PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد جامپر هارد

mrmmnb
05-08-2007, 15:21
یه هارد 160 ساتا داشتم حالا یه 320 کنار اون گزاشتم میخواستم بدون جامپر اونو چه جوری بزارمتوی عکس روی هارد در مورد جامپردیدم نوشته3گیگ در ثانیه و یکیدگه بود نوشته بود 1.5 گیگ در ثانیه یه عبارت لیمت هم کنارش بود جریان اونا چیه واینکه برای پارتیشن بندی هارد جدید درایو پرامری درست کنم یا (چه کاری ازش میاد اگه پرایمری باشه واگه نباشه چی میشه)

amiroo88
05-08-2007, 15:34
مدل مادربدرت چيه؟

N3O
05-08-2007, 23:38
یه هارد 160 ساتا داشتم حالا یه 320 کنار اون گزاشتم میخواستم بدون جامپر اونو چه جوری بزارمتوی عکس روی هارد در مورد جامپردیدم نوشته3گیگ در ثانیه و یکیدگه بود نوشته بود 1.5 گیگ در ثانیه یه عبارت لیمت هم کنارش بود جریان اونا چیه واینکه برای پارتیشن بندی هارد جدید درایو پرامری درست کنم یا (چه کاری ازش میاد اگه پرایمری باشه واگه نباشه چی میشه)
دوست عزیز اگر سیستم شما از هارد های Sata بیش از یکی ساپورت کنه مشکلی برای شناسوندن هارد نداره ولی در مورد جامپر باید ابنو بگم که 3 گیگابایت بر ثانیه برای هارد های Sata 2 هستش که باید ببینی مادر بوردت ساپورتش می کنه یا نه ولی شما فعلا بزار روی همون 1.5 گیگا بایت بر ثانیه .

mrmmnb
06-08-2007, 00:36
مدل مین بردم(از شرکت گیگا بایت)
GA-8I945PLGE-RH
عین چیزی که روی دفترچه اون نوشته شده نوشتم
حالا میخوام ببینم ساپورت میکنه واگه میکنه چه جوری روی 3گیگ بر ثانیه قرار بدم وایا میتونم اون هارد اولی رو هم
3 گیگ برثانیه قرار بدم
یه سوال دیگه هم داشتم که البته یه تاپیک براش زدم ولی گفتم اینجا هم بنویسم تا اگه شما بلدید کمک کنید
روی مین بردم زیر فیشهای کی برد وموس دوتادرگاه هست که از یکیشون نور قرمز در میاد واون یکی هم فیش میخوره(حالا چه نوع فیشی نمیدونم) و کنارشون نوشته:
SPDIF OUT تو دفترچه مین برد هم نوشته : SPDIF OUT connection(coaxial+ optical)aaa
aaa اضافی هستش(برای درست گزاشتن پرانتز)
حالا میخوام بدونم این درگاه برای چیه وچه استفاده ای میشه ازش کرد

N3O
06-08-2007, 23:56
در مورد اینکه چطوری بر روی 3 Gig بر ثانیه قرار بدی اگر بر روی هاردت نگاه کنی شکلش رو کشیده فقط باید جامپر هارد رو تغییر بدی و در مورد سوال دومت به همین تاپیکی که زدی برو ببین جوابت رو دوستا داده اند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

QANARE
07-08-2007, 01:39
vaghti hard sata hastesh baz halat master slave darim