PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاد از mmb براقفل ضد iso boster

dlerdler
06-08-2007, 15:16
مينو نى با نرمة فزارى مولتى ميديا بيلدر يك كارش بكونى فولدر غيرمجاز دروست كونى و فايلها خودت ببةرى توش باد iso boster هم نميتونة فولدرها در بیارت

Nakh0d4
06-08-2007, 17:43
اقا جدی می شه با mmb این کارو کرد.اگه می شه یاد ما هم بدید فقط باید چجوری فولدر بسازی؟؟؟ فقط اگه کسی خواست توضیح بده تو املاشو درست بنویسه!!

dlerdler
06-08-2007, 18:02
بلى ازيزةم هتمن ميشة ان كار كرد

hakhamanesh
06-08-2007, 18:03
مينو نى با نرمة فزارى مولتى ميديا بيلدر يك كارش بكونى فولدر غيرمجاز دروست كونى و فايلها خودت ببةرى توش باد iso boster هم نميتونة فولدرها در بیارت
زبان افغانه :31:

dlerdler
06-08-2007, 18:14
بلى هتمن ميشة
دربارةى املاشو من عراقى هستم فارسى خوب بلد نيستم از ان بهتر بنوسم

ازيزم افغانى نيستم عراقى هستم من ارانيهارو خيلى دوست دارم

من عيراقى هستم فارسى خوب بلد نيستم
ولى هتمن ميشة ان كاركر

براى قفلَ كردنى فولدرها فايلها كة داخلى سيدى هاية اموزشي هست يك راويى جديد بيدا كردم
ولى يك راويزى ديكة موندة با انتها برسم برايى جيلوكيرى از ايزو بوستر

hakhamanesh
06-08-2007, 19:04
ازيزم افغانى نيستم عراقى هستم من ارانيهارو خيلى دوست دارم
اوكي ببخشيد زبونتون به افغاني خيلي شبيه بود فكر كردم افغان هستيد به هر حال از اينكه در جمع ما هستيد خيلي خوشحاليم قهرماني تيم ملي كشورتان هم در آسيا تبريك ميگيم.اميدوارم در كنار يكديگر به درد همديگه بخوريم.

dlerdler
06-08-2007, 20:58
انشا اللة
من هم اميدةوارةم

Nakh0d4
06-08-2007, 21:09
اخه کدوم عراقی حتما نو می نویسه هتمن؟؟؟؟؟؟ اقا ما این همه با mmb کار کردیم ولی نیافتیم حالا بگو که منتظریم بیابیم

dlerdler
06-08-2007, 21:40
سلام اولش يك بوشة ازديسك تاب امادةميكنيم باد فايل هايى خودمن ميزرين توى ان بوشة با با mmb فايهامون لينك ميكنم با دكمة هاى موردنظر باد مرين با ليستى project باد ميرين>> path replese
با شكلى ان عكس دروستش ميكنيم اكر متوجو نشودى روشى كار ميزةرة با يك فايلى فيلم برات ميفرستم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\dler\My Documents\My Pictures\22.bmp

dlerdler
06-08-2007, 21:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\dler\My Documents\My Pictures\22.bmp

Reza goli
07-08-2007, 13:59
بسم رب شهدا!

شما همان عراقی حرف بزنی من که بهتر متوجه می شوم:13::13::13::13::13::13::13:
درست و حسابی آموزش بده تا ببینم که چه جیزی می گویی.......................
راستی داری تایپیک چرت و پرت می زاری... مواظب باش که الآن سودا می آید و دست به گریبان می شود و اگر هم که دوستان جدایتان کردند قفل می کند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

SILWESTER
08-08-2007, 11:05
سلام! چيزي كه در mmb ميتونه براي بعضي ها جالب باشه يه اسكريپت هست به نام fileexist كه ميتونين در وسط صفحات ازش استفاده كنيد. اينجوري اگر فايل اصلي شما از روي هارد اجرا باشه و سي دي در درايو نباشه طرف ضد حال ميخوره. مثلا ميتونين اين اسكريپت را با فرمان پنجره پيغام يا پايان برنامه درست كنيد

dlerdler
08-08-2007, 17:23
salam mitone nmonash baray man bfrsted?

ميثم فاير
08-08-2007, 23:34
یه سر بزنین به این تاپیک

خیلی به درد شما بیلدر کارا می خوره ... مثلا می تونین روشهایی که استفاده شده رو ببینین چطوره ! بعد تو پروژه تون به کار ببرید

یا اصلا اگه خواستین یه سی دی درست کنید ، من می تونم چند تا از فایلهاتون رو با FFLOcker قفل بذارم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید