PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاع يابی فوری از تاپیک های جدید در انجمن ها

Anildy
02-08-2007, 08:40
سلام.
فرض کنید من مثلا به موضوعاتی مثل فتوشاپ و موسیقی و فيلم و غيره علاقه مند باشم. حالا بخوام هر موقع یه تاپيک جديد توی اين انجمن ها مطرح شد من فورا با خبر بشوم. امکانش هست. مثلا من داخل انجمن موسیقی باشم و بخوام تا تاپیکی در انجمن فتوشاپ مطرح شد با خبر شوم.

قبلش از همه که بهم کمک می کنن ممنونم.

negar20
02-08-2007, 09:03
بايد در قسمت ويرايش اختيارات / بخش اشتراك / گزينه عدم اشتراك را تغيير دهيد به اطلاع رساني به طور روزانه. وقتي اين گزينه رو فعال كردي اون تاپيكهايي كه دوست داري و بهشون جواب دادي اگر پست جديد داشته باشن در ليست اشتراكهاي شما ديده ميشن.به طور روزانه.:38:

Imagicgirl
03-08-2007, 00:18
سلام ! من این مسیری که شما گفتین رو رفتم اما نفهمیدم کجا می شه لیست تاپیکهایی که دوست دارم رو پیدا کنم ! خوشحال می شم که بگید دقیقا کجاست ! مرسی

negar20
03-08-2007, 15:53
توي قسمت تنظيمات كاربر ليست اشتراكهاي شما ديده ميشود.

Anildy
04-08-2007, 08:40
بايد در قسمت ويرايش اختيارات / بخش اشتراك / گزينه عدم اشتراك را تغيير دهيد به اطلاع رساني به طور روزانه. وقتي اين گزينه رو فعال كردي اون تاپيكهايي كه دوست داري و بهشون جواب دادي اگر پست جديد داشته باشن در ليست اشتراكهاي شما ديده ميشن.به طور روزانه.:38:

مرسی از جوابتون. ولی من می خوام هر تاپيک جديدی مثلا توی انجمن فتوشاپ مطرح شد من مطلع بشم نه فقط اون تاپيک هايی که خودم شروع کردم يا بهشون جواب دادم!!!!!

Ahmad
04-08-2007, 09:26
سلام

شما كافيه كه وارد اون انجمن بشين.

بعد وقتي كامل صفحه Load شد بر روي " تنظيمات انجمن " كليك كنيد و در پنجره باز شده بر روي " آبونمان اين تالار شويد " كليك كرده و در صفحه ايجاد شده ( بهترين آن به نظر من) گزينه " بدون اطلاع رساني بوسيله ايميل " را انتخاب كنيد.

با اين كار وقتي تاپيكي يا پستي در اين تالار زده شود شما با مراجعه به قسمت " تنظيمات كاربر " متوجه آن
خواهيد شد.

البته من اين را امتحان نكردم. ولي فكر ميكنم به اين صورت ميباشد.

اگر نوشته‌هايم نادرست است ، بگوييد.

موفق باشيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

negar20
04-08-2007, 09:34
سلام

بعد وقتي كامل صفحه Load شد بر روي " تنظيمات انجمن " كليك كنيد و در پنجره باز شده بر روي " آبونمان اين تالار شويد " كليك كرده و در صفحه ايجاد شده ( بهترين آن به نظر من) گزينه " بدون اطلاع رساني بوسيله ايميل " را انتخاب كنيد.

با اين كار وقتي تاپيكي يا پستي در اين تالار زده شود شما با مراجعه به قسمت " تنظيمات كاربر " متوجه آن
خواهيد شد.

موفق باشيد.

من امتحان كردم راهتون درسته

Ahmad
04-08-2007, 11:16
پس درست بود.

خوبه .

تشكر .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه كسي دوست داشت خوبه كه اين مطلب رو تو تاپيك " نكات ظريف در P30World " بنويسه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Aminzikzak
04-08-2007, 13:32
آقا دستت ممنون ...
هان ...! یعنی خیلی تشکر...

واقعا لازم بود.

Anildy
05-08-2007, 09:02
سلام

خواهيد شد.

موفق باشيد.

مرسی. جوابتون کاملا درسته. خيلی ممنون

Ahmad
05-08-2007, 10:06
آقا دستت ممنون ...
هان ...! یعنی خیلی تشکر...

واقعا لازم بود.

مرسی. جوابتون کاملا درسته. خيلی ممنون

خواهش ميكنم.

موفق باشيد

Imagicgirl
05-08-2007, 10:30
سلام مرسی منم راه رو رفتم و جواب داد ، اما حالا یه سوال دیگه دارم ;) چه جوری می شه جلوی میلها رو گرفت ؟ مثلا من می رم توی یه تاپیک و پستی رو می نویسم بعد هر دفعه که یکی توی اون تاپیک یه چیزی بنویسه برای من میل می شه ! چه جوری می شه جلوی این رو گرفت ؟ من تو قسمت تنظیمات کاربر گزینه اختیارات هر چی مربوط به ارسال به ایمیل بود رو برداشتم اما بازهم میاد ، جالبیش اینه که تاخیر هم داره یعنی مثلا من مطلبی رو دیروز خوندم تو اون تاپیک همون جوابها امروز دوباره بهم ایمیل می شه !