم پای مدرکتونه ولی!(فکر کنم میدونیم!)اما ازاد اونهم دانشگاههای معتبرش خوبه هم سطح با دانشگاههای دولتی نمی تونه باشه ولی به هر حال من خیلی از دانشگاه ازادی ها رو دیدم که موفق بودن یک نفر رو میشناختم ازاد اردبیل خونده بود برق قدرت ارشد رو امیر کبیر قبول شده بود پس نشانگر سطح بالای دانشگاه ازاد البته نه همه مرکز شهرها فقط کنجکاوی زیاد داشتین دعوت میکنم برین دانشگاههای غیر انتفاعی رو ببینین!

متاسفانه ما فنی حرفه ایا رو کسی آدم حساب نمیکنه :41::31::41:
من که خیر سرم بهترین دانشکده فنی قبول شدم (انقلاب اسلامی تهران) واقعا به نظرم این دانشکده تعریف چندانی نداره :41: حالا شمسی پورو نمیدونم !
ولی در کل سطح استاداش پایینه (یعنی جوری نیس که بگی واقعا اینا استادن به غیر از تک و توکشون!) و از همه مهمتر سطح علمی دانشجو آش خیلی پایینه :2::31:
البته بگم رشته کامپیوترش بیشتر اینجوریه !
بقیه رشته هاش بهتره :41:
البته جدیدا رفته زیر وزارت علوم اسمش شده دانشگاه :31:

آخه این چه وضعشه! واسه کاردانی به کارشناسی ظرفیت دانشگاهای دولتی خیلی کمه ما هم که سهمیه نداریم نمیتونیم قبول شیم :41:

جواب همه ی سوالاتت توی همین تاپیک هست

چند صفحه قبل رو ببینی پیدا میکنی

درسته میدونم ولی من اگه باید همه صفحه هارو بخونم تا ببینم جوابم کجاس! خب خیلی طول میکشه :31:
من از یکی که تجربه داره میخوام تجربه شو در اختیارم بزاره !

چند تا سوال دیگه م دارم ...
برای خوندن درسایی که تو کنکور میاد چه کتابایی رو پیشنهاد میکنید ؟
کتابای مقسمی خیلی قطرش زیاده :31: خیلی هم چرت و پرت توش مینویسه !
مدار منطقی که استاد ما تو کمتر از 30 صفحه جزوه گفته یه کتاب 400 صفحه ای داره خب ما که نمیتونیم همه اونارو بخونیم + تستاش :18:
کتابی که قطرش زیاد نباشه و ساده توضیح داده باشه :20:

دفترچه آزاد از فردا میاد دیگه ؟
تاریخ دقیق آزمونش کیه ؟ :31:
من که الان ترم چهارم داره تموم میشه و هنوزم درسام مونده ! فک کنم شیش ترمه شم !
اگه کنکور بدم و قبول شم چه وضعیتی برام پیش میاد ؟ :20:

و یه سوال دیگه ...
اگه این کنکور آزادو ندم و سراسری و آزاد رو بزارم واسه سال دیگه مشکلی پیش نمیاد ؟
نمیگن باید بری سربازی ؟ :31:
یه کم در مورد قاطی شدن کنکور و سربازی و این حرفام یه توضیحی بدید ممنون میشم :11:

midnight1234
20-06-2011, 21:14
من تنها نگرانیم اینه که برم این همه هزینه دانشگاه برای کاردانی به کارشناسی کنم فکر کنم حدود 6 ملیونی کم کم برای همین 2-3 سال می شه بعد بازم براش کار نباشه!
جدی شما ها به فکر کار هستید ؟؟
من وقتی سنم کمتر بود همون 20-21 اصلا به کار فکر نمی کردم فقط بریم دانشگاه هر رشته ای چون همه می رن دیگه ولی الان واقعا به وقتی که قرار تو دانشگاه اتلاف کنم (واقعا هیچی یاد نمی دن!) و هزینش فکر می کنم یکم دو دل می شم!
البته مشکلی تو فراهم کردن هزینه تحصیل نیست بیشتر مشکل وقت و انرژی هست چون می رم تو 29 سال تا لیسانس رو بگیرم
شما ها چجوری به این قضیه تحصیل نگاه می کنید ؟به نظرتون نگرانیم بی مورده؟

3Dmajid
20-06-2011, 21:19
من تنها نگرانیم اینه که برم این همه هزینه دانشگاه برای کاردانی به کارشناسی کنم فکر کنم حدود 6 ملیونی کم کم برای همین 2-3 سال می شه بعد بازم براش کار نباشه!
جدی شما ها به فکر کار هستید ؟؟
من وقتی سنم کمتر بود همون 20-21 اصلا به کار فکر نمی کردم فقط بریم دانشگاه هر رشته ای چون همه می رن دیگه ولی الان واقعا به وقتی که قرار تو دانشگاه اتلاف کنم (واقعا هیچی یاد نمی دن!) و هزینش فکر می کنم یکم دو دل می شم!

شما ها چجوری به این قضیه تحصیل نگاه می کنید ؟به نظرتون نگرانیم بی مورده؟

به نظر من مدرک لازمه ولی مهم تر از اون کار بلد بودنه !
شما اگه تو زمینه ی رشته ت کار بلد باشی احتمال اینکه یه جا پیدا بشه و کار بلد تو اون زمینه بخواد خیلی زیاده ... شاید یه نگاه سطحیم به مدرکت بکنه !
ولی خب توی حقوق مدرک تاثیر داره !
و البته به نظرم تا چند سال دیگه لیسانسشم کسی آدم حساب نمیکنه :31:
و صد در صد باید مدرک بالا داشته باشی تا بتونی در آینده خوب زندگی کنی.
مطمئن باش تلاش کسی بی اثر نمیمونه.
مشکل خیلی از ماها اینه که تلاش نمیکنیم و میخوایم فقط یه مدرک آب دوغ خیاری بگیریم بدون این که چیزی یاد بگیریم !!

MOHAMMAD2010
20-06-2011, 22:51
چقدر اینجا دوستان قشنگ حرف میزنن !
مدرک مهم نیست ، مهم اینه کار بلد باشی و ...
این حرفا خیلی قشنگه و تا حدودی هم درست
ولی این روزا اول از هر چی یه پارتی مهمه ، واسه این که با مدرکت بتونی یه کار پیدا کنی حالا دیگه زیاد مهم نیست کار بلد باشی یا نه

midnight1234
21-06-2011, 00:00
خوب شما ها که همه چیزو می دونید واقعا به چه امیدی درس می خونید یا می خواین بخونید! ؟؟

به ما هم بگید یکم روحیه بگیریم واقعا اینکه می گید پارتی می خواد کار نیست رو یه جورایی خوشحال می گید!! واقعا ادم افسرده می شه یا بهتر بگم واقعا خودتون به این حقیقتی که می گید باور دارید یا برای شما هست!؟ پس چرا می خواین کنکور بدید؟
شماها کسی رو به عنوان پارتی دارید یا رشتتون ادامه شغل پدری هست و شرکت ایناش محیاس یا می خواین تا دکترا یا شاید فوق لیسانس پیش برید !!؟

یه توضیحی اگه دوست داشتید بدید من که سر در نیوردم

MOHAMMAD2010
21-06-2011, 00:10
خوب شما ها که همه چیزو می دونید واقعا به چه امیدی درس می خونید یا می خواین بخونید! ؟؟

به ما هم بگید یکم روحیه بگیریم واقعا اینکه می گید پارتی می خواد کار نیست رو یه جورایی خوشحال می گید!! واقعا ادم افسرده می شه یا بهتر بگم واقعا خودتون به این حقیقتی که می گید باور دارید یا برای شما هست!؟ پس چرا می خواین کنکور بدید؟
شماها کسی رو به عنوان پارتی دارید یا رشتتون ادامه شغل پدری هست و شرکت ایناش محیاس یا می خواین تا دکترا یا شاید فوق لیسانس پیش برید !!؟

یه توضیحی اگه دوست داشتید بدید من که سر در نیوردم

شما اگه یه نگاهی به پروفایل و امضا من بندازی خودت میفهمی ...
بیخیال تاپیکو منحرف نکنیم بهتره .

MoH_@_MaD
21-06-2011, 00:18
جدا چرا اینقدر اطلاع رسانی اینا ضعیفه ؟؟ :13:
فقط یه بار تو اخبار شبانگاهی یه اشاره ای به آزمون آزاد کردن اونم در حد 5 ثانیه !!!
به جرات میتونم بگم 80 درصد کسایی که میخوان آزاد امتحان بدن اطلاع ندان که امروز ثبت نامه و هنوز فکر میکنن که ثبت نام تو مهر ماهه !!!
حالا که بعد از 20 سال اومدن روند آزمونشون رو تغییر دادن باید یه اطلاع رسانی گسترده میکردن نه 5 ثانیه :2:
واقعا مملکته داریم ؟؟؟؟؟

MOHAMMAD2010
21-06-2011, 00:38
جدا چرا اینقدر اطلاع رسانی اینا ضعیفه ؟؟ :13:
فقط یه بار تو اخبار شبانگاهی یه اشاره ای به آزمون آزاد کردن اونم در حد 5 ثانیه !!!
به جرات میتونم بگم 80 درصد کسایی که میخوان آزاد امتحان بدن اطلاع ندان که امروز ثبت نامه و هنوز فکر میکنن که ثبت نام تو مهر ماهه !!!
حالا که بعد از 20 سال اومدن روند آزمونشون رو تغییر دادن باید یه اطلاع رسانی گسترده میکردن نه 5 ثانیه :2:
واقعا مملکته داریم ؟؟؟؟؟

اتفاقا منم میخواستم همینو بگم
زمان ثبت نام یه آزمون رو 4 ماه تغییر دادن بعد هیچی هم نمیگن !
فکر کنم امسال خیلیا خبر نمیشن !

3Dmajid
21-06-2011, 07:20
یکی جواب منو بده :37:

masih2
21-06-2011, 08:16
سلام
اولا که فکر نمیکنم تو این مقطع بشه تغییر رشته داد
ثانیا ربطی به سربازی نداره
شما بعد از فارغ التحصیلی 6 ماه وقت دارین برای کنکور و دانشگاه ( اگه مشمول باشید )

چرا توی همین تایپیک خوندم که میشه از کاردانی به کارشناسی تغییر رشته داد
در کل ممنون خیالم راحت شد

MoH_@_MaD
21-06-2011, 10:13
خب دوستان دفترچه های آزاد هم اومد چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین

1- این بند 24 یعنی چی ؟؟ چه فرقی بین کاردانی و کاردانی پیوسته هست ؟؟ من الان دانشجوی ترم آخرم کدومو باید بزنم ؟ دانشجوی ترم آخر کاردانی یا دانشجوی ترم آخر کاردانی پیوسته ؟؟

2-رشته من تو اصفهان واحدهای نجف آباد و مجلسی و کاشان و مبارکه و نایین و میمه رو داره !!
خب اولویت اول که نجف آباده ! از بین بقیه دانشگاه ها اطلاع دارین که سطح علمی کدومشون بالاتره ؟؟

3-بعد الان قبول شدگان این آزمون ورودی مهر ماهن دیگه ؟؟ آخه تاریخ آزمونش 18 شهریوره یه کم دیر نیست ؟؟ اعلام نتایج رو هم زده اوایل مهر !!
امکانش هست که این آزمون رو واسه ورودی بهمن گرفته باشن ؟؟

4-سرفصل های دروس آزاد و دولتی یکین ؟؟ الان من دارم کتابای مدرسان رو میخونم واسه دولتی !! واسه آزاد هم باید همینا رو بخونم دیگه ؟؟

ممنون

farshidshd
21-06-2011, 12:03
خب دوستان دفترچه های آزاد هم اومد چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین

1- این بند 24 یعنی چی ؟؟ چه فرقی بین کاردانی و کاردانی پیوسته هست ؟؟ من الان دانشجوی ترم آخرم کدومو باید بزنم ؟ دانشجوی ترم آخر کاردانی یا دانشجوی ترم آخر کاردانی پیوسته ؟؟

2-رشته من تو اصفهان واحدهای نجف آباد و مجلسی و کاشان و مبارکه و نایین و میمه رو داره !!
خب اولویت اول که نجف آباده ! از بین بقیه دانشگاه ها اطلاع دارین که سطح علمی کدومشون بالاتره ؟؟

3-بعد الان قبول شدگان این آزمون ورودی مهر ماهن دیگه ؟؟ آخه تاریخ آزمونش 18 شهریوره یه کم دیر نیست ؟؟ اعلام نتایج رو هم زده اوایل مهر !!
امکانش هست که این آزمون رو واسه ورودی بهمن گرفته باشن ؟؟

4-سرفصل های دروس آزاد و دولتی یکین ؟؟ الان من دارم کتابای مدرسان رو میخونم واسه دولتی !! واسه آزاد هم باید همینا رو بخونم دیگه ؟؟

ممنون

1- اگه شما فنی بودید یعنی با دیپلم رفتید کاردانی ، باید کاردانی پیوسته رو بزنید ، اگه با پیش دانشگاهی رفتید کاردانی باید کاردانی رو بزنید

2- شما بهتره طبق علاقتون دسته بندی کنید ... به نظر من بعد از نجف آباد ، مجلسی ، مبارکه ، کاشان،نائین ،میمه

3 - بله واسه ترم مهر میگرن که کلاسا از آبان ماه شروع میشه

4- سرفصل ها تا حدودی فرق داره ، رشتتون چیه؟

.

mohsen_gh1991
21-06-2011, 12:23
دوستان برای ممتازی باید چه معدلی باشه

taghi_ramzi
21-06-2011, 12:31
ممتاز باس بالای 18 باشه و فارغ التحصیل شده باشه.
یعنی من امسال نمی تونم بی آزمون برم و باید کنکور بدم !

farshidshd
21-06-2011, 12:31

18 به بالا

MOHAMMAD2010
21-06-2011, 12:36
کسی میدونه با مدرک کاردانی پیوسته الکتروتکنیک میشه تو رشته آموزش زبان انگلیسی آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد امتحان داد ؟؟؟

Soalziad
21-06-2011, 19:35
من چند سوال داشتم راجع به ثبت نام. من تقریبا دو سه ترم دیگه از کاردانیم مونده و الان فقط میخوام تو کنکور آزاد کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم که با نوع سوال ها آشنا بشم. این موردی که نداره؟ یعنی من عملا فقط میخوام آزمایشی شرکت کنم. بعدا مشکلی که برام پیش نمیاد؟ چون من رسما تو کنکور سال دیگه میتونم شرکت کنم و اگر قبلو شدم ثبت نام کنم. یعنی الکی بزنم دانشجوی ترم آخر کاردانی پیوسته دیگه؟ بعد کلا یه بندی داره که معدل زیر 12 کسی داشته باشه فقط گواهی دروس رو بهش میدن. یعنی اگر کسی معدلش کمتر از 12 باشه حق کنکور دادن نداره؟ تکلیفش چیه؟ ممنون از شما.

MoH_@_MaD
21-06-2011, 19:45
1- اگه شما فنی بودید یعنی با دیپلم رفتید کاردانی ، باید کاردانی پیوسته رو بزنید ، اگه با پیش دانشگاهی رفتید کاردانی باید کاردانی رو بزنید

2- شما بهتره طبق علاقتون دسته بندی کنید ... به نظر من بعد از نجف آباد ، مجلسی ، مبارکه ، کاشان،نائین ،میمه

3 - بله واسه ترم مهر میگرن که کلاسا از آبان ماه شروع میشه

4- سرفصل ها تا حدودی فرق داره ، رشتتون چیه؟

.

خیلی ممنون دوست عزیز :11:

من رشتم الکترونیک ـه !! سر فصل های آزاد و دولتیش فرق دارن ؟؟
اینطور که من دیدم درس ماشین تو دولتی 2 واحد داره ولی تو آزاد اصلا جزء دروس نیست !!

من از هنرستان رفتم کاردانی الان باید کاردانی پیوسته رو بزنم دیگه ؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم واسه مجاز شدن تو دولتی و قبول شدن تو آزاد درصد ها رو چجوری بزنیم بهتره ؟؟
منظورم اینه که از هر درسی مثلا 20-30 درصد بزنیم بهتره یا اینکه یه درس رو کامل بخونیم و بالا بزنیم ولی بقیه درس ها رو اصلا نزنیم ؟؟

ممنون

sourena
21-06-2011, 20:59
سلام ،دوست من الان رشته نرم افزار کامپیوتر هست ، میخاد کارشناسی آزاد شرکت کنه ، رشته گرافیک !
میخاست بدونه کدوم شهر ها و رشته ها موجوده برای این رشته ؟
رشته گرافیک - گرافیک نه گرافیک - تصویر سازی !
ممنون میشم !

جواب بدید که این رفیقمون کچل کرد منو ..... پشت موهام ریـــخت :دی

MoH_@_MaD
21-06-2011, 21:27
سلام ،دوست من الان رشته نرم افزار کامپیوتر هست ، میخاد کارشناسی آزاد شرکت کنه ، رشته گرافیک !
ممنون میشم !

دفترچه آزمون رو از لینک زیر دانلود کنین کل اطلاعات آزمون توش هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MOHAMMAD2010
21-06-2011, 21:29
ممنون میشم !

متاسفانه نمیتونه گرافیک شرکت کنه !

sourena
22-06-2011, 00:50
متاسفانه نمیتونه گرافیک شرکت کنه !

گرافیــک کامپیوتر منظورمه ها :دی:20:

midnight1234
22-06-2011, 02:08
امروز صبح ماردم پرسیده بود گفتن 15 مهر می یاد دفترچه ها!! چرا اینا همچینن!! تعجب می کنم واقعا البته من به حرف شما دوستان شکی ندارم می دونم دفتر چه اومده ولی چرا انقدر اینا که شغلشون اینه تو این ضمینه اطلاعاتشون کمه به قول معروف شوت تشریف دارن ... حالا امروز صبح خودم هم می رم اداره پست می پرسم !

بازم خوبه این تاپیک رو دیدم ...
دوستان تو دفتر چه نوشته مثلا من که رشتم عمران بوده یابد برای کاردانی به کارشناسی چه کتابایی رو بخونم؟؟ و به نظرتون اصلا تو این فرصت کم احتمال قبولیم تو دانشگاهی مثل خراسگان یا نجف اباد چند درصده؟؟ می تونم بگم به جر زبان تمام درس ها یادم رفته!

taghi_ramzi
22-06-2011, 08:29
دفترچه رو از این آدرس دانلود کنید :

Petros
22-06-2011, 10:17
آقا بازم حرکت

من 6 ترمه بشم (دعا کنید که نشم، همین الان، یه دعا کنید دیگه) یعنی مهر هم برم سر کلاس. آیا حق شرکت تو جفت کنکورا رو دارم؟
مرخصی باید بگیرم؟

farshidshd
22-06-2011, 10:45
آقا بازم حرکت

من 6 ترمه بشم (دعا کنید که نشم، همین الان، یه دعا کنید دیگه) یعنی مهر هم برم سر کلاس. آیا حق شرکت تو جفت کنکورا رو دارم؟
مرخصی باید بگیرم؟

کنکور میتونی شرکت کنی ولی وقتی قبول شدی ، برای ثبت نام باید مدرک داشته باشی
یعنی تموم کرده باشی

sepideh khanom
22-06-2011, 11:35
دوستان من رشته ام نرم افزار بوده، حا لا می خوام تو این کنکور شرکت کنم از کجا باید بدونم رتبه هر واحد دانشگاهی چیه و چند نفر می گیره؟
و اینکه از چه منابعی رو باید بخونم -کد رشته 41013
ممنون می شم راهنمایی کنید :40:

midnight1234
22-06-2011, 13:07
لطفا راهنمایی کنید من کاردانی عمران دانشگاه ازاد دارم حالا این کاردانی پیوسته می شه یا ناپیوسته ؟؟ ضمنا من از پیش دانشگاهی رفتم دانشگاه ازاد.

یه سوال دیگه هم تو صفحه 4 تذکر یک نوشته که کاردانی ناپیوسته می تونه هر رشته ای که بخواد انتخاب کنه!!اینجوری باشه که خیلی خوبه! یعنی من که کاردانی عمران دارم می تونم برم مثلا معماری یا مکانیک بخونم؟؟ این مورد رو یک نگاهی بندازید صفحه 4 تذکر 1

MoH_@_MaD
22-06-2011, 14:31
من رشتم الکترونیک ـه !! سر فصل های آزاد و دولتیش فرق دارن ؟؟
اینطور که من دیدم درس ماشین تو دولتی 2 واحد داره ولی تو آزاد اصلا جزء دروس نیست !!

من از هنرستان رفتم کاردانی الان باید کاردانی پیوسته رو بزنم دیگه ؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم واسه مجاز شدن تو دولتی و قبول شدن تو آزاد درصد ها رو چجوری بزنیم بهتره ؟؟
منظورم اینه که از هر درسی مثلا 20-30 درصد بزنیم بهتره یا اینکه یه درس رو کامل بخونیم و بالا بزنیم ولی بقیه درس ها رو اصلا نزنیم ؟؟

ممنون میشم این پست من رو هم جواب بدین

masih2
22-06-2011, 16:31
من یه سوالاتی دارم که توی این تایپیک که جست و جو کردم هرکسی یه جوابی داده.. این سوالات رو خیلی ها پرسیدن. اگه کسی خبر داره لطفا اینارو جواب بده

1.کسی که مدرک کاردانی پیوسته داره میتونه واسه کارشناسی تغییر رشته بده؟ یا تغییر رشته تو کارشناسی فقط ماله ناپیوسته هاست؟
2. حالا تکلیف کسی که تغییر رشته میده چی میشه؟ چون در این رشته جدید هیچ چیزی از دروس تخصصی نمیدونه
لطفا هرکسی چیزی میدونه جواب بده

p30pro
22-06-2011, 18:40
مهلت ثبت نام تا کی هست ؟

midnight1234
22-06-2011, 21:34
لطفا راهنمایی کنید من کاردانی عمران دانشگاه ازاد دارم حالا این کاردانی پیوسته می شه یا ناپیوسته ؟؟ ضمنا من از پیش دانشگاهی رفتم دانشگاه ازاد.

یه سوال دیگه هم تو صفحه 4 تذکر یک نوشته که کاردانی ناپیوسته می تونه هر رشته ای که بخواد انتخاب کنه!!اینجوری باشه که خیلی خوبه! یعنی من که کاردانی عمران دارم می تونم برم مثلا معماری یا مکانیک بخونم؟؟ این مورد رو یک نگاهی بندازید صفحه 4 تذکر 1
کسی چیزی نمی دونه الان من نمی دونم باید چیکار کنم!؟:11:

MoH_@_MaD
23-06-2011, 09:24
مهلت ثبت نام تا کی هست ؟

11 تیر ولی امکان تمدیدش هست !!

farshidshd
23-06-2011, 10:57
من یه سوالاتی دارم که توی این تایپیک که جست و جو کردم هرکسی یه جوابی داده.. این سوالات رو خیلی ها پرسیدن. اگه کسی خبر داره لطفا اینارو جواب بده

1.کسی که مدرک کاردانی پیوسته داره میتونه واسه کارشناسی تغییر رشته بده؟ یا تغییر رشته تو کارشناسی فقط ماله ناپیوسته هاست؟
2. حالا تکلیف کسی که تغییر رشته میده چی میشه؟ چون در این رشته جدید هیچ چیزی از دروس تخصصی نمیدونه
لطفا هرکسی چیزی میدونه جواب بده

1- ظاهرا مال ناپیوسته هاست
2- باید با سختیهاش کنار بیاد دیگه و البته 1 ترم کامل باید دروس جبرانی رو بگذرونید

کسی چیزی نمی دونه الان من نمی دونم باید چیکار کنم!؟:11:
شما کاردانی ناپیوسته محسوب میشید

masih2
23-06-2011, 11:59
1- ظاهرا مال ناپیوسته هاست
2- باید با سختیهاش کنار بیاد دیگه و البته 1 ترم کامل باید دروس جبرانی رو بگذرونید

یعنی هیچ راهی نداره که من که کاردانی پیوسته هستم واسه کارشناسی تغییر رشته بدم؟؟

memit
23-06-2011, 14:44
سلام بچه ها یه سوال .. من دیپلم ریاضی دارم و فوق دیپلم ریاضی از دانشگاه آزاد هم گرفتم . آیا می تونم تو آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد یک رشته دیگر رو انتخاب کنم ؟ مثلا رشته نقاشی !؟

پ ن : ببخشید اگه مباحث قبلو نخوندم اصلا فرصت ندارم فقط میخوام مطمئن بشم که میشه رشته غیرمتناسب با رشته کاردانی رو رفت یا نه

بالاخره من مدرکم کاردانی پیوسته ست یا ناپیوسته چی به چیه
؟

(با آی دی دوستم هم دارم سوال می پرسم اگر با ارسالهای قبلی و اینا تناقض دیدید متعجب نشید ممنون . )

midnight1234
23-06-2011, 15:04
مرسی فرشید جان ولی کامل ج ندادید یعنی من که کاردانی ناپیوسته دارم تو رشته عمران می تونم الان رشته زبان انگلیسی مترجمی رو ادامه بدم؟؟
من هرچی صفحه 4 تذکر یک رو می خونم متوجه نمی شم واقعا منظورشون همینه؟

farshidshd
23-06-2011, 20:19
یعنی هیچ راهی نداره که من که کاردانی پیوسته هستم واسه کارشناسی تغییر رشته بدم؟؟

باید ببینید قانون در این مورد چی میگه
با شماره های مرکز آزمون تماس بگیرید

سلام بچه ها یه سوال .. من دیپلم ریاضی دارم و فوق دیپلم ریاضی از دانشگاه آزاد هم گرفتم . آیا می تونم تو آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد یک رشته دیگر رو انتخاب کنم ؟ مثلا رشته نقاشی !؟

پ ن : ببخشید اگه مباحث قبلو نخوندم اصلا فرصت ندارم فقط میخوام مطمئن بشم که میشه رشته غیرمتناسب با رشته کاردانی رو رفت یا نه

بالاخره من مدرکم کاردانی پیوسته ست یا ناپیوسته چی به چیه
؟

(با آی دی دوستم هم دارم سوال می پرسم اگر با ارسالهای قبلی و اینا تناقض دیدید متعجب نشید ممنون . )

مرسی فرشید جان ولی کامل ج ندادید یعنی من که کاردانی ناپیوسته دارم تو رشته عمران می تونم الان رشته زبان انگلیسی مترجمی رو ادامه بدم؟؟
من هرچی صفحه 4 تذکر یک رو می خونم متوجه نمی شم واقعا منظورشون همینه؟

کاردانی پیوسته یعنی ادامه دروس هنرستان ها که در رشته های فنی بیشتر از کاردانی ناپیوسته درسهای تخصصی دارد.در کاردانی پیوسته که کنکور جدا دارد فقط رشته های مربوطه هنرستانی می توانند شرکت کنندو دروسی مثل ریاضی 5 و 6 و7 از ادامه دروس هنرستان است.
کاردانی ناپیوسته که همه رشته ها می توانند شرکت کنند و ادامه رشته خاصی نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآزمون كارداني پيوسته مختص داوطلبان شاخه كارودانش يا فني و حرفه‌اي است كه بعد از گرفتن ديپلم مي توانند مستقيماً درآن شركت كنند.
در مورد کاردانی نا پیوسته بايد اشاره كنيم كه آزموني به نام كارداني نا پيوسته وجود ندارد. شايد منظور شما مقطع كارداني در آزمون سراسري است كه براي ورود به اين مقطع، داوطلبان ضمن شركت در آزمون سراسري و انتخاب رشته‌هايي كه در مقطع كارداني دانشجو مي‌پذيرند به تحصيل ادامه مي‌دهند. در اين صورت داوطلبان ورود به مقطع كارداني بايد فارغ‌التحصيل دوره پيش دانشگاهي نظام جديد يا ديپلمه نظام قديم آموزش متوسطه باشند. همچنين ثبت نام براي شركت در آزمون برخي از رشته‌هاي كارداني به كارشناسي ناپيوسته دانشگاهها و موسسات آموزش عالي, از طريق ويژه‌نامه‌اي جداگانه انجام مي‌گيرد.

برای تغییر رشته هم مانعی پیش روی شما نیست
دارندگان مدرک کاردانی پیوسته (از فنی به کاردانی) در دانشگاه آزاد به هیچ وجه قادر به تغییر رشته انتخابی خودشون نیستن ولی دارندگان کاردانی ناپیوسته (ریاضی فیزیک یا تجری به کاردانی ) میتونند
و در کاردانی به کارشناسی دولتی هم تمامی داوطلبان بدون توجه به نوع مدرک کاردانی خود اعم از پیوسته و یا ناپیوسته میتونند در هر رشته و گرایشی به جز پزشکی شرکت کنند.

masih2
23-06-2011, 22:18
برای تغییر رشته هم مانعی پیش روی شما نیست
دارندگان مدرک کاردانی پیوسته (از فنی به کاردانی) در دانشگاه آزاد به هیچ وجه قادر به تغییر رشته انتخابی خودشون نیستن ولی دارندگان کاردانی ناپیوسته (ریاضی فیزیک یا تجری به کاردانی ) میتونند
و در کاردانی به کارشناسی دولتی هم تمامی داوطلبان بدون توجه به نوع مدرک کاردانی خود اعم از پیوسته و یا ناپیوسته میتونند در هر رشته و گرایشی به جز پزشکی شرکت کنند.

اینکه گفتید دانشگاه فکر کنم دانشگاه دولتی نیست کنکور سراسری ها میتون.. البته من اینطور شنیدم
حالا که گفتید و در کاردانی به کارشناسی دولتی هم تمامی داوطلبان بدون توجه به نوع مدرک کاردانی خود اعم از پیوسته و یا ناپیوسته میتونند در هر رشته و گرایشی به جز پزشکی شرکت کنند این مساله برای دانشگاه غیر انتفاعی هم هست؟؟؟ اخه واسه دانشگاه غیر انتفاعی هم باید با سراسری ها کنکور بدیم!!!

farshidshd
24-06-2011, 11:12
حالا که گفتید و در کاردانی به کارشناسی دولتی هم تمامی داوطلبان بدون توجه به نوع مدرک کاردانی خود اعم از پیوسته و یا ناپیوسته میتونند در هر رشته و گرایشی به جز پزشکی شرکت کنند این مساله برای دانشگاه غیر انتفاعی هم هست؟؟؟ اخه واسه دانشگاه غیر انتفاعی هم باید با سراسری ها کنکور بدیم!!!

بله برای غیر انتفاعی هم هست

midnight1234
24-06-2011, 17:32
غذر می خوام من بازم متوجه نشدم اخر می تونم یا نه ...من منظورم دانشگاه ازاد هست نه سراسری اشاره هم کردم تو تذکر یک در صفحه 4 نوشته شده لینک دفترچشم تو صفحه قبل هست لازم به توضیحه که من دوره پیش دانشگاهی رو هم گذروندم و مدرکمم کاردانی عمران از دانشگاه ازاده ...
خلاصه بگم تو دفتر چه نوشته کاردانی ناپیوسته می تونه هر رشته ای رو تو مقطع کارشناسی انتخاب کنه و بعدش گفته که رشته باید متجانس باشه (فکر کنم از نجس می یاد چه کلمات مسخره ای استفاده می کنن) با تشکر اگه تونستید منو راهنمایی کنید من می خوام برای کارشناسی زبان رو انتخاب کنم اگه مشکلی داره بگید نزنم فردا رد بشم!

farshidshd
25-06-2011, 09:49
غذر می خوام من بازم متوجه نشدم اخر می تونم یا نه ...من منظورم دانشگاه ازاد هست نه سراسری اشاره هم کردم تو تذکر یک در صفحه 4 نوشته شده لینک دفترچشم تو صفحه قبل هست لازم به توضیحه که من دوره پیش دانشگاهی رو هم گذروندم و مدرکمم کاردانی عمران از دانشگاه ازاده ...
خلاصه بگم تو دفتر چه نوشته کاردانی ناپیوسته می تونه هر رشته ای رو تو مقطع کارشناسی انتخاب کنه و بعدش گفته که رشته باید متجانس باشه (فکر کنم از نجس می یاد چه کلمات مسخره ای استفاده می کنن) با تشکر اگه تونستید منو راهنمایی کنید من می خوام برای کارشناسی زبان رو انتخاب کنم اگه مشکلی داره بگید نزنم فردا رد بشم!

متجانس از جناس میاد ، یعنی باید رشته ای که میخواید انتخاب کنید باید مرتبط باشه

لیست رشته ها هم تو دفترچه هست صفحه 19 و 20

3Dmajid
25-06-2011, 09:56
این همه سوال پرسیدم انگار نه انگار :41:
اشکال نداره ... حداقل یکی به این سوالم جواب بده لطفا :41:

من متولد 70 ام ... تازه ترم چهارمم تموم شده و به دلیل گندی که این ترم زدم دو ترم دیگه دارم (یعنی شش ترمه میشم) ... :37:

حالا میتونم دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی رو بگیرم و توی آزمون شرکت کنم ؟!
در این صورت اگه دانشگاه قبول شم چی میشه ؟ دو ترم باقی موندم تو کاردانی چی میشه ؟
یکی میگفت میتونی بدون اینکه پول بدی جا رزف کنی یکی دیگه میگفت باید پول یه ترم رو بدی تا برات جا رزف کنن.

و اگه شرکت نکنم چی میشه ؟ :31:
اگه نخوام امسال شرکت کنم و بزارم واسه سال بعد به سربازی میخورم ؟ :41:

خواهشا یکی کمک کنه :41:

farshidshd
25-06-2011, 10:07
این همه سوال پرسیدم انگار نه انگار :41:
اشکال نداره ... حداقل یکی به این سوالم جواب بده لطفا :41:

من متولد 70 ام ... تازه ترم چهارمم تموم شده و به دلیل گندی که این ترم زدم دو ترم دیگه دارم (یعنی شش ترمه میشم) ... :37:

حالا میتونم دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی رو بگیرم و توی آزمون شرکت کنم ؟!
در این صورت اگه دانشگاه قبول شم چی میشه ؟ دو ترم باقی موندم تو کاردانی چی میشه ؟
یکی میگفت میتونی بدون اینکه پول بدی جا رزف کنی یکی دیگه میگفت باید پول یه ترم رو بدی تا برات جا رزف کنن.

و اگه شرکت نکنم چی میشه ؟ :31:
اگه نخوام امسال شرکت کنم و بزارم واسه سال بعد به سربازی میخورم ؟ :41:

خواهشا یکی کمک کنه :41:

برای دانشگاه آزاد میتونی رزرو کنی ، یعنی خود به خود تا یک سال رزرو میشه
ولی برای دولتی نمیشه ، چون اول باید ثبت نام کنی بعد مرخصی بگیری
که اولا ترم اول مرخصی نمیدن ، ثانیا برای ثبت نام، مدرک کاردانی یا معرفی نامه از کاردانی میخوان

بعد از فارغ التحصیلی در کاردانی 6 ماه مهلت داری تا بری دانشگاه ، وگرنه مشمولی و باید دفترچه خدمت بفرستی...

.

3Dmajid
25-06-2011, 10:20

یعنی بدون اینکه پول بدم تا یک سال رزو میشه ؟ :18:
یعنی من میتونم کاردانیمو هر وقت تموم کنم برم سراغ کارشناسیم ... درسته ؟
اون وقت پولم نباید داد ؟ :18:

Soalziad
25-06-2011, 10:22

.

فزشید جان یعنی من اگر 2 ترم دیگه داشته باشم برای کاردانی که تموم بشه ولی این تابستون کنکور بدم و قبول بشم,میتونم شهریه ثابت دو ترم آینده رو بدم و رزروش کنم؟ یعنی از مهر 90 تا مهر 91 (دو ترم) رو نرم ولی جام رزرو باشه؟ اینکار رو میشه کرد؟ بعد ارزش داره به نظرتون؟ یا اینکه امسال رو آدم فقط جهت آزمایش خودش کنکور بده و بعد اگر قبول شد نره ثبت نام کنه و الکی هزینه دو ترم رو بده و صبر کنه کنکور 91 دوباره شرکت کنه و اونوقت کارشناسی رو شروع کنه؟ با تشکر از شما.

memit
25-06-2011, 10:36
سلام با تشکر از پاسختون. یعنی من الان می تونم با کاردانی ناپیوسته رشته ریاضی که دارم برم هر رشته ای که می خوام ثبت نام کنم . حالا یه سوال دیگه .
اگر کسی یکبار کارشناسی ناپیوسته قبول شده باشه و بعد از دو سه ترم رهاش کرده باشه و چند ترم گذشته باشه چی میشه اگه بخواد دوباره کارشناسی ناپیوسته قبول بشه ؟ یه رشته دیگه ؟
آیا با ترک تحصیل یا انصراف قبلی مجاز به شرکت دوباره تو این آزمون هست و اگه قبول بشه مشکلی ایجاد نمیشه ؟
(دوستی با آی دی دوست دیگر)

mohsen_gh1991
25-06-2011, 12:39
دوستان دفترچه ازاد تا کی پخش میشه؟

farshidshd
25-06-2011, 12:57
یعنی بدون اینکه پول بدم تا یک سال رزو میشه ؟ :18:
یعنی من میتونم کاردانیمو هر وقت تموم کنم برم سراغ کارشناسیم ... درسته ؟
اون وقت پولم نباید داد ؟ :18:
تا دروه قبلی که اینطوری بود ،
شما کنکور بدید ، دانشگاهی که قبول شدید بپرسید

فزشید جان یعنی من اگر 2 ترم دیگه داشته باشم برای کاردانی که تموم بشه ولی این تابستون کنکور بدم و قبول بشم,میتونم شهریه ثابت دو ترم آینده رو بدم و رزروش کنم؟ یعنی از مهر 90 تا مهر 91 (دو ترم) رو نرم ولی جام رزرو باشه؟ اینکار رو میشه کرد؟ بعد ارزش داره به نظرتون؟ یا اینکه امسال رو آدم فقط جهت آزمایش خودش کنکور بده و بعد اگر قبول شد نره ثبت نام کنه و الکی هزینه دو ترم رو بده و صبر کنه کنکور 91 دوباره شرکت کنه و اونوقت کارشناسی رو شروع کنه؟ با تشکر از شما.

برای آزاد شهریه هم نمیخواد ، یک سال دیگه هم بری ثبت نام میکنن
اما اگه بخوای محکم کاری کنی خب باید بری ثبت نام کنی و نصف شهریه ثابت رو بدی

سلام با تشکر از پاسختون. یعنی من الان می تونم با کاردانی ناپیوسته رشته ریاضی که دارم برم هر رشته ای که می خوام ثبت نام کنم . حالا یه سوال دیگه .
اگر کسی یکبار کارشناسی ناپیوسته قبول شده باشه و بعد از دو سه ترم رهاش کرده باشه و چند ترم گذشته باشه چی میشه اگه بخواد دوباره کارشناسی ناپیوسته قبول بشه ؟ یه رشته دیگه ؟
آیا با ترک تحصیل یا انصراف قبلی مجاز به شرکت دوباره تو این آزمون هست و اگه قبول بشه مشکلی ایجاد نمیشه ؟
(دوستی با آی دی دوست دیگر)

ترک تحصیل محسوب میشه و اگه مشمول بوده و 4 ماه از ترک تحصیلش گذشته باشه باید بره خدمت
اگه هم مشمول نباشه ، مشکلی پیش نمیاد
البته باید بره اون دانشگاه قبلی و ببینه وضعیتشو چی ثبت کردن
شاید خود به خود مرخصی حساب کرده باشن براش

دوستان دفترچه ازاد تا کی پخش میشه؟

ساعت 24 روز شنبه 11 تير
البته تمدید هم میشه

memit
25-06-2011, 13:06
واقعا دست مریزاد که با حوصله به سوالها جواب می دین . راستش من دختر هستم که همونجور که می دونید با آی دی دیگر آنلاین شدم و دارم راهنمایی می گیرم . پس سربازی نداشتم اما با توجه به مدت مجاز تحصیل کارشناسی ناپیوسته که ورودی سال 87 هم بودم فکر نکنم دیگه مرخصی زده باشن و نمی دونم وضعیت مالی شهریه چجوری حساب شده یا بشه .. خلاصه می خواستم ببینم بعدا مشکل ساز نشه ممنونم از راهنماییهاتون.
شرح حال اصلیم هم اینه : با توجه به علاقه به هنر اشتباها رشته ریاضی رو دنبال کردم و کاردانی گرفتم و کارشناسی ناپیوسته هم قبول شدم و دیگه نتونستم ادامه اش بدم و رهاش کردم حالا می خوام تو یه مسیر درست قدم بردارم . کارشناسی ناپیوسته ی سراسری رو (هنرهای تجسمی9 شرکت کردم و زیاد نخوندم اما دارم تلاش خودمو می کنم میگن که قبول شدنش آسون نیست و می خوام هرجور شده هنر رو ادامه بدم با توجه به زمینه ی تجربی که دارم . حالا اگه در این مورد هم نظر شخصی ای دارید باز خوشحال میشم بدونم . با تشکر

midnight1234
25-06-2011, 22:07
متجانس از جناس میاد ، یعنی باید رشته ای که میخواید انتخاب کنید باید مرتبط باشه

لیست رشته ها هم تو دفترچه هست صفحه 19 و 20
من کامل متن رو عین دفتر چه تایپ می کنم...فقط یک جواب اری یا خیر به من بدید..به نظر خودم می تونم از عمران برم زبان تغییر رشته بدم..حالا نظر شما چیه این متن دفتر چه هست
تذكر 1 : مطابق بخشنامه شماره 43000 /36 مورخ 16/3/83 شركت دانش آموختگان كليه رشته هاي دوره كارداني ناپیوسته و کاردانی دانشگاه علمی و کاربردی( به جز موارد مذكور در تذكرات 2 الي 7 اين بخش. ) در هر رشته اي در دوره كارشناسي ناپيوسته بلامانع مي باشد ليكن كليه پذيرفته شدگان آزمون دوره كارشناسي ناپيوسته برابر سرفصل و بخشنامه هاي مربوط ملزم به گذراندن دروس جبراني مي باشند.به لحاظ محدودیت سنوات تحصیل افراد مشمول این افراد ترجیحا داوطلب امزمون رشته متجانس و متناسب با رشته کاردانی خود گردند تا ملزم به گذراندن دروس جبرانی مازاد بر تعداد واحد درسی دوره کارشناسی ناپیوسته نباشند.

تذكر 2 : دارندگان مدرك كارداني پيوسته براي شركت در آزمون كارشناسي ناپيوسته تنها مي توانند يكي از رشته هاي متجانس با عنوان مدرك كارداني خود را اتخاب نمايند ( نام برخي از رشته هاي دوره كارشناسي ناپيوسته به همراه عناوين مدارك كارداني پيوسته متجانس آنها در جدول ذيل درج گرديده است . چنانچه اينگونه افراد سهواً يا عمداً رشته اي نامتجانس با عنوان مدرك كارداني خود را انتخاب نموده و پذيرفته شوند ، قبولي آنان منتفي تلقي گرديده و حق هيچ گونه اعتراضي نخواهند داشت همچنين دارندگان مدارك كارداني فوق در صورت قبولي در اين آزمون موظف به گذراندن دروس جبراني برابر ضوابط دانشگاه خواهند بود .

farshidshd
26-06-2011, 10:45
واقعا دست مریزاد که با حوصله به سوالها جواب می دین . راستش من دختر هستم که همونجور که می دونید با آی دی دیگر آنلاین شدم و دارم راهنمایی می گیرم . پس سربازی نداشتم اما با توجه به مدت مجاز تحصیل کارشناسی ناپیوسته که ورودی سال 87 هم بودم فکر نکنم دیگه مرخصی زده باشن و نمی دونم وضعیت مالی شهریه چجوری حساب شده یا بشه .. خلاصه می خواستم ببینم بعدا مشکل ساز نشه ممنونم از راهنماییهاتون.
شرح حال اصلیم هم اینه : با توجه به علاقه به هنر اشتباها رشته ریاضی رو دنبال کردم و کاردانی گرفتم و کارشناسی ناپیوسته هم قبول شدم و دیگه نتونستم ادامه اش بدم و رهاش کردم حالا می خوام تو یه مسیر درست قدم بردارم . کارشناسی ناپیوسته ی سراسری رو (هنرهای تجسمی9 شرکت کردم و زیاد نخوندم اما دارم تلاش خودمو می کنم میگن که قبول شدنش آسون نیست و می خوام هرجور شده هنر رو ادامه بدم با توجه به زمینه ی تجربی که دارم . حالا اگه در این مورد هم نظر شخصی ای دارید باز خوشحال میشم بدونم . با تشکر

خواهش میکنم.
خب شما باید حتما مطمئن بشید از اینکه دانشگاه قبلی وضعیتتون رو چی ثبت کرده
که به احتمال زیاد ترک تحصیل ثبت شده

به نظر نباید مشکلی پیش بیاد ( با توجه به اینکه مشکل خدمت هم ندارین )

در مورد رشته هم بهترین تصمیم رو گرفتید که به علاقتون میخواهید ادامه بدید
و مطمئنا موفق خواهی شد

من کامل متن رو عین دفتر چه تایپ می کنم...فقط یک جواب اری یا خیر به من بدید..به نظر خودم می تونم از عمران برم زبان تغییر رشته بدم..حالا نظر شما چیه این متن دفتر چه هست
تذكر 1 : مطابق بخشنامه شماره 43000 /36 مورخ 16/3/83 شركت دانش آموختگان كليه رشته هاي دوره كارداني ناپیوسته و کاردانی دانشگاه علمی و کاربردی( به جز موارد مذكور در تذكرات 2 الي 7 اين بخش. ) در هر رشته اي در دوره كارشناسي ناپيوسته بلامانع مي باشد ليكن كليه پذيرفته شدگان آزمون دوره كارشناسي ناپيوسته برابر سرفصل و بخشنامه هاي مربوط ملزم به گذراندن دروس جبراني مي باشند.به لحاظ محدودیت سنوات تحصیل افراد مشمول این افراد ترجیحا داوطلب امزمون رشته متجانس و متناسب با رشته کاردانی خود گردند تا ملزم به گذراندن دروس جبرانی مازاد بر تعداد واحد درسی دوره کارشناسی ناپیوسته نباشند.

تذكر 2 : دارندگان مدرك كارداني پيوسته براي شركت در آزمون كارشناسي ناپيوسته تنها مي توانند يكي از رشته هاي متجانس با عنوان مدرك كارداني خود را اتخاب نمايند ( نام برخي از رشته هاي دوره كارشناسي ناپيوسته به همراه عناوين مدارك كارداني پيوسته متجانس آنها در جدول ذيل درج گرديده است . چنانچه اينگونه افراد سهواً يا عمداً رشته اي نامتجانس با عنوان مدرك كارداني خود را انتخاب نموده و پذيرفته شوند ، قبولي آنان منتفي تلقي گرديده و حق هيچ گونه اعتراضي نخواهند داشت همچنين دارندگان مدارك كارداني فوق در صورت قبولي در اين آزمون موظف به گذراندن دروس جبراني برابر ضوابط دانشگاه خواهند بود .

خب همه چی واضح توضیح داده دیگه ، اگه ناپیوسته ای میتونی هر رشته ای میخوای انتخاب کنی
اگه پیوسته ای فقط رشته های متجانس رو میتونی انتخاب کنی

موفق باشید

memit
26-06-2011, 11:26
پس با توجه به راهنمایی ها همون آزمون هنرهای تجسمی دانشگاه سراسری رو میدم و دانشگاه آزاد هم که کارشناسی ناپیوسته رشته ی نقاشی رو فقط همدان داره که تا شهر ما دو ساعت فاصله ست . اونو هم واسه محض احتیاط ثبت نام می کنم چون این آزمون سراسری میگن سخته و منم که دو ماه بیشتر نخوندم :41:.. خدا کمک کنه:41:

midnight1234 گرامی شما چرا جوابتونو نگرفتید . بذارید منم یبار دیگه این چیزایی که یاد گرفتم رو بگم . شما اگر از فنی حرفه ای و کاردانش رفتید کاردانی پس میشید کاردانی پیوسته و فقط از روی اون جدولها در دفترچه می تونید رشته انتخاب کنید .
اما اگر از رشته ریاضی یا تجربی یا انسانی رفتید کاردانی خوب کاردانی ناپیوسته دارید و می تونید هر رشته دیگه رو انتخاب کنید .
موفق باشید . ممنون از farshidshd گرامی

part gah
26-06-2011, 14:51
نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی موسسات علمی و کاربردی کی اعلام میشه؟برای رشته هنر -گرافیک....آزمون عملی هم گرفته میشه؟..................آزمون کاردانی به کارشناسی سراسری کی برگزار میشه؟اونم آزمون عملی داره رشته های نیمه متمرکزش؟ممنون

Ship Storm
26-06-2011, 17:30
نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی موسسات علمی و کاربردی کی اعلام میشه؟برای رشته هنر -گرافیک....آزمون عملی هم گرفته میشه؟..................آزمون کاردانی به کارشناسی سراسری کی برگزار میشه؟اونم آزمون عملی داره رشته های نیمه متمرکزش؟ممنون

در مورد دو قسمت از سوال شما
نتایج اواخر تیر ماه اعلام میشه
در مورد آزمون دولتی هم 6 مرداد ماه برگزار میشه

part gah
26-06-2011, 18:10
آزمون عملی رو چی کسی نمیدونه داره یا نه؟برای رشته های نیمه متمرکز.

Maggy_P
26-06-2011, 20:47
آزمون عملی رو چی کسی نمیدونه داره یا نه؟برای رشته های نیمه متمرکز.
داره.
من پارسال همین گرافیک رو شرکت کردم
ولی علمی کاربردی عملی نداره

سراسری، آزمونش توی آبانه و طراحی هم هست

251251
26-06-2011, 23:01
سلام به همگی
من امروز به سایت سنجش برای دریافت کارت کنکور مراجعه کردم ولی موقع وارد کردن اطلاعات با پیغام خطای جالبی مواجه میشوم !!
شماره پرونده ی من 6 رقمه ارور میده باید 7 رقم باشه
کد رهگیری من 17 رقمه میگه باید 15 رقم باشه !!
باید چیکار کنم ؟

Ship Storm
26-06-2011, 23:09
سلام به همگی
من امروز به سایت سنجش برای دریافت کارت کنکور مراجعه کردم ولی موقع وارد کردن اطلاعات با پیغام خطای جالبی مواجه میشوم !!
باید چیکار کنم ؟

فکر نکنم اینجا جای این موضوع باشه چون تاپیک مربوط به مسائل کنکور کاردانی به کارشناسی هست و کارت این آزمون هنوز نیومده و احتمالا منظور شما کارت آزمون سراسری کارشناسی پیوسته هست
شما در انجمن اصلی آموزش عالی موضوع رو پیگیر بشید

251251
26-06-2011, 23:16
دوست عزیز حداقل یک لینکی از تالار یا تاپیک مربوطه بدهید که بدونم کجا برم ! ممنون
ضمن اینکه کارتش هم از امروز صبح اومده :20:

feransiska
27-06-2011, 04:30
سلام
من رشته کاردانی برق - قدرت بود ، میتونم الان رشته دیگه ای غیر از برق - قدرت شرکت کنم؟ مثل حسابداری ، مدیریت و . . .

part gah
27-06-2011, 10:59
سلام به همگی
باید چیکار کنم ؟
من الان وارد سایت شدم جهت دریافت کارت 3 راه یکی جستجو بر اساس مشخصات کارت اعتباري.....و یکیم جستجو بر اساس کد رهگيري....جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبي......
هر 3 تای این راها رو نمیتونید وارد بشین و کارت بگیرین دقیقا کد ها رو وارد کنید با توجه به کارت اعتباری مطمئنا جایی و اشتباه وارد میکنید روش های دیگر و امتحان کنید و به اخطار هایی هم که داده میشه توجه کنید.از مرورگر IE هم استفاده کنید.

---------- Post added at 11:59 AM ---------- Previous post was at 11:57 AM ----------

داره.
من پارسال همین گرافیک رو شرکت کردم
ولی علمی کاربردی عملی نداره

سراسری، آزمونش توی آبانه و طراحی هم هست

موضوع ازمون پارسال و سالهای قبل و هم میتونید بگین؟همون سالی که خودتون شرکت کردین موضوعش چی بود؟

midnight1234
27-06-2011, 16:51
فکر کنم اینجا بهتر بود که این سوال رو مطرح بکنم چون مربوط به کارشناسی ناپیوسته هست .
برای کنکور کاردانی به کارشناسی(کارشناسی ناپیوسته اموزش زبان انگلیسی) باید چه کتاب هایی رو بخونم!؟
من تو دفتر چه فقط نوشته
دستورزبان و نگارش ضریب 4
خواندن و درک مطلب ضریب 4
روش تدریس زبان ضریب 3
مهارتهای مطالعه زبان انگلیسی ضریب 2

همین 4 مورد رو نوشته جز موارد امتحانی

یعنی اصلا ادبیات و عربی و معارف ما نداریم واسه کنکور؟؟
و این 4 مورد که اسم برده شده اسم کتاب هستن؟ من سر در نمی یارم الان موندم چی باید بخونم ..

feransiska اگه از طریق ریاضی فیزیک وارد دانشگاه شدی و کاردانی برق گرفتی بله می تونی انتخاب کنی فقط باید هر 3 انتخابت رو مثلا حسابداری بزنی..نمی تونی متنوع بزنی

midnight1234
28-06-2011, 05:58
فکر کنم اینجا بهتر بود که این سوال رو مطرح بکنم چون مربوط به کارشناسی ناپیوسته هست .
برای کنکور کاردانی به کارشناسی(کارشناسی ناپیوسته اموزش زبان انگلیسی) باید چه کتاب هایی رو بخونم!؟
من تو دفتر چه فقط نوشته
دستورزبان و نگارش ضریب 4
خواندن و درک مطلب ضریب 4
روش تدریس زبان ضریب 3
مهارتهای مطالعه زبان انگلیسی ضریب 2

همین 4 مورد رو نوشته جز موارد امتحانی

یعنی اصلا ادبیات و عربی و معارف ما نداریم واسه کنکور؟؟
و این 4 مورد که اسم برده شده اسم کتاب هستن؟ من سر در نمی یارم الان موندم چی باید بخونم ..

feransiska اگه از طریق ریاضی فیزیک وارد دانشگاه شدی و کاردانی برق گرفتی بله می تونی انتخاب کنی فقط باید هر 3 انتخابت رو مثلا حسابداری بزنی..نمی تونی متنوع بزنی
:41::41::41:؟؟؟؟؟؟

SONY1983
28-06-2011, 07:52
با درود و احترام
منابع آزمون کاردانی به کارشناسی تربیت مربی امورتربیتی میخواستم اگه ممکنه اساتید و دوستان راهنمایی بفرمایند.

_______

midnight1234
29-06-2011, 12:25
واقعا کسی چرا کمک نمی کنه ...الان 2 روز گذشته! لااقل بگید دروس عمومی رو شماها چه کتاب هایی رو مطالعه کردید این که مشترکه!!
حالا می گیم اختصاصی رو نمی دونید

یه مورد دیگه راجب ثبت نام این مورد 29 حوزه امتحانی رو باید چه عددی بزنیم..یعنی این عدد بستگی به انتخاب اول محل دانشگاهی داره ؟؟
یا می شه محل رو یه دانشگاه نزدیک تر زد که تو خود استان باشه..
مثلا من اتخاب اولم نجف اباده می تونم این مورد 28 رو کد خوراسگان بزنم که نزدیکه به خونمون ؟؟

moli melody
29-06-2011, 12:55
سلام لطفا بگید رشته معماری هم کاردانی به کارشناسی داره؟اگر داره کنکور و امتحانا و واحدهای عملی غیر حضوریه؟یعنی برای دانشجویی که خارج کشوره امکانپذیره؟

farshidshd
29-06-2011, 17:23
واقعا کسی چرا کمک نمی کنه ...الان 2 روز گذشته! لااقل بگید دروس عمومی رو شماها چه کتاب هایی رو مطالعه کردید این که مشترکه!!
حالا می گیم اختصاصی رو نمی دونید

یه مورد دیگه راجب ثبت نام این مورد 29 حوزه امتحانی رو باید چه عددی بزنیم..یعنی این عدد بستگی به انتخاب اول محل دانشگاهی داره ؟؟
یا می شه محل رو یه دانشگاه نزدیک تر زد که تو خود استان باشه..
مثلا من اتخاب اولم نجف اباده می تونم این مورد 28 رو کد خوراسگان بزنم که نزدیکه به خونمون ؟؟

کتابا همونایی هستن که تو دفترچه گفته شده ، بری برای خرید متوجه میشی چیا رو باید بخری
حوزه ی امتحانی هم میتونی شهر خودت بزنی
هر کدی بزنی ، همونجا میری برای امتحان

سلام لطفا بگید رشته معماری هم کاردانی به کارشناسی داره؟اگر داره کنکور و امتحانا و واحدهای عملی غیر حضوریه؟یعنی برای دانشجویی که خارج کشوره امکانپذیره؟

سلام

بله داره
همه چی هم حضوری هست

m-a-88
30-06-2011, 15:56
با سلام

يكي از آشناهاي ما مي خواد براي كارداني به كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد ثبت نام كنه.رشته كاردانيشم ساختمانه .حالا مونده رشته انتخابي را چي بزنه انتخاباش بين عمران-عمران و تكنولوژي ساختمان هست . تو مقطع كارداني تقريبا شرايط متوسطي از لحاظ تحصيلي داشته. از طرفي به خاطر شرايط كاري امكان شهرستان رفتن نداره خودش اسلامشهر بوده و حالا ميخواد يا تهران يا اسلامشهر را انتخاب بكنه. به نظر شما امكان قبولي در عمران-عمران براش بيشتره يا ساختمان ؟ به نظر شما كدوم يكي را با توجه به شرايط تحصيلي اش انتخاب كنه ؟

عمران –عمران تهران جنوب

عمران-عمران اسلامشهر

تكنولوژي ساختمان اسلامشهر

STON-COLD
01-07-2011, 08:44
تاریخ ازمون کاردانی به کارشناسی ازاد کی هست؟

The Auditor
01-07-2011, 10:08
سلام دوستان.
یه بنده خدایی از من منابع کاردانی به کارشناسی حسابداری رو خواست، من بهش منابع ارشد حسابداری رو معرفی کردم و گفتم سرفصلهایی که توی کاردانی خونده رو از این کتابا بخونه. مالی مروری جامع، حسابرسی مروری جامع، صنعتی عثمانی، ریاضی محمودیان، آمار عادل آذر... اشتباه کردم؟ دهن بنده خدا سرویس نشه یه وقت؟ آخه خودم سراسری ارشد شرکت کردم و قبول شدم، گفتم همینا احتمالا واسه کاردانی هم جواب میده.

farshidshd
01-07-2011, 14:47
تاریخ ازمون کاردانی به کارشناسی ازاد کی هست؟

1390/06/18

سلام دوستان.
یه بنده خدایی از من منابع کاردانی به کارشناسی حسابداری رو خواست، من بهش منابع ارشد حسابداری رو معرفی کردم و گفتم سرفصلهایی که توی کاردانی خونده رو از این کتابا بخونه. مالی مروری جامع، حسابرسی مروری جامع، صنعتی عثمانی، ریاضی محمودیان، آمار عادل آذر... اشتباه کردم؟ دهن بنده خدا سرویس نشه یه وقت؟ آخه خودم سراسری ارشد شرکت کردم و قبول شدم، گفتم همینا احتمالا واسه کاردانی هم جواب میده.

بهترین منابع کنکور کاردانی به کارشناسی رشته حسابداری
۱ـ
مالی : میانه ۱و۲ جمشید اسکندری -مالی مدرسان- میانه ۱و۲ دکتر نوروش

شرکتها : جلد ۱و۲ حسن همتی یا نوروش

صنعتی : جلد ۱و۲ اسکندری -تستهای سی پی ای آقایان امانی و فاضلی

اقتصاد : نکات و تستهای محسن نظری (خردُکلان)

حسابرسی : جلد ۱ استانداردهای سازمان حسابرسی

آمار : جلد ۱ عادل آذر ـ هادی رنجبران یا مومنی

معارف : اندیشه اسلامی ۱ گسترش علوم پایه

ادبیات و زبان فارسی : باقرکلیشمی گسترش علوم پایه

زبان انگلیسی : کتاب لغت ۵۰۴ و گرامر عباس فرزام

ریاضیات : آقای نیکوکار گسترش علوم پایه

۲ ـمنابع پیشنهادی :

مالی : میانه ۱و۲ اسکندری - مالی مدرسان شریف

شرکتها :جلد ۱و۲ نوروش- و حسن همتی

صنعتی : ۱ عثمانی و ۱و۲ اسکندری

اقتصاد : خرد سالواتوره و تستهای محسن نظری (کلان نمیخونم)

حسابرسی : جلد۱ حسابرسی اسکندری همراه با مدرسان

آمار : جلد ۱و۲ عادل آذر

معارف ُ ادبیات ُ زبان و ریاضیات

۳ ـ

میتونی یه دور کلی هم از مدرسان بخونی
درمورد ۱ کلیه سرفصل هارو در بر میگیره
درمورد ۲ حرف نداره ولی یکم مدرسانم باید کنارش خوند

MoH_@_MaD
03-07-2011, 16:58
سلام
دوستان تاثیر دروس عمومی تو کنکور چقدره ؟؟
امکانش هست اگه هیچ سوالی از عمومی رو نزنیم رد بشیم ؟؟
الان من بین درس مدار که 3 واحد داره با معارف که 1 واحد داره موندم !! کدومو بخونم به نظر شما ؟؟
مدار 3 واحدی یا معارف 1 واحدی ؟؟

taghi_ramzi
03-07-2011, 17:09
خب معلومه مدار !

MoH_@_MaD
03-07-2011, 18:59
خب معلومه مدار !

آخه اونوقت درصد دروس عمومی هام میشه صفر درصد !!!
از بین سه درس عمومی من میخواستم فقط معارف رو بخونم که چند درصدی هم از دروس عمومی زده باشم !!
ولی وقت نمیشه هم معارف و هم مدار رو بخونم
میخواستم ببینم اگه درصد دروس عمومی صفر بشه تاثیرش تو نتیجه آزمون چقدره ؟؟

taghi_ramzi
03-07-2011, 19:06
منم ریاضی می خواستم بخونم ، ولی بهم گفتن که اگه تخصصی بزنم بهتر از ریاضیه
ملاک فقط ضریب درسهاست و فکر نکنم ملاک دیگه ای باشه.

midnight1234
03-07-2011, 19:06
بچه ها هر 3 تا سوال غلط یک نمره منفی داره و هر سوال درست یک نمره مثبت درسته؟؟؟

سوال دیگه هم داشتم ایا برای قبولی باید حتما مثلا یه درصد مثبتی بتونیم سوالات دینی و عربی و فارسی رو جواب بدیم؟؟
منظورم اینه که اگه این درسهارو خالی بزارم و اصلا تست نزنم بشون بر می خوره و قبولم نمی کنن؟؟
می خوام بدونم همچین قاعده ای هست؟

چون هر چی حساب می کنم اگه این وقت رو بزارم رو دروس اختصاصیم با ضریب بالایی که دارن می تونم درصد بالاتری بزنم تا این دروس عمومی که همشون یک هست ضریبشون
ممنون می شم راهنماییم کنید

ARASH66
03-07-2011, 20:17
دوست عزیز ضریب مدار 2 هست.
برنامه نویسی 3
معارف ادبیات و زبان عمومی هم 1

به نظر من مدار یکم بخون بخش های اولشو معارف رو هم هر چی اطلاعات داشتی بزن یعنی آسوناشو بزن.

MoH_@_MaD
03-07-2011, 20:38
دوست عزیز ضریب مدار 2 هست.
برنامه نویسی 3
معارف ادبیات و زبان عمومی هم 1

به نظر من مدار یکم بخون بخش های اولشو معارف رو هم هر چی اطلاعات داشتی بزن یعنی آسوناشو بزن.

ممنون
البته من منظورم درس مدارهای الکتریکی رشته ی برق بود :46:

ARASH66
04-07-2011, 09:13
محمد جان من فکر کردم کامپیوتری، اشتباه عوضی شد.
ولی کلا معارف رو هم نخونی میتونی دو سه تارو بزنی.

midnight1234
04-07-2011, 18:58
هر سه تا سوال غلط تو کنکور ازاد یک نمره منفی داره؟؟؟؟؟
یعنی 20 تا سوال صحیح بزنم و 9 تا غلط امتیازم می شه 17؟؟:5:

MoH_@_MaD
04-07-2011, 22:07

این سوال منم هست
از دوستان اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم جواب بدین

و اینکه نمره منفی هر درس فقط از درصد اون درس کم میکنه یا از درصد کل دروس ؟؟
مثلا اگه من 8 تا تست اشتباه بزنم به خاطر 6 تاش 2 تا از تست های صحیحم حذف میشه !! بعد تکلیف اون 2 تست اشتباه دیگه چی میشه ؟؟
اون 2 تست از نمره بقیه درس ها کم میکنه ؟؟ یا دیگه تاثیری نداره ؟؟

mohsen_gh1991
04-07-2011, 22:52

این سوال منم هست
از دوستان اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم جواب بدین

و اینکه نمره منفی هر درس فقط از درصد اون درس کم میکنه یا از درصد کل دروس ؟؟
مثلا اگه من 8 تا تست اشتباه بزنم به خاطر 6 تاش 2 تا از تست های صحیحم حذف میشه !! بعد تکلیف اون 2 تست اشتباه دیگه چی میشه ؟؟
اون 2 تست از نمره بقیه درس ها کم میکنه ؟؟ یا دیگه تاثیری نداره ؟؟
طریقه محاسبه اینطوره...
برای مثال از ده تا سوال اگه 7 تا صحیح بزنین و سه تا غلط برای شما 6 پاسخ صحیح حساب میشه...یعنی علاوه بر اون سه تا پاسخ اشتباه یکی از سوالهای صحیحتون هم از بین میره

اون 2 تست از نمره بقیه درس ها کم میکنه ؟؟ یا دیگه تاثیری نداره ؟؟ در مورد فرمایش شما هم باید اینطوری حساب کنین:
درصد جوابهای صحیح یک درس اینطوری محاسبه میشه
(تعداد پاسخهای صحیح ضربدر 3 - پاسخهای اشتباه)÷سه برابر تعداد سوالات درس ضربدر 100.
یعنی اینکه اون دوتا سوال اشتباه دیگه هم تاثیر خودشو میذاره
یا اگه بخوایم طور دیگه بیان کنیم باید بگم که هر سوال اشتباه یک سوم جوابهای صحیح رو از بین میبره

و پاسخهای اشتباه هر درس مربوط به همون درس میشه و رو پاسخهای بقیه درسا تاثیری نداره.

موفق باشید

mohsen_gh1991
04-07-2011, 23:00
بچه ها هر 3 تا سوال غلط یک نمره منفی داره و هر سوال درست یک نمره مثبت درسته؟؟؟

سوال دیگه هم داشتم ایا برای قبولی باید حتما مثلا یه درصد مثبتی بتونیم سوالات دینی و عربی و فارسی رو جواب بدیم؟؟
منظورم اینه که اگه این درسهارو خالی بزارم و اصلا تست نزنم بشون بر می خوره و قبولم نمی کنن؟؟
می خوام بدونم همچین قاعده ای هست؟

چون هر چی حساب می کنم اگه این وقت رو بزارم رو دروس اختصاصیم با ضریب بالایی که دارن می تونم درصد بالاتری بزنم تا این دروس عمومی که همشون یک هست ضریبشون
ممنون می شم راهنماییم کنید
نه بابا چه ربطی به سفید گذاشتن درسا داره؟ تو رشته ما من کارنامه نفرات اول رو دیدم حتی ریاضی که سه واحدی تخصصی بود رو سفید گذاشته بودن:31:

نادر1368
04-07-2011, 23:20
دوستان من هم کاردانی به کارشناسی شانسی امتحان خواهم داد!:31:
استادا میگفتن(اموزشکده تبریز)شما تا همین حد باید بخونید و هدف تکنسین پرورش کردنه!سوالات هم مشخصه غیر استاندارد هست؟(البته من به شخصه تا به الان هیچ بلد نیستم!)علاقه به رشته خودم دارم ولی از ریشه مشکل دارم متاسفانه به همین دلیل اصلا نخوندم برای اونایی که خوندن ارزوی موفقیت و قبولی طاعات و عبادات رو دارم یا علی:31::46:

MoH_@_MaD
05-07-2011, 07:42
طریقه محاسبه اینطوره...
برای مثال از ده تا سوال اگه 7 تا صحیح بزنین و سه تا غلط برای شما 6 پاسخ صحیح حساب میشه...یعنی علاوه بر اون سه تا پاسخ اشتباه یکی از سوالهای صحیحتون هم از بین میره
در مورد فرمایش شما هم باید اینطوری حساب کنین:
درصد جوابهای صحیح یک درس اینطوری محاسبه میشه
(تعداد پاسخهای صحیح ضربدر 3 - پاسخهای اشتباه) ضربدر 100.
یعنی اینکه اون دوتا سوال اشتباه دیگه هم تاثیر خودشو میذاره
یا اگه بخوایم طور دیگه بیان کنیم باید بگم که هر سوال اشتباه یک سوم جوابهای صحیح رو از بین میبره

و پاسخهای اشتباه هر درس مربوط به همون درس میشه و رو پاسخهای بقیه درسا تاثیری نداره.

موفق باشید

خیلی ممنون
ولی این فرمولی که گفتین یه کم مشکل نداره !!
مثلا اگه از یه درس 20 تا سوال بیاد و ما 10 تاش رو صحیح بزنیم و هیچ تست غلطی نزنیم قاعدتا 50 درصد زدیم !!!
ولی طبق این فرمول میشه 30 درصد !!
فکر کنم تعداد کل سوالات هم تاثیر داره ولی چجوریش رو نمیدونم !!!

mohsen_gh1991
05-07-2011, 12:37
خیلی ممنون
ولی این فرمولی که گفتین یه کم مشکل نداره !!
مثلا اگه از یه درس 20 تا سوال بیاد و ما 10 تاش رو صحیح بزنیم و هیچ تست غلطی نزنیم قاعدتا 50 درصد زدیم !!!
فکر کنم تعداد کل سوالات هم تاثیر داره ولی چجوریش رو نمیدونم !!!
حق با شماس...تصحیح میکنم
اینو یادم رفت بنویسم
(تعداد پاسخهای صحیح ضربدر 3 - پاسخهای اشتباه)÷سه برابر تعداد سوالات درس ضربدر 100.

حالا طبق این فرمول میشه :
0.50=60÷(10*3)

ممنون از یاداوریتون :11:

MoH_@_MaD
08-07-2011, 14:15
دوستان استفاده از ماشین حساب تو کنکور آزاد و سراسری مجازه ؟؟
مدل خاصی باید باشه یا فرقی نمیکنه ؟؟

Puneh.A
08-07-2011, 14:47
فکر می کنم مجاز باشه
یه ماشین حساب ساده فقط برا عملیات جمع و تفریق و....
نباید sin , cos ,.... رو هم محاسبه کنه

mohsen_gh1991
09-07-2011, 12:37

فکر می کنم مجاز باشه
یه ماشین حساب ساده فقط برا عملیات جمع و تفریق و....
نباید sin , cos ,.... رو هم محاسبه کنه
تو سراسری ازاده البته خودشون چند مدل مجار زو انتخاب کردن که همشون هم مهندسی هستن که توی دفترچه شماره دو مدلها رو اعلام میکنن...
فک کنم فقط ماشین حسابایی که حافظه دارن غیر مجازه مث casio fx4500 که قابلیت برنامه دادن داره...
از ماشین حسابهای مجازش هم میشه به casio fx82 اشاره کرد
ولی تو ازاد فک کنم ماشین حساب مجاز نیست.تو کنکور کاردانی پیوسته که غیر مجاز بود

mohsen_gh1991
09-07-2011, 12:43
استفاده از ماشين حساب درجلسه آزمون منحصراً با ماركهاي Casio 3600 ، Casio FX-82 ، CATIGA F-618 ،
SHARP BL-531 ، PARS 4600 ، SHARP 506 W-BK ، SHARP 509 W-BK ، سيتي زن II 270 SR ، سيتي زن II T 135 SR ، سيتي زن 275 SR و سيتي زن X 270 SR مجاز مي‌باشد. بديهي است در صورت استفاده از ماشين حساب غير از ماركهاي مشخص شده در جلسه آزمون تخلف محسوب شده و مطابق ضوابط با وي برخورد خواهد شد

MoH_@_MaD
09-07-2011, 15:52
ممنون
ماشین حساب من casio fx 570 es ـه !!
از همین مهندسی هاست ولی حافظه و اینا نداره
گیر نمیدن که ؟؟
یعنی میان تک تک مدل ماشین حسابا رو میبینن ؟؟؟

ARASH66
09-07-2011, 20:05
من فکر میکردم ممنوعه، سادشم بزارن استفاده کنیم بازم خیلی خوبه.

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

احتمالا همون زمانیکه میان کارتت رو چک کنن اونم می بینند.

mohsen_gh1991
09-07-2011, 20:10
ممنون
ماشین حساب من casio fx 570 es ـه !!
از همین مهندسی هاست ولی حافظه و اینا نداره
گیر نمیدن که ؟؟
نمیدونم منم مث خودت...ماشین حساب فعلی منم غیر مجازه باید یکی دیگه جور کنم.
برای کنکور کاردانی که خیلی نظارتی نبود بعضیا با همین ماشین حساب حافظه دارا میومدن...

graphmax
10-07-2011, 12:41
سلام
نظر شما در مورده قبول شدن در کنکور کاردانی به کارشناسی عمران در دانشگاه های روزانه شبانه دولتی چیه ؟؟؟
سخته یا آسون ؟؟
دانشگاه های کلان شهر(تبریز،تهران،اصفهان.....) توی این دوره دانشجو میگیرن یا نه ؟؟؟؟
واینکه من با رتبه 25 هزار کنکور سراسری میتونم دانشگاه دولتی شبانه کاردانی عمران قبول شم ؟
خواهشا جواب بدین چون در انتخاب رشته کادانی و یا کارشناسی تردید دارم .

ARASH66
10-07-2011, 12:55
سلام
نظر شما در مورده قبول شدن در کنکور کاردانی به کارشناسی عمران در دانشگاه های روزانه شبانه دولتی چیه ؟؟؟
سخته یا آسون ؟؟
دانشگاه های کلان شهر(تبریز،تهران،اصفهان.....) توی این دوره دانشجو میگیرن یا نه ؟؟؟؟
واینکه من با رتبه 25 هزار کنکور سراسری میتونم دانشگاه دولتی شبانه کاردانی عمران قبول شم ؟
خواهشا جواب بدین چون در انتخاب رشته کادانی و یا کارشناسی تردید دارم .
سلام
اول اینکه کارشناسی ناپیوسته اصلا شبانه نداره فقط روزانه و غیرانتفاعی .
قبول شدن در روزانه شهر های بزرگ رتبه یک و دو حداکثر سه رقمی نیاز داره.

graphmax
10-07-2011, 13:28
منظور من این بود که اگه من کنکور کاردانی به کارشناسی عمران رو بدم با چه رتبه ای میتونم توی کلانشهر ها روزانه قبول شم ؟؟؟
در ضمن من دفترچه انتخاب رشته سراسری 89 رو یه نگاه انداختم دانشگاه زابل و .... شبانه کاردانی عمران 60نفر میگیره.
و سوال اصلی من این بود که کنکور کاردانی به کارشناسی عمران برای قبول شدن در روزانه سخته یا آسون یعنی فقط به تلاش خودت بستگی داره یا نه؟؟؟
باتشکر

mohsen_gh1991
11-07-2011, 12:17
سلام
اول اینکه کارشناسی ناپیوسته اصلا شبانه نداره فقط روزانه و غیرانتفاعی .
قبول شدن در روزانه شهر های بزرگ رتبه یک و دو حداکثر سه رقمی نیاز داره.
شبانه هم داره...من یادمه پارسال شبانه هم پذیرش داشتن.
اینجا هم در مورد شبانه
اینم خبرش
60 تا 80 درصد ظرفيت پذيرش دوره شبانه کارشناسی ناپیوسته به داوطلبان بومي اختصاص مي‌يابد

معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: در آزمون كارداني به كارشناسي 60 تا 80 درصد ظرفيت پذيرش دوره شبانه به داوطلبان بومي اختصاص مي‌يابد

حسين توكلي، معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس با بيان اين‌كه انتخاب رشته كنكور كارداني به كارشناسي 89 از امروز آغاز مي‌شود، افزود: نتايج نهايي آزمون كارداني به كارشناسي اواخر شهريور اعلام مي‌شود.

وي گفت: در آزمون كارداني به كارشناسي 60 تا 80 درصد ظرفيت پذيرش هر يك از رشته‌هاي تحصيلي گروه‌هاي آموزشي در دوره نوبت دوم (شبانه ) به داوطلبان بومي هر استان درصورت كسب حد نصاب نمره علمي لازم اختصاص دارد.

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اين‌كه در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته 89 حدود 123 هزار و 500 نفر پذيرش شدند، اظهار كرد: داوطلبان مجاز انتخاب رشته كنكور كارداني به كارشناسي ناپيوسته بايد براي انتخاب رشته از امروز با وارد كردن شماره كارت اعتباري ثبت‌نام و شماره ‌پرونده يا شماره شناسنامه، كد رهگيري زمان ثبت‌نام و شماره شناسنامه يا شماره داوطلبي، شماره پرونده و كد ملي نسبت به ثبت كد رشته محل‌هاي انتخابي اقدام كنند.

sepideh khanom
12-07-2011, 06:41
سلام
دوستان تاثیر دروس عمومی تو کنکور چقدره ؟؟
امکانش هست اگه هیچ سوالی از عمومی رو نزنیم رد بشیم ؟؟
الان من بین درس مدار که 3 واحد داره با معارف که 1 واحد داره موندم !! کدومو بخونم به نظر شما ؟؟

سلام دوست عزیز
دروس عمومی با اینکه ضریبش 1 هست اما تاثیر خودش رو داره
البته به شرط که از حد نرمال یه خورده بیشتر بزنی
مثلا همه معارف و ادبیات و زبان عمومی رو به طور متوسط 30% می زنن:5:
و اگه شما حتی به خورده بیشتر از 30% بزنی تراز کلت خیلی میره بالا (این موضوع رو می تونی با مقایسه کارنامه های سال گذشته ببینی)
مخصوصا تو درس زبان عمومی ، چون بقیه درسها رو همه تا یه حدودی می تونن جواب بدن
موفق باشی:11:

mohsen_blid
12-07-2011, 17:53
بچه ها سلام
چند تا سوال دارم میخواستم راهنماییم کنید
من رشته پیش دانشگاهی و دیپلمم تجربی هست
کارادانی هم مدیریت صنعتی میخونم در دانشگاه غیر انتفاعی
میخوام بدونم اگر بخوام کنکور کاردانی به کارشناسی امتحان بدم برای همین رشته و یا رشته بازرگانی پیوسته هست یا ناپیوسته

بعد شنیدم اگر کنکور مثلا سال 90 باشه مهلت داری تا اخر ترم پاییز 90 مدرکت رو بگیری درسته؟

farshidshd
12-07-2011, 18:11
بچه ها سلام
چند تا سوال دارم میخواستم راهنماییم کنید
من رشته پیش دانشگاهی و دیپلمم تجربی هست
کارادانی هم مدیریت صنعتی میخونم در دانشگاه غیر انتفاعی
میخوام بدونم اگر بخوام کنکور کاردانی به کارشناسی امتحان بدم برای همین رشته و یا رشته بازرگانی پیوسته هست یا ناپیوسته

بعد شنیدم اگر کنکور مثلا سال 90 باشه مهلت داری تا اخر ترم پاییز 90 مدرکت رو بگیری درسته؟

سلام

از کاردانی به کارشناسی میشه ، ناپیوسته

تا آخر شهریور همون سال مهلت داری مدرکتو بگیری

kadda
13-07-2011, 16:52
سلام به همه دوستان.من ترم 4 کاردانی الکترونیک هستم.متاسفانه 6 ترمه میشم و باید در کنکور 91 شرکت کنم.میخوام بدونم این کنکور ارزش زحمت کشیدن رو داره یا نه؟ دانشگاه مطرحی هست که در اون پذیرفته بشیم و شرایط رو برای ورود به کارشناسی ارشد مساعد کنیم؟ مثلا شمسی پور یا شهید رجایی یا شمال(آمل) سطح علمی خوبی دارن؟ استادا چطورن؟ میخوام تکلیفم رو بدونم که بخونم و یکی از اینا رو قبول بشم یا اینکه با زحمت کم دانشگاه خودم قبول بشم؟

farshidshd
14-07-2011, 09:44
سلام به همه دوستان.من ترم 4 کاردانی الکترونیک هستم.متاسفانه 6 ترمه میشم و باید در کنکور 91 شرکت کنم.میخوام بدونم این کنکور ارزش زحمت کشیدن رو داره یا نه؟ دانشگاه مطرحی هست که در اون پذیرفته بشیم و شرایط رو برای ورود به کارشناسی ارشد مساعد کنیم؟ مثلا شمسی پور یا شهید رجایی یا شمال(آمل) سطح علمی خوبی دارن؟ استادا چطورن؟ میخوام تکلیفم رو بدونم که بخونم و یکی از اینا رو قبول بشم یا اینکه با زحمت کم دانشگاه خودم قبول بشم؟
سلام

100 درصد شرکت کن ، الان حتی اگه بدترین دانشگاه هم قبول شدی برو چون مدرک کاردانی دیگه هیچ ارزشی نداره ، حتی کارشناسی هم دیگه داره بی ارزش میشه ،

اون دانشگاه هایی که خودت نام بردی همشون عالی هستن از همه لحاظ

kadda
14-07-2011, 18:36
سلام.ممنون از جوابتون ولی شرکت که حتما میکنم.میخوام بدونم اون دانشگاه هایی که نوشتم ارزش دارن که من تلاش زیادی برای وارد شدن بهشون بکنم و زیاد درس بخونم یا اینکه فرق چندانی با دانشگاه فعلیم (غیر انتفاعی قزوین) ندارند؟ چون من با دو ماه خوندن میتونم دانشگاه خودم (که بین غیر انتفاعی ها بد نیست) قبول بشم.نمیخوام الکی چند ماه زحمت بکشم و آخرش بفهمم زیاد فرق نمیکرد! من میخوام ارشد یه رتبه خوب بیارم.میخوام بدونم این دانشگاهها میتونن در حد یک دانشگاه دولتی از نظر علمی به من کمک کنن؟

golden_sunset
14-07-2011, 18:43
از دوستان كسي منابع دورس تخصصي رو واسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رشته كامپيوتر داره ؟ ...
واسه نرم افزار يا سخت افزار.اگه واسه نرم افزار ميخواي
ساختمان داده ها.زبان تخصصي.ذخيره و بازسازي اطلاعات.برنامه نويسي.پاسكال و c , c++,همينا يادم بود

Ship Storm
14-07-2011, 20:40
آزمون سراسری این ها رو داره:
ریاضی و آمار ، زبان تخصصی ، مدارمنطقی ، برنامه سازی کامپیوتر ، مجموعه دروس اختصاصی نرم افزار که شامل ذخیره بازیابی و سیستم عامل و ساختمان داده میشه

PeZooZo
14-07-2011, 22:38
درخواست از دوستان عزیز :
سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته رشته مکانیک خودرو
ممنون از شما

farshidshd
15-07-2011, 14:26
سلام.ممنون از جوابتون ولی شرکت که حتما میکنم.میخوام بدونم اون دانشگاه هایی که نوشتم ارزش دارن که من تلاش زیادی برای وارد شدن بهشون بکنم و زیاد درس بخونم یا اینکه فرق چندانی با دانشگاه فعلیم (غیر انتفاعی قزوین) ندارند؟ چون من با دو ماه خوندن میتونم دانشگاه خودم (که بین غیر انتفاعی ها بد نیست) قبول بشم.نمیخوام الکی چند ماه زحمت بکشم و آخرش بفهمم زیاد فرق نمیکرد! من میخوام ارشد یه رتبه خوب بیارم.میخوام بدونم این دانشگاهها میتونن در حد یک دانشگاه دولتی از نظر علمی به من کمک کنن؟

بله ارزشش رو داره ، از دانشگاه شمال که مطمئنم ( چون توی شهرش دارم زندگی میکنم )، بقیه ی دانشگاه ها هم به نسبت ، ارزشش رو دارن که بخوای براشون وقت بزاری

درخواست از دوستان عزیز :
ممنون از شما

شما سوالتون رو اینجا مطرح کنید لطفا

معرفی و درخواست سوالات امتحانی ← سوالات موجود به پست اول اضافه شد!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

با تشکر

midnight1234
17-07-2011, 08:10
کارت ورود به جلسه دریافتش به چه صورتی هست ؟ اینترنتی؟؟یعنی باید خودمون پرینت بگیریم و پرس کنیم و ..؟
یا باید بریم دانشگاهی که توش می خوایم امتحان بدیم و بمون حضوری تحویل می دن؟؟
یه توضیح بدید سالای قبل به چه صورت این کارت توضیع شد
چه تاریخی باید منتظر کارت باشیم؟؟

Ship Storm
17-07-2011, 09:07
کارت ورود به جلسه دریافتش به چه صورتی هست ؟ اینترنتی؟؟یعنی باید خودمون پرینت بگیریم و پرس کنیم و ..؟
یا باید بریم دانشگاهی که توش می خوایم امتحان بدیم و بمون حضوری تحویل می دن؟؟
یه توضیح بدید سالای قبل به چه صورت این کارت توضیع شد
چه تاریخی باید منتظر کارت باشیم؟؟

کارت ورود به جلسه اینترنتی هست و نیاز به مراجعه حضوری نداره و باید پرینت گرفته بشه
اطلاعات تکمیلی صفحه آخر تاپیک زیر داده شده

>>> اخــــبار مرتبـــط با کنکــــور کاردانــــی به کارشناســــی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

midnight1234
17-07-2011, 11:58
کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه سوم مرداد ماه سال 90 بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار می گیرد تا داوطلبان بتوانند نسبت به پرینت آن اقدام کنند. آزمون ورودی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 90 نیز بر اساس برنامه زمانی روز پنج شنبه 6 مرداد ماه سال 90 برگزار می شود.

منبع :
6 مرداد!! این تاریخ ها ماله چه دانشگاهی هستن؟؟ اخه تا اونجا که من می دونم امتحان های کارشناسی سراسری برگزار شد چند وقت پیش فقط ناپیوسته ازاد مونده اونم تا یه ماه دیگه بر گزار می شه.
من گیج شدم ممکنه بگید دانشگاه ازاد کی کارتش می یاد ؟
منظورم کارشناسی ناپیوسته ازاد هست..و نحوه پرینت گرفتن و گرفتن کارت هم یه توضیحی به من بدید

خداییش من نمی دونم چرا انقدر اطلاع رسانیه دانشگاه ها بده...

Ship Storm
17-07-2011, 12:54
6 مرداد!! این تاریخ ها ماله چه دانشگاهی هستن؟؟ اخه تا اونجا که من می دونم امتحان های کارشناسی سراسری برگزار شد چند وقت پیش فقط ناپیوسته ازاد مونده اونم تا یه ماه دیگه بر گزار می شه.
من گیج شدم ممکنه بگید دانشگاه ازاد کی کارتش می یاد ؟
منظورم کارشناسی ناپیوسته ازاد هست..و نحوه پرینت گرفتن و گرفتن کارت هم یه توضیحی به من بدید

خداییش من نمی دونم چرا انقدر اطلاع رسانیه دانشگاه ها بده...

6 مرداد برای کاردانی به کارشناسی دولتی و غیرانتفاعی هست
دانشگاه آزاد آزمونش 90/06/18 هست و خیلی وقت مونده تازمان توزیع کارت و طبق گفته دفترچه 3 تا 4 روز قبل از شروع آزمون از طریق سایت اینترنتی کارت ها قابل دسترس هست
صفحه 15 دفترچه راهنما رو مطالعه کنید

ikpf0123
18-07-2011, 11:45
باید حوزه امتحانی رو تغییر بدم ولی هفته بعدکنکورمه
کاردانی به کارشناسی سراسری
چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

farshidshd
18-07-2011, 12:13
باید حوزه امتحانی رو تغییر بدم ولی هفته بعدکنکورمه
کاردانی به کارشناسی سراسری
چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه سازمان سنجش یه زمان ویرایش تعیین که که میتونی تغییر بدی
اگه نه ، نمیتونی حوزه رو تغییر بدی

cdp
18-07-2011, 17:52
من ماه اخذ مدرك تحصيليم عوض شد یعنی تیر باید مدرک میگرفتم یه مشکلی پیش اومد شهریور میگیرم (توی ثبت نام تیر زدم)
حالا چیکار باید بکنم؟

براي اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا تاريخ 7/5/90 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند
قسمت ویرایش اطلاعات کجاست؟

آدرس اطلاعیه:

:11:

Alijo0on
18-07-2011, 23:09
من ماه اخذ مدرك تحصيليم عوض شد یعنی تیر باید مدرک میگرفتم یه مشکلی پیش اومد شهریور میگیرم (توی ثبت نام تیر زدم)
حالا چیکار باید بکنم؟

آدرس اطلاعیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:
مهم نیست آنچنان
نگرانش نباش
من از این سوتیها زیاد دادم اما توجهی بهش نمیشه مهم قبولیه .

Soalziad
19-07-2011, 05:45
میخواستم ببینم شرکت کردن در کنکور کاردانی به کارشناسی فقط برای محک زدن خودمون که ایرادی نداره؟ چون من اگر قبول هم بشم باز نمیتونم برم کارشناسی چون هنوز مدتی از کاردانیم مونده. فقط میخوام آشنا بشم. حالا میخواستم ببینم بعدا مشکلی که پیش نمیاد یک وقت؟ یعنی سال دیگه که کنکور اصلی کاردانی به کارشناسی رو خواستم بدم یک وقت نگن شما پارسال چرا شرکت کردی؟ با تشکر از شما

میشه لطفا جزوه جامع یا فلش کارت یا کلا چیز جامعی برای دروس عمومی (زبان-ادبیات-معارف) و مهمتر از اون زبان تخصصی معرفی کنید؟ این رو نه فقط برای امتحان چند روز آینده بلکه برای کنکور آزاد هم میخوام استفاده کنم. جایی رو میشناسید که این 4 درس رو به صورت جزوه هایی جامع و خوب یا فلش کارت یا نمونه سوال های مرجع داشته باشه؟ با تشکر از شما

farshidshd
19-07-2011, 11:11
حالا چیکار باید بکنم؟

آدرس اطلاعیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

هنوز ویرایش رو فعال نکردن

میخواستم ببینم شرکت کردن در کنکور کاردانی به کارشناسی فقط برای محک زدن خودمون که ایرادی نداره؟ چون من اگر قبول هم بشم باز نمیتونم برم کارشناسی چون هنوز مدتی از کاردانیم مونده. فقط میخوام آشنا بشم. حالا میخواستم ببینم بعدا مشکلی که پیش نمیاد یک وقت؟ یعنی سال دیگه که کنکور اصلی کاردانی به کارشناسی رو خواستم بدم یک وقت نگن شما پارسال چرا شرکت کردی؟ با تشکر از شما

میشه لطفا جزوه جامع یا فلش کارت یا کلا چیز جامعی برای دروس عمومی (زبان-ادبیات-معارف) و مهمتر از اون زبان تخصصی معرفی کنید؟ این رو نه فقط برای امتحان چند روز آینده بلکه برای کنکور آزاد هم میخوام استفاده کنم. جایی رو میشناسید که این 4 درس رو به صورت جزوه هایی جامع و خوب یا فلش کارت یا نمونه سوال های مرجع داشته باشه؟ با تشکر از شما

اگه دولتی قبول بشی و نری ، سال دیگه محروم میشی و نمیتونی کنکور بدی ، در ضمن اگه قبول بشی و نری ، ممکنه حق کسی که واقعا" میخواد بره ، ضایع بشه!

البته احتمالا توی پاسخ نامه گزینه ای هست که مشخص میکنه شما آزمایشی رفتین یا نه ، اگه آزمایشی رفته باشین باید اون گزینه رو تیک بزنین،

برای منابع هم توی این تاپیک درخواست منابــع آزمونــها در مقاطــع مخـتلف ← منابع موجود به پست اول اضافه شد !! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سرچ کنید اگه نبود درخواست بدید

موفق باشید

Soalziad
19-07-2011, 15:31
هنوز ویرایش رو فعال نکردن

اگه دولتی قبول بشی و نری ، سال دیگه محروم میشی و نمیتونی کنکور بدی ، در ضمن اگه قبول بشی و نری ، ممکنه حق کسی که واقعا" میخواد بره ، ضایع بشه!

البته احتمالا توی پاسخ نامه گزینه ای هست که مشخص میکنه شما آزمایشی رفتین یا نه ، اگه آزمایشی رفته باشین باید اون گزینه رو تیک بزنین،

برای منابع هم توی این تاپیک درخواست منابــع آزمونــها در مقاطــع مخـتلف ← منابع موجود به پست اول اضافه شد !! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سرچ کنید اگه نبود درخواست بدید

موفق باشید

متشکر. با این حساب وضع خیلی خراب میشه که. برای دانشگاه آزاد هم همینطوره؟ محرومیت داره؟ من حقیقتش یادم نیست که گزینه آزمایشی داشت یا نه. فکر نکنم داشته باشه. اگر کس دیگری یادش هست لطفا بگه . با تشکر از شما

mahya78
19-07-2011, 16:05
درخواست از دوستان عزیز :
ممنون از شما
پاسخ شما .
امیدوارم بدردتون بخوره

medhi121
19-07-2011, 16:22
سلام من سال پیش دفترچه کاردانی به کارشناسی گرفتم و ثبت نام کردم ولی شرکت نکردم میخواستم بدونم امسال که محروم نمی شم!

mahya78
19-07-2011, 16:44
سلام من سال پیش دفترچه کاردانی به کارشناسی گرفتم و ثبت نام کردم ولی شرکت نکردم میخواستم بدونم امسال که محروم نمی شم!
سلام
نه مشکلی نداره .

farshidshd
19-07-2011, 18:21
متشکر. با این حساب وضع خیلی خراب میشه که. برای دانشگاه آزاد هم همینطوره؟ محرومیت داره؟ من حقیقتش یادم نیست که گزینه آزمایشی داشت یا نه. فکر نکنم داشته باشه. اگر کس دیگری یادش هست لطفا بگه . با تشکر از شما
برای آزاد و غیر انتفاعی اینطور نیست ، یعنی اگه قبول بشین و نرین ، مشکلی پیش نمیاد فقط برای دولتی اینطوره

.

H A M A S
23-07-2011, 14:44
برای غیر انتفاعی قبول شدن کامپیوتر
چند درصد باید به سوالهای تخصصی جواب داد؟؟
مثلا 10 یا 15 سوال صحیح تخصصی کافیه؟؟

ARASH66
23-07-2011, 16:45
برای غیر انتفاعی قبول شدن کامپیوتر
چند درصد باید به سوالهای تخصصی جواب داد؟؟
مثلا 10 یا 15 سوال صحیح تخصصی کافیه؟؟
بستگی داره چه رتبه ای داشته باشی، چه شهری انتخاب کنی و ظرفیت ها چطور باشن و ...

دوست عزیز : رتبه های زیر 750 سال 87

کارنامه رتبه 92 سال 88

mohsen_gh1991
23-07-2011, 19:58
دوستان کارتا رو کی پخش میکنن؟

Alijo0on
23-07-2011, 20:16

دوست عزیز اگه واقعا قصدت فقط محک زدن و فهمیدن رنج سوال ها هست
پیشنهاد میکنم آزمون آزمایشی های موسسات کنکور رو ثبت نام کنی
من خودم پارسه رو رفتم کلاس و اینا ..

mahya78
23-07-2011, 23:55

همیشه وقتی آزمون باشه 2-3 روز قبلش که میشه دوشنبه معمولا .
راستی این آزمون دولتی هستش یا آزاد ؟
یک سوال دیگه دقیقا بگید که آزمونش چند روزه ؟ یعنی مثلا 5شنبه و جمعه آیا صبح و بعدظهر داره یا نه ؟
آخه به من گفتن بیا مراقب باش منم آزمون دیگه دارم جایی ، نمیدونم چه جوره ساعات آزمون .

dragon-fly
24-07-2011, 00:54
سلام
دوستان این کنکور کاردانی به کارشناسی که چند روز دیگه هست فقط برای سراسری و غیر انتفاعیه یا پیام نور و علمی کاربردی رو شامل میشه ؟
اگه شامل نمیشه لطفا بگید تاریخ ثبت نام و کنکور پیام نور و علمی کاربردی کیه .
اینکه میگن دانشگاهای سراسری تهران فقط معلم ها رو میگیره درسته یا نه ؟ میگن ظرفیتش چون کمه واولویت با معلماس به افراد دیگه نمیرسه.

Ship Storm
24-07-2011, 07:53

امروز قراره روی سایت سنجش قرار داده بشه

---------- Post added at 07:53 AM ---------- Previous post was at 07:51 AM ----------

همیشه وقتی آزمون باشه 2-3 روز قبلش که میشه دوشنبه معمولا .
راستی این آزمون دولتی هستش یا آزاد ؟
یک سوال دیگه دقیقا بگید که آزمونش چند روزه ؟ یعنی مثلا 5شنبه و جمعه آیا صبح و بعدظهر داره یا نه ؟
آخه به من گفتن بیا مراقب باش منم آزمون دیگه دارم جایی ، نمیدونم چه جوره ساعات آزمون .

دولتی و مراکز غیر انتفاعی
آزمون 1 روز هست
پنجشنبه همین هفته برگزار میشه در صبح و عصر
فکر کنم همه رشته ها صبح هستند و فقط پزشکی ها بعد از ظهر هستند

hts1369
24-07-2011, 08:59
چرا کارتها رو سایت سنجش نیومده؟؟

MoH_@_MaD
24-07-2011, 09:04
از ساعت 12 میاد رو سایت

داوطلبان گرامی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1390 می توانند برای دریافت کارت شرکت در آزمون , از ساعت 12 روز یکشنبه 90/5/2 به همین آدرس مراجعه نمایند

farshidshd
24-07-2011, 11:53
لینک دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی ، تو سایت سنجش باز شد...

.

mohsen_gh1991
24-07-2011, 12:15
دفترچه شماره دو الان میاد یا بعد ازمون؟

farshidshd
24-07-2011, 12:23
دفترچه شماره دو الان میاد یا بعد ازمون؟

موقع اعلام نتایج اولیه میاد

mahya78
24-07-2011, 15:06
امروز قراره روی سایت سنجش قرار داده بشه

---------- Post added at 07:53 AM ---------- Previous post was at 07:51 AM ----------

دولتی و مراکز غیر انتفاعی
آزمون 1 روز هست
پنجشنبه همین هفته برگزار میشه در صبح و عصر
فکر کنم همه رشته ها صبح هستند و فقط پزشکی ها بعد از ظهر هستند

دقیق میخوام بدونم . با اطمینان
دقیقا چند روزه و چه شیفت هایی هستش ؟

Legend
24-07-2011, 15:54
سلام
کسی آدرس های این باجه های رفع نقص رو داره؟! من نه شماره پرونده نوشتم، نه کد رهگیری...: دی
تا کی باید بگیریم کارت رو؟
ممنون، شاد باشید:40:

mahya78
24-07-2011, 15:56
سلام
کسی آدرس های این باجه های رفع نقص رو داره؟! من نه شماره پرونده نوشتم، نه کد رهگیری...: دی
تا کی باید بگیریم کارت رو؟
ممنون، شاد باشید:40:

بفرما الان داشتم خودم اون سایت سنجش رو چک میکردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمه چی توش نوشته .

--------------------------------------

آزمون پذيرش دانشجو در دوره كارداني (فوق ديپلم) به دوره كارشناسي ناپيوسته در روز پنجشنبه مورخ 6/5/90 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر

و همچنين آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي در روز جمعه مورخ 7/5/90 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر

dragon-fly
24-07-2011, 16:00
سلام
دوستان این کنکور کاردانی به کارشناسی که چند روز دیگه هست فقط برای سراسری و غیر انتفاعیه یا پیام نور و علمی کاربردی رو شامل میشه ؟
اینکه میگن دانشگاهای سراسری تهران فقط معلم ها رو میگیره درسته یا نه ؟ میگن ظرفیتش چون کمه واولویت با معلماس به افراد دیگه نمیرسه.

کسی جواب سوال منو نمیدونه ؟

mahya78
24-07-2011, 16:04
نوشته شده توسط dragon-fly [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام

ببین فقط علمی کاربردی حسابش جداست یعنی آزمونش جداست . بقیه رو شامل میشه . البته پیام نور هم که آزمون فراگیر داره ربطی به اینا نداره .
تاپیک علمی کاربردی رو چک کنید .
بعدشم اون جریان معلم ها که همه شهرها جدا واسه معلم ها سهمیه دارن که فقط برای مراکز تربیت معلم هستش .
و البته من در خصوص ظرفیت استان تهران اطلاعی ندارم .

H A M A S
24-07-2011, 19:53
سلام
برای ماشین حساب باید حتما مدلهای ذکر شده توی سایت سازمان سنجش باشه!
من یه ماشین حساب لپقی دارم تازه درش کنده شده:31:
KENKO هست.از این حافظه دارها هم نیست
ببرم گیر میدن؟؟ محل آزمون هم داشنگاه فردوسی هست
برای آزمون کاردانی که هم همونجا بود گیر ندادن

Soalziad
24-07-2011, 20:31
برای آزاد و غیر انتفاعی اینطور نیست ، یعنی اگه قبول بشین و نرین ، مشکلی پیش نمیاد فقط برای دولتی اینطوره

.

دوست عزیز اگه واقعا قصدت فقط محک زدن و فهمیدن رنج سوال ها هست
پیشنهاد میکنم آزمون آزمایشی های موسسات کنکور رو ثبت نام کنی
من خودم پارسه رو رفتم کلاس و اینا ..

خیلی دلم میخواست در همین کنکور شرکت کنم و ببینم قبول میشم یا نه. اما اونطور که گفتند مثل اینکه اگر کنکور بدیم و قبول بشیم و نریم یک سال محروم میشیم. من هم کنکور اصلی کاردانی به کارشناسیم سال دیگه هست و امسال فقط میخواستم به طور آزمایشی شرکت کنم که مثل اینکه نمیتونم. حیف شد. کاش راهی بود. یا گزینه ای موقع ثبت نام که برای کسایی که میخوان آزمایشی شرکت کنن هم امکانش فراهم میشد.

naser_2006
24-07-2011, 21:46
رشته ی نرم افزار کامپیوتر کد رشته ی امتحانیش 2107/* كامپيوتر-سخت افزارونرم افزار / هست؟:13:
در ضمن ماشین حساب کاسیو 82fx مشکلی نداره؟ تو کنکور کاردانی گیر نمیدادن الان چطور؟

Soroush-S
24-07-2011, 21:57
خیلی دلم میخواست در همین کنکور شرکت کنم و ببینم قبول میشم یا نه. اما اونطور که گفتند مثل اینکه اگر کنکور بدیم و قبول بشیم و نریم یک سال محروم میشیم. من هم کنکور اصلی کاردانی به کارشناسیم سال دیگه هست و امسال فقط میخواستم به طور آزمایشی شرکت کنم که مثل اینکه نمیتونم. حیف شد. کاش راهی بود. یا گزینه ای موقع ثبت نام که برای کسایی که میخوان آزمایشی شرکت کنن هم امکانش فراهم میشد.
فقط روزانه قبولشی و نری یه سال محروم میشی:31:

mohsen_gh1991
24-07-2011, 21:58
در ضمن ماشین حساب کاسیو 82fx مشکلی نداره؟ تو کنکور کاردانی گیر نمیدادن الان چطور؟ نه الانم مشکلی نداره

mahya78
24-07-2011, 22:04

ببین شما کنکور بده مشکلی نداری . بعدش هر رتبه اوردی انتخاب رشته نـــــــــکن .
اینکه دیگه جای بحث نداره .

Soalziad
25-07-2011, 06:40
ببین شما کنکور بده مشکلی نداری . بعدش هر رتبه اوردی انتخاب رشته نـــــــــکن .
اینکه دیگه جای بحث نداره .

فقط روزانه قبولشی و نری یه سال محروم میشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر بشه که من اینکار رو میکنم. من میترسم شرکت کنم و کنکور بدم و بعدش بگن شما به فرض فلان جا قبول شدید و حالا چون نمیخواید برید یک سال محروم میشین. اینطوری اگر بشه من عملا بیچاره میشم. چون کنکور اصلیم سال دیگه هست. حالا به نظر شما میشه کنکور بدم و بعد اون لیست 100 تایی که داخلش جاهایی که قبول شدم رو مینویسه رو هم بگیرم ولی در مرحله بعد فقط ثبت نام نکنم؟ اینطوری مشکلی پیش نمیاد؟ با تشکر از شما. اگر فرشید گرامی که همیشه به من کمک کرده هم در اینباره نظر بده خوب میشه. حالا به فرض روزانه یک جایی قبول شدیم. اونوقت تکلیف چیه؟ باز محروم میشیم؟

ARASH66
25-07-2011, 09:22
اگر بشه که من اینکار رو میکنم. من میترسم شرکت کنم و کنکور بدم و بعدش بگن شما به فرض فلان جا قبول شدید و حالا چون نمیخواید برید یک سال محروم میشین. اینطوری اگر بشه من عملا بیچاره میشم. چون کنکور اصلیم سال دیگه هست. حالا به نظر شما میشه کنکور بدم و بعد اون لیست 100 تایی که داخلش جاهایی که قبول شدم رو مینویسه رو هم بگیرم ولی در مرحله بعد فقط ثبت نام نکنم؟ اینطوری مشکلی پیش نمیاد؟ با تشکر از شما. اگر فرشید گرامی که همیشه به من کمک کرده هم در اینباره نظر بده خوب میشه. حالا به فرض روزانه یک جایی قبول شدیم. اونوقت تکلیف چیه؟ باز محروم میشیم؟
دوست عزیز این کنور ناپیوسته هست و مرحله اول اعلام میکنن که شما مجاز شدی با رتبه X حالا شما می توانی در مرحله دوم انتخاب شهر و مرکز دانشگاهی را انجام ندهی و مدارک رو ارسال نکنی / هیچ مشکلی نداره که کنکور بدید و مجاز بشید.

برای دوستان در کنکور پنجشنبه آرزوی موفقیت دارم، برای من هم دعا کنید. :40:

Soalziad
25-07-2011, 11:09
متشکر. یعنی دو مرحله داره؟ در مرحله اول فقط یک رتبه میدن؟ که هرکس مثلا فلان رتبه رو کسب کرده؟ و بعد میگن که تا فلان رتبه میتونن انتخاب کنن و مدتی بعدش لیستی میدن برای انتخاب؟

Puneh.A
25-07-2011, 11:20
بله دوست عزیز دو مرحله ای هست
اگه مجاز به بشی می تونی در مرحله بعدی انتخاب دانشگاه داشته باشی
شما می تونی روزانه ها رو توی انتخابت نیاری
اگه هم آزمایشیه که اصلأ مرحله دوم رو ادامه نده شاید قبول شدی اونوقت حق یکی از ماها از بین می ره :دی

رای دوستان در کنکور پنجشنبه آرزوی موفقیت دارم، برای من هم دعا کنید.
من هم همینطور امیدوارم همه نتیجه دلخواهشون رو بگیرن
دعا برای من هم فراموش نشه لطفأ ممنون :11:

B U L U T
25-07-2011, 11:41
ببخشید این کاردانی به کارشناسی سراسری هست یا نه ؟
اخه من تو ازاد ثبت نام کردم که 18 امتحانش هست

Ship Storm
25-07-2011, 12:46
ببخشید این کاردانی به کارشناسی سراسری هست یا نه ؟
اخه من تو ازاد ثبت نام کردم که 18 امتحانش هست

بله این آزمون سراسری هست که پنجشنبه و جمعه برگزار میشه

Soalziad
25-07-2011, 18:22
متشکر از پاسخهایتان. با عرض شرمندگی برای بار آخر سوالم رو کامل کنم. چون به کنکور سراسری آشنا نیستم. آیا این مراحلی که مینویسم درسته؟

1. در روزهای 6 و 7 مرداد همه داوطلبین گرامی کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته میدن.
2. در روزهای پایانی همین ماه یعنی مرداد نتایج اولیه میاد. این نتایج اولیه دقیقا چیه؟ آیا در سایت سنجش قسمتی باز میشود و جلوی نام هر داوطلب دو عبارت,یا مجاز و یا مجاز نیست (برای انتخاب رشته) را مینویسد؟ یعنی فقط همین را در این مرحله میگویند که آیا شما داوطلب در مجموع میتوانید در یکی از دانشگاه ها در مقطع کارشناسی تحصیل کنید؟ و بعد در اینجا میپرسند که شما میخواید انتخاب رشته بکنید و یا نه؟
3. در اواخر شهریور ماه اعلام نتایج نهایی است. منظور چیست؟ یعنی در این مرحله میگویند کسانی که در مرحله 2 جلوی اسمشون خورده مجاز به انتخاب حالا بیایند و دفترچه ای بگیرند و مثلا اگر در 40 دانشگاه میتوانند تحصیل کنند بیایند و یکی را انتخاب کنند؟

آیا کنکور سراسری این سه مرحله را دارد یا من اشتباه میکنم؟ حالا من که میخواهم آزمایشی شرکت کنم باید فقط دو مرحله اول را انجام بدم؟ یعنی برای اینکه سال دیگه محروم نشم مرحله سوم (گرفتن دفترچه) رو انجام ندم؟ یعنی به فرض در مرحله 2 اگر گفتند مجاز هستید دیگه نمیتونم ببینم تو کدوم دانشگاه ها قبول شدم؟ با تشکر از شما.

mahya78
25-07-2011, 19:57
متشکر از پاسخهایتان. با عرض شرمندگی برای بار آخر سوالم رو کامل کنم. چون به کنکور سراسری آشنا نیستم. آیا این مراحلی که مینویسم درسته؟

1. در روزهای 6 و 7 مرداد همه داوطلبین گرامی کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته میدن.
2. در روزهای پایانی همین ماه یعنی مرداد نتایج اولیه میاد. این نتایج اولیه دقیقا چیه؟ آیا در سایت سنجش قسمتی باز میشود و جلوی نام هر داوطلب دو عبارت,یا مجاز و یا مجاز نیست (برای انتخاب رشته) را مینویسد؟ یعنی فقط همین را در این مرحله میگویند که آیا شما داوطلب در مجموع میتوانید در یکی از دانشگاه ها در مقطع کارشناسی تحصیل کنید؟ و بعد در اینجا میپرسند که شما میخواید انتخاب رشته بکنید و یا نه؟
3. در اواخر شهریور ماه اعلام نتایج نهایی است. منظور چیست؟ یعنی در این مرحله میگویند کسانی که در مرحله 2 جلوی اسمشون خورده مجاز به انتخاب حالا بیایند و دفترچه ای بگیرند و مثلا اگر در 40 دانشگاه میتوانند تحصیل کنند بیایند و یکی را انتخاب کنند؟

آیا کنکور سراسری این سه مرحله را دارد یا من اشتباه میکنم؟ حالا من که میخواهم آزمایشی شرکت کنم باید فقط دو مرحله اول را انجام بدم؟ یعنی برای اینکه سال دیگه محروم نشم مرحله سوم (گرفتن دفترچه) رو انجام ندم؟ یعنی به فرض در مرحله 2 اگر گفتند مجاز هستید دیگه نمیتونم ببینم تو کدوم دانشگاه ها قبول شدم؟ با تشکر از شما.

میگم که اسمتم بهت میاد !
این همه پست در این جند روزه فقط بخاطر مشکل شما زحمت همه ی دوستان باتجربه زده شده . نمیدونم مشکلتون چی هست که اینقدر پیچیده میکنید .
1. میری کنکور میدی
2. بعد بقول خودتون آخر مرداد نتایج اولیه میاد که میزنه شما مجاز هستید یا نیستید . همون موقع دفترچه انتخاب رشته از پست پخش میشه
3. دوستانی که مجاز هستن اون باصطلاح 40 رشته/مکان رو انتخاب میکنن بر حسب علاقمندی و باتوجه به رتبه شون .
4. نتایج نهایی که اعلام میشه که شما در یک شهر قبول میشین .
تمام .
شما باید فقط مرحله اول رو بری کنکور . بعدشم که کارنامه اولیه اومد رتبه خودت رو ببینی و فقط ببینی و هیچ .
من واقعا در عجبم که شما چطور کاردانی خوندی !!!!!!!

Puneh.A
25-07-2011, 20:01
تذكرات مهم:

1- در زمان حضور درجلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.

2- درهاي ورودي حوزه‌هاي امتحاني صبح راس ساعت 7 (هفت) صبح و بعداز ظهر راس ساعت 14.30 (دو و سي دقيقه بعد از ظهر) بسته خواهد شد و شروع فرآيند آزمون صبح راس ساعت 7.30 (هفت و سي دقيقه) و بعد ازظهر راس ساعت 15 (سه بعد از ظهر) آغاز مي گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن در سالنهاي امتحاني به حوزه امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد.

3- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پر رنگ، مداد تراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.

Puneh.A
25-07-2011, 20:13

ببین دوست عزیز شما که قصدت فقط آزمودن خودته
پس دیگه نگران نباش
شما 6 مرداد تشریف ببر کنکور بده
نتایج مرحله اول که اومد با توجه به رتبه ات می تونی بفهمی در چه حدی بوده اطلاعاتت ؛
توی این مرحله حتی اگه مجاز شدی هیچ انتخابی نکن
شما که قصد دانشگاه رفتن نداری به قول خودت کنکور اصلیت سال دیگه است پس انتخاب رشته نکن
دیگه این همه نگرانی نداره که
بچه های اینجا امسال کنکور اصلیشونه با این سوالات پی در پی جو متشنج شده والا منم از وقتی اومدم اینجا استرس گرفتم :دی

hts1369
27-07-2011, 15:09
بچه هایی که پارسال کنکور دادن لطفا جواب بدن واقعا به ماشین حساب گیر میدن یعنی اگه از این مدلها که گفتن نباشه نمیزارن استفاده کنیم.

mohsen_gh1991
27-07-2011, 19:16
شما دوتا ماشین حساب ببر نهایتش اینه که یکیشو ازت میگیرن اخر جلسه بهت برمیگردونن

Alijo0on
27-07-2011, 20:54
نه آقا جان اونجا به موبایلم گیر نمیدن
من زیبان تخصیصیو چندتاشو از تو دیکشنری موبایل میزدم ، البته تابلو نه ها
اما ماشین حسابم دقیق نیستن روش

مراقب هام بعضیاشون عقده ای هستن و فقط اومدن واسه گیر دادن !

فردا کونکــــوره دیگه ، آرزوی موفقیت برای همگی دارم ...

taghi_ramzi
27-07-2011, 21:18
آقا بنده هم برای همه موفقیت آرزو می کنم. مخصوصاً کامپیوتریها

این چند روزه داشتم تستهای سالهای قبل سی پلاس پلاس میزدم ، واقعاً خیلی سخته
حتی استادمون بعضی جاها هنگ می کرد
خدا کنه به سختی سالهای پیش نباشه.

dragon-fly
28-07-2011, 10:25
سلام
من که خراب کردم.بقیه چیکار کردن ؟
دوستان کسایی که کتابای (هم درس هم کنکور) مدرسان شریف رو و هم کسایی که کتاب های (هم درس هم کنکور) مقسمی خوندن لطفا بگن به سوالای کنکور نزدیک بود یا نه ؟
میخوام ببینم کدومش بهتره برای کسایی که سال بعد میخوان کنکور بدن.
امیدوارم همه قبول شید.

Alijo0on
28-07-2011, 10:37
محل آزمون ما که علم و صنعت هنگام بود
نصف سالن تا ساعت 9 شد بلند شدند یا علی مدد :دی !!!
بنظر من که نسبت با پارسال خیلی سنگین تر شده شده بود هر سال داره سفت و سخت ترش میکنن عوضیا !

MoH_@_MaD
28-07-2011, 10:39
سلام
دوستان کنکور چطور بود ؟؟
واسه ما که نامردا خیلی گیر میدادن و ماشین حسابمون رو گرفتن و نذاشتن استفاده کنیم :41:
گفتن حتما باید ماشین حساب های تایید شده باشه
هر چی گفتم بابا این فرقی با اونا نداره فایده نداشت
کلی از تست ها رو به خاطر نداشتن ماشین حساب از دست دادم :41:

از هر درسی حدودا 20-10 درصد زدم با این درصدا احتمالش هست مجاز بشم و جایی قبول شم یا نه ؟؟؟

بنظر من که نسبت با پارسال خیلی سنگین تر شده شده بود هر سال داره سفت و سخت ترش میکنن عوضیا !

آره
واسه ما هم تا گفتن میتونید برید قشنگ 70 درصد سالن بلند شدن رفتن :27:
انگار فقط اومده بودن کیک رو بخورن و برن :27:

hts1369
28-07-2011, 11:45
برا ما رو هم نمیزاشتن ماشین حسابم رو ببرم ولی گفتم بابا این با اون مدلها که تایید شده فرقی نداره و این حرفها بلاخره بردم تو.
سوالهای فیزیک مغناطیس خیلی راحت بودن ولی کارگاه خیلی سخت بود ماشین الکتریکی و مدار کمی سخت تر شده بودن ریاضی هم سخت تر شده بود.
کلا بنظرم برا برق قدرت سخت تر شده.
در مورد جزوه مدرسان بر برق اصلا خوب نیست خیلی غلط داره خیلی هم زیاد مطلب گفته مثلا چیزهایی که سال 75 تو کنکور مطرح بوده ولی بعد از اون دیگه نیومده رو الکی اومده گفته

Ship Storm
28-07-2011, 11:48
از هر درسی حدودا 20-10 درصد زدم با این درصدا احتمالش هست مجاز بشم و جایی قبول شم یا نه ؟؟؟

اگر 20 درصد زده باشی از هر درس مجاز و رتبه زیر 10 هزار میتونی باشی

---------- Post added at 11:46 AM ---------- Previous post was at 11:45 AM ----------

من هم اتفاقا همونجا بودم دانشکده علوم پایه طبقه اول و اکثرا بسکویت رو که گرفتن خوردن پاشدن رفتن :31:

---------- Post added at 11:48 AM ---------- Previous post was at 11:46 AM ----------

سلام
دوستان کسایی که کتابای (هم درس هم کنکور) مدرسان شریف رو و هم کسایی که کتاب های (هم درس هم کنکور) مقسمی خوندن لطفا بگن به سوالای کنکور نزدیک بود یا نه ؟
امیدوارم همه قبول شید.

من که عمومی ها به جز ریاضی و زبان تخصصی رو فکر کردم و زدم ولی بقیه رو دیدم خیلی سوالای سختیه و فکر زیاد میطلبه شانسی زدم رفت :31:
با این تفاسیر مجاز میشم ولی چون بعیده تهران قبول بیشم نمیتونم به خاطر شرایط کاری شهر دیگه ای رو انتخاب کنم

mohsen_gh1991
28-07-2011, 11:50
امسال واقعا سخت بود...نسبت به پارسال و سال 88 قابل مقایسه نبود...
کلا فرم سوالات عوض شده بود.

mohsen_gh1991
28-07-2011, 11:56
سلام
امیدوارم همه قبول شید.

اون چیزی که من امسال دیدم کلا تو کتابا نبود سوالا..یعنی به کل سبک سوالات عوض شده بود..به نظرم بهترینش دفترچه سوالات کنکوره البته اگه جواب هم داشته باشه

MoH_@_MaD
28-07-2011, 12:02
گروه برق فقط سوالای فیزیک نسبتا راحت بودن
بقیه درسا انصافا نسبت به سالهای قبل خیلی سخت تر شده بودن
من تست های پارسال رو از هر درس راحت 40-50 درصدی میزدم ولی امسال نهایتش 20 درصد ( البته ریاضی و ماشین و زبان رو کلا سفید گذاشتم)

چند تایی رو هم شانسی زدم رفت واسه خالی نبودن برگه

من که از همون اول واسه آزاد میخوندم
سطح دانشگاههای آزاد نسبت به غیر انتفاعی ها بالاتر دیگه ؟؟؟
ارزش پول اضافه تری رو که که میگیره داره ؟؟
به نظرتون اگه غیر انتفاعی هم قبول شدم کدومشون رو برم ؟ غیرانتفاعی یا آزاد ؟؟

mohsen_gh1991
28-07-2011, 12:11
من تست های پارسال رو از هر درس راحت 40-50 درصدی میزدم ولی امسال نهایتش 20 درصد ( البته ریاضی و ماشین و زبان رو کلا سفید گذاشتم) من تستای سال قبلو ماشین در حد 80 90 میزدم مدارو در حد 50 ولی امسال نشد..ماشین در حد سی تا 40 مدار هم 20 درصد بقیه رو هم نزدم

ARASH66
28-07-2011, 12:32
خسته نباشن دوستان که همه گند زدیم اونم به خاطر یه مشت عقده ای عوضی با این سوالایی که طرح کردن
سوالای تخصصی کامپیوتر بسیار بسیار غیر استاندارد بود، معارف که قران بود نه معارف.
بابا میگفتین علم صنعت هستیم همدیگرو پیدا میکردیم.
منم ساختمون علوم پایه بودم،

H A M A S
28-07-2011, 12:47
کسی کامیپوتر کنکور داده؟؟
سوالای ذخیره-سیستم عامل و مدار خیلی سخت بودن!!!

taghi_ramzi
28-07-2011, 13:25
مدار بد نبود یا شایدم من خوب آماده بودم.
سیستم عامل و ساختمان از سالهای پیش سختتر بودن.

hts1369
28-07-2011, 13:43
اصلا فرم سوالها عوض شده بود مخصوصا ماشین که اصلا شبیه سوالهای سالهای پیش نبود
یه سوال ماشین ac دقیقا ماله کنکور 87 سراسری بود

ARASH66
28-07-2011, 13:58
مدار بد نبود یا شایدم من خوب آماده بودم.
سیستم عامل و ساختمان از سالهای پیش سختتر بودن.
از بخش فیلپ فلاپ بیشتر داده بودن که من اصلا بلد نبودم.
سوالهاش استاندارد سال های پیش نبود.

H A M A S
28-07-2011, 14:28
سالهای قبل بالای 5 تا تست از بحث های قبل فیلیپ فلاپ بود امثال فقط 4 تا !!!!
سالهای ساختمان یکیش مال ارشد بود
یکیش هم میگن دو تا جواب داشته

درختی که مقدار کلیدهای غیر تهی تکراری دارد؟؟؟

1.B
2.B*
3.B#
4.AVL

سیستم عامل از یونیکس سوال اورده بودن!!!
اصلا ساختمان-ذخیره و سیستم قاطی پاطی بود

taghi_ramzi
28-07-2011, 15:38
مطمئن نیستم ، ولی احتمالاً سوالهای یونیکسو از کتاب سیستم عامل استالینگز داده بودن.

Ship Storm
28-07-2011, 16:42
همه اینجا بچه های کامپیوتر هستند که :31:
همینه میگم چرا قبول نمیشم : دی

mahya78
28-07-2011, 18:11
من مراقب بودم :31:
میگفتن سوالای کامپیوتر سخت بوده بحدی که از 9 به بعد دیگه همه بیکار نشستن ، بیچارگی این بود که مسئول حوزه ما نذاشت کسی بلند بشه و همه بیچاره ها تا آخر وقت نشستن !
واسه بعدظهر هم که من با حسابداری ها بودم بنظرم سوالاش بد نبود آخه خودم لیسانسه حسابداری ام :31:

taghi_ramzi
28-07-2011, 18:16
کامپیوتر کلاً کنکورش سخت نیست چندان
اگه یه نفر دو هفته الی 20 روز مستمر بخونه حتماً قبول میشه. من سه روز خونده بودم !

Ship Storm
28-07-2011, 20:14
اگه یه نفر دو هفته الی 20 روز مستمر بخونه حتماً قبول میشه. من سه روز خونده بودم !

سخت هم نباشه انقدر داوطلب داره که احتمال قبول شدن رو میاره پایین
هرکی رو میدیدی امروز کامپیوتر خونده بود
تعداد داوطلبینش نسبت به ظرفیت پذیرشش خیلی کمه

H A M A S
28-07-2011, 20:30
سخت هم نباشه انقدر داوطلب داره که احتمال قبول شدن رو میاره پایین
هرکی رو میدیدی امروز کامپیوتر خونده بود
تعداد داوطلبینش نسبت به ظرفیت پذیرشش خیلی کمه

میدونم پذیرشش کمه اما غیر انتفاعی ها چی؟؟

من پارسال رفیقم فقط مدار 20 درصد(3 تا سوال) و برنامه سازی هم 30 درصد -تخصصی ها سفید+ادبیات و معارف در حد افتابه-- الویت سوم یا چهارم غیر انتفاعی مشهد قبول شد..
چون مشهد غیر انتفاعی برای کامپیوتر زیاد داره در حد 15 یا 16 تا فکر کنم قبول شدنش راحت باشه
لپ کلام:امیدی هست برای غیر انتفاعی های مشهد؟؟فقط خواهشا نگید بستگی به رتبه و فلان اینا داره
مدار:2 تا تست رو مطمئن 100 در صد هستم درست زدم
زبان تخصصی:50 درصد
سیستم عامل:10 تا 15 درصد نهایت
ذخیره:20 درصد نهایت
برنامه سازی:2 تا تست زدم حتما یکیش درسته:31:
ساختمان:سفید!
عمومی ها:خیلی کم!!!

ARASH66
28-07-2011, 20:52
رو چه حسابی این حرف رو میزنید، اتفاقا کامپیوتر سخته و بعضی از سوالات را از ارشد طراحی کردند.

taghi_ramzi
28-07-2011, 21:14
به این علت که درسهای کامپیوتر به جز سی پلاس پلاس کلاً یه سری مفهومه
مثلاً درخت دودویی یا مالتی پلکسر هر کدوم یه مفهوم هستن.
اگه مفهومه رو درک کنی و دو تا تست بزنی تمومه

H A M A S
28-07-2011, 21:21

لپ کلام:امیدی هست برای غیر انتفاعی های مشهد با توجه به تعداد زیادشون؟؟فقط خواهشا نگید بستگی به رتبه و فلان اینا داره
برنامه سازی:2 تا تست زدم حتما یکیش درسته

منتظریم ها!!

Ship Storm
28-07-2011, 21:29

من پارسال رفیقم فقط مدار 20 درصد(3 تا سوال) و برنامه سازی هم 30 درصد -تخصصی ها سفید+ادبیات و معارف در حد افتابه-- الویت سوم یا چهارم غیر انتفاعی مشهد قبول شد..
چون مشهد غیر انتفاعی برای کامپیوتر زیاد داره در حد 15 یا 16 تا فکر کنم قبول شدنش راحت باشه
لپ کلام:امیدی هست برای غیر انتفاعی های مشهد؟؟فقط خواهشا نگید بستگی به رتبه و فلان اینا داره
برنامه سازی:2 تا تست زدم حتما یکیش درسته:31:

ببین غیر انتفاعی ها بلاخره به نسبت هزینه داره و حساب کنی اگر دانشجوی شهرستان باشی راحت بالای ترمی 1500 خرجت میشه پس میصرفه آزاد تو شهر خودتون قبول بشی و هزینه ترمی 1 تومن رو متقبل بشی و در عوض شب خونه خودت بخوابی ، البته نظر من اینه و دیدگاه من اینطوریه
دوست من رتبه 15 هزار شد غیر انتفاعی چالوس سال 88 قبول شد
وقتی نگاه به درصدهای نفرات قبول شده در سال های قبل میکنی میبینی که اگر دروس رو میانگین 10 درصد زده باشی غیرانتفاعی راحت قبولی

ARASH66
28-07-2011, 21:44
ببخشید که شما درس های دیگه رو ندیدی، ذخیره و معماری .... اونا هم از نظر شما آسونه دیگه.

نادر1368
28-07-2011, 22:11
دوستان کسی که نیومد ازمون محرومیتی(کن لم یکن اینا:31:)که در قبالش اعمال نمی کنن؟!من رشتم برق بود دیدم بخونم نخونم غیر انتفاقعی هست تصمیم گرفتم نرم سر ازمون(نتیجه گیری در حد المپیاد:27:)

H A M A S
29-07-2011, 07:33
ببین غیر انتفاعی ها بلاخره به نسبت هزینه داره و حساب کنی اگر دانشجوی شهرستان باشی راحت بالای ترمی 1500 خرجت میشه پس میصرفه آزاد تو شهر خودتون قبول بشی و هزینه ترمی 1 تومن رو متقبل بشی و در عوض شب خونه خودت بخوابی ، البته نظر من اینه و دیدگاه من اینطوریه
دوست من رتبه 15 هزار شد غیر انتفاعی چالوس سال 88 قبول شد
وقتی نگاه به درصدهای نفرات قبول شده در سال های قبل میکنی میبینی که اگر دروس رو میانگین 10 درصد زده باشی غیرانتفاعی راحت قبولی

من ساکن مشهدم!!
ولی کاردانی رو توی شهرستان بودم!!از هزینه هاش هم مطلعم
برای همین غیر انتفاعی برای ما زا آزاد به صرفه تره!!
ولی در کل میشه امید داشت؟؟

Ship Storm
29-07-2011, 09:21
دوستان کسی که نیومد ازمون محرومیتی(کن لم یکن اینا:31:)که در قبالش اعمال نمی کنن؟!من رشتم برق بود دیدم بخونم نخونم غیر انتفاقعی هست تصمیم گرفتم نرم سر ازمون(نتیجه گیری در حد المپیاد:27:)

غیبت در آزمون مشکلی ایجاد نمیکنه

---------- Post added at 09:21 AM ---------- Previous post was at 09:18 AM ----------

من ساکن مشهدم!!
ولی کاردانی رو توی شهرستان بودم!!از هزینه هاش هم مطلعم
برای همین غیر انتفاعی برای ما زا آزاد به صرفه تره!!
ولی در کل میشه امید داشت؟؟

اگر ساکن مشهد باشید که خوب غیر انتفاعی هم هزینه کم تری داره و هم مدرکش خوبه
مشهد هم من اونطور که خاطرم هست اگر اشتباه نکرده باشم برای رشته نرم افزار به نسبت کل ایران بیشترین پذیرش رو داره
گفتم که میانگین همه سوالات رو 10% زده باشی طبق روال سال های قبل غیرانتفاعی میشه قبول شد البته ناگفته نمونه همه این ها احتمالاتی هست که داده میشه ممکنه امسال وضعیت بهتر و یا بدتر شده باشه ، میانگین 20% رو در نظر بگیری دیگه 100% قبولی

H A M A S
29-07-2011, 09:58
غیبت در آزمون مشکلی ایجاد نمیکنه

---------- Post added at 09:21 AM ---------- Previous post was at 09:18 AM ----------

اگر ساکن مشهد باشید که خوب غیر انتفاعی هم هزینه کم تری داره و هم مدرکش خوبه
مشهد هم من اونطور که خاطرم هست اگر اشتباه نکرده باشم برای رشته نرم افزار به نسبت کل ایران بیشترین پذیرش رو داره
گفتم که میانگین همه سوالات رو 10% زده باشی طبق روال سال های قبل غیرانتفاعی میشه قبول شد البته ناگفته نمونه همه این ها احتمالاتی هست که داده میشه ممکنه امسال وضعیت بهتر و یا بدتر شده باشه ، میانگین 20% رو در نظر بگیری دیگه 100% قبولی

ممنونم
فقط یه سوال دیگه:ظرفیتها(دولتی+غیر انتفاعی) نسبت به پارسال کمتر شده یا بیشتر؟؟؟

Puneh.A
29-07-2011, 10:29
:18:

اتفاقأ به نظر من چون درسها مفهومیه کار سخت تر میشه
مخصوصأ که تستها رو بدجور پیچونده بودن
من اکثر تستها رو بین دو تا جواب شک می کردم ( و نمی زدم :دی )

آزاد تو شهر خودتون قبول بشی و هزینه ترمی 1 تومن رو متقبل بشی
آزاد فقط ترمی یه تومنه :دی !!!!
من آزاد هم شرکت نکردم :37: یعنی میشه برا کارشناسی هم بدون کنکور بگیرن
__________________________________________________ __________
در کل من خیلی بد دادم خوشحال باشین یه رقیبتون از دور خارج شده :دی

MohammadKingstar
29-07-2011, 11:47
سلام
امیدوارم همه قبول شید.

سلام
مقسمي بد نيست مدرسان زياد مال نيست مدرسان فقط درسهاي عمومي تازه جديدا يه كتاب اومدبه نام انديشه اساتيد خيلي خلاصه و مفيد نوشته به نظر من از كتابشوبگير مقايسه كن خودت مي فهمي !!!!!!!!!!!

توجه !!!يه خبر ديگه اگه كنكورو سخت دادن همه بد زدن پس زياد نگران نباشيد همه قبوليم اگه هر كسي از سوالا 2تا درست زده باشه انگار 10 سوال پارسالو درست زده.....
***<<سازمان نشاط تعالي پشت كنكوري ها>>***

MoH_@_MaD
29-07-2011, 12:16
دوستان جواب ما رو ندادیدا ...

سطح دانشگاههای آزاد نسبت به غیر انتفاعی ها بالاتره ؟؟؟
ارزش پول اضافه تری رو که که میگیره داره ؟؟
به نظرتون اگه هم آزاد هم غیر انتفاعی قبول شدم کدومشون رو برم ؟ غیرانتفاعی یا آزاد ؟؟

ARASH66
29-07-2011, 12:48
البته قبلا یعنی چند صفحه قبل صحبتش بود،به نظرم دانشگاه غیرانتفاعی از آزاد بهتره، ولی اگر آموزشکده غیرانتفاعی باشه و شهر پرتی باشه آزاد شهر خودتون خیلی بهتره البته با هزینه بیشتر.

Puneh.A
29-07-2011, 13:05
من فکر می کنم سطح علمی آزاد بالاتر از غیر انتفاعی باشه البته بستگی به این داره که کدوم شهر باشه
یادمه پارسال یکی از اساتید ما دانشگاه غیر انتفاعی تأسیس کرد ( تو یه شهر نسبتأ کوچیک ) اکثر اساتیدی که تدریس می کردند کم تجربه و بعضأ بی تجربه بودن
ولی می دونم تو شهر ما اساتید دانشگاه آزاد جزء بهترینها هستن
فکر می کنم باید تحقیق بشه راجع به دانشگاه بعد تصمیم بگیرید :11:

taghi_ramzi
29-07-2011, 14:02
درسته بستگی داره به دانشگاه
دانشگاه غیر انتفاعی شهر ما خیلی معتبره
استاداش خوبن و مدرکش با دانشگاه سراسری برابره.
ولی بعضی از غیرانتفاعی ها اصلاً به درد نمی خورن

دانشگاه شهر ما رتبه ی زیر 8 هزار می خواد برای ورود

hts1369
29-07-2011, 15:13
العان میبینم سوالهای ریاضی دیروز خیلی هم سخت نبوده اگه کمی دقت میکردم میتونستم 50 بزنم. راستی اینجا بچه ی رشته ی برق نداره

Ship Storm
29-07-2011, 15:39
ممنونم
فقط یه سوال دیگه:ظرفیتها(دولتی+غیر انتفاعی) نسبت به پارسال کمتر شده یا بیشتر؟؟؟

از طرفیت ها خبر ندارم ولی اخبار هر سال حاکی از اینه که ظرفیت ها سال به سال داره اضافه میشه و امسال هم این خبر به گوش میرسید

MoH_@_MaD
29-07-2011, 16:25
خب من دارم میخونم واسه آزاد نجف آباد
من تعریفش رو زیاد شنیدم
در مقایسه با غیر انتفاعی ها سطحش چطوره ؟؟
ار بین آزاد نجف آباد و غیرانتفاعی شما کدوم رو پیشنهاد میکنین ؟؟