PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16

tohidkh
25-01-2011, 19:47
بهترین کار ممکن اینکه بری شهریه ثابت آزاد اونجایی که قبول شدی بدی و ترم مرخصی بگی برات رد کنن !!
البته اگه از نظر خدمت مشکلی نداشته باشی ... ( آزادم نهایت تا حومه تهران بصرفه هست بنظرم!!!)

---------- Post added at 06:19 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

..
ممنون از راهنماییتون

نه بابا خدمت تموم شده. قبولی هم در شهر خودمون قبول شدم.

حالا فرض کنید که مرخصی گرفتم

بعداز یک پس از شروع ترم، خواستم از مرخصی انصراف بدم و درس بخونم :دی

چنین چیزی امکان پذیره یا نه؟

ممنون :11:

Alijo0on
25-01-2011, 19:59
ممنون از راهنماییتون

نه بابا خدمت تموم شده. قبولی هم در شهر خودمون قبول شدم.

حالا فرض کنید که مرخصی گرفتم

بعداز یک پس از شروع ترم، خواستم از مرخصی انصراف بدم و درس بخونم :دی

چنین چیزی امکان پذیره یا نه؟

ممنون :11:

با اینکه درست متوجه منظورت نشدم !
اما شما شهریه ثابت و که ریختی ، و مرخصی رد شد ترم اول برات آخرای تزم میتونی اقدام به ثبت نام کنی براحتی !!!

MohammadKingstar
25-01-2011, 20:28
من شاهرود درس می خونم.خیلی از منابع و در صد ها خبر ندارم
یعنی هنوز شروع نکردم برای خوندن.:8:اگه چیز جدیدی فهمیدی خوشحال میشم به من هم بگی
ممنون:10:

حتما اگه منابع ها رو پیدا کردم در اختیار همه می زام

MohammadKingstar
25-01-2011, 20:41
برای شروع بشینین معارف و ادبیات و کتاباشو بگیرین ، که البته اگه نگین تبلیغ میگم عمومی های پارسه رو بگیرین فقط زبان و ادبیات یا معارف کفایت میکنه کاری به ریاضی نداشته باشین که در مقابل یادگیری اونا با درصد بالا اگه ریاضی بخوایی بزنی با کلی وقت میتونی 60% بزنی در صورتی که اونا کاملا تئوری هستن و راحت میتونی 2 یا 3 تا درس و 70 بزنی !
:11:
من خودم با مطالعه خیلی خیلی کم با اینکه پارسه رو رفتم همه تخصصی هاشو اما فقط حکم جرقه رو داشت برام توی دانشگاه خودمون که به معنی کلمه هیچی یادمون ندادن اما تو پارسه یه جرقه کوچیکی برام زدن و یه چیزایی یاد گرفتن تونستن تکیل ظرفیت سراسری کرمان ، سخت افزار قبول شم . آزاد هم اولویت سومم آشتیان ، نرم افزار قبول شم . منظرم به اینه که با تلاش خیلی خیلی کم به این نتیجه رسیدم و اما الان دیگه افسوس نمیخورم و خوشحالم که الان روشن شدم و ...
آرزوی موفقیت برای هممون !:5:

حالا ما که ریاضی نمی خونیم ولی چیز های ساده رو همیشه می خونیم وماشین حساب مهندسی همه سر جلسه ایراد نداره من رفتم کنکور به صورت آزمایشی سراسری گفتن سر جلسه کسی ماشین حساب نبره چون که تو سایت سنجش مجاز بود من نترسیدم بردم سر کنکور 3تا 4 سوال هم زدم بد نیتش:10:

aftab_azad20
26-01-2011, 10:21
سلام میگم اگه تو وقت قانونی که دانشگاه آزاد اعلام کرده واسه ثبت نام نتونستیم ثبت نام کنیم و چند روز بعدش بشه مشکلی پیش می یاد یانه ممنون میشم راهنمایی کنید

bandary
26-01-2011, 15:47
شما هر وقت دوست داري برو ،فقط پول عمو جاسبي رو ببر مشكلي نداره!!!!!!!!
يكي از دوستان دقيقا 6 ماه بعد رفت چون اسمش تو ليست قبولي ها بود پول يك ترم نرفته رو داد و ثبت نام كرد

BLACK-BLACK
26-01-2011, 22:06
بچه ها سلام جواب علمی کاردبردی کی میاد؟

tik-tak
27-01-2011, 12:03
سلام
دفترچه ی سراسری کی میاد . زمانش گذشته یا نه ؟
میخوام ببینم بشینم بخونم یا کار از کار گذشته بیخودی وقتم رو هدر ندم
ممنون میشم جوابم رو بدید .

MohammadKingstar
27-01-2011, 12:40
سلام

هنوز خبری نیست من هم مثل تو قراره که تو همین ماه بیاد اگه اومد به تو هم پیام میدم
:10:

Alijo0on
27-01-2011, 12:52
سلام

دفترچه سراسری دوباره 3-4 اسفند میاد که امتحانشم برای تابستونه ...:20:

Puneh.A
27-01-2011, 13:55
دفترچه سراسری دوباره 3-4 اسفند میاد که امتحانشم برای تابستونه ...:20:
منظورت از دوباره چیه.مگه در سال بیشتر از یه بار میاد؟؟؟؟؟؟؟؟

Alijo0on
27-01-2011, 14:12
منظورت از دوباره چیه.مگه در سال بیشتر از یه بار میاد؟؟؟؟؟؟؟؟

نه نگران نباش ...
امسال اعلام شد ، امتحانشم گرفتن و نتایج اومد بعدم ثبت نام برای تکمیل ظرفیت و اعلام نتایج تکیمل ظرفیت ، منظورم همه این پروسه بود...
همه گی از اول اسفند آماده باشید تا اردیبهشت ، حساب کتاب نداره که یهو دید همون اسفند اعلام کردن یهوام دید گذاشتن تا فروردین :|

MohammadKingstar
27-01-2011, 23:00
نه نگران نباش ...
امسال اعلام شد ، امتحانشم گرفتن و نتایج اومد بعدم ثبت نام برای تکمیل ظرفیت و اعلام نتایج تکیمل ظرفیت ، منظورم همه این پروسه بود...
همه گی از اول اسفند آماده باشید تا اردیبهشت ، حساب کتاب نداره که یهو دید همون اسفند اعلام کردن یهوام دید گذاشتن تا فروردین :|
سلام امسال كنكورش بود دفترچه اش پارسال اومده بود امسال دفترچه علمي كار بردي امده و آزاد دولتي هم هنوز خبري ازش نيست من هم كنكور امسال شركت كردم فقط براي آشنا شدن

Farshadd
28-01-2011, 18:54
نتایج علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته کی میاد؟
(همون که امتحانش 17 دی بود)

tohidkh
28-01-2011, 20:18

به احتمال قوی اوایل اسفند ماه :11:

MohammadKingstar
29-01-2011, 10:51
نتايج اگه اومد خبرو هر چه سريع تر علام مي كنيم تو سايت

Ship Storm
29-01-2011, 17:11
شنیده بودم که اواخر بهمن میاد

Sub007
29-01-2011, 22:27
دوستانی که دارن کارشناسی رو شروع میکنن از همین اول به فکر ارشد باشین البته اونایی که تصمیم برای ادامه تحصیل دارید.در کنار اینا توی یه زمینه هم تخصص پیدا کنین چون همه خبر دارین که توی دانشگاهها خیلی کم درسهایی ارائه میشه که به درد بخوره.

Puneh.A
30-01-2011, 11:39
شنیده بودم که اواخر بهمن میاد

خیلی به این تاریخ و ارقام اعتماد نکنین
هرسال دریغ از پارسال ؛ سال های قبل شاهد بودیم که نتیجه هیچ آزمونی به موقع اعلام نشد
فعلأ تنها راه حل منطقی انتظاره

mohsen_gh1991
30-01-2011, 12:55
دوستان کسی لینک دانلود دفترچه پارسالو نداره؟

MohammadKingstar
30-01-2011, 13:37
چقدر عجله دارید جواب ها به همه می رسه عجله نکنید اگه نریسد بیاید پیش خودم :10:

Soroush-S
30-01-2011, 13:58
چرا ثبت نام کارشناسی اینقدر زود شروع شده. من نمراتم نیومده هنوز. حالا چیکار کنم؟

mohsen_gh1991
30-01-2011, 14:08
چرا ثبت نام کارشناسی اینقدر زود شروع شده. من نمراتم نیومده هنوز. حالا چیکار کنم؟
هنوز که شروع نشده..تو اسفند میاد احتمالا

mm00
30-01-2011, 15:19
هنوز که شروع نشده..تو اسفند میاد احتمالا

نه بابا شروع شده .... کارشناسی ناپیوسته !

Soroush-S
30-01-2011, 16:47
اره شروع شده ، گفتن 10 روز وقت داری گواهی پایان کاردانیتو بیاری.

Ship Storm
30-01-2011, 18:53

شروع نشده که
سایت سنجش هم هیچگونه اطلاعیه و لینکی از این آزمون و ثبت نامش که قرار نداده

mohsen_gh1991
30-01-2011, 21:39
شروع نشده که
سایت سنجش هم هیچگونه اطلاعیه و لینکی از این آزمون و ثبت نامش که قرار نداده آها ثبت نام دانشگاهو میگن..من فک کردم مال دفترچه هاس.....
دوباره: کسی لینک دفترچه سال قبلو میتونه بزاره؟

Soroush-S
30-01-2011, 21:55
شروع نشده که
سایت سنجش هم هیچگونه اطلاعیه و لینکی از این آزمون و ثبت نامش که قرار نداده
منظور ما ثبت نام در دانشگاهیه که تو تکمیل ظرفیت سال 1389 (کنکورش تو مرداد بود) قبول شدیمه. قرار بود 24 بهمن شروع شه.:13:

Alijo0on
31-01-2011, 21:58
من همین الان از کرمان برگشتم ، 2000 کیلومتر رو رفتیم و اومیدم 2 روزه !
از امروز شروع شده بود تا 18 هم فرصت ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه هست ، بنظرم بقیه جاها هم از همین نظم پیروری میکنن . و واقعا شهره خوبی بود کرمان ، برعکس بدگویی هایی که همه ملت میگن دربارش من که 80% کرمان و میرم برای ثبت نام...

Mahiar0
01-02-2011, 12:10
میخوام برای یکی اطلاعات اشتباه بوده ویرایش کنم
گفتند برای کاردانی به کارشناسی ( کارشناسی ناپیوسته ) فراگیر پیام نور زمانش 10تا 12 هنوز لینکش رو نگذاشتند فقط مال کارشناسی ارشد و کارشناسی گذاشتند
کسی نمی داند چی باید کرد ؟کی لینکش رو می گذارند

H A M A S
01-02-2011, 17:26
سلام

کسی شبانه کارشناسی رشته کامپیوتر تحصیل کرده؟؟
میزان شهریه اش تقریبا ترمی چقدره؟
به نظر شما تحصیل توی شبانه دولتی توی یه شهر نزدیک به خودت بهتره یا غیر انتفاعی همون شهری که ساکن هستی؟

Alijo0on
01-02-2011, 18:22
سلام

به نظر شما تحصیل توی شبانه دولتی توی یه شهر نزدیک به خودت بهتره یا غیر انتفاعی همون شهری که ساکن هستی؟

اولا که اسمش شبانه هس ، تقریبا همون روزانه هست ولی بعضی کلاسها بعد از ظهر تشکیل میشه !!!
و
من قصد ثبت نام توی غیر انتفاعی کرمان ، بهمنیار رو دارم کل شهریه + واحدهای انتخابی میشه 365 تومن :21::31: پس شبانه و روزانه هم نسبتا کمی پایینتر از اینم هست و... یعنی مفت به تمام معنا !!!!

Puneh.A
02-02-2011, 00:46
اولا که اسمش شبانه هس ، تقریبا همون روزانه هست ولی بعضی کلاسها بعد از ظهر تشکیل میشه !!!
و
من قصد ثبت نام توی غیر انتفاعی کرمان ، بهمنیار رو دارم کل شهریه + واحدهای انتخابی میشه 365 تومن :21::31: پس شبانه و روزانه هم نسبتا کمی پایینتر از اینم هست و... یعنی مفت به تمام معنا !!!!

نه شبانه باید کلی شهریه بدی اصلأ هم مفت نیست .
من کاردانی شبانه بودم هر ترم حدود 300 شهریه میدادم . با اینکه واحد هام به 20 هم نمی رسید
مطمئنأ برای کارشناسی حداقل همین مقدار شهریه نیازه

ولی اگه کسی بتونه شبانه قبول شه مطمئنأ از غیر انتفاعی بهتره

rasoul2005
02-02-2011, 01:18
شنیدم امسال کارشناسی ناپیوسته ازاد شهریه ثابتش 530 هزارتومن شده که با 20 واحد حدود 800 900 هزار تومنی در میاد درسته؟

Alijo0on
02-02-2011, 02:04
نه شبانه باید کلی شهریه بدی اصلأ هم مفت نیست .
من کاردانی شبانه بودم هر ترم حدود 300 شهریه میدادم . با اینکه واحد هام به 20 هم نمی رسید
مطمئنأ برای کارشناسی حداقل همین مقدار شهریه نیازه

ولی اگه کسی بتونه شبانه قبول شه مطمئنأ از غیر انتفاعی بهتره

راستش برای منی که کاردانی رو با ترمی 700 یا 800 تومن میگذروندم شهریه غیرانتفاعی واقعا ناچیزه !
چه برسه به اینکه شبانه باشی و از غیرانتفاعی هم کمتر هست !!:11:

---------- Post added at 02:04 AM ---------- Previous post was at 02:00 AM ----------

شنیدم امسال کارشناسی ناپیوسته ازاد شهریه ثابتش 530 هزارتومن شده که با 20 واحد حدود 800 900 هزار تومنی در میاد درسته؟

آره درسته ، شهریه ثابت کارشناسی شده 525 تومن ، (یارانه شو برداشتن دیگه)
تقریبا اگه نصف واحدهات نظری باشه نصف عملی و کارگاه همین حدود ولی اگه بیشتر بخوای برداری سر به 1 تومن و 1 و 200 هم میرسه :13:

H A M A S
02-02-2011, 07:48
از همه دوستان ممنون...
یه سوال دیگه:
توی کارشناسی هم اگر معدلت زیر 14 باشه 24 واحد بهت مثل غیر انتقاعی پیش میدن؟

Sub007
02-02-2011, 18:53
اگه اشتباه نکنم این موردی که شما میگین برای کسانی هست که کاردانی ناپیوسته میخونن.یعنی کسانی که از کاردانی وارد مقطع کارشناسی میشن در صورتیکه معدل کادانیشون زیر ۱۴ واحد باشه باید تعدادی واحد رو اضافه پاس کنند.
البته توی دانشگاه آزاد که به کسانیکه کاردانی ناپیوسته هستند هم واحد اضافه میندازندو

Puneh.A
02-02-2011, 20:11
راستش برای منی که کاردانی رو با ترمی 700 یا 800 تومن میگذروندم شهریه غیرانتفاعی واقعا ناچیزه !
چه برسه به اینکه شبانه باشی و از غیرانتفاعی هم کمتر هست !!

حق با شماست
این شهریه ها واقعأ کمر شکنه

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

اگه اشتباه نکنم این موردی که شما میگین برای کسانی هست که کاردانی ناپیوسته میخونن.یعنی کسانی که از کاردانی وارد مقطع کارشناسی میشن در صورتیکه معدل کادانیشون زیر ۱۴ واحد باشه باید تعدادی واحد رو اضافه پاس کنند.
البته توی دانشگاه آزاد که به کسانیکه کاردانی ناپیوسته هستند هم واحد اضافه میندازندو

کسی میدونه اگه معدل بالای 17 باشه چه مزیتی داره . یعنی امکان داره به خاطر معدل یه تسهیلاتی برا قبولی باشه؟:11:

yaghob.boss
03-02-2011, 14:26
با سلام دوستان من می کارشناسی دانشگاه آزاد قشم قبول شدم و الان منتظرم جواب دانشگاه علمی کاربردی بیاد . چند سوال داشتم .

1- بین دانشگاه آزاد و علمی کاربردی کدوم رو انتخاب می کنید؟ (کارشناسی نا پیوسته )
2- از لحاظ معتبر بودن مدرک کدوم معتبر تر هستند در رشته حسابداری
3- جواب نتایج دانشگاه علمی کاربردی کی میاد؟
4- بانک ها و شرکت های دولتی مدرک کارشناسی علمی کاربردی رو قبول دارند

Alijo0on
03-02-2011, 17:40
با سلام دوستان من می کارشناسی دانشگاه آزاد قشم قبول شدم و الان منتظرم جواب دانشگاه علمی کاربردی بیاد . چند سوال داشتم .

1- بین دانشگاه آزاد و علمی کاربردی کدوم رو انتخاب می کنید؟ (کارشناسی نا پیوسته )
2- از لحاظ معتبر بودن مدرک کدوم معتبر تر هستند در رشته حسابداری
3- جواب نتایج دانشگاه علمی کاربردی کی میاد؟
4- بانک ها و شرکت های دولتی مدرک کارشناسی علمی کاربردی رو قبول دارند

شک نکن غلمی کاربردی از نظر هزینه و معتبری مدرک مقرون به صرفه تر از آزاد هست !!!
آزاد هم شهریه فضایی داره تازه ، من میخوام اقدام کنم برای رفتن به آلمان مدارک و که خواستم بدم برای ترجمه کاردانی آزادمو زیاد قبول ندارن و باید دوباره امتحان بدم اونجا ! اما سراسری باشه واسشون خیلی معتبرتره ...
که علمی کاربردی هم زیر مجموعه همین آموزش عالی و کلا سراسری هست ...:46:
البته یه چیزه دیگه ام هست اگه قشم همون محل سکونتت هست ، و علمی کاربردی جای پرت قبول شدی همون آزادو بری به صرفه تر هست براتون ...

MohammadKingstar
04-02-2011, 16:51

برای مطمئن شدن میونی باید چی کار کنی؟؟؟
هر دانشگاهی یه هیزنه ثا بتی داره باید از خود ش دانشگاه سوال کنی مثلا:::دانشگاه آزاد تهران از 230 تا 400 متغیره که من اطلاع دارم باز هم بپرسی بهتره!

MohammadKingstar
04-02-2011, 16:56
سلام

اگه بخوای حساب کنی شبانه بهتر از روزانه است کلاس هاش هم از همون صبح شروع می شه چون می خوان یه شهریه بگیرن اسمشو از روزانه به شبانه تغییر دادن که مدزکش هم همون روزانه است شبانه به نظر من بهتره چون مدرکش بالا تره باز نظر من اینه چون هم شهر نزدیکه و مدرکش بالاتره هر کی یه نظر داره ما به نظره همه احترام می زاریم

MohammadKingstar
04-02-2011, 17:03
حق با شماست
این شهریه ها واقعأ کمر شکنه

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

کسی میدونه اگه معدل بالای 17 باشه چه مزیتی داره . یعنی امکان داره به خاطر معدل یه تسهیلاتی برا قبولی باشه؟:11:

من که دانشگاه شمسی پور تهران یه سر زدم اونایی که رتبه اول تا سوم داشتن شهریه رو کم می کردن وسلف شون توی اون ترم رایگان بود در ضمن اونایی که معدل شون بالای 17 باشه 100% مطمئن باش تسهیلات خوبی به اون شخص می دن
انشا ء الله همهون تو کنکور موفق باشیم

imanparsa
04-02-2011, 17:25
سلام دوستان
من سال پيش متاسفانه زمان ثبت نام توي ازمون كارداني به كارشناسي سال 89 رو نميدونستم و متاسفانه ثبت نام تمام شد و من 1 سال عقب افتادم
از دوستان خواهش ميكنم اگر كسي زمان ثبت نام و امدن دفترچه كنكور كارداني به كارشناسي ناپيوسته دولتي سال 1390 رو ميدونه اينجا اعلام كنه.

با تشكر فراوان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
06-02-2011, 22:48
سازمان سنجش آموزش كشور ضمـن آرزوي مـوفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‎وسيله به اطلاع مي‌رساند، فهـرست اسامي پذيرفتـه شدگان نهايـي آزمون دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته و هم چنيـن فهرست اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته هاي نيمه متمركز آزمون سال 1389 دانشگاه جامع علمي-كاربردي از ساعت 16 (4 بعد ازظهر) روز پنجشنبه مورخ 21/11/89 بر روي سايت سازمان سنجش به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sanjesh.org قابل رويت مي باشد.
پذيرفته شدگان مذكور ضرورت دارد بر اساس برنامه زماني مندرج در اطلاعيه‌اي كه به همراه فهرست آنان برروي سايت اين سازمان قرار داده مي‌شود، براي ثبت‌نام با در دست داشتن مدارك لازم به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.

tohidkh
07-02-2011, 19:44
سازمان سنجش آموزش كشور ضمـن آرزوي مـوفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‎وسيله به اطلاع مي‌رساند، فهـرست اسامي پذيرفتـه شدگان نهايـي آزمون دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته و هم چنيـن فهرست اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته هاي نيمه متمركز آزمون سال 1389 دانشگاه جامع علمي-كاربردي از ساعت 16 (4 بعد ازظهر) روز پنجشنبه مورخ 21/11/89 بر روي سايت سازمان سنجش به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sanjesh.org قابل رويت مي باشد.
پذيرفته شدگان مذكور ضرورت دارد بر اساس برنامه زماني مندرج در اطلاعيه‌اي كه به همراه فهرست آنان برروي سايت اين سازمان قرار داده مي‌شود، براي ثبت‌نام با در دست داشتن مدارك لازم به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.

:41::41::41:

آخه چند روز پیش اخبار بیست و سی گفت که روز دوشنبه اعلام میشه :37:

همه اینا واسه اینه که مهلت انتخاب واحد دانشگاه آزاد تموم شه....... :37:

Ship Storm
07-02-2011, 21:17
:41::41::41:

آخه چند روز پیش اخبار بیست و سی گفت که روز دوشنبه اعلام میشه :37:

همه اینا واسه اینه که مهلت انتخاب واحد دانشگاه آزاد تموم شه....... :37:

سیاست میگن ...... :31:
رشته ای مثل نرم افزار فکر کنم کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ترمی 400 تموم بشه ولی همین رشته تو دانشگاه آزاد ترمی 1 تومن آب میخوره
اخبار تلویزیون رو کاری ندارم ولی اون چیزی که تو سایت سنجش اعلام میشه منبع معتبر تری هستش

tohidkh
07-02-2011, 22:10
سیاست میگن ...... :31:
رشته ای مثل نرم افزار فکر کنم کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ترمی 400 تموم بشه ولی همین رشته تو دانشگاه آزاد ترمی 1 تومن آب میخوره
اخبار تلویزیون رو کاری ندارم ولی اون چیزی که تو سایت سنجش اعلام میشه منبع معتبر تری هستش
قطعا سایت سازمان معتبره

دقیقا حرف شما درسته

برای رشته ساخت و تولید شهریه علمی کاربردی میشه 500. اونم حداکثرش

ولی در آزاد دقیقا 1.350 میشه

اینه که منو عصبی کرده. من باید چیکار کنم؟

اگه اونجا انتخاب واحد نکنم (که آخرین مهلت روز پنج شنبه هست) میمونم. اگه انتخاب واحد کنم و از اینجا قبول بشم، 1.350 میره به هوا.

:37::19::41::41::41:

STON-COLD
08-02-2011, 14:37
شک نکن غلمی کاربردی از نظر هزینه و معتبری مدرک مقرون به صرفه تر از آزاد هست !!!
میشه ممتاز ترین دانشگاه علمی کاربری در زمینه ی مهندسی رو نام ببرید؟

آزاد هم شهریه فضایی داره تازه ، من میخوام اقدام کنم برای رفتن به آلمان مدارک و که خواستم بدم برای ترجمه کاردانی آزادمو زیاد قبول ندارن و باید دوباره امتحان بدم اونجا ! اما سراسری باشه واسشون خیلی معتبرتره ...
وقتی شا مدرک رو میدی ترجمه اون مهر وزارت مهمه هیچ کاری هم ندارن که شما فردوسی مشهد بود یا مجازی علی اباد:31:

در کل اگه مشکل شهریه ندارید آزاد شهرهای اصلی ایران 100 تا علمی کاربردی هست شک نکنید

shima shima
08-02-2011, 16:50
سلام دوستان منم تو جمعتون جا میدهید

منم کاردانی کامپیوتر دارم میخوام برای کارشناسی شرکت کنم البته 2 ساله درسم تموم شده و هنوز اقدام نکردم

میشه به منم کمک کنید

shima shima
08-02-2011, 16:51
ببخشید من باید برم ولی فردا میام حتما

خیلی دوست دارم کمکم کنید دوستان

ARASH66
08-02-2011, 21:56
وقتی شا مدرک رو میدی ترجمه اون مهر وزارت مهمه هیچ کاری هم ندارن که شما فردوسی مشهد بود یا مجازی علی اباد

در کل اگه مشکل شهریه ندارید آزاد شهرهای اصلی ایران 100 تا علمی کاربردی هست شک نکنید

تا اونجایی که من میدونیم معدل و دانشگاه بودن محل تحصیل از همه مهمتره.

Ship Storm
08-02-2011, 22:09
قطعا سایت سازمان معتبره

دقیقا حرف شما درسته

برای رشته ساخت و تولید شهریه علمی کاربردی میشه 500. اونم حداکثرش

ولی در آزاد دقیقا 1.350 میشه

اینه که منو عصبی کرده. من باید چیکار کنم؟

اگه اونجا انتخاب واحد نکنم (که آخرین مهلت روز پنج شنبه هست) میمونم. اگه انتخاب واحد کنم و از اینجا قبول بشم، 1.350 میره به هوا.

:37::19::41::41::41:

شهریه ثابت رو بده ببین با مرخصیت موافقت میکنن یه ترم مرخصی بگیری و یا یک هفته هم مهلت بگیری برای واریز شهریه به بهانه ای شاید بشه

STON-COLD
09-02-2011, 11:38
تا اونجایی که من میدونیم معدل و دانشگاه بودن محل تحصیل از همه مهمتره.
اگه برای خارج از کشور میگید بله معدل از همه ی اینها مهم تره

shima shima
09-02-2011, 13:26
سلام دوستان میشه به منم کمک کنید

منم خیلی دلم میخواد برم دانشگاه درس بخونم و لیسانس بگیرم

ولی هم شاغلم هم خانه دار و اصلا وقت درس خوندن ندارم

shima shima
09-02-2011, 13:42
من خیلی دوست دارم درس بخونم ولی چه جوری بخونمو و چه جوری شرکت کنم و نمیدونم

Alijo0on
09-02-2011, 14:27
کی بود میخواس اقدام کنه برای ادامه تحصیل آلمان ؟!!! ( Y! : alijustboy )
لطفا با من تماس بگیره ...
منم تقریبا دارم همین شرایط و میگذرونم اما 6-7 ماهی معطلم تا آلمانی و انگلیسیم تکمیل شه ...

farshidshd
09-02-2011, 19:12
سلام دوستان میشه به منم کمک کنید

منم خیلی دلم میخواد برم دانشگاه درس بخونم و لیسانس بگیرم

ولی هم شاغلم هم خانه دار و اصلا وقت درس خوندن ندارم

سلام

خیلیا هستن که شرایط شما رو دارن و دانشجوهای موفقی هم هستن.( مثلا چند از همکلاسی های خودم )

شما اول باید تصمیم بگیرید ...

بعد ببینید کدوم دانشگاه میخواید برید، آزاد ، سراسری ، علمی کاربردی ، پیام نور...

بعد هم ببینید ثبت نامش کی هست و ثبت نام کنید و کنکور بدید

برای شرایط شما من علمی کاربردی رو پیشنهاد میکنم چون هم به شاغلین سهمیه میده و هم میتنید به همه ی کاراتون همزمان با درس خوندن ، برسید

رشته و آخرین مدرکی که دارید چی هست؟؟ و به چه رشته ای علاقه دارید؟

/

Alijo0on
09-02-2011, 20:21
ترجیحا بهتره بری کلاس کنکور معتبری ثبت نام کنی تا هم یادآوری بشه هم رتبه بهتری بتونی بگیرید ...
و بقیه راهنمایی ها رو که اساتید گفتن ...

Ship Storm
09-02-2011, 20:31
علمی کاربردی پودمانی برای شاغلین بهترین دانشگاهه چون معمولا یسری کلاس مخصوص شاغلین میزارن که معمولا بعد از ظهر ها برگزار میشه و روزهای تعطیل

MohammadKingstar
09-02-2011, 22:57
سلام دوستان منم تو جمعتون جا میدهید

منم کاردانی کامپیوتر دارم میخوام برای کارشناسی شرکت کنم البته 2 ساله درسم تموم شده و هنوز اقدام نکردم

میشه به منم کمک کنید

هر سوالی داری ما جواب میدیم سوال تو بپرس!!

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

شما باید 3 اسفند تا 10 اسفند دفتر چه رو تهیه کنی دفتر چه سراسری کاردانی به کارشناسی مرداد مرداد ماه کنکورشه که از العا ن هم می تونی کم کم شروع کنی دفتر چه که می اد منابع ونام درس ها ذکر شده.........

xmixx
10-02-2011, 10:40
سلام

من کاردانی تربیت معلمم (آزاد) رشته ی آموزش ابتدایی میخام توو مرداد ماه آزمون کاردانی به کارشناسی توو یکی از رشته های علوم انسانی یا مشترک " به احتمال 99 درصد حقوق " شرکت کنم
البته میخام سراسری قبول شم
ظرفیت هست یا برای فرهنگیاست؟
رتبم باید چند شه تا سراسری قبول شم؟
حقوق ظرفیت داره؟ دانشگاه معتبره یا ...
منابع رو کسی اطلاع داره؟

لطفا کمک کنید خیلی نیاز دارم

Alijo0on
10-02-2011, 14:16
سلام

من کاردانی تربیت معلمم (آزاد) رشته ی آموزش ابتدایی میخام توو مرداد ماه آزمون کاردانی به کارشناسی توو یکی از رشته های علوم انسانی یا مشترک " به احتمال 99 درصد حقوق " شرکت کنم
البته میخام سراسری قبول شم
ظرفیت هست یا برای فرهنگیاست؟
رتبم باید چند شه تا سراسری قبول شم؟
حقوق ظرفیت داره؟ دانشگاه معتبره یا ...
منابع رو کسی اطلاع داره؟

لطفا کمک کنید خیلی نیاز دارم

در اصل سراسری شده فقط برای ارتقا سطع علمی فرهنگیان و کارمندای ارتش
فقط یکی 2 تا اولویت هست که پذیرش آزاد داره
بقیه همه غیرانتفاعی هست ... :20:

tohidkh
10-02-2011, 14:37
آقا پس چی شد آخه؟؟؟؟؟ :13:

xmixx
10-02-2011, 16:04
در اصل سراسری شده فقط برای ارتقا سطع علمی فرهنگیان و کارمندای ارتش
فقط یکی 2 تا اولویت هست که پذیرش آزاد داره
بقیه همه غیرانتفاعی هست ... :20:

چه دانشگاههایین؟
رتبم باید چن شه قبول شم؟

Alijo0on
10-02-2011, 18:46
چه دانشگاههایین؟
رتبم باید چن شه قبول شم؟

ببین دیگه باید نهایت 3 رقمی باشی فک کنم ...
چون تهران هستن همشون ، قبولی تو تهرانم که دیگه میدونی یا پارتی وزیر مزیر میخواد یا هوش انیشتین :دی!

Ship Storm
11-02-2011, 07:35
سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني (فوق ديپلم) به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1390 مي‌رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور از روز سه‌شنبه 3/12/89 به صورت اينترنتي آغاز مي‌شود و در پايان روز دوشنبه 9/12/89 پايان مي‌پذيرد.
اطلاعيه اين سازمان در خصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان از ساعت 14 (2 بعد از ظهر) روز يكشنبه 24/11/89 بر روي سايت سازمان قرار داده خواهد شد و در روزهاي دوشنبه25/11/89 و 2/12/89 نيز در نشريه پيك سنجش منتشر مي‌شود.

pouria_br
15-02-2011, 20:02
سلام به دوستان عزیز
من هم دانشجوی کاردانی کامپیوتر هستم
ترم 4
میخواستم تو کنکور 90 شرکت کنم.
ولی میدونم که 4 ترمه نمیتونم کاردانی رو تموم کنم
میکشه به 5 ترم
الان من مشمول هستم
از امور دانشجویی هم پرسیدم
گفت که شما میتونید تا 6 ترم تحصیل کنید و مشکلی برای سربازی پیش نمیاد
میخواستم ببینم ظرفیت ها چقدره؟
روزانه ،شبانه،غیر انتفاعی ،علمی کاربردی
یه چیز دیگه هم اینه که اگه تو این کنکور قبول بشم ولی ترم 5 من مهرماه باشه باید چیکار کنم.؟؟؟؟

MohammadKingstar
15-02-2011, 20:38
سلام به دوستان عزیز
من هم دانشجوی کاردانی کامپیوتر هستم
ترم 4
میخواستم تو کنکور 90 شرکت کنم.
ولی میدونم که 4 ترمه نمیتونم کاردانی رو تموم کنم
میکشه به 5 ترم
الان من مشمول هستم
از امور دانشجویی هم پرسیدم
گفت که شما میتونید تا 6 ترم تحصیل کنید و مشکلی برای سربازی پیش نمیاد
میخواستم ببینم ظرفیت ها چقدره؟
روزانه ،شبانه،غیر انتفاعی ،علمی کاربردی
یه چیز دیگه هم اینه که اگه تو این کنکور قبول بشم ولی ترم 5 من مهرماه باشه باید چیکار کنم.؟؟؟؟
سلام
شما مجاز هستيد مي تونيد كنكور شركت كنيد وزماني كه كنكور رو دادي انتخاب رشته تونو براي نيم سال دوم انتخاب كنيد(انتخاب دانشگاه هايي كه ورودي بهمن هستش) كه بعد ترم آخر بتونيد ثبت نام كنيد

p30pro
16-02-2011, 08:05
-----------------------------------------

cdp
16-02-2011, 11:36
سلام

من الان دانشجوی ترم 4 کاردانی کامپیوترم (ترم آخرمه)، می خوام کنکور 90 شرکت کنم...

دفترچه هاش کی میاد؟
همین کاردانی به کارشناسی ناپیوسته هست؟؟

حدودا 1سال و نیمه از تهران با خانواده اومدیم مازندران و سال دیگه برمی گردیم حالا می خواستم ببینم من کجا باید کنکور بدم؟ و اینکه بومی کجا میشم؟

ممنون:11:

Puneh.A
16-02-2011, 18:10
دفترچه هاش کی میاد؟

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني (فوق ديپلم) به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1390 مي‌رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور از روز سه‌شنبه 3/12/89 به صورت اينترنتي آغاز مي‌شود و در پايان روز دوشنبه 9/12/89 پايان مي‌پذيرد.
اطلاعيه اين سازمان در خصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان از ساعت 14 (2 بعد از ظهر) روز يكشنبه 24/11/89 بر روي سايت سازمان قرار داده خواهد شد و در روزهاي دوشنبه25/11/89 و 2/12/89 نيز در نشريه پيك سنجش منتشر مي‌شود.

نوشته شده توسط Ship Storm

حدودا 1سال و نیمه از تهران با خانواده اومدیم مازندران و سال دیگه برمی گردیم حالا می خواستم ببینم من کجا باید کنکور بدم؟ و اینکه بومی کجا میشم؟

من فکر می کنم اگه قراره تا زمان کنکور برگردید تهران پس محل زندگیتون رو تهران ذکر کنید بهتر باشه:11:

MohammadKingstar
16-02-2011, 18:52
سلام

من الان دانشجوی ترم 4 کاردانی کامپیوترم (ترم آخرمه)، می خوام کنکور 90 شرکت کنم...

دفترچه هاش کی میاد؟

ممنون:11:

همون جا بمون کنکور بده اب وهوات عوض بشه مموریت ریست میشه هر چی خوندی می پره

tik-tak
17-02-2011, 00:11
محدودیت رشته هست یا نه ؟ من مدرک کاردانیم پودمانی رشته فیلمسازیه . حالا می تونم تغییر رشته بدم مدیریت بخونم ؟

MohammadKingstar
18-02-2011, 13:55
محدودیت رشته هست یا نه ؟ من مدرک کاردانیم پودمانی رشته فیلمسازیه . حالا می تونم تغییر رشته بدم مدیریت بخونم ؟

از همون دانشگاهی که مدرک گرفتی یا سازمان سنجش به این سوال تو پاسخ می ده موفق باشی:6:

mohsen_gh1991
19-02-2011, 12:48
دوستان هنوز خبری از دفترچه ها نشده؟

MOHAMMAD2010
19-02-2011, 12:55
کسی که الان داره تو یه موسسه غیر انتفاعی درس میخونه میتونه امسال دوباره هم تو کنکور شرکت کنه ؟ و اگه قبول شد جای جدید رو بره ؟

Puneh.A
19-02-2011, 15:06
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و نحوه ثبت نام و هم چنين شرايط و ضوابط شركت در آزمون ورودي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390

کسی که الان داره تو یه موسسه غیر انتفاعی درس میخونه میتونه امسال دوباره هم تو کنکور شرکت کنه ؟ و اگه قبول شد جای جدید رو بره ؟

ز ـ پذيرفتگان رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي روزانه در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1389، حق ثبت‎نام و شركت در اين آزمون را ندارند.
تبصره ـ پذيرفتگان مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي و هم‎چنين دوره‎هاي نوبت دوم (شبانه) كليه دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالي در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1389، پس از انصراف قطعي از تحصيل و در صورت نداشتن مشكل نظام وظيفه (براي برادران) مي‎توانند در اين آزمون ثبت‎نام و شركت نمايند.

دوستان هنوز خبری از دفترچه ها نشده؟
سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع داوطلبان متقاضي ثبت نام در آزمون ورودي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 مي رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 3/12/89 به صورت اينترنتي آغاز مي شود و در پايان روز دوشنبه 9/12/89 پايان مي پذيرد.

پرداخت مبلغ 000/111 (يكصد و يازده هزار) ريال بابت دريافت يك كارت اعتباري ثبت‌نام و دفترچه راهنماي شركت در آزمون.
تبصره - مبلغ 000/7 (هفت هزار) ريال بابت هزينه توزيع دفترچه راهنما و كارت اعتباري ثبت‌نام نيز توسط دفتر پستي، از داوطلب دريافت مي‌گردد.

MOHAMMAD2010
19-02-2011, 17:30

[B][U]
[COLOR=green]ز ـ پذيرفتگان رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي روزانه در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1389، حق ثبت‎نام و شركت در اين آزمون را ندارند.
تبصره ـ پذيرفتگان مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي و هم‎چنين دوره‎هاي نوبت دوم (شبانه) كليه دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالي در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1389، پس از انصراف قطعي از تحصيل و در صورت نداشتن مشكل نظام وظيفه (براي برادران) مي‎توانند در اين آزمون ثبت‎نام و شركت نمايند.
]

خواهشا توضیحات این سازمان سنجشیا رو ننویسین ،
میشه یا نه با توجه با سوالم ( الان در حال تحصیلم و معافیت تحصیلی دارم )

Soroush-S
19-02-2011, 18:44
اره ، چرا نمیتونه. میتونه بره دانشگاه جدید.

شاهزاده خانوم
20-02-2011, 10:31
اره ، چرا نمیتونه. میتونه بره دانشگاه جدید.

فقط کسایی که روزانه سراسری قبول شدند نمیتونند این کارو بکنند

---------- Post added at 10:31 AM ---------- Previous post was at 10:30 AM ----------

سلام
کسی میدونه تعداد کل واحدهای کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر چقدره؟/
بدون احتساب واحد های اضافه شده به کسایی که کاردانی پیوسته بودند.
ممنون

farshidshd
20-02-2011, 14:59
فقط کسایی که روزانه سراسری قبول شدند نمیتونند این کارو بکنند

---------- Post added at 10:31 AM ---------- Previous post was at 10:30 AM ----------

سلام
کسی میدونه تعداد کل واحدهای کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر چقدره؟/
بدون احتساب واحد های اضافه شده به کسایی که کاردانی پیوسته بودند.
ممنون

72 واحد + تعدادی واحد جبرانی

Sub007
20-02-2011, 23:17
پس چرا ما ۷۰ واحد باید بگذرونیم؟
البته ما رو ۵ واحد مثل زبان ماشین و ایجاد بانک اطلاعاتی که دوره کاردانی هم پاس کرده بودیم بهمون دادن وگرنه میشد ۶۵ واحد.

farshidshd
21-02-2011, 11:24
پس چرا ما ۷۰ واحد باید بگذرونیم؟
البته ما رو ۵ واحد مثل زبان ماشین و ایجاد بانک اطلاعاتی که دوره کاردانی هم پاس کرده بودیم بهمون دادن وگرنه میشد ۶۵ واحد.

خب تعداد واحدها فرق داره

مثلا زبان ماشین ما 3 واحدی بود ، شما 2 واحدی پاس میکنید و ...

mohsen_gh1991
21-02-2011, 19:04
دوستان فردا دفترچه ها میاد؟

Soroush-S
22-02-2011, 00:13
دوستان فردا دفترچه ها میاد؟
اگه خدا بخواد میاد . انشاءا... در کنکور موفق باشید :46:

Puneh.A
22-02-2011, 16:51
دوستان از ساعت 20 امشب میتونیم ثبت نام کنیم آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ARASH66
23-02-2011, 00:09
ای بابا رفتیم دفترچه رو بخریم گفت 12 هزار تومان شوکه شدیم.
دو برابر شده قیمتش. ای....

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

mohsen_gh1991
23-02-2011, 00:13

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

پارسال 10 هزار تومن بود

mohsen_gh1991
23-02-2011, 14:41
سلام..
این کارت اعتباری ازمون به چه دردی میخوره؟

Sub007
23-02-2011, 16:04
اگه اشتباه نکنم شما برای انجام ثبت نام نیاز به شماره پرونده و رمز ورودی که درون اون کارت اعتباری نوشته شده دارین.

mohsen_gh1991
23-02-2011, 17:00
اها..اینو که خریده بودم همراه با دفترچه..فک کردم چیز دیگه ایه

ARASH66
23-02-2011, 17:33
نمیدونم من اشتباه میکنم یا نه، جدول شماره 9 که دانشگاه ها رو قرار داده بعضی از شهر ها تعداد مراکزشون کم شده.
قزوین یعنی فقط رجایی رو داره؟

Alijo0on
23-02-2011, 21:49
کرمان که بودم بچه ها میگفتن اونایی که تکمیل ظرفیت قبول شدن تا یه سال نمیتونن دوباره کنکور بدن :|

خیلی درگیر این موضوع هستم ...
کسی اطلاعی داره ؟
من بهمنیار کرمان ( غیرانتفاعی - سخت افزار - کارشناسی ) قبول شدم . الانم 2 روزی تهرانم 2باره برمیگردم ..
خلاصه دفترچه رو بگیریم یا نه ؟
خیلی خیلی دانشگاهه سختگیر و بی خودیه آخه :|

MOHAMMAD2010
23-02-2011, 22:23
کرمان که بودم بچه ها میگفتن اونایی که تکمیل ظرفیت قبول شدن تا یه سال نمیتونن دوباره کنکور بدن !

این سوال منم هست ؟
اگه کسی میدونه حتما جواب بده !

Soroush-S
24-02-2011, 00:52
این سوال منم هست ؟
اگه کسی میدونه حتما جواب بده !
فکر نکنم. احتمال زیاد شایعست ، ولی از سازمان سنجش هرچی بگین بر میاد!!!

cdp
24-02-2011, 09:55
سلام

یه سوال
رشته تحصیلی من "نرم افزار کامپیوتر" هست ولی توی جدول شماره 10 دفترچه، فقط رشته های زیر هست! من جزو کدوم رشته هستم؟

2017: برنامه نویسی کامپیوتر
2107: کامپیوتر - سخت افزار و نرم افزار
2119: مجموعه کامپیوتر/کلیه گرایش ها/

از سنجش هم پرسیدم هنوز جواب ندادن...

farshidshd
24-02-2011, 10:40
سلام

یه سوال
رشته تحصیلی من "نرم افزار کامپیوتر" هست ولی توی جدول شماره 10 دفترچه، فقط رشته های زیر هست! من جزو کدوم رشته هستم؟

2017: برنامه نویسی کامپیوتر
2107: کامپیوتر - سخت افزار و نرم افزار
2119: مجموعه کامپیوتر/کلیه گرایش ها/

از سنجش هم پرسیدم هنوز جواب ندادن...

2107 هستید...

MoH_@_MaD
24-02-2011, 11:31
سلام
دوستان اين دفترچه ي شماره 2 چي هست و كي مياد ؟؟

MOHAMMAD2010
24-02-2011, 12:36
سلام
دوستان اين دفترچه ي شماره 2 چي هست و كي مياد ؟؟

همون دفترچه ای که توش مشخص میکنه هر شهری و دانشگاهی چه رشته ای رو داره همزمان با اعلام نتایج اولیه میاد
------------------------------
فرشید جان شما درباره اون سوال اطلاعی نداری ؟

اونایی که تکمیل ظرفیت قبول شدن تا یه سال نمیتونن دوباره کنکور بدن !
ایشالا درست که نیست ؟
تو اطلاعیه تکمیل ظرفیت سایت سنجش هم اینو نوشته فقط :

پذيرفتگان‌ رشته‌هاي‌ تحصيلي‌ دوره‌ روزانه‌ اين آزمون‌ خواه‌ در موسسه‌ آموزش‌ عالي‌ ذيربط ثبت‌ نام ‌نمايند يا ننمايند، حتي‌ با دادن‌ انصراف‌ قطعي‌ از تحصيل‌ مجاز به‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ كارداني‌ به‌ كارشناسي‌ناپيوسته‌ سال‌ 1390 نمي‌باشند.

Puneh.A
24-02-2011, 14:08
تو اطلاعیه تکمیل ظرفیت سایت سنجش هم اینو نوشته فقط :

ولی تو دفترچه این رو هم نوشته :

دانشجويان مشغول به تحصيل در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور (به استثناء مورد مذكور در بند الف از رديف2-2 شرايط اختصاصي) حق ثبت نام و شركت در اين آزمون را ندارند و در صورت شركت با آنان طبق مقررات رفتار خواهد شد وتلقي و يك نوبت از حداكثر دو نوبت قبولي براي آنان منظور خواهد شد. « كان لم يكن » اگر هم پذيرفته شوند، قبولي آنهاو داوطلبان مي توانند حداكثر دو نوبت در دوره روزانه آزمون پذيرفته شده و به مراكز آموزش عالي ذيربط معرفي گردند.

پس این یعنی چی؟
من فکر میکنم یعنی شما نمیتونید شرکت کنید تو سایت هم خونده بودم کسانی که میخوان تو این آزمون شرکت کنن باید از تحصیل انصراف بدن

شاهزاده خانوم
24-02-2011, 15:18
من فکر میکنم یعنی شما نمیتونید شرکت کنید تو سایت هم خونده بودم کسانی که میخوان تو این آزمون شرکت کنن باید از تحصیل انصراف بدن

برای کسایی که تو روزانه میخونن این قانون صدق میکنه:)

Puneh.A
24-02-2011, 15:33
برای کسایی که تو روزانه میخونن این قانون صدق میکنه:)
طبق گفته آقای mohammad2010 :

پذيرفتگان‌ رشته‌هاي‌ تحصيلي‌ دوره‌ روزانه‌ اين آزمون‌ خواه‌ در موسسه‌ آموزش‌ عالي‌ ذيربط ثبت‌ نام ‌نمايند يا ننمايند، حتي‌ با دادن‌ انصراف‌ قطعي‌ از تحصيل‌ مجاز به‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ كارداني‌ به‌ كارشناسي‌ناپيوسته‌ سال‌ 1390 نمي‌باشند.
صحبت شما درست نیست:11: فکر میکنم این قانون برای شبانه و غیر انتفاعی بود

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------
این رو ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD2010
24-02-2011, 17:01
طبق گفته آقای mohammad2010 :

صحبت شما درست نیست:11: فکر میکنم این قانون برای شبانه و غیر انتفاعی بود

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------
این رو ببینید:

خانوم پونه چرا مارو الکی میترسونی ؟ :31:
این فقط برای روزانه ها هستش ، یعنی کسی که الان داره روزانه میخونه نمیتونه شرکت کنه ولی کسی که غیر انتفاعی یا شبانه باشه میتونه وقتی جای جدید قبول شد از جای قبلی انصراف بده و جای جدید رو بره .
اگه دارم غلط میگم بگین
فرشید جان بیا بگو خیال مارو راحت کن

Sub007
24-02-2011, 21:17
تا اونجایی که من میدونم و خبر دارم تنها پذیرفته شدگان دوره‌های روزانه هستند که در صورت قبولی و عدم ثبت نام با محرومیتهایی مواجه میشن.

mohsen_gh1991
24-02-2011, 21:23
این تکمیل ظرفیتش چطوریه؟کسی درموردشش اطلاعی داره؟

Soroush-S
24-02-2011, 23:47
این تکمیل ظرفیتش چطوریه؟کسی درموردشش اطلاعی داره؟
من خودم تو تکمیل ظرفیت امسال قبول شدم. رشته هایی که ظرفیتشون تکمیل نشده واسشون تکمیل ظرفیت میزارن.!:46: البته امثال اکثر رشته ها تکمیل نشده بودن .

mohsen_gh1991
25-02-2011, 00:24
من خودم تو تکمیل ظرفیت امسال قبول شدم. رشته هایی که ظرفیتشون تکمیل نشده واسشون تکمیل ظرفیت میزارن.!:46: البته امثال اکثر رشته ها تکمیل نشده بودن .
باید براش ثبت نام کنیم یا نه؟

Puneh.A
25-02-2011, 10:09
خانوم پونه چرا مارو الکی میترسونی ؟ :31:
این فقط برای روزانه ها هستش ، یعنی کسی که الان داره روزانه میخونه نمیتونه شرکت کنه ولی کسی که غیر انتفاعی یا شبانه باشه میتونه وقتی جای جدید قبول شد از جای قبلی انصراف بده و جای جدید رو بره .

ببخشید
اشتباه کردم دیگه پست نمی دم
شما که انقد خوب بلدی برا چی می پرسی پس؟
من که نظر شخصیم رو نگفتم چیزی که تو سایت سازمان نوشته شده رو عینأ نقل کردم

PNC
25-02-2011, 10:43
سلام
دوستان الان کلاس کنکوری هست برگزار بشه بریم برای کاردانی به کارشناسی نرم افزار ؟ یا همه از ماه های قبل شروع شدن ؟

Soroush-S
25-02-2011, 13:09
باید براش ثبت نام کنیم یا نه؟
دیگه لازم نیست براش ثبتنام کنی. فقط باید شماره های کارت اعتباریتو مثل شماره پرونده رمز عبور یا شماره داوطلبیتو داشته باشی.

MOHAMMAD2010
25-02-2011, 13:29
ببخشید
اشتباه کردم دیگه پست نمی دم
شما که انقد خوب بلدی برا چی می پرسی پس؟
من که نظر شخصیم رو نگفتم چیزی که تو سایت سازمان نوشته شده رو عینأ نقل کردم

چرا ناراحت میشی شما
منم درست بلد نبودم که اومدم سوال کردم
نظر شخصیم هم نبود و بقیه هم حرف منو زدن
بازم اگه کسی میدونه حتما بیاد بگه ( چون من هنوزم شک دارم )

MohammadKingstar
25-02-2011, 20:32
سلام کسی ثبت نام کرده؟؟؟ ما فعلا نه
راستی دفترچه شماره2 رو از کجا گیر بیاریم

Sub007
25-02-2011, 20:36
سلام
دوستان الان کلاس کنکوری هست برگزار بشه بریم برای کاردانی به کارشناسی نرم افزار ؟ یا همه از ماه های قبل شروع شدن ؟

فکر کنم مدرسان شریف برای کنکور چندین دوره رو برگزار میکنه.

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

سلام کسی ثبت نام کرده؟؟؟ ما فعلا نه
راستی دفترچه شماره2 رو از کجا گیر بیاریم

دفترچه شماره ۲ رو که بعد از اینکه نتایج اولیه اومد و رتبتون مشخص شد برای تعیین رشته شهر توزیع میکنند.

MohammadKingstar
25-02-2011, 20:41
فکر کنم مدرسان شریف برای کنکور چندین دوره رو برگزار میکنه.

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

دفترچه شماره ۲ رو که بعد از اینکه نتایج اولیه اومد و رتبتون مشخص شد برای تعیین رشته شهر توزیع میکنند.
برای پارسال رو ندارید؟؟ ما می خوایم برنامه ریزی دقیق انجام بدیم

Sub007
25-02-2011, 20:51
اگه دفترچه رو منظورتون هست نه متاسفانه.:41:
اما احتمالا سایر دوستان داشته باشن.

MOHAMMAD2010
25-02-2011, 21:03
برای پارسال رو ندارید؟؟ ما می خوایم برنامه ریزی دقیق انجام بدیم

بفرما دوست عزیز از اینجا بگیرش :

------------------------------------
البته ظرفیتا هر سال تغییر میکنه و معمولا بیشتر میشه

mohsen_gh1991
25-02-2011, 21:11
در مورد مدرسان شریف یه سوال:
کتابایی که به عنوان نمونه سوالات کنکور میده واقعا سوالات کنکوره یا نه؟

MoH_@_MaD
25-02-2011, 22:03
لينكي كه واسه دانلود دفترچه گذاشتين خرابه
اگه امكان داره يه جايه ي ديگه آپلود كنيد
ممنون

MOHAMMAD2010
25-02-2011, 23:27
لينكي كه واسه دانلود دفترچه گذاشتين خرابه
اگه امكان داره يه جايه ي ديگه آپلود كنيد
ممنون

بفرما :

Ship Storm
26-02-2011, 07:04
من یک سوال دارم:
کسی که رشته کاردانی رشته نرم افزار رو داره و بخواد برای کارشناسی IT بزنه و یا اون رشته مهندسی صفحه 14 که زده کارشناسی ناپیوسته الکترونیک هواپیمایی بخواد بزنه محدودیت داره و یا نه میشه زد؟
در کل کسی که کاردانی نرم افزار داره میتونه رشته ای دیگه رو انتخاب کنه و یا نه؟ اگر میتونه با چه شرایطی و چگونه

H A M A S
26-02-2011, 10:49
من یک سوال دارم:
کسی که رشته کاردانی رشته نرم افزار رو داره و بخواد برای کارشناسی IT بزنه و یا اون رشته مهندسی صفحه 14 که زده کارشناسی ناپیوسته الکترونیک هواپیمایی بخواد بزنه محدودیت داره و یا نه میشه زد؟
در کل کسی که کاردانی نرم افزار داره میتونه رشته ای دیگه رو انتخاب کنه و یا نه؟ اگر میتونه با چه شرایطی و چگونه

اول دفترچه نوشته که میشه
اما موقع قبلو شدن کلی واحد پیش باید بگذرونی
بمن یه لحظه رفتم توی فکر همین الکترونیک هواپیمایی اما بیخیالش شدم چون رشته واقعا سختیه بدرد بچه های الکترونیک و مخابرات میخوره

Sub007
26-02-2011, 12:36
در مورد مدرسان شریف یه سوال:
کتابایی که به عنوان نمونه سوالات کنکور میده واقعا سوالات کنکوره یا نه؟

کتابهاش رو من ندیدم اما حدس میزنم که سوالات کنکور سالهای قبل رو جمع آوری کرده باشن و به عنوان نمونه سوال بیرون میدن.

Ship Storm
27-02-2011, 10:18
اول دفترچه نوشته که میشه
اما موقع قبلو شدن کلی واحد پیش باید بگذرونی
بمن یه لحظه رفتم توی فکر همین الکترونیک هواپیمایی اما بیخیالش شدم چون رشته واقعا سختیه بدرد بچه های الکترونیک و مخابرات میخوره

مطمئن هستید که تعداد واحدهای پیش نیازش خیلی هست؟
حیف که فقط میشه یک رشته رو انتخاب کرد و الا اول نرم افزار و بعد این موارد رو میزدیم

Ship Storm
27-02-2011, 11:47
من از یکی از دوستان شنیدم که 17 اسفند دفترچه کاردانی به کارشناسی پودمانی دانشگاه علمی کاربردی میاد آیا کسی این خبر رو شنیده؟

mohsen_gh1991
27-02-2011, 12:21
از دوستان کسی میدونه درصدا چطوری حساب میشه تو کنکور؟
مثلا برای یه درس با ضریب4 و تعداد سوال15 تا باید چنتا جواب درست بزنیم تا به 50 درصد برسه؟

---------- Post added at 12:21 PM ---------- Previous post was at 12:17 PM ----------

من از یکی از دوستان شنیدم که 17 اسفند دفترچه کاردانی به کارشناسی پودمانی دانشگاه علمی کاربردی میاد آیا کسی این خبر رو شنیده؟
بله درسته
ثبت‌نام دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي 17 اسفند آغاز مي شود
بت‌نام دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از 17 اسفندماه آغاز مي شود. به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر رجبعلي برزويي ، معاون آموزشي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : با توجه به فشردگي برنامه هاي سازمان سنجش آموزش كشور در ماه پاياني سال و بر اساس هماهنگي هاي بعمل آمده ، ثبت‌نام دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از 17 اسفند آغاز و تا 22 اسفندماه ادامه خواهد داشت. وي در ادامه اظهار داشت : آزمون دوره هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي 29 ارديبهشت‌ماه سال 90 برگزار مي‌شود.
معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود : ثبت نام دوره هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي در 91 كد رشته ، 720 كد رشته محل در 31 استان كشور با ظرفيت پذيرش 45 هزار نفر انجام مي شود.
دكتر برزويي تصريح كرد: از اين ميزان پذيرش ، 54 درصد در حوزه صنعت ، 25 درصد در حوزه مديريت و خدمات اجتماعي ، 18 درصد در حوزه فرهنگ و هنر و 3 درصد به حوزه كشاورزي اختصاص دارد.
وي افزود : تمام دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي ، مهارتي است و دوره هاي عمومي حذف شده‌اند.
معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي تصريح كرد : در دوره هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني علمي كاربردي ، روش اجرا به صورت پودماني مي باشد و تنها تفاوت آن با دوره هاي كارداني پودماني اين است آزمون آن ابتدا برگزار مي شود.
دكتر برزويي در خاتمه اظهار داشت : در رويكرد جديد فعاليت دانشگاه جامع علمي كاربردي بر اساس نياز سنجي براي هر شغل ، يك دوره آموزشي تعريف شده است .

gelayor14
27-02-2011, 13:11
سلام
من کاردانی فناوری اطلاعات در علمی کاربردی خوندم از انجایی که ظرفیت نرم افزار فقط برای تربیت معلمه -سخت افزار هم تهران نداره
می خواستم ict را انتخاب کنم اما درباره رشته اش چیزی نمی دانم علیرغم اسم اش ظاهرا زیر شاخه برقه ،دوستان کسی درباره این رشته چند خط اطلاعات مفید داره بهم بده
اصلا به نظر شما این رشته را انتخاب کنم؟
ممنون می شوم اگه دوستان اطلاعاتی در این زمینه داشتن منو هم راهنمایی کنند

Soroush-S
27-02-2011, 13:23
سلام
من کاردانی فناوری اطلاعات در علمی کاربردی خوندم از انجایی که ظرفیت نرم افزار فقط برای تربیت معلمه -سخت افزار هم تهران نداره
می خواستم ict را انتخاب کنم اما درباره رشته اش چیزی نمی دانم علیرغم اسم اش ظاهرا زیر شاخه برقه ،دوستان کسی درباره این رشته چند خط اطلاعات مفید داره بهم بده
اصلا به نظر شما این رشته را انتخاب کنم؟
ممنون می شوم اگه دوستان اطلاعاتی در این زمینه داشتن منو هم راهنمایی کنند
من کاردانی ict دارم . الانم کارشناسیشو دارم میخونم. کاردانیش که مخلوطی از الکترونیک ، مخابرات و کامپیوتر بود. ولی با واحدای مخابرات بیشتر. الانم چارت کارشناسیش تقریبا مثل کاردانیه یعنی مخابراتش بیشتره. ولی میگن آینده مال رشته ICT یه.:46:

gelayor14
27-02-2011, 13:32
من کاردانی ict دارم . الانم کارشناسیشو دارم میخونم. کاردانیش که مخلوطی از الکترونیک ، مخابرات و کامپیوتر بود. ولی با واحدای مخابرات بیشتر. الانم چارت کارشناسیش تقریبا مثل کاردانیه یعنی مخابراتش بیشتره. ولی میگن آینده مال رشته ICT یه.:46:

ممنون دوست عزیز
اسم درسهایی که در کاردانی داشتید را میشه بگید ؟همین چارت کارشناسیش

Soroush-S
27-02-2011, 14:57
ممنون دوست عزیز
اسم درسهایی که در کاردانی داشتید را میشه بگید ؟همین چارت کارشناسیش
دوست عزیز تعدادش خیلی زیاد بود. حدود 80 واحد. تکنولوژی مخابرات ، اصول رادیوماکس ، مدارهای الکتریکی ، الکترونیک ، مدار منطقی ، سیستم عامل شبکه،ارتباط داده ها و چند واحد آزمایشگاه و... . کارشناسیشم اگه تو اینترنت سرچ کنی پیدا میکنی. (69 واحده)

aliarya
27-02-2011, 15:57
سلام دوستان
یه سوال داشتم در آزمون کاردانی به کارشناسی نا پیوسته سراسری آیا دانشگاه هایی مثل دانشگاه تهران و یا دیگر دانشگاه های فنی بزرگ دولتی دانشجو پذیرش میکنن . یا به نوعی جز دانشگاه های تربیت معلم و غیر انتفاعی چه دانشگاه هایی پذیرش دارن.

n.s
27-02-2011, 22:05
سلام دوستان
یه سوال داشتم در آزمون کاردانی به کارشناسی نا پیوسته سراسری آیا دانشگاه هایی مثل دانشگاه تهران و یا دیگر دانشگاه های فنی بزرگ دولتی دانشجو پذیرش میکنن . یا به نوعی جز دانشگاه های تربیت معلم و غیر انتفاعی چه دانشگاه هایی پذیرش دارن.
سلام
نه اون دانشگاها برا کارشناسی ناپیوسته پذیرش ندارن
همون غیرانتفاعی و تربیت معلم پذیرش می کنن البته هر سال یه ادایی در میارن !!!
تو تهران شریعتی و شمسی پور و رجایی و غیرانتفاعی ها پذیرش داشتن ( اینام یه سال میگیرن...یه سال فقط شبانه می گیرن...کلا معلوم نیست)

mohammadrm
27-02-2011, 23:50
سلام
بچه ها من بره کارشناسی ناپیوسته رشته امتحانی رو هنرهای تجسمی زدم . رشته کاردانی هم گرافیک بود . من میخوام گرافیک رایانه بزنم ولی نمیدونم چیکار کنم تو دفترچه شماره 1 همچین رشته ای نبود . به نظرتون تو بخش زیرشاخه های هنرهای تجسمی هست یا یه رشته جداگانست ؟
راستی منابع کنکور کاردانی به کارشناسی رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟
چه کتابهایی میخواد که بخونم ؟
یه منبع خوب بهم معرفی کنید ممنون میشم .

tik-tak
28-02-2011, 00:16
منظور از بند 20 گروه آموزشی چیه ؟
من رشته کاردانیم هنر بوده الان علوم انسانی می خوام انتخاب کنم . کدوم مورد رو باید تیک بزنم .
در ضمن کاردانیم تدوین فیلم بوده ولی توی گزینه ها نداره . فیلمسازی ( کلیه رشته ها ) بزنم ؟
اگه زودتر راهنماییم کنید ممنون میشم . نمیخوام به فردا بیوفته که سایت جواب نده .

STON-COLD
28-02-2011, 16:00
ثبت نام کی هست؟

MOHAMMAD2010
28-02-2011, 18:30
ثبت نام کی هست؟

تا امروز یعنی 9 اسفند آخرین مهلتشه . ( شاید تمدید هم بشه )

Soalziad
28-02-2011, 22:35
با سلام. لطفا راهنمایی کنید. الان میخوام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنم. اصلا فرق پیوسته با ناپیوسته چیه؟ بعد اینکه نمونه سوالات کنکور کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر نرم افزار رو میفروشن؟ لیست تراز و شانس قبولی اون در تهران و شهرستان رو کسی داره؟ این شهید شمسی پور که در تهران هست برای کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر نرم افزار چه ترازی میخواد؟ چه درصدی در هر درس باید بزنیم؟ چرا در دفترچه کارشناسی ناپیوسته اسم دانشگاه رودهن نیست؟ بعد غیر از این کنکور کاردانی به کارشناسی پیوسته در چه تاریخی ثبت نامش هست؟ کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری چطور,اون کی هست؟ کلا غیر از این سه مورد یعنی کاردانی به کارشناسی پیوسته,ناپیوسته و سراری حالت دیگه ای که نداره؟ البته غیر از پیام نور و پودمانی و علمی کاربردی. با تشکر از شما

Sub007
28-02-2011, 23:28
کاردانی پیوسته برای کسانی هست که قبلا دوره پیش دانشگاهی رو رفتن اما در دوره کاردانی دانشگاه قبول شدند یعنی نتونستند که برای لیسانس قبول بشن.
کاردانی ناپیوسته اونایی هستند که قبلا دیپلم فنی حرفه‌ای گرفتند و بعد هم دوره کاردانی رو به اتمام رسوندن.
کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته برای هر دو گروه یکسانه.
نمونه سوالات سالهای قبل رو هم اگه سراغ بگیری هست و حتی روی اینترنت هم میتونی پیداشون کنی.
در مورد تراز و درصد فکر کنم دوستان دیگه بتونن راهنماییتون کنن.
دانشگاه رودهن دانشگاه آزاد هست اما این دفترچه ای که شما داری دانشگاههای روزانه،شبانه و غیرانتفاعی رو باید داشته باشه.
کاردانی به کارشناسی امشب مهلتش تموم میشه مگه اینکه تمدیدش کنن.کاردانی به کارشناسی دو سری برگزار میشه یکی دانشگاه آزاد و دیگری آزمونی که برای دانشگاههای روزانه،شبانه و غیرانتفاعی و ... هست و سال آینده حدودای تیر و مرداد برگزار میشه.
برای دوره کاردانی به کارشناسی همونطور که قبلا هم گفتم سراسریش با پیوسته و ناپیوسته یکیه و کنکور مجزایی نداره.

mohsen_gh1991
28-02-2011, 23:31
تا امروز یعنی 9 اسفند آخرین مهلتشه . ( شاید تمدید هم بشه )
تا پس فردا تمدید شد

MohammadKingstar
01-03-2011, 16:06
آخرين مهلت ثبت‌نام در آزمون ورودي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390

1389/12/09 - 12:32

سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1390 مي‌رساند، به منظور فراهم آوردن تسهيلات لازم براي آن دسته از داوطلباني كه تاكنون براي ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام ننموده‌اند با همكاري شركت پست جمهوري اسلامي ايران ترتيبي اتخاذ گرديده كه:
1- روزهاي سه‌شنبه 10/12/89 و چهارشنبه 11/12/89 منحصراً در باجه‌هاي مركزي شهرستان‌هاي مختلف كشور (به جز شهرستان تهران كه به شرح بند 2 ذيل خواهد بود) از ساعت 8 صبح لغايت ساعت 19 (7 بعد از ظهر) روزهاي مذكور، نسبت به توزيع مدارك ثبت‌نام اقدام گردد.
2- در شهرستان تهران از ساعت 8 صبح تا ساعت 19 (7 بعد از ظهر) روزهاي مذكور (سه‌شنبه 10/12/89 و چهارشنبه 11/12/89) منحصراً در مناطق پستي 11، 13، 14، 15، 16، 17، 18 و 19 نسبت به توزيع مدارك ثبت‌نام داوطلبان متقاضي ثبت‌نام، اقدام شود.
ضمناً به اطلاع مي‌رساند داوطلبان متقاضي ثبت‌نام در آزمون مذكور كه كارت اعتباري ثبت‌نام را تا تاريخ 11/12/89 دريافت مي‌دارند، مي‌توانند تا ساعت 24 روز چهارشنبه 11/12/89 با مراجعه به نشاني پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسبت به ثبت‌نام اينترنتي در آزمون مذكور اقدام نمايند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

Soalziad
01-03-2011, 20:08
سلام. کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تابستان سال آینده برگزار میشه. میخواستم ببینم منابع دقیق رشته کامیپوتر نرم افزار رو کسی داره؟ همچنین لیستی از تراز ها و درصدهایی که باهاش در دانشگاه های مختلف میشه قبول شد؟ کتاب و جزوه و نمونه سوالات این کنکور به راحتی گیر میاد؟ کلا توضیحاتی درباره کارشناسی ناپیوسته اگر بدید ممنون میشم.

cyrus_ln
01-03-2011, 20:49
سلام
رشته های فنی دانشگاه سراسری ندارن؟
فقط غیر انتفاعی و آزاد دارن؟
من الکتروتکنیک خوندم میگن که فقط غیر انتفاعی و آزاد داره(من کلا بی اطلاعم یه مدت زیادی از درس و کنکور و دانشگاه و ... دور بودم)
بعد من می تونم تغییر رشته بدم؟
می خوام واسه کارشناسی الکترونیک بخونم
یکی میگه میشه یکی میگه نمیشه یکی میگه فقط آزاد میشه
بلخره میشه یا نمیشه؟:دی

MOHAMMAD2010
01-03-2011, 20:52
سلام
رشته های فنی دانشگاه سراسری ندارن؟
فقط غیر انتفاعی و آزاد دارن؟
من الکتروتکنیک خوندم میگن که فقط غیر انتفاعی و آزاد داره(من کلا بی اطلاعم یه مدت زیادی از درس و کنکور و دانشگاه و ... دور بودم)
بعد من می تونم تغییر رشته بدم؟
می خوام واسه کارشناسی الکترونیک بخونم
یکی میگه میشه یکی میگه نمیشه یکی میگه فقط آزاد میشه
بلخره میشه یا نمیشه؟:دی

آره دوست عزیز هیچ مشکلی نداری و شما میتونی برای کارشناسی الکترونیک بخونی
اگه میخوای ثبت نام کنی تا 11 اسفند تمدید شده

n.s
01-03-2011, 21:58
کاردانی پیوسته برای کسانی هست که قبلا دوره پیش دانشگاهی رو رفتن اما در دوره کاردانی دانشگاه قبول شدند یعنی نتونستند که برای لیسانس قبول بشن.
کاردانی ناپیوسته اونایی هستند که قبلا دیپلم فنی حرفه‌ای گرفتند و بعد هم دوره کاردانی رو به اتمام رسوندن.
.
جابه جا گفتین جاهاشونو:20:

سلام. کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تابستان سال آینده برگزار میشه. میخواستم ببینم منابع دقیق رشته کامیپوتر نرم افزار رو کسی داره؟ همچنین لیستی از تراز ها و درصدهایی که باهاش در دانشگاه های مختلف میشه قبول شد؟ کتاب و جزوه و نمونه سوالات این کنکور به راحتی گیر میاد؟ کلا توضیحاتی درباره کارشناسی ناپیوسته اگر بدید ممنون میشم.

شما به سایت
karshenasi.com
سر بزن

Soalziad
02-03-2011, 13:40
سلام
من یک سری سوال کلی داشتم راجع به کنکور 90

- منابع و دروس دقیق رشته مهندسی نرم افزار رو از کجا میتونم بگیرم؟
- نمونه سوالات کنکور کارشناسی ناپیوسته رشته کامپیوتر نرم افزار در سالهای پیش رو از کجا میتونم بگیرم؟
- لیستی از ترازها و درصدهای مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه های مختلف رو از کجا میتونم بگیرم؟
- از کجا بدونم در هر دانشگاهی با چه ترازی میتونم قبول بشم؟
- دانشگاه شهید شمسی پور شرایط قبولیش چطوریاست؟ خیلی باید درس خون باشه آدم یا نه؟

با تشکر از شما

ARASH66
02-03-2011, 14:03
سلام
من یک سری سوال کلی داشتم راجع به کنکور 90

- منابع و دروس دقیق رشته مهندسی نرم افزار رو از کجا میتونم بگیرم؟
- نمونه سوالات کنکور کارشناسی ناپیوسته رشته کامپیوتر نرم افزار در سالهای پیش رو از کجا میتونم بگیرم؟
- لیستی از ترازها و درصدهای مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه های مختلف رو از کجا میتونم بگیرم؟
- از کجا بدونم در هر دانشگاهی با چه ترازی میتونم قبول بشم؟
- دانشگاه شهید شمسی پور شرایط قبولیش چطوریاست؟ خیلی باید درس خون باشه آدم یا نه؟

با تشکر از شما

سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قسمت ناپیوسته.
خرید کتاب های سوالات سال های پیش کنکور مثل مدرسان شریف.
شمسی پور رتبه دو قمی حداکثر سه رقمی میخواد.

Soalziad
02-03-2011, 20:12
سوال دیگه ای هم داشتم. سیستم این کنکور کارشناسی ناپیوسته برای انتخاب دانشگاه به چه صورت هست؟ اول کنکور میدیم و بعد که رتبه اومد به دلخواه میبینیم که کجاها میتونیم بریم,یعنی کدوم دانشگاه ها در کدوم شهرها و بعد جایی که میخوایم رو انتخاب میکنیم یا اینکه قبل از کنکور باید لیستی از دانشگاه هایی که میخوایم بریم رو به اولویت بنویسیم و بعد صبر کنیم و کنکور بدیم و ببینیم که اونجاها قبول شدیم یا نه؟ با تشکر از شما.

Sub007
02-03-2011, 21:56
جابه جا گفتین جاهاشونو:20:

بله درست میگین.:20:
پیریه و هزار دردسر دیگه.:31:
از دوستان عزیز عذرخواهی میکنم.:11:

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

سوال دیگه ای هم داشتم. سیستم این کنکور کارشناسی ناپیوسته برای انتخاب دانشگاه به چه صورت هست؟ اول کنکور میدیم و بعد که رتبه اومد به دلخواه میبینیم که کجاها میتونیم بریم,یعنی کدوم دانشگاه ها در کدوم شهرها و بعد جایی که میخوایم رو انتخاب میکنیم یا اینکه قبل از کنکور باید لیستی از دانشگاه هایی که میخوایم بریم رو به اولویت بنویسیم و بعد صبر کنیم و کنکور بدیم و ببینیم که اونجاها قبول شدیم یا نه؟ با تشکر از شما.

شما اول کنکور میدین بعدا نتایج اولیه که شامل درصدها و رتبتون میشه رو اعلام میکنند و همچنین دفترچه شماره ۲ که شامل رشته/شهرها و تعداد دانشجویی که هر دانشگاه میخواد رو توزیع میکنند و شما از بین اونا رشته/شهرهای مورد علاقتون رو انتخاب میکنین.

nafas
02-03-2011, 21:59
سلام دوستان خسته نباشید
من یه یکی از رفیقام کاردانی به کارشناسی ثبت نام کرده خودش مدرکش از علمی کاربردی کاردانی مونتاژ خودرو داره ولی الان رفته آزمون رو برای کارشناسی زبان انگیلیسی ثبت نام کرده
من بهش گفتم احتمالا به مشکل بربخوره
حالا گفتم از دوستان هم بپرسم بهتر بلدید
الان چجوریاس براش
مثلا درساش چجوری میشه
الان این دوستم حتی نیمدونه منابع رشته زبان چیه

Ship Storm
03-03-2011, 06:07
سلام دوستان خسته نباشید
من یه یکی از رفیقام کاردانی به کارشناسی ثبت نام کرده خودش مدرکش از علمی کاربردی کاردانی مونتاژ خودرو داره ولی الان رفته آزمون رو برای کارشناسی زبان انگیلیسی ثبت نام کرده
من بهش گفتم احتمالا به مشکل بربخوره
حالا گفتم از دوستان هم بپرسم بهتر بلدید
الان چجوریاس براش
مثلا درساش چجوری میشه
الان این دوستم حتی نیمدونه منابع رشته زبان چیه

سلام محمود جان :31:
من تا اونجایی که اطلاع دارم باید رشته کاردانی همخونی با رشته کارشناسی ناپیوسته داشته باشه
اگر هم بتونه شرکت کنه کلی واحد پیش نیاز باید بگذرونه

Soalziad
03-03-2011, 08:49
ممنون از لطفتون. آخرین سوالم رو هم اگر جواب بدید دیگه واقعا عالی میشه که برم کتاب های لازمه رو بخرم و شروع کنم به خوندم. من تحقیق کردم و اینطور دستم اومد که رشته مهندسی نرم افزار کارشناسی ناپیوسته این دروس رو شامل میشه

فرهنگ و معارف اسلامي
زبان و ادبيات فارسي
زبان خارجي
زبان تخصصي
رياضي و آمار
مدار منطقي
برنامه سازي کامپيوتر
سيستم عامل
ذخيره و بازيابي
ساختمان داده

آیا دقیقا همینهاست؟ یا درس دیگه ای هم هست؟ حالا سوال من اینه که خب دقیقا چه سرفصلهایی از این درس ها میاد؟ یعنی ذخیره و بازیابی یا ساختمان داده یا همون درس معارف دقیقا کدوم سرفصل هاشون هست؟ کدوم کتاب ها؟ چون اینطوری که فقط اسم درس باشه که آدم سردرگم میشه که چه کتاب و چه فصلی هست. با تشکر از شما

Ship Storm
03-03-2011, 09:03
ممنون از لطفتون. آخرین سوالم رو هم اگر جواب بدید دیگه واقعا عالی میشه که برم کتاب های لازمه رو بخرم و شروع کنم به خوندم. من تحقیق کردم و اینطور دستم اومد که رشته مهندسی نرم افزار کارشناسی ناپیوسته این دروس رو شامل میشه

فرهنگ و معارف اسلامي
زبان و ادبيات فارسي
زبان خارجي
زبان تخصصي
رياضي و آمار
مدار منطقي
برنامه سازي کامپيوتر
سيستم عامل
ذخيره و بازيابي
ساختمان داده

آیا دقیقا همینهاست؟ یا درس دیگه ای هم هست؟ حالا سوال من اینه که خب دقیقا چه سرفصلهایی از این درس ها میاد؟ یعنی ذخیره و بازیابی یا ساختمان داده یا همون درس معارف دقیقا کدوم سرفصل هاشون هست؟ کدوم کتاب ها؟ چون اینطوری که فقط اسم درس باشه که آدم سردرگم میشه که چه کتاب و چه فصلی هست. با تشکر از شما

دروس رشته نرم افزار بله همین ها هستند
دوستان من که این کنکور رو داشتند و این مرحله رو رد کردند برای دروس تخصصی از کتاب های حمیدرضا مقسمی استفاده کردند و برای دورس عمومی کتاب های مدرسان شریف رو گرفتند.

Vallio
03-03-2011, 12:16
سلام دوستان ، میخاستم ببینم زمان ثبت نام کارشناسی ناپیوسته 1390 ؛ آزاد ، علمی کاربردی ، پیام نور کی هست ؟
رشتم نرم افزاره ، میخام گرافیک کامپیوتری بخونم !

nafas
03-03-2011, 13:30
سلام محمود جان :31:
من تا اونجایی که اطلاع دارم باید رشته کاردانی همخونی با رشته کارشناسی ناپیوسته داشته باشه
اگر هم بتونه شرکت کنه کلی واحد پیش نیاز باید بگذرونه
مرسی حامد خودش میگه با پیش نیاز مشکلی ندارم :31:
نمیدونم حالا بنظرم زنگ بزنه سازمان سنجش بهتره
آخه خودش رشته کاردانیش رو که زده بود میگه خود سیستم کد زبان بهش داده !البته اینجاش خودم هم نفهمیدم چی چی گفت :31:

M3HRD@D
03-03-2011, 13:58
دوستان من کاردانیم که دارم میگیرم کامپیوتر هستش ولی به وسیله یکی از بند های دفترچه کاردانی به کارشناسی که میشد تغییر رشته داد رشته تربیت بدنی رو ثبت نام کردم ولی گفته که باید در صورت قبولی کلیه دروس پیش نیاز یا جبرانی رشته قبولی رو با نظر گروه آموزشی بگذرنیم
حال میخواستم بپرسم این دروس پیش نیاز یا جبرانی حدودا چند واحد میشه؟

Ship Storm
03-03-2011, 14:11
سلام دوستان ، میخاستم ببینم زمان ثبت نام کارشناسی ناپیوسته 1390 ؛ آزاد ، علمی کاربردی ، پیام نور کی هست ؟
رشتم نرم افزاره ، میخام گرافیک کامپیوتری بخونم !

آژاد حدود مهر ماه
علمی کاربردی آبان ماه
پیام نور دی ماه (پذیرش رفت برای سال 1391 که دفترچش سال دیگه حدود دی ماه میاد - در ضمن مقطع کاردانی به کارشناسیش رشته نرم افزار نداره)

مرسی حامد خودش میگه با پیش نیاز مشکلی ندارم :31:
نمیدونم حالا بنظرم زنگ بزنه سازمان سنجش بهتره
آخه خودش رشته کاردانیش رو که زده بود میگه خود سیستم کد زبان بهش داده !البته اینجاش خودم هم نفهمیدم چی چی گفت :31:

باز باید دقیق بررسی کنه چون بعدا به مشکل نخوره آخه این رشته با اون رشته یکی دوتا درسش که نیست بخواد پیش نیاز بگذرونه باید بره همه تخصصی ها رو پیش نیاز کنه حدود 40 واحدی فکر کنم میشه

M3HRD@D
04-03-2011, 17:52
دوستان من کاردانیم که دارم میگیرم کامپیوتر هستش ولی به وسیله یکی از بند های دفترچه کاردانی به کارشناسی که میشد تغییر رشته داد رشته تربیت بدنی رو ثبت نام کردم ولی گفته که باید در صورت قبولی کلیه دروس پیش نیاز یا جبرانی رشته قبولی رو با نظر گروه آموزشی بگذرنیم
دوستان کسی نیست جواب ما را بدهد؟:19:

farshidshd
04-03-2011, 19:00

هرچی رو که باید در دوره کاردانی پاس میکردی ولی نکردی

هرچند تا هم بگن باید پاس کنی ...

M3HRD@D
04-03-2011, 20:51
هرچی رو که باید در دوره کاردانی پاس میکردی ولی نکردی

هرچند تا هم بگن باید پاس کنی ...
پس در این صورت چه اشتباهی کرده ام رشته دیگه ای رو زده ام
فکر کنم اینجوری یه 20 تا واحد اضافی بدن:41:

MOHAMMAD2010
04-03-2011, 21:00
مگه با مدرک کاردانی پیوسته تو کنکور کاردانی به کارشناسی میشه تغییر رشته داد !؟

M3HRD@D
04-03-2011, 21:19
مگه با مدرک کاردانی پیوسته تو کنکور کاردانی به کارشناسی میشه تغییر رشته داد !؟
آره یه بندی داره برا همین موضوع
هر داوطلب می تواند بدون توجه به رشته تحصیلی و یا مدرک دوره کاردانی(فوق دیپلم)خود منحصرا در یکی از رشته های امتحانی گروه های آموزشی فنی و مهندسی - کشاورزی -علوم پایه - علوم انسانی و هنر و یا دامپزشکی شرکت کند.
در صورت موفقیت لازم است کلیه دروس پیش نیاز یا جبرانی رشته قبولی را با نظر گروه آموزشی مرتبط بگذرانند.

H A M A S
08-03-2011, 14:18
سلام
چه طوری میشه اطلاعات ثبت نامی کنکور رو اصلاح کرد؟؟
چون توی سایت زده از سه شنبه 2 بعد از ظهر به بعد اما تا الان هیچی نیست!!

MoH_@_MaD
08-03-2011, 18:30
سلام
تو دفترچه زده بود از 17 ارديبهشت 90 تا 19هم ميتونين اطلاعات رو مشاهده و در صورت نياز اصلاح كنيد

Ship Storm
08-03-2011, 18:47
سلام

لینکش که فعال هست و مشکلی نداره

برای ویرایش و اصلاح اطلاعات ثبت نامی آزمون ورودی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1390 اینجا را کلیک نمایید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MostafaMohammadi
10-03-2011, 23:02
سلام

دوستان من متولد بهمن 67 هستم و ورودی 87 دانشگاه آزاد که قراره خرداد 90 فارق التحصیل بشم.
متاسفانه مهلت ثبت نام تو به آزمون دوره هاي کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 90 تموم شده و من ثبت نام نکردم.
آیا راهی وجود داره بتونم ثبت نام کنم؟

mohsen_gh1991
10-03-2011, 23:07
کسی میدونه کی مهلت اصلاح اطلاعات ثبت نام شرروع میشه؟

Puneh.A
11-03-2011, 12:39
سلام

دوستان من متولد بهمن 67 هستم و ورودی 87 دانشگاه آزاد که قراره خرداد 90 فارق التحصیل بشم.
متاسفانه مهلت ثبت نام تو به آزمون دوره هاي کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 90 تموم شده و من ثبت نام نکردم.
آیا راهی وجود داره بتونم ثبت نام کنم؟

سلام
نه دوست من باید تا سال بعد صبر کنی

Ship Storm
11-03-2011, 14:10
کسی میدونه کی مهلت اصلاح اطلاعات ثبت نام شرروع میشه؟

مهلت ثبت نام که شروع نمیشه!! مهلت ثبت نام تموم میشه
فکر کنم منظور شما این بوده درسته؟
...
..
.

برای ویرایش و اصلاح اطلاعات ثبت نامی آزمون ورودی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1390 اینجا را کلیک نمایید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g%2Fregk2ksh90%2F)

S@nti@go_s&k
13-03-2011, 18:57
سلام

اگر کسی دفترچه راهنمای آزمون سراسری امسال رو داره اینجا بزاره

من میخوام مواد امتحانی رو تو یه سری از رشته ها ببینم

ممنون.

Ship Storm
13-03-2011, 19:44
سلام

اگر کسی دفترچه راهنمای آزمون سراسری امسال رو داره اینجا بزاره

من میخوام مواد امتحانی رو تو یه سری از رشته ها ببینم

ممنون.

سلام سروش جان خوبی
خدمت شما عزیز پیوست کردم به همین پست :11:

SADEGH 7
14-03-2011, 18:26
سلام دوستان
من می خواستم برای کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر یه سری کتاب بخرم، ولی نمی دونم چی بخرم.
بین دوستان چند نفر پکیج مهندسان شریف رو خریدن، ولی من نمی خوام بسته بخرم.
می خوام اگر هم می خرم، تک تک بخرم. چون مثلا به هیچ وجه نمی خوام واسه کنکور ریاضی بخونم، یا واسه زبان یه کتاب تست برام کافیه.
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید چه کتاب هایی بخرم.

Puneh.A
14-03-2011, 19:00
سلام
برای درسای تخصصی کتابهای تست مقسمی خیلی خوبه
ولی عمومی رو من هم بی اطلاعم خوشحال میشم دوستان نظر بدن

taghi_ramzi
14-03-2011, 20:00
سلام
توی این کنکور معدل چقدر تاثیر داره ؟ معدل من حدود نوزدهه (آزاد هستم)
قیمت بسته های پارسه و مدرسان شریف رو برای رشته کامپیوتر کسی می دونه؟

Ship Storm
14-03-2011, 21:56
سلام
توی این کنکور معدل چقدر تاثیر داره ؟ معدل من حدود نوزدهه (آزاد هستم)
قیمت بسته های پارسه و مدرسان شریف رو برای رشته کامپیوتر کسی می دونه؟

منظورتون کنکور سراسری هست یا این علمی کاربردی که جدیدا اعلام شده؟
در مورد سراسری باید بگم فکر میکنم 25% تاثیر داشته باشه

taghi_ramzi
14-03-2011, 22:01
منظورم سراسری بود. مرسی
من در جریان علمی کاربردی نیستم ، چجوریه و تا کی فرصت هست؟

Ship Storm
14-03-2011, 22:09
منظورم سراسری بود. مرسی
من در جریان علمی کاربردی نیستم ، چجوریه و تا کی فرصت هست؟

تا امشب مهلت داشت که تا پنجشنبه تمدید شد
باید کارت پایان خدمت داشته باشید برای شرکت در این کنکور

ARASH66
15-03-2011, 12:03
برای کارشناسی ناپیوسته سراسری فکر نمیکنم معدل تاثیر داشته باشه در زمان قبت نام هم معدل رو نمیخواست.

سلام دوستان
من می خواستم برای کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر یه سری کتاب بخرم، ولی نمی دونم چی بخرم.
بین دوستان چند نفر پکیج مهندسان شریف رو خریدن، ولی من نمی خوام بسته بخرم.
می خوام اگر هم می خرم، تک تک بخرم. چون مثلا به هیچ وجه نمی خوام واسه کنکور ریاضی بخونم، یا واسه زبان یه کتاب تست برام کافیه.
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید چه کتاب هایی بخرم.
دوست عزیز عمومی ها مدرسان خوبه.
برای تخصصی مقسمی، عادلی نیا و مدرسان.

Puneh.A
15-03-2011, 13:39
در مورد سراسری باید بگم فکر میکنم 25% تاثیر داشته باشه
واقعأ تأثیر داره؟؟؟؟/:18:
من فکر می کردم فقط برای کنکور سراسریه نمی دونستم کارشناسی ناپیوسته هم معدلی شده

Ship Storm
15-03-2011, 19:03
واقعأ تأثیر داره؟؟؟؟/:18:
من فکر می کردم فقط برای کنکور سراسریه نمی دونستم کارشناسی ناپیوسته هم معدلی شده

والا تو هر مقطعی معدل پرسیده میشه و طبق گفته سازمان سنجش تاثیر داره
البته این دوستمون میگن تاثیر نداره ولی بعید میدونم اینطور باشه چون معدل مقطع قبل قبلا تاثیر نداشت و مدتی گفتند 15% تاثیر و در حال حاضر 25% تاثیر داره

عليرضا خان
15-03-2011, 23:41
بچه هاي هنر كيا هستن؟ دستاشون رو لطفا ببرن بالا !

عليرضا خان
15-03-2011, 23:47
در كارداني به كارشناسي معدل تاثيري ندارد نقطه.

Ship Storm
15-03-2011, 23:55

مطمئن هستی؟
یکی دو روز دیگه بررسی دقیق میکنم و از منبع معتبر این مسئله رو پیگیر میکنم و اینجا اعلام میکنم

Puneh.A
16-03-2011, 09:05
یکی دو روز دیگه بررسی دقیق میکنم و از منبع معتبر این مسئله رو پیگیر میکنم و اینجا اعلام میکنم
ممنون دوست عزیز:11:
هرچند دیگه برا ما که فارغ التحصیل شدیم فایده ای نداره:41: ولی دانشجوها حساب کار دستشون میاد

Ship Storm
16-03-2011, 18:03
ممنون دوست عزیز:11:
هرچند دیگه برا ما که فارغ التحصیل شدیم فایده ای نداره:41: ولی دانشجوها حساب کار دستشون میاد

نه خوب من هم شک افتادم چون باید تاثیر داشته باشه
در مرحله دوم وقتی مجاز به انتخاب رشته بشید معدل رو از شما درخواست میکنن

Alijo0on
16-03-2011, 19:48
من که اولش مجاز شدم با تراز 17000 نرم افزار
اما بعدش زد مردود بعدش که تکمیل ظرفیت شرکت کردم با تراز سخت افزارم ، کرمان قبول شدم و دارم میرم ...

اصلا فک نکنم معدل تاثیری تو انتخاب اولویت ها داشته باشه اصل کار کنکوره ، حداقل واسه نظام قدیما که ما هستیم اینه .

Soroush-S
16-03-2011, 19:53
به هیچ وجه تاثیر نداره. شاید تو ازاد تاثیر داشته باشه:46:

pouria_br
07-04-2011, 14:30
یه سوال شدیدا تکراری :31:
دفترچه های ازاد برای کنکور 90 اومده؟نیومده؟میخواد بیاد؟کی میاد؟

farshidshd
09-04-2011, 11:26
یه سوال شدیدا تکراری :31:
دفترچه های ازاد برای کنکور 90 اومده؟نیومده؟میخواد بیاد؟کی میاد؟

ثبت نام : مهر 1390
آزمون: آذر 1390

.

MoH_@_MaD
10-04-2011, 23:27
دوستان تاريخ آزمون دولتي كيه ؟؟

taghi_ramzi
11-04-2011, 07:24
دوستان تاريخ آزمون دولتي كيه ؟؟
6 مرداد و لاغیر

MohammadKingstar
17-04-2011, 15:34

هيچ تاثيري نداره معدل فقط بعد از اين قبول قبول شدي اگه زير 14 باشه بايد 24 واحد بيشتر پاس كني همينو بس

MohammadKingstar
17-04-2011, 15:44
كسي از كتاب هاي مقسمي استفاده مي كنه؟؟؟
ميخواستم بپرسم كه كسي ذخيره بازيابي رو داره فهرستشو برام بزاره چون يه ذخيره دارم سال 85 مي خوام ببينم تغيير كرده يا نه سيستم عامل داشتم85 تغيير كرده ولي زخيره رو نمي دونم اگه كسي داره يه لطفي كنه كمك كنه!!

ARASH66
17-04-2011, 23:38
كسي از كتاب هاي مقسمي استفاده مي كنه؟؟؟
ميخواستم بپرسم كه كسي ذخيره بازيابي رو داره فهرستشو برام بزاره چون يه ذخيره دارم سال 85 مي خوام ببينم تغيير كرده يا نه سيستم عامل داشتم85 تغيير كرده ولي زخيره رو نمي دونم اگه كسي داره يه لطفي كنه كمك كنه!!
دوست عزیز مطمئنا مطالب کلی فرقی نکرده و منبع اصلی کتاب های کنکور کتاب دکتر رانکوهی می باشند ولی تست ها به روز تر و ویرایش کتاب ها جدید تر شده.

MohammadKingstar
21-04-2011, 17:27
سلام يه سوال برام پيش اومده براي كنكور كارداني به كارشناسي يه كتاب مدرسان شريف عمومي گرفتم
خبر داريد انديشه اسلامي هم بايد براي كنكور بخونيم كارداني كامپيوترم من فعلا دارم معارف اسلامي شو مي خونم كسي خبر داره از منابع كنكور بخش عمومي؟؟؟

Soalziad
22-04-2011, 08:51
دوستان من ثبت نام کردم همون اسفند برای کنکور مرداد. اما کارت ورود رو کی میدن؟

Ship Storm
22-04-2011, 09:57
دوستان من ثبت نام کردم همون اسفند برای کنکور مرداد. اما کارت ورود رو کی میدن؟

تاریخ 27 تیر و 3 مرداد اطلاعیه زمان صدور کارت میاد

Soroush-S
23-04-2011, 07:46
سلام يه سوال برام پيش اومده براي كنكور كارداني به كارشناسي يه كتاب مدرسان شريف عمومي گرفتم
خبر داريد انديشه اسلامي هم بايد براي كنكور بخونيم كارداني كامپيوترم من فعلا دارم معارف اسلامي شو مي خونم كسي خبر داره از منابع كنكور بخش عمومي؟؟؟
اره . اندیشه اسلامی هم باید بخونی. یادمه پارسال چندتا سوال هم از همون بخش های اولش اومده بود.

mohsen_gh1991
23-04-2011, 11:58
دوستان دانشگاه ازاد الان ثبت نام داره کاردانی به کارشناسی؟

farshidshd
23-04-2011, 13:32
دوستان دانشگاه ازاد الان ثبت نام داره کاردانی به کارشناسی؟

الان خیر

مهر ماه 90 ثبت نام میکنن

mohsen_gh1991
25-04-2011, 22:26
دوستان کسی میدونه نحوه درصد حساب کردن برای درسا چطوره؟
مثلا 9 تا پاسخ صحیح از یک درس یا ضریب 4 و 15 سوال

taghi_ramzi
25-04-2011, 22:35
برای ریاضی و آمار چه منبعی خوبه ؟

farshidshd
26-04-2011, 09:52
برای ریاضی و آمار چه منبعی خوبه ؟

چه رشته ای؟

معمولا آمار دکتر نیکوکار خوبه، جزوات پارسه هم بد نیست

» ریاضیات - ضریب 3 - تعداد سوال : 10
*منبع اصلی : کتب دکتر نیکوکار
* منابع کنکوری :
الف - درس و کنکور ریاضیات 1و2 ( انتشاران گسترش علوم پایه - دکتر نیکوکار ) - قیمت 6000 تومان
ب - ریاضیات 1 و 2 مدرسان شریف - قیمت : 8500 تومان
ج - فلش کارت ریاضیات عمومی 1و2 مدرسان شریف - قیمت : 3000 تومان
د - جزوات پارسه
*سرفصل های ریاضیات عمومی و کاربردی : اتحاد - معادلات - مثلثات - دستگاه معادلات - مجموعه ها - معادلات خط - توابع - حد - هم عرضی - هوپیتال - پیوستگی - مجانب ها - مشتق و کاربردهای آن - قضایای رول و میانگین - دیفرانسیل - انحنا - مشتقهای جرئی - توابع چند متغیره - روشهای انتگرال گیری معین و نامعین - قضایای اساسی - محاسبه سطح ، حجم زیر منحنی و طول کمان - انتگرال دوگانه و سه گانه - معادلات دیفرانسیل - تبدیلات لاپلاس - دنباله و سری - بردار - اعداد مختلط - مختصات قطبی - ماتریس...
--------------------------
» آمار و احتمالات - ضریب 3 - تعداد سوال : 5
*منبع اصلی : کتب دکتر نیکوکار
* منابع کنکوری :الف - درس و کنکور آمار و احتمالات ( انتشاران گسترش علوم پایه - دکتر نیکوکار )
ب - جزوات پارسه
*سرفصل های آمار و احتمالات : آمار توصیفی ( شاخصهای مرکزی - ( آمارهای توصیفی ( شاخصهای پراکندگی ) - آنالیز ترکیبی - احتمال - متغیرهای تصادفی - توزیع های خاص - توزیع های نمونه ای برآورد فاصله ای - آزمون فرضها - معادله خط رگرسیون

کارشناسی

MoH_@_MaD
28-04-2011, 19:11
دوستان در مورد کنکور آزاد کاردانی به کارشناسی چند تا سوال دارم:
1-تاریخ ثبت نامش کیه؟
2-تاریخ آزمون کیه؟
3-کلاساش از چه تاریخی شروع میشه؟؟
4-هزینه ی هر ترمش حدودا چقدر میشه(رشته الکترونیک)؟؟

farshidshd
29-04-2011, 11:54
دوستان در مورد کنکور آزاد کاردانی به کارشناسی چند تا سوال دارم:
1-تاریخ ثبت نامش کیه؟
2-تاریخ آزمون کیه؟
3-کلاساش از چه تاریخی شروع میشه؟؟
4-هزینه ی هر ترمش حدودا چقدر میشه(رشته الکترونیک)؟؟

1- مهر 90
2- آذر 90
3- بهمن ماه
4- حدود یک میلیون تومان

.

Soalziad
30-04-2011, 15:17
یک سوال داشتم. اگر مهر ماه برای کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد کامپیوتر ثبت تام کنیم و بعد آذر شرکت کنیم و بعد که بهمن جواب اومد قبول بشیم,اگر هنوز کاردانی رو تموم نکرده باشیم میتونیم باز هم ثبت نام کنیم؟ ببینید من کاردانی کامپیوتر رودهن هستم. رودهن هم که تراز بالایی نمیخواد. حالا من اگر برای کارشناسی همین رودهن رو بزنم. اونوقت وقتی که به فرض بهمن که جواب اومد قبول شده باشم هنوز تموم نکردم کاردانی رو. بعد چون همون دانشگاه هست میشه یک ترم مرخصی گرفت دیگه؟ یعنی ببینید ورودی های جدید ترم رو اسفند شروع میکنند تا خرداد. حالا من اون یک ترم رو هنوز دارم کاردانی میخونم,میتونم اون یک ترم رو مرخصی بگیرم و بعد که مدرکم رو تیر ماه گرفتم یعنی همه واحدهام رو پاس کردم برم برای ترم جدیدش که مهر شروع میشه ثبت نام کنم؟ راستی کنکور آزاد کاردانی به کارشناسی کامپیوتر تو جایی مثل رودهن که مشکل خاصی نداره؟ یعنی راحت میشه قبول شد دیگه؟ با تشکر از شما. لطفا حذف شود در تاپیک دیگری پرسیدم.

Ship Storm
30-04-2011, 17:01
یک سوال داشتم. اگر مهر ماه برای کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد کامپیوتر ثبت تام کنیم و بعد آذر شرکت کنیم و بعد که بهمن جواب اومد قبول بشیم,اگر هنوز کاردانی رو تموم نکرده باشیم میتونیم باز هم ثبت نام کنیم؟ ببینید من کاردانی کامپیوتر رودهن هستم. رودهن هم که تراز بالایی نمیخواد. حالا من اگر برای کارشناسی همین رودهن رو بزنم. اونوقت وقتی که به فرض بهمن که جواب اومد قبول شده باشم هنوز تموم نکردم کاردانی رو. بعد چون همون دانشگاه هست میشه یک ترم مرخصی گرفت دیگه؟ یعنی ببینید ورودی های جدید ترم رو اسفند شروع میکنند تا خرداد. حالا من اون یک ترم رو هنوز دارم کاردانی میخونم,میتونم اون یک ترم رو مرخصی بگیرم و بعد که مدرکم رو تیر ماه گرفتم یعنی همه واحدهام رو پاس کردم برم برای ترم جدیدش که مهر شروع میشه ثبت نام کنم؟ راستی کنکور آزاد کاردانی به کارشناسی کامپیوتر تو جایی مثل رودهن که مشکل خاصی نداره؟ یعنی راحت میشه قبول شد دیگه؟ با تشکر از شما. لطفا حذف شود در تاپیک دیگری پرسیدم.

میتونید مرخصی بگیرید و باید شهریه ثابت رو بپردازید
من خودم برام مشابه این مسئله پیش اومد 2 ترم هم نرفتم دانشگاه آزاد خمین ولی بعد دوترم هم گفتند میتونی بیای ولی باید شهریه ثابت اون دو ترم رو بپردازی بعد بیای
کلا دانشگاه به دانشگاه فرق داره و ممکنه یکی از واحد ها قبول بکنه و یکی دیگه نه ، برای اطمینان از واحد دانشگاهیتون سوال کن

Soalziad
01-05-2011, 10:13
با سلام. من میخوام مرداد ماه کاردانی به کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر کنکور بدم. به نظرتون اگر این سری جزوات ماهان رو بخرم خوبه؟ کسی اینها رو پیشنهاد میکنه؟ منابع و سرفصل ها که همین ها باید باشه. حالا به نظرتون جزوات ماهان به درد میخوره؟ یا اینکه کارایی نداره؟ زده ویرایش اردیبهشت 89. قدیمی نیست؟ عوض که نشده؟ البته دروس عمومی (فارسی,زبان,معارف) رو نداره. اگر همین ماهان خوبه که اینها رو بگیرم ولی عمومی رو چیکار کنم؟ اگر هم خوب نیست کلا یک جایی که جزوات طبقه بندی شده داشته باشه رو بگید لطفا. این فهرست و قیمت هاش هست.

چون غیر از ماهان هم قلم چی و پارسه و مدرسان شریف هم هستند. حالا کدوم بهتره؟ من یک چیز جامع و خوب میخوام. پارسه مثلا جزوه ادبیاتش نوشته 500 صفحه. خب این منطقی نیست دیگه. یعنی معلومه که همه نکات لازم رو فقط جمع نکردن. نشستن هرچی دم دست بوده نوشتن. من به خاطر زمان محدود دنبال جزوه ای برتر و حساب شده هستم. با تشکر از شما

ARASH66
01-05-2011, 11:51
Soalziad عزیز جزوه های کنکوری تخصصی کامپیوتر، کتاب های گسترش علوم پایه (مقسمی)، مدرسان شریف، پارسه از همه مناسب ترند.
جزو های کنکوری عمومی هم، مدرسان، گسترش علوم پایه، پارسه، ماهان مناسب هستند البته در کنار مراجع اصلی درس ها.

Soalziad
01-05-2011, 15:33
ممنون از شما. اگر امکان داره بهترینش رو بگید. اگر همه رو بخوام بگیرم بالای میلیون هزینه میشه. لطفا یکی از همه بهتره رو بگید تا کل جزوات رو از اونجا بگیرم یا هر جزوه بهترینش رو از یک جا.

ARASH66
02-05-2011, 09:58
دوست عزیز شما حتما خودتون کتاب ها رو ببینید و یکمی مطالعه کنید تا با هر کتابی که راحت بودید ادامه بدید.
به خاطر این میگم که بعضی از درس ها مدرسان خوبه بعضی ها یعنی اکثرا گسترش علوم پایه.
نمایشگاه کتاب در راهه اونجا می توانید کتابتون رو پیدا کنید، هزینه هم نه بیشتر از 100 هزار تومان نمی شود.

Puneh.A
03-05-2011, 22:23
منابع آزمون کاردانی به کارشناسی گروه کامپیوتر

MOHAMMAD2010
04-05-2011, 11:29
بچه سازمان سنجش برای آزمون کاردانی به کارشناسی امسال ویرایش مشخصات نمیذاره ؟

farshidshd
04-05-2011, 11:51
بچه سازمان سنجش برای آزمون کاردانی به کارشناسی امسال ویرایش مشخصات نمیذاره ؟

احتمالا ویرایش میزاره ولی معلوم نیست چه زمانی

MOHAMMAD2010
04-05-2011, 12:05
احتمالا ویرایش میزاره ولی معلوم نیست چه زمانی

یعنی تا الان نگذاشته هنوز ؟
حتما میذاره ؟ ( پارسال یادتون نیست کی گذاشت ؟ )

nimahandsomboy
04-05-2011, 23:08
با سلام

من تاریخ ثبت نام ارمون کاردانی به کارشناسی کلیه دانشگا هها رو میخواستم

ازاد...سراسری و پیام نور وعلمی کاربردی و پودمانی

سوال دیگه داشتم

دوستم فوق دیپلم اموزش زبان داره الان میخواد واسه کارشناسی ادامه بده درسشو

پیام نور و علمی کاربدری این رشته را داره؟؟ ( گروه زبان)

ARASH66
05-05-2011, 08:58
دانشگاه - - مقطع - - تاریخ ثبت نام -- تاریخ آزمون - -اعلام نتایج اولیه -- اعلام نتایج نهایی

سراسری -- کارشناسی ناپیوسته -- 89/12/3 -- 90/5/6 -- اواخر مرداد 90 -- اواخر شهریور

دانشگاه آزاد -- کارشناسی ناپیوسته -- مهر 1390 -- آذر 1390 -- ندارد -- اواخر دی

علمی کاربردی -- کارشناسی پودمانی -- 89/12/17 -- 90/2/29 -- ندارد -- تیر ماه

NFSMW
05-05-2011, 21:48
بچه ها یه لطف می کنید
سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی بهداشت حرفه ای سال های 87.88.89 رو بذارید :40:

Puneh.A
06-05-2011, 09:34
سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی بهداشت حرفه ای سال های 87.88.89 رو بذارید
یه سرچ توی گوگل زدی؟؟؟
زودتر به جواب می رسی ها :31:

mohsen_gh1991
26-05-2011, 13:11
دوستان یه سوال:
من کتاب مدرسان دارم مال تستای کنکورش...تو جواباش برای بعضی از تستا نوشته هیچکدام از گزینه ها صحیح نمیباشد. حالا واقعا تو سوالات اصلی هم همینطوریه؟

farshidshd
26-05-2011, 18:41
دوستان یه سوال:
من کتاب مدرسان دارم مال تستای کنکورش...تو جواباش برای بعضی از تستا نوشته هیچکدام از گزینه ها صحیح نمیباشد. حالا واقعا تو سوالات اصلی هم همینطوریه؟

بله بعضی مواقع بعضی سوالا اینجوری هست
البته الان دیگه کمتر شده

نمیدونم این سوالا یا از دست طراحان در میره یا واقعا سوالش انحرافی هست!!

mohsen_gh1991
26-05-2011, 19:44
عجب کار مذخرفی میکنن

ARASH66
26-05-2011, 21:48
دوستان یه سوال:
دوست عزیز درس های عمومی بعضی تست های که کلا اشتباه هست مشخصه.
ولی درس های تخصصی و حل کردنی به خاطر اینکه ممکنه چند روش حل داشته باشه توصیه میکنم کتاب های مختلف رو ببینید چون من دیدم که مدرسان اشتباه زده ولی یک ناشر دیگه حلش کرده!

MoH_@_MaD
27-05-2011, 11:31
دوستان دانشگاه آزاد واسه ورودی مهر دانشجو نمیگیره؟؟؟

Soroush-S
27-05-2011, 22:17
دوستان یه سوال:
یادمه تو کنکور برق سال 89 2تا سوال تخصصی اشتباه بود. :31:

farshidshd
31-05-2011, 10:41
دوستان دانشگاه آزاد واسه ورودی مهر دانشجو نمیگیره؟؟؟

برای کارشناسی ناپیوسته خیر .

MoH_@_MaD
31-05-2011, 21:49
برای کارشناسی ناپیوسته خیر .

قبلا تو این تاپیک گفته شد که از مهر ماه ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شروع میشه!!!
ولی امروز اخبار گفت ثبت نام از 31 خرداد شروع میشه که!!؟؟
کدومش درسته؟؟؟

farshidshd
01-06-2011, 10:04
قبلا تو این تاپیک گفته شد که از مهر ماه ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شروع میشه!!!
ولی امروز اخبار گفت ثبت نام از 31 خرداد شروع میشه که!!؟؟
کدومش درسته؟؟؟

تاریخ ها رو تغییر دادن و ظاهرا شانس شما خوبه ! : دی

از 31 خرداد ثبت نام میکنن و طبعا از مهر هم کلاسا شروع میشه

MOHAMMAD2010
02-06-2011, 18:17

یعنی قانونش به کلی عوض شد !؟ :18:
منبع میشه بدین ؟ ( من کل اینترنت رو گشتم همچین چیزی پیدا نکرم )

عليرضا خان
02-06-2011, 18:36

قربان ميشه منبع اين فرمايش تان را هم اعلام فرماييد؟

MOHAMMAD2010
02-06-2011, 18:44
خدا کنه خبرتون درست باشه - چون من به چند نفر اینو گفتم اگه غلط باشه حسابی شرمندشون میشم !

farshidshd
03-06-2011, 10:34
یعنی قانونش به کلی عوض شد !؟ :18:
منبع میشه بدین ؟ ( من کل اینترنت رو گشتم همچین چیزی پیدا نکرم )

قربان ميشه منبع اين فرمايش تان را هم اعلام فرماييد؟

خدا کنه خبرتون درست باشه - چون من به چند نفر اینو گفتم اگه غلط باشه حسابی شرمندشون میشم !

بخش های خبری 20:30 و اخبار شبانگاهی 22 شبکه 3 مورخه 10/3/90

MOHAMMAD2010
03-06-2011, 13:30
بخش های خبری 20:30 و اخبار شبانگاهی 22 شبکه 3 مورخه 10/3/90

پس فرشید جان چرا یک سایت هم اینو ننوشته !؟

MoH_@_MaD
03-06-2011, 13:52
الان یعنی اگه مهر دانشجو بگیره دیگه واسه ترم بهمن دانشجو نمیگیره؟؟
یا واسه ترم بهمن هم کنکور جدا برگزار میکنه؟؟

عليرضا خان
03-06-2011, 15:43

آره منم هر چي سرچ كردم سايتي رو نديدم كه چنين چيزي نوشته باشه.

farshidshd
04-06-2011, 10:00

الان یعنی اگه مهر دانشجو بگیره دیگه واسه ترم بهمن دانشجو نمیگیره؟؟
یا واسه ترم بهمن هم کنکور جدا برگزار میکنه؟؟

آره منم هر چي سرچ كردم سايتي رو نديدم كه چنين چيزي نوشته باشه.

والا منم نمیدونم چرا سایتها نزدن! و نمیدونم که بهمن هم میگیرن یا نه ! فعلا یه خبری پخش کردن رفتن

تو آرشیو اون بخش های خبری هست.

taghi_ramzi
04-06-2011, 10:22
ضوابط پذیرش بدون کنکور آزاد ، به جز معدل چیه ؟
اگه کسی سابقه تخلف داشته باشه می تونه بدون کنکور بره بالا ؟

MOHAMMAD2010
06-06-2011, 12:22
به نظرتون یه خورده عجیب نیست !؟
طبق فرمایش دوستان 15 روز دیگه تاریخ ثبت نام کنکور آزاده ولی یک سایت هم حتی چیزی ننوشته !

MoH_@_MaD
06-06-2011, 13:16
خود دانشگاه آزاد روابط عمومی چیزی نداره زنگ بزنیم بپرسیم ؟؟؟

mmiladd
06-06-2011, 13:21
سلام دسوتان خسته نباشين..

من يه سوال داستم در مورد امتحان كارداني به كارشناسي رشته كامپيوتر

از اول مهر جايي نيست كه بشه رفت دانشگاه :31:

جاش مهم نيست آزاد غير انتفايي علمي كاربردي هر جا كه بشه امتحاني چيزي بايد داد ممنون

Ship Storm
06-06-2011, 15:18
سلام دسوتان خسته نباشين..

من يه سوال داستم در مورد امتحان كارداني به كارشناسي رشته كامپيوتر

از اول مهر جايي نيست كه بشه رفت دانشگاه :31:

جاش مهم نيست آزاد غير انتفايي علمي كاربردي هر جا كه بشه امتحاني چيزي بايد داد ممنون

از اول مهر کسانی که کنکور علمی کاربردی پودمانی رو دادند و کسانی که دولتی رو 1 ماه دیگه کنکورش رو میرن میدن میرن سر کلاس
آزاد هم میگن 31 خرداد ثبت نامش شروع میشه و علمی کاربردی ترمی هم که آبان دفترچش میاد و بهمن میرید سر کلاس اگر قبول شدید

MoH_@_MaD
07-06-2011, 14:34
از اول مهر کسانی که کنکور علمی کاربردی پودمانی رو دادند و کسانی که دولتی رو 1 ماه دیگه کنکورش رو میرن میدن میرن سر کلاس
آزاد هم میگن 31 خرداد ثبت نامش شروع میشه و علمی کاربردی ترمی هم که آبان دفترچش میاد و بهمن میرید سر کلاس اگر قبول شدید

میبخشید میشه بگید کلاسهای دانشگاه آزاد از کی شروع میشه و آیا واسه ترم بهمن هم دانشجو میگیرن یا خیر ؟؟

Ship Storm
07-06-2011, 14:45
میبخشید میشه بگید کلاسهای دانشگاه آزاد از کی شروع میشه و آیا واسه ترم بهمن هم دانشجو میگیرن یا خیر ؟؟

تا به حال دفترچه آزاد کاردانی به کارشناسی رو من خاطر ندارم خرداد ماه اومده باشه و این فکر میکنم اولین سال باشه که این زمان میاد
اگر الان اومده دیگه بعید میدونم ترم بهمن پذیرش داشته باشه چون خرداد تا دفترچه رو بگیری و ثبت نام کنی شده تیر و حداقل 2 ماه بعدش هم آزمونش برگزار بشه میشه مهر و فکر نمیکنم دیگه زودتر آزمونش برگزار بشه
البته هیچ اطلاع رسانی در این زمینه نشده که زمان دقیق آزمون کی هست ولی با این تفاسیر شروع کلاس ها احتمالا از همون مهرماه باید باشه و برای پذیرش در نوبت بهمن باید منتظر اخبار اعلامی از سوی داشنگاه آزاد باشیم

MOHAMMAD2010
07-06-2011, 14:48
یعنی اطلاع رسانی در حد 0 !
میان زمان ثبت نام رو تغییر میدن یه جا نمینویسن !

MoH_@_MaD
07-06-2011, 18:27
دوستان من اینجا ثبت نام کردم شـــــــــــــــاید یه ایمیلی اس ام اسی چیزی زدن اطلاع دادن !!

شما هم اگه خواستین ثبت نام کنین :46:

Ship Storm
08-06-2011, 14:05
دوستان من اینجا ثبت نام کردم شـــــــــــــــاید یه ایمیلی اس ام اسی چیزی زدن اطلاع دادن !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما هم اگه خواستین ثبت نام کنین :46:

من هم اینجا مشخصاتم رو ثبت کردم
ولی دوسال پیش یادمه ثبت کردم اون زمان نه اس ام اس اومد نه ایمیلی :31:

mohsen_gh1991
12-06-2011, 13:07
دوست عزیز درس های عمومی بعضی تست های که کلا اشتباه هست مشخصه.
ولی درس های تخصصی و حل کردنی به خاطر اینکه ممکنه چند روش حل داشته باشه توصیه میکنم کتاب های مختلف رو ببینید چون من دیدم که مدرسان اشتباه زده ولی یک ناشر دیگه حلش کرده!

یادمه تو کنکور برق سال 89 2تا سوال تخصصی اشتباه بود. :31:
خب با این توضیح شما یعنی تو بعضی درسا عملا صد در صد نداریم دیگه.درسته؟

MOHAMMAD2010
12-06-2011, 13:26
بچه ها تو امتحان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد میشه با مدرک کاردانی پیوسته تو یه رشته غیر متجانس شرکت کرد !؟
چرا برای رشته های زبان مثل آموزش زیان انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی تو دفترچه رشته متجانس مشخص نکرده ؟ ( یعنی با هر رشته کاردانی پیوسته میشه تو این رشته ها شرکت کرد !؟ )

hts1369
12-06-2011, 18:50
خب با این توضیح شما یعنی تو بعضی درسا عملا صد در صد نداریم دیگه.درسته؟
در اینکه تو سوالهای کنکور (مخصوصا ما فنی حرفه ای ها) اشتباه پیدا میشه شک نکن

MOHAMMAD2010
14-06-2011, 10:28
بچه ها تو امتحان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد میشه با مدرک کاردانی پیوسته تو یه رشته غیر متجانس شرکت کرد !؟
چرا برای رشته های زبان مثل آموزش زیان انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی تو دفترچه رشته متجانس مشخص نکرده ؟ ( یعنی با هر رشته کاردانی پیوسته میشه تو این رشته ها شرکت کرد !؟ )

کسی جواب نمیده !؟
---------------------------------------
خیلی جالبه یک هفته بیشتر به ثبت نام کنکورش نمونده ولی حتی یک سایت هم چیزی ننوشته !

MoH_@_MaD
14-06-2011, 17:00
خب دوستان من چند روز پیش زنگ زدم روابط عمومی دانشگاه آزاد و در مورد آزمون آزاد پرسیدم گفت که :

ثبت نام تو مهر ماهه و آزمون تو آذر !!
بش گفتم تو تلویزیون اعلام کرد تو خرداد ـه که !! گفت نه الان 20 سال آزمون آزاد داره اینجوری برگزار میشه و ....

خواهشا شما هم زنگ بزنین 118 و شماره روابط عمومی دانشگاه آزاد رو بگیرین و جوابشو اینجا بگین

ممنون