PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {آموزش} اتصال به شبکه Xbox Live

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Sam Fisher 11
06-08-2007, 00:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
این مقاله نوشته آقای پویا قاسم خانی درباره چگونگی اتصال به شبکه Xbox Live کنسول Xbox360 است(چاپ شده در مجله بازی نما) که عینا آن را تایپ کرده و برای شما قرار داده ام .

E-mail: pooya_ghasemkhani@yahoo.com
XL Profile: divine pouya

در این مقاله چگونگی راه اندازی سرویس Xbox Live را با هم مرور می کنیم. با توجه به این که بیش از 70 درصد کاربران اینترنت در کشور ما از خطوط Dialup برای اتصال به اینترنت استفاده می کنند، در این جا هر دو روش یعنی Dialup و ADSL آموزش داده می شوند.

Dial-up :

برای استفاده از شبکه Xbox Live از طریق سرویس Dial-up باید ابتدا کنسول را با یک کامپیوتر متصل به اینترنت شبکه کرده و از طریق آن، اینترنت را برای هر دو دستگاه به اشتراک گذاشته و به Live متصل شوید. تجهیزات مورد نیاز برای این کار یک کارت شبکه معمولی با قیمتی حدود 6 تا 10 هزار تومان با مارک های مختلف مانند D-link، یک مودم که معمولا روی سیستم هست و کابل شبکه برای اتصال کنسول به کارت شبکه PC هستند. داخل Pack کنسول شما یک کابل شبکه وجود دارد که باید توجه کنید این کابل برای اتصال به Hub است و به درد اتصال مستقیم دو سیستم نمی خورد و باید کابل شبکه Cross تهیه کنید که در اغلب فروشگاهها ی خدمات کامپیوتری موجود است .

ابتدا سیستم را خاموش کرده و کارت شبکه را داخل یکی از PCIهای خالی قرار داده و پس از راه اندازی، درایو آن را نصب می کنید. راه اندازی مودم و سرویس Dialup نیز بعید است نیاز به توضیح داشته باشد. با کابل شبکه، کنسول و PC را به هم وصل کنید. در مرحله بعدی تنظیمات لازم برای تنظیم شبکه و شناسایی کنسول سیستم انجام می شود.با ورود به My Camputer و انتخاب Tools از نوار ابزار بالا، وارد Folder Option شده و با ورود به قسمت View گزینه آخر یعنی simple folder and file sharing را غیر فعال کرده و خارج شوید.

سپس به صفحه My Network Places (که آیکون آن در ستون سمت چپ My Camputer هم وجود دارد) وارد شوید. در این جا دو Connection مربوط به کارت شبکه و Dial-up دیده می شود.در صورتی که روی آیکون کارت شبکه علامت قفل وجود داشت یعنی firewall فعال است و باید آن را غیر فعال کنید. با کلیک راست روی آیکون اتصال اینترنت و انتخاب گزینه Properties به قسمت Advanced رفته و در کادر دوم یعنی Internet Sharing Connection گزینه اول را فعال کنید.

با این کار زیر این آیکون عکس یک دست ظاهر شده واینترنت توسط دستگاه به اشتراک گذاشته می شود. سپس باید تنظیمات IP را انجام دهید. روی آیکون کارت شبکه کلیک راست کنید و به Properties رفته و گزینه آخر یعنی (Internet Protocol (TCP/IP را انتخاب کنید.

آدرس IP در این قسمت به حالت پیش فرض اتوماتیک است و شما آن را روی Manual گذاشته و یک آدرس IP مجاز مانند ارقام زیر وارد کنید :

IP address: 192.168.0.1
Subnetmask: 255.255.255.0
gateway: 192.168.0.1

ADSL :

در صورتی که شما دارای یک مودم ADSL هستید و از این سرویس استفاده می کنید، روش کار بسیار ساده است. فقط کافی است یک کابل Cross تهیه کرده و یک سر آن را به مودم ADSL و سر دیگری را به کنسول متصل کنید. تنظیم اعداد IP و شبکه به صورت خودکار انجام می شود و نیازی به تنظیکات دستی نخواهد داشت.

تنظیمات X360 :

با انجام این مراحل فوق، کامپیوتر آماده ارتباط و به اشتراک گذاشتن اینترنت با کنسول است. حالا باید تنظیمات کنسول را انجام داد. در محیط Dashboard (یا همان منوی سیستم عامل X360) به بخش Setting (با رنگ بنفش) رفته و Network Setting را انتخاب کنید. در قسمت Edit همان گزینه های IP و... را می بینید. توجه داشته باشید که کابل شبکه باید متصب باشد. انتخاب IP را از حالت اتوماتیک به Manual تغییر داده و ارقام زیر را تایپ کنید :

IP address: 192.168.0.2
Subnetmask: 255.255.255.0
gateway: 192.168.0.1

سپس گزینه Done را زده و save کنید. سپس گزینه text xbox connection را انتخاب و مراحل تست را کنترل کنید. پس از Confirm شدن تمامی موارد connection اتصال آماده استفاده است. در صورت بروز هر گونه مشکل دوباره آن را با گزینه x تست کنید. در صورت بروز اشکال در قسمت IP، درایو کارت شبکه را دوباره نصب کنید. بهتر است درایوی که ویندوز در آن نصب است فرمت NTFS داشته باشد. پس از اتمام کار در Dashboard کنسول به قسمت Xbox Live (سمت نارنجی رنگ) رفته و گزینه join را انتخاب کنید تا محیط شناسایی شود. با ورود به شبکه Xboxlive باید مشخصات خود را در سایت مایکروسافت ثبت کنید. دقت کنید مشخصات مکانی خود مانند کشور و زبان و ... را آمریکا انتخاب گنید تا با پیغام خطا روبرو نشوید. برای zipcode می توانید مثلا از نام شهر California و کدپستی 92656 یا CA 92656 استفاده کنید. ضمنا برای ورود به شبکه XL و استفاده از آن احتیاج به یک Email سرویس MSN دارید. پس با ورود به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یک Email از سرویس Hotmail برای خودتان ساخته و در قسمت ثبت نام کنسول آدرس Email و Password را وارد کرده و sing in کنید. پس از وارد کردن مشخصات باید نوع خود استفاده از Xbox Live را تعیین کنید. اگر مدل دستگاه شما Premium است، از اولین مرتبه اتصال به شبکه Xbox Live به مدت یک ماه از سرویس GoldAccount رایگان برخوردار هستید. در صورتی که دستگاه شما از مدل پایین تر یعنی Core باشد، از این سرویس رایگان یک ماهه برخوردار نیستید. در صورت اتمام اعتبار یک ماهه می توانید با خرید Account این سرویس را مجددا شارژ کنید. قیمت سرویس یک ساله XL حدود 50 دلار است.

با join شدن به شبکه ورود شما خوش آمد گفته می شود و فقط می ماند این که کمی اسفند دود کنید تا رفقای PC و PS3 و Wii دار خدای نکرده چشمتان نکنند ! شما می توانید با استفاده از سرویس live علاوه بر انجام انواع و اقسام بازی ها به صورت Online و رقابت با تعداد بی شماری گیمر در سرتاسر جهان، انواع Trailer و demo قابل بازی و عکس و Theme و موزیک ویدئو و فیلم و... را نیز دانلود کنید. البته در صورت استفاده از اتصال Dialup لطفا زیاد ذوق زده نشوید . چون خود من وقتی دیدم دموی قابل بازی Ghost Recon 2 حدود 650 مگابایت است، قید Download کردن را زده و به همان بازی Online بسنده کردم. با استفاده از هدست موجود در بسته دستگاه X360 این امکان را نیز دارید تا با دوستان خود chat کنید و یا در صورت داشتن دوربین مخصوص X360 علاوه بر voice chat ، امکان video chat را نیز داشته باشید و بازی ها را به صورت زنده و مستقیم، مشترکا به اتمام برسانید.
البته در صورت استفاده از سرویس Dialup بهتر است از شماره های معمولی به جای سرویس های دیجیتالی 10 رقمی استفاده کنید. زیرا latency و افت سرعت آن ها کمتر است. البته در بازی Gears of War حتی با اتصال Dialup هم مشکلی وجود نداشت و یک بازی گروهی بسیار لذتبخش تر از بازی counter را تجربه کردم. اما در بازی Rainbow six به دلیل هماهنگ نبودن سرعت ما با اروپا و یا آمریکا، اشکالاتی برای من به وجود آمد.
شما می توانید از طریق Live انواع بازی یا اسلحه یا نقشه یا ... را به صورت رایگان یا با پرداخت پول دانلود کنید. واحد پول در شبکه Microsoft Point است و می توانید اعتبار آن را نیز خریداری کنید که تقریبا هر 1200 Microsoft Point با قیمتی حدود 26 هزار تومان قابل تهیه است. برای تهیه Account سرویس یا Credit خود از دوستان و آشنایان خارج از کشورتان سوء استفاده کنید! و به دانلود و انجام بازی Live بپردازید.

دوربین مخصوص X360

p3yman_xl
06-08-2007, 20:46
دستت درد نکنه سم جون. اتفاقا منم می خواستم همینو تو تاپیک Xbox 360 بذارم!
خیلی ممنون دستت درست.:20:

Moh3en_DDD
07-08-2007, 00:10
وقتی که می خواهیم xbox live test همه ی آی پی و مشخصات درسته ولی وقته می خواد xbox live را چک کنه یک پیام میاد که باید اول xbox را آپیدت کنی ! ولی چون xbox کرک شده هست من می ترسم آپیدت کنم چون شاید از xbox live بنم کنند ! حالا چی کار کنم ؟

Sam Fisher 11
07-08-2007, 12:51
سلام
یکی دو اشتباه این مقاله داره (اشتباه تایپی ) که پویا جان لطف کردن و با ایمیل به من درستش رو گفتن.
اولی >> پروفایل ایشون که درستش اینه : divine pouya
و دومی که اشتباه مجله بوده(تایپی) : IP address: 192.168.0.2
فقط اون یک آخر 2 بود که الانم تصحیح شد .

Sam Fisher 11
08-08-2007, 03:58
وقتی که می خواهیم xbox live test همه ی آی پی و مشخصات درسته ولی وقته می خواد xbox live را چک کنه یک پیام میاد که باید اول xbox را آپیدت کنی ! ولی چون xbox کرک شده هست من می ترسم آپیدت کنم چون شاید از xbox live بنم کنند ! حالا چی کار کنم ؟

تا اونجاییکه من میدونم نه ، اشکالی نداره بذار کارشو بکنه .
راستی برای بازی آنلاین نیازی به بازی اصل نیست و با همین بازیهای کپی هم میشه بآنلاینیم (مگر خدایی ناکرده در آینده مایکی تصمیم جدیدی بگیره)

Moh3en_DDD
08-08-2007, 16:19
Xbox 360 Top Live Titles (UU's)
1 Gears of War
2 Forza Motorsport 2
3 Tom Clancy's Rainbow Six Vegas
4 Shadowrun Demo
5 Crackdown
6 Guitar Hero II
7 Tenchu Z Demo
8 Call Of Duty 3
9 Prince of Persia
10 Overlord Demo

Sam Fisher 11
15-08-2007, 17:36
سلام
تاپیک استیکی شد !
از این به بعد تمامی سوالات و مشکلات پیرامون شبکه Xbox Live در این تاپیک مطرح خواهند شد .
ممنون

Maste^Bazy
17-08-2007, 14:41
سلام
آقا من modem Adsl usb دارم با usb چگونه ميشه به شبكه xbox live اتصال شد؟

يه سوال ديگه دارم اينكه ميگن 1 ماهه كه ديگه نميشه آنلاين بازي كرد تو دستگاهاي كپي خور اين حرف درسته؟

يه سوال ديگه دارم ان حرفي كه زدي = ز اولین مرتبه اتصال به شبکه Xbox Live به مدت یک ماه از سرویس GoldAccount رایگان برخوردار هستید. در صورتی که دستگاه شما از مدل پایین تر یعنی Core باشد، از این سرویس رایگان یک ماهه برخوردار نیستید. در صورت اتمام اعتبار یک ماهه می توانید با خرید Account این سرویس را مجددا شارژ کنید. قیمت سرویس یک ساله XL حدود 50 دلار است.

يعني ما فقط ميتونيم 1 ماه آنلاين بازي كنيم؟؟؟؟؟؟ بايد اكونت بخريم؟

p3yman_xl
17-08-2007, 14:56
سلام
آقا من modem Adsl usb دارم با usb چگونه ميشه به شبكه xbox live اتصال شد؟

يه سوال ديگه دارم اينكه ميگن 1 ماهه كه ديگه نميشه آنلاين بازي كرد تو دستگاهاي كپي خور اين حرف درسته؟

يه سوال ديگه دارم ان حرفي كه زدي = ز اولین مرتبه اتصال به شبکه Xbox Live به مدت یک ماه از سرویس GoldAccount رایگان برخوردار هستید. در صورتی که دستگاه شما از مدل پایین تر یعنی Core باشد، از این سرویس رایگان یک ماهه برخوردار نیستید. در صورت اتمام اعتبار یک ماهه می توانید با خرید Account این سرویس را مجددا شارژ کنید. قیمت سرویس یک ساله XL حدود 50 دلار است.

يعني ما فقط ميتونيم 1 ماه آنلاين بازي كنيم؟؟؟؟؟؟ بايد اكونت بخريم؟
برای مودمت فک کنم باید USB cable بخری تا یه سرشو بزنی به پورت USB مودمت و سر دیگر رو بزنی به کامپیوتر.

یه ماه که نه! ربطی هم به دستگاه کپی خور نداره. مشکل از بازی های کپی است که مایکروسافت دستگاه رو شناسایی میکنه و از XBL بن میشی!

چرا از این سرویس یک ماهه برخورداری, ولیSilver داری نه Gold.

اکانتت هم تموم شد باید یکی دیگه بخری دیگه!!

Sam Fisher 11
17-08-2007, 17:27
کافیه یه سره مودم ADSL به دستگاه و سرش دیگه اش به خط تلفن وصل باشه همین !
اکانت gold رایگان هم فقط برای پریمیوم ها است و از اولین مرتبه اتصال به شبکه یک ماه حساب میشه .
راجع به اینکه با بازی کپی بری تو لایو بن بشی هم چیزی نشنیدم !

p3yman_xl
17-08-2007, 18:26
کافیه یه سره مودم ADSL به دستگاه و سرش دیگه اش به خط تلفن وصل باشه همین !
اکانت gold رایگان هم فقط برای پریمیوم ها است و از اولین مرتبه اتصال به شبکه یک ماه حساب میشه .
راجع به اینکه با بازی کپی بری تو لایو بن بشی هم چیزی نشنیدم !
آخه ایشون میگه که مودمش USB هست. دستگاهش هم مثل اینکه Core هستش, پس اکانت Gold نداره!
چرا سم عزیز, اگر با بازی کپی در Live بازی کنی, مایکروسافت دستگاه رو تشخیص میده و از XBL بنت میکنه!
چرا که عقیده داره این عادلانه نیست که من و شما با بازی کپی بازی کنیم, و بقیه از بازی های اورجینال استفاده بکنن! مارو دست کم گرفتی ها!!:20:

Sam Fisher 11
17-08-2007, 23:19
خب منم می دونم ! واسه همینم گفتم یه سره مودم به 360 و سره دیگه به خط تلفن همین !
نه آخه تا حالا که کاری نداشت و خیلی راحت با بازی کپی میشد بازی کرد. من میگم این اواخر امتحانش نکردم ولی حالا که اینو میشنوم باید بگم که خیلی حیف شد !

Maste^Bazy
18-08-2007, 01:44
سلام با تشكر كه جوابمو داديد ...

من يه سوال ديگه دارم من از كجا بدونم دستگاهم core هست يا چيزه ديگه ؟‌!
و اگر هم core باشه يعني نميتونم آنلاين بازي كنم؟ بايد از اول آكونت بخرم؟ و بايد چطوري آكونتو بخرم ؟
راستي اگه مايكرو سافت دستگاه منو شناسايي كرد ديگه نميتونم آنلاين بازي كنم؟

با تشكر از شما

p3yman_xl
18-08-2007, 13:49
سلام با تشكر كه جوابمو داديد ...

من يه سوال ديگه دارم من از كجا بدونم دستگاهم core هست يا چيزه ديگه ؟‌!
و اگر هم core باشه يعني نميتونم آنلاين بازي كنم؟ بايد از اول آكونت بخرم؟ و بايد چطوري آكونتو بخرم ؟
راستي اگه مايكرو سافت دستگاه منو شناسايي كرد ديگه نميتونم آنلاين بازي كنم؟

با تشكر از شما

آسون ترین کار اینه که بقل دستگاه رو نگاه کنی, اگه Hard ندیدی دستگاهت Core هست. راه دیگه دسته ی بیسیم هست, اگه دستت سیم داره دستگات Core.
چرا نشه !؟ به راحتی میتونی آنلاین بازی کنی ولی با اکانت Gold میشه آنلاین بازی کرد. با Silver فقط میشه کانتنت دان کرد. (مثل Theme و...). اگه فامیل خارج داری که راحته ! فقط کافیه User و Password رو برات بخونن !. متاسفانه اگر مایکروسافت دستگاهت رو شناسایی کنه دیگه نمی تونی بری تو XBL و اصطلاحا" بن (Ban) میشی!!
موفق باشی

Maste^Bazy
18-08-2007, 18:47
آسون ترین کار اینه که بقل دستگاه رو نگاه کنی, اگه Hard ندیدی دستگاهت Core هست. راه دیگه دسته ی بیسیم هست, اگه دستت سیم داره دستگات Core.
چرا نشه !؟ به راحتی میتونی آنلاین بازی کنی ولی با اکانت Gold میشه آنلاین بازی کرد. با Silver فقط میشه کانتنت دان کرد. (مثل Theme و...). اگه فامیل خارج داری که راحته ! فقط کافیه User و Password رو برات بخونن !. متاسفانه اگر مایکروسافت دستگاهت رو شناسایی کنه دیگه نمی تونی بری تو XBL و اصطلاحا" بن (Ban) میشی!!
موفق باشی

سلام

پس دستگاهم core نيست هم hard داره هم دسته هاش بيسيم دار هست......:20:

يه سوال ديگه من فاميل تو خارج ندارم بايد چطوري آكونت بخرم؟

اصلا نميدونم چرا بايد از ما پول بگيره واسه آنلاين بازي كردن به............................

فعلا باي

p3yman_xl
18-08-2007, 19:43
سلام

پس دستگاهم core نيست هم hard داره هم دسته هاش بيسيم دار هست......:20:

يه سوال ديگه من فاميل تو خارج ندارم بايد چطوري آكونت بخرم؟

اصلا نميدونم چرا بايد از ما پول بگيره واسه آنلاين بازي كردن به............................

فعلا باي
علیک سلام

خوب حالا که دستگات Core نیست برو حالشو ببر !! 1 ماه مجانی میتونی از سرویس Gold استفاده کنی ! یعنی میتونی Theme و Gamer Picture و تریلر و.... دان کنی و آنلاین بازی کنی ! در مورد اکانت هم بگردی پیدا میشه ! ( تو فروم بازی سنتر هست ). در مورد پول گرفتن هم که واضحه چرا این کار رو میکنه !! توقع داری تمام فایلها مثل کانتنت و تریلر و .... رو مجانی بگیری ؟؟! در ضمن برای یک سال استفاده از XBL به نظر من قیمتش خیلی خوبه.:8:

pepe.
25-08-2007, 16:26
سلام دوستان سایت nextgen.ir یه چیزی به اسم xtream 1.5 رو گذاشته که نوشته به وسیله این نرم افزار با dvd کپی تو لایو بن نمی شین شما تا حالا باهاش کار کردین؟
(البته الان netgen خرابه اگه خواستین بگین لینک دانلودشو بذارم)

pepe.
31-08-2007, 12:13
سلام دوستان سایت nextgen.ir یه چیزی به اسم xtream 1.5 رو گذاشته که نوشته به وسیله این نرم افزار با dvd کپی تو لایو بن نمی شین شما تا حالا باهاش کار کردین؟
(البته الان netgen خرابه اگه خواستین بگین لینک دانلودشو بذارم)
اینجا کسی پیدا نمی شه جواب منون بده؟
سه چهار روزه پست من بی جواب مونده:13:

p3yman_xl
31-08-2007, 13:07
اگه دوست داری بذار پیمان جان !
دستت درد نکنه

pepe.
31-08-2007, 19:52
اگه دوست داری بذار پیمان جان !
دستت درد نکنه
من می ذارم ولی شما امتحان کن خبرشو بده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Moh3en_DDD
31-08-2007, 20:11
سلام ! من شنیدم کار می کنه ! ولی خودت نریز ! شاید خراب بشه ! بده به یه تعمیر کار ...

pepe.
31-08-2007, 21:19
سلام ! من شنیدم کار می کنه ! ولی خودت نریز ! شاید خراب بشه ! بده به یه تعمیر کار ...
ممنون
آیا با این نرم افزار می شه همه dvd های کپی رو تو لایو اجرا کرد یا محدودیت داره؟

Moh3en_DDD
31-08-2007, 22:35

فکر کنم ولی مطمئن نیستم ! چون دوستم قبلا Live بازی می کرد گفتم بنت نمی کنند گفت فریمور گذاشتم ...

pepe.
31-08-2007, 23:13
فکر کنم ولی مطمئن نیستم ! چون دوستم قبلا Live بازی می کرد گفتم بنت نمی کنند گفت فریمور گذاشتم ...
ممنون از کمکت.
این بن شدنم مشکلی شده واسه ما

Sam Fisher 11
01-09-2007, 04:02
سلام
من از پویا جان راجع به همین مسئله بن کردن کاربرا توسط مایکروسافت پرسیدم.
مسئله اصلی اینه که بازیت رایت کجا بشه. اگر مالزی باشه 100% بن میشی و دیگه با اون دستگاه نمیتونی بری لایو ولی بعضی دیگه بصورت پنهان هستن. اگر بازیت پنهان باشه شبکه شناساییت نمیکنه و بن نمیشی. حالا یا باید بازیت از این نوع باشه یا اینکه از همین نرم افزاره استفاده کنیم. راستی کسی امتحانش نکرد ؟

p3yman_xl
01-09-2007, 12:53

مسئله ی اصلی اینه که DVD هات باید پچ Stealth رو داشته باشه، که بوسیله ی این پچ و ریختن فرم ور iXtreme میتونی با خیال راحت تر بازی کنی ! ولی بازم صد در صد نمیتونی بگی که همرو میشه اجرا کرد !

p3yman_xl
08-09-2007, 16:49
در رابطه با بن شدن از Xbox Live

سوالاتی در رابطه با XBL که ممکن است به ذهن شما خطور کند :

( شاید بعضی از سوالات خیلی ابتدایی باشه، ولی ما به کلیت توجه میکنیم )

"بن" یا "بن شدن از لایو" به چه معناست ؟Xbox live تحت کنترل شرکت مایکروسافت هست، و کسانی رو که با استفاده از کنسول های مد شده یا بازی های کپی به این شبکه میان، بن ( Ban ) میکنه !

به چه حقی مایکروسافت کنسول ها رو بن میکنه ؟!اولا از به قانون کپی رایت احترام گذاشته میشه ! دوما به عقیده ی شرکت مایکروسافت، این عادلانه نیست که یک نفر در آن سوی دنیا با بازی ارجینال وارد لایو میشه، ولی من و شما با بازی کپی به لایو میریم ! این در مورد کنسول های مد شده هم صدق میکنه !

آیا بعد از اینکه بن شدم، میتونم دوباره به لایو وصل شم ؟!جواب خیر هست ! چون مشخصات کنسول شما در Database مایکروسافت ذخیره میشه ! و به هیچ طریقی نمیشه به لایو وصل شد !

آیا بعد از بن شدن، اکانت گلد من هم ار بین میرود ؟خوشبختانه جواب خیر است ! اکانت گلد شما دست نخورده باقی میماند تا زمانی که یک کنسول جدید خریداری بکنید !!

تکلیف Gamertag من با آن همه امتیاز چه میشود ؟!اگر قصد داشتید کنسول خود را بفروشید و دوباره به لایو وصل شید، باید هارد کنسول خودتون رو نگه دارید و با وصل کردن اون به کنسول جدید دوباره از گیمرتگ خودتون بدون هیچ تغییری استفاده بکنید .

راهی هست که از لایو بن نشم ؟!تقریبا بله، هکرها فرم وری با نام iXtreme را برای درایو این کنسول عرضه کردند، که کنسول شما رو تقریبا در مقابل تمامی عوامل بن شدن، محافظت میکنه ! ولی این روض صددرصد نیست ولی از هیچ بهتره ! نحوه ی کار این فرم ور به این صورته که به درایو کنسول شما فقط اجازه ی خوانده شدن بازی هایی رو میده که پچ Stealth رو دارن. این پچ زمانی که بازی روی DVD رایت میشه به همراه بازی روی دیسک ریخته میشه.

کنسول من بن شده، اگه این فرم ور رو بریزم میتونم دوباره وصل شم ؟خیر ! همونطور که گفتم کنسول شما شناسایی شده و راهی نیست ! پس این فرم ور باید قبل از بن شدن کنسول از لایو، روی درایو ریخته بشه .

این فرم ور رو خودم میتونم بریزم ؟جواب مثبته، ولی دنگ و فنگ زیاد داره ! ( در کنسول باید باز شه، و به کامپیوتر وصل شه و.... ) در ضمن کمی تا قسمتی خطرناک هم هست ! پس به نظر من خودتون این کار رو نکنید !.

پس کجا این فرم ور رو بریزم ؟؟!میتونید دستگاهتون رو ببرید جاهایی که 360 تعمیر میکنن، ولی هر جایی نبرید ! یه جا تو تهران هست خیلی معروفه ............

( اگه واقعا نفهمیدی کجا رو میگم، 360 باز نیستی !! ).

میتونم این فرم ور رو نریزم و همینطوری به لایو وصل شم ؟!جواب مثبته ! ولی اولا دل شیر میخواد، چون اگه کنسول بن شه دیگه هیچ کاری نمیشه کرد . ولی من دوستانی رو میشناسم که روزی 7 الی 12 ساعت در لایو مشغول بازی کردن هستند، و تا حالا بن نشدن !! اما بعضی از دوستان بعد از اولین اتصال از لایو بن شدن !! پس همونطور که میبینید، این قضیه بستگی به شانس شما هم داره !!

از کجا بفهمم بن شدم ؟!!زمانی که میخواید به لایو وصل شید و گزینه ی Test Xbox Live Connection رو میزنید، Failed میشه !! یعنی خداحافظ Xbox Live !!!

خوب امیدوارم مفید بوده باشه ، دیگه به بزرگی خودتون ببخشید !

امیدوارم این پستم بی دلیل پاک نشه !!!:13:

موفق باشید و پیروز:10:

*PiNk PaNTHeR*
08-09-2007, 23:34
جدیدا مایکروسافت 1000 سال بن میکنه کاربرها رو:18:

pepe.
19-09-2007, 00:37
سلام اگه ممکنه در مورد فیلمها و آهنگ هایی که تو live گذاشته می شه یه کم توضیح بدین.
و اینکه می شه این فیلم ه روا با adsl 128 راحت و بدون مشکل دید؟

p3yman_xl
19-09-2007, 10:57
سلام اگه ممکنه در مورد فیلمها و آهنگ هایی که تو live گذاشته می شه یه کم توضیح بدین.
و اینکه می شه این فیلم ه روا با adsl 128 راحت و بدون مشکل دید؟

سلام،

تو لایو هم فیلم ها و هم TV Show ها قرار داده میشه ؛ و اولین کنسولی هست که میشه در اون فیلم ها رو با کیفیت HD یا SD دانلود کرد . الان ، به طور مثال ، Season پنجم سریال معروف Family Guy در لایو موجوده .یا مثلا فیلم 300 با کیفیت HD. ( البته میدونم از این خوشت نمیاد ) کلا میگم. یا مثلا South Park با کیفیت HD موجوده !! چیزی از این بهتر ؟!!
آره با 128 هم میشه دانلود کرد ؛ شب دانلود کنی بهتره . به این صورت که شما تو خود کنسول Background Download رو فعال میکنی و بعد منتظر میمونی تا اون فایل چند درصد دانلود بشه بعد کنسول رو خاموش میکنی ، ولی میبینی که چراغ سبز کنسول روشنه و داره فایل رو دانلود میکنه ! بستگی به حجم فایل داره که چقدر کنسول روشن بمونه ... نگران 3 چراغ هم نباش ! اگه با کنسول بازی نکنی ، 3 چراغ نمیده، پس با خیال راحت دانلود کن !!:8:

pepe.
19-09-2007, 12:59
سلام،

پس با خیال راحت دانلود کن !!:8:
از کمکت ممنون.
در مورد بازی آنلاین چی با 128 مشکلی نداره؟

p3yman_xl
19-09-2007, 13:09
نه مشکلی نداره . البته این رو هم بگم که به لگ و پینگ هم بستگی داره ؛ ولی در کل مشکل خاصی نداره .

pepe.
19-09-2007, 13:32
نه مشکلی نداره . البته این رو هم بگم که به لگ و پینگ هم بستگی داره ؛ ولی در کل مشکل خاصی نداره .
پس منو با اسم pepe در لایو خواهید دید:8::21::27::31::39::35::25::16::26:

pepe.
19-09-2007, 13:33
پس منو با اسم pepe در لایو خواهید دید:8::21::27::31::39::16::26:

p3yman_xl
19-09-2007, 15:57
پس منو با اسم pepe در لایو خواهید دید:8::21::27::31::39::16::26:
گیمر تگت رو هم بساز ، فقط یادت باشه یا همون پروفایل آفلاین رو تبدیل به آنلاین کن ( همون پروفایلی که اچیومنت هات توشه ) ؛ یا یک پروفایل دیگه بساز ( اگه پروفایل جدید بسازی ، تمام اچیومنتها تبدیل به صفر میشه !! ) . پس به نظرم همون آفلاین رو به آنلاین تبدیل کنی بهتره !:8:
موفق باشی پیمان

shahzari
20-09-2007, 01:52
من قبل از اینکه با XBIX Love وصل بشم، با یک پروفایا دیگه بازی میکردم و G بدست اوردم. اما برای اتصال به X Live باید یک =Gametrag دیگه میساختم. حالا چگونه میتوانم Ga,escoreهای قبلیمو بدست بیارم؟

ehsankalak
20-09-2007, 02:02
آقا واقعا زحمت کشیدی مقاله نابی شده مرسی

p3yman_xl
20-09-2007, 11:02
من قبل از اینکه با XBIX Love وصل بشم، با یک پروفایا دیگه بازی میکردم و G بدست اوردم. اما برای اتصال به X Live باید یک =Gametrag دیگه میساختم. حالا چگونه میتوانم Ga,escoreهای قبلیمو بدست بیارم؟

شما با همون پروفایلی که اچیومنت هات توشه ، لاگ این میکنی . بعد به لایو وصل میشه ، اگه نام پروفایل شما قبلا توسط کس دیگری ورداشته نشده باشه ، به شما پیغام میده : Keep This One. شما همین رو انتخاب میکنی و بقیه مراحل از قبیل ایمیل و........ . رو تکمیل میکنی و بعد میبینید که تمام اچیومنت ها برگشت سر جاش !!
موفق باشید

Maste^Bazy
22-09-2007, 16:03
سلام gold account من تموم شد 1 ماهم cry cry cry cry

كسي ميدونه چطوري ميتونم gold account بگيرم؟ كمك..... يا سايت ايراني هست كه بفروشه؟

ممنونم از شما

pepe.
22-09-2007, 16:07
سلام gold account من تموم شد 1 ماهم cry cry cry cry

كسي ميدونه چطوري ميتونم gold account بگيرم؟ كمك..... يا سايت ايراني هست كه بفروشه؟

ممنونم از شما

Maste^Bazy
22-09-2007, 16:37

,3 ماهه گرونه:31: فقط 3 ماهه ميفروشن:41: 47 هزار تومان:19:

shahzari
23-09-2007, 15:17
چطور میتونم پروفایلمو پاک کنم؟ آیا قابل پاک کردن هست؟

Maste^Bazy
24-09-2007, 00:51
چطور میتونم پروفایلمو پاک کنم؟ آیا قابل پاک کردن هست؟

بله هست برو قسمت memory بعدش قسمت فكر كنم profiles بعدش كليك كن delete كن

LeBron
04-10-2007, 00:22
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ

p3yman_xl
20-10-2007, 18:05
سلام ،

نحوه ی شناسایی دیسک های Stealth :

مطمئنا اگه از طرفدارهای پروپاقرصه XBL باشی ، اسم دیسک های Stealth به گوشت خورده ! این دیسکها دارای یک پچ در خود ایمیج بازی هستند که با اون مخلوط شده و همونطور هم که از اسمش معلومه از شناسایی شما در XBL جلوگیری میکنه ! اگه یادتون باشه قبلا هم گفتم که مشخصات کنسول شما و بازی هایی که انجام دادید، در Database مایکروسافت ذخیره میشه و اگه خدای ناکرده یکی از دیسک های شما پچ Stealth رو نداشته باشه ، بنابر قوانین صفت و سخت مایکروسافت، کنسول شما برای همیشه از لایو بن میشه !! ( به دلیل زیر پا گذاشتن قانون کپی رایت و ... )
خوب ! زیاد دستپاچه نشید ! شما خیلی راحت میتونید این دیسک هارو تشخیص بدید ( اگه دارای پچ Stealth بود ، با خیال راحت اون رو داخل دستگاه بذارید و از بازی با اجنبی ها لذت ببرید ! اما اگر پس از شناسایی متوجه شدید که دیسک شما پچ شده نیشت ، اکیدا" از گذاشتن اون داخل دستگاه و اتصال به XBL خودداری کنید ! ). میمونه ریختن فرم ور iXtreme بر روی درایو کنسول که دیگه تقریبا همه چی برای لایو حله !
میپردازم به نحوه ی شناسایی این دیسک ها :

اول از همه باید این برنامه رو دانلود کنید ( XDVDMulleter ) :

آخرین ورژن این برنامه>>

با این برنامه ی کاربردی ، خیلی راحت میتونید دیسک های دارای این پچ رو تشخیص بدید .

بعد از اینکه برنامه رو دانلود کردید ؛

* برنامه رو اجرا کنید .
* در صفحه ی باز شده، روی همون گزینه ی اول یعنی " View ISO Details " کلیک کنید .
* صفحه ی Load ISO باز میشه . روی تب " Load From DVDR " کلیک کنید.
* دیسک رو داخل DVD-Rom قرار بدید و زمانی که دیسک لود شد روی " Load Disk " کلیک کنید .
* روی گزینه ی " Next " کلیک کنید .
* صفحه ی جدیدی باز میشه. ( در اینجا میتونید اطلاعاتی اعم از ISO Region ، Filesystem Database ، Xtreme Compatibility و ISO Type رو ببینید ).
حالا اگر تمام گزینه ها در قسمت Xtreme Compability تیک حورده باشه ، یعنی بازی شما پچ Stealth رو داره و با خیال راحت میتونید تو لایو چرخ بزنید و از بازی با اجانب لذت ببرید !

تذکر :
در ریختن فرم ور iXtreme شک نکنید !! ( اگر بازیهای شما دارای پچ Stealth باشه ، این برنامه به طور خودکار اونارو اجرا میکنه ، اما اگه بازی شما این پچ رو نداشته باشه درایو اون بازی رو نمیخونه ! پس یعنی دیگه احتیاجی به روش بالا هم نیست !! )

موفق باشید:46:

Sam Fisher 11
21-10-2007, 16:23
ممنون پیمان جان توضیحات کامل و شفافی دادی که مطمئننا مشکل خیلی هارو حل خواهد کرد.

p3yman_xl
09-12-2007, 20:38
سلام دوستان،
مثل اینکه دوباره بعد از چند ماه مایکروسافت دوباره شروع به بن کردن کنسولها کرده!! پس اگه میخوایید آنلاین شید، کمی صبر کنید!! با توجه با اطلاعاتی که از فورم تخصصی و بسیار معروف xbox-scene بدست آوردم، امکان بن شدن شما در صورتی که از بازیهای جدید استفاده میکنید وجود داره! راز بن شدن کنسولها هم در فایلهای SS ـی هست که در ایمیج بازی وجود داره! این فایل که فرمتش bin هست، در بازیهای قدیمی بدون تغییر وجود داشت، اما در بازیهای جدید احتمالا این فایل قدیمی با نوع جدیدی جایگزین شده که باعث بن شدن شما میشه. احتمال تغییر این فایل در بازیهایی که در لایو بیشتر طرفدار دارن خیلی بیشتره؛ مثلا بازیه Orange Box . اما جالبه که بدونید بازیهایی مثل Halo 3 , COD 4 و Pgr 4 مشکلی نداشتند! در ضمن تعدادی از دوستان هم در اثر آنلاین بازی کردن Fifa 08 بن شدند!! پس شدیدا مراقب باشید؛ چون در صورت بن شدن باید از لایو و لذت آنلاین بازی کردن خداحافظی کنید!!

موفق و پیروز باشید

mazi_z_PSP
09-12-2007, 22:24
من شنيدم که بعد از يک ساعت وصل شدن به لايو کنسولمون از حالت کپی خور خارج ميشه. حقيقت داره؟

p3yman_xl
12-12-2007, 20:55
من شنيدم که بعد از يک ساعت وصل شدن به لايو کنسولمون از حالت کپی خور خارج ميشه. حقيقت داره؟

این دیگه از اون حرفا بودا !!:19: نه بابا! کی گفته ؟!

دوستان آپدیت جدید دشبود برای December 2007 هم منتشر شد!
این لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدl

خوب بعد از دانلود، فایل $SystemUpdate رو روی یک دیسک خام رایت کنید . دقت کنید که نباید این فایل در فلدر باشه! همچنین باید تنها فایلی باشه که روی دیسک رایت میشه!

خوب کنسولو روشن میکنید، دیسک رو داخل دستگاه میذارید، کنسولو خاموش میکنید و دوباره روشن میکنید. مثل همیشه همون صفحه ی دوست داشتنی Update بالا میاد، پس آپدیت کنید!

موفق باشید

farazp30
22-07-2008, 23:38
ببخشید چه جوری میشه دیسک رو stealth کرد

farazp30
22-07-2008, 23:45
سلام ،

نحوه ی شناسایی دیسک های Stealth :

مطمئنا اگه از طرفدارهای پروپاقرصه XBL باشی ، اسم دیسک های Stealth به گوشت خورده ! این دیسکها دارای یک پچ در خود ایمیج بازی هستند که با اون مخلوط شده و همونطور هم که از اسمش معلومه از شناسایی شما در XBL جلوگیری میکنه ! اگه یادتون باشه قبلا هم گفتم که مشخصات کنسول شما و بازی هایی که انجام دادید، در Database مایکروسافت ذخیره میشه و اگه خدای ناکرده یکی از دیسک های شما پچ Stealth رو نداشته باشه ، بنابر قوانین صفت و سخت مایکروسافت، کنسول شما برای همیشه از لایو بن میشه !! ( به دلیل زیر پا گذاشتن قانون کپی رایت و ... )
خوب ! زیاد دستپاچه نشید ! شما خیلی راحت میتونید این دیسک هارو تشخیص بدید ( اگه دارای پچ Stealth بود ، با خیال راحت اون رو داخل دستگاه بذارید و از بازی با اجنبی ها لذت ببرید ! اما اگر پس از شناسایی متوجه شدید که دیسک شما پچ شده نیشت ، اکیدا" از گذاشتن اون داخل دستگاه و اتصال به XBL خودداری کنید ! ). میمونه ریختن فرم ور iXtreme بر روی درایو کنسول که دیگه تقریبا همه چی برای لایو حله !
میپردازم به نحوه ی شناسایی این دیسک ها :

اول از همه باید این برنامه رو دانلود کنید ( XDVDMulleter ) :

آخرین ورژن این برنامه>>

با این برنامه ی کاربردی ، خیلی راحت میتونید دیسک های دارای این پچ رو تشخیص بدید .

بعد از اینکه برنامه رو دانلود کردید ؛

* برنامه رو اجرا کنید .
* در صفحه ی باز شده، روی همون گزینه ی اول یعنی " View ISO Details " کلیک کنید .
* صفحه ی Load ISO باز میشه . روی تب " Load From DVDR " کلیک کنید.
* دیسک رو داخل DVD-Rom قرار بدید و زمانی که دیسک لود شد روی " Load Disk " کلیک کنید .
* روی گزینه ی " Next " کلیک کنید .
* صفحه ی جدیدی باز میشه. ( در اینجا میتونید اطلاعاتی اعم از ISO Region ، Filesystem Database ، Xtreme Compatibility و ISO Type رو ببینید ).
حالا اگر تمام گزینه ها در قسمت Xtreme Compability تیک حورده باشه ، یعنی بازی شما پچ Stealth رو داره و با خیال راحت میتونید تو لایو چرخ بزنید و از بازی با اجانب لذت ببرید !

تذکر :
در ریختن فرم ور iXtreme شک نکنید !! ( اگر بازیهای شما دارای پچ Stealth باشه ، این برنامه به طور خودکار اونارو اجرا میکنه ، اما اگه بازی شما این پچ رو نداشته باشه درایو اون بازی رو نمیخونه ! پس یعنی دیگه احتیاجی به روش بالا هم نیست !! )

موفق باشید:46:

ببخشید ولی این عکس یک موجود لَذِج هست نه برنامه ای که گفتید میشه یک بار خودتون امتحانش کنید

farazp30
22-07-2008, 23:52
لینک رو پیدا کردم

farazp30
23-07-2008, 00:01
من حدود 30 تا بازی توی گیم های بازی کرده ام دارم یعنی باید همه 30 تا دیسک رو یک بار stealth اجرا کنم تا بن نشم ؟

p3yman_xl
23-07-2008, 11:34
سلام
اولا ممنون بابت لینک ، ویرایش شد! این لینک تا چند وقت پیش خیلی خوب کار میکرد.

بله، باید دیسک هاتون رو چک کنید اگه استیلت نبود، اون رو پچ کنید. وگرنه مطمئنا بن میشید
موفق باشید

farazp30
23-07-2008, 12:15
چه جوری باید پچ کنم ؟

farazp30
23-07-2008, 12:20
بعد میشه لطف کنین کجا میتونم رو دستگام ixtreme بریزم ؟

farazp30
23-07-2008, 12:22
یعنی من بیچاره شدم چون 26 تا از 32 تا گیم من ماله مالزی هست یا پشت نقره ای یعنی باید 100 هزار تومن پول بازی کپی stealth بدم ؟

p3yman_xl
23-07-2008, 18:20
چه جوری باید پچ کنم ؟

آموزشش رو به زودی در همین تاپیک قرار میدم.

بعد میشه لطف کنین کجا میتونم رو دستگام ixtreme بریزم ؟
فروشگاههایی که این کار رو میکنند .... مثل نکست جن، وست گیم و ... .

یعنی من بیچاره شدم چون 26 تا از 32 تا گیم من ماله مالزی هست یا پشت نقره ای یعنی باید 100 هزار تومن پول بازی کپی stealth بدم ؟

خیر ، شما بازیهای ارژینال رو با استیلت شده اشتباه گرفتید.... stealth یه پچ کوچیک هست که روی دی وی دی نصب میشه ( در اکثر موارد کسی که این بازیها رو روی اینترنت برای دانلود میذاره، خودش ایمیج بازی ها رو پچ میکنه ). بنابراین نگرانی وجود نداره ... شما دستگاه ت رو ببر و فرم ور iXtreme رو روش بریز و بازیهات رو با روش بالا چک کن، حله! بن نخواهی شد.
موفق باشی :)

farazp30
23-07-2008, 18:29
خیر ، شما بازیهای ارژینال رو با استیلت شده اشتباه گرفتید.... stealth یه پچ کوچیک هست که روی دی وی دی نصب میشه ( در اکثر موارد کسی که این بازیها رو روی اینترنت برای دانلود میذاره، خودش ایمیج بازی ها رو پچ میکنه ). بنابراین نگرانی وجود نداره ... شما دستگاه ت رو ببر و فرم ور iXtreme رو روش بریز و بازیهات رو با روش بالا چک کن، حله! بن نخواهی شد.
موفق باشی :)[/QUOTE]

نه نه نه من اکثر بازیهام اورژینال هست خوب بازی های اورژینال هم طبیعطا تهش بسته است و نمیشه روش پچ رو رایت کرد پس باید برم کپی 5 هزار تومنی بخرم که بشه روش پچ رو نصب کرد پس 26 تا اورژیانال (مالزی) رو بندازم کنار 26 تا کپی 5 تومنی پچ شده بذارم رو دستگام پس در این صورت 26 تا پنج تومن پیاده میشم طبق گفته خودتون بازی های کپی مالزی 100 در صد بن میشن

p3yman_xl
23-07-2008, 18:39
نه نه نه من اکثر بازیهام اورژینال هست خوب بازی های اورژینال هم طبیعطا تهش بسته است و نمیشه روش پچ رو رایت کرد پس باید برم کپی 5 هزار تومنی بخرم که بشه روش پچ رو نصب کرد پس 26 تا اورژیانال (مالزی) رو بندازم کنار 26 تا کپی 5 تومنی پچ شده بذارم رو دستگام پس در این صورت 26 تا پنج تومن پیاده میشم طبق گفته خودتون بازی های کپی مالزی 100 در صد بن میشن

دوست عزیز بازیهای مالزی رو چه کسی به شما گفته ارژینال هستند؟ این دیسک ها فقط ظاهرشون مثل دیسک های ارژینال هست. برای این کار بله باید دیسک های کپی بخرید و بعد از چک کردن دیسک، در صورت موجود نبودن پچ، باید اون رو پچ کنید.

farazp30
23-07-2008, 18:47
اررررررره منم یه چیزی پروندم کپی مالزی معروف ترین کپی ها تو دنیاست من یه لحظه مخم یخ زد اشتباه جواب دادم د

farazp30
23-07-2008, 18:58
اونم از اون گنده هاش
نمیشه یه جوری از روی هارد دیلیت کرد که دیگه هیچ اثری از اون بازی نباشه ؟

iranian_ boy
27-07-2008, 17:43
میشه 2 تا xbox رو از طریق کامپیوتر به هم وصل کرد و بدون xbox live بازی کرد؟

p3yman_xl
27-07-2008, 19:12
اونم از اون گنده هاش
نمیشه یه جوری از روی هارد دیلیت کرد که دیگه هیچ اثری از اون بازی نباشه ؟
خیر دوست عزیز نمیشه ...

میشه 2 تا xbox رو از طریق کامپیوتر به هم وصل کرد و بدون xbox live بازی کرد؟

سلام
یعنی از طریق اینترنت کامپیوتر به لایو وصل شد؟ خیر دوست عزیز نمیشه. اما اگه منظور شما وصل کردن 2 تا کنسول برای System Link هست، جواب بله میباشد.

GENERAL_RAAAM
26-08-2008, 08:29
سلام.
من ixtreme را دانلود کردم.
چطوری رو کنسولم بریزم؟
تو اصفهان هیشکی این کار را نمیکنه!!!

p3yman_xl
26-08-2008, 15:06
سلام.
من ixtreme را دانلود کردم.
چطوری رو کنسولم بریزم؟
تو اصفهان هیشکی این کار را نمیکنه!!!

سلام
دوست عزیز نصب کردن این فرم ور کار سختیه و من شدیداً توصیه میکنم خودتون این کار رو نکنید. اگر در اصفهان جایی رو پیدا نکردید، میتونید کنسولتون رو به تهران بفرستید... خودتون نکنید این کار رو ;)
موفق باشید

GENERAL_RAAAM
26-08-2008, 17:21
بابا اخه چه وضعشه.
این همه راه بکوبم بیام تهران ؟!!!:13:
راستی اون xdvd muletter را هم که دانلود کردم خراب بود.
میشه یه دور را باز کردنشا بگین ؟

ahmadgboy
27-08-2008, 00:13
با سلام خدمت دوستانمن یه چندتا سوال داشتم1.اگر دیسک بازی خودش پچ شده بود دیگه نیاز هست که ixtreme رو کنسولم بزارم یا نه؟2.توی اهواز کسی یه جای مطمئن سراغ داره که این فریمور رو کنسول بزارن؟3. من یه اشتراک adsl دارم میشه که کنسول به مودم وصل کنم و مودم به خط تلفن یعنی دیگه نیاز به کامپیوتر نباشه؟ممنون میشم اگه جواب بدین

p3yman_xl
27-08-2008, 17:51
با سلام خدمت دوستانمن یه چندتا سوال داشتم1.اگر دیسک بازی خودش پچ شده بود دیگه نیاز هست که ixtreme رو کنسولم بزارم یا نه؟2.توی اهواز کسی یه جای مطمئن سراغ داره که این فریمور رو کنسول بزارن؟3. من یه اشتراک adsl دارم میشه که کنسول به مودم وصل کنم و مودم به خط تلفن یعنی دیگه نیاز به کامپیوتر نباشه؟ممنون میشم اگه جواب بدین

سلام

1. سوال خوبی کردید .. چون اصلا اساس کار iXtreme هم همین است، یعنی بازیها رو اگر پچ داشته باشند میذاره روی کنسول اجرا بشن اما اگر تشخیص بده که دیسک بازی پچ نداره از اجرا شدن اون جلوگیری میکنه. پس اگر شما از پچ بودن کنسولتون کاملاً اطمینان دارید، میتونید این فرم ور رو نصب نکنید، اما اگه مطمئن نیسیتد نصب این فرم ور توصیه میشه.
2. متاسفانه این رو دوستان دیگه باید جواب بدن.
3. آره میشه ، منتها باید ببینید مودم شما روتر هست یا نه ؟ اگر روتر بود ( یعنی توانایی تشخیص آی پی رو داشت ) میتونید بعد از مراحل دادن آی پی به کنسول و تنظیمات اون، مودم رو بدون کامپوتر به دستگاه وصل کنید. ( اگر مودم usb هست ، سیم usb رو از پشت کامپوتر در بیارید و سیم ethernet رو به کنسول و مودم بزنید )

موفق باشید

ahmadgboy
27-08-2008, 22:02
سلام

1. سوال خوبی کردید .. چون اصلا اساس کار iXtreme هم همین است، یعنی بازیها رو اگر پچ داشته باشند میذاره روی کنسول اجرا بشن اما اگر تشخیص بده که دیسک بازی پچ نداره از اجرا شدن اون جلوگیری میکنه. پس اگر شما از پچ بودن کنسولتون کاملاً اطمینان دارید، میتونید این فرم ور رو نصب نکنید، اما اگه مطمئن نیسیتد نصب این فرم ور توصیه میشه.
2. متاسفانه این رو دوستان دیگه باید جواب بدن.
3. آره میشه ، منتها باید ببینید مودم شما روتر هست یا نه ؟ اگر روتر بود ( یعنی توانایی تشخیص آی پی رو داشت ) میتونید بعد از مراحل دادن آی پی به کنسول و تنظیمات اون، مودم رو بدون کامپوتر به دستگاه وصل کنید. ( اگر مودم usb هست ، سیم usb رو از پشت کامپوتر در بیارید و سیم ethernet رو به کنسول و مودم بزنید )

موفق باشید

با سلام خدمت دوست عزیز من چطور میتونم از پچ بودن کنسولم مطمئن بشم من گفتم اگر دیسک بازی پچ بود اگه اشتباه میکنم لطفا من راهنمایی کنیدراستی میشه بگید هزینه نصب فریمور iXtreme چقدی میشه؟

farazp30
28-08-2008, 02:49
بابا اخه چه وضعشه.

این مال رپید شیر هست هر کدام 14-15 مگ حجمش بود کامل هست کار میکنه :5::5:

sefroyek2007
28-08-2008, 08:05
جناب GENERAL_RAAAM نيازي نيست بياين تهران فروشگاه سرزمين رايانه تو اصفهان تمام كارهاي مربوط به كنسولا رو انجام مي ده فكر مي كنم اين كار رو هم بكنه آدرس و تلفن ندارم ولي ميتوني بري تو سايت ----------.com تو قسمت انجمن هاي عمومي به فروشگاه مجازي مراجعه كني اونجا همين سرزمين رايانه هم تاپيك داره ازشون مي توني بپرسي انجام ميدن يا نه قيمت رو هم بهتون مي گن

choory
28-08-2008, 08:19
بابا اخه چه وضعشه.

همین طور که دوستمون گفت فروشگاه سرزمین رایانه برات انجام میده.آدرس هم اصفهان خیابان توحید ساختمان میلاد 2 فروشگاه سرزمین رایانه. تلفن 6250827
به فروشگاه پاسکال هم یک سر بزن.آدرس:مجتمع پارک زیز زمین اول فروشگاه پاسکال

GENERAL_RAAAM
28-08-2008, 08:58
همین طور که دوستمون گفت فروشگاه سرزمین رایانه برات انجام میده.آدرس هم اصفهان خیابان توحید ساختمان میلاد 2 فروشگاه سرزمین رایانه. تلفن 6250827
به فروشگاه پاسکال هم یک سر بزن.آدرس:مجتمع پارک زیز زمین اول فروشگاه پاسکال
دستتون درد نکنه:20:.
ولی خودم هم به پاسکال و هم به سرزمین رایانه زنگ زدم اصلا نمیدونن چی هست؟؟؟!!!:18:

GENERAL_RAAAM
28-08-2008, 09:34
این مال رپید شیر هست هر کدام 14-15 مگ حجمش بود کامل هست کار میکنه :5::5:
با چی باید وازش کنم؟

ahmadgboy
29-08-2008, 12:48
دوستان نگفتید که هزینه نصب فریمور ixtream چنده؟ تو nextgen ?

farazp30
29-08-2008, 18:59
با چی باید وازش کنم؟

من تا 5-6 روز خونه نیستم و اینجا هم dsl نداره وقتی برگشتم چک میکنم بهتون میگم :11:

farazp30
29-08-2008, 19:05
دوستان نگفتید که هزینه نصب فریمور ixtream چنده؟ تو nextgen ?

اکسر 20-25 هست ولی نکست جن رو دقیقآ نمیدونم فکر میکنم همون حدود باشه اما مطمئن نیستم :41: اما قیمت به درایورت ربط داره این قیمت ها بن کیو هست و درایور های سامسونگ و هیتاچی گرون تره

ahmadgboy
30-08-2008, 12:31
دوستان برای اتصال به xbl حتما باید هارد داشته باشی یا اینکه میشه بدون هارد فقط وصل شد مثلا فقط ببینی چی هست یعنی چیزی دان نکنی؟
و اگه زحمتی نیست دوستان وارد نحوه اتصال دوتا xbox از طریق system link بگید اخه من و پسر خالم همسایه ایم میخوام با ان کانکت بشم راستی فاصله هم تاثیر داره تو سرعت ؟

p3yman_xl
30-08-2008, 17:48
دوستان برای اتصال به xbl حتما باید هارد داشته باشی یا اینکه میشه بدون هارد فقط وصل شد مثلا فقط ببینی چی هست یعنی چیزی دان نکنی؟
و اگه زحمتی نیست دوستان وارد نحوه اتصال دوتا xbox از طریق system link بگید اخه من و پسر خالم همسایه ایم میخوام با ان کانکت بشم راستی فاصله هم تاثیر داره تو سرعت ؟

بله میشه وصل شد، اما همونطور که گفتید نمیشه چیزی دانلود کرد.

نحوه ی انجام System Link رو تو پست بعد گذاشتم. :46:

p3yman_xl
30-08-2008, 17:50
System Link Play

« آموزش سیستم لینک »

سلام،
در این پست بهتون توضیح میدم که چگونه میتونید کنسولها رو به هم برای بازی MultiPlayer با یکریگر Link کنید.
با انجام System Link شما میتونید 2 یا تعداد بیشتری کنسول رو برای بازی با یکدیگر متصل کنید. X360 میتواند تا حداکثر 16 کنسول را برای System Link پشتیبانی کند.

قبل از اینکه عملیات Sytem Link رو انجام بدید، از موارد زیر اطمینان حاصل کنید :

* مطمئن شوید که بازی که میخواهید انجام دهید قابلیت System Link را پشتیبانی میکند. (برای این کار کافیه پشت جعبه ی بازی مورد نظر رو نگاه کنید تا به این موضوع پی ببرید). همچنین اطمینان حاصل کنید که بازی مورد نظر چند بازیکن را برای این کار پشتیبانی میکند.

* به ازا هر کنسول X360 ، بایستی 1 تلویزیون داشته باشید.
* و در آخر اینکه کابلهای Ethernet مورد نیاز و دیگر وسایل شبکه را در اختیار دارید.

نحوه ی اتصال 2 کنسول :

1. پاور هر دو کنسول را خاموش کنید.
2. کابل اترنت را برای هر دو کنسول متصل کنید.
3. هر دو کنسول را به TV های جداگانه وصل کنید.
4. دستورالعمل های بازی را برای بازی MultiPlayer دنبال کنید.

نحوه ی Link کردن بیش از یک کنسول :

1. بند های 1 و 2 را برای این مرحله نیز اجرا کنید.
2. کنسولها را بوسیله ی کابل اترنت به هاب وصل کنید.
3. هاب را روشن کنید، کنسولها را روشن کنید، در دستورالعمل های بازی را برای بازی MultiPlayer دنبال کنید.

توجه: شما همچنین میتونید کنسولها رو بوسیله ی Xbox 360 Wireless Networking Adapter نیز به هم متصل کنید.

farazp30
30-08-2008, 22:14
فاصله هم تاثیر داره تو سرعت ؟

بله فاصله اگر از 100 متر بیشتر بشه این کار امکان پذیر نیست و 70-100 متر هم بستگی به کابل داره اگر کابل اترنت و جاهایی که ازش میگذره داره مثلا اگر تو آفتاب باشه سرور در بعضی بازیها افد فریم شدید پیدا میکنه :27::27::27:

farazp30
30-08-2008, 22:15
فاصله هم تاثیر داره تو سرعت ؟

بله فاصله اگر از 100 متر بیشتر بشه این کار امکان پذیر نیست و 70-100 متر هم بستگی به کابل داره اگر کابل اترنت و جاهایی که ازش میگذره داره مثلا اگر تو آفتاب باشه سرور در بعضی بازیها افد فریم شدید پیدا میکنه :27::27::27: چون مقاومت کابل بالا میاد!!!

ahmadgboy
30-08-2008, 23:49
مرسی ممنون از اطلاعاتی که دادید راستی من امروز رفتم یه هارد گرفتم دست دوم 30000 تومن به نظرتون خوبه یا نه ؟اقا من رفتم یه خط ADSL بگیرم بهم گفت 90000 تومن با ماهی 30000 تومن به نظر شما خوبه بگیرم یا با همین dial up هم میشه به live وصل شد؟خلاصه من تا چند روز دیگه حتما باید بیام به جمع xbl بازها بپیوندم

Little Sparrow
31-08-2008, 09:26
مرسی ممنون از اطلاعاتی که دادید راستی من امروز رفتم یه هارد گرفتم دست دوم 30000 تومن به نظرتون خوبه یا نه ؟اقا من رفتم یه خط ADSL بگیرم بهم گفت 90000 تومن با ماهی 30000 تومن به نظر شما خوبه بگیرم یا با همین dial up هم میشه به live وصل شد؟خلاصه من تا چند روز دیگه حتما باید بیام به جمع xbl بازها بپیوندم
هارد چند گیگ گرفتی 120 گیگ؟در مورد قیمت ADSL نمیدونم.با dial up میشه وصل شد ولی سرعت کمه و افت سرعت و بعضی مشکلات را دارد ولی میشه.مواظب باش از XBL بن نشوی که کاری نمی شود کرد.
ixtream را حتما بریز یا دیسک هایی با پچ sealth استفاده کن.
موفق باشید.

p3yman_xl
31-08-2008, 09:30

سلام دوست عزیز
احتمالاً دست دوم تمیز بوده که اینقدر گرفتی ... 20 گیگه دیگه؟

سرعت adsl رو نگفتید ... احتملا 256 یا 512 بوده که این قیمت گفتند. به نظرم 128 برای لایو کفایت میکنه. پیشنهاد میکنم اصلا با دایال آپ وصل نشید چون اعصاب خودتون خرد میشه. ( برای باز کردن صفحه ی Marketplace حدودا 10 دقیقه زمان لازمه با دایال آپ !! )

GENERAL_RAAAM
31-08-2008, 12:57
نحوه ی stealth کردن dvd x360

منبع:----------

farazp30
31-08-2008, 20:57
مرسی ممنون از اطلاعاتی که دادید
دوست عزیز برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کن :46::46::46::46:

برای adsl هم یک سری به تاپیک زیر بزنید

ahmadgboy
01-09-2008, 00:25
هارد چند گیگ گرفتی 120 گیگ؟در مورد قیمت ADSL نمیدونم.با dial up میشه وصل شد ولی سرعت کمه و افت سرعت و بعضی مشکلات را دارد ولی میشه.مواظب باش از XBL بن نشوی که کاری نمی شود کرد.
ixtream را حتما بریز یا دیسک هایی با پچ sealth استفاده کن.
موفق باشید.
یعنی اگه از دیسک های با پچ sealth استفاده بکنم دیگه نیازی نیست که فریمور ixtream نصب بکنم و میشه که به xbox live وصل شد؟

Little Sparrow
01-09-2008, 08:14
یعنی اگه از دیسک های با پچ sealth استفاده بکنم دیگه نیازی نیست که فریمور ixtream نصب بکنم و میشه که به xbox live وصل شد؟
ixtream یه فریمور که وقتی رو دستگاهت بریزی بعد یه بازی که پچsealth نداره رو بازی کنی اجرا نمیکنه و این بازی رو نمیاره پس این فریمور از اجرای بازی هایی با پچ sealth جلوگیری میکنه.شما هم می تونین نریزین ولی راحت ترین اگه این فریمور رو بریزین چون دیگه لازم نیست چک کنید ببیند پچ sealth داره یا نه؟
موفق باشید.

p3yman_xl
01-09-2008, 11:34

دوست عزیز شما همین سوال رو در چند پست بالاتر پرسیدی و من هم جواب شما رو کامل دادم....

farazp30
01-09-2008, 13:48
با چی باید وازش کنم؟
nدوست عزیز شما [Microsoft .NET Framework 2.0 رو روی کامپیوتر تون اینستال کردید؟ اگر نکردید این لینکش

این هم لینک برنامه مورد نظرتون XDVDMulleter Beta 10.2

S A M
25-09-2008, 22:16
سلام به استادان و عزیزان بزرگوار
من ای دی اس ال با سرعت 64 دارم ... ایا میتونم تمام بازیهارو بصورت انلاین بازی کنم یا اینکه اینهم مثل بازی های کامپیوتر محدودیت هایی داره ؟؟؟
یه سوال دیگه : ایا مدل پریمیوم هم قابلیت بازی انلاین رو داره ؟
مرسی

p3yman_xl
25-09-2008, 23:43
سلام به استادان و عزیزان بزرگوار
من ای دی اس ال با سرعت 64 دارم ... ایا میتونم تمام بازیهارو بصورت انلاین بازی کنم یا اینکه اینهم مثل بازی های کامپیوتر محدودیت هایی داره ؟؟؟
یه سوال دیگه : ایا مدل پریمیوم هم قابلیت بازی انلاین رو داره ؟
مرسی

سلام

این مقدار برای انجام بازی بصورت آنلاین کم هست... مخصوصا اگر بخوایید با کشورهایی که در اروپا و یا آمریکا هستند بازی کنید. حتی 128 هم در مواقعی جواب گو نیست. اما اگر سعی کنید adsl خودتون رو ارتقا بدید میتونید با خیال راحت تری به انجام بازی به صورت آنلاین بپردازید.
بله، نه تنها کنسول پریمیوم، بلکه تمامی مدلهای این کنسول قابلیت بازی آنلاین رو دارند.
موفق باشید

pedram_sad
26-09-2008, 02:16
این دیگه از اون حرفا بودا !!:19: نه بابا! کی گفته ؟!

دوستان آپدیت جدید دشبود برای December 2007 هم منتشر شد!
این لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدl

خوب بعد از دانلود، فایل $SystemUpdate رو روی یک دیسک خام رایت کنید . دقت کنید که نباید این فایل در فلدر باشه! همچنین باید تنها فایلی باشه که روی دیسک رایت میشه!

خوب کنسولو روشن میکنید، دیسک رو داخل دستگاه میذارید، کنسولو خاموش میکنید و دوباره روشن میکنید. مثل همیشه همون صفحه ی دوست داشتنی Update بالا میاد، پس آپدیت کنید!

موفق باشید
سلام پیمان جان
من تازه امشب این تاپیک رو از اول تا اخر خوندم
در مورد این پستت مخواستم بدونم اولا
ایا تو UPDATE مربوط به DIVX رو انجام دادی ؟
و این که میشه بدون LIVE و از طریق روش CD این UPDATE حدودا 3 مگی رو انجام داد ؟

من فایلش رو دانلود کردم
به ترتیب این FOLDER ها رو داشت

Xbox360_Fall_Update_DivX_Media_Addon
Partition 3
Content
0000000000000000
FFFE07DF
00000002
در اخر هم یک فایل 3.5 مگابایتی با نام

69BCCCF6D6297BFB2AEE9EF626B46C8E22A4B672FF
بود

من هر دو روش رو امتحان کردم
هم خود فایل رو تنها رایت زدم
هم از همون FOLDER اصلی

اما مینویسه MIXED DISK CONTENT و وقتی DIVX پخش میکنی میگه UPDATE میخواد

بعضی جاها گفته بودن میشه با CD این UP رو ریخت
اطلاعی نداری ؟

p3yman_xl
26-09-2008, 11:11
سلام پیمان جان
من تازه امشب این تاپیک رو از اول تا اخر خوندم
در مورد این پستت مخواستم بدونم اولا
ایا تو UPDATE مربوط به DIVX رو انجام دادی ؟
و این که میشه بدون LIVE و از طریق روش CD این UPDATE حدودا 3 مگی رو انجام داد ؟

من فایلش رو دانلود کردم
به ترتیب این FOLDER ها رو داشت

Xbox360_Fall_Update_DivX_Media_Addon
Partition 3
Content
0000000000000000
FFFE07DF
00000002

در اخر هم یک فایل 3.5 مگابایتی با نام

69BCCCF6D6297BFB2AEE9EF626B46C8E22A4B672FF
بود

من هر دو روش رو امتحان کردم
هم خود فایل رو تنها رایت زدم
هم از همون FOLDER اصلی

اما مینویسه MIXED DISK CONTENT و وقتی DIVX پخش میکنی میگه UPDATE میخواد

بعضی جاها گفته بودن میشه با CD این UP رو ریخت
اطلاعی نداری ؟

سلام پدرام جان. این آپدیت همراه خودش آپدیت DivX رو هم داره. اما راستش من خودم این آپدیت رو نکردم... آپدیت DivX کمی سخته، باید هارد به PC وصل بشه و ... . اما نحوه ی نصب کردنش به این صورت هست که هارد کنسول رو مستقیم به PC وصل میکنی و بعد به این مسیر میری:

حالا فایل 69BCCCF6D6297BFB2AEE9EF626B46C8E22A4B672FF رو در این آدرس کپی میکنی.

در ضمن پدرام جان پیشنهاد میکنم سری به این آدرس بزنی. هم آپدیت رو بصورت جداگانه برای دانلود گذاشته و هم توضیحاتی در رابطه با نصب کردنش داده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی :)

pedram_sad
26-09-2008, 15:13
سلام پدرام جان. این آپدیت همراه خودش آپدیت DivX رو هم داره. اما راستش من خودم این آپدیت رو نکردم... آپدیت DivX کمی سخته، باید هارد به PC وصل بشه و ... . اما نحوه ی نصب کردنش به این صورت هست که هارد کنسول رو مستقیم به PC وصل میکنی و بعد به این مسیر میری:

حالا فایل 69BCCCF6D6297BFB2AEE9EF626B46C8E22A4B672FF رو در این آدرس کپی میکنی.

در ضمن پدرام جان پیشنهاد میکنم سری به این آدرس بزنی. هم آپدیت رو بصورت جداگانه برای دانلود گذاشته و هم توضیحاتی در رابطه با نصب کردنش داده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی :)
پیمان جان
منم از همین ادرس گرفتم این فایل رو که تو خود فایل یک readme بود
که نوشته بود از طریق هارد و اتصال اون انجام میشه
اما تو چند تا از فروم ها هم گفته بودن که با Cd هم میشه
مشکل هارد اینه که ریسک داره و اگه هارد رو به pc بزنی و این update رو بریزی
ممکنه دیگه کنسول هارد رو نشناسه
واسه همین میخواستم با cd انجام بدم
ممنون :10:

p3yman_xl
27-09-2008, 17:46
پیمان جان
منم از همین ادرس گرفتم این فایل رو که تو خود فایل یک readme بود
که نوشته بود از طریق هارد و اتصال اون انجام میشه
اما تو چند تا از فروم ها هم گفته بودن که با Cd هم میشه
مشکل هارد اینه که ریسک داره و اگه هارد رو به pc بزنی و این update رو بریزی
ممکنه دیگه کنسول هارد رو نشناسه
واسه همین میخواستم با cd انجام بدم
ممنون :10:

آها، نه پدرام عزیزم ... باید هارد به PC وصل بشه. با CD نمیشه. ;)
موفق باشی

pedram_sad
30-09-2008, 21:21
پیمان جان
من میخواستم تازه به live وصل کنم کنسول رو
میخواستم بدونم اگه بازی تو درایوش نباشه مشکلی پیش نمیاد ؟
چون فقط میخوام کنسول update مربوط به divx رو update کنه
وقتی فیلم رو اجرا کنم گزینه update میاد که اگه ok رو بزنم وصل میشه به live
میخواستم بدونم اینجوری که مشکلی چیزی از لحاظ ban به وجود نمیاد ؟
میاد ؟

p3yman_xl
01-10-2008, 01:06
پیمان جان
من میخواستم تازه به live وصل کنم کنسول رو
میخواستم بدونم اگه بازی تو درایوش نباشه مشکلی پیش نمیاد ؟
چون فقط میخوام کنسول update مربوط به divx رو update کنه
وقتی فیلم رو اجرا کنم گزینه update میاد که اگه ok رو بزنم وصل میشه به live
میخواستم بدونم اینجوری که مشکلی چیزی از لحاظ ban به وجود نمیاد ؟
میاد ؟

نه پدارم جان، مشکلی نیست.(البته اگه فن کنسولت رو 12 ولت نکردی و تغییرات روش بوجود نیاوردی) .

pedram_sad
01-10-2008, 01:21
نه پدارم جان، مشکلی نیست.(البته اگه فن کنسولت رو 12 ولت نکردی و تغییرات روش بوجود نیاوردی) .
نه پیمان جان
12 ولت نکردم
ممنون

pedram_sad
01-10-2008, 16:26
پیمان جان
من motherboard ام lan به صورت onboard داره Asus هست مین برد
lan رو نصب کردم
مثل پست اول تاپیک همون IP ها رو دادم
و کابل رو هم به کنسول وصل کردم و ارتباط برقرار شد

و وقتی تو DASHBOARD گزینه JOIN LIVE رو زدم تو PC شروع کرد به وصل شدن به INTERNET

ولی بعدش که رفت تو TEST CONECTION دفعه اول تست ها رو که انجام میداد NETWORK ADAPTER رو شناخت
و WIRED نوشت
و خودش IP رو به صورت AUTOMATIC داد و CONFIRM داد که با اون IP که پست اول گذاشته فرق داشت

منم به گفته پست اول MANUAL کردم و همون IP رو دادم

اما حالا هر چی TEST رو میزنم میاد تا IP
رو IP یکم طول میکشه و FAILED میده و دیگه هم خودش اتوماتیک تماس نمیگره برای وصل شدن به اینترنت تو PC

دوباره همه چیز رو چک کردم درایور LAN رو هم نصب کردم اما همونجوریه

میدونی علت چیه ؟

راستی این که گفته بودن تو پست اول که درایوی که WINDOWS توش نصبه بهتره NTFS باشه این تاثیر داره ؟
چون ماله من FAT هست

p3yman_xl
01-10-2008, 16:50
پیمان جان
من motherboard ام lan به صورت onboard داره Asus هست مین برد
lan رو نصب کردم
مثل پست اول تاپیک همون IP ها رو دادم
و کابل رو هم به کنسول وصل کردم و ارتباط برقرار شد

و وقتی تو DASHBOARD گزینه JOIN LIVE رو زدم تو PC شروع کرد به وصل شدن به INTERNET

ولی بعدش که رفت تو TEST CONECTION دفعه اول تست ها رو که انجام میداد NETWORK ADAPTER رو شناخت
و WIRED نوشت
و خودش IP رو به صورت AUTOMATIC داد و CONFIRM داد که با اون IP که پست اول گذاشته فرق داشت

منم به گفته پست اول MANUAL کردم و همون IP رو دادم

اما حالا هر چی TEST رو میزنم میاد تا IP
رو IP یکم طول میکشه و FAILED میده و دیگه هم خودش اتوماتیک تماس نمیگره برای وصل شدن به اینترنت تو PC

دوباره همه چیز رو چک کردم درایور LAN رو هم نصب کردم اما همونجوریه

میدونی علت چیه ؟

راستی این که گفته بودن تو پست اول که درایوی که WINDOWS توش نصبه بهتره NTFS باشه این تاثیر داره ؟
چون ماله من FAT هست

آی.پی رو روی اتوماتیک نذار. مقدار بده ... راستی، اینترنتت ADSLـه ؟ اگه آره، NAT هست یا همینطوری با یوزر پسورد وارد کانکت میشی؟ اگه نت باشه که مشکلی نیست . اما اگه یوزر و پسوردی هست باید از یوزر نیم و پسورد اینترنتت رو که توی کامپیوتر میزنی، داخل کنسول هم بدی. توجه کن این مورد بستگی مستقیم به آی.پی داره و اگه یوزر نیم و پسوورد رو ندی. باز هم در قسمت آی.پی Failed میزنه.

pedram_sad
01-10-2008, 17:57
آی.پی رو روی اتوماتیک نذار. مقدار بده ... راستی، اینترنتت ADSLـه ؟ اگه آره، NAT هست یا همینطوری با یوزر پسورد وارد کانکت میشی؟ اگه نت باشه که مشکلی نیست . اما اگه یوزر و پسوردی هست باید از یوزر نیم و پسورد اینترنتت رو که توی کامپیوتر میزنی، داخل کنسول هم بدی. توجه کن این مورد بستگی مستقیم به آی.پی داره و اگه یوزر نیم و پسوورد رو ندی. باز هم در قسمت آی.پی Failed میزنه.
سلام پیمان جان
مشکل از همون ip بود
همون مقدرا 1 رو که دادم درست شد که تو پست سوم sam fisher گفته بودن باید 2 باشه
همون 1 رو دادم درست شد
و الان داره اون update که اولین بار بعد از وصل شدن انجام میشه رو انجام میده

نه ADSL نیست برای بازی نمیخوام
فقط برای UPDATE میخوام که خیلی هم سریع داره UPDATE میشه با DIAL UP
ممنون

kod89
12-10-2008, 00:25
سلام

اقا تاپیک رو از اول تا اخر خوندم !! چند تا سوال واسم پیش امد

1.بازیام همه مالزین و از اونجا که save بازی دارم بعد از وصل شدن به XBL بن میشم ؟؟؟؟؟؟؟

2.همچنین اگر حتی فریمور ixtreme نصب کنم بازم نباید با مالزی وصل بشم برای جلوگیری از بن شدن؟؟؟؟؟

3.مقالتون رو خوندم خیلی تپل بود دمتون گرم:8::31:. ولی XDVDMulleter رو از 4جا دانلود کردم بازم موقع اجرا ارور داد همچنین Microsoft .NET Framework 2.0 رو هم دانلود کرم وقتی میخام instal کنم 2تا گزینه داره یکی remove و یکی repair که من repair رو انتخاب کردم ولی بازم موقع باز کردن XDVDMulleter ارور داد!!!!!!!!!!!!!!

4.برای وصل کردن xbox360 روی مانیتور T1900 کابل vga بهتره یا کابل hdmi ؟؟؟؟میدونم جاش نیس منتها تاپیک مربوطه مدت زیاذی هس کسی نرفته!!!!!!:46:
فقط بی زحمت جوابارو کامل بدین .ممنون

resident_evil
03-11-2008, 01:45
دوستان من با يه كابل X360و به مودم وصل كردم وقتي test connection ميزنم به DNS كه مي رسه failed ميده.مشكل چيه؟؟

hamidreza_b91
03-11-2008, 09:42
دوستان من با يه كابل X360و به مودم وصل كردم وقتي test connection ميزنم به DNS كه مي رسه failed ميده.مشكل چيه؟؟
اگه adsl هستش باید Dns رو دستی وارد کنی از همون شرکتی که اینترنت گرفتی سوال کن فکر کنم مشکل حل بشه

Anathema&sin
03-11-2008, 11:45
سلام به همگی
من اینترنت ADSL دارم مودم هم دارم میخواستم ببینم چطور میتونم کنسول رو به مودم وصل کنم.
تو صفحه ی اول خوندم که باید کابل Cross تهیه کنم.پس این کابل اینترنت که تو جعبه ی کنسول هست چیه؟؟؟

hamidreza_b91
03-11-2008, 11:56
سلام به همگی
من اینترنت ADSL دارم مودم هم دارم میخواستم ببینم چطور میتونم کنسول رو به مودم وصل کنم.
تو صفحه ی اول خوندم که باید کابل Cross تهیه کنم.پس این کابل اینترنت که تو جعبه ی کنسول هست چیه؟؟؟
من با همین کابل تو جعبه وصل کردم مشکل نداشت یک طرفش رو زدم به مودم یه طرف دیگه هم به xbox360

farazp30
03-11-2008, 18:42
سلام

اقا تاپیک رو از اول تا اخر خوندم !! چند تا سوال واسم پیش امد

1.بازیام همه مالزین و از اونجا که save بازی دارم بعد از وصل شدن به XBL بن میشم ؟؟؟؟؟؟؟

2.همچنین اگر حتی فریمور ixtreme نصب کنم بازم نباید با مالزی وصل بشم برای جلوگیری از بن شدن؟؟؟؟؟

3.مقالتون رو خوندم خیلی تپل بود دمتون گرم:8::31:. ولی XDVDMulleter رو از 4جا دانلود کردم بازم موقع اجرا ارور داد همچنین Microsoft .NET Framework 2.0 رو هم دانلود کرم وقتی میخام instal کنم 2تا گزینه داره یکی remove و یکی repair که من repair رو انتخاب کردم ولی بازم موقع باز کردن XDVDMulleter ارور داد!!!!!!!!!!!!!!

4.برای وصل کردن xbox360 روی مانیتور T1900 کابل vga بهتره یا کابل hdmi ؟؟؟؟میدونم جاش نیس منتها تاپیک مربوطه مدت زیاذی هس کسی نرفته!!!!!!:46:
فقط بی زحمت جوابارو کامل بدین .ممنون
1. یک بار دیگه دقیق بخون تاپیک رو متوجه میشی
2. دوست عزیز شما باید تمام دیسک هاتون رو عوض کرده و دیسک های fs جاش بزارید حتی دیسک هایی که در انلاین ازشون استفاده نمیکنید چون که وقتی آنلاین میشید کنسول یک سری اطلاعات کامل از خودش به مایکرو سافت میده
3. نمیدونم چرا :31:!!!
4.اینجا باید مطرح کنی شلوق هس هست فقط هفته ی پیش کساد بود :20:!!

kharkhoon
13-01-2009, 11:44
دوستان از مغازه های معروف تهران کدوما بازی stealth پچ میفروشن؟ قیمتشون که فرقی با معمولیا نداره؟
biggame فریمور ixtreme میریزه؟:27:

p3yman_xl
13-01-2009, 12:33
دوستان از مغازه های معروف تهران کدوما بازی stealth پچ میفروشن؟ قیمتشون که فرقی با معمولیا نداره؟
biggame فریمور ixtreme میریزه؟:27:

سلام
ببینید چون اصولاً این بازی ها رو شرکت های ایرانی از سورس های معتبری دانلود میکنن، اکثراً این پچ رو دارن... اما شما باید دیسک رو چک کنی، اگه استیلث بود که هیچ اگه نبود پچش رو بگیری و بازی رو پچ کنی.
نکست جن جای خوبی برای ریختن iXtreme هست.
موفق باشید

kharkhoon
14-01-2009, 10:45
خب حالا برای وصل کردن xbox به مودم adsl میشه از همون کابل توی پک استفاده کرد یا نه بالاخره؟

p3yman_xl
14-01-2009, 12:43
خب حالا برای وصل کردن xbox به مودم adsl میشه از همون کابل توی پک استفاده کرد یا نه بالاخره؟

بله، باید از همون کابل اترنت استفاده کنید. ( یک سر سیم به پشت مودم، سر دیگر به پشت کنسول )
موفق باشید

jingool
11-03-2009, 13:35
اگه DVD رو چک کنم ببینم stealth هست یا نه کافیه برای لایو؟
آخه من الان نمیدونم ixtreme دارم یا ندارم Version اش چیه و ... مهمه تو بن شدن؟

p3yman_xl
11-03-2009, 17:06
اگه dvd رو چک کنم ببینم stealth هست یا نه کافیه برای لایو؟
آخه من الان نمیدونم ixtreme دارم یا ندارم version اش چیه و ... مهمه تو بن شدن؟

میتونید با xdvdmulleter دیسک رو چک کنید. پر واضحه که اگه دیسک مشکلی نداشته باشه و تمام سکشن ها در برنامه تیک خورده باشند، میشه در لایو بازی کرد.

metal gear
12-03-2009, 23:38
سلام

آقا من چطور باید xbox رو به مودمم وصل کنم؟ آخه من با usb مودمم وصله به کامپیوتر و نمیتونم هم با لن وصل کنم...راهی داره ؟!

p3yman_xl
13-03-2009, 10:52
سلام

آقا من چطور باید xbox رو به مودمم وصل کنم؟ آخه من با usb مودمم وصله به کامپیوتر و نمیتونم هم با لن وصل کنم...راهی داره ؟!

باید سیم usb رو از پشت موردم جدا کنید و به جاش از سیم اترنت کنسول استفاده بکنید... که باید یه سرش به پشت مودم و یه سرش به پشت کنسول وصل بشه.

metal gear
13-03-2009, 15:07
آقا من یه کابل تو جعبه ی box بود که لن بود یه سرشو زدم به کنسول یه سرشو زدم به پشته مودم ...به قسمت نت ورک وصل میشه ولی به اینترنت وصل نمیشه...وقتی هم که usb رو از پشت مودم در اوردم که فقط lan وصل باشه ..چراغ adsl هم از مودم خاموش میشه چون من با usb مودم رو به کامپیوتر وصل کردم و نمیتونم با lan وصل کنم..چون مادربوردم lan port نداره ....

چطور وصل کنم؟؟!!

metal gear
13-03-2009, 15:41
من lan و زدم و usb رو کشیدم...و چراغ adsl و lan با هم روشن موند ولی باز هم قسمت network وصل میشه ولی به قسمت دوم internet در کنسول وصل نمیشه باز هم...

metal gear
14-03-2009, 10:30
آقا یکی جواب بده

shoeib
18-03-2009, 18:03
با سلام خدمت دوستان عزیز
آقا من هر کاری میکنم با این بازی PES 9 آنلاین از طریق XBox 360 بازی کنم مشکل پیدا میکنه و میاد بیرون !
ADSL 512 دارم از فن آوا نمیدونم چرا فقط برای این بازی اینطوری میشه
یه کم که با رقیب بازی میکنم یهو ارور میده میاد بیرون
نمیدونین چطوری باید این مشکل رو حل کرد ؟
آخه من خوره فوتبال هستم :(

p3yman_xl
18-03-2009, 19:40
آقا یکی جواب بده

اینترنت شما NAT هست یا همینطوری یوزر نیم پسوورد میزنید؟ اگه نت باشه که مشکلی برای نصب نباید باشه. اما گه نت نیست، باید مثل ویندوز که یوزر و پس رو وارد میکنید توی کنسول هم باید وارد کنید ویزر و پس رو.... آی پی و بقیه ی چیزها رو هم با دقت پر کنید تا مشکلی نباشه. ( این مسائل قبلا توضیح داده شده، تاپیک رو کامل بخونید. )

با سلام خدمت دوستان عزیز
آقا من هر کاری میکنم با این بازی PES 9 آنلاین از طریق XBox 360 بازی کنم مشکل پیدا میکنه و میاد بیرون !
ADSL 512 دارم از فن آوا نمیدونم چرا فقط برای این بازی اینطوری میشه
یه کم که با رقیب بازی میکنم یهو ارور میده میاد بیرون
نمیدونین چطوری باید این مشکل رو حل کرد ؟
آخه من خوره فوتبال هستم :(

احتمالاً شما از بازی kick میشید... یا مشکل از اینترنت هست. ( سعی کنید در محیط های آنلاین قوانین رو رعایت کنید تا کیک نشید )

shoeib
18-03-2009, 21:02
احتمالاً شما از بازی kick میشید... یا مشکل از اینترنت هست. ( سعی کنید در محیط های آنلاین قوانین رو رعایت کنید تا کیک نشید )

نه دوست عزیز Kick نمیشم
آخه کاری نمیکنم که بخوان بندازنم بیرون
فقط آنلاین میشم و میرم تو بازی PES
فقط تا حالا با همین بازی مشکل داشتم
بازی هایی مثل Call Of Duty یا Gears Of War رو به راحتی و بدون هیچ مشکلی بازی میکنم
کسی PES آنلاین با XBox 360 بازی کرده بدون مشکل ؟؟؟

khatar_matar2020
05-04-2009, 15:16
آیا x360 بلوتوث داره اگه داره می شه با بلوتوث به x360 وصل شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Rohallah_tavakoli
05-04-2009, 15:19
آیا x360 بلوتوث داره اگه داره می شه با بلوتوث به x360 وصل شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه دوست عزيز نداره !!!!

ولي wifi داره كه اون هم بايد جدا تهيه كنيد و براي راه اندازي شبكه بي سيم به كار مياد..

kasra_khan2003
09-05-2009, 11:05
یه سوال، من دوستم 360 داره، بعد وقتی بهش گفتم که میشه اینطوری بازی کرد، گفت میاره خونه ما تا از ADSL من استفاده کنه، فقط خواستم ببینم اون گلد رایگان یه ماهه، چجوری هست؟ یعنی تو کاتالوگی جایی نوشته User Name & Password رو؟

بعد اینکه از ظاهر DVD نمیشه فهمید که کپی تایلند هست یا نه؟ ( یعنی حالت Stealth هست ) مثلا از روی پک بندی یا آرم خاصی.

ضمن اینکه چطور میشه فهمید دستگاه پچ iXtreme روش هست یا نه؟

Terova
09-05-2009, 16:57
یه سوال، من دوستم 360 داره، بعد وقتی بهش گفتم که میشه اینطوری بازی کرد، گفت میاره خونه ما تا از ADSL من استفاده کنه، فقط خواستم ببینم اون گلد رایگان یه ماهه، چجوری هست؟ یعنی تو کاتالوگی جایی نوشته User Name & Password رو؟

بعد اینکه از ظاهر DVD نمیشه فهمید که کپی تایلند هست یا نه؟ ( یعنی حالت Stealth هست ) مثلا از روی پک بندی یا آرم خاصی.

ضمن اینکه چطور میشه فهمید دستگاه پچ iXtreme روش هست یا نه؟

1- نه هیچ کارتی وجود نداره شما وقتی که گیمرتتون رو درست میکنید از طرف خود ماکروسافت به شما میگه که میخواین اکانت گلد بخرین یا یک ماه از اکانت مجانی ما استفاده کنید که شما هم باید گزینه دوم رو بزنید و بعد یک ماه اکانت مجانی دارید..

دیسک های تایلند و ملزی پشتشون یا نقرهای هستند یا طلایی (مثل دیسک اورجینال)

برای فهمیدن Full Stealth باید نرم افزار XDVDMulleter رو نصب کنی و بعد باید بفهمی که دیسک در چه وضعیتی هست..

3- برای فهمیدن فریمور هم راهی ساده ای نیست که من برای شما بگم.. فقط اگر درایوتون بنکیو هست 90 درصد فریمور 1.4 رویه دستگاه شما نصب هست..

kasra_khan2003
10-05-2009, 01:33
1- نه هیچ کارتی وجود نداره شما وقتی که گیمرتتون رو درست میکنید از طرف خود ماکروسافت به شما میگه که میخواین اکانت گلد بخرین یا یک ماه از اکانت مجانی ما استفاده کنید که شما هم باید گزینه دوم رو بزنید و بعد یک ماه اکانت مجانی دارید..

دیسک های تایلند و ملزی پشتشون یا نقرهای هستند یا طلایی (مثل دیسک اورجینال)

برای فهمیدن Full Stealth باید نرم افزار XDVDMulleter رو نصب کنی و بعد باید بفهمی که دیسک در چه وضعیتی هست..

3- برای فهمیدن فریمور هم راهی ساده ای نیست که من برای شما بگم.. فقط اگر درایوتون بنکیو هست 90 درصد فریمور 1.4 رویه دستگاه شما نصب هست..

ممنون.

یه چیز دیگه، اگه فقط بخوای بازی کنی ( دمو یا تریلو و تم و ... دانلود نکنی ) چقدر حجم کم میکنه؟

مثلا من 128 با 5 گیگ فضا دارم، کافی هست؟!

resident_evil
10-05-2009, 13:01
ممنون.

یه چیز دیگه، اگه فقط بخوای بازی کنی ( دمو یا تریلو و تم و ... دانلود نکنی ) چقدر حجم کم میکنه؟

مثلا من 128 با 5 گیگ فضا دارم، کافی هست؟!

اگه صبح تا شب نخوای بازی کنی آره کافیه ...

kasra_khan2003
10-05-2009, 15:22
اگه سیلور باشی، هیچ کاری نمیشه کرد تو Live ؟

resident_evil
10-05-2009, 16:57
اگه سیلور باشی، هیچ کاری نمیشه کرد تو Live ؟

نه نمیشه با سیلور فقط میشه تو لایو چرخید و دانلود هم میشه کرد !
البته نه همه چی !

P A R S A
04-06-2009, 22:50
لطفا یه Help برای Share کردن دیال آپ بین کامپیوتر و کنسول در WINDOWS VISTA لطف کنید!

farhad200
22-06-2009, 14:50
آقا من تازه دستگاه رو خریدم و اولین باره میخوام به لایو وصل شم تو مرحله سوم TEST CONECTION یعنی همون که نوشته XBOX LIVE خراب میشه علامت ضربدر قرمز روش میاد یا همون FILED میشه و این ارور رو میده:

W: 0000_000B
X: 001C_F00B
Y: 0000_0000
Z: 0000_0000
ID: 0005_0000

mohammad_dj_kazin
22-06-2009, 18:48
سلام دوستان دو تا سوال دارم
1-کابل cross همون سیم lan هست دیگه؟؟
2-من وقتی مودم رو به دستگاه وصل میکنم توی قسمت test covection توی IP به مشکل میخوره و cofigure(شاید املاش غلط باشه :دی) نمیشه در صورتی که من دقیقا همون آی پی رو وارد میکنم که توی پست اول همین تاپیک گفته شده!!
ممنون میشم راهنمایی کنید

farhad200
22-06-2009, 21:20
آقا من تازه دستگاه رو خریدم و اولین باره میخوام به لایو وصل شم تو مرحله سوم TEST CONECTION یعنی همون که نوشته XBOX LIVE خراب میشه علامت ضربدر قرمز روش میاد یا همون FILED میشه و این ارور رو میده:

یعنی واقعا کسی نیست راهنمایی کنه؟

SamGun
22-06-2009, 23:58
2-من وقتی مودم رو به دستگاه وصل میکنم توی قسمت test covection توی IP به مشکل میخوره و cofigure(شاید املاش غلط باشه :دی) نمیشه در صورتی که من دقیقا همون آی پی رو وارد میکنم که توی پست اول همین تاپیک گفته شده!!
ممنون میشم راهنمایی کنید

سیم LAN دو نوع داره ! یکی Hub هست و دیگری Cross .
معمولا برای اتصال بین 2 کامپیوتر یا چند سیستم مشابه از Cross استفاده میشه و برای LAN کردن اینترنت بین مودم و هر دستگاه دیگه ای Hub مورد استفاده قرار میگیره.
سیم داخل جعبه ی Xbox360 از نوع Hub هست

فرهاد جا من داشتم تو تاپیک مشکلات Xbox یه سری سوال ازت میپرسیدم که بتونم مشکلتو حل کنم ولی تو جواب ندادی و اومدی دوباره اینجا سوالتو مطرح کردی !!!
شما مودمت Router داره یا نه ؟؟؟
چون router دو تا کار انحام میده یکی اینکه IP سیستم شما رو عوض میکنه و دیگری اینکه باعث میشه تنظیمات ISP شرکت به طور خودکار در سیستم مودم ثبت بشه .

لطفا یه Help برای Share کردن دیال آپ بین کامپیوتر و کنسول در WINDOWS VISTA لطف کنید!
فکر نمیکنم از ویستا ساده تر چیزی باشه !!!!
شما وقتی به اینترنت وصل میشی یه اکون 2 مانیتوره پایین سمت راست روشن میشه ,روش کلیک راست کن و بعد گزینه ی آخری یا همون Network and Sharing Center رو بزن بعد که صفحه باز شد قسمت Network discovery رو باز کن و بعد فعالش کن .
تمام !!! حالا دیگه راحت به LIVE وصل میشی

farhad200
23-06-2009, 00:30
فرهاد جا من داشتم تو تاپیک مشکلات Xbox یه سری سوال ازت میپرسیدم که بتونم مشکلتو حل کنم ولی تو جواب ندادی و اومدی دوباره اینجا سوالتو مطرح کردی !!!
شما مودمت Router داره یا نه ؟؟؟
چون router دو تا کار انحام میده یکی اینکه IP سیستم شما رو عوض میکنه و دیگری اینکه باعث میشه تنظیمات ISP شرکت به طور خودکار در سیستم مودم ثبت بشه .
مرسی از توجهت samgun .

از کجا باید بفهمم که Router داره؟

SamGun
23-06-2009, 08:57
مرسی از توجهت samgun .

از کجا باید بفهمم که Router داره؟

از روی مدل مودم .باید روی جعبش نوشته باشه.
اکثرا مودم های شرکت Planet روتر داره.

mohammad_dj_kazin
23-06-2009, 11:56
ممنون میشم راهنمایی کنید
پس جواب سوال دوم چی میشه؟؟؟
در ضمن توی جعبه هیچ سیمی پیدا نکردم.
امیدوارم ما هم بتونیم به Live وصل بشیم:19::19:

SamGun
23-06-2009, 12:01
پس جواب سوال دوم چی میشه؟؟؟
در ضمن توی جعبه هیچ سیمی پیدا نکردم.
امیدوارم ما هم بتونیم به Live وصل بشیم:19::19:
شما بهتره تنظیمات رو AUTO بزارید.
سیم LAN فقط در Perimium و Elite موجود هست نه در Arcade !!!
ایشالا وصل میشی

farhad200
23-06-2009, 12:23
از روی مدل مودم .باید روی جعبش نوشته باشه.
اکثرا مودم های شرکت Planet روتر داره.

آره نگاه کردم روتر داره الان چیکار باید بکنم؟

SamGun
23-06-2009, 18:28
آره نگاه کردم روتر داره الان چیکار باید بکنم؟

خب شما تنها کاری روکه باید بکنی اینه که روتر مودم رو خاموش کنی !!
این گزینه رو تو سایتی که تنظیمات مودم رو اونجا انجام میدید باید باشه .
اگه مودم شما FireWall هم داره خاموشش کنید
البته من الان ADSL ندارم کامل بگم چیکار کنید.

نتیجه رو بهم بگید

موفق باشید.

mohammad_dj_kazin
23-06-2009, 19:06
شما بهتره تنظیمات رو AUTO بزارید.
سیم LAN فقط در Perimium و Elite موجود هست نه در Arcade !!!
ایشالا وصل میشی
میتونم از سیم lan که ازش برای اتصال مودم با کامپیوتر استفاده میکنم استفاده کنم؟؟؟؟

SamGun
23-06-2009, 20:00
میتونم از سیم lan که ازش برای اتصال مودم با کامپیوتر استفاده میکنم استفاده کنم؟؟؟؟

خب میتونی امتحان کنی .ولی به احتمال زیاد باید جواب بده .
مگه شما با USB مودمت رو به کامپیوتر وصل نکردی !!؟؟؟ این فیش LAN دیگه چیه !!؟؟؟

mohammad_dj_kazin
23-06-2009, 20:03
خب میتونی امتحان کنی .ولی به احتمال زیاد باید جواب بده .
مگه شما با USB مودمت رو به کامپیوتر وصل نکردی !!؟؟؟ این فیش LAN دیگه چیه !!؟؟؟
هم میشه با usb وصل کرد هم با lan
با lan بهتره چون دیگه نمیخواد cd مودم رو نصب کنی

farhad200
23-06-2009, 22:05
خب شما تنها کاری روکه باید بکنی اینه که روتر مودم رو خاموش کنی !!
این گزینه رو تو سایتی که تنظیمات مودم رو اونجا انجام میدید باید باشه .
اگه مودم شما FireWall هم داره خاموشش کنید
البته من الان ADSL ندارم کامل بگم چیکار کنید.

نتیجه رو بهم بگید

موفق باشید.

ببخشید منظورت کدوم سایته در ضمن چطوری باید روتر رو خاموشش کنم

SamGun
23-06-2009, 22:32
ببخشید منظورت کدوم سایته در ضمن چطوری باید روتر رو خاموشش کنم

نمیشه گفت سایت !!! یه آدرس به صورت اعداد (IP) هست .زمانی که مودم رو به کامپیوتر وصل میکنی و سیم تلفن رو بهش میزنی میتونی بدون شبکه ی خاصی وارد این صفحه بشی و یک سری از تنظیمات خاص مودم رو انجان بدی.
باید تو کاتالوگ مودم این آدرس رو نوشته باشه .
وقتی وارد این صفحه بشی اول یک سری از تنظیمات رو به صورت Wizard انجام میدی و بعد به تنظیمات اصلی دسترسی پیدا کنی.
راستی حواست جمع باشه در قسمت Wizard یک قسمت برای User و Pasword هست که باید برای هر دو بزنی admin.
اگه چیزی رو نمیدونی عوض نکن چون ممکنه مودمت رو قفل کنی.

هم میشه با usb وصل کرد هم با lan
با lan بهتره چون دیگه نمیخواد cd مودم رو نصب کنی
عزیز دل من خب شما وقتی درایو مودم رو نصب کنی کامل مودم رو به سیستم میشناسونی و خیلی بهتره .
ویندوز کامپیوتر شما چیه ؟؟
قسمت Sharing رو فعال کردی ؟؟؟

farhad200
23-06-2009, 22:39
نمیشه گفت سایت !!! یه آدرس به صورت اعداد (IP) هست .زمانی که مودم رو به کامپیوتر وصل میکنی و سیم تلفن رو بهش میزنی میتونی بدون شبکه ی خاصی وارد این صفحه بشی و یک سری از تنظیمات خاص مودم رو انجان بدی.
وقتی وارد این صفحه بشی اول یک سری از تنظیمات رو به صورت Wizard انجام میدی و بعد به تنظیمات اصلی دسترسی پیدا کنی.
راستی حواست جمع باشه در قسمت Wizard یک قسمت برای User و Pasword هست که باید برای هر دو بزنی admin.

رفتم تو قسمت تنضیمات مودم ولی هرچی میگردم گزینه ای برای خاموش کردن روتر پیدا نکردم نوشتش تو چه مایه هاییه؟

SamGun
23-06-2009, 22:49
رفتم تو قسمت تنضیمات مودم ولی هرچی میگردم گزینه ای برای خاموش کردن روتر پیدا نکردم نوشتش تو چه مایه هاییه؟

نوشته ی خاصی نداره !!! همین router رو نوشته .
مودمت چیه ؟؟
از همین راهی که گفتم وارد تنظیمات شدی ؟؟؟

farhad200
23-06-2009, 22:53
نوشته ی خاصی نداره !!! همین router رو نوشته .
مودمت چیه ؟؟
از همین راهی که گفتم وارد تنظیمات شدی ؟؟؟

مودم من TP-LINK هست. رفتم INTERNET EXPLORER بهش IP 192.168.1.1 رو دادم بعد پس و یوز خواست ADMIN دادم واسه 2تاش بعد وارد تنظیمات شدم

SamGun
23-06-2009, 23:01
تنظیمات Firewall بود ؟؟؟
اگه هست یکباز خاموش کن و امتحان کن ببین میتونی به LIVE وصل بشی یا نه .

farhad200
23-06-2009, 23:03
تنظیمات Firewall بود ؟؟؟
اگه هست یکباز خاموش کن و امتحان کن ببین میتونی به LIVE وصل بشی یا نه .

فایر وال نداره ژنگ بزنم isp راهنمایی میکنن؟

SamGun
23-06-2009, 23:15
فایر وال نداره ژنگ بزنم isp راهنمایی میکنن؟

آره اگه طرف وارد باشه بهت میگه .
واسم عجیبه من با مودم Planet تمام این تنظیمات رو داشتم !!!

farhad200
24-06-2009, 00:57
فایده نداره نمیدونم دیگه باید چیکار کرد ):

mohammad_dj_kazin
24-06-2009, 13:38

عزیز دل من خب شما وقتی درایو مودم رو نصب کنی کامل مودم رو به سیستم میشناسونی و خیلی بهتره .
ویندوز کامپیوتر شما چیه ؟؟
قسمت Sharing رو فعال کردی ؟؟؟
ویندوزم xp هست
sharing دیگه چیه؟؟؟؟؟

SamGun
24-06-2009, 16:47
ویندوزم xp هست
sharing دیگه چیه؟؟؟؟؟

متاسقانه ویندوز من ویستا هست و نمیتونم با عکس واست بزارم .ولی توضیح میدم
ببین محمد جان شما زمانی که میخوای به اینترنت متصل بشی یک کانکشن داری درسته !!!
خب حالا وقتی صفحه ی کانکشن رو باز میکنی یکی از گزینه هاproperties هست اونو بزن و وارد تنظیمات شو
حالا تو چند تا گزینه بالای صفحه میبینی که فکر کنم سومی یا چهارمی مربوط به صفحه ی کانکشن باشه تو اینجا یک گزینه میبینی که اگه تیک بزنی اینترنت رو با Device های دیگه به اشتراک میگذاری(Sharing).اگه این تیکو نزنی نمیتونی به LIVE وصل بشی.

فایده نداره نمیدونم دیگه باید چیکار کرد ):

فرهاد جان مدل مودمت رو کامل واسم بنویس .

farhad200
24-06-2009, 20:57
فرهاد جان مدل مودمت رو کامل واسم بنویس

TP-LINK
TD-8811
External ADSL2+Router

Hamed 360
25-06-2009, 15:31
من Ixterme 1.51 دارم باید حتما Ixterme 1.6 بریزم !؟

resident_evil
25-06-2009, 15:36
من Ixterme 1.51 دارم باید حتما Ixterme 1.6 بریزم !؟

اگه به LIVE وصل میشین 1.6 بهتره ! امنیت بیشتری داره برای کنسول !

mohammad_dj_kazin
26-06-2009, 18:58
متاسقانه ویندوز من ویستا هست و نمیتونم با عکس واست بزارم .ولی توضیح میدم
ببین محمد جان شما زمانی که میخوای به اینترنت متصل بشی یک کانکشن داری درسته !!!
خب حالا وقتی صفحه ی کانکشن رو باز میکنی یکی از گزینه هاproperties هست اونو بزن و وارد تنظیمات شو
حالا تو چند تا گزینه بالای صفحه میبینی که فکر کنم سومی یا چهارمی مربوط به صفحه ی کانکشن باشه تو اینجا یک گزینه میبینی که اگه تیک بزنی اینترنت رو با Device های دیگه به اشتراک میگذاری(Sharing).اگه این تیکو نزنی نمیتونی به LIVE وصل بشی.

فرهاد جان مدل مودمت رو کامل واسم بنویس .
مگه وقتی مودم به 360 وصله همزمان به کامپیوتر هم وصله؟؟
من که حسابی گیج شدم؟؟:19:
میشه توضیح بدی دارم قاطی میکنم دیگه:18::18::19::19:

farhad200
26-06-2009, 20:25
samgun شورت کارت گرفتم از routing مودمم اینم لینک تصویر

SamGun
26-06-2009, 21:09

فرهاد جان شرمنده من وقتی داشتم بهت جواب میدادم همزمان داشتم با موبایل حرف میزدم که به جای Screen shot گفتم شورت کات:31:
--------------------
خب حالا اصل مطلب !
حامد از صفحه ی LAN و Security و Static route هم یک اسکرین شات بزار ببینم چطوریه .چون تو این چیزی که من خوندم متاسفانه هیچ کدوم از تنظیماتی که ما لازم داریم که تغییرش بدیم نیست.

farhad200
26-06-2009, 22:31
--------------------
خب حالا اصل مطلب !
حامد از صفحه ی LAN و Security و Static route هم یک اسکرین شات بزار ببینم چطوریه .چون تو این چیزی که من خوندم متاسفانه هیچ کدوم از تنظیماتی که ما لازم داریم که تغییرش بدیم نیست.

LAN

Security

SamGun
26-06-2009, 22:42
مگه وقتی مودم به 360 وصله همزمان به کامپیوتر هم وصله؟؟
من که حسابی گیج شدم؟؟:19:
میشه توضیح بدی دارم قاطی میکنم دیگه:18::18::19::19:

شما اگه مودم رو با USB به سیستمت وصل کنی وکابل LAN رو هم به 360 وصل کنی در آن واحد میتونی هم از اینترنت و هم از LIVE استفاده کنی دقیقا کاری که همیشه خودم انجام میدم.

SamGun
26-06-2009, 22:54

فرهاد جان تو این اسکرین شاتی که گذاشتی یه گزینه هست به نام Enable Automatic Assigned Default Geteway ,فعالش کن و امتحان ببین میتونی به LIVE وصل بشی یا نه ؟؟؟
راستی خاموش کردن Fire Wall هم یادت نره

farhad200
26-06-2009, 23:11
فرهاد جان تو این اسکرین شاتی که گذاشتی یه گزینه هست به نام Enable Automatic Assigned Default Geteway ,فعالش کن و امتحان ببین میتونی به LIVE وصل بشی یا نه ؟؟؟
راستی خاموش کردن Fire Wall هم یادت نره

خاموش کردن فایر وال رو اصلا نمیتونم پیدا کنم.
در ضمن این اسکرین شات هم ببین به نظر تو بی تاثیر نیست؟

farhad200
26-06-2009, 23:18
اون گزینه ای هم که گفتی انتخاب کردم بازمممممممممممم!!!!!!!!!!!!!! نشد

SamGun
27-06-2009, 00:20
فرهاد میخوام یکاری بکنی کارستون .
کامپیوترت مودم Dial Up داره ؟؟؟
اگه داره بهم بگو تا فردا صبح کامل بهت بگم چیکارش کنی.
------------------
در مورد این اسکرین شات هم نظرم منفی هست .ربطی نداره.

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 01:02
شما اگه مودم رو با USB به سیستمت وصل کنی وکابل LAN رو هم به 360 وصل کنی در آن واحد میتونی هم از اینترنت و هم از LIVE استفاده کنی دقیقا کاری که همیشه خودم انجام میدم.
آها حالا گرفتم
واقعا ممنونم نمیدونم اگه نبودی کی مشکل منو حل میکرد میرم امتحان کنم اگه به مشکل خوردم خبرت میکنم ممنون:11:

farhad200
27-06-2009, 03:19
فرهاد میخوام یکاری بکنی کارستون .
کامپیوترت مودم Dial Up داره ؟؟؟
اگه داره بهم بگو تا فردا صبح کامل بهت بگم چیکارش کنی.

اره داره
چطور؟؟

SamGun
27-06-2009, 09:25
اره داره
چطور؟؟

خب حالا تو باید توسط Dial UP به LIVE وصل بشی که حداقل من از سلامت مودم داخل Xbox 360 تت خیالم راهت بشه.
به این صورت که کابل LAN رو به پشت مادربورد کامپیوتر وصل میکنی و سر دیگه رو پشت 360.حالا توسط یک کانکشن Dial up به اینترنت وصل شو.وقتی که وصل شدی صفحه ی کانکشن رو نبند و وارد Properties شو و برو تو صفحه ی سومی یا چهارمی (اسمشو یادم نیست)
اونجا یک گزینه هست به نام Sharing ... که تقریبا یک خط و نیم توضیح داده.یک مربع خالی بقلش هست اونو تیک بزن و وقتی تیک بزنی
2 تا گزینه ی زیرش روشن میشه و باید توجه داشته باشی که اون 2 تا هم تیک خورده باشن حالا برو به LIVE وصل شو اگه جواب گرفتی
بگو که راه اصلی رو بهت بگم

farhad200
27-06-2009, 12:35
خب حالا تو باید توسط Dial UP به LIVE وصل بشی که حداقل من از سلامت مودم داخل Xbox 360 تت خیالم راهت بشه.
به این صورت که کابل LAN رو به پشت مادربورد کامپیوتر وصل میکنی و سر دیگه رو پشت 360.حالا توسط یک کانکشن Dial up به اینترنت وصل شو.وقتی که وصل شدی صفحه ی کانکشن رو نبند و وارد Properties شو و برو تو صفحه ی سومی یا چهارمی (اسمشو یادم نیست)
اونجا یک گزینه هست به نام Sharing ... که تقریبا یک خط و نیم توضیح داده.یک مربع خالی بقلش هست اونو تیک بزن و وقتی تیک بزنی
2 تا گزینه ی زیرش روشن میشه و باید توجه داشته باشی که اون 2 تا هم تیک خورده باشن حالا برو به LIVE وصل شو اگه جواب گرفتی

samgun جان من این کارا رو نمیتونم انجام بدم چون فاصله ایکس باکس وتلوزیونم با کامپیوترم خیلی زیاده و نمیتونم جا به جاشون کنم و برای وصل کردن ایکس باکس به مانیتور هم کابل باید بخرم. راه دیگه ای نداره مثلا با USB ADSL

SamGun
27-06-2009, 15:43
samgun جان من این کارا رو نمیتونم انجام بدم چون فاصله ایکس باکس وتلوزیونم با کامپیوترم خیلی زیاده و نمیتونم جا به جاشون کنم و برای وصل کردن ایکس باکس به مانیتور هم کابل باید بخرم. راه دیگه ای نداره مثلا با USB ADSL

نه حتما این کاری رو که گفتم انجام بده .
چون چاره ی دیگه ای نداری.
به نظرم اگه Xbox رو بزاری پیش کامپیوتر خیلی بهتره

m.behnam
27-06-2009, 16:06
با سلام خدمت دوستان
من هر کار میکنم بتونم تو xbox360 بازی undercover رو تو xboxlive بازی کنم نمیتونم.تازه من همش 2 هفته هست که 60GB xbox360 خریدم و دارای آخرین آپدیت هاست و وقتی هم که میخوام تو بازی به قسمت مسابقات پیشنهادی برم ارور میده که xboxlive اجازه دسترسی شما رو به این بخش نمیده.
البته اینمو بگم که برای همه ی بازی ها اینجوری هست از روز اول تا حالا.
لطفا کمکم کنید.
TANX

SamGun
27-06-2009, 18:11
با سلام خدمت دوستان
من هر کار میکنم بتونم تو xbox360 بازی undercover رو تو xboxlive بازی کنم نمیتونم.تازه من همش 2 هفته هست که 60GB xbox360 خریدم و دارای آخرین آپدیت هاست و وقتی هم که میخوام تو بازی به قسمت مسابقات پیشنهادی برم ارور میده که xboxlive اجازه دسترسی شما رو به این بخش نمیده.
البته اینمو بگم که برای همه ی بازی ها اینجوری هست از روز اول تا حالا.
لطفا کمکم کنید.
TANX

از چه شبکه و چه اینترنتی استفاده میکنی ؟

*QWERT*
27-06-2009, 19:49
بچه ها 2 سوال؟
1-من شنیدم اگه xbox کپی خور شده رو اگه online بشی
مایکروسافت سه چراغش میکنه!
خواستم بدونم درسته؟؟
2- xbox live فرق میکنه با ایکه بری ازش به جای explorer استفاده کنی(چی چی نوشتم):18:

resident_evil
27-06-2009, 19:57
بچه ها 2 سوال؟
1-من شنیدم اگه xbox کپی خور شده رو اگه online بشی
مایکروسافت سه چراغش میکنه!
خواستم بدونم درسته؟؟
2- xbox live فرق میکنه با ایکه بری ازش به جای explorer استفاده کنی(چی چی نوشتم):18:

1 . از کی شنیدین ؟! در صورت اینکه کنسول شما شناسایی بشه توسط MS شما بن میشی و دیگه نمیتونی به لایو وصل بشی !

2 . نه اونجوری نیستش ! مرورگر نداره ! فقط میشه بازی کرد و دانلود !

:blink:

*QWERT*
27-06-2009, 20:02
1 . از کی شنیدین ؟! در صورت اینکه کنسول شما شناسایی بشه توسط MS شما بن میشی و دیگه نمیتونی به لایو وصل بشی !

2 . نه اونجوری نیستش ! مرورگر نداره ! فقط میشه بازی کرد و دانلود !

:blink:

یعنی چطوری شناسایی کنه؟؟
اگه ما وصل بشیم بن میشیم؟:41:
خیلی تو کف Xbox Live هستم:31:

resident_evil
27-06-2009, 20:09
یعنی چطوری شناسایی کنه؟؟
اگه ما وصل بشیم بن میشیم؟:41:
خیلی تو کف Xbox Live هستم:31:

خب یه چیزی به نام Stealth Patch هستش که روی بازی ها نصب میشه و باعث میشه نتونن شمارو شناسایی کنن ! یه سری از بازی ها هم زودتر از تاریخ انتشار به دس ما ایرانی ها میرسن ! نمونش Gears 2 که 1ماه زودتر نسخه ی کپیش تو نت پخش شده بود ! و اگر تا قبل از تاریخ انتشار بازی به لایو وصل میشدیم MS بن میکرد !

*QWERT*
27-06-2009, 20:13
خب یه چیزی به نام Stealth Patch هستش که روی بازی ها نصب میشه و باعث میشه نتونن شمارو شناسایی کنن ! یه سری از بازی ها هم زودتر از تاریخ انتشار به دس ما ایرانی ها میرسن ! نمونش Gears 2 که 1ماه زودتر نسخه ی کپیش تو نت پخش شده بود ! و اگر تا قبل از تاریخ انتشار بازی به لایو وصل میشدیم MS بن میکرد !
این یعنی چی؟ یعنی بن نمیشیم؟:31:
جون من کامل جواب بدید
i love p30 boy

resident_evil
27-06-2009, 20:19
این یعنی چی؟ یعنی بن نمیشیم؟:31:
جون من کامل جواب بدید
i love p30 boy

نه دیگه ! الان همه با این روش دارن لایو بازی میکنن ! معمولا شما از جای معتبر بازی هاتو بگیری Full Stealth Patch هستن!

ولی اگر هم نبودن شما ازین تاپیک استفاده کن ! توضیحات کاملی داده شده !

[آمـوزش] Stealth Patch کــردن دیســک هـای X360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m.behnam
28-06-2009, 12:05
از چه شبکه و چه اینترنتی استفاده میکنی ؟

من یک ADSL 512Mb دارم و شبکه رو متوجه نشدم یعنی چی از شبکه.

farhad200
28-06-2009, 15:50
نه حتما این کاری رو که گفتم انجام بده .
چون چاره ی دیگه ای نداری.
به نظرم اگه Xbox رو بزاری پیش کامپیوتر خیلی بهتره

کاری رو که گفتی با dial up انجام دادم و بالا خره تونستم با dial up کانکت شم حالا بگو واسه adsl چیکار کنم؟

SamGun
29-06-2009, 00:21
من یک ADSL 512Mb دارم و شبکه رو متوجه نشدم یعنی چی از شبکه.

منظورم اینه که از کدوم شرکت اشتراک داری !!؟؟

کاری رو که گفتی با dial up انجام دادم و بالا خره تونستم با dial up کانکت شم حالا بگو واسه adsl چیکار کنم؟
پس خداروشکر مودمه داخل دستگاه سالمه !!!
خب حالا تمام مراحلی رو که با کانکشن Dial up گفتم برای کانکشن ADSL انجام بده !!!
---------------------------------
میدونی چیکار کردی !!؟؟؟
تو با این کار دیگه از مودم ADSL اینترنت نمیگیری بلکه از مادربوردت میگیری که فکر نمیکنم دیگه مشکلی پیش بیاد .چون بعضی مودم ها
ممکن هست تنظیماتشون با یه سری از سیستم ها زیاد جور در نیاد .

farhad200
29-06-2009, 00:35

پس خداروشکر مودمه داخل دستگاه سالمه !!!
خب حالا تمام مراحلی رو که با کانکشن Dial up گفتم برای کانکشن ADSL انجام بده !!!
---------------------------------
میدونی چیکار کردی !!؟؟؟
تو با این کار دیگه از مودم ADSL اینترنت نمیگیری بلکه از مادربوردت میگیری که فکر نمیکنم دیگه مشکلی پیش بیاد .چون بعضی مودم ها
ممکن هست تنظیماتشون با یه سری از سیستم ها زیاد جور در نیاد .

چطوری نمیدونم!!؟
میشه کامل توضیح بدی دقیقا چیکار باید بکنم.
تا اینجا هم خیلی بهم کمک کردی واقعا دستت درد نکنه

SamGun
29-06-2009, 01:19
چطوری نمیدونم!!؟
میشه کامل توضیح بدی دقیقا چیکار باید بکنم.
تا اینجا هم خیلی بهم کمک کردی واقعا دستت درد نکنه
شما لطف داری عزیز وظیفه هست.
فرهاد جان شما زمانی که میخوای به شبکه ی ADSL متصل بشی چیکار میکنی !!!؟؟؟
مگه نمیری رو کانکشن ADSL و بعد Dial کنی !!؟؟؟
خب حالا تو همین کانکشن بعد از متصل شدن وارد Properties بشو و به صفحه ی سومی یا چهارمی برو (همونی که باید تیک گزینه ی Sharing رو بزنی )
بعدش که تیک زدی 2 تا تیک پایینش رو هم بزن .
دقیقا عین توضیحاتی که واسه Dial up دادم:

farhad200
29-06-2009, 01:24
شما لطف داری عزیز وظیفه هست.
فرهاد جان شما زمانی که میخوای به شبکه ی ADSL متصل بشی چیکار میکنی !!!؟؟؟
مگه نمیری رو کانکشن ADSL و بعد Dial کنی !!؟؟؟
خب حالا تو همین کانکشن بعد از متصل شدن وارد Properties بشو و به صفحه ی سومی یا چهارمی برو (همونی که باید تیک گزینه ی Sharing رو بزنی )
بعدش که تیک زدی 2 تا تیک پایینش رو هم بزن .
دقیقا عین توضیحاتی که واسه Dial up دادم:

آخه من فقط یه دونه کارت شبکه دارم که اونم lan مودم adsl بهش وصله دیگه جایی رو واسه سیم lan کنسول ندارم

SamGun
29-06-2009, 10:46
آخه من فقط یه دونه کارت شبکه دارم که اونم lan مودم adsl بهش وصله دیگه جایی رو واسه سیم lan کنسول ندارم

عزیز دل کارت شبکه ربطی به ADSL یا Dial up نداره !!!
شما با هر شبکه ای به اینترنت وصل بشی میتونی از پشت مادربوردت (پورت LAN) اینترنت بگیری .
خب شما سیم لن مودم رو بردار بزار کنار و برای وصل شدن مودم به اینترنت از کابل USB استفاده کن.
کابل USB تا 10 Mpb رو ساپورت میکنه !!! یعنی هیچ مشکلی نخواهی داشت.
راستی وقتی با کابل USB مودمت را وصل کردی اگه درایور داره حتما نصبش کن.تا سیستم به طور کامل مشخصات مودم رو تشخیص بده.

m.behnam
29-06-2009, 11:02

با سلام من تو یزد هستم و از شرکت پیشگامان کویر یزد اینترنت گرفتم.

SamGun
29-06-2009, 11:42
با سلام من تو یزد هستم و از شرکت پیشگامان کویر یزد اینترنت گرفتم.

شما میتونی وارد live بشی و چیزی DL کنی ؟؟؟
تو LIVE واسه خودت اکانت ساختی ؟؟؟

farhad200
29-06-2009, 12:08
عزیز دل کارت شبکه ربطی به ADSL یا Dial up نداره !!!
شما با هر شبکه ای به اینترنت وصل بشی میتونی از پشت مادربوردت (پورت LAN) اینترنت بگیری .
خب شما سیم لن مودم رو بردار بزار کنار و برای وصل شدن مودم به اینترنت از کابل USB استفاده کن.
کابل USB تا 10 Mpb رو ساپورت میکنه !!! یعنی هیچ مشکلی نخواهی داشت.
راستی وقتی با کابل USB مودمت را وصل کردی اگه درایور داره حتما نصبش کن.تا سیستم به طور کامل مشخصات مودم رو تشخیص بده.

مادر بورد من پورت lan نداره کل کامپیوتر من تنها یه دونه پورت lan داره که اونم مال کارت شبکم هستش و جدا از مادر برده. از طریق usb هم نمیتونم کانکت شم آیا میشه از دو تا کارت شبکه استفاده کرد یعنی اینکه برم یه کارت شبکه دیگه بخرم.
یه سوال دیگه آیا سیم lan به اندازه 7 یا 8 متر گیر میاد؟ باتشکر از samgun گل و عزیز:11:

m.behnam
29-06-2009, 13:35
شما میتونی وارد live بشی و چیزی DL کنی ؟؟؟
تو LIVE واسه خودت اکانت ساختی ؟؟؟

با تشکر از پاسخ گویی شما
بله من اکانت دارم و میتونم تو XBOX live برم بازی demo دانلود کنم فیلم دانلود کنم و.... اما برای بازی آنلاین این اجازه رو به من نمیده.(دستگاه رو هم نو نو خریدم)

SamGun
29-06-2009, 15:39
مادر بورد من پورت lan نداره کل کامپیوتر من تنها یه دونه پورت lan داره که اونم مال کارت شبکم هستش و جدا از مادر برده. از طریق usb هم نمیتونم کانکت شم آیا میشه از دو تا کارت شبکه استفاده کرد یعنی اینکه برم یه کارت شبکه دیگه بخرم.
یه سوال دیگه آیا سیم lan به اندازه 7 یا 8 متر گیر میاد؟ باتشکر از samgun گل و عزیز:11:

پس معلومه مادربوردت خیلی قدیمیه !!!
نه فرهاد جان نیازی به خریدن دوباره ی کارت شبکه نیست !!! میتونی یه تبدیل 1 به 4 شبکه بگیری که فکر نمیکنم بیشتر از 1500 یا 2000 تومن بشه.راستی این تبدیل ها فقط 1 به 4 نیست!!! هم 1 به 2 داره و هم 1 به 3 حالا هر کدوم که راحت تر گیر اومد.
والا در باره ی طول کابل تاحالا چیزی نپرسیدم ولی اگه نتونستی پیدا کنی شاید فروشنده بتونه واست یکی درست کنه.
علت اینکه نمیتونی از USB استفاده کنی چیه !!!؟؟؟

با تشکر از پاسخ گویی شما
بله من اکانت دارم و میتونم تو XBOX live برم بازی demo دانلود کنم فیلم دانلود کنم و.... اما برای بازی آنلاین این اجازه رو به من نمیده.(دستگاه رو هم نو نو خریدم)

بهنام جان من چون زیاد LIVE بازی نکردم در این مورد شما چیزی نمیدونم فکر کنم اگه به یکی از دوستان (Terova,Pedram_sad,residen_evil) پیغام بزنی بهتر راهنماییت کنن چون اونا زیاد LIVE بازی میکنن مخصوصا نوید (resident_evil)

choory
29-06-2009, 17:20

کابل جدا که از اول سوکت ها را داشته باشه فکر نکنم.اگه هم باشه گرون هست(من یک نیم متری خریدم به 1500)
اما شما میتونی کابل جدا بخری و همونجا خودش برات سوکت ها را نصب کنه.

کابل شبکه هم اسمش CAT 5 هست و متری 200 تومن هم هست.هر متراژِ بخواهی میتونی درست کنی.

farhad200
29-06-2009, 21:34
علت اینکه نمیتونی از USB استفاده کنی چیه !!!؟؟؟
اولا مرسی از راهنماییت یه روزی جبران میکنم.
جواب سوالت: Local Area Conection قسمت usb وصل میشه و ارتباطش برقراره با isp ولی نمیدونم چرا تو conection usb همونجا که یوز و پس و شماره تلفن رو مینویسیم وصل نمیشه میگه سیستم مودمتو نمیشناسه در حالی درایورusb رو نصب کردم و سیستم مودم رو شناخته.

کابل جدا که از اول سوکت ها را داشته باشه فکر نکنم.اگه هم باشه گرون هست(من یک نیم متری خریدم به 1500)
اما شما میتونی کابل جدا بخری و همونجا خودش برات سوکت ها را نصب کنه.

کابل شبکه هم اسمش CAT 5 هست و متری 200 تومن هم هست.هر متراژِ بخواهی میتونی درست کنی

با تشکر از راهنماییتون.

resident_evil
29-06-2009, 22:22
با تشکر از پاسخ گویی شما

شما از 1 ماه Free Gold استفاده نکردی ؟! چون این توضیحاتی که شما دادی یعنی اکانتت سیلور شده و 1 ماه گلدت تموم شده !

SamGun
30-06-2009, 00:26
اولا مرسی از راهنماییت یه روزی جبران میکنم.
جواب سوالت: Local Area Conection قسمت usb وصل میشه و ارتباطش برقراره با isp ولی نمیدونم چرا تو conection usb همونجا که یوز و پس و شماره تلفن رو مینویسیم وصل نمیشه میگه سیستم مودمتو نمیشناسه در حالی درایورusb رو نصب کردم و سیستم مودم رو شناخته.

با تشکر از راهنماییتون.

اطلاعات من مال شماست فرهاد جان !!

با پورت های USB دیگه تست کردی ؟؟؟ تو قسمت Device Manager وضعیت مودمت چطوریه ؟؟
تو اینترنت یه گشتی بزن و آخرین وزژن درایو رو DL کن .

m.behnam
30-06-2009, 11:28
شما از 1 ماه Free Gold استفاده نکردی ؟! چون این توضیحاتی که شما دادی یعنی اکانتت سیلور شده و 1 ماه گلدت تموم شده !

آخه من همش 2 هفته هست که XBOX خریدم اما یک چیز هست من قبلا تو سایت XBOX.com عضو شده بودم و با همونی که عضو شدم با XBOX به XBOX LIVE وصل می شم یعنی اشکال از اینه؟؟؟
و اگر هم اشکال از اینه میشه هیچ جوری چند تا ایمیل درست کرد که از هرکدوم 1 ماه گلد رایگان بگیریم!!؟؟
اگه میشه لطفا آموزشش رو بدید.
TANX

Elendil1
30-06-2009, 12:12
اين روشي كه توي تاپيك اتصال به لايو نوشتن عمل كنم ، از شبكه بن نمشم؟؟؟ بازي هام كپي هست!! راهنمايي كنيد!!

"مي خوام آن بازي كنم و بازي ها كپي شدست، چيكار كنم!!"

SamGun
30-06-2009, 12:44
اين روشي كه توي تاپيك اتصال به لايو نوشتن عمل كنم ، از شبكه بن نمشم؟؟؟ بازي هام كپي هست!! راهنمايي كنيد!!

"مي خوام آن بازي كنم و بازي ها كپي شدست، چيكار كنم!!"

اینجا:

resident_evil
30-06-2009, 13:18
آخه من همش 2 هفته هست که XBOX خریدم اما یک چیز هست من قبلا تو سایت XBOX.com عضو شده بودم و با همونی که عضو شدم با XBOX به XBOX LIVE وصل می شم یعنی اشکال از اینه؟؟؟
و اگر هم اشکال از اینه میشه هیچ جوری چند تا ایمیل درست کرد که از هرکدوم 1 ماه گلد رایگان بگیریم!!؟؟
اگه میشه لطفا آموزشش رو بدید.
TANX

خب شما با هر کنسول میتونی 3 تا پروفایل با 1 ماه گلد داشته باشی ! تنها راهت اینه که یه پروفایل دیگه بسازی و از 1 ماه Free Gold اون استفاده کنی !

{sahand}
03-07-2009, 16:52
عزیزان یه سوال، آیا اگه موقع بازی کردن فقط آنلاین باشیم و مالتی پلیر بازی نکنیم، باز هم احتمال بن شدن هست؟

ShayaN3K
03-07-2009, 17:07
من یه ماه گلدم تموم شده. برای وصل شده به LIVE باید چیکار کنم. ؟

resident_evil
03-07-2009, 17:13
من یه ماه گلدم تموم شده. برای وصل شده به LIVE باید چیکار کنم. ؟

هیچی وصل میشی دیگه ! فقط نمیتونی بازی کنی ...

ShayaN3K
03-07-2009, 18:55
هیچی وصل میشی دیگه ! فقط نمیتونی بازی کنی ...

منظورم این بود که نمیشه gold رو خرید. جایی هست که بفروشه.

اگه با live نشه بازی کرد که دیگه به درد نمیخوره.

کل LIVE به بازی کردنشه.:46:

resident_evil
03-07-2009, 18:57
منظورم این بود که نمیشه gold رو خرید. جایی هست که بفروشه.

اگه با live نشه بازی کرد که دیگه به درد نمیخوره.

کل LIVE به بازی کردنشه.:46:

شما هم میتونی از سایت BC خرید کنی هم NextGen !

3 ماه داره 26000 و 1 سال هم 55000 !

البته حدودا ! ممکنه بالا پایین داشته باشه !

soli.xbox
05-07-2009, 16:53
با سلام من برای اولین بار میخوام به XBOX LIVE وصل بشم اما نمیتونم لطفا کمکم کنید. در ضمن کنسولم SILLVER هست.

p3yman_xl
05-07-2009, 17:03
با سلام من برای اولین بار میخوام به XBOX LIVE وصل بشم اما نمیتونم لطفا کمکم کنید. در ضمن کنسولم SILLVER هست.

شما تاپیک رو مطالعه کنید (به طور کامل)

soli.xbox
07-07-2009, 03:16
با سلام در موقع اتصال به XBOX LIVE از INTERNET به XBOX LIVE ارور میده.لصفا کمکم کنید

soli.xbox
07-07-2009, 04:39
سلام
مشکل من موقع وصل شدن به ایکس باکس لایو است .از xbox360به network وصل میشه ازnetwork بهinternet وصل میشه از internet به xbox live ارور میده مشکل از چیه. با تشکر

p3yman_xl
07-07-2009, 09:02
سلام
مشکل من موقع وصل شدن به ایکس باکس لایو است .از xbox360به network وصل میشه ازnetwork بهinternet وصل میشه از internet به xbox live ارور میده مشکل از چیه. با تشکر

سلام
احتمالاً کنسول شما Ban شده. (با توجه به اینکه از internet به live ارور میده)

SamGun
07-07-2009, 09:46
سلام

برای اولین بار هست که وصل میشی یا اینکه قبلا مشکل نداشتی !!!؟؟؟
چه اروری میده ؟؟؟
از چه اینترنتی استفاده میکنی ؟؟؟

باید اینارو جواب بدی تا معلوم بشه

m.behnam
07-07-2009, 10:58
با سلام خدمت دوستان من رفتم یک مغازه کارت گلد بخرم بنده خدا گفت این XBOX ها شانسی هست یعضی هاش وصل میشه و بعضی هاش هم وصل نمیشه!!!!!
میخواستم بدونم این حرفش راسته و اگه هم کارت گلد بگیریم بازم ممکنه نتونیم تو LIVE بازی کنیم؟؟؟؟
TANX

SamGun
07-07-2009, 18:16
با سلام خدمت دوستان من رفتم یک مغازه کارت گلد بخرم بنده خدا گفت این XBOX ها شانسی هست یعضی هاش وصل میشه و بعضی هاش هم وصل نمیشه!!!!!
میخواستم بدونم این حرفش راسته و اگه هم کارت گلد بگیریم بازم ممکنه نتونیم تو LIVE بازی کنیم؟؟؟؟
TANX

بعضی از این فروشنده ها در حد غاز آفریقایی هم چیزی تو سرشون نیست !!!!

شما در صورتی نمیتونی تو LIVE بازی کنی که Account شما SILVER شده باشه .پس با خرید یه Pack Gold مشکلتون حل میشه.

m.behnam
07-07-2009, 19:55
بعضی از این فروشنده ها در حد غاز آفریقایی هم چیزی تو سرشون نیست !!!!

شما در صورتی نمیتونی تو LIVE بازی کنی که Account شما SILVER شده باشه .پس با خرید یه Pack Gold مشکلتون حل میشه.

با تشکر از پاسخ گویی شما
بله من زیر آدمکه XBOX live دستگام نوشته SILVER و واسه همین هم خواستم برم کارت گلد بگیرم که با این حرف بنده خدا ترسیدم و نگرفتم.
حالا اگه شما مطمئن هستید که من میتونم با یک مودم 512 و یک کارت گلد وصل live بشم و بازی آنلاین کنم من برم کارت گلد رو بگیرم.
TANX

resident_evil
07-07-2009, 23:02
با تشکر از پاسخ گویی شما
بله من زیر آدمکه XBOX live دستگام نوشته SILVER و واسه همین هم خواستم برم کارت گلد بگیرم که با این حرف بنده خدا ترسیدم و نگرفتم.
حالا اگه شما مطمئن هستید که من میتونم با یک مودم 512 و یک کارت گلد وصل live بشم و بازی آنلاین کنم من برم کارت گلد رو بگیرم.
TANX

آره دوست عزیز با تمامیه کنسول ها میشه به لایو وصل شد ! شما یه گلد بگیر و بعد هم آنلاین بازی کن ...

soli.xbox
08-07-2009, 01:45
سلام رفیق خوبی منم به این مشکل بر خئردم که این ارور رو می ده اگه راهی پیدا کردی به منم خبر بده مرسی .

soli.xbox
10-07-2009, 01:54
اقا مخلس
معنی این ارور چیه:
W:0000-0000B
X:001C-F003
Y:20AB-4800
Z:0000-0000
ID:0007-0000
در ضمن یه نوشتهای راجه به NAT میگه .
اگر میشه روش تنظیم NAT تو مودم TP-LINK8811 یادم بدید ممنون

farhad200
11-07-2009, 22:18
سلام samgun با روشی که گفتی (دیال اپ) وصل شدم اما همون روش رو واسه adsl رفتم باز ارور قبلی رو میده (همون اروری که مودم رو مستقیم میزدم به کنسول) فکر کنم Adsl رو باید تنظیم کنیم تو چی میگی؟ تو more info همش این پیغام رو میده حتی موقعی که مستقیم مودم رو میزدم به کنسول:
your console can conect to the xbox live but your router or gatway is,nt propertly responding to ICMP responses
if your console is conected to a router or gatway dicconect it and conect directly to the modem

SamGun
12-07-2009, 00:37
سلام samgun با روشی که گفتی (دیال اپ) وصل شدم اما همون روش رو واسه adsl رفتم باز ارور قبلی رو میده (همون اروری که مودم رو مستقیم میزدم به کنسول) فکر کنم Adsl رو باید تنظیم کنیم تو چی میگی؟ تو more info همش این پیغام رو میده حتی موقعی که مستقیم مودم رو میزدم به کنسول:
your console can conect to the xbox live but your router or gatway is,nt propertly responding to ICMP responses
if your console is conected to a router or gatway dicconect it and conect directly to the modem

سلام فرهاد جان .
والا احتمال زیاد مشکل باید از شبکه ی اشتراکت باشه ولی چون عوض کردنش دردسر داره مجبوریم تمام راه هایی رو که به ذهنمون میرسه انجام بدیم تا کار به اونجا نرسه.
خب شما اوندفه که Router مودمت رو خاموش کردی (تیکشو برداشتی ) دوباره روشنش کردی یا نه ؟؟؟
چون به احتمال زیاد این ارور مربوط به قطع بودن Router هست.

آخه مسئله اینجاس که شما به راحتی به اینترنت وصل میشی اما با LIVE مشکل داری ,این یکم آدمو به شک میندازه که میتونه مشکل از تنظیمات مودم باشه یا نه !!!!!
بزار فردا میرم پیش یکی از دوستام .کارش شبکه هست .به احتمال زیاد شاید بدونه مشکل از کجاس.

itsmeparsia
14-07-2009, 15:28

سلام دوست عزيز. اگه برای وصل شدن به اينترنت توسط adsl تو کامپيوتر بايد username
و پسورد وارد کنی که از اين روش بايد بری:
بعد از روشن کردن xbox بايد بری تو قسمت
system setting > network setting > configure network> additional setting>PPPoe setting
حالا username و پسّورد رو وارد کنيد و service name رو خالی بزاريد.
حالا بقيه setting ها را اوتوماتيک بزاريد و دست نزنيد.
حالا نوبت به adsl ميرسه.اونو خموش کنيد و از برق بکشيد و 5 تا 10 دقيقه صبر کنيد تا سرد شود.
حالا روشنش کنيد چند دقيقه صبر کنيد تا ستتوس روشن شود (1 تا 2 دقيقه) سپس connect to xbox live
رو بزنيد و اگر اولين بارتونه که بايد update کنيد. حالا شما به xbox live وصل شديد.اگر xbox شما elite
يا premium هستش که اکونت مجانی تا 1 ماه gold داريد و ميتونيد online بازی کنيد.
اميدوارم مورد استفاده قرار گرفته باشه.(اگه وصل شدی تشکر يادت نره!:27:)

SamGun
17-07-2009, 20:26
سلام دوست عزيز. اگه برای وصل شدن به اينترنت توسط adsl تو کامپيوتر بايد username
و پسورد وارد کنی که از اين روش بايد بری:
بعد از روشن کردن xbox بايد بری تو قسمت
system setting > network setting > configure network> additional setting>PPPoe setting
حالا username و پسّورد رو وارد کنيد و service name رو خالی بزاريد.
حالا بقيه setting ها را اوتوماتيک بزاريد و دست نزنيد.
حالا نوبت به adsl ميرسه.اونو خموش کنيد و از برق بکشيد و 5 تا 10 دقيقه صبر کنيد تا سرد شود.
حالا روشنش کنيد چند دقيقه صبر کنيد تا ستتوس روشن شود (1 تا 2 دقيقه) سپس connect to xbox live
رو بزنيد و اگر اولين بارتونه که بايد update کنيد. حالا شما به xbox live وصل شديد.اگر xbox شما elite
يا premium هستش که اکونت مجانی تا 1 ماه gold داريد و ميتونيد online بازی کنيد.
اميدوارم مورد استفاده قرار گرفته باشه.(اگه وصل شدی تشکر يادت نره!:27:)

مرسی عزیز ولی اگه یه چند صفحه قبل رو میخوندی متوجه میشدی که قضیه چیزه دیگری هست

bahador2009
18-07-2009, 18:32
سلام، میشه یک نفر به زبان ساده نحوه ی ساختن اکانت رو توضیح بده .
خواهشا

SamGun
18-07-2009, 20:25
سلام، میشه یک نفر به زبان ساده نحوه ی ساختن اکانت رو توضیح بده .
خواهشا

اکانت چی داداش !!!؟؟؟
تو Xbox LIVE !!!!؟؟؟؟ تو PC !!!؟؟؟؟ تو کجا آخه جیگر !!!!:31:
سوالت رو کامل بپرس

bahador2009
19-07-2009, 10:08
اکانت چی داداش !!!؟؟؟
تو Xbox LIVE !!!!؟؟؟؟ تو PC !!!؟؟؟؟ تو کجا آخه جیگر !!!!:31:
سوالت رو کامل بپرس

تو Xbox LIVE

{sahand}
31-07-2009, 00:01
دوستان، من بعد از اینکه یک ماه گلدم تموم شد، هربار که به لایو وصل می شم یه مقداری از gamerscoreـهام کم می شه!! دو بار 30 تا کم شد و این دفعه هم 5 تا! چرا؟

amirtaker
06-08-2009, 14:13
معنی این ارور چیه:
W:0000-0000B
X:4000-1009
Y:0000-0000
Z:0000-0000
ID:0001-0002

*QWERT*
09-08-2009, 19:12
بچه ها UPdate اولش وقتی میخوای به live وصل شی چن مگ هست؟؟

XBOX LIVE
10-08-2009, 00:47
برای تهیه Account سرویس یا Credit خود از دوستان و آشنایان خارج از کشورتان سوء استفاده کنید! و به دانلود و انجام بازی Live بپردازید.چجوری میتونیم سوء استفاده کنیم؟

resident_evil
10-08-2009, 01:07
برای تهیه Account سرویس یا Credit خود از دوستان و آشنایان خارج از کشورتان سوء استفاده کنید! و به دانلود و انجام بازی Live بپردازید.چجوری میتونیم سوء استفاده کنیم؟

میشه واضح تر بپرسید سوالتون رو ! سوء استفاده از چی ؟! شما یه اکانت گلد میخری و بعد هم به صورت آنلاین بازی میکنی حالا میتونی بگی یکی از آشناهاتون در خارج از کشور براتون بگیره چون قیمت ها پایین تر هستن !

XBOX LIVE
10-08-2009, 16:01
میشه واضح تر بپرسید سوالتون رو ! سوء استفاده از چی ؟! شما یه اکانت گلد میخری و بعد هم به صورت آنلاین بازی میکنی حالا میتونی بگی یکی از آشناهاتون در خارج از کشور براتون بگیره چون قیمت ها پایین تر هستن !
اها گرفتم-پس منظور از سوء استفاده این بود:27:...ممنون

*QWERT*
10-08-2009, 20:36
بچه ها UPdate اولش وقتی میخوای به live وصل شی چن مگ هست؟؟
کسی نیست جواب منو بده؟؟/

resident_evil
10-08-2009, 21:43
کسی نیست جواب منو بده؟؟/

والا یادم نیست ! اصلا نمیدونم جایی نوشته بود یا نه ! 120 مگ بود فکر کنم ! دقیق یادم نیست .

SamGun
10-08-2009, 22:41
نه نوید جون 22 مگ بود

XBOX LIVE
10-08-2009, 22:52
با عرض سلام خدمت دوستان:20:ایا میشه با dial_up معمولی خونه تو xbox به صورت online بازی کرد؟

SamGun
11-08-2009, 09:33
با عرض سلام خدمت دوستان:20:ایا میشه با dial_up معمولی خونه تو xbox به صورت online بازی کرد؟

نه عزیز دل نمیشه. برای Performance خوب در LIVE شما به حداقل 256 Send و 256 Recive نیاز دارید.

چون در هر ساعت چیزی نزدیک به 30 مگابایت Send و Recive دارید.

mehdi_360
11-08-2009, 10:38
پس با 128 میشه دیگه ،نه؟

amirtaker
11-08-2009, 11:55
پس با 128 میشه دیگه ،نه؟

همه ی بازی ها رونه.

*QWERT*
11-08-2009, 19:12
22 مگ بود

120 مگ بود فکر کنم
آخر نفهمیدم کدومشه؟؟

SamGun
11-08-2009, 20:50
آخر نفهمیدم کدومشه؟؟

نوید جان منظورش حجم کل داشبورد بود که در حال حاظر با توجه به داشبورد جدید حرف آقا نوید گل درست هست

*QWERT*
11-08-2009, 21:02
نوید جان منظورش حجم کل داشبورد بود که در حال حاظر با توجه به داشبورد جدید حرف آقا نوید گل درست هست
اینجوری که 3 سال طول میکشه!!:31:
نمیشه داشبورد رو دان نکنی؟:19:

h_13691990
23-08-2009, 13:15
سلام به همگی

ببخشید من وقت ندارم صفحه های قبلو بخونم

میخاستم بدونم اگه با دستگاه کرک شده وارد شبکه بشی مشکلی پیش نمیاد؟

یه سوال دیگه هم اینه که فیفا 09 رو باید از طریق xbox live وارد لیگهای جهانیش بشی یا جدائه؟

resident_evil
23-08-2009, 13:19
سلام به همگی

ببخشید من وقت ندارم صفحه های قبلو بخونم

میخاستم بدونم اگه با دستگاه کرک شده وارد شبکه بشی مشکلی پیش نمیاد؟

یه سوال دیگه هم اینه که فیفا 09 رو باید از طریق xbox live وارد لیگهای جهانیش بشی یا جدائه؟

سلام !

اگه بازی های شما Stealth Patch باشن مشکلی پیش نمیاد !

[آمـوزش] Stealth Patch کــردن دیســک هـای X360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سوال دوم هم بله !

itsmeparsia
24-08-2009, 14:13
سلام من از کجا می‌تونم xbox live gold membershipگیر بیارم؟

isbn
24-08-2009, 15:55
سلام من از کجا می‌تونم xbox live gold membershipگیر بیارم؟

از اینجا

و اینجا

yahoo ID:vmshop_ir

این یکی از دوستامه اسمش راد هست اینم کارش خوبه
اگر هم تخفیف خواستی بگو جعفری معرفیم کرده یا همون reza25tolife

SamGun
24-08-2009, 21:26
از اینجا

و اینجا

yahoo ID:vmshop_ir

این یکی از دوستامه اسمش راد هست اینم کارش خوبه
اگر هم تخفیف خواستی بگو جعفری معرفیم کرده یا همون reza25tolife

از راهنماییتون ممنون ولی اینجا جای تبلیغات نیست و این کار خلاف مقررات سایت هست

لطفا رعایت کنید.

برای این کار ها از PM استفاده کنید

اینجوری که 3 سال طول میکشه!!
نمیشه داشبورد رو دان نکنی؟

شما صبر کن تا داشبورد جدید به صورت لینک مستقیم در سایت Xbox.com قرار بگیره و بعد برو کافی نت دانلود کن.

hps2142
25-08-2009, 02:47
سلام. من adsl گرفتم . توسط مودم و ... اونو به 360 وصل کردم ولی وقتی test conection رو میزنم error میده . البته من فقط user و pass رو وارد کرم و بقیه رو auto هستن . میتونید راهنماییم کنید ؟

p3yman_xl
25-08-2009, 09:38
سلام. من adsl گرفتم . توسط مودم و ... اونو به 360 وصل کردم ولی وقتی test conection رو میزنم error میده . البته من فقط user و pass رو وارد کرم و بقیه رو auto هستن . میتونید راهنماییم کنید ؟

خوب یوزر نیم پسوورد رو که وارد کردید؛ اما کافی نیست.
شما IP را ست کردید؟ اگر نه، از Network Settings قسمت IP رو ادیت کنید و این ارقام رو وارد کنید:
IP : 192.168.1.3
ُSubnet Mask : 255.255.255.0
Gateway : 192.168.1.1

DNS رو رو اتوماتیک بذارید اگر وصل نشد، باید با سرویس دهنده تماس بگیرید و DNS رو درخواست کنید.

ALTAIR*
25-08-2009, 22:01
سلام: ببخشید من حدود 2 هفته پیش با xbox ، connect شدم.ولی داشبوردم رو دانلود نکردم.بعدشم dis شدم.میخواستم بدونم از اون موقع تا حالا از accont من کم میشه یا نه؟ مرسی