PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه برنامه p2p برای دانلود توی دانشگاه میخوام

Gladiator King
05-08-2007, 09:21
سلام خدمت دوستان
من توی دانشگاه نمیتونم با هیچ کدوم از این برنامه ها
دانلود کنم :
emule , utorrent, bittorrent, DC++, limeware, ...
شنیدم توی دانشگاه پورت برنامه ها رو میبندن
ولی تا حالا نفهمیدم یعنی چی؟ کسی میتونه توضیح بده؟؟
آیا راهی برای دور زدنش هست؟؟
برنامه دیگری تو این مایه ها هست که بشه باش تو دانشگاه کار کرد؟؟
ممنون میشم جواب بدین چون خیلی لازم دارم

mamad_tk_pk
05-08-2007, 10:45
اكثر مدير هاي شبكه نا خواسته پورت هاي بعضي از دانلود منيجر ها رو ميبندن كه وقتي هم ازشون بخواهي اون ها رو باز كنن ، النن نمي تونن و توش مي مونن
ولي من يك دانلود منيجر عالي بهت معرفي ميكنم كه بتوني مدير شبكتون رو به راحتي دور بزني
من خودم هم اين برنامه رو تست كردم و جواب گرفتم و اون برنامه برنامه اي نيست جز :
Internet Download Manager
ورژن اش هم فرقي نمي كنه .

Gladiator King
05-08-2007, 18:51
ممنون دوست عزیز
من برای دانلود از سایتها مشکلی ندارم
و مشکل من دانلود از فایهای peer2peer
مثل تورنت و emule .
کسی در مورد forward port چیزی نمیدونه؟

jooya
05-08-2007, 19:02
کار نشد نداره ولی من خودم خیلی توی این مورد گشتم ولی فایده نداره ، اونا ( مدیرهای شبکه) از فایروال استفاده میکنند که پورتها رو ببندن . این کار رو هم سهوآ انجام نمیدن .

معمولا چون استفاده از این برنامه ها پهنای باند بالایی رو مصرف می کنه برای همین این برنامه ها رو میبندن توی دانشگاه ما هم همینوطری ، اگه بخوای دور بزنی باید بتونی از فایروال شبکه رد شی که به این راحتی ها امکان پذیر نیست .

اگه داشنگاه تهران هستی من شنیدم اونجا یا bearshare میشه مثل اینکه کار کرد .

ولی در کل اگه سرعت دانشگاهتون خوبه ارزش داره یه اکانت راپیدشیر بخری و با اون دانلود کنی هم راحته و هم این دردسرها رو هم نداره و خوبیش هم اینه که نمیخواد توی صف emule, .. قرار بگیری که خودش زمانبر هست

البته این طوری صورت مسئله رو پاک کردیم . ولی در کل اگه بخوای از شر فایروال راحت شی باید بتونی از روشهای مثل هک و .. استفاده کنی .

Gladiator King
06-08-2007, 10:10
کار نشد نداره ولی من خودم خیلی توی این مورد گشتم ولی فایده نداره ، اونا ( مدیرهای شبکه) از فایروال استفاده میکنند که پورتها رو ببندن . این کار رو هم سهوآ انجام نمیدن .

معمولا چون استفاده از این برنامه ها پهنای باند بالایی رو مصرف می کنه برای همین این برنامه ها رو میبندن توی دانشگاه ما هم همینوطری ، اگه بخوای دور بزنی باید بتونی از فایروال شبکه رد شی که به این راحتی ها امکان پذیر نیست .

اگه داشنگاه تهران هستی من شنیدم اونجا یا bearshare میشه مثل اینکه کار کرد .

ولی در کل اگه سرعت دانشگاهتون خوبه ارزش داره یه اکانت راپیدشیر بخری و با اون دانلود کنی هم راحته و هم این دردسرها رو هم نداره و خوبیش هم اینه که نمیخواد توی صف emule, .. قرار بگیری که خودش زمانبر هست

البته این طوری صورت مسئله رو پاک کردیم . ولی در کل اگه بخوای از شر فایروال راحت شی باید بتونی از روشهای مثل هک و .. استفاده کنی .

من توی دانشگاه اهواز هستم و سرعت دانلود 150 KB :5:و دارم دوره کارورزی
رو انجام میدم و تا آخر تابستون بیشتر نیست. میخوام از این موقعیت استفاده کنم
و فیلم و نرم افزار دانلود کنم .:8:
سرعت دانلود از رپیدشیر خیلی کمه در حد 8 KB. قیمت اکانتش چقدره و اگه بخرم
سرعت میره بالا یا نه؟؟؟
در مورد اون روشهای هک هم مقاله ای یا اموزشی نداری. ممنون میشم راهنمایی کنی.

jooya
07-08-2007, 18:17
من توی دانشگاه اهواز هستم و سرعت دانلود 150 KB :5:و دارم دوره کارورزی
رو انجام میدم و تا آخر تابستون بیشتر نیست. میخوام از این موقعیت استفاده کنم
و فیلم و نرم افزار دانلود کنم .:8:
سرعت دانلود از رپیدشیر خیلی کمه در حد 8 KB. قیمت اکانتش چقدره و اگه بخرم
سرعت میره بالا یا نه؟؟؟
در مورد اون روشهای هک هم مقاله ای یا اموزشی نداری. ممنون میشم راهنمایی کنی.

سرعت دانلود راپید شیر خوبه و ربطی به فری یا پولی نداره ، تا 2 مگا بایت در ثانیه میتونی ازش بگیری .

من خودم ازش که توی حالت فری دانلود کردم تا اونجایی که پهنایی باند دانشگاه اجازه میداد دانلود میکردم تا 260 تا خودم دانلود کردم .

مقاله هم والا شرمنده اگه پیدا کردی خودم هم میخوام .

قیمت اکانتشم اگه بخوای 8000 پوینتی بگیری ماهی بین 9-9800 تومن بستگی به طرفی داره که ازش میگیری . ولی اینا که پوینت ندارن از 7000 تا 8500 بازم بستگی به طرفش داره

میتونی از سایت پرشین تولز بخری اونجا میفروشن .