PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای پارتیشن بندی

mrmmnb
02-08-2007, 17:10
یه برنامه که توی ویندوز ویستا نصب بشه و بشه از داخل خود ویندوز ویستا حجم درایو رو کم وزیاد کرد و یا درایوی اضافه یا حذف کرد یه چیزی مثل پارتیشن مجیک 8.05 ( این برنامه روی ویستا نصب نشد)
قضیه از این قراره که به لپ تاپه که یه درایو بیشتر نداره (کل حجم هارد رو به یه درایو اختصاص داده اند) و میخوام ویندوز عوض کنم ویه سری موزیک واطلاعات هست که نمیخوام پاک بشن برای همین میخواهم یه درایو دیگه درست کنم( حجم خالی خیلی داره) و اطلاعات رو روی اون درایو بریزم بعدش ویندوز عوض کنم ( راستی با بوت پارتیشن مجیک 8.05 هم رفتم ولی انگار هارد رو نمیشناخت)
حالا از دوستان میخوام یه برنامه تحت ویندوز ویستا با این قابلیت معرفی کنند( هر چی کم حجم تر بهتر اینترنتم دیال اپه)

mrmmnb
03-08-2007, 13:25
یعنی برای ویستا هیچ برنامه ای در این مورد نیست؟؟؟!!!

Jalal
03-08-2007, 18:26
پارتیشن مجیک یا پارتیشن منیجر که ویستارو ساپورت کنه هست ولی این کاری که شما می خوای انجام بدی فکر

نمیکنم انجام بده

mrmmnb
03-08-2007, 18:45
پارتیشن مجیک یا پارتیشن منیجر که ویستارو ساپورت کنه هست ولی این کاری که شما می خوای انجام بدی فکر

نمیکنم انجام بده

همونا رو لینکاش رو مینوشتی امتحان کنم
اگه پارتیشن مجیک 8.05 رو میگی دارم وویستا روساپورت نمیکنه اگه ورژن جدیدتریه که باید امتحان کرد(اگه مجیک باشه اون کارو رو انجام میده)

Jalal
03-08-2007, 18:51
جستجو... Partition Manager / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrmmnb
03-08-2007, 18:59
لینکا یا فیلتره (اون3تای زیر هم)یا پاک شدن(لینک اخری که رپیدهستش) یه امتحان بکن ببین
راستی روی ویستا نصب میشه؟(لینک اخرین ورژن رو بزار)

Jalal
03-08-2007, 19:06
لینکا یا فیلتره (اون3تای زیر هم)یا پاک شدن(لینک اخری که رپیدهستش) یه امتحان بکن ببین
راستی روی ویستا نصب میشه؟(لینک اخرین ورژن رو بزار)

اون 2 تاپست آخری ویستا ساپورت میکنه فقط راپید هست باید به وکمن بگی لینک مستقیمش کنه :27: