PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزايش قدرت آنتن دهي در نقاط كور

hastie
07-08-2007, 04:10
دوستان منزل ما جايي واقعه كه آنتن دهي بسيارضعيفي داره و به عبارتي خيلي سخت و در اكثرمواقع اصلآنميشه صحبت كرد كه با اعصاب آدم بازي ميكنه.به طوري كه استفاده از "همراه اول" در منزل ما غيرممكنه و هر كسي اينجاست بايداز وجودموبايلش چشم پوشي كنه.آيا راهي هست بشه آنتن دهي رو تقويت كرديا از گوشيهايي استفاده كرد كه بهتر آنتن بده؟يكي از دوستانم ميگفت تو شركتشون كه از نقاط كور محسوب ميشد سيستمي راه اندازي كردن و اون ابزاري هست كه روي پنجره نصب ميشه و كار تقويت كننده رو انجام ميده اما اگه بفهمن كه تو خونه ايي ازش استفاده ميشه ميان جلوشو ميگيرن چون تداخل در كارهاي ديگه مخابراتي انجام ميده.در مورد اينكه اون دستگاه چي هست و طرز كاش چيه چيزي نميدونست.شمادر اين زمينه اطلاعي داريد يا پيشنهادي براي برترين گوشي در اين مورد خاص يا ...؟

S E V E N
07-08-2007, 12:01
عجب !

در فاصله ی 20 متری خونه ی ما یه bts هست که باعث میشه آنتن دهی بره بالا !

TheMohammad
07-08-2007, 14:54
دوستان منزل ما جايي واقعه كه آنتن دهي بسيارضعيفي داره و به عبارتي خيلي سخت و در اكثرمواقع اصلآنميشه صحبت كرد كه با اعصاب آدم بازي ميكنه.به طوري كه استفاده از "همراه اول" در منزل ما غيرممكنه و هر كسي اينجاست بايداز وجودموبايلش چشم پوشي كنه.آيا راهي هست بشه آنتن دهي رو تقويت كرديا از گوشيهايي استفاده كرد كه بهتر آنتن بده؟يكي از دوستانم ميگفت تو شركتشون كه از نقاط كور محسوب ميشد سيستمي راه اندازي كردن و اون ابزاري هست كه روي پنجره نصب ميشه و كار تقويت كننده رو انجام ميده اما اگه بفهمن كه تو خونه ايي ازش استفاده ميشه ميان جلوشو ميگيرن چون تداخل در كارهاي ديگه مخابراتي انجام ميده.در مورد اينكه اون دستگاه چي هست و طرز كاش چيه چيزي نميدونست.شمادر اين زمينه اطلاعي داريد يا پيشنهادي براي برترين گوشي در اين مورد خاص يا ...؟
یه چیزهایی هست به نام تقویت آنتن که قبل ها که هنوز موبایل زیاد نشده بود، هر کی یدونه می چسبوند به موبایلش، الان هم باید باشه، کارکردش رو نمیدونم
اون سیستم هم که شما میگید باید با شرکت تماس بگیرید مثل اینکه تا بیان یدونه MicroBTS راه بندازن !

ShahabSAMSUNG
08-08-2007, 00:58
توی نمایشگاه تجهیزات مخابراتی که رفته بودم، این وسیله رو دیدم. امواج رو در یه سطح تقویت می کنه.
معمولاً برای آپارتمان ها استفاده می کنن (البته برای اتوموبیل هم وجود داره)
قیمتش هم کم نیست.

Silwestern2
08-08-2007, 01:36
يه وسيله كوچيكي هست معمولا مشكي رنگ يا قهوه اي رنگ .. از جنس كربن فرريت كه باعث جذب سيگنالهاي موبايل ميشه و از طريق يه جك كوچيك به پشت موبايلت وصل ميشه

اين آنتن فرريت باعث ميشه آنتن دهي موبايلت 70 برابر بشه ... دقت كن ..!! 2 برابر نه .. 7 برابر نه ...70 برابر !!!

هم واسه ساختمونه هم واسه ماشين

واسه ماشين كه الان مد شده همه نصب ميكنن شبيه اونه ( رو شبشه عقب نصب ميشه كه جديدا رو سقف نصب ميكنن و فقط واسه مده و اصلا نميدونن چي هست )

قيمتش هم بين 20 تا 40 تومنه

و تقريبا اكثر گوشيهاي سوني اريكسون سوكت اتصال ( پشت گوشي)

اين گوشي ها دارن ... w810 - w700 - k750 - p990 -j230 الباقي هم دارن ولي من ديگه چيزي يادم نمياد

يه دونه ازونا بخر وصل كن پشت گوشت ديگه هيچ مشكلي نداري

PHANTOM-salar
08-08-2007, 04:13
واقعا همچی چیزی تاثیر داره !!!!!!

Saman-tci
08-08-2007, 09:00
بله منم تبلیغشو توی مجله نت یا کاوش دیدم .....
هم برای تقویت امواج هست و هم برای رد کردن و مسدود کردن امواج ..........
که این اخری رو بیشتر در بانکها و سالن های امتحان میذارن .........

armin_goooodboy
08-08-2007, 09:15
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ShahabSAMSUNG
08-08-2007, 14:38
بله منم تبلیغشو توی مجله نت یا کاوش دیدم .....
هم برای تقویت امواج هست و هم برای رد کردن و مسدود کردن امواج ..........
که این اخری رو بیشتر در بانکها و سالن های امتحان میذارن .........

درسته.
توی سالن امتحانات این وسیله رو میشه دید.

اونی که روی گوشی گذاشته میشه رو بی خیال شو که ...

hastie
08-08-2007, 17:33
يه وسيله كوچيكي هست معمولا مشكي رنگ يا قهوه اي رنگ .. از جنس كربن فرريت كه باعث جذب سيگنالهاي موبايل ميشه و از طريق يه جك كوچيك به پشت موبايلت وصل ميشه

اين آنتن فرريت باعث ميشه آنتن دهي موبايلت 70 برابر بشه ... دقت كن ..!! 2 برابر نه .. 7 برابر نه ...70 برابر !!!

هم واسه ساختمونه هم واسه ماشين

واسه ماشين كه الان مد شده همه نصب ميكنن شبيه اونه ( رو شبشه عقب نصب ميشه كه جديدا رو سقف نصب ميكنن و فقط واسه مده و اصلا نميدونن چي هست )

قيمتش هم بين 20 تا 40 تومنه

و تقريبا اكثر گوشيهاي سوني اريكسون سوكت اتصال ( پشت گوشي)

اين گوشي ها دارن ... w810 - w700 - k750 - p990 -j230 الباقي هم دارن ولي من ديگه چيزي يادم نمياد

يه دونه ازونا بخر وصل كن پشت گوشت ديگه هيچ مشكلي نداري
دوست عزيز ممنون از اين همه اطلاعات ارزشمندت.فقط ميخواستم بدونم اسم اين دستگاه رو ميدونيد يا اينكه از كجا ميشه تهيه اش كرد؟در ضمن به احتمال زيادتايكي دو ماه ديگه ان 95 ميخرم.ميخواستم ببينم اون گوشيم اين دستگاهو ساپورت ميكنه؟از كجاميشه اطلاعات بيشتري در زمينه عملكردش پيداكرد؟ممنون ميشم اگه بيشتر راهنماييم كنيد.

hastie
08-08-2007, 17:34
درسته.
توی سالن امتحانات این وسیله رو میشه دید.

اونی که روی گوشی گذاشته میشه رو بی خیال شو که ...
دوست خوبم ميشه بگيدچرا؟به چه علت نبايدازاون دستگاه استفاده كرد؟

hastie
08-08-2007, 17:36
عجب !

در فاصله ی 20 متری خونه ی ما یه هست که باعث میشه آنتن دهی بره بالا !
bts چيه كه قدرت آنتن دهي رو تقويت ميكنه؟

jackhammer
08-08-2007, 20:08
bts آنتن موبایله.
هیچ روشی برای تقویت آنتن موبایل نیست.
بری یه دستگاه بخری که میخوای موبایلت آنتن بده؟!
این برای پولدارهاست...
بهترین روش انتخاب یه اپراتور موبایل بهتره!

hastie
10-08-2007, 13:18
bts آنتن موبایله.
هیچ روشی برای تقویت آنتن موبایل نیست.
بری یه دستگاه بخری که میخوای موبایلت آنتن بده؟!
این برای پولدارهاست...
بهترین روش انتخاب یه اپراتور موبایل بهتره!
دوست عزيز من ايرانسل رو هم اينجا امتحان كردم اما جواب نداد.در ضمن اگه هر راهي باشه كه بشه آنتنوتقويت كرد و واقعآجواب بده ميخرمش.از اين قطع و وصلها واقعآكلافه شدم.

TheMohammad
10-08-2007, 15:21
دوست عزيز من ايرانسل رو هم اينجا امتحان كردم اما جواب نداد.در ضمن اگه هر راهي باشه كه بشه آنتنوتقويت كرد و واقعآجواب بده ميخرمش.از اين قطع و وصلها واقعآكلافه شدم.
کنار تلویزیون رو امتحان کردی ؟
من توی دهاتمون! که بودم، آنتن یدونه بود ولی وقتی کنار تلویزیون وایمیستادم، آنتن تقریبا فول میشد !!!

jackhammer
10-08-2007, 17:24

دوست عزیز
من منظورم این بود که شما اپراتور ها رو با هم مقایسه کن و اونی رو که برای خودت بهتره انتخاب کن نه اینکه ایرانسل بخر!
تالیا چی؟اون رو هم امتحان کردی؟آخه جاهایی هست که تالیابهتر از همراه اول آنتن میده.

hastie
11-08-2007, 15:52
کنار تلویزیون رو امتحان کردی ؟
من توی دهاتمون! که بودم، آنتن یدونه بود ولی وقتی کنار تلویزیون وایمیستادم، آنتن تقریبا فول میشد !!!
تلوزيون اينجا آنتن مركزي داره و امتحانش كردم جواب نداد.

hastie
11-08-2007, 16:05
دوست عزیز
من منظورم این بود که شما اپراتور ها رو با هم مقایسه کن و اونی رو که برای خودت بهتره انتخاب کن نه اینکه ایرانسل بخر!
تالیا چی؟اون رو هم امتحان کردی؟آخه جاهایی هست که تالیابهتر از همراه اول آنتن میده.
منم ايرانسل نخريدم.اما تاليا رو هنوز امتحان نكردم.منتظرم كسي رو كه داره پيداش كنم تا نتيجه رو بهتون بدم.اينجا فقط كنار پنجره پاسيو دو تا آنتن داره كه اگه كسي زنگ بزنه بايد بذاري رو اسپيكر و تكون نخوري.تو پاسيو آنتن داره اما نميشه رفت اونجا و عربده كشيد تا 15 واحد مشرف بهش حرفاتو بشنون.دختر طبقه بالايي كه كارش خيلي جالبه.وقت و بي وقت حتي 3 شب پنجره رو باز ميكنه و حرف ميزنه و حتي فحشم ميده خيلي ريلكس.تموم واحدام ديگه ميدونن چي ميگه.اما يه چيزو متوجه نشدم كه اهالي اين ساختمون چطور صحبت ميكنن؟چون فكرنكنم اونام آنتن داشته باشن.

)(^A^)(
11-08-2007, 19:46
ببينيد يه كار جالب:
وقتي ميخواين اس ام اس بفرستين و نميشه روي دكمه ارسال بزنيد و گوشي رو بزارين روي ميز.بعد حدودا 1 متر از گوشي دور شين.ميبينيد كه اس ام اس ارسال ميشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

delta_for3
14-08-2007, 00:54
عجب کشفیاتی دارین شما. ادامه بدین جالبه

nima_949
14-08-2007, 14:26
ولی راه حل سلفون جواب نداد برای در دسترس نبودن

S E V E N
14-08-2007, 23:32
ببينيد يه كار جالب:
وقتي ميخواين اس ام اس بفرستين و نميشه روي دكمه ارسال بزنيد و گوشي رو بزارين روي ميز.بعد حدودا 1 متر از گوشي دور شين.ميبينيد كه اس ام اس ارسال ميشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوه اوه !

به تحقیقات علمی تون ادامه بدید !

راستی این چیزی که گفتی دلیل علمی هم داره ؟

)(^A^)(
16-08-2007, 23:36
اوه اوه !

به تحقیقات علمی تون ادامه بدید !

راستی این چیزی که گفتی دلیل علمی هم داره ؟

والا از دليل علميش خبري ندارم ولي جواب ميده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي فكر كنم نزديك بودن گوشي به بدن انسان انتن دهي رو كم ميكنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا گوشي رو در تماس مستقيم با بدنت قرار بده ميبيني كه 2 خط انتنش ميپره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .(اينم خودم كشف كردم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nima_949
17-08-2007, 01:50
تو نقط کور نباشید همه جا آنتن میده من وسط دریا تو شمال هم آنتن داشتم نمیدونم تو درکه تا وسطا آنتن داشتم فقط نباید تو نقط کور باشید
یه چیزی هم باید بگم بعضی جاها از عمد نمیزارن آنتن بده حتی با اینکه آنتنتون فوله ولی تماس نمیتونید بگیرید اونایی که جاهای حساس رفته باشن میفهمن چی میگم

hastie
08-10-2007, 01:00
[quote=)(^A^)(;1446136]والا از دليل علميش خبري ندارم ولي جواب ميده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي فكر كنم نزديك بودن گوشي به بدن انسان انتن دهي رو كم ميكنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا گوشي رو در تماس مستقيم با بدنت قرار بده ميبيني كه 2 خط انتنش ميپره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .(اينم خودم كشف كردم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/quote
اينجا وقتي رو آيفونه كمي ميشه حرف زد البته بعضي جاهاش.پس علتش دور بودن از بدن انسانه؟ چه جالب!!!

hastie
08-10-2007, 01:03
تو نقط کور نباشید همه جا آنتن میده من وسط دریا تو شمال هم آنتن داشتم نمیدونم تو درکه تا وسطا آنتن داشتم فقط نباید تو نقط کور باشید
یه چیزی هم باید بگم بعضی جاها از عمد نمیزارن آنتن بده حتی با اینکه آنتنتون فوله ولی تماس نمیتونید بگیرید اونایی که جاهای حساس رفته باشن میفهمن چی میگم
حالا اگه يه بدشانسي افتاد تو نقطه كور اونم براي دائم العمر تكليفش چيه؟؟ بسوزه و بسازه؟

amin-se
08-10-2007, 20:26
میتونی درخواست نصب bts بدی . از طریق سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و قسمت ارتباطات مردمی ...
من هم همین مشکل رو داشتم . همین کارو کردم . حالا دارن یه کارایی میکنن ...
دستگاه های تقویت آنتن هم راه حل خوبی به نظر میرسه ... ولی اینو تا حالا امتحان نکردم ...

hastie
10-10-2007, 00:51
میتونی درخواست نصب bts بدی . از طریق سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و قسمت ارتباطات مردمی ...
من هم همین مشکل رو داشتم . همین کارو کردم . حالا دارن یه کارایی میکنن ...
دستگاه های تقویت آنتن هم راه حل خوبی به نظر میرسه ... ولی اینو تا حالا امتحان نکردم ...
دوست عزيز ميشه واضحتر توضيح بدين كه چه كردين؟ مشگلتون حل شد؟ هزينه چي ؟ ممنون از لطفتون.

amin-se
10-10-2007, 02:09
من رفتم توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و قسمت ارتباطات مردمی . بعد از نوشتن مشخصات صحیح و دقیق ، آدرس شهرکمون رو دقیق دادم و گفتم که مشکل آنتن دهی دارم ...
بعد از ارسال دو تا کد بهت میده که میتونی با استفاده از قسمت پاسخ ازتباطات مردمی و وارد کردن اون دوتا کد جواب نامتو بگیری ...
البته من هرچی سر میزدم مینوشت : در حال بررسی . لطفا 48 ساعت دیگر مراجعه بفرمایید ...
تا اینکه یکی دو ماهی گذشت و ...
حدود یکی دو هفته پیش از شرکت ارتباطات سیار باهام تماس گرفتن و گفتن که شما مشکل آنتن دهی اعلام کرده بودی ...
منم از سیر تا پیاز رو واسشون توضیح دادم . حالا از گوشه و کنار خبر میرسه که میخوان یه آنتن bts برای شهرک نصب کنن . محلشم انتخاب کردن ...
قصه ی ما به سر رسید ... کلاغه به خونش نرسید ... شما هم میتونی همین کارو انجام بدی ...

ciscogig
10-10-2007, 21:30
منم يه چيزايي بلدم:
1-براي بعضي از موبايلا وقتي ميزني 0000 دقيقا 4 تا صفر خوب خط ميده
2- براي سامسونگ ها وقتي چپش كني خوب خط ميده
3-بريد براي موبايلتون انتن مخصوص بگيريد قيمتش فقط 2 هزار تومان است
باي باي...

amin-se
11-10-2007, 18:05
منم يه چيزايي بلدم:
1-براي بعضي از موبايلا وقتي ميزني 0000 دقيقا 4 تا صفر خوب خط ميده
2- براي سامسونگ ها وقتي چپش كني خوب خط ميده
3-بريد براي موبايلتون انتن مخصوص بگيريد قيمتش فقط 2 هزار تومان است
باي باي...

فقط سومی رو متوجه شدم ...

ciscogig
01-11-2007, 19:41
بابا يعني 0000 بزن بعد بزن تالك.
سامسونگا انتن بيشتريشون بالاست ژس اگه برگردو نيش خوب خط ميده

hastie
28-06-2008, 16:40
دوستان يه سوال اين امكان هست كه تغييرات جوي تو قدرت آنتن دهي ;تآثير بذاره؟اينجا چون يه دونه آنتن و فقط در يكي دو نقطه از كل خونه داره تو روزهاي ابري و باروني اصلآ ديگه انتن نداره.علتش چي ميتونه باشه؟در ضمن اين مكث 20 ثانيه ايي براي پيدا كردن همون يه دونه آنتن براي چيه و ايا تو تموم گوشيا همين جوريه؟يكي از دوستان اشاره جالبي داشت در مورد فاصله گرفتن از گوشي.اين واقعا در مورد گوشي سوني اريكسون جواب ميده.و به محض دور شدن سريعتر آنتن رو رو گوشي نشون ميده.