PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : regedit disable شده

shahramkh59
01-08-2007, 10:15
سلام کامپیوتر من وارد reg edit نمیشه و میگه بوسیله ادمینیستریتور disableشده مشکل من چیه خواهشا راهنمایی کنیید

hamidreza0007
01-08-2007, 15:20
run > gpedit.msc > user conguration > administrative teplative > system > ctrl+alt+del option > remove task manager >>
روی remove task manager دوبار کیلیک کن و فکر کنم باید Disable کنی و بعدش سیستم رو ریستارت کن (یا explorer رو end task کن و دوباره توی new task , explorer رو اجرا کن)
اگه با Diable درست نشد , Enable رو بزن درست میشه.

M E H D I
01-08-2007, 19:48
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حميدرضا جان ايني كه شما گفتي براي Task Manager هست.

Farahmand Farshidy
02-08-2007, 15:14
سلام کامپیوتر من وارد reg edit نمیشه و میگه بوسیله ادمینیستریتور disableشده مشکل من چیه خواهشا راهنمایی کنیید

سلام شهرام جان!!:thumbsup:

آمدن شما را به این انجمن تبریک میگوییم:11::11::11:

شما به روشی که برایتان میگویم، عمل نمائید، مشکل شما انشاالله 100 در 100 حل خواهد شد.

وارد یوزر Administrator کامپیوتر خود شوید. اگر یوزر شما Limited باشد، پس شما نمیتوانید وارد ریجیستری شوید.

بعد از وارد شدن به یوزر Admin در Run تایپ نمائید gpedit.msc و کلید اینتر را فشار دهید.

صفحه ای بنام Group Policy ظاهر خواهد شد. حالا در سمت چپ صفحه Group Policy بالای فلش سمت چپUser Configuration که مشابه به علامه ( + ) میباشد، کلیک نموده و از زیر مجموعه که باز میشود، روی فلش سمت چپ Administrative Templates کلیک نمائید و بعد از ظاهر شدن زیر مجموعه مربوط Administrative Templates به روی System کلیک نمائید.

حالا در سمت راست صفحه Group Policy دنبال( Prevent access to registry editing tools ) بگردید و بعد از یافتن بالای آن Double click نمائید.حالا از تب Setting گزینه Disable را علامت دار نموده و کلید Apply و بعداً Ok فشار داد و پنجره Group Policy را ببندید.

الان شما میتوانید وارد Registry شوید.

اگر با مشکلی برخوردید، در خدمتم.

بااحترام
فرهمند

lovesat_59
23-08-2007, 15:13
دوست عزیز من هم مشکل شما را داشتم که ایراد از یک تروجان بود که با کاسپر حل شد

ADRIEN
23-08-2007, 15:31
سلام بچه ها
اينقدر بحث پراكنده و معرفي ترفند از رجيستري ديدم
به فكرم رسيد تمام ترفندهاي رجيستري رو تو يه برنامه جمع كنم با vb.net
نظرتون رو بگيد؟

techno
23-08-2007, 15:39
دوستان ترکوندید تا اومدم به خودم بجنبم...!

bahar_sa2001
20-06-2012, 14:51
سلام
خسته نباشید
درصورتی که این متن (Prevent access to registery tools )را پیدا نکنیم چه باید کرد ؟
و در صورت غیر فعال بودن از adminstrator چه کار باید کرد؟

سلام شهرام جان!!:thumbsup:

آمدن شما را به این انجمن تبریک میگوییم:11::11::11:

شما به روشی که برایتان میگویم، عمل نمائید، مشکل شما انشاالله 100 در 100 حل خواهد شد.

وارد یوزر Administrator کامپیوتر خود شوید. اگر یوزر شما Limited باشد، پس شما نمیتوانید وارد ریجیستری شوید.

بعد از وارد شدن به یوزر Admin در Run تایپ نمائید gpedit.msc و کلید اینتر را فشار دهید.

صفحه ای بنام Group Policy ظاهر خواهد شد. حالا در سمت چپ صفحه Group Policy بالای فلش سمت چپUser Configuration که مشابه به علامه ( + ) میباشد، کلیک نموده و از زیر مجموعه که باز میشود، روی فلش سمت چپ Administrative Templates کلیک نمائید و بعد از ظاهر شدن زیر مجموعه مربوط Administrative Templates به روی System کلیک نمائید.

حالا در سمت راست صفحه Group Policy دنبال( Prevent access to registry editing tools ) بگردید و بعد از یافتن بالای آن Double click نمائید.حالا از تب Setting گزینه Disable را علامت دار نموده و کلید Apply و بعداً Ok فشار داد و پنجره Group Policy را ببندید.

الان شما میتوانید وارد Registry شوید.

اگر با مشکلی برخوردید، در خدمتم.

بااحترام
فرهمند

jafarian
20-06-2012, 22:42
سلام
خسته نباشید
درصورتی که این متن (Prevent access to registery tools )را پیدا نکنیم چه باید کرد ؟
و در صورت غیر فعال بودن از adminstrator چه کار باید کرد؟

این روشهایی که من قراردادم مختص به xp :20:

روش اول

ابتدا منوی run اجرا کنید داخلش دستور cmd رو تایپ کنید بعدش تو پنجره ای که باز میشه دستورات داخل لینک اول که داخل فایل txt قراردارد هرکدوم بترتیب با موس کپی بگیرین داخل پنجره cmd با موس paste کنید اینتر کنید

روش دوم

فایل اسکریپ لینک دوم دانلود روی دسکتاپ سیو کنید بعدشم آخر سرسیستم ریستارت کنیدکار برنامه تموم شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]