PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vروش پچ كردن W810 با Setoll2lite و پچ ها براي W810

metalmilitia_v
04-08-2007, 02:18
براي استفاده از برنامه setool2lite و پچ كردن w810 اول مدل گوشي خودتونو انتخاب كنيد كه بالاي برنامه مشخصه، بعد بايد تو قسمتي كه اسمش MISC FILES هست رو دكمه ... كليك كنيد و پچ مورد نظر خودتونو با پسوند VKP وارد كنيد و بعدش رو WRITE SCRIPT كليك كنيد.(اين قسمتش مثل كار كردن با XS++ و FAR مي مونه بايد SIM و MEMORY رو در بياريد و بعد از اينكه رو WRITE SCRIPT كليك كردين دكمه C رو نگه داريد و كابلو وصل كنيد، حالا منتظر پيغام DEATACH CABALE... بمونيد بعد برنامه ازتون ميخواد كه كابلو جدا كنيد و باطريو دربياريد و دوباره بزاريد سر جاش و دكمه READY رو بزنيد و بعد از زدن اين دكمه، دكمه C رو نگه داريد و كابلو وصل كنيد بعدش ازتون مي پرسه كه مي خواهيد پچ رو REMOVE كنيد يا نصب كنيد كه اگه YES رو بزنيد پچ REMOVE ميشه و اگه NO رو بزنيد پچ نصب ميشه، بعد صبر كنيد تا كار برنامه تموم بشه) لينك داونلود برنامه و پچ ها رو هم پايين گذاشتم. به ورژن FIRMWARE دقت كنيد.
پچ هاي جديدم بزودي اضافه مي كنم.

(برنامه SETOOL2LITE)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

(پچ براي R4DB005)

(پچ براي R4EA031)

(پچ براي R4EK001)

پچ براي تغيير رنگ باطري(مشكي، آبي، ارغواني، نارنجي و قرمز) توجه كنيد كه اگر پچ تغيير رنگ باطري نصب كرديد اول اونو remove كنيد بعد پچ جديد رو install كنيد
پچ براي تغيير رنگ نشانگر سيگنال يا همون آنتن به رنگهاي آبي، ارغواني، قرمز و سبز براي R4EA031
كار كردن گوشي بدون R4EA031) sim card )
اينم يك پچ واسه R4EA031 كه مطمئنم خيليا دنبالشن(واسه باز كردن قفل صفحه كليد از شما پسورد ميخواد كه پسوردشم همون PHONE LOCK CODE. كه ميتونيد در قسمت LOCKS از منوي SETTINGS تغييرش بديد.

K A R I M I
04-08-2007, 02:32
ممنون از شما ...

metalmilitia_v
04-08-2007, 05:04
اينم يه سري پچ ديگه واسه W810 R4EA031 (احتياجي به توضيح ندارن، از اسمشون مشخص كه چيكار مي كنن)

با اين پچ برنامه ها و بازيهاي نصب شده روي گوشي شما به مموري كارت منتقل ميشه در نتيجه به راحتي مي تونين اونا براي بقيه بوسيله بلوتوث يا اينفرارد ارسال كنيد

Mahdi_Moosavi
04-08-2007, 10:55
بابا ای ول تو دیگه کی هستی بابا تو کی کی هستی !!!

ببینم بعد از این کارا که گفتی مین رو نمی خواد روش فلش کنیم ؟؟؟ فایل Restore نمی خواد ؟؟ Ssw چی ؟

K A R I M I
04-08-2007, 12:29
من همون سه تا پچی که حمید معرفی کرده بود رو دوباره از این طریق ریختم واقعا راه سریع و مطمئنیه ... ( خودش فایل SSW رو میریزه و سریعا پچ رو به کار می بره و جالبتر از همه خودش فایل رست رو دوباره رو گوشی میریزه که اکثر فایل های رست رو داره به غیر از R4EK001 که میتونیم خودمون به طریق دستی توش بریزیم )
ولی فکر کنم که بیشتر این پچ ها کار نکنند چون من بیشترشون ( همشون ) رو یه بار از iprotebe گرفته بودم که متاسفانه هیچ کدوم کار نمی داد !

D E V I L
04-08-2007, 13:32
توجه کنید که با این برنامه نباید پچهای نصب شده رو حذف کنید چون اون موقع گوشی خاموش میشه و مجبور میشید کل فایل main رو روش بریزید.
این همون برنامه ای هست که همراه با باکس استفاده میشه ولی یکم امکاناتش محدود شده مثل unlock و recovery
با این برنامه میتونید گوشیتونو فلش هم بکنید.و فکر میکنم نیازی به کاستومایز هم نداره خودش اینکار رو انجام میده.البته کاملا مطمئن نیستم چون من همراه باکس با این برنامه کارکردم.

metalmilitia_v
04-08-2007, 13:55
من همون سه تا پچی که حمید معرفی کرده بود رو دوباره از این طریق ریختم واقعا راه سریع و مطمئنیه ... ( خودش فایل SSW رو میریزه و سریعا پچ رو به کار می بره و جالبتر از همه خودش فایل رست رو دوباره رو گوشی میریزه که اکثر فایل های رست رو داره به غیر از R4EK001 که میتونیم خودمون به طریق دستی توش بریزیم )
ولی فکر کنم که بیشتر این پچ ها کار نکنند چون من بیشترشون ( همشون ) رو یه بار از iprotebe گرفته بودم که متاسفانه هیچ کدوم کار نمی داد !

اكثر پچ ها رو خودم امتحان كردم و كار مي كنن دوست عزيز

metalmilitia_v
04-08-2007, 13:56
توجه کنید که با این برنامه نباید پچهای نصب شده رو حذف کنید چون اون موقع گوشی خاموش میشه و مجبور میشید کل فایل main رو روش بریزید.
این همون برنامه ای هست که همراه با باکس استفاده میشه ولی یکم امکاناتش محدود شده مثل unlock و recovery
با این برنامه میتونید گوشیتونو فلش هم بکنید.و فکر میکنم نیازی به کاستومایز هم نداره خودش اینکار رو انجام میده.البته کاملا مطمئن نیستم چون من همراه باکس با این برنامه کارکردم.

remove كردن پچ با اين برنامه هيچ مشكلي بوجود نمياره

metalmilitia_v
04-08-2007, 13:57
بابا ای ول تو دیگه کی هستی بابا تو کی کی هستی !!!

ببینم بعد از این کارا که گفتی مین رو نمی خواد روش فلش کنیم ؟؟؟ فایل Restore نمی خواد ؟؟ Ssw چی ؟

با اين برنامه شما نه به main تيازي داريد و نه به rest و ssw

borderlessboy
04-08-2007, 14:05
برايw810-R4GC010 پچ نيست؟

نتونستم چيزي پيدا كنم

D E V I L
04-08-2007, 14:06
واسه منکه مشکل بوجود میاد!

metalmilitia_v
04-08-2007, 14:14
برايw810-R4GC010 پچ نيست؟

نتونستم چيزي پيدا كنم

تا جاييكه من ميدونم همچين firmware براي W810 وجود نداره!!!!

metalmilitia_v
04-08-2007, 14:30
من همون سه تا پچی که حمید معرفی کرده بود رو دوباره از این طریق ریختم واقعا راه سریع و مطمئنیه ... ( خودش فایل Ssw رو میریزه و سریعا پچ رو به کار می بره و جالبتر از همه خودش فایل رست رو دوباره رو گوشی میریزه که اکثر فایل های رست رو داره به غیر از R4ek001 که میتونیم خودمون به طریق دستی توش بریزیم )

درسته فايل Rest براي R4ek001 رو خودتون تو پوشهrest برنامه كپي كنيد

D E V I L
04-08-2007, 15:38
با بعضی از پچها مشکل داره!

چندتاشو امتحان کردم هیچ مشکلی با نصب و حذفشون نداشت.ولی موقع حذف بعضی از پچها گوشی روشن نمیشه!

این برنامه سرعت و قابلیت اطمینانش خیلی خوبه ولی ایرادی که داره اینه که مثل فارمنیجر پچهایی رو که مشکل دارن رو

تشخیص نمیده.

اگه قسمت unlock برنامه فعال بود خیلی خوب میشد.

metalmilitia_v
04-08-2007, 16:20
با بعضی از پچها مشکل داره!

چندتاشو امتحان کردم هیچ مشکلی با نصب و حذفشون نداشت.ولی موقع حذف بعضی از پچها گوشی روشن نمیشه!

این برنامه سرعت و قابلیت اطمینانش خیلی خوبه ولی ایرادی که داره اینه که مثل فارمنیجر پچهایی رو که مشکل دارن رو

تشخیص نمیده.

اگه قسمت unlock برنامه فعال بود خیلی خوب میشد.

چرا دوست عزيز ميگه، اگه پچ مشكل داشته باشه قبل از نصب پچ بهتون ميگه كه پچ مشكل داره و اينكه با اين وجود بازم ميخواهيد پچ رو نصب كنيد يا نه كه شما بايد YES يا NO رو انتخاب كنيد

D E V I L
04-08-2007, 18:43
چرا دوست عزيز ميگه، اگه پچ مشكل داشته باشه قبل از نصب پچ بهتون ميگه كه پچ مشكل داره و اينكه با اين وجود بازم ميخواهيد پچ رو نصب كنيد يا نه كه شما بايد YES يا NO رو انتخاب كنيد
اگه اینطور باشه که خوبه ولی من یه پچ رو که فار منیجر بهش پیغام خطا میداد با این برنامه نصب کردم هیچ پیغامی ندیدم!

و موقع حذفش هم گوشی روشن نشد!

borderlessboy
04-08-2007, 19:16
تا جاييكه من ميدونم همچين firmware براي W810 وجود نداره!!!!

يه سري بزن اينجا:

metalmilitia_v
04-08-2007, 19:34
اگه اینطور باشه که خوبه ولی من یه پچ رو که فار منیجر بهش پیغام خطا میداد با این برنامه نصب کردم هیچ پیغامی ندیدم!

و موقع حذفش هم گوشی روشن نشد!

ميشه لطف كنيد و به منم بگيد چطوري با Far رو W810 پچ نصب مي كنيد كه موقع نصب پچ هاي اشتباه به شما اخطار ميده؟؟؟؟؟ من اينجا دارم در مورد W810 صحبت مي كنم.

D E V I L
04-08-2007, 19:40
ميشه لطف كنيد و به منم بگيد چطوري با Far رو W810 پچ نصب مي كنيد كه موقع نصب پچ هاي اشتباه به شما اخطار ميده؟؟؟؟؟ من اينجا دارم در مورد W810 صحبت مي كنم.
عزیزم من رو k750 نصب میکنم.:5:

ضمنا این برنامه مخصوص w810 نیست که شما در موردش بحث میکنی!:13:

تمام گوشیهایی که cid49,db2010,db2012 هستن میتونن از این روش استفاده کنن.:27:

metalmilitia_v
04-08-2007, 19:49
عزیزم من رو k750 نصب میکنم.:5:

ضمنا این برنامه مخصوص w810 نیست که شما در موردش بحث میکنی!:13:

تمام گوشیهایی که cid49,db2010,db2012 هستن میتونن از این روش استفاده کنن.:27:

من در مورد K750 يا گوشيهاي ديگه امتحان نكردم و چيزايي كه ميگم در مورد W810

jamali
04-08-2007, 19:51
دوستان شما که اینقدر حرفه ای هستید :

موبایل من w810 است و MP3 نمیخونه ، یعنی تا میزنی پخش کنه گیر میکنه . فلش کردم و ریست کردم ، به Bit Rate فایل ها هم نگاه کردم و همه از 192 کم تر یا مساوی بودن ، هرکی میدونه باید چکار کرد به من پیغام بده

mhf_1411
05-08-2007, 01:52
براي استفاده از برنامه setool2lite و پچ كردن w810 اول مدل گوشي خودتونو انتخاب كنيد كه بالاي برنامه مشخصه، بعد بايد تو قسمتي كه اسمش MISC FILES هست رو دكمه ... كليك كنيد و پچ مورد نظر خودتونو با پسوند VKP وارد كنيد و بعدش رو WRITE SCRIPT كليك كنيد.(اين قسمتش مثل كار كردن با XS++ و FAR مي مونه بايد SIM و MEMORY رو در بياريد و بعد از اينكه رو WRITE SCRIPT كليك كردين دكمه C رو نگه داريد و كابلو وصل كنيد، حالا منتظر پيغام DEATACH CABALE... بمونيد بعد برنامه ازتون ميخواد كه كابلو جدا كنيد و باطريو دربياريد و دوباره بزاريد سر جاش و دكمه READY رو بزنيد و بعد از زدن اين دكمه، دكمه C رو نگه داريد و كابلو وصل كنيد بعدش ازتون مي پرسه كه مي خواهيد پچ رو REMOVE كنيد يا نصب كنيد كه اگه YES رو بزنيد پچ REMOVE ميشه و اگه NO رو بزنيد پچ نصب ميشه، بعد صبر كنيد تا كار برنامه تموم بشه) لينك داونلود برنامه و پچ ها رو هم پايين گذاشتم. به ورژن FIRMWARE دقت كنيد.

(برنامه SETOOL2LITE)

(پچ براي R4DB005)

(پچ براي R4EA031)

(پچ براي R4EK001)

سلام
فقط یه چیز می خوام بگم اون هم اینکه واقعا آقایی دستت درد نکنه

mhf_1411
05-08-2007, 02:43
يه سري بزن اينجا:

سلام دوست عزیز
اون قسمت فریمور رو که می بینی مربوط به fs گوشی نه فرمویر و معمولا اشتباه میشه
اگر می خواهی فریمور گوشیت رو بدونی آسون ترین روش اینکه بری تو setting بعد update service تو تپ general بعد software version که اگه بازش کنی بالای خط sony ericsson فریمور گوشیت رو نوشته به همین راحتی

borderlessboy
05-08-2007, 11:08
سلام دوست عزیز
اون قسمت فریمور رو که می بینی مربوط به fs گوشی نه فرمویر و معمولا اشتباه میشه
اگر می خواهی فریمور گوشیت رو بدونی آسون ترین روش اینکه بری تو setting بعد update service تو تپ general بعد software version که اگه بازش کنی بالای خط sony ericsson فریمور گوشیت رو نوشته به همین راحتی

اونم همينه
R4GC010

mhf_1411
05-08-2007, 12:55
اونم همينه
R4GC010

سلام
متاسفم
در این مورد معلومات و اطلاعاتی ندارم

mhf_1411
05-08-2007, 13:00
سلام
میشه یه توضیحی در مورد نحوه استفاده این پچ ها بدی
management_of_a_player_by_means_of_sets_w810_r4ea0 31
whitelist_to_blacklist_w810_r4ea031
remove_message_block_keypad_w810_r4ea031
remove_windows_on_keylook_w810_r4ea031
change_original_eq_settings_w810_r4ea031
change_items_in_mediaplayer_w810_r4ea031
لطفا جواب بدین نحوه استفاده از این ها رو بگین و به چه دردی می خورن

binahayat_m
06-08-2007, 14:03
كسي از دوستان پچ java permision نصب كرده؟
مشكلي ايجاد نكرده؟

mhf_1411
07-08-2007, 01:32
من نصب کردم
اصلا مشکلی نداره
خیلی هم باحاله به شما توصیه می کنم اگه می خواهی دیگه هی زرت زرت yes نزنی

mhf_1411
07-08-2007, 01:38

(برنامه SETOOL2LITE)

(پچ براي R4DB005)

(پچ براي R4EA031)

(پچ براي R4EK001)

پچ براي تغيير رنگ باطري(مشكي، آبي، صورتي، نارنجي و قرمز) توجه كنيد كه اگر پچ تغيير رنگ باطري نصب كرديد اول اونو remove كنيد بعد پچ جديد رو install كنيد
سلام
میشه آموزش استفاده های دیگه این نرم افزار رو هم بزارین ممنون

metalmilitia_v
07-08-2007, 02:31
به زودي يه آموزش كامل از اين برنامه به صورت Pdf واستون ميزارم

binahayat_m
07-08-2007, 14:17
دستت درد نكنه استفاده كردم و خيلي خوب بود
فقط من باطري ابي كردم الان ميخوام رنگ نارنجي بريزم بايد قبلي پا ك كنم بعد نارنجي بريزم؟

metalmilitia_v
07-08-2007, 22:42
دستت درد نكنه استفاده كردم و خيلي خوب بود
فقط من باطري ابي كردم الان ميخوام رنگ نارنجي بريزم بايد قبلي پا ك كنم بعد نارنجي بريزم؟

آره، اول پچ قبلي رو remove كن بعدش پچ جديدو نصب كن

binahayat_m
08-08-2007, 14:50
[QUOTE=metalmilitia_v;1392570]اينم يه سري پچ ديگه واسه W810 R4EA031 (احتياجي به توضيح ندارن، از اسمشون مشخص كه چيكار مي كنن)

من اگه بخوام پوشه منوي فلش به حافظه داخلي انتقال بدم
يايد چه پوشه در حافظه داخلي بسازم و چه فايلي توش بريزم؟
چرا چند ورژن هستش مگه فرق دارند باهم؟
ممنونم

binahayat_m
10-08-2007, 13:56
metalmilitia_v عزيز كم پيدا شدي؟

mehdi_ok1
10-08-2007, 15:41
دوستان اون پتچه که برای Font هست چکار میکنه ؟

metalmilitia_v
11-08-2007, 02:14
[QUOTE=metalmilitia_v;1392570]اينم يه سري پچ ديگه واسه W810 R4EA031 (احتياجي به توضيح ندارن، از اسمشون مشخص كه چيكار مي كنن)

من اگه بخوام پوشه منوي فلش به حافظه داخلي انتقال بدم
يايد چه پوشه در حافظه داخلي بسازم و چه فايلي توش بريزم؟
چرا چند ورژن هستش مگه فرق دارند باهم؟
ممنونم

دوست عزيز، پچ ها رو با notepad باز كنيد، توضيحات كافي همونجا نوشته شده، بازم اگه سوالي بود بگيد

PlayStation3
11-08-2007, 09:45
دستت درد نکنه دوست عزیز فوق العاده بود...

PlayStation3
11-08-2007, 16:30
با سلام خدمت همه دوستان...من با همین برنامه setool2lite یه پچ رو گوشی نصب کردم که محتویات tpa رو میندازه تو webpage گوشی...حالا سوالم اینه که چطوری یه فایل swf مربوط به منو ها رو توش کپی کنم...مسیرش رو بلدم اما هنگام کپی اونا رو عکس فرض میکنه و میبره تو pictures
این منوها(مربوط به tpa) فقط از طریق گوشی قابل دیدن هستند...تازه زدم 3 تا swf خود گوشی رو حواسم نبود پاک کردم.اگه کمکم کنید لطف میکنید...

farshadjs
13-08-2007, 23:37
با سلام و تشکر از همه دوستان می خواستم بدونم که پچی واسه w810 R4EA031 هست که وقتی با bluetooth می فرستیم یا می گیریم بشه کار دیگه ای انجام داد.

borderlessboy
14-08-2007, 09:03
چرا واسه R4ek001 اينقدر پچ كم هست؟

اونايي هم كه هست زياد جالب نيست؟

Dynast
21-08-2007, 22:05
من گوشی ام رو فلش کردم ولی منوهای فلش توش کار نمیکنه فقط اون هارو نشون میده هرکی دراین باره چیزی میدونه منو راهنمایی کنه متشکرم.

masoud_ac
22-08-2007, 23:23

(برنامه SETOOL2LITE)

(پچ براي R4DB005)

(پچ براي R4EA031)

(پچ براي R4EK001)

پچ براي تغيير رنگ باطري(مشكي، آبي، ارغواني، نارنجي و قرمز) توجه كنيد كه اگر پچ تغيير رنگ باطري نصب كرديد اول اونو remove كنيد بعد پچ جديد رو install كنيد
پچ براي تغيير رنگ نشانگر سيگنال يا همون آنتن به رنگهاي آبي، ارغواني، قرمز و سبز براي R4EA031
كار كردن گوشي بدون R4EA031) sim card )
اينم يك پچ واسه R4EA031 كه مطمئنم خيليا دنبالشن(واسه باز كردن قفل صفحه كليد از شما پسورد ميخواد كه پسوردشم همون PHONE LOCK CODE. كه ميتونيد در قسمت LOCKS از منوي SETTINGS تغييرش بديد.

واقعاً دستتون درد نکنه
یه سوالی این پچ ها واسه گوشی ضرر ندارن؟
همشون سالم از تست درومدن؟

sajadblog.blogfa
23-08-2007, 12:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعاً دستتون درد نکنه
یه سوالی این پچ ها واسه گوشی ضرر ندارن؟
همشون سالم از تست درومدن؟

به غیر از بعضی ها که ناقص اند هرچی بریزید ضرر ندارند.

masoud_ac
23-08-2007, 18:21
یه سوال دیگه من قبلاً که با باکس se گوشیم و فلش میکردم گوشی با یه ضربه کوچیک یا اینکه وقتی تو جیبم بود و میدویدم گوشی خاموش میشد بعد با کامپیوتر فلشش کردم درست شد تا دو روز پیش دیگه با کامپیوترم که فلشش میکنم بازم خاموش میشه با یه ضربه مشکل از کجا؟

mhf_1411
25-08-2007, 01:13
یه سوال دیگه من قبلاً که با باکس se گوشیم و فلش میکردم گوشی با یه ضربه کوچیک یا اینکه وقتی تو جیبم بود و میدویدم گوشی خاموش میشد بعد با کامپیوتر فلشش کردم درست شد تا دو روز پیش دیگه با کامپیوترم که فلشش میکنم بازم خاموش میشه با یه ضربه مشکل از کجا؟

سلام
گوشیه منم دقیقا همینطور شده بود حتی ماله دوستم گه تا حالا فلش نکرده بود هم همینطور بود بنظر من بیشتر مواقعه از باتری و اینکه وقتی به گوشی ضربه میخوره از داخل اتصالی های خیلی کوچیکی میکنه من از متخصص تعمیر موبایل پرسیدم

mhf_1411
25-08-2007, 01:33
سلام من یه سوال داشتم چه جوری میشه فایل ssw ساخت من ماله w550 رو دانلود کردم از 5تا بلوک 3 تا داشت کسی داره بده
راستی چه جوری k320 رو هک کنم تو رو خدا یکی بگه

BraveKnight
27-08-2007, 17:03
سلام
بعد از اینکه این پچها رو گوشی نصب شدن مثل فونت و ... چه جوری میشه اونا رو به حالت اولیه گوشی برگردوند؟
ممنون :20:

vodka
29-08-2007, 19:10
عجب برنامه ی توپیه این Setool . خیلی سرعتش بالاست.
بچه ها من پچ without SIM_card_w810_r4ea031.vkp و move_flash_menu_to_card_flash_menu_w810_r4ea031.vk p ریختم ولی کار نمیکنه.کسی میتونه مشکل از کجاست؟قلق خاصی داره؟کسی این دوتا پچ رو امتحان کرده ببینه کار میکنه یا نه؟
درضمن من پچهای دیگه رو ریختم کار میکرد ولی این دوتا کار نمیکرد.

adamhesaby
31-08-2007, 15:47
عجب برنامه ی توپیه این Setool . خیلی سرعتش بالاست.
بچه ها من پچ without SIM_card_w810_r4ea031.vkp و move_flash_menu_to_card_flash_menu_w810_r4ea031.vk p ریختم ولی کار نمیکنه.کسی میتونه مشکل از کجاست؟قلق خاصی داره؟کسی این دوتا پچ رو امتحان کرده ببینه کار میکنه یا نه؟
درضمن من پچهای دیگه رو ریختم کار میکرد ولی این دوتا کار نمیکرد.
منم همینطور
الان هم بدون سیم کارت کار نمیکنه

masoud_ac
01-09-2007, 12:39
سلام
گوشیه منم دقیقا همینطور شده بود حتی ماله دوستم گه تا حالا فلش نکرده بود هم همینطور بود بنظر من بیشتر مواقعه از باتری و اینکه وقتی به گوشی ضربه میخوره از داخل اتصالی های خیلی کوچیکی میکنه من از متخصص تعمیر موبایل پرسیدم

گوشی من الان درست شده از دستم هم افتاد زمین اما خاموش نشد.

BraveKnight
02-09-2007, 10:48
کسی جواب ما رو نمیده؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از اینکه این پچها رو گوشی نصب شدن مثل فونت و ... چه جوری میشه اونا رو به حالت اولیه گوشی برگردوند؟

vodka
07-09-2007, 14:54
آقا یکی نمیخواد به ما طریقه حذف کردن پچ رو بگه؟آخه این پچها رو چه جوری میشه حذف کرد؟
درضمن کسی میدونه چرا پچ سیگنال(آنتن) کار نمیکنه؟چیکار باید کرد؟
مصطفی جان شما هم نمیدونی؟

R@R#M@N
07-09-2007, 15:35
فک کنم همون پچ رو دوباره نصب کنید و توی اون پیغام yes رو بزنید پچ پاک بشه !!!!

K A R I M I
08-09-2007, 06:14
آقا یکی نمیخواد به ما طریقه حذف کردن پچ رو بگه؟آخه این پچها رو چه جوری میشه حذف کرد؟
درضمن کسی میدونه چرا پچ سیگنال(آنتن) کار نمیکنه؟چیکار باید کرد؟
مصطفی جان شما هم نمیدونی؟
فکر کنم که شما ایرانسل داشته باشید اگر اینطور باشه مشکل از ایرانسل هست نه پچ ها !
برای رفع این مشکل شما باید gprs رو تو گوشی غیر فعال کنید تا مشکلتون حل بشه ...
من هم همین کار رو کردم و مشکلم برطرف شد .

vodka
08-09-2007, 08:29
فک کنم همون پچ رو دوباره نصب کنید و توی اون پیغام yes رو بزنید پچ پاک بشه !!!!
ok.مرسی.

فکر کنم که شما ایرانسل داشته باشید اگر اینطور باشه مشکل از ایرانسل هست نه پچ ها !
برای رفع این مشکل شما باید gprs رو تو گوشی غیر فعال کنید تا مشکلتون حل بشه ...
من هم همین کار رو کردم و مشکلم برطرف شد .

آره جدیدن یه خط ایرانسلم گرفتم یه چند روزی میشه ایرانسل رو گوشیمه.ok.الان اون خطمو میزارم ببینم چی میشه!!!:8:

datamedia
08-09-2007, 18:24
با سلام و وقت بخير ، گوشي من چنين مشخصاتي داره : w810 - R4ED001
آيا با برنامه Setoll2lite ميشه اين پچ ها رو روي اون نصب کرد ؟؟ در ضمن گوشي من سريال چنچي هست و آيا مشکل پيدا نميکنه از بابت main يا پريدن سريال ؟؟

R@R#M@N
08-09-2007, 21:47
بله میشه پچ نصب کرد ولی باید پچهای مخصوص فریمور خودتون رو دانلود کنید
نه مشکلی پیش نمیاد مگر اینکه بخواهید فلشش کنید که البته برای اونم پچ هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahab710
09-09-2007, 01:30
اقا چرا این patch ققل صفحه کلید کار نکرد
کلا هیج patchi کار نمیکنه چرااااااااااااااااااااااا اااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
w810 R4EA031 چنحی راهنمائی کنید

K A R I M I
09-09-2007, 06:26
آره جدیدن یه خط ایرانسلم گرفتم یه چند روزی میشه ایرانسل رو گوشیمه.ok.الان اون خطمو میزارم ببینم چی میشه!!!
نیازی نیست که اون یکی خط رو بزارین تو گوشی ! از توی تنظیمات گوشی gprs رو غیر فعال کنید و بزارید روی gsm ...

vodka
09-09-2007, 08:05
نیازی نیست که اون یکی خط رو بزارین تو گوشی ! از توی تنظیمات گوشی gprs رو غیر فعال کنید و بزارید روی gsm ...

مرسی!:10:حال دادی!

mehdi_ok1
05-10-2007, 16:28
دوستان خیلی ممنون از آموزش هاتون

بعضی از Patch های صفحه اول لینکشون خراب شده محبت کنید درستش کنید

اگه بخوام فونت گوشیم مثل K550 بشه باید چکار کنم ؟

با تشکر فراوان

mspmsp
05-10-2007, 23:23
برای r4ed001 نداری تموم شد چه بد

ClubMilad
29-12-2007, 10:34
دوستان خیلی ممنون از آموزش هاتون

تایید میشه
میشه دوباره آپلود کنی پچ هارو آخه خیلی توپ هستند.
infernal
29-12-2007, 14:50
آقا میشه لطفا بهم کمک کنید.من مموقع وصل کردن گوشی به برنامه setools با این erorrمواجه میشم

welcome to setool2 lite edition v 1.07
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51, DB2020 CID49/51/52
Loaded 51 flash descriptors
ChipID:8040,EMP protocol:0301
NEW SECURITY MODEL DETECTED
PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
FLASH CID detected:52
Speed:921600
err: 32 (30)
loader header not accepted
Can't load id loader !
Elapsed:0 secs.
لطفن اگه میتونین کمکم کنین

vahidsport
29-12-2007, 16:28
آقا میشه لطفا بهم کمک کنید.من مموقع وصل کردن گوشی به برنامه setools با این erorrمواجه میشم

welcome to setool2 lite edition v 1.07
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51, DB2020 CID49/51/52
Loaded 51 flash descriptors
ChipID:8040,EMP protocol:0301
NEW SECURITY MODEL DETECTED
PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
FLASH CID detected:52
Speed:921600
err: 32 (30)
loader header not accepted
Can't load id loader !
Elapsed:0 secs.
لطفن اگه میتونین کمکم کنین

بورو با وزژن 1.08 کار کن درست میشه ورژن 1.07 CID 52 ساپورت نمیکنه به خاطر اونه.:12:

sabasistem_co
31-12-2007, 22:46

mehran_update
21-01-2008, 15:56
سلام به همه دوستان.
يكي از دوستام گوشيش W810 هست كه روش پسورد گذاشت به طوري كه وقتي گوشي رو خاموش ميكنه و دوباره روشنش ميكنه بعد از انتخاب حالت سيم كارت ازش پسورد ميخواد. حالا اين بنده خدا پسورد و فراموش كرد.به نظر شما چيكار بايد كرد.
در ضمن من در يكي از اين تاپيك ها خونده بودم كه يه پچي هست كه اين پسوردها رو حذف ميكنه حالا هر چي ميگردم پيداش نميكنم. اگه كسي اين پچ رو داره لطف كنه برام بزاره. اگه كسي هم راهكاري بلده بگه. با تشكر
فريمور گوشي: W810-r4ea031

iman_s
22-01-2008, 04:54
سلام به همه دوستان.
يكي از دوستام گوشيش W810 هست كه روش پسورد گذاشت به طوري كه وقتي گوشي رو خاموش ميكنه و دوباره روشنش ميكنه بعد از انتخاب حالت سيم كارت ازش پسورد ميخواد. حالا اين بنده خدا پسورد و فراموش كرد.به نظر شما چيكار بايد كرد.
در ضمن من در يكي از اين تاپيك ها خونده بودم كه يه پچي هست كه اين پسوردها رو حذف ميكنه حالا هر چي ميگردم پيداش نميكنم. اگه كسي اين پچ رو داره لطف كنه برام بزاره. اگه كسي هم راهكاري بلده بگه. با تشكر
فريمور گوشي: W810-r4ea031

نیازی به پچ نیست.
کافیه تو همین بنامه Setool2lite مدل گوشی رو انتخاب کنی و دکمه Identify رو بزنی و گوشی رو وصل کنی.
در سمت راست جلوی عبارت User Code پسورد رو نشون میده.

Milad_Sky
13-03-2009, 10:54
لطفا اگر کسی برای w810 با main r4ea031 پچ تغییر رنگ آنتن به 5 رنگ متفاوت رو داره بزاره.

ممنون میشم:11:

Mohsen-CFC
19-05-2009, 14:01
اين تاپيك داره ميپوسه :) يكي نيست نجاتش بده
من link پچ واسه ي قفل گذاشتن روي desktop واسه w810 ميخوام و پچ هاي مختلف ديگه چون link اي قبلي خرابن
اگه كسي يه اموزش ريختن پچ رو گوشي و توضيحات داره بگه

vahidsport
19-05-2009, 15:56
اینم تمام پچ های گوشی W810 برای مین های :

R4DB005

R4EA031

R4EK001

لطفا اگر کسی برای w810 با main r4ea031 پچ تغییر رنگ آنتن به 5 رنگ متفاوت رو داره بزاره.

یه سری از رنگ هارو داره

Mohsen-CFC
27-05-2009, 21:59
سلام.
لطفا،پچ واسه تغيير انتن و باتري رو بزاريد؛واسه تغيير رنگ نه ها واسه تعويض كلي شكلش:31:
و يه چي ديگه من كه يه بار پچ واسه اينا ريختم رو گوشي حالا چطوري اونا رو پاك كنم ، لازمه.

Hadi King
28-05-2009, 09:49
سلام.
لطفا،پچ واسه تغيير انتن و باتري رو بزاريد؛واسه تغيير رنگ نه ها واسه تعويض كلي شكلش:31:
و يه چي ديگه من كه يه بار پچ واسه اينا ريختم رو گوشي حالا چطوري اونا رو پاك كنم ، لازمه.
دوست عزیز این قسمت شما نگاه کنید برای پچ و ایکون ها تو تایپک ها هک از جمله پچ یا الف قرار دادن شما همین جا هم نگاه کنید تو صفحه هات بعد می بینید :46:
هک گوشی های موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ...
و برای پاک کردن پچ همون پچ رو دوباره میریزی موقع ارور yes و no شما yes رو بزنید و پچ از روی گوشی پاک میشـــه:11:
موفق باشید!:40:

sa_ostad
03-04-2010, 00:15
سلام بچه ها, یه سوال تکراری:
پچ افزایش فضای sms برا w810 بلاخره نیومد؟
جریان چیه که این پچ فوق العاده کاربردی هنوز برا این گوشی نیومده...

7evil
19-06-2010, 01:32
سلام لطفا لینک این برنامه SETOOL2LITE رو اگه میشه دوباره بزارید چون اون کهخ توی صفحه ی اوله خرابه
در ضمن یه چند تا پچ هم مثل کارکرد گوشی بدون سیم و ... هم خرابه اگه میشه اونو هم بزارید

rezakf
02-10-2010, 16:14
باسلام به همه

اين فايل pdf آموزش كلي كار با SEtool2 هستش كه بسيار كامل و راحت توضيح داده

استفاده كنيد :
كد :

واين هم خود برنامه :

gha3d
09-10-2010, 14:15
سلام
من گوشی رو که وصل میکنم پیغام خطا میاد که
phone functions unavailable during USB connection
بعدم هیچی نمیشه
لطفا کمک!!!:19:

habstem
18-05-2015, 16:51
سلام!
من یه گوشی k750 از قدیم الایام دارم
قبلا با همین setool پچ ش کرده بودم و مشکلی نبود
اما الان
که می خوام پچ کنم
بعد از زدن کلید C و اتصال کابل، پیغام شناسایی نمیاد
درایورها رو نگاه کردم از قسمت device manager و نصب اند
به نظرتون ممکنه به خاطر ویندوز 8/1 باشه؟!