PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دیکشنری بایبیلون

khosrojackson
06-08-2007, 19:18
من بایبیلون نسخه 6 رو نصب کردم , هنگامی که به اینترنت وصل شدم و آن را اجرا کردم از کار افتاد , من روش جلوگیری از این کار را یاد گرفتم ولی حالا بایبیلون رو هربار که نصب میکنم کار نمیکنه و تقاضای خرید میکنه می خواستم بدونم بدون حذف و نصب ویندوز میشه آن را تعمیر کرد :19:

Alastoor
06-08-2007, 19:32
سلام

بابيلونت ورژن 6.0.0 هست يا نه ورژن هايي مثل 6.0.2.8 هست؟ اگه دقيق بگي بهت ميگم چه كار كني.

Mr.Lover
07-08-2007, 12:53
من بایبیلون نسخه 6 رو نصب کردم , هنگامی که به اینترنت وصل شدم و آن را اجرا کردم از کار افتاد , من روش جلوگیری از این کار را یاد گرفتم ولی حالا بایبیلون رو هربار که نصب میکنم کار نمیکنه و تقاضای خرید میکنه می خواستم بدونم بدون حذف و نصب ویندوز میشه آن را تعمیر کرد :19:

سلام
ابتدا پیشنهاد می کنم به آدرس زیر سری بزنی و یک نسخه از بابیلون همراه با یک پچ دریافت کنی که دیگه همچین مشکلی نداشته باشی. من خودم دارم استفاده می کنم و با اتصال به اینترنت هم مشکلی پیش نمی یاد!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن شما قبل از نصب بابیلون باید رجیستری ویندوزتون رو پاکسازی کنید و بعد اقدام به نصب مجدد بابیلون کنید تا مشکلی که دارید تکرار نشه.
:10:
موفق باشید.

golmohammadi
08-08-2007, 00:05
بهترين راه را من ميگم
اين فايل را دانلود كن همه چي توش توضيح داده شده
در ضمن شما كه بابيلونتون قطع شده بايد بعد از Uninstal كردنش بري از رجيستري كاملا پاكش كني
بعد دوباره نصبش كني و بعد به راههاي پيشنهاد شده در فايل پاييني عمل كني
موفق باشي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dream Of Fly
09-08-2007, 15:41
ببين اگه تو مراحل نصب به برنامه گفته باشي كه فقط با user خودت كار كنه ميتوني يه user بسازي توش دوباره نصبش كني بعد user قبلي رو پاك كني
البته اگه