PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امنيت فايل هاي رمز شده با استفاده از Winrar

Captain_Nemo
02-08-2007, 01:28
با عرض سلام خدمت همه دوستان...

مي خواستم بدونم امنيت فايلي كه بوسيله برنامه Winrar فشرده شده و داراي پسورد 15 حرفي كه توش حروف بزرگ كوچك، عدد و علامت داره در چه حديه؟

من خودم با برنامه Advanced RAR password Recovery امتحان كردم... در هر ثانيه فقط 25 پسورد رو چك مي كرد يعني يه چيزي حدود 10 ميليارد سالي طول ميكشه تا رمزش باز بشه ... آيا راه ديگه اي هم وجود داره؟

nima_divone
02-08-2007, 01:47
فکر کنم اگه پسوردت فارسی باشه نتونه..اینو امتحان کردی ؟

nima_divone
02-08-2007, 02:19
دوست عزیز من الان تست کردم و پسوردش رو فارسی گذاشتم نتونست بازش کنه

hakhamanesh
02-08-2007, 09:23
با عرض سلام خدمت همه دوستان...

مي خواستم بدونم امنيت فايلي كه بوسيله برنامه Winrar فشرده شده و داراي پسورد 15 حرفي كه توش حروف بزرگ كوچك، عدد و علامت داره در چه حديه؟

من خودم با برنامه Advanced RAR password Recovery امتحان كردم... در هر ثانيه فقط 25 پسورد رو چك مي كرد يعني يه چيزي حدود 10 ميليارد سالي طول ميكشه تا رمزش باز بشه ... آيا راه ديگه اي هم وجود داره؟
اين جور برنامه ها عمري نتونن فايلهاي rar با اين درجه امنيت رو باز كنن مخصوصا اگر در پسورد از حروف فارسي هم استفاده بشه.

Captain_Nemo
02-08-2007, 10:42
امنيت ساير فايل ها آرشيوي چطوره مثلاً Kgb ، Zip ...

hakhamanesh
02-08-2007, 18:22
امنيت ساير فايل ها آرشيوي چطوره مثلاً Kgb ، Zip ...
باز اونا امكان پيدا كردنش بيشتره ولي اگر درجه امنيت اونها هم بالا باشه ( پسورد 15 حرفي كه توش حروف بزرگ كوچك، عدد و علامت و حروف فارسي داشته باشه) بازم فرق آنچناني نداره.

mehdi_7070
02-08-2007, 22:11
در هر ثانيه فقط 25 پسورد رو چك مي كرد
سخت افزار كامپيوتر ، تا چه اندازه توي بالا بردن اين ركورد تاثير داره ؟!
و آيا كسي امتحان كرده يا نه ؟

Captain_Nemo
03-08-2007, 14:51

مشخصات سیستمی که من با هاش کار می کنم:
CPU:P4 2.4 GHz 1mb
Ram: 512 mb DDR400

hakhamanesh
04-08-2007, 12:03
بهترين راه براي رسيدن به اين جواب اينه كه لينك دانلود اين نرم افزار رو اينجا بزاريم يه فايل رمزگذاري شده هم بزاريم تا باقيه دوستان تست كنن و هر كي جواب رو همراه با مشخصات سيستمش بزاره(همه بايد از همون ورژن و همون فايل رمزگذاري شده استفاده كنن)

Captain_Nemo
04-08-2007, 21:06
کسی تا بحال از روش plain text استفاده کرده؟

ظاهراً در این روش اگه بتونیم یه فایل که داخل فایل rar شده قرار داره رو پیدا کنیم و با همون ورژن ولی بدون پسورد rar کنیم، برنامه هایی که از این روش استفاده می کنند با مقایسه دو فایل rar پسورد رو پیدا می کنند و ظاهراً زمان زیادی هم طول نمی کشه.

Reza goli
07-08-2007, 14:24
بسم رب شهدا!

از آن جایی که همه رایانه ها دارای حروف فارسی نیستند به شما پیشنهاد می کنم که از حروف جدید استفاده کنید.
یعنی اینکه دکمهAlt ذا بگیرید و سپس چند عدد را بزنید و سپس دکمه Alt را رها نماییدتا یک حرف جدید ساخته شود مانند زیر:

}☺♥♦◘+∟إئؤ↔µI