PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Windows XP 64 bit بگیریم یا نه؟

shahab_f
01-09-2005, 14:36
می خواستم بدونم که ویندوز 64 بیتی XP برای کسانی که CPU ی 64 بیتی دارند خوبه یا نه؟ آیا برنامه ها یا بازی ها روی این ویندوز به خوبی کار می کنند ؟ چون من شنیدم خیلی از برنامه ها درست کار نمی کنه اگر کسی هست که این ویندوزو نصب کرده اگه راهنماییم کنه ممنون می شم.

Lord_theOne
01-09-2005, 16:29
از نظر گرافیکی بهتره و گرافیک ویندوزت بالاتر می شود توی کارهای گرافیکی سرعتره ولی برنامهارا نمی دانم

Amir_P30
01-09-2005, 16:56
--------می خواستم بدونم که ویندوز 64 بیتی XP برای کسانی که CPU ی 64 بیتی دارند خوبه یا نه؟

مسلما خوبه
چون براي اين سري از كامپيوتر هاي جديد تهيه شده.

آیا برنامه ها یا بازی ها روی این ویندوز به خوبی کار می کنند ؟

در سي پي يو هاي اي ام دي اين قابليت انعطاف پذيري در نظر گرفته شده كه اين سي پي يو ها با برنامه هاي 32 بيتي نيز به راحتي كار كنن.(اينتل رو نمي دونم- ولي به احتمال زياد اون هم همين جوره)

چون من شنیدم خیلی از برنامه ها درست کار نمی کنه ؟

فكر نمي كنم حرف درستي باشه.باتوجه به توضيحات سطر قبلي كه دادم.
فقط چون سري 64 بيتي جديدا به بازار اومده كمتر برنامه ايي رو ميشه پيدا كرد كه براي 64 بيتي هانوشته شده باشه.

كه البته اين روند همين جوري باقي نميمونه.

شما يك پردازشگر 64 بيتي داري ولي برنامه هات 32 بيتي هستند .و برنامه ها چون 32 بيتي هستند فقط به اندازه همون 32 بيت پردازش ميشوند (البته با كارايي بهتري)

كلا ميشه گفت كه مشكلي پيش نمياد و شما كارايي بيشتري رو شاهد خواهي بود .البته نه به اندازه 64بيت .

Omidl
01-09-2005, 17:04
وقتي برنامه ها هم 64 بيتي باشه اونوقته كه تغيير حس ميشه.
ولي يه xp ساده با يه 64 بيتش تو دو درايو جداگانه نصب كني بد نيست.
64 بيت به مودم خيلي گير ميده.
در ضمن نسخه نهاييش رو بخر نه آزمايشي.

راستي با اين پست تعداد كل پستهام شد > 64 :mrgreen:

signal
28-10-2005, 02:28
به نظر من اصلا زحمت نصبش رو به خودت نده. خیلی از برنامه ها باهاش مشکل دارن. خودم و امروز کشتک کلون نصب کنم نشد. مودم که عمرا . خلاصه فرقی نداره . حتی از نظر ظاهر . با ایکس پی فقط اسمش فرق داره . همین . صبر کن تا همه گیر بشه

Amir_P30
28-10-2005, 10:44
به نظر من اصلا زحمت نصبش رو به خودت نده. خیلی از برنامه ها باهاش مشکل دارن. خودم و امروز کشتک کلون نصب کنم نشد. مودم که عمرا . خلاصه فرقی نداره . حتی از نظر ظاهر . با ایکس پی فقط اسمش فرق داره . همین . صبر کن تا همه گیر بشه

فرق اساسي در هسته ويندوز 64 بيتي است

نه در ظاهر آن !!!

براي حل مشكلات نصب نشدن هاي دستگاه ها و ....

بايد درايور مخصوص 64 بيتي آنها را دانلود كنيد از سايت سازنده اشان!!!

البته اگر ساخته باشن

30naa
28-10-2005, 11:33
من حدود
1 ماه با بتاش کار کردم
اینقدیم که همه میگن بد نیست ولی خودم پیشنهاد نمی کنم
اگه نسخه ی کاملشو داری و همه ی درایوراتم بهش می خوره اون مو قع نصبش کن
اگه نسخت بتاست و درایورات واسه ویندوز 64 بیتی نیست و پیدا نمی شه نصب ویندوز 64 بیتی اشتباهه

sAsAn.K
28-10-2005, 12:07
من تونستم که فولشو گیر بیارم یعنی نسخه ی کاملشو هیچ مشکلی نداره و سرعتشم دو سه برابر ویندوز های 32 بیتیه!!!
ولی بعضی نرم افزار ها مثل Firefox روش نصب نمیشن!

H3SAM
28-10-2005, 14:26
راستش من ویندوز 64 بیتی رو نسخه کاملشو دارم و درایورهای قطعاتم هم 64 بیتی هست ولی نرم افزار 64 بیتی میخواهم