PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش نصب برنامه و بازي روي D900i از طریق usb

hellbrain666
30-07-2007, 12:37
با اجازه از کاربران فعال این بخش:

اين آموزش رو جدا قرار ميدم چون روشش با بقيه ي آموزش هاي موجود فرق داره و خیلی ها این مشکل رو دارند.

1-طبق معمول شما نياز به دو برنامه Uploader و Softick PPP داريد که مي تونيد اونا رو از لينک زير دانلود کنيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2-حالا بريد به "Applications\Java world\Options" و در منو بريد به Network settings و در قسمت APN کلمه internet رو بنويسيد ، قسمت يوزر و پسورد خالي بماند و پروکسي رو غير فعال کنيد ،تنظيمات جديد رو ذخيره کنيد و به صفحه اصلي برگرديد.

انجام مرحله 2 براي يکبار کافي است .
3- برنامه Softick PPP 2.21 رو نصب کنيد اما اجراش نکنيد

4- گوشي رو به کامپيوتر وصل کنيد و Samsung PC Studio رو اجرا کنيد تا پيام SGH-D900i Connected رو مشاهده کنيد حالا برنامه رو کامل ببنديد .

5-در گوشي کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو وارد کنيد و گزينه دوم يعني OTA Type Setting menu رو انتخاب کنيد در صفحه جديد هم Serial OTA رو انتخاب کنيد و صفحه رو ببنديد.

6-سپس برنامه Softick رو بدون فعال کردن اجرا کنيد و به قسمت Settings\Device بريد اگر ss_mdm0 فعال بود آنرا تيک بزنيد و ok کنيد .

7-حالا برنامه رو اکتيو کنيد .

8-سپس کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را وارد کرده و PPP UP رو انتخاب کنيد سپس USB رو انتخاب کنيد (توجه اگر براي بار چندم است که اين گزينه رو انتخاب مي کنيد ممکن است که گوشي شما ري استارت شود و به صفحه قبل بر نگرديد در اين صورت بعد از ري استارت مجددا گوشي حود را خاموش کنيد و مجددا مراحال بالا رو انجام دهيد )

9-حالا برنامه uploader رو اجرا کنيد و فايل JAD رو اد کنيد سپس در همان منوي گوشي خود Serial download را انتخاب کرده و صبر کنيد فايل مربوطه در گوشي دانلود شود

بعد از دانلود اگر فايل مشکلي نداشته باشد اجرا مي شود آن را ببنديد و برگرديد به مرحله 5 و GPRS OTA رو انتخبا کنيد سپس گوشي رو ري استارت (خاموش و روشن ) کنيد
براي نصب فايل بعدي مجددا مراحل 4 به بعد رو انجام دهيد.
در ضمن من این روش رو امتحان کردم و جواب داده

payman1991
30-07-2007, 22:26
من تونستم برنامه bloover را نصب کنم
ولی بعد از اون دیگه نتونستم هیچ برنامه ای را نصب کنم لطفا راهنمایی کنید.همش INSTALL EROR میده
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

payman1991
31-07-2007, 12:40
شما اگر برنامه یا بازی را نصب کردید و مطمئنید که نصب میشه لینکش را بزارید.
در ضمن من بعد از اینکه bloover را نصب کردم میخاستم نقشه اصفهان را روی گوشی بریزم اما حواسم نبود و برای بار دوم USB را انتخاب کردم . گوشی ریست شد آیا این ریست شدن ممکنه تاثیری گذاشته باشه؟؟؟الانم دیگه میره و توی صفحه دانلود میمونه.حتی کابل را هم که میکشی بازم میمونه .باید یه بار ریست کنی تا درست بشه؟؟؟؟

hellbrain666
31-07-2007, 13:35
دوست عزیز شما باید بعد از نصب هر برنامه مجدد به OTA Type Setting menu بری و GPRS OTA رو انتخاب کنی
بعد گوشی رو خودت یکبار ری استارت کنی(منظور از ری استارت خاموش و روشن کنی) و برای نصب برنامه بعدی مجددا از مرحله 4 شروع کنی.

در ضمن اون برنامه bloover که شما داری نسخه 1 هست شما از لینک زیر نسخه 2 رو که آموزشش هم همراهش هست رو دانلود کن :

password:

hossein-p30-f
31-07-2007, 20:16
سلام آقا ممنون من چند تا راه رو امتحان كردم جواب نداد ولي روش شما جواب داد:31::27::31:

حالا اگه دوستان يه لطفي بكننو جند تا بازي قشنگ آپلود كنن يا لينك مستقم بزارن تا همه استفاده كنن:10::10::10: ((رفتم روي سايتهايي كه معرفي شده ولي نتونستم چيزي دانلود كنم ممنون:41:))

payman1991
31-07-2007, 22:08
من دوباره یه برنامه ریختم روش (یه دیکشنر)
خیلی راحت نصب شد
ولی بعد از اون دوباره نتونستم هیچ برنامه ای رانصب کنم
من فعلا فقط 2 تا برنامه خیلی اساسی نیاز دارم
یکی اون bloover که شما زحمتش را کشیدی
یکی هم نقشه اصفهان

hellbrain666
01-08-2007, 11:39
سلام آقا ممنون من چند تا راه رو امتحان كردم جواب نداد ولي روش شما جواب داد:31::27::31:

حالا اگه دوستان يه لطفي بكننو جند تا بازي قشنگ آپلود كنن يا لينك مستقم بزارن تا همه استفاده كنن:10::10::10: ((رفتم روي سايتهايي كه معرفي شده ولي نتونستم چيزي دانلود كنم ممنون:41:))

خواهش میکنم

من خودم چند بازی از تاپیک های زیر دانلود کردم و خوب بود

ShahabSAMSUNG
03-08-2007, 15:29
خوشحالم که یه کاربر دیگه به بخش ما اضافه شد.
فعالیتت رو هم تحسین می کنم و به جمع ما خوش اومدی.

روش نصبش عیناً E250 بود!!
من چون خودم با این گوشی کار نکردم، نتونستم آموزشش رو بنویسم. فکر می کردم مثل همون D900 باشه.

hellbrain666
03-08-2007, 17:35
خوشحالم که یه کاربر دیگه به بخش ما اضافه شد.
فعالیتت رو هم تحسین می کنم و به جمع ما خوش اومدی.

روش نصبش عیناً E250 بود!!
من چون خودم با این گوشی کار نکردم، نتونستم آموزشش رو بنویسم. فکر می کردم مثل همون D900 باشه.

خواهش میکنم شما لطف داری

payman1991
03-08-2007, 21:14
hellbrain عزیز،فدای اوون آواتارت بشم
من بعد از تعویض ویندوز هم نتونستم نصب کنم install error میده کمکم کنییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ددددددددددددددددددددددددد دددددددددددددددددددددددد

hellbrain666
03-08-2007, 21:50
:evil:
hellbrain عزیز،فدای اوون آواتارت بشم
من بعد از تعویض ویندوز هم نتونستم نصب کنم install error میده کمکم کنییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ددددددددددددددددددددددددد دددددددددددددددددددددددد

ببینم شما این پست رو خوندی که جواب سوالت رو دادم و باز هم مشکل حل نشد؟!

ببینم آواتار جدیده رو گفتی دیگه!!!:21:

payman1991
04-08-2007, 11:45
:evil:

ببینم شما این پست رو خوندی که جواب سوالت رو دادم و باز هم مشکل حل نشد؟!

ببینم آواتار جدیده رو گفتی دیگه!!!:21:

اونو خونده بودم ولی بازم مشکل دارم چیکار کنم؟؟؟؟
آواتار جدیدت هم گفتم.

hellbrain666
04-08-2007, 13:37
اونو خونده بودم ولی بازم مشکل دارم چیکار کنم؟؟؟؟

پس مشکلت را به طور دقیق بیان کن یکبار دیگه و کامل

payman1991
04-08-2007, 21:47
برای Nاُمین بار
من دفعه اول می خاستم Bloover را نصب کنم همش instal error میداد
بعد از چند بار اتفاقی نصب شد
دوباره سعی کردم برنامه دیگری نصب کنم
ولی usb را دوباره انتخاب کردم و گوشی ریست شد
دیگه نصب نشد تا بعد از چند روز مجددا اتفاقی PMD نصب شد
بعد از اون دیگه هیچی روش نصب نشد حتی بعد از تعویض ویندوز
چی بگم دیگه ........
اولش فکر کردم فضای خالی کم داره
که البته فقط 1 کیلوبایت بیشتر از حجم برنامه مورد نظر زیاد داشت
بنابر این تصمیم گرفتم از 4 تا بازی خود گوشی 2تاش را که خیلی بی خود و پر حجم بود دیلیت کنم
این کار را کردم ولی بازم هیچ توفیقی نکرد
همش instal error میده
من فقط 2 تا برنامه دیگه میخام
یکی bloover2 که شما زحمتش را کشیدید
یکی هم نقشه اصفهان دیگه هیچی
اگر از بلوتوث هم میشه نصب کرد روشش را بگید
از بلوتوث یک گوشی دیگه چه طور اونجوری میشه؟؟؟

payman1991
05-08-2007, 08:23
من دیشب رفتم تو قسمت tfs resetو جاوا فول ریست را زدم
اونایی هم که نصب کرده بودم پاک شد و به جاش بازی های اصلی خود گوشی که پاکشون کرده بودم اومد
اولش داشت اشکم در می اوومد ولی بعد دیدم فقط همون دو تا برنامه مذکور در بالا که قبلا هم نصب کرده بودم نصب شد بقیش instal errorمیداد
شما میتونید دو تا برنامه یا بازی که خودتون رو گوشی نصب کردید را بزاری تا منم امتحان کنم؟؟؟
یا اون bloover را که خودتون گذاشتید ببینید میتونید روی گوشی خودتون نصب کنید........

hellbrain666
05-08-2007, 19:02
من الان حدود 30 برنامه مختلف نصب کردم و پاک کردم الان هم 16 تا برنامه و بازی همزمان نصب کردم ولی انصافه سخت و وقت گیره
در ضمن bloover نسخه 1 و 2 رو هردوش رو دارم و جفتش رو امتحان کردم و نتونستم هیچ بلوتوثی رو هک کنم پس ارزش نصب کردن نداره
بعد هم فکر کنم فایل هایی که شما می خوای نصب کنی مشکل دارن
من هم با نصب خیلی از برنامه ها مشکل داشتم ولی بعضی هاشون هم نصب میشدند ولی با سایز کوچیک!

از تاپیک زیر بازی هایdriv3r - splinter cell dubble - mid naight pool-Colin MC Rally 2005 رو نصب کردم و مشکلی نداشتند

ShahabSAMSUNG
06-08-2007, 20:09
خب پیمان جان،
اینطور که معلومه، چیزی که می خوای نصب کنی، با پلتفرم گوشی سازگار نیست.

هر وقت چیزی نصب شد، پشت سرش بعدی رو به لیست آپلودر اضافه کن و منوی نصب رو بزن و گزینه install رو بزن. اگه نصب نشه، یعنی به پلتفرم گوشیت نمی خوره.

payman1991
13-08-2007, 16:25
چه طور فقط با پلتفرم گوشی من سازگار نیست؟؟؟
مگه خودتون نگفته بودید که پلتفرم همه گوشی های سامسونگ یکسانه؟؟

hellbrain666
14-08-2007, 12:39
من یه روش دیگه هم رفتم البته تجربیه و انجام دادنش بد نیست
اول اینکه نباید اسم فایله طولانی باشه و اسپیس هم نداشته باشه اصلا بهتره اسم فایل رو قبل از اضافه کردم به آپلودر به یک عدد مثلا 1 و 2 و اینا تغییر بدید

ShahabSAMSUNG
16-08-2007, 20:23
چه طور فقط با پلتفرم گوشی من سازگار نیست؟؟؟
مگه خودتون نگفته بودید که پلتفرم همه گوشی های سامسونگ یکسانه؟؟

پلتفرم همشون یکی هست و معمولاً هر برنامه ای که روی یکی از گوشی ها جواب بده، باید روی گوشی های دیگه هم جواب بده.
ولی خب بعضی از برنامه ها از این قانون طبعیت نمی کنن (شاخ بازی در میارن :31:)

mr_ahmadi
18-08-2007, 09:24
با سلام
گوشي d900i بنده هيچ عكس العملي به كدهاي گذاشته شده نشون نميده؟(مخصوصا اولي)
فقط بعضي وقتها با زدن كد#5737425*# منو مورد نظر ظاهر ميشه.
لطفا راهنمائي كنيد.

hellbrain666
18-08-2007, 19:57
با سلام
گوشي d900i بنده هيچ عكس العملي به كدهاي گذاشته شده نشون نميده؟(مخصوصا اولي)
فقط بعضي وقتها با زدن كد#5737425*# منو مورد نظر ظاهر ميشه.
لطفا راهنمائي كنيد.

این کد ها رو باید با حساسیت بیشتری وارد کنید
مثلا خیلی آروم و به ترتیب اگر وسط کار خراب شد ، باید از اول کد رو وارد کنید آروم و بدون خطا!

morrigan_neit
25-08-2007, 22:46
salam mamnoon az rahnamaihatoon vali moteasefane harkari kardam natonesam bazi nasb konam oon
d900i kode marhale 5 aslan javab nemidi dar zemn gooshim pdf nemikhune chikareh konam

morrigan_neit
26-08-2007, 17:42
man harcheghadam ke aromo ba tomanine zadam bazam hich axolamali neshon nadad

morrigan_neit
26-08-2007, 19:12
یکی هم مارو تحویل بگیره جواب بده.

p@a
30-08-2007, 10:22
سلام منم d900i دارم هرچی عکس یا فایل آفیس و پی دی اف توی فایلهای متفرقه گوشیم ریختم باز نکرد چه کار کنم باز بشه روش باز کردن این فایلها چیه روشون دکمه میزنم فقط می تونم سندش کنم یا ری نیمش کنم گزینه باز کردن نداره ممنون میشم راه حلی برام بنویسید:10:

S A M S U N G
30-08-2007, 11:41
سلام منم d900i دارم هرچی عکس یا فایل آفیس و پی دی اف توی فایلهای متفرقه گوشیم ریختم باز نکرد چه کار کنم باز بشه روش باز کردن این فایلها چیه روشون دکمه میزنم فقط می تونم سندش کنم یا ری نیمش کنم گزینه باز کردن نداره ممنون میشم راه حلی برام بنویسید:10:
فایل هایی که با پسوند پی دی اف هستند و با برنامه آکروبات خوانده میشن و فایلهایی که توسط ورد باز میشن را کپی کن و به قسمت Other File مموری کارت یا حافظه داخلی گوشی منتقل کن
اگه نخواند مشکل از گوشی هست ( فعلا فلش )

hellbrain666
01-09-2007, 19:29
man harcheghadam ke aromo ba tomanine zadam bazam hich axolamali neshon nadad

سلام..
کلا دو تا کد نیازه که من اونا رو به حروف می نویسم چون علامت ها پشت اعداد افتادند و کد برعکس نوشته میشه البته اونایی که قبلا این جور کد ها رو دیده بودند فهمیدند ولی خب:
کد اول ستاره مربع 52828378 ستاره
کد دوم مربع ستاره 5737425 مربع
در ضمن لطفا فینگلیش تایپ نکنید چون هم خوندنش سخته هم گیر میدن

minizoro
04-09-2007, 00:00
5-در گوشي کد *#52828378# رو وارد کنيد و گزينه دوم يعني OTA Type Setting menu رو انتخاب کنيد در صفحه جديد هم Serial OTA رو انتخاب کنيد و صفحه رو ببنديد.
8-سپس کد #*5737425# را وارد کرده

1. اين كدها رو كجا بايد بزنم ؟
اگه همينطوري موقع شماره گيزي بايد بزنم بعدش كدوم دكمه رو بزنم؟

2. OTA كه گفتين كجاست؟
راهنمايي معتلم به خدا....

مگه اين كدهايي كه بالا گفتين درست نيستن؟
کد *#52828378#
کد #*5737425#
اينا درست نيست؟؟؟!!!!!

hossein-p30-f
04-09-2007, 08:48

2. OTA كه گفتين كجاست؟

کد *#52828378#
کد #*5737425#
اينا درست نيست؟؟؟!!!!!

شما چه جوري ميگيري
اينو بگير ستاره مربع 52828378 مربع ____ مربع ستاره 5737425 مربع ‌ ((فكر كنم مشكلت همين باشه چون خودم هم به ترتيبي كه اينجا نوشته مي گرفتم كاري نمي كرد ))

بعد از زدن مربع آخر خودش صفحه مورد نظر رو باز مي كنه و هيچ كليدي رو لازم نداره

hellbrain666
04-09-2007, 14:42

2. OTA كه گفتين كجاست؟

کد *#52828378#
کد #*5737425#
اينا درست نيست؟؟؟!!!!!

پست 28 لطفا

hossein-p30-f
04-09-2007, 14:48
پست 28 لطفا

شما خودت يه نگاهي به پست 28 و 30 بنداز فكر كنم كه شما بايد پستت رو اصلاح كني :31:

minizoro
04-09-2007, 18:45
اولا حرف داش حسين تاييد ميشه خودتون اون پست رو اصلاح كنين به صورت عكس كد صحيح رو بدين

درضمن فكر كنم كه شما نفهميدين مشكل من چيه

منظورم اين بود كه آيا بايد اين كدها رو در صفحهي شماره گيري وارد كنيم يا يه جاي ديگه

به سوالم هم درباره ي Ota جواب بدين لطفا

هيچ كدوم از دوستان اگه شما اين كارها رو كردي توضيح بدين
لطفا خيلي به نصب برنامه احتياج دارم
سريعتر

ممنون

hossein-p30-f
04-09-2007, 23:04
اولا حرف داش حسين تاييد ميشه خودتون اون پست رو اصلاح كنين به صورت عكس كد صحيح رو بدين

درضمن فكر كنم كه شما نفهميدين مشكل من چيه

منظورم اين بود كه آيا بايد اين كدها رو در صفحهي شماره گيري وارد كنيم يا يه جاي ديگه

به سوالم هم درباره ي Ota جواب بدين لطفا

هيچ كدوم از دوستان اگه شما اين كارها رو كردي توضيح بدين
لطفا خيلي به نصب برنامه احتياج دارم
سريعتر

ممنون

:27:

آره مثل گرفتن شماره است

شما وقتي كد ستاره مربع 52828378 مربع رو بگيري صفحه Java test menu باز ميشه ((به محض اينكه مربع اخر رو بزني ))) گزينه دوم رو انتخاب و بعد serial bearer OTA رو مي زني و ادامه كار
اگه درست نشد يه بار گوشي رو خاموش روشن كن

شمامطمئني كه مرحله2 رو انجام دادي

hellbrain666
05-09-2007, 00:21
پست اول ویرایش شد به جای تایپ کد عکس کد گذاشته شد

minizoro
05-09-2007, 02:25
ممنون اقا حسين

الان كه شما گفتين حل شد

مرجله بعدي:
اينه كه بري تو ت Settings\Device
تو گوشي هم همچين منويي نيست منوي قطعات device
توبرنامه ي softick
مشكل:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كي ميتونه تو اين عكس همچين چيزي برام پيدا كنه؟Settings\Device
تو هيچ كدوم از برگه هاي بالايي هم همچين اسمي نبود
تو برگه ي options هم device نبود اگه منظورتون اينه
دادشhellbrain666 جان نميخوام دل سردت كنم آموزشت خيلي خيلي خوبه و معلومه كه براي ياد گرفتنش خيلي جون كندي
مطمئن هستم كه اشكال از من هست من نميفهمم چي كار كنم خوب ..... ببخشين ديگه زحمتتون ميدم...يه جوري جبران ميكنم (مثلا اگه تو بحث هاي زبان انگليسي مشكلي داشته باشين من هستم، كه فكر نميكنم اين كارم هم به درد بخوره)
به هر حال بخشش از بزرگان است و اين بزرگانند كه از دست بچه كوچو لو ها ميگرند.....

hossein-p30-f
05-09-2007, 08:37
وظيفه :11:

شما طبق عكس زير عمل كن ((هر كاري كردم عكسو بزرگتر از اين ننداخت :13: شما تو چه سايتي عكس آپلود كردي))

bluetooth / serial

قبلش دقت كن كه Samsung PC Studio 3 گوشيت رو شناخته باشه

hellbrain666
05-09-2007, 11:12
من فکر می کنم شما آموزش رو کامل و با حوصله نخوندی که اینقدر برات سوال پیش میاد!!!

morrigan_neit
05-09-2007, 12:06
من بالاخره تونستم بازی نصب کنم ولی خیلی بازیا رو می نویسه java game error
دلیلش چیه؟اگه میشه یه جایی معرفی کنید واسه دانلود بازی d900i

hossein-p30-f
05-09-2007, 14:04
من بالاخره تونستم بازی نصب کنم ولی خیلی بازیا رو می نویسه java game error
دلیلش چیه؟اگه میشه یه جایی معرفی کنید واسه دانلود بازی d900i

شما برو صفحه اول رو بخون جوابت رو ميگيري:8:

morrigan_neit
06-09-2007, 19:21
من بازم به یه مشکل برخوردم.چرا بعضی بازیارو وقتی اجرا میکنه load نمی کنه؟
تا حالا چنتا بازی که نصب کردم اینوری شده

hellbrain666
06-09-2007, 22:26
من بازم به یه مشکل برخوردم.چرا بعضی بازیارو وقتی اجرا میکنه load نمی کنه؟
تا حالا چنتا بازی که نصب کردم اینوری شده

ورژن جاوای بازی یا حتی حجم بازی بالاست که باعث میشه هنگ کنه معمولا با بازی های زیر 500 کیلو مشکلی نداره

payman1991
06-10-2007, 20:35
با استفاده از اینترنت گوشی چه جوری میشه برنامه رو دی 900 آی نصب کرد؟شنیدم زیاد دردسر نداره

Makan_noor
20-10-2007, 14:27
دوستان کمک کنید
یکی از دوستام این گوشی رو خریده ولی همون اول کار گرفته همه بازی های جاواشو پاک کرده حالا چه طوری به قسمت Applications\Java world\Options بره و تنظیمات Network settings رو انجام بده؟در ضمن این کد اول رو , روی دو تا گوشی امتحان کردیم جواب نداد چیکار کنیم؟

hellbrain666
20-10-2007, 15:18
من امتحان کردم بدون اون تنظیمات نتورک هم میتونه نصب کنه
برای آوردن بازی های گوشی کد اول در آوزش رو بزنه بره گزینه سوم جاوا فول ریست بازی ها برمیگردند
راستی یه نکته دیگه وقتی یه بازی رو تو آپلودر اضافه کردید و گوشی از برنامه دانلودش کرد دوباره کد دوم رو بدید و با آپلودر دوباره نصبش کنید و دیگه نیازی به ری استارت و دوباره کاری نداره مگر اینکه بازی ای موقع دانلود هنگ کنه

hossein-p30-f
20-10-2007, 15:29
دوستان کمک کنید
یکی از دوستام این گوشی رو خریده ولی همون اول کار گرفته همه بازی های جاواشو پاک کرده حالا چه طوری به قسمت Applications\Java world\Options بره و تنظیمات Network settings رو انجام بده؟در ضمن این کد اول رو , روی دو تا گوشی امتحان کردیم جواب نداد چیکار کنیم؟

شما همون کد اولی رو یه بار دیگه شمرده و آروم وارد کن (( ستاره مربع 52828378 مربع )) اگه منوی مربوطه باز شد که حتما باید باز بشه بیا روی گزینه TFS reset گزینه Java full reset رو بزن تا بازیهای خود گوشی دوباره برگرده مشکلت حل میشه :46: ((راهی بود که به ذهنمن می رسید دوستان اگه راه دیگه ای بلد باشن میگن:10:))

من امتحان کردم بدون اون تنظیمات نتورک هم میتونه نصب کنه
برای آوردن بازی های گوشی کد اول در آوزش رو بزنه بره گزینه سوم جاوا فول ریست بازی ها برمیگردند
راستی یه نکته دیگه وقتی یه بازی رو تو آپلودر اضافه کردید و گوشی از برنامه دانلودش کرد دوباره کد دوم رو بدید و با آپلودر دوباره نصبش کنید و دیگه نیازی به ری استارت و دوباره کاری نداره مگر اینکه بازی ای موقع دانلود هنگ کنه

:18:
وقتی من رفتم برای ارسال پاسخ پست شما نبود اما وقتی پستم رو زدم پست شما بود:31:

hellbrain666
20-10-2007, 17:02
اشکال نداره بهتر از من هم جواب دادی من حال نداشتم کامل بنویسم :d

ashi-khan
20-10-2007, 21:25
سلام
اینبرنامه آپلودر که در پست اول هست لینکش خراب شده
لطفا بگید از کجا دانلود کنم
ممنون

morrigan_neit
20-10-2007, 22:35
برو تو google سرچ کن پیدا میکنی

hellbrain666
23-10-2007, 16:45

smoslamm
18-11-2007, 23:03
سلام عليکم
من از اول بار تاحالا برنامه را نتوانستم نسب بکنم همش Install Eror ميده
چيکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

smoslamm
18-11-2007, 23:05
با اینکه همه کارهای که توی این چند صفحه گفتيد امتحان کردم

hellbrain666
19-11-2007, 16:55
یعنی هیچی دانلود نمیکنه؟

smoslamm
19-11-2007, 21:12
بله اصلا چيزی دانلود نکرد
همش می نویسد Install Eror

hellbrain666
20-11-2007, 18:02
یادمه برای من هم این مشکل پیش اودمده بود ولی درست شد اگه شما با دقت همه مراحل رو انجام بدی درست میشه در ضمن اسم فایل مورد نظر نباید طولانی و ترجیجا بدون فاصله باشه

S A M S U N G
20-11-2007, 21:57
سلام عليکم
من از اول بار تاحالا برنامه را نتوانستم نسب بکنم همش Install Eror ميده
چيکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با اینکه همه کارهای که توی این چند صفحه گفتيد امتحان کردم

یادمه برای من هم این مشکل پیش اودمده بود ولی درست شد اگه شما با دقت همه مراحل رو انجام بدی درست میشه در ضمن اسم فایل مورد نظر نباید طولانی و ترجیجا بدون فاصله باشه
اگه در هنگام نصب ارور Instal Error بده باید در قسمت option و در قسمت APN کلمه Internet را وارد کنی

morrigan_neit
21-11-2007, 18:14

مطمینی مراحلو به ترتیب انجام میدی؟

smoslamm
23-11-2007, 21:15
اگه در هنگام نصب ارور Instal Error بده باید در قسمت option و در قسمت APN کلمه Internet را وارد کنی
اين کار هم انجام دادم ولی همش می نویسد Install Eror

smoslamm
23-11-2007, 21:23
مطمینی مراحلو به ترتیب انجام میدی؟
بله مراحل را چند بار به تر تيب انجام دادم

S A M S U N G
24-11-2007, 01:20
اين کار هم انجام دادم ولی همش می نویسد Install Eror
اینبار کلمه usb را بزن ببین چی میشه !

smoslamm
24-11-2007, 13:07
اين بارتوانستم برنامه اي نصب كنم ولي هربار ميخواهم برنامه رانصب كنم بايد برنامهSoftick PPPرا از اول نصب نماييم آيا براي رفع اين مشكل راه حلي نيست؟

S A M S U N G
24-11-2007, 15:06
اين بارتوانستم برنامه اي نصب كنم ولي هربار ميخواهم برنامه رانصب كنم بايد برنامهSoftick PPPرا از اول نصب نماييم آيا براي رفع اين مشكل راه حلي نيست؟

مگه میشه ؟!
یه بار نصب میکنی حله که

arsy_65sh
24-11-2007, 18:49
با سلام
من 2 روزه كه گوشي D900i را خريدم ، به كمك نوشته هاي hellbrain666 تونستم يكسري بازي و برنامه را تو گوشي نصب كنم ( از ايشون كمال تشكر را دارم) . ولي متاسفانه وقتي خواستم يكي ديگه را نصب كنم بعد از اينكه serial download را انتخاب كردم ، محيط دانلود آومد و به همين حالت موند ولي چيزي دانلود نشد . از آون موقع به بعد با اين مشكل مواجهم ، تا حالا نزديك نصف روز با اون ور رفتم ولي هنوز نتونستم مشكلشو پيدا كنم ، خواهشآ هر كس ميتونه كمكم كنه ، كمكشو از من دريغ نكنه .

لازم به ذكره كه ظاهرا پورت گوشي سالمه ، چون هنوز ميتونم صدا و تصوير را با Samsung PC Studio 3 به حافظه گوشي انتقال بدم

S A M S U N G
24-11-2007, 23:09
با سلام
من 2 روزه كه گوشي D900i را خريدم ، به كمك نوشته هاي hellbrain666 تونستم يكسري بازي و برنامه را تو گوشي نصب كنم ( از ايشون كمال تشكر را دارم) . ولي متاسفانه وقتي خواستم يكي ديگه را نصب كنم بعد از اينكه serial download را انتخاب كردم ، محيط دانلود آومد و به همين حالت موند ولي چيزي دانلود نشد . از آون موقع به بعد با اين مشكل مواجهم ، تا حالا نزديك نصف روز با اون ور رفتم ولي هنوز نتونستم مشكلشو پيدا كنم ، خواهشآ هر كس ميتونه كمكم كنه ، كمكشو از من دريغ نكنه .

لازم به ذكره كه ظاهرا پورت گوشي سالمه ، چون هنوز ميتونم صدا و تصوير را با Samsung PC Studio 3 به حافظه گوشي انتقال بدم
عزیز شاید حافظه جاوای گوشی شما پر شده !
یه تست کن ببین پره یا نه

arsy_65sh
25-11-2007, 00:56
عزیز شاید حافظه جاوای گوشی شما پر شده !
یه تست کن ببین پره یا نه

چك كردم ، خيلي جا داره ، از 4096 كيلو بايت ، تنها 800 كيلو پر شده

S A M S U N G
25-11-2007, 01:03
چك كردم ، خيلي جا داره ، از 4096 كيلو بايت ، تنها 800 كيلو پر شده
شما گوشیتو ریست کن شاید درست شد
من تا حالا این مشکل واسم پیش نیومده !

morrigan_neit
27-11-2007, 20:32
احتمالا برنامه ای که میخوای بنصبی java نیس.منم این مشکلو بعضی مواقع دارم

hellbrain666
28-11-2007, 09:20
یکی از همونایی که قبلا نصب کردی رو دوباره نصب کن اگه شد که بی خیال اونایی که نصب نمیشن بشو

arsy_65sh
04-12-2007, 03:49
من از لينك زير بازي و نرم افزار اين گوشي را دانلود مي كنم ، شما هم امتحان كنيد ببينيد با اين بازي ها به چنيين مشكلي بر مي خوريد :

با تشكر

S A M S U N G
04-12-2007, 03:57
من از لينك زير بازي و نرم افزار اين گوشي را دانلود مي كنم ، شما هم امتحان كنيد ببينيد با اين بازي ها به چنيين مشكلي بر مي خوريد :

با تشكر

شما از یکی از 2 سایت زیر بازی دانلود کن ببین بازم مشکل داره !

morrigan_neit
04-12-2007, 18:18
واسه منم تازگاها همین مشکلو پیدا کرده
میگم شاید از ویندوز باشه؟

arsy_65sh
05-12-2007, 05:40
Samsung.D هر 2 لينكي كه داده بودي مشكل داشت ، اولي وارد سايت نمي شد و دومي بعد از تايمر، شروع به دانلود نمي كرد . شما خودتون از اون لينكها چيزي دانلود كرديد ؟

S A M S U N G
05-12-2007, 07:14
درسته عزیز لینکها خراب شده ! آره من حدود 50تا بازی از سایت دوم دانلود کردم
یه سر به سایت Getjar بزن حتما پیدا میکنی !

morrigan_neit
05-12-2007, 16:07
کسی نفهمید مشکل ما از کجاس؟

shahab13
07-12-2007, 15:52
سلام دوستان
یک سوال دارم.... میخواهم برنامه روی d900i بریزم....
اما باید file با پسوند jar بریزم یا jad ؟:20:
اگر یک برنامه jar باشه باید با jad maker تبدیلش کنم؟:10:

hellbrain666
07-12-2007, 16:58
سلام دوستان
یک سوال دارم.... میخواهم برنامه روی d900i بریزم....
اما باید file با پسوند jar بریزم یا jad ؟:20:
اگر یک برنامه jar باشه باید با jad maker تبدیلش کنم؟:10:

سلام
دوست عزیز شما حتما آموزش پست اول رو نخوندی
برنامه آپلودر برای نصب فایلر جر ، نیاز به فایل جد هم داره

hellbrain666
07-12-2007, 17:02
در واقع فایل jad یک short cut از فایل jar هست که حاوی اطلاعات فایل MANIFEST.MF در داخل فایل jar هستش

shahab13
07-12-2007, 18:18
مرسی hellbrain666 حالا 2 زاریم افتاد
من یک دیکشنری jar دارم میخواهم بگزارم روش البته هفته دیگه:31: ... حالا یعنی jad maker برام short cut esho میسازه?:20:
ببخشید زیاد سوال می کنما:11:

hellbrain666
08-12-2007, 18:26
تقريبا همينطوره

کلا گوشي هاي سامسونگ طوري هستند که به اينترنت وصل بشيم و با خود گوشي برنامه رو دانلود کنيم اونطوري مشکلي نداره و برنامه راحت نصب ميشه
ولي چون ما مي خواهيم که از طريق کامپيوتر برنامه ها رو نصب کنيم مجبوريم با اعمال اين ترفند ها ، کاري کنيم که انگار داريم فايل رو با گوشي از اينترنت دانلود ميکنيم
پس با برنامه آپلودر فايل جد که همون شناسنامه فايل جر اصلي هست رو به ليست اضافه ميکنيم (اين فايل همون آدرس دقيق فايله که ميگه از کجا دانلود بشه)

arsy_65sh
09-12-2007, 14:09
از Samsung تشكر مي كنم بخاطر سايتي كه معرفي كردند ("[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ") تو اين سايت براي گوشي هاي سامسونگ ، با اسكرين سايز هاي مختلف برنامه هاي مختلي براي دانلود رايگان قرار داده شده .

arsy_65sh
09-12-2007, 16:04
آيا كسي ميدونه چگونه مي توان حافظه جاواي d900i را افزايش داد .
آيا كسي برنامهايي براي خواندن فايل هاي متني و pdf كه روي d900i قابل نصب باشه سراغ داده .

از پيش از افراد ياري دهنده تشكر مي كنم .

arsy_65sh
09-12-2007, 16:11
آيا كسي ميدونه چگونه مي توان حافظه جاواي d900i را افزايش داد . آيا اصلاً چنين چيزي ممكنه ؟
آيا كسي برنامهايي براي خواندن فايل هاي متني و pdf كه روي d900i قابل نصب باشه سراغ داده .

از پيش از افراد ياري دهنده تشكر مي كنم .

hellbrain666
09-12-2007, 17:45
1-با هک گوشی که در همین بخش در موردش صحبت شده میشه حافظه اش رو 2برابر کرد
2-برنامه هست ولی اون برنامه ها محدودیت حجمی دارن که کاربردی نیستند

arsy_65sh
11-12-2007, 20:10
با تشكر از hellbrain666 ،
من روش اول را بيشتر مي پسندم ، ولي در اين فروم چيزي در مورد هك كردن d900i آورده نشده ، لطفاً آدرس دقيقتري به من نشون بديد .
يه چند تا سوال ديگه يي نيز دارم:
چگونه مي توان در اينترفيس با كامپيوتر مستقيماً به مموري كارد دسترسي پيدا كرد ؟
چگونه مي توان حافظه مورد استفاده براي فيلم برداري يا عكس برداري را مموري كارد قرار داد ؟

hellbrain666
11-12-2007, 20:41
این تاپیکش:

2-settings phone settings usb seting mass storage اینطوری مثل رم ریدر عمل میکنه
3-امکانش وحود نداره

arsy_65sh
12-12-2007, 12:46
hellbrain666 مرسي از راهنماييهات

tkd110
13-12-2007, 10:32
hellbrain666 جان دمت گرم من یک هفته بود هر راهی میرفتم جواب نمی داد لی روش شما جواب داد بازم ممنون

tkd110
13-12-2007, 10:54
اون دوستی که برنامه برای اجرای فایل word میخواست این آدرس لینکش من خودم نصبش کردم اجرا شد و بدون هیچ محدودیتی فایل word من رو که حدود 30 خط بود نشان داد در ضمن این لینک شامل بیشتر برنامه های مورد نیاز برای d900i هست مثل هک بلوتوث دیکشنری و ... که من همه را اجرا کردم به بهترین شکل ممکن و بدون محدودیت اجرا شد

tkd110
13-12-2007, 10:59
نمیدونم چرا لینکم رو خوب چاپ نکرد منظورم سایت gsmaria است برید تو سایت و از قسمت نرم افزار مدل گوشیتون انتخاب و برنامه های سازگار با اون رو ببینید

morrigan_neit
13-12-2007, 15:53
[quote=hellbrain666;1891188]:
[
2-settings phone settings usb seting mass storage اینطوری مثل رم ریدر عمل میکنه
این یعنی چی؟

Ali_BlueBoy
13-12-2007, 16:43
برو توی منو به ترتیب این عددها رو بزن 9 و2 و 8 وبعد mass storage رو انتخاب کن
اون وقت یه درایو توی مای کامپیوترت درست میشه
OK

morrigan_neit
14-12-2007, 20:15
مرسی.انجام دادم.بعضی فایلارو باز نمیکنه و copy هم نمیکنه؟چرا؟

Ali_BlueBoy
14-12-2007, 21:16
مرسی.انجام دادم.بعضی فایلارو باز نمیکنه و copy هم نمیکنه؟چرا؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

morrigan_neit
15-12-2007, 17:52
علامت سوالام فقط اضافه شد

hellbrain666
15-12-2007, 19:11
خب این برمیگرده به امنیت افتضاح سامسونگ
احتمالا اون فایل هایی رو که باز نمیکنه از بلوتوث دریافت کردی
این قفل باعث میشه روی کامپیوتر قابل خوندن نشه تا اگه ویروسی بود کامپیوتر ویروسی نشه
شما باید برنامه moby explorer 3 رو نصب کنید و با اون مشکل رو رفعش کنید.

morrigan_neit
16-12-2007, 17:40
این سامسونگ فقط تو کارای جاسوسیه ها.
حالا این برنامه که گفتی از کجا بیارم؟
چیکار میکنه؟

hellbrain666
16-12-2007, 18:02
این برنامه رو نصب که کردی (یه برنامه مثل اکسپلورر کامپیوتره می تونی تو propertis فایل ها بری و هیدن و یا غیر قابل خودن بکنی

اون فایل های اینجوری رو با موبی برو به پروپرتیسشون اون 2 گزینه ی readable و writable تیک دارن تیک اون دو تا رو بردار روباره بزن بعد برنامه یه اجازه میگیره (فقط یه بار اول اجرای برنامه و یه بار هم موقع ادیت اولین فایل دیگه تا برنامه رو نبندی اجازه نمیگیره) و تموم

*-برنامه با اجرای فایل های فارسی مشکل داره اول با خود گوشی باید با حروف انگلیسی rename شوند.

tkd110
17-12-2007, 14:06
سلام من دفعه اول از طریق روش گفته شده 4 بازی و برنامه رو نصب کردم اما از اون به بعد دیگه نتونستم این کارو بکنم همه کارها رو هم درست میرم ولی در آخر .صفحه ((در حال دانلود میاد)) ولی اصلا پر نمیشه و همینجوری میمونه . گوشی رو ریست کردم . برنامه های مختلفی رو هم امتحان کردم و چند بار هم این کارا رو کردم ولی بازم این حالت پیش میاد لطفا راهنمایی کنید

hellbrain666
17-12-2007, 17:00
4 تا؟
شاید بیشتر ،
آخه من حدس میزنم این مشکل شما برای پر شدن حافظه جاوا باشه

tkd110
18-12-2007, 17:55
نه همون 4تا هستش تازه حدود 2 مگا هم جا داره ولی نمیدونم چرا اینجوری میشه یعنی صفحه درحال دانلود میاد ولی پر نمیشه و تا گوشی رو ریست نکنم همینجوری میمونه . لطفا راهنمایی کنید

hellbrain666
18-12-2007, 21:17
بهتره اسم فایل رو قبل از نصب کوچک کنی مثلا اسمش رو بردار یه حرفی کن
در هر حال صفحات قبل فکر کنم چند نکته گفته شده باشه
شاید هم باید بی خیال نصبشون شد

morrigan_neit
18-12-2007, 21:35
واسه منم چن وقته اینجوری شده.دیگه بیخیال برنامه و بازی شدم تا گوشیمو عوض کنم.
من وقت نکرم ویندوز عوض کنم و دوباره امتحان کنم.شما خودت اینکارو بکن شاید درس شه

hellbrain666
19-12-2007, 11:18
نه به ویندوز کاری نداره

tkd110
26-12-2007, 16:01
من حتی ویندوزم هم عوض کردم ولی باز این مشکلو دارم یعنی همه چیز رو درست میرم ولی در آخر صفحه دانلود همین جوری میمو نه و یک درصد هم پر نمیشه یعنی هیچکس این مشکلو نداره !! یا اینکه d900i کلا اینجوریه که اگه هست که خیلی ضایس

hellbrain666
26-12-2007, 19:37
من خودم تا به حال این مشکل برام پیش نیومده یعنی اگر بره به قسمت دانلود حتما تا 100 % رفته به جز مواردی که:
1-حافظه گوشی پر بوده
2-اسم فایل طولانی یا دارای کاراکتر هایی به جز حروف بوده
3-قبلا همچین مشخصاتی رو توی فایل های نصبی داشه باشم
4-فایل جر کامل نباشه
البته بگم احتمال داره بعضی از فایر وال ها هم مانع انجام کار بشن
حالا بازم یادم اومد میگم
من تا حالا هر چی بوده نصب کردم فقط مشکل اینجاست که یه سری ها رو موقع اجرا ارور میده که اونم به خاطر پلتفرم ضایشه!

morrigan_neit
28-12-2007, 19:51
انصافا خیلی ضایس

tkd110
29-12-2007, 16:17
بالاخره بعد از یک بار مستر ریست کردن تونستم کلی بازی و برنامه نصب کنم ولی اینو بگم که بعضی بازی ها و برنامه ها خودشون ایراد دارن که صفحه دانلود پر نمیشه یا ارور میده اگه باری شما هم اینطوری شده اشکال از اون برنامه است نه گوشی یه نکته دیگه اینکه من بعد از هر بار ریختن یک بازی بازی یا برنامه بعد رو در uploader دانلود میکردم و کد رو میزدم و بازی نصب میشد فکر نکنم نیاز باشه بعد از هر بار نصب گوشی رو ریست کنیم و دوباره همه چیز از نو. من که انجام دادم شد؟!

hellbrain666
29-12-2007, 20:44
بله من این موضوع رو چند روز بعد از آموزش فهمیدم که توی همین تاپیک گفتم توی صفحات قبل هست

morrigan_neit
30-12-2007, 19:20
چجوری میشه گوشیو مستر ریست کرد؟
چه اتفاقی میفته؟

hellbrain666
31-12-2007, 16:19
با کد : ستاره -2767 ستاره 3855 مربع
تمام قسمت ها ریست میشن (برمیگردن به حالت اول) به جز پاک شدن فایل ها - بازی ها

morrigan_neit
09-01-2008, 20:44
اتفاقی که واسه گوشی نمیفته؟

hellbrain666
09-01-2008, 20:53
نه .
مثلا چه اتفاقی؟
من خودم 4 بار مستر ریست کردم

morrigan_neit
10-01-2008, 15:31
شماره تلفن ها هم ÷اک میشه؟

reza fontana
11-01-2008, 02:13
لطف کنید یه لینک سالم که بشه بازیهای با پسوند jar - java ازش دانلود کرد رو معرفی کنید

tkd110
11-01-2008, 15:23
اینم یک سایت خارجی با صدها بازی و برنامه برای d900i

reza fontana
11-01-2008, 20:16
چرا بیشتر بازیهایی که برای d900i دانلود میکنم پسوند جاد ندارن؟

reza fontana
11-01-2008, 20:23
یه مشکلی که تو نصب بازی دارم اینه که چرا بازیها بعداز نصب سایزشون از نصف صفحه نمایشگر موبایل هم کوچکتره!!! علت چیه؟

hellbrain666
11-01-2008, 21:12
برای ساخت فایل جد میتونید از JAD استفاده کنید

اون بازی ها سایزشون با سایز گوشی فرق داره حتما از 240x320 کمتره و مشکلی نیست

morrigan_neit
11-01-2008, 23:12
بازی های 240*320 بریز کاملا صفه رو ÷ر میکنه.مشکلی نیس

reza fontana
12-01-2008, 14:19
برای ساخت فایل جد میتونید از JAD استفاده کنید

ببخشید من متوجه نشدم..برای ساخت فایل جد چطور از JAD استفاده کنم؟

morrigan_neit
12-01-2008, 14:44
منظور hellbrain
jadmaker
برنامه رو دانلود کن و فایل جد و بساز

reza fontana
12-01-2008, 15:05
منظور hellbrain
jadmaker
برنامه رو دانلود کن و فایل جد و بساز
دانلودش کردم ولی فایل بازی رو که میخوام تبدیل کنم eror میده!

morrigan_neit
12-01-2008, 19:43
احتملا مشکل از فایل جر یا فایل اصلا جر نیس

hellbrain666
12-01-2008, 21:07
و یا اسم فولدری که میخوای توش از فایل جر ، جد بسازی با حروف انگلیسی نیست

چند تاپیک در باره این مشکلات هست می تونی تو صقحات قبل تر انجمن ببینی

ShahabSAMSUNG
13-01-2008, 21:48
هر کی با جدمیکر مشکل داره، فایل هاش رو برای من بفرسته. من فایل جد رو براش می سازم.

reza fontana
18-01-2008, 02:31
من چندبار اون رمز رو زدم و یه دفعه گوشیم ری استارت شد..دیگه نرم افزار گوشی رو شناسایی نمیکنه!مرحله 4 رو میگم..حالا باید چکار کنم؟

morrigan_neit
18-01-2008, 13:28
برو تنظیمات ota رو دوباره به حالت اول
gprs بذار گوشیتو دوباره میشناسه.

reza fontana
18-01-2008, 16:00
درست شد..حالا دیگه گوشی رو میشناسه..ممنون

morrigan_neit
19-01-2008, 20:07
خواهش میکنم.

eleram
08-05-2008, 22:53
من که بابام در اومد دو تا بازی ریختم (هرچند نرم افزار می خواستم بریزم که نداشتم!) Pmd رو هم که نمی ریزه ریست میشه هی
آخرشم نفهمیدم دقیقا برای نصب باید چه مراحلی رو برم هر جایی یه چیزی می گن. شما هم که از اول تا حالا ده بار روش عوض کردین... لطفا اون آموزش صفحه اول رو آپدیت کنید

در ضمن چه خبره ایجا؟ 111 روز از آخرین پست می گذره!!

hellbrain666
09-05-2008, 13:28
سلام

من پی ام دی رو راحت نصب و اجرا کردم
در ضمن تا به جال آموزش صفحه اول تغییر نکرده چون جامع و کامله
علت سر نزدن هم اینه که دیگه همه روش رو یاد گرفتن یا بی خیال شدن (این احتمالش بیشتره :دی)
موفق باشید
سوالی بود در خدمتم.

mohsen770
29-07-2008, 11:30
سلام!
کار کرد ، ولی توی downloadin میمونه.
(؟)

shahrzad_z
12-09-2008, 23:00
سلام به همه کاربران .
دلم نیومد که کارم راه بیافته و تشکر نکنم .
راستی من هر کاری کردم این moby explorer نصب نشد ، موقع نصب رو دانلود میمونه نمیره ، تاپیکم کامل مطالعه کردم ولی این مشکل حل نشده بود ، از چند تا لینک مختلف هم گرفتم ( رو حساب اینکه خراب نباشه و اینا )
ولی نشد ، خلاصه گفتم بپرسم که دوستان عزیز file manager خوب سراغ ندارن که بشه فولدر ها رو قفل کرد .
یک سری هم از سایت getjar گرفتم که زیاد بدردبخور نبودن . :13:
مثلا با نرم افزار file lock یه فولدر دارم روی مموری کارت ، اینو قفل میکنم ، بعد اگر از طریق مموری واردش بشی قفله ولی اگر از طریق شاخه image وارد بشی قابل رویته . :41:
اگر زحمت بکشین چیزی معرفی کنین که این مشکلات رو نداشته باشه خیلی خوبه .

hellbrain666
22-09-2008, 12:58
سلام
لینک زیر برنامه Moby explorer هست که با بقیه فرق داره (کمی دستکاری شده)
خودم خیلی وقته که نصبش کردم!

SUNMOON
30-10-2008, 19:42
من فقط تونستم يه pmd رو نصب كنم كه اون هم درست كار نكرد.بعدش كه پاك كردم ديگه هيچ نرم افزاري رو گوشي نصب نميشه و install error ميده . جاوا رو هم rest كردم كه نتيجه اش اين شد كه اون 4 تا بازي پيش فرض هم با رزولوشن پايين و در گوشه صفحه اجرا ميشن . لطفا كمك كنين!!!!!

S A M S U N G
30-10-2008, 22:04
سلام دوست عزیز .

در قسمت Setting یکی از بازیها در قسمت APN کلمه Internet رو تایپ کنین .

مخلصیم .

undertaker_ss
31-10-2008, 12:29
سلام به همه
شرمنده چون تاپیک D880 تقریبا غیر فعاله مزاحم شما شدم
می خواستم ببینم طریقه نصب برنامه روی D880 هم همین طوریه یا نه؟

SUNMOON
31-10-2008, 16:00
S A M S U N G جان ممنون از راهنماييت.از همونnetwork settingرفتم ولي نشد راه ديگه اي سراغ نداري(الهي من تر غش!)

S A M S U N G
31-10-2008, 17:41
من پیشنهاد میکنم گوشیتینو یه بار Full Reset کنین .

فکر میکنم کدش توی همین تاپیک باشه .

مخلصیم .

baroon64
15-11-2008, 07:29
سلام من هرکار کردم نشد بازی نصب کنم یه بازی که امتحان شده از قبل رو اینجا میزارید ببینم شاید ایراد از بازی باشه و ایا من درست مراحلو میرم ........در ضمن هر فایل جار دیگه غیر بازی رو همینطور باید نصب کرد این که خیلی سخته؟

manage_58760
08-12-2008, 17:15
سلام :
منظورتون از پی دی ام چیه ؟ ایا یک نوع دیکشنری است؟ لطفا ادرس سایت ان را برم بزارین. چون هنوز نتونستم مراحل نصب رو با موفقیت تمام کنم. ولی به یک دیکشنری عالی و جامع نیاز دارم. ممنون:41:

amilina632
30-12-2008, 11:43
سلام عزيز
مح به سايت هاي دانلود ذكر شده از طف شما رفتم ولي چيزي جز فايل پروجكت پيدا نكردم .
خاهشاً راهنماييم كنيد
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

moeinflash
31-12-2008, 11:13
کارتون خیلی درسته دمتون گرم
:40::11:

ramtinteymouri
16-01-2009, 17:54
پس با f480 فرق داره.

moharref89
29-01-2009, 19:07
استاذ هل عزیز من جه کنم oploader &softickppp در ادرس مورذ نظر نبید

hellbrain666
31-01-2009, 15:32
هر سه فایل در یک لینک :

ممکن است softickppp تروجان شناخته شود آنتی ویروس را غیر فعال کنید
ممکن است فایروال uploader را بلوکه کند آنرا هم غیر فعال کنید

mansorsmsnr
05-02-2009, 22:17
واقعا مطالب عاليه

Monstermeysam
08-07-2009, 20:55
من در این قسمت مشکل دارم :
حالا بريد به "Applications\Java world\Options" و در منو بريد به Network settings و در قسمت APN کلمه internet رو بنويسيد ...
چون من نمیتونم وارد java world بشم واین پیغام رو میده :
no game to run

AHMADUSE
16-08-2009, 15:34
من که نتونستم نصب کنم چون تو گوشی که میرم ریست میشه وقتی usb رو میزنم بعدش هم مراحل رو تکرار میکنم اما باز ریست میشه
تازه با نرم افزار uploder هم که add میکنم هیچی تو پنجره uploder نشون داده نمیشه..

yardad
18-10-2009, 16:27
اگه میشه دانلود اون 2تا نرم ازار رو بزارید.(چون او سایت هایی که شهاب گفته بود جواب ندادند)(SofticPPPGatek
Uploader)

hellbrain666
27-10-2009, 22:40
Uploader

SoftickPPP

JADMaker

dashmojtaba
28-10-2009, 19:23
با اجازه از کاربران فعال این بخش:

اين آموزش رو جدا قرار ميدم چون روشش با بقيه ي آموزش هاي موجود فرق داره و خیلی ها این مشکل رو دارند.

1-طبق معمول شما نياز به دو برنامه Uploader و Softick PPP داريد که مي تونيد اونا رو از لينک زير دانلود کنيد :

2-حالا بريد به "Applications\Java world\Options" و در منو بريد به Network settings و در قسمت APN کلمه internet رو بنويسيد ، قسمت يوزر و پسورد خالي بماند و ------ رو غير فعال کنيد ،تنظيمات جديد رو ذخيره کنيد و به صفحه اصلي برگرديد.

انجام مرحله 2 براي يکبار کافي است .

4- گوشي رو به کامپيوتر وصل کنيد و Samsung PC Studio رو اجرا کنيد تا پيام SGH-D900i Connected رو مشاهده کنيد حالا برنامه رو کامل ببنديد .

5-در گوشي کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو وارد کنيد و گزينه دوم يعني OTA Type Setting menu رو انتخاب کنيد در صفحه جديد هم Serial OTA رو انتخاب کنيد و صفحه رو ببنديد.

6-سپس برنامه Softick رو بدون فعال کردن اجرا کنيد و به قسمت Settings\Device بريد اگر ss_mdm0 فعال بود آنرا تيک بزنيد و ok کنيد .

7-حالا برنامه رو اکتيو کنيد .

8-سپس کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را وارد کرده و PPP UP رو انتخاب کنيد سپس USB رو انتخاب کنيد (توجه اگر براي بار چندم است که اين گزينه رو انتخاب مي کنيد ممکن است که گوشي شما ري استارت شود و به صفحه قبل بر نگرديد در اين صورت بعد از ري استارت مجددا گوشي حود را خاموش کنيد و مجددا مراحال بالا رو انجام دهيد )

9-حالا برنامه uploader رو اجرا کنيد و فايل JAD رو اد کنيد سپس در همان منوي گوشي خود Serial download را انتخاب کرده و صبر کنيد فايل مربوطه در گوشي دانلود شود

بعد از دانلود اگر فايل مشکلي نداشته باشد اجرا مي شود آن را ببنديد و برگرديد به مرحله 5 و GPRS OTA رو انتخبا کنيد سپس گوشي رو ري استارت (خاموش و روشن ) کنيد
براي نصب فايل بعدي مجددا مراحل 4 به بعد رو انجام دهيد.
در ضمن من این روش رو امتحان کردم و جواب داده
اون مسیر که گفتینو آبی رنگش کردمو نتونستم برم توی دنیای جاوای من خالیه! آپشنم نداره

osmaan
29-10-2009, 12:13
اون مسیر که گفتینو آبی رنگش کردمو نتونستم برم توی دنیای جاوای من خالیه! آپشنم نداره
نیازی به اون مرحله نیست دوست عزیز این کار هیچ تاثیری نداره شما مراحل بعد رو انجام بدی مشکلت حله

dashmojtaba
29-10-2009, 18:19

من این برنامه رو نصب کردم اما انگار درست نصب نشده وقتی خواستم اجراش کنم این کادر میاد:

:13:

dashmojtaba
29-10-2009, 22:15
یکی جواب بده

hellbrain666
29-10-2009, 22:19
تا جایی که یادمه کنسل و بعد ادامه کار !

dashmojtaba
30-10-2009, 13:23
خیلی این دستورالعمل سردرگمه
بخش 6 و 7 رو نمیتونم انجام بدم Settings\Device رو پیدا نکردم بعدش کجا برنامه رو اکتیو کنم؟
اونارم که بیخیال شدمو رفتم سراغ 9 اونم سریالو نمیدونم کجا انتخاب کنم
این برنامه JADmaker هم فایل JAR رو داخلش دراگ دراپ که میکنم هیچ کاری نمیکنه!

dashmojtaba
31-10-2009, 12:01
هل برین نمیخوای دیگه راهنمایی کنی؟! حیفه کارتو ناقص بگذاریا ...

osmaan
31-10-2009, 13:31
خیلی این دستورالعمل سردرگمه
بخش 6 و 7 رو نمیتونم انجام بدم Settings\Device رو پیدا نکردم بعدش کجا برنامه رو اکتیو کنم؟
اونارم که بیخیال شدمو رفتم سراغ 9 اونم سریالو نمیدونم کجا انتخاب کنم
این برنامه JADmaker هم فایل JAR رو داخلش دراگ دراپ که میکنم هیچ کاری نمیکنه!

درمورد 6 و 7 در مرحله 6 باید روی ایکونه نرم افزار راست کلیک کرده و گزینه Settings کلیک کن و بعد سر برگ bluetooth/serial رو انتخاب کن و بعد ss_mdm0 انتخاب کن
تو مرحله 7 برنامه که پیش ساعت دیده میشه راست کلیک کن و اکتیو کن و اون پیام رو کنسل کن

برای جد میکر هم لازم نیست خوده جد میکر رو جایی کپی کنی همونجا که اکسترگ کردی برنامه رو باز کن و برو توی پوشه ای که بازی هست و فایل جر رو کپی کن

dashmojtaba
31-10-2009, 14:03
درمورد 6 و 7 در مرحله 6 باید روی ایکونه نرم افزار راست کلیک کرده و گزینه Settings کلیک کن و بعد سر برگ bluetooth/serial رو انتخاب کن و بعد ss_mdm0 انتخاب کن
تو مرحله 7 برنامه که پیش ساعت دیده میشه راست کلیک کن و اکتیو کن و اون پیام رو کنسل کن

برای جد میکر هم لازم نیست خوده جد میکر رو جایی کپی کنی همونجا که اکسترگ کردی برنامه رو باز کن و برو توی پوشه ای که بازی هست و فایل جر رو کپی کن

چه عجب یکی جواب مارو داد ببین این ssmdm0 که میگی اصلاً برای من نیست بجاش com1 هست
برای اکتیو کردن توی tray برنامه که راست کلیلک میکنی گزینه اکتیو نداره فقط رجیستر داره که اونم سریال میخواد

dashmojtaba
31-10-2009, 19:49
به هر زحمتی بود درستش کردم
دست شمام درد نکنه

m-alpha
16-11-2009, 15:52
سلام عزیزان. ببخشید مشکل من کمی پایه ای تره. اون هم اینکه با اینکه کابل گوشی در دسترسم هست ولی متاسفانه سی دی نصب درایور اون همرام نیست. کسی هست که بتونه لینک دانلود درایور رو بده و یا اگه مقدوره آپلودش کنه؟

hellbrain666
16-11-2009, 20:51
سلام عزیزان. ببخشید مشکل من کمی پایه ای تره. اون هم اینکه با اینکه کابل گوشی در دسترسم هست ولی متاسفانه سی دی نصب درایور اون همرام نیست. کسی هست که بتونه لینک دانلود درایور رو بده و یا اگه مقدوره آپلودش کنه؟

سلام
تو تاپیک مربوطه قرار دادم :

:11:

mehrdadza
14-12-2009, 09:53
salam
man har kari mikonam nemitoonam, barname ro gooshim nasb konam (modele gooshim D900i) chi kar konam
mamnon misham rahnmaeem konid? ba tashakor az hamatoon

hamedses
17-02-2010, 16:13
سلام من زیاد کار کردن با رایانه رو بلد نیستم "هر کاری میکنم Uploader و Softick PPP دانلود نمیشن"لطفا راهنماییم کنید.