PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FFLocker پدیده ای جدید در امنیت نرم افزاری !!

MFiRE
07-08-2007, 00:40
سلام به همگی !

متشکرم که به این تاپیک سر زدید.
این تاپیک رو زدم که برنامه نویسای عزیز و کرکر های عزیز اگه دوست داشتن بیان اینجا ، هم علم کرکشون رو امتحان کنن و هم اگه نظری در مورد برنامه داشتن یا باگی پیدا کردن ، لطف کنن و بگن تا باگ های برنامه ی FFLocker رو برطرف کنم.

توضیحات در مورد این برنامه :
این برنامه با دریافت فایلهای ستاپ نرم افزار شما و گذاشتن کلمه ی عبور بر روی انها از فایلهای ستاپ برنامه ها محافظت می کند . از ویژگی های این برنامه می توان به :

1- داشتن سه اجرا . برای مثال برای محافظت از فایلهای ستاپ نرم افزار Alcohol 120% چند فایل وجود دارد که یکی از این فایلها فایل Setup.exe و دیگری فایل Patch.exe می باشد که می توان از طریق این برنامه ابتدا فایل Setup.exe به اجرا دراورد و پس از خاتمه یافتن اجرای Setup.exe فایل بعدی که فایل Patch.exe می باشد به اجرا در می آید و به این ترتیب برنامه ی الکول هم نصب و هم Patch می شود . برای اجرای سوم هم می توان فایلی دیگر را به دلخواه تعین کرد تا آن فایل اجرا شود . در ضمن تعیین این اجرا ها به دلخواه می باشد.

2- چک کردن مشخصات بسیاری از [I'm ASHAMED] که در اینجا از گفتن این موارد معذوریم .

3- درج متنی به عنوان About شرکت شما در فایل قفل گذاری شده .

4- کنترل فایل قفل گذاری شده از طریق اتوران یا فایل دیگر .

و ... .

کارکرد این برنامه به صورت Client And Server می باشد ; به این صورت که کاربر در محیط اصلی نرم افزار فایلهای مورد نظر ( مثلاً فایلهای Alcohol 120% ) خود را به لیست اضافه می کند . سپس تنظیمات نرم افزار که شامل : کلمه ی عبور ، اجرا ها ، توضیحات و بخش امنیت می باشد را تکمیل می کند . کلیه ی عمل های گفته شده کار Client می باشد . در آخر Client اخرین وظیفه ی خود که کمپایل کردن هست را انجام می دهد و فایل های مورد نظر شما را در یک فایل ذخیره می کند . این فایل که همان Server می باشد وظیفه ی Extract کردن فایلهای درون خود و تامین امنیت فایلهای درون هارد می باشد . حال اگر فایل Server را اجرا کنید از شما کلمه ی عبور را در خواست می کند و پس از وارد کردن کلمه ی عبور صحیح ، فایلهای درون Server به ترتیبی که شما تعیین کرده اید اجرا می شوند و پس از خاتمه فایلها از هارد پاک شده و در اینجا کار Server خاتمه می یابد.

این برنامه کامل نمی باشد و باگ های بسیاری در فایل Server وجود دارد . حال از شما دوست عزیز خواهانیم که نکات امنیتی خود را پس از بررسی فایل گذاشته شده در پایین ، در این تاپیک ارائه دهید . در ضمن در فایل گذاشته شده در پایین فقط چند مورد از موارد امنیتی [بیش از 30 مورد ] درج شده است .
این برنامه در جشنواره ی خوارزمی شرکت کرده و در اولین مرحله پذیرفته شده می باشد و برای اینکه به مرحله ی کشوری راه پیدا کند ، تا 20 مرداد برای تکمیل پروژه وقت داده شده است .

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
شماره حساب : اسکان - 111111
:18:

با تشکر از شما ، در صورت علاقه به بررسی فایل ، فایل را از لینک زیر دانلود کنید و آن را بررسی کنید . در صورت پیدا کردن باگهای آن ، لطف کنید و در یک پست آنها را ارائه دهید تا از پیشنهادات و انتقادات شما بهرمند شویم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alireza_Shafaei_PCworld
07-08-2007, 01:20
حالا که مشخصات برنامتو میخونم میبینم که با اونی که یاشار گفته فرق داره

اگر برنامه ها را روی هارد Extract یا Unpack میکنی امنیتش صفر میشه

اگر نه بهتر توضیح بده
چون توضیحاتت در همین حده

yashar8000
07-08-2007, 01:59
بابا از شما ديگه بعيده؟؟

اينه همش

:39::39::39::39::39::39::39::39::39::39::39::39::3 9::39::39::39::39::39::39::39::39::39:

اين كه زمين تا آسمان با پروتكشن من فرق ميكنه

MFiRE
07-08-2007, 02:05
دوست عزیز کلیه ی فایلهایی که کاربر قفل گذاری کرده در هارد کپی می شن ، بعد به ترتیب اجرا می شن .

البته اینجوری که شما می گید هم نیست ... امنیت 0 ؟!
می شه یه کارایی کرد .

اتفاقاً یه سورس هم در همین رابطه نوشتم که توی این نسخه ی که لینک گذاشتم نیست ولی می تونید همین فایل رو دانلود کنید و ببینید خیلی راحت می شه فایلها رو کش رفت یا نه.

البته یه البته ی دیگه هم هست :
اگه بدونید الان خیلی از نرم افزار های جدید دارن از برنامه ی شرکت Inno استفاده می کنن ... حالا این فایلها رو می شه با یه حالت خاصی قفل گذاری کرد که دسترسی به فایلها چیز بیهوده ای است و فایلهای اصلی خراب هستند ... ولی برنامه اونها رو اجرا می کنه و کارشو انجام می ده .

البته روشهای زیادی هست که می شه رو برنامه اعمال کرد و عملاً هم قابل اجراست ... ولی باز هم امنیت برنامه به 99% هم نمی رسه !!

Alireza_Shafaei_PCworld
07-08-2007, 03:02
خوب پس اگر روی هارد فایل سالم کپی میشه تضمین میکنم امنیتش از 10 هم بالاتر نمیره

حداقل چند تا از بایتاش را خراب کن و بعد روی حافظه درستش کن
حداقل اینطوری عاقلانه تر

اینم اولین نظرم

MFiRE
07-08-2007, 03:18
خوب پس اگر روی هارد فایل سالم کپی میشه تضمین میکنم امنیتش از 10 هم بالاتر نمیره

حداقل چند تا از بایتاش را خراب کن و بعد روی حافظه درستش کن
حداقل اینطوری عاقلانه تر

اینم اولین نظرم

دوست عزیز می دونید که من اصلا وقت ندارم سرچ کنم که کد پیدا کنم اگه شما همچین کدی رو تو وی.بی دارید برای دانلود بزارین.
در ضمن اون چیزی رو که گفتم در مورد Inno ، یه چیزی تو همین مایه هاست که شما گفتی .

ممنون

hakhamanesh
07-08-2007, 08:52
پيشنهاد ميكنم كپي شدن فايلها اون هم به طور سالم روي هارد رو بيخيال شيد چون راههاي خيلي زيادي براي مسيريابي اونها و پيدا كردنشون روي هارد وجود داره.به فكر انكد/ديكد كردن در مموري باشيد.

MFiRE
07-08-2007, 14:57
بله دوست من !
واقعا از پست شما ممنون .
ولی مشکل اینجاست که همچین سورسی رو من ندارم !
همونطور که می دونید متاسفانه من وقت زیادی ندارم . اگه شما چنین سورسی رو دارید لطف کنید و برای دانلود بذارید .

ممنون

hakhamanesh
07-08-2007, 15:28
فكر كنم mjo0t داشته باشه بهش پيام خصوصي بده
البته يه نفر ديگه هم داره كه اون چون اعتقاد داره يك خط كد نويسي مجاني حرام شرعيه عمرا بهت بده :31:

MFiRE
07-08-2007, 15:38
فكر كنم mjo0t داشته باشه بهش پيام خصوصي بده
البته يه نفر ديگه هم داره كه اون چون اعتقاد داره يك خط كد نويسي مجاني حرام شرعيه عمرا بهت بده :31:

ایول هخامنش جون
متشکرم 1532 بار
ولی می شه بقیه ی دوستان هم کس دیگه ای رم معرفی کنن
اومدیمو اقای mjo0t عزیز چند روزی نبود
بعد چیکار کنیم
؟

MFiRE
07-08-2007, 18:27
از همگی ممنونم

من لینکو گذاشتم
دانلود کنید ببینید چطوره . به جای مسخره کردن من و پروژه اگه می شه منو راهنمایی کنید که چطور کار کنم !

شاید یه مشکلاتی داشته باشه ... رو سیستم خودم که خوب اجرا می شد . بعد از دانلود از حالت فشرده درش بیارین ، بعد تو درایو مجازی قرار بدین !

لطفا پست نزنید که من کرکش کردم و با پسورد غلط هم می شه فایلها رو اجرا کرد ! خودمم می تونم اینکار رو بکنم !
شما بگین که می تونین بفهمین چی اتفاق می افته . حالا کسی نیاد بگه که بگو چطور کار می کنه ها ... من می خوام شما بفهمین ! اگر هم که نتونستید بدین به اقای سودای عزیز که اقا علیرضا گفت .

راستی بگم که اگه کرکش کردید زیاد هول برتون نداره ... چون همینجور نمی مونه ... از دیروز تا حالا دهنم سرویس شد تا تونستم یه نسخه ای رو بدم که شما کرکش کنید !

بی احترامی نباشه ، ببخشید که این حرف رو می زنم :

پست های بیهوده ندید اقایون !

پستی بدید که سازنده باشه و کمک کنه!

اگه نظر شخصی در این رابطه دارید می تونید از پیغام خصوصی استفاده کنید !

متاسفم که اینجوری صحبت می کنم ... اخه می خوام تو این تاپیک فقط بحث های علمی بشه ! نه حاشیه ای !

اگه دوستی سورسی رو داره که به درد این پروژه می خوره ... دوست داشت محبت کنه به ملت ، بزاره برای دانلود . ممنونش می شیم!

از همگی ممنون

ميثم فاير
07-08-2007, 23:35
دوستان لطفاً فایل زیر رو دانلود کنید .
بعد از اینکه روش کار کردید بگین که چطوره ؟
پسوردشم هست (با حروف کوچیک و بدونه فاصله تایپ کنید):

email:dr.mfire@gmail.com

hakhamanesh
08-08-2007, 01:12
divshare.com برا من فيل تره(ايشاا... اون دستگاههاي فيل ترينگتون آتيش بگيره - آخه من نميدونم اين divshare.com سايت سياسيه - س..سيه - چيه كه ورداشتيد فيل ترش كرديد.)لطفا جاي ديگه آپلود كن.

ميثم فاير
08-08-2007, 02:05
divshare.com برا من فيل تره(ايشاا... اون دستگاههاي فيل ترينگتون آتيش بگيره - آخه من نميدونم اين divshare.com سايت سياسيه - س..سيه - چيه كه ورداشتيد فيل ترش كرديد.)لطفا جاي ديگه آپلود كن.

------------------

ولی برای من فیل تر نیست .

حالا هر جای دیگه رو که شما دوستان باهاش راحترین بگین تا بزارم .

من الان اسم سایتهای اپلود رو تو ذهنم نیست . خیلی وقته بود که اینترنت کار نکرده بودم یادم رفت.

hakhamanesh
08-08-2007, 09:05
تو آپلود سنتر خود سايت ميتوني آپلود كني
يا سايت خارجي هم مثلا اين

ميثم فاير
08-08-2007, 23:13
دوباره فایل ساخته شده با برنامه رو اپلود کردم

این لینک دیگه کار می کنه

این اخرین ویرایش هست که گذاشتم

فایل امنیت بدی نداره ... یه سری امکانات جدید رو هم اضافه می کنم بعد می زارم برا دانلود

پسوردشم هست (با حروف کوچیک و بدونه فاصله تایپ کنید):
email:dr.mfire@gmail.com

Alireza_Shafaei_PCworld
10-08-2007, 14:31
سلام
اینم فایل Extract شده
فقط فهمیدم که این فایل توی یک آدرس از ویندوز ذخیره میشه
{C:\WINDOWS\system32\config\Application Data.{88C6C381-2E85-11d0-94DE-444553540000 که کپی کردنش خیلی آسونه
اینم لینک فایل Extract شده

yashar8000
14-08-2007, 01:40
اينم كرك اين fflocker

كه ادعا هاي زيادي هم داشتن

مرد حسابي اين قفل هست يا كرك مي

برنامه را مستقيما از روي هارد اجرا كنيد و هر پسوردي دلتان ميخواد وارد كنيد

باي

Alireza_Shafaei_PCworld
14-08-2007, 01:48