PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك كمك ترا خدا كسي اگه بلده راهنمايي كنه

mohsenm
30-08-2005, 10:22
:?: :?: چگونه ميتوان در دلفي و اكسس . وي بي ((عكس . گرافيك و فيلم و صوت)) قرار دادلطفا كامل توضيح دهيد

Nesta
30-08-2005, 18:43
سلام دوست عزیز .
به دلیل رعایت نکردن قوانین به سوال شما عزیز پاسخ داده نمی‌شه و لطف کنید که قوانین رو مطالعه کنید
.در مورد هر مبحثی‌ اگه سوالی‌ دارید تاپیک داریم هم ویبی‌ هم دلفی‌ مبحث اون بالای صفحه داریم و در ضمن این نوع تاپیک زدن نیز خلاف قوانین هست ،،تورو هکدا کمک کنید؟؟ ؟
متشکر

mohsenm
31-08-2005, 08:30
سلام دوست عزیز .
به دلیل رعایت نکردن قوانین به سوال شما عزیز پاسخ داده نمی‌شه و لطف کنید که قوانین رو مطالعه کنید
.در مورد هر مبحثی‌ اگه سوالی‌ دارید تاپیک داریم هم ویبی‌ هم دلفی‌ مبحث اون بالای صفحه داریم و در ضمن این نوع تاپیک زدن نیز خلاف قوانین هست ،،تورو هکدا کمک کنید؟؟ ؟
متشکردوست عزيز سلام
اگر شما واقعا مدير اين بخش هستيد جاي تاسف دارد
كه اينگون بر خوردي از يك مدير ايجاد گردد و فكر نميكنم اگر هم ميگفتيد چيزي از شما كم كند
دوما اگه شما به قسمت زير ايدي نگاهي مي انداختي متوجه اين ميشديد كه من در اين انجمن تازه امده ام و شما بجاي اين كه راهنمايي كنيد خود را به مسخره گرفته ايد نكند فكر ميكنيد كه فقط اين انجمن هست كه ژاسخوي همه ميباشد ؟؟ كه البته بايد بگويم نه از اين جور انجمنها فراوان ميباشد
پس بهتر هست كمي ادب خرج كنيد تا شخصيت خود را در بين كاربران حفظ نماييد
اگر هم مدير نيستسد كه جاي تا سف ندارد چون هر كس نا كسي ميتواد يه دنگ از اشغال ترين مراكز شهر را به خود اختصاص دهد
به اميد ديدار

K053_LSH_KV90
31-08-2005, 08:54
mohsenm,عزيز نستا منظوري ندات
چون هروز با تعداد زيادي از اين جور مسائل برخورد ميكنه يكم تند حرف زد
---------------
شما هم يكم درست تر حرف بزنيد زود هم قاطي نكن

مسيحا
31-08-2005, 10:56
با سلام خدمت دوستان عزيزم

بهتره با هم مهربان تر باشيم
از دوست عزيزم نستا خان هم مي خوام يه كم ملايم تر تذكر بدن
باعرض خوش آمد گويي خدمت محسن خان
از شما هم كه مثل خودم من تازه به جمع ما پيوسته خواهش دارم لطفا قبل از پست دادن يه نيم نگاه به قوانين انجمن بندازي
البته اين اشتباه طبيعيه و براي من هم پيش اومده
به اميد ديدار
يا حق

Soda
31-08-2005, 11:10
:?: :?: چگونه ميتوان در دلفي و اكسس . وي بي ((عكس . گرافيك و فيلم و صوت)) قرار دادلطفا كامل توضيح دهيد
با سلام خدمت همه دوستان
ببين من اصلا كاري به رفتار تند يا بد نستا ندارم
جناب محسن جان شما بدون خواندن قوانين پست دادي و قانون اينجا رو هم زير پا گذاشتي تازه دستي هم ميخواي؟ بعدشم به محيط اينجا هم بي احترامي ميكني؟
كسي به زور شما رو وادار نكرده اينجا بياي ميتوني به همون انجمنهايي تشريف ببري كه مثل اينجا ولي من فكر نكنم هيچ كدوم به خوبي اينجا باشن
شما هم لطفا رعايت بفرما
متشكر

Sphinx
31-08-2005, 11:46
فکر نمیکنم نستا جان حرفه تندی زده باشه فقط تذکر دادن اگر هر کس بخواد هر روز یه تاپیک جدید باز کنه نظم اینجا به هم میریزه که این چیزی هست که در همون خیلی انجمن ها که هستن! این اتفاق افتاده
بعد محسن جان شما که اینقدر مبادی ادابی به همه اعضای این انجمن توهین کردی :|
یه چیز دیگه نستا عزیز مدیر نیستن اگه یه نفر از مدیران بودن تاپیک قفل میشد احتمالا

Nesta
31-08-2005, 12:55
سلام آقا محسن عذر می‌خوام ،
1- شما قوانین اینجا رو اصلا نگاه نکردین
2- من خیلی‌ دوستانه تذکر دادم
3-من مدیر این بخش نیستم
4-روزی اگه 10 نفر بخوان که بگن تورو خدا ، جون مادرت کمک کن ، که اینطوری نمی‌شه فهمید که موضوع چی‌ هست که به اون شخص کمک کرد .
من کجا بد حرف زدم آخه زمانی‌ که همه چی‌ اون بالا دسته بندی شده باز هم باید شما تپیک دلفی‌ و اکسس بزنید. در ضمن من دیدم که شما 10 تا پست داده بودید احتمالا تو این 10 تا پست دیگه کمی‌ دستتون اومده که چطوری تاپیک بزنید .بد لازم نیست که هر کسی‌ هر سوالی‌ داره گنده بزنه یا این که به صورت التماس سوال کنه ،همینطوری معمولی‌ هم اگه کسی‌ بتونه کمک می‌کنه .
این کجاش خیلی‌ ناراحت کننده بده همش دوستانه بوده .

سلام دوست عزیز .
متشکر
من کجا به مسخره گرفتم شما اگه یک نگاه کنید من همش اینجا سعی‌ بر پاسخ دارم شما من رو می‌شناسی‌ مگه؟ پس چطوری تو 3 خط اینطوری فهمیدین ؟

بحث یک دانگ چه ربطی‌ داره اینجا به دلیل این که بعضی‌ از دوستان مشغول هستند من به عنوان فرد ای که اینجا خیلی‌ سر میزنم و اینجا فعالیت می‌کنم ،برای نظم بهتر اینجا و برای این که موضوعات پراکنده نشان ،به خوبی‌ تذکر دادم.
من متاسفم که شما انتقاد به جا هم نمی‌ پذیرید .
از سودا جان عزیز .3d و SHARK_Chevanton بسیار سپاسگزارم که دقیق همه چیز رو میدانند.