PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا راهی برای عوض کردن نام اپراتور هست ؟

ahsanx
31-07-2007, 07:27
دوستان چند وقت پیش کسی رو دیدم که در گوشی سونی اریکسون نام اپراتور رو عوض میکرد به صورتی که مثلا ایرانسل رو عوض میکرد و ir tc1

نمایش داده میشد و یا اونو یه . نقطه میکرد و اسم اپراتور رو به هر اسمی که دوست داشت تغییر میداد و یا کلا حذف میکرد . من خودم تعمیر کار

هستم ولی تا حالا این کار رو نتونستم انجام بدم . از دوستان و استادان گرامی اگه کسی این کار رو بلد هست اینجا بگه . ممنون میشم . من از

تاپیک تکراری متنفر هستم و عنوان تاپیک رو جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم اگه تکراری بود شرمنده . موفق باشید

بیلچه
31-07-2007, 07:57
برای گوشی های نوکیا سیمبین سری 60 ورژن 3 هم می شه این لوگو رو عوض کرد.

آموزش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

™Enter_The_Love
31-07-2007, 08:00
برای سونی اریکسون من میدونم حذف میشه کرد ولی تغییر رو نمیدونم

iman_s
31-07-2007, 08:38
با استفاده از برنامه فار منیجر(روی گوشیهایی که هک میشند) میشه فایل Layout.xml رو دستکاری کرد که نام اپراتور رو نشون نده.در همین فایل میشه به جای اسم اپراتور که بسته به سیم کارت به صورت داینامیک هست یک اسم ثابت معرفی کرد.ولی من خودم اینکار رو انجام ندادم و مطمئن نیستم.

faridOnline
31-07-2007, 11:00
تا اونجايي كه من ميدونم هم به نوع گوشي بستگي داره هم به سيم كارت
مثلا يادمه روي گوشيهاي زيمنس با بعضي از سيم كارتهاي قديمي اين كار امكانپذير بود ولي با جديدتر ها نه :41:

Silwestern
31-07-2007, 22:58
با استفاده از برنامه فار منیجر(روی گوشیهایی که هک میشند) میشه فایل Layout.xml رو دستکاری کرد که نام اپراتور رو نشون نده.در همین فایل میشه به جای اسم اپراتور که بسته به سیم کارت به صورت داینامیک هست یک اسم ثابت معرفی کرد.ولی من خودم اینکار رو انجام ندادم و مطمئن نیستم.

امتحان كردم با تغيير از 4 به 1 حذف ميشه ولي هركاري كردم تغيير نكرد...

iman_s
01-08-2007, 03:11
امتحان كردم با تغيير از 4 به 1 حذف ميشه ولي هركاري كردم تغيير نكرد...
بله با اینکار حذف میشه.باید یک کاری کرد به جای اینکه اسم اپراتور رو از سیم کارت و شبکه بگیره از یک کلمه ثابت(Static) بگیره.من یک مدت روی این کار کردم ولی چون زیاد با زبان XML آشنایی نداشتم بیخیال شدم.در ضمن این فقط برای گوشیهای SE هست.برای نوکیا میشه یک عکس رو در آدرس مشخصی کپی کرد تا روی نام اپراتور بیفته و عکس به جای نام اپراتور نمایش داده میشه.

ahsanx
02-08-2007, 06:51
دوستان از نظرات و راهنمایی شما دوستان ممنونم . اگه میشه راجع به هک کردن و برداشتن نام اپراتور بیشتر توضیح بدین و اگه در تاپیکی هست

آدرس اونو بدین ممنون میشم . اون شخص که گفتم این کار رو بدون کامپیوتر و هک کردن , با خود گوشی انجام دادن . هر چی هم اصرار کردم به من

نگفت که چطور این کارو انجام داد .

kelpasabidomb
02-08-2007, 07:27
يه سرچ كلي بكنيد آموزش كامل عوض كردن نام اپراتور رو پيدا ميكني من رو 6680 انجام دادم ولي هيچ كدوم از برنامه‌هايي كه دانلود كردم رو گوشيم نصب نشد شما امتحان كنيد ببنيد ميشه

pouria007
06-08-2007, 19:00
خوب این که کار نداره
با دستکاری lyout اونو خذف کنید بعد یه عکس بذارید که لوگو توش باشه

ahsanx
07-08-2007, 04:13
دوستان اگه ممکنه در باره حذف اون برای گوشیهای سونی اریکسون توضیح بدین .

pouria007
07-08-2007, 10:50
دوستان اگه ممکنه در باره حذف اون برای گوشیهای سونی اریکسون توضیح بدین .
اول باید فار منیجر و ++xs رو داشته باشین که میتونی از اینجا بگیری

1- برنامه xs++ v1.5 دانلود:

کد:

2- usb flash driver برای وصل کردن گوشی به کامپیوتر دانلود:

کد:
URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- برنامه far manager v1.7 دانلود :

کد:

4- پلاگین sefp دانلود:

کد:

5-فایل restore برای w810 دانلود:

کد:

فار منیجر 1.7 رو نصب میکنید بعد پلاگین sefp رو اکسترکت میکنید اینجا programs/far/plugins که باید یه فولدر sefp و یه فولدر reset با چند تا فایل .ssw به فولدر پلاگین اضافه بشه......

برنامه xs++ v1.5 رو هم که به صورت زیپ شده است اکسترکت کنین...حالا اونو اجرا کنید...
برای اینکه برنامه گوشیتون رو بشناسه باید usb flash drive رو نصب کنین روی my computer راست کلیک کنند و propertise رو انتخاب کنید بعد device manager رو باز کنید ...کلید c رو گوشی رو نگه دارید و کابل usb رو بهش وصل کنید ..تو device manager یه علامت سوال زردرنگ میاد که رو اون راست کلیک کرده و update driver رو انتخاب میکنید بعد درایور usb رو که دانلود کردید اکسترکت میکنید و آدرسشو تو اون میدید تا مراحل نصب انجام بشه....

حالا گوشیتون رو خاموش کنید ..مموری و سیم کارت رو در بیارین ...باطری رو سر جاش بزارین... برنامه xs++ رو اجرا کرده روی start کلیلک کنید بعد کلید c روی گوشی رو نگه دارید و کابل usb رو به گوشی وصل کنید(کلید c رو تا زمانی که گوشیتون شناخته بشه نگه داربد) بعد که برنامه گوشیتون رو شناخت یه اطلاعاتی از گوشیتون رو نشون میده ...

قسمت flash main framwer رو تیک بزنین بعد آدرس فایل w810_p3k_dcu.49R.ssw رو بهش بدین ...این فایل که تو پلاگین sefp بود اکسترکت کردین اینجا programs/far/plugins ...این فایل یه قفل شکن هست که باید روی main فلش بشه....در آخر روی flash کلیک کنید...یه 5 ثانیه طول میکشه بعد وقتی پیغام finishing flash داد stop رو بزنید بعد yes رو انتخاب کنید بعد با پیغام unplog the phone کابل رو از گوشی جدا کنید. باطری رو در بیارید و دوباره جا بزنید...//.حالا گوشی دیگه روشن نمیشه و میتونید با far رو اون تغییرات انجام بدین....
به فولدر پلاگین فار و سپس sefp بروید یعنی اینجا Program Files\Far\Plugins\SEFP بعد sefp0.10.0.51patch.exe رو اجرا کنید بعد روی do it! کلیک کنید......

برنامه فار رو اجراکنید سپس alt+f1 رو بزنید و sefp رو انتخاب کنید ..در پنجره باز شده در قسمت device , dcu-60 و در قسمت speed بیشترین و در قسمت boot script.. w300_ w810_ z550 رو انتخاب کنید و روی enter the matrix کلیک کنید...حالا کلید c رو نگه دارید و کابل رو به گوشی وصل کنید یه نوشته میاد (اگه گوشی شناخته بشه) بعد شما میتونید سمت چپ پنجره فار دو تا فولدر fs و flash رو ببینید...اگه گوشی به فار وصل نشد باطری رو در بیارید چند ثانیه صبر کنید دوباره باطری و جا بزنید و امتحان کنید.........
حالا وارد fs بشید که یه صفحه طوسی رنگ میاد که loader هست بزارید کارش رو انجام بده بعد به این آدرس برید
fs/tpa/system/layout
اونجا فایلی به نام layout.xml هست که باید با زدن f8 پاکش کنید و بعد این فایل رو با winrar اکسترکت کنید و با زدن دکمه tab به ستون سمت راست برید اون فایل layout جدید رو با زدن f5 کپی کنید بعد با tab به سمت چپ برید و انقدر ... رو انتخاب کنید که پیامی مبنی بر خاموش کردن لودر بیاد yes رو بزنید و بعد f10 رو بزنید تا از فار خارج بشید
باطری رو در بیارید دوباره جا بزنید.........................
حالا xs++ رو اجرا کرده اینبار flash main رو تیک بزنید و آدرس فایل restore رو که دانلود کردید(اول از حالت زیپ خارج کنید ) وبا توجه به ورژن قسمت main فریمورتون رو بهش بدین (با پسوند mbn) و روی flash کلیک کنید تا عملیات فلش شروع شود (حدود 5 ثانیه طول میکشه) و در آخر با پیغام finishing flash روی stop کلیک کنید و به پیغام داده شده yes بزنید و با پیغام Unplug the phone کابل رو از گوشی جدا کنید باطری رو در بیارید sim cart و مموری رو جا بزنید باطری هم همینطور و در آخر گوشی را روشن کنید.....
(با تشکر از ^^hamid^^)

ahsanx
08-08-2007, 04:12
دوست عزیزم جناب pouria007 از توضیحات کامل شما ممنون هستم . لطفا بفرمایید این روشی که توضیح دادین برای مدلهای دیگه سونی اریکسون

قابل استفاده هست یا نه ؟ در ضمن من میتونم با این روش گوشی k510i هک کنم و نام اپراتور رو حذف کنم ؟ با تشکر

pouria007
08-08-2007, 10:26
دوست عزیزم جناب pouria007 از توضیحات کامل شما ممنون هستم . لطفا بفرمایید این روشی که توضیح دادین برای مدلهای دیگه سونی اریکسون

قابل استفاده هست یا نه ؟ در ضمن من میتونم با این روش گوشی k510i هک کنم و نام اپراتور رو حذف کنم ؟ با تشکر
اکثر گوشی های سونی اریکسون رو من با همین روش هک کردم به جز k310 k510 z530 و z550
چون به برنامه وصل نمیشدن ولی فکر کنم k510 بشه (بازم میگم امتحان نکردم)