PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {آموزش} اتصال به شبکه Xbox Live

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5

resident_evil
25-08-2009, 22:08
سلام: ببخشید من حدود 2 هفته پیش با xbox ، connect شدم.ولی داشبوردم رو دانلود نکردم.بعدشم dis شدم.میخواستم بدونم از اون موقع تا حالا از accont من کم میشه یا نه؟ مرسی

بله ! شما از اولین باری که وصل بشید از اکانتتون کم میشه !

hps2142
26-08-2009, 00:09
خوب یوزر نیم پسوورد رو که وارد کردید؛ اما کافی نیست.
شما IP را ست کردید؟ اگر نه، از Network Settings قسمت IP رو ادیت کنید و این ارقام رو وارد کنید:
IP : 192.168.1.3
ُSubnet Mask : 255.255.255.0
Gateway : 192.168.1.1

DNS رو رو اتوماتیک بذارید اگر وصل نشد، باید با سرویس دهنده تماس بگیرید و DNS رو درخواست کنید.

ممنون . ... امتحان میکنم خبرشو میدم ..:40:

hps2142
26-08-2009, 21:36
سلام. امتحان کردم . نشد ؟!!!!!
ip :192.168.1.3
SM : 255.255.255.0
GW :192.168.1.1
dns :217.219.137.4
sD :4.2.2.4 & 2.4.4.2

چی کار کنم ؟

gandomy4
27-08-2009, 16:30
ایا چند xbox را از طریق هاب میتوان به صورت gamenet درست کرد

hps2142
29-08-2009, 02:34

چی کار کنم ؟

کسی نبود .. تورو خدا یکی کمک کنه :19:

p3yman_xl
29-08-2009, 09:33

چی کار کنم ؟

شما تمام موارد بالا رو با دقت انجام دادی؟
در قسمت Secondary DNS Server عدد 2442 رو وارد کنید.

ایا چند xbox را از طریق هاب میتوان به صورت gamenet درست کرد

بله، از طریق System Link نمودن کنسول ها این کار امکان پذیره.

hps2142
30-08-2009, 00:21
شما تمام موارد بالا رو با دقت انجام دادی؟
در قسمت Secondary DNS Server عدد 2442 رو وارد کنید.

بله، از طریق System Link نمودن کنسول ها این کار امکان پذیره.

اونم وارد کردم نشد :41:.. ای وای ..... کم کم داره گریم میگیره ...

h_13691990
01-09-2009, 12:21
من فقط میخام بازی فیفا رو تو لایو بازی کنم( سی دی فیفام هم stealth patch) در اینصورت بازم باید همه سی دی هامو چک کنم که stealth patch هستن یا نه؟
ممنون میشم فوری جواب بدید

resident_evil
01-09-2009, 13:00
من فقط میخام بازی فیفا رو تو لایو بازی کنم( سی دی فیفام هم stealth patch) در اینصورت بازم باید همه سی دی هامو چک کنم که stealth patch هستن یا نه؟
ممنون میشم فوری جواب بدید

شما وقتی به لایو وصل شی ماکروسافت یه لیست کامل از بازی هات میگیره ! تمام اون چیزایی که بازی کردی ! همه stealth باشن خیلی بهتره !

البته قبلا هم گفتم فعلا یه مدته خبری از بن نیست تا ببینیم چی پیش میاد !

h_13691990
01-09-2009, 13:12
یه سوال دیگه:
اگه قبلا با سی دی های مالزی بازی کرده باشم و سیو هاش تو هاردم مونده باشه اشکال داره؟
چطوری میتونم سیو ها و achivement ها رو پاک کنم؟

resident_evil
01-09-2009, 13:32
یه سوال دیگه:
اگه قبلا با سی دی های مالزی بازی کرده باشم و سیو هاش تو هاردم مونده باشه اشکال داره؟
چطوری میتونم سیو ها و achivement ها رو پاک کنم؟

متاسفانه من خودم بارها سعی کردم یه بازی رو از لیستم پاک کنم اما نشده !

h_13691990
01-09-2009, 13:36
[quote=resident_evil;4156702]متاسفانه من خودم بارها سعی کردم یه بازی رو از لیستم پاک کنم اما نشده ![/quote
شما خودت الان به لایو وصلی؟ بازی میکنی؟

resident_evil
01-09-2009, 13:47
[quote=resident_evil;4156702]متاسفانه من خودم بارها سعی کردم یه بازی رو از لیستم پاک کنم اما نشده ![/quote
شما خودت الان به لایو وصلی؟ بازی میکنی؟

آره حدودا 1 سالی هست بازی میکنم تو لایو ! شاید هم بیشتر !

h_13691990
01-09-2009, 13:58
[quote=h_13691990;4156722]

آره حدودا 1 سالی هست بازی میکنم تو لایو ! شاید هم بیشتر !

ممنون منم دلو میزنم به دریا و وصل میشم
فوقش بن میشم و دیگه نمیتونم برم دیگه:31::31::31:

alireza853
02-09-2009, 16:24
سلام به همه !!!!
اقا ما یک سوال خیلییییییییییییییی مهم داشتیم !
من 1 روز رفتم به و در xboxlive ثبت نام کردم !
و 2 ساعت هم در xbox live بودم !
و آمدم بیرون !
و دوباره فرداش رفتم !
ولی اصلاً به اینترنت وصل نمیشه !
به این صورت !
اول شبکه رو تست می کنه که درست هم هست !
بعد می خواد بره اینترنت نمی تونه !
باید چه کار کنم !
همه تنظیماتم درسته !
در family seting باید کاری کنم یا ............. !
منو راهنمایی کنید :))

SamGun
02-09-2009, 20:37
سلام به همه !!!!
اقا ما یک سوال خیلییییییییییییییی مهم داشتیم !
من 1 روز رفتم به و در xboxlive ثبت نام کردم !
و 2 ساعت هم در xbox live بودم !
و آمدم بیرون !
و دوباره فرداش رفتم !
ولی اصلاً به اینترنت وصل نمیشه !
به این صورت !
اول شبکه رو تست می کنه که درست هم هست !
بعد می خواد بره اینترنت نمی تونه !
باید چه کار کنم !
همه تنظیماتم درسته !
در family seting باید کاری کنم یا ............. !
منو راهنمایی کنید :((

شما ابتدا به آدرس زیر برو و ببین تو کدوم مراحل Connection به مشکل بر میخورید :

System Setting >>> Network Setting >>> Test Xbox LIVE Connection

شما ببین اینجا تو کدوم مرحله به مشکل بر میخوری بعد بیا من در خدمتم .

alireza853
03-09-2009, 00:07
آقا بازم سلام و ارادت ! :-*
ببخشید قسمت اول نه قسمت دوم !
یعنی نرسیده به قسمت xboxlive !
راستی داداش من به بار با انترنت مجانی رفتم یه سایتی ولی فقط از اون سایت می تونی استفاده کنی !
مشکل از اون می تونه باشه ؟! :))
دست گلت درد نکنه !

xbox 360 elite
03-09-2009, 23:13
من ميخوام وصل شم به xbox live فقط براي update كردن داشبورد كنسول با اين وجود ممكنه كنسوم بن بشه

resident_evil
03-09-2009, 23:30
من ميخوام وصل شم به xbox live فقط براي update كردن داشبورد كنسول با اين وجود ممكنه كنسوم بن بشه

نه دوست عزیز اگه فقط برای آپدیت باشه مشکلی پیش نمیاد انشاالله !

iranian_ boy
04-09-2009, 00:36
آقا بازم سلام و ارادت ! :-*
ببخشید قسمت اول نه قسمت دوم !
یعنی نرسیده به قسمت xboxlive !
راستی داداش من به بار با انترنت مجانی رفتم یه سایتی ولی فقط از اون سایت می تونی استفاده کنی !
مشکل از اون می تونه باشه ؟! :))
دست گلت درد نکنه ! سلام.
دوست عزیز اگر نرسیده به test xbox live باشه یعنی همون test xbox live مشکل میگیره پس چهار حالت داره.
1. مربوط به isp که ازش اینترنت میگیری . احتمالا این isp با live مشکل داره.قبلا با همین isp به live وصل شدی؟
2.مربوط به MTU که احتمالش خیلی کمه.
3.اگر بین مودمت و xbox چیزه دیگه ای است مثلا اگر مودم رو به pc وصل کردی و بعد pc رو به xbox یا به عبارتی اگر اینترنت رو share کردی باید مودم رو مستقیم به xbox وصل کنی .
4. ممکن بن شده باشی.که اگر خواستی مطمین شی نگاه کن اگر status code این بود یعنی بن شدی:Z: 8015 - 190D
حالت پنجم:31: این رو میگم شاید کمکت کنه:
من خودم بعد از 2 سال live بازی کردن حدود 1 ماه پیش هر کاری میکردم به live وصل نمیشد و تو قسمت test xbox live ایراد میگرفت بعد از کلی اینور اونور که هیچ نتیجه نداد .. به خود team xbox live ایمیل زدم و مشکلم رو گفتم او نا هم همین راه ها که من بت گفتم رو به من گفتن . من حتی status code هم که بم میداد مربوط به بن شدن نبود و من اینم به team xbox live گفتم. اونا هم به من نگفتن که بن شدم و از این بابت منم مطمینم. اما عجیب بود چون تو قسمت test xbox live ارور میداد اما code مربوط به بن نبود ..:18::41:
خلاصه منم تمام راه کارها ماکروسافت بجز همون مورد اول که مربوط به isp رو انجام دادم و نتیجه نگرفتم . دوباره بشون ایمیل زدم اونا هم گفتن ببرم به نزدیک ترین نمایندگی xbox تحویل بدم تا درستش کنن. ولی خب چه میدونست من ایرانم:31:.. خلاصه این اتفاق دقیقا همون موقع آپدیت جدید واسه من افتاد و تا حالا رفع نشده. جالب اینجاست که من الان که امتحان میکنم پیقام آپدیت بهم میده:18: ولی وقتی میزنم آپدیت شه میگه cant download update please check your network :41:. اما من بت پیشننهاد میکنم اگر مشکل من رو داری صبر کن تا آپدیت جدید واسه دانلود بیاد بعد دانلود کن و بریز رو xbox بعدش دوباره امتحان کن اگر نشد اونوقت برو isp رو عوض کن و از ی شرکت دیگه اینترنت بگیر.اگر بازم نشد اونموقع بده جایی مشکلشو حل کنن.(مثل نکست جن)

alireza853
05-09-2009, 02:12
آی دمت گرم iraniab boy مشکلم حل شد ! :-*
ببین من میترسم به xbl وصل شم بعد بن شم :(( !
بعد من چند تا سوال داشتم !
اول اينکه !
این روشی که هست به نام stealth patch که دیگه بن نمیشی !
این ما هر کار کردیم .......................
من هر چي بازي xbox360 مي زارم توي dvdrom يه فيلم کوتاه نشون ميده که همشون هم همين يه فيلم دارند ! بعد مي خوام حجمشو ببينم مي نويسه 7 مگا بايت !
من موندم چرا 7 مگابايت شده !
بعدش من بايد اون فايل osi رو از کجاي dvd مگابايتي7 پيدا کنم !
بعد net framwork برايم من نصب نميشه !
تا نصفش ميره بعد يه ارور ميده !
لطفاً راهنماييم کنييد !
با تشکر ! :-*
iranian boy اسمت رو نمی دونم حالا با این حال دستت درد نکنه !
خیلی زحمت کشدیده بودی !
دمت گرم !
راستی دمت گرم این جواب سوال ما هم بدی دیگه خیلی خیلی دمت گرم الان الافم !
پام لنگه می ترسم بن شم ! :((

p3yman_xl
05-09-2009, 08:58
اول اينکه !
من هر چي بازي xbox360 مي زارم توي dvdrom يه فيلم کوتاه نشون ميده که همشون هم همين يه فيلم دارند ! بعد مي خوام حجمشو ببينم مي نويسه 7 مگا بايت !
لطفاً راهنماييم کنييد !
خیلی زحمت کشدیده بودی !
دمت گرم !

سوالات رو فقط در یک تاپیک مطرح کنید..
لطفا جملات رو کامل، واضح و تا جایی که ممکن هست با رعایت دستور زبان فارسی تایپ کنید...
من چیز زیادی متوجه نشدم از این صحبت های شما؛ اما برای بن نشدن باید دیسک های Stealth استفاده کنید. اگر هم نیستن، باید خودتون به صورت دستی دیسک رو پچ کنید و دوباره روی دیسک 9 رایت کنید. در اینصورت و رعایت قوانین لایو، بن نخواهید شد.

SamGun
05-09-2009, 12:07
اول اينکه !
لطفاً راهنماييم کنييد !
خیلی زحمت کشدیده بودی !
دمت گرم !

همانطور که پیمان جان در پست بالا تذکر های لازم رو دادن منم بهش اضافه کنم که برای تست کردن Stealth Patch بودن بازی ها

شما نیاز به نرم افزار XDVD Mulleter 10.1 دارین تا توسط اون موارد Stealth Patch بودن DVD معلوم بشه.

و فکر میکنم مشکل شما هم به خاطر ناقص بودن dll های System 32 ویندوز شما هست که نمیزاره Net FiremWork برای

شما Setup بشه .

خب این مسلمه که DVD های Xbox 360 در PC به صورت یک فایل 7 MB به نمایش در میاد !! چون اگه قرار بود فایلها ی بازی به صورت فرمت Readable برای PC طراحی می شد پس دیگه ما باید شاهد هزارن دستکاریه جور و واجور میشدیم !!!

اون فایل 7 MB هم همون Video ای هست که شما با Windows Media Player مشاهده میکنید

در حال حاضر ویندوز شما چیه ؟؟

prance666
05-09-2009, 20:44
سلام دوستان من تازه کنسول گرفتم و مشخصات رو توی قسمت network setting وارد کردم ولی نمیدونم چرا وصل نمیشه یکی دقیق راهنمایی میکنه باید چی کار کنم
ممنون میشم

alireza853
06-09-2009, 04:12
آقا بازم سلام !
آقا پیمان شرمنده که بد نوشتم ، ما رو ببخش !
samgun جان دستت درد نکنه !
این برنامه netframwork توی یه کامپیوتر دیگه راحت نصب شد و من برنامه رو اجرا کردم بزرگترین مشکل من اینه که فایل iso را باید از کجا پیدا کنم !
لطفآً تنهام نزارید !

alireza853
06-09-2009, 04:21
یادم رفت samgun !
ویندوزم xp هست !
بعد از من میخوام مدیاسنتر xbox رو نصب کنم باید چه کار کنم !؟
share کردم !
ولی چطوری باید نصبش کنم که بتونم فرمت ها رو ببینم از جمله avi !
دستت درد نکنه !

SamGun
06-09-2009, 10:48
سلام دوستان من تازه کنسول گرفتم و مشخصات رو توی قسمت network setting وارد کردم ولی نمیدونم چرا وصل نمیشه یکی دقیق راهنمایی میکنه باید چی کار کنم
ممنون میشم
شما تو قسمت Test Xbox LIVE Connetion تو کدوم مرحله به مشکل بر میخورید ؟؟

آقا بازم سلام !
آقا پیمان شرمنده که بد نوشتم ، ما رو ببخش !
samgun جان دستت درد نکنه !
این برنامه netframwork توی یه کامپیوتر دیگه راحت نصب شد و من برنامه رو اجرا کردم بزرگترین مشکل من اینه که فایل iso را باید از کجا پیدا کنم !
لطفآً تنهام نزارید !

خواهش میکنم وظیفه هست.

ببنید شما نیازی به گرفتن Image ندارین البته پیمان جان تو تاپیک Stealth Patch گفتن که باید Image گرفته بشه ولی نیازی به Image

نیست و شما بدون Image میتونید DVD رو LOAD کنید.

تو تاپیک Stealth Patch واستون با عکس توضیح میدم.

یادم رفت samgun !
ویندوزم xp هست !
share کردم !
دستت درد نکنه

خب ببینید شما باز تو نوشته هاتون کمی اطلاعاتتون رو ناقص می رسونید !!

چی رو Share کردین ؟؟

چی رو نصب کنید تا فرمت avi رو اجرا کنه ؟؟؟

اولا شما باید از XP سرویس پک 2 استفاده کنید . دوما شما باید از Net Frame Work 2.0 استفاده کنید.

برای اینکه مشکلتون حل بشه یک ویندوز Xp ای که Realiz اون جدید تر باشه رو نصب کنید.

alireza853
06-09-2009, 12:35
بازم سلام به آقا samgun گل گلاب !!!
بازم ببخشید از اطلاعاتم ، من مدیا پلیر ویندوزم را share کردم ، به همون صورتی که سایت xbox گفت !
حالا می خوام با کنسولم فرمت avi ببینم ، مثلاً دموی کانتر ، حالا موندم چه کار باید بکنم !
راستی اون نرم افزاری که برای stealth patch کردن است ، را نصب کردم !
حالا اون فایل iso را باید از کجا پیدا کنم !
بازم دست گلت درد نکنه !

prance666
06-09-2009, 18:08
سلام دوسته عزیز والا من تازه ایکس باکس گرفتم من نمیدونم اصلا روش کارم درست بوده یا نه من فقط سیم یو اس بی مودم ای دی اس الم رو که به کامپیوتر وصل بود کندم و به ایکس باکس زدم فقط همین کار رو کردم وتوی قسمت کانکشن ایکس باکس یوزر و پسورد مودم ای دی اس الم که به شبکه بهش وصل میشم رو بهش دادم و چند تا آی پی هم که توی پست اول همین قسمت بود رو زدم ولی هنگام تست کانکشن توی همون قسمت اول یعنی بین اتصال کنسول و اون شکل بعدیش ضربدر میزنه یعنی همون اول کار تا میخاد وصل بشه یه ضربدر قرمز بین راه میزنه

iranian_ boy
06-09-2009, 19:02
سلام دوسته عزیز والا من تازه ایکس باکس گرفتم من نمیدونم اصلا روش کارم درست بوده یا نه من فقط سیم یو اس بی مودم ای دی اس الم رو که به کامپیوتر وصل بود کندم و به ایکس باکس زدم فقط همین کار رو کردم وتوی قسمت کانکشن ایکس باکس یوزر و پسورد مودم ای دی اس الم که به شبکه بهش وصل میشم رو بهش دادم و چند تا آی پی هم که توی پست اول همین قسمت بود رو زدم ولی هنگام تست کانکشن توی همون قسمت اول یعنی بین اتصال کنسول و اون شکل بعدیش ضربدر میزنه یعنی همون اول کار تا میخاد وصل بشه یه ضربدر قرمز بین راه میزنه

سلام.
تو نباید با کابل usb مودم رو به xbox وصل کنی در واقع جواب نمیده. باید از کابل مربوط به شبکه croos cable استفاده کنی که معمولا تو جعبه مودم است. برای کانکت کردن هم اگر با یوزر و پسورد کانکت میشی که باید تو قسمت network xbox یوزر پس رو وارد کنی نیازی به ip دادن هم نیست. بدش دیگه وصل میشی اما یک احتمال وجود داره .. اونم اینه که چون از یوزر پس استفاده میکنی ممکن xbox ازت DNS بخواد که اونموقع باید زنگ بزنی به ISP که ازس adsl گرفتی و dns رو بگیری و در قسمت network xbox وارد کنی. راه دوم که بهترین راه اینه که یوزر و پس رو بدی توی مودمت که بسیار بهتره. اکثرا از این راه استفاده میکنن. برای اینکار هم توضیح مفصل میخواد که اگر یه گشتی تو تاپیک ها بزنی پیدا میکنی اگر هم پیدا نکردی احتمالا تو cd مودمت آموزشش هست حتی میتونی از پشتیبانی کمک بخوای .. این هم یک راهنما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این آموزشی که من گذاشتم یخورده زیادی پیچیدست. اینقدر هم سخت نیست . پیشنهاد میکنم تو همین فروم خودمون بگردی.
وقتی config کنی دیگه نیازی به تنظیمات نیست فقط کافی سیم lan رو از پشت مودم بزنی پشت xbox تا وصل شه.
امیدوارم مفید بوده باشه.

یادم رفت samgun !
ویندوزم xp هست !
share کردم !
دستت درد نکنه

سلام.
من نفهمیدم چی شد یهو از patch کردن اومدی سر پخش avi!!!!!! :d
فکر کنم هیچ کی نمیفهم سوالت چیه. یخورده واضح بگو.........
حالا من یه پیشنهاد میکنم بت. تو چرا میخوای xbox رو به pc وصل کنی بدش باش ویدیو ببینی؟ خوب یک کول دیسک بخر هر چی ویدیو داری بریز روش بدش بزن به xbox راحت نگاه کن . دیگه نه نیاز به share کردن داری نه از این حرفا.اینطوری راحت تره.
موفق باشی.
راستی اسمم هم مهزیار .من خدمتم.

alireza853
07-09-2009, 01:38
بازم سلام iranian__boy !
مشکل منم همین جاست ، اصلاً فرمت avi نمی خونه ، فکر کنم مینوسه باید آپدیتش کنیم !!
تنهم نذار !!!!

hps2142
07-09-2009, 02:11
سلام .کسی هست به من کمک کنه .. 360 ام به لایو نمیره در قسمت تست ارور میده .. اینم تنظیماتشه .. اشکال از کجاست ؟؟؟ :
امتحان کردم . نشد ؟!!!!!

alireza853
07-09-2009, 04:20
سلام به hps2142 جان ، گل گلاب !
ببین اگر می تونی دقیق بگو مشکلت کدوم مرحله است !؟
چون منم همچین مشکلی داشتم !
از adsl استفاده می کنی ؟

hps2142
07-09-2009, 17:06
سلام به hps2142 جان ، گل گلاب !
ببین اگر می تونی دقیق بگو مشکلت کدوم مرحله است !؟
چون منم همچین مشکلی داشتم !
از adsl استفاده می کنی ؟

اره از adsl استفاده میکنم ..(چطور؟) .. مشکل همون مرحله ی اوله !! :13: وقتی test conection رو میزنم ارور میده ...

Terova
07-09-2009, 18:35
یک قسمت رو ریه اتوماتیک بگزار بعد تست کن.. اگر نشد اونیکی رو اتوماتیک کن.. اگرم نشد باید چندتا مورد رو تست کنی..

Dns رو باید از شرکت بپرسی..

GW :192.168.1.1 یا GW :192.168.0.1 رو تست کن..

یوزر - پسورد رو وارد کردی..؟

iranian_ boy
07-09-2009, 19:41
بازم سلام iranian__boy !
مشکل منم همین جاست ، اصلاً فرمت avi نمی خونه ، فکر کنم مینوسه باید آپدیتش کنیم !!
تنهم نذار !!!!
سلام.
خوب چرا آبدیت نمیکنی؟ از بن شدن میترسی؟ نه بابا بیخیال. بالاخره اگر قرار باشه هیچ اشتفاده نکنی از live پس با بن شدن هیچ فرقی نداره. تازه به این راحتی که آدم بن نمیشه.
پیشنهادم اینه که بزار xbox آپدیت شه. می ارزه به این همه دردسر.

سلام .کسی هست به من کمک کنه .. 360 ام به لایو نمیره در قسمت تست ارور میده .. اینم تنظیماتشه .. اشکال از کجاست ؟؟؟
اگر همون اول. پس تنظیمات اشتباست.
. اینترنت رو share کردی بین pc و xbox؟ یا مستقیم مودم به xbox ؟ اگر share کردی که ip اشباست باید بزنی :192.168.0.1 روی pc و تو xbox 192.168.0.2 ا getway هم باید تو هر دو دستگاه 192.168.0.1 dns هم چک کن که درست باشه.
اگر هم که مستقیم زدی :
.1. اگر با user pass کانکت میشی باید اونا رو هم وارد کنی.
2.اگر user pass دادی تو مودم که احتمالا تنظیمات مودم اشتباه کردی جایی(احتمال کمه).
پیشنهاد میکنم اگر useer pass ندادی مودم این کار و انجام بده بدش راحت سیم مودم رو بزن به xbox و تمام......

hps2142
07-09-2009, 23:22
اگر همون اول. پس تنظیمات اشتباست.
. اینترنت رو share کردی بین pc و xbox؟ یا مستقیم مودم به xbox ؟ اگر share کردی که ip اشباست باید بزنی :192.168.0.1 روی pc و تو xbox 192.168.0.2 ا getway هم باید تو هر دو دستگاه 192.168.0.1 dns هم چک کن که درست باشه.
اگر هم که مستقیم زدی :
.1. اگر با user pass کانکت میشی باید اونا رو هم وارد کنی.
2.اگر user pass دادی تو مودم که احتمالا تنظیمات مودم اشتباه کردی جایی(احتمال کمه).
پیشنهاد میکنم اگر useer pass ندادی مودم این کار و انجام بده بدش راحت سیم مودم رو بزن به xbox و تمام......

مستقیم وصل کردم . اره us &pass داره ولی اونارو هم وارد کردم کار نکرد .... 192.168.0.1 رو امتحان میکنم خبرشو میدم ممنون .

hps2142
07-09-2009, 23:23
یک قسمت رو ریه اتوماتیک بگزار بعد تست کن.. اگر نشد اونیکی رو اتوماتیک کن.. اگرم نشد باید چندتا مورد رو تست کنی..

Dns رو باید از شرکت بپرسی..

GW :192.168.1.1 یا GW :192.168.0.1 رو تست کن..

یوزر - پسورد رو وارد کردی..؟

dns رو پرسیدم اونو دادن ... حالا دوباره میپرسم !! باشه اون 192.168.0.1 رو امتحان میکنم ...خدایا help me

alireza853
08-09-2009, 01:22
اره از adsl استفاده میکنم ..(چطور؟) .. مشکل همون مرحله ی اوله !! :13: وقتی test conection رو میزنم ارور میده ...

ببین یه نگاه به این بنداز داداش شاید مشکلت حل بشه !!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]:11:

alireza853
08-09-2009, 04:01
سلام.
خوب چرا آبدیت نمیکنی؟ از بن شدن میترسی؟ نه بابا بیخیال. بالاخره اگر قرار باشه هیچ اشتفاده نکنی از live پس با بن شدن هیچ فرقی نداره. تازه به این راحتی که آدم بن نمیشه.
پیشنهادم اینه که بزار xbox آپدیت شه. می ارزه به این همه دردسر.

بازم سلام به iranian_boy !
چطوری پسر !
آخه نوکرتم من همین پری روز آپدیت کردم !!!
ولی نمی دونم بازم نمی خونه !!!
ببینم باسه تو می خونه ؟!

alireza853
08-09-2009, 04:20
آقا ما بازم چند تا سوال داریم (خوب xboxlive دیگه ، گارنا که نیستش )
1- من وقتی وارد xbl می شوم می نویسه canُnt to messanger یعنی چی (همون live id ماکروسافته ؟) چه کار کنم وصل شه ؟
2-در قسمت system setting و در قسمت xbox live visione یک سری تنظیمات داره که برای من غیر فعال چه کار کنم فعال بشه !
3-من با کمک بچه ها از جمله samgun , peyman , iranianboy دیسک هامو stealt patch کردم ، حالا به طور مثال وقتی وارد بازی gears of war 2 می شم کجا باید online بازی کنم !!!
4-من بخوام به طور مثال id یکی رو به نام roomer ذخیره کنم باید چه کار کنم !!!
دمتون گرم !
راستی هر کی عکسی از داشبرد جدید داره بزاره ممنون میشیم !

alireza853
08-09-2009, 04:22
راستی samgun هر وقت می خواستی به xbox live وصل بشی یه ندا بده !
بی زحمت id خودتم یگو !
دمت گم !

iranian_ boy
08-09-2009, 04:37
بازم سلام به iranian_boy !
چطوری پسر !
آخه نوکرتم من همین پری روز آپدیت کردم !!!
ولی نمی دونم بازم نمی خونه !!!
ببینم باسه تو می خونه ؟! سلام.
یخورده پیچیده شد مشکلت.:d ولی حلش میکنیم ِ:d
. چرا نخونه؟ ببین یسری از avi ها رو میخونه اونایی که مثلا زیاد فشرده شده باشن رو نمیخونه میدونی ما انواع پسوند avi داریم با rate مختلف فقط یسری رو xbox میخونه مثلا من DIVX 50 avi و DIVX 40 avi و Xvid avi رو میزنم میخونه اما H264 که کیفیتش بالاتره رو نمیخونه. پس میشه نتیجه گرفت اونایی که کیفیتشون از 264 بالاتره رو همونطور که میبینی نمیخونه .اگر کلا هیچ avi رو نمیخونه این کارو کن :
وصل شو به live بدش کول دیسک رو بزن به xbox بدش یه فایل avi رو اجرا کن بدش پیقام update بت میده واسه خوندن avi آپدیت کن حل میشه.

آقا ما بازم چند تا سوال داریم (خوب xboxlive دیگه ، گارنا که نیستش )
1- من وقتی وارد xbl می شوم می نویسه canُnt to messanger یعنی چی (همون live id ماکروسافته ؟) چه کار کنم وصل شه ؟
2-در قسمت system setting و در قسمت xbox live visione یک سری تنظیمات داره که برای من غیر فعال چه کار کنم فعال بشه !
3-من با کمک بچه ها از جمله samgun , peyman , iranianboy دیسک هامو stealt patch کردم ، حالا به طور مثال وقتی وارد بازی gears of war 2 می شم کجا باید online بازی کنم !!!
4-من بخوام به طور مثال id یکی رو به نام roomer ذخیره کنم باید چه کار کنم !!!
دمتون گرم !
1.مهم نیست بعضی وقت ها اینطور میشه بعدش خودش حل میشه. بعضی وقتها بخاطر شلوغی زیاد محیط live این اتفاق میوفته.
2.این قسمت تنظیمات مربوط به web came . هر وقت وصل کردی web came xbox رو اونوقت میتونی تنظیمات رو دست کاری کنی. تا وقتی وب کم نزدی غیر فعال.
3.هر بازی یه بخشی به نام mutiplayer داره که میتونی با وارد شدن به اون بخش online بازی کنی.
4.خوب ادش میکنی دیگه . توضیح میدن دوستان آخه الان ساعت 5:44 صبح وقت نیست:d ببخشید ترو خدا .

دوست عزیز پست پشت سر هم نده بر خلاف قوانین انجمن. برای اینکار اگر سوالی رو یادت رفت بپرسی از ویرایش استفاده کن.
موفق باشی.

hps2142
08-09-2009, 06:41
ببین یه نگاه به این بنداز داداش شاید مشکلت حل بشه !!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]:11:

اخه من که share نمیکنم ...!

alireza853
08-09-2009, 10:36
:13:
سلام.
یخورده پیچیده شد مشکلت.:d ولی حلش میکنیم ِ:d
. چرا نخونه؟ ببین یسری از avi ها رو میخونه اونایی که مثلا زیاد فشرده شده باشن رو نمیخونه میدونی ما انواع پسوند avi داریم با rate مختلف فقط یسری رو xbox میخونه مثلا من DIVX 50 avi و DIVX 40 avi و Xvid avi رو میزنم میخونه اما H264 که کیفیتش بالاتره رو نمیخونه. پس میشه نتیجه گرفت اونایی که کیفیتشون از 264 بالاتره رو همونطور که میبینی نمیخونه .اگر کلا هیچ avi رو نمیخونه این کارو کن :
وصل شو به live بدش کول دیسک رو بزن به xbox بدش یه فایل avi رو اجرا کن بدش پیقام update بت میده واسه خوندن avi آپدیت کن حل میشه..
سلام !
چطوری پسر !
آی زدی تو خال !
دمت گرم !

1.مهم نیست بعضی وقت ها اینطور میشه بعدش خودش حل میشه. بعضی وقتها بخاطر شلوغی زیاد محیط live این اتفاق میوفته.
2.این قسمت تنظیمات مربوط به web came . هر وقت وصل کردی web came xbox رو اونوقت میتونی تنظیمات رو دست کاری کنی. تا وقتی وب کم نزدی غیر فعال.
3.هر بازی یه بخشی به نام mutiplayer داره که میتونی با وارد شدن به اون بخش online بازی کنی.
4.خوب ادش میکنی دیگه . توضیح میدن دوستان آخه الان ساعت 5:44 صبح وقت نیست:d ببخشید ترو خدا .

دوست عزیز پست پشت سر هم نده بر خلاف قوانین انجمن. برای اینکار اگر سوالی رو یادت رفت بپرسی از ویرایش استفاده کن.
موفق باشی.
ببین در قسمت 3 دیگه با یه هالو که طرف نیستی !!!:13:
خودم میدونم که باید برم در قسمت online ، ولی موندم 1 میلیون که live بازی می کنند ، پس کجان ؟!
تا حالا ace combat 6 توی live بازی کردی ؟!
اگه کردی به غیر از آپدیت بازی یه قسمتی هم هست که باید بری marketplace بگیری ولی من از طریق free دانلود کردم ! اون فایل برای چیه ؟!:10:

alireza853
08-09-2009, 10:43
اخه من که share نمیکنم ...!
سلام !
چطوری ؟!
ببین من جای تو بودم اینترنتمو share می کردم ، جا داره به این همه درد سر !!!
راستی نکنه با مودمتو با usb وصل کردی !!!

amirtaker
08-09-2009, 12:47
من یه هفته است که وقتی به لایو وصل میشم بعد از 1 ساعت قطع میشه.و وقتی مودم رو خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم بعد از 1ساعت دوباره قطع میشه وقتی test xbox live رو میزنم موقع وصل شدن به لایو ارور میده.مشکل از چیه؟

iranian_ boy
08-09-2009, 13:53
ببین در قسمت 3 دیگه با یه هالو که طرف نیستی !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم میدونم که باید برم در قسمت online ، ولی موندم 1 میلیون که live بازی می کنند ، پس کجان ؟!:31: آخه خودت گفتی چطور:31:.
خوب 1ملیون همه با هم که نمیان. مثلا شاید فقط یه تعداد کمی دارن Ace of combat بازی میکنن. تو هر بازی که بری تو بخش onilnsh خوب فقط کسانی که دارن همون بازی رو میکنن نشون میده دیگه.

اخه من که share نمیکنم ...! اون راه حل هایی رو که گفتم و دوست خوبمون terova گفت رو انجام دادی؟ بازم نشد؟

من یه هفته است که وقتی به لایو وصل میشم بعد از 1 ساعت قطع میشه.و وقتی مودم رو خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم بعد از 1ساعت دوباره قطع میشه وقتی test xbox live رو میزنم موقع وصل شدن به لایو ارور میده.مشکل از چیه؟
من فکر کنم live بعد از این update جدید یچیزیش شده. تو که خوبه وصل میشی من که اصلا وصل نمیشم هر دفعه میزنم همون قسمت test xbox live ارور میده. اما بن هم نشدم. اصلا معلوم نیست چیه.

SamGun
08-09-2009, 15:59
راستی samgun هر وقت می خواستی به xbox live وصل بشی یه ندا بده !
بی زحمت id خودتم یگو !
دمت گم !

حتما !!

ID من در LIVE اینه : XrayPlus

hps2142
08-09-2009, 17:40
سلام !
چطوری ؟!
ببین من جای تو بودم اینترنتمو share می کردم ، جا داره به این همه درد سر !!!
راستی نکنه با مودمتو با usb وصل کردی !!!

ok . میشه بگین چی لازم داره ؟ ینی کابلی چیزی میخواد ؟ فاصله ی 360 با pc حدودا یه 7/8 متری هست ..

اون راه حل هایی رو که گفتم و دوست خوبمون terova گفت رو انجام دادی؟ بازم نشد؟

نه بازم نشد ...

SamGun
08-09-2009, 22:06
ok . میشه بگین چی لازم داره ؟ ینی کابلی چیزی میخواد ؟ فاصله ی 360 با pc حدودا یه 7/8 متری هست ..

نه بازم نشد ...

دوست عزیز شما مشکلت چیه ؟؟؟ یه بار دیگه بگید شاید بتونم راهنماییتون کنم !!

Terova
08-09-2009, 22:09

نه بازم نشد ...

حتما یک مشکل خیلی ساده داری که اصلا ازتباط رو بین مودم و دستگاه بر قرار نمیکنه..

شما اگر بتونید کامل توضیح بدین که که این اتصلات رو چه طوری وصل کردین.. انوقت ما بهتر میتونیم پاسخ بدیم..

از اتصال مودم شروع کن..

zxc11
08-09-2009, 22:58
اگر کسی بلده با کامپیوتر بازی Gears of war رو لایو (live ) بازی کنه به منم کمک کنه ممنونم لطفا کمک کنید که دارم دیوونه میشم اگه کمک کنید یه دنیا ممنونم

hps2142
08-09-2009, 23:16
ok . من اول سیم تلفن رو وصل کردم به رابط مودم . از رابط وصل کردم مودم . از مودم به 360 وصل کردم ..(توسط کابل مخصوص نه usb) بعد 360 رو روشن کردم و رفتم گزینه ی live رو زدم .بعد گزینه ی test conection اومد . تنظیمات رو دادم (به طور کامل) بعد گزینه ی test رو زدم .. بعد از 5-10 ثانیه ارور داد ...

SamGun
08-09-2009, 23:32
ok . من اول سیم تلفن رو وصل کردم به رابط مودم . از رابط وصل کردم مودم . از مودم به 360 وصل کردم ..(توسط کابل مخصوص نه usb) بعد 360 رو روشن کردم و رفتم گزینه ی live رو زدم .بعد گزینه ی test conection اومد . تنظیمات رو دادم (به طور کامل) بعد گزینه ی test رو زدم .. بعد از 5-10 ثانیه ارور داد ...

خب شما تنظیمات رو روی حالت Auto بزار و بعد امتحان کن.

یکبار دیگه Error رو هم ذکر کنید خوبه .

zxc11
09-09-2009, 13:37
اگر کسی بلده با کامپیوتر بازی Gears of war رو لایو (live ) بازی کنه به منم کمک کنه ممنونم لطفا کمک کنید که دارم دیوونه میشم اگه کمک کنید یه دنیا ممنونم
کسی نبود که به ما کمک کنه

iranian_ boy
10-09-2009, 17:31
سلام.
ببین این کارایی رو که میگم انجام بده بدش مطمئن باش که وصل میشه. فقط همه رو انجام بده:
اول از همه اینکه این share کردن اینترنت رو بزار کنار که اصلا روش خوبی نیست به نظر من. من اینجا میخوام مودم رو مستقیم وصل کنیم به xbox و user pass رو بدیم به مودم:
اول تنظیمات مودم برای اینکه user pas رو به مودم بدی یا به عبارتی همون config مودم::(این روش برای همه مودم ها یکیه حالا شاید چند گزینه تفاوت داشته باشه که اون چبزی نیست اصل کار همینه):
IE یا هر browser داری باز کن این ip را تایپ کن 192.168.1.1 اگر پنجره مربوط به وارد کردن user pass ظاهر نشد بگو تا توضیح بدم چکار کنی( ولی 99 درصد جواب میده.):20:
بعد یک user / pass می خواهد user و pass رو هردو بزن : admin
وارد صفحه تنظیمات مودم می شی
برو قسمت advance setup نگاه کن ببین تنظیماتی وجود داره یا نه اگر چیزی بود پس vpi و vci رو یادداشت کن. بعدش اون تنظیمات رو remove کن.(این قسمت زیاد مهم نیست ولی اگر پاکش کنی بهتره فقط یادت باشه vpi و vci رو از اینجا یادداشت کن برای اطمینان میتونی زنگ بزنی به isp که اینترنت داری ازش و vpi و vci رو ازش بخوای)
بعد از این کارها به قسمت quick setup برو
تو صفحه اول vpi و vci رو وارد کن و next بزن و بقیه تنظیمات رو مطابق چیزی که میگم انجام بده:
connection type : pppoe
encapsulation : LLC snap / bridging
autentication رو multimode یا auto بزار.
user /pass ( ان user / pass که که برای اتصال به اینترنت استفاده میکنی رو اینجا وارد کن)
enable nat : را حتما check بزن
enable firewall : فعال نکن
enable wan : حتما check بزن
keep alive : حتما فعال کن
dhcp server : این رو enable کن .
بعدش next تا آخر و بعد save ... صبر کن تا load شه و در نهایت تمام شد. حالا برای اطمینان میتونی به قسمت advance setup و بعد wan بری .. میبینی که این تنظیمات اضاف شده. در نهایت وقتی تمام شد حالا پنجره هارو ببند و تمام.
خوب تنظیمات مودم تمام شد حالا دیگ user pass سیو شد. حالا کافیه مودم رو به xbox یا pc وصل کنی بعدش به طور auto به اینترنت وصل میشی. در ضمن تنظیمات مربوط به xbox رو هم روی auto بزار همه رو.
در هنگام تنظیمات به بقیه گزینه کار نداشته باش فقط این چیزهایی رو که گفتم انجام بده و بقیه رو بزار به حالت default باشن. مثلا وقتی dhcp server رو فعال کردی به طور auto یسری ip داده که کاریشون نداشته باش. همچنین به بقیه ip ها کاری نداشته باش و همچنین check اضافی نزنی.:31:
موفق باشی.

اگر کسی بلده با کامپیوتر بازی Gears of war رو لایو (live ) بازی کنه به منم کمک کنه ممنونم لطفا کمک کنید که دارم دیوونه میشم اگه کمک کنید یه دنیا ممنونممنظورت چیه؟!!!!!!!!! نکنه میخوای با pc وصل شی به live ؟ :d نمیشه که. اگر منظورت اینه که با boot player میخوای بازی کنی که توی live نمیشه با boot player بازی کنی. منظورم اینه که هرچی بکشی هیچ رنکی واست نمیوفته .هر چند این سوال مربوط به بازیه اگر از جنبه دوم بش نگاه کنی و اینجا نباد مطرح میکردی:31: اما هر چی میگردم چیزی نمیبینم که بخوای اونجا مطرح کنی:31: بهرحال این جوابی بود .......
موفق باشی

shab_2008
10-09-2009, 20:32
يه سواله داغون!!

اركيد هم لايوه 1 ساله رايگان داره؟ اگه نداشته باشه هم ميشه اين اپديت جديده را ازش دانلود كنيم؟

iranian_ boy
10-09-2009, 23:09
اركيد هم لايوه 1 ساله رايگان داره؟ اگه نداشته باشه هم ميشه اين اپديت جديده را ازش دانلود كنيم؟
هیچ xbox یک سال live مجانی نداره. یک ماه دوست عزیز.
آره آرکید هم داره. کلا همه xbox ها دارن. به اندازه 3 ماه میتونی live مجانی داشته باشی روی هر xbox البته هر ماه برای یک پروفایل.
----------------------------------------------------------------
سبز باشید

John Haughm
11-09-2009, 01:37
دوستان امکانش نیست با اینترنت وایرلس بدون وصل کردن سیم به دستگاه وارد لایو شد؟ (منظورم اینترنت ADSL هستش که با Access point به صورت وایرلس تو خونه پخش شده) اگه نه باید از دستگاه Access point سیم وصل کنم به پشت Xbox؟
ممنون

SamGun
12-09-2009, 00:58
دوستان امکانش نیست با اینترنت وایرلس بدون وصل کردن سیم به دستگاه وارد لایو شد؟ (منظورم اینترنت ADSL هستش که با Access point به صورت وایرلس تو خونه پخش شده) اگه نه باید از دستگاه Access point سیم وصل کنم به پشت Xbox؟
ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما به این Wireless Adaptor نیاز داری تا بتونی توسط شبکه ی Wire Less به اینترنت متصل بشی .

alireza853
12-09-2009, 14:02
سلام به همه مخصوصاً samgun , iranianboy که خدای xbox اند !
آقا ما بعد از چند وقت امدیم !
هر کی سوالی داره بپرسه !!!

kamil_ps3
13-09-2009, 17:15
سلام دوستان عزیز برای اتصال به لایو باید همون اموزش صفحهی اول رو رفت ؟( خیلی قدیمه) برای اتصال مستقیم بین مودم وکنسول باز هم نیاز به تنظیمات ip هست یا به صورت اتوماتیک انجام میشه؟

iranian_ boy
13-09-2009, 18:18
سلام دوستان عزیز برای اتصال به لایو باید همون اموزش صفحهی اول رو رفت ؟( خیلی قدیمه) برای اتصال مستقیم بین مودم وکنسول باز هم نیاز به تنظیمات ip هست یا به صورت اتوماتیک انجام میشه؟
سلام. اون آموزش کامل. مشکلی نداره. ولی اگر میخوای مستقیم مودم به xbox بزنی که باید user pass و بدی به مودم برای اینکار هم پست 307 صفحه 31 رو بخون.
سوالی داشتی خدمتم.
موفق باشی.

kamil_ps3
13-09-2009, 18:40
اینترنت من user , pass نداره . چی کار کنم؟ خالی بذارمش ؟

(راستی لطف کنید به سوال من تو تاپیک اموزش stealth patch جواب بدید)

iranian_ boy
14-09-2009, 11:05
اینترنت من user , pass نداره . چی کار کنم؟ خالی بذارمش ؟
سلام.
مگه adsl نیست؟ یخورده بیشتر توضیح بده؟
اگر که user pass رو خود شرکت واست به مودمت داده که دمشون گرم. فقط مودم رو مستقیم با همون کابلی که تو جعبشه(کابل cross) وصل کن به xbox بدش تمام. دیگه نیازی هم به تنظیمات ip نیست.
اگر طور دیگه ای ا اینترنتت یخورده بیشتر توضیح بده .
موفق باشی.

kamil_ps3
14-09-2009, 17:41
زنگ زدم گفتن user pass رو لارم نیست بدی. ما خودمون وارد کردیم . یعنی الان فقط باید به ایکس باکس وصل کنم و تست کانکشن رو بزنم حله؟

h_13691990
15-09-2009, 02:06
من مراحل پست اول رو انجام دادم ولی کانکت نمیشه
در ضمن adsl دارم مودمم ایسوز 604
با وایرلس با کامپیوتر وصل میشم به اینترنت
البته تنظیماتی که در صفحه فبل گفته شده بود رو انجام ندادم میترسم تنظیمات اینترنت کامپیوتر قاطی کنه
یه سوال دیگه هم داشتم این دستگاه وایرلس که به ایکس باکس وصل میشه قیمتش چنده؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

S@nti@go_s&k
15-09-2009, 22:30
سلام دوستان تو پست اول گفته که ADSL دارها یه سر سوکت به مودم باشه یه سرش:دی به ایکس باکس

من که وایرلس دارم چی ؟

مودم ندارم :دی

همون سوکتو بزنم به ایکس باکس

pedram_sad
16-09-2009, 01:10
سلام دوستان تو پست اول گفته که ADSL دارها یه سر سوکت به مودم باشه یه سرش:دی به ایکس باکس

من که وایرلس دارم چی ؟

مودم ندارم :دی

همون سوکتو بزنم به ایکس باکس
سروش جون پست اول همین تاپیک که سعید جون زدن رو بخون
فکر کنم جواب بگیری

h_13691990
16-09-2009, 02:18
آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مودمم asus 604 که با وایرلسش با کامپیوتر میرم تو اینترنت و حالا میخام با lan با لایو وصل شم
تنظیمات کنسول رو هم انجام میدم ولی وقتی test xbox live conetction رو میزنم تو همون قسمت اول که عکس کابل lan داره ارور میده

لطفا راهنمایی کنید

iranian_ boy
17-09-2009, 01:00
زنگ زدم گفتن user pass رو لارم نیست بدی. ما خودمون وارد کردیم . یعنی الان فقط باید به ایکس باکس وصل کنم و تست کانکشن رو بزنم حله؟
اول سلام و عذر خواهی چون مدتیه adsl ام قطع از طرف isp الان هم با dial up میام .اگر دیر جواب دادم شرمنده.
جواب:
آره . فقط کافی سیم رو بزنی به xbox بعدش تمام .

آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مودمم asus 604 که با وایرلسش با کامپیوتر میرم تو اینترنت و حالا میخام با lan با لایو وصل شم
تنظیمات کنسول رو هم انجام میدم ولی وقتی test xbox live conetction رو میزنم تو همون قسمت اول که عکس کابل lan داره ارور میده

لطفا راهنمایی کنید
اگر user pass رو به مودمت ندادی باید وارد مودم کنی. اینجوری بهتره. دیگه نیازی هم به تنظیمات نداری. در غیر اینصورت باید یسری کارا کنی که آخرشم خودت کلافه میشی. من پیشنهاد میکنم user pass رو بدی به مودم بعدش فقط کافی مستقیم مودم رو با همون کابل شبکه cross بزنی به xbox تا وصل شی و نیازی هم به تنظیمات نداری .اما برای اینکه user pass رو بدی مودم..... به پست 307 صفحه 31 همین تاپیک مراجعه کن. مشکلی بود خدمتم.
------------------------------------------------
سبز باشید

h_13691990
17-09-2009, 02:34
.

اگر user pass رو به مودمت ندادی باید وارد مودم کنی. اینجوری بهتره. دیگه نیازی هم به تنظیمات نداری. در غیر اینصورت باید یسری کارا کنی که آخرشم خودت کلافه میشی. من پیشنهاد میکنم user pass رو بدی به مودم بعدش فقط کافی مستقیم مودم رو با همون کابل شبکه cross بزنی به xbox تا وصل شی و نیازی هم به تنظیمات نداری .اما برای اینکه user pass رو بدی مودم..... به پست 307 صفحه 31 همین تاپیک مراجعه کن. مشکلی بود خدمتم.
------------------------------------------------
سبز باشید

دستت درد نکنه. اگه مشکلی بود دوباره پست میدم

aliali2154
17-09-2009, 07:25
دوستان يك سوال، هنگامي كه به شبكه وصل مي شيم و در حال بازي كردن هستيم از حجم اينترنتمون كم مي شه؟

p3yman_xl
17-09-2009, 08:46
دوستان يك سوال، هنگامي كه به شبكه وصل مي شيم و در حال بازي كردن هستيم از حجم اينترنتمون كم مي شه؟

بله کم میشه؛ جواب سوال شما در صفحات قبل بود گمونم.

aliali2154
17-09-2009, 09:18
بله کم میشه؛ جواب سوال شما در صفحات قبل بود گمونم.

بعد چه ميزان كم مي شه اين مقدار به چي بستگي داره؟

iranian_ boy
17-09-2009, 12:23
بعد چه ميزان كم مي شه اين مقدار به چي بستگي داره؟
xbox مصرفش کمتر از ps3. در واقع میشه گفت با 4 gig در ماه اگر هر روز روزی 5 ساعت بازی کنی جواب میده. حتی من دیدم بعضی از بچه ها با 2 gig هم سر کردن. میزان مصرف هم بستگی به مدت زمانی که داری بازی میکنی داره دیگه هر چی بیشتر بازی کنی خوب بیشتر میکشه.

aliali2154
17-09-2009, 15:06
ميزان مصرف به چي بستگي داره؟به مدت زمان؟يا به نوع بازي بستگي داره؟ مثلا به ازاي هر ساعت چقدر از حجم كم مي شه؟/ممنون

h_13691990
17-09-2009, 16:13
بچه ها کسی میدونه با فیفا 09 چه کارهایی میشه تو لایو کرد؟ یعنی چه جوری میشه بازی کرد؟

اگه تاپیکی برای این وجود داره لطفا راهنمایی کنید

ممنون

SPY.07
17-09-2009, 20:07
دوستان این اکانت های Gold و Silver برای بازی در لایو هست ؟

یعنی بودن اونا نمیشه بازی کرد ؟

resident_evil
17-09-2009, 20:27
دوستان این اکانت های Gold و Silver برای بازی در لایو هست ؟

یعنی بودن اونا نمیشه بازی کرد ؟

دوست عزيز فقط با گلد ميشه بازي كرد !

SPY.07
17-09-2009, 20:57
دوست عزيز فقط با گلد ميشه بازي كرد !
ممنون - اکانت سیلور برای چه کاریه ؟

resident_evil
17-09-2009, 21:00
ممنون - اکانت سیلور برای چه کاریه ؟

شما وقتي گلدت تموم شه ديگه نميتوني بازي كني و فقط ميتوني آن شي و تو محيط لايو بچرخي !

kamil_ps3
17-09-2009, 21:33
سلام دوستان . من یه سوال برام پیش اومده بود.

ما وقتی بازی میکنیم به سرورای کدوم منطقه وصل میشیم؟ مثل ps3 هست که بر اساس رجیونه بازیه(مثلا پال بری اروپا )؟ یا پینگ؟

(البته این سوال رو تو bc هم پرسیده بودم اما جواب ندادند)

iranian_ boy
18-09-2009, 00:29
ميزان مصرف به چي بستگي داره؟به مدت زمان؟يا به نوع بازي بستگي داره؟ مثلا به ازاي هر ساعت چقدر از حجم كم مي شه؟/ممنون
سلام.
من که گفتم به زمان بستگی داره. البته نمیشه گفت به نوع بازی اصلا بستگی نداره... اما زیاد نیست فرقش در حد کیلوبایت ....

سلام دوستان . من یه سوال برام پیش اومده بود.

ما وقتی بازی میکنیم به سرورای کدوم منطقه وصل میشیم؟ مثل ps3 هست که بر اساس رجیونه بازیه(مثلا پال بری اروپا )؟ یا پینگ؟

(البته این سوال رو تو bc هم پرسیده بودم اما جواب ندادند)
تو live مثل psn نیست که منطقه رو انتخاب کنی. بطور auto همه منطقه ها رو search میکنه. مثل اینکه تو psn روی all region سرچ کنی.

kamil_ps3
18-09-2009, 01:15
یعنی هر جا که پینگت باهاش بهتر بود توی صدر جدول میزاره؟

iranian_ boy
18-09-2009, 02:14
دیگه نمیدونم پینگ رو چک میکنه یا نه. فکر نکنم live مثل pc پینگ رو چک کنه. یادم نیست مثلا call of duty چطور بود آخه خیلی وقت دسترسی به live ندارم. اگر اشتباه نکنم چیزی به نام پینگ نداشت وقتی search میکردم. همینطور یهو میوورد.

SamGun
18-09-2009, 18:01

نه .چون در صورت چک کردن پینگ ممکنه شما به یکسری از سرور ها امکان دسترس نداشته باشی.
همانطور که گفتن Search به صورت All Region هست و تمام سرور ها به صورت محبوبیت لیست میشن.

یعنی به میزان اطلاعات بار گزاری شده و میزان افراد انلاین در اون سرور.

moeenn
25-09-2009, 10:53
سلام.اگر ما بخوایم با دایل اپ به اینترنت وصل بشیم تو( ایکس باکس)حتما باید کامپویتر روشن باشه؟
در ضمن میشه با سرعت دایل اپ لایو بازی کرد؟

kamil_ps3
01-10-2009, 01:18
سلام دوستان .

بلاخره بعد از کلی ترس و لرز به live وصل شدم .
ابدیت
ولی هر وقت میریم تو بازی باید ابدیت کنیم. راهی هست برای اینکه این ابدیت رو ذخیره کنیم که برای بار دوم که رفتیم دوباره نخواد .

همچنین تو بازی cod4 نتونستم بازی کنم ( فقط این بازی رو نتونستم) وقتی find game رو میزنم هر چی سرچ میکنه کسی رو پیدا نمیکنه.باید کار خواصی انجام بدم؟

Bs_panzer
02-10-2009, 18:51
نه کار خاصی نداره !
یه بار دیگه تست کن

kamil_ps3
02-10-2009, 19:22
من ÷ینگم با ارو÷ا بهتر از امریکاست . راهی هست تو بازی ها به سرورای ارو÷ا وصل بشم؟

با رجین بازی میشه مثلا اگه pal بود به سرورای ارو÷ا وصل شیم؟(مثل ps3 )

دوستان ممنون میشم سریع بهم جواب بدید.:happy:

Masoud Gamer
05-10-2009, 15:53
من دستگاهم رو از وقتی خریدم به live وصل نکردم آیا میشه حالا بدون داشتن کارت وصل کنم ؟

kamil_ps3
05-10-2009, 16:55
خودش یه ماه اکانت رایگان داره .

میتونی 3 تا گیمرتگ بسازی و سه ماه بدون خرید گلد بازی کنید.(نرید گیمرتگهارو یه دفعه بسازید.هرماه باید یکی بسازید)

Zhangooler
14-10-2009, 22:59
یکی به من یه کمک بکنه!!!!
میخواستم بپرسم الان به تاریخ مهر 88 من چه کنسولی بخرم؟
Arcade $199
Elite $299
premium $240
؟؟؟؟؟
در ضمن میخوام از دوبی بخرم...بازی های کپی توش میخونه؟؟؟به نظر شما از دوبی بیارم یا نه؟؟
*ارزش داره که 100 دلار بالای hard 120 gb بدم؟برم arcade بخرم دیگه؟؟!!
یا حق
سپهر

Zhangooler
14-10-2009, 23:04
در ضمن رجیون چیه؟؟؟Region?تاثیری در بازی داره یا نه؟
خلاصه هر کی خواست جواب بده کامل بهم بگه با دلیل کدوم کنسول رو با چه رجیونی بخرم !!!
ممنون میشم اگر جوابمو بدین!در ضمن تاپیک رو خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد!!!!

Hirad HRD
20-10-2009, 16:54
1-دوستان اگه بن بشييم براي كنسول چه اتفاقي ميفته؟
2-من وايرلس آداپتر براي كنسول تهيه كردم چه جوري يه live وصل بشم مودمم وايرلس هست ؟
3-آيا از حجم اينترنتم كم ميشه يا نه؟

nader324
20-10-2009, 20:18
دوستان بعد از 2هفته که با شرکت نداگستر اصفهان سر و کله زدم بالاخره تونستم از کامپیوتر به سایت xbox.com وصل بشم اما حالا کنسول هرجوری تنظیم می کنم نمیشه تا حالا هم به لایو وصل نشدم
بدجوری دیگه دارم دپرس میشم
یه جوونمردی اگه پیدا بشه راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم
این ارور میده
w:0000-000B
x:0001-8005
y:30A8-4800
z:0000-0000
ID:0006-0001
تنظیمات رو اتوماتیک گذاشت دستی هم تنظیم کردم البته از شرکت اینترنت DNS نگرفتم از 192.168.1.1
DNS هایی که گذاشته بود گذاشتم و تا 5-6 حالت امتحان کردم اما توی تست کانکشن نتورک و اینترنت رد میکنه وقتی میخواد به لایو وصل بشه ارور میده که 30 ثانیه مودم خاموش کن یا اینکه آی پی از طرف شرکت اینترنت بلوک شده که هیچ کدوم از اینها هم نیست
اینم عکس Dns هایی که از 192.168.1.1 گرفتم و امتحان کردم
اگه کسی کمک کنه واقعا ممنونم

Mr.Vahid
25-10-2009, 20:46
دوستان من با یه کابل لن کنسولو وصل کردم به مودم بعد تمام تنظیمات صفحه اول رو انجام دادم کانکت نشد رو اوتومات هم گذاشتم بازم نشد

حالا باید چیکا کنم؟؟؟!!!

خواهشن هرچه زودتر جواب دهید:40::11::10:

Mr.Vahid
25-10-2009, 21:56
به هر بدبختی بود تونستم مرحله نتورک رو رد کنم حالا به اینترنت وصل نمیشه و ارور میده

ترو خدا یه نفر جواب بده

Mr.Vahid
26-10-2009, 15:47
این جا هیچ کس نیست راهنمایی کنه

من تو یه سایت دیگه هم خوندم که باید مودم رو اعداد0و35 تنظیم بشه ولی وقتی من میذارمشون رو اینا به اینترنت وصل نمیشم الان مال من رو 0و59 هست

این dns ها هم باید تنظیم بشن

چی کار کنم بابا بی معرفتا!!!!!!!!!!!!

Mr.Vahid
27-10-2009, 01:18
سلام.
ببین این کارایی رو که میگم انجام بده بدش مطمئن باش که وصل میشه. فقط همه رو انجام بده:
اول از همه اینکه این share کردن اینترنت رو بزار کنار که اصلا روش خوبی نیست به نظر من. من اینجا میخوام مودم رو مستقیم وصل کنیم به xbox و user pass رو بدیم به مودم:
اول تنظیمات مودم برای اینکه user pas رو به مودم بدی یا به عبارتی همون config مودم::(این روش برای همه مودم ها یکیه حالا شاید چند گزینه تفاوت داشته باشه که اون چبزی نیست اصل کار همینه):
IE یا هر browser داری باز کن این ip را تایپ کن 192.168.1.1 اگر پنجره مربوط به وارد کردن user pass ظاهر نشد بگو تا توضیح بدم چکار کنی( ولی 99 درصد جواب میده.):20:
بعد یک user / pass می خواهد user و pass رو هردو بزن : admin
وارد صفحه تنظیمات مودم می شی
برو قسمت advance setup نگاه کن ببین تنظیماتی وجود داره یا نه اگر چیزی بود پس vpi و vci رو یادداشت کن. بعدش اون تنظیمات رو remove کن.(این قسمت زیاد مهم نیست ولی اگر پاکش کنی بهتره فقط یادت باشه vpi و vci رو از اینجا یادداشت کن برای اطمینان میتونی زنگ بزنی به isp که اینترنت داری ازش و vpi و vci رو ازش بخوای)
بعد از این کارها به قسمت quick setup برو
تو صفحه اول vpi و vci رو وارد کن و next بزن و بقیه تنظیمات رو مطابق چیزی که میگم انجام بده:
connection type : pppoe
encapsulation : LLC snap / bridging
autentication رو multimode یا auto بزار.
user /pass ( ان user / pass که که برای اتصال به اینترنت استفاده میکنی رو اینجا وارد کن)
enable nat : را حتما check بزن
enable firewall : فعال نکن
enable wan : حتما check بزن
keep alive : حتما فعال کن
dhcp server : این رو enable کن .
بعدش next تا آخر و بعد save ... صبر کن تا load شه و در نهایت تمام شد. حالا برای اطمینان میتونی به قسمت advance setup و بعد wan بری .. میبینی که این تنظیمات اضاف شده. در نهایت وقتی تمام شد حالا پنجره هارو ببند و تمام.
خوب تنظیمات مودم تمام شد حالا دیگ user pass سیو شد. حالا کافیه مودم رو به xbox یا pc وصل کنی بعدش به طور auto به اینترنت وصل میشی. در ضمن تنظیمات مربوط به xbox رو هم روی auto بزار همه رو.
در هنگام تنظیمات به بقیه گزینه کار نداشته باش فقط این چیزهایی رو که گفتم انجام بده و بقیه رو بزار به حالت default باشن. مثلا وقتی dhcp server رو فعال کردی به طور auto یسری ip داده که کاریشون نداشته باش. همچنین به بقیه ip ها کاری نداشته باش و همچنین check اضافی نزنی.:31:
موفق باشی.

اینقدر جوابمو ندادین رفتم تمام تاپیکو زیر و رو کردم تا اینو پیدا کردم و تونستم کانکت شوم تازه کنسولمو هم اپدیت کردم این داشبورد جدیده روش نصب شد

فقط یه مشکل وقتی من با این روش بخوام با کنسول وصل شوم دیگه نمیتونم با پی سی کانکت بشم:41::19:

خواهشا من بدبختو رانمایی کنید:37::42:

danijon_2006
04-11-2009, 16:19
اقا من قبلا با 360 قبلیم به لایو وصل میشدم ولی الان هرکاری میکنم نمیشه تو همون مرحله اتصال 360 به شبکه ارور میده بعدشم استاتوس ارور که میاد نوشته
W:0000-000B
X:8001-6003
Y:0000-0000
Z:0000-0000
ID:0001-0001
چیکار کنم؟

SamGun
04-11-2009, 20:17
اقا من قبلا با 360 قبلیم به لایو وصل میشدم ولی الان هرکاری میکنم نمیشه تو همون مرحله اتصال 360 به شبکه ارور میده بعدشم استاتوس ارور که میاد نوشته
W:0000-000B
X:8001-6003
Y:0000-0000
Z:0000-0000
ID:0001-0001
چیکار کنم؟

احتمال میدم اشکال نرم افزاری از Xbox یا PC باشه . یکی از دوستان هم همین مشکل واسش پیش اومد ولی بعد از راهنمایی هایی که بهش کردم بهم جواب نداد که درست شد یا نه.

شما Xbox 360 خودتون رو یکبار کامل Restore کنید .

و بعد آخرین داشبورد(پاییز 2009) رو روش بریزید .

resident_evil
04-11-2009, 20:18
فقط یه مشکل وقتی من با این روش بخوام با کنسول وصل شوم دیگه نمیتونم با پی سی کانکت بشم

اگه منظورت به طور هم زمانه خب منم نميتونم هم به لايو وصل شم هم با پي سي به نت !

danijon_2006
04-11-2009, 21:22
احتمال میدم اشکال نرم افزاری از Xbox یا PC باشه . یکی از دوستان هم همین مشکل واسش پیش اومد ولی بعد از راهنمایی هایی که بهش کردم بهم جواب نداد که درست شد یا نه.

شما Xbox 360 خودتون رو یکبار کامل Restore کنید .

و بعد آخرین داشبورد(پاییز 2009) رو روش بریزید .
من مستقیم وصل کردم به 360 از مودم
چطوری ریستور کنم؟

faraz_n
05-11-2009, 03:13
دوستان من از adsl با محدودیت دانلود استفاده میکنم خواستم بدونم بازی آنلاین در لایو چقدر حجم میگیره ممنون میشم اگر جواب بدید

pedram_sad
05-11-2009, 09:39
دوستان من از adsl با محدودیت دانلود استفاده میکنم خواستم بدونم بازی آنلاین در لایو چقدر حجم میگیره ممنون میشم اگر جواب بدید
زیاد نمیگیره
من خودم تو 2 ساعت با احتساب این که هر بازی دفعه اول مقداری برای update شدن ترافیک میگیره و از اون سمت هم گشتن تو محیط live حدودا 60 مگم رفت

Mr.Vahid
05-11-2009, 12:21
اگه منظورت به طور هم زمانه خب منم نميتونم هم به لايو وصل شم هم با پي سي به نت !

نخیر

منظورم این نبود که یهو باهم!!!!!!!

من میگم اگه الان بخوام لایو بشم باید تنظیمات مودمو عوض کنم و دفعه بعد که بخوام با پی سی انلاین بشم دوباره تنظیماتو عوض کنم!!

danijon_2006
05-11-2009, 12:23
من این 198.168.0.1 رو که توی ادرس باز مینویسم هیچی باز نمیشه خواهشا کمک کنین

pedram_sad
05-11-2009, 13:52
من این 198.168.0.1 رو که توی ادرس باز مینویسم هیچی باز نمیشه خواهشا کمک کنین
تا اونجا که من میدونم اخرش 1.1 هست نه 0.1

danijon_2006
05-11-2009, 18:48
منظورم همین بود هرکاری میکنم چیزی نمیاد

SamGun
05-11-2009, 21:51
من مستقیم وصل کردم به 360 از مودم
چطوری ریستور کنم؟

من حرفی از مودم زدم دوست عزیز !!؟؟

گفتم ممکن هست مشکل از Xbox 360 باشه که نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه.

این کد هایی که شما میبینی مربوط به خطاهایی هست که هنگام رودوبدل کردن اطلاعت بوجود میاد.

farbod_ok
19-11-2009, 16:13
دوستان xbox من امروز
بن شد
میخواستم بدونم هیچ راهی
برای خارج کردن xbox از از بن وجود نداره؟؟
یعنی هیچ امیدی نداشته باشم؟؟

p3yman_xl
19-11-2009, 20:23
دوستان xbox من امروز
بن شد
میخواستم بدونم هیچ راهی
برای خارج کردن xbox از از بن وجود نداره؟؟
یعنی هیچ امیدی نداشته باشم؟؟

فعلا راهی برای خارج کردن کنسول از بن وجود نداره.. تا آینده چی بشه..
باید کنسول جدید بخرید ..
موفق باشید

Zhangooler
27-11-2009, 23:03
یه سوال اساسی:
من میخوام به Live وصل شم ولی با این اوصاف نمیشه وصل شد که!چیکار کنیم؟؟؟
وصل شم نشم؟
حتما بن میشیم دیگه نه؟
نمیشه یه کلکی زد یا یه احتیاطی به خرج داد تا Microsoft نفهمه؟

p3yman_xl
28-11-2009, 09:15
یه سوال اساسی:
من میخوام به Live وصل شم ولی با این اوصاف نمیشه وصل شد که!چیکار کنیم؟؟؟
وصل شم نشم؟
حتما بن میشیم دیگه نه؟
نمیشه یه کلکی زد یا یه احتیاطی به خرج داد تا Microsoft نفهمه؟

قراره فرم ور جدید با نام Lite Touch به زودی عرضه بشه و این مشکلات رو حل بکنه... اما تا اون موقع توصیه میشه وصل نشید. چون این بار با دفعات قبل فرق میکنه و مایکروسافت فرم ورهای غیرقانونی رو تشخیص میشده و بن میکنه.. فعلا باید صبر کرد..

Zhangooler
01-12-2009, 22:17
قراره فرم ور جدید با نام Lite Touch به زودی عرضه بشه و این مشکلات رو حل بکنه... اما تا اون موقع توصیه میشه وصل نشید. چون این بار با دفعات قبل فرق میکنه و مایکروسافت فرم ورهای غیرقانونی رو تشخیص میشده و بن میکنه.. فعلا باید صبر کرد..
پس خواهشا اگر امکان داره با اومدن اون فریم ویر حتما یک تاپیک جدید به همون اسم باز کنید تا ما هم استفاده کنیم.مرسی.شایدم خودم این کارو کردم و از شما هم دخواست فعالیت کردم.
مرسی از توجهت

Jeff hardy M
03-12-2009, 18:23
سلام
من 360 تم کپی خوره من اگه به LIVE وصل بشم و بازی انلاین نکنم بن میشم ؟

S.Y.K
03-12-2009, 18:26
سلام
من 360 تم کپی خوره من اگه به LIVE وصل بشم و بازی انلاین نکنم بن میشم ؟
سلام
بله در حال حاضر با کوچکترین اتصال به لایو بن خواهید شد
اصلا وصل نشید ! تا اومدن iXtream LT

naakivar
14-12-2009, 12:13
این کابل Cross رو از کجا میتونیم تهیه کنیم و قیمتش چقدره؟

p3yman_xl
14-12-2009, 12:57
این کابل Cross رو از کجا میتونیم تهیه کنیم و قیمتش چقدره؟
کابل Cross یا همون اترنت رو از لوازم الکترونیکی و کامپیوتری میتونین تهیه کنید.. قیمتش هم حدودا باید 10-15 باشه.. دقیق قیمت ندارم.

Zhangooler
18-12-2009, 18:24
قیمت دقیق کابل کراس:
8 هزار تومان از لباف
13 هزار تومان پایتخت

sorush_2007
03-01-2010, 04:57
سلام
من طبق آموزشی که تو سایت bazi center دیدم مبنی بر اتصال اینترنت dial-up کامبیوتر به xbox دیروز loptop رو با همون کابل شبکه ای که تو جعبه ایکس باکس بود بهش وصل کردم و تو قسمت test xbox live connection مرحله اول یعنی network رو رد میکنه ولی مرحله دوم که همون اتصال به اینترنت هست رو گیر میده ورد نمیشه که وقتی روی more info میام به نظر میاد ازم DNS میخواد لطفا راهنمایی کنید چی کم و کسر دارم
خیلی ممنونم

metal gear
03-01-2010, 10:05
سلام
من طبق آموزشی که تو سایت bazi center دیدم مبنی بر اتصال اینترنت dial-up کامبیوتر به xbox دیروز loptop رو با همون کابل شبکه ای که تو جعبه ایکس باکس بود بهش وصل کردم و تو قسمت test xbox live connection مرحله اول یعنی network رو رد میکنه ولی مرحله دوم که همون اتصال به اینترنت هست رو گیر میده ورد نمیشه که وقتی روی more info میام به نظر میاد ازم DNS میخواد لطفا راهنمایی کنید چی کم و کسر دارم
خیلی ممنونم

باید زنگ بزنی سروری که ازش اینترنت میگیری...فقط بگو بم آدرس های DNS Servere & DNS Alternative و بدن.بعد تو قسمت خودش وارد کن. IP Adress & Gateway و2 تا قسمت دیگه هم که آیپی میخواد رو بگیر همرو وارد کن.
بعد وصل میشی.

sorush_2007
03-01-2010, 16:34
نیازی به برسیدن نبود رفتم تو یکی از سایت های خارجی خوندم یه ترفند داده بود از اون راه DNS لب تاب رو دراوردم زدم تو ایکس باکس کار کرد
حالا میخوام بدونم با این سرعت dial-up میشه با xboxlive بازی کرد؟
ممنون

pedram_sad
03-01-2010, 19:31
نیازی به برسیدن نبود رفتم تو یکی از سایت های خارجی خوندم یه ترفند داده بود از اون راه DNS لب تاب رو دراوردم زدم تو ایکس باکس کار کرد
حالا میخوام بدونم با این سرعت dial-up میشه با xboxlive بازی کرد؟
ممنون
نه دوست عزیز شما بیخیال بشی سنگنیتره
چون با adsl که سرعت دانش 64 کیلو بایت هست و ping اش 200 هم اشک ادم در میاد

dial up برای گشتن تو live و دانلود های کم حجم خوبه

sorush_2007
03-01-2010, 20:58
حالا من چه جوری میتونم کدک های ویدیویی رو برای xbox دانلود کنم؟
ممنون

pedram_sad
03-01-2010, 23:47
حالا من چه جوری میتونم کدک های ویدیویی رو برای xbox دانلود کنم؟
ممنون
codec برای پخش DivX که فقط از Live میشه گرفت رو که میشه با dial up گرفت چون 5 مگ هست
اما چون الان با وصل شدن ban میشی توصیه نمیشه

sorush_2007
04-01-2010, 06:05
خب من موفق به دانلود کدک شدم ولی فکر نکنم بن شده باشم اصلا بن شدن یعنی چی؟نشونش چیه؟
ممنون

pedram_sad
04-01-2010, 13:42
خب من موفق به دانلود کدک شدم ولی فکر نکنم بن شده باشم اصلا بن شدن یعنی چی؟نشونش چیه؟
ممنون
شما دفعه بعدی که میخواهید به live وصل شید یک پیغام میده که مانع ورود و دسترسی شما به محیط live میشه
ban شدن هنوز دلیل مشخصی نداره و خیلی ها که خیلی چیز ها رو رعایت نکردن ban نشدن و خیلی ها که pro بودن ban شدن
یک جورایی شانسیه

و این که بهترین کار به نظر من صبر تا اومدن lt هست

sorush_2007
04-01-2010, 20:45
میشه بگید it چیه؟

konami-pes
04-01-2010, 22:09
یه سوال داشتم :

یا حداقل چه سرعتی میشه فیفا 10 رو live بازی کرد؟ ADSL 128 یا 256؟

pedram_sad
04-01-2010, 23:07
میشه بگید it چیه؟
it نه lt
ixtreme بعدی که دارن روش کار میکنن تا مشکل ban شدن برای وصل شدن به live بر طرف بشه

یه سوال داشتم :

یا حداقل چه سرعتی میشه فیفا 10 رو live بازی کرد؟ ADSL 128 یا 256؟
جوابتون رو تو اون تاپیک هم دادم
مهم سرعت دان نیست زیاد
مهم ping هست که باید برای یک بازی لذت بخش زیر 220 باشه وگرنه ... :31:

konami-pes
04-01-2010, 23:53
Ping چیه؟ اگر ممکنه توضیح بدید تا ما تازه کار ها هم حالیمون بشه:31:

pedram_sad
05-01-2010, 00:03
Ping چیه؟ اگر ممکنه توضیح بدید تا ما تازه کار ها هم حالیمون بشه:31:
ping همون تاخیر رسیدن packet های Data از Server تا pc شما هست که هر چی کمتر باشه سریعتر انجام میشه

شما برو به speedtest.net و یک تست سرعت بگیر اونجا ping رو میزنه

مثلا این ماله الانه منه :

یا از قسمت run دستور ping با اسم یک سایت رو بنویسید

البته این مقدار متغیره و تو ساعت های مختلف شبانه روز و حتی طول هفته یکسان نیست

sorush_2007
05-01-2010, 03:32
برا من ping 248 شد با dial-up
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][

میتونم با live بازی کنم؟البته کلا منظورمه
میدونم الان ban میشم

pedram_sad
05-01-2010, 16:45

میدونم الان ban میشم
به نظر من که وصل نشی بهتره

اما خوب بستگی به خودت داره
بهتره خودت یک بار تست کنی ببینی lag تا چه حد قابل تحمل هست برات :46:

وقتی تو بازی مثل pes داری با توپ میری جلو یهو میبینی توپ رفته 10 متر جلوتر و دست بازیکن حریفه .... :31:

البت تو کشور ما اکثرا با ping های بد تر از این بازی میکنن ولی خوب تعریف online بازی کردن کجا و این کجا

SamGun
05-01-2010, 20:49
از قسمت run دستور ping با اسم یک سایت رو بنویسید

البته این مقدار متغیره و تو ساعت های مختلف شبانه روز و حتی طول هفته یکسان نیست

پدارم جان برای بدست آوردن Ping باید از دستور زیر در Run استفاده کرد که بسیار دقیق هست :

Ping 4.2.2.4 -t

konami-pes
09-01-2010, 13:39
ping حداقل باید چند باشه که بشه به راحتی و بدون هیچ مشکلی فیفا 10 رو live بازی کرد؟

pedram_sad
09-01-2010, 15:28
ping حداقل باید چند باشه که بشه به راحتی و بدون هیچ مشکلی فیفا 10 رو live بازی کرد؟
قبلا هم گفتم
هر چی کمتر بهتر
من با 200 خوب بازی کردم

Zhangooler
10-01-2010, 11:08
زیره 150 مثل اینکه داره با خود bot بازی میکنی...ولی تا210 20 هم قابل تحمله...

Zhangooler
10-01-2010, 11:14

میدونم الان ban میشم
عزیزم شما کلا با دایل آپ بازی با آنلاین رو فراموش کن مگر اینکه مثلا پارانویید بخوای بازی کنی!:31:
توصیه میکنم برای بازی راحت یه سرویس 512 Kbps بگیری تا راحت بشینی حالشو ببری.در ضمن با مانیتور HDMI دار لذتش بیشتره.

alireza853
27-01-2010, 10:40
سلام به دوستان عزیز !!!
اگر بخوایم call of duty 6 رو آنلاین با xbox بازی کنیم چه سرعتی لازم داریم !!!
و اگه میشه قیمت اکانت ها رو هم بگید !

pedram_sad
27-01-2010, 12:41
سلام به دوستان عزیز !!!
اگر بخوایم call of duty 6 رو آنلاین با xbox بازی کنیم چه سرعتی لازم داریم !!!
و اگه میشه قیمت اکانت ها رو هم بگید !
جدا از سرعت که باید یک استاندارد هایی داشته باشه
ping هم خیلی مهمه
در کل مثلا من با adsl 512 یعنی سرعت دانلود 65 و اپلود 16 و ping در حدود 200 تونستم راحت بازی کنم

چون cod هم یکی از قوی ترین server ها رو داره و به خود بازی هم مربوطه

قیمت هم فرق داره هر جایی یک قیمتی میده
برای مثال اینجا 3 ماهه میده 40 و 13 ماهه 80

konami-pes
28-01-2010, 22:02
ببخشید هنوز نمیشه live شد؟ این ixtream بود چی بود نیومد؟ مردیم از خماری:19:

pedram_sad
28-01-2010, 23:03
ببخشید هنوز نمیشه live شد؟ این ixtream بود چی بود نیومد؟ مردیم از خماری:19:
LT برای Lite-on اومده
اما درایو های دیگه فعلا نه

konami-pes
29-01-2010, 10:52
آموزش ریختن LT رو یه نفر بذاره ممنون می شم

A.N.A.P
03-02-2010, 01:21
اون روش اتصال به لایو نیاز به UPDATE نداره یا درسته(چه قدر سخته ها)

shab_2008
03-02-2010, 09:38
اون روش اتصال به لایو نیاز به UPDATE نداره یا درسته(چه قدر سخته ها)
نه درسته مشکلی نیست.
خیلی هم دیگیه سخت نیست!

A.N.A.P
04-02-2010, 01:27
دوستان شما برای انلاین بازی کردن بمدت یک ماه چه قدر هزینه می کنید؟(ADSL.PIONT. ...)

shab_2008
04-02-2010, 06:25
دوستان شما برای انلاین بازی کردن بمدت یک ماه چه قدر هزینه می کنید؟(ADSL.PIONT. ...)
مهمترین هزینه را برای من یکی که adsl نا محدود داشت که پوست از کلم می کند

A.N.A.P
05-02-2010, 01:58
اینم شد جواب درست حسابی؟:13:
حالا معمولا چه قدر میشه

Zhangooler
05-02-2010, 03:51
اینم شد جواب درست حسابی؟:13:
حالا معمولا چه قدر میشه
دوست عزیز معمولا حدود ماهی 20-60 در میاد.بستگی به سرویس ADSL ات داره.ما اینترنت ماهی 500 هزار تومان هم داریم.پس قیمتی که بهت گفتم میانگین بود نه دقیق.
در ضمن در امضات هم اگر جسارت نباشه یه غلط داری...i am what i am غلطه...هیچ موقع برای انسان از What استفاده نمیشه...به جاش اینو بنویس قشنگتره:I am who i am...No one else
البته ببخشید اگر فضولی کردما.

Zhangooler
05-02-2010, 03:56
داداش میشه بپرسم نامحدود چقدر برات هزینه برداشت؟؟
چون زیاد فکر نکنم سنگین باشه...بالای 50 نیست.هست؟

shab_2008
05-02-2010, 11:02
داداش میشه بپرسم نامحدود چقدر برات هزینه برداشت؟؟
چون زیاد فکر نکنم سنگین باشه...بالای 50 نیست.هست؟
من 512 با ترافیک 24 ساعت نامحدود را از شرکت داتک 95000 تومن می گرفتم حالا اگه این مبلغ برای شما سنگین نیست یعنی خیلی دیگه مایه دارین چون ما که 3 ماه گرفتیم برامون دادن 95 تومن در هر ماه برای adsl سنگین بود

A.N.A.P
05-02-2010, 13:15
دوست عزیز معمولا حدود ماهی 20-60 در میاد.بستگی به سرویس ADSL ات داره.ما اینترنت ماهی 500 هزار تومان هم داریم.پس قیمتی که بهت گفتم میانگین بود نه دقیق.
در ضمن در امضات هم اگر جسارت نباشه یه غلط داری...i am what i am غلطه...هیچ موقع برای انسان از What استفاده نمیشه...به جاش اینو بنویس قشنگتره:I am who i am...No one else
البته ببخشید اگر فضولی کردما.
من این امضا رو روی پیراهن بسیاری از فوتبالیست های معروف جهان دیدم
حتما یه چیزی هست دیگه
خواهش می کنم

Zhangooler
05-02-2010, 19:50
من 512 با ترافیک 24 ساعت نامحدود را از شرکت داتک 95000 تومن می گرفتم حالا اگه این مبلغ برای شما سنگین نیست یعنی خیلی دیگه مایه دارین چون ما که 3 ماه گرفتیم برامون دادن 95 تومن در هر ماه برای adsl سنگین بود
نه خداییش سنگین در میاد...ولی با یه 512 معمولی ام میشه کار رو راه انداخت.ولی حیف که الان نمیشه آنلاین بازی کرد.حالا میخواد اینترنتت 128 باشه یا 4 مگا بیت.

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

من این امضا رو روی پیراهن بسیاری از فوتبالیست های معروف جهان دیدم
حتما یه چیزی هست دیگه
خواهش می کنم
حتما درسته دیگه که نوشتن...
در مورد هزینه هم متوجه شدی عزیز؟

nima_voroojak
06-02-2010, 12:34
سلام دوستان من یه دستگاه wireless برای کنسولم خریدم میخواستم بدونم چه طوری می تونم به شبکه وصل شم

SamGun
06-02-2010, 21:03
نه خداییش سنگین در میاد...ولی با یه 512 معمولی ام میشه کار رو راه انداخت.ولی حیف که الان نمیشه آنلاین بازی کرد.حالا میخواد اینترنتت 128 باشه یا 4 مگا بیت.

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

حتما درسته دیگه که نوشتن...
در مورد هزینه هم متوجه شدی عزیز؟
آره اصلا معمولی و حرفه ای نداره.
طبق گفته ی پدرام جان فقط PING شما مهمه , یعنی یک 256kb با PING زیره 200 راحت میتونه بازی کنه !

شهاب جان این چه کاریه کردی داداش !!؟؟
خیلی پول دادای !! من حساب کردم روزی 4 ساعت LIVE برابر هست با 10 GIG ترافیک .پس یک 512 یا ترافیک 12 عالی میشه.
البته اگه کار دیگه ای نخوای باهاش بکنی.

تنها هزینش فقط پول ADSL و مقدار پولی که برای خرید یک کارت LIVE مدت دار میپردازید.

Point برای Download هست.

shab_2008
06-02-2010, 21:22
please delete

CHEGUEVARA.
07-02-2010, 16:29
سلام
از دوستانی که LT دارند کسی بن نشده...؟؟؟؟؟:20:
این full steath یعنی چی و از کجا میشه تشخیصش داد...؟؟؟:13:

sonixax
07-02-2010, 19:20
از دوستانی که LT دارند کسی بن نشده...؟؟؟؟؟:20:

هنوز نه .

این full steath یعنی چی و از کجا میشه تشخیصش داد...؟؟؟:13:

یعنی اینکه دیسک کپی تا جای ممکن شبیه به دیسک اوریج هستش و برای تشخیصش باید از برنامه ABGX استفاده کنید ، آموزش استفاده اینجا :

didier drogba
08-02-2010, 20:38
سلام
یه سوال دارم.با xbox360 فقط میشه به live وصل شد؟یعنی نمیشه تو سایتهای دیگه رفت؟

pedram_sad
09-02-2010, 12:09
سلام
یه سوال دارم.با xbox360 فقط میشه به live وصل شد؟یعنی نمیشه تو سایتهای دیگه رفت؟
نه دوست عزیز
browser نداره برای این کار

اما دنیای live خودش دنیایی هست که اکثر کارهای مهم و کلیدی که تو نت میشه انجام داد رو support داره

didier drogba
09-02-2010, 20:47
سلام
چند تا سوال داشتم.با xbox360 فقط تو محيط live ميشه رفت؟نميشه تو سايتهاي ديگه رفت؟

Zhangooler
10-02-2010, 02:52
سلام
چند تا سوال داشتم.با xbox360 فقط تو محيط live ميشه رفت؟نميشه تو سايتهاي ديگه رفت؟
جوابتونو توی پست قبلی تون آقا پدرام دادند...خیر نمیشه رفت توی سایت های دیگه...ولی همون لایو همه رو راضی نگه میداره/امتحان کن اونوقت خودت متوجه میشی چی میگم.

Zhangooler
10-02-2010, 03:02
شما ابتدا وارد قسمت
ادامه ی این کو پس؟من خودم ادامه اش میدم با اجازت:شما اون دستگاه رو به پشت XBox 360 ات وصل میکنی بعدش از طریق کامپیوتر با اون دستگاه که الان جزوی از ایکس باکس ات محسوب میشه Sync یا Connection برقرار میکنی و بقیه تنظیمات رو طبق پست اول این تاپیک انجام میدی...(برای استفاده از آنتن وایرلس ایکس باکس به مودم وایرلس یا کیت وایرلس کامپیوتر نیاز هست.با مودم معمولی اون دستگاه فایده ای نداره...!)

QUOTE=samgun;4646422]آره اصلا معمولی و حرفه ای نداره.
طبق گفته ی پدرام جان فقط PING شما مهمه , یعنی یک 256kb با PING زیره 200 راحت میتونه بازی کنه ![/QUOTE]
عزیزم Ping برای بازی و میزان Lag ای که میده مهمه و اصلیت سرعت کیلو بیت بر ثانیه برای دانلود و آپلودت استفاده میشه.پس سرعت هم بی ربط نیست...در ضمن همون Packet هایی که تبادل میشه فقط به PING Memory بستگی نداره.پس 100% نمیتونی بگی که Ping فقط مهمه.در ضمن با ping 270 هم من بدون مشکل بازی کردم.
سپهر

shab_2008
10-02-2010, 08:55
سلام
با احترام به پاسخ پدرام جون : در سایتی که لینکش را در زیر میزارم روشی برای گشت و گزار در اینترنت یا همون BROWSER معرفی شده:

Zhangooler
11-02-2010, 01:53
با احترام به پاسخ پدرام جون : در سایتی که لینکش را در زیر میزارم روشی برای گشت و گزار در اینترنت یا همون BROWSER معرفی شده:

داش شهاب این روش با دستکاری امکان پذیره...به صورت عادی که نمیشه رفت Browse کرد دیگه!
تازه این روش هم یه سری محدودیت هایی داره.اونجا نوشته...مثلا حتما باید مدیا سنتر داشته باشی که خودش یه ذره مشکل ایجاد میکنه.

SamGun
11-02-2010, 09:53
ادامه ی این کو پس؟من خودم ادامه اش میدم با اجازت:شما اون دستگاه رو به پشت XBox 360 ات وصل میکنی بعدش از طریق کامپیوتر با اون دستگاه که الان جزوی از ایکس باکس ات محسوب میشه Sync یا Connection برقرار میکنی و بقیه تنظیمات رو طبق پست اول این تاپیک انجام میدی...(برای استفاده از آنتن وایرلس ایکس باکس به مودم وایرلس یا کیت وایرلس کامپیوتر نیاز هست.با مودم معمولی اون دستگاه فایده ای نداره...!)

آره اصلا معمولی و حرفه ای نداره.
طبق گفته ی پدرام جان فقط PING شما مهمه , یعنی یک 256kb با PING زیره 200 راحت میتونه بازی کنه !
عزیزم Ping برای بازی و میزان Lag ای که میده مهمه و اصلیت سرعت کیلو بیت بر ثانیه برای دانلود و آپلودت استفاده میشه.پس سرعت هم بی ربط نیست...در ضمن همون Packet هایی که تبادل میشه فقط به PING Memory بستگی نداره.پس 100% نمیتونی بگی که Ping فقط مهمه.در ضمن با ping 270 هم من بدون مشکل بازی کردم.
سپهر

جلل خالق !!!

این پست رو من کی دادم :31: !!

عزیزم من کی گفتم فقط PING مهمه !!؟؟ بنده الان Dial Up دارم و میانگین Ping ام بین 340 تا 360 هست !!

بعدش هم هر مرحله داده/گرفته از 7 طبقه ساخته شده (اگه نمیدونید مطالعه کنید)

پس میزان PING مهمتر از سرعته . اگه یک Packet نتونه از Encrypt Layer با سرعت خوبی عبور کنه تمام Layer ها به مشکل بر میخوره

یعنی میتوان گفت کم شدن سرعت Ping یه واحد به توان رسیده هست.

در ضمن ما برای بازی در LIVE چیزی رو DL یا UP نمیکنیم که بخواد سرعت واسمون مهم باشه.در LIVE فقط نیاز به پاسخ و جواب های سریع هست که در کل به نام Ping معرفی شده.

ramin_pilot
12-02-2010, 11:27
سلام به همه
ببخشید دوستان من تازه xbox360 خریدم (حدود 2 ماه) تا حالا به live وصل نشدم (آخه می ترسم بن بشم،چون pspام بن شده خیلی از بن شدم می ترسم) می شه یه راهنمایی بکنید که من چی کار بکنم که حداقل یه بار هم که شده live رو ببینم چه شکلی هست.
مرسی

shab_2008
12-02-2010, 11:38
سلام به همه
ببخشید دوستان من تازه xbox360 خریدم (حدود 2 ماه) تا حالا به live وصل نشدم (آخه می ترسم بن بشم،چون pspام بن شده خیلی از بن شدم می ترسم) می شه یه راهنمایی بکنید که من چی کار بکنم که حداقل یه بار هم که شده live رو ببینم چه شکلی هست.
مرسی

شما باید درایوتون را به LT اپدیت کنید انجام این اپدیت کار هرکسی نیست و باید بدین بیرون تا براتون انجام بدن

ramin_pilot
12-02-2010, 11:52
شما باید درایوتون را به LT اپدیت کنید انجام این اپدیت کار هرکسی نیست و باید بدین بیرون تا براتون انجام بدن
خیلی ممنون ، برای اتصال به live فقط باید ورژن xbox رو lt کنم، اکانت live هم می خواد؟

shab_2008
12-02-2010, 12:01
خیلی ممنون ، برای اتصال به live فقط باید ورژن xbox رو lt کنم، اکانت live هم می خواد؟
اگه تا حالا به LIVE وصل نشدین 1ماه اکانت رایگان دارین.

peditx
12-02-2010, 21:56
سلام به دوستهای گل! اقایون 1 مساله انگار فراموش شده که ADSL تو ایران با PPPOE اکانت شده که شما مودم رو نمی تونی اتوماتیک آن بشه یعنی به زبون ساده موذم نمی تونه روتر باشه و اینترنت رو به اشتراک بزاره!!!!!! حالا تو این ISP های گل و بلبل باید چه کرد؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بگیرم!!!!!

sonixax
12-02-2010, 22:14
سلام به دوستهای گل! اقایون 1 مساله انگار فراموش شده که ADSL تو ایران با PPPOE اکانت شده که شما مودم رو نمی تونی اتوماتیک آن بشه یعنی به زبون ساده موذم نمی تونه روتر باشه و اینترنت رو به اشتراک بزاره!!!!!! حالا تو این ISP های گل و بلبل باید چه کرد؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بگیرم!!!!!

از کجا اکانت میگیرید ؟!

شرکت داتک این امکان رو داره ، یعنی مودم شما 24 ساعته و بدون نیاز به ساختن کانکشن به محض روشن کردن مودم وصل میشه ، اینجا یه دونه روتر میگیرید و Default Gate Way روتر رو روی IP مودم قرار میدید و تمام .

Zhangooler
12-02-2010, 22:34
سپهر

جلل خالق !!!

این پست رو من کی دادم :31: !!

عزیزم من کی گفتم فقط PING مهمه !!؟؟ بنده الان Dial Up دارم و میانگین Ping ام بین 340 تا 360 هست !!

بعدش هم هر مرحله داده/گرفته از 7 طبقه ساخته شده (اگه نمیدونید مطالعه کنید)

پس میزان PING مهمتر از سرعته . اگه یک Packet نتونه از Encrypt Layer با سرعت خوبی عبور کنه تمام Layer ها به مشکل بر میخوره

یعنی میتوان گفت کم شدن سرعت Ping یه واحد به توان رسیده هست.

در ضمن ما در LIVE چیزی رو DL یا UP نمیکنیم که بخواد سرعت واسمون مهم باشه.در LIVE فقط نیاز به پاسخ و جواب های سریع هست که در کل به نام Ping معرفی شده.
اون پست منه عزیزم نه پست شما
شما تو لایو دانلود و آپلود نمیکنی؟؟؟عجیبه..!!!من توی یه هفته ای که دوباره رفتم لایو حدود 2.5 GIG فقط تریلر و ویدیو دانلود کردم.پس لایو بخش بازی آنلاینش به ping نیاز داره فقط.
یا حق

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

از کجا اکانت میگیرید ؟!

شرکت داتک این امکان رو داره ، یعنی مودم شما 24 ساعته و بدون نیاز به ساختن کانکشن به محض روشن کردن مودم وصل میشه ، اینجا یه دونه روتر میگیرید و Default Gate Way روتر رو روی IP مودم قرار میدید و تمام .
شاتل هم همچین حرکتی میزنه یا ما دستمون تو ماسته؟؟؟

SamGun
12-02-2010, 22:59
اون پست منه عزیزم نه پست شما
شما تو لایو دانلود و آپلود نمیکنی؟؟؟عجیبه..!!!من توی یه هفته ای که دوباره رفتم لایو حدود 2.5 GIG فقط تریلر و ویدیو دانلود کردم.پس لایو بخش بازی آنلاینش به ping نیاز داره فقط.
یا حق

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

نه میدونم :31: منظورم همون 3 کلمه ی اول بود !!

ببینید من اصلا نگفتم که فقط Ping مهمه ! گفتم Ping مهم تره. وگرنه سرعت هم جای خودش رو داره.

خوش به حالتون , من چون الان ADSL ندارم و قبلا هم زیاد LIVE رفتم الان دیگه نمیتونم برم چون BAN میشم.

MS Point هم که نداریم دیگه هیچی ... :31:

آهان راستی پستم رو اصلاح کردم ! حواسم نبود باید مینوشتم بازی در LIVE .

sonixax
12-02-2010, 23:03

من هیچ وقت اون موقع ها که ایران بودم ، از شاتل اینترنت نگرفتم ، یا پارس آنلاین بود یا داتک یا البرز یا سپنتا یا فناوا که همشون اینطوری بودند .

این شاتل هم خیلی گرون بود هم میگفت اگر مودم از خودت باشه اصلا بهت چیزی نمیفروشم هم محدودیت دانلود داشت که الان مثل اینکه دیگه همه دارند :31: برای همین برای شرکت که توی انقلاب داشتیم با اینکه فقط شاتل اون موقع ها به اونجا ADSL میداد ، رفتیم Point 2 Point از همون داتک گرفتیم :31: گرون تر شد ولی به دامان شاتل تمامیت خواه نیوفتادیم :31:

Ssarshar
13-02-2010, 15:36
دوستان با adsl wireless چطور ميشه اتصال رو برقرار كرد ؟

ممنون

SamGun
13-02-2010, 16:34
دوستان با adsl wireless چطور ميشه اتصال رو برقرار كرد ؟

ممنون

خیلی راحت

ابتدا Wireless Network Adaptor رو به Xbox 360 وصل کرده و تنظیمات لازم انجام میدهید.

سپس Sharing Network رو در مودم و Connection خود فعال کرده و سپس در داخل Xbox 360 گزینه ی Search رو میزنید

تا مودم رو پیدا کنه .

dani.la10
14-02-2010, 18:04
سلام
براي وصل شدن به شبكه ي live . سرعت ملاكه يا ping ؟ حداقل چقدر نيازه؟

SamGun
14-02-2010, 20:10
سلام

هر دو مکمل هم هستن ولی PING مهمتره چرا !

چون اگه اینترنت شما 1 mb/s باشه و PING شما مثلا 350 باشه اصلا نمیتونین بدرستی از LIVE لذت ببرید.

ولی یه ADSL 256mb و یک Ping 250 یا 200 میتونه خیلی عالی باشه.

Zhangooler
16-02-2010, 01:19
سلام
طبق حرف دوستان Ping حداقل 200 تا 250 خوبه و سرعتم که برای دانلود و آپلود از و به لایو نیازه حداقل 256 مناسبه...

didier drogba
27-02-2010, 11:48
سلام.كنسول من اكيد برد جاسبر هست.ميتونم بازيها رو تو هارد كپي كنم و بدون هينكه ديسك رو قرار بدم بازي كنم؟
يه سوال ديگه از كجا بفهمم داشبودم واسه چه ساليه؟

pedram_sad
27-02-2010, 18:08
سلام.كنسول من اكيد برد جاسبر هست.ميتونم بازيها رو تو هارد كپي كنم و بدون هينكه ديسك رو قرار بدم بازي كنم؟
يه سوال ديگه از كجا بفهمم داشبودم واسه چه ساليه؟
این سوالات رو باید تو تاپیک خودش میپرسیدی اما :

نه نمیشه برای همه کنسول های 360 باید حتما Dvd بازی تو درایو باشه
اگه قرار بود نباشه که Developer ها و publisher ها نابود میشدن

برای سال هم میتونی بری تو system setting یک قسمتی داره برای اطلاعات Dashboard

konami-pes
21-03-2010, 09:46
یه سوال:

من تهران خونه پسر داییم برای بار اول ایکس باکسم رو به live با ADSL متصل کردم خواستم بدونم الان که به شهرمون کرمانشاه برگشتم با همون تنظیماتی که تو تهران انجام دادم می تونم به Live متصل بشم یا بازم باید از اول مراحل اتصال رو انجام بدم ؟؟

راستی آبدیت جدید رو همایون واسم ریخت خیلی کارش دسته:8:

SamGun
21-03-2010, 10:11
یه سوال:

من تهران خونه پسر داییم برای بار اول ایکس باکسم رو به live با ADSL متصل کردم خواستم بدونم الان که به شهرمون کرمانشاه برگشتم با همون تنظیماتی که تو تهران انجام دادم می تونم به Live متصل بشم یا بازم باید از اول مراحل اتصال رو انجام بدم ؟؟

راستی آبدیت جدید رو همایون واسم ریخت خیلی کارش دسته:8:

کلا تنظیمات توسط Router انجام میشه و اگه شما تنظیمات رو روی حالت Automatic بزارید به احتمال 90% وصل میشید.

rezamona
25-03-2010, 14:11
سلام
من xbox 360 elite رو تازه خریداری کردم .
متاسفانه من خیلی حرفه ای نیستم
و چند سوال دارم
من اینترنت 256 ای دی اس ال دارم و الان xbox رو از طریق مودمم به شبکه کامپیوتر هام و اینترنتم وصل کردم و با ویندوز 7 به راحتی تونستم از امکانات media center ایکس باکس استفاده کنم.و ایکس باکسم هم به اینترنت متصل شده ...اما برای بیشتر گزینه های بخصوص live از من میخواد تا اجازه بدم خودش رو update کنه از طریق اینترنت....
وقتی با فرشنده تماس گرفتم ..گفت که این کار رو نکنم چون دیگه اونوقت دستگاه من cd های کپی رو نمیخونه و چون این دستگاه های داخل ایران کرک شده هست نباید این کار رو انجام بدم ...و حتی احتمال داره دستگاه خراب بشه و یا دیگه cd های کپی رو نخونه....
سوال های من :
1- آیا این موضوع صحت داره و من نباید دستگاه رو update کنم ؟
2-update شدن دستگاه چه فایده هایی رو داره ...؟
چون تمام امکانات انلاین دستگاه قبل از اجرا از من میخواهند که دستگاه رو update کنم و بدون اون کار نمیکنند.
پیشاپیش از توجه شما ممنونم.

pedram_sad
25-03-2010, 14:52
سلام
من xbox 360 elite رو تازه خریداری کردم .
متاسفانه من خیلی حرفه ای نیستم
و چند سوال دارم
من اینترنت 256 ای دی اس ال دارم و الان xbox رو از طریق مودمم به شبکه کامپیوتر هام و اینترنتم وصل کردم و با ویندوز 7 به راحتی تونستم از امکانات media center ایکس باکس استفاده کنم.و ایکس باکسم هم به اینترنت متصل شده ...اما برای بیشتر گزینه های بخصوص live از من میخواد تا اجازه بدم خودش رو update کنه از طریق اینترنت....
وقتی با فرشنده تماس گرفتم ..گفت که این کار رو نکنم چون دیگه اونوقت دستگاه من cd های کپی رو نمیخونه و چون این دستگاه های داخل ایران کرک شده هست نباید این کار رو انجام بدم ...و حتی احتمال داره دستگاه خراب بشه و یا دیگه cd های کپی رو نخونه....
سوال های من :
1- آیا این موضوع صحت داره و من نباید دستگاه رو update کنم ؟
2-update شدن دستگاه چه فایده هایی رو داره ...؟
چون تمام امکانات انلاین دستگاه قبل از اجرا از من میخواهند که دستگاه رو update کنم و بدون اون کار نمیکنند.
پیشاپیش از توجه شما ممنونم.
اون فروشنده اشتباه بهتون گفته
Dashboard این کنسول با هر بار اتصال به live اگه نسخه جدید از اون موجود باشه خودش رو up میکنه
و خیلی از بازی ها هم هستن که تا این up انجام نشه اجرا نمیشن
الانم اخرین نسخه 2.0.8955.0 هست
شما برو تو system info کنسول ببین اخرین نسخش چنده

nima.soad
25-03-2010, 23:09
سلام
یه سوال فنی!
اگه الان من به لایو وصل بشم ولی بازی نکنم و فقط توی لایو چرخ بزنم و دستگاه رو آپدیت کنم بازم بن میشم یا نه؟
دستگام هم هیچ حرکتی روش نزدم(ixtreme و...)

sonixax
25-03-2010, 23:13
سلام
یه سوال فنی!
اگه الان من به لایو وصل بشم ولی بازی نکنم و فقط توی لایو چرخ بزنم و دستگاه رو آپدیت کنم بازم بن میشم یا نه؟
دستگام هم هیچ حرکتی روش نزدم(ixtreme و...)

وقتی هیچ حرکتی روش نزدید ، هیچ اتفاق خاصی نمیوفته .

nima.soad
25-03-2010, 23:26
حالا اگه یه حرکتی روش زده بودم بازم میتونستم برم یا نه؟
مثلا اگه فریمور ixtreme روش نصب باشه منو بن میکنن؟

pedram_sad
26-03-2010, 13:29
حالا اگه یه حرکتی روش زده بودم بازم میتونستم برم یا نه؟
مثلا اگه فریمور ixtreme روش نصب باشه منو بن میکنن؟
اگه LT باشه نه
ولی الان معلوم نمیشه
اینطور که میگن باید تا ban wave سال دیگه منتظر باشی
ولی فعلا در امانی

A.N.A.P
28-03-2010, 17:04
انشاالله ما تابستون میخوایم بزنیم به لایو ... صفحه اولو خوندم اینجوری شدم : :24:

اینو از تو صفحه اول نقل قول کردم :

در صورتی که شما دارای یک مودم ADSL هستید و از این سرویس استفاده می کنید، روش کار بسیار ساده است. فقط کافی است یک کابل Cross تهیه کرده و یک سر آن را به مودم ADSL و سر دیگری را به کنسول متصل کنید. تنظیم اعداد IP و شبکه به صورت خودکار انجام می شود و نیازی به تنظیکات دستی نخواهد داشت.

یعنی نمیخواد دیگه وصل کنی به pc ؟؟؟ یعنی دردسر های dial-up رو نداره ؟؟؟

konami-pes
29-03-2010, 22:50
من حدود دو هفته پیش کنسولم رو بردم تهران پیش آقا همایون عزیز فریمور جدید رو ریختم و بعدش به راحتی رفتم live و کلی فیفا و بازیهای مختلف بازی کردم و اصلا بن نشدم. الان چند سوال داشتم خدمتتون .... لطفا کسی که اطلاعات درستی داره جواب بده چون واسم خیلی مهمه و یه جورایی حیاتیه!
1 - آیا درایو کنسول من 100 درصد LT هست که این فریمور روش موثر بوده؟؟
2 - آیا واقعا این فریمور باعث شده که با رفتن به live بن نشم یا اینکه شایدم شانسم خوب بوده؟
3 - عمر این فریمور تا چه موقعی هست؟ بازم تاکید می کنم که آقا همایون ( توپخونه ) واسم ریخته و تعریفش رو خیلی شنیدم .
4 - اگر خدای نکرده بن بشم آیا کنسولم رو کسی ازم می خره بفروشم یا نه؟ با چه قیمتی می خرند یعنی چقدر افت می کنه؟؟ چون اگر بن بشم میخوام سریعا بفروشم و یکی دیگه نو بخرم تا بتونم برم live و به همین ترتیب هدفم اینه که هر بار کنسولم بن شد سریعا بفروشم و یکی دیگه بخرم

SamGun
29-03-2010, 23:08
من حدود دو هفته پیش کنسولم رو بردم تهران پیش آقا همایون عزیز فریمور جدید رو ریختم و بعدش به راحتی رفتم live و کلی فیفا و بازیهای مختلف بازی کردم و اصلا بن نشدم. الان چند سوال داشتم خدمتتون .... لطفا کسی که اطلاعات درستی داره جواب بده چون واسم خیلی مهمه و یه جورایی حیاتیه!
1 - آیا درایو کنسول من 100 درصد LT هست که این فریمور روش موثر بوده؟؟
2 - آیا واقعا این فریمور باعث شده که با رفتن به live بن نشم یا اینکه شایدم شانسم خوب بوده؟
3 - عمر این فریمور تا چه موقعی هست؟ بازم تاکید می کنم که آقا همایون ( توپخونه ) واسم ریخته و تعریفش رو خیلی شنیدم .
4 - اگر خدای نکرده بن بشم آیا کنسولم رو کسی ازم می خره بفروشم یا نه؟ با چه قیمتی می خرند یعنی چقدر افت می کنه؟؟ چون اگر بن بشم میخوام سریعا بفروشم و یکی دیگه نو بخرم تا بتونم برم live و به همین ترتیب هدفم اینه که هر بار کنسولم بن شد سریعا بفروشم و یکی دیگه بخرم

شما اگه واقعا انقدر LIVE باز هستی یه کنسول Arcade خام بخر , 2 تا بازیه توپ اصلی هم برای LIVE بگیر بشین تا آخرین روز عمر کنسول بازی کن.

konami-pes
30-03-2010, 00:12
شما اگه واقعا انقدر LIVE باز هستی یه کنسول Arcade خام بخر , 2 تا بازیه توپ اصلی هم برای LIVE بگیر بشین تا آخرین روز عمر کنسول بازی کن. ممنون از راهنمایتون اما مشکلی که هست اینه که اولا من به یکی دو تا بازی نمی تونم بسنده کنم ( یکی دو تا بازی که نیست من در روز نود تا بازی عوض می کنم) و دوما بازیهای اصلی واقعا گرون هستند . پس اگر ممکنه به سوالاتم جواب بدید ممنون میشم.

SamGun
30-03-2010, 10:53
ممنون از راهنمایتون اما مشکلی که هست اینه که اولا من به یکی دو تا بازی نمی تونم بسنده کنم ( یکی دو تا بازی که نیست من در روز نود تا بازی عوض می کنم) و دوما بازیهای اصلی واقعا گرون هستند . پس اگر ممکنه به سوالاتم جواب بدید ممنون میشم.

خب , سوال 1 و 2 شما کاملا تائید میشه و هیچ جای نگرانی هم نیست.

اما در مورد سوال 3 این دیگه کلا قابل پیش بینی نیست چون هر وقت که MS نوع جدیدی از Wave رو عرضه کنه و داشبورد خودش رو

هم ارتقا بده میتونه خبری از پایان عمر iXtreme باشه !

همایون هم کسی نیست که دزدی کنه , وقتی گفته واستون LT ریخته دیگه خیالتون راحت باشه.

در مورد سوال آخر هم بله هستن کسانی مثل خود بنده که اصلا LIVE نمیرن و این کنسول هارو میخرن ولی خب دیگه قیمتی که یک

کنسول BAN نشده داره , BAN شده نداره !

CHEGUEVARA.
31-03-2010, 12:13
دوستاني كه آنلاين بازي ميكنند ميتونند شركتي رو كه ازش سرويس گرفتند رو معرفي كنند/10 gig در ماه جواب ميده....؟؟؟؟
با تشكر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kamil_ps3
01-04-2010, 11:24
دوستان سلام/

لطفا ما رو یه راهنمایی در مورد این بد کمپانی 2 بکنید. چه تنظیماتی باید انجام بدم؟ مدل مودمم هم d-link dsl-322t هستش.

H-E-S-A-M
07-04-2010, 16:02
اگر مدل دستگاه شما Premium است، از اولین مرتبه اتصال به شبکه Xbox Live به مدت یک ماه از سرویس GoldAccount رایگان برخوردار هستید. در صورتی که دستگاه شما از مدل پایین تر یعنی Core باشد، از این سرویس رایگان یک ماهه برخوردار نیستید. در صورت اتمام اعتبار یک ماهه می توانید با خرید Account این سرویس را مجددا شارژ کنید. قیمت سرویس یک ساله XL حدود 50 دلار است.

تا پرداخت نكنيم نمي تونيم :LIVE بازي كنيم؟

Alex merccer
11-04-2010, 22:05
دوستان سلام/

لطفا ما رو یه راهنمایی در مورد این بد کمپانی 2 بکنید. چه تنظیماتی باید انجام بدم؟ مدل مودمم هم d-link dsl-322t هستش.

شما باید این 3 تا کارو بکنی بعد می تونی وصل بشی به لایو:
1-باید MTU مودمت بیشتر از 1364 باشع
2-باید NAT type مودمت open باشه
3-باید کانکشنت روی حالت always on باشه
بعد هم مودمت رو میزنی به xbox یک تست لایو می کنی اگه درست کانکت شد باید اول آپدیت کنی بعد یک اکانت لایو بسازی آخر هم بری تو بازی قسمت مولتی یک اکام بد کمپانی 2 هم بسازیو بازی کنی:8::20:

تا پرداخت نكنيم نمي تونيم :LIVE بازي كنيم؟

فکر کنم بدون اون هم بشه بازی کرد اما اگه داشته باشی برات امکانات بیشتری داره:45:(تو لایو نه تو مولتی:22:)

kamil_ps3
11-04-2010, 22:44
برادر من رنکم شده 15 الان جواب میدی؟ :31: به هر حال ممنون.

hamijoon
11-04-2010, 22:47
داداش gamertag بده ادد كنيم

konami-pes
12-04-2010, 00:29
گیمر تگ من اینه کسی خواست اد کنه:31:
Farshad777

resident_evil
12-04-2010, 00:38
بچه ها سعي كنين زياد بياين BC2 با هم بازي كنيم و Squad match بريم

NaViDi

ــــــــــــــ

يه تاپيك در مورد گيمرتگ بود اما فكر كنم خيلي رفته زير خاك : دي

kamil_ps3
12-04-2010, 12:22
دوستان وقتی که میخوام fifa10 با یکی بازی کنم هی باید squad دانلود کنم . با هر کی بازی میکنم مینویسه download squads که 3 دقیقه طول میکشه تا میری طرف رفته . مال شما هم این طوریه؟ الان من چی کار کنم.اعصابم رو داغون کرده

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

[QUOTE=hamijoon;4838166]داداش gamertag بده ادد كنيم[/QUOTE

mahabadgamers

ماله شما؟

Alex merccer
12-04-2010, 19:03
گیمر تگ من اینه کسی خواست اد کنه:31:
Farshad777
بچه ها منو اد کنین(من یادم میره شماهارو اد کنم:31:)
my gamer tag:unlivedarcher
:11:

kamil_ps3
12-04-2010, 20:28
دوستان وقتی که میخوام fifa10 با یکی بازی کنم هی باید squad دانلود کنم . با هر کی بازی میکنم مینویسه download squads که 3 دقیقه طول میکشه تا میری طرف رفته . مال شما هم این طوریه؟ الان من چی کار کنم.اعصابم رو داغون کرده

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

[QUOTE=hamijoon;4838166]داداش gamertag بده ادد كنيم[/QUOTE

mahabadgamers

ماله شما؟

زحمت نکشید با هزار بدبختی درستش کردم:13:.

بد کمپانی حریف میطلبم .

konami-pes
13-04-2010, 00:15

منم همین مشکل رو دارم باید چی کار کنم؟؟؟

kamil_ps3
13-04-2010, 01:43
منم همین مشکل رو دارم باید چی کار کنم؟؟؟

ماله من همینجوری درست شد . مال شما چطور ؟ هنوز مشکل دارین؟

Rohallah_tavakoli
13-04-2010, 12:10
ماله من همینجوری درست شد . مال شما چطور ؟ هنوز مشکل دارین؟

شاید مربوط به بعضی آپدیت های مهم برای live باشه که هر چند روز نیاز به آپدیت شدن داره....

از این موارد زیاده....اشکال کار اینجاست که سرعت اینترنت ما پایینه مگه نه این آپدیتها 4ثانیه بیشتر طول نمیکشه.

kordmantanha
13-04-2010, 23:54
سلام.لطفا کمک کنید!!!!!!!!
من من مودم adsl d-link مدل 322t دارم.هر کاری کردم نتوستم به live وصل شم.الانم دیگه اعصاب برام نمونده.لطفا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه.(چجوری بین pc و xbox و مودم شبکه ایجاد کنم.آخه این نوع مودم فقط یک پورت lan رو پشتیبانی میکنه.و یک پورت usb هم داره لطفا تا سکته نکردم کمک کنید.:19:

kamil_ps3
14-04-2010, 23:17
سلام.لطفا کمک کنید!!!!!!!!
من من مودم adsl d-link مدل 322t دارم.هر کاری کردم نتوستم به live وصل شم.الانم دیگه اعصاب برام نمونده.لطفا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه.(چجوری بین pc و xbox و مودم شبکه ایجاد کنم.آخه این نوع مودم فقط یک پورت lan رو پشتیبانی میکنه.و یک پورت usb هم داره لطفا تا سکته نکردم کمک کنید.:19:

سلام .ماله من هم دقیقا همین مدله. وقتی شما اداپتور مودم رو در میاری همه تنظیمات میپره باید دوباره انجام بدی .

kordmantanha
15-04-2010, 16:16
سلام .ماله من هم دقیقا همین مدله. وقتی شما اداپتور مودم رو در میاری همه تنظیمات میپره باید دوباره انجام بدی .
ممنون از راهنماییتون
میشه واضح تر توضیح بدید که چیکار باید بکنم(اگه براتون زحمتی نیست از ابتدا)
در ضمن منظورتون از تنظیمات،تنظیمات مودمه(confige) یا IP Adress ؟
ممنون میشم دوست عزیز..:11:

kamil_ps3
15-04-2010, 18:09
ممنون از راهنماییتون
میشه واضح تر توضیح بدید که چیکار باید بکنم(اگه براتون زحمتی نیست از ابتدا)
در ضمن منظورتون از تنظیمات،تنظیمات مودمه(confige) یا IP Adress ؟
ممنون میشم دوست عزیز..:11:

تنظیمات مودم اگه اداپتور مودم بیاد بیرون میره رو تنظیمات کارخانه که باید دوباره تنظیم کنید. من خودم یه هفته نتونستم به خاطر این موضوع به لایو وص شم.

kordmantanha
16-04-2010, 11:14
به هر حال ممنون .
درستش کردم ولی به تنظیمات مودم ارتباطی نداشت.در قسمت ip adress تنظیمات زیر رو انجام دادم:
IP address: 192.168.58.24
Subnetmask: 255.255.254.0
gateway: 192.168.58.1
ولی کلا" با این سرعتی که ما ایرانیها داریم،متاسفانه ازاین نعمتی که مایکروسافت در اختیارمون گذاشته نمی تونیم درست وحسابی استفاده کنیم....

soha is the beSt
16-04-2010, 11:31
سلام آقا میخواستم بدونم که یعنی‌ تو لایو بدون اکانت نمی‌شه انلاین بازی کرد؟ یعنی‌ هی‌ باید اکانت خرید؟

Alex merccer
16-04-2010, 11:50
سلام
کسی می دونه gold member لایو 1 سالشو کجا ارزون تر میدن:19: ؟
من گلدم تموم شد الان نمی تونم بازی کنم از یکی که داشت قیمت کردم می گفت 75 تومن:18::18:

pedram_sad
16-04-2010, 13:05
سلام
من گلدم تموم شد الان نمی تونم بازی کنم از یکی که داشت قیمت کردم می گفت 75 تومن:18::18:
قیمتش به نظر من خوب بوده
اینجا رو ببین میده 80 تومان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته جای دیگه هم بوده 3 ماهه میدادا 22 تومان که بازم 12 ماهش میده همین قیمت

Bs_panzer
16-04-2010, 13:10
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید a m e - i r . c o m /Time-Cards/XBOX-LIVE-Cardsاین جا 52 تومن میده

موقع sign up تو لایو چه کشوری رو انتخاب کردی مواظب باش اشتباه نخری

قیمت PSN Card هاشم خوبه

HAMED_NY_S
16-04-2010, 13:31
سلام دوستان یه چنتا سوال داشتم من تازه ایکس باکس الیت خریدم وهنوز هیچی ازش نمی دونم یه جنتا سوال داشتم که اگه کامل جوابمو بدین ممنون میشم:11:

میخوام بدونم که اگه من برای اولین بار وصل بشم به xbl بن میشم؟؟؟؟؟؟
ولی اینو بگم که من اثلا نمی خوام انلاین بازی کنم فقط میخوام برم xbl که اهنگو فیلمو تمو...... دانلود کنم همین

بعد اگه مثلا بن بشم فقط دیگه نمی تونم xbl برم یا ایکس باکسمم دیگه کار نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟

بعد این اکانتایی که شما ها میخرین برای چی هست فقت برای بازی کردن انلاین هست؟؟؟؟؟؟؟
من اگه بخوام بازی دانلود کنم یا تمو هرچیز دیگه ای بازم باید اکانت بخرم؟؟؟؟؟؟

راستی اینم بگم حتی چتم نمی خوام بکنم فقط وفقط برای دانلود اینچی زایی که گفتم میخوام به xbl وصل بشم

هالا ممنون میشم که جواب سوال هامو کامل بدین دوستان ومنو راحنمایی کنین کامل مرسیییییییی:20::40::11:

HAMED_NY_S
16-04-2010, 15:00
دوستای گولم یه چنتا سوال دیگه به ذهنم رسید که اگه اوناهم جواب بدین ممنون میشم

میشه یکی یه توضیح کاملی راجبه تمامه این اصتلاحاتی که راجبه ایکس باکس و xbl میگینو توضیح بده چون من اثلا هیچی راجبه اینای که شماها میگین نمیدونم چون تازه کارم وهنوز چیزی از اینا سر در نمی یارم.. مثلا همین Ping یا فیریم ور LT و ...... اگه بگین ممنون میشم:11:

resident_evil
16-04-2010, 18:29
قربون شكلت برم اين fontـت رو كوچيكتر ميكردي !
شما فقط ميتوني Demoـه بازي هارو از لايو به صورت مجاني دان كني و براي بقيه چيزها بايد Microsoft Point داشته باشي كه ميتوني از سايت هاي مختلف خريداري كني . در مورد بن شدن يا نشدن تجربه نشون داده كه اگه شما بازي رو فقط آفلاين بازي كني و موقع وصل شدن به لايو در حال بازي كردن نباشي امكان نداره بن بشي . حتي اگه بازي رو هارد نصب باشه اما ميگن براي احتياط بيشتر وقتي ميخواين به لايو وصل شين اگه ميدونين ديسك بازي مشكل داره اونو از هارد پاك كنين . LT هم اگه ديسك بازي ها 100% براي لايو امنيت داشته باشن شما بن نخواهي شد اگه بخواي آنلاين بازي كني . اگر هم بن شي ديگه نميتوني به لايو وصل بشي .

HAMED_NY_S
16-04-2010, 19:27
مرسی که جواب دادی. خوب هالا به چیز دیگه دوست گلم منظورت از اینکه میگی دیسک بازی ها مشگل داشته باشه باید پاکشون کنم از رو هاردم بد برم لایو ینی چی؟؟؟؟؟؟

بدشم میگم من فقط و فقط میخوام برم لایو که اهنگ بازی ها فیلماشون دموی خوده بازی ها و تمو ازین جور چیزا دانلود کنم واثلا نمی خوام انلاین بازی کنم که خوب بقول شما برای این کارای ادی بن نمیشم خیالم راحت شد.

راستی میدونم که برای دانلود کردن خیلی چیزا باید پول داشته باشم میخوام بدونم این اکانتا چجوریه؟؟؟؟
اثلا داستانش چیه از کجاها باید بخرم مثلا اکانتا غیر از محدودیت استفاده زمانی مثا واسه یک ماه محدودیت های دیگه ای هم دارن
منظورم اکانت مثلا Gold یا غیره

HAMED_NY_S
16-04-2010, 19:30
راستی یه چیز دیگه میگم خوب شماکه میگی مثلا بازی هارو از رو هارد پاک کنم واسه امنیت بیشتر خوب میگم میشه یکاری کرد مثلا فلشو وصل کنم به عنوان هارد و هاردو از دستگاه جدا کنم بد که کارم تموم شد و از لایو خارج شدم دوباره هاردو بزارم سر جاش میشه اینکارو کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED_NY_S
16-04-2010, 22:27
چرا هنوز کسی جواب سوال هامو نداده؟؟؟؟

حالا این همه سوال کردم یه چنتا سوال دیگهم میخوام بپرسم:20:

میگم من که میخوام وصل شم لایو ولی نه واسه بازی کردن انلاین فقط برای دانلودو..... میگم من که بازی هام رو هارد هست مشگل ایجاد نمی کنه که بن بشم ینی یا پاکشون کنم؟؟؟؟؟؟

A.N.A.P
16-04-2010, 23:38
قیمت PSN Card هاشم خوبه
هاشم کیه ؟؟؟

resident_evil
16-04-2010, 23:54
هاشم کیه ؟؟؟

هاشم كسي نيست جمع بست بنده خدا

HAMED_NY_S
17-04-2010, 14:18
دوستان گلم کسی نبود که جواب این چنتا سوال منو بده و منو کامل تر راهنمایی کنه؟؟؟؟

resident_evil
17-04-2010, 16:29
دوست عزيز HAMED_NY_S :

منظورم از اينكه ميگم ديسك بازي بايد امنيت براي لايو داشته باشه اينهكه بايد Full Stealth باشه . يه حالتي هستش كه باعث ميشه بازي هاي كپي رو نتونن شناسايي كنن كه وقتي شما نميخواي لايو بازي كني نيازي نيست زياد خودت رو درگير اين موضوع كني . در مورد اكانت هم شما وقتي يه كارت خريداري كني يه كُدي داخلش هست كه در قسمت Redeem code بايد اونو وارد كني . اگه ميخواي فقط دانلود كني بايد point بخري البته اطلاعات دقيقي در مورد نحوه ي دانلود آهنگ و فيلم ندارم .

HAMED_NY_S
17-04-2010, 16:46
مرسی دوست من که جوابمو دادی:10:

HAMED_NY_S
17-04-2010, 20:32
سلام بچه ها من اومدم برای اولین بار وصل بشم به لایو همه اون تنضیماتم انجام دادم که تو پست اول اموزش داده شده ولی یمشگلی بر خوردم که نمی دونم چیه اگه میشه کمکم کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من امروز اومدم به لایو وصل بشم همه کاراهم انجام دادم وقتی توی ایکس باکس تست نتورک رو میزنم اون مراحلی که هست برای تست شبگه وقتی میاد انجام بده از ایکس باکس یه عکس کابلو انجام میده رد میشه ولی وقتی میرسه به اون مرحله که از کابل به اینترنتو انجام بده یکم مکس میکنه بد این ارور رو میده:

W: 0000 - 0008
X: 0600 - F001
Y: 0000 - 0000
Z: 8015 - 1904
ID: FFFF - FFFF

نمی دونم اینا ینی چی. اینم بگم من تا حالا وصل نشدم به لایو این اولین بارم بود که میخواستم وصل بشم که این ارور رو داد. حالا ایناهم بگم شاید کمکی کنه هیچ دیسک بازی داخل ایکس باکس نبود و فقط 4 تا بازی روهاردش کپی کرده بودم. ایکس باکسمم تازه 1 هفتس خریدم

STON-COLD
18-04-2010, 12:43
با سرعت 128 میشه راحت انلاین بازی کرد؟

kamil_ps3
18-04-2010, 13:11
با سرعت 128 میشه راحت انلاین بازی کرد؟

بله من با این سرعت تمام بازی ها رو انلاین بازی میکنم/ البته پینگت هم باید خوب باشه .

HAMED_NY_S
19-04-2010, 00:16
سلام من اومدم باز با کلی سوال دیگه:46:

میگم بچه ها من یه سوالاتی برام پیش اومده میگم فرق بین این Microsoft Point با این اکانتا مثلا اکانت گلد و... چی هست؟؟؟؟؟؟؟

اینا هرکدوم کارش چیه؟؟؟؟؟؟

مثلا من که میخوام برم لایو و فقط تمو اواتار و..... دانلود کنم باید کدوم یکی از اینارو داشته باشم؟؟؟؟؟؟

ودر اخر من باید هر کدوم از ایننارو از کجا گیر بیارم و کجا توی لایو بزنم و ازشون استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی:11:

resident_evil
19-04-2010, 00:29
سلام من اومدم باز با کلی سوال دیگه:46:

میگم بچه ها من یه سوالاتی برام پیش اومده میگم فرق بین این Microsoft Point با این اکانتا مثلا اکانت گلد و... چی هست؟؟؟؟؟؟؟

اینا هرکدوم کارش چیه؟؟؟؟؟؟

مثلا من که میخوام برم لایو و فقط تمو اواتار و..... دانلود کنم باید کدوم یکی از اینارو داشته باشم؟؟؟؟؟؟

ودر اخر من باید هر کدوم از ایننارو از کجا گیر بیارم و کجا توی لایو بزنم و ازشون استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی:11:

براي بازي كردن بايد اكانت گُلد داشته باشين اما براي دانلود بايد Microsift point داشته باشين
ميتونين از بازيسنتر يا nextgen يا جاهاي ديگه خريداري كنين

tommy vercetti
19-04-2010, 20:29
بچه ها یه چی بگم بهم نمی خندین ؟؟؟؟؟.............
من هر چی پست اول رو می خونم نمی فهمم ...
من تازه adsl گرفتم با یه مودم وایرلس ... سرعتش هم 128 است ... ایکس باکسم هم الیته ... میشه مراحل رو از اول برام بگین ... می خوام به لایو وصل بشم ... راستی فرم ویر جدیده رو برای بازی ها حتماً باید داشته باشم ؟؟؟؟

خیلی ممنون

A.N.A.P
19-04-2010, 21:30
براي بازي كردن بايد اكانت گُلد داشته باشين اما براي دانلود بايد Microsift point داشته باشين
ميتونين از بازيسنتر يا nextgen يا جاهاي ديگه خريداري كنين
گلد و سیلور چنده برادر ؟؟؟

STON-COLD
19-04-2010, 21:46
1600 پوینت 40 هزار تومن
باهاش 2 تا بازی هم نمیشه دانلود کرد:18:

resident_evil
19-04-2010, 22:01
گلد و سیلور چنده برادر ؟؟؟

من قيمت هاي جديد رو ندارم
قبلا 3 ماه 26000 تومن بود 1 سال هم 54000 .

سيلور هم خريدني نيست شما وقتي گلدت تموم شه سيلور ميشي

tommy vercetti
20-04-2010, 17:35
بچه ها یه چی بگم بهم نمی خندین ؟؟؟؟؟.............
من هر چی پست اول رو می خونم نمی فهمم ...
من تازه adsl گرفتم با یه مودم وایرلس ... سرعتش هم 128 است ... ایکس باکسم هم الیته ... میشه مراحل رو از اول برام بگین ... می خوام به لایو وصل بشم ... راستی فرم ویر جدیده رو برای بازی ها حتماً باید داشته باشم ؟؟؟؟

خیلی ممنون

بچه ها اگه می شه جواب من رو بدین ................ :31:
آخه یه هفتس روز شماری می کنم ، برای وصل شدن اینترنت ...
حالا که وصل شده بلد نیستم چیکار کنم :18:؟؟؟

خیلی ممنون

behrad59
20-04-2010, 18:07
سلام خدمت اساتید.یه سوال؟ایا برای UPDATE بازی هایی مانند فیفا 10 هم باید ms point داشته باشیم یا داشتن اکانت گلد کافیه؟

tommy vercetti
21-04-2010, 17:49
سلام بچه ها ...
من دوباره صفحه ی اول رو مطالعه کردم ... یه قسمت هاییش رو نفهمیدم ...
1. اگر مودم adsl وایرلس داریم چه کار کنیم ؟؟؟ آیا باید دوباره به کامپیوتر هم وصل بشه ... ؟
2. حتماً باید LT رو داشته باشیم تا بن نشیم ؟؟؟؟

بچه ها اگه چیز دیگه ای هم برای وصل شدن لازمه ... بگین فردا بگیرم ... :21:

sonixax
21-04-2010, 17:55
سلام بچه ها ...
من دوباره صفحه ی اول رو مطالعه کردم ... یه قسمت هاییش رو نفهمیدم ...
1. اگر مودم adsl وایرلس داریم چه کار کنیم ؟؟؟ آیا باید دوباره به کامپیوتر هم وصل بشه ... ؟
2. حتماً باید LT رو داشته باشیم تا بن نشیم ؟؟؟؟

بچه ها اگه چیز دیگه ای هم برای وصل شدن لازمه ... بگین فردا بگیرم ... :21:

اگر روتر وایرلس دارید باید لن وایرلس 360 رو بخرید .

2 - حتما ایی در کار نیست شما دستگاه رو کپی خور نکن و بازی اوریج بخر بن نمیشی . ولی برای کپی بازی کردن حتما باید LT داشته باشید تازه با اون هم ممکنه بن بشید .

ebadi360
21-04-2010, 19:45
من از طريق lan خود كامپيوتر مي‌خوام ارتباط برقرار بشه ولي نمي‌تونم. از طريق ارتباط با ADSl همش error مي‌ده Ip خودته رو عوض كن.كلا فكر كنم با 192.168.0.1 دستگاه مشكل داره.
هر كس مي‌تونه راهنمايي كنه
در ضمن براي برقرار يارتباط حتما كارت شبكه مي‌خواد؟

taaregh
21-04-2010, 20:03
سلام

چطور میشه فهمید دیسک بازی Stealth شده یا نه
من برا اولین بار یه اکانت برا لایو ساختم ولی اکانت گلد بهم نداد. جریانش چیه؟

resident_evil
21-04-2010, 20:12
سلام

چطور میشه فهمید دیسک بازی Stealth شده یا نه
من برا اولین بار یه اکانت برا لایو ساختم ولی اکانت گلد بهم نداد. جریانش چیه؟

با برنامه ي abgx 1.0.2
اونجا مينويسه silver انا در اصل به شما 1 ماه gold free ميده