PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {آموزش} اتصال به شبکه Xbox Live

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

velvet revoulver
22-02-2011, 03:00
سلام...
2 تا سوال داشتم خواهشا کمک کنید
1.من دی وی دی اساسین رو تو دستگاه گذاشتم پیغام داد که باید update کنم من گزینه ی no رو زدم یعنی اپدیت نکردم ...ایا الان دستگاه flag شده و دیگه نمیتونم تو لایو برم؟...
2.بعد از اینکه lt+ رو ریختم دوباره همون اساسین رو گذاشتم اما صفحه سیاه شد و دستگاه فریز شد (متاسفانه چون مدتی از خرید بازی گذشته بود یادم نبود که بازی پچ lt+ نداره ) ایا در این حالت (یعنی سیاه شدن صفحه) احتمال flag شدن هست؟
میدونم که سوالم احتمالا تکراریه اما من فعلا adsl ندارم بنابراین نمیتونم همه ی صفحه هارو دنبال جواب سوالم بگردم..ممنون میشم که جوابمو بدین...

SamGun
22-02-2011, 13:20
سلام...
2 تا سوال داشتم خواهشا کمک کنید
1.من دی وی دی اساسین رو تو دستگاه گذاشتم پیغام داد که باید update کنم من گزینه ی no رو زدم یعنی اپدیت نکردم ...ایا الان دستگاه flag شده و دیگه نمیتونم تو لایو برم؟...
2.بعد از اینکه lt+ رو ریختم دوباره همون اساسین رو گذاشتم اما صفحه سیاه شد و دستگاه فریز شد (متاسفانه چون مدتی از خرید بازی گذشته بود یادم نبود که بازی پچ lt+ نداره ) ایا در این حالت (یعنی سیاه شدن صفحه) احتمال flag شدن هست؟
میدونم که سوالم احتمالا تکراریه اما من فعلا adsl ندارم بنابراین نمیتونم همه ی صفحه هارو دنبال جواب سوالم بگردم..ممنون میشم که جوابمو بدین...

سلام

1- نه FLAG نشدید چون دستور AP2.5 فقط در داشبورد جدید قابل Read شدن هست .

2-شما اگه داشبورد رو Update کرده باشید و همینطور +LT رو ریخته باشید FLAG نمیشید حتی اگه بازی Stealth نباشه.فقط در این وضعیت نباید تو LIVE بازی کنید.

مشکلی نیست , بالاخره قرار نیست که تمام سوالات یک دفعه پرسیده بشه عزیز !!

Spaniuly
22-02-2011, 16:28
من دستگاهم LT+ نداره و آخرین‌ آپدیت داشبورد رو هم داشتم بازی NFS HP رو گذاشتم ولی فلگ نشدم چون تا یه هفته بعد اون به لایو می رفتم و آنلاین هم بازی کردم

SamGun
22-02-2011, 17:40
من دستگاهم LT+ نداره و آخرین‌ آپدیت داشبورد رو هم داشتم بازی NFS HP رو گذاشتم ولی فلگ نشدم چون تا یه هفته بعد اون به لایو می رفتم و آنلاین هم بازی کردم

جیگرتو دستور های (AP(Anti Policy لاب لای فایلهای بازی ها هستن و توسط داشبورد خوانده میشن.

الان بازی ای که خریدی Patch شده ی نسخه ی اصلی هست و این فایلها توسط abgx360 استخراج شده تا شما بتونه با iXtreme های پایین تر هم بازی رو اجرا کنی .

خداروشکر سیستم قبلی MS برای BAN کردن کمی احمق بود و درصد BAN دوروبره 50-50 میچرخید .

یعنی ممکنه الان BAN شی یا اینکه سال دیگه هم BAN نشی !!

ولی این AP2.5 خیلی سریع کرده کارو و خیلی هم دقیق هست.

اگه بازیت AP2.5 بود الان LIVE یه خاطره شده بود برات:31: !!

Spaniuly
22-02-2011, 20:11
جیگرتو دستور های (AP(Anti Policy لاب لای فایلهای بازی ها هستن و توسط داشبورد خوانده میشن.

الان بازی ای که خریدی Patch شده ی نسخه ی اصلی هست و این فایلها توسط abgx360 استخراج شده تا شما بتونه با iXtreme های پایین تر هم بازی رو اجرا کنی .

خداروشکر سیستم قبلی MS برای BAN کردن کمی احمق بود و درصد BAN دوروبره 50-50 میچرخید .

یعنی ممکنه الان BAN شی یا اینکه سال دیگه هم BAN نشی !!

ولی این AP2.5 خیلی سریع کرده کارو و خیلی هم دقیق هست.

اگه بازیت AP2.5 بود الان LIVE یه خاطره شده بود برات:31: !!
زیر دیپلم حرف بزن ببینم چی می گی تو :31: الان جریان اینکه من بن نشدم چیه؟ یعنی NFS من چه مزیتی داشت که باعث نشده بن بشم؟ پچ خاصی روش زده شده یعنی؟ اگه گفته تو رو فرض بگیرم باید بتونم بازی کنم دیگه ولی نمی تونم بازی کنم پیغام میده که من نمی تونم بازی کنم... به هر حال الان که دوباره ADSL ام وصله برم لایو ببینم چه خبره بن شدم یا نه...

فقط موقع لایو رفتنی می گه یه آپدیت هست اون رو دانلود کنم چه مشکلاتی داره؟ چون پیمان گفت این آپدیت شیطونی می کنه و مایکی طله گذاشته و حتی اونهایی که دانلود می کنن این آپدیت رو بلک آپس دیگه براشون اجرا نمیشه این بلاا ها ممکنه به سرم بیاد اگه آپ کنم؟

SamGun
22-02-2011, 21:54
زیر دیپلم حرف بزن ببینم چی می گی تو :31: الان جریان اینکه من بن نشدم چیه؟ یعنی NFS من چه مزیتی داشت که باعث نشده بن بشم؟ پچ خاصی روش زده شده یعنی؟ اگه گفته تو رو فرض بگیرم باید بتونم بازی کنم دیگه ولی نمی تونم بازی کنم پیغام میده که من نمی تونم بازی کنم... به هر حال الان که دوباره ADSL ام وصله برم لایو ببینم چه خبره بن شدم یا نه...

فقط موقع لایو رفتنی می گه یه آپدیت هست اون رو دانلود کنم چه مشکلاتی داره؟ چون پیمان گفت این آپدیت شیطونی می کنه و مایکی طله گذاشته و حتی اونهایی که دانلود می کنن این آپدیت رو بلک آپس دیگه براشون اجرا نمیشه این بلاا ها ممکنه به سرم بیاد اگه آپ کنم؟

بیخیال آرمین!! :31:

ببین پسر خوب از زمانی که ---- کنسول اومد روشهای مختلفی برای جلوگیری از این ---- توسط Microsoft اومد که نمونه هاش Wave و AP بودن .

این Wave یک نوع Certificate به حساب میاد . Certificate چیه !؟ یک نوع Digital signature هست حالا Digital signature چیه !!؟؟ :31:

یک نوع ... بخدا اینطوری بخوام توضیح بدم اول خودم نابود میشم بعد فروم :31:

آرمین تو به این خاطر هنوز BAN نشدی چون از روش قدیم برای جلوگیری از سیستم امنیتی MS استفاده میکردی و چون بسته امنیتی جدید MS به نام AP2.5 تو بازیه تو وجود نداشت به همین خاطر میتونستی بازی کنی .

اگه AP2.5 رو داشتی به علت Enable بودن SSV3 (یکی از دستورات امنیتی) بازیت اصلا RUN نمیشد و فقط میتونستی Logo یه بازی رو ببینی.

MS برای اینکه به صورت Offlin هم بتونه ملت رو BAN کنه میاد از Copyright Port هااستفاده میکنه .

یعنی چطوری !؟ میاد یکسری Code ها از پیش آماده تو داشبورد قرار میده و زمانی که شما خلاف کار عمل کنید این Code ها جایگزین میشه و زمانی که وصل میشی به LIVE بلافاصله BAN میشی.

در واقع میشه گفت آره , برای Patch کردن یک بازی ما میایم از Certificate های مختلف بسته به نیاز استفاده میکنیم , چطوری ؟!

اینطوری که ما الان Patch های +Wave 3.4.5.6.6/1.LT.LT رو در اختیار داریم و میتونیم از Net دانلود کنیم , این Patch ها (3.4.5.6) میان به جای Certificate های جدید رو میگیرن و اونارو با iXtreme های قبلی

( update های درایو) هماهنگ میکنن. حالا چون درصد خطای Ban شدن در گذشته زیاد بوده و خیلی ها Ban نمیشدن , به همین خاطر تو Ban نشدی چون به روش قبل قفل شکنی کردی.البته شایدم الان تو Black Listباشی.

Black List هم یک لیستی هست که مشکوک به Ban هارو توش قرار میدن و بعد از تائید نهایی تو موج Ban ترتیبشون رو میدن.

این آپدیتو من الان ریختم مشکلی نداشتم تا حالا باهاش. ولی نمیشه پیش بینی کرد که زیر پوست این Update چه چیزی خفته !!

underali
25-02-2011, 10:45
دوستان من یه ایکس باکس دارم با‌ آپدیت کینکت میخوام به با ایکس باکس به اینترنت وصل و بازی هام و آپدیت کنم چه کنم

SamGun
25-02-2011, 11:27
دوستان من یه ایکس باکس دارم با‌ آپدیت کینکت میخوام به با ایکس باکس به اینترنت وصل و بازی هام و آپدیت کنم چه کنم

کار خاصی نباید انجام بدی فقط شما کنسول رو یا توسط کابل LAN یا توسط WiFi Adaptor به Router یا همون مودم خودتون وصل کنید و بعد از آدرس زیر به LIVE وصل شید.

System Setting>>Network Settings>>Wired or Wireless Network>>Test Xbox LIVE Connection

البته شما ابتدا قبل از وصل شدن به LIVE هم باید +LT داشته باشید و هم بازی شما +Patch LT داشته باشه تا موقعی که بازی رو Run میکنی Ban نشی .

بعد از این کار ها شما وارد هر بازی بشید (اگه به LIVE وصل باشید ) به صورت خودکار بازی شما Update خواهد شد.

MobinS
26-02-2011, 17:15
بچه ها من لایوم تموم شد. یادمه روز اول قبل از آپدیت جدید یک دست CODBO زدم. حالا رفتم halo reach و cod mw 2 و cod bo پچ شده رو خریدم و اکانت دوم امو ساختم. حالا هرچقدر می زنم که جوین شه نمیشه. مثلا می نویسه 253452 نفر دارن باز می کنن این بازیو ، ولی وقتی جوین می زنم نمیره توی هیچ باز ای. هر سه تا بازی هم همین طوره. همه سبکاشم امتحان کردم ولی نمیره ! چیکار باید کنم؟ آخه بازی هایی مثل RE5 یا MOH راحت میان ، ولی هرچقدر صبر کردم جوین نمیشه این سه تا بازیو!

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

درضمن باز یک آفر اومده که 1 یورو میتونی 2 تا بازی + 1 ماه گلد بگیری !!!!!!! چطوری باید این کارو بکنم؟؟ کسی نمی تونه کمک کنه؟>

MobinS
27-02-2011, 14:22
جواب مارو کسی نمیده؟

korokodil_avareh
27-02-2011, 18:41
سلام دوستان
من تازه ADSL 512گرفتم،میخواستم به Live متصل بشم.
آموزش پست اول رو هم خوندم ولی کانکشن تست که میزنم ،failed میده
کلا وصل نمیشه
xbox رو با کابل Ethernet مستقیما به مودم وصل کردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

resident_evil
28-02-2011, 14:10
تو کدوم قسمت مشکل داره دوست عزیز ؟
تمام مشخصات رو درست وارد کردین ؟ IP,DNS و این چیزا ؟

MobinS
28-02-2011, 15:21
بچه ها هالو درست شد ، ولی بازم اون دوتا نمیشه ! واسه شما هم همین مشکله ، یا بخاطر این چند روزیه که سرعتا رو دستی کم کردن؟

korokodil_avareh
28-02-2011, 18:35
تو کدوم قسمت مشکل داره دوست عزیز ؟
تمام مشخصات رو درست وارد کردین ؟ IP,DNS و این چیزا ؟
DNS رو که مربوط به ISP خودم میشه رو مطمئنم درست وارد کردم،IP و بقیه چیزها رو از پست اول وارد کردم
وقتی تست کانکشن رو میزنم اصلا وصل نمیشه، چند تا ساجسشن هم میذاره که عملی نمیشن
اگه لطف کنید یه آموزش ابتدایی و ساده واسه راه اندازی لایو برام قرار بدید ممنون میشم(از اول)

MobinS
28-02-2011, 20:20
DNS رو که مربوط به ISP خودم میشه رو مطمئنم درست وارد کردم،IP و بقیه چیزها رو از پست اول وارد کردم
وقتی تست کانکشن رو میزنم اصلا وصل نمیشه، چند تا ساجسشن هم میذاره که عملی نمیشن
اگه لطف کنید یه آموزش ابتدایی و ساده واسه راه اندازی لایو برام قرار بدید ممنون میشم(از اول)

وقتی می خوای به ای دی اس ال کانکشن خودت وصل شی ، یوسر و پس وارد می کنی یا خودش وصله همیشه؟>

korokodil_avareh
01-03-2011, 16:06
وقتی می خوای به ای دی اس ال کانکشن خودت وصل شی ، یوسر و پس وارد می کنی یا خودش وصله همیشه؟>

bebakhshid ba mobile hastam fa nadare. na aziz hamishe khoesh auto vasl hast

ali gamma
02-03-2011, 15:32
میبخشید یه مودم DLINK مدل 2520 دارم. این اتوماتیک به 360 وصل میشه . یعنی به درایور و این چیزا نیاز نداره؟:eh:

dooste.man83
02-03-2011, 18:20
دوستان من آپدیت 2.0.12625.0 رو انجام بدم یا نه؟ الان آپدیت 2.0.12611.0 رو دارم... می خواستم بدونم تو بازی های آینده اگر آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاره؟ الان قفل 2.5 فعال هست رو دستگام یا آپدیت کنم فعال میشه؟
ممنون از اساتیدی که کمکم می کنن

Alex merccer
03-03-2011, 20:40
bebakhshid ba mobile hastam fa nadare. na aziz hamishe khoesh auto vasl hast

شما لازم نیست تنظیمات آی پی و اینجور چیز هارو دستی انجام بدی بزار رو اتوماتیک خودش اتومات درست میکنه.
فقط اینکه UPNP مودمت باید روشن باشه و MTU مودمت هم بالای 1364 باشه بزاری 1500 خوبه.

SamGun
03-03-2011, 21:18
شما لازم نیست تنظیمات آی پی و اینجور چیز هارو دستی انجام بدی بزار رو اتوماتیک خودش اتومات درست میکنه.
فقط اینکه UPNP مودمت باید روشن باشه و MTU مودمت هم بالای 1364 باشه بزاری 1500 خوبه.

یه موقع ها MTU رو 1500 جواب نمیده و باید بین 1450 الی 1500 باشه.

دوستان من آپدیت 2.0.12625.0 رو انجام بدم یا نه؟ الان آپدیت 2.0.12611.0 رو دارم... می خواستم بدونم تو بازی های آینده اگر آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاره؟ الان قفل 2.5 فعال هست رو دستگام یا آپدیت کنم فعال میشه؟
ممنون از اساتیدی که کمکم می کنن

بله انجام بدید , این آپدیت تکمیل کننده ی قفل AP 2.5 هست و بعد از این آپدیت تمام بازی هایی که دارای AP2.5 هستن اگه بدون Patch مخصوص باشن به مشکل بر میخورید.

astatira
07-03-2011, 02:10
خسته نباشید. 1.مودم من باید یوزر پسورد بدم تا کانکت بشه برای وصل شدن x360 باید حتما اتومات کانکت باشه اگر بله چطوری باید اتوماتش کنم 2.برای وصل شدن x360 به اینترنت باید کیس کامپیوتر هم باشه یاخودش مستقل وصل میشه؟3.یک تنظیمات دیگه هم زیر ip هست بنام dns اونجا باید چی بنویسم؟ممنون میشم راهنماییم کنید چون تاحالا به live وصل نشدم دفعه اولمه

Alex merccer
08-03-2011, 20:47
خسته نباشید. 1.مودم من باید یوزر پسورد بدم تا کانکت بشه برای وصل شدن x360 باید حتما اتومات کانکت باشه اگر بله چطوری باید اتوماتش کنم 2.برای وصل شدن x360 به اینترنت باید کیس کامپیوتر هم باشه یاخودش مستقل وصل میشه؟3.یک تنظیمات دیگه هم زیر ip هست بنام dns اونجا باید چی بنویسم؟ممنون میشم راهنماییم کنید چون تاحالا به live وصل نشدم دفعه اولمه

شما باید از توی تنظیمات مودم مودم رو روی کانکشن always on بزاری.اگه اینکارو بکنی لازم نیست pc روشن باشه و xbox رو مستقیما می تونید وصل کنید به ودم.تنظیماتش رو هم نمی خواد دستی انجام بدید بزارید رو اتومت خودش درست می کنه.

cabire92
10-03-2011, 15:41
یه موقع ها MTU رو 1500 جواب نمیده و باید بین 1450 الی 1500 باشه.

ببخشید مودم هایی که جایی برای تنظیم کردن mtu ندارند را باید چه کار کرد؟؟؟؟ من الان می خوام به live وصل بشم ارور می ده و می گه mtu را تنظیم کنید.
مدل مودم Symphony Sy800c

MeHrDaD-91
10-03-2011, 21:03
آقا من هم همین مشکل را دارم اگر می شه کمکم کنید.
مدل مودم Zyxel p660ru- T1 v2

korokodil_avareh
10-03-2011, 22:21
اینایی رو که گفتید کجا باید تنظیم کنم؟
اگر اینا رو تغییر بدم مشکلی که برای کانکشنم ایجاد نمیشه؟

Alex merccer
11-03-2011, 17:53
ببخشید مودم هایی که جایی برای تنظیم کردن mtu ندارند را باید چه کار کرد؟؟؟؟ من الان می خوام به live وصل بشم ارور می ده و می گه mtu را تنظیم کنید.
مدل مودم Symphony Sy800c

آقا من هم همین مشکل را دارم اگر می شه کمکم کنید.
مدل مودم Zyxel p660ru- T1 v2

توی بعضی از مودم ها به جای (MTU (maximum transition unit می نویسه maximum segment size)MSS) ممکنه چیز های دیگه ای هم نوشته باشه که من نمی دونم شما بگرد یکم احتمالا پیدا کنی.معمولا هم اینچیز ها توی بخش security مودم هست

اینایی رو که گفتید کجا باید تنظیم کنم؟
اگر اینا رو تغییر بدم مشکلی که برای کانکشنم ایجاد نمیشه؟

هر مودم خودش یک قسمت تنظیمات داره که به تنظیمات PC ربطی نداره.شما اول باید بری توی internet explorer یا فایرفاکس(کروم جواب نمی ده) فایر فاکس هم قدیمی هاش جواب نمی ده.بعد آی پی مودمت رو توی ادرس بار بزنی (یه طور معمول آی پی مودم ها رو میزارن 192.168.1.1) بعد باید یوزر نیم و پسورد مودمت رو بزنی ( مال من که مودمم planet هست admin12345 بود قبلا هم یک مودم داشتم ZX-DSL831 یوزر و پسش همین همین بود) بعد وارد صفحه ی تنظیمات مودم میشه حالا باید بگردین UPNP رو روشن کنین روشن کردنش هم هیچ مشکلی برای کانکشن مودمتون درست نمی کنه بعد هم باید MTU مودمتون رو بالای 1364 بزارین. نا اینجا هیچ تغیری توی کانکشنتون بوجود نمیاد.در مرحله ی بعدی اگه مودمتون همیشه به اینترنت وصله و با روشن خاموش کردن PC لازم نیست دوباره به اینترنت وصل بشین فقط مودمتون رو بزنین به xbox و برین لایو اگر هم اینطوری نیست باز خودش آموزش داره البته 5-6 خط بیشتر نیست ولی الان حوصله ندارم بزارم:31:(می خوام برم dragon age 2 بازی کنم:27:)اگه لازم داشتین بگین براتون بزارم.

korokodil_avareh
13-03-2011, 02:08
آقا بالاخره ما هم تونستیم لایو بازی کنیم! :دی
میگم فقط در مورد این بن شدن که میگ یه خورده ترس گرفتم نکنه بن بشم!؟
راه جلوگیری داره؟

Alex merccer
13-03-2011, 13:20
آقا بالاخره ما هم تونستیم لایو بازی کنیم! :دی
میگم فقط در مورد این بن شدن که میگ یه خورده ترس گرفتم نکنه بن بشم!؟
راه جلوگیری داره؟

راه پیشگیریش اینه که بازی هاتون استیلث پچ باشه.هیچ بازی رو هم زودتر از ریلیز جهانی تو لایو بازی نکنین.هر وقت لایو پیغام آپدیت می ده یک دور بیاین فروم رو چک کنین ببینین آپدیتش مشکلی داره یا نه.
البته بیشتر شانسی هست.من یکی از دوستام فیبل رو توی داشبورد جدید قبل از اینکه ال تی + بیاد گذاشته بود اما هنوز بن نشده. خودم هیلو رو قبل از ریلیز جهانی تو لایو بازی کردم و هنوز بن نشدم:31:بن شدن به این راحتی نیست:27:

korokodil_avareh
13-03-2011, 17:20
بن شدن به این راحتی نیست:27:
مرسی دوست عزیز:40:
این تیکه روحیه بخش بود:31:

Jeff hardy M
29-03-2011, 17:32
من هنوز نتونستم به لايو وصل شم . ماشا... صفحه اول انقدر قشنگ توضيح داده كه هيچي نفهميدم !

Spaniuly
29-03-2011, 20:53
من هنوز نتونستم به لايو وصل شم . ماشا... صفحه اول انقدر قشنگ توضيح داده كه هيچي نفهميدم !
شما کامپیوتر رو چطوری وصل می کنی به اینترنت؟ ایشالا که مودمتون ADSL هست دیگه؟ اگه دایال آپی که بیخیال شی سنگین تری واسه اعصابتم خوبه اگه بیخیال دایال آپ بشی ولی اگه مودمت ADSL هست کافیه روی حالت PPOE یعنی حالتی که از بدو بالا اومدن ویندوز مستقیم کانکتی یا به قول خودمون یوز پسورد داخل مودم ذخیره میشه توی این حالت کابل شبکه رو از PC جدا کن و متصل کن به ایکس باکس والسلام لایو رو بزنی خودش میره 100 درصد هم ازتون آپدیت می خواد که باید آپدیت کنید فقط دیگه اگه دیسک پچ نشده هیلو ریچ و کال آف های شماره 6 و 7 رو دارید و بازی می کنید بیخیالشون باید بشید چون دیگه دستگاهتون باز نمی کنه اونارو باید دیسک پچ شده گیر بیارید ...

Jeff hardy M
30-03-2011, 08:50
شما کامپیوتر رو چطوری وصل می کنی به اینترنت؟ ایشالا که مودمتون ADSL هست دیگه؟ اگه دایال آپی که بیخیال شی سنگین تری واسه اعصابتم خوبه اگه بیخیال دایال آپ بشی ولی اگه مودمت ADSL هست کافیه روی حالت PPOE یعنی حالتی که از بدو بالا اومدن ویندوز مستقیم کانکتی یا به قول خودمون یوز پسورد داخل مودم ذخیره میشه توی این حالت کابل شبکه رو از PC جدا کن و متصل کن به ایکس باکس والسلام لایو رو بزنی خودش میره 100 درصد هم ازتون آپدیت می خواد که باید آپدیت کنید فقط دیگه اگه دیسک پچ نشده هیلو ریچ و کال آف های شماره 6 و 7 رو دارید و بازی می کنید بیخیالشون باید بشید چون دیگه دستگاهتون باز نمی کنه اونارو باید دیسک پچ شده گیر بیارید ...
ممنون
ADSL ام
تنظيمات اي پيش چي ؟ خودش تنظيم ميكنه ؟

Alex merccer
02-04-2011, 19:22
ممنون
ADSL ام

صفحه ی قبل توضیح دادم شما نگاه کن اگه نفهمیدی بگو دوباره توضیح بدم:20:

Spaniuly
03-04-2011, 14:59
ممنون
ADSL ام
ببین اصلا تنظیمات رو بیخیال شی آی پی مای پی نمی خواد شما اگه با وصل شدن به اینترنت مشکل نداشته باشی فقط یه کابل اترنت از مودم وصل می کنی به پشت دستگاه خودش تنظیمات رو اتوماتیک وارد دستگاه ایکس باکس می کنه شما هیچ کاری لازم نیست انجام بدی عزیزم اگه مشکلتون با وصل شدن به اینترنت هست که باید توی تالار اینرنت و شبکه مطرح کنید... ولی از اونجایی که شما می آیید اینجا نشون دهنده اینه که کانکت می تونید بشید پس مشکلی ندارید فقط کافیه کاری رو که گفتم رو بکنید

uchihaitachi
05-04-2011, 02:01
دوستان یه سوال داشتم:بازی ubdate crisis 2 خواست منم 'گذاشتم بشه از خود ubdato dvd کرد الان مشکلی که نیست؟؟بعد ubdate بازیو باز کرد.

MILIN3M
06-04-2011, 17:02
من قبلا راحت وصل میشدم به لایو..الان کابل رو زدم نشد...تست کانکشن رو زدم تا مرحله چک اینترنت اوکی ولی مرحله چک به لایو ارور میده و کانکت نمیشه

kasra_khan2003
15-04-2011, 19:43
داشبورد xbox من 2.0.12625.0 هست، میخواستم برای اولین بار وصل بشم به Live که یکی گفت این کار رو نکن چون وقتی وصل میشی میره خودش رو آپدیت میکنه به 2.0.13140.0 و دیگه بازی های کپی رو اجرا نمیکنه.

خواستم ببینم درسته؟

A.N.A.P
17-04-2011, 23:29
دوستان پینگ زیر 200 واسه آنلاین بازی کردن جواب میده ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasra_khan2003
18-04-2011, 01:27

این سایت ها زیاد پینگ رو خوب نشون نمیدن. شما تو CMD برو 4.2.2.4 رو پینگ کن اگه زیر 300 بود مطمئن باش که جواب میده.

shab_2008
18-04-2011, 10:28

آره خوبه!:31:
البته پیسنگ هم لحظه ای هست ولی خوب با پینگ 300 هم تقریبا لگی وجود نداره!

A.N.A.P
18-04-2011, 14:25
این سایت ها زیاد پینگ رو خوب نشون نمیدن. شما تو CMD برو 4.2.2.4 رو پینگ کن اگه زیر 300 بود مطمئن باش که جواب میده.
توضیح میدی برم CMD چکار کنم ؟

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

شهاب تو بیکاری هم میخندی ؟:31:

Alex merccer
18-04-2011, 14:47

پینگ فکر نمی کنم ربطی به لگ داشته باشه و 95% مربوط به delay هست

توضیح میدی برم CMD چکار کنم ؟[COLOR="Silver"]

برای این کار برو توی run و cmd رو تایپ کن و ok رو بزن بعد در صفحه ای که باز می شه تایپ کن :

ping 4.2.2.4

kasra_khan2003
18-04-2011, 15:49

Lag, Delay, Timeout همه ی اینا به پینگ ربط داره و کمـــی هم به سرعت.

A.N.A.P
18-04-2011, 16:02

برای این کار برو توی run و cmd رو تایپ کن و ok رو بزن بعد در صفحه ای که باز می شه تایپ کن :

ping 4.2.2.4
الان این پینگ واقعی هست ؟

Alex merccer
18-04-2011, 16:23
Lag, Delay, Timeout همه ی اینا به پینگ ربط داره و کمـــی هم به سرعت.

لگ مربوط به وقفه بین رسیدن اطلاعات هست و اگه پینگ ثابت باشه با پینگ 2000 هم لگی نخواهد بود.

الان این پینگ واقعی هست ؟

پینگ در واقع یک عدد مشخص نیست که بگیم مثلا پینگ شما 330 هست.پینگ نسبت به یک جای خاصی هست و برای همین توی بازی ممکنه پینگ شما از زیر 200 تا 500 و بالاتر هم متغیر باشه.

shab_2008
18-04-2011, 18:50
لگ مربوط به وقفه بیت رسیدن اطلاعات هست و اگه پینگ ثابت باشه با پینگ 2000 هم لگی نخواهد بود.

پینگ در واقع یک عدد مشخص نیست که بگیم مثلا پینگ شما 330 هست.پینگ نسبت به یک جای خاصی هست و برای همین توی بازی ممکنه پینگ شما از زیر 200 تا 500 و بالاتر هم متغیر باشه.

پینگ اصلا وجو خارجی نداره عزیز ! پینگ یه دستور هست برای محاسبه مدت زمان رفت و برگشت که یه پسته مثلا 32 بیتی یا Datagram به آدرس مورد نظر شما! که خوب قطعا هرچه این مدت زمان کمتر باشه خوب سرعت این داد و ستد بهتره!:31:

در بازی آنلاین هم همینطوره! Lag و Delay و... هم معنیاش همش یکی هست و بر میگرده به سرعت پینگ.

البته کیفیت سرور های آنلاین یه بازی هم خیلی در این امر دخیله!

SamGun
18-04-2011, 21:40
دوستان دستور Ping تو CMD اینه :

ping 4.2.2.4 -t

kasra_khan2003
21-04-2011, 23:32
داشبورد xbox من 2.0.12625.0 هست، میخواستم برای اولین بار وصل بشم به Live که یکی گفت این کار رو نکن چون وقتی وصل میشی میره خودش رو آپدیت میکنه به 2.0.13140.0 و دیگه بازی های کپی رو اجرا نمیکنه.

خواستم ببینم درسته؟

کسی جواب مارو نمیده؟:41:

konami-pes
30-04-2011, 09:22
آقا یه سوال :

با اینترنت GPRS ایرانسل که با PC Suite کانکت میشم میشه به لایو 360 وصل شد؟سرعتش بد نیست ها :31: میشه مستقیم از گوشی به 360 کانکت شد؟

SamGun
30-04-2011, 09:58
کسی جواب مارو نمیده؟:41:

بله درسته

آقا یه سوال :

با اینترنت GPRS ایرانسل که با PC Suite کانکت میشم میشه به لایو 360 وصل شد؟سرعتش بد نیست ها :31: میشه مستقیم از گوشی به 360 کانکت شد؟

میشه ولی نمیتونی بازی کنی . من با Dialup هم کنسول رو Update کردم ولی نمیشه باهاش بازی کرد.

چون Latency یا همون Ping تو بازی ها باید خیلی پایین باشه.که فکر میکنم تو GPRS بالای 1000-1500 باشه.

Saeed System
30-04-2011, 12:34
سلام و خسته نباشید

من امرو زبرا یاولین بار می خواستم به شبکه لایو وصل بشم . ارور کم بودن مقدار mtu رو گرفتم که مودم من روی 1300 mtu

و باید حداقل 1364 باشه تا بشه وصل شد به لایو

من مودمم از نوعیه که نمیشه مقدار mtu و به صورت دستی از داخل کنترل پنل زیاد کرد مدل مودمم ( symphoney 602 )

با یه نرم افزار که خود مایکروسافت گرفتم تغییر دادم ولی اعمال نشد و هنوز مقدارش 1300 .

و موقع جوین شدن کنسول ارور کم بودن مقدار mtu م یگیرم.

الان تنها مشکلم پیدا کردن راهی برای زیاد کردن مقدار mtu

ممنون میشم کمک کنید :10::11:

hossein6599
02-05-2011, 00:19
سلام دوستان برای من هم مشکل mtu هنگام وصل شدن به لایو پیش اومده جالب اینه که برا من روی 1492 تنظیمه ولی باز گیر میده که مقدار ام تی یو کمه و حداقل رو 1364 تنظیمش کن.به نظرتون مشکل چیه؟ یکی دو روزیه اینطوری شده

SamGun
02-05-2011, 08:46
سلام و خسته نباشید

من امرو زبرا یاولین بار می خواستم به شبکه لایو وصل بشم . ارور کم بودن مقدار mtu رو گرفتم که مودم من روی 1300 mtu

و باید حداقل 1364 باشه تا بشه وصل شد به لایو

من مودمم از نوعیه که نمیشه مقدار mtu و به صورت دستی از داخل کنترل پنل زیاد کرد مدل مودمم ( symphoney 602 )

با یه نرم افزار که خود مایکروسافت گرفتم تغییر دادم ولی اعمال نشد و هنوز مقدارش 1300 .

و موقع جوین شدن کنسول ارور کم بودن مقدار mtu م یگیرم.

الان تنها مشکلم پیدا کردن راهی برای زیاد کردن مقدار mtu

ممنون میشم کمک کنید :10::11:

سلام دوستان برای من هم مشکل mtu هنگام وصل شدن به لایو پیش اومده جالب اینه که برا من روی 1492 تنظیمه ولی باز گیر میده که مقدار ام تی یو کمه و حداقل رو 1364 تنظیمش کن.به نظرتون مشکل چیه؟ یکی دو روزیه اینطوری شده

MTU تنظیم نمیخواد , MTU به صورت پیش فرض مقدار مورد نیاز برای LIVE رو داره فقط ممکن هست به خاطر کارهایی که انجام میدید توسط PC این مقدار کاهش پیدا کنه که شما با Reset کردن تنظیمات میتونید اونو درست کنید.

وارد Run شده CMD رو تایپ کنید سپس دستور ipconfig/all رو وارد کنید تمام دستورات Reset شده و MTU هم به حالت اول بر میگرده.

این نرم افزار هم برای زمان هایی استفاده میشه که شما بخواید MTU رو روی مقدار خاصی قرار بدید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Saeed System
03-05-2011, 08:43
MTU تنظیم نمیخواد , MTU به صورت پیش فرض مقدار مورد نیاز برای LIVE رو داره فقط ممکن هست به خاطر کارهایی که انجام میدید توسط PC این مقدار کاهش پیدا کنه که شما با Reset کردن تنظیمات میتونید اونو درست کنید.

وارد Run شده CMD رو تایپ کنید سپس دستور ipconfig/all رو وارد کنید تمام دستورات Reset شده و MTU هم به حالت اول بر میگرده.

این نرم افزار هم برای زمان هایی استفاده میشه که شما بخواید MTU رو روی مقدار خاصی قرار بدید :

سلام من حدود 1 هفتس دارم خودکشی م یکنم وصل بشم به xbl ولی هنوز موفق نشدم.

مودم من mtu 1300 و حتی معجزه هم نمیتونه زیادش کنه ... من حدود 4 تا نرم افزار امتحان کردم نشد...

کانکشنمم بریدجه بازم وصل نمیشه...تنها راهش فکر کنم خرید یه مودم که باید 50 هزار تومن هزینه کنم

که منم گفتم ولش کن خر ما از کرگی دم نداشت...

الانم با دیال آپ وصل میشه راحت ولی با adsl ارور mtu میده...به حداقل 10 نف راز کارشناسای پارس آنلاین

صحبت کردم تا حالا همشون میگن به ما چه مودمت همینجوریه نمیشه...

خلاصه با دیال آپ هم که وصل میشم همون اولش میزنه آپدیت چون سرعت دیال آپ کمه خیلی طول میکشه

برا ی همین من کلا بیخیال xbl شدم...

حالا شما یه راهی یه مینبری یه هکی یه راهی که بشه وصل شد به xbl به جز خرید مودم به من بگید

ممنونتون میشم چون پول ندارم مودم بخرم 50 هزار تومن وگرنه همین امروز میخریدم

نمر افزار drtcp و tcp optimizer و چند نرم افزار دیگه هم امتحان کردم فقط تو خود نرم افزا رمیزنه 1500 شده

ولی وقتی تست میگیرم همون 1300 .

خلاصه همون خر ما از کرگی دم نداشت شده قضیه من. یکی از بچه ها همینجا برگشت گفت خودکشی که

هیچی 7 تا کفن هم بپوسونی نمیتون یوصل بشی جز خرید مودم منم گفتم پول ندارم گفت پس برو بمیر.

مودمم symphony 602 همون کپی asus am602

...................

اگر راهی نمونده فقط بگید اون آپدیته که وقتی وصل میشه چه قدر طول میکشه و چند مگه؟ چون با دیال آپم وقتم رو باید تنظیم کنم..

اصلا اون آپدیته برای چیه؟ نکنه آپدین 100 مگی باشه که با دیال آپ باید 3 روز کانکت باشه تا تموم بشه...

راهنمایی کنید ممنون میشم :11:

SamGun
03-05-2011, 09:55
سلام من حدود 1 هفتس دارم خودکشی م یکنم وصل بشم به xbl ولی هنوز موفق نشدم.

مودم من mtu 1300 و حتی معجزه هم نمیتونه زیادش کنه ... من حدود 4 تا نرم افزار امتحان کردم نشد...

کانکشنمم بریدجه بازم وصل نمیشه...تنها راهش فکر کنم خرید یه مودم که باید 50 هزار تومن هزینه کنم

که منم گفتم ولش کن خر ما از کرگی دم نداشت...

الانم با دیال آپ وصل میشه راحت ولی با adsl ارور mtu میده...به حداقل 10 نف راز کارشناسای پارس آنلاین

صحبت کردم تا حالا همشون میگن به ما چه مودمت همینجوریه نمیشه...

خلاصه با دیال آپ هم که وصل میشم همون اولش میزنه آپدیت چون سرعت دیال آپ کمه خیلی طول میکشه

برا ی همین من کلا بیخیال xbl شدم...

حالا شما یه راهی یه مینبری یه هکی یه راهی که بشه وصل شد به xbl به جز خرید مودم به من بگید

ممنونتون میشم چون پول ندارم مودم بخرم 50 هزار تومن وگرنه همین امروز میخریدم

نمر افزار drtcp و tcp optimizer و چند نرم افزار دیگه هم امتحان کردم فقط تو خود نرم افزا رمیزنه 1500 شده

ولی وقتی تست میگیرم همون 1300 .

خلاصه همون خر ما از کرگی دم نداشت شده قضیه من. یکی از بچه ها همینجا برگشت گفت خودکشی که

هیچی 7 تا کفن هم بپوسونی نمیتون یوصل بشی جز خرید مودم منم گفتم پول ندارم گفت پس برو بمیر.

مودمم symphony 602 همون کپی asus am602

...................

اگر راهی نمونده فقط بگید اون آپدیته که وقتی وصل میشه چه قدر طول میکشه و چند مگه؟ چون با دیال آپم وقتم رو باید تنظیم کنم..

اصلا اون آپدیته برای چیه؟ نکنه آپدین 100 مگی باشه که با دیال آپ باید 3 روز کانکت باشه تا تموم بشه...

راهنمایی کنید ممنون میشم :11:

ببینم شما 360 رو از طریق PC به Modem وصل میکنی یا به صورت مستقیم ؟

Saeed System
03-05-2011, 09:59
ببینم شما 360 رو از طریق PC به Modem وصل میکنی یا به صورت مستقیم ؟

من مودمم usb و یه پورت لن داره...من با پورت لنش کاری ندارم

مودم رو با usb وصل کردم به کامپیوتر و از طریق لن کامپیوتر شیر کردم با xbox.

البته فرق ینمیکنه از لن خود مودم هم وصل کردم به xbox بازم همون ارور mtu میده..

و از خود usb که امتحان نکردم چون نمیشه چون درایورش باید نصب بشه و فکر نکن xbox از usb بشناسه

مودم رو

من نوکرتم دوست عزیز یه راهی نشون بده ترو خدا :10: پاتو میبوسم :11:
راستس اسم منم سعید ....سعید جان یه کمکی به من بکن دستتو می بوسم:11:

SamGun
03-05-2011, 12:37

و از خود usb که امتحان نکردم چون نمیشه چون درایورش باید نصب بشه و فکر نکن xbox از usb بشناسه

مودم رو

عزیزمی سعید جان . من هر کاری از دستم بر بیاد تا اونجایی که اطلاعاتم جواب بده کمکت میکنم داداش گلم.

SamGun
03-05-2011, 19:34
سعید جان همچین چیزی نیست عزیز . MTU همون مشکل خودش رو داره و به چیزه دیگه ای مربوط نمیشه.

الان اگه MTU شما 1300 هست خب برای LIVE کمه چون فکر میکنم LIVE 1400-1450 رو لازم داره.

من میگم برو مودم رو با یکی عوض کن که براش فرقی نمیکنه مود اش چی باشه.

A.N.A.P
03-05-2011, 19:36
دوستان من هنوز به LT جدیده آپدیت نکردم ! سوالم اینه که میتونم تو لایو فقط سرچ کنم ؟

SamGun
03-05-2011, 21:16
دوستان من هنوز به LT جدیده آپدیت نکردم ! سوالم اینه که میتونم تو لایو فقط سرچ کنم ؟

علی جان ریسک داره ولی نه مثل ریسک بازی کردن .

چون شما دیگه اطلاعاتی رو از روی CD بازی تو LIVE ردوبدل نمیکنی ممکن هست که برات مشکلی پیش نیاد.

A.N.A.P
03-05-2011, 21:34
علی جان ریسک داره ولی نه مثل ریسک بازی کردن .

چون شما دیگه اطلاعاتی رو از روی CD بازی تو LIVE ردوبدل نمیکنی ممکن هست که برات مشکلی پیش نیاد.
Flag نمیشم ؟ چون هنوز به LT + آپ نکردما !:18:

Alex merccer
04-05-2011, 17:34

مودم رو

یک راه بهت می گم احتمال داره مودمت قاطی کنه.برو توی سیکیوریتی بگرد احتمالا یک سری تنظیماتی پیدا می کنی که عدد می خوان همه رو بکن 1500 بعد دوباره برو تست کن.ممکنه جواب بده اگر هم برای مودمت مشکلی پیش اومد کلا ریستش کن.البته قبل از اینکه مودمو ریست کنیتوی بقیه ی قسمت ها هم بگرد هر چی عدد بود ببر بالای 1500.خوندن اون چیزهایی هم که عوض می کنی مهمه اگه دقت کنی میبینی یک تعدادی هستن که احتمال این که به mtu ربط داشته باشن بیشتره.توی اینجور چیز ها احتمالا transfer size یا مثلا segment size یا چیز هایی شبیه اینها باید بتونی پیدا کنی.فعلا تنها کاری که من به زهنم می رسه همینه.

SamGun
04-05-2011, 18:14
Flag نمیشم ؟ چون هنوز به LT + آپ نکردما !:18:

والا نمیتونم 100% بگم چون شاید Flag شده باشی.ولی احتمالش خیلی کمه چون بازی نمیکنی و میخوای فقط چرخ بزنی.

اگه Flag نشده باشی مشکلی نداره.

Flag هم از طریق خوده داشبورد کنسول میشی نه توسط LIVE.

LIVE فقط BAN میکنه.

A.N.A.P
04-05-2011, 19:33
والا نمیتونم 100% بگم چون شاید Flag شده باشی.ولی احتمالش خیلی کمه چون بازی نمیکنی و میخوای فقط چرخ بزنی.

اگه Flag نشده باشی مشکلی نداره.

Flag هم از طریق خوده داشبورد کنسول میشی نه توسط LIVE.

LIVE فقط BAN میکنه.
نه سعید جون با این کنسولم تا به حال فرصت نشده برم لایو !:20:

یه سوال دیگه اینکه Ban فقط توی زمان BanWave صورت میگیره ؟

Saeed System
07-05-2011, 09:02
یک راه بهت می گم احتمال داره مودمت قاطی کنه.برو توی سیکیوریتی بگرد احتمالا یک سری تنظیماتی پیدا می کنی که عدد می خوان همه رو بکن 1500 بعد دوباره برو تست کن.ممکنه جواب بده اگر هم برای مودمت مشکلی پیش اومد کلا ریستش کن.البته قبل از اینکه مودمو ریست کنیتوی بقیه ی قسمت ها هم بگرد هر چی عدد بود ببر بالای 1500.خوندن اون چیزهایی هم که عوض می کنی مهمه اگه دقت کنی میبینی یک تعدادی هستن که احتمال این که به mtu ربط داشته باشن بیشتره.توی اینجور چیز ها احتمالا transfer size یا مثلا segment size یا چیز هایی شبیه اینها باید بتونی پیدا کنی.فعلا تنها کاری که من به زهنم می رسه همینه.

مرسی دوست عزیز :11: ولی من همه جای پنل ادمین مودمم رو گشتم چندین بار هیچ چیزی برای تغییر

یا وارد کردن عدد نداره

kasra_khan2003
07-05-2011, 11:49
جریان اون آپدیت به ورژن 2.0.13140.0 حل نشد؟ یعنی الان هیچ کسی نمیتونه Live بازی کنه؟

Alex merccer
07-05-2011, 14:50
مرسی دوست عزیز :11: ولی من همه جای پنل ادمین مودمم رو گشتم چندین بار هیچ چیزی برای تغییر

یا وارد کردن عدد نداره

همه ی قسمتا رو گشتی یا فقط همین قسمت adsl که عکس گرفتی؟
wan و بقیه چیز هارو هم باید همه رو دونه دونه چک کنی

Saeed System
08-05-2011, 07:12
همه ی قسمتا رو گشتی یا فقط همین قسمت adsl که عکس گرفتی؟
wan و بقیه چیز هارو هم باید همه رو دونه دونه چک کنی

مرسی دوست عزیز :11::10: آره همه جارو چندین بار گشتم...خود پارس آنلاین هم گفت مودمی

که به شما دادیم نمیشه mtu رو زیاد کنید گفت باید یه مدل دیگه بخرید ازمون برای بازی با xbox360 اون مدلی

که گفتن از تو پنل به راحتی میشه mtu رو تغییر داد

بازم دست شما درد نکنه که به فکر ما بودی:11::40:

A.N.A.P
08-05-2011, 09:14
مرسی دوست عزیز :11::10: آره همه جارو چندین بار گشتم...خود پارس آنلاین هم گفت مودمی

که به شما دادیم نمیشه mtu رو زیاد کنید گفت باید یه مدل دیگه بخرید ازمون برای بازی با xbox360 اون مدلی

که گفتن از تو پنل به راحتی میشه mtu رو تغییر داد

بازم دست شما درد نکنه که به فکر ما بودی:11::40:
این پارس چرت و پرت زیاد میگه ! یادمه همیشه میگفتن اگه بخواین از ما سرویس بگیرین حتما باید از مودم های ما

استفاده کنید وگرنه به مشکل بر میخورید !

Saeed System
08-05-2011, 23:42
پاک شود....ببخشید اشتباه شد

aramesh_61
10-05-2011, 19:56
سلام
دوستان من میخوام واسه اولین بار به شبکه xbox live وصل بشم! چند ماهه الیت خریدم ولی وصلش نکردم، میخواستم ببینم همون تنظیماتی که توی پست اول نوشته رو انجام بدم کافیه؟ LT+ هم هستم! مشکلی که پیش نمیاد؟ flag و ban و از این چیزا نشم یهو؟! :31:

p3yman_xl
11-05-2011, 08:53
سلام
دوستان من میخوام واسه اولین بار به شبکه xbox live وصل بشم! چند ماهه الیت خریدم ولی وصلش نکردم، میخواستم ببینم همون تنظیماتی که توی پست اول نوشته رو انجام بدم کافیه؟ LT+ هم هستم! مشکلی که پیش نمیاد؟ flag و ban و از این چیزا نشم یهو؟! :31:
سلام
نه دوست من مشکلی نیست اگه +LT ریختی میتونی وصل شی..
تنظیمات IP و ... رو طبق پست اول انجام بده و DNS سرویس اینترنتت رو هم از طریق تنظیمات مودمت در بیار . _ (برای اینکه بری به کنترل پنل مودمت عدد 192.168.1.1 رو در Browser وارد کن)
معمولا مودم های جدید به طور اتوماتیک کنسول رو شناسایی میکنند.

Saeed System
11-05-2011, 09:05
سلام..من کنسولم lt+ نیست! و خیلی از بازیها رو نمیتونه بیاره مثل Assassin's Creed Brotherhood

یا cod black ops اینارو نمیتونه بیاره...

ولی من وصل میشم به xbl و تا حالا مشکلی نداشتم مثل بن شدن....

حالا اگ رخطر داره دیگه وصل نمیشم!

به نظر شما بن نمیشم همینجوری ادامه بدم؟؟

p3yman_xl
11-05-2011, 09:16
سلام..من کنسولم lt+ نیست! و خیلی از بازیها رو نمیتونه بیاره مثل Assassin's Creed Brotherhood

یا cod black ops اینارو نمیتونه بیاره...

ولی من وصل میشم به xbl و تا حالا مشکلی نداشتم مثل بن شدن....

حالا اگ رخطر داره دیگه وصل نمیشم!

به نظر شما بن نمیشم همینجوری ادامه بدم؟؟
سلام
دوست من کنسول شما به احتمال 90 درصد Flag فلگ شده و به زودی بن خواهد شد.
البته هیچی معلوم نیست و باید تا موج بن بعدی یا عرضه آپدیت جدید صبر کنیم ..
بازیهای جدید رو هم به خاطر این اجرا نمیکنه که پچ AP 2.5 روی بازیها نصب نیست ... به این تاپیک برید و این بازیها رو پچ کنید : [آموزش] Stealth Patch کردن دیسک‌ها با برنامه‌ی abgx360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پیشنهاد میکنم حالا دیگه با خیال راحت به لایو وصل شید؛ اگر قرار به بن باشه شما حتما بن خواهی شد!
موفق باشید

SamGun
11-05-2011, 09:29
نه سعید جون با این کنسولم تا به حال فرصت نشده برم لایو !:20:

یه سوال دیگه اینکه Ban فقط توی زمان BanWave صورت میگیره ؟

خب پس اگه تا حالا LIVE نرفتی باید Flagبودن یا نبودن رو چک کنی .

آموزشش رو تو تاپیک Xbox 360 گذاشتم البته نمیدونم کدوم صفحه هست ولی مطمئن هستم که بعد از صفحه 2000 هست.

در مورد Ban هم اکثر Ban شده ها تو BanWave ترتیبشون داده شده ولی امکانش هست که تو حالت معمولی هم شمارو Ban کنن.

Saeed System
11-05-2011, 09:33
سلام
دوست من کنسول شما به احتمال 90 درصد Flag فلگ شده و به زودی بن خواهد شد.
البته هیچی معلوم نیست و باید تا موج بن بعدی یا عرضه آپدیت جدید صبر کنیم ..
بازیهای جدید رو هم به خاطر این اجرا نمیکنه که پچ AP 2.5 روی بازیها نصب نیست ... به این تاپیک برید و این بازیها رو پچ کنید : [آموزش] Stealth Patch کردن دیسک‌ها با برنامه‌ی abgx360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پیشنهاد میکنم حالا دیگه با خیال راحت به لایو وصل شید؛ اگر قرار به بن باشه شما حتما بن خواهی شد!
موفق باشید

مرسی آقا پیمان :10:
پیمان خان من اگر بن بشه کنسولم دیگه فقط آنلاین نمیتونم وصل بشم یا کلا کنسول فاتحش خونده میشه

و حتی آفلاین هم بازیهارو اجازه اجرا نداره؟:11: یعنی اگر بن بشم باید کنسول رو بندازم دور؟

p3yman_xl
11-05-2011, 11:10
پیمان خان من اگر بن بشه کنسولم دیگه فقط آنلاین نمیتونم وصل بشم یا کلا کنسول فاتحش خونده میشه

و حتی آفلاین هم بازیهارو اجازه اجرا نداره؟:11: یعنی اگر بن بشم باید کنسول رو بندازم دور؟
اگر بن بشید فقط نمیتونید آنلاین بازی کنید؛ از کنسول همچنان میشه استفاده کرد در حالت آفلاین.

Alex merccer
11-05-2011, 17:51

البته معلوم هم نیست که حتما بن بشی.یکی از دوستای من هست تا دلت بخواد بازی قبل از ریلیز توی لایو بازی کرده و brother hood و fable 3 رو هم بدون ال تی + گذاشته تو دستگاه ولی بن نشده هنوز.

HESAM_5700
16-05-2011, 10:54
سلام

الان اسليمم رسيد ميخوام برم تو لايو بچرخم با واي فاي !!!
چي كار كنم؟؟؟ از اكانت گلد استفاده ميشه!!!؟؟؟؟؟؟

A.N.A.P
16-05-2011, 10:59
سلام

از اکانت گلد بیشتر تو بازی ها استفاده میشه ! بازم نمیدونم !

Alex merccer
16-05-2011, 11:33
سلام

یک سری امکانات توی لایو هست که نیاز به اکانت گلد داره که شامل مولتی پلیر تمام بازی ها هم میشه:31:

HESAM_5700
16-05-2011, 14:10
یک سری امکانات توی لایو هست که نیاز به اکانت گلد داره که شامل مولتی پلیر تمام بازی ها هم میشه:31:

نه من فقط میخوام برم بچرخم :دی فیس بووک و ... :دی

Alex merccer
17-05-2011, 10:26

نمی دونم واسه ی اینا هم گلد می خواد یا نه ولی برای بعضی از امکانات اینجوری هم گلد می خواد:31:

gap
17-05-2011, 13:57
برای بازی های آنلاین که به Gold نیاز دارید،
برای Join شدن به Party ها به Gold نیاز داریدو
برای استفاده از Last.fm ,Netflix, Zune , Hulu Plus , ESPN ,Fa*ceb*ook , twi*tt*er , Marketplace , Offers و.... به Gold نیاز دارید.

To use Facebook on an Xbox 360 console you need the following items:
An Xbox 360 console
An Xbox 360 Hard Drive or memory unit with at least 5 megabytes (MB) of available space.
An active Facebook account.
An Xbox LIVE Gold Membership
:

HESAM_5700
18-05-2011, 23:03
يعني كلا بري لايو و اكانت بسازي شروع ميكنه از اون ١ ماه گلد استفاده ميكنه ديگه ؟!!!؟!

بعد از وقتي كه براي اولين بار وصل ميشي ديگه كلا ١ ماه وقت داري ؟؟ چه بري لايو بعد اون چه نري ؟

SamGun
18-05-2011, 23:41
يعني كلا بري لايو و اكانت بسازي شروع ميكنه از اون ١ ماه گلد استفاده ميكنه ديگه ؟!!!؟!

بعد از وقتي كه براي اولين بار وصل ميشي ديگه كلا ١ ماه وقت داري ؟؟ چه بري لايو بعد اون چه نري ؟

حسام جان شما از اولین باری که به LIVE متصل میشی شمارش معکوس 30 روزه Account Gold شما شروع میشه و چه کاری انجام بدی و چه ندی این مقدار کسر میشه.

البته هر کنسول میتونه تا 3 تا اکانت Gold داشته باشه یعنی در واقع 3 ماه Gold میشه داشته باشیم.

gap
19-05-2011, 09:01

حسام جان شما از اولین باری که به LIVE متصل میشی شمارش معکوس 30 روزه Account Gold شما شروع میشه و چه کاری انجام بدی و چه ندی این مقدار کسر میشه.

البته هر کنسول میتونه تا 3 تا اکانت Gold داشته باشه یعنی در واقع 3 ماه Gold میشه داشته باشیم.

خب البته اینو باید اضافه کرد که هر اکانت شما متاسفانه یک GT یا همون Gamer tag (همون اسم شما در لایو) جدا داره،البته بعد از عضویت،میتونید یکبار بطور رایگان عوض کنید gt رو، من به شما قول میدم وقتی به لایو برای اولین بار کانکت شدید، دیگه برای همیشه معتادش میشید: د ی ! برای همین بهتره با یک اکانت شروع کنید و همین رو تمدید کنید...توجه کنید اگر قیمت live کمی بالاست،بخاطر امکاناتش هست،بخاطر party ها هستش( میتونید تا 8 دوست در یک پارتی جمع شید و با voice صحبت کنید)، بخاطر P Chat هست( البته با silver هم میشه) و همین ESPN و Zune که پولی هست اما در لایو رایگان،به خاطر اینکه مایکروسافت از شما در خرید اکانت پول اونهارو میگیره،(گرچه هیچکدوم با این اینترنت ایران به کار ما نمیاد و خیلی هاشون هم چون ip ایران داریم نمیشه استفاده کرد... اگر هم PSN رو میبینید رایگان هست (بجز PSN +) بخاطر این هست که کدوم یک از امکانات لایو رو داره؟! اگر به هر دلیلی به لایو کانکت شدی، منو Add کن، چون تا ایرانی ها رو پیدا کنی کمی طول میکشه... یکی از Friend هامو همیشه خالی میزارم،
GT : Noble SOT

Alex Fera
19-05-2011, 14:25
اگر هم PSN رو میبینید رایگان هست (بجز PSN +) بخاطر این هست که کدوم یک از امکانات لایو رو داره؟!

دوست عزیز قبول دارم که سونی توی این قسمت خیلی ضعیفتر از MS عمل کرده ولی به قول خودتون با این وضع اینترنت ایران بازی کردن هم به زور میشه توی لایو و PSN انجام داد چه برسه کارهای اضافی........
در ضمن به نظر من وظیفه ی اصلی سرویس های آنلاین این شرکت ها دادن توانایی بازی کردن خوب به کاربر هستش،که PSN داره این کارو رایگان انجام میده،اما خوب XBL پول میگیره........

یا حق

gap
19-05-2011, 16:27
دوست عزیز قبول دارم که سونی توی این قسمت خیلی ضعیفتر از MS عمل کرده ولی به قول خودتون با این وضع اینترنت ایران بازی کردن هم به زور میشه توی لایو و PSN انجام داد چه برسه کارهای اضافی........
در ضمن به نظر من وظیفه ی اصلی سرویس های آنلاین این شرکت ها دادن توانایی بازی کردن خوب به کاربر هستش،که PSN داره این کارو رایگان انجام میده،اما خوب XBL پول میگیره........

یا حق
البته،بازی کردن بسیار راحته واسه ایرانیا،فقط مشکل پینگ هست که خب عادت میکنید...اما وقتی مثلا دارید یک بازی رو انجام میدید single، اگه با دوستانتون تو party chat باشید خیلی بهتون بیشتر میچسبه...مخصوصا وقتی هر دو دارید یک بازی رو انجام میدید یا Co op....محیط psn کلا خشک هستش...اما xbl خیلی انعطاف پذیر تره... وظیفه ای ندارن این کمپانی ها...در xbl تنها 200-300 ایرانی هست، بقیه هر جا که باشن سرعت اینترنتشون خوبه...پس حالا که ما نمیتونیم استفاده کنیم باید بگیم امکانات بدی هستش؟خیر...مطمئنن xbl قصد داره احتیاجات اون چند میلیون نفر دیگه رو برطرف کنه...نه ما...هر 2 شنبه Market place آپ میشه...ولی psn....خیلی دیر به دیر...فقط home خوبه تو psn....که خب اون هم به اینترنت فوق العاده خوب نیاز داره...

Alex Fera
20-05-2011, 14:28
البته،بازی کردن بسیار راحته واسه ایرانیا،فقط مشکل پینگ هست که خب عادت میکنید...اما وقتی مثلا دارید یک بازی رو انجام میدید single، اگه با دوستانتون تو party chat باشید خیلی بهتون بیشتر میچسبه...مخصوصا وقتی هر دو دارید یک بازی رو انجام میدید یا Co op....محیط psn کلا خشک هستش...اما xbl خیلی انعطاف پذیر تره... وظیفه ای ندارن این کمپانی ها...در xbl تنها 200-300 ایرانی هست، بقیه هر جا که باشن سرعت اینترنتشون خوبه...پس حالا که ما نمیتونیم استفاده کنیم باید بگیم امکانات بدی هستش؟خیر...مطمئنن xbl قصد داره احتیاجات اون چند میلیون نفر دیگه رو برطرف کنه...نه ما...هر 2 شنبه Market place آپ میشه...ولی psn....خیلی دیر به دیر...فقط home خوبه تو psn....که خب اون هم به اینترنت فوق العاده خوب نیاز داره...

من حدود 4 ساله که از PSN استفاده میکنم و تنها نیازم رو همون بازی کردن با دوستانم میدونم که PSN داره این امکان رو به صورت مجانی بهم میده.......
XBL رو هم تجربه کردم،با همون اکونت رایگانی که روی کنسولم بود و با اینترنت 1MG رفتم و یه چرخی زدم اما زیاد برام جالب نبود،البته شاید این میتونه از این باشه که من اونجا کسی رو نمیشناختم..............
در مورد خشک بودن PSN نظرتون رو قبول ندارم،من که ازش خیلی لذت میبرم،شما آخرین بار کی از PSN استفاده کردید؟؟؟؟

gap
20-05-2011, 14:42
من حدود 4 ساله که از PSN استفاده میکنم و تنها نیازم رو همون بازی کردن با دوستانم میدونم که PSN داره این امکان رو به صورت مجانی بهم میده.......
XBL رو هم تجربه کردم،با همون اکونت رایگانی که روی کنسولم بود و با اینترنت 1MG رفتم و یه چرخی زدم اما زیاد برام جالب نبود،البته شاید این میتونه از این باشه که من اونجا کسی رو نمیشناختم..............
در مورد خشک بودن PSN نظرتون رو قبول ندارم،من که ازش خیلی لذت میبرم،شما آخرین بار کی از PSN استفاده کردید؟؟؟؟
همین 1 ساعت پیش: د ی ! الان یکی از بهترین امکانات xbl همون پارتی ها هست...ولی psn....

shab_2008
20-05-2011, 17:47
همین 1 ساعت پیش: د ی ! الان یکی از بهترین امکانات xbl همون پارتی ها هست...ولی psn....

البته اصل آنلاین و پیکره اصلی بازی آنلاین فراتر از اونی که در PSN میبینیم نیست!

یعنی این که بگیم PSN به درد نخور و خشک و ... هست کاملا اشتباهه! مگه کسی که میاد آنلاین بازی میزنه می خواد آب تنی کنه که محیط PSN خشکه!!:31:
مگه در PC که پدره بازی های آنلاینه چیزی غیر از اونی که در PSN شاهدیم رو میبنیم؟ (البته به جز یه سری موارد کوچیک!)

XBL اومده و اون پیکره اصلی آنلاین رو کمی شاخ و برگش داده! تا جذابیت هاش بیشتر بشه و گرنه پایه اصلی XBL هم مثل همون PSN هست و این جوری نیست که از زمین تا آسمون با PSN تفاوت داشته باشه!

gap
20-05-2011, 23:15

یعنی این که بگیم PSN به درد نخور و خشک و ... هست کاملا اشتباهه! مگه کسی که میاد آنلاین بازی میزنه می خواد آب تنی کنه که محیط PSN خشکه!!:31:
مگه در PC که پدره بازی های آنلاینه چیزی غیر از اونی که در PSN شاهدیم رو میبنیم؟ (البته به جز یه سری موارد کوچیک!)

XBL اومده و اون پیکره اصلی آنلاین رو کمی شاخ و برگش داده! تا جذابیت هاش بیشتر بشه و گرنه پایه اصلی XBL هم مثل همون PSN هست و این جوری نیست که از زمین تا آسمون با PSN تفاوت داشته باشه!
دقیقا موافقم...در اینکه psn داره مهم ترین چیز و رکن اصلی رو که همون بازی آنلاین هست رو ادائه میده شکی نیست و مهم همینه و خشکی یا انعطاف پذیری...ببینید من واقعا برای مولتی Killzone3 یا بازیهایی مثل اون روزی 2-3 ساعت psn هستم،اما فقط همین...اولا اینکه محیطش انعطاف لازم رو نداره شاید به این دلیل هست که اولا ایرانی کم هست توش و دوما میشه تو Psn هم voice داشت،اما خیلی ها (مخصوصا ایرانی ها) نمیرن پول بدن 50 هزار مثلا تا یک هدست بگیرن...به قول خیلیا psn برای ایرانی ها یک Dead space هست... دقت کردید،نزدیک 1 ماه!!! psn قطع بود واسه -- شدن،اما وقتی برگشت من فکر میکردم یه تغیری داره...ولی هیچی...یا offer هایی که میده...واقعا بدرد نخوره...آخه مثلا همین offer که 5 تا بازی میداد، خود خارجی ها صداشون در اومد چرا دارین بازی های قدیمی مثل little big planet رو میدید؟! ما ایرانی ها هم که خیلی بیشتر باید صدامون در بیاد،چون حتی اگه بعدا Uncharted 3 رو هم offer بده، من یکی دانلود نمیکنم...چون نزدیک 20 گیگ هست...کی حوصله داره با این وضع اینترنت..(خب این مورد اینترنت فقط واسه ما هست و اصلا مورد مهمی نیست،فقط ذکر کردم)! خود خارجی ها هم حوصله ندارن همون 4-5 گیگ رو برای یک بازی قدیمی مثل Little big planet که 90 درصد پلیر ها بازی کردن رو دانلود کنن...فکر میکنید اگر Psn میومد یکم بیشتر به خودش میرسید...مثلا هر 2 شنبه آپ میشد...بازی های جدید رو offer میداد و .... کی میرفت (حداقل ایرانی ها) سمت xbl ؟ البته این قضیه ه_ک نشدنش هم تاثیر گذار هست....اما من نمیخوام بگم Fan boy هستم برای مثلا xbl,چون هم xbl ، هم psn و هم Windows live و steam هستم،اما به نظر من بین همه اینها،فقط Windows live و xbl هست که درصد بالایی جذب کرده،حالا به خاطر این امکانات یا هر چیز دیگه ای...اصلا به رنگ ها دقت کنید شما...در psn و در xbl...هر روز نباشه روز در میون xbl با تیم ها و clan های معروف تورنومنت میزاره واسه Gold members....خب واقعا معتاد کننده میشه...واقعا....psn واقعا لایق بیشتر از اینهاست...sony در این یک مورد ضعیف عمل کرده...

sonixax
20-05-2011, 23:25

کلا این مدل شبکه ها چند فاکتور اصلی دارند که میشود بر حسب آنها کیفیتشان را سنجید :

1 - هزینه
2 - سرعت
3 - امنیت
4 - رابط کاربری ی کاربر پسند
5 - پشتیبانی قوی
6 - تنوع بازی های موجود در شبکه
7 - تعداد کاربران
8 - امکانات جانبی

1 - در رابطه با هزینه که هیچ فرقی با هم ندارند ، چون هر دو تاشون یک سرویس رایگان دارند و یک سرویس پولی .
2 - در مورد سرعت ، مایکروسافت خیلی خیلی از سونی جلوتره چون داره از بک بون آمریکا استفاده میکنه و آمریکا هم بهترین شبکه ماهواره ای و فیبر نوری دنیا رو داره .
3 - در مورد امنیت که گند آخر سونی رو دیدیم ، البته مایکروسافت هم خیلی مالی نیست ولی از سونی در این زمینه بهتره .
4 - در این باره من نظری ندارم ، به نظرم جفتش خوبه .
5 - پشتیبانی مایکروسافت بسیار بسیار بسیار مزخرف هستش و به هیچ عنوان به پرسشها و یا تماسهای شما پاسخ نمیدند و اگر هم تلفن کنید باید دقیقه ای 1 یورو پرداخت کنید که معمولا 17 دقیقه پشت خط هستید - سونی فقط برای لپ تاپ هاش پشتیبانی ای میلی نداره .
6 - سونی در انحصاری های خودش بهتره ، ولی در مورد مالتی ها مایکروسافت خیلی خیلی بهتره و میدانیم که تعداد مالتی ها خیلی بیشتر از انحصاری هاست .
7 - باز هم اینجا سونی سر تره ، چون کاربران بیشتری داره .
8 - باز هم در این زمینه لایو برنده هستش که نیازی به توضیح نداره .

و اگر این 8 تا رو با هم مقایسه کنیم ، میبینیم که در مجموع مایکروسافت عملکرد بهتری داشته چون در سه فاکتور اصلی یعنی :
سرعت و امنیت و تعداد بازی ها - لایو خیلی از PSN عمل کرده .

gap
20-05-2011, 23:45
کلا این مدل شبکه ها چند فاکتور اصلی دارند که میشود بر حسب آنها کیفیتشان را سنجید :

1 - هزینه
2 - سرعت
3 - امنیت
4 - رابط کاربری ی کاربر پسند
5 - پشتیبانی قوی
6 - تنوع بازی های موجود در شبکه
7 - تعداد کاربران
8 - امکانات جانبی

1 - در رابطه با هزینه که هیچ فرقی با هم ندارند ، چون هر دو تاشون یک سرویس رایگان دارند و یک سرویس پولی .
2 - در مورد سرعت ، مایکروسافت خیلی خیلی از سونی جلوتره چون داره از بک بون آمریکا استفاده میکنه و آمریکا هم بهترین شبکه ماهواره ای و فیبر نوری دنیا رو داره .
3 - در مورد امنیت که گند آخر سونی رو دیدیم ، البته مایکروسافت هم خیلی مالی نیست ولی از سونی در این زمینه بهتره .
4 - در این باره من نظری ندارم ، به نظرم جفتش خوبه .
5 - پشتیبانی مایکروسافت بسیار بسیار بسیار مزخرف هستش و به هیچ عنوان به پرسشها و یا تماسهای شما پاسخ نمیدند و اگر هم تلفن کنید باید دقیقه ای 1 یورو پرداخت کنید که معمولا 17 دقیقه پشت خط هستید - سونی فقط برای لپ تاپ هاش پشتیبانی ای میلی نداره .
6 - سونی در انحصاری های خودش بهتره ، ولی در مورد مالتی ها مایکروسافت خیلی خیلی بهتره و میدانیم که تعداد مالتی ها خیلی بیشتر از انحصاری هاست .
7 - باز هم اینجا سونی سر تره ، چون کاربران بیشتری داره .
8 - باز هم در این زمینه لایو برنده هستش که نیازی به توضیح نداره .

و اگر این 8 تا رو با هم مقایسه کنیم ، میبینیم که در مجموع مایکروسافت عملکرد بهتری داشته چون در سه فاکتور اصلی یعنی :
سرعت و امنیت و تعداد بازی ها - لایو خیلی از PSN عمل کرده .
درباره مورد 5: من یکم با این حرفتون موافق نیستم...آخه سایت مایکروسافت تا حالا من هر مشکلی رو داشتم تونسته حل کنه...به ایمیل جواب نمیده...درسته...اما واقعا این موارد در مورد پشتیبانی به نظر من خیلی کامل تر از sony هست...

Xbox Ambassador Program:

یک طرحی هست که پلیر های مشخصی به عنوان نماینده مایکروسافت انتخاب میشن و به تمامی مشکلات شما چه در xbl و چه در forums جواب میدن...همون قضیه کاربر فعال خودمونه....از اون فراتر...با هر زبونی که صحبت میکنید حداقل یک نفر پیدا میشه در xbl که کمکتون کنه...(غیر از فارسی)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدXbox 101:

جواب سوال هایی که از محیط داخل لایو و داشبرد دارید،همگی بصورت تصویری همراه با صدا هستش...همینطور در سایت توضیح هم داده...هر هفته آپدیت میشه...بیشتر مشکلات داخلی هستش (مشکلاتی که خیلی حاد نباشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدXbox forums:

نیاز به توضیح نیست دیگه...کاملا مشکلات هر کسی حل میشه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدXbox blogs:

که خب لازم به توضیح باز هم نیست...علاوه بر توضیح و کمک کردن در بازی ها و dlc ها که بصورت گفتگو هست،مشکلات رو هم حل میکنه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدXbox (live) support:

که خب تا حالا 99% مشکلاتم باهاش حل شده،و جالبه در خیلی از صفخات یک ریکورد خودش باز میکنه و میگه نبندینش،وقتی تموم شد کارتون ازتون یک سری سوال هم میکنه...
- که خب معرف حضور همه هست....یک سری از مشکلات و راه حل های بسیار ابتدایی رو توضیح داده (مثل نصب xbox و اینا!!!!!:31:)

-درباره لایو....(مثل بالایی بسیار ابندایی،همون Manual خودمونه تقریبا...)

و این صفحه که واقعا کمک میکنه...البته ایرانی ها خیلی نمیشه روش حساب کنن...

________

من واقعا مشکلاتم حل میشه،من تنها نه...همه کاربرا...البته منظورم این نبود که سونی این پشتیبانی ها رو نداره،ولی به نظر من حداقل در زمینه xbox پشتیبانی مایکروسافت بالا هستش... مطمئنا همه دوستان که واقعا از من بیشتر اطلاعات دارن خبر دارن از آدرس های بالا،فقط خواستم از بیلی دفاع کنم:دی

sonixax
21-05-2011, 00:48
درباره مورد 5: من یکم با این حرفتون موافق نیستم...آخه سایت مایکروسافت تا حالا من هر مشکلی رو داشتم تونسته حل کنه...به ایمیل جواب نمیده...درسته...اما واقعا این موارد در مورد پشتیبانی به نظر من خیلی کامل تر از sony هست...

Xbox Ambassador Program:

یک طرحی هست که پلیر های مشخصی به عنوان نماینده مایکروسافت انتخاب میشن و به تمامی مشکلات شما چه در xbl و چه در forums جواب میدن...همون قضیه کاربر فعال خودمونه....از اون فراتر...با هر زبونی که صحبت میکنید حداقل یک نفر پیدا میشه در xbl که کمکتون کنه...(غیر از فارسی)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدXbox 101:

جواب سوال هایی که از محیط داخل لایو و داشبرد دارید،همگی بصورت تصویری همراه با صدا هستش...همینطور در سایت توضیح هم داده...هر هفته آپدیت میشه...بیشتر مشکلات داخلی هستش (مشکلاتی که خیلی حاد نباشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدXbox forums:

نیاز به توضیح نیست دیگه...کاملا مشکلات هر کسی حل میشه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدXbox blogs:

که خب لازم به توضیح باز هم نیست...علاوه بر توضیح و کمک کردن در بازی ها و dlc ها که بصورت گفتگو هست،مشکلات رو هم حل میکنه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدXbox (live) support:

که خب تا حالا 99% مشکلاتم باهاش حل شده،و جالبه در خیلی از صفخات یک ریکورد خودش باز میکنه و میگه نبندینش،وقتی تموم شد کارتون ازتون یک سری سوال هم میکنه...
- که خب معرف حضور همه هست....یک سری از مشکلات و راه حل های بسیار ابتدایی رو توضیح داده (مثل نصب xbox و اینا!!!!!:31:)

-درباره لایو....(مثل بالایی بسیار ابندایی،همون Manual خودمونه تقریبا...)

و این صفحه که واقعا کمک میکنه...البته ایرانی ها خیلی نمیشه روش حساب کنن...

________

من واقعا مشکلاتم حل میشه،من تنها نه...همه کاربرا...البته منظورم این نبود که سونی این پشتیبانی ها رو نداره،ولی به نظر من حداقل در زمینه xbox پشتیبانی مایکروسافت بالا هستش... مطمئنا همه دوستان که واقعا از من بیشتر اطلاعات دارن خبر دارن از آدرس های بالا،فقط خواستم از بیلی دفاع کنم:دی

فرومها که جزو پشتیانی محسوب نمیشند ، این طوری بخوایم حساب کنیم هزاران هزار فاروم برای سونی وجود داره و اونی که روی سایت خودشه از همه بهتره !

پشتیبانی ها در کل دو مدل هستند :

1 - یک سری مشکلات معمول و از پیش مشخص رو با راه حلشون نوشتند (همونهایی که شما لینک کردید)
این مدل رو در پیت ترین شرکت ها هم به بهترین شکل ارایه میدند .

2 - ارتباط با یک متخصص برای رفع مشکلاتی که در اون فهرست از پیش مشخص درج نشده .
توی این مدل شما یا تلفن میزنید ، یا ای میل یا تیکت میدید یا وارد چت میشید .

شماره ی 2 مهم ترین نوع پشتیبانی در تمام دنیا هستش و سطح کیفیت پشتیبانی یک شرکت رو با این میسنجند ، اپل که کار رو از این هم گذرونده و در صورتی که شخص خودش نتونه مشکلش رو حل کنه یک متخصص به صورت رایگان میفرسته دم در خونه طرف !

مایکروسافت نه تنها در این زمینه به شدت ضعیف عمل کرده ، بلکه برای پشتیبانی از شما پول هم میگیره که هیچ کلی هم گرون میگیره !!!! در صورتی که همه میدونند که محصولات مایکروسافت به خصوص سیستم عامل هاش پر از عیب و ایراده .

gap
21-05-2011, 08:37
فرومها که جزو پشتیانی محسوب نمیشند ، این طوری بخوایم حساب کنیم هزاران هزار فاروم برای سونی وجود داره و اونی که روی سایت خودشه از همه بهتره !

پشتیبانی ها در کل دو مدل هستند :

1 - یک سری مشکلات معمول و از پیش مشخص رو با راه حلشون نوشتند (همونهایی که شما لینک کردید)
این مدل رو در پیت ترین شرکت ها هم به بهترین شکل ارایه میدند .

2 - ارتباط با یک متخصص برای رفع مشکلاتی که در اون فهرست از پیش مشخص درج نشده .
توی این مدل شما یا تلفن میزنید ، یا ای میل یا تیکت میدید یا وارد چت میشید .

شماره ی 2 مهم ترین نوع پشتیبانی در تمام دنیا هستش و سطح کیفیت پشتیبانی یک شرکت رو با این میسنجند ، اپل که کار رو از این هم گذرونده و در صورتی که شخص خودش نتونه مشکلش رو حل کنه یک متخصص به صورت رایگان میفرسته دم در خونه طرف !

مایکروسافت نه تنها در این زمینه به شدت ضعیف عمل کرده ، بلکه برای پشتیبانی از شما پول هم میگیره که هیچ کلی هم گرون میگیره !!!! در صورتی که همه میدونند که محصولات مایکروسافت به خصوص سیستم عامل هاش پر از عیب و ایراده .
موافقم، اما در پشتیبانی xbl هم به راحتی میتونید با متخصصان چت کنید! و از همه مهم تر این هست که تعداد زیادی متخصص که خیلی هاشون مثل ما گیمر هستن( مثل خودمون هستن) هم در محیط xbl هستن و همینطور میتونید در محیط سایت،با انتخاب مشکلتون با اونها چت کنید....البته چت که هر سایتی داره برای پشتیبانی، ولی در مورد تلفن کاملا موافقم....این یک مورد یکمی....زور داره..: د ی حداقل باید Toll free میزاشت...در پشتیبانی اپل شکی نیست:دی من تا حالا کلی تماس گرفتم از ایران با اپل استورها و 90% مشکلاتم به راحتی حل شده و اون 10 درصد هم مشکلی نبوده، فقط من یکمی Noob بودم...به هر حال...هر کمپانی در یک سری از موارد خوب و بد کار میکنه...البته خیلی کم مشکلی پیش میاد برای محصولات کمپانی هایی مثل Apple , Microsoft , Sony و.... .
در کل یک گیمر باید از همه این سرویس ها (psn , xbl, steam, win live ,....) استفاده کنه و خب با بدی ها و خوبی های هر کدوم هم بسازه دیگه....

show time
30-05-2011, 17:21
سلام.من modem Adsl usb دارم با usb چگونه ميشه به شبكه xbox live اتصال شد

gap
30-05-2011, 23:28
سلام.من modem Adsl usb دارم با usb چگونه ميشه به شبكه xbox live اتصال شد
خوب، والا xbox که ورودی usb برای نت نداره،اگه لن هم میخوره مدمتون،یه لن بگیرید و خیلی راحت تر کانکتش کنید...یا میتونید با usb به سیستم و با لن به xbox کانکت بشید.

p.wanted
02-06-2011, 09:58
مگر با وصل شدن به شبکه ی لایو کنسول بن نمیشه:5:

SamGun
02-06-2011, 12:44
مگر با وصل شدن به شبکه ی لایو کنسول بن نمیشه:5:

بستگی به شما داره

اگه کنسولتون Stealth باشه و تمام موارد Stealth توش رعایت شده باشه تا 95% احتمالش کاهش پیدا میکنه.

x.b.o.x
03-06-2011, 22:47
بستگی به شما داره

اگه کنسولتون Stealth باشه و تمام موارد Stealth توش رعایت شده باشه تا 95% احتمالش کاهش پیدا میکنه.
درسته اون 5درصد دیگه هم بستگی به شانست داره!!!

x.b.o.x
03-06-2011, 22:57
سلام.من با CD ایکستریم1.6کار میکنم و اپدیت جدیدم انجام دادم تا بازی هایی مانند ASSASSINS CREED BROTHER HOODو...اجرا بشه.چون من با سی دیه ایکستریم1.6 کار میکنم مشکلی برای بن شدن نیست؟

p3yman_xl
04-06-2011, 08:50
سلام.من با CD ایکستریم1.6کار میکنم و اپدیت جدیدم انجام دادم تا بازی هایی مانند ASSASSINS CREED BROTHER HOODو...اجرا بشه.چون من با سی دیه ایکستریم1.6 کار میکنم مشکلی برای بن شدن نیست؟
شما الان به محض اینکه وصل شی لایو پیغام آپدیت جدید میاد و باید آپدیت کنی ... ورژن جدید هم اجرای بازی های جدید ( منظورم A.P 2.5 هست ) رو غیر فعال میکنه... و شما نمیتونی بازی هایی مثل NFS, Call of duty, assassins creed bh و ... رو اجرا کنی... صبر کنید تا راه حلی برای این آپدیت جدید پیدا بشه.. و به لایو وصل نشید.

x.b.o.x
04-06-2011, 11:30
اقا پیمان من اون اپدیت انجام دادم.بازی ها نمیان تورو خدا بگین چیکار کنم ایا من الان 100%فلگ شدم؟تورو خدا یک راه حلی بگید که تابستونم خراب نشه .اگه میشه یک راه حلی بگین تا بن نشم.لطفاااااااااااااااااا جوابمو زود بدین.ممنون

p3yman_xl
04-06-2011, 12:15
اقا پیمان من اون اپدیت انجام دادم.بازی ها نمیان تورو خدا بگین چیکار کنم ایا من الان 100%فلگ شدم؟تورو خدا یک راه حلی بگید که تابستونم خراب نشه .اگه میشه یک راه حلی بگین تا بن نشم.لطفاااااااااااااااااا جوابمو زود بدین.ممنون
شما بهترین کاری که میتونی انجام بدی اینه که منتظر فرم ور ++LT باشی..

x.b.o.x
04-06-2011, 12:55
یعنی من دستگاهم فلگ یا بن شده؟حالا ++LT کی میاد؟و چیکار میکن؟ممنون

x.b.o.x
04-06-2011, 18:09
یکی جواب منو بده لطفا.اینم بگم که تا حالا من لایو بازی نکردم.حالا BAN WAWEبعدی کی هست؟

p3yman_xl
04-06-2011, 19:47
یعنی من دستگاهم فلگ یا بن شده؟حالا ++LT کی میاد؟و چیکار میکن؟ممنون

یکی جواب منو بده لطفا.اینم بگم که تا حالا من لایو بازی نکردم.حالا BAN WAWEبعدی کی هست؟
اگر تا حالا به لایو وصل نشدی خطری شما رو تهدید نمیکنه و safe هستی.. اما اگر اخیرا وصل شدی و آپدیت کردی باز هم مشکلی نیست! شما فقط نمیتونی بازی های ap 2.5 رو اجرا کنی که اگر چند روزی صبر کنی فرم ور جدید میاد حل میشه این مشکل. بن ویو بعدی مشخص نیست کی هست.

x.b.o.x
05-06-2011, 10:49
واقعا ممنون. نه فقط من 1بار وصل شدم که همون اول ازم خواست اپدیت کنم منم اشتب کردم اپدیت کردم بعد از 10 دقیقه هم disconnectشدم.الانم دستگاهم تعمیرگاه دارن کپی خورش میکنن.پس شما میگید که من فلگ نشدم خداروشکر نه؟باز هم خیلی ممنون از جوابتون که واقعا روحیه بخش بود:27:

x.b.o.x
07-06-2011, 12:32
راسته که میگن هر کی فلگ شده باشه اگه هارد دیگه ای رو دستگاش بزاره دستگاه قبول نمی کنه؟لطفا سریع یکی جواب بده

x.b.o.x
07-06-2011, 20:52
خواهشا یکی جواب منو بده:42:

p3yman_xl
08-06-2011, 10:09
راسته که میگن هر کی فلگ شده باشه اگه هارد دیگه ای رو دستگاش بزاره دستگاه قبول نمی کنه؟لطفا سریع یکی جواب بده

نه دوست عزیز همچین چیزی نیست..

paahmadi2
08-06-2011, 11:03
سلام به کل دوستان فروم، آقا امسال این بازیهای که میان خیلی توپن،ما هم که پارسال کامپیوترو ارتقاء دادم،اما الآن می بینم که نمی تونم که بازیارو با بالاترین کیفیت اجرا کنم،مخصوصا بازی هایی که نوامبر امسال میان،میخواستم بپرسم،اگه من الآن xbox بگیرم به راحتی می تونم با بازیای کپی به لایو وصل بشم و مولتی پلیر بازی کنم؟ این قضیه فلگ و بن این چیزا که پیش نمیاد؟ مشکلی که ایجاد نمی شه؟

gap
08-06-2011, 11:13
سلام به کل دوستان فروم، آقا امسال این بازیهای که میان خیلی توپن،ما هم که پارسال کامپیوترو ارتقاء دادم،اما الآن می بینم که نمی تونم که بازیارو با بالاترین کیفیت اجرا کنم،مخصوصا بازی هایی که نوامبر امسال میان،میخواستم بپرسم،اگه من الآن xbox بگیرم به راحتی می تونم با بازیای کپی به لایو وصل بشم و مولتی پلیر بازی کنم؟ این قضیه فلگ و بن این چیزا که پیش نمیاد؟ مشکلی که ایجاد نمی شه؟
اولا،الان کانکت نشید به خاطر آپدیت جدید،حداقل تا وقتی که lt2 بیاد.
دوما،با بازی های کپی،تا قبل از این 98% بچه های ایرانی در لایو بازی میکردن،اما حالا به خاطر امتحانات و همین آپدیت حدودا 1/8 شدن!!!خب،حدود 90% بچه ها در بن ویو ها بن میشن،اما خود من تا حالا از یکی از بن ویو ها جون سالم به در بردم:دی در ضمن،مایکروسافت تقریبا سیاست بن رو عوض کرده....
بگذریم،شما سعی کنید بازیهاتون رو یا ازجایی که خریداری میکنید بگید برای لایو میخوام و safe یا همون stealth باشه،یا خودتون اگر دانلود میکنید یا به نظرتون حوصله دارید بازیهاتون رو safe کنید، هر زمانی که کانکت شدید، هیچ وقت از xboxlive labs استفاده نکنید، هیچگاه بازی غیر safe نزارید و باز هم میگم تا اومدن lt2 صبر کنید.....شما که هنوز نرفتید لایو،یکم دیگه هم صبر کنید....
در ضمن،به دلیل اینکه پیدا کردن بچه های لایو ایرانی یکم سخته،گیمر تگم رو میدم،هروقت (1 ماه...2ماه یا...)که کانکت شدید،Add کنید من رو تا با بچه ها آشنا کنم شما رو;) سوالاتتون رو هم درباره xbl یا از Xbox forums یا همینجا بپرسید،اینجا میتونم درباره بازی کپی کمک کنم،ولی اونجا جون ساپورتر فارسی زبانان هستم،نمیشه....:46:

x.b.o.x
13-06-2011, 14:53
سلام خسته نباشید,من وقتی lunch میزنم موارد ss...وDMI...سبزن ولی دوتای دیگه هیچ رنگی ندارن و نوشته ی بیرنگی اند.ولی در اخرش نوشت BASIC STEALTH CHECK PASSED! با این میتونم برم تو لایو؟ در ضمن بازی مورتال کامبت هستش.خیلی خیلی ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aha2012
13-06-2011, 17:22
سلام خسته نباشید,من وقتی lunch میزنم موارد ss...وDMI...سبزن ولی دوتای دیگه هیچ رنگی ندارن و نوشته ی بیرنگی اند.ولی در اخرش نوشت BASIC STEALTH CHECK PASSED! با این میتونم برم تو لایو؟ در ضمن بازی مورتال کامبت هستش.خیلی خیلی ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینارو نمیدونم ولی الان به هیچ وجه وصل نشو به لایو
اصلا

x.b.o.x
13-06-2011, 17:47
ما که فلگ شدیم:41:,پس باید نهایت استفادرو از لایو ببریم:31:

gap
13-06-2011, 21:30
ما که فلگ شدیم:41:,پس باید نهایت استفادرو از لایو ببریم:31:
چرا همچین حرفی میزنید؟از کجا میدونید که فلگ شدید؟ من میتونم بهتون قول بدم که بن نمیشید،(قول میدم)...;)
در ضمن،اگر به لایو کانکت هستید،Gamertag تون رو به من بفرستید (یا مسیج بدید)
گیمر تگ من:

Noble SOT

.:PAR3A:.
13-06-2011, 21:35
دوستان از کی میشه رفت لایو؟؟؟ واس لایو باید بازی رو Stealth کنم؟؟؟ دقیقا چی کار می کنه رو بازی این Stealth؟؟؟ اون وخ یه بازی که از بازار گرفتم رو میشه باش لایو زد یا نه؟؟؟ باید خودم Stealth کنم؟؟؟ واس Stealth کردن باید ایمیج بگیرم تو پی سی یه کرمی بریزم دوباره بزنم رو دی وی دی؟؟؟ ساری هیچی از لایو نمی دونم :دی

gap
13-06-2011, 21:45
دوستان از کی میشه رفت لایو؟؟؟ واس لایو باید بازی رو Stealth کنم؟؟؟ دقیقا چی کار می کنه رو بازی این Stealth؟؟؟ اون وخ یه بازی که از بازار گرفتم رو میشه باش لایو زد یا نه؟؟؟ باید خودم Stealth کنم؟؟؟ واس Stealth کردن باید ایمیج بگیرم تو پی سی یه کرمی بریزم دوباره بزنم رو دی وی دی؟؟؟ ساری هیچی از لایو نمی دونم :دی
همیشه میتونید به شبکه لایو بپیوندید..:دی:دی
کسانی که کپی بازی میکنن،برای بالا بردن فاکتورهای امنیتی،بهتره بازیهاشون stealth باشه،اگر تهران هستید که فقط از Nextgen بگیرید،بازیهاش همه stealth هست...در غیر اینصورت از هرجایی که گرفتید بگید برای لایو میخواین و باید stealth باشه... خودتون هم میتونید Stealth کنید:

در کل،نگران بن شدن نباشید....باز هم تکرار میکنم،مایکروسافت طبق آخرین اخباری که به ما داده ، (به ساپورتر های xbl ) ، گفته دیگه بن نخواهد کرد....

A.N.A.P
13-06-2011, 21:52
همیشه میتونید به شبکه لایو بپیوندید..:دی:دی
کسانی که کپی بازی میکنن،برای بالا بردن فاکتورهای امنیتی،بهتره بازیهاشون stealth باشه،اگر تهران هستید که فقط از Nextgen بگیرید،بازیهاش همه stealth هست...در غیر اینصورت از هرجایی که گرفتید بگید برای لایو میخواین و باید stealth باشه... خودتون هم میتونید Stealth کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر کل،نگران بن شدن نباشید....باز هم تکرار میکنم،مایکروسافت طبق آخرین اخباری که به ما داده ، (به ساپورتر های xbl ) ، گفته دیگه بن نخواهد کرد....
درباره این یه کم توضیح میدی ؟:18:

13-06-2011, 21:56
اگه بازی Stealth نشده باشه چی میشه؟؟؟
از کجا میتونم بفهمم که بازیم Stealth شده هست یا نه؟؟؟
اگه بخوام بیام لایو باید آپدیت قوزده (یادم نیس 16 بود یا 19 :دی) می رو نصب کنم؟؟؟ اون وخ کپی خورم می پره ، در مرحله بعدی چه خاکی برای تو سر ریختن خوبه؟؟؟ :دی این مایکروسافتم مریض بود این آپدیت کذایی رو داد بیرون :دی
خیلی ممنون ;)

A.N.A.P
13-06-2011, 22:01
اگه بخوام بیام لایو باید آپدیت قوزده (یادم نیس 16 بود یا 19 :دی) می رو نصب کنم؟؟؟ اون وخ کپی خورم می پره ، در مرحله بعدی چه خاکی برای تو سر ریختن خوبه؟؟؟ :دی این مایکروسافتم مریض بود این آپدیت کذایی رو داد بیرون :دی
خیلی ممنون ;)
شما این کار رو بکن همه چی متوجه میشی :

آپدیت قوزده چه کوفتیه دیگه ؟:31:

gap
13-06-2011, 22:05
درباره این یه کم توضیح میدی ؟:18:
مایکروسافت یک سری نماینده در لایو داره،که باید مشکل های کاربران رو حل کنن،همینطور تخلفات و گاها کسی رو که مطئن به استفاده از -- و کپی هستیم رو باید ریپورت بدیم.
بگذریم،همیشه ما هر ماه یک ایمیل از طرف مایکروسافت میگیرم در مورد برنامه هایی که باید پیاده بشه،امتیازات پشتیبانی هامون و....
در ایمیلی که به من حدود 1 ماه پیش دادن،ذکر کردن که هیچگونه بنی در کار نخواهد بود.
میتونید اسم من رو در لیست نماینده های live در ایران ببینید;)

اگه بخوام بیام لایو باید آپدیت قوزده (یادم نیس 16 بود یا 19 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می رو نصب کنم؟؟؟ اون وخ کپی خورم می پره ، در مرحله بعدی چه خاکی برای تو سر ریختن خوبه؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مایکروسافتم مریض بود این آپدیت کذایی رو داد بیرون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون ;)
بله،باید آپدیت کنید حتما => کپی خور نیستید دیگه....lt 1.9 تا آخرای هفته باید بیاد،نصب میکنید و راحت...;)

A.N.A.P
13-06-2011, 22:15
مایکروسافت یک سری نماینده در لایو داره،که باید مشکل های کاربران رو حل کنن،همینطور تخلفات و گاها کسی رو که مطئن به استفاده از -- و کپی هستیم رو باید ریپورت بدیم.
بگذریم،همیشه ما هر ماه یک ایمیل از طرف مایکروسافت میگیرم در مورد برنامه هایی که باید پیاده بشه،امتیازات پشتیبانی هامون و....
در ایمیلی که به من حدود 1 ماه پیش دادن،ذکر کردن که هیچگونه بنی در کار نخواهد بود.
میتونید اسم من رو در لیست نماینده های live در ایران ببینید;)

بله،باید آپدیت کنید حتما => کپی خور نیستید دیگه....lt 1.9 تا آخرای هفته باید بیاد،نصب میکنید و راحت...;)
آقای gap من هنوز LT+ ( این جدیده ) رو نریختم . الان با بازی های Stealth میتونم برم لایو ؟

gap
13-06-2011, 22:21
آقای gap من هنوز LT+ ( این جدیده ) رو نریختم . الان با بازی های Stealth میتونم برم لایو ؟
lt+ برای بازیهایی که AP 2.5 داشتن واجب بود،مثل AC: BH ,COD:BO , NFS :HP , FABLE3 و....
اولا با کانکت شدن به لایو،باید حتما آخرین آپدیت رو بکنید(این آپدیت تا حالا رو هیچ بازی نبوده) و بعد از آپدیت،باید حتما lt+ رو دوباره بریزید که همه بازی هارو میتونید بکنید غیر از بازی هایی که قبلا هم ap 2.5 بودن ،safe هم نیستید،ولی با توجه به حرف c4evas که گفته lt 1.9 تموم شده ولی هنوز عرضه نمیشه(بعضی میگن به خاطر امتحانات در ایران و چین هست،که 2 تا از بزرگترین کپی خور ها هستن) و احتمالا تا آخر هفته عرضه میشه،میتونید با این نسخه همه بازی هارو بازی کنید بصورت safe،تا حدود 1 ماه دیگه که مایکروسافت تکنولوژِی جدیدشو رو بازی ها بکار ببره و lt 2 هم عرضه میشه تا اون موقع.
Stealth بودن دیسک،بهتره...اما بدونید که ربطی نداره که شما با اون بدون آپدیت بتونید به لایو کانکت بشید;)

A.N.A.P
13-06-2011, 22:25
lt+ برای بازیهایی که AP 2.5 داشتن واجب بود،مثل AC: BH ,COD:BO , NFS :HP , FABLE3 و....
اولا با کانکت شدن به لایو،باید حتما آخرین آپدیت رو بکنید(این آپدیت تا حالا رو هیچ بازی نبوده) و بعد از آپدیت،باید حتما lt+ رو دوباره بریزید که همه بازی هارو میتونید بکنید غیر از بازی هایی که قبلا هم ap 2.5 بودن ،safe هم نیستید،ولی با توجه به حرف c4evas که گفته lt 1.9 تموم شده ولی هنوز عرضه نمیشه(بعضی میگن به خاطر امتحانات در ایران و چین هست،که 2 تا از بزرگترین کپی خور ها هستن) و احتمالا تا آخر هفته عرضه میشه،میتونید با این نسخه همه بازی هارو بازی کنید بصورت safe،تا حدود 1 ماه دیگه که مایکروسافت تکنولوژِی جدیدشو رو بازی ها بکار ببره و lt 2 هم عرضه میشه تا اون موقع.
Stealth بودن دیسک،بهتره...اما بدونید که ربطی نداره که شما با اون بدون آپدیت بتونید به لایو کانکت بشید;)
آقا وقتتو گرفتم چیزی هم متوجه نشدم !:31: یه کلام بگو الان میتونم برم یا نه ؟

gap
13-06-2011, 22:30
آقا وقتتو گرفتم چیزی هم متوجه نشدم !:31: یه کلام بگو الان میتونم برم یا نه ؟
من خودم slim م که original هست رو آپدیت کردم،ولی elite رو که اوریج نیست رو هنوز نه،من چهارشنبه elite رو هم آپ میکنم....ببینید میتونید کانکت بشید،حتی همین الان،الان حدود 20 تا از دوستان من فقط دارن بازی میکنن تو لایو (همین الان)....اما یا باید بازی هارو از فروشگاه خود xbox بخرید،یا اوریج تهیه کنید و یا اینکه،فعلا تا اومدن lt 1.9، برید مثلا lt + بریزید تا بتونید همه بازی های دیگه رو (البته دوباره باید پچ بشه) بازی کنید،به غیر از بازی هایی مثل halo : reach , cod : mw2 , bo و....
که اونا رو هم اگر تا آخر هفته صبر کنید تا lt 1.9 عرضه بشه،میتونید به راحتی بصورت کاملا امن بیاید لایو;)

phoenix_666
14-06-2011, 13:25
دوستان ببخشید اگه سوالم احمقانه و تکراری هست
اسلیم هم مثل پرمیوم از 30 روز گلد رایگان بهره منده یا نه ؟

Cain
26-06-2011, 11:17
بچه ها برای من که ایران هستم کدوم کشور بهتر واسه پوینت خریدن ( از نظر ارزونی ) ؟ انگلیس یا امریکا ؟
فقط میخوام 1600 پوینت بدم این دی ال سی های مورتال کمبت رو دانلود کنم .
شنیدم زمان خریدش محدوده و من LT+ 1.9 ندارم . میتونم از طریق سایت خریداری کنم و بعدا که LT 2.0 اومد برم دانلود کنم ؟

Alex merccer
26-06-2011, 12:13
بچه ها برای من که ایران هستم کدوم کشور بهتر واسه پوینت خریدن ( از نظر ارزونی ) ؟ انگلیس یا امریکا ؟
فقط میخوام 1600 پوینت بدم این دی ال سی های مورتال کمبت رو دانلود کنم .
شنیدم زمان خریدش محدوده و من LT+ 1.9 ندارم . میتونم از طریق سایت خریداری کنم و بعدا که LT 2.0 اومد برم دانلود کنم ؟

شما موقع ثبت نام هر جا ثبت نام کردی باید پوینت واسه همون جا بخری.ولی در کل مال اروپا از همه ارزون تره.در مورد سول دومت هم من اطلاعی ندارم:13:

Cain
27-06-2011, 10:50
شما موقع ثبت نام هر جا ثبت نام کردی باید پوینت واسه همون جا بخری.ولی در کل مال اروپا از همه ارزون تره.در مورد سول دومت هم من اطلاعی ندارم:13:
من ایمیل لایو رو که ساختم هنوز واسه ایکس باکس اسم و کشور رو انتخاب نکردم .
اکانت اروپا 1600 پوینت داریم ؟ امریکا 1600 دیدم. اگه 1600 امریکا بگیرم ارزون تر از 2100 اروپا واسم در میاد . درسته ؟

siavashjal
10-07-2011, 15:15
من یه مشکلی دارم. وقتی ایمیل لایو رو وارد می کنم کنسول پیام میده که این ایمیل در منطقه ای هستش که شبکه لایو رو پوشش نمیده. با این که من تو تنظیمات ایمیل تو سایت hotmail یه آدرس تو آمریکا نوشتم باز هم همین پیام میاد.

A.N.A.P
10-07-2011, 22:17
من یه مشکلی دارم. وقتی ایمیل لایو رو وارد می کنم کنسول پیام میده که این ایمیل در منطقه ای هستش که شبکه لایو رو پوشش نمیده. با این که من تو تنظیمات ایمیل تو سایت hotmail یه آدرس تو آمریکا نوشتم باز هم همین پیام میاد.
برو یه ایمیل دیگه تو Live بساز . اون شهرتو بزن California بعد اون ZIP Code رو بزن 92656

prance666
11-07-2011, 21:29
آقایون جونه من یکی بگه توی بازی آنلاین مثلا فیفا چطوری میشه افراد در انتظار بازی رو گیر آورد آیا به غیر از ادد کردن گیمرتگ ها راه دیگری هست ممنون

A.N.A.P
11-07-2011, 23:36
برو تو بخش Head to Head بعد برو تو Qiuck ranked match.راستی گیمرتگت چیه .واسه من تو امضامه!

prance666
12-07-2011, 00:01
گیمر تگ من Prance666
راستی یه سوال دیگه من یه گیمرتگ جدید ساختم میگن هر ایکس باکسی 3 ماه گلد میده یعنی هر گیمرتگ یه ماه گلد الان اینی که من ساختم روی اکانتم زده gold ولی چرا برای بازی فیفا زمانی که وارد آنلاینش میشم چند تا گزینه هست که اولیش میگه کد 25 رقمی رو بزن دومیش هم یادم نمیاد سومیش زده بود free trial 6 days که من اینو زدم میخواستم بدونم این اکانت من اصلا گلد شده یا نه پس این پیغامی که میده چیه

A.N.A.P
12-07-2011, 15:37
گیمر تگ من Prance666
راستی یه سوال دیگه من یه گیمرتگ جدید ساختم میگن هر ایکس باکسی 3 ماه گلد میده یعنی هر گیمرتگ یه ماه گلد الان اینی که من ساختم روی اکانتم زده gold ولی چرا برای بازی فیفا زمانی که وارد آنلاینش میشم چند تا گزینه هست که اولیش میگه کد 25 رقمی رو بزن دومیش هم یادم نمیاد سومیش زده بود free trial 6 days که من اینو زدم میخواستم بدونم این اکانت من اصلا گلد شده یا نه پس این پیغامی که میده چیه
همون 6 روز رو بزن ولی بعد 6 روز باید 800 تا پوینت بدی واسه Online Pass مخصوص FIFA 11 ! ربطی هم به Gold نداره

prance666
12-07-2011, 21:51
آهان دمت گرم خیلی آقایی

12-07-2011, 22:37
آهان دمت گرم خیلی آقایی
یه دکمه کوچولو به اسم تشکر زیر پست هست که واس تشکر کردن از اون استفاده می کنن نه از پست ;)
آنتی :
چه بازیایی رو بدون گلد هم میشه لایو زد؟؟؟

prance666
13-07-2011, 17:11
داداش ما از این سوسول بازی ها خوشمون نمیاد

siavashjal
13-07-2011, 17:58
برو یه ایمیل دیگه تو Live بساز . اون شهرتو بزن California بعد اون ZIP Code رو بزن 92656

من این کار هم کردم نشد بازهم همون پیام رو میده. مطمئنی که شهر رو باید بزنم california یا ایالت رو؟

A.N.A.P
13-07-2011, 19:44
من این کار هم کردم نشد بازهم همون پیام رو میده. مطمئنی که شهر رو باید بزنم california یا ایالت رو؟
قسمت Country/Region رو بزن United States
قسمت State رو بزن California
قسمت ZIP Code رو بزن 92656

sadeq.ronaldo
16-07-2011, 15:26
سلام....من میخوام وصل بشم به live....باید حتما lt 1.9 بریزم ؟؟؟
من از کجا بدونم الان دستگاهم lt چنده ؟؟؟
شاید lt 1.9 باشه....کمک کنید....هم lt 1.9 بریزم دیگه میتونم وصل بشم ؟؟؟بن نمیشم ؟؟

16-07-2011, 15:36
1.9 نیس خیالت راحت :دی
واس ریختنش ، باید اول فرمویر اوریجینال رو بریزی ، بعد وصل بشی به لایو ، بعدش آخرین داشبورد رو بریزی ، بعد LT 1.9 رو طبق آموزش که توی فروم هست بریزی...

sadeq.ronaldo
16-07-2011, 23:52
واس ریختنش ، باید اول فرمویر اوریجینال رو بریزی ، بعد وصل بشی به لایو ، بعدش آخرین داشبورد رو بریزی ، بعد LT 1.9 رو طبق آموزش که توی فروم هست بریزی...

خوب یعنی عدش نمتونم بازی کپی خور اجرا کنم ؟؟؟؟شما میگین فرمویر ارجینال ...پس کپی خور نمتونم اجرا کنم بعدش دیگه ؟؟؟
آخرین داشبوردم بریزم که کپی خور میپره..

siavashjal
17-07-2011, 13:32
من وقتی وصل شدم به لایو برای اولین بار پیام داد که شما اکانت یک ماهه گلد دارید ولی این اکانت به صورت trail هستش. مثلا می خواستم باهاش چیزی از تو لایو دانلود کنم پیام داد که باید پوینت بخری!!!!!!!!

A.N.A.P
21-07-2011, 14:28

بازم میگم لازم نیست Firmware اوریجینال بریزی !

21-07-2011, 14:34
چرا عزیزم هست... چون اگه کنسول دیتکت کنه که فرمویر قبلی ، فرمویر استاک نبوده فلگ میشین...
البته من خودم بدون فرمویر اوریج داش رو آپ کردم الان تو کفم که فلگ شدم یا نه :دی

HORROR
22-07-2011, 18:44
من میخوام کانکت شم . تنظیمات ip..... رو اتوماتیک میزارم و بعد یوزر پس رو مینویسم تنظیمات ip پاک میشه. و روی حالت menul تنظیمات را دستی وارد میکنم ولی توی تست همون مرحله اول ارور میده .. جالب اینجاست وقتی یوزر پس رو پاک میکنم از این مرحله رد میشه ولی به اینترنت کانکت نمیشه! :31:لطفا راهنمایی کنید

A.N.A.P
22-07-2011, 19:18
من میخوام کانکت شم . تنظیمات ip..... رو اتوماتیک میزارم و بعد یوزر پس رو مینویسم تنظیمات ip پاک میشه. و روی حالت menul تنظیمات را دستی وارد میکنم ولی توی تست همون مرحله اول ارور میده .. جالب اینجاست وقتی یوزر پس رو پاک میکنم از این مرحله رد میشه ولی به اینترنت کانکت نمیشه! :31:لطفا راهنمایی کنید
مگه ADSL نداری ؟ تنظیمات رو بزار اتوماتیک با چیز دیگه هم کاری نداشته باش. یوزر پس نمیخواد به خدا !

HORROR
22-07-2011, 19:52
مگه ADSL نداری ؟ تنظیمات رو بزار اتوماتیک با چیز دیگه هم کاری نداشته باش. یوزر پس نمیخواد به خدا !

مودم رو pppoe تنظیم کردم ولی اتومات کانکت نمیشه..البته از کامپیوتر شیر نمیکنما مودم رو مستقیم وصل میکنم

A.N.A.P
22-07-2011, 19:55
مودم رو pppoe تنظیم کردم ولی اتومات کانکت نمیشه..البته از کامپیوتر شیر نمیکنما مودم رو مستقیم وصل میکنم
وایرلس که نداری ؟

HORROR
22-07-2011, 19:57
نه وایرلس نیست..کسی راهی به ذهنش نمیرسه؟:22:

Rastin.
23-07-2011, 19:56
دوستان کسی از Wireless Net Adaptor استفاده میکنه؟

اصلا این وسیله در ایران میشه؟؟ با چه قیمتی؟

26-07-2011, 14:39
به MTU من هر کار می کنم گیر میده... ام تی یو رو حتی تا 65000 و خورده ای رسوندم ولی بازم گیر میده...
چیکارش کنم؟؟؟ احتمالش هست مودم منو ساپورت نکنه؟؟؟

26-07-2011, 19:48
به MTU من هر کار می کنم گیر میده... ام تی یو رو حتی تا 65000 و خورده ای رسوندم ولی بازم گیر میده...
اوووووهوووووم اوووووووهوووووم :|

S0R3N4
26-07-2011, 20:03
بچه ها
من وایرلس دارم
مودمم به کارت شبکم وصل هست
چطور میتونم xbox رو به کامپیوتر وصل کنم تا از اینترنت کامپیوتر استفاده کنم؟؟
نیاز به یه مودم برای کنسول دارم؟

Terova
26-07-2011, 20:33
بچه ها
من وایرلس دارم
مودمم به کارت شبکم وصل هست
چطور میتونم xbox رو به کامپیوتر وصل کنم تا از اینترنت کامپیوتر استفاده کنم؟؟
نیاز به یه مودم برای کنسول دارم؟

شما میتونید XBOX رو به PC شیر کنید..

MTU دیگه چی هست..؟ یکم بیشتر توضیح بده..

26-07-2011, 20:43
وقتی کانکشن رو تست میکنم ، به شبکه وصل میشه ، به اینترنت هم وصل میشه ، به لایو وصل نمیشه...
دلیلش هم میزنه که MTU ، از 1364 (یه چنین عددی بود :دی) ، پایین تره در حالی که من هر چه قدر بردمش بالا جواب نداد...

Terova
26-07-2011, 21:44
وقتی کانکشن رو تست میکنم ، به شبکه وصل میشه ، به اینترنت هم وصل میشه ، به لایو وصل نمیشه...
دلیلش هم میزنه که MTU ، از 1364 (یه چنین عددی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، پایین تره در حالی که من هر چه قدر بردمش بالا جواب نداد...

MTU رو تو کجا میبری بالا..؟

یک بار IP ها و DNS ها رو چک کن اگر مشکلی باشه مربوط به اونها هست ربطی به چیز دیگری نداره..

26-07-2011, 22:46
MTU رو از تنظیمات مودم میبرم بالا... رو هر عددی گذاشتم ، 1365 ، 1400 ، 1500 ، 1600 ، 1370 ، 1450 ، 1460 و...
آی پی و دی ان اس هم تا الان اتوماتیک بود ، ولی الان منوال تنظیم کردم و بازم جواب نداد :|
لایوه داریم؟؟؟

Terova
26-07-2011, 22:55
MTU رو از تنظیمات مودم میبرم بالا... رو هر عددی گذاشتم ، 1365 ، 1400 ، 1500 ، 1600 ، 1370 ، 1450 ، 1460 و...
آی پی و دی ان اس هم تا الان اتوماتیک بود ، ولی الان منوال تنظیم کردم و بازم جواب نداد :|
لایوه داریم؟؟؟

من خودمخیلی وقته XBOX ندارم الان خوب یادم نیست که کمکت کنم..

کاری با تنظیمات مودم نداشته باش..

DNS هم حتما باید از ISP بپرسی..

این هم انجام بده..

در این مرحله باید IP Address رو انتخاب کرده و به طور مثال این IP رو وارد کنید : 192.168.1.3

در قسمت بعد یعنی SubNet Mask باید این IP رو وارد کنید : 255.255.255.0

در قسمت سوم که Gateway نام دارد باید IP مودم رو وارد کنید که برای همگی مودم ها تقریبا یکی هست : 192.168.1.1

در بخش بعد که Primary DNS Server نام داره شما باید DNS مربوط به ISP که ازش سرویس می گیرید وارد کنید.یعنی باید با شرکت تماس بگیرید و بگید DNS اینترنت رو می خوایم.ب

27-07-2011, 00:01
IP Address رو زدم 192.168.1.1
سابنت مسک و گیت وی هم درسته ، میمونه دی ان اس که فردا باید از پارس بگیرم... روی حالت اتوماتیک باشه دی ان اس نمیگیره؟؟؟ الان توی تست کانکشن اینترنت هم کانکت میشه منتها به خاطر MTU به لایو کانکت نمیشه :|

S0R3N4
27-07-2011, 14:04
شما میتونید XBOX رو به PC شیر کنید..

چطوری اینکارو بکنم؟؟؟؟

kamyab.p
31-07-2011, 20:01
سلام به همه من رفتم و کانکت شدم و یک دفعه با یک پیغام رو به رو شدم که کفته بود کنسول را اپدیت کنمن و من هم این کا را کردم و توسط خود x box 360 کنسول من اپدیت شد حالا هر چی من بازی میزارم (به جز بازی اورجینال خودش) پخشش نمیکنه لطفا یکی راهنماییم کنه.
با تشکر زیاد کامیاب

S0R3N4
01-08-2011, 10:18
بچه ها
کسی نیست یعنی مارو راهنمایی کنه؟؟؟

gap
03-08-2011, 12:23
بچه ها
کسی نیست یعنی مارو راهنمایی کنه؟؟؟
میشه مشکلتون رو دوباره مطرح کنید؟

IP Address رو زدم 192.168.1.1
سابنت مسک و گیت وی هم درسته ، میمونه دی ان اس که فردا باید از پارس بگیرم... روی حالت اتوماتیک باشه دی ان اس نمیگیره؟؟؟ الان توی تست کانکشن اینترنت هم کانکت میشه منتها به خاطر MTU به لایو کانکت نمیشه :|
MTU معمولا وقتی ترافیک نداری میده،اما اگه ترافیک داری dns و ip رو رو اتوماتیک بزای کاکنکت میشه!کار خاص دیگه ای نمیخواد که!!!

aha2012
03-08-2011, 12:40
الان میشه با خیال راحت وصل شد لایو؟؟؟

03-08-2011, 13:37
MTU معمولا وقتی ترافیک نداری میده،اما اگه ترافیک داری dns و ip رو رو اتوماتیک بزای کاکنکت میشه!کار خاص دیگه ای نمیخواد که!!!
ترافیک 200 مگ دارم هنوز... تا چن روز دیگه هم نامحدود میگیرم...
DNS و IP هم اتوماتیک بود اولش ، ولی به شبکه و اینترنت وصل میشد اما سر وصل شدن به لایو واس MTU ارور میداد :|
امکانش هست که ایراد ISP باشه؟؟؟ تا 2-3 روز دیگه آی اس پیمو عوض میکنم :|

A.N.A.P
03-08-2011, 16:55
الان میشه با خیال راحت وصل شد لایو؟؟؟
خب اگه 1.9 داری چرا که نه !:20:

S0R3N4
06-08-2011, 01:27
میشه مشکلتون رو دوباره مطرح کنید؟
میخوام اینترنت PC رو برای کنسولم Share کنم...

leecher
15-08-2011, 15:19
دوستان
مدل اسلیم هم با همین تنظیمات وصل می شه؟
باید فرمویر خاصی داشته باشم؟
همون یکماه اکان رو من هم دارم؟

bigbos
15-08-2011, 23:04
سلام کسی از دوستان تنظیمات مودم وایمکس ایرانسل را برای اتصال به لایو بلده؟
خواهشا کمک کنید بدجور تو کفم

LiverBarca
16-08-2011, 02:54
دوستان من میخواستم امروز اولین بار برم لایو که نامرد این ارور رو داد:

اون ارور بالایی رو اورد و گفت چون اپدیت دستگاه قدیمی هست نمیتونی بری و باید دستگاه رو اپدیت کنی که من چون ترسیدم هکش بپره no رو زدم و اومدم بیرون...
حالا چندتا سوال داشتم:
1-اگه yes رو میزدم و اپدیت میشد -- دستگاه میپرید؟؟؟
2-از کجا بدونم اپدیت فعلی دستگاه چیه؟؟؟(دستگاهو چون تازه خریدم ازش زیاد سر در نمیارم!)
3-خودم میتونم دستگاه رو اپدیت کنم یا باید ببرم بیرون برام اپدیت تازه رو بزنن؟؟؟
4- اخرین اپدیت -- شده چیه؟؟؟
خیلی ممنون...:11:

Spaniuly
16-08-2011, 13:19
کار خوبی کردی که آپدیت نکردی اگه آپدیت می کردی دستگاه که نمی پرید فریمور کپی خور کننده اش می پرید یعنی دیگه نمی تونستی در حالت جدید بازی کپی بازی کنی. این‌ آپدیت فریمور دستگاه رو دوباره رایت می کنه و اون رو اورجینال خور می کنه. کلا اگه لایو باز نیستی احتیاجی نیست فعلا کاری انجام بدی مگه اینکه یه بازی جدید بیاد که این اپدیت در داخل دیسک اون بازی باشه اونوقت هـک درایوت می پره و مجبوری روش LT+ 1.9 یا اگه 2.00 موجود باشه اون رو بریزی تا کپی خور بشه دوباره... اگه تازه کاری و کارای الکترونیکی و باز کردن دستگاه رو دوست نداری بهتره واسه اولین بار ببیری بیرون آموزشش هم توی همین تالار هست

Naruto_1375
20-08-2011, 06:21
سلام دوستان
اول این:
کنسول من xbox360 250gb کپی خوره.
دوستان یه چند روزیه حوس live کردم ولی می ترسم اگه کانکت شم،بن شم!!
دوستان کمکم کنید من هیچ اطلاعی از برنامه هایی که از بن شدن جلوگیری می کنه ندارم و اگه می تونید واسم همین جا توضیح بدید یا هم اگه ممکن pv.ضمنا من تازه xbox گرفتم.
ممنون

soheilnouri
20-08-2011, 08:38
دوستان من وایرلس دارم چیکار کنم که بتونم به لایو وصل بشم؟امکانش نیست؟لب تابم دارم.

soheilnouri
20-08-2011, 14:31
دوستان من میخوام برم تو محیط لایو ایکس باکس چند تا کاراکتر واسه کمبات بگیرم...رفتم تو لایو ایکس باکس ایمیل درست کردم.اما تو قسمت منطقه ایران رو نداره...میگن باید بوینت بگیرم.من که کردیت کارت ندارم؟در ضمن کنسولو بردم مغازه و داشبورد و ابگرید جدید ریختم.لظطفا کامل راهنماییم کنید چون ضعیفم

soheilnouri
20-08-2011, 20:21
سلام دوستان گلم...من یه سوال دارم تو رو خدا راهنماییم کنید...من الان کنسولو بردم مغازه و واسم ابدیت lt 191 و داشبورد جدید رو نصب کردن...دوم اینکه رفتم به گفته ی دوستان تو سایت live com یه پروفایل و ایمیل درست کردم...سوم اینکه رفتم تو xbox support تا بتونم بصورت لایو کاراکتر های بازی مورتال کمبات رو بگیرم می گن پوینت میخوان....اصلا چطوری می تونم و با چی می تونم وصل بشم از طریق کنسول به اینترنت؟دوم اینکه پوینت ها رو چطوری بگیرم؟تو قسمت انتخاب کشور خبری از ایران نیست....تو رو خدا راهنماییم کنید

A.N.A.P
21-08-2011, 06:02
سلام دوستان گلم...من یه سوال دارم تو رو خدا راهنماییم کنید...من الان کنسولو بردم مغازه و واسم ابدیت lt 191 و داشبورد جدید رو نصب کردن...دوم اینکه رفتم به گفته ی دوستان تو سایت live com یه پروفایل و ایمیل درست کردم...سوم اینکه رفتم تو xbox support تا بتونم بصورت لایو کاراکتر های بازی مورتال کمبات رو بگیرم می گن پوینت میخوان....اصلا چطوری می تونم و با چی می تونم وصل بشم از طریق کنسول به اینترنت؟دوم اینکه پوینت ها رو چطوری بگیرم؟تو قسمت انتخاب کشور خبری از ایران نیست....تو رو خدا راهنماییم کنید

دوست عزیز آموزش صفحه اول رو بخون متوجه میشی . برای دانلود DLC هم تو خود محیط لایو وجود داره . قسمت Game Marketplace که برای بیشتر اونا باید پیونت داشته باشی ! درباره پوینت صفحه اول توضیح داده شده !

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

soheilnouri
22-08-2011, 19:38
[

تنظیمات X360 :

با انجام این مراحل فوق، کامپیوتر آماده ارتباط و به اشتراک گذاشتن اینترنت با کنسول است. حالا باید تنظیمات کنسول را انجام داد. در محیط Dashboard (یا همان منوی سیستم عامل X360) به بخش Setting (با رنگ بنفش) رفته و Network Setting را انتخاب کنید. در قسمت Edit همان گزینه های IP و... را می بینید. توجه داشته باشید که کابل شبکه باید متصب باشد. انتخاب IP را از حالت اتوماتیک به Manual تغییر داده و ارقام زیر را تایپ کنید :

IP address: 192.168.0.2
Subnetmask: 255.255.255.0
gateway: 192.168.0.1

سپس گزینه Done را زده و save کنید. سپس گزینه text xbox connection را انتخاب و مراحل تست را کنترل کنید. پس از Confirm شدن تمامی موارد connection اتصال آماده استفاده است. در صورت بروز هر گونه مشکل دوباره آن را با گزینه x تست کنید. در صورت بروز اشکال در قسمت IP، درایو کارت شبکه را دوباره نصب کنید. بهتر است درایوی که ویندوز در آن نصب است فرمت NTFS داشته باشد. پس از اتمام کار در Dashboard کنسول به قسمت Xbox Live (سمت نارنجی رنگ) رفته و گزینه join را انتخاب کنید تا محیط شناسایی شود. با ورود به شبکه Xboxlive باید مشخصات خود را در سایت مایکروسافت ثبت کنید. دقت کنید مشخصات مکانی خود مانند کشور و زبان و ... را آمریکا انتخاب گنید تا با پیغام خطا روبرو نشوید. برای zipcode می توانید مثلا از نام شهر California و کدپستی 92656 یا CA 92656 استفاده کنید. ضمنا برای ورود به شبکه XL و استفاده از آن احتیاج به یک Email سرویس MSN دارید. پس با ورود به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یک Email از سرویس Hotmail برای خودتان ساخته و در قسمت ثبت نام کنسول آدرس Email و Password را وارد کرده و sing in کنید. پس از وارد کردن مشخصات باید نوع خود استفاده از Xbox Live را تعیین کنید. اگر مدل دستگاه شما Premium است، از اولین مرتبه اتصال به شبکه Xbox Live به مدت یک ماه از سرویس GoldAccount رایگان برخوردار هستید. در صورتی که دستگاه شما از مدل پایین تر یعنی Core باشد، از این سرویس رایگان یک ماهه برخوردار نیستید. در صورت اتمام اعتبار یک ماهه می توانید با خرید Account این سرویس را مجددا شارژ کنید. قیمت سرویس یک ساله XL حدود 50 دلار است.

با join شدن به شبکه ورود شما خوش آمد گفته می شود و فقط می ماند این که کمی اسفند دود کنید تا رفقای PC و PS3 و Wii دار خدای نکرده چشمتان نکنند ! شما می توانید با استفاده از سرویس live علاوه بر انجام انواع و اقسام بازی ها به صورت Online و رقابت با تعداد بی شماری گیمر در سرتاسر جهان، انواع Trailer و demo قابل بازی و عکس و Theme و موزیک ویدئو و فیلم و... را نیز دانلود کنید. البته در صورت استفاده از اتصال Dialup لطفا زیاد ذوق زده نشوید . چون خود من وقتی دیدم دموی قابل بازی Ghost Recon 2 حدود 650 مگابایت است، قید Download کردن را زده و به همان بازی Online بسنده کردم. با استفاده از هدست موجود در بسته دستگاه X360 این امکان را نیز دارید تا با دوستان خود chat کنید و یا در صورت داشتن دوربین مخصوص X360 علاوه بر voice chat ، امکان video chat را نیز داشته باشید و بازی ها را به صورت زنده و مستقیم، مشترکا به اتمام برسانید.
البته در صورت استفاده از سرویس Dialup بهتر است از شماره های معمولی به جای سرویس های دیجیتالی 10 رقمی استفاده کنید. زیرا latency و افت سرعت آن ها کمتر است. البته در بازی Gears of War حتی با اتصال Dialup هم مشکلی وجود نداشت و یک بازی گروهی بسیار لذتبخش تر از بازی counter را تجربه کردم. اما در بازی Rainbow six به دلیل هماهنگ نبودن سرعت ما با اروپا و یا آمریکا، اشکالاتی برای من به وجود آمد.
شما می توانید از طریق Live انواع بازی یا اسلحه یا نقشه یا ... را به صورت رایگان یا با پرداخت پول دانلود کنید. واحد پول در شبکه Microsoft Point است و می توانید اعتبار آن را نیز خریداری کنید که تقریبا هر 1200 Microsoft Point با قیمتی حدود 26 هزار تومان قابل تهیه است. برای تهیه Account سرویس یا Credit خود از دوستان و آشنایان خارج از کشورتان سوء استفاده کنید! و به دانلود و انجام بازی Live بپردازید.

دوربین مخصوص X360

اگه با ابدیت جدید و داشبورد جدیدی که اومده به محیط لایو وصل بشم با این شیوه ایی که گفته شده کبی خورم قطع نمیشه؟و اینکه میگن باید از طریق سایت گیم ایران بوینت بخرم و بازی های مربوطه رو ابدیت کنم درسته؟

soheilnouri
22-08-2011, 19:45
nدوست عزیز خواهش می کنم به من کمک کنید.......چند تا سوال دارم.اول اینکه من ا دی اس ال دارم و از نوع وایرلس...با کراس می تونم وصل شم به کنسولم؟ دوم اینکه من با لب تاب می تونم و اینکه ویندوزم 7 هستش....و سوم اینکه واسه بوینت گرفتن حتما باید از اشنایان خارج کشور کمک بگیرم؟من کسیو ندارم

Naruto_1375
23-08-2011, 05:11
سلام دوستان
اول این:
کنسول من xbox360 250gb کپی خوره.
دوستان یه چند روزیه حوس live کردم ولی می ترسم اگه کانکت شم،بن شم!!
دوستان کمکم کنید من هیچ اطلاعی از برنامه هایی که از بن شدن جلوگیری می کنه ندارم و اگه می تونید واسم همین جا توضیح بدید یا هم اگه ممکن pv.ضمنا من تازه xbox گرفتم.
ممنون

‏ کسی جواب ما رو نمی ده؟(انگار این تایپک اشتباهآ واسه مشکلات دوستان توی اتصال به Live زده شده!! آخه هیشکی پاسخگو نیست!!!!). ‎

soheilnouri
23-08-2011, 14:12
‏ کسی جواب ما رو نمی ده؟(انگار این تایپک اشتباهآ واسه مشکلات دوستان توی اتصال به Live زده شده!! آخه هیشکی پاسخگو نیست!!!!). ‎

=============================

دوست عزیز تا جاییکه من می دونم اگر شما برید اخرین ابدیت و همینطور داشبورد کنسولتون رو بریزید((که بهتره ببرین بیرون این کارو کنین))هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.اگه رفتین به یارو بگین که اخرین ابدیت((LT 191 ,)) و همینطور اخرین داشبورد رو بریزه...شاد باشی

farzam_h1982
31-08-2011, 23:06
دوستان عزیز سلام

باور کنید که تلاش و جستجو کردم ولی هیچ جوابی برای مشکل خودم پیدا نکردم . خیلی ممنون میشم اگر لطف کنید و به من کمک کنید .

مشکل از این قرار است که من یک دستگاه xbox 360 - 4 gb black دارم و از طرفی هم اینترنت وایمکس مبین نت دارم و بوسیله وایرلس هم از لپ تاپ و iphone به راحتی میتونم کانکت بشم ولی برای کانکت شدن با کنسول اول سرچ وایرلس می کنم و شبکه رو پیدا می کنه و به راحتی هم کانکت میشه ولی بعد برای اتصال به اینترنت ارور میده من هم طبق آموزش هایی که در سایت های مختلف و انجمن بود ، تمام مراحل را انجام دادم

IP address: 192.168.0.1
gateway: 192.168.0.3

ولی باز هم به هیچ وجه کانکت نمیشه حتی یکبار تنظیمات DNS را دستی و اتوماتیک اجرا کردم ولی بازهم کانکت نمیشه .

ممنون میشم اگر یک نفر پاسخ مناسب و ساده به من را بده .

موفق و سربلند باشید .

farzam_h1982
01-09-2011, 17:44
دوستان عزیز سلام

باور کنید که تلاش و جستجو کردم ولی هیچ جوابی برای مشکل خودم پیدا نکردم . خیلی ممنون میشم اگر لطف کنید و به من کمک کنید .

مشکل از این قرار است که من یک دستگاه xbox 360 - 4 gb black دارم و از طرفی هم اینترنت وایمکس مبین نت دارم و بوسیله وایرلس هم از لپ تاپ و iphone به راحتی میتونم کانکت بشم ولی برای کانکت شدن با کنسول اول سرچ وایرلس می کنم و شبکه رو پیدا می کنه و به راحتی هم کانکت میشه ولی بعد برای اتصال به اینترنت ارور میده من هم طبق آموزش هایی که در سایت های مختلف و انجمن بود ، تمام مراحل را انجام دادم

IP address: 192.168.0.1
gateway: 192.168.0.3

ولی باز هم به هیچ وجه کانکت نمیشه حتی یکبار تنظیمات DNS را دستی و اتوماتیک اجرا کردم ولی بازهم کانکت نمیشه .

ممنون میشم اگر یک نفر پاسخ مناسب و ساده به من را بده .

موفق و سربلند باشید .

دوستان عزیز باز هم سلام

بعد از اینکه هیچ کس جوابی نداد تز روی سایت xbox در قسمت support خودم رفتم و باز هم نتونستم که راهی براش پیدا کنم به همین خاطر از کابل LAN استفاده کردم و به اینترنت بالاخره وصل شدم ولی برای کانکت شدن هی پیغام میداد که شما باید قبل از کانکت شدن ، آپدیت بشید . من هم این کار رو کردم و گذاشتم فایل آپدیت را دانلود کرد . بعد یک بار دستگاه ریستارت شد و شروع به نصب آپدیت کرد که در این مرحله یک error میده و دیگه هیچ اتفاقی دیگه ای نمیوفته . لازم نیست بگم که به جز این صفحه error دیگه هیچ کاری نمیشه با xbox کرد .

در مورد قبلی که نشد ولی لطفا در این مورد راهنمائی کنید .

ممنون

soheilnouri
02-09-2011, 11:22
من ده روز قبل به توصیه بچه ها رفتم lt191 و داشبورد جدید رو ابدیت کردم اما دیروز موقعی که تو محیط لایو فیفا 11 بودم دیدم دستگام بن شده...........من 3 ساعت تو لایو بودم و تو یه فاصله ی 1 ساعته ایی رفتم حموم.......اون موقع هم هنوز تو محیط لایو فیفا بودم.........الانم از ناراحتی فقط نمردم.........باید چیکار کنم؟

m64m64
02-09-2011, 13:16
دوستان با سرعت 128 (وایمکس ایرانسل) میشه راحت با xbox آنلاین بازی کرد؟ یا نه؟

A.N.A.P
02-09-2011, 22:12
دوستان با سرعت 128 (وایمکس ایرانسل) میشه راحت با xbox آنلاین بازی کرد؟ یا نه؟

وایمکس ایرانسل فقط پینگش بالاست ! شاید شاید بتونی با ایرانی ها راحت بازی کنی !

Fenix.
02-09-2011, 23:08
دوستان هیشکی نمیدونه این MTU لعنتی رو چیکارش میتونم بکنم؟؟؟ توی مودم دستکاری میکنم ، اما از یه سایتی که تست میگیرم تغییر نمیکنه :| مشکل از ISP ــه؟؟؟

.Behzad.
06-09-2011, 20:47
آپدیت الآن دستگاه من 2.0.12625.0 هست این یعنی فلگ شدم؟ اگر آره باید چی کار کنم؟

meyn
08-09-2011, 12:07
سلام. من تازه یه xbox 360 slim 250 gb خریدم و یکم مبتدی هستم. من میخوام توسط wifi برای آپدیت pes 2011 به xbox live متصل بشم. این عملیات انجام میشه:
Network: Connected
Internet: Connected
Xbox LIVE: Testing
بعد موقعی که به xbox live متصل شد مینویسه که یک آپدیت برای شما در xbox live وجود داره و اگر شما این آپدیت رو قبول نکنید از xbox live ساین آوت میشید. میخواستم بدونم باید چی کار کنم؟ آیا آپدیت کنم یا نه؟ با تشکر.

10-09-2011, 10:24
آپدیت الآن دستگاه من 2.0.12625.0 هست این یعنی فلگ شدم؟ اگر آره باید چی کار کنم؟

ورژن داشبورد عملا هیچ ربطی به فلگ و بن و اینا نداره :دی

سلام. من تازه یه xbox 360 slim 250 gb خریدم و یکم مبتدی هستم. من میخوام توسط wifi برای آپدیت pes 2011 به xbox live متصل بشم. این عملیات انجام میشه:
Network: Connected
Internet: Connected
Xbox LIVE: Testing
بعد موقعی که به xbox live متصل شد مینویسه که یک آپدیت برای شما در xbox live وجود داره و اگر شما این آپدیت رو قبول نکنید از xbox live ساین آوت میشید. میخواستم بدونم باید چی کار کنم؟ آیا آپدیت کنم یا نه؟ با تشکر.

بله میتونین آپدیت کنید... چون اسلیم ها فقط LT+ 1.9 به بعد دارن و نمیپره LT+...

shab_2008
10-09-2011, 11:18
دوستان میدونین از کجا بفهمین که فلگ شدین یا بگم!؟

(نیکی و پرسش!؟):31:

10-09-2011, 12:44
بگـــــیـــو استــــاد : دی (:-دبلیو ، خو بگو دیگه :-دبلیو : دی)

meyn
10-09-2011, 13:41
بله میتونین آپدیت کنید... چون اسلیم ها فقط LT+ 1.9 به بعد دارن و نمیپره LT+...

سلام
آیا مطمئنی؟
میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ چون من تازه xbox360 خریدم بی تجربه هستم. من فقط می خوام دیتا پک 2011 pes رو آپدیت کنم، همین.

ali gamma
11-09-2011, 15:08

سلام دوستان با این پینگ میشه انلاین بازی کرد? حالا جه اکسباکس یا PC

ایا راهی هست بیارمش پایین این پینگو؟

11-09-2011, 15:59
با سرور باکو از سایت speedtest.net پینگ بگیرین :-؟

.Behnam.
11-09-2011, 20:38
دوستان میدونین از کجا بفهمین که فلگ شدین یا بگم!؟

(نیکی و پرسش!؟):31:
به قول خودت نیکی و پرسش ؟ .... خیلی ممنون میشم اگه بگی ....

shab_2008
11-09-2011, 21:10
به قول خودت نیکی و پرسش ؟ .... خیلی ممنون میشم اگه بگی ....

در لینک زیر میتونید دو راه برای تشخصی این که فلگ شدین یا خیر رو ببینید!

.Behnam.
12-09-2011, 10:49
برای اینکه مایکروسافت بتونه کسی رو فلگ کنه باید حتما اون طرف به اینترنت وصل باشه یا می تونه مثلا با یک آپدیت آفلاین ( همینا که روی بازیاس) کنسول های کپی خور رو فلگ کنه تا وقتی به لایو وصل میشن فوری بن بشن ..

S.J-REZ2
12-09-2011, 11:27
برای اینکه مایکروسافت بتونه کسی رو فلگ کنه باید حتما اون طرف به اینترنت وصل باشه یا می تونه مثلا با یک آپدیت آفلاین ( همینا که روی بازیاس) کنسول های کپی خور رو فلگ کنه تا وقتی به لایو وصل میشن فوری بن بشن ..
نه آفلاین هم از طریق بازی هایap2.5و داشبرد ها فلگ میکنه...... ولی برای همشون راه جلوگیری هست...
------------------------------------------

در لینک زیر میتونید دو راه برای تشخصی این که فلگ شدین یا خیر رو ببینید!

این که کلا فینگیلیش نوشته اگه خودت فهمیدی چیه به ما هم بگو............
--------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان با این پینگ میشه انلاین بازی کرد? حالا جه اکسباکس یا PC

ایا راهی هست بیارمش پایین این پینگو؟
اگه میخوای راحت بازی کنی باید پینگ زیر300داشته باشی...
مثلا اگه میخوای با دوستان ایرانی بازی کنی از سرور باکو استفاده کن....
کلا با هر جایی میخوای بازی کنی باید پینگت تا اونجا300 باشه..
از سایتspeedtest.netاستفاده کن
شرمنده آقا پارسا فقط حرفاتونو کامل کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ras5GaH
13-09-2011, 18:49
دوستان مدیر یه تایپیک باز کنن,که بچه های که تو live هستن,GamerTag هاشون رو بنویسن بیشتر باهاشون اشنا بشیم.

meyn
14-09-2011, 11:11
سلام من xbox360 slim 250 gb دارم. فقط میخوام برای آپدیت pes 2011 وارد محیط لایو بشم، اصلاً قصدم بازی کردن در لایو نیست. وقتی به لایو وصل میشم یک پیام با مضمون زیر ظاهر میشه:
a system update is available from xbox live if you decline you will be signed out of xbox live
خواهشاً بگید من چیکار کنم. آپدیت کنم یا نه؟

amir9898
01-10-2011, 21:11
سلام رفقا.من بهد از آپدیت با فلش(برای فیفا 12)دستگاه از کپی خوری افتاد.به توصیه ی دوستان همینجا lt 1.91 ریختم حل شد.می خواستم بدونم حالا میتونم فیفا12 رو لایو بازی کنم یا نه؟ممنونم از قبل

A.N.A.P
01-10-2011, 22:29
ببین بازیت Stealth Patch هست یا نه !

m64m64
03-10-2011, 20:54
از کجا باید بفهمیم دستگاه Premium هست یا core که بدونیم یک ماه Gold داریم یا نه ؟!!
و یه سوال دیگه واسه بازی کردن توی live حتما باید DVDها SplitVid باشند؟ یا Stealth Patch کافیه؟

SamGun
04-10-2011, 13:31
تاپیک از حالت مهم خارج شد

A.N.A.P
04-10-2011, 13:57
تاپیک از حالت مهم خارج شد

چرا سعید ؟ این تاپیک که خوب بود ! خیلی تاپیک های دیگه هستن که باید زود تر از اینا حذف بشه ! مثل شبیه ساز ...

SamGun
04-10-2011, 14:14
چرا سعید ؟ این تاپیک که خوب بود ! خیلی تاپیک های دیگه هستن که باید زود تر از اینا حذف بشه ! مثل شبیه ساز ...

هنوزم خوبه عزیزم ولی تاپیک های مهم یکی از ارکان مهمش به روز بودنش هست .

الان یکسری تاپیک هستن که باید فعلا اونا مهم باشن ولی چون جا کمه باید کمی براشون جا باز بشه . انجمن تفکیک بشه این تاپیک باز مهم میشه.

m64m64
04-10-2011, 23:17
دوستان من تازه به لایو وصل شدم ، وقتی فیفا 12 رو میزارم بازی میکنم میگه شما تا 2 روز میتونین آنلاین بازی کنید بعد از اون باید یه کد بهش بدم! پس بقیه دوستان چجوری بازی می کنن؟ همه کد میخرند؟

p3yman_xl
05-10-2011, 09:20
دوستان من تازه به لایو وصل شدم ، وقتی فیفا 12 رو میزارم بازی میکنم میگه شما تا 2 روز میتونین آنلاین بازی کنید بعد از اون باید یه کد بهش بدم! پس بقیه دوستان چجوری بازی می کنن؟ همه کد میخرند؟
بله، شما تا یک هفته میتونید به صورت رایگان فیفا 12 رو آنلاین بازی کنید بعد از آن باید 800 پوینت کد شارژ کنید و بازی برای همیشه اکتیو میشه.

imi imi
05-10-2011, 18:31
سلام من میخوام با آرکید وصل شم ولی هر کاری میکنم نمیشه چی کنم؟:41:
یه سر کابل لن رو به کنسول و سر دگشو به مودم زدم
رو اتوماتیک هم میزارم این ارور رو میده:
w : 0000-000B
x : 0000-F001
y : 20A8-48E0
z : 0000-0000
ID : 0007-0001

hyesteghlal
05-10-2011, 18:45
حالا وقتي وصل بشيم مشكلي تو كپي خور بودن كنسول يا مشكلات ديگه به وجود نمياد؟چون من از يكي شنيده بودم كه وصل شده و كپي خورش از بين رفته!

p3yman_xl
06-10-2011, 12:19
سلام من میخوام با آرکید وصل شم ولی هر کاری میکنم نمیشه چی کنم؟:41:
یه سر کابل لن رو به کنسول و سر دگشو به مودم زدم
رو اتوماتیک هم میزارم این ارور رو میده:
w : 0000-000B
x : 0000-F001
y : 20A8-48E0
z : 0000-0000
ID : 0007-0001
شما با کابل Ethernet وصل میشید یا به صورت بیسیم ؟

حالا وقتي وصل بشيم مشكلي تو كپي خور بودن كنسول يا مشكلات ديگه به وجود نمياد؟چون من از يكي شنيده بودم كه وصل شده و كپي خورش از بين رفته!
اگر فرم ور جدید LT v2 نصب بشه و بازی ها هم کاملا پچ شده باشند، خیر هیچ اتفاقی نمی افته.

imi imi
06-10-2011, 13:15
[QUOTE=p3yman_xl;6527100]شما با کابل Ethernet وصل میشید یا به صورت بیسیم ؟ /QUOTE]

دوست عزیز ممنون :46:درست شد نمیدونم چی شده بود. با کابل وصل شدم
فقط یه سوال دیگه اینکه حتما باید دو تا پروفایل داشته باشم (یکی انلاین یکی افلاین؟)نمیشه یکی باشه؟

p3yman_xl
06-10-2011, 19:29
دوست عزیز ممنون :46:درست شد نمیدونم چی شده بود. با کابل وصل شدم
فقط یه سوال دیگه اینکه حتما باید دو تا پروفایل داشته باشم (یکی انلاین یکی افلاین؟)نمیشه یکی باشه؟
خیر، هر پروفایل اطلاعات و ID مخصوص خودش رو داره و نمیشه با هم ادغامشون کرد.

Abolfazl3007
19-10-2011, 00:37
سلام دوستان

آیا درسته که اسلیم ها 3 ماه گلد رایگان همراشون دارن ؟؟ چجوری باید فعالش کرد ؟؟

LiverBarca
19-10-2011, 09:04
حذف شود...

Abolfazl3007
19-10-2011, 22:45
دوستان با پینگ 754 تا باکو - میشه آنلاین بازی کرد ؟

البته 4.2.2.4 پینگش 250 هست

s.j-rez
20-10-2011, 10:29

نه پینگ ات خیلی بالاست خیلی حد اقل تا باکو باید200باشه

A.N.A.P
20-10-2011, 10:46

سرور باکو خیلی چرته یه پینگ دیگه بگیر با یه سرور دیگه !

این باکو :

تهران :

بارسلونا :

Abolfazl3007
20-10-2011, 12:24
آخه میگن تو لایو باید با سرور باکو بازی کنی ؟؟؟ اونوقت پینگهای جاهای دیگه که مهم نیست ؟؟

s.j-rez
20-10-2011, 12:42
آخه میگن تو لایو باید با سرور باکو بازی کنی ؟؟؟ اونوقت پینگهای جاهای دیگه که مهم نیست ؟؟
نه با هر جایی که میخوای بازی میکنی مثلا طرف آمریکایی هست باید پینگ اونجارو بگیری من کلا توصیه میکنم با سرور های آمریکا پینگ بگیر اونا زیاد بازی میکنن

A.N.A.P
20-10-2011, 12:44
پینگ سرور Host هم مهم بید !

MILIN3M
23-10-2011, 11:19
سالم
من تا الان به راحتی به شبکه وصل میشدمو و بازی میککردم...........دیشب یهو از شبکه پرید بیرون.. بگم هیچ پیغامی مبنی بر بن شدنو اینها هم نداد....ولی دیگه هرچی میزنم رو join xbox live نمیشه ... به قسمت تست میرم تا اینجا میره و ارور زیرو میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Your console is connected to the Internet but can't contact Xbox LIVE

MILIN3M
23-10-2011, 14:24
من چه کار کنم؟؟ از بی انلاینی مردم

Jeff hardy M
03-11-2011, 13:20
اقا من پینگ adsl ام چند روز پیش 30 بود الان شده 600 . باید چیکار کنم بیاد پایین ؟
مخابرات 256
بازی های xbox live هم مثله pc به پینگ ربط دارن ؟

imi imi
09-11-2011, 14:18
اقا من پینگ adsl ام چند روز پیش 30 بود الان شده 600 . باید چیکار کنم بیاد پایین ؟
مخابرات 256
بازی های xbox live هم مثله pc به پینگ ربط دارن ؟

پینگ رو که نمیشه تغییر داد به ISP ربط داره
آره کلا بازی های آنلاین به پینگ ربط دارن:11:

amaranth_silent
14-11-2011, 15:19
من سه بار پروفایل ساختم و لایو رفتم الان حدودا 2 ماهی میشه نرفتم ایا میتونم باز از خدمات لایو بهرهمند شم؟

sina818
25-11-2011, 19:31
من تازه XBOX خریدم و تا حالا به Live وصل نشدم
می خواستم ببینم میشه با اطمینان از اینکه بن نمیشی به Live وصل شد یا نه؟ :23:
اگه میشه به لینکی چیزی بهم بدید خودم می خونم
ممنون

A.N.A.P
25-11-2011, 21:31
من تازه XBOX خریدم و تا حالا به Live وصل نشدم
می خواستم ببینم میشه با اطمینان از اینکه بن نمیشی به Live وصل شد یا نه؟ :23:
اگه میشه به لینکی چیزی بهم بدید خودم می خونم
ممنون

اصلا نرو که مثل همه ایرانی ها که ارور Disc not supported رو بعد از وصل شدن به لایو گرفتن از جمله خودم که فلگ شدم فلگ میشی ! اصلا الان نرو ! کلا هر کسی که این ارور رو گرفته فلگ شده 100% .
...
دوستان دیشب رفتم لایو دیدم تا 27 نوامبر همه یوزر ها اکانتشون گلد هست !

sina818
26-11-2011, 14:46
اصلا نرو که مثل همه ایرانی ها که ارور Disc not supported رو بعد از وصل شدن به لایو گرفتن از جمله خودم که فلگ شدم فلگ میشی ! اصلا الان نرو ! کلا هر کسی که این ارور رو گرفته فلگ شده 100% .
...
دوستان دیشب رفتم لایو دیدم تا 27 نوامبر همه یوزر ها اکانتشون گلد هست !

ممنون دوست عزیز
منظورت از اینکه الان نرو یعنی اینکه چند ماه دیگه ممکنه بشه رفت یا اینکه هکرهای محترم باید یه فکری برامون بکنن یا چی؟

raha-11
26-11-2011, 21:17
سلام من رفتم لایو اپدیت کردم دیگه بازی نمیاره بازی اورجینال میاره اما کپی نمیاره از کپی خور در اومد حالا باید چه کار کرد؟

aha2012
26-11-2011, 22:37
سلام من رفتم لایو اپدیت کردم دیگه بازی نمیاره بازی اورجینال میاره اما کپی نمیاره از کپی خور در اومد حالا باید چه کار کرد؟
سلام
بله دیگه نمیتونی بازیهای جدیدو بازی کنی.ولی با این روش میتونی:

sina818
21-12-2011, 21:28
چرا اینجا دیگه کسی پست نمیده؟
من دارم خودمو میزنم واسه آنلاین بازی کردن ولی اینطور که معلومه سریع بن میکنن
تا حالا هم کنسولم رو به اینترنت وصل نکردم
چیکار کنم؟

sonixax
21-12-2011, 21:33
چرا اینجا دیگه کسی پست نمیده؟
من دارم خودمو میزنم واسه آنلاین بازی کردن ولی اینطور که معلومه سریع بن میکنن
تا حالا هم کنسولم رو به اینترنت وصل نکردم
چیکار کنم؟

کسی پست نمیده چونکه همه کپی بازند .
آنلاین میخواید بازی کنید یک کنسول انگولی نشده تهیه کنید و بازی رو اورجینال بخرید .
اگر میخواید بازی اورجینال براتون ارزون تمام بشه میتونید از GameStop بازی های دست دوم بخرید ولی باید خارج از ایران آشنا داشته باشید .

A.N.A.P
21-12-2011, 22:49
ممنون دوست عزیز
منظورت از اینکه الان نرو یعنی اینکه چند ماه دیگه ممکنه بشه رفت یا اینکه هکرهای محترم باید یه فکری برامون بکنن یا چی؟
منظورم این بود که تا عرضه LT 3 و پچ مجدد بازی ها باید صبر کرد .

روشی که میلاد گفت هم خوبه ولی باید مایه زیاد داشته باشی !

samiazimi
23-12-2011, 01:49
دوستان من انلاین اپدیت کردم!بعد در زمانی که افلاین بود بازی های جدید رو گذاشتم و اون ارور معروف رو داد!ولی بعدش وصل شدم انلاین و pes 12 (نسخه کپی)رو انلاین بازی کردم !و هنوز هم دارم بازی می کنم!نه فلگ شدم و نه بن!نترسید و برید دنیای انلاین لذن ببرید!

sina818
23-12-2011, 20:31
آخه چه تضمینی وجود داره؟
حداقل یه شماره ای از خودت بده اگه بن شدیم زنگ بزنیم فحش بدیم :38:

A.N.A.P
24-12-2011, 20:34
دوستان من انلاین اپدیت کردم!بعد در زمانی که افلاین بود بازی های جدید رو گذاشتم و اون ارور معروف رو داد!ولی بعدش وصل شدم انلاین و pes 12 (نسخه کپی)رو انلاین بازی کردم !و هنوز هم دارم بازی می کنم!نه فلگ شدم و نه بن!نترسید و برید دنیای انلاین لذن ببرید!
از کجا میدونی فلگ نشدی ؟

zero110
25-12-2011, 19:24
خوب دوباره آنلاین بازی کرده پس نشده دیگه

p3yman_xl
25-12-2011, 21:15
نمیشه تشخیص داد ایشون بن شده یا نه !
اگه شده باشه فعلا بن نمیشه .. بن شدن رو با flag شدن اشتباه نگیرید
بعد از فلگ شدن مدتی طول میکشه تا کنسول بنش بشه.. احتمالا بهش ban wave با موج بن میگن که مایکروساف یکدفعه تعداد بسیار زیادی از کنسولها در سرتاسر دنیا رو بن میکنه.

A.N.A.P
25-12-2011, 21:38
خوب دوباره آنلاین بازی کرده پس نشده دیگه
عزیز من همون طور که پیمان گفت شما بن رو با فلگ اشتباه گرفتی !

Vahid67
01-01-2012, 23:00
دوستان من الان اگر فقط برای بازی های آرکید وصل بشم به لایو مشکلی پیش میاد ؟؟ اصلا نمیخوام از بازی های کپی توی محیط لایو استفاده کنم .... تازه کنسول رو خریدم و روش LT2 هستش ...

moeenn
22-01-2012, 14:55
سلام
امروز با ایکس باکس به لایو وصل شدم(با LT+3) و داشبورد جدید رو قبلا ریخته بودم تو قسمت home داشبورد یک گزینه وجود داشت :
Try Xbox LIVE for free 1 month
منم اون رو انتخاب کردم اما وقتی Purchase Item رو زدم این ارور رو داد :
Can not retrieve the information from XBOX LIVE. Please try again later
Error Code : 80070057
حالا چه غلطی بکنم؟
تازه با customer support مایکروسافت هم چت کردم و اون گفت چون تو ایرانی این برای تو فعال نیست.میخواستم بدونم اگه 12 ماهه گلد بخرم از این دردسرا پیش نیاد 100 تومن پولمون به .... بره!!!؟

p3yman_xl
22-01-2012, 20:57
دوستان من الان اگر فقط برای بازی های آرکید وصل بشم به لایو مشکلی پیش میاد ؟؟ اصلا نمیخوام از بازی های کپی توی محیط لایو استفاده کنم .... تازه کنسول رو خریدم و روش LT2 هستش ...
خیـــر

سلام
امروز با ایکس باکس به لایو وصل شدم(با LT+3) و داشبورد جدید رو قبلا ریخته بودم تو قسمت home داشبورد یک گزینه وجود داشت :
Try Xbox LIVE for free 1 month
منم اون رو انتخاب کردم اما وقتی Purchase Item رو زدم این ارور رو داد :
Can not retrieve the information from XBOX LIVE. Please try again later
Error Code : 80070057
حالا چه غلطی بکنم؟
تازه با customer support مایکروسافت هم چت کردم و اون گفت چون تو ایرانی این برای تو فعال نیست.میخواستم بدونم اگه 12 ماهه گلد بخرم از این دردسرا پیش نیاد 100 تومن پولمون به .... بره!!!؟
سلام
بله این کد مربوط به اینه که از این قابلیت نمیشه استفاده کرد.
شما به راحتی میتونی اکانت 3 ماهه یا یک ساله خریداری کنی. برای شما کد ارسال میشه Redeem Code و شما همون کد رو وارد میکنی و شارژ میشه
موفق باشید

doncarllo1
23-01-2012, 15:46
سلام خسته نباشید من مودم رو روی ppoe گذاشتم و تست هم گرفتم 3 تا گزینه رو تیکش رو میزنه ولی اخرش میگه باید 30 ثانیه چی رو بکشی از ایم چیزا وی نت به نظرم وصل هستش توی بازی mw3 وقتی میرم میرم قسمت مولتی بعد xbox live رو که میزنم وارد نمیشه دکمه A رو که میزنم که میره پروفایل بسازه پروفایل رو هم می سازم اخرش که ساخته شد باز 2 تا گزینه داره که اونا رو هم باز زدوم که باز پروفایل باید بسازم که باز ساختم ولی باز رفتم توی بازی xbox live رو میزنم وارد نمیشه مشکل از کجا هستش