PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باWindows

samin_98
29-07-2007, 14:08
سلام
وقتی Pc راروشن می کنم موقع بالا اومدن windows 2 پیغام میده به این صورت که
"You may be a victim of software counterfeiting" و دیگر اینکه "this copy of windows didinot pass genuine windows validation".
بعد از بالا اومدن win هم Internet Explorer باز می شه و و دز قسمت پایین صفحه آدرس فایل dll رو می نویسه c:\windows\system32\shdoclc.dll و بعد پیغام can not find میده و windows بعدش
درست کار می کنه.
اگه علتش رو می دونین راهنماییم کنید.مرسی

mahdi7610
29-07-2007, 22:55
دوست عزیز این پیغام یه چیزی تو مایه های اینه که ویندوز شما اصل نیست و احتمالا نسخه قلابی اونا به شما دادن یعنی توی اخرین اپدیتی که ویندوز انجام داده Windows Genuine Advantage Notification رو نصب کرده و بعد چک کرده و ديده که ویندوز شما نسخه کپی می باشد پس اصل نمی باشد
اگه تایپکها را بگردی یه سری راه حل برای اورژینال کردن ویندوز وجود داره امتحان کن ببین جواب می ده یا نه
وگرنه باید ویندوز را عوض کنی و یه ویندوز دیگه نصب کنی امتحان کن ببین جواب می ده یا نه

samin_98
30-07-2007, 14:00
من از روي اين Cd روي چند تاpc ويندوز نصب كردم ولي الان و دفعه قبل حدود سه ماه پيش فقط روي همين Pc اين پيغام رو داده روي بقيه مشكلي ندارم.

mahdi7610
30-07-2007, 19:33
ایا اون کامپیوتر هایی که این ویندوز روی اونها نصب شده به اینترنت وصل شده اند یا نه ؟
اين فايل را دريافت کن و بعد از دريافت ان را از حالت زيپ خارج كرده و فايل اگزه داخل ان را اجرا كن تا Windows Genuine Advantage Notification شما پچ بشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین با این کار مشکلت حل می شه یا نه
در غیر این صورت کار خودت را راحت کن یه ویندوز دیگه بگیر و نصب کن
البته فکر نکنم برای ویندوز مشکلی پیش بیاد فقط باید اون پیغام ها را تحمل کنی

samin_98
31-07-2007, 16:01
آره اونها هم به اینترنت وصل بودند.
مرسی از کمکت

mahdi7610
31-07-2007, 20:35
خواهش می کنم