PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Samsung U600 یا Sony Ericsson S500 یا Nokia 6120??

Gangster_Benington
06-08-2007, 12:59
سلام
من میخوام گوشی بخرم می خوام شما دوستان منو راهنمایی کنید. این سه تا گوشی در نظر من جالبن اما شک دارم کدومو بخرم. اگه نکات مثبت و منفی هر کدومو بدین ممنون می شم.
ابنم یه لینک برای مقایسه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ShahabSAMSUNG
06-08-2007, 19:13
خب اگه من باشم U600

چون:
1) دوربین 3 مگ داره. اون 2 تا دوربین 2 مگ دارن.
2) کیفیت فیلمبرداریش CIF هست و بالاتره.
3) کیفیت صفحه نمایشش (مثل همه سامسونگ ها) سرتره
4) حافظه داخلیش بیشتره
5) مموری MicroSD می خوره که یک گیگش 12 تومنه. (S500 مموری M2 می خوره که خیلی گرونتره.)
6) منشی تلفنی داره
7) فایل های PDF و آفیس رو باز می کنه.

برتری های بیشتری نسبت به اون دو تای دیگه داره.

برتری S500 باتریش هست.

برتری نوکیا سیستم عاملش هست و دوربین دوم و 3G (که در ایران کاربرد نداره)

البته بازم بستگی داره که چی برای شما مهم باشه.

Gangster_Benington
06-08-2007, 19:55
ممنون آقا شهاب خب از اسم شما پیداست که طرفدار سامسونگید!!
دوربین هم برای من مهم نیست.
در ضمن معمولا کیفیت گوشیهای سامسونگ از نوکیا کمتره (اگه اشتباه می کنم بگید)
و نکته خیلی مثبت 6120 اینه که سیستم عامل داره.این ویژگی مهمی نیست؟؟
در ضمن U600 قابلیت ویرایش آفیس پاورپوینت و اکسل رو داره. در ضمن 6120 فرمان صوتی هم داره.و وقتی که VoiceMail با هزینه پایین هست دیگه چه نیازی به منشی تلفنی دارم؟؟
بازم ممنون

jackhammer
06-08-2007, 20:33
S500 با توجه به اون لینکی که دادید و اینکه دوربین براتون مهم نیست خیلی بهتره.

Gangster_Benington
06-08-2007, 23:02
یه دلیلی یه چیزی همینجوری که نمیشه.ممنون می شم دلایلتونو بگین.

jackhammer
06-08-2007, 23:49
6120 نسل سوم و ... داره که بدرد ایران نمیخوره.
سامسونگ دوربین بالا داره که شما نمیخوای.
S500 همه چیش متعادله...به نظر من بین اینا از همشون بهتره.

ولی غیر از این 3 تا من بهت K750 رو توصیه میکنم که تقریبا همون امکنات رو با 150-180 تومن میگیری.خیلی هم گوشی عالییه!

CD-RW
07-08-2007, 09:25
ممنون آقا شهاب خب از اسم شما پیداست که طرفدار سامسونگید!!
دوربین هم برای من مهم نیست.
در ضمن معمولا کیفیت گوشیهای سامسونگ از نوکیا کمتره (اگه اشتباه می کنم بگید)
و نکته خیلی مثبت 6120 اینه که سیستم عامل داره.این ویژگی مهمی نیست؟؟
در ضمن U600 قابلیت ویرایش آفیس پاورپوینت و اکسل رو داره. در ضمن 6120 فرمان صوتی هم داره.و وقتی که VoiceMail با هزینه پایین هست دیگه چه نیازی به منشی تلفنی دارم؟؟
بازم ممنون

با اجازه ! آقا شهاب
منظورت از کیفیت گوشی چیه , کیفیت ساخت بدنه و ساختار فیزیکی گوشی های سامسونگ واقعا بی رقیبه .
در مورد آنتن دهی , دیگه الان بحث منسوخ شده ای به حساب میاد به دو دلیل
1- تعداد آنتنهای تقویت کننده خیلی زیاده شده و همه از تکنولوژی سلولی استفاده میکنند
2- در مورد مقدار جذب تشعشع پارامتری به نام SAR وجود داره , با مقایسه این پارامتر میتونی به اصطلاح آنتن دهی گوشی رو حدس بزنی
اتفاقا در مورد سیستم عامل نظر من برعکسه , یه نقطه ضعف به شمار میاد . چرا ؟
1- چون سیستم عامل ( فقط به خاطر اسمش ) یک پلت فرم محسوب میشه و این پلت فرم منتشر شده . امکان سو استفاده از طریق ویروس یا تروجان توش زیاده .
2- و چون به خاطر سیستم عامل بودنش ( روی حافظه فلش ذخیره میشه ) امکان تخریبهای سهوی توسط برنامه های معیوب توش وجود داره . اگه از گوشیهایی که فیرم ویر ( میان افزار ( عجب ترجمه مزخرفی )) دارند استفاده کنی بهتره
در مورد ویرایش اسناد آفیس باید ناامیدت کنم , چون فقط نمایش میده امکان ویرایش نداره
فرمان صوتی هم فقط دل خوش کنکه , چون اغلب توی محیطهایی هستیم که سر و صدا زیاده و امکان خطا توش زیاده . اتفاقا با یکی از همین گوشی ها که فرمان صوتی داره کار کردم ( برای صاحبش تنظیم کردم ) بعد از یه مدت میگفت وقتی از مغازه بیرونم کار نمیکنه ( فقط به خاطر صدای محیط ) .
سرویس پست صوتی هم که نور علی نوره . من هم منشی رو استفاده نمیکنم .

Gangster_Benington
07-08-2007, 18:14
آقای Jackhammer میشه در مورد نسل سوم و ایران و ... صحبت کنی من که منظورتو نفهمیدم.
ولی آقای CD-RW ویروس و این چیزا رو نمیشه با یه آنتی ویروس جلوشو گرفت؟؟ وخطاهای سهوی برای یه کاربر غیر حرفه ای و بی دقته که با یه کم دقت در گرفتن فایل میشه این مشکلو رفع کرد نه؟؟
لطفا بیشتر کمک کنید دوستای دیگه هم نظر بدن لطفا.چون من گیج شدم.قبلا نظرم رو 6120 بود اما الان خیلی گیج شدم.
ممنون از راهنماییاتون

alex666
07-08-2007, 23:31
ه نظر من هیچ کدوم نگیر k810 بگیر از همه بهتره

ShahabSAMSUNG
08-08-2007, 01:03
طرفداری برای من معنی نداره.
فکر می کنی الان چه گوشی ای استفاده می کنم؟ دبلیو810 سونی اریکسون!!
چون چیزی که لازم داشته باشم رو می گیرم طبق نیازم.

اگه اول نیازهات رو مشخص کنی و ببینی دقیقاً از گوشی چی می خوای، خیلی راحت تر میشه تصمیم گرفت.
بعصی وقت ها هست که چند تا چیز رو نیاز داری و به گوشی های مختلف بر می خوری که هر کدوم یه قابلیتی دارن. اینجاست که باید تصمیم بگیری کدوم نیاز برات مهمتره.
اگه سیستم عامل برات از همه مهمتره، خب برو سراغ همون 6120
و ضمن اینکه S500 بین این دو تا، چیز خاصی بجز باتریش نداره.

Gangster_Benington
08-08-2007, 01:09
لطفا بین این سه تا دوستان نظر بدن.بابا بحث بین این سه تاست من یه کمی هم عجله دارم
آقا شهاب ممنون.
چیزی که من نیاز دارم اینه:
یه گوشی بین 200 تا 300.تا حد امکان حافظه خوب و پخش موزیک لا کیفیت خوب.دوربین معمولی.دکمه های خوب(ارگونومی).بلوتوث.همین.
حالا بین این سه تا کدوم بهتره؟؟
اگه گوشی بهتری سراغ دارید بگید دوستان.غیر از K810 !!

mos2010
09-08-2007, 18:41
صفحه نمایش 16 میلیون رنگی 6120 رو یادت نره

اگه خریدی بنویس از کجا و چند خریدی

aram_nfs
09-08-2007, 19:29
اگه می خوای پشیمون نشی و از امکانات نرم افزاریشاستفاده کنی نوکیا رو بهت پیشنهااد می کنم
هیچ وقت از یه نوکیا سیر نمی شی همه چیزش عالیه
می بینم که خودت هم همین عقیده رو داری
پس بهتره اینکارو بکنی

Dr.Afzali
10-08-2007, 03:49
خوب دوست عزيز پيشنهاد من با توجه به خواسته هائي كه گفتي دبليو 610 هست.اينجا هم مشخصاتشو ببين

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته خودش از عكسش قشنگتره
در ضمن اينم بگم كه اقا شهاب كه ميگن طرفداري از برند خاصي نميكنند رو بشنو ولي باور نكن.ايشون اسمش سامسونگه ولي دلش با نوكياست و دشمن سوني اريكسون.اوني هم كه گوشيش سوني اريكسونه نكته انحرافيه براي جذب اعتماد افراد.كه چي؟كه اگه من با اين دشمني داشتم كه براي خودم نميگرفتم.بهمين راحتي.

Character
11-08-2007, 20:33
خوب دوست عزيز پيشنهاد من با توجه به خواسته هائي كه گفتي دبليو 610 هست.اينجا هم مشخصاتشو ببين

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته خودش از عكسش قشنگتره
در ضمن اينم بگم كه اقا شهاب كه ميگن طرفداري از برند خاصي نميكنند رو بشنو ولي باور نكن.ايشون اسمش سامسونگه ولي دلش با نوكياست و دشمن سوني اريكسون.اوني هم كه گوشيش سوني اريكسونه نكته انحرافيه براي جذب اعتماد افراد.كه چي؟كه اگه من با اين دشمني داشتم كه براي خودم نميگرفتم.بهمين راحتي.

80-90 درصد تاييد ميشه.

Sam23
12-08-2007, 10:53
2350 هم گوشي خوبي از همه نظره به خصوص صدا!(توپه):31:

Gangster_Benington
15-08-2007, 15:38
ممنون از همتون بهر حال فکر کنم همون 6120 رو بگیرم به هر حال ممنونم

Kolang
16-08-2007, 02:21
>>>اطلاعیه مهم<<< ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])