PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سامسونگ رتبه 21 و ال جی رتبه 97 رو دریافت کردند

mahyarSAMSUNG
03-08-2007, 13:34
این تاپیک برای خراب کردن ال جی نیست . برای اینه که سه تا برند آسیایی در جهان مطرح هستند که برای ما باید افتخار باشه . در این رقابت حتی کوکاکولا هم شرکت داشت . منبع : اقتصاد پویا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31::31::31::31::31:

graphmax
03-08-2007, 13:43
فکر کنم رتبه ی اول هم واسه روغن نباتی قو باشه:دی

rainysky50
04-08-2007, 02:58
خوب که چی؟؟؟میخوای سامسونگ با اون همه سرمایه و تحقیقات و البته ازمایشگاههای اتمی و همچنین تبلیغات این رتبه رو کسب نکنه؟؟؟به نظر من سامسونگ اگر شرکت لایقی می بود میبایست با این سرمایه توی این جدول رتبه ی اول رو کسب میکرد.

Stream
04-08-2007, 03:29
خوب که چی؟؟؟میخوای سامسونگ با اون همه سرمایه و تحقیقات و البته ازمایشگاههای اتمی و همچنین تبلیغات این رتبه رو کسب نکنه؟؟؟به نظر من سامسونگ اگر شرکت لایقی می بود میبایست با این سرمایه توی این جدول رتبه ی اول رو کسب میکرد.
فکر کنم قصد samsung_d600 فقط اطلاع رسانی بود. همونطور که خودش هم گفت.

mahyarSAMSUNG
04-08-2007, 03:56
من که گفتم . نمیخوام ال جی رو خراب کنم . گفتم که در این رقابت حتی کوکاکولا هم وجود داشت . سامسونگ اگه بخواد تنهایی بین وسایل الکترونیکی رقابت کنه حتما رتبه زیر 3 رو میاره

Stream
05-08-2007, 00:19
من که گفتم . نمیخوام ال جی رو خراب کنم . گفتم که در این رقابت حتی کوکاکولا هم وجود داشت . سامسونگ اگه بخواد تنهایی بین وسایل الکترونیکی رقابت کنه حتما رتبه زیر 3 رو میاره
شاید حتی بهتر از 3 .

Actros
05-08-2007, 02:02

به نظر من کیفیت مهمتر
که سامسونگ در مورد خیلیش مونده

mahyarSAMSUNG
05-08-2007, 04:14
یعنی میخوای بگی که سامسونگ کیفیت نداره ؟!!!!! این حرف خیلی عجیب بود ! سامسونگ اگه کیفیت نداشت که بقل ال جی بودش .

Stream
05-08-2007, 18:23
جفتشون مثل همدیگه هستن. سامسونگ بهتر تبلیغ میکنه، محبوب تره و فروشش هم بهتره. تفاوت کیفیتشون نهایتا 5 درصده.

worya_sh
05-08-2007, 20:15
دوست عزیز من زیاد خوشم از این مقایسه ها نمیاد و از هر دو مارک بسته به سلیقه مشتری استفاده می کنم تو بعضی مسایل سامسونگ بهتره توبعضی lg ملی در کل سامسونگ عملکرد بهتری داشته در مورد تبایغات فروش هم lg خیلی گسترده تر عمل می کنه.

mahyarSAMSUNG
05-08-2007, 22:10
کی میگه تبلیغات ال جی بد بود ؟؟؟ سامسونگ فقط اومده در جاهایی که دید بیشتری هست تبلیغ کرده مثلا توی روزنامه . حالا ال جی جدیدا توی تلوزیون داره این کارو میکنه که بهتر هم هست .

rainysky50
05-08-2007, 22:29
من که دیگه کم کم دارم بی خیال این سامسونگ والجی میشم!!! اواتارمو هم احتمالا عوض خواهم کرد. ولی الجی رو هیچوقت فراموش نمیکنم و سعی میکنم همیشه الجی بخرم.شما هم بهتره با هم در گیر نشید.به نظرتون مجادله ی اینتل و ای ام دی که بعداد صفحات تاپیکش به 200 تا رسید نتیجه اش چی شد.؟؟؟؟؟هر کس یه سلیقه ای داره و حاضر نیست سلیقه اشو عوض کنه. مگه الجی ارث بابامه؟؟؟!!!به من چی!!!! بیام اینترنتمو اینجا مصرف کنم که بگم الجی بهتره یا سامسونگ؟؟؟!!!چی به من میرسه؟؟؟؟!!!!بی خیال!!!اواتار من از همین الان به 5700 اکسپرس موزیک تبدیل پیدا میکنه!!!تا ببینیم چی میشه!!!

TEC
05-08-2007, 22:50
سامسونگ بزنم به تخته عالیه
خیلی هم بهتر از ال جی

Actros
06-08-2007, 01:56
یعنی میخوای بگی که سامسونگ کیفیت نداره ؟!!!!! این حرف خیلی عجیب بود ! سامسونگ اگه کیفیت نداشت که بقل ال جی بودش .

به نظر من
در مورد ماینتور LG از سامسونگ بهتره .و لی در موارد دیگه میشه گفت سامسونگ بهتره
مثلا گوشی موبایل
تلویزیون
و...........
ولی من منظورم این بود SAMSUNG خیلیش مونده تا برسه به PANASONIC یا SONY
نکنه به نظرت از اینا هم بهتره مهیار جان:20:

rainysky50
06-08-2007, 02:44
هی میخوام خودمو بکشونم کنار میبینم نمیشه!!!عزیزان برای باز 984 میگم که:سامسونگ بدلیل داشتن ازمایشگاههای تحقیقاتی بزرگ بیشتر در زمینه ی تراش و ریز تراشه و موبایلهای باریک تخصص داره.الجی تمرکزش بر روی لوازم خانگی مانند تلویزیون و یخچال و ماشین لباسشویی و کول دو تیکه هست.انصافا کولرهای ارت کول الجی رو دیدین چقدر باریکه.ضخامتش اندازه ی یک ال سی دی هست.برای خوزستانیها عالیه!