PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امکان ارسال ایمل با سیم کارت های اعتباری اسپادان

RAMINET
31-07-2007, 13:56
زمان درج خبر ◄
12:37 سه شنبه 09/05/86

--------------------------------------------------------------------------------

به گزارش گروه خبری Gsmبه انتقال از ایران موبایل نیوز،مدیر عامل شرکت مشارکتی مخبارات سیار اصفهان گفت:سیم کارت های اعتباری(اسپادان)قابلیت ارسال پیام کوتاه و ایمیل را دارااست.سید احمدسجادی روزپنجشنبه،در گفت وگوبا پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران اظهار داشت:در زمان حاضرسیم کارت های اعتباری اسپاداندر12شهرستان استان اصفهان فعال است و تا پایان سال تمامی شهر های این استان تحت پوشش قرار خواهند گرفت.وی با بیان این که35هزارمشترک از سیم کارت های اعتباری اصفهان استفاده می کنند،خاطر نشان کرد:در صورت صدور پروانه،تعداد مشترکان خود را تا500هزار مشترک افزایش خواهیم داد.سجادی همچنین از اعلام آمادگی اپراتور اصفهان برای حضور در مزایده اپراتور سوم تلفن همراه خبر دادویادآورشد:آمادگی ارائه نسل سوم تلفن همراه را داریم.گفتنی است تعرفه مکالمات سیم کارت اعتباری اپراتور اصفهان مشابه سیم کارت های تالیاواپراتوراول است.

jackhammer
02-08-2007, 14:18
نسل سوم؟!:39::39::16:
شوخی با مزه ای بود...

meshkiposh2200
02-08-2007, 15:12
خبر جدیدی نیست این ایمیل زدن با سیم کارت اسپادان.من خودم هم داشتم و استفاده کردم .قیمتش هر اییمیل زدن هم به اندازه ی بک پیام کوتاه فرستادن بود