PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرويس پك 3 براي ويندوز xp

Mehdi_Best
30-08-2005, 22:00
سلام
ما هنوز در مورد استفاده از سرويس پك 2 شك و ترديد داشتيم و با خودمون درگير بوديم كه نصب كنيم يا نه!! كه همين الان در سايت هاي دانلود خارجي ديدم كه سرويس پك 3 هم اومد!!!!
واقعا به اين مايكروسافت بايد يه خسته نباشيد بگيم كه اين همه كارش درسته!!! البته فكر مي كنم اين سرويس پك رو مايكروسافت نداده باشه بيرون. پس بعدا نگيد كه نگفتم!
اين همه روي سرويس پك 2 تبليغ كرد ولي در عرض همين چند وقت دوباره يه سرويس پك جديد داده بيرون. البته من چون انگليسيم خوب نيست زحمت ترجمه اين چند خط رو به عهده خودتون مي گذارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Windows XP Service Pack 3 Preview

We've got a 100+ hotfix pack of many of the Windows XP SP3 fixes up for download. These are fixes that you would have to call Microsoft and get through their support center. These probably won't be up for download for more than a few days, so grab them while their hot!

لينك دانلود با حجم 100 مگابايت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يا

يا

nimo
30-08-2005, 22:04
ممنون مهدي جان.
من دارم داونلودش ميكنم . البته موندم كه اينستالش كنم يا نه. چون اين مايكروسافت معلوم نيست چي كار ميكنه.

خيلي ممنون مهدي جان

Amir_P30
31-08-2005, 00:56
والا من فكر نميكنم .
چون اگه بود خوده ماكروسافت رسما اعلام ميكرد.
همون طوري كه براي سرويس پك 2 خيلي تبليغ و تشويق كرد.

اين احتمالا يه بسته از كليه پچ هاي يكساله اخيره كه در قالب اين پكيج ارائه شده

جدي نگيريد!!!

MOHAMMAD_SAT
31-08-2005, 01:07
والا من فكر نميكنم .
چون اگه بود خوده ماكروسافت رسما اعلام ميكرد.
همون طوري كه براي سرويس پك 2 خيلي تبليغ و تشويق كرد.

اين احتمالا يه بسته از كليه پچ هاي يكساله اخيره كه در قالب اين پكيج ارائه شده

جدي نگيريد!!!
با تشكر از مهدي جان كه خيلي زحمت ميكشه
منم كاملا با امير جان موافقم
:wink:

MaFia
31-08-2005, 01:37
مهدي جان يه تاپيك در اين مورد داشتيم كه دوستان خيلي در اين مورد بحث كردن كه واقعي هست يا نه اون رو ديدي ؟
همونه؟
اوسينا بود فكر كنم معرفي كرده بود :roll:

AHT
31-08-2005, 05:50
درسته اوسينا معرفي كرده بود ولي مهدي جان كامل تر كردند :wink:

Mehdi_Best
31-08-2005, 08:10
مهدي جان يه تاپيك در اين مورد داشتيم كه دوستان خيلي در اين مورد بحث كردن كه واقعي هست يا نه اون رو ديدي ؟
همونه؟
اوسينا بود فكر كنم معرفي كرده بود :roll:

مافيا جان سلام. من متاسفانه اون تاپيك رو نديدم. اما اين رو همون موقع كه من معرفي كردم در چند سايت دانلود خارجي ديدم و قبلش يعني تا دو سه ساعت قبلش هم نبود حتي. حالا شايد هم همون بوده و من خبر نداشتم. اگه تكراري بود كه همگي ببخشيد. :cry:

AHT
31-08-2005, 10:25
نه مهدي جان اين تاپيك تو چند روزي كه شما نبوديد معرفي شده بود
اشكالي نداشت :wink:

valizadeh3
06-09-2005, 13:09
سلام دوستان
شما كه دانلود كرديد به ما بگيد آيا درسته؟
خوبه؟
تا ما هم بريم دانلود كنيم

با تشكر

mahdy2021
06-09-2005, 13:22
سلام مهدي جان
من sp2 حدود يكماه پيش نصب كردم و تا به حال ويندوز آپديت نزديك 27 hotfix (البته همش هات فيكس نيست ) نصب كرده.اما اينكه تويه اون متن بالا نوشته صدتا بعد از sp2 خيلي عجيبه :?:
ممكنه sp3 beta باشه :lol: :lol: :lol:

cccc
06-09-2005, 17:42
نصب كنيم يا نه ؟؟؟؟؟؟؟

Mehdi_Best
07-09-2005, 11:03
سلام
من كه سرويس پك 2 رو هم نصب نكردم و نه خودم قبولش دارم و نه خيلي از كساني كه در اين موارد سررشته دارند.
بنابراين نه سرويس پك 2 و نه سرويس پك 3 رو توصيه نمي كنم. در ضمن اين سرويس پك 3 كه اصلا توسط مايكروسافت ارائه نشده.

Lord_theOne
07-09-2005, 11:12
بابا كي گفته سرويس پك 2 بده خيلي درست كار مي كنه توصيه مي كنم سي ديشو بخريد نه آپديتشو رو سرويس پك 1 نصب كنيد براي اينترنت پك2 بهترينه

mahdy2021
07-09-2005, 11:13
سلام
من كه سرويس پك 2 رو هم نصب نكردم و نه خودم قبولش دارم و نه خيلي از كساني كه در اين موارد سررشته دارند.
بنابراين نه سرويس پك 2 و نه سرويس پك 3 رو توصيه نمي كنم. در ضمن اين سرويس پك 3 كه اصلا توسط مايكروسافت ارائه نشده.

يعني منظورت اينكه ما آزمايش كنيم اگه سالم بود كه بود و گرنه مهم نيست هر بلايي سرمون اومد اومد :lol: :wink: :?:
(اينو گفتم چون اصل مطلب مال شماست)

Mehdi_Best
07-09-2005, 12:39
سلام

يعني منظورت اينكه ما آزمايش كنيم اگه سالم بود كه بود و گرنه مهم نيست هر بلايي سرمون اومد اومد :lol: :wink: :?:
(اينو گفتم چون اصل مطلب مال شماست)

مهدي جان سلام. توقع داري هر چيزي اينجا معرفي مي كنيم اول خودمون امتحان كنيم؟ اينطوري كه ما بايد از صبح تا شب بشينيم دانلود كرده و سپس نصب كنيم!!!
در ضمن شايد من يك برنامه رو به خاطر اينكه ممكنه بعضي از دوستان دوست داشته باشند معرفي كنم اما خودم اصلا از اون خوشم نياد. آيا بايد اونها را هم نصب كنم؟ خب سرويس پك 3 هم همينطوره. من خوشم نمي آد ازش پس دليلي نمي بينم كه بخوام نصب كنم.
اينجا فقط برنامه ها معرفي مي شن اما كسي تضميني براي خوب يا بد بودنشون نمي ده.

بابا كي گفته سرويس پك 2 بده خيلي درست كار مي كنه توصيه مي كنم سي ديشو بخريد نه آپديتشو رو سرويس پك 1 نصب كنيد براي اينترنت پك2 بهترينه

دوست عزيز من اتفاقا سي دي ويندوز سرويس پك 2 رو هم دارم. منظورم اين نبود كه آپديتش خوب نيست. اما من به خاطر خيلي از مسايل نصب نمي كنم.

valizadeh3
07-09-2005, 15:37
سلام
به چه دليل نصب نمي كني؟

با تشكر

Mehdi_Best
07-09-2005, 19:39
سلام دوست عزيز
به خاطر مشكلاتي كه ديدم و شنيدم كه با نصب سرويس پك 2 پيش مي آيد. در ضمن يك فايروال مسخره هم بهش اضافه شده كه اصلا نمي شه به اون فايروال گفت.
من ويندوز سرويس پك 1 رو نصب مي كنم. يك فايروال توپ هم نصب مي كنم. مشكل خاصي هم ندارم. نيازي هم نمي بينم كه سرويس پك 2 را نصب كنم. همين.

valizadeh3
07-09-2005, 19:52
سلام دوست عزيز
پس ويروس ساسر چي؟
با اون چه كار ميكني؟
ضد ويروسش ديگه جواب نمي ده كه

با تشكر

Roozedidar
07-09-2005, 19:55
آقا مهدي خسته نباشي عزيز. اين رو يه آدم بيكار جمع كرده و به اسم سرويس پك 3 گذاشته رو نت. من تيتر رو كه ديدم فكر كردم كارلوس جان تاپيك رو زده...

Mehdi_Best
07-09-2005, 20:09
سلام دوست عزيز
پس ويروس ساسر چي؟
با اون چه كار ميكني؟
ضد ويروسش ديگه جواب نمي ده كه

با تشكر

دوست عزيزم سلام. ويروس ساسر اصلا ربطي به سرويس پك 2 نداره كه. پچ مخصوص داره كه خود مايكروسافت داده و اون رو نصب مي كنم. در ضمن فايروال و آنتي ويروس هم جلوش رو مي گيرن.

آقا مهدي خسته نباشي عزيز. اين رو يه آدم بيكار جمع كرده و به اسم سرويس پك 3 گذاشته رو نت. من تيتر رو كه ديدم فكر كردم كارلوس جان تاپيك رو زده...

كامران جان سلام
من كه خودم نوشته ام كه اين رو مايكروسافت نداده و گفتم الان مي گم كه بعدا نگين نگفتي!!! :wink:
خودم هم كه اصلا اين رو قبول ندارم. فقط خواستم براي اطلاع بقيه دوستان بگم.

valizadeh3
07-09-2005, 22:18
سلام دوست عزيز
من كه ضد ويوس هم نصب كردم ولي بازم مياد اصلا يه روز بدون ضد ويروس نمي آد و يه روز ديگه مياد
قاط مي زنه

با تشكر

Mehdi_Best
07-09-2005, 23:04
سلام دوست عزيز
نكنه با چيزه ديگري اشتباه گرفته باشي؟
مي شه دقيق بگي منظورت چي هست كه يه بار مي آد و يه بار نمي آد؟

valizadeh3
07-09-2005, 23:08
سلام دوست عزيز
اين ويروس ساسر رو همه كه مي شناسن
همين كه 60 ثانيه مي شماره بعد ريستارت مي كنه ديگه

با تشكر

Lord_theOne
14-09-2005, 11:11
اينهم سرويس پك 3 نسخه 2 من كه از كار اين مايكروسافت در نمي آورم حجمشم 195 مگابايته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_kntu
06-12-2007, 18:13
تو سايت مايكروسافت چيزي درباره sp3 گفته نشده

majid_kntu
11-12-2007, 16:59
امروز تو يه سايتي خوندم اين sp3 مجموعه‌اي از هات فيكساي ويندوزه كه يه آقايي براي اولين بار تو يك از گروه‌هاي گوگل حدود يه سال پيش آپ كرده بود تازه يه سري از اين هات فيكسا براي كمپاني‌هاي خاصن كه مايكروسافت هيچ مسئوليتي در قبال عدم سازگاريشون رو به عهده نگرفته

Tornado2800
11-12-2007, 17:18
بابا شما یه نگاهی به تاریخ تاپیک کنید !!!

زیر خاکی می کشید بالا ؟ :d?