PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه راه دور زدن >>لیفتر<<در موتورهای جستجو

solo_88
03-08-2007, 15:10
سلام...خیلی وقت ها موقع جستجو به این اشکال برخوردیم که کلمات لیفتر هستن و به ما اجازه ی جستجو نمیدن...
یه روشی هست که من 3-4سالی هست استفاده میکنم و هنوزم جواب میده و چون دیدم بعضی از دوستان هنوز اشنا نیستن میگم وگرنه خیلی از دوستانی که بلدن به بزرگی خودشون ببخشن.

مثلا شما میخواهید کلمه ی teen رو سرچ کنید(البته برای موضوعات علمی!) ولی میبینین که لیفتر هست...حالا شما بیایین بین هر حرف این کلمه یه فاصله بزنین یعنی t e e n
در این حالت شما تا جای ممکن لیفتر رو رد خواهید کرد...این روش در سرچ عکس ها هم تا جای امکان جواب میده...
گفتنش خیلی فایده نداره ولی من میدونم که شما در راه اهداف صلح امیز ازش استفاده خواهید کرد!!!:31:

BKM_MAHDI
03-08-2007, 15:13
سلام...خیلی وقت ها موقع جستجو به این اشکال برخوردیم که کلمات لیفتر هستن و به ما اجازه ی جستجو نمیدن...
یه روشی هست که من 3-4سالی هست استفاده میکنم و هنوزم جواب میده و چون دیدم بعضی از دوستان هنوز اشنا نیستن میگم وگرنه خیلی از دوستانی که بلدن به بزرگی خودشون ببخشن.

مثلا شما میخواهید کلمه ی teen رو سرچ کنید(البته برای موضوعات علمی!) ولی میبینین که لیفتر هست...حالا شما بیایین بین هر حرف این کلمه یه فاصله بزنین یعنی t e e n
در این حالت شما تا جای ممکن لیفتر رو رد خواهید کرد...این روش در سرچ عکس ها هم تا جای امکان جواب میده...
گفتنش خیلی فایده نداره ولی من میدونم که شما در راه اهداف صلح امیز ازش استفاده خواهید کرد!!!:31:

خوب منم مثل شما مدت هاست از اين طريق استفاده ميكنم .
ميتوني كلمه ي مورد نظر رو كامل بنويسي وفقي يك حرف رو با فاصله بزاري

مثلا بجاي نوشتن inter بنويسيد inte r

بازم ممنون ميتونه مفيد باشه

pillx
04-08-2007, 19:01
چه خوب روش خوبی هست ها
ولی امکان اشتبا خیلی بالا میره
درسته؟

solo_88
04-08-2007, 19:09
چه خوب روش خوبی هست ها
ولی امکان اشتبا خیلی بالا میره
درسته؟

اگه دو کلمه پشت سر هم باشن بله!
البته اونم راه داره!به ابن صورت که شما بین هر حرف یه فاصله میزارین و بین هر کلمه دو فاصله
مثال:
:31:bkm mahdi====B+K+M++M+A+H+D+I

!As@d
04-08-2007, 23:13
من هم از این روش استفاده می کنم....
salam>sal-am

aminjan0098
04-08-2007, 23:41
این روش اصلا خطا نداره
====> f.u.c.k
بدون خطا سرچ میکنه

J A V I D
04-08-2007, 23:52
حالا تو جستجو به بن بست نخوريم وقتي سايتي مي خوايم بريم توش بسته باشه چه فايده داره !!!!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

shahi-007
05-08-2007, 00:17
ای خدا شکر.من مونده بودم این کلمات علمی :46: رو چطوری سرچ کنم راهشم گیر اومد.از فردا برم دنبال عکس های علمی معلومات و اطلاعاتم بیاد بالا.
:21::21::21:
ولی خودمونیما این «لیفتر» رو خوب اومدی.کل پی سی ورلد رو یه جا دور زدی.

به دلیل پیدا کردن راه حل برای یافتن عکس های علمی «ما دانشگامون تنظیم خانواده نداره، خودمون باید یاد بگیریم» کمتر وقت می کنم به پی سی ورلد سر بزنم.

TEC
05-08-2007, 00:21
جالبه... مرسی دوستان.

solo_88
05-08-2007, 13:21
حالا تو جستجو به بن بست نخوريم وقتي سايتي مي خوايم بريم توش بسته باشه چه فايده داره !!!!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

اون موقع هست که شما یه pm به داداشت میدی و اونم برات سایت مخصوص دور زدن میفرسته!:31::27::21:

ولی کلا اگه فاصله بین همه ی حروف باشه بهتر جواب میده
البته روش های دیگه ای هم بچه های خلاق این تاپیک گفتن هم کاربرد داره!
از همگی ممنون!