PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعویض آیکونهای اصلی ویندوز

freeman
28-07-2007, 22:01
سلام.
من یه سری از آیکونهای ویستا رو دانلود کردم که با پسوند png هستند. چطور میتونم این آیکونها رو با آیکونهای ریشه ای ویندوزم که در Windows - System32 - Shell32 هستند عوض کنم؟
میدونم با رایت کلیک روی پوشه و تغییر آیکون اینکارو کنم ولی تغییر اساسی نیست و فقط همون پوشه قیافه اش عوض میشه.

satttanism
29-07-2007, 00:15
این کار به صورت دستی(یعنی همین کاری که می خواین شما بکنین) تقریبا غیر ممکنه
بهترین کار استفاده از یه نرم افزار خاص مثل IconPackager

S@eid
29-07-2007, 01:27
سلام.
من یه سری از آیکونهای ویستا رو دانلود کردم که با پسوند png هستند. چطور میتونم این آیکونها رو با آیکونهای ریشه ای ویندوزم که در Windows - System32 - Shell32 هستند عوض کنم؟
میدونم با رایت کلیک روی پوشه و تغییر آیکون اینکارو کنم ولی تغییر اساسی نیست و فقط همون پوشه قیافه اش عوض میشه.با نرم افزار ResHacker هم میشه فایل Shell32 رو دستکاری کرد . همین طور از FolderOption و انتخاب تب FileType هم میشه ایکون بعضی از فایل ها رو تغییر داد اما هیچ کدوم از این دوراه پیشنهاد نمیشه چون احتمال اسیب دیدن ویندوزت خیلی بالاست ...
همون طور که satttanism گفت بهتره از نرم افزار های جانبی استفاده کنی ...
IconPackager
+
TuneUp Utilities

Persian.Boy
29-07-2007, 01:41
سلام دوستان.

منم یک سوالی داشتم که مربوط به همین موضوع میشه.

من خودم از ویندوز XP Professional استفاده میکنم. یدونه Shell32.dll که مربوط به ویندوز Vista هست رو هم دارم.

سوالم اینه که اگر من Shell32 ویندوز ویستا رو جایگزین Shell32 در ویندوز XP بکنم آیا مشکلی پیش میاد؟

اصلا این کار شدنی هست؟ و آیا کسی امتحان کرده؟

به نظر خودم باید این کار عملیه اما چون کمی شک دارم میخوام مطمئن بشم بعد این کار رو انجام بدم.

پیشاپیش متشکرم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Javad_Ed
29-07-2007, 16:15
دوست عزیز : برنامه های مختلفی برای عوض کردن ایکون ها هست که بصورت کلی ایکون ها رو عوض کنه مثل:
1.Style Xp که ایکون ها رو مثل پکیج مشناسه و رو سیستم پیاده می کنه
2.Tune up برنامه ای که کار اصلیش اپتمیزر و کلین اپ ... هست ولی ایکون ها رو بصورت کلی عوض میکنه
3.Magic Tweak اینم همون کار و انجام میده
شما میتونین برای راحت کردن خودتون از این پک استفاده کنین Vista inspirat 1.1
موفق باشید:10: