PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سئوال در مورد فیلم های Dvd اصلی

Oracle_Eldorado
05-08-2007, 17:36
با سلام دوستان .
من چند وقت پیش از یکی از دوستام یه DVD9GIG گرفتم که شامل 8 تا فیلم بود .
بعد دوستم میخواست که من اینا رو واسش تبدیل بزنم . یعنی بکنمش 2 تا DVD 4GIG .
من نشتستم دونه دونه با Ulead تبدیل کردم و تموم شد . البته خیلییییییییییی طول کشید
حالا میخوام بدونم چنین برنامه ای هست که با سرعت و کیفیت خوب بتونه این کار رو بکنه ؟ در صورتی که کیفیت فیلم ها پایین نیاد و بتونی صداهایی که توی خود DVD هست خودت انتخاب کنی .
آخه همون منوی اول یه قسمت داره میتونی صدای دوبلر رو عوض کنی . خلاصه اگه چنین برنامه ای هست ممنون میشم کمک کنید .

godsmak
05-08-2007, 17:59
دوست عزیز از این استفاده کن که واقعا عالیه: Arc DVD Copy v1.5.7

ebru_gundes_206
07-08-2007, 04:45
با سلام دوستان .
من چند وقت پیش از یکی از دوستام یه DVD9GIG گرفتم که شامل 8 تا فیلم بود .
بعد دوستم میخواست که من اینا رو واسش تبدیل بزنم . یعنی بکنمش 2 تا DVD 4GIG .
من نشتستم دونه دونه با Ulead تبدیل کردم و تموم شد . البته خیلییییییییییی طول کشید
حالا میخوام بدونم چنین برنامه ای هست که با سرعت و کیفیت خوب بتونه این کار رو بکنه ؟ در صورتی که کیفیت فیلم ها پایین نیاد و بتونی صداهایی که توی خود DVD هست خودت انتخاب کنی .
آخه همون منوی اول یه قسمت داره میتونی صدای دوبلر رو عوض کنی . خلاصه اگه چنین برنامه ای هست ممنون میشم کمک کنید .

اوراکل جان خیلی حال داشتی که با یولید تبدیل کردی !!!!!!!!!!!!!!!!
نرم افزاری که دستمون معرفی کردن تایید میشه ولی تجربه به من میگه که بهترین گزینه برای تیدیل دی وی دی 9 به 5 برنامه DVD Shrink میباشد که با حفظ منو سایر اقلام هم میتونی به دوتا دی وی دی 5 تبدیل کنی هو به یدونه دی وی دی 5

Oracle_Eldorado
08-08-2007, 17:46
اوراکل جان خیلی حال داشتی که با یولید تبدیل کردی !!!!!!!!!!!!!!!!
نرم افزاری که دستمون معرفی کردن تایید میشه ولی تجربه به من میگه که بهترین گزینه برای تیدیل دی وی دی 9 به 5 برنامه DVD Shrink میباشد که با حفظ منو سایر اقلام هم میتونی به دوتا دی وی دی 5 تبدیل کنی هو به یدونه دی وی دی 5
چیکار کنم خوب ؟! هیچ برنامه ای در این زمینه به ذهنم نرسید ! ممنون از راهنماییتون X:

Oracle_Eldorado
08-08-2007, 17:47
ولی دوستان من میخوام تبدیل بکنم به 2 تا 4 گیگ ! تا 4.5 گیگ هم بره خوبه .

ebru_gundes_206
09-08-2007, 00:03
ولی دوستان من میخوام تبدیل بکنم به 2 تا 4 گیگ ! تا 4.5 گیگ هم بره خوبه .

اوراکل جان در استاندارد جهانی به DVD های 4.7 گیگابایتی میگن DVD پنج و به DVD های 8.2 گیگابایتی میگن DVD نه .

Oracle_Eldorado
10-08-2007, 01:39
اوراکل جان در استاندارد جهانی به Dvd های 4.7 گیگابایتی میگن Dvd پنج و به Dvd های 8.2 گیگابایتی میگن Dvd نه .
آهان !
آخه من میخوام یه فیلم 9 گیگ رو به 2 تا Dvd های 4 گیگ تبدیل کنم . خلاصه از راهنماییتون ممنون X: