PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سئوال در مورد adobe premier

alirafaat
28-07-2007, 12:52
سلام

1.ایا راهی وجود داره که پریمیر فرمت Dat رو قبول کنه

2. استاندارد تنظیمات خروجی فیلم برای پخش با کیفیت Dvd چیه (با کمترین حجم ممکن)

3.من دو فایل Avi دارم (2تا 25 مگی با سایز 352*288) چه جوری میشه از پرمیر برای Merg این دو فایل استفاده کرد به طوری که در کیفیت و در حجم کلی (25+25=50) تغییری ایجاد نشه یا کمترین تغییر رو داشته باشه
(می دونم برا این کار نرم افزارهای ساده تری هم هست

mpmostafa
28-07-2007, 13:19
سلام
جواب 1: مسير زير رو دنبال كن:
توي my computer منوي tools رو باز كن. بعد به folder option برو. به زبانه view برو ، بعد هم تيك hide extension for known type رو بردار. بعد اگه فايل خودت رو نگاه كني .dat به آخرش اضافه شده. سه حرف بعد از نقطه رو پاك كن به جاش بنويس avi

جواب 2 رو الان دقيق نميتونم بهت بگم
جواب 3:
بايد ببيني كه فايل avi كه داري با چه كمپرسوري فشرده شده . اونوقت موقع خروجي گرفتن از همون كمپرسور استفده كني.

alirafaat
29-07-2007, 23:57
سلام
جواب 1: مسير زير رو دنبال كن:
توي my computer منوي tools رو باز كن. بعد به folder option برو. به زبانه view برو ، بعد هم تيك hide extension for known type رو بردار. بعد اگه فايل خودت رو نگاه كني .dat به آخرش اضافه شده. سه حرف بعد از نقطه رو پاك كن به جاش بنويس avi

جواب 2 رو الان دقيق نميتونم بهت بگم
جواب 3:
بايد ببيني كه فايل avi كه داري با چه كمپرسوري فشرده شده . اونوقت موقع خروجي گرفتن از همون كمپرسور استفده كني.

با تشکر از جوابتون

می شه بگید چه جوری می شه اطلاعاتی از یه فایل تصویری که در اختیار داریم(به غیر از اون اطلاعاتی که ویندوز هنگاو قرار گرفتن موس روی فایل می دهد) به دست اوریم مثلا::
همین نوع کمپرسور ویا سایزدفالت تصویر(که برا بعضی از فایلها توسط خود ویندوز ارائه می شود

mpmostafa
30-07-2007, 00:54
سلام
روي فيلم خودت راست كليك كن بعد propertis و بعد هم به زبانه summary برو.
سايز تصوير و اطلاعات صداي فايل .فريم بر ثانيه فيلم و ديتا ريت رو در اختيارت ميذاره اما كمپرسور رو نميدونم چطوري ميشه فهميد چيه.

Ali_1231
19-08-2007, 12:20
ببخشيد يه سئوال دارم. چه جوري ميشه در perimere از رو كليپي كه pause شده عكس گرفت؟

mpmostafa
19-08-2007, 21:00
ببخشيد يه سئوال دارم. چه جوري ميشه در perimere از رو كليپي كه pause شده عكس گرفت؟

فكر كنم تايپيك جدا ميزدي بهتر بود.
جواب سوالت: file - export -frame
يا اينكه كليدهاي تركيبي ctrl+shift+m رو با هم فشار بده
موفق باشي

simajan2007
19-08-2007, 23:25
بعد از تکمیل پروژه در پریمیر 6 وقتی دوبار ه آنرو باز می کنم تایم لاین خالی است وتمام فایل های عکس و فیلم
در* بین ها* با علامت منفی - - علامت گذاری می شوند چه کار کنم تا پروژه ام برگرده ؟وفابل ها به تایم لاین
برکردند؟