PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت کم در free download manager

Gita
06-08-2007, 17:16
سلام

من قبلا از DAP و گاهی هم از Flashget استفاده میکردم. اما با توجه به تعاریفی که تو انجمن از Free Download Manager شده بود تصمیم گرفتم ازش استفاده کنم.
دو روزه که نصبش کردم اما سرعتش خیلی کمه! اکثر موارد 1Kbps ! دیگه خودشو بکشه 2KB با خود IE یا اپرا سرعت دانلود بالاتر از اینه!
در صورتی که با Dap در بدترین وضعیت 4kbps بود( دایال آپم)
کلا FDM همینطوریه؟ یا تنظیماتی داره که من نمیدونم؟

ورژنش هم Version2.3 Beta Build 610

ممنون

Farahmand Farshidy
06-08-2007, 20:18
سلام دوست عزیز!

اگر کسی از من آزرده نشود، میخوام بگم که Download Manager یه برنامه نابکار ( آشغال ) هستش.

من خودم از DAP استفاده میکنم و خیلی هم ازش راضیم.

بهتره که شما هم ازش استفاده نکنید چون بنده هم خاطره خوشی ازش ندارم.

اگر دوستان بهتر از DAP سراغ دارید، لطف نموده معرفی نمائید.

بااحترام
فرهمند

Jav4d
07-08-2007, 22:32
سلام
این برنامه سرعتش همونه که هست و بیشتر هم نمیشه!!!اما امکانات بهتری نسبت به dapداره مثلا وقتی یه آهنگ رو تا نیمه دانلود میکنی همون نیمه رو برات پخش میکنه و لازم نیست که تا آخر دانلودش کنی تا بتونی اجراش کنی!!!

jooya
09-08-2007, 00:20
شاید این ورژن جدیدش این مشکلات رو داره من خودم با 2.0 کار میکنم و هیچ مشکلی هم نداره .

به نظر من که خیلی خوبه فقط تنها بدیش شناسایی فایل هست که یه نوره طول میکشه اگه فایلت کم حجم بخوای دانلود کنی زیاد خوب نیست ولی در بقیه موارد به نظر من بهترینه .

این رو هم امتحان بکن . توی
option>download option>Advanced>section>maximum number
به طور پیش فرض 4 است اون رو 20 بزارید که بیشترین تعداد سکشن است که میشه ، یعنی فایلتون رو موقع دانلود به 20 قسمت تقسیم میکنه و دانلود میکنه ببین تغییر میکنه . بعضی از سایتها رو اینا سکشنها محدودیت میزارن شاید از اون باشه .

ولی امکانات مدیرستی این برنامه رو من توی هیچ کدوم از بقیه download mnager ها ندیدم واقعا عالیه . ولی برای دنلود فایلهای کوچیک همونطور که گفتم زیاد جالب نیست و زمان زیادی رو برای شناسای از دست میده IDM به نظر من برای اون بهتره و من خودم به DAP ترجیحش میدم .

Gita
09-08-2007, 12:23
ممنون از توضیحات