PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم خرج ترین راه برای وصل شدن ماهواره به کامپیوتر

face_2_faces
05-08-2007, 05:44
سلام من میخواستم رسیورم بهوکامپیوتر وصل کنم یه راه که کم خرجتر باشه جلو پام بزارید البته هدفم ضبط برنامهاست

masoud3234
05-08-2007, 08:38
سلام من میخواستم رسیورم بهوکامپیوتر وصل کنم یه راه که کم خرجتر باشه جلو پام بزارید البته هدفم ضبط برنامهاست

یه کارت --- بخر .خیالتو راحت کن.
کارت --- روی PC نصب میشه با اون میتونی هم از اینترنت ماهواره ای استفاده کنی و هم کانال های ماهواره بگیری.

emp-ehsan
05-08-2007, 09:12
می تونم ب÷رسم قیمت این کارتها --- از چند قیمت تا چند قیمته؟ چه جور دیشی می خواد ؟

musa
05-08-2007, 10:49
بهتر بود اين سوال رو در اين قسمت مطرح ميكردي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي

nw_nk
05-08-2007, 10:54
می تونم ب÷رسم قیمت این کارتها --- از چند قیمت تا چند قیمته؟ چه جور دیشی می خواد ؟

قیمت مارک رایج و خوبش 60 تومنه.

تجهیزات خاصی نمی خواهد. همون دیش و LNB معمولی که برای ----- استفاده میکنی.

فقط کابل امده از LNB رو به جای ----- به پشت کیس وصل میکنی.

aria irani
05-08-2007, 12:08

کارت دی وی بی اسکای استار مدل 2.6 دی تو بازار هست . من خودم پارسال اواخر تابستون 57 حریدم. چیپش ساخت کره جنوبی هست. و خود این محصول مال کمپانی تکنیست هست.

وسیله خیلی عالی هست. یک مدل جدیدش هم اومده که کانالهای hd رو میشه باهاش دید البته نمیدنم تو بازار هست یا نه یا قیمتش چنده؟ منتها باید سیستمت هخ برای دیدن Hd مناسب باشه.

سوال دیگه ای بود در خدمتم. فقط گفتم اگر خواستی همین اسکای استار عالیه بگیر شک نکن. ولیم دل hd هم ببین هست یانه اونم باید چیز ردیفی باشهو ویژن پلاس چینی بدرد نمی خوره. بعد یکسری کارت غیر معروف هم نو بازار ریخته مفت نمی ارزه. یه مدل هم هست مارکش یاد منیست هم کپچر و هم رسیوره. ولی اون هم من پیشنهاد نمیکنم. چون اسکای استار به طور تخصصی این کار رو میکنه. ساپورت سایتش خوبه سوال بپرسی به هرحال بدون جو.ابت نمیزارن.

بهترین کارت ----- هم نکسوز هست که یک مدلش داخل پی سی می خوره قیمت 270 اینطورا بود بچه ها می گفتن ولی گیر نمیاد چون گرونه و طالب نداره تو بازار نیست خروچی تلویزیون داره بعد خودش چیپ داره که مثل اسکای استار یا ویژن پلاس از سی پی یو کامپیوترت استفاده نمی کنن. بعد جا برای کارت کانال کارتی داره. البته برای اسکای یا فکر کنم ویژن هم میشه کارت خوان ساخت. .

خب اسکای استار مک آدرس داره یعنی کارت شبکه به حساب میاد بخاطر همین میشه از امکانات یک کارت شبکه استفاده کرد مثلا برای اینترنت ماهوارهای یا اینکه دیگران اینترنت ماهوارهای دارن و تو نداری چون تو سخت افزار ت مثل اونهاست می تونی هر چی اونا از ماهواره میگیرن رو ببینی و دانلود کنی بهش میگن دانلود آفلاین. من کلی فیلم برا خودم از این طریق آرشیو کردم. خب دیگه یکنم سرچ کن تو نت بیشتر اطلاعات جمع کنی.

اگر ----- داری میشه یه سیم به پشت لوپ اوت رسیورت وصل کن ی به دستگات که دردسر چون وقتی رو ----- کانال مثلا Vox هست تو کارت ----- کامپیوتره فقط میتونه یه چند تا کانال هم فرکانس یا نزدیک اون فرمانسVoxکه قطبیت h رو ببینی .بهترین کار اینه که یک دیش و ال ان بی جدا براش بگیریس . یا با قیچی ال ان بی رو رو دیشنت نصب کنی فقط سعی کن مارک ال ان بیها یک باشه بار من اینطور نبود تداخل بین ال ان بی ها بوجورد می اومد و درست کار نمی کرد. یا الا ن بی دوسوزنه که گرونتر از یک سورزنه هست ااحتمال 15 تومن تا 18 تومن هست.

یک سوزنه هم 6 تا 7 تومن. ال ان بی هم پرمیوم 2 من خریدم . پارسال 7 تومن. اللان مدل جدیدش اومده.

هر چی لازم بود گفتم دیگه تصمیم با خودت هست. موفق باشید