PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {آموزش} اتصال به شبکه Xbox Live

صفحه ها : 1 2 3 4 [5]

moeenn
23-01-2012, 21:56
خیـــر

سلام
بله این کد مربوط به اینه که از این قابلیت نمیشه استفاده کرد.
شما به راحتی میتونی اکانت 3 ماهه یا یک ساله خریداری کنی. برای شما کد ارسال میشه Redeem Code و شما همون کد رو وارد میکنی و شارژ میشه
موفق باشید
داداش میشه pn/\ رو به ایکس باکس وصل کرد بعد این offer رو فعال کرد؟آخه خیلی حال میده مفت بازی کنی!!!

N_DRAKE
24-01-2012, 15:42
سلام من دستگاه xbox360 slim که lt2 و کپی خور هست دارم می خواستم بدونم که من می تونم به شبکه لایو وصل بشم فقط فیلم . عکس .تم و... دانلود کنم ؟ اصلا ربطی به lt2 یا lt3 داره؟ ممنون

p3yman_xl
24-01-2012, 21:14
داداش میشه pn/\ رو به ایکس باکس وصل کرد بعد این offer رو فعال کرد؟آخه خیلی حال میده مفت بازی کنی!!!
بله میشه دوست عزیز؛ باید کنسول رو به کامپیوتر وصل کنی و تنظیمات رو انجام بدی.

سلام من دستگاه xbox360 slim که lt2 و کپی خور هست دارم می خواستم بدونم که من می تونم به شبکه لایو وصل بشم فقط فیلم . عکس .تم و... دانلود کنم ؟ اصلا ربطی به lt2 یا lt3 داره؟ ممنون
شما باید LT 3 رو بریزی.

PC-PC
28-01-2012, 07:51
چند سوال داشتم
1. الان می شه live بازی کرد با دستگاه کپی خور ؟ یعنی بن نمی شیم
2.اگه آره آموزش و نرم افزار هاش رو مجا می تونم ببینم

Spaniuly
28-01-2012, 09:24
چند سوال داشتم
1. الان می شه live بازی کرد با دستگاه کپی خور ؟ یعنی بن نمی شیم
2.اگه آره آموزش و نرم افزار هاش رو مجا می تونم ببینم

بله میشه بازی کنی به شرط اینکه lt 3 بریزی و گیم هایی بازی کنی که حداکثر امنیت رو دارن فورزا بازی کردن توی لایو خیلی نا امن تر از بازی کردن ناروتو شوپیدن هست... اضافه کنم که شما وقتی کپی خور میری لایو هیچ تضمینی نیست که بن نشی! احتمالات و راههای بن شدن رو با رعایت مسائل ایمنی (دزدی کردن!) فقط ه حداقل میرسونی... خود هـکـر ایکس باکس که C4EVA هست بن نشدن رو ضمانت نمی کنه و اینو بارها بیان کرده... آموزش هم که دیگه اینطوری نیست که یه روش و الگوریتم داشته باشه بشینی بخونی بعد بری لایو بازی کنی... یه سری مشکلات هست که باس حل کنی:

1- همیشه آخرین نسخه فریمور هـک شده رو بریزید که همون LT Plus هست الان که 3 آخرینشه و البته امن ترین

2- بازی ها به طور کاملا حرفه ای پچ شده باشه نرم افزار ABGX360 این کار رو براتون انجام میده

3- بازی هایی که انجام میدید بهتره بازی هایی مثل فورزا 4 - گیرز 3 و سایر انحصاری هایی که توی استدیوی ماکروسافت تهیه میشن نباشن چون معلوم نیست چه آشغالی میریزن لابلای فایل های بازی در داخل دیسک! همین فورزا 4 توی آفلاین یه مکافاتی به بار آورد که نگو! آنلاینش دیگه می تونه خیلی نا امن باشه تمام کسانی که من میشناسم توی این فروم که آنلاین بازی کردن فورزا 4 رو اورجینال استفاده کردن...

4- بهترین آموزش برای لایو بازی کردن همانا احتیاط کردن هست... البته اگه توی ایران زندگی می کنید اگه ما خارج از ایران بودیم هیچ علاقه ای با استفاده پایریسی از محصول نداشتم و توصیه نمی کردمش که دزدی توی روز روشنه این کار و دزدی شاخ و دم نداره شاید یه روزی جواب پس بدیم اما من معتقدم باعث و بانی این دزدی ها باید جوابگو باشن... ما توی ایران کمترین امکانات رو واسه همین پایریسی استفاده کردن داریم چه برسه به اورجینال بازی کردن سرعت کم اینترنت بالا بودن قیمت یک دیسک اورجینال در مقایسه با درآمدهای کم... کمبود و تقریبا نایاب بودن دیسک اورجینال و ... مدتیه که به خاطر همین مسائل تو خماری آنلاین بازی کردن موندم به خصوص فیفا...

Abolfazl3007
09-02-2012, 01:11
دوستان من هر کاری میکنم تو مرحله دوم failed میشه ...

dns server رو دستی هم وارد کردم نشد ...

مودم adsl ...

konami-pes
09-02-2012, 10:23
دوستان من هر کاری میکنم تو مرحله دوم failed میشه ...

dns server رو دستی هم وارد کردم نشد ...

مودم adsl ...

ببین باید ADSL ات اصلا قطع و وصل نداشته باشه واسه کانکت شدن به لایو.اول از بی عیب بودن ADSL ات اطمینان کسب کن بعد DNS و IP رو لازم نیست دستی وارد کنی روی اتوماتیک بذار خودش واست میگیره .

Abolfazl3007
09-02-2012, 13:51
من از سالم بودن خط ADSL کاملا مطمئنم ...

فقط مشکل اینه که من تو کامپیوتر کانکشن PPPOE میسازم و یوزر نیم و پسورد رو بهش میدم و کانکت میشن به اینترنت ...

ولی تو XBOX وقتی تو قسمت PPPOE SETTING یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنم دیگه کلا تمام تستها FAIL میشه ...

konami-pes
09-02-2012, 17:32
من از سالم بودن خط ADSL کاملا مطمئنم ...

فقط مشکل اینه که من تو کامپیوتر کانکشن PPPOE میسازم و یوزر نیم و پسورد رو بهش میدم و کانکت میشن به اینترنت ...

ولی تو XBOX وقتی تو قسمت PPPOE SETTING یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنم دیگه کلا تمام تستها FAIL میشه ...

نه با کانکشن PPPOEوصل نشو مودم رو که روشن کردی چراغ ADSL ثابت شد اون وقت کانکت کن. بازم میگم تنظیمات روی اتوماتیک باشه

Abolfazl3007
09-02-2012, 18:16
من همه چیرو ریست کنم و به هیچی هم دست نزنم همه چی رو اتوماتیک - تو مرحله دوم ( dns check ) گیر میکنه ...

من شنیدم باید مودم رو با کامپیوتر بزاری رو حالت BRIDGE - درسته ؟

konami-pes
09-02-2012, 20:35
من شنیدم باید مودم رو با کامپیوتر بزاری رو حالت BRIDGE - درسته ؟

والا من در این مورد اطلاعی ندارم!دوستان اگه میتونند راهنمایی کنند.

Jeff hardy M
11-02-2012, 15:55
من باکسم رو LT2 کردم . الان انلاین بازی کنم (MW3-2) بن نمیشم ؟

shayan2626
15-02-2012, 18:51
سلام:20:

برای وصل کردن XBOX با وایرلس چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟:40:

konami-pes
15-02-2012, 19:08
فعلا تا اطلاع ثانوی لایو نرید تا تکلیف این آبدیت جدید مشخص بشه

رضا جنگنده
27-04-2012, 14:46
سلام
من ایکس باکسم الان lt2 هست.
الان اگه به xbox live وصل شم کپی خورم نمی پره؟

amir3852
28-04-2012, 22:51
سلام به همه دوستان
من يك دستگاه اسليم 250 گيگ دارم ولي هر كاريش ميكنم به اينترنت وصل نميشه خودم مدير شبكه ام ولي باورتون نميشه پدرمو درآورده
تنها راهي كه به ذهنم ميرسه اينه كه يك نوت بوك دارم اونو شير كنم بعدش با اون وصل بشم كه باز هم در اون صورت اصلا شبكه رو سرچ نميكنه خداييش هر كي راهنمايي كنه ممنونش ميشم
بصورت وايرلس وصل نميشه و با كابل هم وصل نميشه
خلاصه هر كاريش كرديم نشد كه نشد
يكي راهنمايي كنه من چجوري وصلش كنم
مودم وايرلس با سرعت 2 مگ نامحدود دارم كه از پارس آنلاين گرفتم در ضمن اين رو هم بگم من سرچ كردم خود مخابرات تمامي پورتهايي كه رو ايكس باكس و سرور آنلاين باهاش سروكار داره رو بسته پورتهاي 88 -
Port 88 (UDP)

Port 3074 (UDP and TCP)

Port 53 (UDP and TCP)

Port 80 (TCP)

اين پورتها همگي بسته شدن
حالا سعي كردم و روي مودم سيستم NAT رو راه انداختم باز هم وصل نشد
حالا به فكرم رسيده با يكي از سيستمهام بصورت VPN وصل بشم و بعدش هر جوري كه بتونم به اون سيستم وصل بشم

ممنون ميشم كه يكي كمك كنه

joomong_khan
26-05-2012, 13:29
سلام به همه من فیفا 12 بازی می کنم میخواستم ببینم کسی میدونه چجوری انلاین 2 نفره میشه(البته تو ultimate team) چون که من با 4 نفر بازی کردم 2نفره داشتن با من بازی میکردن لطفا کمکم کنید

joomong_khan
26-05-2012, 13:32
سلامی دوباره می خواستم نحوه ی انلاین بازی کردن ( کال اف دیوتی mw3) برای ایکس باکس رو بگید ممنون میشم

AMINHETFIELD
27-05-2012, 15:43
با سلام.
من چند روز پیش به لایو وصل شدم.
یوزرم رو جوین لایو کردم.
مشکلی هم نداشتم.
ولی وقتی خواستم چند تا بازی رو به صورت لایو بازی کنم خطایی بهم داد که یوزر شما Privilage لایو بازی کردنو نداره و با یوزری که دسترسی درست داره لاگین بشین.
من شنیده بودم که به کیس که تازه اکانت درست میکنه یک ماه اکانت گلد رایگان میده ولی مثل اینکه الان برای من این حالتو نداره.
اگه میشه راهنماییم کنین.
اینکه چطوری بازی کنم؟
اکانت از کجا بخرم؟
چطوری اکانت خریداری شدرو وارد کنم.

با تشکر

Shahroozs2
01-06-2012, 17:35
سلام دوستان من تازگی یه xbox slim خریدم که lt3 هست. در مورد رفتن به لایو از فروشنده سوال کردم گفت اگه بری لایو بن میشی چون درایوت انلاکه باید 12 تومن بدی تا لاک بشه که بتونی بری لایو. حالا میخوام بدونم راست گفته یا نه؟ ممنون

gap
01-06-2012, 17:47
سلام دوستان من تازگی یه xbox slim خریدم که lt3 هست. در مورد رفتن به لایو از فروشنده سوال کردم گفت اگه بری لایو بن میشی چون درایوت انلاکه باید 12 تومن بدی تا لاک بشه که بتونی بری لایو. حالا میخوام بدونم راست گفته یا نه؟ ممنون

آنلاكه؟ لاك كنن؟ ببينيد من تا حالا نشنيدم! زماني كه كنسول آخرين فريمور رو داشته باشه كه lt3 هست، مشكلي از لحاظ كانكت شدن به لايو نيست!

---

Shahroozs2
01-06-2012, 21:36
آنلاكه؟ لاك كنن؟ ببينيد من تا حالا نشنيدم! زماني كه كنسول آخرين فريمور رو داشته باشه كه lt3 هست، مشكلي از لحاظ كانكت شدن به لايو نيست! --- خودمم شک کردم چون قبلا ایکس باکس داشتم ولی کاری نمیخواست بکنیم ولی گفتم شاید اسلیم بخواد. بس من با خیال راحت برم لایو؟

gap
02-06-2012, 10:28
بله، بهتره بازیهاتون برنر مکس باشن تا هم روی هارد نصب بشن و هم امنیت بهتره!

Sent from my GT-P7300 using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

Aidin_Oblivion
12-06-2012, 00:24
سلام خدمت اساتید.یه سوال؟ایا برای UPDATE بازی هایی مانند فیفا 10 هم باید ms point داشته باشیم یا داشتن اکانت گلد کافیه؟

aramesh_61
19-06-2012, 21:11
سلام، دوستان من تازه ال تی 3 ریختم و واسه اولین بار به لایو وصل شدم و اکانت ساختم، ولی توی هر بازی ای که میرم واسه آنلاین بازی کردن (مثل مکس پین 3 یا فیفا 12) میگه شما permission لازم واسه اینکارو ندارید(یا یه چیزی توی همین مایه ها!) ، کسی میدونه مشکل از چیه؟
ممنون

Shahroozs2
20-06-2012, 11:24
سلام، دوستان من تازه ال تی 3 ریختم و واسه اولین بار به لایو وصل شدم و اکانت ساختم، ولی توی هر بازی ای که میرم واسه آنلاین بازی کردن (مثل مکس پین 3 یا فیفا 12) میگه شما permission لازم واسه اینکارو ندارید(یا یه چیزی توی همین مایه ها!) ، کسی میدونه مشکل از چیه؟
ممنون
شما باید اکانت گلد داشتع باشد.
تو گوگل سرچ کنید سایت های فروشش هست. قیمت یک سالشم 60-70 هست.

A.N.A.P
20-06-2012, 12:01
ممنون
همون طور که دوستمون گفتن یا اکانت گلد نداری یا بازیت MS Point میخواد . FIFA 12 دقیقا 800 تا پوینت میخواد . Xbox ـت چیه ؟ اگه Elite هست از بابت اکانت گلد مشکلی نداری !

aramesh_61
20-06-2012, 18:44
همون طور که دوستمون گفتن یا اکانت گلد نداری یا بازیت MS Point میخواد . FIFA 12 دقیقا 800 تا پوینت میخواد . Xbox ـت چیه ؟ اگه Elite هست از بابت اکانت گلد مشکلی نداری !
راستش اکانتم همونیه که وقتی میسازیش میگه 30 روز رایگان! حالا نمیدونم گلد هستش یا سیلور! آره ایکس باکسم elite هست، اگه میشه راهنماییم کن ببینم چجوری میتونم فیفا 12 زو آنلاین بزنم. ممنون

A.N.A.P
21-06-2012, 07:36
راستش اکانتم همونیه که وقتی میسازیش میگه 30 روز رایگان! حالا نمیدونم گلد هستش یا سیلور! آره ایکس باکسم elite هست، اگه میشه راهنماییم کن ببینم چجوری میتونم فیفا 12 زو آنلاین بزنم. ممنون

آره پس 3 ماه رایگان گلد داری . حالا باید از مغازه ای سایتی چیزی ، 800 تا " مایکروسافت پوینت " بخری واسه Online Pass .اگر اینو پرداخت نکنی فقط میتونی دو روز رایگان بازی کنی و بعدش هر دفعه خواستی آنلاین بازی کنی نمیذاره و میگه هنوز Pass نکردی !

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

turtleback
22-06-2012, 02:08
سلام بر دوستان
من 2 روزه اکانت برای لایو ساختم دیروز وصل شدم و یه سری مشخصاتم رو درست کردم و البته یه آپدیت 2 مگابایتی ghost recon رو نصب کردم
ولی فردا یه پیام بعد از وصل شدن به شبکه برام اومد مبنی بر update required برای شما هم اومده؟ آپدیت رو انجام بدم؟
مشخصات دستگاه : lt3 , dashbord 2.0.14719.0
شما اطلاعی از آپدیت جدید 2.0.15574.0 ندارید؟

aramesh_61
22-06-2012, 02:25
آره پس 3 ماه رایگان گلد داری . حالا باید از مغازه ای سایتی چیزی ، 800 تا " مایکروسافت پوینت " بخری واسه Online Pass .اگر اینو پرداخت نکنی فقط میتونی دو روز رایگان بازی کنی و بعدش هر دفعه خواستی آنلاین بازی کنی نمیذاره و میگه هنوز Pass نکردی !
آقا ممنون بابت جوابت، من 9200 تا پوینت دارم! ولی نمیدونم چجوری online pass بخرم؟ از توی منوهای بازیه؟ من هرجارو گشتم نفهمیدم از کجا و چجوری online pass بخرم، میشه راهنماییم کنی؟
ممنون

A.N.A.P
22-06-2012, 06:57
آقا ممنون بابت جوابت، من 9200 تا پوینت دارم! ولی نمیدونم چجوری online pass بخرم؟ از توی منوهای بازیه؟ من هرجارو گشتم نفهمیدم از کجا و چجوری online pass بخرم، میشه راهنماییم کنی؟
ممنون

دقت کن اون 9200 ، گیم اسکورت نیست که در طول بازی ها بدست آوردی ؟
پوینت رو باید از یه مغازه یا یه سایت بخری . شبیه شارژ اعتبار گوشی هست . مثلا اگه 1600 تا پوینت که حدودا 20 ، 30 تومن هست رو خریدی و کد رو وارد کردی ، اون وقت میتونی وارد فیفا بشی . موقع ورود درخواست میکنه که واسه آنلاین بازی کردن 800 پوینت لازمه . اگه قبول کنید ، از 1600 تایی که خریدین ، 800 تاش رو فیفا کم میکنه و از این به بعد میتونید آنلاین بدون دردسر بازی کنید .
حالا شما برو به این سایت :
game--ir.com
(بین کلمه game و ir فقط یکی خط فاصه باشه )
برید به قسمت Xbox Live و قسمت Microsoft Point . اونجا اطلاعات رو زده هم میتونی از اونجا اینترنتی خرید کنی . اگه اینترنتی نمیخوای برو یه مغازه معتبر بگو من مایکروسافت پوینت میخوام . اگه فقط برای فیفا میخوای بگو 800 تایی بده اگه بیشتر میخوای واسه بازی های دیگه خب میتونی بیشتر بگیری مثلا 1600 داره و 4000 تایی ! Enough ؟

aramesh_61
22-06-2012, 10:50
دقت کن اون 9200 ، گیم اسکورت نیست که در طول بازی ها بدست آوردی ؟
پوینت رو باید از یه مغازه یا یه سایت بخری . شبیه شارژ اعتبار گوشی هست . مثلا اگه 1600 تا پوینت که حدودا 20 ، 30 تومن هست رو خریدی و کد رو وارد کردی ، اون وقت میتونی وارد فیفا بشی . موقع ورود درخواست میکنه که واسه آنلاین بازی کردن 800 پوینت لازمه . اگه قبول کنید ، از 1600 تایی که خریدین ، 800 تاش رو فیفا کم میکنه و از این به بعد میتونید آنلاین بدون دردسر بازی کنید .
حالا شما برو به این سایت :
game--ir.com
(بین کلمه game و ir فقط یکی خط فاصه باشه )
برید به قسمت Xbox Live و قسمت Microsoft Point . اونجا اطلاعات رو زده هم میتونی از اونجا اینترنتی خرید کنی . اگه اینترنتی نمیخوای برو یه مغازه معتبر بگو من مایکروسافت پوینت میخوام . اگه فقط برای فیفا میخوای بگو 800 تایی بده
اگه بیشتر میخوای واسه بازی های دیگه خب میتونی بیشتر بگیری مثلا 1600 داره و 4000 تایی ! Enough ؟

آقا واقعا ممنون، 9200 تایی که من میگم هموشون achivmentهایی هستش که تو بازی بدست آوردم، فکر میکردم اینا همون پوینته !! :دی
ولی از اینکه جواب دادی به سوالهام تشکر میکنم، برم ببینم میتونم آنلاین بازی کنم یا نه

turtleback
22-06-2012, 17:39
کسی جواب ما رو که نداد حداقل گفتیم یه اسپم داده باشیم :46:

A.N.A.P
23-06-2012, 11:36
Please Delete ! ;)

shm_7
22-07-2012, 18:45
سلام ببخشيد اگه ميشه كمكم كنيد
من تمتم عدداي مربوطرو وارد كردم
ولي تو test conection ميگه IP adrress اشتباهه
چي كار كنم

ddddssssseeeeeee
23-07-2012, 10:02
من که ای پی نمیبینم

داشبورد من 2.0.15574.0

A.N.A.P
23-07-2012, 18:26
سلام ببخشيد اگه ميشه كمكم كنيد
من تمتم عدداي مربوطرو وارد كردم
ولي تو test conection ميگه IP adrress اشتباهه
چي كار كنم

عدد مربوط چیه ؟ اون واسه Dial-up هست . اگه ADSL داری یک کابل LAN از مودم بزن پشت کنسول حله دیگه . اکانت Hotmail هم بساز !

tommy vercetti
31-07-2012, 12:35
سلام دوستان
دیروز خواستم با اکس باکس اکانت گلدم رو فعال کنم، با این ارور برخورد کردم :80070057 از دوستان کسی میدونه باید چیکار کرد؟

A.N.A.P
01-08-2012, 18:39
سلام دوستان
دیروز خواستم با اکس باکس اکانت گلدم رو فعال کنم، با این ارور برخورد کردم :80070057 از دوستان کسی میدونه باید چیکار کرد؟

یعنی چی خب یکم توضیح بیشتر بده شاید بتونم کمکت کنم !

pharm
04-08-2012, 21:06
دوستان سلام
من میخوام انلاین بازی کنم lt3 دارم با دو تا بازی burner max 100%
چی کار کنم؟
الان اپدیت کنم xbox رو هکش نمیپره؟

aszpar
04-08-2012, 21:32
دوستان سلام
من میخوام انلاین بازی کنم lt3 دارم با دو تا بازی burner max 100%
چی کار کنم؟
الان اپدیت کنم xbox رو هکش نمیپره؟
دوست عزیز شما باید اکانت گلد بخرید در غیر اون صورت نمیتونید بازی کنید...
یه سری از بازی ها هستن که پوینت(واحد پول ماکروسافت) میخواد برای بازی کردنش باید پوینت بدید که اکثرا هم بازی های EA پوینت میخواد...
به لایو که وصل میشید داشبورد اپدیت میشه بعد خود بازی هم اپدیت داره برای اینکه بتونید لایو بازی کنید باید اپدیت کنید...(کپی دستگاه هم نمیپره)
امیدوارم توضیحاتم کامل باشه:7:

pharm
04-08-2012, 21:52
وقعا ممنونم روشن شدم خوب الان از game.ir همون که اکانت گلد می فروشه یه یه ماهه بخرم یه redeem code میده اونو تو ایکس باکس وارد کردم میرم بازی میکنم راحت درسته؟
بعد vpn نمیخواد بازی؟ fifa بازی نمیکنم خمار gears of war 3 هستم انلاین

aszpar
04-08-2012, 22:11
وقعا ممنونم روشن شدم خوب الان از game.ir همون که اکانت گلد می فروشه یه یه ماهه بخرم یه redeem code میده اونو تو ایکس باکس وارد کردم میرم بازی میکنم راحت درسته؟
بعد vpn نمیخواد بازی؟ fifa بازی نمیکنم خمار gears of war 3 هستم انلاین
بله شما زمانی که کد رو میزنید ایدیتون به گلد تغییر پیدا میکنه...
چیز پی ان هم نمیخواد ولی اگه بخواید جهاد 3 رو بازی کنید برای گرفتن انلاین پس باید چیز پی ان رو با ایکس باکس شیر کنید...
من کلن از گیزر خوشم نمیاد...

A.N.A.P
05-08-2012, 03:56
بله شما زمانی که کد رو میزنید ایدیتون به گلد تغییر پیدا میکنه...
چیز پی ان هم نمیخواد ولی اگه بخواید جهاد 3 رو بازی کنید برای گرفتن انلاین پس باید چیز پی ان رو با ایکس باکس شیر کنید...
من کلن از گیزر خوشم نمیاد...

جونمممممم ؟ جهاد 3 ؟ منظورت بتلفیلد 3 هست ؟

aszpar
05-08-2012, 11:19
جونمممممم ؟ جهاد 3 ؟ منظورت بتلفیلد 3 هست ؟
بله همون بتل خودمون برا گرفتن انلاین پسش باید چیزی پی ان شیر شه با XBOX...

Jeff hardy M
05-08-2012, 12:23
با خرید اکانت گلد دیگه بحث بن شدن کنار زده میشه ؟ یعنی اکانت بخرم بن نمیشم ؟

A.N.A.P
06-08-2012, 11:15
با خرید اکانت گلد دیگه بحث بن شدن کنار زده میشه ؟ یعنی اکانت بخرم بن نمیشم ؟

نه هیچ زبطی نداره ...

pharm
07-08-2012, 19:48
crysis 2 رو من هرچی میزنم پیدا نمیکنه ادم سرور نداره ما بریم توش فقط باید quick match رو زد؟
کی میاد medal of honor 2010 خیلی قشنگه اصلا لگ نداره

rogersniper
12-08-2012, 22:25
سلام.
من xbox360 slim دارم. چند روز پشی دادم برام lt3+ ریختن. الان که میخوام به وایرلس وصل شم error میده این پیغامو میده :
to use a wireless internet connection, connect an xbox360 wireless networking adaptor to your console
.
. مشکل کجاست ؟ چرا نمیتونم کانکت شم ؟؟
ایا نصاب مودمو سرقت کرده ؟
از کحا بفهمم که مودمو برنداشتند ؟؟

لطفا کمکم کنید !!!

وین رونی
15-08-2012, 10:16
رجین کنسول من ntsc u هست
تو لایو مشکلی ندارم؟
اونجایی که باید مشخصات مکانی بدم چیز خاصی نمی خواد؟

iman69631
04-09-2012, 17:47
سلام
من کنسول رو به مودم adsl متصل کردم .ip که نوشتید هم وارد کردم اما حتی network هم وصل نمیشه و ip address error میده
اگه کمک کنی ممنون میشم

khelane
04-09-2012, 23:25
سلام
من کنسول رو به مودم adsl متصل کردم .ip که نوشتید هم وارد کردم اما حتی network هم وصل نمیشه و ip address error میده
اگه کمک کنی ممنون میشم
سلام
مودم رو درست کانفیگ کن که خیالت راحت باشه بعد با یه کابل شبکه وصلشون کن و تنظیمات ایکس باکس رو بزار رو حالت اتوماتیک مال من اینجوری راحت وصل میشم
این بهترین راهه و راحتتر میتونید وصل شید

aha2012
05-09-2012, 00:28
سلام
اگه کمک کنی ممنون میشم

سلام
مودم رو درست کانفیگ کن که خیالت راحت باشه بعد با یه کابل شبکه وصلشون کن و تنظیمات ایکس باکس رو بزار رو حالت اتوماتیک مال من اینجوری راحت وصل میشم
این بهترین راهه و راحتتر میتونید وصل شید

salam
گویا لایو از دسترس خارج شده.مایکروسافت داره روش کار میکنه

khelane
05-09-2012, 11:01
من دیشب بعد از دادن پست راحت به لایو وصل شدم و داشتم فیف 12 رو بازی میکردم تا حدودای 1 شب
ولی خبر اومده که لایو از دسترس خارج شده امروز دوستم رو تو گیم نتش دیدم بیچاره تمام کسای که میان پیشش و چندتاشون پروفایل دارند همشون امتیاز جی صفر شده بود و هرکاری میکرد وصل نمیشد منم ظهر رفتم خونه یه تست بزنم ببینم چی میشه /!

ramin 20est
06-09-2012, 14:48
سلام میشه یه سایته خوب واسه خرید gold account بهم معرفی کنید؟
این 48 ساعتش چجوریه ؟؟ مشخصاتشو میدید لطفا ( فقط میخوام بازی دانلود کنم) 48 ساعته بدردم میخوره؟ پ.خ. کنید لطفا

ممنون:46:

p3yman_xl
08-09-2012, 19:51
سلام میشه یه سایته خوب واسه خرید gold account بهم معرفی کنید؟
این 48 ساعتش چجوریه ؟؟ مشخصاتشو میدید لطفا ( فقط میخوام بازی دانلود کنم) 48 ساعته بدردم میخوره؟ پ.خ. کنید لطفا

ممنون:46:

شما با اکنت سیلور هم میتونی از لایو دانلود کنی .. برای خرید بازی باید پوینت داشته باشید .
البته با اکانت گلد یک سری از بازی ها تخفیف میخورن که میتونید استفاده کنید اما ارزش نداره به نظرم.
به علت تبلیغ آدرس سایت رو قرار نمیدم اما تو گوگل سرچ کنید پیدا میکنید.

Rc man
10-09-2012, 19:58
network اررور میده لطفا کمک کنید

khelane
10-09-2012, 20:09
network اررور میده لطفا کمک کنید

یعنی چی نتورک ارورر میده ؟؟>>!!
یه کم واضح تر
اگه منظورت بخش تست هست و اونحا تست میکنی و نتورک ارور میاد یه توضیح بده که ایکس باکس با رایانه وصله یا به خود مودم اگه به مودم وصله همون دیفالت باشه خودش میشناسه ولی اگه به کارت شبکه رایانه وصل کردی باید دستی ای پی رو وارد کنی تو ایکس باکس که متونی در همین تایپیک صحفه اول نوشته طبق اون برو ببین درست میشه

Rc man
10-09-2012, 20:13
یعنی چی نتورک ارورر میده ؟؟>>!!
یه کم واضح تر
اگه منظورت بخش تست هست و اونحا تست میکنی و نتورک ارور میاد یه توضیح بده که ایکس باکس با رایانه وصله یا به خود مودم اگه به مودم وصله همون دیفالت باشه خودش میشناسه ولی اگه به کارت شبکه رایانه وصل کردی باید دستی ای پی رو وارد کنی تو ایکس باکس که متونی در همین تایپیک صحفه اول نوشته طبق اون برو ببین درست میشه

ip ارورر میده من با مودم وصلم از پست اول دیدم ای پی رو تغییر دادم

Rc man
10-09-2012, 20:19
الان اتوماتیک انجام دادم میگه اینترنت سرعتش کمه

korokodil_avareh
14-09-2012, 16:21
ip ارورر میده من با مودم وصلم از پست اول دیدم ای پی رو تغییر دادم
اگر مستقیم وصل می کنید که کاری نداره.
اول تنظیمات شبکه ایکس باکس رو به حالت اتوماتیک در بیارید. حالا مودم و ایکس باکس رو خاموش کنید، بعد کابل اثرنت رو وصل کنید، بعد مودم و ایکس باکس رو روشن کنید. در این مرحله اگر در وصل شدنتون از یوزر و پسورد استفاده می کردید الان هم در ادیشنال ستینگز(آپشنز) یوزر و پسورد رو وارد کنید و حالا تست بزنید.
شبکه فعال شد!

imi imi
15-09-2012, 23:16
سلام:11:
من یه چند وقتیه با ایکس باکسم به شبکه وصل نشدم. اما الان که میخوام وصل بشم ارور MTU میده همه رو هم رو اتوماتیک گذاشتم.نمیدونم باید چی کار کنم.کسی میدونه مشکل از چیه؟

pouyaabiboy
23-09-2012, 15:01
دوستان من test conection رو که میزنم همه رو اتوماته و هیچ مشکلی نیس ولی وقتی میخوام به live وصل شم یا اکانت hotmail رو قبول نمیکنه یا وقتی همونجا اکانت جدید میسازم باز ارور میده !!!
دقیقا باس چیکار کنم ؟؟؟

Xx Hossein xX
24-09-2012, 09:50
دوستان من test conection رو که میزنم همه رو اتوماته و هیچ مشکلی نیس ولی وقتی میخوام به live وصل شم یا اکانت hotmail رو قبول نمیکنه یا وقتی همونجا اکانت جدید میسازم باز ارور میده !!!
دقیقا باس چیکار کنم ؟؟؟

چه پیامی میده؟ لوکیشن اکانتتون رو حتما آمریکا بزنید.

soheilnouri
28-09-2012, 19:30
سلام ....من ان بن شدم...البته حدس می زنم...چون با اون گیمیر تگی که 2 سال قبل بن شده بودم الان راحت رفتم تو لایو و ACCEPT کرد و فقط چند تا بند و ماده ی جدید بیشنهاد داد هم منم اکسبت کردم...الان یه سوال...من رفتم فیفا 13 و گفت اگر میخوای از قابلیت انلاین بهره ببری باید 800 تا بوینت بگیری...اما یه مهلت مجانی دو روزه داد...قبول کردم..بعد که برم ONLINE FRIENDLIES بزنم گفت گیمیر تگ شما این قابلیت فعلا نداره که از این گزینه استفاده کنید...چون بوینت ندارم این بیام رو داد؟

حالا اینجا این موضوع واسم سواله...گفته بود که اگر 800 تا نگیرین تنها به مدت دو روز میتونین حداقل امکانات لایو رو داشته باشین....اینکه نتونستم ONLINE FRIENDLIES برم بخاطر اینه که بوینت ندارم؟هیشکی خوب راهنماییم نمیکنه...

A.N.A.P
28-09-2012, 23:23
سلام ....من ان بن شدم...البته حدس می زنم...چون با اون گیمیر تگی که 2 سال قبل بن شده بودم الان راحت رفتم تو لایو و ACCEPT کرد و فقط چند تا بند و ماده ی جدید بیشنهاد داد هم منم اکسبت کردم...الان یه سوال...من رفتم فیفا 13 و گفت اگر میخوای از قابلیت انلاین بهره ببری باید 800 تا بوینت بگیری...اما یه مهلت مجانی دو روزه داد...قبول کردم..بعد که برم ONLINE FRIENDLIES بزنم گفت گیمیر تگ شما این قابلیت فعلا نداره که از این گزینه استفاده کنید...چون بوینت ندارم این بیام رو داد؟

حالا اینجا این موضوع واسم سواله...گفته بود که اگر 800 تا نگیرین تنها به مدت دو روز میتونین حداقل امکانات لایو رو داشته باشین....اینکه نتونستم ONLINE FRIENDLIES برم بخاطر اینه که بوینت ندارم؟هیشکی خوب راهنماییم نمیکنه...
نه ! چون اکانت گلد نداشتی اینجوری بود !
راستی با همون کنسولی که قبلا بن شده بودی دوباره رفتی دیدی که از بن در اومدی ؟

soheilnouri
29-09-2012, 00:38
اره دقیقا....اون موقع تا کانکت میشدم میگفت که شما بن هستین نمیتونین برین...رفتم تو فیفا و سرور ای ا اسبورت...یه فایل 4 مگ رو هم دانلود کردم واسه فیفا 13...یعنی دیگه از بن در اومدم دیگه؟نکنه چون گلد نداشتم منو نتونست شناسایی کنه؟نرم گلد بگیرم بعد بیاد بگه شما بن هستین...

khelane
29-09-2012, 10:20
برو یه گلد 48 ساعته بخر ببین از بن دراومد
ایشالله که دراومده باشی

soheilnouri
29-09-2012, 10:30
برو یه گلد 48 ساعته بخر ببین از بن دراومد
ایشالله که دراومده باشی

=============

ممکنه در نیومده باشم؟اخه حتی رفتم تو خود فیفا 13 و فایل 4 مگ رو هم دانلود کردم....اون موقع اصلا با اون گیمیر تگم نمیشد کانکت بشم و اخطار بن می داد..حتی گفت میتونی گلد و یا بوینت بخری...حتی اون 400 بوینتی که تو اون دوره به خاطر بن شدنم بلا استفاده مونده بود هنوز تو حسابم بود...

soheilnouri
29-09-2012, 12:13
اقا يه سوال...من يه سال قبل كه واسخ خودم كيكير تك ساختم با يه ايميلي وارد شدم كه ماله سرويس live بود.ولي الان كانكت ميشم به همون كيمير تك ميبينم تو داشبوردم yahoo هست ايميلم...بعد ميخاستمعوض كنم ميلمو ميگه كه بايد password قبلي تو بدي و يهpassword جديد و البته ميل جديد وارد كني..اين passwordهمون باسوورديه كه واسه سرويس ميل هامون ميديم به yahoo ومثلا live؟

يا نه؟password اي هستضةكه فقط به گيمير تگ خودمون ميمه مي كنيم؟چون هر جي ميزنم pass قبليو ميگه اشتباس

soheilnouri
29-09-2012, 12:15
اقا يه سوال...من يه سال قبل كه واسخ خودم كيكير تك ساختم با يه ايميلي وارد شدم كه ماله سرويس live بود.ولي الان كانكت ميشم به همون كيمير تك ميبينم تو داشبوردم yahoo هست ايميلم...بعد ميخاستمعوض كنم ميلمو ميگه كه بايد password قبلي تو بدي و يهpassword جديد و البته ميل جديد وارد كني..اين passwordهمون باسوورديه كه واسه سرويس ميل هامون ميديم به yahoo ومثلا live؟

يا نه؟password اي هستضةكه فقط به گيمير تگ خودمون ميمه مي كنيم؟چون هر جي ميزنم pass قبليو ميگه اشتباس...لطفا به من سر با تقصير كمك بنمايييد

A.N.A.P
29-09-2012, 12:52

يا نه؟password اي هستضةكه فقط به گيمير تگ خودمون ميمه مي كنيم؟چون هر جي ميزنم pass قبليو ميگه اشتباس...لطفا به من سر با تقصير كمك بنمايييد

نه یه پسوورد دلخواه بزن !

soheilnouri
29-09-2012, 13:30
اخه ميگه بسوورد قبلي كه وارد ميكني اشتباس

the-game
10-10-2012, 01:51
اکانتهای 15 روزه گولد باقیمت خیلی ارزان موجوده هرکی خواست پ.خ بده

Reza31001
02-11-2012, 11:19
اول در مورد تبلیغ بالا اینارو دانلود کنید که گول نخورین!

Unlimited_14_Days_Xbox_LIVE_Gold_Memberships_FREE_ (NO_MOD)-_5BOXAylz6GQvc_5D_5Bf18_5D_cyber-tube.ir.mp4 - 14.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (NO_MOD)-_5BOXAylz6GQvc_5D_5Bf18_5D_cyber-tube.ir.mp4.html)
یا
Unlimited_14_Days_Xbox_LIVE_Gold_Memberships_FREE_ (NO_MOD)-_5BXC_29XxLDuQ_5D_5Bf18_5D_cyber-tube.ir.mp4 - 13.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (NO_MOD)-_5BXC_29XxLDuQ_5D_5Bf18_5D_cyber-tube.ir.mp4.html)

دوم اینکه من دیشب با دشبورد 15574 اومدم وصل شم با لایو (برا اولین بار) گفت آپدیت لازمه
آپدیت کردم دشبورد شد 16179 بعدش یه مشکل برا کینکت به وجود اومد که می گفت آپدیت لازم داره که اون با آپدیت از طریق فلش حل شد
ولی مشکل دیگه اینه که نمیتونم وصل بشم به لایو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

?any help

===================

حل شد
تو family setting دسترسی به لایو رو block کرده بودم :31:

virus2009
03-11-2012, 15:41
دوستان من میخوام برای اولین بار به لایو وصل بشم میخواستم ببینم مشکلی ایجا نمی کنه ( مثلا دیگه دیسک های کپی رو نخونه و از این جور چیزا ) ..؟؟

Reza31001
03-11-2012, 16:08
اگه دستگاه فریمور LT+3 داشته باشه مشکلی نیست

ضمنا اگه وصل شی دشبورد آپدیت میشه به آخرین ورژن که 16179 باشه الان

virus2009
04-11-2012, 23:47
دوستان بدون اکانت gold یا silver نمیشه آنلاین مولتی بازی کرد ... ؟؟؟
با اکانت free چه کار هایی میشه انجام داد .. ؟؟

A.N.A.P
05-11-2012, 00:14
دوستان بدون اکانت gold یا silver نمیشه آنلاین مولتی بازی کرد ... ؟؟؟
با اکانت free چه کار هایی میشه انجام داد .. ؟؟

جمله اولت ایراد داره . چون وقتی اکانت گلد تموم بشه خود به خود تبدیل به سیلور میشه و تا وقتی که تمدید نکنی سیلور میمونه . با اکانت گلد فقط میشه آنلاین مولتی زد.
با اکانت فری یا همون سیلور ، کار خاصی نمیشه انجام داد . فقط میشه به دوستان پیام داد و میشه دمو و تریلر بازی دانلود کرد و ... .

The Great One
05-11-2012, 01:25
سلام . من 2 - 3 سال پیش برای لایو بازی کردن تلاش کردم ولی در مرحله ی دوم اتصال به لایو ارور میداد ... اون موقع زیاد به تنظیمات ایکس باکس آشنا نبودم و مشکل احتمالا از اون بوده .

ولی بعدش یک دست کاری تو تنظیمات مودم و ایکس باکس کردم که دیگه همون مرحله اول اتصال ارور میده . وقتی کابل لن رو وصل میکنم دستگاه میشناسه مودم رو و علامت تیک Wired Conneciton هم روشن میشه ولی موقع کانکت ...

راستی از اون موقع آپدیت های جدید هم ریختم ولی بازم همون مشکل رو دارم و مرحله ی اول ارور میده . مشکل از چیست ؟ :(

یک سوال دیگه ، برای فیفا میگن باید پوینت بگیری . میخواستم ببینم این پوینت رو باید هر ماه بگیرم ؟ چقدر هزینش میشه ؟

soheilnouri
19-11-2012, 09:26
اقا من نمیتونم برم لایو...اصلا هم بیام بن شدن نمیده...خیلی ها مثه من همین مشکلو دارن....چرااااااااااااااااا ااااااااا؟

Abolfazl-Star
08-12-2012, 23:34
آقا من الان وصل شدم به لایو مشکل اینجاست حالا چطور آنلاین با یکی بازی کنم هر بازی رو میزارم سرچ میکنم کسیو نمیبینم یکی راهنمایی کنه :n02:

shelang
07-01-2013, 20:30
دوستان من mw3 رو کاراشو همرو کردم ولی میجوام برم تو ۱ map هرچی سرچ میکنه هیچکسو پیدا نمیکنه که بریم بازی مشکلش کجاست
بلک اوپس ۲ رو هم همین طوری بود کسی پیدا نمیشد

mood-sports
18-01-2013, 23:10
شما رو به خدا قسم یکی کمکم کنه دارم کلافه میشم من لبت تابم رو با وایرلس به نت وصل میکنم بعد کابل شبکه رو به لب تاپ و یک سره دیگه رو به ایکس باکس بعد تنظیمات آی پی و انجام میدم همین که چیز پی ان رو شیر میکنم و از دوباره تست ایکس باکس لایو میزنم توی اینترنت قسمت دوم ارور fail میدهnetwork کانکت میشه اما اون دومی که میخواد کانکت بشه ارور میده همیشه هم وقتی که چیز پی ان رو روشن میکنم اینجوریه یکی گفت باید چی پی ان 2 کاربره بخری اونم خریدم نشد بازم همون ارو15 تومان فقط پوله چیز پی ان دادم حرصم در اومده خدا لعنت کنه این پی آنلاین فیفا رو که اینجوری باید خرید

aydin_eb7777
19-01-2013, 09:45
شما رو به خدا قسم یکی کمکم کنه دارم کلافه میشم من لبت تابم رو با وایرلس به نت وصل میکنم بعد کابل شبکه رو به لب تاپ و یک سره دیگه رو به ایکس باکس بعد تنظیمات آی پی و انجام میدم همین که چیز پی ان رو شیر میکنم و از دوباره تست ایکس باکس لایو میزنم توی اینترنت قسمت دوم ارور fail میدهnetwork کانکت میشه اما اون دومی که میخواد کانکت بشه ارور میده همیشه هم وقتی که چیز پی ان رو روشن میکنم اینجوریه یکی گفت باید چی پی ان 2 کاربره بخری اونم خریدم نشد بازم همون ارو15 تومان فقط پوله چیز پی ان دادم حرصم در اومده خدا لعنت کنه این پی آنلاین فیفا رو که اینجوری باید خرید
مطمئن باش اگر network ارور می ده تنظیمات آی پی مشکل داره
آی پی ایکس باکس رو روی Auto بزار و دوباره امتحان کن
راه دیگه هم اینه که اگر اسلیم داری برعکس کارت رو انجام بدی ، یعنی اینکه با کابل لبتاپ رو به مودم وصل کن و از طریق wi-fi لبتاپ و ی پ ی ا ن رو Share کن و توسط کانکشنی که به اشتراک در آوردی ایکس باکس رو به صورت وایرلس وصل کن تا مشکلت حل بشه
موفق باشی

konami-pes
04-02-2013, 18:22
من رفتم از پارس آنلاین اینترنت گرفتم الان اینترنتم وصل شده اما نمی تونم برم لایو! وقتی میخوام کانکت بشم از نتورک رد میکنه ولی از بخش دوم یعنی اینترنت ارور میزنه.مشکل چیه؟باید چیکار کنم؟همش میگه DNS رو دریافت نمیکنه اما حتی دستی هم واردش میکنم بازم ارور میزنه.در حالی که قبلا از شرکتهای دیگه و حتی مخابرات می گرفتم به هیچ وجه چنین مشکلی نداشتم.باید چیکار کنم؟؟!

aha2012
04-02-2013, 19:10
من رفتم از پارس آنلاین اینترنت گرفتم الان اینترنتم وصل شده اما نمی تونم برم لایو! وقتی میخوام کانکت بشم از نتورک رد میکنه ولی از بخش دوم یعنی اینترنت ارور میزنه.مشکل چیه؟باید چیکار کنم؟همش میگه DNS رو دریافت نمیکنه اما حتی دستی هم واردش میکنم بازم ارور میزنه.در حالی که قبلا از شرکتهای دیگه و حتی مخابرات می گرفتم به هیچ وجه چنین مشکلی نداشتم.باید چیکار کنم؟؟!

مشکل از پارس آنلاینه.بچه ها باهاش خیلی مشکل دارن.به پارس آنلاین زنگ بزن.اون عدد نمیدونم چی چیو(dns ؟) که باید بالای یه عدد خاصی باشه رو پارس آنلاین آورده پایین.بخاطر همین هیچ کس نمیتونه با پارس آنلاین به لایو وصل شه.بازم زنگ بزن پشتیبانی

aydin_eb7777
04-02-2013, 20:51
منم از پارس آنلاین استفاده می کنم و مشکل شما رو داشتم
اما دو تا راه حل براش پیدا کردم که هر دو راه حل نیاز به مودم وایرلس داره
مودمت اگر وایرلسه بگو تا بهت بگم چی کار کنی

adolf32
05-02-2013, 21:40
برای اولین بار دارم به لایو وصل میشم تمتم مراحل درست انجام موقع اتصال به لایو پیام میده که باید آپدیت کنی تا وصل بشی اگه آپدیت کنم مشکلی تو پیش نمیاد ؟
برای آنلاین بازی کردن باید اشتراک بخری یا رایگان هم میشه بازی کرد؟

aha2012
05-02-2013, 22:20
برای اولین بار دارم به لایو وصل میشم تمتم مراحل درست انجام موقع اتصال به لایو پیام میده که باید آپدیت کنی تا وصل بشی اگه آپدیت کنم مشکلی تو پیش نمیاد ؟
برای آنلاین بازی کردن باید اشتراک بخری یا رایگان هم میشه بازی کرد؟

اگه ال تی 3 داری بزن آپدیت بشه مشکلی پیش نمیاد
برای آنلاین بازی کردن باید اکانت گلد داشته باشی تا بتونی بازیهایی که نیاز به پوینت ندارنو بازی کنی
اونایی هم که نیاز به پوینت دارن باید علاوه بر گلد،پوینت هم بخری که اونموقع باید با چیز پی ان وصل بشی به لایو تا بتونی پوینتتو تو لایو ثبت کنی.

konami-pes
10-02-2013, 09:46
منم از پارس آنلاین استفاده می کنم و مشکل شما رو داشتم
اما دو تا راه حل براش پیدا کردم که هر دو راه حل نیاز به مودم وایرلس داره
مودمت اگر وایرلسه بگو تا بهت بگم چی کار کنی

پارس آنلاین چون تنظیمات MTU و DNS رو تغییر داده باعث این مشکل میشه.من اینو نمی دونستم که با سرچ تو اینترنت و تغییر این دو پارامتر مشکلم حل شد.از دوستان هر کی چنین مشکلی داشت بگه تا راهنمایش کنم.

aydin_eb7777
10-02-2013, 21:05
پارس آنلاین چون تنظیمات MTU و DNS رو تغییر داده باعث این مشکل میشه.من اینو نمی دونستم که با سرچ تو اینترنت و تغییر این دو پارامتر مشکلم حل شد.از دوستان هر کی چنین مشکلی داشت بگه تا راهنمایش کنم.
نیکی و پرسش؟
خوب راهنمایی کن شاید از راهی که من استفاده کردم بهتر باشه
موفق باشی

Pooyan mm
10-02-2013, 23:00
من وقتى ميخوام با fifa 12 انلاين بازى كنم پيغام ميده كه شما مجوز صحيح ندارين.شما دليلشو ميدونين؟

aha2012
11-02-2013, 00:04
من وقتى ميخوام با fifa 12 انلاين بازى كنم پيغام ميده كه شما مجوز صحيح ندارين.شما دليلشو ميدونين؟

یا اکانت گلد نداری یا با وجود گلد ،پوینت نداری.

konami-pes
11-02-2013, 02:21
نیکی و پرسش؟
خوب راهنمایی کن شاید از راهی که من استفاده کردم بهتر باشه
موفق باشی

در صورتی که در هنگام وصل شدن به لایو با ارور DNS مواجه بشیم علت عدم تغذیه مناسب ISP ارائه دهنده اینترنت است که DNS قابل شناسایی به صورت اتوماتیک برای شبکه لایو ایکس باکس نیست لذا با یک تماس کوچک با شرکت ارائه دهنده اینترنت DNS دقیق رو باید گرفت و به صورت دستی در بخش کانفیگ تنظیمات لایو وارد کرد تا مشکل حل شود.

اما اگر با ارور MTU مواجه بشیم این به این علت است که عدد پارامتر مربوط به MTU در تنظیمات مودم کمتر از حد مجاز وصل شدن به شبکه لایو است.حداقل عدد مجاز برای وصل شدن به شبکه لایو 1368 می باشد.با تنظیم این عدد این مشکل نیز برطرف می شود.جالب اونجاست من هر دوی این مشکلات رو داشتم که پس از برطرف سازی آنها به لایو وصل شدم:n01:

virus2009
08-03-2013, 14:02
دوستان قرار بوده از امروز تا یکشنبه لایو رایگان باشه که میشه بازی ها رو بدون اکانت گلد مولتی بازی کرد
کسانی که اکانت گلد ندارن ببینن همینطوره یا نه...

shm_7
17-03-2013, 19:43
سلام.
آقا من بعد از 3، 4 ماه وصل شدم به Live همه friend هام پريده .
اسم gamertag هم عوض شده .
چرا؟
راهي نيست تا برگرده؟

gap
17-03-2013, 22:21
سلام.
آقا من بعد از 3، 4 ماه وصل شدم به Live همه friend هام پريده .
اسم gamertag هم عوض شده .
چرا؟
راهي نيست تا برگرده؟
سلام!
خب دوست من اشتباه زدید حتما اطلاعتتون رو! یعنی شما تونستید ریکاور کنید اکانت رو؟ نمیشه گیمرتگ عوض بشه که! و در مورد دوستانتون، ایرانی ها عادت دارن دوستانشون رو که بیشتر از ۱۰ روز اینا آن نمیشن رو پاک کنن!‌من خودم از تابستون که دیگه نرفتم،‌از ۱۰۰ تا به ۴۴ تا کاهش یافته:دی حالا ۲ تابستون امسال که نه، سال دیگه که بعد از کنکور برگردم فکر کنم غیر از ۲-۳ تا دوست نزدیکم که اونا هم خارجین (با معرفتن خارجیا) بقیه ایرانیا پاکم کنن:دی حال میده گیمرتگ عوض کنم به صورت ناشناس بیام داخل ایرونیا:دی

shooter09
19-03-2013, 14:46
سلام برای مودم TP-LINK TD-881 باید MTU رو روی چه عددی گذاشت که به لایو وصل شه؟

Pooyan mm
28-03-2013, 18:30
یا اکانت گلد نداری یا با وجود گلد ،پوینت نداری.
يعنى نميشه هيچ كارى كرد بدون گلد و پوينت؟

ALTAIR*
18-04-2013, 12:48
سلام: من مودم adsl دارم و کابل شبکه رو از مودم به xbox وصل میکنم. تنظیمات داخل xbox رو هم به همون صورتی که در صفحه اول قید شده بود انجام دادم. اما وقتی test میزنم در مورد ip خطا میده. ممنون میشم راهنمایی کنید.:n26:

aha2012
18-04-2013, 14:34
سلام: من مودم adsl دارم و کابل شبکه رو از مودم به xbox وصل میکنم. تنظیمات داخل xbox رو هم به همون صورتی که در صفحه اول قید شده بود انجام دادم. اما وقتی test میزنم در مورد ip خطا میده. ممنون میشم راهنمایی کنید.:n26:

salam
منم همینطوری وصل میشم به لایو
وقتی لنو میزنم به 360 تنظیماتو خودش اتوماتیک میشناسه
اتوماتیک گذاشتیش؟اینترنتت چیه؟؟

ALTAIR*
19-04-2013, 13:21
سلام: نه خودم تنظیماتش رو زدم. اینترنت 2020 مخابرات دارم

apple021
16-06-2013, 10:44
دوستان دو تا سوال داشنم من وایمکس دارم نمیشه از طریق وایرلس وصل شم یا فقط باید لن و بزنم پشتش؟

دوم اینکه من کل بازی هام برنر مکس نبوده همشون عادی بودن و فقط یک دونه w13 برنر مکس 100 % دارم نمیدونم میترسم مایکروسافت از طریق سیو بازیهام و یا طریقه دیگه ای از اون بازی های کپی خبر دار شه؟

aha2012
16-06-2013, 11:37
دوستان دو تا سوال داشنم من وایمکس دارم نمیشه از طریق وایرلس وصل شم یا فقط باید لن و بزنم پشتش؟

دوم اینکه من کل بازی هام برنر مکس نبوده همشون عادی بودن و فقط یک دونه w13 برنر مکس 100 % دارم نمیدونم میترسم مایکروسافت از طریق سیو بازیهام و یا طریقه دیگه ای از اون بازی های کپی خبر دار شه؟

salam
1-اگه کنسولت اسلیم هست هم با لن میتونی وصل شی هم با وایرلس-اگه کنسولت فت هست فقط با لن(البته اگه وایرلسشو خریده باشی هم میتونی با وایرلس وصل شی)
2-بهتره استفاده نکنی

apple021
16-06-2013, 13:40
یعنی نرم لایـــــــو :n03: فقط یک دونه wwe13 برنر دارم xbox 360 slim 4gb دارم پس هارد ندارم نمیتونه از بازی هام بفهمه فقط میمونه سیو بازی هام اونا رو هم پاک کنم تا نفهمه به نظرتون یا نمیتونه از سیو ها بفهمه

ard1378
25-06-2013, 18:34
من نصفه فروم رو خوندم ولی به نتیجه نرسیدم ، من Xbox 360 Slim 250 GB دارم ، اگه به Xbox Live وصل شم مستقیم Ban میشم یا اگه با یک بازی کپی برم تو Xbox live ؟؟ :n28:
یک سوال دیگه ، من بازی W'13 برای Xbox 360 دارم Burner Max نیست اگه وصل شم و آپدیت هاشو download کنم بن می شم ؟؟ یا Downloadble Content های Tomb Raider :n30:
لطفا جوابش رو بدید
-------------------
اگه تو یاهوو مسنجر بگین بهتره : Leon4rdo78@yahoo.com

pharm
25-06-2013, 20:50
من نصفه فروم رو خوندم ولی به نتیجه نرسیدم ، من Xbox 360 Slim 250 GB دارم ، اگه به Xbox Live وصل شم مستقیم Ban میشم یا اگه با یک بازی کپی برم تو Xbox live ؟؟ :n28:
یک سوال دیگه ، من بازی W'13 برای Xbox 360 دارم Burner Max نیست اگه وصل شم و آپدیت هاشو download کنم بن می شم ؟؟ یا Downloadble Content های Tomb Raider :n30:
لطفا جوابش رو بدید
-------------------
اگه تو یاهوو مسنجر بگین بهتره : Leon4rdo78@yahoo.com

من یه عالمه بازی غیر برنر مکس رو انلاین بازی کردم و اصلا هم بن نشدم چون کم بازی میکردم و مدام هرروز هم بازی نکردم ولی اتفاقه دیگه شناسایی تو یه لحظه است یه دفعه دیدی تا به انلاین وصل شدی بن شدی بعد تمام downloadable content ها پولی هستند به جز بعضی از اونها و فقط میتونی اپدیت بازی هارو دانلود کنی به جز اکانت گلد برا خرید DLC ها به microsoft point نیاز داری

PARSA XBL
26-06-2013, 13:03
سلام به دوستان
من چند وقته اینترنت پارس آنلاین گرفتم ولی در Test connetion که میرم بین network , interet گیر میکنه
و وقتی more info رو میزنم پیام MTU Error میده
مشکل همه پارس آنلاینیا همینه
مدل مدمم ASUS DSL-N10 هستش که یکی از بهترین مدماست
من خودمم رفتم تحقیق کرد و گفتن اگر رو حالت Bridge بزری مدمو و به ایکس باکس وصل کنی درست میشه
بعضی ها هم گفتن MTU مدمو بالا ببری حل میشه
حالا از دوستان خواهش میکنم راهنماییکنن
ممنون:n12:

aha2012
26-06-2013, 13:11
سلام به دوستان
من چند وقته اینترنت پارس آنلاین گرفتم ولی در Test connetion که میرم بین network , interet گیر میکنه
و وقتی more info رو میزنم پیام MTU Error میده
مشکل همه پارس آنلاینیا همینه
مدل مدمم ASUS DSL-N10 هستش که یکی از بهترین مدماست
من خودمم رفتم تحقیق کرد و گفتن اگر رو حالت Bridge بزری مدمو و به ایکس باکس وصل کنی درست میشه
بعضی ها هم گفتن MTU مدمو بالا ببری حل میشه
حالا از دوستان خواهش میکنم راهنماییکنن
ممنون:n12:

سلام
خودت راهنمایی کردی دیگه :)بله مشکل پارس آنلاینیا همینه و باید به پشتیبانی بگی که mtu رو ببره بالا

PARSA XBL
26-06-2013, 14:45
سلام
خودت راهنمایی کردی دیگه :)بله مشکل پارس آنلاینیا همینه و باید به پشتیبانی بگی که mtu رو ببره بالا
سلام
شما از اين مطمئنيد كه بايد به پشتيباني پارس آنلاين بگم كه MTU رو ببره بالا ؟؟
يعني تا حالا به چنين موردي برخوردين يا ديدين كه حل شده باشه ؟
مدمم كه عاليه
فقط يه سوال ، بايد به خود پارس بگم كه ببره بالا MTU رو يا از طريق تنظيمات مدمم ببرمش بالا ؟
سر چه عددي بگم بزاره MTU رو ؟
ممنونم كه كمك ميكنيد(؛

aha2012
26-06-2013, 15:01
سلام
شما از اين مطمئنيد كه بايد به پشتيباني پارس آنلاين بگم كه MTU رو ببره بالا ؟؟
يعني تا حالا به چنين موردي برخوردين يا ديدين كه حل شده باشه ؟
مدمم كه عاليه
فقط يه سوال ، بايد به خود پارس بگم كه ببره بالا MTU رو يا از طريق تنظيمات مدمم ببرمش بالا ؟
سر چه عددي بگم بزاره MTU رو ؟
ممنونم كه كمك ميكنيد(؛

راستش من اینارو از صحبتهای بچه هایی که با پارس آنلاین مشکل داشتن شنیدم
مثل اینکه باید بالای 400 باشه.دقیق نمیدونم

PARSA XBL
26-06-2013, 15:58
راستش من اینارو از صحبتهای بچه هایی که با پارس آنلاین مشکل داشتن شنیدم
مثل اینکه باید بالای 400 باشه.دقیق نمیدونم
البته فكر كنم منظورتون بالاي ١٤٠٠ ، درسته ؟؟
خب پس بايد اين كارارو بكنم ؟
١ - ميرم تو تنظيمات مدم
٢ - عدد MTU رو به بالاي ١٤٠٠ تغيير ميدم
٣ - بعد دكمه Apply
٤ - چون ايكس باكسم الايته و وايرلس نميگيره بايد دستگاه وايرلس گير رو با اينترنت كانفيگور كنم ، بعدش بزنم به ايكس باكس
كسايي كه مشكل پارس آنلاين رو داشتن ، آخر مشكلشون حل شد ؟؟

aha2012
26-06-2013, 17:31
البته فكر كنم منظورتون بالاي ١٤٠٠ ، درسته ؟؟
خب پس بايد اين كارارو بكنم ؟
١ - ميرم تو تنظيمات مدم
٢ - عدد MTU رو به بالاي ١٤٠٠ تغيير ميدم
٣ - بعد دكمه Apply
٤ - چون ايكس باكسم الايته و وايرلس نميگيره بايد دستگاه وايرلس گير رو با اينترنت كانفيگور كنم ، بعدش بزنم به ايكس باكس
كسايي كه مشكل پارس آنلاين رو داشتن ، آخر مشكلشون حل شد ؟؟

آره فکر کنم حل شد

PARSA XBL
27-06-2013, 00:41
آره فکر کنم حل شد
سلام

من MTU رو بالا دادم ولي بازم كار نكرد ، يعني ديگه بيشتر از ١٤٩٢ نميزاشت بزارم ، نميدونم ...
شما كسايي رو ميشناسيد كه با اينترنت پارس به لايو وصل ميشدم يا وصلن ؟
يه كمكي بكنيد ، من چند روز ديگه بايد برم مسابقات آنلاين فيفا )):

aha2012
27-06-2013, 11:33
سلام

من MTU رو بالا دادم ولي بازم كار نكرد ، يعني ديگه بيشتر از ١٤٩٢ نميزاشت بزارم ، نميدونم ...
شما كسايي رو ميشناسيد كه با اينترنت پارس به لايو وصل ميشدم يا وصلن ؟
يه كمكي بكنيد ، من چند روز ديگه بايد برم مسابقات آنلاين فيفا )):

سلام
تو این تاپیک هم بپرس،بچه هایی که پارس آنلاین داشتن میتونن کمکت کنن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی سنتر

PARSA XBL
27-06-2013, 15:41
دوستاني كه پارس آنلاينن چطوري وصل ميشن ؟

aydin_eb7777
27-06-2013, 17:56
دوستاني كه پارس آنلاينن چطوري وصل ميشن ؟
سلام
من از پارس آنلاین پرسیدم و جواب دادن که پارس آنلاین بیشتر از 1300 پشتیبانی نمیکنه

PARSA XBL
27-06-2013, 18:43
سلام
من از پارس آنلاین پرسیدم و جواب دادن که پارس آنلاین بیشتر از 1300 پشتیبانی نمیکنه
سلام
بايد چكار كنم ؟؟
بچه ها يه كمكي بكنيد ،،خيلي زود بايد برم لايو ...

aydin_eb7777
28-06-2013, 16:48
سلام
بايد چكار كنم ؟؟
بچه ها يه كمكي بكنيد ،،خيلي زود بايد برم لايو ...
من دو راه به ذهنم رسید که جواب گرفتم راه اول این بود که یوزر و پسورد اکانتم رو در کنسول وارد کردم تا از طریق bridge وصل بشم و دکمه ریست مودم رو ۱۰ ثانیه فشار دادم تا ریست بشه و روشن خامو ش کردم و وصل شد راه دوم این بود که اینترنت رو به v.p.n وصل کردم و از طریق کارت شبکه وایرلس اینترنت رو به استراک گذاشتم و وصل شد

imi imi
28-06-2013, 16:57
دوست عزیز تنها راهش اینه که بری ISP یا همون شرکتی که ازش سرویس میگیری رو عوض کنی. من از مخابرات اشتراک گرفتم حتی تنظیمات مودم رو قفل کردن یا خودم نتونم ببرم بالا. در کل اینترنت در ایران معنی خاصی نمیده:n21::n09:

PARSA XBL
28-06-2013, 20:50
من دو راه به ذهنم رسید که جواب گرفتم راه اول این بود که یوزر و پسورد اکانتم رو در کنسول وارد کردم تا از طریق bridge وصل بشم و دکمه ریست مودم رو ۱۰ ثانیه فشار دادم تا ریست بشه و روشن خامو ش کردم و وصل شد راه دوم این بود که اینترنت رو به v.p.n وصل کردم و از طریق کارت شبکه وایرلس اینترنت رو به استراک گذاشتم و وصل شد
سلام
آورين آورين
ببين والا با اين كارا خيلي دردسر بوجود مياد كه هردفه بايد ريست كني تنظيماتو و ...
دوستان يه مودم بهم معرفي كردن كه مشكل خودشونم با اين حل شده ، فردا خودم ميخوام بخرمش
مدلش : Linksys 120n
با اين مدم ديگه اين بدبختيارو نداريم
با تنظيمات PPPOE ميتوني راحت وصل شي
من خودم اگر خريدم ميام ميگم وصل شدم يا نه ...

جواب imi imi :
والا :n24:

aydin_eb7777
28-06-2013, 23:23
سلام
آورين آورين
ببين والا با اين كارا خيلي دردسر بوجود مياد كه هردفه بايد ريست كني تنظيماتو و ...
دوستان يه مودم بهم معرفي كردن كه مشكل خودشونم با اين حل شده ، فردا خودم ميخوام بخرمش
مدلش : Linksys 120n
با اين مدم ديگه اين بدبختيارو نداريم
با تنظيمات PPPOE ميتوني راحت وصل شي
من خودم اگر خريدم ميام ميگم وصل شدم يا نه ...

جواب imi imi :
والا :n24:
بله گویا با این مدل از مودم مشکل برطرف میشه اما پارس آنلاین مودم اسوس هم داره که گویا با این مدل هم مشکلی برای لایو نیست

PARSA XBL
29-06-2013, 11:27
بله گویا با این مدل از مودم مشکل برطرف میشه اما پارس آنلاین مودم اسوس هم داره که گویا با این مدل هم مشکلی برای لایو نیست
مودمم ASUS DSL-N10 هستش كه يكي ازبهترين مدماست
نتونستم وصل شم باهاش ...

imi imi
29-06-2013, 20:04
مودمم ASUS DSL-N10 هستش كه يكي ازبهترين مدماست
نتونستم وصل شم باهاش ...

من مخابرات 256 دارم قبلا یعنی تا دیروز ارور MTU میداد.
ایندفعه مودمو روی Bridge تنظیم کردم و توی کنسول یوزر و پسورد رو دستی وارد کردم دقیقا همون کاری که دوستمون گفتن و به راحتی وصل شد.به نظرم تنها راه بی دردسر باشه

mh_rayaneh
20-07-2013, 16:00
دوستان.من slim 4 gb دارم.lt3 هست.چجوری میتونم لایو وصل شم؟
اینترنت xbox شامل چیا میشه؟؟؟
ممنون

samanhp
27-07-2013, 20:04
دوستان.من slim 4 gb دارم.lt3 هست.چجوری میتونم لایو وصل شم؟
اینترنت xbox شامل چیا میشه؟؟؟
ممنون

این سوال من هم هست لطفا یه استاد جواب بده

poria-m
29-07-2013, 16:03
سلام. مدم وارلس رو روشن کن و برو تو تنزیمات خود ایکس باکس و اون تنظیمات اینترنت رو انتخاب کن و بزن test xbox live conaction و منتظر باش تا به لایو وصل شی .اگه اپدیت خواست باید بزنی تا وصل شی اگه نخواست باید مراحل اکانتت رو تکمیل کنی تا به لایو بری.:n23:

ase_pase
10-08-2013, 00:56
سلام

من دیروز بعد از 2-3 ماه میخواستم به لایو وصل شم و فیفا 13 بازی کنم که که وقتی وصل شدم به لایو برخلاف همیشه پسورد ازم خواست و وفتی پسورد رو میزدم چند بار ارور 80151011 گرفتم. فکر کردم پسورد یادم رفته و وقتی که پسورد رو عوض کردم درست شد و وصل شدم.
امشب که میخواستم بازی کنم دوباره همین مساله تکرار شد. ولی این بار دیگه پسورد اشتباه نزده بودم و این مساله تکرار شد. راه حل هایی رو که خود سایت مایکروسافت داده بود مثل آپدیت کردن security proofs و reset password و clear cach چه یکبار و چه 3بار و move کردن اکانت و پاک کردن آپدیت داشبورد رو امتحان کردم. وقتی هم میخواستم Profile رو دانلود کنم همون اولش بعد از اینکه میگه HI و Downloading Profile باز هم error 80151011 میداد و آخرین بار که همه پروفایل های توی سیستم رو delete کردم ، حالا Error 80151012 میگیرم و راه های پیشنهادی مایکروسافت هم رو که میرم مشکلم حل نشده
میشه لطفا کمکم کنید

aha2012
10-08-2013, 02:27
سلام

من دیروز بعد از 2-3 ماه میخواستم به لایو وصل شم و فیفا 13 بازی کنم که که وقتی وصل شدم به لایو برخلاف همیشه پسورد ازم خواست و وفتی پسورد رو میزدم چند بار ارور 80151011 گرفتم. فکر کردم پسورد یادم رفته و وقتی که پسورد رو عوض کردم درست شد و وصل شدم.
امشب که میخواستم بازی کنم دوباره همین مساله تکرار شد. ولی این بار دیگه پسورد اشتباه نزده بودم و این مساله تکرار شد. راه حل هایی رو که خود سایت مایکروسافت داده بود مثل آپدیت کردن security proofs و reset password و clear cach چه یکبار و چه 3بار و move کردن اکانت و پاک کردن آپدیت داشبورد رو امتحان کردم. وقتی هم میخواستم Profile رو دانلود کنم همون اولش بعد از اینکه میگه HI و Downloading Profile باز هم error 80151011 میداد و آخرین بار که همه پروفایل های توی سیستم رو delete کردم ، حالا Error 80151012 میگیرم و راه های پیشنهادی مایکروسافت هم رو که میرم مشکلم حل نشده
میشه لطفا کمکم کنید
سلام
احتمال زیاد مشکل از نت ه

ase_pase
10-08-2013, 14:47
سلام
احتمال زیاد مشکل از نت ه

سلام و مرسی

با دوتا نت مختلف امتحان کردم و شرایط یکسان بود

zoomgames
17-08-2013, 16:43
سام فیشر 11 عزیز دستت در نکنه . مدت ها بود دنبال چنین مطلب جامعی می گشتم . سام فیشر ، تشکر ، تشکر

pharm
17-08-2013, 21:06
دوستان من LT 3 خیلی وقته که هست الان در حال حاضر اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟واکانت لایو هم که مشکلی نداره؟

Alex Fera
18-08-2013, 13:35
دوستان من LT 3 خیلی وقته که هست الان در حال حاضر اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟واکانت لایو هم که مشکلی نداره؟

نه،اگه LT3 هستی آپیدت کن به آخرین ورژن داشبرد،مشکلی پیش نمیاد...................

pharm
20-08-2013, 19:29
دوستان پینگ چجوریه تو ایکس باکس؟تاثیری داره؟
من نتم با گوگل 300ه میتونم براحتی بازی کنم؟پینگ تو xbox فک نکنم تاثیری داشته باشه نه؟اخه من جندسال پیش اینترنت پینگش 200 بود با اینکه تو بعضی بازی ها قرمز بود ولی خیلی راحت و بدون دیلی میشد بازی کرد

Alex Fera
21-08-2013, 00:22
دوستان پینگ چجوریه تو ایکس باکس؟تاثیری داره؟
من نتم با گوگل 300ه میتونم براحتی بازی کنم؟پینگ تو xbox فک نکنم تاثیری داشته باشه نه؟اخه من جندسال پیش اینترنت پینگش 200 بود با اینکه تو بعضی بازی ها قرمز بود ولی خیلی راحت و بدون دیلی میشد بازی کرد

اصلی ترین نکته برای بازی آنلاین همین پینگ هستش دوست من.................
شما توی Speed Test با یه سرور توی تهران پینگ بگیر،اگه زیر 50 بود به راحتی میتونی با خارجیا بازی کنی،ایران جای خود....................

pharm
22-08-2013, 00:54
کسی اینجا هست انلاین بازی کنه؟
add me :Player Alireza

pharm
22-08-2013, 14:59
دوستان برا من خیلی لگه وحشتناکه خوبه یه 48 ساعته گرفتم
mw3 یارو رو به رگبار میبندم بعد میاد میکشتم تازه این خوبشه راه حلی کسی نداره برا این لگا؟

aha2012
22-08-2013, 17:31
دوستان برا من خیلی لگه وحشتناکه خوبه یه 48 ساعته گرفتم
mw3 یارو رو به رگبار میبندم بعد میاد میکشتم تازه این خوبشه راه حلی کسی نداره برا این لگا؟

راه حل: با بچه های ایرانی بازی کن

محمد ه ف
22-08-2013, 18:06
سلام خسته نباشید
من هنوز اکانت X Live درست نکردم
کانکشن و همه اینارو ردیف کردم توی تست هم همش Connected خورد ... برای وصل شدن به Xbox Live گفت که باید دستگاه آپدیت شه !! ازم خواست آپدیت کنه, مسلما من هم No رو زدم چون فکر کنم اگه آپدیت کنم قاعدتا ه.ک دستگاهم میپره !! درسته؟!
حالا من باید چیکار کنم و چجوری با این وضعیت اکانت لایو بسازم؟

Edit: کنسولم Slim 250 هست LT3 ...

pharm
22-08-2013, 19:00
اخه من یه دونه دوست ایرانی هم ندارم.
ایرانی هایی که live بازی میکنن به 100 نفر میرسن؟ :دی

محمد ه ف
23-08-2013, 11:33
من اکانت X Live ام رو ساختم اما وقتی میرم توی FIFA یا مثلا Splinter Cell میخوام آنلاین بازی کنم نمیشه !!
مثلا فیفا وقتی ازم ایمیل و پسورد برا اکانت EA Online میخواد ... وقتی همه چی تموم میشه میگه این ایمیل معتبر نیست و اجازه نمیده (با ایمیلای مختلف امتحان کردم)
یا Splinter Cell وقتی بخش Co-op: Xbox Live ـش رو میرم تو بازی نمیره و اجازه نمیده !
مشکل چیه؟

Alex Fera
23-08-2013, 11:51
من اکانت X Live ام رو ساختم اما وقتی میرم توی FIFA یا مثلا Splinter Cell میخوام آنلاین بازی کنم نمیشه !!
مثلا فیفا وقتی ازم ایمیل و پسورد برا اکانت EA Online میخواد ... وقتی همه چی تموم میشه میگه این ایمیل معتبر نیست و اجازه نمیده (با ایمیلای مختلف امتحان کردم)
یا Splinter Cell وقتی بخش Co-op: Xbox Live ـش رو میرم تو بازی نمیره و اجازه نمیده !
مشکل چیه؟

اولا بخش مولتی پلیر بازیها در XBL رایگان نیست،باید اکانت گلد داشته باشید تا بتونید بازی کنید..................
این برای Splinter Cell............
دوما هم اینکه برای فیفا هم باید اکانت اوریجین داشته باشید،اگه ندارید بسازید،برای همین ارور ایمیل نامعتبر میده.................
اینم برای Fifa..................

محمد ه ف
23-08-2013, 12:32
اولا بخش مولتی پلیر بازیها در XBL رایگان نیست،باید اکانت گلد داشته باشید تا بتونید بازی کنید..................
این برای Splinter Cell............
دوما هم اینکه برای فیفا هم باید اکانت اوریجین داشته باشید،اگه ندارید بسازید،برای همین ارور ایمیل نامعتبر میده.................
اینم برای Fifa..................
ممنون , ممکنه چنتا سایت خوب معرفی کنید برا خرید gold؟
درمورد فیفا هم دقیقا تو همون قسمت ساخت اکانت اوریجین بعد از اینکه میزنم تا بسازه بهم میگه نمیشه !! :|

Alex Fera
23-08-2013, 13:39
ممنون , ممکنه چنتا سایت خوب معرفی کنید برا خرید gold؟
درمورد فیفا هم دقیقا تو همون قسمت ساخت اکانت اوریجین بعد از اینکه میزنم تا بسازه بهم میگه نمیشه !! :|

در مورد خرید گلد بهم PM بده تا بهت بگم..............
در مورد فیفا هم اگه میتونی از ارورش عکسی چیزی بذار تا بگم.............

=CYBER=
04-09-2013, 11:02
یکی از دوستان این ارور رو گرفته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نظرتون ؟!!

Alex Fera
04-09-2013, 11:32
یکی از دوستان این ارور رو گرفته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نظرتون ؟!!

توی کدوم قسمت این ارور رو گرفته؟!
در حال چه کاری بوده؟!

=CYBER=
04-09-2013, 11:33
توی کدوم قسمت این ارور رو گرفته؟!
در حال چه کاری بوده؟!
در حال ورود به ایکس باکس لایو :دی

بن شده رفته !!! قضیه خطری شده :n02:

aha2012
04-09-2013, 13:19
آره مثل اینکه داریم بن میشیم.
خیلیا تو این یکی دوروزه بن شدن.حالا دلایلشو دقیق نمیدونم.ولی مثل ینکه بخاطر پروفایل دانلود کردن-آدرس دروغین-چیز پی ان شیر کردن-دانلود بازی و ریختن تو کنسول و .....

=CYBER=
05-09-2013, 14:40
خبر جدیدی نیست ؟ وصل بشیم یا نشیم ؟ :دی

aha2012
05-09-2013, 17:31
مثل اینکه موارد امنیتیو رعایت کنی مشکلی پیش نمیاد
مایکرو گفته بخاطر ایرانی بودن کسیو بن نمیکنیم

Alex Fera
06-09-2013, 12:02
جدیدا اگه هرکار خلاف دیگه ای به جز پلی کردن بازی کپی داشته باشید که توی XBL ثبت شده باشید امکان بن شدنتون هست...............
حواستون رو جمع کنید./

pharm
06-09-2013, 16:17
دوستان برنر مکس دیگه مشکل بن شدن بوجود نمیاره؟احتمالش هست بن شیم با برنر مکس؟خاطر جمعه؟:دی

Alex Fera
06-09-2013, 16:56
دوستان برنر مکس دیگه مشکل بن شدن بوجود نمیاره؟احتمالش هست بن شیم با برنر مکس؟خاطر جمعه؟:دی

اگه بازیهایی که لیک میشن رو زودتر از موعد بازی نکنید مشکلی پیش نمیاد...........

=CYBER=
11-09-2013, 10:47
برادران عزیز من رو LT3 نسخه دمو بازی فیفا 14 رو دانلود و بازی کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ از خود استور ایکس باکس زدم دانلود می کنه .

Alex Fera
11-09-2013, 11:50
برادران عزیز من رو LT3 نسخه دمو بازی فیفا 14 رو دانلود و بازی کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ از خود استور ایکس باکس زدم دانلود می کنه .

خیر،مشکلی پیش نمیاد،فقط باید چیز پی ان شیر کنی تا بتونی دانلودت رو تکمیل کنی،وگرنه نصب نمیشه................

=CYBER=
13-09-2013, 09:54
اگر بازی که لیک شده رو بدون وصل شدن به اینترنت بازی کنیم و بعد از عرضه به اینترنت وصل بشیم باز کنسول بن میشه ؟ :n13:

aha2012
13-09-2013, 10:38
اگر بازی که لیک شده رو بدون وصل شدن به اینترنت بازی کنیم و بعد از عرضه به اینترنت وصل بشیم باز کنسول بن میشه ؟
:n13:

ممکنه
اگه اچیو ازش بگیری کارت تمومه-با اتصال به لایو مایکرو میفهمه که زودتر از عرضه بازی کردی و ممکنه فلگ و بنت کنه

pharm
13-09-2013, 15:02
منظورتون از بازی زود تر از موعد چیه؟ مثلا الان بازی splinter cell black listo انلاین بازی کنیم بن میشیم؟عرضه که شده

=CYBER=
13-09-2013, 15:05
منظورتون از بازی زود تر از موعد چیه؟ مثلا الان بازی splinter cell black listo انلاین بازی کنیم بن میشیم؟عرضه که شده
مثلا GTA V

imi imi
14-09-2013, 00:28
دوستان برید اینجا جایزه های خوبی داره مثلا یکیش 12 ماه گلد رایگان:n05: وقتی برید تواین سایت یه لینک به شما میده بعد شما اون لینک رو تبلیغ میکنید به ازای هر کلیک بهتون امتیاز میده . امتیاز ها به حد معینی رسید جایزه میده .البته نمیدونم تاچه حد درسته. همین .:n16: لطف کنید روی لینک زیر کلیک کنید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pharm
14-09-2013, 00:49
دوستان برید اینجا جایزه های خوبی داره مثلا یکیش 12 ماه گلد رایگان:n05: وقتی برید تواین سایت یه لینک به شما میده بعد شما اون لینک رو تبلیغ میکنید به ازای هر کلیک بهتون امتیاز میده . امتیاز ها به حد معینی رسید جایزه میده .البته نمیدونم تاچه حد درسته. همین .:n16: لطف کنید روی لینک زیر کلیک کنید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

12 تا میخواد امتیاز
یعنی واقعا ؟؟؟؟؟؟
omg
لینک منم هست دمتون گرم کیلیک کنید من هم کلیک میکنم

imi imi
14-09-2013, 08:15
اونطور که نوشته 12 امتیاز . 12 ماه میده . نمیدونم در چه حد درسته
دوستان بیاید . کلیک کنیم برا هم دیگرو:n02:

pharm
14-09-2013, 09:58
اونطور که نوشته 12 امتیاز . 12 ماه میده . نمیدونم در چه حد درسته
دوستان بیاید . کلیک کنیم برا هم دیگرو:n02:

من رو لینک شما کلیک کردم امتیاز داد؟

imi imi
14-09-2013, 10:40
من رو لینک شما کلیک کردم امتیاز داد؟

نه متاسفانه. ولی وقتی روی همون لینک خودم کلیک کردم یه لینک دیگه داده بود برام. شاید هر روز لینک جدید میاد
من برای شما رو کلیک کردم اومده؟

دیروز لینک بالایی بود امروز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pharm
14-09-2013, 13:56
من یه امتیاز گرفتم شما هم باید گرفته باشی
That's Great
مثل اینکه هر روز عوض میشه امروز ماله من لینک امضامه

imi imi
14-09-2013, 15:13
نمیدونم چرا نیومده:n29:

pharm
14-09-2013, 18:42
نمیدونم چرا نیومده:n29:

یافتم یافتم
ببین اینترنت ما IP ش دینامیکه یعنی تغییر میکنه هی پوینت ماریست میشه شما یه IP بورو بعد بد بورو قسمت اکانت id رو حفط کن بعد همون لینکو بزار تو نت که برن توش بعد مثلا 5 دقیقه دیگه میای میبینی نیست پوینت برو قسمت اکانت IP
بزن reclaim pont مشخصات قبلی رو وارد کن پوینتتو برگردون
رو لینک ماهم کلیک کن
حتما هم رمز و ادرس ایمیل رو وارد کن

imi imi
14-09-2013, 19:55
آقا دمت گرم ایندفعه رفتم براش آیدی و رمز عبور گذاشتم حالا شما بزن من رفتم بازیابی کنمش

pharm
14-09-2013, 23:00
آقا دمت گرم ایندفعه رفتم براش آیدی و رمز عبور گذاشتم حالا شما بزن من رفتم بازیابی کنمش

فک کنم از این به بعد وقتی که رمزو ایمیل گذاشتی بشه بازیابی کرد

=CYBER=
18-09-2013, 08:44
برادران عزیز من قبل از اینکه پچ بازی GTA V منتشر بشه بازی رو خریدم و دارم بازی می کنم ( آفلاین )

این پچ باید رو دیسک بازی نصب بشه یا لازم نیست ؟ من می تونم برم تو ایکس باکس لایو ؟ بن نمیشم ؟

بازی برنر مکس هست ، فروشنده هم امروز گفت " بله کاملا سبز شده و برای لایو مطمئن هست "

imi imi
18-09-2013, 16:13
دوست عزیز چه پچی رو منظورتونه مگه پچ اومده برای بازی؟ اینو بگید تا بهتر راهنمایی کنم:n16:

=CYBER=
18-09-2013, 16:21
دوست عزیز چه پچی رو منظورتونه مگه پچ اومده برای بازی؟ اینو بگید تا بهتر راهنمایی کنم:n16:
پچ امنیتی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

imi imi
18-09-2013, 16:34
اگه بازی برنر هست فعلا مشکلی نداره میشه رفت لایو ولی خب باید اول صبر کنید GTA Online بیاد بعد
بازیای LT +3 همه پچ امنیتی رو دارن دیگه
پچ رو که شما میگی متوجه نمیشم :n13: باید جدا نصبش کنیم؟

Alex Fera
18-09-2013, 23:34
بازی برنر مکس هست ، فروشنده هم امروز گفت " بله کاملا سبز شده و برای لایو مطمئن هست "

فروشندهای بازی شعر زیاد میبافن،خودتون یه بار چـــک کنید که دستگاه به مـــا نره و بن نشید

pharm
19-09-2013, 00:54
دوستان یه سوالی دارم
ایا میتونم ایمیل yahoo که xbl باش عضوم رو تغییر بدم و بکنم gmail؟
چجوری میتونم این کارو انجام بدم؟

swastika
21-09-2013, 17:25
سلام
برای آنلاین بازی کردن فیفا 2013 ، باید اکانت گلد داشت با فری هم میشه بازی کرد؟

A.N.A.P
28-09-2013, 13:05
سلام دوستان. FIFA14 من از این شرکتی های به اصطلاح اوریجینال هست.(ازین شرکت های ایرانی)
میخوام وصل شم لایو و آخرین نقل و انتقال ها رو آپدیت کنم.
حالا اگه با این نوع بازی وصل شم بن نمیکنه ؟

fere1621
02-10-2013, 21:47
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید
من امروز ده XBOX SLIM 250 LT3
گرفتم یه چندتا سوال در مورد لایو از فروشنده سوال کردم که ما رو به شک انداخت لطفا راهنمایی کنید
1-وقتی برای اولین بار کنسولو به اینترنت وصل میکنی از شما اپدیت میخاد اگه اپدیت کنی ایا کپی خور کنسول میپره؟وکلا کنسول خراب میشه؟
2-اگه به هر دلیلی تو لایو بن بشی کنسول کلا غیر غابل استفاده میشه حتی افلاین؟
البته اینا حرفای فروشنده بود ممنون میشم راهنمایی کنید

aha2012
03-10-2013, 02:04
سلام دوستان. FIFA14 من از این شرکتی های به اصطلاح اوریجینال هست.(ازین شرکت های ایرانی)
میخوام وصل شم لایو و آخرین نقل و انتقال ها رو آپدیت کنم.
حالا اگه با این نوع بازی وصل شم بن نمیکنه ؟
سلام دوست من
با abgx360 تست کن ببین پچ شدس یا نه؟

سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید
من امروز ده XBOX SLIM 250 LT3
گرفتم یه چندتا سوال در مورد لایو از فروشنده سوال کردم که ما رو به شک انداخت لطفا راهنمایی کنید
1-وقتی برای اولین بار کنسولو به اینترنت وصل میکنی از شما اپدیت میخاد اگه اپدیت کنی ایا کپی خور کنسول میپره؟وکلا کنسول خراب میشه؟
2-اگه به هر دلیلی تو لایو بن بشی کنسول کلا غیر غابل استفاده میشه حتی افلاین؟
البته اینا حرفای فروشنده بود ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز
مبارکت باشه
1-بله باید آپدیت کنی(اگه طرف آپدیتو برات نریخته باشه)،و اگه کنسولت ال تی 3 روشه با خیال راحت آپدیت کن-کپی خورت نمیپره
2-فقط آنلاین نمیتونی بزنی.همین :)

fere1621
03-10-2013, 13:38
سلام دوست من
با abgx360 تست کن ببین پچ شدس یا نه؟

سلام دوست عزیز
مبارکت باشه
1-بله باید آپدیت کنی(اگه طرف آپدیتو برات نریخته باشه)،و اگه کنسولت ال تی 3 روشه با خیال راحت آپدیت کن-کپی خورت نمیپره
2-فقط آنلاین نمیتونی بزنی.همین :)

ممنون از راهنمایی شما

محمد ه ف
08-10-2013, 23:36
بچه ها سلام لطفا یکی کمکم کنه
من یه اکانت 1 ساله Gold خریدم یه هفته اس !
تو این یه هفته راحت FIFA آنلاین بازی میکردم تا اینکه دو روز پیش من بازی رو Install کردم رو کنسول (برنرمکسه دیسکم)
فرداش که اومدم بازی کنم, راحت به Xbox Live وصل شدم اما وقتی میرم تو بازی و میخوام برای مثال Head to Head بازی کنم (یا قسمتای دیگه که مربوط به آنلاین هست) بهم پیغام میده که
Profile شما اجازه نداره کانکت شه و به سرورا و این حرفا ...
رفتم کل Save آی فیفامو پاک کردم که مثلا یه اکانت Origin دیگه بسازم و این حرفا, ولی فایده نداشت, ینی اکانتم همون اکانته و پاک نمیشه !
راه کارش چیه؟ چیکار کنم ؟ :(

ویرایش: راستی بازی رو هم پاک کردم, افاقه نکرد!

aha2012
09-10-2013, 11:47
بچه ها سلام لطفا یکی کمکم کنه
من یه اکانت 1 ساله Gold خریدم یه هفته اس !
تو این یه هفته راحت FIFA آنلاین بازی میکردم تا اینکه دو روز پیش من بازی رو Install کردم رو کنسول (برنرمکسه دیسکم)
فرداش که اومدم بازی کنم, راحت به Xbox Live وصل شدم اما وقتی میرم تو بازی و میخوام برای مثال Head to Head بازی کنم (یا قسمتای دیگه که مربوط به آنلاین هست) بهم پیغام میده که
Profile شما اجازه نداره کانکت شه و به سرورا و این حرفا ...
رفتم کل Save آی فیفامو پاک کردم که مثلا یه اکانت Origin دیگه بسازم و این حرفا, ولی فایده نداشت, ینی اکانتم همون اکانته و پاک نمیشه !
راه کارش چیه؟ چیکار کنم ؟ :(

ویرایش: راستی بازی رو هم پاک کردم, افاقه نکرد!

salam دوست عزیز
فکر کنم برای آنلاین بازی کردن فیفا نیاز به پوینت داری(البته الان پوینت تبدیل شده به پول رایج کشوری که انتخاب کردی)
اون چند باری هم که بازی کردی احتمال خیلی زیاد نسخه ی تریال 2 روزه گذاشته که فقط 2 روزش مجانیه و بعد از دوروز باید پوینت بگیری:n01:

محمد ه ف
09-10-2013, 12:21
salam دوست عزیز
فکر کنم برای آنلاین بازی کردن فیفا نیاز به پوینت داری(البته الان پوینت تبدیل شده به پول رایج کشوری که انتخاب کردی)
اون چند باری هم که بازی کردی احتمال خیلی زیاد نسخه ی تریال 2 روزه گذاشته که فقط 2 روزش مجانیه و بعد از دوروز باید پوینت بگیری:n01:
آها :دی
آقا من آمریکا رو واس گلدم ورداشتم, ینی یه اکانت دیگه بسازم؟ ایندفه کجارو وردارم که به این مشکل بر نخورم؟

محمد ه ف
09-10-2013, 13:03
آقا من آمریکا رو واس گلدم ورداشتم, ینی یه اکانت دیگه بسازم؟ ایندفه کجارو وردارم که به این مشکل بر نخورم؟

اونوخ یه سوال دیگه! من اگه اکانتمو ول کنم و برم یه اکانت دیگه بسازم مگه میتونم این کد Redeem گلدی که دارم رو دوباره رو اون اکانت ازش استفاده کنم؟

aha2012
09-10-2013, 14:25

اونوخ یه سوال دیگه! من اگه اکانتمو ول کنم و برم یه اکانت دیگه بسازم مگه میتونم این کد Redeem گلدی که دارم رو دوباره رو اون اکانت ازش استفاده کنم؟

از یه کد فقط یه بار میتونی استفاده کنی.الان که برای آمریکا زدی باید تا 1 سال آینده با همین آمریکا بازی کنی.

محمد ه ف
09-10-2013, 17:12
از یه کد فقط یه بار میتونی استفاده کنی.الان که برای آمریکا زدی باید تا 1 سال آینده با همین آمریکا بازی کنی.

خیلی ممنون متوجه شدم, لطفا یه چنتا کشوری که نیاز به این Pointها رو ندارن هم بگین, ممنون

یه سوال دیگه اینکه این پوینتها چجوری محسابه میشن؟! مثلا 400 پوینت آمریکا ینی چی؟ ینی من چقد میتونم در ازای این 400 پیونت بازی کنم؟

aha2012
09-10-2013, 19:13
خیلی ممنون متوجه شدم, لطفا یه چنتا کشوری که نیاز به این Pointها رو ندارن هم بگین, ممنون

یه سوال دیگه اینکه این پوینتها چجوری محسابه میشن؟! مثلا 400 پوینت آمریکا ینی چی؟ ینی من چقد میتونم در ازای این 400 پیونت بازی کنم؟

خواهش رفیق
به کشور ربط نداره.به بازی ربط داره
دیگه پوینتی در کار نیست و باید با پول رایج آمریکا یعنی دلار خرید کنی و وقتی بخریش برای همیشه بازه و محدودیت نداره تا زمانیکه گلدت تموم شه(باز میتونی گلد بخری و بازی کنی)

leecher
06-12-2013, 18:54
دوستان یکی کامل راهنمایی می کنه چطور به لایو وصل بشم
اسلیم 4 گیگ دارم
موقع join in وقتی ایمیل و پسورد رو میزنم قبول نمی کنه میگه ایمیل و پسورد اشتباست در حالیکه درسته
با وایرلس وصل شدم :n03:

pharm
17-01-2014, 14:28
وصل کردم داره update میشه بعد ۶ ماه فک کنم داره ۵ گیگ داره دانلود میکنه ۲ ساعته داره میره :|

aha2012
18-01-2014, 17:30
دوستان یکی کامل راهنمایی می کنه چطور به لایو وصل بشم
اسلیم 4 گیگ دارم
موقع join in وقتی ایمیل و پسورد رو میزنم قبول نمی کنه میگه ایمیل و پسورد اشتباست در حالیکه درسته
با وایرلس وصل شدم :n03:
وایرلست ضعیف نیست بردش؟چند باری امتحان کن باید درست بشه.
بعد اینکه سن خودتو چند زدی؟

وصل کردم داره update میشه بعد ۶ ماه فک کنم داره ۵ گیگ داره دانلود میکنه ۲ ساعته داره میره :|

نه 5 گیگ نیست :دی.همون 117 مگه.با کنسول آپدیت کنی انقدر طول میکشه.اگه با pc دان میکردی میریختی تو فلش ،با فلش آپدیت میکردی چند دقیقه ای آپدیت میکرد.

Mehdi Bayern
22-01-2014, 22:15
سلام
کسی راه حلی برای ارور MTU نداره؟

shahryar.k
26-01-2014, 16:19
یه سوال داشتم
من ایکس باکسمو به اینترنت وصل کردم و خواستم به لایو وصل یشم که گفت آپدیت میخواد.آپدیت کردم داشت تموم میشد که یهو ارور داد.بعد دوباره امروز آپدیتشو از سایت xbox.com دانلود کردم و روی ولش ریختم اما دوباره همون ارور رو میده!!(کد ارور:3F4A-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx)
در ضمن ایکس باکسم lt3 هست
کسی میدونه از چیه؟؟آیا باید بدم بیرون برام درست کنن ؟؟

shahryar.k
30-01-2014, 13:42
یه سوال داشتم
من ایکس باکسمو به اینترنت وصل کردم و خواستم به لایو وصل یشم که گفت آپدیت میخواد.آپدیت کردم داشت تموم میشد که یهو ارور داد.بعد دوباره امروز آپدیتشو از سایت xbox.com دانلود کردم و روی ولش ریختم اما دوباره همون ارور رو میده!!(کد ارور:3F4A-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx)
در ضمن ایکس باکسم lt3 هست
کسی میدونه از چیه؟؟آیا باید بدم بیرون برام درست کنن ؟؟

هیچ کس راهی بلد نیست؟؟؟

sayron_14
07-02-2014, 16:29
کسی میدونه با نت حجمی اگه به لایو وصل شم چقد مصرف میکنه یعنی در حد مگا بایته ؟

میخواستم نت حجمی بگیرم گفتم ببینم ارزش داره یا نه؟

gap
08-02-2014, 21:49
بستگی به این داره که شما Host باشید، پارتی بگیرید بچه ها رو دعوت کنید و .... !
در حالت عادی، ماهی ۲ گیگ بیشتر مصرف نمیبره.

saeidrezay
08-02-2014, 22:53
هیچ کس راهی بلد نیست؟؟؟
بهترین راه همین بود که از لایو مستقیم دانلود کنی
و اگه برای اولین بار به لایو وصل شدی باید دو تا آپدیت رو پشت سر هم دانلود کنی

saeidrezay
08-02-2014, 22:55
کسی میدونه با نت حجمی اگه به لایو وصل شم چقد مصرف میکنه یعنی در حد مگا بایته ؟

میخواستم نت حجمی بگیرم گفتم ببینم ارزش داره یا نه؟
بازیهای مثل کال و امثال هم روزی یه چهار ساعت بازی کنی درحدود صد مگابایت مصرف دارن
البته بازی به بازی این رقم متفاوت هست ولی مصرف لایو از وب گردی پایین تر هست

shahryar.k
11-02-2014, 13:33
بهترین راه همین بود که از لایو مستقیم دانلود کنی
و اگه برای اولین بار به لایو وصل شدی باید دو تا آپدیت رو پشت سر هم دانلود کنی
نمیشه هر کاری میکنم ارور میده چند بار تا حالا تست کردم ولی نشده

Xenon360
02-03-2014, 10:04
عزیزان پینگ مناسب و بدون تاخییر برای بازی چقدره مال شما؟

یعنی چند باشه بدون تاخییر میتونم بازی کنم؟؟

kazi reza
08-03-2014, 21:56
سلام خدمت همه دوستان.من تا به حال با xbox 360 slim 4G LT3 که پارسال گرفتم به xbox live وصل نشده ام.کل تایپک رو تو این هفته خوندم تا شاید ابهاماتم برطرف بشه که بعضی هاش شد.فقط موند چند مورد که از دوستان با تجربه راهنمایی میخوام:
1.برای استفاده از لایو نیاز به ف.ی.ل.ت.ر شکن هست یا نه؟
2.با اینترنت 1M مخابرات که مشکلی برای بازی کردن با خارج از کشور وجود ندارد؟
3.بهترین آدرس جهت وارد کردن و ثبت نام کجاست؟ آمریکا یا اروپا ویا حتی هند؟
4.نکات امنیتی: بازی برنر باشد- با برنامه abgx 360 چک شود-زودتر از موعد ریلیز در لایو بازی نکنیم-
اگر من با پروفایلی که بطور مثال بازی tombrider رو 1هفته زودتر بطور offline بازی کرده و اچیومنت گرفته باشم(اسفند پارسال)به لایو وصل شوم احتمال بن شدن هست یا اینکه نه مهم نیست(بازیهای gears of war زودتر بازی نکرده ام)؟
اگر من با همان پروفایلی که بازیهای معمولی انجام داده ام به لایو وصل شوم احتمال بن شدن هست؟
آیا بازی های اختصاصی xbox مثل gears of war,halo,forza,… در لایو امن هستند؟
درکل میخواهم بدانم با پروفایل جدید وارد شوم یا با پروفایلی که گفتم و حدود 12000 اچیومنت باهلش گرفتم؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

saeidrezay
05-05-2014, 20:08
سلام خدمت همه دوستان.من تا به حال با xbox 360 slim 4G LT3 که پارسال گرفتم به xbox live وصل نشده ام.کل تایپک رو تو این هفته خوندم تا شاید ابهاماتم برطرف بشه که بعضی هاش شد.فقط موند چند مورد که از دوستان با تجربه راهنمایی میخوام:
1.برای استفاده از لایو نیاز به ف.ی.ل.ت.ر شکن هست یا نه؟
2.با اینترنت 1M مخابرات که مشکلی برای بازی کردن با خارج از کشور وجود ندارد؟
3.بهترین آدرس جهت وارد کردن و ثبت نام کجاست؟ آمریکا یا اروپا ویا حتی هند؟
4.نکات امنیتی: بازی برنر باشد- با برنامه abgx 360 چک شود-زودتر از موعد ریلیز در لایو بازی نکنیم-
اگر من با پروفایلی که بطور مثال بازی tombrider رو 1هفته زودتر بطور offline بازی کرده و اچیومنت گرفته باشم(اسفند پارسال)به لایو وصل شوم احتمال بن شدن هست یا اینکه نه مهم نیست(بازیهای gears of war زودتر بازی نکرده ام)؟
اگر من با همان پروفایلی که بازیهای معمولی انجام داده ام به لایو وصل شوم احتمال بن شدن هست؟
آیا بازی های اختصاصی xbox مثل gears of war,halo,forza,… در لایو امن هستند؟
درکل میخواهم بدانم با پروفایل جدید وارد شوم یا با پروفایلی که گفتم و حدود 12000 اچیومنت باهلش گرفتم؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

1.خیر
2.بله
3.بهتر هست که آمریکا وارد بشه ولی هیچ تفاوتی نداره اونجا اهمیت پیدا میکنه که بخوای از لایو خرید کنی
4.همه بازی ها هم نیاز به برنر نیست مثلا بازی titan fall که تازه منتشر شد به علت حساسیت بر روی بازی حتما باید برنر باشه و حتما verify بشه
5.ببین در مورد بن شدن بازی رلیز نشده رو در حالی که به لایو وصل هستی بازی کنی امکان بن شدن هست و اینطور نیست که شما قبلا این کار رو کرده باشی و حالا متوجه بشن
در مورد پروفایل هم اسمی رو براش انتخاب کن تا در صورت امکان موجود نباشه چون برای یک بار رایگان بوده و برای بار دوم برای عوض کردن گیمر تگ باید پول پرداخت بشه موفق باشی

saeidrezay
05-05-2014, 20:09
عزیزان پینگ مناسب و بدون تاخییر برای بازی چقدره مال شما؟

یعنی چند باشه بدون تاخییر میتونم بازی کنم؟؟

اصولا با پینگ 250 تا حتی 350 هم میشه بازی کرد

arshia282
26-05-2014, 20:44
سلام این ایکس باکس من کپیخور شده است اگه به شبکه ی لایو وصل بشم کپیخورم میپره ؟

lionf3
27-05-2014, 21:13
سلام این ایکس باکس من کپیخور شده است اگه به شبکه ی لایو وصل بشم کپیخورم میپره ؟

اگر LT3 هست نه نمیپره.

lionf3
27-05-2014, 21:16
همه دوستان دارن لایو میزنن و عشق میکنن ما هنوز اندر خمِ یک کوچه‌ایم :دی
دوستان من قبلا وایمکسِ ایرانسل داشتم الآن هم پارس آنلاین دارم
با وایمکس و سرعتِ کم و پینگِ فضایی به راحتی به xb Live دسترسی داشتم اما الآن اصلا حتی نمیتونم وصل شم.
اینم یه تست:

یه چند جا یه چیزایی در موردِ تنظیماتِ مودم و MTU خوندم اما چیزی دستگیرم نشد.
اگر ممکنه یکی از دوستان مارو راهنمایی کنه ممنون میشم.

lionf3
28-05-2014, 22:16
با وایمکس و سرعتِ کم و پینگِ فضایی به راحتی به xb Live دسترسی داشتم اما الآن اصلا حتی نمیتونم وصل شم.
اینم یه تست:

خُب دوستان ۲۴ ساعت هم از زدن پستمون گذشت
کسی هنوز جواب نداده.

Amin Genius
30-05-2014, 16:33
سلام
من چند وقته وصل کردم به نت هیچ مشکلی نداشتم فقط خب دیگه اینا با ایران مشکل دارن و هی اذیت میکنن
مثلا خیلی دلم میخواد شبکه بازی کنم اما نمیتونم اگه کسی راهنمایی کنه بد نی .

سر عت اینترنت 256 مخابراته .
اینم یه جفت تست کوچولو از سرعت نت منزل با سرور های مختلف

Amin Genius
30-05-2014, 16:45
اینم یه تست:

سلام تستی که زدی از یه سرور خیلی نزدیک بوده
این سرعت صحیحی رو برای XL نشون نمیده
سعی کن به یه سرور تو ولایات متحده وصل شی .
گرچه سرعت قابل قبولی هست:n01:

lionf3
31-05-2014, 11:02
سلام تستی که زدی از یه سرور خیلی نزدیک بوده
این سرعت صحیحی رو برای XL نشون نمیده
سعی کن به یه سرور تو ولایات متحده وصل شی .
گرچه سرعت قابل قبولی هست:n01:

از نظر سرعت مشکلی نیست
گفتم با ایرانسل هم من به راحتی وصل میشدم.
فک میکنم مشکل از ISP هستش که با یه سری تنظیمات درست میشه
فعلا دوستان چیزی نگفتن.

lionf3
02-06-2014, 16:10

از نظر سرعت مشکلی نیست
گفتم با ایرانسل هم من به راحتی وصل میشدم.
فک میکنم مشکل از ISP هستش که با یه سری تنظیمات درست میشه
فعلا دوستان چیزی نگفتن.

دوستان اگر کلا خوابیده تایپک
بگین من برم یه جا دیگه!
مدیران عزیز
دوستان
بچه های گل
یه راهنمایی بدین لطفا
من با بچه های P30world خیلی حال میکنم برا همین گیر دادم همین جا کارم را بیافته :n02:
:n16:

saeidrezay
10-06-2014, 21:49
دوستان اگر کلا خوابیده تایپک
بگین من برم یه جا دیگه!
مدیران عزیز
دوستان
بچه های گل
یه راهنمایی بدین لطفا
من با بچه های P30world خیلی حال میکنم برا همین گیر دادم همین جا کارم را بیافته :n02:
:n16:

دوست عزیز اگه واقعا میخوای در جریان بازی ها تو لایو باشی تو فروم سایتی که برات پخ کردم عضو شو
بعد اینکه این تست که شما گذاشتی یه مشکل بزرگ داره و اون اینه که شما تو تنظیمات اولیه تست باید مبنای سرعت رو از m/s به kb/s انتخاب کنید تا سرعت واقعی شما رو نشون بده
دوم اینکه هر بازی یه سرعت مشخص برای بازی طلب میکنه مثلا titan fall با سرعت زیر 120 جواب نمیده و از این مثال ها زیاده
مورد آخر و مهم هم پینگ هست که اگه بالای 200 باشه اذیت میکنه اون رو هم میشه با سرویس های کمکی که از طرف ISP یا خرید سرویس های کاهش پینگ پایین بیارید
امیدوارم کمک کرده باشم

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

H 2 H
23-06-2014, 20:23
سلام بچه ها
کسی با اینترنت پارس آنلاین تونسته به محیط لایو وصل بشه ؟؟؟
من اینترنتم رو اشتباه کردم عوض کردم پارس آنلاین گرفتم الان هر کاری میکنم به لایو وصل نمیشه و قسمت بین Network و Intenernet اررور میده
هر کاری بگیر انجام دادم از تغییر Dns گرفته تا مسایل دیگه فایده نداره
اگه راهی نداره تا زودتر تخلیه اش کنم
ممنون

masiha422
05-07-2014, 14:17
سلام دوستان.
منمبین نت دارم با کابل لن هم به xl وصل میشم.
سرعت هم2 mg هستش.همه چیم خوبه.فقط تو بازی بعد از 5 دقیقه خارجم میکنه.
بهترین dns هارو هم از نرم افزار namebench وارد کردم دستی اما بازم علامت (!) زرد رنگ میده در نیتوورگ ایکس باکس.

masiha422
05-07-2014, 15:51
یکی نیست جواب بده.؟

alimack
29-08-2014, 22:29
سلام دوستان من 4 ساله که ایکس باکس دارم ولی تا حالا به لایو وصل نشدم میخواستم ببینم تایپکی هست که کامل وصل شدن به لایو رو آموزش داده باشه؟

SamGun
30-08-2014, 02:58
سلام دوستان من 4 ساله که ایکس باکس دارم ولی تا حالا به لایو وصل نشدم میخواستم ببینم تایپکی هست که کامل وصل شدن به لایو رو آموزش داده باشه؟

سلام

شما مراجعه کنید اینجا هر سوالی هم داشتید مطرح کنید

{آموزش} اتصال به شبکه Xbox Live ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

daniyak
17-09-2014, 14:36
درود
وقتی که به ایکس باکس لایو وصل شدم درخواست ابدیت کرد که منم ابدیت کردم ولی اخرش این بیغام رو داد و حالا هر چی سعی میکنم وصل بشم به ایکس لایو ارور قسمت اینترنت رو میده

shahryar.k
08-10-2014, 18:22
سلام دوستان
من دستگاهم یه مشکل داره و اون این هست که من هر موقع که میخوام به لایو وصل شم ارور میده و همچنین آپدیت که میخوام بکنم (از روی سی دی) نمیذاره آپدیت انجام شه و ارور میده به نطرتون مشگل از چی هست؟

SamGun
08-10-2014, 18:41
درود
وقتی که به ایکس باکس لایو وصل شدم درخواست ابدیت کرد که منم ابدیت کردم ولی اخرش این بیغام رو داد و حالا هر چی سعی میکنم وصل بشم به ایکس لایو ارور قسمت اینترنت رو میده

شما آپدیت رو از روی Flash یا CD دوباره انجام بدید و تنظمیات اینترنت Xbox رو هم ریست کنید

سلام دوستان
من دستگاهم یه مشکل داره و اون این هست که من هر موقع که میخوام به لایو وصل شم ارور میده و همچنین آپدیت که میخوام بکنم (از روی سی دی) نمیذاره آپدیت انجام شه و ارور میده به نطرتون مشگل از چی هست؟

اررور چی هست دوست عزیز ؟

daniyak
14-10-2014, 18:26
دروn
وقتی که به لایو وصل میشم برای بازی کردن فیفا 15 میگه باید به Origin وصل بشی
چه طوری در Origin ثبت نام کنم ؟؟؟

SamGun
15-10-2014, 01:09
دروn
وقتی که به لایو وصل میشم برای بازی کردن فیفا 15 میگه باید به Origin وصل بشی
چه طوری در Origin ثبت نام کنم ؟؟؟

شما با PC بازی میکنی ؟ چرا اینجا پست دادی دوست من ؟

باید تو تاپیک خوده FIFA 15 سوالت رو مطرح کنی

daniyak
15-10-2014, 21:11
شما با PC بازی میکنی ؟ چرا اینجا پست دادی دوست من ؟

باید تو تاپیک خوده FIFA 15 سوالت رو مطرح کنی
نه با ایکس باکس این مشکل رو دارم

shahryar.k
06-11-2014, 17:33
شما آپدیت رو از روی Flash یا CD دوباره انجام بدید و تنظمیات اینترنت Xbox رو هم ریست کنید

اررور چی هست دوست عزیز ؟

ارور این هست (در ضمن با سی دی و فلش هم چندین بار انتحان کردم اما نشده):[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
07-11-2014, 12:46
نه با ایکس باکس این مشکل رو دارم

هم تو خوده سایت EA و هم از طریق خوده LIVE میتونید اقدام به ثبت نام کنید کاره خاصی نداره دوست عزیز

ارور این هست (در ضمن با سی دی و فلش هم چندین بار انتحان کردم اما نشده):[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما مشکل اتصال که ندارید دوست عزیز ؟

Test گرفتی ؟ امکان مشاهده محتویات LIVE رو تو داشبورد دارید ؟

shahryar.k
18-11-2014, 18:23
هم تو خوده سایت EA و هم از طریق خوده LIVE میتونید اقدام به ثبت نام کنید کاره خاصی نداره دوست عزیز

شما مشکل اتصال که ندارید دوست عزیز ؟

Test گرفتی ؟ امکان مشاهده محتویات LIVE رو تو داشبورد دارید ؟

مشکل اتصال ندارم ولی تا به حال به لایو وصل نشدم و محتویات لایو هم توی داشبوردم نشون داده نمیشه

scorpion123
26-11-2014, 21:40
با ایکس باکس جیتگ هم می شه به لایو وصل شد؟
اگه نمی شه راهی،آپدیتی چیزی نداره؟

shengo_k
12-01-2015, 22:05
سلام خسته نباشید ببخشید اگه من به xbox live وصل بشم کپی خود کنسولم میپره؟؟؟؟
یا اگه داشبوردمو از رو فلش یا سیدی آپدیت کنم کپی خورم میپره؟؟؟ چون الان اگه وارد کنسول میشم شکل آواتارام رفته خاکستری شدن پیغام میده که به xbox live متصل شو و آپدیتش کن ممنون میشم راهتماییم کنید

joykiller360
12-01-2015, 22:14
سلام خسته نباشید ببخشید اگه من به xbox live وصل بشم کپی خود کنسولم میپره؟؟؟؟
یا اگه داشبوردمو از رو فلش یا سیدی آپدیت کنم کپی خورم میپره؟؟؟ چون الان اگه وارد کنسول میشم شکل آواتارام رفته خاکستری شدن پیغام میده که به xbox live متصل شو و آپدیتش کن ممنون میشم راهتماییم کنید

سلام دوست عزیز اگر دستگاهتون ال تی ۳ هست با خیال راحت اپدیت کنید چه از طریق سی دی چه فلش چه لایو

joykiller360
12-01-2015, 22:18
با ایکس باکس جیتگ هم می شه به لایو وصل شد؟
اگه نمی شه راهی،آپدیتی چیزی نداره؟

سلام خیر دوست عزیز نمیشه
برای اپدیت باید ببرین پیش تعمیرکار

shengo_k
12-01-2015, 22:32
سلام دوست عزیز اگر دستگاهتون ال تی ۳ هست با خیال راحت اپدیت کنید چه از طریق سی دی چه فلش چه لایو

از کجا میشه دقیق فهمید که ال تی 3 هست اگه خریدمش گفتن ال تی 3 اما میخوام مطمئن شم
تاحالا هر بازی که توش گذاشتمو اجرا کرده

joykiller360
13-01-2015, 20:58
از کجا میشه دقیق فهمید که ال تی 3 هست اگه خریدمش گفتن ال تی 3 اما میخوام مطمئن شم
تاحالا هر بازی که توش گذاشتمو اجرا کرده

از ورژن داشبورد یا راه ساده تر اینکه اگر دستگاتون pes 13 pe14 p15 یا fifa 13 fifa 14 یا fifa ۱۵ رو بازی کرده باشین یعنی lt3 هست حتما

realmadrida
20-05-2015, 16:16
برای اخرین اپدیت ایکس باکس 360میشه از طریق یو اس بی از ترس بند نشدن اقدام کرد

realmadrida
20-05-2015, 16:36
دستگاه من lt3و فروشنده گفته
pes 2015 با پخش یه اهنگ بازی میکنم فکر کنم فرمودید lt3میشه ولی فروشنده میگه ریسکه نمیدنم چیکار کنم راستی میشه بدون سی دی اپدیت کرد

moh3en_sh
11-06-2015, 03:18
سلام دوستان لینک دانلود آخرین آپدیت لایو رو اگه کسی داره بده ممنونشم:n16:

yakimura sanada
22-06-2015, 17:28
سلام دوستان
من موقعی میخوام به Xbox Live وصل شم میگه شما DNS رو اشتباه وارد کردید اما من همونی که توی تنظیمات مودم بود زدم و همچنان این ارور رو میده:n27:

yakimura sanada
30-06-2015, 21:43
سلام دوستان
من موقعی میخوام به Xbox Live وصل شم میگه شما DNS رو اشتباه وارد کردید اما من همونی که توی تنظیمات مودم بود زدم و همچنان این ارور رو میده:n27:

Public Enemy
29-09-2015, 17:16
با سلام . بنده از اکانت مایکروسافتم زیاد برای بازی استفاده نمی کنم . چند وقتیه یه مساله ای ذهنمو درگیر کرده نمی دونم کسی می تونه توضیح بده یا خیر .

توی اپ Xbox live وقتی اکانتمو چک می کنم می بینم یه آرم G که دورش دایره هست زده کنارشم یه عدد زده . جریانش چیه کسی می تونه توضیج بده ؟

behexen
11-12-2015, 23:57
میشه راهنمایی کنید چطور ۱ ماه گلد تریال رو فعال کنم ؟
توی فسمت billing information ارور میده
از /ادرس های همه کشور ها استفاده کردم ولی بازم ارور میده
Uk US India