PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي انتخاب محل تحصيل

iuyt
30-07-2007, 18:24
من در امتحان ورودی تیز هوشان قبول شده ام در عین حال درامتحان ورودی یکی از بهترین مدارس ((سادات))هم که جزء سه مدرسه ی برتر استان خودم((اصفهان)) هست هم قبول شده ام و در ضمن خیلی هم حوصله ی مطالعه ندارم و به طور میانگین در سال تحصیلی در روز یک یا حداکثر دو ساعت به مطالعه ی درسی می پردازم لطف کنید اعلام کنیدکه به نظر شما من در کدام یکی از این دو مدرسه ثبت نام کنم

magmagf
31-07-2007, 00:01
من در امتحان ورودی تیز هوشان قبول شده ام در عین حال درامتحان ورودی یکی از بهترین مدارس ((سادات))هم که جزء سه مدرسه ی برتر استان خودم((اصفهان)) هست هم قبول شده ام و در ضمن خیلی هم حوصله ی مطالعه ندارم و به طور میانگین در سال تحصیلی در روز یک یا حداکثر دو ساعت به مطالعه ی درسی می پردازم لطف کنید اعلام کنیدکه به نظر شما من در کدام یکی از این دو مدرسه ثبت نام کنم

به نظر من بهتره بری شهید اژه ای
فشار درسی توی دبیرستان تیزهوشان اون قدر شدیدتر از سادات نیست
اما خوب مزیتی که داره اینه بچه های قوی تری هم کلاسیت هستن که خودش تاثیر زیادی داره
و دیگه جو سادات زیاد مذهبیه شاید برات سخت باشه
البته اگه راهنمایی تیزهوشان نبودی مسلما از بچه های خود اونجا عقبی چون اونها فیزیک و شیمی و زیست اول دبیرستان را حداقل کامل کامل بلد هستند و هم چنین روال مدرسه رو باید اولش زیاد زحمت بکشی ولی فکر کنم بیارزه

محیط تیزهوشان محیط سالمیه اما مذهبی هم نیست محیط خوبیه فقط شاید زیاد پاستوریزه باشه:31:

ali reza majidi 14
31-07-2007, 00:20
به نظر من بهتره بری شهید اژه ای
فشار درسی توی دبیرستان تیزهوشان اون قدر شدیدتر از سادات نیست
اما خوب مزیتی که داره اینه بچه های قوی تری هم کلاسیت هستن که خودش تاثیر زیادی داره
و دیگه جو سادات زیاد مذهبیه شاید برات سخت باشه
البته اگه راهنمایی تیزهوشان نبودی مسلما از بچه های خود اونجا عقبی چون اونها فیزیک و شیمی و زیست اول دبیرستان را حداقل کامل کامل بلد هستند و هم چنین روال مدرسه رو باید اولش زیاد زحمت بکشی ولی فکر کنم بیارزه

محیط تیزهوشان محیط سالمیه اما مذهبی هم نیست محیط خوبیه فقط شاید زیاد پاستوریزه باشه:31:

ببخشید شهید اژه ای پاستوریزه هستش؟:18:
بابا اونا خطرناکن
ازشهیدمدنی تبریزم بدترن

یادمه یکبار از طرف سمپاد رفتیم اونجا موقعی که دبیرستان بودیم

یه کاری کردند با ما که دیگه غلط کنیمبریم اونجا
ولی کلا محیطش واسه درس خوبه
ولی خیلی از بچه هاش شلوغن

nkhdiscovery
01-08-2007, 16:52
خدایی من برای مسابقات آزمایشگاهی رفتم اونجا کلی حال کردم عاشق بچه هاشون شدم...! خیلی بهتر از ساداته . لازم هم نیست زیاد بخونی یه کم از موضوع یادگیریه که سر کلاس حل میشه! تو که قبول شدی حتما مخت میکشه دیگه!تازه برای فعالیت های علمی.... بهترین فرصته که نباید از دستش بدی! اگه اونجا بودم کلی استفاده میکردم!

arash_zp
01-08-2007, 22:52
منم تيزهوشان قزوينم از راهنمايي تا الان كه ميرم 3وم دبيرستان
اگه قرار به خطر باشه كه اينجا .........
نه اصلا از اين خبرا نيست بچه هاي تيزهوشان اكثرا شر و شور نيستن و در واقع اسكل شايد باشن تا حدي ولي سالم ان
در همه جاي ايران
اين به خاطر اينه كه كلا جو اونجا + هست

p 3 0 world
10-07-2010, 15:37
ممنون بابت راهنماییتون
امسال 3 سال دبیرستان رو تموم کردم ( یه جورایی فارغ التحصیل شدم :دی )