PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپی کردن جزوه ها با موبایل

RAMINET
01-08-2007, 23:58
زمان درج خبر ◄
13:57 چهارشنبه 10/05/86

--------------------------------------------------------------------------------

به گزارش گروه خبری GSM، سرویس خدماتی جدیدی در اروپا برای رفع نیاز به دستگاه کپی، اسکنر یا حتی فکس برای کابران موبایل فراهم شده است. با استفاده از یک نرم افزار اینترنتی کافیست تصاویر گرفته شده توسط گوشی را ارسال کنید. این نرم افزار که ScanR نام دارد که کاملاً مجانی بوده و کار با آن بسیار ساده است، کافیست از متن نوشته، کارت ویزیت، نوشته های روی تخته سیاه و یا هر نوع نوشته دیگری با استفاده از موبایل یک عکس گرفته و از طریق ایمیل یا MMS برای این وب سایت ارسال شود. سپس فایل Scan شده توسط این نرم افزار ساخته شده و بصورت Online یا بصورت PDF برای ایمیل کاربر ارسال می شود. برای ارسال کپی برای دیگران نیز می توان آدرس ایمیل آن فرد را نیز اضافه کرد.
این سرویس بیش از همه مورد توجه دانش آموزان قرار گرفته که با استفاده از آن می توانند کلاس ها و درس هایی را که غیبت داشته و از دست داده اند جبران کنند. بنابراین می توان از نوشته های روی تخته سیاه، نوت های نوشته شده درون کتاب و جزوه و کلیه تمرین ها و درس ها عکس گرفته و پس از ارسال، نسخه کپی کاملاً واضح و خوانا و در فرمت PDF را دریافت کرد.

بیلچه
02-08-2007, 01:48
من تبلیغ این برنامه رو هم دیدم. با این برنامه از یک متن یا کلمه کارت و یا هر چیز دیگر عکس می گیرید خود برنامه این عکس ها را آپلود می کند و عملیات های مختلفی روی آن انجام می شود.
مثل تبدیل به متن
ترجمه
..

این برنامه با پایتون نوشته شده است.

jackhammer
02-08-2007, 08:47
این برنامه توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وجود داشت که متاسفانه فیلتره

s831153
02-08-2007, 09:28
خیلی کاربردی و مفید بود .

RAMINET
02-08-2007, 12:30
با چه پایتون نوشته شده؟ چه ورژنی؟!

pp8khat
02-08-2007, 17:44
این برنامه توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وجود داشت که متاسفانه فیلتره

شما خودتون این برنامه رو دارین؟

jackhammer
02-08-2007, 19:28
قبلا داشتم.
اینجا بدرد نمیخورخ چون عکس ها رو باید با کیفیت بالا بفرستید و بگیرید.
هم سرعت پایینه و هم حجم اطلاعات بالاست

AliROCK
02-08-2007, 19:32
حجمش چه قدره میخواین من میگیرم یه جا براتون اپلود کنم

GnuHDL
03-08-2007, 16:50
یعنی یه جورائي از تکنولوژی Ocr استفاده میکنه؟ که عکس رو تبدیل به متن میکنه درسته؟
اینجوری خیلی خوبه ولی فکر نکنم واسه متون فارسی جواب بده؟
دوستان لطفا اطلاعات بیشتری بدن
من سعی میکنم پیداش کنم و نصب کنم اگه شد اینجا میزارم

GnuHDL
03-08-2007, 17:59
فقط یه سرویس آنلاینه چشم هم آب نمیخوره واسه فارسی جواب بده رفتم تو سایتش ریجستر میخواست واسه دانلود هم ظاهرا باید با گوشی دانلود کنید تا به اهداف تبلیغاتیشون برسن من که منصرف شدم منتظر اخبار جدیدتر..........

jackhammer
03-08-2007, 18:53
من نگفم حجم فایل زیاده!!!!!
گفتم استفاده ی خود برنا مه بالاست...3g به بالا میخواد.

milad_milad_milad
04-08-2007, 14:35
جالبه!!!!!!!!