PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی کاری کرده که دیگه محدودیت دانلود adsl شرکت گلد نت بدون محدودیت بشه

alfa24nano
06-08-2007, 02:18
کمک کمک
سلام یکی از دوستان من یک کاری کرده که دیگه محدودیت دانلود adsl شرکت گلد نت بدون محدودیت بشه یا بالا بره مجانی
هر کاری کردم نگفت.
اگه میشه من رو راهنمایی کنید.

godsmak
06-08-2007, 07:06
امکان نداره!
Adsl محدودیت به معنای واقعی رو در دانلود نداره بلکه شما می تونید دانلود کنید ولی هزینه دانلود اضافی رو باید پرداخت کنید.

alfa24nano
11-08-2007, 22:48
یعنی چی . adsl من تا 2 گیگا بایت میشه دانلود کنی یا هرکار دیگه. سرعتش هم 256 هست سر رسیدن به 2گیگا بایت قطع میشه یکی از دوستان من adsl داره اون هم مثل من 2 گیگابایت ولی هر روز ویندوز . نرم افزار . لینوکس و ... دانلود می کنه که در ماه حدود 10 الی 20 گیگ مصرف میکنه. اما من ماه پیش سر هفته اول رسید به 2 گیگ قطع شد. و هر کاری کردم که بگه نگفت که نگفت.من فاکتورشم دیدم 2 گیگابایت بود.
حالا باید چیکار کرد که محدودیت از بین بره.!؟

alfa24nano
11-08-2007, 22:50
یعنی توی این انجمن به این وسیعی کسی بلد نیست؟
یا حوصله نداره؟
یا ...!
کمک کنید چون سر هفته اول . دوم تموم میشه و خیلی ظلم هست

saman100
14-08-2007, 07:55
براي اين كار بايد كنترل سيستم مركزي شبكه رو بدست گرفت براي اينكار هم بايد يك هكر گنده باشي ،كه تازه وقتي استفادت بره بالا ميفهمن ميان چك ميكنن ميبينن كه محدوديت رو از بين بردي اونوقت بايد كلي جريمه براي خسارت وارد شده بدي!!!
تازه شايد هم به دليل هك (يك جور دزدي ميشه)بفرستنت زندان!

alfa24nano
14-08-2007, 18:39
نه بابا گلد نت ؟
دیگه از این حرفا نزنی ها.
ما از اونجای که میدونیم گلد نت adsl خیلی قوی نیست. بعد هم سیتش هم خراب هست برای چک اعتبار adsl

erfan2000volt
15-08-2007, 10:37
برای من اینجوریه که تا وقتی دی سی نشی می تونی استفاده کنی. یعنی اگرم مثلا محدودیت 2 گیگ من تموم بشه اما دی سی نشم می تونم استفاده کنم. البته بازم اونا اگه چک کنن می فهمن اما بعیده خب.
اگه واسه تو خودش اتومات دی سی میشه که هیچی. و گرنه وقتی دیدی آخرای پهنا ی باندته چند روز کامتو خاموش نکن!!