PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند پرسش درباره ی سایت

azariariyaei
29-07-2007, 10:36
سلام
من چندی هست که یک دامنه (کام) و یک هاست 10 مگابایتی از یک شرکت نه چندان معتبر : farassoohost.ir خریدم (9 هزار تومن) و البته تا اینجای کار که مشکلی نبوده. اما خواستم ببینم این شرکتهای غیر معتبر در آینده چه خطراتی دارن برای اطلاعات و سایت ما که راه اندازی کردیم.؟
اگر اینها مشکل ساز هستند, مطمئن ترین شرکت کدوم هست که از نظر نپریدن اطلاعات مشکلی نداشته باشه.
اگر یک هاست دیگه از یک جای دیگه بگیرم این دامنه ای که من خریدم رو همچنان در دسترس خواهم داشت؟ یعنی چطور میتونم باید بفهمم که دامنه رو به نام من گرفتن؟ اگر به نام من گرفته باشن دیگه دست کم از طرف دامنه ی مورد نظر خیالم راحت باشه که هیچ وقت از بین نمیره یا به کس دیگه ای واگذار نمیشه؟
اگر یک هاست از یک جای معتبر بگیرم میتونم دیگه مطمئن باشم که دامنه و هاست من معتبر هستن برای همیشه و دیگه اطلاعات اون دامنه رو بریزم روی این هاست تازه و مطئن؟
و پرسش پایانی اینکه من میخوام اگر بشه پست های وبلاگم رو که و آرشیو اون رو که توی پرشن بلاگ هست بریزم روی همین دامنه و هاست شخصی. آیا کسی راهی رو بلد هست؟ چون توی بخش مدیریت پرشن بلاگ دو نوع ذخیره ی آرشیو داره که یکیش رو نوشته روی سرور شخصی و ...
با تشکر

azariariyaei
29-07-2007, 21:10
?????????????????????????

Ali_Moradi
29-07-2007, 21:18
نمیدونم که پرشین بلاگ خودش دامنه رو متصل میکنه به وبلاگ یا نه....
اگه نکرد بگو من یه چند خط کد Php بنویسم که اون صفحه رو ری دایرکت کنه...
در مورد اعتماد به هاست هم من نمیشناسمشون...
اما خوب میتونی یک شرکت معتبر پیدا کنی
بعد به همین فراسو هاست بگو که دامین رو ترنسفر کنن به شرکت جدیده...
هاست هم که پولشو فک نکنم پس بدن...
اما در کل شرکتی رو انتخاب کن که با این وضع تحریم و مشکلات اینترنتی ایران... بهشون دسترسی داشته باشی (شماره ثبت + آدرس مشخص شرکت)
اگه خواستی بگو برات چندتا شرکت معرفی کنم

azariariyaei
29-07-2007, 22:24
ممنون پس میشه درستش کرد.
میشه اون چند تا شرکت معتبر رو معرفی کنید؟ (از اون ده مگا بایت هاست هم گذشتیم) مهم تر اینه که هاست و دامنه نپره یکباره!

Ali_Moradi
29-07-2007, 22:49
تو پیغام خصوصی براتون ارسال کردم...

promis
21-12-2007, 22:41
درود بر شما ...
بنده مدیر وب سایت فراسوهاست هستم ...
دوستان عزیزی که در مورد شرکت ، نوع فعالیت ، ارائه خدمات ، سوالی داشته باشند پاسخ گو هستم...
فقط خواستم به تمام عزیزانی که این پست را مطالعه می کنند اطلاع دهم که ، برای اعتماد به یک شرکت و یا نوع فعالیت آن کنکاش در مورد آن موضوع و فعالیت می باشد ...
در صورتی که کنکاشی صورت نگرفته و شکی در زمینه اعتماد به شرکت مربوطه دارید ، از گفتار صادقانه خود استفاده نمایید ...
در صئرت هرگونه سوال ، پاسخگوی شما هستیم ...
09354390691

my friend
22-12-2007, 00:19
دوست عزیز،
این تاپیک برای 5 ماه پیش بود که شما کشیدیدش بالا...

promis
23-12-2007, 20:08
درود دوست عزیز ...
شما نگران این تاپیک نباسد که بعد از یک ماه یا 10 ما بالا آمده ... این اتفاق حق شما را ضایع نکرده و همچنان مثل گذشته می توانید به فعالیت خود ادامه دهید ...
موفق و پیروز باشید . آزادی .

my friend
23-12-2007, 20:50
درسته ، حق منو ضایع نکرده ، اما ایجاد کننده تاپیک 5 ماهه که به این سایت سر نزده و جواب شما دیگه فایده ای نداره... همچنین کسی هم این تاپیک رو نگاه نمیکنه که شما توش پست دادید...
بهرحال ، هر جور مایلید... برای من که فرقی نداره!
موفق باشید.