PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي با داشتن افكت هاي تصويري زياد براي ميكس ؟؟؟؟؟

saman sam
02-09-2005, 13:27
كيس از عزيزان همچين چيزي تو دست وبال داره ؟؟؟
برنامه اي با داشتن افكت هاي تصويري زياد براي ميكس؟

sa3er
02-09-2005, 20:31
سلام؛

Adobe Premiere
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ulead VideoStudio

همچنين برنامهای فوق دارای قابليت پشتيبانی از پلاگينهای افزودني همانند HWFX و غيره هستند....

+
برنامه ای جالب برای ميکس تصاوير ثابت و افکت/صدا گذاری بر روی آنها:
ProShow Gold

PREDjeCj
04-09-2005, 08:22
تو بايد نرم افزار پريمير ساخت شركت ادوب يا ويديو استديو ساخت شركت يوليد را خريداري كني. برنامه هايي توپ توپ براي ميكس فيلم و تدوين و افكت گذاري در آن. البته بايد بگم براي كار با اين برنامه ها بايد يك دوره آموزش ببيني چون همينجوري كشكي نميتوني ميكس كني!!( من خودم تدوينگرم) در مورد افكت هاي تصويري از جمله ترنزيشن ( گفتم بايد آموزش ببيني) توي خود اين برنامه ها هست. ولي مي تواني برنامه هاي جداگانه يا به قول كامپيوتري ها پلوگ اين براشون بخري كه داراي ترنزيشن و افكت هاي تصويري جاب تر و حرفه اي تر مي باشد. مثل برنامه اكس-پلود براي پريمير

tohave
05-09-2005, 02:24
سلام

دوست عزيز PREDjeCj شما كه تدوينگر هستي بايد به دوستان كمك كني راه بيافتند
براي كار با پرمير ٫داشتن علاقه و يه كم كمك دوستانه ميتونه مشكل دوستها رو حل كنه. آموزشي كه بايد ببينند اينه: كار با لايه ها و تايم لاين٫ خوب تا اينجا زياد مشكل نيست. بعد افزودن افكت و ترانزكشن هست كه ميشه گفت مشكلي نداره. بعد بايد صدا رو ميكس بكنن كه باز هم ميشه گفت راحته. البته بايد ورودي و خروجي رو هم تنظيم كنن كه امروزه با وجود سيستم دي وي دي مشكلات گذشته رو نداريم.

تنها مشكل اينجاست كه برنامه رو بايد داونلود كنند و بعد از ما بپرسن تا كمكشون كنيم

ناصر20
05-09-2005, 15:57
321321

ناصر20
05-09-2005, 16:00
3232

ناصر20
05-09-2005, 16:00
3223

tohave
05-09-2005, 20:03
سلام

يعني چي آقا ناصر جان عزيز؟ سه تا پست و 3٫4 تا عدد!!! :? :shock:

PREDjeCj
06-09-2005, 14:29
پسر خوب نرم افزار پريمير رو بايد بخري چون حجمش 600مگ بالاتر است و نسخه كرك شدش تو وب نيست. ارزونه حدود 300 تومان ميخرم برات. فقط برو مغازه بگو ادوب پريمير 5/6
رو ميخوام.

براي كار با پرمير ٫داشتن علاقه و يه كم كمك دوستانه ميتونه مشكل دوستها رو حل كنه. آموزشي كه بايد ببينند اينه: كار با لايه ها و تايم لاين٫ خوب تا اينجا زياد مشكل نيست. بعد افزودن افكت و ترانزكشن هست كه ميشه گفت مشكلي نداره. بعد بايد صدا رو ميكس بكنن كه باز هم ميشه گفت راحته. البته بايد ورودي و خروجي رو هم تنظيم كنن كه امروزه با وجود سيستم دي وي دي مشكلات گذشته رو نداريم.
ببين فقط اينها كه نيست. بايد يك پيش زمينه از تدوينگري و تپوري هاي فيلم بلد باشي. من خودم 2 سال طول كشيد تا به اينجا رسيدم. بعد ادوب پريمير فقط تايم لاين و لايه ها و ترنزيشن نيست كه كلي ريزه كاري داره. ولي در خصوص آموزش حاظرم هر كمكي باشه به دوستان بكنم. فقط كافيه به ايميل من در آخر نامه بفرستند.

desram_azad@yahoo.com

tohave
07-09-2005, 00:49
سلام

PREDjeCj جان٫ خيلي خيلي از كمك شما ممنونيم. اگه يه لطف ديگه بكنين خيلي ممنونتر ميشيم :wink: ميتونين يه تاپيك آموزشي با اسم خودتان بزنين و همه بيان استفاده كنن. ميتونين در مواقع بيكاري بنويسين و وقتي آنلاين ميشين فقط كپيش كنين تو تالار . چطوره؟؟ :oops: :mrgreen:

Ali_k
07-09-2005, 10:45
sa3er جان شما میدونی دقیقن چه جوری میشه هالیوود اف ایکس را وارد یولید کرد؟

siadate
18-04-2006, 05:05
سلام دوست عزيز اينم براي هزارمين مرتبه:
ابتدا hollywood دلخواه رانصب مي کنيد سپس بايد hfx45plugins
ورژن مورد نظر را نصب کنيد که در حين نصب از شما سوال مي کند که اين ترانزيشنها را بر روي کرام نرم افزارها نصب کنم حالا شما نام نرم افزار مورد نظر را انتخاب بكنيد

mrmostafa
26-02-2007, 10:31
آقا نسخه جديد Adobe Premiere Pro ميخوام با افكتهاي Hollywood FX5 و چند تا وايپ جديد و جلوه هاي ويژه كسي داره بزاره.