PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dino Crisis 2

H 2 H
01-09-2005, 10:15
agha man unjash gir kardam ke bayad maske gazo peida koni ke beri pain az ye pelle . man 3 ta jazirero gashtam amma faghat mundam vase maske gaz harchi migardam peidash nemikonam mamnun age komak konid.

mostafaeshghi
01-09-2005, 15:25
hassan2202655, لطفا به هيچ وجه فينگليسي ننويس اين فوروم تمام امكانات براي فارسي نوشتن را ايجاد كرده است.

فارسي بنويسيد تا ما هم بتوانيم شما را كمك كنيم.

Arashi
01-09-2005, 18:02
آخيش ديگه داشتم از اينكه كسي بره سراغ اين بازي (خيلي توپ) نا اميد ميشدم

من اين بازي رو 7~8 باز تموم كردم :mrgreen: (البته خيلي وقت پيش)

بزا فكر كنم . . . .

تا اونجايي كه يادم مياد شما بايد از جزيره 2 ام از زير آب بري به جزيره 3 ام اونجا بهت ميده :arrow: :arrow:

اگه بازم نشد سيو بده تا يادم بياد چون هيچي يادم نيست :cry: :cry:

H 2 H
02-09-2005, 11:46
سلام ارش جون
من هر 3 تا جزیره رو با کشتی یا همون قایق رفتم اما
نمیدونم تو 2 تا جزیره دیگه هیچی پیدا نکردم
فقط 1 جا تو نقشه مونده که نرفتم اونم به ماسک گاز احتیاجه
حالا اگه میشه کمکم کن یا 1 جایی رو بده که برم فایل راهنمای مراحلشو بگیرم. :D
خیلی ممنون میشم در ضمن من بازی پلی استیشنش رو دارم و نمیتونم فایل saveرو بهت بدم.
منتظر جوابتم:X :P

Arashi
02-09-2005, 18:04
اي بابا (يادش بخير PS1 تيكن دينو كيرسيز اويل و . . . پير شدم ديگه :mrgreen: )

حيسن جون سلام
دقيقا يادم نيست
شما نبايد هر 3 جزيره رو با قايق بري
اول از يكي از جزاير كه همون جنگل هست با قايق ميريد اونجا كه محل مطالعات هست ( و اولش دايناسور پرنده داره ) بعد اونجا بعد از يه سري عمليات ميريد زير آب و با يه سري دايناسور شبيه به كروكوديل ميجنگيد و بعد با يه دايناسور گنده ... بعد از يه در خارج ميشي و خودتو تو جزيره سوم مي بيني

اگه بازم سوال داشتي كارت سيو تو بدم برات بگم :mrgreen: :mrgreen:
با تشكر از فهميدگي شما كه رفتيد سراغ اين بازي (DINO CRISIS 2 = MY LOVE )
موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

alireza_gamer
03-09-2005, 02:55
ببين شايد من درست يادم نمياد ولي اون كارت آبي مخفي رو گرفتي 1؟
من فكر ميكنم اون كارت رو نگرفتي ؟

Arashi
03-09-2005, 08:35
كدوم كارت آبي ؟؟؟
(اصلا كامل يادم رفته با اينكه 7~8 باز تمومش كردم :cry: :cry: :cry: )

Lord_theOne
03-09-2005, 08:54
بابا فكر كنم اونجا كه دايناسوررو مي كشي بعدش يك ماسكس بهت مي ده دايناسورو كشتي با تانك

H 2 H
05-09-2005, 00:36
agha bebakhshid ke man englishi type mikonam sharmandeam valla akhe Zabane FArsi harchi mikonam nemiad.
agha Arashi man nemidonam che amaliati ro anjam bayad bedam dar zemn man karte abio ham nagereftam.
asan nemidoonam chejuri bayad beram zire ab? :cry:
Lotfan begid...

alireza_gamer
05-09-2005, 03:49
واسه گرفتن كارت آبي بايد اولين جايي كه كشتي هست ! بعد از بالا رفتن از پله ها جلوت 3 تا در هست دقيقا يادم نيست كدوم :D ولي وقتي وارد يكيشون ميشي توش آب هست و 3 تا هم نردبان واسه بالا رفتن !
خودم از اين آدرس دادنم خندم گرفته ...
به هر حال اونجا توي آبو اگر نگاه كني يه برگ سبز رنگ هست كه روي آب شناوره اگر دنبالش كني ميرسه به يه جايي بعد غيب ميشه ! دقيقا همون جايي كه برگ غيب شد بايد X بزني !؟ (شرمنده يادم نيست كدوم دكمه برداشتن وسايل هست ولي فكر كنم همون X باشه)
بعد كارتو بر ميداري (حالا اينكه بعدش كجا بايد بري و كدوم درو بايد باهاش بازي كني خدا ميدونه چون اصلا يادم نمياد)
ولي اگر كارت آبي رو بر نداشتي بدون كه نميتوني بازي رو ادامه بدي ! اينو واسه اين ميگم چون خودم هم دقيقا سر اين كارت آبي كلي الاف بودم.

payam007
07-04-2006, 16:45
من اونجایی گیر کردم که باید یه باتری رو شارژ کرد و یه جا میرم یه کاری میکنم بعد میگه انرژی بیش از حد وارد شده کمکم کنید...تو رو خدا :sad:

Master
19-04-2006, 09:22
من اینو شونصد بار تموم کردم اینی که تو می گی ندیدم ؟ با طری شارژنمی کنه که ؟

mohammad007
25-04-2006, 10:34
منم اين بازي رو هم مال ژلي استيشن رو بازي كردم هم مال كامپيوتر جفتش هم دقيقا مثل هم هستن تا اخرشون هم رفتم
ولي ايني كه تو ميگي نديدم دقيقا توضيح بده كجاي مرحله هستي

bahraminter
04-01-2007, 23:45
با عرض سلام.در بازي Dino crisis 2 بازي با مرد اغاز ميشود و بعد از مد تي مرد در يك اتاق گير ميافتد واز همكار

خود كه زن است كمك ميخواهد. واز انجا بازي با شخصيت زن ادامه مي يابد.زن بعد از طي مراحلي به يك اتاق

ميرسد وبعد از خارخ شدن از انجا چند نفر به او تير اندازي ميكنند وفرار ميكنند.اما هنگاو فرار زن يكي از انهارا

هنگام سقوط به دره ميگيرد و متوجه ميشود كه او دختر است ولي دختر حرف نميزند وزن هم او را با دستبند

به جايي در همان اتق ميبندد. اما از اينجا به بعد من هيچ راهي نمي يابم كه بازي زا ادامه دهم.

اطفا اگر ميدانيد مرا راهنمايي كنيد .با تشكر.

angeli
22-06-2007, 16:29
میخواستم بدونم تو جزیره دوم چطور باید رفت همونی که یه آسانسور بالا داره یه در اصلی پایین؟ مرسی

سید علی محمدی
01-09-2009, 22:43
درسته برای جواب دیر شده ولی می گم برای اونا که بیدا میان
تو جزیره قبل اون وقتی راه رو تا آخرش میری یه جایی میرسی پرنده ها میان کنار یه در یه آدمی کنار تانکر مرده از رو اون یه کارت هت باید برداری .
راستی وقتی اینو دارم مینویسم 803 روزه تو این تاپیک چیزی نوشته نشده.